Prvenstvo Crne Gore za kadete, juniore i mladje seniore


Prvenstvo Crne Gore za kadete, juniore i mladje seniore

Informacije


Prvenstvo Crne Gore za kadete, juniore i mladje seniore

09. Nov 2019.

08. Nov 2019. @ 16:00h (krajnji rok za prijavu)

Gimnazija "Slobodan Škerović"

Podgorica , Crna Gora

Karate savez Crne Gore

Kotizacija: pojedinačno 10 EUR, ekipno 15 EUR


PROPOZICIJE

Obaveza takmičara odnosno klubova je da obezbijedi sledeće:

1. Obavezna zaštitna oprema WKF,

2. Ljekarski pregled ne stariji od 6 mjeseci,

3. Obavezna polisa osiguranje.


Satnica:

Od 8:30 – 9:30 Prijava takmičara, pregled dokumentacije i vaganje

Od 9:30 – 10:00 Početak takmičenja


KATE:

Kod kata pojedinačno, takmičari nastupaju prema uzrasnim kategorijama, kako je dato u

pregledu (svaka uzrasna kategorija zasebno).

Kod kata ekipno rade:

Kata tim (kadeti-juniori)

Kata tim (mlađi seniori)

Takmičenje u katama se odvija po WKF pravilima. BUNKAI se izvodi u finalu i meču za 3. mjesto.


BORBE:

Borbe za kadete I juniore traju 2 minuta a za mlađe seniore i seniorke 3 min.

ZAŠTITNA OPREMA:

OBAVEZNA.




Kate


Kate | Mladji seniori U21 | M | Aps. kat.

Kate | Mladji seniori U21 | M | Ekipno

Kate | Juniori | M | Aps. kat.

Kate | Kadeti/Juniori | M | Ekipno

Kate | Kadet | M | Aps. kat.

Kate | Mladji seniori U21 | Ž | Aps. kat.

Kate | Mladji seniori U21 | Ž | Ekipno

Kate | Juniori | Ž | Aps. kat.

Kate | Kadeti/Juniori | Ž | Ekipno

Kate | Kadet | Ž | Aps. kat.

