Kup oslobodjenja Budve


Kup oslobodjenja Budve

Informacije


Kup oslobodjenja Budve

17. Nov 2018.

16. Nov 2018. @ 14:00h (krajnji rok za prijavu)

Mediteranski sportski centar Budva

Budva , Crna Gora

Karate savez Crne Gore, KK Budva

Kotizacija: pojedinačno 10 EUR, ekipno 15 EUR


PROPOZICIJE

Propozicije - WKF, KSCG Takmicenje ce se odrzati na 4 borilista

Kate


Kate | U 21 | M | Aps. kat.

Kate | U 21 | M | Ekipno

Kate | Juniori 2001-2002 | M | Aps. kat.

Kate | Juniori 2001-2002 | M | Ekipno

Kate | Kadeti 2003-2004 | M | Aps. kat.

Kate | Kadeti 2003-2004 | M | Ekipno

Kate | 2005 - 2.NIVO | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | 2005 3.nivo | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2005-2006 | M | Ekipno

Kate | 2006 - 2.nivo | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | 2006 - 3. NIVO | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2007 - 1.nivo | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | 2007 - 2.nivo | M | Oranž pojas-Zeleni pojas

Kate | 2007 - 3.nivo | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2007-2008 | M | Ekipno

Kate | 2008 - 1.nivo | M | -Bijeli pojas

Kate | 2008 - 2.nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2008 3.nivo | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2008 - 2.nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2009 -1,nivo | M | -Bijeli pojas

Kate | 2009 - 2.nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2009 3.nivo | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | 2009-2010 | M | Ekipno

Kate | 2010 POCETNICI | M | -Bijeli pojas

Kate | 2010 - 2.nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2010 3.nivo | M | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | 2011 | M | -Bijeli pojas

Kate | 2011 | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2011 | M | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | 2012 1.nivo | M | -Bijeli pojas

Kate | 2012 - 2.nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | U 21 | Ž | Aps. kat.

Kate | U 21 | Ž | Ekipno

Kate | Juniori 2001-2002 | Ž | Aps. kat.

Kate | Juniori 2001-2002 | Ž | Ekipno

Kate | Kadeti 2003-2004 | Ž | Aps. kat.

Kate | Kadeti 2003-2004 | Ž | Ekipno

Kate | 2005 - 2.NIVO | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | 2005 - APSOLUTNA | Ž | Aps. kat.

Kate | 2005-2006 | Ž | Ekipno

Kate | 2006 - 2,NIVO | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | 2006 - APSOLUTNA | Ž | Aps. kat.

Kate | 2007 - 1.nivo | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | 2007 - 2.nivo | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas

Kate | 2007 - 3.nivo | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2007-2008 | Ž | Ekipno

Kate | 2008 - 1.nivo | Ž | -Bijeli pojas

Kate | 2008 3.nivo | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2008 - 2.nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2009 -1,nivo | Ž | -Bijeli pojas

Kate | 2009 - 2.nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2009 - 3.nivo | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | 2009-2010 | Ž | Ekipno

Kate | 2010 - 1..nivo | Ž | -Bijeli pojas

Kate | 2010 - 2.nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2010 - 3.nivo | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | 2011 - 1.nivo | Ž | -Bijeli pojas

Kate | 2011 - 2.nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2011 - 3.nivo | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | 2012 1.nivo | Ž | -Bijeli pojas

