Kolašinski pobjednik


Kolašinski pobjednik

Informacije


Kolašinski pobjednik

13. Oct 2018.

12. Oct 2018. @ 14:00h (krajnji rok za prijavu)

Sportski centar Kolašin

Kolašin , Crna Gora

Karate savez Crne Gore, KK Gorstak

Kotizacija: pojedinačno 10 EUR, ekipno 15 EUR


PROPOZICIJE

I ниво кате по избору (tekioku i hean кате) II у сваком трећем колу могу поновити кате (tekioku i hean и у финалу могу радити мајсторску кату) III ниво hean и мајсторске кате без права понављања Бункаи није обавезан за извиђенје у катама екипно. ПРОПОЗИЦИЈЕ БОРБЕ - ЗА ГОДИШТЕ 2010 БОРБА ТРАЈЕ 1 МИНУТ - ЗА ГОДИШТА 2009/08/07/06/05 БОРБА ТРАЈЕ 90 СЕКУНДИ - ЗА КАДЕТЕ И ЈУНИОРЕ И МЛАЂЕ СЕНИОРЕ ПО WKF ПРАВИЛИМА - ЗАШТИТНА ОПРЕМА WKF ОБАВЕЗНА - ОРГАИЗАТОР НЕ СНОСИ ОДГОВОРНОСТ У СЛУЧАЈУ ПОВРЕДЕ НЕКОГ ТАКМИЧАРА - Екипе у борбама броје 3+1 такмичара. Награде: пехари за најуспјешније клубове у укупном пласману, најбоље такмичаре и такмичарке, медаље и дипломе за прва три мјеста. 10 часова – почетак такмичења

Kate


Kate | U 21 | M | Aps. kat.

Kate | U 21 | M | Ekipno

Kate | Juniori 2001-2002 | M | Aps. kat.

Kate | Kadeti/Juniori | M | Ekipno

Kate | Kadeti 2003-2004 | M | Aps. kat.

Kate | Juniori 2001-2002 | M | Aps. kat.

Kate | 2005 - 1.NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2005 - 2.NIVO | M | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | 2005 - APSOLUTNA | M | Aps. kat.

Kate | 2005-2006 | M | Ekipno

Kate | 2006 - 1.nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2006 - 2,NIVO | M | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | 2006 - APSOLUTNA | M | Aps. kat.

Kate | 2007 - 1.nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2007 - 2.nivo | M | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | 2007 - apsolutna | M | Aps. kat.

Kate | 2007-2008 | M | Ekipno

Kate | 2008 - 1.nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2008 - 2.nivo | M | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | 2008 - apsolutna | M | Aps. kat.

Kate | 2009 -1,nivo | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | 2009 - 2.nivo | M | Oranž pojas-Zeleni pojas

Kate | 2009 - 3.nivo | M | Plavi pojas-Braon pojas

Kate | 2009 - apsolutna | M | Aps. kat.

Kate | 2009 -2010 | M | Ekipno

Kate | 2010 | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | 2010 | M | Oranž pojas-Zeleni pojas

Kate | 2010 | M | -Plavi pojas

Kate | 2011 | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | 2011 | M | -Oranž pojas

Kate | 2011 - 2012 | M | Ekipno

Kate | 2012 | M | -Žuti pojas

Kate | 2012 | M | -Oranž pojas

Kate | U 21 | Ž | Aps. kat.

Kate | U 21 | Ž | Ekipno

Kate | Juniori 2001-2002 | Ž | Aps. kat.

Kate | Kadeti/Juniori | Ž | Ekipno

Kate | Kadeti 2003-2004 | Ž | Aps. kat.

Kate | 2005 - 1.NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2005 - 2.NIVO | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | 2005 - APSOLUTNA | Ž | Aps. kat.

Kate | 2005-2006 | Ž | Ekipno

Kate | 2006 - 1.nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2006 - 2,NIVO | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | 2006 - APSOLUTNA | Ž | Aps. kat.

Kate | 2007 - 1.nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2007 - 2.nivo | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | 2007 - apsolutna | Ž | Aps. kat.

Kate | 2007-2008 | Ž | Ekipno

Kate | 2008 - 1.nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2008 - 2.nivo | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | 2008 - apsolutna | Ž | Aps. kat.

Kate | 2009 | Ž | Aps. kat.

Kate | 2009 -1,nivo | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | 2009 - 2.nivo | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | 2009 - 2010 | Ž | Ekipno

Kate | 2010 - 1..nivo | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | 2010 - 2.nivo | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas

Kate | 2010 - 3.nivo | Ž | -Plavi pojas

Kate | 2011 - 1.nivo | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | 2011 - 2.nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2011 - 2012 | Ž | Ekipno

Kate | 2012 1.nivo | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | 2012 - 2.nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kumite


