Kup Nikšića


Kup Nikšića

Informacije


Kup Nikšića

29. Sep 2019.

28. Sep 2019. @ 19:00h (krajnji rok za prijavu)

Sportski centar Nikšić

Niksic , Crna Gora

Karate klub Onogost, Karate savez Crne Gore

Kotizacija: pojedinačno 12 EUR, ekipno 15 EUR


PROPOZICIJE

NAGRADE

medalje i diplome za prva tri mjesta / dva treća mjesta

Pehar za najuspješnija tri kluba u generalnom plasmanu

SATNICA

8.30 - 9.30 prijava ekipa

9.45-10.00 početak takmičenja

KATE:

Takmičari I nivoa 2006-2012 i mladji rade učenicke kate (mogu ponavljati katu);

Takmičari II nivoa 2006-2012 rade učeničke kate (mogu ponavljati katu u svakom drugom krugu);

Takmičari II nivoa 2006-2012 rade kate po izboru (mogu ponavljati katu u svakom drugom krugu);

Kadeti, juniori - WKF pravila

Kate ekipno - Bunkai se ne radi

BORBE:

Borba traje 1 min za 2010-2006;

Kadeti Juniori - WKF pravila;

Ekipa u borbama sadrži 3+1 takmičara;


ZAŠTITNA OPREMA:

Svi takmičari su u obavezi nositi propisanu zaštitnu opremu

Svaki takmičar nastupa na sopstvenu odgovornost

Organizator ne snosi odgovornost u slučaju povreda

Treneri su u obavezi da na tatamiju budu u sportkoj opremi.


Kate


Kate | Juniori (16-18) | M | Aps. kat.

Kate | Juniori (16-18) | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | Kadeti 14 -16 | M | Aps. kat.

Kate | Kadeti 14 -16 | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | 2006 - 1.NIVO | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | 2006 - 2.NIVO | M | Oranž pojas-Zeleni pojas

Kate | 2006 - 3.NIVO | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2006/2007 | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | 2007 - 1.NIVO | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | 2007 - 2.NIVO | M | Oranž pojas-Zeleni pojas

Kate | 2007 - 3.NIVO | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2008 - 1.NIVO | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | 2008 - 2.NIVO | M | Oranž pojas-Zeleni pojas

Kate | 2008 - 3.NIVO | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2008/2009 | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | 2009 - 1.NIVO | M | -Bijeli pojas

Kate | 2009 - 2.NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2009 - 3.NIVO | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2010 - 1.NIVO | M | -Bijeli pojas

Kate | 2010 - 2.NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2010 - 3.NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | 2010/2011 | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | 2011 - 1.nivo | M | -Bijeli pojas

Kate | 2011 - 2.nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2011 - 3.nivo | M | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | 2012 - 1.NIVO | M | -Bijeli pojas

Kate | 2012 - 2.NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2012 - 3.NIVO | M | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | Juniori (16-18) | Ž | Aps. kat.

Kate | Juniori (16-18) | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | Kadeti 14 -16 | Ž | Aps. kat.

Kate | Kadeti 14 -16 | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | 2006 - 1.NIVO | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | 2006 - 2.NIVO | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas

Kate | 2006 - 3.NIVO | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2006/2007 | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | 2007 - 1.NIVO | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | 2007 - 2.NIVO | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas

Kate | 2007 - 3.NIVO | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2008 - 1.NIVO | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | 2008 - 2.NIVO | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas

Kate | 2008 - 3.NIVO | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2008/2009 | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | 2009 - 1.NIVO | Ž | -Bijeli pojas

Kate | 2009 - 2.NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2009 - 3.NIVO | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2010 - 1.NIVO | Ž | -Bijeli pojas

Kate | 2010 - 2.NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2010 - 3.NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | 2010/2011 | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | 2011 - 1.nivo | Ž | -Bijeli pojas

Kate | 2011 - 2.nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2011 - 3.nivo | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | 2012 - 1.NIVO | Ž | -Bijeli pojas

Kate | 2012 - 2.NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2012 - 3.NIVO | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kumite


