Kup Nikšica


Kup Nikšica

Informacije


Kup Nikšica

30. Sep 2018.

29. Sep 2018. @ 14:00h (krajnji rok za prijavu)

Sportski centar Niksić

Nikšić , Crna Gora

Karate savez Crne Gore, Karate klub Onogost

Kotizacija: pojedinačno 12 EUR, ekipno 15 EUR


PROPOZICIJE

• NAGRADE: Medalje I diploma za prva 3 mjesta/dva treca mjesta Pehar za najuspjesnija tri kluba • SATNICA: 8:30 – 9:30 prijava ekipa 9:45 – 10:00 početak takmičenja  Takmičenje se odvija na 3 borilista (u slučaju većeg broja prijava, povećaće se broj tatamija kako bi se ispoštovala inicijalna satnica);  Svi takmičari su obavezni da posjeduju adekvatno ljekarsko uvjerenje i polisu osiguranja;  Svi takmičari su u obavezi nositi propisanu zaštitnu opremu;  Svaki takmičar nastupa na sopstvenu odgovornost;  Organizator ne snosi odgovornost za eventualne povrede takmičara, gubitak ili kradju opreme;  Treneri su u obavezi na takmičenju nositi adekvatnu sportsku opremu.

Kate


Kate | Juniori 2001-2002 | M | Žuti pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | Juniori 2001-2002 | M | Ekipno

Kate | Kadeti 2003-2004 | M | Bijeli pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | Kadeti 2003-2004 | M | Ekipno

Kate | 2005 | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | 2005 | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2005-2006 | M | Ekipno

Kate | 2006 | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | 2006 | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2007 | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | 2007 | M | Oranž pojas-Zeleni pojas

Kate | 2007 | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2007-2008 | M | Ekipno

Kate | 2008 | M | -Bijeli pojas

Kate | 2008 | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | 2008 | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2009 | M | -Bijeli pojas

Kate | 2009 | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2009 | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | 2009-2010 | M | Ekipno

Kate | 2010 | M | -Bijeli pojas

Kate | 2010 | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2010 | M | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | 2011 i mladji | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | 2011 i mladji | M | Oranž pojas-Oranž pojas

Kate | 2011 i mladji | M | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | Juniori 2001-2002 | Ž | Ekipno

Kate | Kadeti 2003-2004 | Ž | Žuti pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | Juniori 2001-2002 | Ž | Žuti pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | Kadeti 2003-2004 | Ž | Ekipno

Kate | 2005 | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2005 | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | 2005-2006 | Ž | Ekipno

Kate | 2006 | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | 2006 | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2007 | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | 2007 | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas

Kate | 2007 | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2007-2008 | Ž | Ekipno

Kate | 2008 | Ž | -Bijeli pojas

Kate | 2008 | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2008 | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2009 | Ž | -Bijeli pojas

Kate | 2009 | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2009 | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | 2009-2010 | Ž | Ekipno

Kate | 2010 | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2010 | Ž | -Bijeli pojas

Kate | 2010 | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | 2011 | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | 2011 i mladji | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kumite


