Kup Šampiona Podgorica


Kup Šampiona Podgorica

Informacije


Kup Šampiona Podgorica

22. Sep 2019.

21. Sep 2019. @ 19:00h (krajnji rok za prijavu)

Sportski centar

Podgorica , Crna Gora

Karate savez Crne Gore, Karate klub Omladinac

Kotizacija: pojedinačno 15 EUR, ekipno 25 EUR


PROPOZICIJE

RULES / PRAVILA



Adjusted rules for children - B

U8 (5-7 yrs)

Heian/Pinan/Gekisai 1

possibility to repeat same kata every round

U10 (8 - 10 yrs)

Heian/Pinan 1-3, Gekisai 1-2

U12 (10 - 11 yrs)

Heian/Pinan 1-5, Gekisai 1-2

U14 (12 - 13 yrs)

Heian/Pinan 1-5, Gekisai 1-2

Official categories for children – A (open)

U8 (5-7 yrs)

Heian/Pinan/Gekisai 1-2

repetition of kata every 2nd round

U10 (8 - 10 yrs)

WKF rules

Heian/Pinan 1-5, Gekisai 1-2 and all master kata allowed (from WKF official kata list), repetition of same kata not allowed

U12 (10-11 yrs)

WKF rules

U14 (12-13 yrs)

WKF rules

Cadet

WKF rules

 

Junior

WKF rules

 

U21

WKF rules

 

Senior

WKF rules

 

KUMITE

U8 (5-7 yrs)

WKF rules

duration: 1 min

U10 (8-9 yrs)

U12 (10-11 yrs)

U14 (12-13 yrs)

WKF rules

duration: 1:30 min

Cadet, Junior,

WKF rules

duration: 2:00 min

U21, Senior

WKF rules

duration: 3:00 min


Note: One year younger competitors can compete in the older category. Competition in A and B categories of the same age is not allowed. Different weight in same age category is not allowed for kumite. Chest protector is mandatory for U8,U10,U12,U14 category for kumite.Only short repechage.


ZAŠTITNA OPREMA

Svi takmičari su obavezni nositi zaštitnu opremu.

Svaki takmičar nastupa na sopstvenu odgovornost.

Organizator ne snosi odgovornost u slučaju povreda.

Treneru su obavezi da na tatamiju budu u sportskoj opremi (trenerka).


Kate


Kate | KATE - A - Seniori | M | Aps. kat.

Kate | KATA TEAM 18+ | M | Ekipno

Kate | KATE - A - U21 | M | Aps. kat.

Kate | Kata team - Kadeti, Juniori | M | Ekipno

Kate | KATE - A - U18 Juniori | M | Aps. kat.

Kate | KATE - A - U16 Kadeti | M | Aps. kat.

Kate | KATE U14 - B (početnici/beginners) | M

Kate | KATE - A - U14 | M | Aps. kat.

Kate | U14 | M | Ekipno

Kate | KATE U12 - B (početnici/beginners) | M

Kate | U12 | M

Kate | U12 | M | Ekipno

Kate | KATE U10 - B (početnici/beginners) | M

Kate | KATE - A - U10 | M | Aps. kat.

Kate | KATE U8 - B (početnici/beginners) | M

Kate | KATE - A - U8 | M | Aps. kat.

Kate | KATE - A - Seniori | Ž | Aps. kat.

Kate | KATA TEAM 18+ | Ž | Ekipno

Kate | KATE - A - U21 | Ž | Aps. kat.

Kate | Kata team - Kadeti, Juniori | Ž | Ekipno

Kate | KATE - A - U18 Juniori | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE - A - U16 Kadeti | Ž | Aps. kat.

Kate | U16 - Cadets | Ž | Ekipno

Kate | KATE U14 - B (početnici/beginners) | Ž

Kate | KATE - A - U14 | Ž | Aps. kat.

Kate | U14 | Ž | Ekipno

Kate | KATE U12 - B (početnici/beginners) | Ž

Kate | KATE - A - U12 | Ž | Aps. kat.

Kate | U12 | Ž | Ekipno

Kate | KATE U10 - B (početnici/beginners) | Ž

Kate | KATE - A - U10 | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE U8 - B (početnici/beginners) | Ž

Kate | KATE - A - U8 | Ž | Aps. kat.

Kumite


Kumite | Seniori 18+ | M | -60 kg

Kumite | Seniori 18+ | M | -67 kg

Kumite | Seniori 18+ | M | -75 kg

Kumite | Seniori 18+ | M | -84 kg

Kumite | Seniori 18+ | M | +84 kg

Kumite | Seniori | M | Ekipno

Kumite | U21 | M | -60 kg

Kumite | U21 | M | -67 kg

Kumite | U21 | M | -75 kg

Kumite | U21 | M | -84 kg

Kumite | U21 | M | +84 kg

Kumite | U21 | M | Ekipno

Kumite | U18 - Junior | M | Ekipno

Kumite | U18 - Junior | M | -55 kg

Kumite | U18 - Junior | M | -61 kg

Kumite | U18 - Junior | M | -68 kg

Kumite | U18 - Junior | M | -76 kg

Kumite | U18 - Junior | M | +76 kg

Kumite | U16 - Cadets | M | -52 kg

Kumite | U16 - Cadets | M | -57 kg

Kumite | U16 - Cadets | M | -63 kg

Kumite | U16 - Cadets | M | -70 kg

Kumite | U16 - Cadets | M | +70 kg

Kumite | U16 - Cadets | M | Ekipno

Kumite | U14 | M | -40 kg

Kumite | U14 | M | -45 kg

Kumite | U14 | M | -50 kg

Kumite | U14 | M | -55 kg

Kumite | U14 | M | +55 kg

Kumite | U14 | M | Ekipno

Kumite | U12 | M | -30 kg

Kumite | U12 | M | -35 kg

Kumite | U12 | M | -40 kg

Kumite | U12 | M | -45 kg

Kumite | U12 | M | +45 kg

Kumite | U12 | M | Ekipno

Kumite | U10 | M | -26 kg

Kumite | U10 | M | -30 kg

Kumite | U10 | M | -34 kg

Kumite | U10 | M | -38 kg

Kumite | U10 | M | +38 kg

Kumite | u8 | M | -30 kg

Kumite | u8 | M | +30 kg

Kumite | Seniori 18+ | Ž | -50 kg

Kumite | Seniori 18+ | Ž | -55 kg

Kumite | Seniori 18+ | Ž | -61 kg

Kumite | Seniori 18+ | Ž | -68 kg

Kumite | Seniori 18+ | Ž | +68 kg

Kumite | Seniori | Ž | Ekipno

Kumite | U21 | Ž | -50 kg

Kumite | U21 | Ž | -55 kg

Kumite | U21 | Ž | -61 kg

Kumite | U21 | Ž | -68 kg

Kumite | U21 | Ž | +68 kg

Kumite | U21 | Ž | Ekipno

Kumite | U18 - Junior | Ž | Ekipno

Kumite | U18 - Junior | Ž | -48 kg

Kumite | U18 - Junior | Ž | -53 kg

Kumite | U18 - Junior | Ž | -59 kg

Kumite | U18 - Junior | Ž | +59 kg

Kumite | U16 - Cadets | Ž | -47 kg

Kumite | U16 - Cadets | Ž | -54 kg

Kumite | U16 - Cadets | Ž | +54 kg

Kumite | U16 - Cadets | Ž | Ekipno

Kumite | U14 | Ž | +47 kg

Kumite | U14 | Ž | -47 kg

Kumite | U14 | Ž | -42 kg

Kumite | U14 | Ž | Ekipno

Kumite | U12 | Ž | -45 kg

Kumite | U12 | Ž | -30 kg

Kumite | U12 | Ž | -35 kg

Kumite | U12 | Ž | -40 kg

Kumite | U12 | Ž | +45 kg

Kumite | U12 | Ž | Ekipno

Kumite | U10 | Ž | -28 kg

Kumite | U10 | Ž | -32 kg

Kumite | U10 | Ž | -36 kg

Kumite | U10 | Ž | +36 kg

Kumite | u8 | Ž | +28 kg

Kumite | u8 | Ž | -28 kg

Kontakt osobe

Veljko Brnovic

karatesavezcg@gmail.com

067514787


Irena Ilinčić

kkomladinac@t-com.me

+38267617619


Hoteli

Bilten


Kotizacija

Pojedinačno: 15 €

Ekipno: 25 €

Generalni poredak

Klub Zlatne Srebrne Bronzane
Karate savez Kantona Sarajevo 21 17 26
Karate klub Omladinac 20 12 13
Karate klub "Iskra" 11 4 8
ENERGIJA 9 4 7
Beogradski karate savez 7 8 11
Makpetrol Skoplje 5 1 1
KK POTOCI 4 4 2
olimpik makedonija 4 1 5
Fushe Kosova 3 5 6
KARATE KLUB POSITIVE 3 2 5
Šotokan tim 3 2 4
Karate klub Borac 2 6 1
Karate klub UNSU 2 2 2
Karate Klub "Stari Grad" Budva 2 1 2
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA 2 0 1
Omladinski karate klub Mawashi 2015 1 5 18
Karate savez regije Hercegovina 1 2 1
SPARTAN 1 1 6
Fati Tetovo 1 1 2
Karate klub Kondor 1 1 2
Keiks - Skoplje 1 1 2
Knjaz 1 1 0
Karate klub Baščaršija 1 0 2
Slavija Istočno Sarajevo 1 0 0
Bushido Banja Luka 0 3 8
kbs"Castra" 0 2 3
Karate klub Raška 0 2 0
Karate Klub BUDVA 0 1 4
Grbavica sarajevo 0 1 2
Karate Klub Fokus Niksic 0 1 2
Karate Klub Bijelo Brdo 0 1 2
KARATE KLUB METKOVIĆ 0 1 1
Karate Klub "Podgorica" 0 1 1
Pljevlja 2016 0 1 0
IPPON PRISTINA 0 0 1

Kate - Pojedinačno

Kate | KATE U8 - B (početnici/beginners) | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001096 ANASTASIJA STANIŠIĆ Karate klub Kondor
2. MNE001936 Lana Prelević Karate klub "Iskra"

Kate | KATE U8 - B (početnici/beginners) | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000316 Dušan Božović KARATE KLUB POSITIVE
2. MNE001723 Arsenije Burić KARATE KLUB POSITIVE
3. MNE001724 Rodoljub Timotijević KARATE KLUB POSITIVE
3. WKF002878 VITO CEROVIC SPARTAN

Kate | KATE U12 - B (početnici/beginners) | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001193 Lora Pean Omladinski karate klub Mawashi 2015
2. WKF002805 Jelena Đurđević Beogradski karate savez
3. MNE000308 Ksenija Božović KARATE KLUB POSITIVE
3. MNE000908 Ksenija Irić Karate klub "Iskra"