Kumite | Juniori (16-18) | M | Ekipno

Kumite | Juniori (16-18) | M | -55 kg

Kumite | Juniori (16-18) | M | -61 kg

Kumite | Juniori (16-18) | M | -68 kg

Kumite | Juniori (16-18) | M | -76 kg

Kumite | Juniori (16-18) | M | +76 kg

Kumite | Kadeti 14 -16 | M | -52 kg

Kumite | Kadeti 14 -16 | M | -57 kg

Kumite | Kadeti 14 -16 | M | -63 kg

Kumite | Kadeti 14 -16 | M | -70 kg

Kumite | Kadeti 14 -16 | M | +70 kg

Kumite | Kadeti 14 -16 | M | Ekipno

Kumite | 2006 | M | -45 kg

Kumite | 2006 | M | -50 kg

Kumite | 2006 | M | -55 kg

Kumite | 2006 | M | -60 kg

Kumite | 2006 | M | +60 kg

Kumite | 2006/2007 | M | Ekipno

Kumite | 2007 | M | -40 kg

Kumite | 2007 | M | -45 kg

Kumite | 2007 | M | -50 kg

Kumite | 2007 | M | -55 kg

Kumite | 2007 | M | +55 kg

Kumite | 2008 | M | -35 kg

Kumite | 2008 | M | -40 kg

Kumite | 2008 | M | -45 kg

Kumite | 2008 | M | -50 kg

Kumite | 2008 | M | +50 kg

Kumite | 2008/2009 | M | Ekipno

Kumite | 2009 | M | -30 kg

Kumite | 2009 | M | -35 kg

Kumite | 2009 | M | -40 kg

Kumite | 2009 | M | -45 kg

Kumite | 2009 | M | +45 kg

Kumite | 2010 i mladji | M | -26 kg

Kumite | 2010 i mladji | M | -30 kg

Kumite | 2010 i mladji | M | -34 kg

Kumite | 2010 i mladji | M | -38 kg

Kumite | 2010 i mladji | M | +38 kg

Kumite | Juniori (16-18) | Ž | Ekipno

Kumite | Juniori (16-18) | Ž | -48 kg

Kumite | Juniori (16-18) | Ž | -53 kg

Kumite | Juniori (16-18) | Ž | -59 kg

Kumite | Juniori (16-18) | Ž | +59 kg

Kumite | Kadeti 14 -16 | Ž | -47 kg

Kumite | Kadeti 14 -16 | Ž | -54 kg

Kumite | Kadeti 14 -16 | Ž | +54 kg

Kumite | Kadeti 14 -16 | Ž | Ekipno

Kumite | 2006 | Ž | -47 kg

Kumite | 2006 | Ž | -54 kg

Kumite | 2006 | Ž | +54 kg

Kumite | 2006/2007 | Ž | Ekipno

Kumite | 2007 | Ž | -42 kg

Kumite | 2007 | Ž | -47 kg

Kumite | 2007 | Ž | +47 kg

Kumite | 2008 | Ž | +42 kg

Kumite | 2008 | Ž | -42 kg

Kumite | 2008 | Ž | -37 kg

Kumite | 2008/2009 | Ž | Ekipno

Kumite | 2009 | Ž | -35 kg

Kumite | 2009 | Ž | -40 kg

Kumite | 2009 | Ž | +40 kg

Kumite | 2010 i mladji | Ž | -26 kg

Kumite | 2010 i mladji | Ž | -32 kg

Kumite | 2010 i mladji | Ž | +32 kg

Kontakt osobe

Veljko Brnovic

karatesavezcg@gmail.com

067514787


Fatić Dragoljub

karatesavezcg@gmail.com

+38267338 883


Hoteli

Bilten


Kotizacija

Pojedinačno: 12 €

Ekipno: 15 €

Generalni poredak

Klub Zlatne Srebrne Bronzane
Karate klub "Iskra" 18 10 8
Gorstak 9 10 6
Karate klub "RIS" 9 3 6
Karate Klub Bijela 9 2 3
KARATE KLUB POSITIVE 7 4 3
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" 7 4 0
Karate Klub BUDVA 7 3 3
Onogost 6 11 9
Karate Club Rei 6 4 1
Karate klub Bar 5 5 6
KK POTOCI 5 3 4
Karate klub Buducnost 4 8 13
Karate klub Borac 4 0 2
Pljevlja 2016 3 4 3
Karate klub Kondor 3 1 0
Karate Klub Fokus Niksic 3 0 3
Karate club Champion-Ulcinj 2 2 2
Karate Klub "Stari Grad" Budva 2 0 0
VUKOVI 1 4 1
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav 1 3 0
Karate klub Sampion Niksic 1 2 4
Karate klub Jedinstvo 1 2 2
Karate Klub "Podgorica" 1 2 1
Клуб Борилачких Спортова требиње 1 0 3
Karate klub SEIKEN 1 0 2
Karate klub "Albulena" Ulcinj 1 0 1
Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić 0 0 2

Kate - Pojedinačno

Kate | 2011 - 3.nivo | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000006 Miljana Džaković Pljevlja 2016
2. MNE001921 Nevena Erakovic Karate klub Buducnost
3. MNE001618 Nina Đurović KK POTOCI

Kate | Kadeti 14 -16 | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001120 Mila Marković Karate Klub BUDVA
2. MNE001132 Teodora Marković Karate Klub BUDVA
3. WKF002029 Krstina Jovanović Karate klub Borac

Kate | 2011 - 1.nivo | M | -Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001460 Lazar Žerajić KARATE KLUB POSITIVE
2. MNE001652 Dario Šćekić Karate klub Bar
3. MNE003049 Luka Djuric Gorstak
3. MNE003048 Djordje Grujic Gorstak

Kate | 2011 - 2.nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000310 Mihail Ćirković KARATE KLUB POSITIVE
2. MNE001460 Lazar Žerajić KARATE KLUB POSITIVE
3. MNE001849 Hristijan Zaov Karate klub "Iskra"
3. MNE001733 Vasilije Pejović Pljevlja 2016

Kate | 2011 - 3.nivo | M | Zeleni pojas-Plavi pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000310 Mihail Ćirković KARATE KLUB POSITIVE
2. MNE000007 Miljan Džaković Pljevlja 2016
3. MNE000983 Vukan Kanura Karate klub Buducnost
3. MNE001689 stevan Markovic Karate klub Buducnost

Kate | 2011 - 1.nivo | Ž | -Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003036 Maša Čelebić Karate klub Bar
2. MNE001708 Aleksandra Ćetković Karate Klub "Podgorica"

Kate | 2011 - 2.nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001113 Jovana Kuljanin Karate Klub BUDVA
2. MNE000322 Matea Leovac KK POTOCI
3. MNE001674 Djurdja Todorovic Karate klub Buducnost

Kate | 2012 - 1.NIVO | M | -Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000316 Dušan Božović KARATE KLUB POSITIVE
2. MNE001724 Rodoljub Timotijević KARATE KLUB POSITIVE
3. MNE003029 Mateja Milić Karate klub Bar
3. MNE002514 Ajlan Durović Karate klub Bar

Kate | Kadeti 14 -16 | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002783 Miloš Purić Karate klub Borac
2. MNE001123 Lazar Sekulić Karate Klub BUDVA
3. MNE000303 Feliks Koba KARATE KLUB POSITIVE

Kate | Juniori (16-18) | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001125 Andrej Bubanja Karate Klub BUDVA

Kate | Juniori (16-18) | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002065 Milica Polužić Karate klub Borac
2. MNE001129 Aleksandra Rajović Karate Klub BUDVA
3. WKF002986 LANA IVKOVIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње

Kate | 2009 - 1.NIVO | M | -Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003034 Nasih Murati Karate klub Bar
2. MNE003028 Anel Kaplani Karate klub Bar
3. MNE000434 Miloš Vukčević Karate Klub "Podgorica"
3. MNE003024 NEMANJA RATKNIĆ Karate Klub Bijela

Kate | 2009 - 3.NIVO | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001928 Vukasin Gogic Karate klub Buducnost
2. MNE000896 Edon Emsha Karate Club Rei
3. MNE001167 Adin Ličina Karate klub Jedinstvo

Kate | 2009 - 1.NIVO | Ž | -Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003030 Elena Dacić Karate klub Bar
2. MNE000298 Nikolina Janjušević Karate Klub "Podgorica"
3. MNE003031 Natalija Kićović Karate klub Bar

Kate | 2009 - 2.NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000066 Lena Lončar KK POTOCI
2. MNE001152 Marijana Marković Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Kate | 2009 - 3.NIVO | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001135 Una Vučićević Karate Klub BUDVA
2. MNE000971 Adela Haxhicanović Karate Club Rei

Kate | 2012 - 2.NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000316 Dušan Božović KARATE KLUB POSITIVE
2. MNE001882 Šuša Aleksandar Karate klub Jedinstvo
3. MNE003023 ALEKSA RIHA Karate Klub Bijela

Kate | 2008 - 2.NIVO | M | Oranž pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000973 Armin Gurzaković Karate Club Rei
2. WKF003056 Balsa Stajovic VUKOVI

Kate | 2008 - 1.NIVO | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001693 Vuk Janketic Karate klub Buducnost
2. WKF003056 Balsa Stajovic VUKOVI
3. MNE000843 Vukota Marsenic Karate klub Buducnost
3. MNE001461 Enrike Churin KARATE KLUB POSITIVE

Kate | 2008 - 3.NIVO | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000852 Mia Ramovic Karate klub Buducnost
2. MNE000134 Katarina Vlahović Karate klub "Iskra"
3. MNE000127 Tamara Klisić Karate klub "Iskra"
3. MNE000108 Viktorija Raičević Karate klub "Iskra"

Kate | 2012 - 3.NIVO | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001168 Zerina Ličina Karate klub Jedinstvo
2. MNE000885 Misa Bajceta Karate klub Buducnost

Kate | 2012 - 2.NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001646 Alina Bracić Karate klub Bar
2. MNE001676 Hana Micunovic Karate klub Buducnost
3. MNE001673 Djikanovic Lana Karate klub Buducnost
3. MNE001675 Hana Bogdanovic Karate klub Buducnost

Kate | 2008 - 1.NIVO | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000891 Elda Kurtović Karate Club Rei
2. MNE001734 Anita Kovačević Pljevlja 2016

Kate | 2009 - 2.NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001833 Danijel Jemiljanovic Karate club Champion-Ulcinj
2. MNE001612 FILIP JOVIĆ KK POTOCI