Kumite | U 21 | M | -60 kg

Kumite | U 21 | M | -67 kg

Kumite | U 21 | M | -75 kg

Kumite | U 21 | M | -84 kg

Kumite | U 21 | M | +84 kg

Kumite | U 21 | M | Ekipno

Kumite | Juniori 2001-2002 | M | -55 kg

Kumite | Juniori 2001-2002 | M | -61 kg

Kumite | Juniori 2001-2002 | M | -68 kg

Kumite | Juniori 2001-2002 | M | -76 kg

Kumite | Juniori 2001-2002 | M | +76 kg

Kumite | Kadeti 2003-2004 | M | +70 kg

Kumite | Kadeti/Juniori | M | Ekipno

Kumite | Kadeti 2003-2004 | M | -52 kg

Kumite | Kadeti 2003-2004 | M | -57 kg

Kumite | Kadeti 2003-2004 | M | -63 kg

Kumite | Kadeti 2003-2004 | M | -70 kg

Kumite | 2005 | M | -40 kg

Kumite | 2005 | M | -45 kg

Kumite | 2005 | M | -50 kg

Kumite | 2005 | M | -55 kg

Kumite | 2005 | M | +55 kg

Kumite | 2005-2006 | M | Ekipno

Kumite | 2006 | M | -36 kg

Kumite | 2006 | M | -42 kg

Kumite | 2006 | M | -47 kg

Kumite | 2006 | M | -52 kg

Kumite | 2006 | M | +52 kg

Kumite | 2007 | M | -35 kg

Kumite | 2007 | M | -40 kg

Kumite | 2007 | M | -45 kg

Kumite | 2007 | M | -50 kg

Kumite | 2007 | M | +50 kg

Kumite | 2007-2008 | M | Ekipno

Kumite | 2008 | M | -30 kg

Kumite | 2008 | M | -35 kg

Kumite | 2008 | M | -45 kg

Kumite | 2008 | M | +45 kg

Kumite | 2008 | M | -34 kg

Kumite | 2009 | M | -25 kg

Kumite | 2009 | M | -30 kg

Kumite | 2009 | M | -35 kg

Kumite | 2009 | M | +35 kg

Kumite | 2009-2010 | M | Ekipno

Kumite | 2010 | M | -25 kg

Kumite | 2010 | M | +25 kg

Kumite | Seniori | Ž | -50 kg

Kumite | Seniori | Ž | -55 kg

Kumite | Seniori | Ž | -61 kg

Kumite | Seniori | Ž | -68 kg

Kumite | Seniori | Ž | +68 kg

Kumite | U 21 | Ž | -61 kg

Kumite | U 21 | Ž | -50 kg

Kumite | U 21 | Ž | -55 kg

Kumite | U 21 | Ž | +68 kg

Kumite | U 21 | Ž | -50 kg

Kumite | U 21 | Ž | -55 kg

Kumite | U 21 | Ž | -61 kg

Kumite | U 21 | Ž | +68 kg

Kumite | U 21 | Ž | Ekipno

Kumite | U 21 | Ž | -68 kg

Kumite | Juniori 2001-2002 | Ž | -48 kg

Kumite | Juniori 2001-2002 | Ž | -53 kg

Kumite | Juniori 2001-2002 | Ž | -59 kg

Kumite | Juniori 2001-2002 | Ž | +59 kg

Kumite | Juniori 2001-2002 | Ž | -59 kg

Kumite | Juniori 2001-2002 | Ž | +59 kg

Kumite | Kadeti/Juniori | Ž | Ekipno

Kumite | Kadeti 2003-2004 | Ž | -47 kg

Kumite | Kadeti 2003-2004 | Ž | -54 kg

Kumite | Kadeti 2003-2004 | Ž | +54 kg

Kumite | 2005 | Ž | -39 kg

Kumite | 2005 | Ž | -44 kg

Kumite | 2005 | Ž | -49 kg

Kumite | 2005 | Ž | -54 kg

Kumite | 2005 | Ž | +54 kg

Kumite | 2005-2006 | Ž | Ekipno

Kumite | 2006 | Ž | -35 kg

Kumite | 2006 | Ž | -40 kg

Kumite | 2006 | Ž | -45 kg

Kumite | 2006 | Ž | -50 kg

Kumite | 2006 | Ž | +50 kg

Kumite | 2007 | Ž | -32 kg

Kumite | 2007 | Ž | -36 kg

Kumite | 2007 | Ž | -40 kg

Kumite | 2007 | Ž | -44 kg

Kumite | 2007 | Ž | +44 kg

Kumite | 2007-2008 | Ž | Ekipno

Kumite | 2008 | Ž | -30 kg

Kumite | 2008 | Ž | -37 kg

Kumite | 2008 | Ž | -40 kg

Kumite | 2008 | Ž | +40 kg

Kumite | 2009 | Ž | -25 kg

Kumite | 2009 | Ž | -30 kg

Kumite | 2009 | Ž | +30 kg

Kumite | 2009 - 2010 | Ž | Ekipno

Kumite | 2010 | Ž | -25 kg

Kumite | 2010 | Ž | +25 kg

Kontakt osobe

Veljko Brnović

karatesavezcg@gmail.com

+38267 546 151


Rasho Vukicevic

office@karatesavez.me

069 446 658


Hoteli

Bilten


Kotizacija

Pojedinačno: 10 €

Ekipno: 15 €

Generalni poredak

Klub Zlatne Srebrne Bronzane
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" 20 8 15
Gorstak 14 7 3
Karate klub Omladinac 13 5 2
KK POTOCI 11 5 4
Pljevlja 2016 6 2 1
Karate Klub Fokus Niksic 6 1 2
Karate klub Kondor 5 4 6
Karate Club Rei 5 2 8
Karate klub "Iskra" 4 5 3
Karate klub Bar 3 1 5
Karate club Champion-Ulcinj 3 1 0
Šotokan tim 1 2 1
Karate Klub "Stari Grad" Budva 1 1 2
Karate klub "Albulena" Ulcinj 1 1 0
Karate klub Piva 1 0 1
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav 0 3 1
Onogost 0 3 0
Karate klub SEIKEN 0 0 0

Kate - Pojedinačno

Kate | 2012 1.nivo | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
2. MNE001096 ANASTASIJA STANIŠIĆ Karate klub Kondor

Kate | Juniori 2001-2002 | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000472 Albert Rudović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | Juniori 2001-2002 | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000469 Diellëza Rama KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | U 21 | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000466 Marko Dabović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | Kadeti 2003-2004 | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000191 Vasilije Perovic Karate klub Omladinac
2. MNE000736 Nikola Baralić Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE001160 Vuko Milačić Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Kate | 2011 | M | -Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000007 Miljan Džaković Pljevlja 2016