Kate | KATE U10 - B (početnici/beginners) | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000281 Dušan Borović KK POTOCI
2. MNE000328 Andrej Božović KARATE KLUB POSITIVE
3. MNE000310 Mihail Ćirković KARATE KLUB POSITIVE
3. MNE001849 Hristijan Zaov Karate klub "Iskra"

Kate | KATE - A - U8 | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002961 Anastasija Luovac SPARTAN
2. WKF002962 Katarina Vujisić SPARTAN
3. WKF002953 Milica Grujic SPARTAN
3. MNE002871 IVA VUKČEVIĆ Karate klub Kondor

Kate | KATE U12 - B (početnici/beginners) | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000042 Andrija DESPOTOVIĆ KK POTOCI
2. MNE001853 Nikola Berilazic Karate klub Omladinac
3. MNE001237 Mihajlo Korać Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE001197 Demir Pivić Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kate | KATE - A - U8 | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000316 Dušan Božović KARATE KLUB POSITIVE
2. WKF002781 Marko Savič Karate klub UNSU
3. WKF002967 Djordje Grujić SPARTAN
3. WKF002958 Matija Antonijević SPARTAN

Kate | KATE - A - U21 | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002697 Ilda Muzurović Karate savez Kantona Sarajevo
2. MNE000216 Andjela Lapcic Karate klub Omladinac
3. WKF001983 JOVANA MILAKIĆ Karate Klub Bijelo Brdo
3. MNE000282 Dijana Ćirović KK POTOCI

Kate | KATE U10 - B (početnici/beginners) | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000279 Neda Beljkaš KK POTOCI
2. MNE000030 Maša Malidžan KK POTOCI
3. MNE000322 Matea Leovac KK POTOCI
3. MNE001965 Kosara Odalović Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kate | KATE U14 - B (početnici/beginners) | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001721 Violeta Petroćenko KARATE KLUB POSITIVE
2. MNE000044 Katarina Rondović KK POTOCI
3. MNE000321 Darja Logvinova KARATE KLUB POSITIVE
3. MNE001214 Jelena Ojdanić Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kate | KATE - A - U14 | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002030 Sava Jovanović Karate klub Borac
2. WKF002024 Kristina Vujić Karate klub Borac
3. WKF001990 Nađa Kovačević Beogradski karate savez
3. WKF002724 Tamara Dimitrijević Beogradski karate savez

Kate | KATE U14 - B (početnici/beginners) | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001643 Danilo Kaleski Karate klub Omladinac
2. MNE000641 Dušan Vukčević Karate Klub "Podgorica"
3. MNE001194 Damjan Gobović Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE000437 Danilo Bulajić Karate Klub "Podgorica"

Kate | KATE - A - U14 | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002836 Jovan Radisavljevic Knjaz
2. MNE001638 Aleksa Fatic Karate klub Omladinac
3. WKF002731 Mišo Vrzić Beogradski karate savez
3. WKF002815 Marko Lugonja Bushido Banja Luka

Kate | KATE - A - Seniori | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002756 Katarina Piperin Beogradski karate savez
2. WKF001982 ANASTASIJA KUJAVIĆ Karate Klub Bijelo Brdo
3. WKF002697 Ilda Muzurović Karate savez Kantona Sarajevo
3. WKF002757 Nikolina Đurđević Beogradski karate savez

Kate | KATE - A - Seniori | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002786 Lazar Jojić Karate klub Borac

Kate | KATE - A - U10 | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000757 Uroš Stevović Karate Klub "Stari Grad" Budva
2. MNE000007 Miljan Džaković Pljevlja 2016
3. WKF002968 Damjan Lukovac SPARTAN
3. MNE000606 Sergej Raičević KARATE KLUB POSITIVE

Kate | KATE - A - U12 | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000226 Leonora Vujovic Karate klub Omladinac
2. MNE000127 Tamara Klisić Karate klub "Iskra"
3. MNE000134 Katarina Vlahović Karate klub "Iskra"
3. WKF002726 Petra Pešić Beogradski karate savez

Kate | KATE - A - U21 | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002824 DINO RUŽNIĆ ENERGIJA
2. MNE000235 Blazo Micevski Karate klub Omladinac
3. MNE000070 Dusan Petrovic Karate klub Omladinac
3. WKF002833 Vladim8r Moconja ENERGIJA

Kate | KATE - A - U18 Juniori | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000780 Maša Bulajić Šotokan tim
2. WKF002065 Milica Polužić Karate klub Borac
3. MNE000216 Andjela Lapcic Karate klub Omladinac
3. MNE001120 Mila Marković Karate Klub BUDVA

Kate | KATE - A - U10 | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002736 Teodora Arsić Beogradski karate savez
2. MNE000279 Neda Beljkaš KK POTOCI
3. MNE000770 Teodora Medojević Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE001113 Jovana Kuljanin Karate Klub BUDVA

Kate | KATE - A - U16 Kadeti | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000191 Vasilije Perovic Karate klub Omladinac
2. WKF002762 Uroš Stojanović Beogradski karate savez
3. MNE001123 Lazar Sekulić Karate Klub BUDVA
3. WKF002783 Miloš Purić Karate klub Borac

Kate | KATE - A - U18 Juniori | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000070 Dusan Petrovic Karate klub Omladinac
2. MNE001123 Lazar Sekulić Karate Klub BUDVA
3. MNE000191 Vasilije Perovic Karate klub Omladinac
3. MNE000235 Blazo Micevski Karate klub Omladinac

Kate | KATE - A - U16 Kadeti | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000678 Ivana Vidojević Šotokan tim
2. WKF002029 Krstina Jovanović Karate klub Borac
3. WKF002694 Una Šarkinović Karate savez Kantona Sarajevo
3. MNE001130 Anastasija Mitrović Karate Klub BUDVA

Kate | U12 | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000751 Saša Petrić Karate Klub "Stari Grad" Budva
2. MNE000039 Luka Klačar KK POTOCI
3. WKF002577 Ahmed Busnov Karate savez Kantona Sarajevo
3. MNE000757 Uroš Stevović Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate - Ekipno

Kate | U14 | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KK POTOCI MNE000022 Anica Peruničić
MNE000037 Elena Vemić
MNE000044 Katarina Rondović
2. Karate savez Kantona Sarajevo WKF002588 Alma Ahmić
WKF002590 Najla Ražanica
WKF002591 Inela Kavaz
3. Omladinski karate klub Mawashi 2015 MNE001183 Nikolina Golović
MNE001213 Marija Ojdanić
MNE001214 Jelena Ojdanić
3. Omladinski karate klub Mawashi 2015 MNE001206 Miljana Papović
MNE001213 Marija Ojdanić
MNE001214 Jelena Ojdanić

Kate | U14 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE001638 Aleksa Fatic
MNE001643 Danilo Kaleski
MNE002236 Emir Osmanovic
2. Omladinski karate klub Mawashi 2015 MNE001188 Miloš Roganović
MNE001194 Damjan Gobović
MNE001966 Lazar Zindović

Kate | KATA TEAM 18+ | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate savez Kantona Sarajevo WKF002690 Lejla Ahmetović
WKF002692 Džejla Hukara
WKF002697 Ilda Muzurović
2. Beogradski karate savez WKF002756 Katarina Piperin
WKF002757 Nikolina Đurđević
WKF002834 Jelena Repac

Kate | U12 | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub "Iskra" MNE000108 Viktorija Raičević
MNE000134 Katarina Vlahović
MNE000127 Tamara Klisić
2. Karate Klub "Stari Grad" Budva MNE000721 Lana Čormaković
MNE000727 Nina Pešić
MNE001935 Tea Tešović
3. Omladinski karate klub Mawashi 2015 MNE001192 Mia Banović
MNE001193 Lora Pean
MNE002870 Jovana Simović

Kate | Kata team - Kadeti, Juniori | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate savez Kantona Sarajevo WKF002691 Amila Beganović
WKF002693 Dželila Hukara
WKF002694 Una Šarkinović
2. Šotokan tim MNE000678 Ivana Vidojević
MNE000780 Maša Bulajić
MNE000781 Anja Bulajić
3. Karate Klub Bijelo Brdo WKF001982 ANASTASIJA KUJAVIĆ
WKF001983 JOVANA MILAKIĆ
WKF001984 SUNČICA NEŠIĆ

Kate | U16 - Cadets | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub "Iskra" MNE000788 Andjela Ivanovic
MNE000878 Teodora Bubanja
MNE001395 Sara Abramović

Kate | Kata team - Kadeti, Juniori | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE000070 Dusan Petrovic
MNE000191 Vasilije Perovic
MNE000235 Blazo Micevski
2. Karate savez Kantona Sarajevo WKF002689 Hamza Ahmetović
WKF002695 Ernad Feriz
WKF002696 Tarik Fetahović

Kate | U12 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate savez Kantona Sarajevo WKF002577 Ahmed Busnov
WKF002586 Aiman Karajić
WKF002589 Eman Zornić
2. Karate klub Omladinac MNE000204 Ivo Bulatovic
MNE000089 Maksim Veskovic
MNE001642 Luka Pernjak
3. Karate klub Omladinac MNE000203 Luka Boskovic
MNE001644 Njegos Milacic
MNE001929 vasilije Rakocevic

Kumite - Pojedinačno

Kumite | u8 | M | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000512 Filip Ilincic Karate klub Omladinac

Kumite | u8 | M | +30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001645 Veselin Skataric Karate klub Omladinac

Kumite | u8 | Ž | +28 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001936 Lana Prelević Karate klub "Iskra"

Kumite | u8 | Ž | -28 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001936 Lana Prelević Karate klub "Iskra"

Kumite | U16 - Cadets | Ž | -47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000788 Andjela Ivanovic Karate klub "Iskra"
2. WKF002947 Qendresa Ibrahimi Fushe Kosova
3. WKF002826 NINA BEGANOVIĆ ENERGIJA

Kumite | U10 | Ž | +36 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002800 Milica Mia Vujić Karate klub UNSU
2. MNE000669 Dunja Kovačević Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE001178 Maja Abramović Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE001968 Nikoleta Šćepanović Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | U10 | M | -26 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000033 Vladimir Raičević Karate klub "Iskra"
2. WKF002852 Jakov Šaravanja Karate savez regije Hercegovina

Kumite | U10 | Ž | -32 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000796 Jovana Cetkovic Karate klub "Iskra"
2. MNE000018 Tara Ćupić Karate klub "Iskra"
3. MNE001965 Kosara Odalović Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE000180 Mina Boricic Karate klub Omladinac