Kate | 2012 - 1.NIVO | Ž | -Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001936 Lana Prelević Karate klub "Iskra"
2. MNE001940 Staša Petranović Karate klub Bar
3. MNE001688 Sofia Popovic Karate klub Buducnost
3. MNE003046 Katarina Vujisic Gorstak

Kate | 2008 - 2.NIVO | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000891 Elda Kurtović Karate Club Rei
2. MNE000908 Ksenija Irić Karate klub "Iskra"
3. MNE002515 Anja Bujković Karate klub Bar
3. MNE000865 Masa Jovicevic Karate klub Buducnost

Kate | 2007 - 2.NIVO | M | Oranž pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000973 Armin Gurzaković Karate Club Rei

Kate | 2007 - 1.NIVO | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000973 Armin Gurzaković Karate Club Rei
2. MNE001839 Salih Durakovic Karate club Champion-Ulcinj

Kate | 2012 - 3.NIVO | M | Zeleni pojas-Plavi pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE002202 Mark Ciganok Karate Klub BUDVA
2. MNE001672 Andrija Mirkovic Karate klub Buducnost
3. MNE001684 Milos Prentic Karate klub Buducnost

Kate | 2007 - 1.NIVO | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000321 Darja Logvinova KARATE KLUB POSITIVE
2. MNE001650 Dajana Šćekić Karate klub Bar
3. MNE003051 Adelisa Murić Karate klub Bar

Kate | 2006 - 1.NIVO | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000124 Ena Rondić Karate klub "Iskra"

Kate | 2007 - 2.NIVO | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001147 Elma Basic Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav
2. MNE001145 Lina Radoncic Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Kate | 2007 - 3.NIVO | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002030 Sava Jovanović Karate klub Borac
2. MNE000863 Lana Tatar Karate klub Buducnost
3. MNE001126 Sandra Racanović Karate Klub BUDVA

Kate | 2010 - 1.NIVO | M | -Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001886 Matija Lakovic Karate Klub "Podgorica"
2. MNE000868 Lazar Lazovic Karate klub Buducnost
3. MNE001769 Danijel Cvijovic Karate klub "RIS"

Kate | 2006 - 2.NIVO | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001721 Violeta Petroćenko KARATE KLUB POSITIVE
2. MNE000124 Ena Rondić Karate klub "Iskra"

Kate | 2006 - 3.NIVO | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002024 Kristina Vujić Karate klub Borac
2. MNE001721 Violeta Petroćenko KARATE KLUB POSITIVE
3. MNE000037 Elena Vemić KK POTOCI

Kate | 2006 - 1.NIVO | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000450 Almir Perović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2006 - 3.NIVO | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000029 Marko Đačić KK POTOCI
2. MNE001154 MIlan Bojović Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Kate | 2010 - 2.NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000347 Miloš Vujinović Karate Klub Bijela
2. MNE000361 Petar Riha Karate Klub Bijela
3. MNE001680 Lazar Djikanovic Karate klub Buducnost

Kate | 2006 - 2.NIVO | M | Oranž pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000029 Marko Đačić KK POTOCI

Kate | 2010 - 2.NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000279 Neda Beljkaš KK POTOCI
2. MNE000842 Elena Lakic Karate klub Buducnost
3. MNE000072 Sanja Ristanović KK POTOCI
3. MNE001691 Tijana Vujisic Karate klub Buducnost

Kate | 2010 - 3.NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000279 Neda Beljkaš KK POTOCI
2. MNE000072 Sanja Ristanović KK POTOCI
3. MNE001918 Anastasija Scepovic Karate klub Buducnost

Kate | 2010 - 1.NIVO | Ž | -Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001764 Ina Ramovic Karate klub Buducnost
2. MNE000872 Sofija Radosevic Karate klub Buducnost
3. MNE001458 Sofija Kuljača KARATE KLUB POSITIVE

Kate | 2008 - 3.NIVO | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000751 Saša Petrić Karate Klub "Stari Grad" Budva
2. MNE000106 Aleksa Vujošević Karate klub "Iskra"
3. MNE001166 Marko Šebek Karate klub Jedinstvo
3. WKF002028 Aleksa Radojičić Karate klub Borac

Kate | 2010 - 3.NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000757 Uroš Stevović Karate Klub "Stari Grad" Budva
2. MNE000606 Sergej Raičević KARATE KLUB POSITIVE
3. MNE000867 Petar Vojinovic Karate klub Buducnost
3. MNE001142 Dimitrije Kaludjerović Karate Klub BUDVA

Kate - Ekipno

Kate | 2006/2007 | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub "Iskra" MNE000108 Viktorija Raičević
MNE000134 Katarina Vlahović
MNE000127 Tamara Klisić

Kate | 2006/2007 | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000450 Almir Perović
MNE000514 Arian Bejta
MNE000517 Simon Simonović

Kate | 2010/2011 | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate Klub Bijela MNE000347 Miloš Vujinović
MNE000358 Vuk Vuković
MNE000361 Petar Riha
2. Pljevlja 2016 MNE001733 Vasilije Pejović
MNE001735 Djordjije Ćosović
MNE001741 Vasilije Cvijović
3. Karate Klub BUDVA MNE001142 Dimitrije Kaludjerović
MNE001143 Nikola Karadzic
MNE002197 Branko Martinović

Kate | 2008/2009 | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate Club Rei MNE000896 Edon Emsha
MNE000897 Mustafa Adzemović
MNE000973 Armin Gurzaković

Kate | 2008/2009 | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub "Iskra" MNE000108 Viktorija Raičević
MNE000134 Katarina Vlahović
MNE000127 Tamara Klisić

Kate | Kadeti 14 -16 | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub "Albulena" Ulcinj MNE000673 Art Ujkashi
MNE000674 Refik Molabećirović
MNE000675 Veton Ismailaga

Kate | Juniori (16-18) | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate Klub BUDVA MNE001119 Helena Pejović
MNE001129 Aleksandra Rajović
MNE001133 Sanja Racanović

Kate | Kadeti 14 -16 | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate Klub BUDVA MNE001120 Mila Marković
MNE001121 Anja Varagić
MNE001132 Teodora Marković

Kate | 2010/2011 | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Onogost MNE000666 Lenka Njinjić
MNE001627 Helena Backović
MNE002987 ASJA DELIĆ

Kumite - Pojedinačno

Kumite | 2010 i mladji | M | -26 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003052 Arijan Aljošević Karate klub Bar

Kumite | 2008 | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001706 LAZAR GARDAŠEVIĆ Karate Klub Bijela
2. MNE000789 Balsa Danilovic Gorstak
3. MNE000880 Branko Lazović Karate klub "Iskra"
3. MNE000742 Luka Bogojević Karate klub SEIKEN

Kumite | 2010 i mladji | M | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001105 Lazar Grujic Gorstak
2. MNE000389 Aleksa Đuranović Karate klub Bar
3. MNE000146 Davud Arifaj Karate klub "Iskra"
3. MNE001014 Filip Radusinovic Karate klub Sampion Niksic

Kumite | 2008 | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000334 Filip Šoškić Karate klub "Iskra"
2. MNE000552 Borjan Šućur Onogost
3. MNE001015 Tomas Draskovic Karate klub Sampion Niksic

