PRVENSTVO CRNE GORE ZA KADETE, JUNIORE, MLAĐE SENIORE


PRVENSTVO CRNE GORE ZA KADETE, JUNIORE, MLAĐE SENIORE

Informacije


PRVENSTVO CRNE GORE ZA KADETE, JUNIORE, MLAĐE SENIORE

28. Oct 2018.

26. Oct 2018. @ 17:00h (krajnji rok za prijavu)

Univerzitetski sportski centar

Podgorica , Crna Gora

Karate savez Crne Gore

Kotizacija: pojedinačno 10 EUR, ekipno 15 EUR


PROPOZICIJE

Prvenstvo Crne Gore za kadete, juniore I mlađe seniore, održaće se u nedjelju 28.10.2018.godine. O mjestu održavanja ćemo Vas obavijestiti sledeće nedjelje. Prvenstvo će se odvijati na tri borilišta. Prijave možete izvršiti preko platforme Karate Saveza Crne Gore, www.karate4.me, najkasnije do petka, 26.10.2018. godine do 17 časova. Obaveza takmičara odnosno klubova je da obezbijedi sledeće: 1. Obavezna zaštitna oprema WKF, 2. Ljekarski pregled ne stariji od 6 mjeseci, 3. Obavezna polisa osiguranje.

Kate


Kate | MLADJI SENIORI | M | Aps. kat.

Kate | MLADJI SENIORI | M | Ekipno

Kate | Juniori | M | Aps. kat.

Kate | Kadeti/Juniori | M | Ekipno

Kate | Kadeti | M | Aps. kat.

Kate | MLADJE SENIORKE | Ž | Aps. kat.

Kate | MLADJE SENIORKE | Ž | Ekipno

Kate | Juniorke | Ž | Aps. kat.

Kate | Kadetkinje / Juniorke | Ž | Ekipno

Kate | Kadetkinje | Ž | Aps. kat.

Kumite


Kumite | MLADJI SENIORI | M | -60 kg

Kumite | MLADJI SENIORI | M | -67 kg

Kumite | MLADJI SENIORI | M | -75 kg

Kumite | MLADJI SENIORI | M | -84 kg

Kumite | MLADJI SENIORI | M | +84 kg

Kumite | MLADJI SENIORI | M | Ekipno

Kumite | Juniori | M | -55 kg

Kumite | Juniori | M | -61 kg

Kumite | Juniori | M | -68 kg

Kumite | Juniori | M | -76 kg

Kumite | Juniori | M | +76 kg

Kumite | Juniori | M | Ekipno

Kumite | Kadeti | M | -52 kg

Kumite | Kadeti | M | -57 kg

Kumite | Kadeti | M | -63 kg

Kumite | Kadeti | M | -70 kg

Kumite | Kadeti | M | +70 kg

Kumite | Kadeti | M | Ekipno

Kumite | MLADJE SENIORKE | Ž | -50 kg

Kumite | MLADJE SENIORKE | Ž | -55 kg

Kumite | MLADJE SENIORKE | Ž | -61 kg

Kumite | MLADJE SENIORKE | Ž | -68 kg

Kumite | MLADJE SENIORKE | Ž | +68 kg

Kumite | MLADJE SENIORKE | Ž | Ekipno

Kumite | Juniorke | Ž | -48 kg

Kumite | Juniorke | Ž | -53 kg

Kumite | Juniorke | Ž | -59 kg

Kumite | Juniorke | Ž | +59 kg

Kumite | Juniorke | Ž | Ekipno

Kumite | Kadetkinje | Ž | -47 kg

Kumite | Kadetkinje | Ž | -54 kg

Kumite | Kadetkinje | Ž | +54 kg

Kumite | Kadetkinje | Ž | Ekipno

Kontakt osobe

Veljko Brnović

karatesavezcg@gmail.com

+38267 546 151


Hoteli

Bilten


Kotizacija

Pojedinačno: 10 €

Ekipno: 15 €

Generalni poredak

Klub Zlatne Srebrne Bronzane
Karate klub Omladinac 15 2 2
Karate klub Bar 8 4 4
Karate klub Buducnost 5 7 4
Karate Klub Fokus Niksic 4 0 0
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" 2 2 2
Gorstak 2 1 1
Onogost 1 1 3
Karate klub "RIS" 1 1 2
Karate Club Rei 1 1 1
karate klub Zeta team 1 0 0
Karate club Champion-Ulcinj 0 5 3
Šotokan tim 0 3 3
BRATSTVO 0 1 4
Karate klub Kondor 0 1 2
Karate Klub BUDVA 0 1 1
Karate klub "Albulena" Ulcinj 0 1 0
Karate Klub Bijela 0 1 0
Karate klub "Iskra" 0 0 3
Karate klub Piva 0 0 3
KK POTOCI 0 0 1
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav 0 0 1
Pljevlja 2016 0 0 1

