Kolasinski pobjednik


Kolasinski pobjednik

Informacije


Kolasinski pobjednik

12. Oct 2019.

11. Oct 2019. @ 21:30h (krajnji rok za prijavu)

Sportski centar

Kolasin , Crna Gora

Karate savez Crne Gore, Karate klub Gorstak

Kotizacija: pojedinačno 10 EUR, ekipno 15 EUR


PROPOZICIJE

KATE:

I nivo - kate po izboru (tekioku i hean kate)

II u svakom trećem kolu mogu ponoviti kate (tekiuko i hean i u finalu mogu raditi majstorsku katu)

III nivo hean i majstorske kate bez prava ponavljanja

Bunkai nije obavezan za izvodjenje u katama ekipno.

BORBE:

Za godište 2011 borba traje 1 min

2010/2009/08/07/06 borba traje 90 sekundi

za kadete i juniore i mladje seniore po WKF pravilima

Ekipa u borbama broji 3+1

ZAŠTITNA OPREMA:

Zaštitna oprema WKF obavezna

Organizator ne snosi odgovornost u slučaju povrede nekog takmičara



Kate


Kate | U21 | M

Kate | U21 | M | Ekipno

Kate | Kadeti/Juniori | M | Ekipno

Kate | Juniori (16-18) | M

Kate | Kadeti 14 -16 | M

Kate | 2006-1.NIVO | M

Kate | 2006-2.NIVO | M

Kate | 2006-3.NIVO | M

Kate | 2006-2007 | M | Ekipno

Kate | 2007-1.NIVO | M

Kate | 2007-2.NIVO | M

Kate | 2007-3.NIVO | M

Kate | 2008 - 1.NIVO | M

Kate | 2008 - 2.NIVO | M

Kate | 2008 - 3.NIVO | M

Kate | 2008/2009 | M | Ekipno

Kate | 2009 -1.NIVO | M

Kate | 2009 -2.NIVO | M

Kate | 2009 -3.NIVO | M

Kate | 2010 - 1.NIVO | M

Kate | 2010 - 2.NIVO | M

Kate | 2010 - 3.NIVO | M

Kate | 2010/2011 | M | Ekipno

Kate | 2011 - 1.nivo | M

Kate | 2011 - 2.nivo | M

Kate | 2011 - 3.nivo | M

Kate | 2012 - 1.NIVO | M

Kate | 2012 - 2.NIVO | M

Kate | 2013 i mladji 1.nivo | M

Kate | 2013 i mladji 2.nivo | M

Kate | U21 | Ž

Kate | U21 | Ž | Ekipno

Kate | Kadeti/Juniori | Ž | Ekipno

Kate | Juniori (16-18) | Ž

Kate | Kadeti 14 -16 | Ž

Kate | 2006-1.NIVO | Ž

Kate | 2006-2.NIVO | Ž

Kate | 2006-3.NIVO | Ž

Kate | 2006-2007 | Ž | Ekipno

Kate | 2007-1.NIVO | Ž

Kate | 2007-2.NIVO | Ž

Kate | 2007-3.NIVO | Ž

Kate | 2008 - 1.NIVO | Ž

Kate | 2008 - 2.NIVO | Ž

Kate | 2008 - 3.NIVO | Ž

Kate | 2008/2009 | Ž | Ekipno

Kate | 2009 -1.NIVO | Ž

Kate | 2009 -2.NIVO | Ž

Kate | 2009 -3.NIVO | Ž

Kate | 2010 - 1.NIVO | Ž

Kate | 2010 - 2.NIVO | Ž

Kate | 2010 - 3.NIVO | Ž

Kate | 2010/2011 | Ž | Ekipno

Kate | 2011 - 1.nivo | Ž

Kate | 2011 - 2.nivo | Ž

Kate | 2011 - 3.nivo | Ž

Kate | 2012 - 1.NIVO | Ž

Kate | 2012 - 2.NIVO | Ž

Kate | 2013 i mladji 1.nivo | Ž

Kate | 2013 i mladji 2.nivo | Ž

Kumite


Kumite | U21 | M | -60 kg

Kumite | U21 | M | -67 kg

Kumite | U21 | M | -75 kg

Kumite | U21 | M | -84 kg

Kumite | U21 | M | +84 kg

Kumite | U21 | M | Ekipno

Kumite | Juniori (16-18) | M | -61 kg

Kumite | Juniori (16-18) | M | -68 kg

Kumite | Juniori (16-18) | M | -76 kg

Kumite | Juniori (16-18) | M | +76 kg

Kumite | Juniori (16-18) | M | -55 kg

Kumite | Kadeti/Juniori | M | Ekipno

Kumite | Kadeti 14 -16 | M | -52 kg

Kumite | Kadeti 14 -16 | M | -57 kg

Kumite | Kadeti 14 -16 | M | -63 kg

Kumite | Kadeti 14 -16 | M | -70 kg

Kumite | Kadeti 14 -16 | M | +70 kg

Kumite | 2006 | M | -40 kg

Kumite | 2006 | M | -45 kg

Kumite | 2006 | M | -50 kg

Kumite | 2006 | M | -55 kg

Kumite | 2006 | M | +55 kg

Kumite | 2006/2007 | M | Ekipno

Kumite | 2007 | M | -37 kg

Kumite | 2007 | M | -42 kg

Kumite | 2007 | M | -47 kg

Kumite | 2007 | M | -52 kg

Kumite | 2007 | M | +52 kg

Kumite | 2008 | M | -35 kg

Kumite | 2008 | M | -40 kg

Kumite | 2008 | M | -45 kg

Kumite | 2008 | M | -50 kg

Kumite | 2008 | M | +50 kg

Kumite | 2008/2009 | M | Ekipno

Kumite | 2009 | M | -30 kg

Kumite | 2009 | M | -35 kg

Kumite | 2009 | M | -40 kg

Kumite | 2009 | M | -45 kg

Kumite | 2009 | M | +45 kg

Kumite | 2010/2011 | M | Ekipno

Kumite | 2010 | M | -30 kg

Kumite | 2010 | M | -35 kg

Kumite | 2010 | M | +35 kg

Kumite | 2011 | M | -25 kg

Kumite | 2011 | M | +25 kg

Kumite | 2010 | M | -25 kg

Kumite | U21 | Ž | -50 kg

Kumite | U21 | Ž | -55 kg

Kumite | U21 | Ž | -61 kg

Kumite | U21 | Ž | -68 kg

Kumite | U21 | Ž | +68 kg

Kumite | U21 | Ž | Ekipno

Kumite | Juniori (16-18) | Ž | -48 kg

Kumite | Juniori (16-18) | Ž | -53 kg

Kumite | Juniori (16-18) | Ž | -59 kg

Kumite | Juniori (16-18) | Ž | +59 kg

Kumite | Kadeti/Juniori | Ž | Ekipno

Kumite | Kadeti 14 -16 | Ž | -47 kg

Kumite | Kadeti 14 -16 | Ž | -54 kg

Kumite | Kadeti 14 -16 | Ž | +54 kg

Kumite | 2006 | Ž | -39 kg

Kumite | 2006 | Ž | -44 kg

Kumite | 2006 | Ž | -49 kg

Kumite | 2006 | Ž | -54 kg

Kumite | 2006 | Ž | +54 kg

Kumite | 2006/2007 | Ž | Ekipno

Kumite | 2007 | Ž | -35 kg

Kumite | 2007 | Ž | -40 kg

Kumite | 2007 | Ž | -45 kg

Kumite | 2007 | Ž | -50 kg

Kumite | 2007 | Ž | +50 kg

Kumite | 2008 | Ž | -32 kg

Kumite | 2008 | Ž | -36 kg

Kumite | 2008 | Ž | -40 kg

Kumite | 2008 | Ž | -44 kg

Kumite | 2008 | Ž | +44 kg

Kumite | 2008/2009 | Ž | Ekipno

Kumite | 2009 | Ž | -30 kg

Kumite | 2009 | Ž | -34 kg

Kumite | 2009 | Ž | -37 kg

Kumite | 2009 | Ž | -40 kg

Kumite | 2009 | Ž | +40 kg

Kumite | 2010 | Ž | -25 kg

Kumite | 2010 | Ž | -30 kg

Kumite | 2010 | Ž | +30 kg

Kumite | 2010/2011 | Ž | Ekipno

Kumite | 2011 | Ž | +25 kg

Kumite | 2011 | Ž | -25 kg

Kontakt osobe

Veljko Brnovic

karatesavezcg@gmail.com

067 214787


Vukićević

069 446 658


Hoteli

Bilten


Kotizacija

Pojedinačno: 10 €

Ekipno: 15 €

Generalni poredak

Klub Zlatne Srebrne Bronzane
Karate klub Omladinac 40 9 8
Gorstak 11 10 15
Karate klub "Iskra" 10 8 4
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" 10 2 1
KK POTOCI 9 4 5
Karate Klub Bijela 7 1 2
Karate Klub BUDVA 6 5 5
Karate klub Buducnost 6 4 9
Karate klub "RIS" 6 2 2
Omladinski karate klub Mawashi 2015 5 10 8
Pljevlja 2016 5 6 4
Karate klub Bar 5 3 7
Karate klub Kondor 4 3 5
Karate Klub "Stari Grad" Budva 3 1 7
Kk prijepolje 2 10 9
Karate klub Jedinstvo 2 5 8
Šotokan tim 2 3 3
Karate Klub Fokus Niksic 2 2 2
Karate klub SEIKEN 2 1 3
Onogost 1 5 3
Karate club Champion-Ulcinj 1 2 3
Karate klub Piva 1 2 1
Karate klub Sampion Niksic 1 1 2
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav 0 3 3
Karate Klub "Podgorica" 0 2 1

