Danilovgrad open 2018


Danilovgrad open 2018

Informacije


Danilovgrad open 2018

26. May 2018.

25. May 2018. @ 14:11h (krajnji rok za prijavu)

Sportski centar Danilovgrad

Danilovgrad , Crna Gora

Karate klub Iskra

Kotizacija: pojedinačno 10 EUR, ekipno 15 EUR


PROPOZICIJE

- svi takmičari u 1.nivou za godišta 2008, 2009, 2010 i 2011. god, kao i pocetnici imaju "utješne" nagrade u vidu medalje; - Svaka ekipa može delegirati sudiju, a Organizator zadržava pravo njegovog angažovanj i omogućuje novčanu nadoknadu. - Nadoknada za sudije iznosi 50,00 eura, Inostranim sudijama sa evropskom i svjetskom licencom pripada novčana nadoknada u visini od 70,00 eura; -Svi takmičari su u obavezi nositi propisanu zaštitnu opremu; - Organizator zadržava pravo da u slučaju malog broja takmičara u kategoriji, spoji vise kategorija; Svaki takmičar nastupa na sopstvenu odgovornost; - Svaki takmičar mora biti uredno registrovan i mora posjedovati adekvatno polisu osiguranja; - Organizator ne snosi odgovornost za eventualne povrede takmičara, gubitak ili kradju opreme; - Treneri su u obavezi na takmičenju nositi adekvatnu sportsku opremu.

Kate


Kate | JUNIORI - APSOLUTNA | M | Aps. kat.

Kate | KADETI - APSOLUTNA | M | Aps. kat.

Kate | Kadeti 2003-2004 | M | Ekipno

Kate | 2005 - 1.NIVO | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | 2005 - 2.NIVO | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2005 - APSOLUTNA | M | Aps. kat.

Kate | Nade 2005/2006 | M | Ekipno

Kate | 2006 - 1.nivo | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | 2006 - 2,NIVO | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2006 - APSOLUTNA | M | Aps. kat.

Kate | 2006 - 2007 POČETNICI | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | 2007 - 1.nivo | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | 2007 - apsolutna | M | Aps. kat.

Kate | 2007 - 2.nivo | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | Pioniri 2007/2008 | M | Ekipno

Kate | 2008 - 1.nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2008 - 2.nivo | M | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | 2008 - apsolutna | M | Aps. kat.

Kate | 2008 POČETNICI | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | 2009 -1,nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2009 - 2.nivo | M | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | 2009 - apsolutna | M | Aps. kat.

Kate | 2009 POCETNICI | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | Mladji pioniri 2009/2010 | M | Ekipno

Kate | 2010 - 1..nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2010 - apsolutna | M | Aps. kat.

Kate | 2010 POCETNICI | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | 2011 i mladji | M | Aps. kat.

Kate | 2011 - pocetnici | M | Aps. kat.

Kate | Poletarci 2011 i mladji | M | Ekipno

Kate | JUNIORI - APSOLUTNA | Ž | Aps. kat.

Kate | KADETI - APSOLUTNA | Ž | Aps. kat.

Kate | 2005 - 1.NIVO | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | 2005 - APSOLUTNA | Ž | Aps. kat.

Kate | Nade 2005/2006 | Ž | Ekipno

Kate | 2006 - 1.nivo | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | 2006 - 2,NIVO | Ž | Plavi pojas-Braon pojas

Kate | 2006 - APSOLUTNA | Ž | Aps. kat.

Kate | 2006 - 2007 POČETNICI | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | 2007 - 1.nivo | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | 2007 - 2.nivo | Ž | Plavi pojas-Braon pojas

Kate | 2007 - apsolutna | Ž | Aps. kat.

Kate | Pioniri 2007/2008 | Ž | Ekipno

Kate | 2008 - 1.nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2008 - 2.nivo | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | 2008 - apsolutna | Ž | Aps. kat.

Kate | 2008 POČETNICI | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | 2009 -1,nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2009 - 2.nivo | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | 2009 - apsolutna | Ž | Aps. kat.

Kate | 2009 POCETNICI | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | Mladji pioniri 2009/2010 | Ž | Ekipno

Kate | 2010 - 1..nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2010 - apsolutna | Ž | Aps. kat.

Kate | 2010 POCETNICI | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | 2011 i mladji | Ž | Aps. kat.

Kate | Poletarci 2011 i mladji | Ž | Ekipno

Kate | 2011 - pocetnici | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kumite


Kumite | Juniori 2001-2002 | M | -55 kg

Kumite | Juniori 2001-2002 | M | -61 kg

Kumite | Juniori 2001-2002 | M | -68 kg

Kumite | Juniori 2001-2002 | M | -76 kg

Kumite | Juniori 2001-2002 | M | +76 kg

Kumite | Juniori 2001-2002 | M | -60 kg

Kumite | Juniori 2001-2002 | M | Ekipno

Kumite | Kadeti 2003-2004 | M | -57 kg

Kumite | Kadeti 2003-2004 | M | -52 kg

Kumite | Kadeti 2003-2004 | M | -63 kg

Kumite | Kadeti 2003-2004 | M | -70 kg

Kumite | Kadeti 2003-2004 | M | +70 kg

Kumite | Muške nade 2005 | M | -40 kg

Kumite | Muške nade 2005 | M | -45 kg

Kumite | Muške nade 2005 | M | -50 kg

Kumite | Muške nade 2005 | M | -55 kg

Kumite | Muške nade 2005 | M | +55 kg

Kumite | Muške nade 2005/2006 | M | Ekipno

Kumite | Muške nade 2006 | M | -37 kg

Kumite | Muške nade 2006 | M | -42 kg

Kumite | Muške nade 2006 | M | -47 kg

Kumite | Muške nade 2006 | M | -52 kg

Kumite | Muške nade 2006 | M | +52 kg

Kumite | Pioniri 2007 | M | -35 kg

Kumite | Pioniri 2007 | M | -40 kg

Kumite | Pioniri 2007 | M | -45 kg

Kumite | Pioniri 2007 | M | -50 kg

Kumite | Pioniri 2007 | M | +50 kg

Kumite | Pioniri 2007/2008 | M | Ekipno

Kumite | Pioniri 2008 | M | -30 kg

Kumite | Pioniri 2008 | M | -35 kg

Kumite | Pioniri 2008 | M | -40 kg

Kumite | Pioniri 2008 | M | -45 kg

Kumite | Pioniri 2008 | M | +45 kg

Kumite | 2009 | M | -30 kg

Kumite | 2009 | M | +30 kg

Kumite | 2010 i mladji | M | Aps. kat.

Kumite | Juniori 2001-2002 | Ž | -53 kg

Kumite | Juniori 2001-2002 | Ž | -59 kg

Kumite | Juniori 2001-2002 | Ž | +59 kg

Kumite | Juniori 2001-2002 | Ž | Ekipno

Kumite | Kadeti 2003-2004 | Ž | -47 kg

Kumite | Kadeti 2003-2004 | Ž | -54 kg

Kumite | Kadeti 2003-2004 | Ž | +54 kg

Kumite | Kadeti 2003-2004 | Ž | Ekipno

Kumite | Ženske nade 2005 | Ž | -39 kg

Kumite | Ženske nade 2005 | Ž | -44 kg

Kumite | Ženske nade 2005 | Ž | -49 kg

Kumite | Ženske nade 2005 | Ž | -54 kg

Kumite | Ženske nade 2005 | Ž | +54 kg

Kumite | Ženske nade 2005/2006 | Ž | Ekipno

Kumite | Zenske nade 2006 | Ž | -35 kg

Kumite | Zenske nade 2006 | Ž | -40 kg

Kumite | Zenske nade 2006 | Ž | -45 kg

Kumite | Zenske nade 2006 | Ž | -50 kg

Kumite | Zenske nade 2006 | Ž | +50 kg

Kumite | Pionirke 2007 | Ž | -32 kg

Kumite | Pionirke 2007 | Ž | -36 kg

Kumite | Pionirke 2007 | Ž | -40 kg

Kumite | Pionirke 2007 | Ž | -44 kg

Kumite | Pionirke 2007 | Ž | +44 kg

Kumite | Pionirke - ekipa 2007/2008 | Ž | Ekipno

Kumite | Pionirke 2008 | Ž | -30 kg

Kumite | Pionirke 2008 | Ž | -34 kg

Kumite | Pionirke 2008 | Ž | -37 kg

Kumite | Pionirke 2008 | Ž | -40 kg

Kumite | Pionirke 2008 | Ž | +40 kg

Kumite | 2009 | Ž | -28 kg

Kumite | 2009 | Ž | +28 kg

Kumite | 2010 i mladji | Ž | Aps. kat.