Kate | 2012 - 2.nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kumite


Kumite | U 21 | M | -68 kg

Kumite | U 21 | M | -78 kg

Kumite | U 21 | M | +78 kg

Kumite | U 21 | M | Ekipno

Kumite | Juniori 2001-2002 | M | -55 kg

Kumite | Juniori 2001-2002 | M | -61 kg

Kumite | Juniori 2001-2002 | M | -68 kg

Kumite | Juniori 2001-2002 | M | -76 kg

Kumite | Juniori 2001-2002 | M | +76 kg

Kumite | Juniori 2001-2002 | M | Ekipno

Kumite | Kadeti 2003-2004 | M | -52 kg

Kumite | Kadeti 2003-2004 | M | -57 kg

Kumite | Kadeti 2003-2004 | M | -63 kg

Kumite | Kadeti 2003-2004 | M | -70 kg

Kumite | Kadeti 2003-2004 | M | +70 kg

Kumite | Kadeti 2003-2004 | M | Ekipno

Kumite | 2005 | M | -45 kg

Kumite | 2005 | M | -50 kg

Kumite | 2005 | M | -55 kg

Kumite | 2005 | M | -60 kg

Kumite | 2005 | M | +60 kg

Kumite | 2005-2006 | M | Ekipno

Kumite | 2006 | M | -40 kg

Kumite | 2006 | M | -45 kg

Kumite | 2006 | M | -50 kg

Kumite | 2006 | M | -55 kg

Kumite | 2006 | M | +55 kg

Kumite | 2007 | M | -35 kg

Kumite | 2007 | M | -40 kg

Kumite | 2007 | M | -45 kg

Kumite | 2007 | M | -50 kg

Kumite | 2007 | M | +50 kg

Kumite | 2007-2008 | M | Ekipno

Kumite | 2008 | M | -30 kg

Kumite | 2008 | M | -35 kg

Kumite | 2008 | M | -40 kg

Kumite | 2008 | M | -45 kg

Kumite | 2008 | M | +45 kg

Kumite | 2009 i mladji | M | -26 kg

Kumite | 2009 i mladji | M | -30 kg

Kumite | 2009 i mladji | M | -34 kg

Kumite | 2009 i mladji | M | -38 kg

Kumite | 2009 i mladji | M | +38 kg

Kumite | U 21 | Ž | -50 kg

Kumite | U 21 | Ž | -55 kg

Kumite | U 21 | Ž | -61 kg

Kumite | U 21 | Ž | -68 kg

Kumite | U 21 | Ž | +68 kg

Kumite | U 21 | Ž | Ekipno

Kumite | Juniori 2001-2002 | Ž | -48 kg

Kumite | Juniori 2001-2002 | Ž | -53 kg

Kumite | Juniori 2001-2002 | Ž | -59 kg

Kumite | Juniori 2001-2002 | Ž | +59 kg

Kumite | Juniori 2001-2002 | Ž | Ekipno

Kumite | Kadeti 2003-2004 | Ž | -47 kg

Kumite | Kadeti 2003-2004 | Ž | -54 kg

Kumite | Kadeti 2003-2004 | Ž | +54 kg

Kumite | Kadeti 2003-2004 | Ž | Ekipno

Kumite | 2005 | Ž | -47 kg

Kumite | 2005 | Ž | -54 kg

Kumite | 2005 | Ž | +54 kg

Kumite | 2005-2006 | Ž | Ekipno

Kumite | 2006 | Ž | -42 kg

Kumite | 2006 | Ž | -47 kg

Kumite | 2006 | Ž | +47 kg

Kumite | 2007 | Ž | -37 kg

Kumite | 2007 | Ž | -42 kg

Kumite | 2007 | Ž | +42 kg

Kumite | 2007-2008 | Ž | Ekipno

Kumite | 2008 | Ž | -35 kg

Kumite | 2008 | Ž | +40 kg

Kumite | 2008 | Ž | -40 kg

Kumite | 2009 i mladji | Ž | -26 kg

Kumite | 2009 i mladji | Ž | -32 kg

Kumite | 2009 i mladji | Ž | +32 kg

Kontakt osobe

Veljko Brnović

karatesavezcg@gmail.com

+38267 546 151


Hoteli

Bilten


Kotizacija

Pojedinačno: 10 €

Ekipno: 15 €

Generalni poredak

Klub Zlatne Srebrne Bronzane
Karate klub "Iskra" 21 11 12
Karate klub Omladinac 13 6 2
Клуб Борилачких Спортова требиње 10 8 4
Karate klub Bar 9 6 2
KARATE KLUB POSITIVE 8 0 3
Karate Klub "Stari Grad" Budva 5 7 8
Onogost 4 3 1
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" 4 0 0
Karate klub Buducnost 3 3 5
Karate Klub BUDVA 2 6 5
Karate Klub "Podgorica" 1 3 7
Karate club Champion-Ulcinj 1 0 1
Karate klub "Albulena" Ulcinj 1 0 1
Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić 1 0 1
Karate klub Sampion Niksic 0 2 3
Karate Klub Bijela 0 1 5

Kate - Pojedinačno

Kate | 2011 | M | -Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000310 Mihail Ćirković KARATE KLUB POSITIVE
2. MNE001009 Petar Mrvaljevic Karate klub Sampion Niksic
3. MNE000881 Milos Gagovic Karate klub Sampion Niksic

Kate | 2011 - 1.nivo | Ž | -Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000205 Visnja Bulatovic Karate klub Omladinac
3. MNE000337 Iva Plemić Karate Klub "Podgorica"
3. MNE000234 Sara Zivkovic Karate klub Omladinac

Kate | 2010 - 1..nivo | Ž | -Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000299 Iva Janjušević Karate Klub "Podgorica"
2. MNE000770 Teodora Medojević Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE000418 Anđela Ognjanović Karate Klub "Podgorica"
3. MNE001019 Katarina Vukotic Karate klub Sampion Niksic

Kate | 2010 - 2.nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000379 Anja Jovićević Karate klub Bar
3. MNE001053 Sofija Dabović Karate Klub Bijela

Kate | 2012 - 2.nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000316 Dušan Božović KARATE KLUB POSITIVE

Kate | 2010 - 3.nivo | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000410 Lejla Duraković Karate klub Bar
2. MNE001139 Iryna Sychova Karate Klub BUDVA

Kate | 2006 - 2,NIVO | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
2. MNE001141 Viktorija Kotenko Karate Klub BUDVA

Kate | 2006 - APSOLUTNA | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
2. MNE001130 Anastasija Mitrović Karate Klub BUDVA
3. MNE000113 Šoškić Miona Karate klub "Iskra"

Kate | 2006 - 2.nivo | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000611 Danilo Leković Karate klub Bar

Kate | 2006 - 3. NIVO | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001114 Uroš Vulović Karate Klub BUDVA
2. MNE000617 Danilo Raonic Karate klub Buducnost

Kate | 2012 - 2.nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
2. MNE000929 xHana Vulic Karate klub Buducnost
3. MNE000197 Matea Mirovic Karate club Champion-Ulcinj

Kate | 2012 1.nivo | M | -Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000306 Simon Vađon KARATE KLUB POSITIVE
2. MNE001423 Andrej Petričević Karate Klub BUDVA
3. MNE001442 Daris Šahman KARATE KLUB POSITIVE

Kate | 2009 -1,nivo | Ž | -Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
2. MNE000298 Nikolina Janjušević Karate Klub "Podgorica"
3. MNE000295 Milena Stojanović Karate klub Bar