Kumite | 2008 | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000353 Nenad Đuričić Karate Klub Bijela
2. MNE001166 Marko Šebek Karate klub Jedinstvo
3. MNE000141 Anes Arifaj Karate klub "Iskra"

Kumite | 2008 | M | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000133 Stefan Miljanić Karate klub "Iskra"
2. MNE001409 Maksim Jovovic Karate klub "Iskra"

Kumite | 2008 | M | +50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000092 Matija Laketić Karate klub "RIS"
2. MNE000998 Stefan Vujisic Gorstak

Kumite | 2008 | Ž | -42 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000793 Hanna Vlahovic Gorstak
2. MNE001632 Radmila Vujačić Onogost

Kumite | 2008 | Ž | +42 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000787 Elena Vlahović Onogost
2. MNE000914 Viktorija Vukadinović Karate klub "Iskra"

Kumite | 2008 | Ž | -37 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001018 Anastasija Vukotic Karate klub Sampion Niksic
2. MNE001629 Milica Samardžić Onogost
3. MNE000891 Elda Kurtović Karate Club Rei

Kumite | 2010 i mladji | M | -34 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000269 Vasilije Laketić Karate klub "RIS"
2. MNE001000 Lazar Rakocevic Gorstak
3. MNE000361 Petar Riha Karate Klub Bijela
3. MNE001861 Vuk Dragasevic Karate klub "RIS"

Kumite | Kadeti 14 -16 | Ž | +54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001395 Sara Abramović Karate klub "Iskra"
2. MNE000247 Jelena Kotlaja Karate klub "RIS"
3. MNE000154 Leona Markic Karate club Champion-Ulcinj
3. MNE000015 Iva Ljiljanić Pljevlja 2016

Kumite | Kadeti 14 -16 | M | -52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001005 Bozidar Jeknic Gorstak
2. MNE001002 Dusan Todorovic Gorstak
3. MNE000673 Art Ujkashi Karate klub "Albulena" Ulcinj
3. MNE000995 Andrija Ivanovic Gorstak

Kumite | Kadeti 14 -16 | M | -63 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000982 Aldin Bulić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Kadeti 14 -16 | M | +70 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000572 Lazar Potpara Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | Kadeti 14 -16 | M | -57 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001083 LAZAR MADŽAROVIĆ Karate klub Kondor
2. WKF003058 Stefan Nikcevic VUKOVI
3. MNE000346 Becir Asanovic Karate club Champion-Ulcinj

Kumite | Kadeti 14 -16 | Ž | -54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001395 Sara Abramović Karate klub "Iskra"

Kumite | Kadeti 14 -16 | M | -70 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000017 Nemanja Simovič Karate klub "Iskra"

Kumite | Kadeti 14 -16 | Ž | -47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000788 Andjela Ivanovic Gorstak
2. MNE000160 Fahreta Elezovic Karate club Champion-Ulcinj
3. MNE000571 Nađa Tomanović Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2010 i mladji | M | +38 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000519 Aleks Simonović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE001007 Nemanja Bulajic Karate klub Sampion Niksic
3. MNE001219 Ivan Dijanić Karate klub "Iskra"

Kumite | 2010 i mladji | M | -38 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000362 Vuk Cimbaljević Karate Klub Bijela
2. MNE001010 Vuk Radusinovic Karate klub Sampion Niksic
3. MNE000263 Viktor Dakić Karate klub "RIS"
3. MNE001009 Petar Mrvaljevic Karate klub Sampion Niksic

Kumite | 2010 i mladji | Ž | +32 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000267 Dina Katana Karate klub "RIS"

Kumite | 2010 i mladji | Ž | -32 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000255 Darija Savić Karate klub "RIS"
2. MNE000971 Adela Haxhicanović Karate Club Rei
3. MNE000796 Jovana Cetkovic Gorstak

Kumite | 2006 | Ž | +54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000120 Nikolina Djurović Karate klub "Iskra"

Kumite | 2007 | Ž | -47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001636 Anastasija Ražnjatović Onogost

Kumite | 2007 | Ž | -42 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000013 Jovana Ljiljanić Pljevlja 2016

Kumite | 2006 | M | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000495 Jovan Bogdanović Karate Klub Bijela

Kumite | 2007 | M | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001043 Matija Ivanović Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2009 | Ž | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001029 Katarina Djukic Gorstak
2. MNE001012 Jovana Vujisic Gorstak
3. MNE000386 Vasilisa Vukanović Karate klub Bar

Kumite | 2009 | Ž | +40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000003 Maša Ćosović Pljevlja 2016
2. MNE000258 Elena Martinović Karate klub "RIS"

Kumite | 2009 | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003053 Mina Kuzman Onogost
2. MNE000630 Sofija Vučković Onogost

Kumite | 2009 | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001082 RADOMIR MADŽAROVIĆ Karate klub Kondor
2. MNE000896 Edon Emsha Karate Club Rei
3. MNE001858 Aleksandar Boskovic Karate klub "RIS"
3. MNE000035 Nemanja Dragović Karate klub "Iskra"

Kumite | 2009 | M | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000905 Marko Laković Karate klub "Iskra"
2. MNE000792 Lazar Perisic Gorstak
3. MNE001625 Aleksandar Vujačić Onogost
3. MNE000659 David Vulanović Onogost

Kumite | 2009 | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001706 LAZAR GARDAŠEVIĆ Karate Klub Bijela
2. MNE000791 Ratko Grujic Gorstak
3. MNE001630 Nikola Marojević Onogost
3. WKF003055 Vuk Skataric VUKOVI

Kumite | 2009 | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001065 MATIJA BOLJEVIĆ Karate klub Kondor
2. MNE000362 Vuk Cimbaljević Karate Klub Bijela
3. MNE000672 Balša Nedić Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2009 | M | +45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000264 Lazar Gospić Karate klub "RIS"
2. MNE001219 Ivan Dijanić Karate klub "Iskra"
3. WKF001263 NIKOLA KOPRIVICA Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | 2010 i mladji | Ž | -26 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000666 Lenka Njinjić Onogost
2. MNE002987 ASJA DELIĆ Onogost
3. MNE001019 Katarina Vukotic Karate klub Sampion Niksic

Kumite | Juniori (16-18) | Ž | +59 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000100 Jovana Strujić Karate klub "RIS"
2. MNE000505 Jelana Mijušković Onogost

Kumite | 2006 | M | +60 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000879 Nemanja Dragaš Karate klub "Iskra"
2. MNE000517 Simon Simonović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | 2006 | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000001 Balša Vojinović Karate klub "Iskra"
2. MNE000370 Petar Radovanović Karate klub "Iskra"
3. MNE002988 Drago Delić Onogost

Kumite | Juniori (16-18) | M | -68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000578 Lazar Kosović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE000979 Dalibor Španjević Onogost
3. MNE000271 Stefan Bajić Karate klub "RIS"

Kumite | 2006 | M | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000876 Ognjen Đukanović Karate klub "Iskra"
2. MNE000913 Vasilije Irić Karate klub "Iskra"

Kumite | 2006 | M | -60 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001779 Damjan Lukovac Karate klub SEIKEN
2. MNE000450 Almir Perović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Juniori (16-18) | M | +76 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001031 Nikola Bulatovic Gorstak
2. MNE000492 Igor Mijušković Onogost
3. MNE000602 Ratko Nenezić Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić
3. WKF001273 MARKO TRKLJA Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | Juniori (16-18) | Ž | -53 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000554 Jovana Mijušković Onogost

