Kup Šampiona Podgorica
Informacije
Kup Šampiona Podgorica
22. Sep 2019.
21. Sep 2019. @ 19:00h (krajnji rok za prijavu)
Sportski centar
Podgorica , Crna Gora
Karate savez Crne Gore, Karate klub Omladinac
Kotizacija: pojedinačno 15 EUR, ekipno 25 EUR
PROPOZICIJE
RULES / PRAVILA
Adjusted rules for children - B
U8 (5-7 yrs)
Heian/Pinan/Gekisai 1
possibility to repeat same kata every round
U10 (8 - 10 yrs)
Heian/Pinan 1-3, Gekisai 1-2
U12 (10 - 11 yrs)
Heian/Pinan 1-5, Gekisai 1-2
U14 (12 - 13 yrs)
Heian/Pinan 1-5, Gekisai 1-2
Official categories for children – A (open)
U8 (5-7 yrs)
Heian/Pinan/Gekisai 1-2
repetition of kata every 2nd round
U10 (8 - 10 yrs)
WKF rules
Heian/Pinan 1-5, Gekisai 1-2 and all master kata allowed (from WKF official kata list), repetition of same kata not allowed
U12 (10-11 yrs)
WKF rules
U14 (12-13 yrs)
WKF rules
Cadet
WKF rules
Junior
WKF rules
U21
WKF rules
Senior
WKF rules
KUMITE
U8 (5-7 yrs)
WKF rules
duration: 1 min
U10 (8-9 yrs)
U12 (10-11 yrs)
U14 (12-13 yrs)
WKF rules
duration: 1:30 min
Cadet, Junior,
WKF rules
duration: 2:00 min
U21, Senior
WKF rules
duration: 3:00 min
Note: One year younger competitors can compete in the older category. Competition in A and B categories of the same age is not allowed. Different weight in same age category is not allowed for kumite. Chest protector is mandatory for U8,U10,U12,U14 category for kumite.Only short repechage.
ZAŠTITNA OPREMA
Svi takmičari su obavezni nositi zaštitnu opremu.
Svaki takmičar nastupa na sopstvenu odgovornost.
Organizator ne snosi odgovornost u slučaju povreda.
Treneru su obavezi da na tatamiju budu u sportskoj opremi (trenerka).
Kate
Kate | KATE - A - Seniori | M | Aps. kat.
Kate | KATA TEAM 18+ | M | Ekipno
Kate | KATE - A - U21 | M | Aps. kat.
Kate | Kata team - Kadeti, Juniori | M | Ekipno
Kate | KATE - A - U18 Juniori | M | Aps. kat.
Kate | KATE - A - U16 Kadeti | M | Aps. kat.
Kate | KATE U14 - B (početnici/beginners) | M
Kate | KATE - A - U14 | M | Aps. kat.
Kate | U14 | M | Ekipno
Kate | KATE U12 - B (početnici/beginners) | M
Kate | U12 | M
Kate | U12 | M | Ekipno
Kate | KATE U10 - B (početnici/beginners) | M
Kate | KATE - A - U10 | M | Aps. kat.
Kate | KATE U8 - B (početnici/beginners) | M
Kate | KATE - A - U8 | M | Aps. kat.
Kate | KATE - A - Seniori | Ž | Aps. kat.
Kate | KATA TEAM 18+ | Ž | Ekipno
Kate | KATE - A - U21 | Ž | Aps. kat.
Kate | Kata team - Kadeti, Juniori | Ž | Ekipno
Kate | KATE - A - U18 Juniori | Ž | Aps. kat.
Kate | KATE - A - U16 Kadeti | Ž | Aps. kat.
Kate | U16 - Cadets | Ž | Ekipno
Kate | KATE U14 - B (početnici/beginners) | Ž
Kate | KATE - A - U14 | Ž | Aps. kat.
Kate | U14 | Ž | Ekipno
Kate | KATE U12 - B (početnici/beginners) | Ž
Kate | KATE - A - U12 | Ž | Aps. kat.
Kate | U12 | Ž | Ekipno
Kate | KATE U10 - B (početnici/beginners) | Ž
Kate | KATE - A - U10 | Ž | Aps. kat.
Kate | KATE U8 - B (početnici/beginners) | Ž
Kate | KATE - A - U8 | Ž | Aps. kat.
Kumite
Kumite | Seniori 18+ | M | -60 kg
Kumite | Seniori 18+ | M | -67 kg
Kumite | Seniori 18+ | M | -75 kg
Kumite | Seniori 18+ | M | -84 kg
Kumite | Seniori 18+ | M | +84 kg
Kumite | Seniori | M | Ekipno
Kumite | U21 | M | -60 kg
Kumite | U21 | M | -67 kg
Kumite | U21 | M | -75 kg
Kumite | U21 | M | -84 kg
Kumite | U21 | M | +84 kg
Kumite | U21 | M | Ekipno
Kumite | U18 - Junior | M | Ekipno
Kumite | U18 - Junior | M | -55 kg
Kumite | U18 - Junior | M | -61 kg
Kumite | U18 - Junior | M | -68 kg
Kumite | U18 - Junior | M | -76 kg
Kumite | U18 - Junior | M | +76 kg
Kumite | U16 - Cadets | M | -52 kg
Kumite | U16 - Cadets | M | -57 kg
Kumite | U16 - Cadets | M | -63 kg
Kumite | U16 - Cadets | M | -70 kg
Kumite | U16 - Cadets | M | +70 kg
Kumite | U16 - Cadets | M | Ekipno
Kumite | U14 | M | -40 kg
Kumite | U14 | M | -45 kg
Kumite | U14 | M | -50 kg
Kumite | U14 | M | -55 kg
Kumite | U14 | M | +55 kg
Kumite | U14 | M | Ekipno
Kumite | U12 | M | -30 kg
Kumite | U12 | M | -35 kg
Kumite | U12 | M | -40 kg
Kumite | U12 | M | -45 kg
Kumite | U12 | M | +45 kg
Kumite | U12 | M | Ekipno
Kumite | U10 | M | -26 kg
Kumite | U10 | M | -30 kg
Kumite | U10 | M | -34 kg
Kumite | U10 | M | -38 kg
Kumite | U10 | M | +38 kg
Kumite | u8 | M | -30 kg
Kumite | u8 | M | +30 kg
Kumite | Seniori 18+ | Ž | -50 kg
Kumite | Seniori 18+ | Ž | -55 kg
Kumite | Seniori 18+ | Ž | -61 kg
Kumite | Seniori 18+ | Ž | -68 kg
Kumite | Seniori 18+ | Ž | +68 kg
Kumite | Seniori | Ž | Ekipno
Kumite | U21 | Ž | -50 kg
Kumite | U21 | Ž | -55 kg
Kumite | U21 | Ž | -61 kg
Kumite | U21 | Ž | -68 kg
Kumite | U21 | Ž | +68 kg
Kumite | U21 | Ž | Ekipno
Kumite | U18 - Junior | Ž | Ekipno
Kumite | U18 - Junior | Ž | -48 kg
Kumite | U18 - Junior | Ž | -53 kg
Kumite | U18 - Junior | Ž | -59 kg
Kumite | U18 - Junior | Ž | +59 kg
Kumite | U16 - Cadets | Ž | -47 kg
Kumite | U16 - Cadets | Ž | -54 kg
Kumite | U16 - Cadets | Ž | +54 kg
Kumite | U16 - Cadets | Ž | Ekipno
Kumite | U14 | Ž | +47 kg
Kumite | U14 | Ž | -47 kg
Kumite | U14 | Ž | -42 kg
Kumite | U14 | Ž | Ekipno
Kumite | U12 | Ž | -45 kg
Kumite | U12 | Ž | -30 kg
Kumite | U12 | Ž | -35 kg
Kumite | U12 | Ž | -40 kg
Kumite | U12 | Ž | +45 kg
Kumite | U12 | Ž | Ekipno
Kumite | U10 | Ž | -28 kg
Kumite | U10 | Ž | -32 kg