Kate - Pojedinačno

Kate | 2013 i mladji 1.nivo | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003037 Milica Grujic Gorstak
2. MNE001658 Itana Badnjar Karate klub Bar
3. MNE001688 Sofia Popovic Karate klub Buducnost

Kate | U21 | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000471 Elvir Isljamović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | U21 | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000216 Andjela Lapcic Karate klub Omladinac

Kate | Kadeti 14 -16 | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001120 Mila Marković Karate Klub BUDVA
2. MNE001184 Marija Tomanović Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kate | Kadeti 14 -16 | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000191 Vasilije Perovic Karate klub Omladinac
2. MNE001123 Lazar Sekulić Karate Klub BUDVA

Kate | Juniori (16-18) | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000216 Andjela Lapcic Karate klub Omladinac
2. MNE001121 Anja Varagić Karate Klub BUDVA

Kate | 2013 i mladji 1.nivo | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001765 Lazar Popovic Karate klub Buducnost
2. MNE003043 Uroš Samardžić Gorstak
3. MNE003044 Nikola Perunović Gorstak
3. MNE003042 Matija Antonijevic Gorstak

Kate | 2013 i mladji 2.nivo | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001765 Lazar Popovic Karate klub Buducnost
2. MNE003132 BOGDAN MADŽAROVIĆ Karate klub Kondor

Kate | 2012 - 2.NIVO | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000716 Branko Zenović Karate klub SEIKEN
2. MNE001656 Đorđe Jakovljević Karate klub Bar
3. MNE002202 Mark Ciganok Karate Klub BUDVA

Kate | 2012 - 1.NIVO | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003045 Anastasija Lukovac Gorstak
2. MNE001682 Marta Marsenic Karate klub Buducnost
3. MNE003046 Katarina Vujisic Gorstak
3. MNE002208 Petra Stanjević Karate Klub BUDVA

Kate | 2012 - 2.NIVO | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001168 Zerina Ličina Karate klub Jedinstvo
2. MNE001096 ANASTASIJA STANIŠIĆ Karate klub Kondor
3. MNE001618 Nina Đurović KK POTOCI
3. MNE001673 Djikanovic Lana Karate klub Buducnost

Kate | 2012 - 1.NIVO | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001651 Danilo Mrdak Karate klub Bar
2. MNE003047 Nemanja Dožić Gorstak
3. WKF003161 Samid Sutovic Kk prijepolje
3. WKF003165 Ilhan Mujevic Kk prijepolje

Kate | 2006-1.NIVO | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000450 Almir Perović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2010 - 1.NIVO | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001764 Ina Ramovic Karate klub Buducnost
2. MNE001691 Tijana Vujisic Karate klub Buducnost
3. MNE001668 Zora Jakovljević Karate klub Bar
3. MNE003035 Iva Jakić Karate klub Bar

Kate | 2010 - 2.NIVO | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000279 Neda Beljkaš KK POTOCI
2. MNE002195 Anastasija Stojkovska Karate Klub BUDVA
3. MNE000732 Ira Mijović Karate klub SEIKEN
3. MNE001146 Jana Marsenic Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Kate | 2010 - 3.NIVO | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000279 Neda Beljkaš KK POTOCI
2. MNE000770 Teodora Medojević Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE001139 Iryna Sychova Karate Klub BUDVA
3. MNE000639 Irina Raznatovic Karate klub SEIKEN

Kate | 2011 - 2.nivo | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000007 Miljan Džaković Pljevlja 2016
2. MNE001733 Vasilije Pejović Pljevlja 2016
3. MNE000281 Dušan Borović KK POTOCI
3. MNE001641 Ejman Fata Nahhas Karate klub Omladinac

Kate | 2011 - 1.nivo | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001733 Vasilije Pejović Pljevlja 2016
2. MNE001741 Vasilije Cvijović Pljevlja 2016
3. MNE003049 Luka Djuric Gorstak
3. MNE000983 Vukan Kanura Karate klub Buducnost

Kate | 2011 - 1.nivo | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001965 Kosara Odalović Omladinski karate klub Mawashi 2015
2. MNE000074 Aneta Krejović KK POTOCI
3. MNE003145 Danica Danilović Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE003122 Mia Zanković Karate klub Bar

Kate | 2011 - 2.nivo | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000049 Nataša Šubarić KK POTOCI
2. MNE000322 Matea Leovac KK POTOCI
3. MNE000398 Maša Vujošević Karate klub Bar
3. MNE001879 Petra Blagojevic Karate klub Jedinstvo

Kate | 2011 - 3.nivo | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000631 Nađa Knežević Karate klub Bar
2. MNE000006 Miljana Džaković Pljevlja 2016
3. MNE000322 Matea Leovac KK POTOCI
3. MNE000049 Nataša Šubarić KK POTOCI

Kate | 2009 -1.NIVO | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001193 Lora Pean Omladinski karate klub Mawashi 2015
2. MNE001192 Mia Banović Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE000298 Nikolina Janjušević Karate Klub "Podgorica"
3. MNE000872 Sofija Radosevic Karate klub Buducnost

Kate | 2009 -2.NIVO | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000066 Lena Lončar KK POTOCI
2. MNE000056 Ivona Šubarić KK POTOCI
3. MNE001881 Sofi Rabrenović Karate klub Jedinstvo
3. MNE000842 Elena Lakic Karate klub Buducnost

Kate | 2009 -3.NIVO | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000226 Leonora Vujovic Karate klub Omladinac
2. MNE000415 Tatjana Odović Karate klub Bar
3. MNE000721 Lana Čormaković Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE001135 Una Vučićević Karate Klub BUDVA

Kate | Juniori (16-18) | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001123 Lazar Sekulić Karate Klub BUDVA
2. MNE001877 Bogdan Drljevic Karate klub Jedinstvo

Kate | 2008 - 2.NIVO | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000908 Ksenija Irić Karate klub "Iskra"
2. MNE001734 Anita Kovačević Pljevlja 2016
3. MNE000729 Teodora Gracun Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE001935 Tea Tešović Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2008 - 1.NIVO | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001734 Anita Kovačević Pljevlja 2016
2. WKF003154 Seila Kalac Kk prijepolje
3. WKF003155 Amina Nokic Kk prijepolje
3. MNE002209 Stefanija Marković Karate Klub BUDVA

Kate | 2007-2.NIVO | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001076 ALIMPIJE ĐURETIĆ Karate klub Kondor
2. MNE000641 Dušan Vukčević Karate Klub "Podgorica"
3. MNE001839 Salih Durakovic Karate club Champion-Ulcinj
3. MNE001693 Vuk Janketic Karate klub Buducnost

Kate | 2007-1.NIVO | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001643 Danilo Kaleski Karate klub Omladinac
2. MNE001202 Vuk Lučić Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE000843 Vukota Marsenic Karate klub Buducnost

Kate | 2007-3.NIVO | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001126 Sandra Racanović Karate Klub BUDVA
2. MNE000863 Lana Tatar Karate klub Buducnost

Kate | 2007-2.NIVO | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000743 Katarina Radusinović Karate klub SEIKEN
2. MNE000748 Nela Nikolić Karate klub SEIKEN
3. MNE001147 Elma Basic Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Kate | 2007-1.NIVO | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003124 Maša Lisenko Karate klub Bar
2. WKF003156 Amila Kalac Kk prijepolje
3. MNE003124 Maša Lisenko Karate klub Bar
3. MNE001214 Jelena Ojdanić Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kate | 2011 - 3.nivo | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000281 Dušan Borović KK POTOCI
2. MNE000007 Miljan Džaković Pljevlja 2016
3. MNE000984 Dahan Basovic Karate klub Buducnost

Kate | 2007-3.NIVO | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000751 Saša Petrić Karate Klub "Stari Grad" Budva
2. MNE000517 Simon Simonović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2010 - 1.NIVO | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000867 Petar Vojinovic Karate klub Buducnost
2. MNE003050 Damjan Lukovac Gorstak
3. MNE003067 Martin Petković Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE000530 Boris Božović Karate klub Bar

Kate | 2010 - 2.NIVO | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001142 Dimitrije Kaludjerović Karate Klub BUDVA
2. MNE001922 Filip Filipovic Karate klub Buducnost
3. MNE001834 David Nikprelevic Karate club Champion-Ulcinj
3. MNE001692 Vidak Stojovic Karate klub Buducnost

Kate | 2010 - 3.NIVO | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000757 Uroš Stevović Karate Klub "Stari Grad" Budva
2. MNE001169 Petar Mrdović Karate klub Jedinstvo

Kate | 2006-2.NIVO | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000037 Elena Vemić KK POTOCI
2. MNE001156 Anastasija Lutovac Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Kate | 2006-1.NIVO | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003123 Rabija Kaplani Karate klub Bar
2. WKF003156 Amila Kalac Kk prijepolje
3. MNE000120 Nikolina Djurović Karate klub "Iskra"