Kate | 2009 - 2.nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000226 Leonora Vujovic Karate klub Omladinac
2. MNE001138 Neda Milačić Karate Klub BUDVA
3. MNE000727 Nina Pešić Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2009 - 3.nivo | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001135 Una Vučićević Karate Klub BUDVA
2. MNE000415 Tatjana Odović Karate klub Bar
3. MNE000721 Lana Čormaković Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2009 -1,nivo | M | -Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
2. MNE000532 Davor Fatić Karate klub Bar
3. MNE000403 Petar Jušković Karate Klub "Podgorica"
3. MNE000338 Luka Plemić Karate Klub "Podgorica"

Kate | 2009 - 2.nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000204 Ivo Bulatovic Karate klub Omladinac
3. MNE000724 Strahinja Stevović Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2009 3.nivo | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000861 Nikola Stanisic Karate klub Buducnost
3. MNE000724 Strahinja Stevović Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2010 POCETNICI | M | -Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000328 Andrej Božović KARATE KLUB POSITIVE
2. MNE000731 Marko Pejović Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE001003 Mario Popović Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2010 - 2.nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000327 Artur Muhamadiev KARATE KLUB POSITIVE
2. MNE000634 Andrija Kosović Karate klub Bar
3. MNE000606 Sergej Raičević KARATE KLUB POSITIVE
3. MNE000358 Vuk Vuković Karate Klub Bijela

Kate | 2011 | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000983 Vukan Kanura Karate klub Buducnost

Kate | 2010 3.nivo | M | Zeleni pojas-Plavi pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000327 Artur Muhamadiev KARATE KLUB POSITIVE
2. MNE000757 Uroš Stevović Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2005 - APSOLUTNA | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001120 Mila Marković Karate Klub BUDVA
2. MNE001132 Teodora Marković Karate Klub BUDVA
3. MNE001004 Nađa Perović Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE001121 Anja Varagić Karate Klub BUDVA

Kate | 2005 - 2.NIVO | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000303 Feliks Koba KARATE KLUB POSITIVE
2. MNE000339 Jovan Plemić Karate Klub "Podgorica"
3. MNE000420 Amar Hamzić Karate Klub "Podgorica"

Kate | 2005 3.nivo | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001123 Lazar Sekulić Karate Klub BUDVA
2. MNE000809 Aleksa Jokic Karate klub Buducnost
3. MNE000847 David Dubak Karate klub Buducnost
3. MNE000819 Luka Popovic Karate klub Buducnost

Kate | 2007 - 1.nivo | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000321 Darja Logvinova KARATE KLUB POSITIVE
3. MNE001054 Simona Dabović Karate Klub Bijela

Kate | 2007 - 3.nivo | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
2. MNE001126 Sandra Racanović Karate Klub BUDVA
3. MNE000836 Jovana Velimirovic Karate klub Buducnost
3. MNE000863 Lana Tatar Karate klub Buducnost

Kate | 2007 - 1.nivo | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000992 Luka Milić Karate Klub "Stari Grad" Budva
2. MNE000419 Ognjen Ognjanović Karate Klub "Podgorica"
3. MNE000641 Dušan Vukčević Karate Klub "Podgorica"
3. MNE000437 Danilo Bulajić Karate Klub "Podgorica"

Kate | 2007 - 2.nivo | M | Oranž pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000326 Dejan Radanović KARATE KLUB POSITIVE
3. MNE001122 Ognjen Varagić Karate Klub BUDVA

Kate | 2007 - 3.nivo | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000296 Đorđe Stojanović Karate klub Bar
2. MNE000023 Aleksa Janjić Karate klub Bar
3. MNE000859 Niksa Zejak Karate klub Buducnost

Kate | Kadeti 2003-2004 | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001038 Rijad Mandic Karate klub Omladinac
2. MNE000191 Vasilije Perovic Karate klub Omladinac
3. MNE000674 Refik Molabećirović Karate klub "Albulena" Ulcinj

Kate | U 21 | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000466 Marko Dabović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | Juniori 2001-2002 | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000070 Dusan Petrovic Karate klub Omladinac
2. MNE000235 Blazo Micevski Karate klub Omladinac

Kate | 2008 - 1.nivo | Ž | -Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000908 Ksenija Irić Karate klub "Iskra"
2. MNE000531 Ksenija Božović Karate klub Bar
3. MNE000729 Teodora Gracun Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2008 - 2.nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000134 Katarina Vlahović Karate klub "Iskra"
2. MNE000308 Ksenija Božović KARATE KLUB POSITIVE
3. MNE001322 Daria Ivković Karate Klub BUDVA

Kate | 2008 - 2.nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000375 Aleksa Šćekić Karate klub Bar
3. MNE001006 Andrija Jokic Karate klub Buducnost

Kate | 2008 3.nivo | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000127 Tamara Klisić Karate klub "Iskra"
2. MNE000134 Katarina Vlahović Karate klub "Iskra"
3. MNE001321 Lenka Liješević Karate Klub BUDVA
3. MNE000108 Viktorija Raičević Karate klub "Iskra"

Kate | 2008 - 1.nivo | M | -Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000409 Damir Duraković Karate klub Bar
2. MNE000371 Aleksa Stević Karate klub Bar
3. MNE000387 Dejan Dabanović Karate klub Bar
3. MNE000739 Pavle Dabić Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2008 3.nivo | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000635 Benjamin Aljošević Karate klub Bar
2. MNE000860 Vuk Lazarevic Karate klub Buducnost
3. MNE000106 Aleksa Vujošević Karate klub "Iskra"