Kumite | U10 | Ž | -36 kg
Kumite | U10 | Ž | +36 kg
Kumite | u8 | Ž | +28 kg
Kumite | u8 | Ž | -28 kg
Kontakt osobe
Veljko Brnovic
karatesavezcg@gmail.com
067514787
Irena Ilinčić
kkomladinac@t-com.me
+38267617619
Hoteli
Bilten
Kotizacija
Pojedinačno: 15 €
Ekipno: 25 €
Generalni poredak
Klub | Zlatne | Srebrne | Bronzane |
---|---|---|---|
Karate savez Kantona Sarajevo | 21 | 17 | 26 |
Karate klub Omladinac | 15 | 9 | 10 |
Karate klub "Iskra" | 12 | 4 | 6 |
ENERGIJA | 9 | 4 | 7 |
Beogradski karate savez | 7 | 8 | 11 |
Makpetrol Skoplje | 5 | 1 | 1 |
KK POTOCI | 4 | 4 | 2 |
olimpik makedonija | 4 | 1 | 5 |
Fushe Kosova | 3 | 5 | 6 |
Šotokan tim | 3 | 2 | 4 |
Karate klub Borac | 2 | 6 | 1 |
Karate klub UNSU | 2 | 2 | 2 |
Karate Klub Fokus Niksic | 2 | 1 | 2 |
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA | 2 | 0 | 1 |
Omladinski karate klub Mawashi 2015 | 1 | 5 | 18 |
Karate Klub "Stari Grad" Budva | 1 | 2 | 3 |
Karate savez regije Hercegovina | 1 | 2 | 1 |
SPARTAN | 1 | 1 | 6 |
KARATE KLUB POSITIVE | 1 | 1 | 3 |
Fati Tetovo | 1 | 1 | 2 |
Karate klub Kondor | 1 | 1 | 2 |
Keiks - Skoplje | 1 | 1 | 2 |
Knjaz | 1 | 1 | 0 |
Karate klub Baščaršija | 1 | 0 | 2 |
Slavija Istočno Sarajevo | 1 | 0 | 0 |
Bushido Banja Luka | 0 | 3 | 8 |
kbs"Castra" | 0 | 2 | 3 |
Karate klub Raška | 0 | 2 | 0 |
Karate Klub BUDVA | 0 | 1 | 3 |
Grbavica sarajevo | 0 | 1 | 2 |
Karate Klub Bijelo Brdo | 0 | 1 | 2 |
KARATE KLUB METKOVIĆ | 0 | 1 | 1 |
Karate Klub "Podgorica" | 0 | 1 | 1 |
IPPON PRISTINA | 0 | 0 | 1 |
Pljevlja 2016 | 0 | 0 | 0 |
Kate - Pojedinačno
Kate | KATE U8 - B (početnici/beginners) | Ž
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001096 ANASTASIJA STANIŠIĆ | Karate klub Kondor |
2. | MNE001936 Lana Prelević | Karate klub "Iskra" |
Kate | KATE U8 - B (početnici/beginners) | M
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000316 Dušan Božović | KARATE KLUB POSITIVE |
2. | MNE001723 Arsenije Burić | KARATE KLUB POSITIVE |
3. | MNE001724 Rodoljub Timotijević | KARATE KLUB POSITIVE |
3. | WKF002878 VITO CEROVIC | SPARTAN |
Kate | KATE U12 - B (početnici/beginners) | Ž
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001193 Lora Pean | Omladinski karate klub Mawashi 2015 |
2. | WKF002805 Jelena Đurđević | Beogradski karate savez |
3. | MNE000308 Ksenija Božović | KARATE KLUB POSITIVE |
3. | MNE000908 Ksenija Irić | Karate klub "Iskra" |
Kate | KATE U10 - B (početnici/beginners) | M
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000281 Dušan Borović | KK POTOCI |
2. | MNE000328 Andrej Božović | KARATE KLUB POSITIVE |
3. | MNE000310 Mihail Ćirković | KARATE KLUB POSITIVE |
3. | MNE001849 Hristijan Zaov | Karate klub "Iskra" |
Kate | KATE - A - U8 | Ž | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | WKF002961 Anastasija Luovac | SPARTAN |
2. | WKF002962 Katarina Vujisić | SPARTAN |
3. | WKF002953 Milica Grujic | SPARTAN |
3. | MNE002871 IVA VUKČEVIĆ | Karate klub Kondor |
Kate | KATE U12 - B (početnici/beginners) | M
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000042 Andrija DESPOTOVIĆ | KK POTOCI |
2. | MNE001853 Nikola Berilazic | Karate klub Omladinac |
3. | MNE001237 Mihajlo Korać | Omladinski karate klub Mawashi 2015 |
3. | MNE001197 Demir Pivić | Omladinski karate klub Mawashi 2015 |
Kate | KATE - A - U8 | M | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000316 Dušan Božović | KARATE KLUB POSITIVE |
2. | WKF002781 Marko Savič | Karate klub UNSU |
3. | WKF002967 Djordje Grujić | SPARTAN |
3. | WKF002958 Matija Antonijević | SPARTAN |
Kate | KATE - A - U21 | Ž | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | WKF002697 Ilda Muzurović | Karate savez Kantona Sarajevo |
2. | MNE000216 Andjela Lapcic | Karate klub Omladinac |
3. | WKF001983 JOVANA MILAKIĆ | Karate Klub Bijelo Brdo |
3. | MNE000282 Dijana Ćirović | KK POTOCI |
Kate | KATE U10 - B (početnici/beginners) | Ž
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000279 Neda Beljkaš | KK POTOCI |
2. | MNE000030 Maša Malidžan | KK POTOCI |
3. | MNE000322 Matea Leovac | KK POTOCI |
3. | MNE001965 Kosara Odalović | Omladinski karate klub Mawashi 2015 |
Kate | KATE U14 - B (početnici/beginners) | Ž
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001721 Violeta Petroćenko | KARATE KLUB POSITIVE |
2. | MNE000044 Katarina Rondović | KK POTOCI |
3. | MNE000321 Darja Logvinova | KARATE KLUB POSITIVE |
3. | MNE001214 Jelena Ojdanić | Omladinski karate klub Mawashi 2015 |
Kate | KATE - A - U14 | Ž | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | WKF002030 Sava Jovanović | Karate klub Borac |
2. | WKF002024 Kristina Vujić | Karate klub Borac |
3. | WKF001990 Nađa Kovačević | Beogradski karate savez |
3. | WKF002724 Tamara Dimitrijević | Beogradski karate savez |
Kate | KATE U14 - B (početnici/beginners) | M
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001643 Danilo Kaleski | Karate klub Omladinac |
2. | MNE000641 Dušan Vukčević | Karate Klub "Podgorica" |
3. | MNE001194 Damjan Gobović | Omladinski karate klub Mawashi 2015 |
3. | MNE000437 Danilo Bulajić | Karate Klub "Podgorica" |
Kate | KATE - A - U14 | M | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | WKF002836 Jovan Radisavljevic | Knjaz |