Kumite | Juniori 2001-2002 | M | -55 kg

Kumite | Juniori 2001-2002 | M | -61 kg

Kumite | Juniori 2001-2002 | M | -68 kg

Kumite | Juniori 2001-2002 | M | -76 kg

Kumite | Juniori 2001-2002 | M | +76 kg

Kumite | Juniori 2001-2002 | M | Ekipno

Kumite | Kadeti 2003-2004 | M | -52 kg

Kumite | Kadeti 2003-2004 | M | -57 kg

Kumite | Kadeti 2003-2004 | M | -63 kg

Kumite | Kadeti 2003-2004 | M | -70 kg

Kumite | Kadeti 2003-2004 | M | +70 kg

Kumite | Kadeti 2003-2004 | M | Ekipno

Kumite | 2005 | M | -45 kg

Kumite | 2005 | M | -50 kg

Kumite | 2005 | M | -55 kg

Kumite | 2005 | M | -60 kg

Kumite | 2005 | M | +60 kg

Kumite | 2005-2006 | M | Ekipno

Kumite | 2006 | M | -40 kg

Kumite | 2006 | M | -45 kg

Kumite | 2006 | M | -50 kg

Kumite | 2006 | M | -55 kg

Kumite | 2006 | M | +55 kg

Kumite | 2007 | M | -35 kg

Kumite | 2007 | M | -40 kg

Kumite | 2007 | M | -45 kg

Kumite | 2007 | M | -50 kg

Kumite | 2007 | M | +50 kg

Kumite | 2007-2008 | M | Ekipno

Kumite | 2008 | M | -30 kg

Kumite | 2008 | M | -35 kg

Kumite | 2008 | M | -40 kg

Kumite | 2008 | M | -45 kg

Kumite | 2008 | M | +45 kg

Kumite | 2009 i mladji | M | -30 kg

Kumite | 2009 i mladji | M | +38 kg

Kumite | 2009 i mladji | M | -26 kg

Kumite | 2009 i mladji | M | -38 kg

Kumite | 2009 i mladji | M | -34 kg

Kumite | Juniori 2001-2002 | Ž | -48 kg

Kumite | Juniori 2001-2002 | Ž | -53 kg

Kumite | Juniori 2001-2002 | Ž | -59 kg

Kumite | Juniori 2001-2002 | Ž | +59 kg

Kumite | Juniori 2001-2002 | Ž | Ekipno

Kumite | Kadeti 2003-2004 | Ž | -47 kg

Kumite | Kadeti 2003-2004 | Ž | -54 kg

Kumite | Kadeti 2003-2004 | Ž | +54 kg

Kumite | Kadeti 2003-2004 | Ž | Ekipno

Kumite | 2005 | Ž | -47 kg

Kumite | 2005 | Ž | -54 kg

Kumite | 2005 | Ž | +54 kg

Kumite | 2005-2006 | Ž | Ekipno

Kumite | 2006 | Ž | -42 kg

Kumite | 2006 | Ž | -47 kg

Kumite | 2006 | Ž | +47 kg

Kumite | 2007 | Ž | -42 kg

Kumite | 2007 | Ž | +42 kg

Kumite | 2007 | Ž | -37 kg

Kumite | 2007-2008 | Ž | Ekipno

Kumite | 2008 | Ž | -35 kg

Kumite | 2008 | Ž | +40 kg

Kumite | 2008 | Ž | -40 kg

Kumite | 2009 i mladji | Ž | -26 kg

Kumite | 2009 i mladji | Ž | -32 kg

Kumite | 2009 i mladji | Ž | +32 kg

Kontakt osobe

Veljko Brnović

karatesavezcg@gmail.com

+38267 546 151


Dragoljub Fatic

faticdragoljub@gmail.com

+38267338883


Hoteli

Bilten


Kotizacija

Pojedinačno: 12 €

Ekipno: 15 €

Kate - Pojedinačno

Kate - Ekipno

Kumite - Pojedinačno

Kumite - Ekipno

Ukupno prijava / klubovi / države: 332 / 23 / 3 Ispis

Prijavljeni klubovi

Prijavljeni takmičari

Kate | 2011 i mladji | M | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 9
Dušan Borović
9 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Simon Vađon
8 god
Žuti pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Mihail Ćirković
9 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Dušan Božović
8 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Dmitry Mihalkin
7 god
Žuti pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Lazar Rakocevic
9 god
Oranž pojas
Gorstak

Petar Mrvaljevic
8 god
Zeleni pojas
Karate klub Sampion Niksic

Milos Gagovic
9 god
Oranž pojas
Karate klub Sampion Niksic

Mehmed Nikezić
8 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Kate | 2011 i mladji | M | Oranž pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 2
Miljan Džaković
9 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Dimitrije Vukićević
9 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Kate | 2010 | M | -Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 15
Stepan Kovaljov
10 god
Žuti pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Marko Pejović
10 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Uroš Stevović
10 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Aleksa Majski Rakocevic
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Mario Popović
10 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Nemanja Bulajic
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Sampion Niksic

Filip Radusinovic
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Sampion Niksic

Marko Mijović
9 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Danijel Rakocevic
10 god
Oranž pojas
Gorstak

Lazar Grujic
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Bogdan Stanišić
9 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Andrija Stanković
10 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Uroš Lakić
10 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Marko Dujovic
10 god
Žuti pojas
Omladinac