Kate | 2011 - 2.nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000006 Miljana Džaković Pljevlja 2016

Kate | 2011 - 1.nivo | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
2. MNE000049 Nataša Šubarić KK POTOCI
3. MNE000322 Matea Leovac KK POTOCI
3. MNE000074 Aneta Krejović KK POTOCI

Kate | 2011 | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001000 Lazar Rakocevic Gorstak
3. MNE001068 DAMJAN VUKČEVIĆ Karate klub Kondor

Kate | 2010 | M | -Plavi pojas

Mjesto Takmičar Klub
3. MNE000519 Aleks Simonović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2010 - 1..nivo | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000279 Neda Beljkaš KK POTOCI
2. MNE000072 Sanja Ristanović KK POTOCI

Kate | 2010 - 2.nivo | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000279 Neda Beljkaš KK POTOCI
2. MNE001225 Lana Vojinović Karate klub "Iskra"

Kate | 2010 | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001105 Lazar Grujic Gorstak
2. MNE001066 VASILIJE STOJANOVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE001047 Bogdan Stanišić Karate klub Bar
3. MNE001048 Andrija Stanković Karate klub Bar

Kate | 2010 | M | Oranž pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000634 Andrija Kosović Karate klub Bar
2. MNE001219 Ivan Dijanić Karate klub SEIKEN

Kate | 2006 - 1.nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000142 Anja Đukić Karate klub "Iskra"

Kate | 2005 - APSOLUTNA | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000513 Vesko Ojdanić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2005 - 2.NIVO | M | Zeleni pojas-Plavi pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000513 Vesko Ojdanić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2007 - apsolutna | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000517 Simon Simonović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2006 - 2,NIVO | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000044 Katarina Rondović KK POTOCI

Kate | 2007 - 2.nivo | M | Zeleni pojas-Plavi pojas

Mjesto Takmičar Klub
2. MNE000518 Andrej Ojdanić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000450 Almir Perović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2007 - 1.nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000539 Nikoleta Markolović Karate klub Bar
2. MNE001147 Elma Basic Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Kate | 2007 - 2.nivo | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000453 Izabela Hakanjin KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2007 - 1.nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000452 Paskual Kočović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000992 Luka Milić Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2006 - APSOLUTNA | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000036 Staša Stamenić KK POTOCI
2. MNE000022 Anica Peruničić KK POTOCI
3. MNE000113 Šoškić Miona Karate klub "Iskra"

Kate | 2009 - 3.nivo | M | Plavi pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000039 Luka Klačar KK POTOCI
3. MNE000875 Agron Lulgjuraj KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000457 Anton Elezović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2009 - 2.nivo | M | Oranž pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000042 Andrija DESPOTOVIĆ KK POTOCI
2. MNE000800 Mihailo Bjelic Gorstak
3. MNE000204 Ivo Bulatovic Karate klub Omladinac

Kate | 2009 -1,nivo | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000801 Savo Kujovic Gorstak
2. MNE000800 Mihailo Bjelic Gorstak
3. MNE000896 Edon Emsha Karate Club Rei
3. MNE000005 Radoje Čabarkapa Pljevlja 2016

Kate | 2009 - 2.nivo | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000415 Tatjana Odović Karate klub Bar
2. MNE000086 Marija Martinovic Karate klub Omladinac
3. MNE000226 Leonora Vujovic Karate klub Omladinac

Kate | 2009 | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000482 Lejla Nišić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2009 -1,nivo | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000066 Lena Lončar KK POTOCI
2. MNE001152 Marijana Marković Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav
3. MNE000412 Ajla Berjašević Karate klub Bar

Kate | 2008 - apsolutna | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000751 Saša Petrić Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE000375 Aleksa Šćekić Karate klub Bar

Kate | 2008 - 1.nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000891 Elda Kurtović Karate Club Rei
2. MNE000908 Ksenija Irić Karate klub "Iskra"
3. MNE000058 Zorana Popadić KK POTOCI
3. MNE000729 Teodora Gracun Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2008 - 2.nivo | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000891 Elda Kurtović Karate Club Rei

Kate | 2008 - apsolutna | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000950 Stefani Selimović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE000874 Vasilisa Miranović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2008 - 1.nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000973 Armin Gurzaković Karate Club Rei
2. MNE000895 Anel Bećirović Karate Club Rei
3. MNE000387 Dejan Dabanović Karate klub Bar

Kate | 2008 - 2.nivo | M | Zeleni pojas-Plavi pojas

Mjesto Takmičar Klub
2. MNE000371 Aleksa Stević Karate klub Bar
3. MNE000456 Leid Hodžić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2009 - apsolutna | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000039 Luka Klačar KK POTOCI
3. MNE000600 Vuk Ojdanić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate - Ekipno

Kate | 2009 -2010 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate Club Rei MNE000893 Ejub Djokovć
MNE000896 Edon Emsha
MNE000897 Mustafa Adzemović
3. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000457 Anton Elezović
MNE000875 Agron Lulgjuraj
MNE000600 Vuk Ojdanić

Kate | 2009 - 2010 | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE000225 Anja Veskovic
MNE000226 Leonora Vujovic
MNE000086 Marija Martinovic
2. KK POTOCI MNE000066 Lena Lončar
MNE000072 Sanja Ristanović
MNE000279 Neda Beljkaš

Kate | 2011 - 2012 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub "Iskra" MNE000144 Omar Đukić
MNE000146 Davud Arifaj
MNE000138 Damjan Dragović

Kate | 2005-2006 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000513 Vesko Ojdanić
MNE000514 Arian Bejta
MNE000982 Aldin Bulić