Kate - Pojedinačno

Kate | MLADJI SENIORI | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000526 Vladimir Mijač Karate klub Bar
2. MNE000466 Marko Dabović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE001148 Mitar Otasevic Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Kate | MLADJE SENIORKE | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000810 Jovana Maric Karate klub Buducnost
2. MNE000807 Mia Roganovic Karate klub Buducnost
3. MNE000883 Milica Bjelica Karate klub Buducnost
3. MNE001421 Marija Kaljević Karate Klub BUDVA

Kate | Kadetkinje | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000848 Hana Sendelj Karate klub Buducnost
2. MNE000856 Dzena Canovic Karate klub Buducnost
3. MNE000216 Andjela Lapcic Karate klub Omladinac
3. MNE000320 Nataša Džuver KK POTOCI

Kate | Juniori | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000421 Kenan Nikočević Karate klub Bar
2. MNE000826 Filip Bakic Karate klub Buducnost
3. MNE000405 Arijan Kočan Karate klub Bar
3. MNE000853 Milos Gorovic Karate klub Buducnost

Kate | Juniorke | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000827 Mila Mrakovic Karate klub Buducnost
2. MNE000522 Ivana Bujković Karate klub Bar
3. MNE000780 Maša Bulajić Šotokan tim
3. MNE000781 Anja Bulajić Šotokan tim

Kate | Kadeti | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000191 Vasilije Perovic Karate klub Omladinac
2. MNE001038 Rijad Mandic Karate klub Omladinac
3. MNE000376 Nikola Milić Karate klub Bar
3. MNE000764 Mihail Vukčević Karate klub Bar

Kate - Ekipno

Kate | MLADJE SENIORKE | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Buducnost MNE000807 Mia Roganovic
MNE000883 Milica Bjelica
MNE000810 Jovana Maric

Kate | Kadetkinje / Juniorke | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Buducnost MNE000827 Mila Mrakovic
MNE000848 Hana Sendelj
MNE000864 Masa Djukanovic
2. Karate klub Bar MNE000104 Zana Barjaktarević
MNE000520 Sara Raković
MNE000522 Ivana Bujković

Kate | Kadeti/Juniori | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE000376 Nikola Milić
MNE000405 Arijan Kočan
MNE000421 Kenan Nikočević
2. Karate klub Omladinac MNE000070 Dusan Petrovic
MNE000191 Vasilije Perovic
MNE000235 Blazo Micevski
3. Karate Club Rei MNE000948 Leart Rexha
MNE000900 Admir Selović
MNE000901 Ermir Kurtović

Kumite - Pojedinačno

Kumite | MLADJI SENIORI | M | -60 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000080 Nenad Dulovic Karate klub Omladinac
2. MNE000889 Milan Božović Šotokan tim

Kumite | MLADJI SENIORI | M | -67 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000059 Mario Hodzic Karate klub Omladinac
2. MNE000423 Damir Čolović Karate klub Bar

Kumite | MLADJI SENIORI | M | -75 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000294 Stefan Gojčević Karate klub Bar
2. MNE000846 xIvan Otasevic Karate klub Buducnost
3. MNE000851 Uros Cetkovic Karate klub Buducnost

Kumite | MLADJI SENIORI | M | -84 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001039 Ilija Radonjic Karate klub Omladinac
2. MNE000920 Suskavcevic Aleksa BRATSTVO

Kumite | MLADJI SENIORI | M | +84 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000488 Predrag Smolović Onogost
2. MNE000467 Adnan Kući KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000919 Nikola Popovic BRATSTVO
3. MNE000886 xVuk Adzic Karate klub Buducnost