Kumite | U10 | Ž | -36 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002905 SEJLA AŠĆIĆ KARATE KLUB ""DO"" TUZLA
2. WKF002912 EJLA HELAC Grbavica sarajevo
3. MNE001963 Ines Odalović Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | U10 | Ž | -28 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002740 Elena Krstin Beogradski karate savez
2. MNE000217 Petra Markovic Karate klub Omladinac
3. MNE001747 Vasilija Bijelović Karate Klub Fokus Niksic
3. WKF002948 Emira Maqedonci Fushe Kosova

Kumite | U10 | M | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001645 Veselin Skataric Karate klub Omladinac
2. MNE000512 Filip Ilincic Karate klub Omladinac
3. MNE001639 Aleksa Rakocevic Karate klub Omladinac
3. WKF002532 Nikola Topić Bushido Banja Luka

Kumite | U10 | M | -34 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000692 Stefan Birovljev Šotokan tim
2. MNE001105 Lazar Grujic Karate klub "Iskra"
3. WKF002910 NIDAL HELAC Grbavica sarajevo
3. MNE001069 DANIJEL STANIŠIĆ Karate klub Kondor

Kumite | U12 | Ž | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002933 Ilma Muhibić Karate savez Kantona Sarajevo
2. WKF002604 Milica Mia Vujić Karate klub UNSU
3. WKF002742 Maša Miranović Beogradski karate savez
3. WKF002581 Uma Šukurica Karate savez Kantona Sarajevo

Kumite | U12 | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000132 Una Rakovic Karate klub Omladinac
2. WKF002804 Iva Todorović Beogradski karate savez
3. WKF002909 NEJLA HELAC Grbavica sarajevo
3. WKF002531 Lea Balta Bushido Banja Luka

Kumite | U10 | M | -38 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002848 Dragan Soldo Karate savez regije Hercegovina
2. MNE001827 Pavle Davidović Karate klub "Iskra"

Kumite | U10 | M | +38 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001219 Ivan Dijanić Karate klub "Iskra"
2. MNE001198 Uroš Lakić Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. WKF002877 Ante Josip Smoljan Karate savez regije Hercegovina

Kumite | U12 | Ž | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000914 Viktorija Vukadinović Karate klub "Iskra"
2. WKF002889 Nađa Nešović Karate klub Raška
3. WKF002605 Milica Mijić Karate klub UNSU
3. WKF002741 Jana Popović Beogradski karate savez

Kumite | U14 | Ž | -42 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000192 Helena Backovic Karate klub Omladinac
2. WKF002746 Petra Jovanović Beogradski karate savez
3. WKF002616 Marija Gavrilović 2 Karate klub UNSU
3. WKF002582 Ilma Muhibić Karate savez Kantona Sarajevo

Kumite | U14 | Ž | -47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002826 NINA BEGANOVIĆ ENERGIJA
2. WKF002777 Karla Pezić KARATE KLUB METKOVIĆ
3. WKF002971 Viktorija Šćepanović SPARTAN
3. WKF002977 Adna Uščuplić Karate klub Baščaršija

Kumite | U18 - Junior | Ž | -48 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002738 Anja Arandjelović Beogradski karate savez
2. MNE001184 Marija Tomanović Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE001191 Jovana Ćalić Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | U16 - Cadets | Ž | -54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002561 Andjela Stojić ENERGIJA
2. WKF002668 Adna Rebronja Karate savez Kantona Sarajevo
3. WKF002564 Nikolina Čučak ENERGIJA
3. WKF002951 Rinesa Osmani Fushe Kosova

Kumite | U12 | Ž | +45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002828 ENA KAPIĆ ENERGIJA
2. WKF002743 Lara Miranović Beogradski karate savez
3. MNE001192 Mia Banović Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE001193 Lora Pean Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | U18 - Junior | Ž | -53 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002803 ALMINA HALOLOVIĆ KARATE KLUB ""DO"" TUZLA
2. WKF002680 Ena Hamzić Karate savez Kantona Sarajevo
3. WKF002869 Marija Mileva olimpik makedonija

Kumite | U12 | M | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000199 Jusuf Saljiu Karate klub Omladinac
2. WKF002739 Filip Krstin Beogradski karate savez
3. WKF002525 Vladimir Lugonja Bushido Banja Luka
3. MNE001201 Rajan Jovanović Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | U14 | Ž | +47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002561 Andjela Stojić ENERGIJA
2. WKF002601 Janina Dardhista Keiks - Skoplje
3. WKF002591 Inela Kavaz Karate savez Kantona Sarajevo
3. WKF002706 Nejla Hodžić Karate savez Kantona Sarajevo

Kumite | U12 | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000334 Filip Šoškić Karate klub "Iskra"
2. MNE001065 MATIJA BOLJEVIĆ Karate klub Kondor
3. WKF002816 Strainja Kuridza Bushido Banja Luka
3. MNE000779 Petar Radović Šotokan tim

Kumite | U14 | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF001986 Stefan Milunović Beogradski karate savez
2. WKF002565 Lukas Kandic ENERGIJA
3. MNE000695 Sergej Cimbaljević Šotokan tim
3. MNE000001 Balša Vojinović Karate klub "Iskra"

Kumite | U16 - Cadets | Ž | +54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002599 Jusra Ademi Keiks - Skoplje
2. WKF002950 Njomza Osmani Fushe Kosova
3. WKF002669 Iman Šuman Karate savez Kantona Sarajevo
3. WKF002533 Ivana Suboti Bushido Banja Luka

Kumite | U18 - Junior | Ž | -59 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002872 MArina Kurteš Slavija Istočno Sarajevo
2. WKF002867 Magdalena Bozinovska olimpik makedonija
3. WKF002776 Ema Vidović KARATE KLUB METKOVIĆ
3. WKF002822 EMA SELMAN ENERGIJA

Kumite | U21 | M | -60 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002942 albinot Selmani Fushe Kosova
2. WKF002676 Eldin Hajdarpašić Karate savez Kantona Sarajevo

Kumite | U14 | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002585 Benjamin Dinar Karate savez Kantona Sarajevo
2. WKF002650 Sinan Paljevac Karate savez Kantona Sarajevo
3. MNE001851 Lazar Lazarevic Karate klub Omladinac
3. MNE001855 Vuk Bajovic Karate klub Omladinac

Kumite | U21 | Ž | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002940 Lejla Ahmetović Karate savez Kantona Sarajevo
2. WKF002720 Jovana Vukelić Bushido Banja Luka

Kumite | U12 | Ž | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002603 Marija Gavrilović Karate klub UNSU
2. WKF002948 Emira Maqedonci Fushe Kosova

Kumite | U18 - Junior | Ž | +59 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001036 Milena Jovanovic Karate klub Omladinac
2. WKF002792 Tamara Živković Karate klub Borac
3. WKF002950 Njomza Osmani Fushe Kosova
3. WKF002759 Anja Radović Beogradski karate savez

Kumite | U12 | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002577 Ahmed Busnov Karate savez Kantona Sarajevo
2. MNE000789 Balsa Danilovic Karate klub "Iskra"
3. MNE001185 Lazar Grbović Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. WKF002761 Đorđe Đurđanović Beogradski karate savez

Kumite | U12 | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002974 Vedad Mujić Karate klub Baščaršija
2. MNE001205 Luka Nikolić Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE000688 Gojko Matović Šotokan tim
3. MNE000141 Anes Arifaj Karate klub "Iskra"

Kumite | U14 | M | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002570 Luka Pejic ENERGIJA
2. WKF002784 Lazar Purić Karate klub Borac
3. WKF002709 Dželil Tvrtković Karate savez Kantona Sarajevo
3. WKF002594 Ajdin Karadža Karate savez Kantona Sarajevo

Kumite | U21 | Ž | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000670 Sara Radenković Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE000083 Milica Jeknic Karate klub Omladinac
3. WKF002670 Azijada Hidić Karate savez Kantona Sarajevo
3. WKF002941 Albulena Gervala Fushe Kosova

Kumite | U14 | M | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002825 HASSAM SELIMOVIĆ ENERGIJA
2. WKF002890 Filip Virijević Karate klub Raška
3. WKF002978 Kemal Uščuplić Karate klub Baščaršija
3. WKF002732 Vladimir Caković Beogradski karate savez

Kumite | U12 | M | +45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000133 Stefan Miljanić Karate klub "Iskra"
2. MNE000998 Stefan Vujisic Karate klub "Iskra"
3. MNE000682 Nemanja Gecaj Šotokan tim
3. WKF002589 Eman Zornić Karate savez Kantona Sarajevo

Kumite | U16 - Cadets | M | -57 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002861 Andrej Angelov olimpik makedonija
2. WKF002855 Lukas Lovric Karate savez regije Hercegovina
3. WKF002686 Amin Klino Karate savez Kantona Sarajevo
3. WKF002689 Hamza Ahmetović Karate savez Kantona Sarajevo

Kumite | U21 | Ž | -61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002868 Veronika Kostovska olimpik makedonija
2. WKF002710 Arma Avdović Karate savez Kantona Sarajevo
3. WKF002822 EMA SELMAN ENERGIJA
3. WKF002839 Vjolcca Gufuri Fati Tetovo

Kumite | U21 | Ž | -68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002679 Dina Mahmud Karate savez Kantona Sarajevo

Kumite | U21 | Ž | +68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002734 Sara Rodić Beogradski karate savez

Kumite | U16 - Cadets | M | -52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002860 Matej Belistojanovski olimpik makedonija
2. WKF002570 Luka Pejic ENERGIJA
3. MNE000194 Ognjen Bjelajac Karate klub Omladinac
3. MNE000198 Emre Saljiu Karate klub Omladinac

Kumite | U21 | M | -84 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002654 Gligor Petkov Makpetrol Skoplje
2. MNE001039 Ilija Radonjic Karate klub Omladinac

Kumite | U21 | M | -75 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002698 Hamza Turulja Karate savez Kantona Sarajevo
2. WKF002562 Dejan Janjic ENERGIJA
3. WKF002674 Tarik Kalkan Karate savez Kantona Sarajevo
3. WKF002838 Doan Osmani Fati Tetovo

Kumite | U18 - Junior | M | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002737 Nikola Lazović Beogradski karate savez
2. WKF002945 Qendrem Halimi Fushe Kosova
3. WKF002528 David Radić Bushido Banja Luka
3. WKF002944 Meriton Zhdella Fushe Kosova

Kumite | U18 - Junior | M | -61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000577 Matija Bojić Karate Klub Fokus Niksic
2. WKF002942 albinot Selmani Fushe Kosova
3. WKF002862 Hristijan Stojanovski olimpik makedonija
3. WKF002920 ARGJEND BAJRAMI IPPON PRISTINA

Kumite | U14 | M | +55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002825 HASSAM SELIMOVIĆ ENERGIJA
2. WKF002576 Dino Taslaman Karate savez Kantona Sarajevo
3. MNE000020 Tadija Keljanovic Karate klub "Iskra"
3. WKF002583 Faris Ajanović Karate savez Kantona Sarajevo