Kontakt osobe

Veljko Brnović

karatesavezcg@gmail.com

020648411


Vuk Žarić

karateiskra@gmail.com

067518080


Hoteli

Hotel Terminus Podgorica

Bulevar Mitra Bakića, Podgorica, Montenegro.

info@terminushotel.me

+382 20 622 003; +382 67 611 302


Hotel Perjanik

Danilovgrad

vukzaric@t-com.me

0675 18080


Bilten


Kotizacija

Pojedinačno: 10 €

Ekipno: 15 €

Generalni poredak

Klub Zlatne Srebrne Bronzane
Karate klub "Iskra" 16 7 12
Karate klub Bar 15 10 13
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" 10 6 9
Karate Klub "Stari Grad" Budva 7 4 3
Karate klub Buducnost 7 3 4
Karate klub Omladinac 6 13 6
Karate Klub Bijela 6 3 1
Клуб Борилачких Спортова требиње 4 4 7
KARATE KLUB POSITIVE 4 2 1
Jedinstvo 4 1 1
Gorstak 4 1 1
Pljevlja 2016 3 3 5
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA 3 3 0
Karate Klub "Podgorica" 2 1 4
Omladinac 1 2 4
Karate klub Kondor 1 1 3
Karate Klub BUDVA 1 0 2
BRATSTVO 1 0 0
Karate klub SEIKEN 0 4 7
Onogost 0 4 7
Moraca 0 2 4
ZETA tim 0 2 2
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav 0 1 2
Olimpic 0 1 2
Bratstvo 0 1 1
SEIKEN 0 1 0
Karate klub Risan 0 0 3
UNSU 0 0 2
Karate klub "RIS" 0 0 0
karate klub Zeta team 0 0 0

Kate - Pojedinačno

Kate | 2010 - apsolutna | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001139 Iryna Sychova Karate Klub BUDVA
2. MNE000410 Lejla Duraković Karate klub Bar
3. MNE000639 Irina Raznatovic Karate klub SEIKEN
3. MNE000732 Ira Mijović Karate klub SEIKEN

Kate | 2010 - 1..nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000770 Teodora Medojević Karate Klub "Stari Grad" Budva
2. MNE000379 Anja Jovićević Karate klub Bar
3. WKF001348 Sara POPOVIC ZETA tim
3. MNE001320 Antonia Bellenger Karate Klub BUDVA

Kate | 2010 POCETNICI | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001228 Iva Stevanović KARATE KLUB POSITIVE
2. MNE001053 Sofija Dabović Karate Klub Bijela
3. MNE000842 Elena Lakic Karate klub Buducnost
3. MNE000418 Anđela Ognjanović Karate Klub "Podgorica"

Kate | 2008 POČETNICI | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000874 Vasilisa Miranović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE000531 Ksenija Božović Karate klub Bar
3. MNE000308 Ksenija Božović Karate klub "RIS"

Kate | 2008 - 1.nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000134 Katarina Vlahović Karate klub "Iskra"
2. MNE000908 Ksenija Irić Karate klub "Iskra"
3. MNE000363 Marija Ralević Karate Klub Bijela
3. MNE000369 Milica Gujičić Karate klub "Iskra"

Kate | 2008 - 2.nivo | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000108 Viktorija Raičević Karate klub "Iskra"
2. MNE000134 Katarina Vlahović Karate klub "Iskra"
3. MNE000950 Stefani Selimović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2008 - apsolutna | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000127 Tamara Klisić Karate klub "Iskra"
2. MNE000852 Mia Ramovic Karate klub Buducnost
3. MNE000914 Viktorija Vukadinović Karate klub "Iskra"

Kate | 2008 POČETNICI | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
2. MNE000387 Dejan Dabanović Karate klub Bar
3. MNE000021 Petar Stojanov Karate klub "Iskra"
3. MNE000480 Smajl Zulfaj KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2009 POCETNICI | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000298 Nikolina Janjušević Karate Klub "Podgorica"
2. MNE000482 Lejla Nišić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000397 Milena Mrdak Karate klub Bar

Kate | 2009 -1,nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000727 Nina Pešić Karate Klub "Stari Grad" Budva
2. MNE000226 Leonora Vujovic Karate klub Omladinac
3. MNE000349 Ercegović Ksenija Karate Klub Bijela
3. MNE000560 Jelena Samardžić Karate klub Risan

Kate | 2009 - 2.nivo | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000388 Kristina Bokovac Karate klub Bar
2. MNE000086 Marija Martinovic Karate klub Omladinac
3. MNE001152 Marijana Marković Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav
3. MNE000412 Ajla Berjašević Karate klub Bar

Kate | 2008 - 1.nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000409 Damir Duraković Karate klub Bar
2. WKF001345 Balsa Stajovic ZETA tim
3. MNE000449 Armin Lajka KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000289 Damjan Mrgudović Karate klub Bar

Kate | 2009 - apsolutna | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000834 xHelena Popovic Karate klub Buducnost
2. MNE000415 Tatjana Odović Karate klub Bar
3. MNE000024 ANDRIJANA RADOVIĆ Karate klub Bar
3. MNE000721 Lana Čormaković Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2009 POCETNICI | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000434 Miloš Vukčević Karate Klub "Podgorica"
2. MNE000338 Luka Plemić Karate Klub "Podgorica"
3. MNE000434 Miloš Vukčević Karate Klub "Podgorica"

Kate | 2009 - apsolutna | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000861 xNikola Stanisic Karate klub Buducnost
2. MNE001065 MATIJA BOLJEVIĆ Karate klub Kondor

Kate | 2009 -1,nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000204 Ivo Bulatovic Karate klub Omladinac
2. MNE000008 Milan Dzaković Pljevlja 2016
3. MNE000532 Davor Fatić Karate klub Bar
3. MNE000565 Mateja Ćuković Karate klub Risan

Kate | 2009 - 2.nivo | M | Zeleni pojas-Plavi pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000292 Aleksa Barjaktarović Karate klub Bar
2. WKF001383 Ilija Mijovic Olimpic
3. MNE000089 Maksim Veskovic Karate klub Omladinac

Kate | 2010 POCETNICI | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000361 Petar Riha Karate Klub Bijela
2. MNE000313 Jegor Besedin Karate klub "RIS"
3. WKF001341 Vasilije Kavaric ZETA tim
3. WKF001352 Matija Prelevic UNSU

Kate | 2010 - 1..nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000509 Blagota Mićunović Karate klub "RIS"
2. MNE000033 Vladimir Raičević Karate klub "Iskra"
3. MNE000530 Boris Božović Karate klub Bar

Kate | 2005 - 1.NIVO | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000131 Emina Gibanica Karate klub "Iskra"
2. MNE001220 Anđela Milić Karate klub SEIKEN
3. WKF001369 Nina Vukcevic Moraca
3. WKF001371 Milica Buha Moraca

Kate | 2005 - APSOLUTNA | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001004 Nađa Perović Karate Klub "Stari Grad" Budva
2. MNE000857 Jasmina Canovic Karate klub Buducnost
3. MNE001155 Desa Arsenijević Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav
3. MNE001221 Danica Radovanović Karate klub SEIKEN

Kate | 2008 - 2.nivo | M | Zeleni pojas-Plavi pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000751 Saša Petrić Karate Klub "Stari Grad" Budva
2. MNE000125 Đorđe Medojević Karate klub "Iskra"
3. MNE000375 Aleksa Šćekić Karate klub Bar
3. WKF001373 Marko Sebek Jedinstvo

Kate | 2008 - apsolutna | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000751 Saša Petrić Karate Klub "Stari Grad" Budva
2. MNE000635 Benjamin Aljošević Karate klub Bar
3. MNE000290 Novak Gvozdenović Karate klub Bar
3. MNE000125 Đorđe Medojević Karate klub "Iskra"

Kate | 2011 i mladji | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
3. MNE000007 Miljan Džaković Pljevlja 2016

Kate | 2011 i mladji | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000631 Nađa Knežević Karate klub Bar
2. MNE000006 Miljana Džaković Pljevlja 2016
3. MNE001096 ANASTASIJA STANIŠIĆ Karate klub Kondor
3. MNE001113 Jovana Kuljanin Karate Klub BUDVA

Kate | 2010 - apsolutna | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000509 Blagota Mićunović Karate klub "RIS"
2. MNE000327 Artur Muhamadiev Karate klub "RIS"
3. MNE000757 Uroš Stevović Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2005 - 2.NIVO | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF001375 Halid Hodzic Jedinstvo

Kate | 2005 - 1.NIVO | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000303 Feliks Koba Karate klub "RIS"
2. WKF001368 Dragan Glavatovic Moraca
3. MNE000118 Nikola Obradović Karate klub "Iskra"
3. MNE000420 Amar Hamzić Karate Klub "Podgorica"

Kate | KADETI - APSOLUTNA | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001038 Rijad Mandic Karate klub Omladinac
2. MNE000376 Nikola Milić Karate klub Bar
3. MNE000764 Mihail Vukčević Karate klub Bar
3. MNE000027 Emir Muhović Karate klub Bar

Kate | 2006 - 2007 POČETNICI | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
2. WKF001364 Sara Dujovic SEIKEN