Kumite


Kumite | Mladji seniori U21 | M | -60 kg

Kumite | Mladji seniori U21 | M | -67 kg

Kumite | Mladji seniori U21 | M | -75 kg

Kumite | Mladji seniori U21 | M | -84 kg

Kumite | Mladji seniori U21 | M | +84 kg

Kumite | MLAĐI SENIORI | M | Bijeli pojas-Crni pojas 10.DAN | Ekipno

Kumite | Juniori | M | -55 kg

Kumite | Juniori | M | -61 kg

Kumite | Juniori | M | -68 kg

Kumite | Juniori | M | -76 kg

Kumite | Juniori | M | +76 kg

Kumite | JUNIORI | M | Bijeli pojas-Crni pojas 10.DAN | Ekipno

Kumite | Kadet | M | -52 kg

Kumite | Kadet | M | -57 kg

Kumite | Kadet | M | -63 kg

Kumite | Kadet | M | -70 kg

Kumite | Kadet | M | +70 kg

Kumite | KADET | M | Bijeli pojas-Crni pojas 10.DAN | Ekipno

Kumite | Mladji seniori U21 | Ž | -50 kg

Kumite | Mladji seniori U21 | Ž | -55 kg

Kumite | Mladji seniori U21 | Ž | -61 kg

Kumite | Mladji seniori U21 | Ž | -68 kg

Kumite | Mladji seniori U21 | Ž | +68 kg

Kumite | MLAĐI SENIORI | Ž | Bijeli pojas-Crni pojas 10.DAN | Ekipno

Kumite | Juniori | Ž | -48 kg

Kumite | Juniori | Ž | -53 kg

Kumite | Juniori | Ž | -59 kg

Kumite | Juniori | Ž | +59 kg

Kumite | JUNIORI | Ž | Bijeli pojas-Crni pojas 10.DAN | Ekipno

Kumite | Kadet | Ž | -47 kg

Kumite | Kadet | Ž | -54 kg

Kumite | Kadet | Ž | +54 kg

Kumite | KADET | Ž | Bijeli pojas-Crni pojas 10.DAN | Ekipno

Kontakt osobe

Veljko Brnovic

karatesavezcg@gmail.com

067514787


Hoteli

Bilten


Kotizacija

Pojedinačno: 10 €

Ekipno: 15 €

Generalni poredak

Klub Zlatne Srebrne Bronzane
Karate klub Omladinac 19 5 4
Karate klub Bar 5 4 5
Karate klub Buducnost 4 2 5
Karate club Champion-Ulcinj 2 2 3
Karate Klub Fokus Niksic 2 1 2
Gorstak 2 1 1
Šotokan tim 1 5 5
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" 1 3 4
BRATSTVO 1 3 1
Karate klub "RIS" 1 3 1
Onogost 1 2 5
Karate klub "Iskra" 1 1 0
KK POTOCI 1 0 1
Karate Klub Bijela 1 0 0
Karate Klub BUDVA 0 2 3
Karate klub Kondor 0 1 2
Karate klub "Albulena" Ulcinj 0 1 0
Omladinski karate klub Mawashi 2015 0 0 4
Karate Club Rei 0 0 2
Karate klub Piva 0 0 1
Karate klub Jadran 0 0 1

Kate - Pojedinačno

Kate | Juniori | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000848 Hana Sendelj Karate klub Buducnost
2. MNE000216 Andjela Lapcic Karate klub Omladinac
3. MNE000856 Dzena Canovic Karate klub Buducnost
3. MNE000780 Maša Bulajić Šotokan tim

Kate | Mladji seniori U21 | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000810 Jovana Maric Karate klub Buducnost
2. MNE000807 Mia Roganovic Karate klub Buducnost
3. MNE000522 Ivana Bujković Karate klub Bar
3. MNE000827 Mila Mrakovic Karate klub Buducnost

Kate | Kadet | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000678 Ivana Vidojević Šotokan tim
2. MNE001120 Mila Marković Karate Klub BUDVA
3. MNE000773 Mia Bošnjaković Šotokan tim
3. MNE001132 Teodora Marković Karate Klub BUDVA

Kate | Mladji seniori U21 | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000526 Vladimir Mijač Karate klub Bar
2. MNE000405 Arijan Kočan Karate klub Bar
3. MNE000900 Admir Selović Karate Club Rei

Kate | Juniori | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000421 Kenan Nikočević Karate klub Bar
2. MNE000070 Dusan Petrovic Karate klub Omladinac
3. MNE001038 Rijad Mandic Karate klub Buducnost
3. MNE000235 Blazo Micevski Karate klub Omladinac

Kate | Kadet | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000191 Vasilije Perovic Karate klub Omladinac
2. MNE000819 Luka Popovic Karate klub Buducnost
3. MNE000376 Nikola Milić Karate klub Bar
3. MNE001123 Lazar Sekulić Karate Klub BUDVA

Kate - Ekipno

Kate | Kadeti/Juniori | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Buducnost MNE000848 Hana Sendelj
MNE000856 Dzena Canovic
MNE000864 Masa Djukanovic
2. Karate Klub BUDVA MNE001120 Mila Marković
MNE001121 Anja Varagić
MNE001132 Teodora Marković
3. Šotokan tim MNE000678 Ivana Vidojević
MNE000780 Maša Bulajić
MNE000781 Anja Bulajić

Kate | Mladji seniori U21 | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Buducnost MNE000807 Mia Roganovic
MNE000808 Iva Popovic
MNE000810 Jovana Maric

Kate | Mladji seniori U21 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000466 Marko Dabović
MNE000468 Ronald Jacović
MNE000471 Elvir Isljamović

Kate | Kadeti/Juniori | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE000070 Dusan Petrovic
MNE000191 Vasilije Perovic
MNE000235 Blazo Micevski
2. Karate klub "Albulena" Ulcinj MNE000673 Art Ujkashi
MNE000674 Refik Molabećirović
MNE000675 Veton Ismailaga
3. Karate klub Buducnost MNE000809 Aleksa Jokic
MNE000819 Luka Popovic
MNE000847 David Dubak