Kate - Ekipno

Kate | 2009-2010 | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate Klub "Stari Grad" Budva MNE000721 Lana Čormaković
MNE000727 Nina Pešić
MNE000770 Teodora Medojević

Kate | 2007-2008 | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub "Iskra" MNE000108 Viktorija Raičević
MNE000134 Katarina Vlahović
MNE000128 Andreja Popović

Kate | 2007-2008 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE000023 Aleksa Janjić
MNE000296 Đorđe Stojanović
MNE000635 Benjamin Aljošević
2. Karate klub Omladinac MNE000206 Novica Djukic
MNE000207 Andrija Grujic
MNE000500 Uros Jankovic

Kate | 2009-2010 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE000292 Aleksa Barjaktarović
MNE000532 Davor Fatić
MNE000634 Andrija Kosović
2. Karate Klub "Stari Grad" Budva MNE000731 Marko Pejović
MNE000757 Uroš Stevović
MNE001003 Mario Popović
3. Karate Klub Bijela MNE000347 Miloš Vujinović
MNE000358 Vuk Vuković
MNE000366 Šćepan Ivanović

Kate | Juniori 2001-2002 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE000070 Dusan Petrovic
MNE000235 Blazo Micevski
MNE000237 Janko Dzevardanovic

Kate | 2005-2006 | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
2. Karate Klub "Stari Grad" Budva MNE000759 Violeta Vuković
MNE001004 Nađa Perović
MNE001165 Aleksandra Ljumovic

Kate | 2005-2006 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Buducnost MNE000809 Aleksa Jokic
MNE000819 Luka Popovic
MNE000847 David Dubak
2. Karate klub "Iskra" MNE000001 Balša Vojinović
MNE000020 Tadija Keljanovic
MNE000118 Nikola Obradović

Kumite - Pojedinačno

Kumite | 2007 | Ž | -37 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000034 Nadja Boricic Karate klub Omladinac

Kumite | 2007 | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000491 Balša Stevović Onogost
2. MNE000913 Vasilije Irić Karate klub "Iskra"

Kumite | 2007 | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
3. MNE000876 Ognjen Đukanović Karate klub "Iskra"

Kumite | 2006 | Ž | +47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000120 Nikolina Djurović Karate klub "Iskra"

Kumite | 2005 | Ž | -47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001395 Sara Abramović Karate klub "Iskra"

Kumite | 2005 | Ž | -54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001395 Sara Abramović Karate klub "Iskra"

Kumite | 2005 | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000165 Anid Cuka Karate club Champion-Ulcinj

Kumite | 2005 | M | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000082 Andrija Danilovic Karate klub Omladinac

Kumite | Kadeti 2003-2004 | M | -63 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF001430 KRUNIĆ MATIJA Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | Kadeti 2003-2004 | M | -70 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF001282 STEFAN ALBIJANIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | Kadeti 2003-2004 | M | +70 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF001273 MARKO TRKLJA Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | Juniori 2001-2002 | Ž | +59 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000469 Diellëza Rama KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Juniori 2001-2002 | M | -61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000712 Kadro Molabećiri Karate klub "Albulena" Ulcinj

Kumite | Juniori 2001-2002 | M | -76 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000472 Albert Rudović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | U 21 | M | -78 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000590 Pavle Babić Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić

Kumite | U 21 | M | +78 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000466 Marko Dabović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | 2006 | Ž | -42 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000192 Helena Backovic Karate klub Omladinac
2. MNE000548 Sofija Dedijer Onogost

Kumite | 2007 | M | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
2. MNE000551 Martin Jaramaz Onogost
3. MNE001226 Mihailo Milić Karate klub "Iskra"

Kumite | 2006 | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF001269 STEFAN GRUBAČ Клуб Борилачких Спортова требиње
2. WKF001274 ALEKSA TODOROVIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње
3. MNE000769 Damjan Gačević Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE000629 Filip Utješinović Onogost

Kumite | 2006 | M | +55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000020 Tadija Keljanovic Karate klub "Iskra"
2. MNE000879 Nemanja Dragaš Karate klub "Iskra"

Kumite | 2006 | M | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000879 Nemanja Dragaš Karate klub "Iskra"

Kumite | 2006 | Ž | -47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF001264 ANASTASIJA KOPRIVICA Клуб Борилачких Спортова требиње
2. MNE000120 Nikolina Djurović Karate klub "Iskra"

Kumite | 2009 i mladji | M | +38 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF001268 JOVAN VULETIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње
3. WKF001263 NIKOLA KOPRIVICA Клуб Борилачких Спортова требиње
3. MNE000906 Damjan Gazivoda Karate klub "Iskra"

Kumite | 2009 i mladji | M | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000905 Marko Laković Karate klub "Iskra"
3. MNE001010 Vuk Radusinovic Karate klub Sampion Niksic

Kumite | 2009 i mladji | M | -38 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000203 Luka Boskovic Karate klub Omladinac

Kumite | 2009 i mladji | M | -26 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000033 Vladimir Raičević Karate klub "Iskra"
2. MNE000905 Marko Laković Karate klub "Iskra"

Kumite | 2009 i mladji | Ž | -32 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000630 Sofija Vučković Onogost
2. WKF001271 LANA ROSIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | 2009 i mladji | Ž | -26 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000180 Mina Boricic Karate klub Omladinac
2. MNE001225 Lana Vojinović Karate klub "Iskra"