Kate | 2006-3.NIVO | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001130 Anastasija Mitrović Karate Klub BUDVA
2. MNE000037 Elena Vemić KK POTOCI
3. MNE001156 Anastasija Lutovac Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Kate | 2008 - 2.NIVO | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000449 Armin Lajka KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE001157 MIlorad Lutovac Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Kate | 2008 - 1.NIVO | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001853 Nikola Berilazic Karate klub Omladinac
2. MNE003133 DUŠAN POPOVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE001654 Dušan Mrdak Karate klub Bar
3. WKF003159 Tahir Mujevic Kk prijepolje

Kate | 2009 -1.NIVO | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001926 Drazen Sutovic Karate klub Buducnost
2. MNE001711 Ilija Mijovic Karate Klub "Podgorica"
3. MNE001069 DANIJEL STANIŠIĆ Karate klub Kondor
3. MNE001065 MATIJA BOLJEVIĆ Karate klub Kondor

Kate | 2008 - 3.NIVO | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000751 Saša Petrić Karate Klub "Stari Grad" Budva
2. MNE000106 Aleksa Vujošević Karate klub "Iskra"
3. MNE001642 Luka Pernjak Karate klub Omladinac
3. MNE001166 Marko Šebek Karate klub Jedinstvo

Kate | 2009 -2.NIVO | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000089 Maksim Veskovic Karate klub Omladinac
2. MNE001833 Danijel Jemiljanovic Karate club Champion-Ulcinj
3. MNE001612 FILIP JOVIĆ KK POTOCI
3. MNE000315 Vasilije Orović Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2009 -3.NIVO | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000204 Ivo Bulatovic Karate klub Omladinac
2. MNE001107 Andrej Ristić Karate klub Jedinstvo
3. MNE000757 Uroš Stevović Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE001167 Adin Ličina Karate klub Jedinstvo

Kate | 2006-3.NIVO | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000038 Petar Klačar KK POTOCI
2. MNE001159 MIlija Milačić Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Kate | 2006-2.NIVO | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000038 Petar Klačar KK POTOCI
2. MNE001194 Damjan Gobović Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE001207 Rodoljub Srbljak Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kate | 2008 - 3.NIVO | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000852 Mia Ramovic Karate klub Buducnost
2. MNE000134 Katarina Vlahović Karate klub "Iskra"

Kate - Ekipno

Kate | 2006-2007 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000450 Almir Perović
MNE000514 Arian Bejta
MNE000517 Simon Simonović

Kate | Kadeti/Juniori | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE000070 Dusan Petrovic
MNE000191 Vasilije Perovic
MNE000235 Blazo Micevski

Kate | U21 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000466 Marko Dabović
MNE000471 Elvir Isljamović
MNE000472 Albert Rudović

Kate | Kadeti/Juniori | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate Klub BUDVA MNE001120 Mila Marković
MNE001121 Anja Varagić
MNE001132 Teodora Marković

Kate | 2008/2009 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE000089 Maksim Veskovic
MNE001642 Luka Pernjak
MNE001853 Nikola Berilazic
2. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000449 Armin Lajka
MNE000457 Anton Elezović
MNE000875 Agron Lulgjuraj
3. Karate klub Jedinstvo MNE001107 Andrej Ristić
MNE001166 Marko Šebek
MNE001167 Adin Ličina

Kate | 2010/2011 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Pljevlja 2016 MNE000007 Miljan Džaković
MNE001733 Vasilije Pejović
MNE001741 Vasilije Cvijović
2. Karate Klub BUDVA MNE001142 Dimitrije Kaludjerović
MNE001143 Nikola Karadzic
MNE002197 Branko Martinović
3. Karate klub SEIKEN MNE000719 Dimitrije Đukić
MNE001782 Filip Popović
MNE001783 Jovan Radević
3. Karate klub Omladinac MNE001641 Ejman Fata Nahhas
MNE001852 Milos Novovic
MNE001862 Marko Dujovic

Kate | 2010/2011 | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KK POTOCI MNE000030 Maša Malidžan
MNE000049 Nataša Šubarić
MNE000279 Neda Beljkaš
2. Karate Klub BUDVA MNE001139 Iryna Sychova
MNE002200 Elena Doljanica
MNE002195 Anastasija Stojkovska

Kate | 2008/2009 | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE000388 Kristina Bokovac
MNE000412 Ajla Berjašević
MNE000415 Tatjana Odović
2. Karate klub Omladinac MNE000224 Andjela Sekulic
MNE000226 Leonora Vujovic
MNE000231 Mia Miljanic
3. Karate Klub "Stari Grad" Budva MNE000721 Lana Čormaković
MNE000727 Nina Pešić
MNE000729 Teodora Gracun
3. Karate klub Jedinstvo MNE001108 Sara Pjevović
MNE001111 Asja Mulalić
MNE001881 Sofi Rabrenović

Kumite - Pojedinačno

Kumite | Juniori (16-18) | Ž | +59 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001036 Milena Jovanovic Karate klub Omladinac

Kumite | U21 | M | +84 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000466 Marko Dabović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | U21 | Ž | -68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000469 Diellëza Rama KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | U21 | M | -67 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000472 Albert Rudović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Juniori (16-18) | Ž | -59 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000100 Jovana Strujić Karate klub "RIS"

Kumite | U21 | Ž | +68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003065 Ena Bisić Karate klub "RIS"

Kumite | U21 | M | -84 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003064 Amar Bisić Karate klub "RIS"

Kumite | 2006 | M | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000495 Jovan Bogdanović Karate Klub Bijela

Kumite | 2007 | Ž | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000348 Jovana Bogdanović Karate Klub Bijela

Kumite | 2006 | Ž | -54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000120 Nikolina Djurović Karate klub "Iskra"

Kumite | 2008 | Ž | -44 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000914 Viktorija Vukadinović Karate klub "Iskra"

Kumite | 2006 | M | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001194 Damjan Gobović Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | 2007 | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000760 Ljubica Vlahovic Gorstak

Kumite | U21 | M | -75 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000055 Balsa Milickovic Karate klub Omladinac

Kumite | 2008 | Ž | -36 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003154 Seila Kalac Kk prijepolje

Kumite | Kadeti 14 -16 | Ž | +54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000154 Leona Markic Karate club Champion-Ulcinj

Kumite | Kadeti 14 -16 | M | +70 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000010 Vasilije Đerković Pljevlja 2016

Kumite | 2011 | M | +25 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000512 Filip Ilincic Karate klub Omladinac
2. MNE003134 Boško Matović Šotokan tim
3. MNE001826 Momir Jovović Karate klub "Iskra"
3. MNE001000 Lazar Rakocevic Gorstak

Kumite | 2011 | Ž | -25 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001168 Zerina Ličina Karate klub Jedinstvo
2. MNE001965 Kosara Odalović Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | 2011 | M | -25 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001645 Veselin Skataric Karate klub Omladinac
2. MNE000146 Davud Arifaj Karate klub "Iskra"
3. MNE001068 DAMJAN VUKČEVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE001882 Šuša Aleksandar Karate klub Jedinstvo

Kumite | 2011 | Ž | +25 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000217 Petra Markovic Karate klub Omladinac

Kumite | 2009 | Ž | +40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001192 Mia Banović Omladinski karate klub Mawashi 2015
2. MNE001193 Lora Pean Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE001704 DOROTEA KRIVOKAPIĆ Karate Klub Bijela

Kumite | 2009 | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000669 Dunja Kovačević Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE003053 Mina Kuzman Onogost

Kumite | 2009 | Ž | -37 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000630 Sofija Vučković Onogost
2. MNE003136 Lara Šakotić Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE000681 Saša Cerovina Šotokan tim

Kumite | 2009 | Ž | -34 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001029 Katarina Djukic Gorstak
2. MNE001012 Jovana Vujisic Gorstak

Kumite | 2010 | Ž | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000180 Mina Boricic Karate klub Omladinac
2. MNE000666 Lenka Njinjić Onogost
3. MNE000255 Darija Savić Karate klub "RIS"

Kumite | 2010 | Ž | -25 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001019 Katarina Vukotic Karate klub Sampion Niksic

Kumite | 2010 | Ž | +30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001704 DOROTEA KRIVOKAPIĆ Karate Klub Bijela

Kumite | Kadeti 14 -16 | M | -52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000198 Emre Saljiu Karate klub Omladinac
2. MNE000194 Ognjen Bjelajac Karate klub Omladinac
3. MNE000053 Marko Milutinovic Karate klub Omladinac
3. MNE002970 Lado Vuković Gorstak

Kumite | Kadeti 14 -16 | M | -57 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000198 Emre Saljiu Karate klub Omladinac
2. MNE001002 Dusan Todorovic Gorstak
3. MNE001005 Bozidar Jeknic Gorstak
3. MNE001083 LAZAR MADŽAROVIĆ Karate klub Kondor

Kumite | 2010 | M | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000512 Filip Ilincic Karate klub Omladinac
2. WKF003147 Denis Kardovic Kk prijepolje
3. MNE001105 Lazar Grujic Gorstak
3. MNE000802 Aleksa Majski Rakocevic Gorstak

Kumite | 2010 | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001645 Veselin Skataric Karate klub Omladinac
2. MNE000692 Stefan Birovljev Šotokan tim
3. MNE000362 Vuk Cimbaljević Karate Klub Bijela
3. MNE001000 Lazar Rakocevic Gorstak

Kumite | 2010 | M | -25 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001639 Aleksa Rakocevic Karate klub Omladinac