2. | MNE001638 Aleksa Fatic | Karate klub Omladinac |
3. | WKF002731 Mišo Vrzić | Beogradski karate savez |
3. | WKF002815 Marko Lugonja | Bushido Banja Luka |
Kate | KATE - A - Seniori | Ž | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | WKF002756 Katarina Piperin | Beogradski karate savez |
2. | WKF001982 ANASTASIJA KUJAVIĆ | Karate Klub Bijelo Brdo |
3. | WKF002697 Ilda Muzurović | Karate savez Kantona Sarajevo |
3. | WKF002757 Nikolina Đurđević | Beogradski karate savez |
Kate | KATE - A - Seniori | M | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | WKF002786 Lazar Jojić | Karate klub Borac |
Kate | KATE - A - U10 | M | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000757 Uroš Stevović | Karate Klub "Stari Grad" Budva |
2. | MNE000007 Miljan Džaković | Pljevlja 2016 |
3. | WKF002968 Damjan Lukovac | SPARTAN |
3. | MNE000606 Sergej Raičević | KARATE KLUB POSITIVE |
Kate | KATE - A - U12 | Ž | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000226 Leonora Vujovic | Karate klub Omladinac |
2. | MNE000127 Tamara Klisić | Karate klub "Iskra" |
3. | MNE000134 Katarina Vlahović | Karate klub "Iskra" |
3. | WKF002726 Petra Pešić | Beogradski karate savez |
Kate | KATE - A - U21 | M | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | WKF002824 DINO RUŽNIĆ | ENERGIJA |
2. | MNE000235 Blazo Micevski | Karate klub Omladinac |
3. | MNE000070 Dusan Petrovic | Karate klub Omladinac |
3. | WKF002833 Vladim8r Moconja | ENERGIJA |
Kate | KATE - A - U18 Juniori | Ž | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000780 Maša Bulajić | Šotokan tim |
2. | WKF002065 Milica Polužić | Karate klub Borac |
3. | MNE000216 Andjela Lapcic | Karate klub Omladinac |
3. | MNE001120 Mila Marković | Karate Klub BUDVA |
Kate | KATE - A - U10 | Ž | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | WKF002736 Teodora Arsić | Beogradski karate savez |
2. | MNE000279 Neda Beljkaš | KK POTOCI |
3. | MNE000770 Teodora Medojević | Karate Klub "Stari Grad" Budva |
3. | MNE001113 Jovana Kuljanin | Karate Klub BUDVA |
Kate | KATE - A - U16 Kadeti | M | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000191 Vasilije Perovic | Karate klub Omladinac |
2. | WKF002762 Uroš Stojanović | Beogradski karate savez |
3. | MNE001123 Lazar Sekulić | Karate Klub BUDVA |
3. | WKF002783 Miloš Purić | Karate klub Borac |
Kate | KATE - A - U18 Juniori | M | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000070 Dusan Petrovic | Karate klub Omladinac |
2. | MNE001123 Lazar Sekulić | Karate Klub BUDVA |
3. | MNE000191 Vasilije Perovic | Karate klub Omladinac |
3. | MNE000235 Blazo Micevski | Karate klub Omladinac |
Kate | KATE - A - U16 Kadeti | Ž | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000678 Ivana Vidojević | Šotokan tim |
2. | WKF002029 Krstina Jovanović | Karate klub Borac |
3. | WKF002694 Una Šarkinović | Karate savez Kantona Sarajevo |
3. | MNE001130 Anastasija Mitrović | Karate Klub BUDVA |
Kate | U12 | M
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000751 Saša Petrić | Karate Klub "Stari Grad" Budva |
2. | MNE000039 Luka Klačar | KK POTOCI |
3. | WKF002577 Ahmed Busnov | Karate savez Kantona Sarajevo |
3. | MNE000757 Uroš Stevović | Karate Klub "Stari Grad" Budva |
Kate - Ekipno
Kate | U14 | Ž | Ekipno
Mjesto | Klub | Ekipa |
---|---|---|
1. | KK POTOCI |
MNE000022
Anica Peruničić
MNE000037 Elena Vemić MNE000044 Katarina Rondović |
2. | Karate savez Kantona Sarajevo |
WKF002588
Alma Ahmić
WKF002590 Najla Ražanica WKF002591 Inela Kavaz |
3. | Omladinski karate klub Mawashi 2015 |
MNE001183
Nikolina Golović
MNE001213 Marija Ojdanić MNE001214 Jelena Ojdanić |
3. | Omladinski karate klub Mawashi 2015 |
MNE001206
Miljana Papović
MNE001213 Marija Ojdanić MNE001214 Jelena Ojdanić |
Kate | U14 | M | Ekipno
Mjesto | Klub | Ekipa |
---|---|---|
1. | Karate klub Omladinac |
MNE001638
Aleksa Fatic
MNE001643 Danilo Kaleski MNE002236 Emir Osmanovic |
2. | Omladinski karate klub Mawashi 2015 |
MNE001188
Miloš Roganović
MNE001194 Damjan Gobović MNE001966 Lazar Zindović |
Kate | KATA TEAM 18+ | Ž | Ekipno
Mjesto | Klub | Ekipa |
---|---|---|
1. | Karate savez Kantona Sarajevo |
WKF002690
Lejla Ahmetović
WKF002692 Džejla Hukara WKF002697 Ilda Muzurović |
2. | Beogradski karate savez |
WKF002756
Katarina Piperin
WKF002757 Nikolina Đurđević WKF002834 Jelena Repac |
Kate | U12 | Ž | Ekipno
Mjesto | Klub | Ekipa |
---|---|---|
1. | Karate klub "Iskra" |
MNE000108
Viktorija Raičević
MNE000134 Katarina Vlahović MNE000127 Tamara Klisić |
2. | Karate Klub "Stari Grad" Budva |
MNE000721
Lana Čormaković
MNE000727 Nina Pešić MNE001935 Tea Tešović |
3. | Omladinski karate klub Mawashi 2015 |
MNE001192
Mia Banović
MNE001193 Lora Pean MNE002870 Jovana Simović |
Kate | Kata team - Kadeti, Juniori | Ž | Ekipno
Mjesto | Klub | Ekipa |
---|---|---|
1. | Karate savez Kantona Sarajevo |
WKF002691
Amila Beganović
WKF002693 Dželila Hukara WKF002694 Una Šarkinović |
2. | Šotokan tim |
MNE000678
Ivana Vidojević
MNE000780 Maša Bulajić MNE000781 Anja Bulajić |
3. | Karate Klub Bijelo Brdo |
WKF001982
ANASTASIJA KUJAVIĆ
WKF001983 JOVANA MILAKIĆ WKF001984 SUNČICA NEŠIĆ |
Kate | U16 - Cadets | Ž | Ekipno