Kumite | 2009 i mladji | Ž | +32 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF001431 KUKIĆ ANA Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | 2005 | M | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000198 Emre Saljiu Karate klub Omladinac
2. WKF001433 RASTKO SPAIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | 2006 | M | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
2. WKF001278 MARKO PERIŠIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | 2005 | M | -60 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF001432 ĆURIĆ ALJOŠA Клуб Борилачких Спортова требиње
2. MNE000200 Filip Boskovic Karate klub Omladinac

Kumite | 2005 | M | +60 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF001265 ALEKSANDAR BOŠNJAK Клуб Борилачких Спортова требиње
2. WKF001439 MILOŠ DANGUBIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | 2008 | M | +45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000133 Stefan Miljanić Karate klub "Iskra"
3. WKF001266 GLUŠAC MILAN Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | 2008 | Ž | +40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF001437 SARA GRUBAČ Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | 2008 | Ž | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000914 Viktorija Vukadinović Karate klub "Iskra"
2. MNE001018 Anastasija Vukotic Karate klub Sampion Niksic

Kumite | 2008 | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001396 Sandra Raičević Karate klub "Iskra"
2. WKF001425 VLATKOVIĆ IVANA Клуб Борилачких Спортова требиње
3. MNE000914 Viktorija Vukadinović Karate klub "Iskra"

Kumite | 2008 | M | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000880 Branko Lazović Karate klub "Iskra"
2. MNE000199 Jusuf Saljiu Karate klub Omladinac

Kumite | 2008 | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000221 Sergej Pajovic Karate klub Omladinac
2. WKF001262 ĐORĐE KARIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње
3. MNE000334 Filip Šoškić Karate klub "Iskra"

Kumite | 2008 | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000877 Vuk Vučinić Karate klub "Iskra"
2. MNE000353 Nenad Đuričić Karate Klub Bijela
3. MNE001227 Nikola Damjanovic Karate Klub Bijela
3. MNE000141 Anes Arifaj Karate klub "Iskra"

Kumite | 2008 | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000133 Stefan Miljanić Karate klub "Iskra"
2. WKF001435 ALEKSA TARAILO Клуб Борилачких Спортова требиње
3. MNE001409 Maksim Jovovic Karate klub "Iskra"

Kumite | Juniori 2001-2002 | M | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
3. WKF001438 VASILIJE KOSJERINA Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | Kadeti 2003-2004 | M | -57 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000979 Dalibor Španjević Onogost
2. MNE000228 Vladimir Vukcevic Karate klub Omladinac
3. WKF001427 MILINIĆ STEFAN Клуб Борилачких Спортова требиње
3. MNE000598 Miladin Joković Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić

Kumite | Kadeti 2003-2004 | M | -52 kg

Mjesto Takmičar Klub
3. MNE001422 Aleksandar Bubanja Karate Klub BUDVA

Kumite | Kadeti 2003-2004 | Ž | +54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000878 Teodora Bubanja Karate klub "Iskra"

Kumite | Kadeti 2003-2004 | Ž | -54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000554 Jovana Mijušković Onogost
2. MNE000505 Jelana Mijušković Onogost

Kumite - Ekipno

Kumite | 2007-2008 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub "Iskra" MNE000133 Stefan Miljanić
MNE000334 Filip Šoškić
2. Karate klub "Iskra" MNE000141 Anes Arifaj
MNE000880 Branko Lazović
3. Karate klub Omladinac MNE000199 Jusuf Saljiu
MNE000221 Sergej Pajovic
MNE000500 Uros Jankovic

Kumite | Kadeti 2003-2004 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
2. Karate klub "Iskra" MNE000017 Nemanja Simovič
MNE000912 Mladen Vojinović

Kumite | 2005-2006 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE000082 Andrija Danilovic
MNE000198 Emre Saljiu
MNE000200 Filip Boskovic
2. Karate klub "Iskra" MNE000001 Balša Vojinović
MNE000020 Tadija Keljanovic
3. Karate klub "Iskra" MNE000370 Petar Radovanović
MNE000879 Nemanja Dragaš

Kumite | 2005-2006 | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub "Iskra" MNE000019 Sandra Raicevic
MNE001395 Sara Abramović

Kate - Pojedinačno

Kate - Ekipno

Kumite - Pojedinačno

Kumite - Ekipno

Ukupno prijava / klubovi / države: 248 / 16 / 2 Ispis

Prijavljeni klubovi

Prijavljeni takmičari

Kate | 2012 1.nivo | M | -Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Simon Vađon
9 god
Žuti pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Andrej Petričević
9 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Daris Šahman
8 god
Žuti pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Kate | 2012 - 2.nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 1
Dušan Božović
9 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Kate | 2011 | M | -Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Ognjen Perović
9 god
Žuti pojas
Karate Klub "Podgorica"

Mihail Ćirković
10 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Lazar Vojvodić
9 god
Žuti pojas
Karate Klub "Podgorica"

Petar Mrvaljevic
9 god
Zeleni pojas
Karate klub Sampion Niksic

Milos Gagovic
10 god
Oranž pojas
Karate klub Sampion Niksic

Kate | 2011 | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 1
Vukan Kanura
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Kate | 2010 POCETNICI | M | -Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 11
Miljan Rakočević
11 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Andrej Božović
11 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Danil Monoszon Ravilevič
11 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Boris Božović
10 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Marko Pejović
10 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Mario Popović
11 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Nemanja Bulajic
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Sampion Niksic

Filip Radusinovic
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Sampion Niksic