Kate | 2005-2006 | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KK POTOCI MNE000022 Anica Peruničić
MNE000036 Staša Stamenić
MNE000044 Katarina Rondović

Kate | 2007-2008 | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000874 Vasilisa Miranović
MNE000453 Izabela Hakanjin
MNE000950 Stefani Selimović

Kate | 2007-2008 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate Club Rei MNE000946 Adel Haxhicanović
MNE000895 Anel Bećirović
MNE000898 Dion Vuković
2. Karate klub Omladinac MNE000206 Novica Djukic
MNE000207 Andrija Grujic
MNE000221 Sergej Pajovic
3. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000452 Paskual Kočović
MNE000517 Simon Simonović
MNE000601 Riad Tafić

Kumite - Pojedinačno

Kumite | 2010 | M | +25 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000519 Aleks Simonović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE001219 Ivan Dijanić Karate klub SEIKEN

Kumite | 2010 | Ž | -25 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000180 Mina Boricic Karate klub Omladinac
2. MNE000796 Jovana Cetkovic Gorstak

Kumite | Kadeti 2003-2004 | M | +70 kg

Mjesto Takmičar Klub
3. MNE001094 PETAR KLIKOVAC Karate klub Kondor

Kumite | Kadeti 2003-2004 | M | -52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000993 Milisav Bulatovic Gorstak
2. MNE001005 Bozidar Jeknic Gorstak

Kumite | Kadeti 2003-2004 | M | -57 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000993 Milisav Bulatovic Gorstak

Kumite | Kadeti 2003-2004 | M | -63 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001011 Dalibor Škiljević Karate klub Piva

Kumite | Kadeti 2003-2004 | M | -70 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000668 Dražen Đorojević Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2009 | M | +35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000682 Nemanja Gecaj Šotokan tim
2. MNE000779 Petar Radović Šotokan tim
3. MNE000600 Vuk Ojdanić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000795 Marko Cetkovic Gorstak

Kumite | 2009 | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000791 Ratko Grujic Gorstak
2. MNE001082 RADOMIR MADŽAROVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE000897 Mustafa Adzemović Karate Club Rei
3. MNE000685 Aleksa Vlaović Šotokan tim

Kumite | 2009 | Ž | -25 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001012 Jovana Vujisic Gorstak

Kumite | 2009 | Ž | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001029 Katarina Djukic Gorstak
2. MNE000630 Sofija Vučković Onogost

Kumite | 2009 | Ž | +30 kg

Mjesto Takmičar Klub
2. MNE000003 Maša Ćosović Pljevlja 2016
3. MNE000482 Lejla Nišić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | 2009 | M | -25 kg

Mjesto Takmičar Klub
2. MNE000792 Lazar Perisic Gorstak
3. MNE001069 DANIJEL STANIŠIĆ Karate klub Kondor
3. MNE000905 Marko Laković Karate klub "Iskra"

Kumite | 2009 | M | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001067 BALŠA VUKČEVIĆ Karate klub Kondor
2. MNE001065 MATIJA BOLJEVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE000896 Edon Emsha Karate Club Rei

Kumite | 2005 | Ž | +54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000015 Iva Ljiljanić Pljevlja 2016

Kumite | Juniori 2001-2002 | M | -68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000009 Marko Brašanac Pljevlja 2016

Kumite | U 21 | M | +84 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000466 Marko Dabović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Juniori 2001-2002 | M | +76 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000472 Albert Rudović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Juniori 2001-2002 | Ž | -59 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001075 JOVANA MILADINOVIĆ Karate klub Kondor

Kumite | 2006 | Ž | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000046 Valentina Drobnjak KK POTOCI

Kumite | 2005 | Ž | -44 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000441 Erza Muratović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | 2006 | Ž | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000120 Nikolina Djurović Karate klub "Iskra"

Kumite | 2005 | Ž | -39 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000571 Nađa Tomanović Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2005 | Ž | -54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001117 TIJANA KLIKOVAC Karate klub Kondor

Kumite | Kadeti 2003-2004 | Ž | +54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000154 Leona Markic Karate club Champion-Ulcinj

Kumite | Kadeti 2003-2004 | Ž | -47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000788 Andjela Ivanovic Gorstak
2. MNE000160 Fahreta Elezovic Karate club Champion-Ulcinj
3. MNE001013 Sara Blagojević Karate klub Piva

Kumite | Juniori 2001-2002 | M | -76 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001039 Ilija Radonjic Karate klub Omladinac
2. MNE000472 Albert Rudović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Juniori 2001-2002 | M | -61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000712 Kadro Molabećiri Karate klub "Albulena" Ulcinj

Kumite | Juniori 2001-2002 | Ž | +59 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001036 Milena Jovanovic Karate klub Omladinac

Kumite | 2007 | Ž | -36 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000034 Nadja Boricic Karate klub Omladinac

Kumite | 2007 | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000760 Ljubica Vlahovic Gorstak
2. MNE000014 Jana Ljiljanić Pljevlja 2016

Kumite | 2007 | Ž | +44 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000002 Anja Ćosović Pljevlja 2016

Kumite | 2007 | Ž | -32 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000013 Jovana Ljiljanić Pljevlja 2016

Kumite | 2007 | Ž | -44 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000760 Ljubica Vlahovic Gorstak
2. MNE000453 Izabela Hakanjin KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | 2007 | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
2. MNE000913 Vasilije Irić Karate klub "Iskra"

Kumite | 2007 | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000452 Paskual Kočović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000588 Filip Bojić Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2007 | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
2. MNE000696 Vanja Vujnović Šotokan tim