Kate | 2007 - 1.nivo | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000287 Elbina Aljošević Karate klub Bar
2. MNE001054 Simona Dabović Karate Klub Bijela
3. MNE000129 Nina Pavličić Karate klub "Iskra"
3. MNE000013 Jovana Ljiljanić Pljevlja 2016

Kate | 2007 - 2.nivo | Ž | Plavi pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000863 Lana Tatar Karate klub Buducnost
2. MNE000836 Jovana Velimirovic Karate klub Buducnost
3. MNE000748 Nela Nikolić Karate klub SEIKEN
3. MNE000743 Katarina Radusinović Karate klub SEIKEN

Kate | 2007 - apsolutna | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000377 Jovana Milić Karate klub Bar
2. MNE000758 Valentina Vuković Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE000128 Andreja Popović Karate klub "Iskra"

Kate | 2007 - 1.nivo | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
2. MNE000935 Marko Radinovic Karate klub Buducnost
3. MNE000913 Vasilije Irić Karate klub "Iskra"
3. MNE000641 Dušan Vukčević Karate Klub "Podgorica"

Kate | 2007 - 2.nivo | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000859 xNiksa Zejak Karate klub Buducnost
2. MNE000745 Danilo Radulović Karate klub SEIKEN
3. MNE000517 Simon Simonović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2007 - apsolutna | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000023 Aleksa Janjić Karate klub Bar
2. MNE000385 Ajsel Gerschwitz Karate klub Bar
3. MNE000859 xNiksa Zejak Karate klub Buducnost

Kate | 2006 - 2,NIVO | Ž | Plavi pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000113 Šoškić Miona Karate klub "Iskra"

Kate | 2006 - APSOLUTNA | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF001374 Anes Cokovic Jedinstvo

Kate | 2006 - 2,NIVO | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000617 xDanilo Raonic Karate klub Buducnost
2. MNE000025 Balša Mijović Karate klub Bar
3. WKF001367 Milovan Radulovic Moraca

Kate | 2006 - 1.nivo | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001165 Aleksandra Ljumovic Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE001165 Aleksandra Ljumovic Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2006 - APSOLUTNA | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000404 Arijana Kočan Karate klub Bar
2. MNE000759 Violeta Vuković Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE000293 Elena Radović Karate klub Bar

Kate | 2006 - 1.nivo | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000611 Danilo Leković Karate klub Bar
2. MNE001154 MIlan Bojović Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Kate | JUNIORI - APSOLUTNA | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000088 Stefan Glusac Karate klub Omladinac

Kate | JUNIORI - APSOLUTNA | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000469 Diellëza Rama KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KADETI - APSOLUTNA | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000104 Zana Barjaktarević Karate klub Bar
2. MNE000216 Andjela Lapcic Karate klub Omladinac
3. MNE000557 Anja Memedovski Karate klub Risan

Kate | 2011 - pocetnici | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000205 Visnja Bulatovic Karate klub Omladinac
2. MNE000205 Visnja Bulatovic Karate klub Omladinac
3. WKF001247 Lena Curovic UNSU
3. MNE000398 Maša Vujošević Karate klub Bar

Kate - Ekipno

Kate | Nade 2005/2006 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Jedinstvo WKF001374 Anes Cokovic
WKF001375 Halid Hodzic
WKF001377 Marko Markovic
2. Moraca WKF001365 Davor Sebek
WKF001367 Milovan Radulovic
WKF001368 Dragan Glavatovic

Kate | Mladji pioniri 2009/2010 | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE000024 ANDRIJANA RADOVIĆ
MNE000388 Kristina Bokovac
MNE000415 Tatjana Odović
2. Karate Klub "Stari Grad" Budva MNE000721 Lana Čormaković
MNE000727 Nina Pešić
MNE000770 Teodora Medojević
3. Karate klub Omladinac MNE000084 Milena Delibasic
MNE000226 Leonora Vujovic
MNE000086 Marija Martinovic

Kate | Mladji pioniri 2009/2010 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE000292 Aleksa Barjaktarović
MNE000532 Davor Fatić
MNE000634 Andrija Kosović
2. Karate Klub "Stari Grad" Budva MNE000731 Marko Pejović
MNE000757 Uroš Stevović
MNE001003 Mario Popović
3. Karate klub SEIKEN MNE000718 Mihailo Đukić
MNE000722 Petar Ražnatović
MNE000728 Slobodan Boljević
3. Karate klub "Iskra" MNE000907 Ivan Mijović
MNE000906 Damjan Gazivoda
MNE001045 Marko Mašulović

Kate | Pioniri 2007/2008 | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub "Iskra" MNE000134 Katarina Vlahović
MNE000124 Ena Rondić
MNE000914 Viktorija Vukadinović
MNE000908 Ksenija Irić
3. Karate klub SEIKEN MNE000709 Anastasija Kostadinov
MNE000743 Katarina Radusinović
MNE000748 Nela Nikolić
3. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000874 Vasilisa Miranović
MNE000453 Izabela Hakanjin
MNE000950 Stefani Selimović

Kate | Nade 2005/2006 | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
2. Karate klub SEIKEN MNE001220 Anđela Milić
MNE001221 Danica Radovanović
MNE001230 Marija Jovanović
3. Moraca WKF001369 Nina Vukcevic
WKF001370 Tamara Radulovic
WKF001371 Milica Buha

Kate | Pioniri 2007/2008 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE000023 Aleksa Janjić
MNE000296 Đorđe Stojanović
MNE000635 Benjamin Aljošević
2. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000452 Paskual Kočović
MNE000517 Simon Simonović
MNE000601 Riad Tafić
3. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000448 Medin Džuretović
MNE000449 Armin Lajka
MNE000450 Almir Perović

Kate | Kadeti 2003-2004 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE000291 Marko Đonović
MNE000376 Nikola Milić
MNE000764 Mihail Vukčević
2. ZETA tim WKF001328 Aleksandar Stijepović
WKF001329 Stefan Nikčević
WKF001330 Lazar Kazićtc

Kumite - Pojedinačno

Kumite | Pionirke 2008 | Ž | +40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000950 Stefani Selimović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Pionirke 2008 | Ž | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000224 Andjela Sekulic Karate klub Omladinac
2. WKF001309 Jelena Miladinovic Omladinac

Kumite | Muške nade 2005 | M | +55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000494 Nikola Polovina Karate Klub Bijela
2. WKF001265 ALEKSANDAR BOŠNJAK Клуб Борилачких Спортова требиње
3. MNE000546 Damjan Kovačević Onogost

Kumite | Muške nade 2005 | M | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF001374 Anes Cokovic Jedinstvo
2. MNE000214 Matija Hejna Karate klub Omladinac
3. MNE001093 SLOBODAN KLIKOVAC Karate klub Kondor

Kumite | Muške nade 2005 | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF001279 OGNJEN MILJANOVIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње
2. MNE001222 Vaso Nikolić Karate klub SEIKEN
3. WKF001285 DANILO ŠUŠIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | Ženske nade 2005 | Ž | -39 kg

Mjesto Takmičar Klub
2. MNE000441 Erza Muratović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Ženske nade 2005 | Ž | +54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000015 Iva Ljiljanić Pljevlja 2016

Kumite | Muške nade 2005 | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000001 Balša Vojinović Karate klub "Iskra"
2. MNE000236 Lazar Dzevardanovic Karate klub Omladinac
3. WKF001269 STEFAN GRUBAČ Клуб Борилачких Спортова требиње
3. WKF001275 STEVAN DRAPIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | 2010 i mladji | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF001306 Mina Boricic Omladinac
2. WKF001307 Petra Markovic Omladinac
3. MNE000085 Ines Nikocevic Karate klub Omladinac
3. MNE000666 Lenka Njinjić Onogost

Kumite | 2010 i mladji | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000033 Vladimir Raičević Karate klub "Iskra"
2. MNE001219 Ivan Dijanić Karate klub SEIKEN
3. WKF001304 Filip Ilincic Omladinac
3. WKF001305 Luka Popovic Omladinac

Kumite | Pionirke 2007 | Ž | -32 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000348 Jovana Bogdanović Karate Klub Bijela
2. MNE000227 Katja Zvizdojevic Karate klub Omladinac
3. MNE000013 Jovana Ljiljanić Pljevlja 2016

Kumite | Pionirke 2007 | Ž | -36 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000760 Ljubica Vlahovic Gorstak
2. MNE000034 Nadja Boricic Karate klub Omladinac

Kumite | Pionirke 2007 | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000497 Jovana Damjanović Karate Klub Bijela
2. MNE001092 Itana Raonic Karate klub Omladinac

Kumite | 2009 | M | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF001250 Osman Bešić KARATE KLUB ""DO"" TUZLA
2. WKF001287 BRANKO DRAPIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње
3. WKF001281 DIMITRIJE KUSALOVIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње
3. MNE000884 Sergej Bajceta Karate klub Buducnost