Kumite | Kadeti 14 -16 | M | -63 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000082 Andrija Danilovic Karate klub Omladinac
2. MNE001195 Božidar Šebek Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE000010 Vasilije Đerković Pljevlja 2016

Kumite | 2008 | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000798 Dejan Rakocevic Gorstak
2. MNE000199 Jusuf Saljiu Karate klub Omladinac
3. MNE001185 Lazar Grbović Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE000789 Balsa Danilovic Gorstak

Kumite | Kadeti 14 -16 | M | -70 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000200 Filip Boskovic Karate klub Omladinac
2. MNE000228 Vladimir Vukcevic Karate klub Omladinac
3. MNE000010 Vasilije Đerković Pljevlja 2016

Kumite | 2010 | M | +35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000263 Viktor Dakić Karate klub "RIS"
2. MNE001219 Ivan Dijanić Karate klub "Iskra"
3. MNE001007 Nemanja Bulajic Karate klub Sampion Niksic
3. MNE001010 Vuk Radusinovic Karate klub Sampion Niksic

Kumite | 2009 | Ž | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001747 Vasilija Bijelović Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE001850 Bogdana Bajovic Karate klub Omladinac

Kumite | 2009 | M | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001067 BALŠA VUKČEVIĆ Karate klub Kondor
2. MNE001639 Aleksa Rakocevic Karate klub Omladinac
3. MNE000915 Igor Brnada Šotokan tim
3. MNE001069 DANIJEL STANIŠIĆ Karate klub Kondor

Kumite | 2008 | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000334 Filip Šoškić Karate klub "Iskra"
2. WKF003151 Ali Noilic Kk prijepolje
3. MNE000688 Gojko Matović Šotokan tim
3. MNE000221 Sergej Pajovic Karate klub Omladinac

Kumite | 2007 | M | -37 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000789 Balsa Danilovic Gorstak
2. MNE000491 Balša Stevović Onogost
3. MNE001631 Nikola Vujović Onogost
3. MNE001158 Igor Pižurica Onogost

Kumite | Kadeti 14 -16 | Ž | -47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000192 Helena Backovic Karate klub Omladinac
2. MNE000788 Andjela Ivanovic Gorstak
3. MNE000160 Fahreta Elezovic Karate club Champion-Ulcinj
3. WKF003157 Najla Kalac Kk prijepolje

Kumite | 2007 | M | -52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001076 ALIMPIJE ĐURETIĆ Karate klub Kondor
2. MNE000696 Vanja Vujnović Šotokan tim
3. MNE000913 Vasilije Irić Karate klub "Iskra"

Kumite | 2008 | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000353 Nenad Đuričić Karate Klub Bijela
2. WKF003152 Jasmin Kardovic Kk prijepolje
3. MNE001186 Vuk Papović Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE001205 Luka Nikolić Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | 2007 | M | -42 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000353 Nenad Đuričić Karate Klub Bijela
2. MNE000112 Balić Alan Karate klub "Iskra"
3. MNE000241 Sergej Laušević Karate klub "RIS"

Kumite | 2008 | M | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001409 Maksim Jovovic Karate klub "Iskra"
2. MNE001166 Marko Šebek Karate klub Jedinstvo
3. MNE003135 Lirim Kosumi KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | 2009 | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000791 Ratko Grujic Gorstak
2. MNE000362 Vuk Cimbaljević Karate Klub Bijela
3. MNE001197 Demir Pivić Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. WKF003149 Daris Skenderovic Kk prijepolje

Kumite | 2007 | M | -47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000353 Nenad Đuričić Karate Klub Bijela
2. MNE003101 Sava Gacevic Karate klub Omladinac

Kumite | 2008 | Ž | -32 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001029 Katarina Djukic Gorstak
2. MNE001018 Anastasija Vukotic Karate klub Sampion Niksic
3. MNE000219 Jelena Miladinovic Karate klub Omladinac

Kumite | U21 | Ž | -61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000100 Jovana Strujić Karate klub "RIS"
2. MNE000341 Admira Elezovic Karate club Champion-Ulcinj

Kumite | 2007 | M | +52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000517 Simon Simonović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE001187 Ilija Lalić Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE001233 Danilo Vujisic Gorstak
3. MNE001043 Matija Ivanović Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2007 | Ž | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000034 Nadja Boricic Karate klub Omladinac
2. MNE001636 Anastasija Ražnjatović Onogost

Kumite | 2007 | Ž | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001092 Itana Raonic Karate klub Omladinac
2. WKF003156 Amila Kalac Kk prijepolje

Kumite | Juniori (16-18) | M | -68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000065 Bojan Boskovic Karate klub Omladinac

Kumite | 2008 | Ž | +44 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003126 SOFIJA MIKULIĆ Karate Klub Bijela
2. MNE000787 Elena Vlahović Onogost

Kumite | 2006 | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001851 Lazar Lazarevic Karate klub Omladinac
2. MNE002970 Lado Vuković Gorstak
3. MNE001207 Rodoljub Srbljak Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | 2006 | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000001 Balša Vojinović Karate klub "Iskra"
2. MNE001855 Vuk Bajovic Karate klub Omladinac

Kumite | 2006 | M | +55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000879 Nemanja Dragaš Karate klub "Iskra"
2. MNE000020 Tadija Keljanovic Karate klub "Iskra"
3. MNE000785 Aleksandar Džoganović Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2008 | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000132 Una Rakovic Karate klub Omladinac
2. WKF003155 Amina Nokic Kk prijepolje
3. MNE000793 Hanna Vlahovic Gorstak

Kumite | 2007 | Ž | +50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000248 Jovana Kotlaja Karate klub "RIS"
2. MNE001183 Nikolina Golović Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | 2006 | Ž | -44 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000034 Nadja Boricic Karate klub Omladinac
2. MNE000102 Lara Mazalica Karate klub "RIS"
3. MNE000548 Sofija Dedijer Onogost

Kumite | 2006 | Ž | -39 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000192 Helena Backovic Karate klub Omladinac
2. MNE000239 Fatima Talić Karate klub "RIS"

Kumite | 2009 | M | +45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000682 Nemanja Gecaj Šotokan tim
2. MNE000008 Milan Dzaković Pljevlja 2016
3. MNE000005 Radoje Čabarkapa Pljevlja 2016

Kumite | 2009 | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001082 RADOMIR MADŽAROVIĆ Karate klub Kondor
2. MNE000795 Marko Cetkovic Gorstak
3. MNE000203 Luka Boskovic Karate klub Omladinac
3. MNE000005 Radoje Čabarkapa Pljevlja 2016

Kumite | 2009 | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000779 Petar Radović Šotokan tim
2. MNE001211 Sava Popović Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE000035 Nemanja Dragović Karate klub "Iskra"
3. MNE001107 Andrej Ristić Karate klub Jedinstvo

Kumite | Kadeti 14 -16 | Ž | -54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001395 Sara Abramović Karate klub "Iskra"
2. MNE001013 Sara Blagojević Karate klub Piva
3. MNE001418 Nevena Vojinović Karate klub Piva
3. WKF003157 Najla Kalac Kk prijepolje

Kumite | 2006 | Ž | +54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001206 Miljana Papović Omladinski karate klub Mawashi 2015
2. MNE000120 Nikolina Djurović Karate klub "Iskra"

Kumite | 2006 | Ž | -49 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001092 Itana Raonic Karate klub Omladinac
2. MNE000989 Anja Nikolić Karate Klub Fokus Niksic
3. WKF003156 Amila Kalac Kk prijepolje

Kumite | Juniori (16-18) | Ž | -48 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003157 Najla Kalac Kk prijepolje

Kumite | Juniori (16-18) | Ž | -53 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000083 Milica Jeknic Karate klub Omladinac
2. MNE001419 Rosa Ćelasan Karate klub Piva

Kumite | Juniori (16-18) | M | -76 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001011 Dalibor Škiljević Karate klub Piva

Kumite | Juniori (16-18) | M | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000198 Emre Saljiu Karate klub Omladinac
2. MNE000993 Milisav Bulatovic Gorstak
3. MNE001002 Dusan Todorovic Gorstak
3. MNE001005 Bozidar Jeknic Gorstak

Kumite | Juniori (16-18) | M | -61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000993 Milisav Bulatovic Gorstak
2. WKF003153 Denis Humerovic Kk prijepolje

Kumite | Juniori (16-18) | M | +76 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001031 Nikola Bulatovic Gorstak
2. MNE001877 Bogdan Drljevic Karate klub Jedinstvo

Kumite | 2008 | M | +50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000998 Stefan Vujisic Gorstak
2. MNE000133 Stefan Miljanić Karate klub "Iskra"

Kumite | U21 | M | -60 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000471 Elvir Isljamović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. WKF003153 Denis Humerovic Kk prijepolje

Kumite - Ekipno

Kumite | Kadeti/Juniori | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE001036 Milena Jovanovic
MNE000083 Milica Jeknic

Kumite | U21 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE000055 Balsa Milickovic
MNE000065 Bojan Boskovic
MNE001039 Ilija Radonjic

Kumite | 2006/2007 | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE000034 Nadja Boricic
MNE000192 Helena Backovic
MNE001092 Itana Raonic

Kumite | 2010/2011 | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE000180 Mina Boricic
MNE000217 Petra Markovic