Kumite | 2007 | M | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001043 Matija Ivanović Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE000450 Almir Perović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | 2005 | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000053 Marko Milutinovic Karate klub Omladinac

Kumite | 2007 | M | +50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000517 Simon Simonović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE000518 Andrej Ojdanić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE001233 Danilo Vujisic Gorstak

Kumite | 2008 | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
2. MNE000658 Aleksa Papić Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2008 | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000789 Balsa Danilovic Gorstak
2. MNE000221 Sergej Pajovic Karate klub Omladinac
3. MNE001409 Maksim Jovovic Karate klub "Iskra"
3. MNE000895 Anel Bećirović Karate Club Rei

Kumite | 2008 | Ž | -37 kg

Mjesto Takmičar Klub
2. MNE000793 Hanna Vlahovic Gorstak
3. MNE000874 Vasilisa Miranović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | 2008 | Ž | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001059 MILENA VUKČEVIĆ Karate klub Kondor
2. MNE000219 Jelena Miladinovic Karate klub Omladinac
3. MNE000891 Elda Kurtović Karate Club Rei

Kumite | 2008 | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000132 Una Rakovic Karate klub Omladinac
2. MNE001030 Teodora Dozic Gorstak

Kumite | 2008 | Ž | +40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000950 Stefani Selimović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000976 Ena Hodžić Karate Club Rei

Kumite | 2008 | M | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000789 Balsa Danilovic Gorstak
2. MNE000199 Jusuf Saljiu Karate klub Omladinac
3. MNE001060 MATIJA KLIKOVAC Karate klub Kondor
3. MNE000798 Dejan Rakocevic Gorstak

Kumite | 2008 | M | +45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000998 Stefan Vujisic Gorstak
3. MNE000456 Leid Hodžić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | 2006 | M | -36 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000568 Stefan Cebalović Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2006 | M | +52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000020 Tadija Keljanovic Karate klub "Iskra"
2. MNE001159 MIlija Milačić Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Kumite | 2006 | Ž | +50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000036 Staša Stamenić KK POTOCI
2. MNE000022 Anica Peruničić KK POTOCI
3. MNE001058 JELENA VUKČEVIĆ Karate klub Kondor

Kumite | 2006 | Ž | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000989 Anja Nikolić Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE000548 Sofija Dedijer Onogost

Kumite | 2006 | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000192 Helena Backovic Karate klub Omladinac
3. MNE000278 Anđela Anđelić KK POTOCI

Kumite | 2005 | M | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001083 LAZAR MADŽAROVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE001093 SLOBODAN KLIKOVAC Karate klub Kondor
3. MNE000587 Nikola Vučetić Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2005 | M | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000198 Emre Saljiu Karate klub Omladinac
2. MNE000673 Art Ujkashi Karate klub "Albulena" Ulcinj

Kumite | 2005 | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000165 Anid Cuka Karate club Champion-Ulcinj

Kumite | 2005 | M | +55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000572 Lazar Potpara Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE000546 Damjan Kovačević Onogost
3. MNE000513 Vesko Ojdanić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite - Ekipno

Kumite | U 21 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000466 Marko Dabović
MNE000467 Adnan Kući

Kumite | Kadeti/Juniori | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub "Iskra" MNE000017 Nemanja Simovič
MNE000912 Mladen Vojinović

Kumite | Kadeti/Juniori | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate club Champion-Ulcinj MNE000154 Leona Markic
MNE000160 Fahreta Elezovic

Kumite | 2009 - 2010 | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
2. Karate Club Rei MNE000961 Neira Radončić
MNE000977 Genida Hodžić
3. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000478 Agnesa Kollari
MNE000482 Lejla Nišić

Kumite | 2009-2010 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
2. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000457 Anton Elezović
MNE000875 Agron Lulgjuraj
MNE000519 Aleks Simonović
MNE000600 Vuk Ojdanić
3. Karate Club Rei MNE000896 Edon Emsha
MNE000897 Mustafa Adzemović

Kumite | 2005-2006 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE000053 Marko Milutinovic
MNE000198 Emre Saljiu
MNE000200 Filip Boskovic

Kumite | 2007-2008 | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE000034 Nadja Boricic
MNE000219 Jelena Miladinovic
MNE000132 Una Rakovic
3. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000874 Vasilisa Miranović
MNE000453 Izabela Hakanjin
MNE000950 Stefani Selimović
MNE000515 Yllëza Rama

Kumite | 2007-2008 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE000199 Jusuf Saljiu
MNE000221 Sergej Pajovic
2. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000450 Almir Perović
MNE000452 Paskual Kočović
MNE000456 Leid Hodžić
MNE000517 Simon Simonović
3. Karate Club Rei MNE000895 Anel Bećirović
MNE000898 Dion Vuković

Ukupno prijava / klubovi / države: 232 / 18 / 1 Ispis

Prijavljeni klubovi

Prijavljeni takmičari

Kate | 2011 | M | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Lazar Rakocevic
9 god
Oranž pojas
Gorstak

DAMJAN VUKČEVIĆ
9 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

BANE PETRIČEVIĆ
9 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kate | 2011 | M | -Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 2
Miljan Džaković
9 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Stefan Perović
9 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Kate | 2010 | M | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 11
Irfan Kurpejović
10 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Xhivat Dema
10 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Aleksa Majski Rakocevic
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Mario Popović
10 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Ivan Mijović
10 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Marko Mijović
9 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Danijel Rakocevic
10 god
Oranž pojas
Gorstak

Lazar Grujic
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Bogdan Stanišić
9 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Andrija Stanković
10 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

VASILIJE STOJANOVIĆ
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kate | 2010 | M | Oranž pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Miloš Karović
10 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Danil Monoszon Ravilevič
10 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Andrija Kosović
10 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Ivan Dijanić
10 god
Žuti pojas
Karate klub SEIKEN