Dragan Bjekovic
9 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kate | 2010 | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 16
Miloš Karović
10 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Vojin Knežević
10 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Jegor Besedin
10 god
Oranž pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Artur Muhamadiev
10 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Andrej Božović
10 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Miloš Vujinović
10 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Vuk Vuković
10 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Petar Riha
10 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Matija Ralević
10 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Šćepan Ivanović
10 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Sergej Raičević
10 god
Plavi pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Andrija Kosović
10 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Uroš Stevović
10 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Ivan Mijović
10 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Adem Ramović
10 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Petar mrdovic
10 god
Zeleni pojas
Jedinstvo

Kate | 2010 | M | Zeleni pojas-Plavi pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Artur Muhamadiev
10 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Sergej Raičević
10 god
Plavi pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Dimitrije Kaludjerović
10 god
Zeleni pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | 2009 | M | -Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 9
Nikola Gazdić
11 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Edon Emsha
11 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Mustafa Adzemović
11 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Savo Kujovic
11 god
Žuti pojas
Gorstak

Vuk Radusinovic
10 god
Plavi pojas
Karate klub Sampion Niksic

Demir Pivić
11 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Sava Popović
10 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Mihajlo Korać
11 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Njegos Milacic
11 god
Bijeli pojas
Omladinac

Kate | 2009 | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 11
Radoje Čabarkapa
11 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Milan Dzaković
11 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Ivo Bulatovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

David Milic
11 god
Braon pojas
Karate club Champion-Ulcinj

Maksim Veskovic
11 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Aleksa Barjaktarović
11 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Andrej Kostić
10 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Mateja Ćuković
11 god
Žuti pojas
Karate klub Risan

Strahinja Stevović
11 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Andrej Ristic
11 god
Oranž pojas
Jedinstvo

Adin licina
11 god
Zeleni pojas
Jedinstvo

Kate | 2009 | M | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 2
Luka Klačar
11 god
Braon pojas
KK POTOCI

Vojin Đačić
11 god
Braon pojas
KK POTOCI

Kate | 2008 | M | -Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 10
Damjan Mrgudović
11 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Aleksa Stević
12 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Dejan Dabanović
12 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Anel Bećirović
12 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Pavle Dabić
12 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Tomas Draskovic
12 god
Plavi pojas
Karate klub Sampion Niksic

Andrej Golubović
12 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Nikola Berilaža
12 god
Žuti pojas
Omladinac

Luka Pernjak
12 god
Žuti pojas
Omladinac

Vasilje Rakocevic
12 god
Oranž pojas
Omladinac

Kate | 2008 | M | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 8
David Rondović
12 god
Plavi pojas
KK POTOCI

Vasilije Pešikan
12 god
Žuti pojas
Karate klub Risan

Saša Petrić
12 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Marko Komljenović
11 god
Zeleni pojas
Karate Klub BUDVA

Lazar Grbović
12 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Vuk Papović
12 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Marko Sebek
12 god
Oranž pojas
Jedinstvo

Danilo Kalski
12 god
Žuti pojas
Omladinac

Kate | 2008 | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 4
Novak Gvozdenović
12 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Đorđe Medojević
12 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Benjamin Aljošević
12 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Saša Petrić
12 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2007 | M | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Luka Milić
13 god
Braon pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Ilija Lalić
13 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Vuk Lučić
13 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kate | 2007 | M | Oranž pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Nemanja Milic
13 god
Braon pojas
Karate club Champion-Ulcinj

Dejan Radanović
12 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Ognjen Varagić
13 god
Zeleni pojas
Karate Klub BUDVA

Uroš Čalić
13 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Aleksa Fatic
13 god
Zeleni pojas
Omladinac

Kate | 2007 | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 3
Aleksa Janjić
13 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Đorđe Stojanović
13 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Dejan Radanović
12 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Kate | 2006 | M | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 2
Damjan Gobović
14 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Rodoljub Srbljak
14 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kate | 2006 | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 2
Mijat Mijović
14 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Uroš Vulović
14 god
Braon pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | 2005 | M | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 2
Feliks Koba
15 god
Plavi pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Tarik Međedović
15 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Kate | 2005 | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 3
Feliks Koba
15 god
Plavi pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Lazar Sekulić
15 god
Braon pojas
Karate Klub BUDVA