Kumite | MLADJE SENIORKE | Ž | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000902 Andrea Dragojević Karate Club Rei
2. MNE000523 Jovana Krivokapić Karate klub Bar
3. MNE001074 DUŠKA VUJAČIĆ Karate klub Kondor

Kumite | Juniori | M | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001008 Lazar Kažić karate klub Zeta team

Kumite | MLADJE SENIORKE | Ž | -68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000079 Ksenija Rajovic Karate klub Omladinac
2. MNE000341 Admira Elezovic Karate club Champion-Ulcinj

Kumite | MLADJE SENIORKE | Ž | -61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000057 Ksenija Milickovic Karate klub Omladinac
2. MNE000159 Ivana Randjelovic Karate club Champion-Ulcinj

Kumite | MLADJE SENIORKE | Ž | +68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000524 Vasilisa Bujić Karate klub Bar

Kumite | Juniori | M | -61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000237 Janko Dzevardanovic Karate klub Omladinac
2. MNE000712 Kadro Molabećiri Karate klub "Albulena" Ulcinj
3. MNE000271 Stefan Bajić Karate klub "RIS"

Kumite | Juniori | M | -68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000065 Bojan Boskovic Karate klub Omladinac
2. MNE000845 xOgnjejn Otasevic Karate klub Buducnost
3. MNE000243 Filip Mrdak Karate klub "RIS"

Kumite | Kadeti | M | -52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001005 Bozidar Jeknic Gorstak
2. MNE001002 Dusan Todorovic Gorstak
3. MNE000697 Stefan Samardžić Šotokan tim
3. MNE000993 Milisav Bulatovic Gorstak

Kumite | Juniori | M | -76 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000087 Andrija Fatic Karate klub Omladinac
2. MNE000849 Vasilije Micunovic Karate klub Buducnost
3. MNE000918 Branko Skrobanovic BRATSTVO
3. MNE000472 Albert Rudović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Kadeti | M | -57 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000228 Vladimir Vukcevic Karate klub Omladinac
2. MNE000496 Nemanja Mikulić Karate Klub Bijela
3. MNE000485 Lazar tadić Onogost
3. MNE000017 Nemanja Simovič Karate klub "Iskra"

Kumite | Juniorke | Ž | -59 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000580 Saša Bojović Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE000781 Anja Bulajić Šotokan tim

Kumite | Juniorke | Ž | -53 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000100 Jovana Strujić Karate klub "RIS"
2. MNE000579 Mina Kovačević Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE000554 Jovana Mijušković Onogost

Kumite | Juniori | M | +76 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000284 Nemanja Jovović Karate klub Bar
2. MNE001125 Andrej Bubanja Karate Klub BUDVA
3. MNE000921 Luka Popovic BRATSTVO
3. MNE000582 Miljan Cicmil Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | Juniorke | Ž | +59 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001036 Milena Jovanovic Karate klub Omladinac
2. MNE001078 DANICA VUJAČOĆ Karate klub Kondor
3. MNE001420 Tamara Đođić Karate klub Piva
3. MNE000469 Diellëza Rama KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Kadeti | M | -70 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000578 Lazar Kosović Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE000700 Petar Damjanović Šotokan tim
3. MNE000912 Mladen Vojinović Karate klub "Iskra"
3. MNE000528 Matija Pavićević Karate klub Bar

Kumite | Kadetkinje | Ž | -47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000788 Andjela Ivanovic Gorstak
2. MNE001414 linda Molabeciri Karate club Champion-Ulcinj
3. MNE000160 Fahreta Elezovic Karate club Champion-Ulcinj

Kumite | Kadeti | M | +70 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000402 Dušan Bjelić Karate klub Bar
2. MNE001340 Milenko Miličić Onogost
3. MNE001094 PETAR KLIKOVAC Karate klub Kondor
3. MNE000163 Mihailo Bojanovic Karate club Champion-Ulcinj

Kumite | Kadetkinje | Ž | -54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000083 Milica Jeknic Karate klub Omladinac
2. MNE000247 Jelena Kotlaja Karate klub "RIS"
3. MNE001419 Rosa Ćelasan Karate klub Piva
3. MNE000805 Jelena Maraš karate klub Zeta team

Kumite | Kadetkinje | Ž | +54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000576 Magdalena Potpara Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE000154 Leona Markic Karate club Champion-Ulcinj
3. MNE000878 Teodora Bubanja Karate klub "Iskra"
3. MNE000916 Stojanovic Jovana BRATSTVO

