Kup oslobodjenja Budve


Kup oslobodjenja Budve

Informacije


Kup oslobodjenja Budve

16. Nov 2019.

15. Nov 2019. @ 19:00h (krajnji rok za prijavu)

Mediteranski sportski centar Budva

Budva , Crna Gora

Karate savez Crne Gore, Karate klub Budva

Kotizacija: pojedinačno 10 EUR, ekipno 15 EUR


PROPOZICIJE

PROPOZICIJE TAKMIČENJA: -WKF, KSCG, Modifikovana



                                                                   KATE


-        Takmičari I nivo 2005– 2012 i mladji rade učeničke kate (mogu ponavljati katu)

-        Takmičari II nivo 20005 – 2012, rade učeničke kate (mogu ponavljati katu u svakom drugom krugu)

-        Takmičari III nivo 2005-2012, rade kate po izboru (mogu ponavljati katu u svakom drugom krugu)

-        Kadeti,juniori i seniori – WKF PRAVILA

-        Kod kata ekipno – BUNKAI SE NE RADI

                 

                                                                 BORBE


- Borba traje 1 min za godišta 2010 - 2006,

- Kadeti –juniori-U21- WKF pravila

- Ekipa u borbama sadrzi 3+1 takmicara

- Takmicenje se odvija na 4 borilista

- Svi takmicari su u obavezi nositi propisanu zastitnu opremu

- Svaki takmicar nastupa na sopstvenu odgovornost.

- Organizator ne snosi odgovornost za eventualne povrede takmičara, gubitak ili kradju 

  opreme,

- Treneri su u obavezi na takmicenju nositi adekvatnu sportsku opremu,

- Molimo Vas da roditelji budu gdje im je i mjesto na tribinama a ne pored borilišta

Kate


Kate | U21 | M | Aps. kat.

Kate | U21 | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | Juniori (16-18) | M | Aps. kat.

Kate | Kadeti 14 -16 | M | Aps. kat.

Kate | Kadeti 14 -16 | M | Ekipno

Kate | 2006-1.NIVO | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | 2006-2.NIVO | M | Oranž pojas-Zeleni pojas

Kate | 2006-3.NIVO | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2006/2007 | M | Ekipno

Kate | 2007-1.NIVO | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | 2007-2.NIVO | M | Oranž pojas-Zeleni pojas

Kate | 2007-3.NIVO | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2008 - 1.NIVO | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | 2008 - 2.NIVO | M | Oranž pojas-Zeleni pojas

Kate | 2008 - 3.NIVO | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2008/2009 | M | Ekipno

Kate | 2009 -1.NIVO | M | -Bijeli pojas

Kate | 2009 -2.NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2009 -3.NIVO | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2010 - 1.NIVO | M | -Bijeli pojas

Kate | 2010 - 2.NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2010 - 3.NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | 2010/2011 | M | Ekipno

Kate | 2011 - 1.nivo | M | -Bijeli pojas

Kate | 2011 - 2.nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2011 - 3.nivo | M | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | 2012 - 1.NIVO | M | -Bijeli pojas

Kate | 2012 - 2.NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2012 - 3.NIVO | M | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | U21 | Ž | Aps. kat.

Kate | U21 | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | Juniori (16-18) | Ž | Aps. kat.

Kate | Kadeti 14 -16 | Ž | Aps. kat.

Kate | Kadeti 14 -16 | Ž | Ekipno

Kate | 2006-1.NIVO | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | 2006-2.NIVO | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas

Kate | 2006-3.NIVO | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2006/2007 | Ž | Ekipno

Kate | 2007-1.NIVO | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | 2007-2.NIVO | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas

Kate | 2007-3.NIVO | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2008 - 2.NIVO | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas

Kate | 2008 - 1.NIVO | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | 2008 - 3.NIVO | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2008/2009 | Ž | Ekipno

Kate | 2009 -1.NIVO | Ž | -Bijeli pojas

Kate | 2009 -2.NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2009 -3.NIVO | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2010 - 1.NIVO | Ž | -Bijeli pojas

Kate | 2010 - 2.NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2010 - 3.NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | 2010/2011 | Ž | Ekipno

Kate | 2011 - 1.nivo | Ž | -Bijeli pojas

Kate | 2011 - 2.nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2011 - 3.nivo | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | 2012 - 1.NIVO | Ž | -Bijeli pojas

Kate | 2012 - 2.NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2012 - 3.NIVO | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kumite