Halid Hodzic
15 god
Zeleni pojas
Jedinstvo

Kate | Kadeti 2003-2004 | M | Bijeli pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 2
Ilija Jelovac
16 god
Braon pojas
Karate klub Omladinac

Nikola Baralić
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2011 i mladji | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Nataša Šubarić
9 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Vera Dabanović
8 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Maja Abramović
9 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kate | 2011 | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Miljana Džaković
9 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Visnja Bulatovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Nađa Knežević
9 god
Braon pojas
Karate klub Bar

zerina licina
9 god
Plavi pojas
Jedinstvo

Kate | 2010 | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Maša Malidžan
10 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Neda Beljkaš
10 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Sofija Malešević
10 god
Žuti pojas
Karate klub Risan

Elena Dacić
10 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Lana Vojinović
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Antonia Bellenger
10 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | 2010 | Ž | -Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Bojana Ćulafić
10 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Teodora Medojević
10 god
Oranž pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Katarina Vukotic
10 god
Plavi pojas
Karate klub Sampion Niksic

Milana Mihajlović
10 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kate | 2010 | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas / Prijavljenih takmičara: 1
Bruna Benić
10 god
Plavi pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | 2009 | Ž | -Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Ivona Šubarić
11 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Milena Mrdak
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Isidora Kulić
11 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Nastasija Kulić
11 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Genida Hodžić
11 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Nina Pešić
10 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2009 | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 9
Lena Lončar
11 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Leonora Vujovic
11 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Marija Martinovic
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Omladinac

Milena Stojanović
11 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Pavlović Mija
11 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Jelena Samardžić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Risan

Lana Čormaković
11 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Mia Banović
11 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Lora Pean
11 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kate | 2008 | Ž | -Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Anastasija Lučić
12 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Elda Kurtović
12 god
Oranž pojas
Karate Club Rei

Anastasija Vukotic
12 god
Plavi pojas
Karate klub Sampion Niksic

Kate | 2008 | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 9
Zorana Popadić
12 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Ksenija Božović
12 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Katarina Vlahović
12 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Marija Ralević
12 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Milica Gujičić
12 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Elda Kurtović
12 god
Oranž pojas
Karate Club Rei

Ksenija Irić
12 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Andjelina Vujović
12 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Daria Ivković
12 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | 2008 | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 3
Viktorija Raičević
12 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Tamara Klisić
12 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Lenka Liješević
11 god
Braon pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | 2007 | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 2
Darja Logvinova
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Maša Račić
13 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kate | 2007 | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 1
Nina Pavličić
13 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | 2007 | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 2
Valentina Vuković
13 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Sandra Racanović
12 god
Plavi pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | 2006 | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 1
Sandra Raicevic
13 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | 2006 | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 4
Elena Vemić
14 god
Braon pojas
KK POTOCI

Šoškić Miona
14 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Violeta Vuković
14 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Anastasija Mitrović
14 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub BUDVA

Kate | 2005 | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 2
Katarina Milic
15 god
Braon pojas
Karate club Champion-Ulcinj

Jovana Mihojević
15 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kate | 2005 | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 2
Nađa Perović
14 god
Braon pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Anja Varagić
15 god
Braon pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | Kadeti 2003-2004 | Ž | Žuti pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 4
Anastasija Martinovic
16 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Omladinac

Nikolija Ilić
16 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Anastasija Petrić
16 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Anđela Utvić
16 god
Braon pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kumite | 2009 i mladji | M | -26 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Vladimir Raičević
10 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Vojin Knežević
10 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Artur Muhamadiev
10 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB POSITIVE

David Vulanović
11 god
Braon pojas
Onogost

Lazar Perisic
11 god
Oranž pojas
Gorstak

Aleksa Rakocevic
9 god
Zeleni pojas
Omladinac

Kumite | 2009 i mladji | M | -38 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Mustafa Adzemović
11 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Luka Boskovic
11 god
Zeleni pojas
Omladinac

Kumite | 2009 i mladji | M | -34 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Mihajlo Dragašević
10 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Viktor Dakić
10 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Edon Emsha
11 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Ratko Grujic
11 god
Oranž pojas
Gorstak