Kumite | 2007 | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000353 Nenad Đuričić Karate Klub Bijela
2. WKF003061 Jovan Pejovic VUKOVI
3. MNE000594 Milan Zajović Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić

Kumite | Juniori (16-18) | Ž | -59 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000878 Teodora Bubanja Karate klub "Iskra"

Kumite | Juniori (16-18) | M | -76 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000668 Dražen Đorojević Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE000472 Albert Rudović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000238 Kristijan Božić Onogost

Kumite | Juniori (16-18) | M | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000993 Milisav Bulatovic Gorstak

Kumite | Juniori (16-18) | M | -61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000496 Nemanja Mikulić Karate Klub Bijela
2. MNE000577 Matija Bojić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE001150 Matija Tanović Onogost

Kumite | 2007 | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000112 Balić Alan Karate klub "Iskra"
2. MNE000789 Balsa Danilovic Gorstak
3. MNE000491 Balša Stevović Onogost
3. MNE001799 Stefan Gavran Karate klub SEIKEN

Kumite | 2007 | M | +55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000517 Simon Simonović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE001233 Danilo Vujisic Gorstak
3. MNE000551 Martin Jaramaz Onogost

Kumite | 2007 | Ž | +47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000248 Jovana Kotlaja Karate klub "RIS"
2. MNE000002 Anja Ćosović Pljevlja 2016
3. MNE000014 Jana Ljiljanić Pljevlja 2016
3. MNE001001 Viktorija Scepanovic Gorstak

Kumite | 2007 | M | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003054 Lazar Djurcevic VUKOVI
2. MNE001076 ALIMPIJE ĐURETIĆ Karate klub Kondor
3. MNE000588 Filip Bojić Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2006 | Ž | -54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF001264 ANASTASIJA KOPRIVICA Клуб Борилачких Спортова требиње
2. MNE000120 Nikolina Djurović Karate klub "Iskra"
3. MNE000046 Valentina Drobnjak KK POTOCI

Kumite | 2006 | Ž | -47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000102 Lara Mazalica Karate klub "RIS"
2. MNE000239 Fatima Talić Karate klub "RIS"
3. MNE000548 Sofija Dedijer Onogost

Kumite - Ekipno

Kumite | Kadeti 14 -16 | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate club Champion-Ulcinj MNE000154 Leona Markic
MNE000160 Fahreta Elezovic
MNE001414 linda Molabeciri

Kumite | 2006/2007 | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub "RIS" MNE000239 Fatima Talić
MNE000248 Jovana Kotlaja
MNE000102 Lara Mazalica

Kumite | Kadeti 14 -16 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Gorstak MNE000995 Andrija Ivanovic
MNE001002 Dusan Todorovic
MNE001005 Bozidar Jeknic

Kumite | 2008/2009 | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Gorstak MNE000793 Hanna Vlahovic
MNE001012 Jovana Vujisic
MNE001029 Katarina Djukic
2. Onogost MNE000630 Sofija Vučković
MNE000787 Elena Vlahović
MNE001632 Radmila Vujačić

Kumite | 2006/2007 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub "Iskra" MNE000001 Balša Vojinović
MNE000020 Tadija Keljanovic
MNE000370 Petar Radovanović
MNE000879 Nemanja Dragaš
2. Onogost MNE000491 Balša Stevović
MNE000551 Martin Jaramaz

Kumite | Juniori (16-18) | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000472 Albert Rudović
MNE000577 Matija Bojić
MNE000578 Lazar Kosović
2. Onogost MNE000238 Kristijan Božić
MNE000979 Dalibor Španjević

Kumite | 2008/2009 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub "Iskra" MNE000133 Stefan Miljanić
MNE000334 Filip Šoškić
MNE000141 Anes Arifaj
MNE000880 Branko Lazović
2. Gorstak MNE000789 Balsa Danilovic
MNE000791 Ratko Grujic
MNE000792 Lazar Perisic
MNE000998 Stefan Vujisic
3. Karate klub "RIS" MNE000092 Matija Laketić
MNE000264 Lazar Gospić
MNE001858 Aleksandar Boskovic

Kate - Pojedinačno

Kate - Ekipno

Kumite - Pojedinačno

Kumite - Ekipno

Ukupno prijava / klubovi / države: 355 / 29 / 4 Ispis

Prijavljeni klubovi

Prijavljeni takmičari

Kumite | 2010 i mladji | M | -26 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Arijan Aljošević
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kumite | 2010 i mladji | M | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Vojin Knežević
9 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Vuk Vuković
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Davud Arifaj
8 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Aleksa Đuranović
9 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Filip Radusinovic
9 god
Oranž pojas
Karate klub Sampion Niksic

Milos Gagovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Sampion Niksic

Lazar Grujic
9 god
Žuti pojas
Gorstak

Kumite | 2010 i mladji | M | -34 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Vasilije Laketić
9 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Petar Riha
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Lazar Rakocevic
8 god
Oranž pojas
Gorstak

Rajan Zahrane
9 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Vuk Dragasevic
9 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Kumite | 2010 i mladji | M | -38 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Viktor Dakić
9 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Vuk Cimbaljević
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Petar Mrvaljevic
8 god
Oranž pojas
Karate klub Sampion Niksic

Vuk Radusinovic
9 god
Zeleni pojas
Karate klub Sampion Niksic

Kumite | 2010 i mladji | M | +38 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Aleks Simonović
9 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Nemanja Bulajic
9 god
Oranž pojas
Karate klub Sampion Niksic

Ivan Dijanić
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2010 i mladji | Ž | -26 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Lenka Njinjić
9 god
Plavi pojas
Onogost

Katarina Vukotic
9 god
Oranž pojas
Karate klub Sampion Niksic

ASJA DELIĆ
9 god
Žuti pojas
Onogost

Kumite | 2010 i mladji | Ž | -32 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Darija Savić
10 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Adela Haxhicanović
9 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Jovana Cetkovic
9 god
Oranž pojas
Gorstak

Kumite | 2010 i mladji | Ž | +32 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Dina Katana
10 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

DOROTEA KRIVOKAPIĆ
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Kumite | 2009 | M | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 5
David Vulanović
10 god
Braon pojas
Onogost

Lazar Perisic
10 god
Oranž pojas
Gorstak

Mihailo Bjelic
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Marko Laković
10 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Aleksandar Vujačić
10 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | 2009 | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Ratko Grujic
10 god
Oranž pojas
Gorstak

Savo Kujovic
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Uroš Banović
10 god
Zeleni pojas
Onogost

Nikola Marojević
10 god
Zeleni pojas
Onogost

LAZAR GARDAŠEVIĆ
11 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Vuk Skataric
10 god
Žuti pojas
VUKOVI

Kumite | 2009 | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Vuk Cimbaljević
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Balša Nedić
10 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

MATIJA BOLJEVIĆ
10 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Kumite | 2009 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Nemanja Dragović
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Edon Emsha
10 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

RADOMIR MADŽAROVIĆ
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Aleksandar Boskovic
10 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Kumite | 2009 | M | +45 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Lazar Gospić
10 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Ivan Dijanić
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