Kumite | U21 | M | -67 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002659 Roberto Ackovski Makpetrol Skoplje
2. WKF002700 Adin Hadžić Karate savez Kantona Sarajevo
3. WKF002597 Memedi Mevljud Keiks - Skoplje
3. WKF002534 Strahinja Branković kbs"Castra"

Kumite | Seniori 18+ | Ž | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002690 Lejla Ahmetović Karate savez Kantona Sarajevo
2. WKF002702 Zerina Handžić Karate savez Kantona Sarajevo

Kumite | Seniori 18+ | Ž | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002941 Albulena Gervala Fushe Kosova
2. WKF002837 Jovana Vulinović Knjaz

Kumite | Seniori 18+ | Ž | -61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002868 Veronika Kostovska olimpik makedonija
2. WKF002839 Vjolcca Gufuri Fati Tetovo

Kumite | Seniori 18+ | Ž | -68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002679 Dina Mahmud Karate savez Kantona Sarajevo
2. WKF002701 Sumeja Šeto Karate savez Kantona Sarajevo
3. WKF002765 Sara Roljić kbs"Castra"

Kumite | U18 - Junior | M | +76 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002685 Eldar Talović Karate savez Kantona Sarajevo
2. WKF002787 Mihajlo Arsović Karate klub Borac
3. WKF001252 Sandro Krešić KARATE KLUB ""DO"" TUZLA
3. WKF002598 Beriz Kurtanovic Keiks - Skoplje

Kumite | U16 - Cadets | M | -63 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000082 Andrija Danilovic Karate klub Omladinac
2. WKF002713 Mak Efendić Karate savez Kantona Sarajevo
3. WKF002537 Stefan Jakovljević kbs"Castra"
3. WKF002672 Kenan Memišević Karate savez Kantona Sarajevo

Kumite | U18 - Junior | M | -68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000065 Bojan Boskovic Karate klub Omladinac
2. WKF002688 Eldar Kršo Karate savez Kantona Sarajevo
3. MNE000578 Lazar Kosović Karate Klub Fokus Niksic
3. WKF002678 Afan Zukić Karate savez Kantona Sarajevo

Kumite | U16 - Cadets | M | -70 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002660 Vitomir Trajkovski Makpetrol Skoplje
2. WKF002658 Stefan Stojmović Makpetrol Skoplje
3. WKF002936 Alija Delić Karate savez Kantona Sarajevo
3. WKF002579 Kemal Nezirić Karate savez Kantona Sarajevo

Kumite | Seniori 18+ | M | -67 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002546 Haris Poljo Karate savez Kantona Sarajevo
2. WKF002687 Faruk Sijerčić Karate savez Kantona Sarajevo
3. WKF002864 Fahik Veseli olimpik makedonija
3. WKF002865 Marko Kostov olimpik makedonija

Kumite | U21 | M | +84 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002699 Rijad Džuho Karate savez Kantona Sarajevo
2. WKF002662 Mladen Jorgic ENERGIJA

Kumite | Seniori 18+ | M | -60 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002657 Abdurahim Idrizi Makpetrol Skoplje

Kumite | Seniori 18+ | M | -84 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002654 Gligor Petkov Makpetrol Skoplje

Kumite | Seniori 18+ | M | -75 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002838 Doan Osmani Fati Tetovo
2. WKF002755 Ljubiša Marić Beogradski karate savez
3. WKF002703 Jasmin Husejinović Karate savez Kantona Sarajevo
3. WKF002655 Gligor Stanoev Makpetrol Skoplje

Kumite | U18 - Junior | M | -76 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000087 Andrija Fatic Karate klub Omladinac
2. MNE000055 Balsa Milickovic Karate klub Omladinac
3. WKF002562 Dejan Janjic ENERGIJA
3. WKF002651 Muhamed Spahić Karate savez Kantona Sarajevo

Kumite | U16 - Cadets | M | +70 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002683 Anes Bostandžić Karate savez Kantona Sarajevo
2. MNE000700 Petar Damjanović Šotokan tim
3. WKF002814 Ljubiša Todorović Bushido Banja Luka
3. MNE000572 Lazar Potpara Karate Klub Fokus Niksic

Kumite - Ekipno

Kumite | U14 | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE000034 Nadja Boricic
MNE000192 Helena Backovic
MNE001092 Itana Raonic
2. Omladinski karate klub Mawashi 2015 MNE001183 Nikolina Golović
MNE001206 Miljana Papović
3. Karate savez Kantona Sarajevo WKF002590 Najla Ražanica
WKF002591 Inela Kavaz
WKF002649 Nađa Muhović
WKF002706 Nejla Hodžić

Kumite | U12 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub "Iskra" MNE000133 Stefan Miljanić
MNE000334 Filip Šoškić
MNE000141 Anes Arifaj
MNE000880 Branko Lazović
2. Bushido Banja Luka WKF002525 Vladimir Lugonja
WKF002527 Kristijan Dimitrić
WKF002820 Matej Kalinić
3. Karate klub Omladinac MNE000199 Jusuf Saljiu
MNE000221 Sergej Pajovic
3. Karate klub "Iskra" MNE001409 Maksim Jovovic
MNE001696 Dragan Vukasevic

Kumite | U21 | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate savez Kantona Sarajevo WKF002679 Dina Mahmud
WKF002684 Lejla Kabaši
WKF002692 Džejla Hukara
WKF002710 Arma Avdović
WKF002711 Armina Avdović

Kumite | Seniori | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate savez Kantona Sarajevo WKF002679 Dina Mahmud
WKF002690 Lejla Ahmetović
WKF002701 Sumeja Šeto
WKF002702 Zerina Handžić
WKF002710 Arma Avdović

Kumite | U18 - Junior | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate savez Kantona Sarajevo WKF002680 Ena Hamzić
WKF002707 Nejla Mujković
WKF002711 Armina Avdović
WKF002715 Hana Kapo
2. Bushido Banja Luka WKF002533 Ivana Suboti
WKF002720 Jovana Vukelić
3. Karate klub Omladinac MNE001036 Milena Jovanovic
MNE000083 Milica Jeknic

Kumite | U21 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate savez Kantona Sarajevo WKF002674 Tarik Kalkan
WKF002676 Eldin Hajdarpašić
WKF002698 Hamza Turulja
WKF002699 Rijad Džuho
WKF002939 Faruk Sijerčić
2. kbs"Castra" WKF002534 Strahinja Branković
WKF002881 Luka Papić

Kumite | U14 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. ENERGIJA WKF002565 Lukas Kandic
WKF002570 Luka Pejic
2. Karate savez Kantona Sarajevo WKF002583 Faris Ajanović
WKF002585 Benjamin Dinar
WKF002594 Ajdin Karadža
WKF002709 Dželil Tvrtković
3. Karate klub "Iskra" MNE000001 Balša Vojinović
MNE000370 Petar Radovanović
MNE000879 Nemanja Dragaš
3. Karate savez Kantona Sarajevo WKF002576 Dino Taslaman
WKF002592 Anur Bjelan
WKF002650 Sinan Paljevac

Kumite | Seniori | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate savez Kantona Sarajevo WKF002546 Haris Poljo
WKF002676 Eldin Hajdarpašić
WKF002687 Faruk Sijerčić
WKF002698 Hamza Turulja
WKF002699 Rijad Džuho
WKF002700 Adin Hadžić
WKF002703 Jasmin Husejinović
2. Karate klub Omladinac MNE000051 Lazar Kukulicic
MNE000229 Vuk Popovic
MNE001039 Ilija Radonjic

Kumite | U12 | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub "Iskra" MNE000793 Hanna Vlahovic
MNE001012 Jovana Vujisic
2. Karate klub Omladinac MNE000219 Jelena Miladinovic
MNE000132 Una Rakovic
MNE001850 Bogdana Bajovic
3. Beogradski karate savez WKF002741 Jana Popović
WKF002742 Maša Miranović
WKF002743 Lara Miranović
WKF002804 Iva Todorović
3. Karate savez Kantona Sarajevo WKF002581 Uma Šukurica
WKF002587 Ena Čavkušić

Kumite | U18 - Junior | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE000055 Balsa Milickovic
MNE000065 Bojan Boskovic
MNE000087 Andrija Fatic
MNE000237 Janko Dzevardanovic
2. kbs"Castra" WKF002534 Strahinja Branković
WKF002881 Luka Papić
3. Karate savez Kantona Sarajevo WKF002678 Afan Zukić
WKF002688 Eldar Kršo
WKF002699 Rijad Džuho
WKF002712 Eldar Alić
3. ENERGIJA WKF002562 Dejan Janjic
WKF002563 Pavle Dujaković
WKF002567 Sergej Vučić
WKF002666 Stefan Račić

Kumite | U16 - Cadets | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Fushe Kosova WKF002950 Njomza Osmani
WKF002951 Rinesa Osmani
2. Karate savez Kantona Sarajevo WKF002584 Arnela Vejo
WKF002668 Adna Rebronja
WKF002669 Iman Šuman
WKF002705 Sarah Čardaković
3. Omladinski karate klub Mawashi 2015 MNE001184 Marija Tomanović
MNE001191 Jovana Ćalić

Kumite | U16 - Cadets | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE000198 Emre Saljiu
MNE000228 Vladimir Vukcevic
MNE000233 Jovan Fatic
2. Karate savez Kantona Sarajevo WKF002579 Kemal Nezirić
WKF002672 Kenan Memišević
WKF002683 Anes Bostandžić
WKF002686 Amin Klino
WKF002936 Alija Delić
3. olimpik makedonija WKF002859 Bojan Kostov
WKF002860 Matej Belistojanovski
WKF002861 Andrej Angelov
3. Fushe Kosova WKF002944 Meriton Zhdella
WKF002945 Qendrem Halimi

Kate - Pojedinačno

Kate - Ekipno

Kumite - Pojedinačno

Kumite - Ekipno

Ukupno prijava / klubovi / države: 709 / 44 / 8 Ispis

Prijavljeni klubovi

Prijavljeni takmičari

Kate | KATE - A - U8 | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 9
Dušan Božović
7 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Mark Ciganok
7 god
Plavi pojas
Karate Klub BUDVA

Marko Savič
7 god
Zeleni pojas
Karate klub UNSU

Aleksa Ljubišić
7 god
Zeleni pojas
Karate klub UNSU

Mijat Šuković
6 god
Oranž pojas
SPARTAN

Matija Antonijević
6 god
Bijeli pojas
SPARTAN

Nikola Perunović
7 god
Žuti pojas
SPARTAN

Djordje Grujić
7 god
Žuti pojas
SPARTAN

Mihailo Šuković
7 god
Žuti pojas
SPARTAN

Kate | KATE - A - U8 | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
IVA VUKČEVIĆ
8 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Milica Grujic
6 god
Bijeli pojas
SPARTAN