Kumite | U21 | M | -68 kg

Kumite | U21 | M | -78 kg

Kumite | U21 | M | +78 kg

Kumite | U21 | M | Ekipno

Kumite | Juniori (16-18) | M | -55 kg

Kumite | Juniori (16-18) | M | -61 kg

Kumite | Juniori (16-18) | M | -68 kg

Kumite | Juniori (16-18) | M | -76 kg

Kumite | Juniori (16-18) | M | +76 kg

Kumite | Juniori (16-18) | M | Ekipno

Kumite | Kadeti 14 -16 | M | -52 kg

Kumite | Kadeti 14 -16 | M | -57 kg

Kumite | Kadeti 14 -16 | M | -63 kg

Kumite | Kadeti 14 -16 | M | -70 kg

Kumite | Kadeti 14 -16 | M | +70 kg

Kumite | Kadeti 14 -16 | M | Ekipno

Kumite | 2006 | M | -45 kg

Kumite | 2006 | M | -50 kg

Kumite | 2006 | M | -55 kg

Kumite | 2006 | M | -60 kg

Kumite | 2006 | M | +60 kg

Kumite | 2006/2007 | M | Ekipno

Kumite | 2007 | M | -40 kg

Kumite | 2007 | M | -45 kg

Kumite | 2007 | M | -50 kg

Kumite | 2007 | M | -55 kg

Kumite | 2007 | M | +55 kg

Kumite | 2008 | M | -35 kg

Kumite | 2008 | M | -40 kg

Kumite | 2008 | M | -45 kg

Kumite | 2008 | M | -50 kg

Kumite | 2008 | M | +50 kg

Kumite | 2008/2009 | M | Ekipno

Kumite | 2009 | M | -30 kg

Kumite | 2009 | M | -35 kg

Kumite | 2009 | M | -40 kg

Kumite | 2009 | M | -45 kg

Kumite | 2009 | M | +45 kg

Kumite | 2010 i mladji | M | -26 kg

Kumite | 2010 i mladji | M | -30 kg

Kumite | 2010 i mladji | M | -34 kg

Kumite | 2010 i mladji | M | -38 kg

Kumite | 2010 i mladji | M | +38 kg

Kumite | U21 | Ž | -50 kg

Kumite | U21 | Ž | -55 kg

Kumite | U21 | Ž | -61 kg

Kumite | U21 | Ž | -68 kg

Kumite | U21 | Ž | +68 kg

Kumite | U21 | Ž | Ekipno

Kumite | Juniori (16-18) | Ž | -48 kg

Kumite | Juniori (16-18) | Ž | -53 kg

Kumite | Juniori (16-18) | Ž | -59 kg

Kumite | Juniori (16-18) | Ž | +59 kg

Kumite | Juniori (16-18) | Ž | Ekipno

Kumite | Kadeti 14 -16 | Ž | +54 kg

Kumite | Kadeti 14 -16 | Ž | -54 kg

Kumite | Kadeti 14 -16 | Ž | -47 kg

Kumite | Kadeti 14 -16 | Ž | Ekipno

Kumite | 2006 | Ž | +54 kg

Kumite | 2006 | Ž | -54 kg

Kumite | 2006 | Ž | -47 kg

Kumite | 2006/2007 | Ž | Ekipno

Kumite | 2007 | Ž | -42 kg

Kumite | 2007 | Ž | -47 kg

Kumite | 2007 | Ž | +47 kg

Kumite | 2008 | Ž | -37 kg

Kumite | 2008 | Ž | -42 kg

Kumite | 2008 | Ž | +42 kg

Kumite | 2008/2009 | Ž | Ekipno

Kumite | 2009 | Ž | -35 kg

Kumite | 2009 | Ž | -40 kg

Kumite | 2009 | Ž | +40 kg

Kumite | 2010 i mladji | Ž | -26 kg

Kumite | 2010 i mladji | Ž | -32 kg

Kumite | 2010 i mladji | Ž | +32 kg

Kontakt osobe

Veljko Brnovic

karatesavezcg@gmail.com

067214 787


Ranko Vukotić

+38267455808


Hoteli

Bilten


Kotizacija

Pojedinačno: 10 €

Ekipno: 15 €

Generalni poredak

Klub Zlatne Srebrne Bronzane
Karate klub Omladinac 18 6 4
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" 17 3 3
Gorstak 15 6 6
KARATE KLUB POSITIVE 15 5 4
Karate klub "Iskra" 9 6 5
Karate Klub "Stari Grad" Budva 8 6 7
Onogost 6 7 4
Клуб Борилачких Спортова требиње 6 3 7
Karate klub Jedinstvo 6 1 6
Karate club Champion-Ulcinj 5 2 2
Karate Klub BUDVA 4 6 12
Karate klub Buducnost 3 3 6
Karate klub Bar 2 5 8
Karate Klub Bijela 2 5 6
Karate klub Piva 2 1 1
Karate Klub "Podgorica" 1 1 3
Karate klub Risan 1 1 0
Karate Klub "KAKATO" Dubrovnik 0 2 3
Karate klub Sampion Niksic 0 2 3
Karate klub "Albulena" Ulcinj 0 1 0

Kate - Pojedinačno

Kate | Juniori (16-18) | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000991 Sara Šljivančanin Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | Kadeti 14 -16 | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001114 Uroš Vulović Karate Klub "Stari Grad" Budva
2. MNE001123 Lazar Sekulić Karate Klub BUDVA
3. MNE000420 Amar Hamzić Karate Klub "Podgorica"

Kate | U21 | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000656 Sara Kastratović Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | Juniori (16-18) | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001877 Bogdan Drljevic Karate klub Jedinstvo

Kate | Kadeti 14 -16 | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001130 Anastasija Mitrović Karate Klub BUDVA
2. MNE001132 Teodora Marković Karate Klub BUDVA
3. MNE001120 Mila Marković Karate Klub BUDVA