Kumite - Pojedinačno

Kumite | Juniori | Ž | -48 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000320 Nataša Džuver KK POTOCI

Kumite | Juniori | Ž | -53 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000083 Milica Jeknic Karate klub Omladinac
2. MNE000781 Anja Bulajić Šotokan tim
3. MNE001013 Sara Blagojević Karate klub Piva

Kumite | Juniori | Ž | -59 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000520 Sara Raković Karate klub Bar
2. MNE000247 Jelena Kotlaja Karate klub "RIS"
3. MNE000554 Jovana Mijušković Onogost

Kumite | Kadet | M | -52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000198 Emre Saljiu Karate klub Omladinac
2. MNE000194 Ognjen Bjelajac Karate klub Omladinac
3. MNE000053 Marko Milutinovic Karate klub Omladinac
3. MNE001002 Dusan Todorovic Gorstak

Kumite | Mladji seniori U21 | M | -60 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003296 Denis Huremović Karate klub "Iskra"

Kumite | Mladji seniori U21 | M | -67 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000065 Bojan Boskovic Karate klub Omladinac
2. MNE000889 Milan Božović Šotokan tim

Kumite | Juniori | M | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001005 Bozidar Jeknic Gorstak
2. MNE000993 Milisav Bulatovic Gorstak
3. MNE001959 Aleksandar Radoicic Karate klub Omladinac

Kumite | Mladji seniori U21 | M | -75 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000055 Balsa Milickovic Karate klub Omladinac
2. MNE000243 Filip Mrdak Karate klub "RIS"
3. MNE000471 Elvir Isljamović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000423 Damir Čolović Karate klub Bar

Kumite | Kadet | M | -57 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000233 Jovan Fatic Karate klub Omladinac
2. MNE001958 Stefan Nikcevic Karate klub Omladinac
3. MNE001701 Bojan Vulović Šotokan tim
3. MNE000244 Stevo Mrdak Karate klub "RIS"

Kumite | Juniori | M | -61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000496 Nemanja Mikulić Karate Klub Bijela
2. MNE000697 Stefan Samardžić Šotokan tim
3. MNE000901 Ermir Kurtović Karate Club Rei
3. MNE000577 Matija Bojić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Kadet | M | -63 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000082 Andrija Danilovic Karate klub Omladinac
2. MNE000346 Becir Asanovic Karate club Champion-Ulcinj
3. MNE001195 Božidar Šebek Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE001093 SLOBODAN KLIKOVAC Karate klub Kondor

Kumite | Mladji seniori U21 | M | -84 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001039 Ilija Radonjic Karate klub Omladinac
2. MNE000919 Nikola Popovic BRATSTVO
3. MNE000489 Ivan Žižić Onogost
3. MNE000582 Miljan Cicmil Onogost

Kumite | Mladji seniori U21 | Ž | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000580 Saša Bojović Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE000484 Aleksandra Španjević Onogost

Kumite | Kadet | M | -70 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000285 Lazar Jovović Karate klub Bar
2. MNE000228 Vladimir Vukcevic Karate klub Omladinac
3. MNE000200 Filip Boskovic Karate klub Omladinac
3. MNE000528 Matija Pavićević Karate klub Bar

Kumite | Mladji seniori U21 | M | +84 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000488 Predrag Smolović Onogost
2. MNE000917 Nikola Vuletic BRATSTVO
3. MNE000466 Marko Dabović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Juniori | M | -68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000237 Janko Dzevardanovic Karate klub Omladinac
2. MNE000979 Dalibor Španjević Onogost
3. MNE000578 Lazar Kosović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Mladji seniori U21 | Ž | -61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000100 Jovana Strujić Karate klub "RIS"
2. MNE000523 Jovana Krivokapić Karate klub Bar
3. MNE000579 Mina Kovačević Karate klub Jadran