Bogdan Stanišić
10 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Andrija Stanković
10 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Adem Ramović
10 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Kate | 2010 - 2.nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 11
Stefan Mirovic
11 god
Žuti pojas
Karate club Champion-Ulcinj

Artur Muhamadiev
11 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Miloš Vujinović
11 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Vuk Vuković
11 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Petar Riha
11 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Šćepan Ivanović
11 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Sergej Raičević
10 god
Plavi pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Andrija Kosović
11 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Uroš Stevović
11 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Damjan Gazivoda
10 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Dimitrije Kaludjerović
11 god
Zeleni pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | 2010 3.nivo | M | Zeleni pojas-Plavi pojas / Prijavljenih takmičara: 2
Artur Muhamadiev
11 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Uroš Stevović
11 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2009 -1,nivo | M | -Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Ognjan Striković
11 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Luka Plemić
12 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Petar Jušković
12 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Podgorica"

Miloš Vukčević
12 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Davor Fatić
12 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Kate | 2009 - 2.nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Ivo Bulatovic
12 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Maksim Veskovic
12 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Aleksa Barjaktarović
12 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Strahinja Stevović
11 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2009 3.nivo | M | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 2
Nikola Stanisic
12 god
Braon pojas
Karate klub Buducnost

Strahinja Stevović
11 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2008 - 1.nivo | M | -Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Aleksa Stević
12 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Dejan Dabanović
13 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Damir Duraković
12 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Pavle Dabić
12 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Tomas Draskovic
12 god
Plavi pojas
Karate klub Sampion Niksic

Kate | 2008 - 2.nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Strahinja Popovic
12 god
Oranž pojas
Karate klub Buducnost

Aleksa Šćekić
13 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Andrija Jokic
12 god
Oranž pojas
Karate klub Buducnost

Vukašin Ivanović
12 god
Plavi pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | 2008 3.nivo | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 4
Aleksa Vujošević
13 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Đorđe Medojević
13 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Vuk Lazarevic
12 god
Braon pojas
Karate klub Buducnost

Benjamin Aljošević
13 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Kate | 2007 - 1.nivo | M | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Ognjen Ognjanović
13 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Danilo Bulajić
14 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Dušan Vukčević
13 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Luka Milić
14 god
Braon pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2007 - 2.nivo | M | Oranž pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 2
Dejan Radanović
13 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Ognjen Varagić
13 god
Zeleni pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | 2007 - 3.nivo | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 3
Aleksa Janjić
13 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Đorđe Stojanović
14 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Niksa Zejak
14 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Kate | 2006 - 2.nivo | M | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 2
Danilo Leković
14 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Niko Rafailović
15 god
Plavi pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | 2006 - 3. NIVO | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 2
Danilo Raonic
14 god
Braon pojas
Karate klub Buducnost

Uroš Vulović
14 god
Braon pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | 2005 - 2.NIVO | M | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Feliks Koba
16 god
Plavi pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Jovan Plemić
15 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Amar Hamzić
15 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Podgorica"

Kate | 2005 3.nivo | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 4
Aleksa Jokic
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Luka Popovic
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

David Dubak
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Lazar Sekulić
15 god
Braon pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | Kadeti 2003-2004 | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Vasilije Perovic
16 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Omladinac

Rijad Mandic
17 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Omladinac

Refik Molabećirović
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "Albulena" Ulcinj

Veton Ismailaga
16 god
Braon pojas
Karate klub "Albulena" Ulcinj

Kate | Juniori 2001-2002 | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
Dusan Petrovic
19 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Omladinac

Blazo Micevski
18 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Omladinac

Sara Šljivančanin
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | U 21 | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
Dusan Romanovic
21 god
Braon pojas
Karate club Champion-Ulcinj

Marko Dabović
21 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2012 - 2.nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 2
Matea Mirovic
8 god
Žuti pojas
Karate club Champion-Ulcinj

xHana Vulic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Kate | 2011 - 1.nivo | Ž | -Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Visnja Bulatovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Sara Zivkovic
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Iva Plemić
10 god
Žuti pojas
Karate Klub "Podgorica"

Kate | 2010 - 1..nivo | Ž | -Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Iva Janjušević
11 god
Žuti pojas
Karate Klub "Podgorica"

Anđela Ognjanović
11 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Barbara Leković
11 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Teodora Medojević
11 god
Oranž pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Katarina Vukotic
11 god
Plavi pojas
Karate klub Sampion Niksic

Kate | 2010 - 2.nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Elena Lakic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Anja Jovićević
11 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Sofija Dabović
11 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Antonia Bellenger
11 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | 2010 - 3.nivo | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas / Prijavljenih takmičara: 2
Lejla Duraković
11 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Iryna Sychova
11 god
Zeleni pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | 2009 -1,nivo | Ž | -Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 2
Milena Stojanović
11 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Nikolina Janjušević
11 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Kate | 2009 - 2.nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Leonora Vujovic
12 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Nina Pešić
11 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Neda Milačić
12 god
Plavi pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | 2009 - 3.nivo | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Tatjana Odović
12 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Lana Čormaković
11 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Una Vučićević
11 god
Plavi pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | 2008 - 1.nivo | Ž | -Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Ksenija Božović
13 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Teodora Gracun
12 god
Braon pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Anastasija Vukotic
13 god
Plavi pojas
Karate klub Sampion Niksic