Mjesto | Klub | Ekipa |
---|---|---|
1. | Karate klub "Iskra" |
MNE000788
Andjela Ivanovic
MNE000878 Teodora Bubanja MNE001395 Sara Abramović |
Kate | Kata team - Kadeti, Juniori | M | Ekipno
Mjesto | Klub | Ekipa |
---|---|---|
1. | Karate klub Omladinac |
MNE000070
Dusan Petrovic
MNE000191 Vasilije Perovic MNE000235 Blazo Micevski |
2. | Karate savez Kantona Sarajevo |
WKF002689
Hamza Ahmetović
WKF002695 Ernad Feriz WKF002696 Tarik Fetahović |
Kate | U12 | M | Ekipno
Mjesto | Klub | Ekipa |
---|---|---|
1. | Karate savez Kantona Sarajevo |
WKF002577
Ahmed Busnov
WKF002586 Aiman Karajić WKF002589 Eman Zornić |
2. | Karate klub Omladinac |
MNE000204
Ivo Bulatovic
MNE000089 Maksim Veskovic MNE001642 Luka Pernjak |
3. | Karate klub Omladinac |
MNE000203
Luka Boskovic
MNE001644 Njegos Milacic MNE001929 vasilije Rakocevic |
Kumite - Pojedinačno
Kumite | u8 | M | -30 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000512 Filip Ilincic | Karate klub Omladinac |
Kumite | u8 | M | +30 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001645 Veselin Skataric | Karate klub Omladinac |
Kumite | u8 | Ž | +28 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001936 Lana Prelević | Karate klub "Iskra" |
Kumite | u8 | Ž | -28 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001936 Lana Prelević | Karate klub "Iskra" |
Kumite | U16 - Cadets | Ž | -47 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000788 Andjela Ivanovic | Karate klub "Iskra" |
2. | WKF002947 Qendresa Ibrahimi | Fushe Kosova |
3. | WKF002826 NINA BEGANOVIĆ | ENERGIJA |
Kumite | U10 | Ž | +36 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | WKF002800 Milica Mia Vujić | Karate klub UNSU |
2. | MNE000669 Dunja Kovačević | Karate Klub Fokus Niksic |
3. | MNE001178 Maja Abramović | Omladinski karate klub Mawashi 2015 |
3. | MNE001968 Nikoleta Šćepanović | Omladinski karate klub Mawashi 2015 |
Kumite | U10 | M | -26 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000033 Vladimir Raičević | Karate klub "Iskra" |
2. | WKF002852 Jakov Šaravanja | Karate savez regije Hercegovina |
Kumite | U10 | Ž | -32 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000796 Jovana Cetkovic | Karate klub "Iskra" |
2. | MNE000018 Tara Ćupić | Karate klub "Iskra" |
3. | MNE001965 Kosara Odalović | Omladinski karate klub Mawashi 2015 |
3. | MNE000180 Mina Boricic | Karate klub Omladinac |
Kumite | U10 | Ž | -36 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | WKF002905 SEJLA AŠĆIĆ | KARATE KLUB ""DO"" TUZLA |
2. | WKF002912 EJLA HELAC | Grbavica sarajevo |
3. | MNE001963 Ines Odalović | Omladinski karate klub Mawashi 2015 |
Kumite | U10 | Ž | -28 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | WKF002740 Elena Krstin | Beogradski karate savez |
2. | MNE000217 Petra Markovic | Karate klub Omladinac |
3. | MNE001747 Vasilija Bijelović | Karate Klub Fokus Niksic |
3. | WKF002948 Emira Maqedonci | Fushe Kosova |
Kumite | U10 | M | -30 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001645 Veselin Skataric | Karate klub Omladinac |
2. | MNE000512 Filip Ilincic | Karate klub Omladinac |
3. | MNE001639 Aleksa Rakocevic | Karate klub Omladinac |
3. | WKF002532 Nikola Topić | Bushido Banja Luka |
Kumite | U10 | M | -34 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000692 Stefan Birovljev | Šotokan tim |
2. | MNE001105 Lazar Grujic | Karate klub "Iskra" |
3. | WKF002910 NIDAL HELAC | Grbavica sarajevo |
3. | MNE001069 DANIJEL STANIŠIĆ | Karate klub Kondor |
Kumite | U12 | Ž | -35 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | WKF002933 Ilma Muhibić | Karate savez Kantona Sarajevo |
2. | WKF002604 Milica Mia Vujić | Karate klub UNSU |
3. | WKF002742 Maša Miranović | Beogradski karate savez |
3. | WKF002581 Uma Šukurica | Karate savez Kantona Sarajevo |
Kumite | U12 | Ž | -40 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000132 Una Rakovic | Karate klub Omladinac |
2. | WKF002804 Iva Todorović | Beogradski karate savez |
3. | WKF002909 NEJLA HELAC | Grbavica sarajevo |
3. | WKF002531 Lea Balta | Bushido Banja Luka |
Kumite | U10 | M | -38 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | WKF002848 Dragan Soldo | Karate savez regije Hercegovina |
2. | MNE001827 Pavle Davidović | Karate klub "Iskra" |
Kumite | U10 | M | +38 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001219 Ivan Dijanić | Karate klub "Iskra" |
2. | MNE001198 Uroš Lakić | Omladinski karate klub Mawashi 2015 |
3. | WKF002877 Ante Josip Smoljan | Karate savez regije Hercegovina |
Kumite | U12 | Ž | -45 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000914 Viktorija Vukadinović | Karate klub "Iskra" |
2. | WKF002889 Nađa Nešović | Karate klub Raška |
3. | WKF002605 Milica Mijić | Karate klub UNSU |
3. | WKF002741 Jana Popović | Beogradski karate savez |
Kumite | U14 | Ž | -42 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000192 Helena Backovic | Karate klub Omladinac |
2. | WKF002746 Petra Jovanović | Beogradski karate savez |
3. | WKF002616 Marija Gavrilović 2 | Karate klub UNSU |
3. | WKF002582 Ilma Muhibić | Karate savez Kantona Sarajevo |
Kumite | U14 | Ž | -47 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | WKF002826 NINA BEGANOVIĆ | ENERGIJA |
