Prvenstvo Crne Gore za seniore


Prvenstvo Crne Gore za seniore

Informacije


Prvenstvo Crne Gore za seniore

23. Feb 2019.

23. Feb 2019. @ 14:00h (krajnji rok za prijavu)

Univerzitetski sportski centar - ul.STudentska L2

Podgorica , Crna Gora

Karate savez Crne Gore

Kotizacija: pojedinačno 10 EUR, ekipno 15 EUR


PROPOZICIJE

KATE:

Kate će se izvoditi u pojedinačnoj I ekipnoj konkurenciji. Takmičenje će se odvijati po WKF pravilima. BUNKAI će se izvoditi u finalu I u meču za treće mjesto.


Obaveza takmičara, odnosno klubova je da obezbijedi sledeće:

1. Obavezna zaštitna oprema WKF,

2. Ljekarski pregled ne stariji od 6 mjeseci,

3. Obavezna polisa osiguranje.

Propozicije:

SENIORI BORBE (sa navršenih 18 godina od 28.03.2019.)

SENIORI KATE ( sa navršenih 16 godina od 28.03.2019.)

Godišta su prilagođena datumu održavanja seniorskog Prvenstva Evrope.

Kate


Kate | Seniori | M | Aps. kat.

Kate | Seniori | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | Seniorke | Ž | Aps. kat.

Kate | Seniorke | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kumite


Kumite | Seniori | M | -60 kg

Kumite | Seniori | M | -67 kg

Kumite | Seniori | M | -75 kg

Kumite | Seniori | M | -84 kg

Kumite | Seniori | M | +84 kg

Kumite | Seniori | M | Ekipno

Kumite | Seniorke | Ž | -50 kg

Kumite | Seniorke | Ž | -55 kg

Kumite | Seniorke | Ž | -61 kg

Kumite | Seniorke | Ž | -68 kg

Kumite | Seniorke | Ž | +68 kg

Kumite | Seniorke | Ž | Ekipno

Kontakt osobe

Veljko Brnovic

karatesavezcg@gmail.com

067514787


Hoteli

Bilten


Kotizacija

Pojedinačno: 10 €

Ekipno: 15 €

Generalni poredak

Klub Zlatne Srebrne Bronzane
Karate klub Omladinac 8 2 5
Karate klub Bar 3 4 3
Karate klub Buducnost 3 2 2
Onogost 2 0 0
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" 0 4 3
Karate Klub "Podgorica" 0 1 1
KARATE KLUB POSITIVE 0 1 0
KK POTOCI 0 0 1
Šotokan tim 0 0 1

Kate - Pojedinačno

Kate | Seniorke | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000837 Biserka Radulovic Karate klub Buducnost
2. MNE000810 Jovana Maric Karate klub Buducnost
3. MNE000827 Mila Mrakovic Karate klub Buducnost
3. MNE000807 Mia Roganovic Karate klub Buducnost

Kate | Seniori | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000526 Vladimir Mijač Karate klub Bar
2. MNE000274 Mijat Vojvodić Karate Klub "Podgorica"
3. MNE000421 Kenan Nikočević Karate klub Bar
3. MNE000274 Mijat Vojvodić Karate Klub "Podgorica"

Kate - Ekipno

Kate | Seniorke | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Buducnost MNE000807 Mia Roganovic
MNE000810 Jovana Maric
MNE000827 Mila Mrakovic
2. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000462 Seida Suma
MNE000464 Antigona Ramović
MNE000469 Diellëza Rama

Kate | Seniori | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE000405 Arijan Kočan
MNE000421 Kenan Nikočević
MNE000526 Vladimir Mijač
2. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000458 Allmir Hajdareviq
MNE000465 Edin Kraja
MNE000466 Marko Dabović

Kumite - Pojedinačno

Kumite | Seniorke | Ž | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001655 Dušica Jovetić Karate klub Bar

Kumite | Seniorke | Ž | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000054 Jelena Maksimovic Karate klub Omladinac
2. MNE000302 Sanja Matić KARATE KLUB POSITIVE
3. MNE000282 Dijana Ćirović KK POTOCI

Kumite | Seniorke | Ž | -61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000487 Dijana Miljanić Onogost
2. MNE000761 Tina Minić Karate klub Bar

Kumite | Seniorke | Ž | -68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000076 Marina Rakovic Karate klub Omladinac
2. MNE000462 Seida Suma KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Seniori | M | -60 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000080 Nenad Dulovic Karate klub Omladinac

Kumite | Seniori | M | -67 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000059 Mario Hodzic Karate klub Omladinac
2. MNE000423 Damir Čolović Karate klub Bar
3. MNE000889 Milan Božović Šotokan tim
3. MNE001640 Aleksandar Bojovic Karate klub Omladinac

Kumite | Seniorke | Ž | +68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000061 Dragana Konjevic Karate klub Omladinac
2. MNE000079 Ksenija Rajovic Karate klub Omladinac
3. MNE000464 Antigona Ramović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000524 Vasilisa Bujić Karate klub Bar

Kumite | Seniori | M | -75 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000838 xNemanja Brasanac Karate klub Buducnost
2. MNE000294 Stefan Gojčević Karate klub Bar
3. MNE000051 Lazar Kukulicic Karate klub Omladinac
3. MNE000090 Vladimir Jovic Karate klub Omladinac

Kumite | Seniori | M | -84 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000103 Nikola Malović Onogost
2. MNE000229 Vuk Popovic Karate klub Omladinac
3. MNE000638 Ljubiša Mihailović Karate klub Bar
3. MNE001039 Ilija Radonjic Karate klub Omladinac