Kumite | Kadeti | M | -63 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000577 Matija Bojić Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE000901 Ermir Kurtović Karate Club Rei
3. MNE001011 Dalibor Škiljević Karate klub Piva
3. MNE000010 Vasilije Đerković Pljevlja 2016

Kumite - Ekipno

Kumite | MLADJI SENIORI | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE000059 Mario Hodzic
MNE000080 Nenad Dulovic
MNE001039 Ilija Radonjic

Kumite | MLADJE SENIORKE | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE000523 Jovana Krivokapić
MNE000524 Vasilisa Bujić
2. Karate klub Omladinac MNE000057 Ksenija Milickovic
MNE000079 Ksenija Rajovic
3. Karate club Champion-Ulcinj MNE000159 Ivana Randjelovic
MNE000341 Admira Elezovic

Kumite | Kadeti | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate Klub Fokus Niksic MNE000573 Miloš Cvijović
MNE000574 Darko Tomović
MNE000577 Matija Bojić
MNE000578 Lazar Kosović
MNE000668 Dražen Đorojević

Kumite | Juniori | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE000065 Bojan Boskovic
MNE000087 Andrija Fatic
MNE000237 Janko Dzevardanovic

Kumite | Kadetkinje | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE000083 Milica Jeknic
MNE000501 Mia Tapuskovic
2. Karate club Champion-Ulcinj MNE000154 Leona Markic
MNE000160 Fahreta Elezovic
MNE001414 linda Molabeciri

Kumite | Juniorke | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate Klub Fokus Niksic MNE000579 Mina Kovačević
MNE000580 Saša Bojović

Kate - Pojedinačno

Kate - Ekipno

Kumite - Pojedinačno

Kumite - Ekipno

Ukupno prijava / klubovi / države: 150 / 24 / 1 Ispis

Prijavljeni klubovi

Prijavljeni takmičari

Kate | Kadeti | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 8
Vasilije Perovic
15 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Omladinac

Rijad Mandic
16 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Omladinac

Nikola Milić
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Rijad Srdanović
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Nikola Baralić
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Mihail Vukčević
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Vuko Milačić
15 god
Braon pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Ilija Otasevic
15 god
Braon pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Kate | Kadetkinje | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 10
Andjela Lapcic
17 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Omladinac

Zana Barjaktarević
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Nataša Džuver
16 god
Braon pojas
KK POTOCI

Hana Sendelj
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Dzena Canovic
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Anja Memedovski
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Risan

Aleksandra Perović
15 god
Plavi pojas
Šotokan tim

Nikolija Ilić
15 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Anastasija Petrić
15 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Anđela Utvić
15 god
Braon pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kumite | Kadeti | M | -52 kg / Prijavljenih takmičara: 10
Marko Milutinovic
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Lazar Jovović
15 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Stefan Samardžić
17 god
Plavi pojas
Šotokan tim

Milisav Bulatovic
16 god
Crni pojas 1.DAN
Gorstak

Dusan Todorovic
15 god
Crni pojas 1.DAN
Gorstak

Aleksandar Radoičić
16 god
Braon pojas
karate klub Zeta team

Bozidar Jeknic
16 god
Žuti pojas
Gorstak

Damjan Knežević
15 god
Braon pojas
Karate klub Piva

Jovan Đođić
16 god
Braon pojas
Karate klub Piva

Aleksandar Bubanja
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub BUDVA

Kumite | Kadeti | M | -57 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Arsenije Potparić
16 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Nemanja Simovič
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "Iskra"

Vladimir Vukcevic
15 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Lazar tadić
16 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Nemanja Mikulić
16 god
Braon pojas
Karate Klub Bijela

Matija Tanović
16 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Kumite | Kadeti | M | -63 kg / Prijavljenih takmičara: 9
Vasilije Đerković
15 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Ermir Kurtović
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Club Rei

Filip Vulevic
15 god
Crni pojas 1.DAN
BRATSTVO

Miloš Cvijović
15 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Matija Bojić
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Rijad Srdanović
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Dražen Đorojević
16 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Dalibor Škiljević
16 god
Braon pojas
Karate klub Piva