Kumite | 2009 | M | +30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001082 RADOMIR MADŽAROVIĆ Karate klub Kondor
2. MNE000215 Djordje Jankovic Karate klub Omladinac
3. MNE000203 Luka Boskovic Karate klub Omladinac
3. WKF001276 MIROSLAV BOŠKOVIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | 2009 | Ž | -28 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001029 Katarina Djukic Gorstak
2. MNE000630 Sofija Vučković Onogost
3. MNE000018 Tara Ćupić Karate klub "Iskra"

Kumite | 2009 | Ž | +28 kg

Mjesto Takmičar Klub
2. MNE000084 Milena Delibasic Karate klub Omladinac
3. WKF001267 NATALIJA ŠUŠIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | Kadeti 2003-2004 | Ž | -47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000788 Andjela Ivanovic Gorstak
2. MNE000805 Jelena Maraš karate klub Zeta team
3. MNE000157 Ardita Dibra KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Kadeti 2003-2004 | Ž | -54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000878 Teodora Bubanja Karate klub "Iskra"

Kumite | Pioniri 2007 | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000112 Balić Alan Karate klub "Iskra"
2. MNE000500 Uros Jankovic Karate klub Omladinac
3. MNE000601 Riad Tafić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000491 Balša Stevović Onogost

Kumite | Pionirke 2007 | Ž | -44 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000014 Jana Ljiljanić Pljevlja 2016
2. MNE000453 Izabela Hakanjin KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Pionirke 2007 | Ž | +44 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF001254 Amina Halilević KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

Kumite | Pioniri 2007 | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000026 Mihailo Gojaković Karate klub Bar
2. WKF001259 Evgenij Vlkov KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

Kumite | Pioniri 2008 | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000133 Stefan Miljanić Karate klub "Iskra"
2. WKF001316 Ognjen Gluscevic Bratstvo
3. WKF001315 Miloš Radulović Bratstvo

Kumite | Pioniri 2008 | M | +45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF001266 GLUŠAC MILAN Клуб Борилачких Спортова требиње
2. WKF001373 Marko Sebek Jedinstvo
3. MNE000998 Stefan Vujisic Gorstak
3. MNE000480 Smajl Zulfaj KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Pionirke 2008 | Ž | -34 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000874 Vasilisa Miranović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Pionirke 2008 | Ž | -37 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000132 Una Rakovic Karate klub Omladinac

Kumite | Pionirke 2008 | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000446 Amela Džuretović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Pioniri 2008 | M | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000199 Jusuf Saljiu Karate klub Omladinac
2. WKF001351 Bešić Osman KARATE KLUB ""DO"" TUZLA
3. MNE000880 Branko Lazović Karate klub "Iskra"
3. MNE000334 Filip Šoškić Karate klub "Iskra"

Kumite | Pioniri 2008 | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000353 Nenad Đuričić Karate Klub Bijela
2. MNE000747 Ilija Scekic Karate klub SEIKEN
3. WKF001308 Lazar Popovic Omladinac
3. MNE000221 Sergej Pajovic Karate klub Omladinac

Kumite | Pioniri 2008 | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000141 Anes Arifaj Karate klub "Iskra"
2. MNE000877 Vuk Vučinić Karate klub "Iskra"
3. WKF001277 VIKTOR ČOLOVIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње
3. MNE000290 Novak Gvozdenović Karate klub Bar

Kumite | Pioniri 2007 | M | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001226 Mihailo Milić Karate klub "Iskra"
2. MNE000551 Martin Jaramaz Onogost

Kumite | Pioniri 2007 | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000452 Paskual Kočović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. WKF001280 ALJOŠA KUSALOVIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње
3. MNE000508 Martin Milović Onogost

Kumite | Zenske nade 2006 | Ž | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000019 Sandra Raicevic Karate klub "Iskra"
2. MNE000548 Sofija Dedijer Onogost

Kumite | Zenske nade 2006 | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000497 Jovana Damjanović Karate Klub Bijela

Kumite | Zenske nade 2006 | Ž | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF001254 Amina Halilević KARATE KLUB ""DO"" TUZLA
2. WKF001264 ANASTASIJA KOPRIVICA Клуб Борилачких Спортова требиње
3. MNE001151 Ena Radulovic Karate klub Buducnost

Kumite | Juniori 2001-2002 | M | -61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000845 xOgnjejn Otasevic Karate klub Buducnost

Kumite | Juniori 2001-2002 | Ž | +59 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000469 Diellëza Rama KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Juniori 2001-2002 | M | -76 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000921 Luka Popovic BRATSTVO

Kumite | Juniori 2001-2002 | M | -68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000472 Albert Rudović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE001332 Maksim milačić Onogost
3. MNE000009 Marko Brašanac Pljevlja 2016

Kumite | Zenske nade 2006 | Ž | +50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000543 Anida Berjašević Karate klub Bar

Kumite | Muške nade 2006 | M | -37 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000001 Balša Vojinović Karate klub "Iskra"
2. MNE000370 Petar Radovanović Karate klub "Iskra"
3. MNE001378 Vasilije Todorović Onogost
3. WKF001310 Nikola Popovic Omladinac

Kumite | Muške nade 2006 | M | -47 kg

Mjesto Takmičar Klub
2. MNE000390 Jovan Đuranović Karate klub Bar
3. MNE001229 Dušan Milović Onogost

Kumite | Muške nade 2006 | M | -52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF001286 ALEKSA VULETIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | Muške nade 2006 | M | -42 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000997 Lado Vukovic Gorstak
2. MNE000495 Jovan Bogdanović Karate Klub Bijela

Kumite | Muške nade 2006 | M | +52 kg

Mjesto Takmičar Klub
2. MNE000004 Stefan Marić Pljevlja 2016
3. MNE000020 Tadija Keljanovic Karate klub "Iskra"
3. MNE000011 Lazar Đerković Pljevlja 2016

Kumite | Juniori 2001-2002 | M | +76 kg

Mjesto Takmičar Klub
2. MNE000470 Ridvan Džuretović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Pioniri 2007 | M | +50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000517 Simon Simonović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE000450 Almir Perović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000448 Medin Džuretović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Kadeti 2003-2004 | M | -57 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000016 Arsenije Potparić Pljevlja 2016

Kumite | Kadeti 2003-2004 | M | -52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000496 Nemanja Mikulić Karate Klub Bijela
2. MNE001002 Dusan Todorovic Gorstak
3. WKF001379 Milan Timotijeevic Olimpic
3. WKF001381 Dalibor Nedovic Olimpic

Kumite | Kadeti 2003-2004 | M | -70 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF001282 STEFAN ALBIJANIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње
2. WKF001249 Hašim Bešić KARATE KLUB ""DO"" TUZLA
3. MNE001077 MATIJA ĐURETIĆ Karate klub Kondor
3. MNE000662 Vladimir Vukmirović Onogost

Kumite - Ekipno

Kumite | Juniori 2001-2002 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000470 Ridvan Džuretović
MNE000471 Elvir Isljamović
MNE000472 Albert Rudović

Kumite | Kadeti 2003-2004 | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate Klub "Stari Grad" Budva MNE000723 Nikolija Ilić
MNE000752 Anastasija Petrić
MNE000803 Anđela Utvić

Kumite | Muške nade 2005/2006 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub "Iskra" MNE000001 Balša Vojinović
MNE000020 Tadija Keljanovic
2. Karate klub Omladinac MNE000214 Matija Hejna
MNE000236 Lazar Dzevardanovic

Kumite | Pionirke - ekipa 2007/2008 | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE000218 Matea Medenica
MNE000227 Katja Zvizdojevic
2. Karate klub Omladinac MNE001092 Itana Raonic
MNE000132 Una Rakovic
3. Karate klub Omladinac MNE000034 Nadja Boricic
MNE000224 Andjela Sekulic

Kumite | Pioniri 2007/2008 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub "Iskra" MNE000112 Balić Alan
MNE000133 Stefan Miljanić
MNE000141 Anes Arifaj
2. Karate klub Omladinac MNE000199 Jusuf Saljiu
MNE000221 Sergej Pajovic
MNE000500 Uros Jankovic
3. Karate klub Omladinac MNE000199 Jusuf Saljiu
MNE000221 Sergej Pajovic
MNE000500 Uros Jankovic
3. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000448 Medin Džuretović
MNE000452 Paskual Kočović
MNE000517 Simon Simonović
MNE000601 Riad Tafić

Kate - Pojedinačno

Kate - Ekipno

Kumite - Pojedinačno

Kumite - Ekipno

Ukupno prijava / klubovi / države: 508 / 32 / 6 Ispis

Prijavljeni klubovi

Prijavljeni takmičari

Kumite | Pionirke 2008 | Ž | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Andjela Sekulic
11 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Jelena Miladinovic
11 god
Zeleni pojas
Omladinac