2. | WKF002777 Karla Pezić | KARATE KLUB METKOVIĆ |
3. | WKF002971 Viktorija Šćepanović | SPARTAN |
3. | WKF002977 Adna Uščuplić | Karate klub Baščaršija |
Kumite | U18 - Junior | Ž | -48 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | WKF002738 Anja Arandjelović | Beogradski karate savez |
2. | MNE001184 Marija Tomanović | Omladinski karate klub Mawashi 2015 |
3. | MNE001191 Jovana Ćalić | Omladinski karate klub Mawashi 2015 |
Kumite | U16 - Cadets | Ž | -54 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | WKF002561 Andjela Stojić | ENERGIJA |
2. | WKF002668 Adna Rebronja | Karate savez Kantona Sarajevo |
3. | WKF002564 Nikolina Čučak | ENERGIJA |
3. | WKF002951 Rinesa Osmani | Fushe Kosova |
Kumite | U12 | Ž | +45 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | WKF002828 ENA KAPIĆ | ENERGIJA |
2. | WKF002743 Lara Miranović | Beogradski karate savez |
3. | MNE001192 Mia Banović | Omladinski karate klub Mawashi 2015 |
3. | MNE001193 Lora Pean | Omladinski karate klub Mawashi 2015 |
Kumite | U18 - Junior | Ž | -53 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | WKF002803 ALMINA HALOLOVIĆ | KARATE KLUB ""DO"" TUZLA |
2. | WKF002680 Ena Hamzić | Karate savez Kantona Sarajevo |
3. | WKF002869 Marija Mileva | olimpik makedonija |
Kumite | U12 | M | -30 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000199 Jusuf Saljiu | Karate klub Omladinac |
2. | WKF002739 Filip Krstin | Beogradski karate savez |
3. | WKF002525 Vladimir Lugonja | Bushido Banja Luka |
3. | MNE001201 Rajan Jovanović | Omladinski karate klub Mawashi 2015 |
Kumite | U14 | Ž | +47 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | WKF002561 Andjela Stojić | ENERGIJA |
2. | WKF002601 Janina Dardhista | Keiks - Skoplje |
3. | WKF002591 Inela Kavaz | Karate savez Kantona Sarajevo |
3. | WKF002706 Nejla Hodžić | Karate savez Kantona Sarajevo |
Kumite | U12 | M | -40 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000334 Filip Šoškić | Karate klub "Iskra" |
2. | MNE001065 MATIJA BOLJEVIĆ | Karate klub Kondor |
3. | WKF002816 Strainja Kuridza | Bushido Banja Luka |
3. | MNE000779 Petar Radović | Šotokan tim |
Kumite | U14 | M | -40 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | WKF001986 Stefan Milunović | Beogradski karate savez |
2. | WKF002565 Lukas Kandic | ENERGIJA |
3. | MNE000695 Sergej Cimbaljević | Šotokan tim |
3. | MNE000001 Balša Vojinović | Karate klub "Iskra" |
Kumite | U16 - Cadets | Ž | +54 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | WKF002599 Jusra Ademi | Keiks - Skoplje |
2. | WKF002950 Njomza Osmani | Fushe Kosova |
3. | WKF002669 Iman Šuman | Karate savez Kantona Sarajevo |
3. | WKF002533 Ivana Suboti | Bushido Banja Luka |
Kumite | U18 - Junior | Ž | -59 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | WKF002872 MArina Kurteš | Slavija Istočno Sarajevo |
2. | WKF002867 Magdalena Bozinovska | olimpik makedonija |
3. | WKF002776 Ema Vidović | KARATE KLUB METKOVIĆ |
3. | WKF002822 EMA SELMAN | ENERGIJA |
Kumite | U21 | M | -60 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | WKF002942 albinot Selmani | Fushe Kosova |
2. | WKF002676 Eldin Hajdarpašić | Karate savez Kantona Sarajevo |
Kumite | U14 | M | -45 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | WKF002585 Benjamin Dinar | Karate savez Kantona Sarajevo |
2. | WKF002650 Sinan Paljevac | Karate savez Kantona Sarajevo |
3. | MNE001851 Lazar Lazarevic | Karate klub Omladinac |
3. | MNE001855 Vuk Bajovic | Karate klub Omladinac |
Kumite | U21 | Ž | -50 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | WKF002940 Lejla Ahmetović | Karate savez Kantona Sarajevo |
2. | WKF002720 Jovana Vukelić | Bushido Banja Luka |
Kumite | U12 | Ž | -30 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | WKF002603 Marija Gavrilović | Karate klub UNSU |
2. | WKF002948 Emira Maqedonci | Fushe Kosova |
Kumite | U18 - Junior | Ž | +59 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001036 Milena Jovanovic | Karate klub Omladinac |
2. | WKF002792 Tamara Živković | Karate klub Borac |
3. | WKF002950 Njomza Osmani | Fushe Kosova |
3. | WKF002759 Anja Radović | Beogradski karate savez |
Kumite | U12 | M | -35 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | WKF002577 Ahmed Busnov | Karate savez Kantona Sarajevo |
2. | MNE000789 Balsa Danilovic | Karate klub "Iskra" |
3. | MNE001185 Lazar Grbović | Omladinski karate klub Mawashi 2015 |
3. | WKF002761 Đorđe Đurđanović | Beogradski karate savez |
Kumite | U12 | M | -45 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | WKF002974 Vedad Mujić | Karate klub Baščaršija |
2. | MNE001205 Luka Nikolić | Omladinski karate klub Mawashi 2015 |
3. | MNE000688 Gojko Matović | Šotokan tim |
3. | MNE000141 Anes Arifaj | Karate klub "Iskra" |
Kumite | U14 | M | -50 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | WKF002570 Luka Pejic | ENERGIJA |
2. | WKF002784 Lazar Purić | Karate klub Borac |
3. | WKF002709 Dželil Tvrtković | Karate savez Kantona Sarajevo |
3. | WKF002594 Ajdin Karadža | Karate savez Kantona Sarajevo |
Kumite | U21 | Ž | -55 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000670 Sara Radenković | Karate Klub Fokus Niksic |