Milun Bajagić
15 god
Braon pojas
Karate klub Piva

Kumite | Kadeti | M | -70 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Matija Pavićević
15 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Lazar Kosović
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Petar Damjanović
15 god
Braon pojas
Šotokan tim

Mladen Vojinović
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "Iskra"

Kumite | Kadeti | M | +70 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Mihailo Bojanovic
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate club Champion-Ulcinj

Dušan Bjelić
15 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Nikola Bulatovic
16 god
Zeleni pojas
Gorstak

PETAR KLIKOVAC
16 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Milenko Miličić
15 god
Braon pojas
Onogost

Kumite | Kadetkinje | Ž | -47 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Fahreta Elezovic
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate club Champion-Ulcinj

Andjela Ivanovic
15 god
Oranž pojas
Gorstak

linda Molabeciri
15 god
Plavi pojas
Karate club Champion-Ulcinj

Kumite | Kadetkinje | Ž | -54 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Milica Jeknic
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Jelena Kotlaja
16 god
Braon pojas
Karate klub "RIS"

Jelena Maraš
15 god
Braon pojas
karate klub Zeta team

Sara Blagojević
16 god
Braon pojas
Karate klub Piva

Rosa Ćelasan
16 god
Braon pojas
Karate klub Piva

Nevena Vojinović
15 god
Braon pojas
Karate klub Piva

Kumite | Kadetkinje | Ž | +54 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Leona Markic
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate club Champion-Ulcinj

Stojanovic Jovana
15 god
Crni pojas 1.DAN
BRATSTVO

Marija Maras
16 god
Crni pojas 1.DAN
BRATSTVO

Jovana Đoković
15 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Jelana Mijušković
16 god
Braon pojas
Onogost

Magdalena Potpara
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Anđela Grubač
15 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Teodora Bubanja
15 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | Juniori | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 8
Dusan Petrovic
17 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Omladinac

Blazo Micevski
17 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Omladinac

Filip Bakic
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Milos Gorovic
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Arijan Kočan
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Kenan Nikočević
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Admir Selović
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Club Rei

Sara Šljivančanin
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | Juniorke | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 8
Mila Mrakovic
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Masa Djukanovic
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Sara Raković
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Ivana Bujković
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Maša Bulajić
17 god
Braon pojas
Šotokan tim

Anja Bulajić
17 god
Braon pojas
Šotokan tim

Aleksandra Rajović
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub BUDVA

Sanja Racanović
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub BUDVA

Kumite | Juniori | M | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Elvir Isljamović
18 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Lazar Kažić
17 god
Braon pojas
karate klub Zeta team

Kumite | Juniori | M | -61 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Janko Dzevardanovic
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Stefan Bajić
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "RIS"

Kadro Molabećiri
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "Albulena" Ulcinj

Kumite | Juniori | M | -68 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Bojan Boskovic
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Filip Mrdak
18 god
Braon pojas
Karate klub "RIS"

xOgnjejn Otasevic
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Agim Baftijari
17 god
Zeleni pojas
Karate Club Rei

Kumite | Juniori | M | -76 kg / Prijavljenih takmičara: 9
Marko Brašanac
17 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Andrija Fatic
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Kristijan Božić
17 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Branko Skrobanovic
19 god
Crni pojas 1.DAN
BRATSTVO

Vasilije Micunovic
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Božo Čvorović
17 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Albert Rudović
17 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Dražen Žižić
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Elsan Kolić
17 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Kumite | Juniori | M | +76 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Nemanja Jovović
17 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Luka Popovic
17 god
Crni pojas 1.DAN
BRATSTVO

Leart Rexha
17 god
Zeleni pojas
Karate Club Rei

Ivan Žižić
18 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Miljan Cicmil
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Andrej Bubanja
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub BUDVA

Kumite | Juniorke | Ž | -53 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Jovana Strujić
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "RIS"

Jovana Mijušković
17 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Mina Kovačević
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | Juniorke | Ž | -59 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Saša Bojović
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Anja Bulajić
17 god
Braon pojas
Šotokan tim

Kumite | Juniorke | Ž | +59 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Milena Jovanovic
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Diellëza Rama
18 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