Kumite | 2010/2011 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE000223 Jefrim Radulovic
MNE001639 Aleksa Rakocevic
MNE001852 Milos Novovic

Kumite | Kadeti/Juniori | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE000053 Marko Milutinovic
MNE000082 Andrija Danilovic
MNE000194 Ognjen Bjelajac

Kumite | 2006/2007 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub "Iskra" MNE000001 Balša Vojinović
MNE000020 Tadija Keljanovic
MNE000879 Nemanja Dragaš
2. Karate klub Omladinac MNE001851 Lazar Lazarevic
MNE001855 Vuk Bajovic
MNE002236 Emir Osmanovic

Kumite | 2008/2009 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub "Iskra" MNE000141 Anes Arifaj
MNE000880 Branko Lazović
2. Gorstak MNE000789 Balsa Danilovic
MNE000791 Ratko Grujic
MNE000798 Dejan Rakocevic
MNE000998 Stefan Vujisic
3. Karate klub Omladinac MNE000199 Jusuf Saljiu
MNE000215 Djordje Jankovic
MNE000221 Sergej Pajovic
3. Kk prijepolje WKF003148 Amil Kalac
WKF003150 Eco Fatih
WKF003151 Ali Noilic
WKF003159 Tahir Mujevic

Kate - Pojedinačno

Kate - Ekipno

Kumite - Pojedinačno

Kumite - Ekipno

Ukupno prijava / klubovi / države: 502 / 27 / 2 Ispis

Prijavljeni klubovi

Prijavljeni takmičari

Kate | 2013 i mladji 1.nivo | M / Prijavljenih takmičara: 11
Lazar Popovic
6 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Petar Dragnić
5 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Alan Ličina
5 god
Oranž pojas
Karate Klub BUDVA

Marko Rakočević
5 god
Žuti pojas
Gorstak

Nikola Perunović
6 god
Žuti pojas
Gorstak

Uroš Samardžić
6 god
Žuti pojas
Gorstak

Aleksa Bojic
5 god
Žuti pojas
Gorstak

Matija Antonijevic
5 god
Žuti pojas
Gorstak

Mijat Sukovic
5 god
Žuti pojas
Gorstak

Luka Grujic
5 god
Žuti pojas
Gorstak

Ognjen Radmanović
6 god
Žuti pojas
Gorstak

Kate | 2013 i mladji 1.nivo | Ž / Prijavljenih takmičara: 3
Sofia Popovic
6 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Itana Badnjar
6 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Milica Grujic
5 god
Žuti pojas
Gorstak

Kate | 2013 i mladji 2.nivo | M / Prijavljenih takmičara: 3
Jakov Cupara
5 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Lazar Popovic
6 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

BOGDAN MADŽAROVIĆ
6 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kate | 2012 - 1.NIVO | M / Prijavljenih takmičara: 11
Danilo Mrdak
7 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Mladjan Ramovic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Aleksa Krapović
6 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Nemanja Dožić
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Zlatan Osmanagić
7 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Djordjije Zejak
7 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Samid Sutovic
7 god
Bijeli pojas
Kk prijepolje

Bekir Nikc
7 god
Bijeli pojas
Kk prijepolje

Mateja Bulatovic
7 god
Bijeli pojas
Kk prijepolje

Demir Skenderovic
7 god
Bijeli pojas
Kk prijepolje

Ilhan Mujevic
7 god
Bijeli pojas
Kk prijepolje

Kate | 2012 - 1.NIVO | Ž / Prijavljenih takmičara: 11
Hana Bogdanovic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Marta Marsenic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Teodora Šebek
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Jedinstvo

Petra Stanjević
7 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Katarina Vujisic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Anastasija Lukovac
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Kristina Anakijevska
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Vasilisa Dabetic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Tijana Lalevic
6 god
Bijeli pojas
Kk prijepolje

Angelina Voinovic
6 god
Bijeli pojas
Kk prijepolje

Zahira Kalac
7 god
Bijeli pojas
Kk prijepolje

Kate | 2012 - 2.NIVO | M / Prijavljenih takmičara: 5
Branko Zenović
7 god
Zeleni pojas
Karate klub SEIKEN

Đorđe Jakovljević
7 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Šuša Aleksandar
7 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Avram Laušević
7 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Mark Ciganok
7 god
Plavi pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | 2012 - 2.NIVO | Ž / Prijavljenih takmičara: 5
ANASTASIJA STANIŠIĆ
7 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Zerina Ličina
7 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Djikanovic Lana
6 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Nina Đurović
7 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Teodora Šebek
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Jedinstvo

Kate | 2011 - 1.nivo | M / Prijavljenih takmičara: 14
Lazar Lazovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Aleksa Terzic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Vukan Kanura
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

stevan Markovic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Vasilije Pejović
8 god
Žuti pojas
Pljevlja 2016

Vasilije Cvijović
8 god
Žuti pojas
Pljevlja 2016

Hristijan Zaov
8 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Luka Djuric
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Djordje Grujic
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Vito cerovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Aleksa Kraljevic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Adem Asović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Bogdan Sosic
8 god
Bijeli pojas
Kk prijepolje

Karim Hadzic
7 god
Bijeli pojas
Kk prijepolje

Kate | 2011 - 1.nivo | Ž / Prijavljenih takmičara: 12
Aneta Krejović
8 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Sara Zivkovic
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Djurdja Todorovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Aleksandra Ćetković
7 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Marija Čabarkapa
8 god
Žuti pojas
Pljevlja 2016

Nevena Erakovic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Melina Međedović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kosara Odalović
8 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Gorana Đorojević
8 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Maša Čelebić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Mia Zanković
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Danica Danilović
7 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2011 - 2.nivo | M / Prijavljenih takmičara: 5
Miljan Džaković
8 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Dušan Borović
8 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Ejman Fata Nahhas
8 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Vasilije Pejović
8 god
Žuti pojas
Pljevlja 2016

Branko Martinović
8 god
Oranž pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | 2011 - 2.nivo | Ž / Prijavljenih takmičara: 6
Miljana Džaković
8 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Nataša Šubarić
8 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Matea Leovac
7 god
Bijeli pojas
KK POTOCI

Maša Vujošević
8 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Jovana Kuljanin
8 god
Zeleni pojas
Karate Klub BUDVA

Petra Blagojevic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Kate | 2011 - 3.nivo | M / Prijavljenih takmičara: 4
Miljan Džaković
8 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Dušan Borović
8 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Dahan Basovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Filip Popović
7 god
Zeleni pojas
Karate klub SEIKEN

Kate | 2011 - 3.nivo | Ž / Prijavljenih takmičara: 5
Miljana Džaković
8 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Nataša Šubarić
8 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Visnja Bulatovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Matea Leovac
7 god
Bijeli pojas
KK POTOCI

Nađa Knežević
7 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Kate | 2010 - 1.NIVO | M / Prijavljenih takmičara: 16
Petar Vojinovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Boris Božović
8 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Bogdan Stanišić
8 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Andrija Stanković
8 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

VASILIJE STOJANOVIĆ
8 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Ognjen Bozovic
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Vuk Đurović
9 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Blažo Mićanović
9 god
Žuti pojas
Karate klub Piva

Saša Grgur
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Piva

Matija Sindik
9 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Damjan Lukovac
9 god
Žuti pojas
Gorstak

Martin Petković
9 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Serxhio Lukaj
8 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Dusko Sosic
9 god
Bijeli pojas
Kk prijepolje

Denis Kardovic
9 god
Bijeli pojas
Kk prijepolje

Said Sutovic
9 god
Bijeli pojas
Kk prijepolje

Kate | 2010 - 1.NIVO | Ž / Prijavljenih takmičara: 13
Iva Janjušević
9 god
Žuti pojas
Karate Klub "Podgorica"

Tijana Vujisic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Zora Jakovljević
9 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Ina Ramovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Jovana Jovanović
9 god
Žuti pojas
Karate klub Piva

Petra Grubač
9 god
Oranž pojas
Karate klub Piva

Nikolina Grubač
9 god
Žuti pojas
Karate klub Piva

Ines Odalović
9 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Maša Perović
9 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Elena Doljanica
9 god
Oranž pojas
Karate Klub BUDVA

Iva Jakić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Lana Lalevic
9 god
Bijeli pojas
Kk prijepolje

Sara Kalac
9 god
Bijeli pojas
Kk prijepolje

Kate | 2010 - 2.NIVO | M / Prijavljenih takmičara: 8
Miljan Rakočević
9 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Marko Pejović
9 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Mario Popović
9 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Dimitrije Kaludjerović
9 god
Zeleni pojas
Karate Klub BUDVA

Vidak Stojovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

David Nikprelevic
9 god
Žuti pojas
Karate club Champion-Ulcinj

Marko Dujovic
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Filip Filipovic
9 god
Oranž pojas
Karate klub Buducnost

Kate | 2010 - 2.NIVO | Ž / Prijavljenih takmičara: 5
Maša Malidžan
9 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Neda Beljkaš
9 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Ira Mijović
9 god
Braon pojas
Karate klub SEIKEN

Jana Marsenic
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Anastasija Stojkovska
9 god
Oranž pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | 2010 - 3.NIVO | M / Prijavljenih takmičara: 2
Uroš Stevović
9 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Petar Mrdović
9 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Kate | 2010 - 3.NIVO | Ž / Prijavljenih takmičara: 5
Maša Malidžan
9 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Neda Beljkaš
9 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Irina Raznatovic
9 god
Zeleni pojas
Karate klub SEIKEN