NIKOLA KOPRIVICA
10 god
Žuti pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | 2009 | Ž | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Tara Ćupić
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Vasilisa Vukanović
10 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Jovana Vujisic
10 god
Oranž pojas
Gorstak

Katarina Djukic
10 god
Oranž pojas
Gorstak

Kumite | 2009 | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Sofija Vučković
10 god
Zeleni pojas
Onogost

Dunja Kovačević
10 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Mina Kuzman
10 god
Braon pojas
Onogost

Kumite | 2009 | Ž | +40 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Maša Ćosović
10 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Elena Martinović
10 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

DOROTEA KRIVOKAPIĆ
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Kumite | 2008 | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Luka Sudžum
11 god
Braon pojas
Onogost

Vasilije Pešikan
11 god
Žuti pojas
Karate klub Risan

Luka Bogojević
11 god
Braon pojas
Karate klub SEIKEN

Balsa Danilovic
11 god
Braon pojas
Gorstak

Tomas Draskovic
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Sampion Niksic

Branko Lazović
11 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Vasilije Perišić
11 god
Plavi pojas
Onogost

LAZAR GARDAŠEVIĆ
11 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Kumite | 2008 | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Filip Šoškić
12 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Borjan Šućur
11 god
Plavi pojas
Onogost

Tomas Draskovic
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Sampion Niksic

Kumite | 2008 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Nenad Đuričić
12 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Anes Arifaj
11 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Marko Šebek
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Jedinstvo

Kumite | 2008 | M | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Stefan Miljanić
12 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Maksim Jovovic
11 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2008 | M | +50 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Matija Laketić
11 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Stefan Vujisic
11 god
Oranž pojas
Gorstak

Kumite | 2008 | Ž | +42 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Elena Vlahović
11 god
Braon pojas
Onogost

Viktorija Vukadinović
11 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2008 | Ž | -42 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Hanna Vlahovic
11 god
Oranž pojas
Gorstak

Radmila Vujačić
11 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | 2008 | Ž | -37 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Elda Kurtović
11 god
Oranž pojas
Karate Club Rei

Anastasija Vukotic
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Sampion Niksic

Milica Samardžić
11 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | 2007 | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Balić Alan
12 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Balša Stevović
12 god
Braon pojas
Onogost

Balsa Danilovic
11 god
Braon pojas
Gorstak

Stefan Gavran
12 god
Plavi pojas
Karate klub SEIKEN

Nikola Vujović
12 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | 2007 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Nenad Đuričić
12 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Milan Zajović
12 god
Plavi pojas
Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić

Jovan Pejovic
12 god
Žuti pojas
VUKOVI

Kumite | 2007 | M | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Filip Bojić
12 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

ALIMPIJE ĐURETIĆ
12 god
Zeleni pojas
Karate klub Kondor

Lazar Djurcevic
12 god
Zeleni pojas
VUKOVI

Kumite | 2007 | M | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Matija Ivanović
12 god
Zeleni pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2007 | M | +55 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Simon Simonović
12 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Martin Jaramaz
12 god
Braon pojas
Onogost

Danilo Vujisic
12 god
Oranž pojas
Gorstak

Kumite | 2007 | Ž | -42 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Jovana Ljiljanić
12 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Kumite | 2007 | Ž | -47 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Anastasija Ražnjatović
12 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | 2007 | Ž | +47 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Anja Ćosović
12 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Jana Ljiljanić
12 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Jovana Kotlaja
12 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Viktorija Scepanovic
12 god
Oranž pojas
Gorstak

Kumite | 2006 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Balša Vojinović
13 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Petar Radovanović
13 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Drago Delić
13 god
Zeleni pojas
Onogost

Andjela Nikcevic
13 god
Bijeli pojas
VUKOVI

Kumite | 2006 | M | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Ognjen Đukanović
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Vasilije Irić
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2006 | M | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Jovan Bogdanović
14 god
Plavi pojas
Karate Klub Bijela

Kumite | 2006 | M | -60 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Almir Perović
12 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Damjan Lukovac
13 god
Plavi pojas
Karate klub SEIKEN

Kumite | 2006 | M | +60 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Tadija Keljanovic
13 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Simon Simonović
12 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Nemanja Dragaš
13 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2006 | Ž | -47 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Fatima Talić
13 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Lara Mazalica
13 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Sofija Dedijer
13 god
Braon pojas
Onogost

Kumite | 2006 | Ž | -54 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Valentina Drobnjak
13 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Nikolina Djurović
13 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

ANASTASIJA KOPRIVICA
13 god
Zeleni pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | 2006 | Ž | +54 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Nikolina Djurović
13 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | Kadeti 14 -16 | M | -52 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Art Ujkashi
14 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "Albulena" Ulcinj

Andrija Ivanovic
14 god
Oranž pojas
Gorstak

Dusan Todorovic
15 god
Crni pojas 1.DAN
Gorstak

Bozidar Jeknic
16 god
Žuti pojas
Gorstak

Atanasije Klikovac
14 god
Zeleni pojas
Karate klub Kondor

Kumite | Kadeti 14 -16 | M | -57 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Becir Asanovic
14 god
Plavi pojas
Karate club Champion-Ulcinj

LAZAR MADŽAROVIĆ
14 god
Plavi pojas
Karate klub Kondor

Stefan Nikcevic
15 god
Zeleni pojas
VUKOVI

Kumite | Kadeti 14 -16 | M | -63 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Aldin Bulić
14 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Kadeti 14 -16 | M | -70 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Nemanja Simovič
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "Iskra"

Kumite | Kadeti 14 -16 | M | +70 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Lazar Potpara
14 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | Kadeti 14 -16 | Ž | -47 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Fahreta Elezovic
15 god
Braon pojas
Karate club Champion-Ulcinj

Anja Memedovski
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Risan

Nađa Tomanović
14 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Andjela Ivanovic
15 god
Oranž pojas
Gorstak

Kumite | Kadeti 14 -16 | Ž | -54 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Sara Abramović
14 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | Kadeti 14 -16 | Ž | +54 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Iva Ljiljanić
14 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Leona Markic
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate club Champion-Ulcinj

Jelena Kotlaja
16 god
Braon pojas
Karate klub "RIS"

Sara Abramović
14 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | Juniori (16-18) | M | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Milisav Bulatovic
16 god
Crni pojas 1.DAN
Gorstak

Kumite | Juniori (16-18) | M | -61 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Lazar tadić
16 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Nemanja Mikulić
16 god
Braon pojas
Karate Klub Bijela

Matija Bojić
16 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Matija Tanović
16 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Kumite | Juniori (16-18) | M | -68 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Stefan Bajić
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "RIS"

Dalibor Španjević
16 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Lazar Kosović
16 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Juniori (16-18) | M | -76 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Kristijan Božić
17 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Albert Rudović
17 god
Braon pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Dražen Đorojević
16 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | Juniori (16-18) | M | +76 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Igor Mijušković
17 god
Braon pojas
Onogost

Ratko Nenezić
17 god
Braon pojas
Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić

Nikola Bulatovic
16 god
Zeleni pojas
Gorstak

MARKO TRKLJA
16 god
Plavi pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | Juniori (16-18) | Ž | -53 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Jovana Mijušković
17 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Kumite | Juniori (16-18) | Ž | -59 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Teodora Bubanja
15 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | Juniori (16-18) | Ž | +59 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Jovana Strujić
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "RIS"

Jelana Mijušković
16 god
Braon pojas
Onogost

Kate | 2012 - 1.NIVO | M | -Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 19
Dušan Božović
7 god
Oranž pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Rodoljub Timotijević
6 god
Žuti pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Benjamin Mehović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Bogdan Grupković
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Novak Lausevic
7 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Petar Dragnić
5 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Alan Ličina
6 god
Oranž pojas
Karate Klub BUDVA

Aleksa Krapović
7 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Mateja Milić
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Omar Durović
6 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Ajlan Durović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Nemanja Dožić
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Marko Rakočević
5 god
Žuti pojas
Gorstak

Nikola Perunović
6 god
Žuti pojas
Gorstak

Uroš Samardžić
6 god
Žuti pojas
Gorstak

Aleksa Bojic
6 god
Žuti pojas
Gorstak

Matija Antonijevic
6 god
Žuti pojas
Gorstak

Stanislav Mirin
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Zlatan Osmanagić
7 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Kate | 2012 - 1.NIVO | Ž | -Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Sofia Popovic
6 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Itana Badnjar
6 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Staša Petranović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Lana Prelević
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Katarina Vujisic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Kate | 2012 - 2.NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Dušan Božović
7 god
Oranž pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Jakov Cupara
6 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Oman Hodovic
7 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

Šuša Aleksandar
7 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

ALEKSA RIHA
7 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Kate | 2012 - 2.NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Hana Bogdanovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Hana Micunovic
6 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Djikanovic Lana
7 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Alina Bracić
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | 2012 - 3.NIVO | M | Zeleni pojas-Plavi pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Andrija Mirkovic
6 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Milos Prentic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Mark Ciganok
7 god
Plavi pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | 2012 - 3.NIVO | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Misa Bajceta
7 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Zerina Ličina
8 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Marta Marsenic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Kate | 2011 - 1.nivo | M | -Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 10
Lazar Žerajić
8 god
Žuti pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Dario Šćekić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Dimitrije Krković
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Zoran Pandurov
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Vasilije Milić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Janko Kotlaja
8 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Draško Martinović
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Luka Djuric
9 god
Žuti pojas
Gorstak

Djordje Grujic
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Bojan Stajovic
8 god
Žuti pojas
VUKOVI

Kate | 2011 - 1.nivo | Ž | -Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 2
Aleksandra Ćetković
8 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Maša Čelebić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | 2011 - 2.nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Mihail Ćirković
8 god
Oranž pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Lazar Žerajić
8 god
Žuti pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Vasilije Pejović
8 god
Žuti pojas
Pljevlja 2016

Djordjije Ćosović
8 god
Žuti pojas
Pljevlja 2016

Vasilije Cvijović
8 god
Žuti pojas
Pljevlja 2016

Hristijan Zaov
8 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | 2011 - 2.nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Matea Leovac
8 god
Bijeli pojas
KK POTOCI

Jovana Kuljanin
9 god
Zeleni pojas
Karate Klub BUDVA

Djurdja Todorovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Kate | 2011 - 3.nivo | M | Zeleni pojas-Plavi pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Miljan Džaković
8 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Mihail Ćirković
8 god
Oranž pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Vukan Kanura
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

stevan Markovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Kate | 2011 - 3.nivo | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Miljana Džaković
8 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Jovana Kuljanin
9 god
Zeleni pojas
Karate Klub BUDVA

Nina Đurović
7 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Nevena Erakovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Kate | 2010 - 1.NIVO | M | -Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 7
Miljan Rakočević
9 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Lazar Lazovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Danijel Cvijovic
9 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

Blažo Mićanović
9 god
Žuti pojas
Karate klub Piva

Saša Grgur
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Piva

Matija Lakovic
9 god
Žuti pojas
Karate Klub "Podgorica"

Sara Popovic
9 god
Žuti pojas
VUKOVI

Kate | 2010 - 1.NIVO | Ž | -Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 11
Iva Janjušević
9 god
Žuti pojas
Karate Klub "Podgorica"

Sofija Radosevic
9 god
Oranž pojas
Karate klub Buducnost

Sofija Kuljača
9 god
Žuti pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Ina Ramovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Jovana Jovanović
9 god
Žuti pojas
Karate klub Piva

Petra Grubač
9 god
Oranž pojas
Karate klub Piva

Nikolina Grubač
9 god
Žuti pojas
Karate klub Piva

Lana Stanković
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

TEODORA MIŠIĆ
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

MARTINA MIŠIĆ
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Iva Jakić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | 2010 - 2.NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 9
Miloš Vujinović
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Vuk Vuković
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Petar Riha
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Sergej Raičević
9 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Dimitrije Kaludjerović
9 god
Zeleni pojas
Karate Klub BUDVA

Lazar Djikanovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Vuk Đurović
9 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Drazen Sutovic
9 god
Zeleni pojas
Karate klub Buducnost

Vasilije Kavaric
9 god
Žuti pojas
VUKOVI

Kate | 2010 - 2.NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 9
Sanja Ristanović
9 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Neda Beljkaš
9 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Elena Lakic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Sofija Malešević
9 god
Žuti pojas
Karate klub Risan

Jana Marsenic
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Tijana Vujisic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Hana Suljević
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Anastasija Stojkovska
9 god
Oranž pojas
Karate Klub BUDVA

Sara Jojić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Borac

Kate | 2010 - 3.NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Petar Vojinovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Sergej Raičević
9 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Uroš Stevović
9 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Dimitrije Kaludjerović
9 god
Zeleni pojas
Karate Klub BUDVA

Vuk Đurović
9 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Kate | 2010 - 3.NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Sanja Ristanović
9 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Neda Beljkaš
9 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Anastasija Scepovic
9 god
Oranž pojas
Karate klub Buducnost

Kate | 2009 - 1.NIVO | M | -Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Miloš Vukčević
10 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Edon Emsha
10 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Ilija Mijovic
10 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

NEMANJA RATKNIĆ
10 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Anel Kaplani
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Nasih Murati
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | 2009 - 1.NIVO | Ž | -Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Nikolina Janjušević
10 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Elena Dacić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Natalija Kićović
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | 2009 - 2.NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Edon Emsha
10 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Mateja Ćuković
10 god
Žuti pojas
Karate klub Risan

FILIP JOVIĆ
10 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Danijel Jemiljanovic
10 god
Žuti pojas
Karate club Champion-Ulcinj

Sara Krackovic
10 god
Oranž pojas
VUKOVI

Kate | 2009 - 2.NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Lena Lončar
10 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Jelena Samardžić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Risan

Marijana Marković
10 god
Oranž pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Kate | 2009 - 3.NIVO | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 2
Adela Haxhicanović
9 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Una Vučićević
10 god
Plavi pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | 2009 - 3.NIVO | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 4
Edon Emsha
10 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Mustafa Adzemović
10 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Adin Ličina
10 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Vukasin Gogic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Kate | 2008 - 1.NIVO | M | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Vukota Marsenic
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Buducnost

Enrike Churin
11 god
Žuti pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Vuk Janketic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Balsa Stajovic
11 god
Žuti pojas
VUKOVI