Kumite | Kadet | Ž | -54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000160 Fahreta Elezovic Karate club Champion-Ulcinj
2. MNE000772 Ines Bošnjaković Šotokan tim
3. MNE001184 Marija Tomanović Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | Kadet | Ž | -47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000788 Andjela Ivanovic Gorstak
2. MNE000242 Kalina Ječmenica Karate klub "RIS"
3. MNE000571 Nađa Tomanović Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE001191 Jovana Ćalić Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | Kadet | M | +70 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000572 Lazar Potpara Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE000402 Dušan Bjelić Karate klub Bar
3. MNE000700 Petar Damjanović Šotokan tim
3. MNE001730 Aleksa Rabrenovic BRATSTVO

Kumite | Mladji seniori U21 | Ž | +68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000079 Ksenija Rajovic Karate klub Omladinac
2. MNE000524 Vasilisa Bujić Karate klub Bar
3. MNE000186 Eliza Markic Karate club Champion-Ulcinj

Kumite | Juniori | M | -76 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000087 Andrija Fatic Karate klub Omladinac
2. MNE000921 Luka Popovic BRATSTVO
3. MNE000238 Kristijan Božić Onogost
3. MNE000849 Vasilije Micunovic Karate klub Buducnost

Kumite | Mladji seniori U21 | Ž | -68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000057 Ksenija Milickovic Karate klub Omladinac
2. MNE000469 Diellëza Rama KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000341 Admira Elezovic Karate club Champion-Ulcinj
3. MNE000282 Dijana Ćirović KK POTOCI

Kumite | Juniori | M | +76 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000284 Nemanja Jovović Karate klub Bar
2. MNE001094 PETAR KLIKOVAC Karate klub Kondor
3. MNE001125 Andrej Bubanja Karate Klub BUDVA
3. MNE001189 Nikola Eraković Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | Kadet | Ž | +54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000916 Stojanovic Jovana BRATSTVO
2. MNE000878 Teodora Bubanja Karate klub "Iskra"
3. MNE000382 Jovana Đoković Karate klub Bar
3. MNE000154 Leona Markic Karate club Champion-Ulcinj

Kumite | Juniori | Ž | +59 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001036 Milena Jovanovic Karate klub Omladinac
2. MNE000576 Magdalena Potpara Karate klub Jadran
3. MNE000505 Jelana Mijušković Onogost
3. MNE000663 Lana Pejović Karate Klub Fokus Niksic

Kumite - Ekipno

Kumite | MLAĐI SENIORI | Ž | Bijeli pojas-Crni pojas 10.DAN | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE000057 Ksenija Milickovic
MNE000079 Ksenija Rajovic
2. Karate club Champion-Ulcinj MNE000186 Eliza Markic
MNE000341 Admira Elezovic

Kumite | JUNIORI | M | Bijeli pojas-Crni pojas 10.DAN | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE000070 Dusan Petrovic
MNE000087 Andrija Fatic
MNE000235 Blazo Micevski
MNE000237 Janko Dzevardanovic
MNE001959 Aleksandar Radoicic
2. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000472 Albert Rudović
MNE000577 Matija Bojić
MNE000578 Lazar Kosović

Kumite | MLAĐI SENIORI | M | Bijeli pojas-Crni pojas 10.DAN | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE000055 Balsa Milickovic
MNE000065 Bojan Boskovic
MNE001039 Ilija Radonjic
2. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000466 Marko Dabović
MNE000468 Ronald Jacović
MNE000471 Elvir Isljamović

Kumite | JUNIORI | Ž | Bijeli pojas-Crni pojas 10.DAN | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE001036 Milena Jovanovic
MNE000083 Milica Jeknic
MNE000201 Jovana Jovovic

Kumite | KADET | Ž | Bijeli pojas-Crni pojas 10.DAN | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate club Champion-Ulcinj MNE000154 Leona Markic
MNE000160 Fahreta Elezovic
MNE000213 Katarina Milic
MNE001414 linda Molabeciri
MNE001837 Marija Mardjonovic

Kumite | KADET | M | Bijeli pojas-Crni pojas 10.DAN | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE000053 Marko Milutinovic
MNE000082 Andrija Danilovic
MNE000194 Ognjen Bjelajac
MNE000198 Emre Saljiu
MNE000200 Filip Boskovic
MNE000228 Vladimir Vukcevic
MNE000233 Jovan Fatic
2. Šotokan tim MNE001701 Bojan Vulović
MNE000691 Luka Radović
MNE000700 Petar Damjanović
3. Karate klub Kondor MNE001083 LAZAR MADŽAROVIĆ
MNE001093 SLOBODAN KLIKOVAC
MNE002981 Atanasije Klikovac