Teodora Medojević
9 god
Oranž pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Iryna Sychova
9 god
Zeleni pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | 2009 -1.NIVO | M / Prijavljenih takmičara: 12
MATIJA BOLJEVIĆ
10 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

DANIJEL STANIŠIĆ
9 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Demir Pivić
10 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Mihajlo Korać
9 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Ilija Mijovic
10 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Nikola Gluščević
9 god
Žuti pojas
Pljevlja 2016

Drazen Sutovic
9 god
Zeleni pojas
Karate klub Buducnost

Anel Kaplani
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Nasih Murati
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kosta Ćalasan
10 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Amil Kalac
10 god
Bijeli pojas
Kk prijepolje

Daris Skenderovic
10 god
Bijeli pojas
Kk prijepolje

Kate | 2009 -1.NIVO | Ž / Prijavljenih takmičara: 10
Nikolina Janjušević
9 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Sofija Radosevic
9 god
Oranž pojas
Karate klub Buducnost

Mia Banović
10 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Lora Pean
10 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Nađa Grubač
10 god
Plavi pojas
Karate klub Piva

Elena Dacić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Helena Grgurović
10 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Mahira Sutovic
10 god
Bijeli pojas
Kk prijepolje

Hana Sutovic
9 god
Bijeli pojas
Kk prijepolje

Diadela Meljovic
10 god
Bijeli pojas
Kk prijepolje

Kate | 2009 -2.NIVO | M / Prijavljenih takmičara: 7
Maksim Veskovic
10 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Vasilije Orović
10 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Lazar Djikanovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

FILIP JOVIĆ
10 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Njegos Milacic
10 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Danijel Jemiljanovic
10 god
Žuti pojas
Karate club Champion-Ulcinj

Vasilije Blagojević
10 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Kate | 2009 -2.NIVO | Ž / Prijavljenih takmičara: 5
Ivona Šubarić
10 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Lena Lončar
10 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Elena Lakic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Marijana Marković
9 god
Oranž pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Sofi Rabrenović
10 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Kate | 2009 -3.NIVO | M / Prijavljenih takmičara: 5
Ivo Bulatovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Strahinja Stevović
9 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Uroš Stevović
9 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Andrej Ristić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Adin Ličina
10 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Kate | 2009 -3.NIVO | Ž / Prijavljenih takmičara: 10
Leonora Vujovic
10 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Kristina Bokovac
10 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Ajla Berjašević
10 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Tatjana Odović
10 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Marijana Marković
9 god
Oranž pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Lana Čormaković
10 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Nina Pešić
9 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Sara Pjevović
10 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Asja Mulalić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Una Vučićević
9 god
Plavi pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | 2008 - 1.NIVO | M / Prijavljenih takmičara: 8
Aleksa Stević
11 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Dejan Dabanović
11 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Nikola Berilazic
11 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Dušan Mrdak
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

DUŠAN POPOVIĆ
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Ali Noilic
11 god
Bijeli pojas
Kk prijepolje

Tomislav Bulatovic
11 god
Bijeli pojas
Kk prijepolje

Tahir Mujevic
11 god
Bijeli pojas
Kk prijepolje

Kate | 2008 - 1.NIVO | Ž / Prijavljenih takmičara: 9
Elda Kurtović
11 god
Oranž pojas
Karate Club Rei

Ksenija Božović
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Anita Kovačević
11 god
Žuti pojas
Pljevlja 2016

Jaredić Zoja
11 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Stefanija Marković
11 god
Bijeli pojas
Karate Klub BUDVA

Jovana Simović
11 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Seila Kalac
11 god
Bijeli pojas
Kk prijepolje

Amina Nokic
10 god
Bijeli pojas
Kk prijepolje

Alina Cinorak
10 god
Bijeli pojas
Kk prijepolje

Kate | 2008 - 2.NIVO | M / Prijavljenih takmičara: 4
Armin Lajka
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

MIlorad Lutovac
11 god
Zeleni pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Pavle Dabić
11 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Vukasin Gogic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Kate | 2008 - 2.NIVO | Ž / Prijavljenih takmičara: 4
Teodora Gracun
11 god
Braon pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Ksenija Irić
11 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Tea Tešović
11 god
Oranž pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Anita Kovačević
11 god
Žuti pojas
Pljevlja 2016

Kate | 2008 - 3.NIVO | M / Prijavljenih takmičara: 4
Aleksa Vujošević
11 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Saša Petrić
11 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Marko Šebek
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Jedinstvo

Luka Pernjak
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Omladinac

Kate | 2008 - 3.NIVO | Ž / Prijavljenih takmičara: 2
Katarina Vlahović
11 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Mia Ramovic
11 god
Braon pojas
Karate klub Buducnost

Kate | 2007-1.NIVO | M / Prijavljenih takmičara: 4
Vukota Marsenic
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Buducnost

Vuk Lučić
12 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Lazar Tiodorovic
11 god
Oranž pojas
Karate klub Buducnost

Danilo Kaleski
12 god
Zeleni pojas
Karate klub Omladinac

Kate | 2007-1.NIVO | Ž / Prijavljenih takmičara: 4
Masa Jovicevic
10 god
Oranž pojas
Karate klub Buducnost

Jelena Ojdanić
12 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Maša Lisenko
12 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Amila Kalac
12 god
Bijeli pojas
Kk prijepolje

Kate | 2007-2.NIVO | M / Prijavljenih takmičara: 4
Dušan Vukčević
12 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

ALIMPIJE ĐURETIĆ
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Kondor

Vuk Janketic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Salih Durakovic
12 god
Žuti pojas
Karate club Champion-Ulcinj

Kate | 2007-2.NIVO | Ž / Prijavljenih takmičara: 3
Katarina Radusinović
11 god
Braon pojas
Karate klub SEIKEN

Nela Nikolić
12 god
Braon pojas
Karate klub SEIKEN

Elma Basic
12 god
Žuti pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Kate | 2007-3.NIVO | M / Prijavljenih takmičara: 2
Simon Simonović
12 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Saša Petrić
11 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2007-3.NIVO | Ž / Prijavljenih takmičara: 2
Lana Tatar
11 god
Braon pojas
Karate klub Buducnost

Sandra Racanović
11 god
Plavi pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | 2006-1.NIVO | M / Prijavljenih takmičara: 1
Almir Perović
12 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2006-1.NIVO | Ž / Prijavljenih takmičara: 3
Nikolina Djurović
13 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Rabija Kaplani
13 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Amila Kalac
12 god
Bijeli pojas
Kk prijepolje

Kate | 2006-2.NIVO | M / Prijavljenih takmičara: 3
Petar Klačar
13 god
Plavi pojas
KK POTOCI

Damjan Gobović
13 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Rodoljub Srbljak
13 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kate | 2006-2.NIVO | Ž / Prijavljenih takmičara: 2
Elena Vemić
13 god
Braon pojas
KK POTOCI

Anastasija Lutovac
13 god
Braon pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Kate | 2006-3.NIVO | M / Prijavljenih takmičara: 2
Petar Klačar
13 god
Plavi pojas
KK POTOCI

MIlija Milačić
13 god
Braon pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Kate | 2006-3.NIVO | Ž / Prijavljenih takmičara: 3
Elena Vemić
13 god
Braon pojas
KK POTOCI

Anastasija Lutovac
13 god
Braon pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Anastasija Mitrović
12 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub BUDVA

Kate | Kadeti 14 -16 | M / Prijavljenih takmičara: 4
Vasilije Perovic
14 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Omladinac

Ilija Jelovac
15 god
Braon pojas
Karate klub Omladinac

Lazar Sekulić
13 god
Braon pojas
Karate Klub BUDVA

Filip Prelević
14 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kate | Kadeti 14 -16 | Ž / Prijavljenih takmičara: 3
Jasmina Canovic
14 god
Braon pojas
Karate klub Buducnost

Mila Marković
14 god
Braon pojas
Karate Klub BUDVA

Marija Tomanović
15 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kate | Juniori (16-18) | M / Prijavljenih takmičara: 4
Dusan Petrovic
17 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Omladinac

Blazo Micevski
17 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Omladinac

Lazar Sekulić
13 god
Braon pojas
Karate Klub BUDVA

Bogdan Drljevic
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Jedinstvo

Kate | Juniori (16-18) | Ž / Prijavljenih takmičara: 2
Andjela Lapcic
16 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Omladinac

Anja Varagić
13 god
Braon pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | U21 | M / Prijavljenih takmičara: 2
Dusan Romanovic
19 god
Plavi pojas
Karate club Champion-Ulcinj

Elvir Isljamović
17 god
Braon pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | U21 | Ž / Prijavljenih takmičara: 1
Andjela Lapcic
16 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Omladinac

Kumite | 2011 | M | -25 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Davud Arifaj
8 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

DAMJAN VUKČEVIĆ
7 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Veselin Skataric
7 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Šuša Aleksandar
7 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Kumite | 2011 | M | +25 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Filip Ilincic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Lazar Rakocevic
8 god
Oranž pojas
Gorstak