Kumite | Seniori | M | +84 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000488 Predrag Smolović Onogost
2. MNE000824 Almir Cecunjanin Karate klub Buducnost
3. MNE000467 Adnan Kući KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000188 Luka Ivanovic Karate klub Omladinac

Kumite - Ekipno

Kumite | Seniorke | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE000054 Jelena Maksimovic
MNE000061 Dragana Konjevic
MNE000076 Marina Rakovic
MNE000079 Ksenija Rajovic
2. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000461 Hantija Ibročević
MNE000462 Seida Suma
MNE000464 Antigona Ramović

Kumite | Seniori | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE000051 Lazar Kukulicic
MNE000059 Mario Hodzic
MNE000188 Luka Ivanovic
MNE000080 Nenad Dulovic
MNE000229 Vuk Popovic
MNE000090 Vladimir Jovic
MNE001039 Ilija Radonjic
2. Karate klub Bar MNE000294 Stefan Gojčević
MNE000423 Damir Čolović
MNE000638 Ljubiša Mihailović
MNE000763 Luka Cvijović
MNE001025 Jozo Dabović
MNE001026 Ivan Dabović
3. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000458 Allmir Hajdareviq
MNE000465 Edin Kraja
MNE000466 Marko Dabović
MNE000467 Adnan Kući

Kate - Pojedinačno

Kate - Ekipno

Kumite - Pojedinačno

Kumite - Ekipno

Ukupno prijava / klubovi / države: 49 / 9 / 1 Ispis

Prijavljeni klubovi

Prijavljeni takmičari

Kumite | Seniori | M | -60 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Nenad Dulovic
21 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Kumite | Seniori | M | -67 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Mario Hodzic
21 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Damir Čolović
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Milan Božović
19 god
Crni pojas 1.DAN
Šotokan tim

Aleksandar Bojovic
21 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Kumite | Seniori | M | -75 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Lazar Kukulicic
23 god
Braon pojas
Karate klub Omladinac

Vladimir Jovic
25 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Stefan Gojčević
21 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

xNemanja Brasanac
29 god
Crni pojas 3.DAN
Karate klub Buducnost

Kumite | Seniori | M | -84 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Vuk Popovic
22 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Ilija Radonjic
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Nikola Malović
22 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Vido Kopitovic
23 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Buducnost

Ljubiša Mihailović
29 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Ivan Dabović
26 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Kumite | Seniori | M | +84 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Luka Ivanovic
22 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Omladinac

Almir Cecunjanin
34 god
Crni pojas 4.DAN
Karate klub Buducnost

Adnan Kući
20 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Predrag Smolović
20 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Kumite | Seniorke | Ž | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Dušica Jovetić
34 god
Crni pojas 3.DAN
Karate klub Bar

Kumite | Seniorke | Ž | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Jelena Maksimovic
25 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Dijana Ćirović
19 god
Braon pojas
KK POTOCI

Sanja Matić
28 god
Crni pojas 2.DAN
KARATE KLUB POSITIVE

Kumite | Seniorke | Ž | -61 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Dijana Miljanić
23 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Tina Minić
26 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Kumite | Seniorke | Ž | -68 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Marina Rakovic
31 god
Crni pojas 3.DAN
Karate klub Omladinac

Seida Suma
24 god
Crni pojas 2.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Seniorke | Ž | +68 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Dragana Konjevic
27 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Ksenija Rajovic
20 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Antigona Ramović
23 god
Crni pojas 2.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Vasilisa Bujić
20 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Kate | Seniorke | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 9
Andjela Lapcic
17 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Omladinac

Dijana Ćirović
19 god
Braon pojas
KK POTOCI

Mia Roganovic
20 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Buducnost

Jovana Maric
20 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Buducnost

Mila Mrakovic
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Biserka Radulovic
31 god
Crni pojas 4.DAN
Karate klub Buducnost

Masa Djukanovic
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Ivana Bujković
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Maša Bulajić
17 god
Braon pojas
Šotokan tim

Kate | Seniori | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 9
Dusan Petrovic
17 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Omladinac

Blazo Micevski
17 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Omladinac

Mijat Vojvodić
28 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub "Podgorica"

Srđan Vuković
23 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub "Podgorica"

Filip Bakic
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Milos Gorovic
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Arijan Kočan
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Kenan Nikočević
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Vladimir Mijač
20 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Kumite | Seniori | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 3
Karate klub Bar
  • Stefan Gojčević
  • Damir Čolović
  • Ljubiša Mihailović
  • Luka Cvijović
  • Jozo Dabović
  • Ivan Dabović

Karate klub Omladinac
  • Lazar Kukulicic
  • Mario Hodzic
  • Luka Ivanovic
  • Nenad Dulovic
  • Vuk Popovic
  • Vladimir Jovic
  • Ilija Radonjic

KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Allmir Hajdareviq
  • Edin Kraja
  • Marko Dabović
  • Adnan Kući

Kumite | Seniorke | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Karate klub Omladinac
  • Jelena Maksimovic
  • Dragana Konjevic
  • Marina Rakovic
  • Ksenija Rajovic

KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Hantija Ibročević
  • Seida Suma
  • Antigona Ramović

Kate | Seniorke | Ž | Aps. kat. | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Karate klub Buducnost
  • Mia Roganovic
  • Jovana Maric
  • Mila Mrakovic

KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Seida Suma
  • Antigona Ramović
  • Diellëza Rama

Kate | Seniori | M | Aps. kat. | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Karate klub Bar
  • Arijan Kočan
  • Kenan Nikočević
  • Vladimir Mijač

KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Allmir Hajdareviq
  • Edin Kraja
  • Marko Dabović