2. | MNE000083 Milica Jeknic | Karate klub Omladinac |
3. | WKF002670 Azijada Hidić | Karate savez Kantona Sarajevo |
3. | WKF002941 Albulena Gervala | Fushe Kosova |
Kumite | U14 | M | -55 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | WKF002825 HASSAM SELIMOVIĆ | ENERGIJA |
2. | WKF002890 Filip Virijević | Karate klub Raška |
3. | WKF002978 Kemal Uščuplić | Karate klub Baščaršija |
3. | WKF002732 Vladimir Caković | Beogradski karate savez |
Kumite | U12 | M | +45 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000133 Stefan Miljanić | Karate klub "Iskra" |
2. | MNE000998 Stefan Vujisic | Karate klub "Iskra" |
3. | MNE000682 Nemanja Gecaj | Šotokan tim |
3. | WKF002589 Eman Zornić | Karate savez Kantona Sarajevo |
Kumite | U16 - Cadets | M | -57 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | WKF002861 Andrej Angelov | olimpik makedonija |
2. | WKF002855 Lukas Lovric | Karate savez regije Hercegovina |
3. | WKF002686 Amin Klino | Karate savez Kantona Sarajevo |
3. | WKF002689 Hamza Ahmetović | Karate savez Kantona Sarajevo |
Kumite | U21 | Ž | -61 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | WKF002868 Veronika Kostovska | olimpik makedonija |
2. | WKF002710 Arma Avdović | Karate savez Kantona Sarajevo |
3. | WKF002822 EMA SELMAN | ENERGIJA |
3. | WKF002839 Vjolcca Gufuri | Fati Tetovo |
Kumite | U21 | Ž | -68 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | WKF002679 Dina Mahmud | Karate savez Kantona Sarajevo |
Kumite | U21 | Ž | +68 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | WKF002734 Sara Rodić | Beogradski karate savez |
Kumite | U16 - Cadets | M | -52 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | WKF002860 Matej Belistojanovski | olimpik makedonija |
2. | WKF002570 Luka Pejic | ENERGIJA |
3. | MNE000194 Ognjen Bjelajac | Karate klub Omladinac |
3. | MNE000198 Emre Saljiu | Karate klub Omladinac |
Kumite | U21 | M | -84 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | WKF002654 Gligor Petkov | Makpetrol Skoplje |
2. | MNE001039 Ilija Radonjic | Karate klub Omladinac |
Kumite | U21 | M | -75 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | WKF002698 Hamza Turulja | Karate savez Kantona Sarajevo |
2. | WKF002562 Dejan Janjic | ENERGIJA |
3. | WKF002674 Tarik Kalkan | Karate savez Kantona Sarajevo |
3. | WKF002838 Doan Osmani | Fati Tetovo |
Kumite | U18 - Junior | M | -55 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | WKF002737 Nikola Lazović | Beogradski karate savez |
2. | WKF002945 Qendrem Halimi | Fushe Kosova |
3. | WKF002528 David Radić | Bushido Banja Luka |
3. | WKF002944 Meriton Zhdella | Fushe Kosova |
Kumite | U18 - Junior | M | -61 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000577 Matija Bojić | Karate Klub Fokus Niksic |
2. | WKF002942 albinot Selmani | Fushe Kosova |
3. | WKF002862 Hristijan Stojanovski | olimpik makedonija |
3. | WKF002920 ARGJEND BAJRAMI | IPPON PRISTINA |
Kumite | U14 | M | +55 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | WKF002825 HASSAM SELIMOVIĆ | ENERGIJA |
2. | WKF002576 Dino Taslaman | Karate savez Kantona Sarajevo |
3. | MNE000020 Tadija Keljanovic | Karate klub "Iskra" |
3. | WKF002583 Faris Ajanović | Karate savez Kantona Sarajevo |
Kumite | U21 | M | -67 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | WKF002659 Roberto Ackovski | Makpetrol Skoplje |
2. | WKF002700 Adin Hadžić | Karate savez Kantona Sarajevo |
3. | WKF002597 Memedi Mevljud | Keiks - Skoplje |
3. | WKF002534 Strahinja Branković | kbs"Castra" |
Kumite | Seniori 18+ | Ž | -50 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | WKF002690 Lejla Ahmetović | Karate savez Kantona Sarajevo |
2. | WKF002702 Zerina Handžić | Karate savez Kantona Sarajevo |
Kumite | Seniori 18+ | Ž | -55 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | WKF002941 Albulena Gervala | Fushe Kosova |
2. | WKF002837 Jovana Vulinović | Knjaz |
Kumite | Seniori 18+ | Ž | -61 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | WKF002868 Veronika Kostovska | olimpik makedonija |
2. | WKF002839 Vjolcca Gufuri | Fati Tetovo |
Kumite | Seniori 18+ | Ž | -68 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | WKF002679 Dina Mahmud | Karate savez Kantona Sarajevo |
2. | WKF002701 Sumeja Šeto | Karate savez Kantona Sarajevo |
3. | WKF002765 Sara Roljić | kbs"Castra" |
Kumite | U18 - Junior | M | +76 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | WKF002685 Eldar Talović | Karate savez Kantona Sarajevo |
2. | WKF002787 Mihajlo Arsović | Karate klub Borac |
3. | WKF001252 Sandro Krešić | KARATE KLUB ""DO"" TUZLA |
3. | WKF002598 Beriz Kurtanovic | Keiks - Skoplje |
Kumite | U16 - Cadets | M | -63 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000082 Andrija Danilovic | Karate klub Omladinac |
2. | WKF002713 Mak Efendić | Karate savez Kantona Sarajevo |
3. | WKF002537 Stefan Jakovljević | kbs"Castra" |
3. | WKF002672 Kenan Memišević | Karate savez Kantona Sarajevo |
Kumite | U18 - Junior | M | -68 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000065 Bojan Boskovic | Karate klub Omladinac |
2. | WKF002688 Eldar Kršo | Karate savez Kantona Sarajevo |