Kate | 2010 | M | -Plavi pojas / Prijavljenih takmičara: 1
Aleks Simonović
10 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2009 -1,nivo | M | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Radoje Čabarkapa
11 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Edon Emsha
11 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Mustafa Adzemović
11 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Mihailo Bjelic
11 god
Žuti pojas
Gorstak

Savo Kujovic
11 god
Žuti pojas
Gorstak

DANIJEL STANIŠIĆ
10 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Kate | 2009 - 2.nivo | M | Oranž pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Milan Dzaković
11 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Andrija DESPOTOVIĆ
11 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Ivo Bulatovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Maksim Veskovic
11 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Strahinja Stevović
11 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Mihailo Bjelic
11 god
Žuti pojas
Gorstak

Kate | 2009 - 3.nivo | M | Plavi pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Luka Klačar
11 god
Braon pojas
KK POTOCI

Anton Elezović
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Agron Lulgjuraj
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2008 - 1.nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Damjan Mrgudović
11 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Dejan Dabanović
12 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Anel Bećirović
12 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Armin Gurzaković
12 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

MIlorad Lutovac
12 god
Braon pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Pavle Dabić
12 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2008 - 2.nivo | M | Zeleni pojas-Plavi pojas / Prijavljenih takmičara: 2
Aleksa Stević
12 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Leid Hodžić
12 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2008 - apsolutna | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
Aleksa Šćekić
12 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Saša Petrić
12 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2007 - 1.nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 2
Paskual Kočović
13 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Luka Milić
13 god
Braon pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2007 - 2.nivo | M | Zeleni pojas-Plavi pojas / Prijavljenih takmičara: 2
Almir Perović
13 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Andrej Ojdanić
13 god
Braon pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2007 - apsolutna | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 1
Simon Simonović
13 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2006 - 2,NIVO | M | Zeleni pojas-Plavi pojas / Prijavljenih takmičara: 1
Mijat Mijović
14 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | 2005 - 1.NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 1
Tarik Međedović
15 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Kate | 2005 - 2.NIVO | M | Zeleni pojas-Plavi pojas / Prijavljenih takmičara: 1
Vesko Ojdanić
15 god
Braon pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2005 - APSOLUTNA | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 1
Vesko Ojdanić
15 god
Braon pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | Kadeti 2003-2004 | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Vasilije Perovic
16 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Omladinac

Rijad Mandic
17 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Omladinac

Nikola Baralić
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Vuko Milačić
16 god
Braon pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Kate | U 21 | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 1
Marko Dabović
21 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2012 1.nivo | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 1
ANASTASIJA STANIŠIĆ
8 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kate | 2011 - 1.nivo | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Nataša Šubarić
9 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Aneta Krejović
9 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Visnja Bulatovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Sara Zivkovic
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Matea Leovac
9 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Kate | 2011 - 2.nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 1
Miljana Džaković
9 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Kate | 2010 - 1..nivo | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Sanja Ristanović
10 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Neda Beljkaš
10 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Jana Marsenic
10 god
Zeleni pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Kate | 2010 - 2.nivo | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 2
Neda Beljkaš
10 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Lana Vojinović
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | 2009 -1,nivo | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Lena Lončar
11 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Ajla Berjašević
11 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Isidora Kulić
11 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Nastasija Kulić
11 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Marijana Marković
11 god
Braon pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Kate | 2009 - 2.nivo | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Leonora Vujovic
11 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Marija Martinovic
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Omladinac

Tatjana Odović
11 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Lana Čormaković
11 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2009 - apsolutna | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
Luka Klačar
11 god
Braon pojas
KK POTOCI

Vuk Ojdanić
11 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2008 - 1.nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Zorana Popadić
12 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Elda Kurtović
12 god
Oranž pojas
Karate Club Rei

Teodora Gracun
12 god
Braon pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Ksenija Irić
12 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | 2008 - apsolutna | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
Vasilisa Miranović
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Stefani Selimović
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2007 - 1.nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 2
Nikoleta Markolović
13 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Elma Basic
13 god
Plavi pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Kate | 2007 - 2.nivo | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas / Prijavljenih takmičara: 1
Izabela Hakanjin
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2007 - apsolutna | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
Pepeljak Jasna
13 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Valentina Vuković
13 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2006 - 1.nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 1
Anja Đukić
14 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | 2006 - APSOLUTNA | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Anica Peruničić
14 god
Braon pojas
KK POTOCI

Staša Stamenić
14 god
Braon pojas
KK POTOCI

Šoškić Miona
14 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Violeta Vuković
14 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | Kadeti 2003-2004 | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 1
Andjela Lapcic
17 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Omladinac

Kate | Juniori 2001-2002 | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 1
Diellëza Rama
19 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | 2010 | M | -25 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Xhivat Dema
10 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Kumite | 2010 | M | +25 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Aleks Simonović
10 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Ivan Dijanić
10 god
Žuti pojas
Karate klub SEIKEN

Kumite | 2009 | M | -25 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Lazar Perisic
11 god
Oranž pojas
Gorstak

Marko Laković
11 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

DANIJEL STANIŠIĆ
10 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Kumite | 2009 | M | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Edon Emsha
11 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

MATIJA BOLJEVIĆ
11 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

BALŠA VUKČEVIĆ
10 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Kumite | 2009 | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Luka Boskovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Mustafa Adzemović
11 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Aleksa Vlaović
11 god
Oranž pojas
Šotokan tim

Ratko Grujic
11 god
Oranž pojas
Gorstak

RADOMIR MADŽAROVIĆ
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kumite | 2009 | M | +35 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Vuk Ojdanić
11 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Nemanja Gecaj
11 god
Oranž pojas
Šotokan tim