Kate | 2009 -1.NIVO | M | -Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000325 Andrej Kostić KARATE KLUB POSITIVE
2. MNE003223 Adam Teplyakov KARATE KLUB POSITIVE
3. MNE000315 Vasilije Orović Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE001884 Vasilije Blagojević Karate klub Jedinstvo

Kate | 2011 - 3.nivo | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000205 Visnja Bulatovic Karate klub Omladinac

Kate | 2007-3.NIVO | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001126 Sandra Racanović Karate Klub BUDVA

Kate | 2006-3.NIVO | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001114 Uroš Vulović Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2009 -2.NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000325 Andrej Kostić KARATE KLUB POSITIVE
2. MNE000089 Maksim Veskovic Karate klub Omladinac
3. MNE000212 David Milic Karate club Champion-Ulcinj
3. MNE001833 Danijel Jemiljanovic Karate club Champion-Ulcinj

Kate | 2010 - 2.NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000328 Andrej Božović KARATE KLUB POSITIVE
2. MNE000358 Vuk Vuković Karate Klub Bijela
3. MNE000347 Miloš Vujinović Karate Klub Bijela
3. MNE000361 Petar Riha Karate Klub Bijela

Kate | 2010 - 1.NIVO | M | -Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000606 Sergej Raičević KARATE KLUB POSITIVE
2. MNE000731 Marko Pejović Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE001862 Marko Dujovic Karate klub Omladinac
3. MNE001003 Mario Popović Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2007-2.NIVO | M | Oranž pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001643 Danilo Kaleski Karate klub Omladinac
2. MNE000211 Nemanja Milic Karate club Champion-Ulcinj
3. MNE000437 Danilo Bulajić Karate Klub "Podgorica"

Kate | 2007-1.NIVO | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001839 Salih Durakovic Karate club Champion-Ulcinj

Kate | 2008 - 1.NIVO | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003024 NEMANJA RATKNIĆ Karate Klub Bijela
2. MNE001461 Enrike Churin KARATE KLUB POSITIVE

Kate | 2008 - 2.NIVO | M | Oranž pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001166 Marko Šebek Karate klub Jedinstvo
2. WKF001956 Antonio Mikulić Karate Klub "KAKATO" Dubrovnik

Kate | 2007-1.NIVO | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000950 Stefani Selimović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE000734 Anja Šćepanović Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE003051 Adelisa Murić Karate klub Bar

Kate | 2007-2.NIVO | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000363 Marija Ralević Karate Klub Bijela
2. MNE000558 Lana Subotić Karate klub Risan

Kate | 2010 - 2.NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001228 Iva Stevanović KARATE KLUB POSITIVE
2. MNE001943 Lana Stanković Karate klub Bar
3. MNE002195 Anastasija Stojkovska Karate Klub BUDVA
3. MNE001657 Hana Suljević Karate klub Bar

Kate | 2006-1.NIVO | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001721 Violeta Petroćenko KARATE KLUB POSITIVE
2. MNE000453 Izabela Hakanjin KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2006-2.NIVO | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001721 Violeta Petroćenko KARATE KLUB POSITIVE

Kate | 2006-3.NIVO | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001130 Anastasija Mitrović Karate Klub BUDVA
2. MNE001141 Viktorija Kotenko Karate Klub BUDVA

Kate | 2009 -3.NIVO | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000226 Leonora Vujovic Karate klub Omladinac
2. MNE001135 Una Vučićević Karate Klub BUDVA
3. MNE000721 Lana Čormaković Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE000727 Nina Pešić Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2012 - 1.NIVO | M | -Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001765 Lazar Popovic Karate klub Buducnost
2. MNE001766 Mladjan Ramovic Karate klub Buducnost
3. MNE002207 Petar Dragnić Karate Klub BUDVA
3. MNE002194 Aleksa Krapović Karate Klub BUDVA

Kate | 2012 - 2.NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001459 Cimur Trofimenko KARATE KLUB POSITIVE
2. MNE001723 Arsenije Burić KARATE KLUB POSITIVE
3. MNE001724 Rodoljub Timotijević KARATE KLUB POSITIVE
3. MNE003322 Jakov Mumin KARATE KLUB POSITIVE

Kate | 2012 - 3.NIVO | M | Zeleni pojas-Plavi pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000316 Dušan Božović KARATE KLUB POSITIVE
2. MNE001882 Šuša Aleksandar Karate klub Jedinstvo
3. MNE002202 Mark Ciganok Karate Klub BUDVA

Kate | 2012 - 1.NIVO | Ž | -Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001940 Staša Petranović Karate klub Bar
2. MNE001936 Lana Prelević Karate klub "Iskra"
3. MNE003303 Nađa Šćekić Karate klub Bar
3. MNE003121 Kristina Anakijevska Karate klub Bar

Kate | 2012 - 2.NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001682 Marta Marsenic Karate klub Buducnost
2. MNE001646 Alina Bracić Karate klub Bar
3. MNE003130 INES KOSOVIĆ Karate Klub Bijela
3. MNE002208 Petra Stanjević Karate Klub BUDVA

Kate | 2012 - 3.NIVO | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001168 Zerina Ličina Karate klub Jedinstvo
2. MNE001688 Sofia Popovic Karate klub Buducnost
3. MNE000885 Misa Bajceta Karate klub Buducnost
3. MNE001883 Teodora Šebek Karate klub Jedinstvo