3. | MNE000578 Lazar Kosović | Karate Klub Fokus Niksic |
3. | WKF002678 Afan Zukić | Karate savez Kantona Sarajevo |
Kumite | U16 - Cadets | M | -70 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | WKF002660 Vitomir Trajkovski | Makpetrol Skoplje |
2. | WKF002658 Stefan Stojmović | Makpetrol Skoplje |
3. | WKF002936 Alija Delić | Karate savez Kantona Sarajevo |
3. | WKF002579 Kemal Nezirić | Karate savez Kantona Sarajevo |
Kumite | Seniori 18+ | M | -67 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | WKF002546 Haris Poljo | Karate savez Kantona Sarajevo |
2. | WKF002687 Faruk Sijerčić | Karate savez Kantona Sarajevo |
3. | WKF002864 Fahik Veseli | olimpik makedonija |
3. | WKF002865 Marko Kostov | olimpik makedonija |
Kumite | U21 | M | +84 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | WKF002699 Rijad Džuho | Karate savez Kantona Sarajevo |
2. | WKF002662 Mladen Jorgic | ENERGIJA |
Kumite | Seniori 18+ | M | -60 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | WKF002657 Abdurahim Idrizi | Makpetrol Skoplje |
Kumite | Seniori 18+ | M | -84 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | WKF002654 Gligor Petkov | Makpetrol Skoplje |
Kumite | Seniori 18+ | M | -75 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | WKF002838 Doan Osmani | Fati Tetovo |
2. | WKF002755 Ljubiša Marić | Beogradski karate savez |
3. | WKF002703 Jasmin Husejinović | Karate savez Kantona Sarajevo |
3. | WKF002655 Gligor Stanoev | Makpetrol Skoplje |
Kumite | U18 - Junior | M | -76 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000087 Andrija Fatic | Karate klub Omladinac |
2. | MNE000055 Balsa Milickovic | Karate klub Omladinac |
3. | WKF002562 Dejan Janjic | ENERGIJA |
3. | WKF002651 Muhamed Spahić | Karate savez Kantona Sarajevo |
Kumite | U16 - Cadets | M | +70 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | WKF002683 Anes Bostandžić | Karate savez Kantona Sarajevo |
2. | MNE000700 Petar Damjanović | Šotokan tim |
3. | WKF002814 Ljubiša Todorović | Bushido Banja Luka |
3. | MNE000572 Lazar Potpara | Karate Klub Fokus Niksic |
Kumite - Ekipno
Kumite | U14 | Ž | Ekipno
Mjesto | Klub | Ekipa |
---|---|---|
1. | Karate klub Omladinac |
MNE000034
Nadja Boricic
MNE000192 Helena Backovic MNE001092 Itana Raonic |
2. | Omladinski karate klub Mawashi 2015 |
MNE001183
Nikolina Golović
MNE001206 Miljana Papović |
3. | Karate savez Kantona Sarajevo |
WKF002590
Najla Ražanica
WKF002591 Inela Kavaz WKF002649 Nađa Muhović WKF002706 Nejla Hodžić |
Kumite | U12 | M | Ekipno
Mjesto | Klub | Ekipa |
---|---|---|
1. | Karate klub "Iskra" |
MNE000133
Stefan Miljanić
MNE000334 Filip Šoškić MNE000141 Anes Arifaj MNE000880 Branko Lazović |
2. | Bushido Banja Luka |
WKF002525
Vladimir Lugonja
WKF002527 Kristijan Dimitrić WKF002820 Matej Kalinić |
3. | Karate klub Omladinac |
MNE000199
Jusuf Saljiu
MNE000221 Sergej Pajovic |
3. | Karate klub "Iskra" |
MNE001409
Maksim Jovovic
MNE001696 Dragan Vukasevic |
Kumite | U21 | Ž | Ekipno
Mjesto | Klub | Ekipa |
---|---|---|
1. | Karate savez Kantona Sarajevo |
WKF002679
Dina Mahmud
WKF002684 Lejla Kabaši WKF002692 Džejla Hukara WKF002710 Arma Avdović WKF002711 Armina Avdović |
Kumite | Seniori | Ž | Ekipno
Mjesto | Klub | Ekipa |
---|---|---|
1. | Karate savez Kantona Sarajevo |
WKF002679
Dina Mahmud
WKF002690 Lejla Ahmetović WKF002701 Sumeja Šeto WKF002702 Zerina Handžić WKF002710 Arma Avdović |
Kumite | U18 - Junior | Ž | Ekipno
Mjesto | Klub | Ekipa |
---|---|---|
1. | Karate savez Kantona Sarajevo |
WKF002680
Ena Hamzić
WKF002707 Nejla Mujković WKF002711 Armina Avdović WKF002715 Hana Kapo |
2. | Bushido Banja Luka |
WKF002533
Ivana Suboti
WKF002720 Jovana Vukelić |
3. | Karate klub Omladinac |
MNE001036
Milena Jovanovic
MNE000083 Milica Jeknic |
Kumite | U21 | M | Ekipno
Mjesto | Klub | Ekipa |
---|---|---|
1. | Karate savez Kantona Sarajevo |
WKF002674
Tarik Kalkan
WKF002676 Eldin Hajdarpašić WKF002698 Hamza Turulja WKF002699 Rijad Džuho WKF002939 Faruk Sijerčić |
2. | kbs"Castra" |
WKF002534
Strahinja Branković
WKF002881 Luka Papić |
Kumite | U14 | M | Ekipno
Mjesto | Klub | Ekipa |
---|---|---|
1. | ENERGIJA |
WKF002565
Lukas Kandic
WKF002570 Luka Pejic |
2. | Karate savez Kantona Sarajevo |
WKF002583
Faris Ajanović
WKF002585 Benjamin Dinar WKF002594 Ajdin Karadža WKF002709 Dželil Tvrtković |
3. | Karate klub "Iskra" |
MNE000001
Balša Vojinović
MNE000370 Petar Radovanović MNE000879 Nemanja Dragaš |
3. | Karate savez Kantona Sarajevo |
WKF002576
Dino Taslaman
WKF002592 Anur Bjelan WKF002650 Sinan Paljevac |
Kumite | Seniori | M | Ekipno
Mjesto | Klub | Ekipa |
---|---|---|
1. | Karate savez Kantona Sarajevo |
WKF002546
Haris Poljo
WKF002676 Eldin Hajdarpašić WKF002687 Faruk Sijerčić WKF002698 Hamza Turulja WKF002699 Rijad Džuho WKF002700 Adin Hadžić WKF002703 Jasmin Husejinović |
2. | Karate klub Omladinac |
MNE000051
Lazar Kukulicic
MNE000229 Vuk Popovic MNE001039 Ilija Radonjic |
Kumite | U12 | Ž | Ekipno
Mjesto | Klub | Ekipa |
---|---|---|
1. | Karate klub "Iskra" |
MNE000793
Hanna Vlahovic
MNE001012 Jovana Vujisic |
2. | Karate klub Omladinac |
MNE000219
Jelena Miladinovic
MNE000132 Una Rakovic MNE001850 Bogdana Bajovic |