Petar Radović
11 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Marko Cetkovic
11 god
Oranž pojas
Gorstak

Kumite | 2008 | M | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Jusuf Saljiu
11 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Armin Gurzaković
12 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Luka Sudžum
12 god
Braon pojas
Onogost

Balsa Danilovic
12 god
Braon pojas
Gorstak

Dejan Rakocevic
12 god
Oranž pojas
Gorstak

MATIJA KLIKOVAC
12 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kumite | 2008 | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Sergej Pajovic
12 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Anel Bećirović
12 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Balsa Danilovic
12 god
Braon pojas
Gorstak

Maksim Jovovic
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2008 | Ž | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Jelena Miladinovic
12 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Elda Kurtović
12 god
Oranž pojas
Karate Club Rei

MILENA VUKČEVIĆ
12 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kumite | 2008 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Aleksa Papić
12 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2008 | M | +45 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Leid Hodžić
12 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Stefan Vujisic
12 god
Oranž pojas
Gorstak

Kumite | 2007 | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Balša Stevović
13 god
Braon pojas
Onogost

Vasilije Irić
13 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2007 | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Paskual Kočović
13 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Filip Bojić
13 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2007 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Vanja Vujnović
13 god
Oranž pojas
Šotokan tim

Kumite | 2007 | M | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Almir Perović
13 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Matija Ivanović
12 god
Zeleni pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2007 | M | +50 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Simon Simonović
13 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Andrej Ojdanić
13 god
Braon pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Danilo Vujisic
12 god
Oranž pojas
Gorstak

Kumite | 2006 | M | -36 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Almir Kahari
14 god
Braon pojas
Karate club Champion-Ulcinj

Stefan Cebalović
14 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2006 | M | -42 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Vasilije Todorović
14 god
Plavi pojas
Onogost

Kumite | 2006 | M | +52 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Tadija Keljanovic
14 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Arijan Pepeljak
14 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

MIlija Milačić
14 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Kumite | 2005 | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Anid Cuka
15 god
Plavi pojas
Karate club Champion-Ulcinj

Kumite | 2005 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Marko Milutinovic
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Art Ujkashi
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "Albulena" Ulcinj

Kumite | 2005 | M | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Emre Saljiu
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Becir Asanovic
15 god
Braon pojas
Karate club Champion-Ulcinj

Art Ujkashi
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "Albulena" Ulcinj

Kumite | 2005 | M | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Filip Boskovic
15 god
Braon pojas
Karate klub Omladinac

Nikola Vučetić
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

LAZAR MADŽAROVIĆ
15 god
Plavi pojas
Karate klub Kondor

SLOBODAN KLIKOVAC
15 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kumite | 2005 | M | +55 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Vesko Ojdanić
15 god
Braon pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Damjan Kovačević
15 god
Braon pojas
Onogost

Lazar Potpara
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | Kadeti 2003-2004 | M | -52 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Milisav Bulatovic
17 god
Crni pojas 1.DAN
Gorstak

Dusan Todorovic
16 god
Crni pojas 1.DAN
Gorstak

Bozidar Jeknic
16 god
Žuti pojas
Gorstak

Kumite | Kadeti 2003-2004 | M | -57 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Milisav Bulatovic
17 god
Crni pojas 1.DAN
Gorstak

Kumite | Kadeti 2003-2004 | M | -63 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Miloš Cvijović
16 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Dalibor Škiljević
17 god
Braon pojas
Karate klub Piva

Kumite | Kadeti 2003-2004 | M | -70 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Dražen Đorojević
17 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | Kadeti 2003-2004 | M | +70 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Mihailo Bojanovic
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate club Champion-Ulcinj

PETAR KLIKOVAC
17 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kumite | Juniori 2001-2002 | M | -61 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Kadro Molabećiri
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "Albulena" Ulcinj

Kumite | Juniori 2001-2002 | M | -68 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Marko Brašanac
18 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Kumite | Juniori 2001-2002 | M | -76 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Andrija Fatic
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Ilija Radonjic
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Albert Rudović
18 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Juniori 2001-2002 | M | +76 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Albert Rudović
18 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | U 21 | M | +84 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Marko Dabović
21 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | 2010 | Ž | -25 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Mina Boricic
9 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Lenka Njinjić
10 god
Plavi pojas
Onogost

Jovana Cetkovic
10 god
Oranž pojas
Gorstak

Kumite | 2009 | Ž | -25 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Jovana Vujisic
11 god
Oranž pojas
Gorstak

Kumite | 2009 | Ž | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Sofija Vučković
11 god
Zeleni pojas
Onogost

Jovana Vujisic
11 god
Oranž pojas
Gorstak

Katarina Djukic
11 god
Oranž pojas
Gorstak

Kumite | 2009 | Ž | +30 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Maša Ćosović
10 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Lejla Nišić
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | 2008 | Ž | -37 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Vasilisa Miranović
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Hanna Vlahovic
11 god
Oranž pojas
Gorstak

Viktorija Vukadinović
12 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2008 | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Una Rakovic
12 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Elena Vlahović
12 god
Braon pojas
Onogost

Teodora Dozic
11 god
Oranž pojas
Gorstak

Kumite | 2008 | Ž | +40 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Stefani Selimović
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Ena Hodžić
12 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Kumite | 2007 | Ž | -32 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Jovana Ljiljanić
13 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Kumite | 2007 | Ž | -36 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Nadja Boricic
13 god
Braon pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | 2007 | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Jana Ljiljanić
13 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Ljubica Vlahovic
12 god
Braon pojas
Gorstak