Kate | 2010 - 1.NIVO | Ž | -Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001764 Ina Ramovic Karate klub Buducnost
2. MNE000299 Iva Janjušević Karate Klub "Podgorica"
3. MNE003021 MARTINA MIŠIĆ Karate Klub Bijela

Kate | 2010 - 3.NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000606 Sergej Raičević KARATE KLUB POSITIVE
2. MNE000757 Uroš Stevović Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE000509 Blagota Mićunović KARATE KLUB POSITIVE
3. MNE001169 Petar Mrdović Karate klub Jedinstvo

Kate | 2011 - 2.nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000234 Sara Zivkovic Karate klub Omladinac
2. MNE001113 Jovana Kuljanin Karate Klub BUDVA
3. MNE001921 Nevena Erakovic Karate klub Buducnost
3. MNE001113 Jovana Kuljanin Karate Klub BUDVA

Kate | 2011 - 3.nivo | M | Zeleni pojas-Plavi pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000310 Mihail Ćirković KARATE KLUB POSITIVE
2. MNE000983 Vukan Kanura Karate klub Buducnost
3. MNE000868 Lazar Lazovic Karate klub Buducnost
3. MNE001460 Lazar Žerajić KARATE KLUB POSITIVE

Kate | 2011 - 2.nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000310 Mihail Ćirković KARATE KLUB POSITIVE
2. MNE001652 Dario Šćekić Karate klub Bar
3. MNE001689 stevan Markovic Karate klub Buducnost
3. MNE001849 Hristijan Zaov Karate klub "Iskra"

Kate | 2011 - 1.nivo | M | -Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001460 Lazar Žerajić KARATE KLUB POSITIVE
2. MNE001722 Lazar Đorojević KARATE KLUB POSITIVE
3. MNE001653 Dimitrije Krković Karate klub Bar
3. MNE001665 Vasilije Milić Karate klub Bar

Kate | 2009 -1.NIVO | Ž | -Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003030 Elena Dacić Karate klub Bar
2. MNE003146 Helena Grgurović Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2009 -2.NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000560 Jelena Samardžić Karate klub Risan
2. MNE000354 Pavlović Mija Karate Klub Bijela
3. MNE000298 Nikolina Janjušević Karate Klub "Podgorica"

Kate | 2009 -3.NIVO | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000757 Uroš Stevović Karate Klub "Stari Grad" Budva
2. MNE000509 Blagota Mićunović KARATE KLUB POSITIVE
3. MNE000204 Ivo Bulatovic Karate klub Omladinac
3. MNE001167 Adin Ličina Karate klub Jedinstvo

Kate | 2008 - 3.NIVO | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000751 Saša Petrić Karate Klub "Stari Grad" Budva
2. MNE000106 Aleksa Vujošević Karate klub "Iskra"
3. MNE001128 Vukašin Ivanović Karate Klub BUDVA
3. WKF001957 Marko Radivojević Karate Klub "KAKATO" Dubrovnik

Kate | 2008 - 2.NIVO | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000908 Ksenija Irić Karate klub "Iskra"
2. MNE002515 Anja Bujković Karate klub Bar
3. MNE000865 Masa Jovicevic Karate klub Buducnost
3. MNE002209 Stefanija Marković Karate Klub BUDVA

Kate | 2008 - 1.NIVO | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000308 Ksenija Božović KARATE KLUB POSITIVE
2. MNE000874 Vasilisa Miranović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000729 Teodora Gracun Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE001935 Tea Tešović Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2010 - 3.NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000770 Teodora Medojević Karate Klub "Stari Grad" Budva
2. MNE001139 Iryna Sychova Karate Klub BUDVA
3. MNE000872 Sofija Radosevic Karate klub Buducnost

Kate | 2008 - 3.NIVO | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000127 Tamara Klisić Karate klub "Iskra"
2. MNE000134 Katarina Vlahović Karate klub "Iskra"
3. MNE000108 Viktorija Raičević Karate klub "Iskra"
3. WKF001949 Asia Vlašić Karate Klub "KAKATO" Dubrovnik

Kate | 2007-3.NIVO | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000751 Saša Petrić Karate Klub "Stari Grad" Budva
2. MNE001638 Aleksa Fatic Karate klub Omladinac

Kate | 2011 - 1.nivo | Ž | -Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001708 Aleksandra Ćetković Karate Klub "Podgorica"
2. MNE003145 Danica Danilović Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE003122 Mia Zanković Karate klub Bar
3. MNE003307 Marija Knežević Karate klub Bar

Kate | U21 | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000471 Elvir Isljamović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate - Ekipno

Kate | Kadeti 14 -16 | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate Klub BUDVA MNE001120 Mila Marković
MNE001121 Anja Varagić
MNE001132 Teodora Marković

Kate | U21 | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000466 Marko Dabović
MNE000471 Elvir Isljamović
MNE000472 Albert Rudović

Kate | 2008/2009 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Jedinstvo MNE001107 Andrej Ristić
MNE001166 Marko Šebek
MNE001167 Adin Ličina

Kate | 2006/2007 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE001161 Lazar Djurčević
MNE001638 Aleksa Fatic
MNE001643 Danilo Kaleski