Ksenija Irić
12 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Andjelina Vujović
12 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | 2008 - 2.nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 1
Đorđe Medojević
13 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | 2008 3.nivo | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 4
Viktorija Raičević
13 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Katarina Vlahović
13 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Tamara Klisić
12 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Lenka Liješević
12 god
Braon pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | 2007 - 1.nivo | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 2
Darja Logvinova
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Simona Dabović
13 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Kate | 2007 - 3.nivo | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 4
Jovana Velimirovic
13 god
Braon pojas
Karate klub Buducnost

Lana Tatar
13 god
Braon pojas
Karate klub Buducnost

Valentina Vuković
13 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Sandra Racanović
13 god
Plavi pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | 2006 - 2,NIVO | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 2
Aleksandra Ljumovic
14 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Viktorija Kotenko
15 god
Oranž pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | 2006 - APSOLUTNA | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
Šoškić Miona
15 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Violeta Vuković
15 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Anastasija Mitrović
14 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub BUDVA

Kate | 2005 - APSOLUTNA | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Jasmina Canovic
15 god
Braon pojas
Karate klub Buducnost

Nađa Perović
15 god
Braon pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Mila Marković
16 god
Braon pojas
Karate Klub BUDVA

Anja Varagić
15 god
Braon pojas
Karate Klub BUDVA

Teodora Marković
16 god
Braon pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | 2008 - 2.nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Ksenija Božović
12 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Katarina Vlahović
13 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Daria Ivković
12 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | Kadeti 2003-2004 | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
Nikolija Ilić
16 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Anastasija Petrić
16 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Anđela Utvić
17 god
Braon pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kumite | 2009 i mladji | M | -26 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Vladimir Raičević
11 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Vuk Cimbaljević
10 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Marko Laković
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2009 i mladji | Ž | -26 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Mina Boricic
10 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Lana Vojinović
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2009 i mladji | Ž | -32 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Nina Mrkic
12 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Sofija Vučković
12 god
Zeleni pojas
Onogost

LANA ROSIĆ
12 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | 2009 i mladji | Ž | +32 kg / Prijavljenih takmičara: 1
KUKIĆ ANA
11 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | 2008 | Ž | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Anastasija Vukotic
13 god
Plavi pojas
Karate klub Sampion Niksic

Viktorija Vukadinović
13 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2008 | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Una Rakovic
12 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Elena Vlahović
13 god
Braon pojas
Onogost

Viktorija Vukadinović
13 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Sandra Raičević
12 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

VLATKOVIĆ IVANA
12 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | 2008 | Ž | +40 kg / Prijavljenih takmičara: 1
SARA GRUBAČ
13 god
Žuti pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | 2007 | Ž | -37 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Nadja Boricic
14 god
Braon pojas
Karate klub Omladinac

Pavla Vučićević
13 god
Braon pojas
Karate Klub BUDVA

Kumite | 2007 | Ž | +42 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Itana Raonic
14 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | 2006 | Ž | -42 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Helena Backovic
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Sofija Dedijer
15 god
Braon pojas
Onogost

Kumite | 2006 | Ž | -47 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Nikolina Djurović
15 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

ANASTASIJA KOPRIVICA
14 god
Zeleni pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | 2006 | Ž | +47 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Nikolina Djurović
15 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2005 | Ž | -47 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Sara Abramović
16 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2005 | Ž | -54 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Sara Abramović
16 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | Kadeti 2003-2004 | Ž | -54 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Jelana Mijušković
17 god
Braon pojas
Onogost

Jovana Mijušković
18 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Kumite | Kadeti 2003-2004 | Ž | +54 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Teodora Bubanja
16 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | Juniori 2001-2002 | Ž | +59 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Diellëza Rama
20 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | 2009 i mladji | M | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Vuk Radusinovic
11 god
Plavi pojas
Karate klub Sampion Niksic

Marko Laković
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

NOVAK VUKOVIĆ
11 god
Žuti pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | 2009 i mladji | M | -38 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Luka Boskovic
12 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | 2009 i mladji | M | +38 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Djordje Jankovic
12 god
Zeleni pojas
Karate klub Omladinac

Damjan Gazivoda
10 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

NIKOLA KOPRIVICA
12 god
Žuti pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

JOVAN VULETIĆ
12 god
Žuti pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | 2008 | M | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Jusuf Saljiu
12 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Tomas Draskovic
12 god
Plavi pojas
Karate klub Sampion Niksic

Branko Lazović
13 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2008 | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Sergej Pajovic
13 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Filip Šoškić
13 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Nenad Đuričić
13 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Branko Lazović
13 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Nikola Damjanovic
12 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

ĐORĐE KARIĆ
13 god
Žuti pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

SUŠIĆ JOVO
13 god
Plavi pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | 2008 | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Nenad Đuričić
13 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Anes Arifaj
13 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Vuk Vučinić
12 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Nikola Damjanovic
12 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

VIKTOR ČOLOVIĆ
13 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | 2008 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Stefan Miljanić
13 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Vukašin Ivanović
12 god
Plavi pojas
Karate Klub BUDVA

Maksim Jovovic
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

ALEKSA TARAILO
13 god
Zeleni pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | 2008 | M | +45 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Stefan Miljanić
13 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

GLUŠAC MILAN
13 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | 2007 | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Balša Stevović
13 god
Braon pojas
Onogost

Imer Zumberovići
14 god
Zeleni pojas
Karate klub "Albulena" Ulcinj

Vasilije Irić
14 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

NIKOLA POPADIĆ
14 god
Zeleni pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | 2007 | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Balić Alan
13 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Milan Zajović
14 god
Plavi pojas
Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić

Ognjen Đukanović
14 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2007 | M | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Martin Jaramaz
14 god
Braon pojas
Onogost