Kumite | Pionirke 2008 | Ž | -34 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Viktorija Raičević
12 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Vasilisa Miranović
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Pionirke 2008 | Ž | -37 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Una Rakovic
11 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | Pionirke 2008 | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Amela Džuretović
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Pionirke 2008 | Ž | +40 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Stefani Selimović
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Pionirke 2007 | Ž | -32 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Jovana Ljiljanić
12 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Katja Zvizdojevic
12 god
Zeleni pojas
Karate klub Omladinac

Jovana Bogdanović
12 god
Zeleni pojas
Karate Klub Bijela

Kumite | Pionirke 2007 | Ž | -36 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Nadja Boricic
12 god
Braon pojas
Karate klub Omladinac

Ljubica Vlahovic
12 god
Braon pojas
Gorstak

Kumite | Pionirke 2007 | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Itana Raonic
12 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Jovana Damjanović
12 god
Plavi pojas
Karate Klub Bijela

Kumite | Pionirke 2007 | Ž | -44 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Jana Ljiljanić
12 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Izabela Hakanjin
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Pionirke 2007 | Ž | +44 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Amina Halilević
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

Kumite | Zenske nade 2006 | Ž | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Sandra Raicevic
13 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Sofija Dedijer
13 god
Braon pojas
Onogost

Andrea Babić
13 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | Zenske nade 2006 | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Jovana Damjanović
12 god
Plavi pojas
Karate Klub Bijela

Kumite | Zenske nade 2006 | Ž | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Ena Radulovic
13 god
Plavi pojas
Karate klub Buducnost

Amina Halilević
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

ANASTASIJA KOPRIVICA
13 god
Zeleni pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | Zenske nade 2006 | Ž | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Nikolina Djurović
13 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | Zenske nade 2006 | Ž | +50 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Anida Berjašević
13 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Kumite | Ženske nade 2005 | Ž | -39 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Erza Muratović
14 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Ženske nade 2005 | Ž | -49 kg / Prijavljenih takmičara: 1
TIJANA KLIKOVAC
14 god
Braon pojas
Karate klub Kondor

Kumite | Ženske nade 2005 | Ž | +54 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Iva Ljiljanić
14 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Melina Ibrahimović
15 god
Plavi pojas
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

Kumite | Pioniri 2008 | M | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Jusuf Saljiu
11 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Filip Šoškić
12 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Jakov Danilović
11 god
Oranž pojas
Karate klub SEIKEN

Balsa Danilovic
11 god
Braon pojas
Gorstak

Branko Lazović
11 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

ĐORĐE KARIĆ
11 god
Žuti pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Bešić Osman
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

Kumite | Pioniri 2008 | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Sergej Pajovic
12 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Nenad Đuričić
12 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Dado Jaganjac
11 god
Braon pojas
Onogost

Borjan Šućur
11 god
Plavi pojas
Onogost

Ilija Scekic
11 god
Zeleni pojas
Karate klub SEIKEN

Nikola Damjanovic
11 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Bakir Đug
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

Lazar Popovic
11 god
Žuti pojas
Omladinac

Kumite | Pioniri 2008 | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Novak Gvozdenović
11 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Anes Arifaj
11 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Vuk Vučinić
11 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

VIKTOR ČOLOVIĆ
11 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

SAŠA PEJOVIĆ
11 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | Pioniri 2008 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Stefan Miljanić
12 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Miloš Radulović
11 god
Oranž pojas
Bratstvo

Ognjen Gluscevic
11 god
Zeleni pojas
Bratstvo

Kumite | Pioniri 2008 | M | +45 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Smajl Zulfaj
11 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Stefan Vujisic
12 god
Oranž pojas
Gorstak

GLUŠAC MILAN
12 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Marko Sebek
12 god
Oranž pojas
Jedinstvo

Kumite | Pioniri 2007 | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Stefan Djuričković
12 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Balić Alan
12 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Balša Stevović
12 god
Braon pojas
Onogost

Uros Jankovic
12 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Milan Zajović
12 god
Plavi pojas
Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić

Riad Tafić
12 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Ognjen Đukanović
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | Pioniri 2007 | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Paskual Kočović
13 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Martin Milović
12 god
Braon pojas
Onogost

ALJOŠA KUSALOVIĆ
12 god
Žuti pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | Pioniri 2007 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Mihailo Gojaković
12 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Evgenij Vlkov
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

Kumite | Pioniri 2007 | M | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Martin Jaramaz
12 god
Braon pojas
Onogost

Mihailo Milić
13 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Alen Granić
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

Kumite | Pioniri 2007 | M | +50 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Medin Džuretović
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Almir Perović
12 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Simon Simonović
12 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Muške nade 2005 | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Balša Vojinović
14 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Lazar Dzevardanovic
14 god
Zeleni pojas
Karate klub Omladinac

Lazar Škatarić
13 god
Oranž pojas
karate klub Zeta team

STEFAN GRUBAČ
13 god
Žuti pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

ALEKSA TODOROVIĆ
13 god
Plavi pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

STEVAN DRAPIĆ
13 god
Zeleni pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | Muške nade 2005 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Nemanja Pekovic
15 god
Zeleni pojas
Karate klub Buducnost

LAZAR MADŽAROVIĆ
14 god
Plavi pojas
Karate klub Kondor

Vaso Nikolić
14 god
Plavi pojas
Karate klub SEIKEN

OGNJEN MILJANOVIĆ
15 god
Plavi pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

DANILO ŠUŠIĆ
13 god
Zeleni pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | Muške nade 2005 | M | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Matija Hejna
13 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Andrija Ivanovic
14 god
Oranž pojas
Gorstak

SLOBODAN KLIKOVAC
14 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

MARKO PERIŠIĆ
13 god
Zeleni pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Anes Cokovic
13 god
Braon pojas
Jedinstvo

Kumite | Muške nade 2005 | M | +55 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Nikola Polovina
14 god
Plavi pojas
Karate Klub Bijela

Damjan Kovačević
14 god
Braon pojas
Onogost

DUŠAN VUJAČIĆ
14 god
Braon pojas
Karate klub Kondor

Hašim 1 Bešić
14 god
Braon pojas
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

ALEKSANDAR BOŠNJAK
15 god
Plavi pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | Muške nade 2006 | M | -37 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Balša Vojinović
14 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Petar Radovanović
13 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Filip Utješinović
13 god
Braon pojas
Onogost

Nikola Popovic
13 god
Oranž pojas
Omladinac

Vasilije Todorović
13 god
Plavi pojas
Onogost

Kumite | Muške nade 2006 | M | -42 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Jovan Bogdanović
14 god
Plavi pojas
Karate Klub Bijela

Lado Vukovic
13 god
Braon pojas
Gorstak

Kumite | Muške nade 2006 | M | -47 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Ajdin Salagic
13 god
Plavi pojas
Karate klub Buducnost

Jovan Đuranović
13 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Dušan Milović
13 god
Braon pojas
Onogost

Kumite | Muške nade 2006 | M | -52 kg / Prijavljenih takmičara: 1
ALEKSA VULETIĆ
13 god
Zeleni pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | Muške nade 2006 | M | +52 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Stefan Marić
14 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Lazar Đerković
13 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Tadija Keljanovic
13 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Arijan Pepeljak
13 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

MIlija Milačić
13 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Kumite | 2009 | M | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Sergej Bajceta
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Buducnost

Vuk Škatarić
10 god
Oranž pojas
karate klub Zeta team

Osman Bešić
10 god
Oranž pojas
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

DIMITRIJE KUSALOVIĆ
9 god
Žuti pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

BRANKO DRAPIĆ
11 god
Žuti pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

NOVAK VUKOVIĆ
10 god
Žuti pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Andrej Ristic
10 god
Oranž pojas
Jedinstvo

Kumite | 2009 | M | +30 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Luka Boskovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Djordje Jankovic
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Omladinac

Aleks Simonović
9 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

RADOMIR MADŽAROVIĆ
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

NIKOLA KOPRIVICA
10 god
Žuti pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

JOVAN VULETIĆ
10 god
Žuti pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

VUK TOMAŠEVIĆ
10 god
Zeleni pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

MIROSLAV BOŠKOVIĆ
10 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | Kadeti 2003-2004 | M | -52 kg / Prijavljenih takmičara: 14
Vasilije Đerković
15 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Nemanja Simovič
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "Iskra"

Filip Mijanovic
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Nemanja Mikulić
16 god
Braon pojas
Karate Klub Bijela

Mirza Mehmedović
15 god
Braon pojas
Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić

Miladin Joković
15 god
Zeleni pojas
Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić

Slaviša Popović
15 god
Žuti pojas
Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić

Vuk Danilović
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub SEIKEN

Andrej Knežević
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub SEIKEN

Dusan Todorovic
15 god
Crni pojas 1.DAN
Gorstak

Stefan Nikčević
15 god
Braon pojas
karate klub Zeta team

Milan Timotijeevic
16 god
Zeleni pojas
Olimpic

Milun Timotijevic
16 god
Zeleni pojas
Olimpic

Dalibor Nedovic
16 god
Oranž pojas
Olimpic

Kumite | Kadeti 2003-2004 | M | -63 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Filip Vulevic
15 god
Crni pojas 1.DAN
BRATSTVO