Anastasija Luovac
7 god
Bijeli pojas
SPARTAN

Katarina Vujisić
7 god
Žuti pojas
SPARTAN

Vasilisa Dabetić
8 god
Bijeli pojas
SPARTAN

Kate | KATE - A - U10 | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 7
Miljan Džaković
8 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Dušan Borović
8 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Sergej Raičević
9 god
Plavi pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Uroš Stevović
9 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

VASILIJE STOJANOVIĆ
9 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Aleksa Ljubišić
8 god
Zeleni pojas
Karate klub UNSU

Damjan Lukovac
9 god
Bijeli pojas
SPARTAN

Kate | KATE - A - U10 | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 7
Miljana Džaković
8 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Maša Malidžan
9 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Visnja Bulatovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Neda Beljkaš
9 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Teodora Medojević
9 god
Oranž pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Jovana Kuljanin
9 god
Zeleni pojas
Karate Klub BUDVA

Teodora Arsić
9 god
Braon pojas
Beogradski karate savez

Kate | KATE - A - U12 | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 14
Leonora Vujovic
10 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Viktorija Raičević
12 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Katarina Vlahović
11 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Tamara Klisić
11 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Lana Čormaković
10 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Nina Pešić
10 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Una Vučićević
10 god
Plavi pojas
Karate Klub BUDVA

KRISTINA BULATOVIĆ
11 god
Plavi pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Petra Pešić
10 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Milica Mijić
10 god
Braon pojas
Karate klub UNSU

Iva Todorović
11 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Jelena Đurđević
11 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Dženita Hasić
11 god
Braon pojas
Karate Klub "Sloboda" Tuzla BiH

Alma Ahmić
11 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Kate | KATE - A - U14 | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Aleksa Fatic
12 god
Zeleni pojas
Karate klub Omladinac

Luka Pejic
13 god
Zeleni pojas
ENERGIJA

Mišo Vrzić
12 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Marko Lugonja
13 god
Braon pojas
Bushido Banja Luka

Jovan Radisavljevic
13 god
Crni pojas 1.DAN
Knjaz

Kate | KATE - A - U14 | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 12
Anica Peruničić
13 god
Braon pojas
KK POTOCI

Elena Vemić
13 god
Braon pojas
KK POTOCI

Katarina Rondović
13 god
Plavi pojas
KK POTOCI

Ena Rondić
12 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Sandra Racanović
12 god
Plavi pojas
Karate Klub BUDVA

Anastasija Mitrović
13 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub BUDVA

Nađa Kovačević
13 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Kristina Vujić
14 god
Plavi pojas
Karate klub Borac

Sava Jovanović
13 god
Plavi pojas
Karate klub Borac

Alma Ahmić
12 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Šila Rudalija
13 god
Plavi pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Tamara Dimitrijević
12 god
Braon pojas
Beogradski karate savez

Kate | KATE - A - U16 Kadeti | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 9
Nataša Džuver
16 god
Braon pojas
KK POTOCI

Ivana Vidojević
14 god
Braon pojas
Šotokan tim

Mia Bošnjaković
14 god
Plavi pojas
Šotokan tim

Mila Marković
14 god
Braon pojas
Karate Klub BUDVA

Anastasija Mitrović
13 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub BUDVA

Emili Stegnjaja
14 god
Braon pojas
Beogradski karate savez

Krstina Jovanović
14 god
Plavi pojas
Karate klub Borac

Una Šarkinović
14 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

ISIDORA MAMLIĆ
14 god
Plavi pojas
Karate Klub Bijelo Brdo

Kate | KATE - A - U16 Kadeti | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 7
Vasilije Perovic
15 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Omladinac

Feliks Koba
14 god
Plavi pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Ilija Jelovac
15 god
Braon pojas
Karate klub Omladinac

Lazar Sekulić
14 god
Braon pojas
Karate Klub BUDVA

Petar Vuković
14 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Uroš Stojanović
16 god
Braon pojas
Beogradski karate savez

Miloš Purić
14 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Borac

Kate | KATE - A - U18 Juniori | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Dusan Petrovic
17 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Omladinac

Vasilije Perovic
15 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Omladinac

Blazo Micevski
17 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Omladinac

Lazar Sekulić
14 god
Braon pojas
Karate Klub BUDVA

DINO RUŽNIĆ
18 god
Crni pojas 2.DAN
Jion Peb Bihac

Kate | KATE - A - U18 Juniori | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 9
Andjela Lapcic
17 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Omladinac

Nataša Džuver
16 god
Braon pojas
KK POTOCI

Maša Bulajić
17 god
Braon pojas
Šotokan tim

Mila Marković
14 god
Braon pojas
Karate Klub BUDVA

SUNČICA NEŠIĆ
17 god
Braon pojas
Karate Klub Bijelo Brdo

Milica Polužić
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Borac

Amila Beganović
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate savez Kantona Sarajevo

Dželila Hukara
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate savez Kantona Sarajevo

NIKOLINA VUKAS
16 god
Braon pojas
Karate Klub Bijelo Brdo

Kate | KATE - A - U21 | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Andjela Lapcic
17 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Omladinac

Dijana Ćirović
19 god
Braon pojas
KK POTOCI

JOVANA MILAKIĆ
17 god
Braon pojas
Karate Klub Bijelo Brdo

Ilda Muzurović
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate savez Kantona Sarajevo

Ilda Muzurović
17 god
Crni pojas 2.DAN
Karate savez Kantona Sarajevo

Kate | KATE - A - U21 | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Dusan Romanovic
20 god
Braon pojas
Karate club Champion-Ulcinj

Dusan Petrovic
17 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Omladinac

Blazo Micevski
17 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Omladinac

DINO RUŽNIĆ
18 god
Crni pojas 2.DAN
Jion Peb Bihac

Vladim8r Moconja
20 god
Crni pojas 1.DAN
ENERGIJA

Kate | KATE - A - Seniori | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
Dusan Petrovic
17 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Omladinac

Blazo Micevski
17 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Omladinac

Lazar Jojić
22 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Borac

Kate | KATE - A - Seniori | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
ANASTASIJA KUJAVIĆ
18 god
Braon pojas
Karate Klub Bijelo Brdo

Ilda Muzurović
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate savez Kantona Sarajevo

Katarina Piperin
25 god
Crni pojas 1.DAN
Beogradski karate savez

Nikolina Đurđević
20 god
Crni pojas 1.DAN
Beogradski karate savez

Kate | KATE U8 - B (početnici/beginners) | M / Prijavljenih takmičara: 11
Dušan Božović
7 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Rodoljub Timotijević
6 god
Oranž pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Arsenije Burić
7 god
Žuti pojas
KARATE KLUB POSITIVE

VITO CEROVIC
8 god
Bijeli pojas
SPARTAN

ALEKSA KLJAJEVIC
8 god
Bijeli pojas
SPARTAN

DJORDJIJE ZEJAK
7 god
Žuti pojas
SPARTAN

Luka Grujić
6 god
Bijeli pojas
SPARTAN

Marko Rakočević
6 god
Žuti pojas
SPARTAN

Aleksa Bojić
6 god
Bijeli pojas
SPARTAN

Uroš Samardžić
7 god
Oranž pojas
SPARTAN

Nemanja Dožić
7 god
Žuti pojas
SPARTAN

Kate | KATE U8 - B (početnici/beginners) | Ž / Prijavljenih takmičara: 2
ANASTASIJA STANIŠIĆ
8 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Lana Prelević
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | KATE U10 - B (početnici/beginners) | Ž / Prijavljenih takmičara: 16
Maša Malidžan
9 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Nataša Šubarić
8 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Aneta Krejović
8 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Sara Zivkovic
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Neda Beljkaš
9 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Iva Janjušević
9 god
Žuti pojas
Karate Klub "Podgorica"

Matea Leovac
8 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Jovana Kuljanin
9 god
Zeleni pojas
Karate Klub BUDVA

Elena Dacić
9 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Iva Stevanović
9 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Aleksandra Ćetković
8 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Marija Čabarkapa
9 god
Žuti pojas
Pljevlja 2016

Ines Odalović
9 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kosara Odalović
8 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Gorana Đorojević
8 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Anastasija Stojkovska
9 god
Oranž pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | KATE U10 - B (početnici/beginners) | M / Prijavljenih takmičara: 24
Vojin Knežević
9 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Dušan Borović
8 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Mihail Ćirković
8 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Andrej Božović
10 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Lazar Vojvodić
8 god
Žuti pojas
Karate Klub "Podgorica"

Sergej Raičević
9 god
Plavi pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Marko Pejović
9 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Mario Popović
9 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

DANIJEL STANIŠIĆ
9 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Dimitrije Kaludjerović
9 god
Zeleni pojas
Karate Klub BUDVA

Uroš Lakić
9 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Dragan Bjekovic
9 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Lazar Žerajić
8 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Ejman Fata Nahhas
8 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Vasilije Pejović
8 god
Žuti pojas
Pljevlja 2016

Djordjije Ćosović
8 god
Žuti pojas
Pljevlja 2016

Vasilije Cvijović
8 god
Žuti pojas
Pljevlja 2016

David Nikprelevic
9 god
Žuti pojas
Karate club Champion-Ulcinj

Hristijan Zaov
8 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Marko Dujovic
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Matija Lakovic
9 god
Žuti pojas
Karate Klub "Podgorica"

Pavle Konatar
10 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Strahinja Renovčević
9 god
Oranž pojas
Karate klub UNSU

Luka Djurić
8 god
Žuti pojas
SPARTAN

Kate | KATE U12 - B (početnici/beginners) | M / Prijavljenih takmičara: 10
Andrija DESPOTOVIĆ
10 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Ognjan Striković
10 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Lazar Grbović
12 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Demir Pivić
10 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Mihajlo Korać
10 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Luka Pernjak
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Omladinac

Njegos Milacic
10 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Nikola Berilazic
11 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Nikola Gluščević
10 god
Žuti pojas
Pljevlja 2016

vasilije Rakocevic
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kate | KATE U12 - B (početnici/beginners) | Ž / Prijavljenih takmičara: 12
Lena Lončar
10 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Andjela Sekulic
11 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Marija Martinovic
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Omladinac

Nikolina Janjušević
10 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Ksenija Božović
11 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Ksenija Irić
11 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Mia Banović
10 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Lora Pean
10 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Anita Kovačević
11 god
Žuti pojas
Pljevlja 2016

Jaredić Zoja
11 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Jelena Đurđević
11 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Jovana Simović
11 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kate | KATE U14 - B (početnici/beginners) | Ž / Prijavljenih takmičara: 5
Katarina Rondović
13 god
Plavi pojas
KK POTOCI