Kate | 2010/2011 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KARATE KLUB POSITIVE MNE000328 Andrej Božović
MNE000509 Blagota Mićunović
MNE000606 Sergej Raičević
2. Karate Klub Bijela MNE000347 Miloš Vujinović
MNE000358 Vuk Vuković
MNE000366 Šćepan Ivanović
3. Karate klub Jedinstvo MNE003325 Duško Sošić
MNE003324 Bogdan Sošić
MNE003326 Jovan Tomić
3. Karate Klub BUDVA MNE001142 Dimitrije Kaludjerović
MNE001143 Nikola Karadzic
MNE002197 Branko Martinović

Kate | 2008/2009 | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub "Iskra" MNE000108 Viktorija Raičević
MNE000134 Katarina Vlahović
MNE000127 Tamara Klisić
2. Karate Klub "Stari Grad" Budva MNE000721 Lana Čormaković
MNE000727 Nina Pešić
MNE003146 Helena Grgurović
3. Karate Klub "Stari Grad" Budva MNE000721 Lana Čormaković
MNE000729 Teodora Gracun
MNE001935 Tea Tešović
3. Karate klub Omladinac MNE000224 Andjela Sekulic
MNE000226 Leonora Vujovic
MNE000086 Marija Martinovic

Kate | 2006/2007 | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000453 Izabela Hakanjin
MNE000515 Yllëza Rama
MNE000645 Djelza Muratović

Kate | 2010/2011 | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Jedinstvo MNE001879 Petra Blagojevic
MNE003331 Majda Muratović
MNE003330 Lana Lalević
2. Karate klub Bar MNE001657 Hana Suljević
MNE001943 Lana Stanković
MNE003035 Iva Jakić
3. Karate Klub BUDVA MNE001113 Jovana Kuljanin
MNE001139 Iryna Sychova
MNE002195 Anastasija Stojkovska

Kumite - Pojedinačno

Kumite | 2010 i mladji | M | -26 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF001889 STEFAN ATELJEVIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | 2009 | M | +45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF001263 NIKOLA KOPRIVICA Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | 2009 | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF001270 VUK TOMAŠEVIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | Juniori (16-18) | M | -61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000993 Milisav Bulatovic Gorstak

Kumite | Juniori (16-18) | Ž | -53 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000788 Andjela Ivanovic Gorstak

Kumite | Juniori (16-18) | Ž | -48 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000788 Andjela Ivanovic Gorstak

Kumite | Kadeti 14 -16 | Ž | -47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000788 Andjela Ivanovic Gorstak

Kumite | U21 | Ž | -68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000469 Diellëza Rama KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | U21 | Ž | +68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000469 Diellëza Rama KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Juniori (16-18) | M | -68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000979 Dalibor Španjević Onogost

Kumite | U21 | M | +78 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000466 Marko Dabović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | U21 | M | -78 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000472 Albert Rudović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | U21 | M | -68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000471 Elvir Isljamović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | 2006 | M | -60 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000517 Simon Simonović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | 2006 | M | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000629 Filip Utješinović Onogost

Kumite | 2006 | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE002970 Lado Vuković Gorstak

Kumite | 2007 | M | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000450 Almir Perović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | 2008 | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF001283 SAŠA PEJOVIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | 2008 | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000789 Balsa Danilovic Gorstak
2. MNE000199 Jusuf Saljiu Karate klub Omladinac
3. MNE001634 Vasilije Perišić Onogost
3. MNE000791 Ratko Grujic Gorstak

Kumite | 2010 i mladji | M | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001105 Lazar Grujic Gorstak
2. MNE000358 Vuk Vuković Karate Klub Bijela
3. MNE001639 Aleksa Rakocevic Karate klub Omladinac
3. MNE001014 Filip Radusinovic Karate klub Sampion Niksic

Kumite | 2010 i mladji | M | -34 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000512 Filip Ilincic Karate klub Omladinac
2. MNE000881 Milos Gagovic Karate klub Sampion Niksic
3. MNE000361 Petar Riha Karate Klub Bijela

Kumite | 2006 | Ž | -47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000192 Helena Backovic Karate klub Omladinac

Kumite | 2009 | Ž | +40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001417 Nađa Grubač Karate klub Piva

Kumite | U21 | Ž | -61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000341 Admira Elezovic Karate club Champion-Ulcinj

Kumite | Kadeti 14 -16 | Ž | +54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000154 Leona Markic Karate club Champion-Ulcinj

Kumite | Kadeti 14 -16 | M | -63 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000346 Becir Asanovic Karate club Champion-Ulcinj

Kumite | 2008 | M | +50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001409 Maksim Jovovic Karate klub "Iskra"

Kumite | Kadeti 14 -16 | M | -52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001002 Dusan Todorovic Gorstak
2. MNE000053 Marko Milutinovic Karate klub Omladinac
3. MNE002970 Lado Vuković Gorstak
3. MNE000995 Andrija Ivanovic Gorstak

Kumite | 2007 | M | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000913 Vasilije Irić Karate klub "Iskra"

Kumite | 2006 | Ž | +54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000120 Nikolina Djurović Karate klub "Iskra"