Aleksandar Stijepović
15 god
Braon pojas
karate klub Zeta team

Lazar Kazićtc
16 god
Braon pojas
ZETA tim

Milenko Miličić
15 god
Braon pojas
Onogost

Milena Piper
16 god
Zeleni pojas
Jedinstvo

Kumite | Kadeti 2003-2004 | M | -70 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Vladimir Vukmirović
15 god
Braon pojas
Onogost

MATIJA ĐURETIĆ
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Kondor

Hašim Bešić
15 god
Braon pojas
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

STEFAN ALBIJANIĆ
15 god
Plavi pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | Kadeti 2003-2004 | M | +70 kg / Prijavljenih takmičara: 4
xNikola Bucalo
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

PETAR KLIKOVAC
16 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

DEJAN UKROPINA
15 god
Plavi pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

MARKO TRKLJA
16 god
Plavi pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | Kadeti 2003-2004 | M | -57 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Arsenije Potparić
16 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Kumite | Juniori 2001-2002 | M | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Lazar Kažić
17 god
Braon pojas
karate klub Zeta team

VASILIJE KOSJERINA
17 god
Braon pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | Juniori 2001-2002 | M | -61 kg / Prijavljenih takmičara: 1
xOgnjejn Otasevic
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Kumite | Juniori 2001-2002 | M | -68 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Marko Brašanac
17 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Albert Rudović
17 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

BOJAN VUČINIĆ
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Kondor

Maksim milačić
17 god
Braon pojas
Onogost

Kumite | Juniori 2001-2002 | M | -76 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Luka Popovic
17 god
Crni pojas 1.DAN
BRATSTVO

Vasilije Micunovic
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

DAMJAN BALJEVIĆ
17 god
Braon pojas
Karate klub Kondor

Kumite | Juniori 2001-2002 | M | +76 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Ridvan Džuretović
17 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | 2009 | Ž | -28 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Tara Ćupić
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Nina Mrkic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Mia Miljanic
10 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Sofija Vučković
10 god
Zeleni pojas
Onogost

Katarina Djukic
10 god
Oranž pojas
Gorstak

Kumite | 2009 | Ž | +28 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Milena Delibasic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

NATALIJA ŠUŠIĆ
10 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

LANA ROSIĆ
10 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | Kadeti 2003-2004 | Ž | -47 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Ardita Dibra
15 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Andjela Ivanovic
15 god
Oranž pojas
Gorstak

Jelena Maraš
15 god
Braon pojas
karate klub Zeta team

Kumite | Kadeti 2003-2004 | Ž | -54 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Teodora Bubanja
15 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | Kadeti 2003-2004 | Ž | +54 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Stojanovic Jovana
15 god
Crni pojas 1.DAN
BRATSTVO

Anisa Salagic
16 god
Plavi pojas
Karate klub Buducnost

TEODORA BALAĆ
15 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Kumite | Juniori 2001-2002 | Ž | -59 kg / Prijavljenih takmičara: 1
JOVANA MILADINOVIĆ
17 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kumite | Juniori 2001-2002 | Ž | +59 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Diellëza Rama
18 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2011 i mladji | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
Miljan Džaković
8 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Dušan Božović
7 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Branko Zenović
8 god
Braon pojas
Karate klub SEIKEN

Dimitrije Đukić
8 god
Plavi pojas
Karate klub SEIKEN

Lazar Rakocevic
8 god
Oranž pojas
Gorstak

MIHAILO LONČAR
8 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kate | 2010 - 1..nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 18
Miloš Karović
9 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Vladimir Raičević
9 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Artur Muhamadiev
9 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Ognjen Jovović
9 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Aleksa Đuranović
10 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Blagota Mićunović
9 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Aleks Simonović
9 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Boris Božović
9 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Sergej Raičević
9 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Tarik Sabotic
9 god
Oranž pojas
Karate klub Buducnost

Andrija Kosović
9 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Uroš Stevović
9 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Aleksa Majski Rakocevic
9 god
Žuti pojas
Gorstak

Ivan Mijović
9 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Lazar Grujic
9 god
Žuti pojas
Gorstak

Adem Ramović
9 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

BOŽIDAR VUKČEVIĆ
9 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Sergey Lalevich
9 god
Oranž pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | 2010 - apsolutna | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
Artur Muhamadiev
9 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Blagota Mićunović
9 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Mihailo Đukić
9 god
Plavi pojas
Karate klub SEIKEN

Slobodan Boljević
9 god
Plavi pojas
Karate klub SEIKEN

Uroš Stevović
9 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Dimitrije Kaludjerović
9 god
Zeleni pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | 2009 -1,nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 16
Milan Dzaković
10 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Ivo Bulatovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Vasilije Orović
10 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Andrej Kostić
10 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Rejan Džuretović
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Davor Fatić
10 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Mateja Ćuković
10 god
Žuti pojas
Karate klub Risan

Mihailo Bjelic
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Savo Kujovic
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Veljko Sekulović
10 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

JOVAN LONČAR
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

DANIJEL STANIŠIĆ
9 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

David Pavlović
10 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Andrej Ristic
10 god
Oranž pojas
Jedinstvo

Lazar Gosovic
10 god
Oranž pojas
Olimpic

Aleksa Stojanovski
10 god
Oranž pojas
Olimpic

Kate | 2009 - 2.nivo | M | Zeleni pojas-Plavi pojas / Prijavljenih takmičara: 7
Maksim Veskovic
10 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Aleksa Barjaktarović
10 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Stefan Vujović
10 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Vuk Blečić
11 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Strahinja Stevović
10 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Marko Laković
10 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Ilija Mijovic
10 god
Oranž pojas
Olimpic

Kate | 2009 - apsolutna | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
xNikola Stanisic
10 god
Braon pojas
Karate klub Buducnost

Anton Elezović
10 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

MATIJA BOLJEVIĆ
10 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Kate | 2008 - 1.nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 13
Damjan Mrgudović
11 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Vukota Marsenic
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Buducnost

Strahinja Popovic
11 god
Oranž pojas
Karate klub Buducnost

Aleksa Stević
11 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Dejan Dabanović
11 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Damir Duraković
11 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Armin Lajka
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Milan Vukasović
11 god
Žuti pojas
Karate klub Risan

Adin Mučić
12 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Filip Vukčević
11 god
Oranž pojas
Karate klub SEIKEN

Pavle Dabić
11 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Andrija Jokic
11 god
Oranž pojas
Karate klub Buducnost

Balsa Stajovic
11 god
Žuti pojas
ZETA tim

Kate | 2008 - 2.nivo | M | Zeleni pojas-Plavi pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Đorđe Medojević
11 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Aleksa Šćekić
11 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Saša Petrić
11 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Marko Sebek
12 god
Oranž pojas
Jedinstvo

Kate | 2008 - apsolutna | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 9
Novak Gvozdenović
11 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Aleksa Vujošević
12 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Đorđe Medojević
11 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Vuk Lazarevic
11 god
Braon pojas
Karate klub Buducnost

xDusan Mijovic
11 god
Braon pojas
Karate klub Buducnost

Benjamin Aljošević
11 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Luka Bogojević
11 god
Braon pojas
Karate klub SEIKEN

Ilija Scekic
11 god
Zeleni pojas
Karate klub SEIKEN

Saša Petrić
11 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2007 - 1.nivo | M | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 10
Andrija Grujic
12 god
Zeleni pojas
Karate klub Omladinac

Marko Radinovic
12 god
Oranž pojas
Karate klub Buducnost

Ognjen Ognjanović
12 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Danilo Bulajić
13 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Dušan Vukčević
12 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Luka Milić
12 god
Braon pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Vasilije Irić
13 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

ALIMPIJE ĐURETIĆ
12 god
Zeleni pojas
Karate klub Kondor

Nikola Obradovic
12 god
Bijeli pojas
UNSU

Davor Sebek
13 god
Oranž pojas
Moraca

Kate | 2007 - apsolutna | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
Aleksa Janjić
12 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Đorđe Stojanović
13 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

xNiksa Zejak
12 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Ajsel Gerschwitz
12 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Riad Tafić
12 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

BOŽO VUKČEVIĆ
13 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kate | 2007 - 2.nivo | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 4
Leo Velimirović
12 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

xNiksa Zejak
12 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Simon Simonović
12 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Danilo Radulović
13 god
Braon pojas
Karate klub SEIKEN

Kate | 2006 - 1.nivo | M | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 2
MIlan Bojović
13 god
Braon pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Danilo Leković
13 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Kate | 2006 - 2,NIVO | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 5
Balša Mijović
13 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

xDanilo Raonic
13 god
Braon pojas
Karate klub Buducnost

Petar Bulatović
13 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

MIlija Milačić
13 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Milovan Radulovic
13 god
Plavi pojas
Moraca