3. | Beogradski karate savez |
WKF002741
Jana Popović
WKF002742 Maša Miranović WKF002743 Lara Miranović WKF002804 Iva Todorović |
3. | Karate savez Kantona Sarajevo |
WKF002581
Uma Šukurica
WKF002587 Ena Čavkušić |
Kumite | U18 - Junior | M | Ekipno
Mjesto | Klub | Ekipa |
---|---|---|
1. | Karate klub Omladinac |
MNE000055
Balsa Milickovic
MNE000065 Bojan Boskovic MNE000087 Andrija Fatic MNE000237 Janko Dzevardanovic |
2. | kbs"Castra" |
WKF002534
Strahinja Branković
WKF002881 Luka Papić |
3. | Karate savez Kantona Sarajevo |
WKF002678
Afan Zukić
WKF002688 Eldar Kršo WKF002699 Rijad Džuho WKF002712 Eldar Alić |
3. | ENERGIJA |
WKF002562
Dejan Janjic
WKF002563 Pavle Dujaković WKF002567 Sergej Vučić WKF002666 Stefan Račić |
Kumite | U16 - Cadets | Ž | Ekipno
Mjesto | Klub | Ekipa |
---|---|---|
1. | Fushe Kosova |
WKF002950
Njomza Osmani
WKF002951 Rinesa Osmani |
2. | Karate savez Kantona Sarajevo |
WKF002584
Arnela Vejo
WKF002668 Adna Rebronja WKF002669 Iman Šuman WKF002705 Sarah Čardaković |
3. | Omladinski karate klub Mawashi 2015 |
MNE001184
Marija Tomanović
MNE001191 Jovana Ćalić |
Kumite | U16 - Cadets | M | Ekipno
Mjesto | Klub | Ekipa |
---|---|---|
1. | Karate klub Omladinac |
MNE000198
Emre Saljiu
MNE000228 Vladimir Vukcevic MNE000233 Jovan Fatic |
2. | Karate savez Kantona Sarajevo |
WKF002579
Kemal Nezirić
WKF002672 Kenan Memišević WKF002683 Anes Bostandžić WKF002686 Amin Klino WKF002936 Alija Delić |
3. | olimpik makedonija |
WKF002859
Bojan Kostov
WKF002860 Matej Belistojanovski WKF002861 Andrej Angelov |
3. | Fushe Kosova |
WKF002944
Meriton Zhdella
WKF002945 Qendrem Halimi |
Kate - Pojedinačno
Kate - Ekipno
Kumite - Pojedinačno
Kumite - Ekipno
Ukupno prijava / klubovi / države: 709 / 44 / 8 Ispis
Prijavljeni klubovi
Prijavljeni takmičari
- Lana Čormaković
- Nina Pešić
- Tea Tešović
- Viktorija Raičević
- Katarina Vlahović
- Tamara Klisić
- Mia Banović
- Lora Pean
- Jovana Simović
- Ivo Bulatovic
- Maksim Veskovic
- Luka Pernjak
- Ahmed Busnov
- Aiman Karajić
- Eman Zornić
- Luka Boskovic
- Njegos Milacic
- vasilije Rakocevic
- Jusuf Saljiu
- Sergej Pajovic
- Ahmed Busnov
- Tarik Šetić
- Eman Zornić
- Filip Krstin
- Nikola Radić
- Vladimir Lugonja
- Kristijan Dimitrić
- Matej Kalinić
- Stefan Miljanić
- Filip Šoškić
- Anes Arifaj
- Branko Lazović
- Maksim Jovovic
- Dragan Vukasevic
- Jelena Miladinovic
- Una Rakovic
- Bogdana Bajovic
- Uma Šukurica
- Ena Čavkušić
- Jana Popović
- Maša Miranović
- Lara Miranović
- Iva Todorović
- Hanna Vlahovic
- Jovana Vujisic
- Alma Ahmić
- Najla Ražanica
- Inela Kavaz
- Anica Peruničić
- Elena Vemić
- Katarina Rondović
- Nikolina Golović
- Marija Ojdanić
- Jelena Ojdanić
- Miljana Papović
- Marija Ojdanić
- Jelena Ojdanić
- Aleksa Fatic
- Danilo Kaleski
- Emir Osmanovic
- Miloš Roganović
- Damjan Gobović
- Lazar Zindović
- Faris Ajanović
- Benjamin Dinar
- Ajdin Karadža
- Dželil Tvrtković
- Dino Taslaman
- Anur Bjelan
- Sinan Paljevac
- Lukas Kandic
- Luka Pejic
- Nemanja Čubrilo
- Kristijan Bjeljac
- Balša Vojinović
- Petar Radovanović
- Nemanja Dragaš
- HASSAN SELIMOVIĆ
- Milan Leper
- Nadja Boricic
- Helena Backovic
- Itana Raonic
- Najla Ražanica
- Inela Kavaz
- Nađa Muhović
- Nejla Hodžić
- Nikolina Golović
- Miljana Papović
- Andjela Ivanovic
- Teodora Bubanja
- Sara Abramović
- Emre Saljiu
- Vladimir Vukcevic
- Jovan Fatic
- Marko Milutinovic
- Andrija Danilovic
- Ognjen Bjelajac
- David Radić
- Ljubiša Todorović
- Stefan Jakovljević
- Marko Marković
- Bojan Kostov
- Matej Belistojanovski
- Andrej Angelov
- Meriton Zhdella
- Qendrem Halimi
- Meriton Zhdella
- Qendrem Halimi
- Kemal Nezirić
- Kenan Memišević
- Anes Bostandžić
- Amin Klino
- Alija Delić
- Andjela Stojić
- Nikolina Čučak
- Arnela Vejo
- Adna Rebronja
- Iman Šuman
- Sarah Čardaković
- Leona Markic
- Fahreta Elezovic
- Marija Tomanović
- Jovana Ćalić
- Mihaela Vujkovac
- Milica Grahovac
- Njomza Osmani
- Rinesa Osmani
- Dusan Petrovic
- Vasilije Perovic
- Blazo Micevski
- Hamza Ahmetović
- Ernad Feriz
- Tarik Fetahović
- Art Ujkashi
- Refik Molabećirović
- Veton Ismailaga
- ANASTASIJA KUJAVIĆ
- JOVANA MILAKIĆ
- SUNČICA NEŠIĆ
- Amila Beganović
- Dželila Hukara
- Una Šarkinović
- Ivana Vidojević
- Maša Bulajić
- Anja Bulajić
- Ena Hamzić
- Nejla Mujković
- Armina Avdović
- Hana Kapo
- Ivana Suboti
- Jovana Vukelić
- Milena Jovanovic
- Milica Jeknic
- Milena Jovanovic
- Milica Jeknic
- Balsa Milickovic
- Bojan Boskovic
- Andrija Fatic
- Janko Dzevardanovic
- Dejan Janjic
- Pavle Dujaković
- Sergej Vučić
- Stefan Račić
- Strahinja Branković
- Luka Papić
- Afan Zukić
- Eldar Kršo
- Rijad Džuho
- Eldar Alić
- Lejla Ahmetović
- Džejla Hukara
- Ilda Muzurović
- Katarina Piperin
- Nikolina Đurđević
- Jelena Repac
- Lazar Kukulicic
- Vuk Popovic
- Ilija Radonjic
- Haris Poljo
- Eldin Hajdarpašić
- Faruk Sijerčić
- Hamza Turulja
- Rijad Džuho
- Adin Hadžić
- Jasmin Husejinović
- Strahinja Branković
- Đorđe Branković
- Dina Mahmud
- Lejla Ahmetović
- Sumeja Šeto
- Zerina Handžić
- Arma Avdović
- Strahinja Branković
- Luka Papić
- Tarik Kalkan
- Eldin Hajdarpašić
- Hamza Turulja
- Rijad Džuho
- Faruk Sijerčić
- Dina Mahmud
- Lejla Kabaši
- Džejla Hukara
- Arma Avdović
- Armina Avdović