DANICA VUJAČOĆ
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Kondor

Tamara Đođić
17 god
Braon pojas
Karate klub Piva

Iva Blagojević
17 god
Braon pojas
Karate klub Piva

Kate | MLADJI SENIORI | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
Marko Dabović
20 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Vladimir Mijač
20 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Mitar Otasevic
19 god
Braon pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Kate | MLADJE SENIORKE | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Mia Roganovic
20 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Buducnost

Milica Bjelica
21 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Buducnost

Jovana Maric
20 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Buducnost

Marija Kaljević
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub BUDVA

Kumite | MLADJI SENIORI | M | -60 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Nenad Dulovic
21 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Milan Božović
19 god
Crni pojas 1.DAN
Šotokan tim

Kumite | MLADJI SENIORI | M | -67 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Mario Hodzic
21 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Damir Čolović
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Kumite | MLADJI SENIORI | M | -75 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Stefan Gojčević
21 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

xIvan Otasevic
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Uros Cetkovic
20 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Meldin Canović
21 god
Braon pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Kumite | MLADJI SENIORI | M | -84 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Ilija Radonjic
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Suskavcevic Aleksa
20 god
Crni pojas 1.DAN
BRATSTVO

Kumite | MLADJI SENIORI | M | +84 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Nikola Vuletic
20 god
Crni pojas 1.DAN
BRATSTVO

Nikola Popovic
19 god
Crni pojas 1.DAN
BRATSTVO

xVuk Adzic
20 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Adnan Kući
20 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Predrag Smolović
20 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Luka Jovanocić
19 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | MLADJE SENIORKE | Ž | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Andrea Dragojević
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Club Rei

Jovana Krivokapić
19 god
Braon pojas
Karate klub Bar

DUŠKA VUJAČIĆ
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Kondor

Kumite | MLADJE SENIORKE | Ž | -61 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Ivana Randjelovic
21 god
Crni pojas 1.DAN
Karate club Champion-Ulcinj

Ksenija Milickovic
20 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Kumite | MLADJE SENIORKE | Ž | -68 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Ksenija Rajovic
20 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Admira Elezovic
20 god
Crni pojas 1.DAN
Karate club Champion-Ulcinj

Kumite | MLADJE SENIORKE | Ž | +68 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Vasilisa Bujić
20 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Kate | Kadeti/Juniori | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 3
Karate klub Omladinac
  • Dusan Petrovic
  • Vasilije Perovic
  • Blazo Micevski

Karate klub Bar
  • Nikola Milić
  • Arijan Kočan
  • Kenan Nikočević

Karate Club Rei
  • Leart Rexha
  • Admir Selović
  • Ermir Kurtović

Kate | Kadetkinje / Juniorke | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Karate klub Bar
  • Zana Barjaktarević
  • Sara Raković
  • Ivana Bujković

Karate klub Buducnost
  • Mila Mrakovic
  • Hana Sendelj
  • Masa Djukanovic

Kumite | Kadeti | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Karate Klub Fokus Niksic
  • Miloš Cvijović
  • Darko Tomović
  • Matija Bojić
  • Lazar Kosović
  • Dražen Đorojević

Karate Club Rei
  • Damir Subrahimović
  • Ermir Kurtović

Kumite | Kadetkinje | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Karate klub Omladinac
  • Milica Jeknic
  • Mia Tapuskovic

Karate club Champion-Ulcinj
  • Leona Markic
  • Fahreta Elezovic
  • linda Molabeciri

Kumite | Juniori | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Karate klub Omladinac
  • Bojan Boskovic
  • Andrija Fatic
  • Janko Dzevardanovic

Karate Club Rei
  • Agim Baftijari
  • Leart Rexha

Kumite | Juniorke | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate Klub Fokus Niksic
  • Mina Kovačević
  • Saša Bojović

Kate | MLADJE SENIORKE | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate klub Buducnost
  • Mia Roganovic
  • Milica Bjelica
  • Jovana Maric

Kumite | MLADJI SENIORI | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate klub Omladinac
  • Mario Hodzic
  • Nenad Dulovic
  • Ilija Radonjic

Kumite | MLADJE SENIORKE | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 3
Karate klub Omladinac
  • Ksenija Milickovic
  • Ksenija Rajovic

Karate club Champion-Ulcinj
  • Ivana Randjelovic
  • Admira Elezovic

Karate klub Bar
  • Jovana Krivokapić
  • Vasilisa Bujić