Mihailo Milić
14 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2006 | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Balša Vojinović
15 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Filip Utješinović
15 god
Braon pojas
Onogost

Damjan Gačević
15 god
Braon pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

STEFAN GRUBAČ
14 god
Žuti pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

ALEKSA TODOROVIĆ
15 god
Plavi pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | 2006 | M | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 1
MARKO PERIŠIĆ
14 god
Zeleni pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | 2006 | M | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Nemanja Dragaš
15 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2006 | M | +55 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Tadija Keljanovic
15 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Nemanja Dragaš
15 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2005 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Anid Cuka
15 god
Plavi pojas
Karate club Champion-Ulcinj

Kumite | 2005 | M | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Emre Saljiu
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Art Ujkashi
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "Albulena" Ulcinj

BJELICA SERGEJ
15 god
Plavi pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

RASTKO SPAIĆ
16 god
Braon pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | 2005 | M | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Andrija Danilovic
16 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | 2005 | M | -60 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Filip Boskovic
16 god
Braon pojas
Karate klub Omladinac

ĆURIĆ ALJOŠA
16 god
Plavi pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | 2005 | M | +60 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Nikola Obradović
14 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

ALEKSANDAR BOŠNJAK
16 god
Plavi pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

MILOŠ DANGUBIĆ
16 god
Plavi pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | Kadeti 2003-2004 | M | -52 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Slaviša Popović
16 god
Žuti pojas
Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić

Aleksandar Bubanja
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub BUDVA

DUJANOVIĆ MIOMIR
17 god
Plavi pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | Kadeti 2003-2004 | M | -57 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Vladimir Vukcevic
16 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Dalibor Španjević
18 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Miladin Joković
16 god
Zeleni pojas
Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić

MILINIĆ STEFAN
17 god
Braon pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | Kadeti 2003-2004 | M | -63 kg / Prijavljenih takmičara: 1
KRUNIĆ MATIJA
17 god
Plavi pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | Kadeti 2003-2004 | M | -70 kg / Prijavljenih takmičara: 1
STEFAN ALBIJANIĆ
16 god
Plavi pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | Kadeti 2003-2004 | M | +70 kg / Prijavljenih takmičara: 1
MARKO TRKLJA
18 god
Plavi pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | Juniori 2001-2002 | M | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 1
VASILIJE KOSJERINA
19 god
Braon pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | Juniori 2001-2002 | M | -61 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Kadro Molabećiri
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "Albulena" Ulcinj

Kumite | Juniori 2001-2002 | M | -76 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Albert Rudović
19 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | U 21 | M | -78 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Pavle Babić
22 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić

Darko Savićević
20 god
Braon pojas
Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić

Kumite | U 21 | M | +78 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Marko Dabović
21 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2009-2010 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 3
Karate Klub "Stari Grad" Budva
  • Marko Pejović
  • Uroš Stevović
  • Mario Popović

Karate klub Bar
  • Aleksa Barjaktarović
  • Davor Fatić
  • Andrija Kosović

Karate Klub Bijela
  • Miloš Vujinović
  • Vuk Vuković
  • Šćepan Ivanović

Kate | 2007-2008 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Karate klub Omladinac
  • Novica Djukic
  • Andrija Grujic
  • Uros Jankovic

Karate klub Bar
  • Aleksa Janjić
  • Đorđe Stojanović
  • Benjamin Aljošević

Kate | 2005-2006 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Karate klub "Iskra"
  • Balša Vojinović
  • Tadija Keljanovic
  • Nikola Obradović

Karate klub Buducnost
  • Aleksa Jokic
  • Luka Popovic
  • David Dubak

Kate | Juniori 2001-2002 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate klub Omladinac
  • Dusan Petrovic
  • Blazo Micevski
  • Janko Dzevardanovic

Kate | 2009-2010 | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate Klub "Stari Grad" Budva
  • Lana Čormaković
  • Nina Pešić
  • Teodora Medojević

Kate | 2007-2008 | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate klub "Iskra"
  • Viktorija Raičević
  • Katarina Vlahović
  • Andreja Popović

Kate | 2005-2006 | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate Klub "Stari Grad" Budva
  • Violeta Vuković
  • Nađa Perović
  • Aleksandra Ljumovic

Kate | Kadeti 2003-2004 | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate Klub "Stari Grad" Budva
  • Nikolija Ilić
  • Anastasija Petrić
  • Anđela Utvić

Kumite | 2007-2008 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 3
Karate klub Omladinac
  • Jusuf Saljiu
  • Sergej Pajovic
  • Uros Jankovic

Karate klub "Iskra"
  • Stefan Miljanić
  • Filip Šoškić

Karate klub "Iskra"
  • Anes Arifaj
  • Branko Lazović

Kumite | 2005-2006 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 3
Karate klub Omladinac
  • Andrija Danilovic
  • Emre Saljiu
  • Filip Boskovic

Karate klub "Iskra"
  • Balša Vojinović
  • Tadija Keljanovic

Karate klub "Iskra"
  • Petar Radovanović
  • Nemanja Dragaš

Kumite | Kadeti 2003-2004 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate klub "Iskra"
  • Nemanja Simovič
  • Mladen Vojinović

Kumite | 2007-2008 | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate klub Omladinac
  • Nadja Boricic
  • Itana Raonic
  • Una Rakovic

Kumite | 2005-2006 | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate klub "Iskra"
  • Sandra Raicevic
  • Sara Abramović