Darja Logvinova
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Miljana Papović
13 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Jelena Ojdanić
12 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Violeta Petroćenko
13 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Kate | KATE U14 - B (početnici/beginners) | M / Prijavljenih takmičara: 6
Danilo Bulajić
13 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Dušan Vukčević
12 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Damjan Gobović
13 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Nikola Jaredić
13 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Danilo Kaleski
12 god
Zeleni pojas
Karate klub Omladinac

Lazar Zindović
13 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | u8 | M | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Filip Ilincic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | u8 | M | +30 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Veselin Skataric
7 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | u8 | Ž | +28 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Lana Prelević
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | u8 | Ž | -28 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Lana Prelević
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | U10 | M | -26 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Vladimir Raičević
9 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Dragan Bjekovic
9 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Jakov Šaravanja
9 god
Zeleni pojas
Karate savez regije Hercegovina

David Kovačić
9 god
Zeleni pojas
KK Globus Čakovec

Kumite | U10 | M | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Vojin Knežević
9 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Davud Arifaj
8 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Filip Ilincic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Aleksa Rakocevic
9 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Veselin Skataric
7 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Nikola Topić
8 god
Zeleni pojas
Bushido Banja Luka

Kumite | U10 | M | -34 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Stefan Birovljev
10 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Lazar Rakocevic
8 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Lazar Grujic
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

DANIJEL STANIŠIĆ
9 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Isa Elmazi
8 god
Plavi pojas
Fati Tetovo

NIDAL HELAC
9 god
Plavi pojas
Grbavica sarajevo

Kumite | U10 | M | -38 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Vojin Knežević
9 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Jefrim Radulovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Pavle Davidović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Dragan Soldo
10 god
Braon pojas
Karate savez regije Hercegovina

Kumite | U10 | M | +38 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Uroš Lakić
9 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Ivan Dijanić
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Ante Josip Smoljan
9 god
Žuti pojas
Karate savez regije Hercegovina

Kumite | U10 | Ž | -28 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Petra Markovic
9 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Vasilija Bijelović
10 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kosara Odalović
8 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Elena Krstin
8 god
Oranž pojas
Beogradski karate savez

Emira Maqedonci
9 god
Oranž pojas
Fushe Kosova

Kumite | U10 | Ž | -32 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Tara Ćupić
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Mina Boricic
9 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Zoja Seba
9 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Jovana Cetkovic
9 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Kosara Odalović
8 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | U10 | Ž | -36 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Ines Odalović
9 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Gorana Đorojević
8 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

SEJLA AŠĆIĆ
9 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

NIDAL HELAC
9 god
Plavi pojas
Grbavica sarajevo

EJLA HELAC
9 god
Plavi pojas
Grbavica sarajevo

Kumite | U10 | Ž | +36 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Dunja Kovačević
10 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Maja Abramović
8 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Nikoleta Šćepanović
9 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Milica Mia Vujić
9 god
Braon pojas
Karate klub UNSU

Kumite | U12 | M | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 12
Jusuf Saljiu
11 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Igor Brnada
10 god
Zeleni pojas
Šotokan tim

Lazar Perisic
10 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Mihailo Bjelic
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Branko Lazović
11 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Marko Laković
10 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Rajan Jovanović
10 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Aleksa Rakocevic
9 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Vladimir Lugonja
10 god
Braon pojas
Bushido Banja Luka

Filip Krstin
10 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Nikola Bjeljac
10 god
Plavi pojas
Bushido Banja Luka

Brajusković Andrija
10 god
Oranž pojas
SPARTAN

Kumite | U12 | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 14
Balsa Danilovic
11 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Vuk Škatarić
10 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Lazar Grbović
12 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Demir Pivić
10 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Andrija Rabrenović
11 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Danijel Jemiljanovic
10 god
Oranž pojas
Karate club Champion-Ulcinj

Matija Vujadinovic
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Ahmed Busnov
10 god
Plavi pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Ivan Knežević
11 god
Plavi pojas
Karate klub UNSU

Đorđe Đurđanović
11 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Vojin Milosavljević
11 god
Oranž pojas
Beogradski karate savez

Dragan Soldo
10 god
Braon pojas
Karate savez regije Hercegovina

Andrija Savić
11 god
Plavi pojas
Karate klub Raška

savo Kujovic
10 god
Oranž pojas
SPARTAN

Kumite | U12 | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 9
Sergej Pajovic
12 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Filip Šoškić
12 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Petar Radović
11 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Ratko Grujic
10 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

MATIJA BOLJEVIĆ
10 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Sava Popović
10 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Nikola Radić
10 god
Oranž pojas
Beogradski karate savez

Strainja Kuridza
11 god
Plavi pojas
Bushido Banja Luka

Matej Kalinić
10 god
Plavi pojas
Bushido Banja Luka

Kumite | U12 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Luka Boskovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Anes Arifaj
11 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Gojko Matović
11 god
Žuti pojas
Šotokan tim

RADOMIR MADŽAROVIĆ
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Luka Nikolić
11 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kristijan Dimitrić
10 god
Plavi pojas
Bushido Banja Luka

Kristijan Dimitrić
10 god
Braon pojas
Bushido Banja Luka

Vedad Mujić
11 god
Braon pojas
Karate klub Baščaršija

Kumite | U12 | M | +45 kg / Prijavljenih takmičara: 10
Radoje Čabarkapa
10 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Milan Dzaković
10 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Djordje Jankovic
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Omladinac

Stefan Miljanić
12 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Nemanja Gecaj
10 god
Oranž pojas
Šotokan tim

Stefan Vujisic
12 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Vuk Papović
11 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Tarik Šetić
11 god
Plavi pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Eman Zornić
11 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Kerim Žuga
11 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Kumite | U12 | Ž | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Jelena Miladinovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Nina Mrkic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Bogdana Bajovic
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Omladinac

JOVANA VUKOVIĆ
11 god
Zeleni pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Marija Gavrilović
11 god
Braon pojas
Karate klub UNSU

Aida Trstenjak
11 god
Plavi pojas
KK Globus Čakovec

Emira Maqedonci
9 god
Oranž pojas
Fushe Kosova

Kumite | U12 | Ž | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 12
Mia Miljanic
10 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Jovana Vujisic
10 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Katarina Djukic
10 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Šejla Ašćić
10 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

Uma Šukurica
11 god
Plavi pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Ena Čavkušić
11 god
Plavi pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Milica Mia Vujić
10 god
Braon pojas
Karate klub UNSU

Maša Miranović
11 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Nađa Jovanović
10 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Maja Soldo
11 god
Crni pojas 1.DAN
Karate savez regije Hercegovina

Paulina Magdalenić
10 god
Zeleni pojas
KK Globus Čakovec

Ilma Muhibić
11 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Kumite | U12 | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Una Rakovic
11 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Hanna Vlahovic
11 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Lea Balta
10 god
Zeleni pojas
Bushido Banja Luka

Mia Milojević
12 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Iva Todorović
11 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Dženita Hasić
11 god
Braon pojas
Karate Klub "Sloboda" Tuzla BiH

NEJLA HELAC
11 god
Plavi pojas
Grbavica sarajevo

Kumite | U12 | Ž | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Viktorija Vukadinović
11 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Mateja Pantic
12 god
Žuti pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Milica Mijić
10 god
Braon pojas
Karate klub UNSU

Jana Popović
11 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Nađa Nešović
11 god
Plavi pojas
Karate klub Raška

Kumite | U12 | Ž | +45 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Mia Banović
10 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Lora Pean
10 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Lara Miranović
11 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

ENA KAPIĆ
11 god
Braon pojas
Jion Peb Bihac

Jana Prusina
10 god
Žuti pojas
Karate savez regije Hercegovina

Kumite | U14 | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 13
Balša Vojinović
14 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Uros Jankovic
12 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Sergej Cimbaljević
14 god
Zeleni pojas
Šotokan tim

Miloš Roganović
13 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Damjan Gobović
13 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Rodoljub Srbljak
13 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Salih Durakovic
13 god
Oranž pojas
Karate club Champion-Ulcinj

Stefan Milunović
13 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Nemanja Čubrilo
12 god
Braon pojas
Bushido Banja Luka

Lukas Kandic
12 god
Zeleni pojas
ENERGIJA

Fejsal Nezirić
12 god
Plavi pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Ivan Knežević 2
12 god
Braon pojas
Karate klub UNSU

Marko Lugonja
13 god
Braon pojas
Bushido Banja Luka

Kumite | U14 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Petar Radovanović
13 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Lazar Lazarevic
13 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Vuk Bajovic
13 god
Zeleni pojas
Karate klub Omladinac

Sergej Jakovljević
12 god
Plavi pojas
kbs"Castra"

Benjamin Dinar
13 god
Plavi pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Sinan Paljevac
13 god
Plavi pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Lado Vuković
13 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | U14 | M | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 10
Vanja Vujnović
12 god
Oranž pojas
Šotokan tim

Lazar Djurčević
13 god
Braon pojas
Karate klub Omladinac

Luka Pejic
13 god
Zeleni pojas
ENERGIJA

Kerim Žuga
12 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Ajdin Karadža
14 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Dželil Tvrtković
13 god
Plavi pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Lazar Purić
13 god
Braon pojas
Karate klub Borac

Loren Šarić
13 god
Braon pojas
Karate Klub "Sloboda" Tuzla BiH

SAVA GACEVIC
12 god
Žuti pojas
SPARTAN

MARIO GEGAJ
13 god
Zeleni pojas
SPARTAN

Kumite | U14 | M | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Matija Eraković
13 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Mateja Milovanović
12 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Vladimir Caković
13 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

HASSAM SELIMOVIĆ
12 god
Braon pojas
Jion Peb Bihac

Miljenko Vasil
13 god
Crni pojas 1.DAN
Karate savez regije Hercegovina

Filip Virijević
14 god
Plavi pojas
Karate klub Raška

Kemal Uščuplić
13 god
Braon pojas
Karate klub Baščaršija

Kumite | U14 | M | +55 kg / Prijavljenih takmičara: 15
Tadija Keljanovic
13 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Danilo Vujisic
12 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Nemanja Dragaš
13 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Matija Ivanović
12 god
Zeleni pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Ilija Lalić
12 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Dino Taslaman
13 god
Plavi pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Faris Ajanović
13 god
Plavi pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Anur Bjelan
13 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Jon Darrdhista
12 god
Braon pojas
Keiks - Skoplje

Spasoje Kovačević
13 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Kristijan Bjeljac
12 god
Braon pojas
Bushido Banja Luka

HASSAM SELIMOVIĆ
12 god
Braon pojas
Jion Peb Bihac

Milan Leper
12 god
Plavi pojas
ENERGIJA

Stefan Goševac
12 god
Plavi pojas
Karate klub Raška

Faruk Žuga
13 god
Plavi pojas
Karate klub Baščaršija

Kumite | U14 | Ž | +47 kg / Prijavljenih takmičara: 20
Anja Ćosović
12 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Jana Ljiljanić
12 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Lea Marić
13 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Miljana Papović
13 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