Demir Pivić
11 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Sava Popović
10 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Filip Ilincic
7 god
Žuti pojas
Omladinac

Andrej Ristic
11 god
Oranž pojas
Jedinstvo

Kumite | 2009 i mladji | M | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Marko Cetkovic
11 god
Oranž pojas
Gorstak

Rajan Jovanović
11 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Andrija Rabrenović
11 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | 2008 | M | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Luka Sudžum
12 god
Braon pojas
Onogost

Balsa Danilovic
12 god
Braon pojas
Gorstak

Dejan Rakocevic
12 god
Oranž pojas
Gorstak

Branko Lazović
12 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2008 | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Anel Bećirović
12 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Jakov Popović
12 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

David Dabović
12 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Lazar Popovic
12 god
Žuti pojas
Omladinac

Maksim Jovovic
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2008 | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Anes Arifaj
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Vuk Vučinić
12 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Vuk Papović
12 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Luka Nikolić
12 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Andrej Golubović
12 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Marko Sebek
12 god
Oranž pojas
Jedinstvo

Kumite | 2008 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Stefan Miljanić
12 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2008 | M | +45 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Matija Laketić
12 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Stefan Miljanić
12 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Stefan Vujisic
12 god
Oranž pojas
Gorstak

Kumite | 2007 | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Aleksandar Pušonja
13 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Balša Stevović
13 god
Braon pojas
Onogost

Igor Pižurica
13 god
Plavi pojas
Onogost

Imer Zumberovići
13 god
Zeleni pojas
Karate klub "Albulena" Ulcinj

Ognjen Đukanović
13 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Vasilije Irić
13 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Matija Eraković
13 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | 2007 | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Sergej Laušević
13 god
Braon pojas
Karate klub "RIS"

Balić Alan
13 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Paskual Kočović
13 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Martin Milović
12 god
Braon pojas
Onogost

Luka Dujovic
13 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Kumite | 2007 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Uroš Čalić
13 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Mihailo Milić
13 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2007 | M | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Vaso Abramović
13 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | 2007 | M | +50 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Marko Purić
13 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Danko Bošković
13 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Danilo Vujisic
12 god
Oranž pojas
Gorstak

Vuk Lučić
13 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | 2006 | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Balša Vojinović
14 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Filip Utješinović
14 god
Braon pojas
Onogost

Lado Vukovic
14 god
Braon pojas
Gorstak

Miloš Roganović
14 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Rodoljub Srbljak
14 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Nikola Popovic
14 god
Oranž pojas
Omladinac

Vasilije Todorović
14 god
Plavi pojas
Onogost

Kumite | 2006 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Vuk Zogović
14 god
Braon pojas
Karate klub "RIS"

Dušan Milović
14 god
Braon pojas
Onogost

Jovan Dabović
14 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Aleksa Šupić
13 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | 2006 | M | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Petar Radovanović
14 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2006 | M | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Nemanja Dragaš
14 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2006 | M | +55 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Stefan Marić
14 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Lazar Đerković
14 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Tadija Keljanovic
14 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Nemanja Dragaš
14 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2005 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Anid Cuka
15 god
Plavi pojas
Karate club Champion-Ulcinj

Stevo Mrdak
15 god
Braon pojas
Karate klub "RIS"

Art Ujkashi
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "Albulena" Ulcinj

Andrija Ivanovic
14 god
Oranž pojas
Gorstak

Kumite | 2005 | M | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Becir Asanovic
15 god
Braon pojas
Karate club Champion-Ulcinj

Art Ujkashi
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "Albulena" Ulcinj

Aleksandar Rakocevic
15 god
Oranž pojas
Gorstak

Kumite | 2005 | M | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Novak Ilinčic
14 god
Žuti pojas
Gorstak

Kumite | 2005 | M | -60 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Božidar Šebek
14 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | 2005 | M | +60 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Damjan Kovačević
15 god
Braon pojas
Onogost

Aldin Bulić
15 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Kadeti 2003-2004 | M | -52 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Milisav Bulatovic
17 god
Crni pojas 1.DAN
Gorstak

Dusan Todorovic
16 god
Crni pojas 1.DAN
Gorstak

Bozidar Jeknic
16 god
Žuti pojas
Gorstak

Kumite | Kadeti 2003-2004 | M | -57 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Nemanja Simovič
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "Iskra"