Petar Mrvaljevic
7 god
Oranž pojas
Karate klub Sampion Niksic

Milos Gagovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Sampion Niksic

Momir Jovović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Boško Matović
8 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Kumite | 2011 | Ž | +25 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Petra Markovic
8 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | 2011 | Ž | -25 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Zerina Ličina
7 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Kosara Odalović
8 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | 2010 | M | -25 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Aleksa Rakocevic
8 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | 2010 | M | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Filip Ilincic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Aleksa Majski Rakocevic
9 god
Žuti pojas
Gorstak

Filip Radusinovic
9 god
Oranž pojas
Karate klub Sampion Niksic

Lazar Grujic
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Denis Kardovic
9 god
Bijeli pojas
Kk prijepolje

Kumite | 2010 | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Vuk Cimbaljević
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Stefan Birovljev
9 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Lazar Rakocevic
8 god
Oranž pojas
Gorstak

Veselin Skataric
7 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | 2010 | M | +35 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Viktor Dakić
9 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Aleks Simonović
9 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Nemanja Bulajic
9 god
Oranž pojas
Karate klub Sampion Niksic

Vuk Radusinovic
9 god
Zeleni pojas
Karate klub Sampion Niksic

Ivan Dijanić
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Pavle Davidović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2010 | Ž | -25 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Katarina Vukotic
9 god
Oranž pojas
Karate klub Sampion Niksic

Kumite | 2010 | Ž | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Mina Boricic
8 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Darija Savić
9 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Lenka Njinjić
9 god
Plavi pojas
Onogost

Zoja Seba
9 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Jovana Cetkovic
9 god
Oranž pojas
Gorstak

Kumite | 2010 | Ž | +30 kg / Prijavljenih takmičara: 1
DOROTEA KRIVOKAPIĆ
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Kumite | 2009 | M | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 10
Igor Brnada
9 god
Zeleni pojas
Šotokan tim

Radovan Đurović
9 god
Oranž pojas
Šotokan tim

Lazar Perisic
10 god
Oranž pojas
Gorstak

Mihailo Bjelic
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Marko Laković
10 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

BALŠA VUKČEVIĆ
9 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

DANIJEL STANIŠIĆ
9 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Rajan Jovanović
10 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Aleksa Rakocevic
8 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Aleksandar Vujačić
10 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | 2009 | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Vuk Cimbaljević
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Ratko Grujic
10 god
Oranž pojas
Gorstak

Savo Kujovic
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Demir Pivić
10 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Nikola Marojević
9 god
Zeleni pojas
Onogost

Amil Kalac
10 god
Bijeli pojas
Kk prijepolje

Daris Skenderovic
10 god
Bijeli pojas
Kk prijepolje

Kumite | 2009 | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Nemanja Dragović
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Petar Radović
10 god
Žuti pojas
Šotokan tim

JOVAN LONČAR
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

MATIJA BOLJEVIĆ
10 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Andrej Ristić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Sava Popović
9 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Uroš Banović
10 god
Zeleni pojas
Onogost

LAZAR GARDAŠEVIĆ
10 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Kumite | 2009 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Radoje Čabarkapa
10 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Luka Boskovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Marko Cetkovic
10 god
Oranž pojas
Gorstak

RADOMIR MADŽAROVIĆ
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kumite | 2009 | M | +45 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Radoje Čabarkapa
10 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Milan Dzaković
9 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Anton Elezović
10 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Nemanja Gecaj
10 god
Oranž pojas
Šotokan tim

Kumite | 2009 | Ž | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Bogdana Bajovic
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Omladinac

Vasilija Bijelović
10 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2009 | Ž | -34 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Jovana Vujisic
10 god
Oranž pojas
Gorstak

Katarina Djukic
10 god
Oranž pojas
Gorstak

Kumite | 2009 | Ž | -37 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Sofija Vučković
10 god
Zeleni pojas
Onogost

Saša Cerovina
10 god
Oranž pojas
Šotokan tim

Lara Šakotić
10 god
Zeleni pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2009 | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Dunja Kovačević
10 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Mina Kuzman
10 god
Braon pojas
Onogost

Kumite | 2009 | Ž | +40 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Mia Banović
10 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Lora Pean
10 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

DOROTEA KRIVOKAPIĆ
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Kumite | 2008 | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Jusuf Saljiu
10 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Balsa Danilovic
11 god
Braon pojas
Gorstak

Dejan Rakocevic
11 god
Oranž pojas
Gorstak

Branko Lazović
11 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Lazar Grbović
11 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Vasilije Perišić
11 god
Plavi pojas
Onogost

LAZAR GARDAŠEVIĆ
10 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Kumite | 2008 | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Sergej Pajovic
11 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Filip Šoškić
11 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Nenad Đuričić
11 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Borjan Šućur
10 god
Plavi pojas
Onogost

Gojko Matović
11 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Eco Fatih
10 god
Bijeli pojas
Kk prijepolje

Ali Noilic
11 god
Bijeli pojas
Kk prijepolje

Kumite | 2008 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Nenad Đuričić
11 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Vuk Papović
11 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Luka Nikolić
11 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Jasmin Kardovic
11 god
Bijeli pojas
Kk prijepolje

Kumite | 2008 | M | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Stefan Miljanić
11 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Marko Šebek
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Jedinstvo

Maksim Jovovic
11 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Lirim Kosumi
11 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | 2008 | M | +50 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Stefan Miljanić
11 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Stefan Vujisic
11 god
Oranž pojas
Gorstak

Kumite | 2008 | Ž | -32 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Jelena Miladinovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Anastasija Vukotic
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Sampion Niksic

Katarina Djukic
10 god
Oranž pojas
Gorstak

Milica Samardžić
11 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | 2008 | Ž | -36 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Seila Kalac
11 god
Bijeli pojas
Kk prijepolje

Kumite | 2008 | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Una Rakovic
11 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Hanna Vlahovic
10 god
Oranž pojas
Gorstak

Amina Nokic
10 god
Bijeli pojas
Kk prijepolje

Kumite | 2008 | Ž | -44 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Viktorija Vukadinović
11 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2008 | Ž | +44 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Elena Vlahović
11 god
Braon pojas
Onogost

SOFIJA MIKULIĆ
11 god
Zeleni pojas
Karate Klub Bijela

Kumite | 2007 | M | -37 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Balša Stevović
12 god
Braon pojas
Onogost

Igor Pižurica
12 god
Plavi pojas
Onogost

Balsa Danilovic
11 god
Braon pojas
Gorstak

Nikola Vujović
12 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | 2007 | M | -42 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Sergej Laušević
12 god
Braon pojas
Karate klub "RIS"

Balić Alan
12 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Nenad Đuričić
11 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Luka Karadžić
11 god
Oranž pojas
Šotokan tim

Kumite | 2007 | M | -47 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Nenad Đuričić
11 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Sava Gacevic
12 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | 2007 | M | -52 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Vanja Vujnović
11 god
Oranž pojas
Šotokan tim

Vasilije Irić
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

ALIMPIJE ĐURETIĆ
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Kondor

Kumite | 2007 | M | +52 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Almir Perović
12 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Simon Simonović
12 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Martin Jaramaz
12 god
Braon pojas
Onogost

Danilo Vujisic
11 god
Oranž pojas
Gorstak

Matija Ivanović
11 god
Zeleni pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Ilija Lalić
12 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Vuk Lučić
12 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | 2007 | Ž | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Jovana Bogdanović
12 god
Zeleni pojas
Karate Klub Bijela

Kumite | 2007 | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Ljubica Vlahovic
11 god
Braon pojas
Gorstak

Kumite | 2007 | Ž | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Nadja Boricic
12 god
Braon pojas
Karate klub Omladinac

Anastasija Ražnjatović
12 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | 2007 | Ž | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Itana Raonic
12 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

SOFIJA MIKULIĆ
11 god
Zeleni pojas
Karate Klub Bijela

Amila Kalac
12 god
Bijeli pojas
Kk prijepolje

Kumite | 2007 | Ž | +50 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Jovana Kotlaja
12 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Viktorija Scepanovic
12 god
Oranž pojas
Gorstak

Nikolina Golović
12 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | 2006 | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Balša Vojinović
13 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Vuk Bajovic
13 god
Zeleni pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | 2006 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Rodoljub Srbljak
13 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Lazar Lazarevic
13 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Lado Vuković
13 god
Zeleni pojas
Gorstak

Kumite | 2006 | M | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Damjan Gobović
13 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | 2006 | M | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Jovan Bogdanović
13 god
Plavi pojas
Karate Klub Bijela

Kumite | 2006 | M | +55 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Tadija Keljanovic
13 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Aleksandar Džoganović
13 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Nemanja Dragaš
13 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2006 | Ž | -39 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Helena Backovic
13 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Fatima Talić
12 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Kumite | 2006 | Ž | -44 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Nadja Boricic
12 god
Braon pojas
Karate klub Omladinac

Lara Mazalica
13 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Sofija Dedijer
13 god
Braon pojas
Onogost

Kumite | 2006 | Ž | -49 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Itana Raonic
12 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Anja Nikolić
13 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Amila Kalac
12 god
Bijeli pojas
Kk prijepolje

Kumite | 2006 | Ž | -54 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Nikolina Djurović
13 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2006 | Ž | +54 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Nikolina Djurović
13 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Miljana Papović
13 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | Kadeti 14 -16 | M | -52 kg / Prijavljenih takmičara: 10
Marko Milutinovic
14 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Ognjen Bjelajac
14 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Emre Saljiu
14 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Jovan Fatic
13 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Jovan Bogdanović
13 god
Plavi pojas
Karate Klub Bijela