Kate | 2006 - APSOLUTNA | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
STEFAN KALUĐEROVIĆ
14 god
Braon pojas
Karate klub Kondor

Anes Cokovic
13 god
Braon pojas
Jedinstvo

Kate | 2005 - 1.NIVO | M | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Feliks Koba
14 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Nikola Obradović
13 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Amar Hamzić
14 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Podgorica"

Bogdan Sisevic
14 god
Zeleni pojas
Moraca

Dragan Glavatovic
14 god
Plavi pojas
Moraca

Kate | 2005 - 2.NIVO | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 3
Nemanja Vuksanović
14 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

VELJKO ĐURETIĆ
14 god
Plavi pojas
Karate klub Kondor

Halid Hodzic
14 god
Zeleni pojas
Jedinstvo

Kate | KADETI - APSOLUTNA | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 13
Emir Muhović
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Aleksandar Glusac
15 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Rijad Mandic
16 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Omladinac

Marko Đonović
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Nikola Milić
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Ilija Jelovac
15 god
Braon pojas
Karate klub Omladinac

Nikola Baralić
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Mihail Vukčević
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Vuko Milačić
15 god
Braon pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Luka Lekić
16 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

ALAN ADŽAGIĆ
15 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Ilija Otasevic
15 god
Braon pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Milena Piper
16 god
Zeleni pojas
Jedinstvo

Kate | JUNIORI - APSOLUTNA | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 1
Stefan Glusac
17 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Kate | 2011 i mladji | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Miljana Džaković
8 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Nađa Knežević
8 god
Braon pojas
Karate klub Bar

ANASTASIJA STANIŠIĆ
8 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Jovana Kuljanin
9 god
Zeleni pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | 2010 - 1..nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 9
Anja Jovićević
9 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Sofija Malešević
9 god
Žuti pojas
Karate klub Risan

Barbara Leković
9 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Teodora Medojević
9 god
Oranž pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Jana Marsenic
9 god
Zeleni pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Lana Vojinović
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Antonia Bellenger
10 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Helena Marasš
9 god
Žuti pojas
ZETA tim

Sara POPOVIC
9 god
Žuti pojas
ZETA tim

Kate | 2010 - apsolutna | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 7
Lejla Duraković
9 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Irina Raznatovic
9 god
Braon pojas
Karate klub SEIKEN

Ira Mijović
10 god
Braon pojas
Karate klub SEIKEN

ISIDORA BAJRAMAJ
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Iryna Sychova
9 god
Zeleni pojas
Karate Klub BUDVA

Jana Marsenic
9 god
Zeleni pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Bruna Benić
10 god
Plavi pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | 2009 -1,nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 7
Leonora Vujovic
10 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Ercegović Ksenija
10 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Hajdana Bilafer
10 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Jelena Samardžić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Risan

Marijana Marković
10 god
Plavi pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Nina Pešić
10 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

MARIJA MIA MARAŠ
10 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Kate | 2009 - 2.nivo | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Marija Martinovic
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Omladinac

Ajkuna Rastoder
10 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Kristina Bokovac
11 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Ajla Berjašević
10 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Marijana Marković
10 god
Plavi pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Una Vučićević
10 god
Plavi pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | 2009 - apsolutna | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
ANDRIJANA RADOVIĆ
10 god
Braon pojas
Karate klub Bar

xHelena Popovic
10 god
Braon pojas
Karate klub Buducnost

Tatjana Odović
10 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Lana Čormaković
10 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2008 - 1.nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 12
Katarina Vlahović
11 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Marija Ralević
11 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Milica Gujičić
11 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Masa Jovicevic
11 god
Oranž pojas
Karate klub Buducnost

Anastasija Kostadinov
11 god
Oranž pojas
Karate klub SEIKEN

Ksenija Irić
11 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

MILENA VUKČEVIĆ
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Andjelina Vujović
11 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Daria Ivković
11 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Saraaa KRAČKOVIĆ
11 god
Oranž pojas
ZETA tim

Ana Shumilova
11 god
Oranž pojas
Stari grad

Elena Gosovic
11 god
Zeleni pojas
Olimpic

Kate | 2008 - 2.nivo | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Viktorija Raičević
12 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Katarina Vlahović
11 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Stefani Selimović
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2008 - apsolutna | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Tamara Klisić
11 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Mia Ramovic
11 god
Braon pojas
Karate klub Buducnost

Viktorija Vukadinović
11 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Lenka Liješević
11 god
Braon pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | 2007 - 1.nivo | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 14
Jovana Ljiljanić
12 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Jana Ljiljanić
12 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Elbina Aljošević
12 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Darja Logvinova
12 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

Nina Pavličić
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Anja Tomašević
12 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Anđela Božović
12 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Aleksandra Popivoda
12 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Lana Subotić
12 god
Zeleni pojas
Karate klub Risan

Maria Stijepović
12 god
Žuti pojas
Karate klub Risan

Simona Dabović
12 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

IVONA BAJRAMAJ
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Elena Kračković
12 god
Oranž pojas
ZETA tim

Tamara LaZovic
12 god
Žuti pojas
ZETA tim

Kate | 2007 - 2.nivo | Ž | Plavi pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Andreja Popović
12 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Ena Rondić
12 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Jovana Velimirovic
12 god
Braon pojas
Karate klub Buducnost

Lana Tatar
12 god
Braon pojas
Karate klub Buducnost

Katarina Radusinović
12 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub SEIKEN

Nela Nikolić
12 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub SEIKEN

Kate | 2007 - apsolutna | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Pepeljak Jasna
12 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Andreja Popović
12 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Jovana Milić
12 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Valentina Vuković
12 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2006 - 1.nivo | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 2
Aleksandra Ljumovic
13 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Tamara Radulovic
13 god
Oranž pojas
Moraca

Kate | 2006 - 2,NIVO | Ž | Plavi pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 1
Šoškić Miona
14 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | 2006 - APSOLUTNA | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Elena Radović
13 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Arijana Kočan
13 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Violeta Vuković
13 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

HELENA RATKOVIC
13 god
Plavi pojas
Karate klub Kondor

Kate | 2005 - 1.NIVO | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Emina Gibanica
14 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Anđela Milić
14 god
Oranž pojas
Karate klub SEIKEN

Nina Vukcevic
14 god
Zeleni pojas
Moraca

Milica Buha
14 god
Zeleni pojas
Moraca

Kate | 2005 - APSOLUTNA | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Jasmina Canovic
14 god
Braon pojas
Karate klub Buducnost

Desa Arsenijević
14 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Nađa Perović
14 god
Braon pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Danica Radovanović
14 god
Braon pojas
Karate klub SEIKEN

Kate | KADETI - APSOLUTNA | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 7
Andjela Lapcic
17 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Omladinac

Ivona Radonjic
16 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Zana Barjaktarević
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Anja Memedovski
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Risan

Nikolija Ilić
15 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Anastasija Petrić
15 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

TAMARA ĐURETIĆ
16 god
Braon pojas
Karate klub Kondor

Kate | JUNIORI - APSOLUTNA | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 1
Diellëza Rama
18 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2011 - pocetnici | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 41
Ognjen Perović
8 god
Žuti pojas
Karate Klub "Podgorica"

Simon Vađon
7 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Mihail Ćirković
8 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Dušan Božović
7 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Jakša Babić
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Lazar Vojvodić
8 god
Žuti pojas
Karate Klub "Podgorica"

Emin Rondić
6 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Omar Đukić
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Davud Arifaj
8 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Djordje Otasevic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Mladen Mašković
7 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Dario Radoman
8 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Damjan Dragović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Aleksa Terzic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Vukan Kanura
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Dahan Basovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Petar Kasalica
8 god
Zeleni pojas
Karate klub SEIKEN

Dmitri Mihalkin
7 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

DAMJAN VUKČEVIĆ
8 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Mehmed Nikezić
7 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

BANE PETRIČEVIĆ
8 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Stefan Perović
8 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Viktor Scekic
8 god
Bijeli pojas
UNSU

Emir Ljaljevic
8 god
Bijeli pojas
UNSU

Bojan Popovic
8 god
Bijeli pojas
UNSU

Danilo Kovacevic
8 god
Bijeli pojas
UNSU

Fili[p Micunovic
8 god
Bijeli pojas
UNSU

Sava Savovic
8 god
Bijeli pojas
UNSU

Janko Bulatovic
8 god
Bijeli pojas
UNSU

Kosta Scepanovic
8 god
Bijeli pojas
UNSU

Andrija Adzic
8 god
Bijeli pojas
UNSU

Balša Vorotovic
8 god
Bijeli pojas
UNSU

Andrej Miranovic
8 god
Bijeli pojas
UNSU

Strahinja Erdelic
8 god
Bijeli pojas
UNSU

Vuk Giljace
8 god
Bijeli pojas
UNSU

Teo Leposavic
7 god
Bijeli pojas
UNSU

Mihailoo Mijovic
8 god
Bijeli pojas
Omladinac

Ali Maljusevic
7 god
Bijeli pojas
UNSU

Filip Popovic
8 god
Žuti pojas
SEIKEN

Bogdan Boljevic
7 god
Žuti pojas
SEIKEN

Petar Sekulic
8 god
Žuti pojas
SEIKEN

Kate | 2010 POCETNICI | M | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 30
Miljan Rakočević
9 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Mateja Došljak
9 god
Žuti pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Damian Dudić
9 god
Žuti pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Jegor Besedin
10 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