ANASTASIJA KOPRIVICA
13 god
Zeleni pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Andjela Stojić
13 god
Oranž pojas
ENERGIJA

Najla Ražanica
12 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Inela Kavaz
13 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Šila Rudalija
13 god
Plavi pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Janina Dardhista
12 god
Braon pojas
Keiks - Skoplje

Nađa Muhović
13 god
Plavi pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Nejla Hodžić
13 god
Plavi pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Lena Bisenić
13 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Nada Milošević
13 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Laura Ćulum
13 god
Braon pojas
KARATE KLUB METKOVIĆ

Elena Stevanović
13 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Teodora Krstović
12 god
Plavi pojas
Karate klub Raška

Tia Križaić
13 god
Plavi pojas
KK Globus Čakovec

Valza Gashi
14 god
Zeleni pojas
Fushe Kosova

Kaja Topić
13 god
Braon pojas
Karate klub Baščaršija

Kumite | U14 | Ž | -47 kg / Prijavljenih takmičara: 9
Itana Raonic
12 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Karla Pezić
13 god
Braon pojas
KARATE KLUB METKOVIĆ

NINA BEGANOVIĆ
13 god
Braon pojas
Jion Peb Bihac

Aldina Abazi
12 god
Plavi pojas
Fati Tetovo

Jana Prusina
14 god
Crni pojas 1.DAN
Karate savez regije Hercegovina

Marta Joksimović
12 god
Zeleni pojas
Karate klub Raška

Qendresa Ibrahimi
13 god
Braon pojas
Fushe Kosova

Viktorija Šćepanović
12 god
Oranž pojas
SPARTAN

Adna Uščuplić
12 god
Braon pojas
Karate klub Baščaršija

Kumite | U14 | Ž | -42 kg / Prijavljenih takmičara: 11
Jovana Ljiljanić
12 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Nadja Boricic
12 god
Braon pojas
Karate klub Omladinac

Helena Backovic
13 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Olja Radulović
12 god
Plavi pojas
Bushido Banja Luka

Ilma Muhibić
12 god
Plavi pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Marija Gavrilović 2
12 god
Braon pojas
Karate klub UNSU

Petra Jovanović
12 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Tara Slavković
12 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Tea Slavković
12 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Tamara Gotovac
12 god
Plavi pojas
Bushido Banja Luka

Teodora Savić
12 god
Plavi pojas
Karate klub Raška

Kumite | U16 - Cadets | M | -52 kg / Prijavljenih takmičara: 22
Nemanja Simovič
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "Iskra"

Marko Milutinovic
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Ognjen Bjelajac
14 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Emre Saljiu
14 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Jovan Fatic
14 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Art Ujkashi
14 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "Albulena" Ulcinj

Marko Brnada
14 god
Plavi pojas
Šotokan tim

Dusan Todorovic
15 god
Crni pojas 1.DAN
Gorstak

Bozidar Jeknic
16 god
Žuti pojas
Gorstak

David Radić
14 god
Plavi pojas
Bushido Banja Luka

Luka Pejic
13 god
Zeleni pojas
ENERGIJA

Sinan Paljevac
13 god
Plavi pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Rijad Bureković
14 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Nikola Cumbo
15 god
Braon pojas
Beogradski karate savez

Mihajlo Marković
15 god
Braon pojas
Karate klub Borac

Bojan Kostov
15 god
Crni pojas 1.DAN
olimpik makedonija

Matej Belistojanovski
14 god
Crni pojas 2.DAN
olimpik makedonija

Aleksandar RAonić
14 god
Zeleni pojas
Slavija Istočno Sarajevo

Meriton Zhdella
14 god
Plavi pojas
Fushe Kosova

Qendrem Halimi
14 god
Plavi pojas
Fushe Kosova

Faruk Kadrić
14 god
Braon pojas
Karate klub Baščaršija

Atanasije Klikovac
14 god
Zeleni pojas
Karate klub Kondor

Kumite | U16 - Cadets | M | -57 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Andrija Danilovic
15 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Becir Asanovic
14 god
Braon pojas
Karate club Champion-Ulcinj

Bojan Vulović
14 god
Plavi pojas
Šotokan tim

LAZAR MADŽAROVIĆ
14 god
Plavi pojas
Karate klub Kondor

Amin Klino
16 god
Plavi pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Hamza Ahmetović
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate savez Kantona Sarajevo

Lukas Lovric
15 god
Crni pojas 2.DAN
Karate savez regije Hercegovina

Andrej Angelov
14 god
Braon pojas
olimpik makedonija

Kumite | U16 - Cadets | M | -63 kg / Prijavljenih takmičara: 9
Andrija Danilovic
15 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Vladimir Vukcevic
15 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Luka Radović
14 god
Zeleni pojas
Šotokan tim

Božidar Šebek
14 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Stefan Jakovljević
14 god
Crni pojas 1.DAN
kbs"Castra"

Kenan Memišević
15 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Abdurahman Kurgaš
15 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Mak Efendić
15 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Djordje Faladžić
15 god
Braon pojas
Slavija Istočno Sarajevo

Kumite | U16 - Cadets | M | -70 kg / Prijavljenih takmičara: 10
Sanjin Brus
15 god
Braon pojas
ENERGIJA

Kemal Nezirić
14 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Stefan Stojmović
15 god
Oranž pojas
Makpetrol Skoplje

Vitomir Trajkovski
14 god
Crni pojas 1.DAN
Makpetrol Skoplje

Filip Nikolić
15 god
Braon pojas
Beogradski karate savez

Ognjen Živković
15 god
Plavi pojas
Karate klub Borac

Antonio Bazina
15 god
Plavi pojas
Karate savez regije Hercegovina

Uglješa Pejović
14 god
Plavi pojas
Karate klub Raška

Alija Delić
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate savez Kantona Sarajevo

Berin Mujić
15 god
Braon pojas
Karate klub Baščaršija

Kumite | U16 - Cadets | M | +70 kg / Prijavljenih takmičara: 17
Lazar Potpara
14 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Petar Damjanović
15 god
Braon pojas
Šotokan tim

Sandro Krešić
16 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

Marko Marković
14 god
Braon pojas
kbs"Castra"

Jasin Osmani
15 god
Plavi pojas
Keiks - Skoplje

Danilo Božović
15 god
Crni pojas 1.DAN
Makpetrol Skoplje

Adin Barlov
15 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Anes Bostandžić
15 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Luka Đurđanović
15 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Vojislav Mitrović
15 god
Braon pojas
Beogradski karate savez

Ljubiša Todorović
15 god
Braon pojas
Bushido Banja Luka

Ilir Sejfuli
14 god
Crni pojas 2.DAN
Fati Tetovo

Franko Miljko
14 god
Plavi pojas
Karate savez regije Hercegovina

Uroš Krstović
15 god
Plavi pojas
Karate klub Raška

Luka Sokač
14 god
Braon pojas
KK Globus Čakovec

Muhamed Spahić
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate savez Kantona Sarajevo

Berin Mujić
15 god
Braon pojas
Karate klub Baščaršija

Kumite | U16 - Cadets | Ž | -47 kg / Prijavljenih takmičara: 10
Fahreta Elezovic
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate club Champion-Ulcinj

Andjela Ivanovic
15 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Jovana Ćalić
15 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Anđela Knežević
14 god
Braon pojas
Karate klub UNSU

NINA BEGANOVIĆ
13 god
Braon pojas
Jion Peb Bihac

Jana Prusina
14 god
Crni pojas 1.DAN
Karate savez regije Hercegovina

Lamija Glibanovic
15 god
Crni pojas 1.DAN
Grbavica sarajevo

Yilka Husein
14 god
Plavi pojas
Fushe Kosova

Qendresa Ibrahimi
13 god
Braon pojas
Fushe Kosova

Valza Gashi
14 god
Zeleni pojas
Fushe Kosova

Kumite | U16 - Cadets | Ž | -54 kg / Prijavljenih takmičara: 12
Ines Bošnjaković
14 god
Plavi pojas
Šotokan tim

Marija Tomanović
15 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Sara Abramović
14 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Andjela Stojić
13 god
Oranž pojas
ENERGIJA

Nikolina Čučak
14 god
Braon pojas
ENERGIJA

Arnela Vejo
15 god
Plavi pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Adna Rebronja
15 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Nastasija Mihajlović
14 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Tatjana Smolović
15 god
Braon pojas
Beogradski karate savez

Elona Ibrahimi
15 god
Plavi pojas
Fushe Kosova

Redona Gashi
15 god
Zeleni pojas
Fushe Kosova

Rinesa Osmani
14 god
Oranž pojas
Fushe Kosova

Kumite | U16 - Cadets | Ž | +54 kg / Prijavljenih takmičara: 20
Iva Ljiljanić
14 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Leona Markic
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate club Champion-Ulcinj

Stojanovic Jovana
15 god
Crni pojas 1.DAN
BRATSTVO

Ivana Suboti
15 god
Braon pojas
Bushido Banja Luka

Jusra Ademi
15 god
Braon pojas
Keiks - Skoplje

Nađa Muhović
13 god
Plavi pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Iman Šuman
14 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Nudžejma Čengić
15 god
Plavi pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Una Šarkinović
14 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Sarah Čardaković
14 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Mina Blažić
16 god
Braon pojas
Beogradski karate savez

Jana Grčak
15 god
Braon pojas
Beogradski karate savez

Mihaela Vujkovac
14 god
Crni pojas 1.DAN
kbs"Castra"

Lucija Utovac
14 god
Braon pojas
KARATE KLUB METKOVIĆ

Erdona Ziberi
14 god
Plavi pojas
Fati Tetovo

Sara Raspudic
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate savez regije Hercegovina

Anastasija Dmitrova
14 god
Braon pojas
olimpik makedonija

Ana Filipović
15 god
Braon pojas
KK Globus Čakovec

Njomza Osmani
16 god
Zeleni pojas
Fushe Kosova

Valza Gashi
14 god
Zeleni pojas
Fushe Kosova

Kumite | U18 - Junior | M | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Milisav Bulatovic
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "Iskra"

Nikola Eraković
16 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

David Radić
14 god
Plavi pojas
Bushido Banja Luka

Nikola Lazović
17 god
Crni pojas 1.DAN
Beogradski karate savez

Meriton Zhdella
14 god
Plavi pojas
Fushe Kosova

Qendrem Halimi
14 god
Plavi pojas
Fushe Kosova

Kumite | U18 - Junior | M | -61 kg / Prijavljenih takmičara: 13
Janko Dzevardanovic
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Matija Bojić
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Stefan Samardžić
17 god
Plavi pojas
Šotokan tim