Milisav Bulatovic
17 god
Crni pojas 1.DAN
Gorstak

Milun Bajagić
16 god
Braon pojas
Karate klub Piva

Matija Tanović
17 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Bogdan Gajić
16 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | Kadeti 2003-2004 | M | -63 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Vasilije Đerković
16 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Dalibor Škiljević
17 god
Braon pojas
Karate klub Piva

Nikola Eraković
16 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | Kadeti 2003-2004 | M | -70 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Kristijan Božić
17 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Arsenije Milović
17 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Kumite | Kadeti 2003-2004 | M | +70 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Nikola Bulatovic
17 god
Zeleni pojas
Gorstak

Kumite | Juniori 2001-2002 | M | -61 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Stefan Bajić
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "RIS"

Kumite | Juniori 2001-2002 | M | -68 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Filip Mrdak
19 god
Braon pojas
Karate klub "RIS"

Kumite | Juniori 2001-2002 | M | -76 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Albert Rudović
18 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Maksim milačić
18 god
Braon pojas
Onogost

Kumite | Juniori 2001-2002 | M | +76 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Ivan Žižić
19 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Kumite | 2009 i mladji | Ž | -26 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Mina Boricic
9 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Darija Savić
10 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Lenka Njinjić
10 god
Plavi pojas
Onogost

Jovana Cetkovic
10 god
Oranž pojas
Gorstak

Kumite | 2009 i mladji | Ž | -32 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Mina Boricic
9 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Petra Markovic
9 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Dina Katana
10 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Ksenija Todorić
11 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Sofija Vučković
11 god
Zeleni pojas
Onogost

Jovana Vujisic
11 god
Oranž pojas
Gorstak

Katarina Djukic
11 god
Oranž pojas
Gorstak

Kumite | 2009 i mladji | Ž | +32 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Maša Ćosović
10 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Nina Mrkic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Elena Martinović
11 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Genida Hodžić
11 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Lora Pean
11 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | 2008 | Ž | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Jelena Miladinovic
12 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Elda Kurtović
12 god
Oranž pojas
Karate Club Rei

Hanna Vlahovic
11 god
Oranž pojas
Gorstak

Kumite | 2007 | Ž | -42 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Jana Ljiljanić
13 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Itana Raonic
13 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Ljubica Vlahovic
12 god
Braon pojas
Gorstak

Kumite | 2007 | Ž | +42 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Anja Ćosović
13 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Jovana Kotlaja
13 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Kumite | 2008 | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Elena Vlahović
12 god
Braon pojas
Onogost

Viktorija Vukadinović
12 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2008 | Ž | +40 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Ena Hodžić
12 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Kumite | 2007 | Ž | -37 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Jovana Ljiljanić
13 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Kumite | 2006 | Ž | -42 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Sandra Raicevic
13 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Sofija Dedijer
14 god
Braon pojas
Onogost

Kumite | 2006 | Ž | -47 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Nikolina Djurović
14 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Miljana Papović
14 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | 2006 | Ž | +47 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Nikolina Djurović
14 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2005 | Ž | -47 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Helena Kostić
15 god
Braon pojas
Karate klub "RIS"

Jovana Ćalić
15 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Milica Biberdžić
15 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Sara Abramović
15 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2005 | Ž | -54 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Katarina Milic
15 god
Braon pojas
Karate club Champion-Ulcinj

Kumite | 2005 | Ž | +54 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Iva Ljiljanić
15 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Kumite | Kadeti 2003-2004 | Ž | -47 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Fahreta Elezovic
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate club Champion-Ulcinj

Andjela Ivanovic
16 god
Oranž pojas
Gorstak

Sara Blagojević
16 god
Braon pojas
Karate klub Piva

Marija Tomanović
16 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | Kadeti 2003-2004 | Ž | -54 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Jelana Mijušković
17 god
Braon pojas
Onogost

Jovana Mijušković
17 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Kumite | Kadeti 2003-2004 | Ž | +54 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Leona Markic
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate club Champion-Ulcinj

Teodora Bubanja
16 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | Juniori 2001-2002 | Ž | -59 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Jovana Strujić
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "RIS"