Kate - Pojedinačno

Kate - Ekipno

Kumite - Pojedinačno

Kumite - Ekipno

Ukupno prijava / klubovi / države: 152 / 24 / 1 Ispis

Prijavljeni klubovi

Prijavljeni takmičari

Kate | Kadet | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 7
Vasilije Perovic
15 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Omladinac

Aleksa Jokic
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Luka Popovic
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

David Dubak
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Nikola Milić
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Ilija Jelovac
16 god
Braon pojas
Karate klub Omladinac

Lazar Sekulić
14 god
Braon pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | Kadet | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 7
Jasmina Canovic
15 god
Braon pojas
Karate klub Buducnost

Anja Memedovski
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Risan

Ivana Vidojević
15 god
Braon pojas
Šotokan tim

Aleksandra Perović
16 god
Plavi pojas
Šotokan tim

Mia Bošnjaković
14 god
Plavi pojas
Šotokan tim

Mila Marković
15 god
Braon pojas
Karate Klub BUDVA

Teodora Marković
15 god
Braon pojas
Karate Klub BUDVA

Kumite | Kadet | M | -52 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Marko Milutinovic
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Ognjen Bjelajac
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Emre Saljiu
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Dusan Todorovic
15 god
Crni pojas 1.DAN
Gorstak

Atanasije Klikovac
15 god
Zeleni pojas
Karate klub Kondor

Kumite | Kadet | M | -57 kg / Prijavljenih takmičara: 9
Nemanja Simovič
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "Iskra"

Jovan Fatic
14 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Stevo Mrdak
14 god
Braon pojas
Karate klub "RIS"

Nemanja Pekovic
15 god
Zeleni pojas
Karate klub Buducnost

Art Ujkashi
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "Albulena" Ulcinj

Bojan Vulović
15 god
Plavi pojas
Šotokan tim

Luka Radović
15 god
Zeleni pojas
Šotokan tim

LAZAR MADŽAROVIĆ
15 god
Plavi pojas
Karate klub Kondor

Stefan Nikcevic
16 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | Kadet | M | -63 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Andrija Danilovic
15 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Becir Asanovic
15 god
Braon pojas
Karate club Champion-Ulcinj

SLOBODAN KLIKOVAC
15 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Božidar Šebek
14 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Nenad Dopuđa
15 god
Žuti pojas
Pljevlja 2016

Nikola Popovic
16 god
Plavi pojas
Karate klub Buducnost

Kumite | Kadet | M | -70 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Vasilije Đerković
16 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Filip Boskovic
15 god
Braon pojas
Karate klub Omladinac

Vladimir Vukcevic
16 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Lazar Jovović
15 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Matija Pavićević
16 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Miloš Cvijović
16 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | Kadet | M | +70 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Marko Krvavac
15 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Dušan Bjelić
16 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Lazar Potpara
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Petar Damjanović
16 god
Braon pojas
Šotokan tim

Aleksa Rabrenovic
16 god
Plavi pojas
BRATSTVO

Kumite | Kadet | Ž | -47 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Kalina Ječmenica
15 god
Braon pojas
Karate klub "RIS"

Nađa Tomanović
14 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Andjela Ivanovic
16 god
Oranž pojas
Gorstak

Jovana Ćalić
15 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | Kadet | Ž | -54 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Fahreta Elezovic
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate club Champion-Ulcinj

Ines Bošnjaković
14 god
Plavi pojas
Šotokan tim

Jelena Maraš
16 god
Braon pojas
Karate klub Omladinac

Marija Tomanović
16 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Vanja Kilibarda
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | Kadet | Ž | +54 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Iva Ljiljanić
15 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Leona Markic
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate club Champion-Ulcinj

Stojanovic Jovana
16 god
Crni pojas 1.DAN
BRATSTVO

Jovana Đoković
16 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Teodora Bubanja
16 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