Kumite | 2007 | Ž | -44 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Izabela Hakanjin
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Ljubica Vlahovic
12 god
Braon pojas
Gorstak

Kumite | 2007 | Ž | +44 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Anja Ćosović
13 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Viktorija Scepanovic
13 god
Oranž pojas
Gorstak

Kumite | 2006 | Ž | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Sofija Dedijer
14 god
Braon pojas
Onogost

Anja Nikolić
14 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2006 | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Helena Backovic
14 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Anđela Anđelić
14 god
Plavi pojas
KK POTOCI

Kumite | 2006 | Ž | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Valentina Drobnjak
14 god
Plavi pojas
KK POTOCI

Kumite | 2006 | Ž | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Nikolina Djurović
14 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2006 | Ž | +50 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Anica Peruničić
14 god
Braon pojas
KK POTOCI

Staša Stamenić
14 god
Braon pojas
KK POTOCI

Nataša Nedić
14 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

JELENA VUKČEVIĆ
14 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kumite | 2005 | Ž | -39 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Nađa Tomanović
15 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2005 | Ž | -44 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Erza Muratović
15 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | 2005 | Ž | -54 kg / Prijavljenih takmičara: 1
TIJANA KLIKOVAC
15 god
Braon pojas
Karate klub Kondor

Kumite | 2005 | Ž | +54 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Iva Ljiljanić
15 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Kumite | Kadeti 2003-2004 | Ž | -47 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Fahreta Elezovic
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate club Champion-Ulcinj

Andjela Ivanovic
16 god
Oranž pojas
Gorstak

Sara Blagojević
16 god
Braon pojas
Karate klub Piva

Kumite | Kadeti 2003-2004 | Ž | -54 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Milica Jeknic
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Jovana Mijušković
17 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Teodora Bubanja
16 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | Kadeti 2003-2004 | Ž | +54 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Leona Markic
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate club Champion-Ulcinj

Kumite | Juniori 2001-2002 | Ž | -59 kg / Prijavljenih takmičara: 1
JOVANA MILADINOVIĆ
18 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kumite | Juniori 2001-2002 | Ž | +59 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Milena Jovanovic
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Kumite | Juniori 2001-2002 | Ž | +59 kg / Prijavljenih takmičara: 1
ANJA MATANOVIĆ
19 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kate | 2009 | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 1
Lejla Nišić
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | Juniori 2001-2002 | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 1
Albert Rudović
18 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2005-2006 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Vesko Ojdanić
  • Arian Bejta
  • Aldin Bulić

Kate | 2007-2008 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 3
Karate klub Omladinac
  • Novica Djukic
  • Andrija Grujic
  • Sergej Pajovic

KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Paskual Kočović
  • Simon Simonović
  • Riad Tafić

Karate Club Rei
  • Adel Haxhicanović
  • Anel Bećirović
  • Dion Vuković

Kate | 2009 -2010 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Anton Elezović
  • Agron Lulgjuraj
  • Vuk Ojdanić

Karate Club Rei
  • Ejub Djokovć
  • Edon Emsha
  • Mustafa Adzemović

Kate | 2011 - 2012 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate klub "Iskra"
  • Omar Đukić
  • Davud Arifaj
  • Damjan Dragović

Kate | Kadeti/Juniori | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate klub Omladinac
  • Dusan Petrovic
  • Vasilije Perovic
  • Blazo Micevski

Kate | 2005-2006 | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
KK POTOCI
  • Anica Peruničić
  • Staša Stamenić
  • Katarina Rondović

Kate | 2007-2008 | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Vasilisa Miranović
  • Izabela Hakanjin
  • Stefani Selimović

Kate | 2009 - 2010 | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Karate klub Omladinac
  • Anja Veskovic
  • Leonora Vujovic
  • Marija Martinovic

KK POTOCI
  • Lena Lončar
  • Sanja Ristanović
  • Neda Beljkaš

Kumite | 2005-2006 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Karate klub Omladinac
  • Marko Milutinovic
  • Emre Saljiu
  • Filip Boskovic

Karate klub "Iskra"
  • Balša Vojinović
  • Tadija Keljanovic

Kumite | 2007-2008 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 3
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Almir Perović
  • Paskual Kočović
  • Leid Hodžić
  • Simon Simonović

Karate klub Omladinac
  • Jusuf Saljiu
  • Sergej Pajovic

Karate Club Rei
  • Anel Bećirović
  • Dion Vuković

Kumite | 2009-2010 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Anton Elezović
  • Agron Lulgjuraj
  • Aleks Simonović
  • Vuk Ojdanić

Karate Club Rei
  • Edon Emsha
  • Mustafa Adzemović

Kumite | Kadeti/Juniori | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate klub "Iskra"
  • Nemanja Simovič
  • Mladen Vojinović

Kumite | U 21 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Marko Dabović
  • Adnan Kući

Kumite | 2005-2006 | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate klub "Iskra"
  • Šoškić Miona
  • Nikolina Djurović

Kumite | 2007-2008 | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 4
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Vasilisa Miranović
  • Izabela Hakanjin
  • Stefani Selimović
  • Yllëza Rama

Pljevlja 2016
  • Anja Ćosović
  • Jovana Ljiljanić
  • Jana Ljiljanić

Karate klub Omladinac
  • Nadja Boricic
  • Jelena Miladinovic
  • Una Rakovic

Karate Club Rei
  • Elda Kurtović
  • Ena Hodžić

Kumite | 2009 - 2010 | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Karate Club Rei
  • Neira Radončić
  • Genida Hodžić

KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Agnesa Kollari
  • Lejla Nišić

Kumite | Kadeti/Juniori | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate club Champion-Ulcinj
  • Leona Markic
  • Fahreta Elezovic