Kumite | 2010 i mladji | M | +38 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001219 Ivan Dijanić Karate klub "Iskra"
2. WKF003300 VUK VUKOJE Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | 2010 i mladji | Ž | -26 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000217 Petra Markovic Karate klub Omladinac
2. MNE002987 ASJA DELIĆ Onogost
3. MNE000666 Lenka Njinjić Onogost
3. MNE001019 Katarina Vukotic Karate klub Sampion Niksic

Kumite | 2010 i mladji | Ž | -32 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000180 Mina Boricic Karate klub Omladinac
2. MNE001873 Nikolina Grubač Karate klub Piva
3. MNE001168 Zerina Ličina Karate klub Jedinstvo

Kumite | 2008 | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000221 Sergej Pajovic Karate klub Omladinac
2. WKF001957 Marko Radivojević Karate Klub "KAKATO" Dubrovnik
3. WKF001262 ĐORĐE KARIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | 2008 | M | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001166 Marko Šebek Karate klub Jedinstvo
2. MNE001409 Maksim Jovovic Karate klub "Iskra"

Kumite | Kadeti 14 -16 | M | -57 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001005 Bozidar Jeknic Gorstak
2. MNE000673 Art Ujkashi Karate klub "Albulena" Ulcinj
3. WKF001427 MILINIĆ STEFAN Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | 2010 i mladji | Ž | +32 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001872 Jovana Jovanović Karate klub Piva
2. MNE001695 Selena Ačković Karate klub "Iskra"
3. MNE001874 Petra Grubač Karate klub Piva

Kumite | 2007 | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000789 Balsa Danilovic Gorstak
2. MNE000491 Balša Stevović Onogost
3. WKF001440 NIKOLA POPADIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње
3. MNE001631 Nikola Vujović Onogost

Kumite | Kadeti 14 -16 | Ž | -54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000788 Andjela Ivanovic Gorstak
2. MNE000160 Fahreta Elezovic Karate club Champion-Ulcinj

Kumite | 2008 | Ž | -37 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000874 Vasilisa Miranović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE001029 Katarina Djukic Gorstak
3. WKF001949 Asia Vlašić Karate Klub "KAKATO" Dubrovnik
3. MNE000874 Vasilisa Miranović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | 2008 | Ž | +42 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001632 Radmila Vujačić Onogost
2. WKF001425 VLATKOVIĆ IVANA Клуб Борилачких Спортова требиње
3. MNE000950 Stefani Selimović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | 2007 | Ž | +47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001092 Itana Raonic Karate klub Omladinac
2. MNE000760 Ljubica Vlahovic Gorstak

Kumite | 2007 | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000508 Martin Milović Onogost
2. MNE003101 Sava Gacevic Karate klub Omladinac

Kumite | 2008 | Ž | -42 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000132 Una Rakovic Karate klub Omladinac
2. MNE000363 Marija Ralević Karate Klub Bijela
3. MNE000793 Hanna Vlahovic Gorstak

Kumite | 2006 | M | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF001278 MARKO PERIŠIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње
2. MNE002988 Drago Delić Onogost

Kumite | Juniori (16-18) | M | +76 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF001273 MARKO TRKLJA Клуб Борилачких Спортова требиње
2. MNE001031 Nikola Bulatovic Gorstak
3. MNE001125 Andrej Bubanja Karate Klub BUDVA

Kumite | Juniori (16-18) | M | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001005 Bozidar Jeknic Gorstak
2. MNE001002 Dusan Todorovic Gorstak
3. MNE000993 Milisav Bulatovic Gorstak

Kumite | Juniori (16-18) | M | -76 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000472 Albert Rudović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE000471 Elvir Isljamović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | 2007 | Ž | -47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000034 Nadja Boricic Karate klub Omladinac
2. MNE001636 Anastasija Ražnjatović Onogost

Kumite | 2007 | Ž | -42 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000760 Ljubica Vlahovic Gorstak
2. MNE000793 Hanna Vlahovic Gorstak
3. MNE000453 Izabela Hakanjin KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | 2009 | Ž | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001029 Katarina Djukic Gorstak
2. MNE000231 Mia Miljanic Karate klub Omladinac
3. MNE000354 Pavlović Mija Karate Klub Bijela

Kumite | 2006 | Ž | -54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001092 Itana Raonic Karate klub Omladinac
2. MNE000120 Nikolina Djurović Karate klub "Iskra"
3. WKF001264 ANASTASIJA KOPRIVICA Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | 2009 | M | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001639 Aleksa Rakocevic Karate klub Omladinac
2. MNE001630 Nikola Marojević Onogost
3. MNE000800 Mihailo Bjelic Gorstak
3. MNE000659 David Vulanović Onogost

Kumite | 2009 | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000791 Ratko Grujic Gorstak
2. MNE001633 Uroš Banović Onogost
3. WKF001867 MATIJA KUŠTROV Клуб Борилачких Спортова требиње
3. WKF001868 JUG NINKOVIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | 2009 | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000630 Sofija Vučković Onogost
2. MNE003053 Mina Kuzman Onogost
3. WKF001271 LANA ROSIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње
3. MNE001828 Teodora Djukanovič Karate klub "Iskra"