TIJANA KLIKOVAC
15 god
Braon pojas
Karate klub Kondor

Nevena Vojinović
15 god
Braon pojas
Karate klub Piva

Kate | Juniori | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 7
Dusan Petrovic
18 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Omladinac

Rijad Mandic
16 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Buducnost

Blazo Micevski
18 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Omladinac

Milos Gorovic
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Kenan Nikočević
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Ermir Kurtović
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Club Rei

Bogdan Drljevic
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Jedinstvo

Kate | Juniori | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
Andjela Lapcic
17 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Omladinac

Nataša Džuver
16 god
Braon pojas
KK POTOCI

Hana Sendelj
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Dzena Canovic
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Masa Djukanovic
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Maša Bulajić
17 god
Braon pojas
Šotokan tim

Kumite | Juniori | M | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Milisav Bulatovic
17 god
Crni pojas 1.DAN
Gorstak

Bozidar Jeknic
16 god
Žuti pojas
Gorstak

Aleksandar Radoicic
16 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | Juniori | M | -61 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Filip Mijanovic
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Ermir Kurtović
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Club Rei

Nemanja Mikulić
16 god
Braon pojas
Karate Klub Bijela

Matija Bojić
17 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Stefan Samardžić
17 god
Plavi pojas
Šotokan tim

Kumite | Juniori | M | -68 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Janko Dzevardanovic
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Dalibor Španjević
17 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Lazar tadić
16 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Lazar Kosović
17 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Juniori | M | -76 kg / Prijavljenih takmičara: 10
Andrija Fatic
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Kristijan Božić
17 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Luka Popovic
17 god
Crni pojas 1.DAN
BRATSTVO

Vasilije Micunovic
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Albert Rudović
18 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Dražen Žižić
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Jadran

Dražen Đorojević
17 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kadro Molabećiri
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "Albulena" Ulcinj

Dalibor Škiljević
17 god
Braon pojas
Karate klub Piva

Elsan Kolić
17 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Kumite | Juniori | M | +76 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Nemanja Jovović
17 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Igor Mijušković
18 god
Braon pojas
Onogost

Nikola Bulatovic
17 god
Zeleni pojas
Gorstak

PETAR KLIKOVAC
17 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Andrej Bubanja
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub BUDVA

Nikola Eraković
16 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | Juniori | Ž | -48 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Nataša Džuver
16 god
Braon pojas
KK POTOCI

Kumite | Juniori | Ž | -53 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Milica Jeknic
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Anja Bulajić
17 god
Braon pojas
Šotokan tim

Sara Blagojević
16 god
Braon pojas
Karate klub Piva

Kumite | Juniori | Ž | -59 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Jelena Kotlaja
16 god
Braon pojas
Karate klub "RIS"

Milica Radunovic
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Sara Raković
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Jovana Mijušković
17 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Rosa Ćelasan
17 god
Braon pojas
Karate klub Piva

Kumite | Juniori | Ž | +59 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Milena Jovanovic
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Jelana Mijušković
17 god
Braon pojas
Onogost

Magdalena Potpara
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Jadran

Lana Pejović
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Kate | Mladji seniori U21 | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
Arijan Kočan
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Admir Selović
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Club Rei

Vladimir Mijač
20 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Kate | Mladji seniori U21 | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
Dijana Ćirović
19 god
Braon pojas
KK POTOCI

Mia Roganovic
21 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Buducnost

Iva Popovic
19 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Buducnost

Jovana Maric
21 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Buducnost

Mila Mrakovic
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Ivana Bujković
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Kumite | Mladji seniori U21 | M | -60 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Denis Huremović
19 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | Mladji seniori U21 | M | -67 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Bojan Boskovic
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Milan Božović
20 god
Crni pojas 1.DAN
Šotokan tim

Kumite | Mladji seniori U21 | M | -75 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Balsa Milickovic
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Filip Mrdak
19 god
Braon pojas
Karate klub "RIS"

Stefan Bajić
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "RIS"

Damir Čolović
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Elvir Isljamović
18 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Mladji seniori U21 | M | -84 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Ilija Radonjic
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Nikola Popovic
19 god
Crni pojas 1.DAN
BRATSTVO