Stepan Kovaljov
9 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Andrej Božović
10 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Vojin Popovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Vukašin Bašić
9 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Aleksa Pupović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Miloš Vujinović
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Vuk Vuković
10 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Petar Riha
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Vuk Cimbaljević
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Matija Ralević
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Šćepan Ivanović
10 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

David Dedeić
9 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Irfan Kurpejović
10 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Andrej Mašković
9 god
Plavi pojas
Karate Klub "Podgorica"

Mašo Dragović
9 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Petar Ražnatović
10 god
Žuti pojas
Karate klub SEIKEN

Marko Pejović
9 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Luka Ražnatović
10 god
Žuti pojas
Karate klub SEIKEN

Mario Popović
9 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Bogdan Stanišić
9 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Andrija Stanković
9 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

VASILIJE STOJANOVIĆ
9 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Ivan Dijanić
9 god
Žuti pojas
Karate klub SEIKEN

Leonardo Ndlovo
9 god
Žuti pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Vasilije Kavaric
9 god
Oranž pojas
ZETA tim

Matija Prelevic
9 god
Bijeli pojas
UNSU

Kate | 2009 POCETNICI | M | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 13
Nemanja Dragović
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Ognjan Striković
10 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Luka Plemić
10 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Petar Jušković
10 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Podgorica"

Miloš Vukčević
10 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Fatmir Zulfaj
10 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Andrej Mitrović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Luka Miljanic
10 god
Zeleni pojas
Karate klub SEIKEN

MILOŠ FILIPOVIĆ
10 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Bogdan Maljević
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

BOGDAN RADONJIĆ
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Njegos Milacic
10 god
Bijeli pojas
Omladinac

Vladimir Knezevic
11 god
Žuti pojas
SEIKEN

Kate | 2008 POČETNICI | M | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Petar Stojanov
11 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Dejan Dabanović
11 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Smajl Zulfaj
11 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Lazar Pupović
11 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

MATIJA KLIKOVAC
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

DAVID BAJRAMAJ
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kate | 2011 - pocetnici | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 13
Visnja Bulatovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Anja Filipovic
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Sara Zivkovic
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Iva Plemić
8 god
Žuti pojas
Karate Klub "Podgorica"

Misa Bajceta
7 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

xHana Vulic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Maša Vujošević
8 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Lara Gluščević
8 god
Žuti pojas
Karate klub SEIKEN

Anastasia Lalevich
7 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Lena Curovic
8 god
Bijeli pojas
UNSU

Dunja Rajkovic
8 god
Bijeli pojas
UNSU

Lana Pelevic
6 god
Bijeli pojas
UNSU

Milica Ognjanovic
7 god
Bijeli pojas
UNSU

Kate | 2010 POCETNICI | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 8
Iva Janjušević
9 god
Žuti pojas
Karate Klub "Podgorica"

Elena Lakic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Anđela Ognjanović
10 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Bojana Ćulafić
9 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Stela Popović
10 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Sofija Dabović
9 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

STAŠA ULIĆEVIĆ
9 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Iva Stevanović
9 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Kate | 2009 POCETNICI | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Tara Ćupić
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Nikolina Janjušević
10 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Milena Mrdak
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Lejla Nišić
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2008 POČETNICI | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Ksenija Božović
11 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Vasilisa Miranović
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Ksenija Božović
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

SOFIJA ULIĆEVIĆ
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kate | 2006 - 2007 POČETNICI | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 2
JELENA VUKČEVIĆ
13 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Sara Dujovic
13 god
Žuti pojas
SEIKEN

Kumite | 2010 i mladji | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Vladimir Raičević
9 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Ivan Dijanić
9 god
Žuti pojas
Karate klub SEIKEN

Filip Ilincic
7 god
Žuti pojas
Omladinac

Luka Popovic
7 god
Žuti pojas
Omladinac

Kumite | 2010 i mladji | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Ines Nikocevic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Lenka Njinjić
9 god
Plavi pojas
Onogost

Mina Boricic
9 god
Žuti pojas
Omladinac

Petra Markovic
8 god
Oranž pojas
Omladinac

Kate | Mladji pioniri 2009/2010 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 6
Karate klub "Iskra"
  • Ivan Mijović
  • Damjan Gazivoda
  • Marko Mašulović

Karate klub Omladinac
  • Ivo Bulatovic
  • Jefrim Radulovic
  • Maksim Veskovic

Karate klub SEIKEN
  • Mihailo Đukić
  • Petar Ražnatović
  • Slobodan Boljević

Karate klub Bar
  • Aleksa Barjaktarović
  • Davor Fatić
  • Andrija Kosović

Karate Klub "Stari Grad" Budva
  • Marko Pejović
  • Uroš Stevović
  • Mario Popović

KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Rejan Džuretović
  • Anton Elezović
  • Aleks Simonović

Kate | Pioniri 2007/2008 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 3
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Paskual Kočović
  • Simon Simonović
  • Riad Tafić

Karate klub Bar
  • Aleksa Janjić
  • Đorđe Stojanović
  • Benjamin Aljošević

KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Medin Džuretović
  • Armin Lajka
  • Almir Perović

Kate | Nade 2005/2006 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Moraca
  • Davor Sebek
  • Milovan Radulovic
  • Dragan Glavatovic

Jedinstvo
  • Anes Cokovic
  • Halid Hodzic
  • Marko Markovic

Kate | Mladji pioniri 2009/2010 | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 4
Karate klub Omladinac
  • Milena Delibasic
  • Leonora Vujovic
  • Marija Martinovic

Karate klub SEIKEN
  • Irina Raznatovic
  • Ira Mijović
  • Anja Vujović

Karate klub Bar
  • ANDRIJANA RADOVIĆ
  • Kristina Bokovac
  • Tatjana Odović

Karate Klub "Stari Grad" Budva
  • Lana Čormaković
  • Nina Pešić
  • Teodora Medojević

Kate | Pioniri 2007/2008 | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 4
Karate klub "Iskra"
  • Katarina Vlahović
  • Ena Rondić
  • Viktorija Vukadinović
  • Ksenija Irić

ZETA tim
  • Saraaa KRAČKOVIĆ
  • Elena Kračković
  • Tamara LaZovic

Karate klub SEIKEN
  • Anastasija Kostadinov
  • Katarina Radusinović
  • Nela Nikolić

KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Vasilisa Miranović
  • Izabela Hakanjin
  • Stefani Selimović

Kate | Nade 2005/2006 | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Karate klub SEIKEN
  • Anđela Milić
  • Danica Radovanović
  • Marija Jovanović

Moraca
  • Nina Vukcevic
  • Tamara Radulovic
  • Milica Buha

Kumite | Pionirke - ekipa 2007/2008 | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 4
Karate klub Omladinac
  • Matea Medenica
  • Katja Zvizdojevic

Karate klub Omladinac
  • Itana Raonic
  • Una Rakovic

Karate klub Omladinac
  • Nadja Boricic
  • Andjela Sekulic

Stari grad
  • Ana Shumilova
  • Violeta Vukovic
  • Aleksandra Ljumovic

Kumite | Pioniri 2007/2008 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 4
Karate klub "Iskra"
  • Balić Alan
  • Stefan Miljanić
  • Anes Arifaj

Karate klub Omladinac
  • Jusuf Saljiu
  • Sergej Pajovic
  • Uros Jankovic

Karate klub Omladinac
  • Novica Djukic
  • Andrija Grujic

KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Medin Džuretović
  • Paskual Kočović
  • Simon Simonović
  • Riad Tafić

Kumite | Muške nade 2005/2006 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Karate klub "Iskra"
  • Balša Vojinović
  • Tadija Keljanovic

Karate klub Omladinac
  • Matija Hejna
  • Lazar Dzevardanovic

Kate | Kadeti 2003-2004 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
ZETA tim
  • Aleksandar Stijepović
  • Stefan Nikčević
  • Lazar Kazićtc

Karate klub Bar
  • Marko Đonović
  • Nikola Milić
  • Mihail Vukčević

Kumite | Juniori 2001-2002 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Ridvan Džuretović
  • Elvir Isljamović
  • Albert Rudović

Kumite | Kadeti 2003-2004 | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate Klub "Stari Grad" Budva
  • Nikolija Ilić
  • Anastasija Petrić
  • Anđela Utvić