Aleksandar Minic
14 god
Zeleni pojas
Gorstak

Andrija Ivanovic
13 god
Oranž pojas
Gorstak

Dusan Todorovic
14 god
Crni pojas 1.DAN
Gorstak

Bozidar Jeknic
15 god
Žuti pojas
Gorstak

Lado Vuković
13 god
Zeleni pojas
Gorstak

Kumite | Kadeti 14 -16 | M | -57 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Emre Saljiu
14 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Art Ujkashi
14 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "Albulena" Ulcinj

Dusan Todorovic
14 god
Crni pojas 1.DAN
Gorstak

Bozidar Jeknic
15 god
Žuti pojas
Gorstak

LAZAR MADŽAROVIĆ
14 god
Plavi pojas
Karate klub Kondor

Kumite | Kadeti 14 -16 | M | -63 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Vasilije Đerković
15 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Andrija Danilovic
14 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Božidar Šebek
13 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | Kadeti 14 -16 | M | -70 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Vasilije Đerković
15 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Filip Boskovic
14 god
Braon pojas
Karate klub Omladinac

Vladimir Vukcevic
15 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | Kadeti 14 -16 | M | +70 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Vasilije Đerković
15 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Kumite | Kadeti 14 -16 | Ž | -47 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Fahreta Elezovic
15 god
Braon pojas
Karate club Champion-Ulcinj

Helena Backovic
13 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Andjela Ivanovic
15 god
Oranž pojas
Gorstak

Jovana Ćalić
14 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Najla Kalac
15 god
Bijeli pojas
Kk prijepolje

Kumite | Kadeti 14 -16 | Ž | -54 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Sara Blagojević
15 god
Braon pojas
Karate klub Piva

Sara Abramović
14 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Nevena Vojinović
14 god
Braon pojas
Karate klub Piva

Najla Kalac
15 god
Bijeli pojas
Kk prijepolje

Kumite | Kadeti 14 -16 | Ž | +54 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Leona Markic
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate club Champion-Ulcinj

Kumite | Juniori (16-18) | M | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Emre Saljiu
14 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Milisav Bulatovic
16 god
Crni pojas 1.DAN
Gorstak

Dusan Todorovic
14 god
Crni pojas 1.DAN
Gorstak

Bozidar Jeknic
15 god
Žuti pojas
Gorstak

Kumite | Juniori (16-18) | M | -61 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Janko Dzevardanovic
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Milisav Bulatovic
16 god
Crni pojas 1.DAN
Gorstak

Denis Humerovic
17 god
Bijeli pojas
Kk prijepolje

Kumite | Juniori (16-18) | M | -68 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Bojan Boskovic
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Dalibor Španjević
16 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Kumite | Juniori (16-18) | M | -76 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Andrija Fatic
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Dalibor Škiljević
16 god
Braon pojas
Karate klub Piva

Kumite | Juniori (16-18) | M | +76 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Nikola Bulatovic
16 god
Zeleni pojas
Gorstak

Bogdan Drljevic
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Jedinstvo

Kumite | Juniori (16-18) | Ž | -48 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Andjela Ivanovic
15 god
Oranž pojas
Gorstak

Najla Kalac
15 god
Bijeli pojas
Kk prijepolje

Kumite | Juniori (16-18) | Ž | -53 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Milica Jeknic
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Rosa Ćelasan
16 god
Braon pojas
Karate klub Piva

Kumite | Juniori (16-18) | Ž | -59 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Jovana Strujić
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "RIS"

Kumite | Juniori (16-18) | Ž | +59 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Milena Jovanovic
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Kumite | U21 | M | -60 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Elvir Isljamović
17 god
Braon pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Denis Humerovic
17 god
Bijeli pojas
Kk prijepolje

Kumite | U21 | M | -67 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Albert Rudović
17 god
Braon pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | U21 | M | -75 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Balsa Milickovic
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Kumite | U21 | M | -84 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Ilija Radonjic
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Amar Bisić
21 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "RIS"

Kumite | U21 | M | +84 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Marko Dabović
20 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | U21 | Ž | -61 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Jovana Strujić
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "RIS"

Admira Elezovic
20 god
Braon pojas
Karate club Champion-Ulcinj

Kumite | U21 | Ž | -68 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Diellëza Rama
18 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | U21 | Ž | +68 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Ena Bisić
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "RIS"

Kate | U21 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Marko Dabović
  • Elvir Isljamović
  • Albert Rudović

Kate | Kadeti/Juniori | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 3
Karate klub Omladinac
  • Dusan Petrovic
  • Vasilije Perovic
  • Blazo Micevski

Karate klub Omladinac
  • Ilija Jelovac
  • Stefan Nikcevic
  • Aleksandar Radoicic

Karate klub Omladinac
  • Ilija Jelovac
  • Stefan Nikcevic
  • Aleksandar Radoicic

Kate | Kadeti/Juniori | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate Klub BUDVA
  • Mila Marković
  • Anja Varagić
  • Teodora Marković

Kate | 2006-2007 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Almir Perović
  • Arian Bejta
  • Simon Simonović

Kate | 2008/2009 | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 4
Karate klub Omladinac
  • Andjela Sekulic
  • Leonora Vujovic
  • Mia Miljanic

Karate Klub "Stari Grad" Budva
  • Lana Čormaković
  • Nina Pešić
  • Teodora Gracun

Karate klub Bar
  • Kristina Bokovac
  • Ajla Berjašević
  • Tatjana Odović

Karate klub Jedinstvo
  • Sara Pjevović
  • Asja Mulalić
  • Sofi Rabrenović

Kate | 2008/2009 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 4
Karate Club Rei
  • Edon Emsha
  • Mustafa Adzemović
  • Armin Gurzaković

Karate klub Omladinac
  • Maksim Veskovic
  • Luka Pernjak
  • Nikola Berilazic

Karate klub Jedinstvo
  • Andrej Ristić
  • Marko Šebek
  • Adin Ličina

KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Armin Lajka
  • Anton Elezović
  • Agron Lulgjuraj

Kate | 2010/2011 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 6
Karate klub Omladinac
  • Ejman Fata Nahhas
  • Milos Novovic
  • Marko Dujovic

Pljevlja 2016
  • Miljan Džaković
  • Vasilije Pejović
  • Vasilije Cvijović

Karate klub Omladinac
  • Jefrim Radulovic
  • Marko Dujovic
  • Vito cerovic

Karate klub Omladinac
  • Jefrim Radulovic
  • Marko Dujovic
  • Vito cerovic

Karate Klub BUDVA
  • Dimitrije Kaludjerović
  • Nikola Karadzic
  • Branko Martinović

Karate klub SEIKEN
  • Dimitrije Đukić
  • Filip Popović
  • Jovan Radević

Kate | 2010/2011 | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
KK POTOCI
  • Maša Malidžan
  • Nataša Šubarić
  • Neda Beljkaš

Karate Klub BUDVA
  • Iryna Sychova
  • Elena Doljanica
  • Anastasija Stojkovska

Kumite | U21 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate klub Omladinac
  • Balsa Milickovic
  • Bojan Boskovic
  • Ilija Radonjic

Kumite | Kadeti/Juniori | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 4
Karate klub Omladinac
  • Marko Milutinovic
  • Andrija Danilovic
  • Ognjen Bjelajac

Karate klub Omladinac
  • Emre Saljiu
  • Filip Boskovic
  • Vladimir Vukcevic
  • Jovan Fatic

Karate klub Omladinac
  • Bojan Boskovic
  • Andrija Fatic
  • Janko Dzevardanovic

Gorstak
  • Milisav Bulatovic
  • Aleksandar Minic
  • Andrija Ivanovic
  • Dusan Todorovic
  • Bozidar Jeknic

Kumite | Kadeti/Juniori | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate klub Omladinac
  • Milena Jovanovic
  • Milica Jeknic

Kumite | 2006/2007 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Karate klub Omladinac
  • Lazar Lazarevic
  • Vuk Bajovic
  • Emir Osmanovic

Karate klub "Iskra"
  • Balša Vojinović
  • Tadija Keljanovic
  • Nemanja Dragaš

Kumite | 2006/2007 | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate klub Omladinac
  • Nadja Boricic
  • Helena Backovic
  • Itana Raonic

Kumite | 2008/2009 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 4
Karate klub Omladinac
  • Jusuf Saljiu
  • Djordje Jankovic
  • Sergej Pajovic

Karate klub "Iskra"
  • Anes Arifaj
  • Branko Lazović

Gorstak
  • Balsa Danilovic
  • Ratko Grujic
  • Dejan Rakocevic
  • Stefan Vujisic

Kk prijepolje
  • Amil Kalac
  • Eco Fatih
  • Ali Noilic
  • Tahir Mujevic

Kumite | 2008/2009 | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Karate klub Omladinac
  • Jelena Miladinovic
  • Una Rakovic
  • Bogdana Bajovic

Gorstak
  • Hanna Vlahovic
  • Jovana Vujisic
  • Katarina Djukic

Kumite | 2010/2011 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate klub Omladinac
  • Jefrim Radulovic
  • Aleksa Rakocevic
  • Milos Novovic

Kumite | 2010/2011 | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate klub Omladinac
  • Mina Boricic
  • Petra Markovic