Stefan Jakovljević
14 god
Crni pojas 1.DAN
kbs"Castra"

Rian Hamzić
17 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Adel Karahasanović
17 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Petar Vasović
18 god
Braon pojas
Karate klub Borac

Driton Halimi
18 god
Braon pojas
Fati Tetovo

Hristijan Stojanovski
18 god
Braon pojas
olimpik makedonija

Imran Pozder
17 god
Crni pojas 1.DAN
Grbavica sarajevo

Imrad Glibanovic
16 god
Crni pojas 1.DAN
Grbavica sarajevo

ARGJEND BAJRAMI
16 god
Crni pojas 1.DAN
IPPON PRISTINA

albinot Selmani
17 god
Braon pojas
Fushe Kosova

Kumite | U18 - Junior | M | -68 kg / Prijavljenih takmičara: 9
Bojan Boskovic
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Lazar Kosović
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Luka Urošević
17 god
Braon pojas
Beogradski karate savez

Strahinja Branković
18 god
Crni pojas 1.DAN
kbs"Castra"

Alija Delić
16 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Afan Zukić
17 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Eldar Kršo
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate savez Kantona Sarajevo

Aleksandar Milovanović
16 god
Braon pojas
Beogradski karate savez

Mateja Radonjić
16 god
Plavi pojas
Karate klub Raška

Kumite | U18 - Junior | M | -76 kg / Prijavljenih takmičara: 11
Balsa Milickovic
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Andrija Fatic
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Dražen Đorojević
16 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Marko Marković
14 god
Braon pojas
kbs"Castra"

Dejan Janjic
17 god
Plavi pojas
ENERGIJA

Muhamed Spahić
17 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Nedeljko Ristić
17 god
Braon pojas
ENERGIJA

Stefan Račić
18 god
Plavi pojas
ENERGIJA

Petar Borovac
17 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB METKOVIĆ

Lav Krasović
17 god
Braon pojas
Beogradski karate savez

Darko Kostov
17 god
Braon pojas
olimpik makedonija

Kumite | U18 - Junior | M | +76 kg / Prijavljenih takmičara: 11
Dražen Žižić
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Sandro Krešić
16 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

MARKO TRKLJA
16 god
Plavi pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Beriz Kurtanovic
19 god
Plavi pojas
Keiks - Skoplje

Eldar Talović
17 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Eldar Alić
16 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Dževad Karamuratović
17 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Mihajlo Arsović
18 god
Braon pojas
Karate klub Borac

Radoje Dabetić
16 god
Crni pojas 1.DAN
Beogradski karate savez

Bogdan Vučković
18 god
Crni pojas 1.DAN
Knjaz

Rijad Džuho
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate savez Kantona Sarajevo

Kumite | U18 - Junior | Ž | -48 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Marija Tomanović
15 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Jovana Ćalić
15 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Anja Arandjelović
17 god
Braon pojas
Beogradski karate savez

Kumite | U18 - Junior | Ž | -53 kg / Prijavljenih takmičara: 11
Milica Jeknic
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Nikolina Čučak
14 god
Braon pojas
ENERGIJA

Ena Hamzić
16 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

ALMINA HALOLOVIĆ
17 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

ENA SELMAN
17 god
Crni pojas 2.DAN
Jion Peb Bihac

Selimi Bukurije
17 god
Crni pojas 1.DAN
Fati Tetovo

Marija Mileva
17 god
Crni pojas 2.DAN
olimpik makedonija

Hana Paučinac
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Raška

Elona Ibrahimi
15 god
Plavi pojas
Fushe Kosova

Redona Gashi
15 god
Zeleni pojas
Fushe Kosova

Rinesa Osmani
14 god
Oranž pojas
Fushe Kosova

Kumite | U18 - Junior | Ž | -59 kg / Prijavljenih takmičara: 12
Anja Bulajić
17 god
Braon pojas
Šotokan tim

Ivana Suboti
15 god
Braon pojas
Bushido Banja Luka

Nejla Mujković
18 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Hana Kapo
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate savez Kantona Sarajevo

Jovana Vukelić
17 god
Braon pojas
Bushido Banja Luka

Mihaela Vujkovac
14 god
Crni pojas 1.DAN
kbs"Castra"

Ema Vidović
17 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB METKOVIĆ

Mina Trikoš
17 god
Braon pojas
Karate klub Borac

Tamara Momić
17 god
Braon pojas
Karate klub UNSU

EMA SELMAN
17 god
Crni pojas 2.DAN
Jion Peb Bihac

Magdalena Bozinovska
17 god
Crni pojas 1.DAN
olimpik makedonija

MArina Kurteš
16 god
Crni pojas 1.DAN
Slavija Istočno Sarajevo

Kumite | U18 - Junior | Ž | +59 kg / Prijavljenih takmičara: 10
Milena Jovanovic
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Morina Sajra
18 god
Braon pojas
Keiks - Skoplje

Jusra Ademi
15 god
Braon pojas
Keiks - Skoplje

Ilhana Prljača
17 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Armina Avdović
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate savez Kantona Sarajevo

Anja Radović
17 god
Braon pojas
Beogradski karate savez

Lina Šutić
16 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB METKOVIĆ

Tamara Živković
17 god
Braon pojas
Karate klub Borac

ELEMDINA ISTOGU
17 god
Crni pojas 1.DAN
IPPON PRISTINA

Njomza Osmani
16 god
Zeleni pojas
Fushe Kosova

Kumite | U21 | M | -60 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Abdurahim Idrizi
18 god
Plavi pojas
Makpetrol Skoplje

Eldin Hajdarpašić
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate savez Kantona Sarajevo

Albulena Gervala
18 god
Crni pojas 1.DAN
Fushe Kosova

albinot Selmani
17 god
Braon pojas
Fushe Kosova

Kumite | U21 | M | -67 kg / Prijavljenih takmičara: 9
Strahinja Branković
18 god
Crni pojas 1.DAN
kbs"Castra"

Memedi Mevljud
19 god
Crni pojas 1.DAN
Keiks - Skoplje

Roberto Ackovski
19 god
Zeleni pojas
Makpetrol Skoplje

Adin Hadžić
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate savez Kantona Sarajevo

Arsenije Vilimanović
19 god
Braon pojas
Beogradski karate savez

Saša Popović
18 god
Braon pojas
Beogradski karate savez

Fahik Veseli
19 god
Plavi pojas
olimpik makedonija

Marko Kostov
19 god
Braon pojas
olimpik makedonija

Faruk Sijerčić
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate savez Kantona Sarajevo

Kumite | U21 | M | -75 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Dejan Janjic
17 god
Plavi pojas
ENERGIJA

Milan Smiljić
18 god
Crni pojas 1.DAN
ENERGIJA

Tarik Kalkan
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate savez Kantona Sarajevo

Hamza Turulja
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate savez Kantona Sarajevo

Doan Osmani
19 god
Braon pojas
Fati Tetovo

Kumite | U21 | M | -84 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Ilija Radonjic
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Gligor Petkov
19 god
Crni pojas 4.DAN
Makpetrol Skoplje

Kumite | U21 | M | +84 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Aleksandar Radoicic
16 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Mladen Jorgic
19 god
Braon pojas
ENERGIJA

Rijad Džuho
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate savez Kantona Sarajevo

Kumite | U21 | Ž | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Marija Petrovska
18 god
Crni pojas 1.DAN
Makpetrol Skoplje

Jovana Vukelić
17 god
Braon pojas
Bushido Banja Luka

Lejla Ahmetović
19 god
Crni pojas 2.DAN
Karate savez Kantona Sarajevo

Kumite | U21 | Ž | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Milica Jeknic
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Sara Radenković
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Azijada Hidić
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate savez Kantona Sarajevo

Džejla Hukara
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate savez Kantona Sarajevo

ALMINA HALOLOVIĆ
17 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

ENA SELMAN
17 god
Crni pojas 2.DAN
Jion Peb Bihac

Albulena Gervala
18 god
Crni pojas 1.DAN
Fushe Kosova

Kumite | U21 | Ž | -61 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Lejla Kabaši
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate savez Kantona Sarajevo

Arma Avdović
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate savez Kantona Sarajevo

Tamara Momić
18 god
Braon pojas
Karate klub UNSU

EMA SELMAN
17 god
Crni pojas 2.DAN
Jion Peb Bihac

Vjolcca Gufuri
19 god
Crni pojas 1.DAN
Fati Tetovo

Veronika Kostovska
19 god
Crni pojas 1.DAN
olimpik makedonija

Kumite | U21 | Ž | -68 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Milena Jovanovic
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Dina Mahmud
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate savez Kantona Sarajevo

Sofija Simović
19 god
Braon pojas
Beogradski karate savez

Kumite | U21 | Ž | +68 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Sara Rodić
18 god
Crni pojas 1.DAN
Beogradski karate savez

Kumite | Seniori 18+ | M | -60 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Nenad Dulovic
21 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Abdurahim Idrizi
18 god
Plavi pojas
Makpetrol Skoplje

Albulena Gervala
18 god
Crni pojas 1.DAN
Fushe Kosova

Kumite | Seniori 18+ | M | -67 kg / Prijavljenih takmičara: 9
Mario Hodzic
21 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Haris Poljo
22 god
Crni pojas 1.DAN
Karate savez Kantona Sarajevo

Roberto Ackovski
19 god
Zeleni pojas
Makpetrol Skoplje

Faruk Sijerčić
20 god
Crni pojas 2.DAN
Karate savez Kantona Sarajevo

Stefan Vidojević
28 god
Braon pojas
Beogradski karate savez

Arsenije Vilimanović
19 god
Braon pojas
Beogradski karate savez

Fahik Veseli
19 god
Plavi pojas
olimpik makedonija

Marko Kostov
19 god
Braon pojas
olimpik makedonija

YLLI CENAJ
21 god
Crni pojas 1.DAN
IPPON PRISTINA

Kumite | Seniori 18+ | M | -75 kg / Prijavljenih takmičara: 9
Lazar Kukulicic
23 god
Braon pojas
Karate klub Omladinac

Vladimir Jovic
25 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Petar Zabarski
22 god
Plavi pojas
Makpetrol Skoplje

Gligor Stanoev
21 god
Braon pojas
Makpetrol Skoplje

Milan Smljić
19 god
Oranž pojas
ENERGIJA

Jasmin Husejinović
22 god
Crni pojas 1.DAN
Karate savez Kantona Sarajevo

Ljubiša Marić
22 god
Braon pojas
Beogradski karate savez

Bekim Basha
22 god
Crni pojas 1.DAN
Tirana

Doan Osmani
19 god
Braon pojas
Fati Tetovo

Kumite | Seniori 18+ | M | -84 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Vuk Popovic
22 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Ilija Radonjic
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Petar Spasenovski
21 god
Crni pojas 2.DAN