Kumite | 2009 | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001827 Pavle Davidović Karate klub "Iskra"
2. WKF001276 MIROSLAV BOŠKOVIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње
3. MNE000035 Nemanja Dragović Karate klub "Iskra"

Kumite | 2010 i mladji | M | -38 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001827 Pavle Davidović Karate klub "Iskra"
2. MNE001009 Petar Mrvaljevic Karate klub Sampion Niksic
3. MNE000117 Vojin Popovic Karate klub "Iskra"
3. MNE001010 Vuk Radusinovic Karate klub Sampion Niksic

Kumite | 2007 | M | +55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000551 Martin Jaramaz Onogost
2. MNE001233 Danilo Vujisic Gorstak

Kumite - Ekipno

Kumite | U21 | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000469 Diellëza Rama
MNE001808 Amira Nišić

Kumite | U21 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000466 Marko Dabović
MNE000471 Elvir Isljamović
MNE000472 Albert Rudović

Kumite | Juniori (16-18) | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000471 Elvir Isljamović
MNE000472 Albert Rudović

Kumite | 2006/2007 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000450 Almir Perović
MNE000514 Arian Bejta
MNE000517 Simon Simonović

Kumite | 2008/2009 | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE000219 Jelena Miladinovic
MNE000132 Una Rakovic
MNE000231 Mia Miljanic

Kumite | 2006/2007 | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE000034 Nadja Boricic
MNE000192 Helena Backovic
MNE001092 Itana Raonic

Kumite | Kadeti 14 -16 | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate club Champion-Ulcinj MNE000154 Leona Markic
MNE000160 Fahreta Elezovic
MNE001837 Marija Mardjonovic

Kumite | 2008/2009 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE000199 Jusuf Saljiu
MNE000221 Sergej Pajovic
MNE001089 Vuk Škatarić

Kate - Pojedinačno

Kate - Ekipno

Kumite - Pojedinačno

Kumite - Ekipno

Ukupno prijava / klubovi / države: 342 / 21 / 3 Ispis

Prijavljeni klubovi

Prijavljeni takmičari

Kumite | 2010 i mladji | M | -26 kg / Prijavljenih takmičara: 1
STEFAN ATELJEVIĆ
9 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | 2010 i mladji | M | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Miloš Vujinović
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Vuk Vuković
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Šćepan Ivanović
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Davud Arifaj
8 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Filip Radusinovic
9 god
Oranž pojas
Karate klub Sampion Niksic

Lazar Grujic
9 god
Žuti pojas
Gorstak

Aleksa Rakocevic
9 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

VANJA VUČINIĆ
9 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | 2010 i mladji | M | -34 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Petar Riha
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Filip Ilincic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Milos Gagovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Sampion Niksic

Vuk Abramović
7 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2010 i mladji | M | -38 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Vojin Popovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Petar Mrvaljevic
7 god
Oranž pojas
Karate klub Sampion Niksic

Vuk Radusinovic
9 god
Zeleni pojas
Karate klub Sampion Niksic

Pavle Davidović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2010 i mladji | M | +38 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Nemanja Bulajic
9 god
Oranž pojas
Karate klub Sampion Niksic

Ivan Dijanić
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

VUK VUKOJE
8 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | 2010 i mladji | Ž | -26 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Petra Markovic
8 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Lenka Njinjić
9 god
Plavi pojas
Onogost

Katarina Vukotic
9 god
Oranž pojas
Karate klub Sampion Niksic

ASJA DELIĆ
9 god
Žuti pojas
Onogost

Kumite | 2010 i mladji | Ž | -32 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Mina Boricic
8 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Zerina Ličina
7 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Nikolina Grubač
9 god
Žuti pojas
Karate klub Piva

Kumite | 2010 i mladji | Ž | +32 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Selena Ačković
9 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Jovana Jovanović
9 god
Žuti pojas
Karate klub Piva

Petra Grubač
9 god
Oranž pojas
Karate klub Piva

Kumite | 2009 | M | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 6
David Vulanović
10 god
Braon pojas
Onogost

Lazar Perisic
10 god
Oranž pojas
Gorstak

Mihailo Bjelic
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Aleksa Rakocevic
9 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Nikola Marojević
9 god
Zeleni pojas
Onogost

Aleksandar Vujačić
10 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | 2009 | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Ratko Grujic
10 god
Oranž pojas
Gorstak

Uroš Banović
10 god
Zeleni pojas
Onogost

MATIJA KUŠTROV
10 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

JUG NINKOVIĆ
10 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | 2009 | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Nemanja Dragović
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

MIROSLAV BOŠKOVIĆ
10 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Pavle Davidović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2009 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 1
VUK TOMAŠEVIĆ
10 god
Zeleni pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | 2009 | M | +45 kg / Prijavljenih takmičara: 1
NIKOLA KOPRIVICA
10 god
Žuti pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | 2009 | Ž | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Mia Miljanic
10 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Pavlović Mija
10 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Katarina Djukic
10 god
Oranž pojas
Gorstak

Kumite | 2009 | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Sofija Vučković
10 god
Zeleni pojas
Onogost

LANA ROSIĆ
10 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Teodora Djukanovič
10 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Mina Kuzman
10 god
Braon pojas
Onogost