Ivan Žižić
19 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Miljan Cicmil
19 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Kumite | Mladji seniori U21 | M | +84 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Nikola Vuletic
20 god
Crni pojas 1.DAN
BRATSTVO

Marko Dabović
21 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Predrag Smolović
21 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Kumite | Mladji seniori U21 | Ž | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Aleksandra Španjević
19 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Saša Bojović
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | Mladji seniori U21 | Ž | -61 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Jovana Strujić
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "RIS"

Andrea Dragojević
20 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Club Rei

Jovana Krivokapić
20 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Mina Kovačević
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Jadran

Kumite | Mladji seniori U21 | Ž | -68 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Ksenija Milickovic
20 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Dijana Ćirović
19 god
Braon pojas
KK POTOCI

Admira Elezovic
21 god
Crni pojas 1.DAN
Karate club Champion-Ulcinj

Diellëza Rama
19 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Mladji seniori U21 | Ž | +68 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Eliza Markic
19 god
Crni pojas 2.DAN
Karate club Champion-Ulcinj

Ksenija Rajovic
20 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Vasilisa Bujić
20 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Kate | Mladji seniori U21 | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate klub Buducnost
  • Mia Roganovic
  • Iva Popovic
  • Jovana Maric

Kate | Mladji seniori U21 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Marko Dabović
  • Ronald Jacović
  • Elvir Isljamović

Kate | Kadeti/Juniori | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 3
Karate klub "Albulena" Ulcinj
  • Art Ujkashi
  • Refik Molabećirović
  • Veton Ismailaga

Karate klub Buducnost
  • Aleksa Jokic
  • Luka Popovic
  • David Dubak

Karate klub Omladinac
  • Dusan Petrovic
  • Vasilije Perovic
  • Blazo Micevski

Kate | Kadeti/Juniori | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 3
Karate Klub BUDVA
  • Mila Marković
  • Anja Varagić
  • Teodora Marković

Karate klub Buducnost
  • Hana Sendelj
  • Dzena Canovic
  • Masa Djukanovic

Šotokan tim
  • Ivana Vidojević
  • Maša Bulajić
  • Anja Bulajić

Kumite | KADET | M | Bijeli pojas-Crni pojas 10.DAN | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 3
Karate klub Omladinac
  • Marko Milutinovic
  • Andrija Danilovic
  • Ognjen Bjelajac
  • Emre Saljiu
  • Filip Boskovic
  • Vladimir Vukcevic
  • Jovan Fatic

Karate klub Kondor
  • LAZAR MADŽAROVIĆ
  • SLOBODAN KLIKOVAC
  • Atanasije Klikovac

Šotokan tim
  • Bojan Vulović
  • Luka Radović
  • Petar Damjanović

Kumite | KADET | Ž | Bijeli pojas-Crni pojas 10.DAN | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate club Champion-Ulcinj
  • Leona Markic
  • Fahreta Elezovic
  • Katarina Milic
  • linda Molabeciri
  • Marija Mardjonovic

Kumite | JUNIORI | M | Bijeli pojas-Crni pojas 10.DAN | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Karate klub Omladinac
  • Dusan Petrovic
  • Andrija Fatic
  • Blazo Micevski
  • Janko Dzevardanovic
  • Aleksandar Radoicic

KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Albert Rudović
  • Matija Bojić
  • Lazar Kosović

Kumite | JUNIORI | Ž | Bijeli pojas-Crni pojas 10.DAN | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate klub Omladinac
  • Milena Jovanovic
  • Milica Jeknic
  • Jovana Jovovic

Kumite | MLAĐI SENIORI | M | Bijeli pojas-Crni pojas 10.DAN | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Karate klub Omladinac
  • Balsa Milickovic
  • Bojan Boskovic
  • Ilija Radonjic

KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Marko Dabović
  • Ronald Jacović
  • Elvir Isljamović

Kumite | MLAĐI SENIORI | Ž | Bijeli pojas-Crni pojas 10.DAN | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Karate klub Omladinac
  • Ksenija Milickovic
  • Ksenija Rajovic

Karate club Champion-Ulcinj
  • Eliza Markic
  • Admira Elezovic