Kumite | Juniori 2001-2002 | Ž | +59 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Diellëza Rama
19 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | 2009 i mladji | M | +38 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Djordje Jankovic
11 god
Oranž pojas
Omladinac

Miloš Adžić
11 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kate | 2009-2010 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 4
Karate klub Omladinac
  • Ivo Bulatovic
  • Maksim Veskovic
  • Nikola Nikolic

Karate Klub Bijela
  • Miloš Vujinović
  • Vuk Vuković
  • Šćepan Ivanović

KK POTOCI
  • Luka Klačar
  • Vojin Đačić
  • Andrija DESPOTOVIĆ

Karate Club Rei
  • Ejub Djokovć
  • Edon Emsha
  • Mustafa Adzemović

Kate | 2005-2006 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate Klub BUDVA
  • Uroš Vulović
  • Lazar Sekulić
  • Matija Šišević

Kate | 2009-2010 | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 4
Karate klub Omladinac
  • Milena Delibasic
  • Leonora Vujovic
  • Marija Martinovic

Omladinski karate klub Mawashi 2015
  • Milana Mihajlović
  • Mia Banović
  • Lora Pean

KK POTOCI
  • Maša Malidžan
  • Ivona Šubarić
  • Neda Beljkaš

Karate Klub "Stari Grad" Budva
  • Lana Čormaković
  • Nina Pešić
  • Teodora Medojević

Kate | 2007-2008 | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 3
Karate klub "Iskra"
  • Katarina Vlahović
  • Tamara Klisić
  • Viktorija Vukadinović

KK POTOCI
  • Zorana Popadić
  • Anastasija Lučić
  • Sara Starčević

Karate Klub BUDVA
  • Sandra Racanović
  • Pavla Vučićević
  • Lenka Liješević

Kate | Kadeti 2003-2004 | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate Klub "Stari Grad" Budva
  • Nikolija Ilić
  • Anastasija Petrić
  • Anđela Utvić

Kumite | 2007-2008 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 6
Karate klub "Iskra"
  • Stefan Miljanić
  • Anes Arifaj

Karate klub "Iskra"
  • Vuk Vučinić
  • Mihailo Milić

Omladinski karate klub Mawashi 2015
  • Vaso Abramović
  • Jakov Popović
  • Vuk Papović
  • Andrej Golubović

Omladinski karate klub Mawashi 2015
  • Lazar Grbović
  • Matija Eraković
  • Uroš Čalić
  • Luka Nikolić

Karate klub "RIS"
  • Matija Laketić
  • Sergej Laušević
  • Luka Dujovic

Karate klub "RIS"
  • Aleksandar Pušonja
  • Marko Purić
  • Danko Bošković
  • Amil Ciguljin

Kumite | 2005-2006 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 3
Karate klub "Iskra"
  • Balša Vojinović
  • Tadija Keljanovic
  • Petar Radovanović

Omladinski karate klub Mawashi 2015
  • Miloš Roganović
  • Božidar Šebek
  • Rodoljub Srbljak

Karate club Champion-Ulcinj
  • Anid Cuka
  • Becir Asanovic

Kumite | Kadeti 2003-2004 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Onogost
  • Kristijan Božić
  • Dalibor Španjević

Karate klub Piva
  • Dalibor Škiljević
  • Milun Bajagić

Kumite | 2007-2008 | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 4
Karate klub "Iskra"
  • Viktorija Raičević
  • Viktorija Vukadinović

Pljevlja 2016
  • Anja Ćosović
  • Jovana Ljiljanić
  • Jana Ljiljanić

Karate Club Rei
  • Elda Kurtović
  • Ena Hodžić

Karate klub "RIS"
  • Jovana Kotlaja
  • Lamija Avdović
  • Selma Lujinović

Kumite | 2005-2006 | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 3
Omladinski karate klub Mawashi 2015
  • Jovana Ćalić
  • Miljana Papović
  • Milica Biberdžić

Karate klub "Iskra"
  • Nikolina Djurović
  • Sara Abramović

Karate Klub "Stari Grad" Budva
  • Violeta Vuković
  • Nađa Perović
  • Aleksandra Ljumovic

Kumite | Kadeti 2003-2004 | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate club Champion-Ulcinj
  • Leona Markic
  • Fahreta Elezovic