Kate | 2008 - 1.NIVO | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 2
Elda Kurtović
11 god
Oranž pojas
Karate Club Rei

Anita Kovačević
11 god
Žuti pojas
Pljevlja 2016

Kate | 2008 - 2.NIVO | M | Oranž pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 2
Armin Gurzaković
11 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Balsa Stajovic
11 god
Žuti pojas
VUKOVI

Kate | 2008 - 2.NIVO | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Masa Jovicevic
11 god
Oranž pojas
Karate klub Buducnost

Elda Kurtović
11 god
Oranž pojas
Karate Club Rei

Ksenija Irić
11 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Anja Bujković
11 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | 2008 - 3.NIVO | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 4
Aleksa Vujošević
12 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Saša Petrić
11 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Marko Šebek
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Jedinstvo

Aleksa Radojičić
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Borac

Kate | 2008 - 3.NIVO | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 4
Viktorija Raičević
12 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Katarina Vlahović
11 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Tamara Klisić
11 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Mia Ramovic
11 god
Braon pojas
Karate klub Buducnost

Kate | 2007 - 1.NIVO | M | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 2
Armin Gurzaković
11 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Salih Durakovic
13 god
Žuti pojas
Karate club Champion-Ulcinj

Kate | 2007 - 1.NIVO | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Darja Logvinova
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Elda Kurtović
11 god
Oranž pojas
Karate Club Rei

Dajana Šćekić
12 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Adelisa Murić
12 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | 2007 - 2.NIVO | M | Oranž pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 1
Armin Gurzaković
11 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Kate | 2007 - 2.NIVO | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Elda Kurtović
11 god
Oranž pojas
Karate Club Rei

Lana Subotić
12 god
Zeleni pojas
Karate klub Risan

Lina Radoncic
12 god
Oranž pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Elma Basic
12 god
Žuti pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Kate | 2007 - 3.NIVO | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 3
Lana Tatar
12 god
Braon pojas
Karate klub Buducnost

Sandra Racanović
12 god
Plavi pojas
Karate Klub BUDVA

Sava Jovanović
12 god
Plavi pojas
Karate klub Borac

Kate | 2006 - 1.NIVO | M | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 1
Almir Perović
12 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2006 - 2.NIVO | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 2
Ena Rondić
12 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Violeta Petroćenko
13 god
Žuti pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Kate | 2006 - 3.NIVO | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 2
Marko Đačić
13 god
Plavi pojas
KK POTOCI

MIlan Bojović
13 god
Zeleni pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Kate | 2006 - 3.NIVO | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 4
Elena Vemić
13 god
Braon pojas
KK POTOCI

Anastasija Mitrović
13 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub BUDVA

Violeta Petroćenko
13 god
Žuti pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Kristina Vujić
13 god
Plavi pojas
Karate klub Borac

Kate | Kadeti 14 -16 | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
Feliks Koba
14 god
Plavi pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Lazar Sekulić
14 god
Braon pojas
Karate Klub BUDVA

Miloš Purić
14 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Borac

Kate | Kadeti 14 -16 | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
Jasmina Canovic
14 god
Braon pojas
Karate klub Buducnost

Desa Arsenijević
14 god
Braon pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Mila Marković
14 god
Braon pojas
Karate Klub BUDVA

Anja Varagić
14 god
Braon pojas
Karate Klub BUDVA

Teodora Marković
14 god
Braon pojas
Karate Klub BUDVA

Krstina Jovanović
14 god
Plavi pojas
Karate klub Borac

Kate | Juniori (16-18) | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
Aleksandra Rajović
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub BUDVA

Milica Polužić
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Borac

LANA IVKOVIĆ
18 god
Braon pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kate | Juniori (16-18) | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 1
Andrej Bubanja
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub BUDVA

Kumite | 2008/2009 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 3
Gorstak
  • Balsa Danilovic
  • Ratko Grujic
  • Lazar Perisic
  • Stefan Vujisic

Karate klub "RIS"
  • Matija Laketić
  • Lazar Gospić
  • Aleksandar Boskovic

Karate klub "Iskra"
  • Stefan Miljanić
  • Filip Šoškić
  • Anes Arifaj
  • Branko Lazović

Kumite | 2008/2009 | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 3
Gorstak
  • Hanna Vlahovic
  • Jovana Vujisic
  • Katarina Djukic

Onogost
  • Sofija Vučković
  • Elena Vlahović
  • Radmila Vujačić

Karate klub "Iskra"
  • Tara Ćupić
  • Viktorija Vukadinović

Kumite | 2006/2007 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Onogost
  • Balša Stevović
  • Martin Jaramaz

Karate klub "Iskra"
  • Balša Vojinović
  • Tadija Keljanovic
  • Petar Radovanović
  • Nemanja Dragaš

Kumite | 2006/2007 | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate klub "RIS"
  • Fatima Talić
  • Jovana Kotlaja
  • Lara Mazalica

Kumite | Kadeti 14 -16 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Gorstak
  • Andrija Ivanovic
  • Dusan Todorovic
  • Bozidar Jeknic

Kumite | Kadeti 14 -16 | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate club Champion-Ulcinj
  • Leona Markic
  • Fahreta Elezovic
  • linda Molabeciri

Kumite | Juniori (16-18) | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Albert Rudović
  • Matija Bojić
  • Lazar Kosović

Onogost
  • Kristijan Božić
  • Dalibor Španjević

Kumite | Juniori (16-18) | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Onogost
  • Jelana Mijušković
  • Jovana Mijušković

Kate | Juniori (16-18) | Ž | Aps. kat. | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate Klub BUDVA
  • Helena Pejović
  • Aleksandra Rajović
  • Sanja Racanović

Kate | Kadeti 14 -16 | M | Aps. kat. | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate klub "Albulena" Ulcinj
  • Art Ujkashi
  • Refik Molabećirović
  • Veton Ismailaga

Kate | Kadeti 14 -16 | Ž | Aps. kat. | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate Klub BUDVA
  • Mila Marković
  • Anja Varagić
  • Teodora Marković

Kate | 2006/2007 | M | Aps. kat. | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Almir Perović
  • Arian Bejta
  • Simon Simonović

Kate | 2006/2007 | Ž | Aps. kat. | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate klub "Iskra"
  • Viktorija Raičević
  • Katarina Vlahović
  • Tamara Klisić

Kate | 2008/2009 | M | Aps. kat. | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate Club Rei
  • Edon Emsha
  • Mustafa Adzemović
  • Armin Gurzaković

Kate | 2008/2009 | Ž | Aps. kat. | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate klub "Iskra"
  • Viktorija Raičević
  • Katarina Vlahović
  • Tamara Klisić

Kate | 2010/2011 | M | Aps. kat. | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 3
Pljevlja 2016
  • Vasilije Pejović
  • Djordjije Ćosović
  • Vasilije Cvijović

Karate Klub Bijela
  • Miloš Vujinović
  • Vuk Vuković
  • Petar Riha

Karate Klub BUDVA
  • Dimitrije Kaludjerović
  • Nikola Karadzic
  • Branko Martinović

Kate | 2010/2011 | Ž | Aps. kat. | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Onogost
  • Lenka Njinjić
  • Helena Backović
  • ASJA DELIĆ