Kumite | 2009 | Ž | +40 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Nađa Grubač
10 god
Plavi pojas
Karate klub Piva

Kumite | 2008 | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Jusuf Saljiu
10 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Balsa Danilovic
11 god
Braon pojas
Gorstak

Ratko Grujic
10 god
Oranž pojas
Gorstak

Vasilije Perišić
11 god
Plavi pojas
Onogost

Kumite | 2008 | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Sergej Pajovic
11 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

ĐORĐE KARIĆ
11 god
Žuti pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Marko Radivojević
11 god
Oranž pojas
Karate Klub "KAKATO" Dubrovnik

Kumite | 2008 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 1
SAŠA PEJOVIĆ
11 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | 2008 | M | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Marko Šebek
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Jedinstvo

Maksim Jovovic
11 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2008 | M | +50 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Maksim Jovovic
11 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2008 | Ž | -37 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Jelena Miladinovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Vasilisa Miranović
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Anastasija Vukotic
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Sampion Niksic

Katarina Djukic
10 god
Oranž pojas
Gorstak

JOVANA VUKOVIĆ
10 god
Zeleni pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Asia Vlašić
10 god
Oranž pojas
Karate Klub "KAKATO" Dubrovnik

Kumite | 2008 | Ž | -42 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Una Rakovic
11 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Marija Ralević
11 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Hanna Vlahovic
11 god
Oranž pojas
Gorstak

Kumite | 2008 | Ž | +42 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Stefani Selimović
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

VLATKOVIĆ IVANA
11 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Radmila Vujačić
11 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | 2007 | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Balša Stevović
12 god
Braon pojas
Onogost

Balsa Danilovic
11 god
Braon pojas
Gorstak

NIKOLA POPADIĆ
12 god
Zeleni pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Nikola Vujović
12 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | 2007 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Martin Milović
12 god
Braon pojas
Onogost

Vasilije Irić
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Sava Gacevic
12 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | 2007 | M | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Vasilije Irić
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2007 | M | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Almir Perović
12 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | 2007 | M | +55 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Martin Jaramaz
12 god
Braon pojas
Onogost

Danilo Vujisic
11 god
Oranž pojas
Gorstak

Kumite | 2007 | Ž | -42 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Izabela Hakanjin
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Ljubica Vlahovic
12 god
Braon pojas
Gorstak

Hanna Vlahovic
11 god
Oranž pojas
Gorstak

Kumite | 2007 | Ž | -47 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Nadja Boricic
12 god
Braon pojas
Karate klub Omladinac

Anastasija Ražnjatović
12 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | 2007 | Ž | +47 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Itana Raonic
12 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Ljubica Vlahovic
12 god
Braon pojas
Gorstak

Kumite | 2006 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Lado Vuković
13 god
Zeleni pojas
Gorstak

Kumite | 2006 | M | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 2
MARKO PERIŠIĆ
13 god
Zeleni pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Drago Delić
13 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | 2006 | M | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Filip Utješinović
13 god
Braon pojas
Onogost

Kumite | 2006 | M | -60 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Simon Simonović
12 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | 2006 | Ž | +54 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Nikolina Djurović
13 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2006 | Ž | -54 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Itana Raonic
12 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Nikolina Djurović
13 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

ANASTASIJA KOPRIVICA
12 god
Zeleni pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | 2006 | Ž | -47 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Helena Backovic
13 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Kumite | Kadeti 14 -16 | M | -52 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Marko Milutinovic
14 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Aleksandar Minic
14 god
Zeleni pojas
Gorstak

Andrija Ivanovic
14 god
Oranž pojas
Gorstak

Dusan Todorovic
15 god
Crni pojas 1.DAN
Gorstak

Lado Vuković
13 god
Zeleni pojas
Gorstak

Kumite | Kadeti 14 -16 | M | -57 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Art Ujkashi
14 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "Albulena" Ulcinj

Bozidar Jeknic
15 god
Žuti pojas
Gorstak

MILINIĆ STEFAN
15 god
Braon pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | Kadeti 14 -16 | M | -63 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Becir Asanovic
14 god
Plavi pojas
Karate club Champion-Ulcinj

Kumite | Kadeti 14 -16 | Ž | +54 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Leona Markic
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate club Champion-Ulcinj

Kumite | Kadeti 14 -16 | Ž | -54 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Fahreta Elezovic
15 god
Braon pojas
Karate club Champion-Ulcinj

Andjela Ivanovic
15 god
Oranž pojas
Gorstak

Kumite | Kadeti 14 -16 | Ž | -47 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Andjela Ivanovic
15 god
Oranž pojas
Gorstak

Kumite | Juniori (16-18) | M | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Milisav Bulatovic
16 god
Crni pojas 1.DAN
Gorstak

Dusan Todorovic
15 god
Crni pojas 1.DAN
Gorstak

Bozidar Jeknic
15 god
Žuti pojas
Gorstak

Kumite | Juniori (16-18) | M | -61 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Milisav Bulatovic
16 god
Crni pojas 1.DAN
Gorstak

Kumite | Juniori (16-18) | M | -68 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Dalibor Španjević
16 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Kumite | Juniori (16-18) | M | -76 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Elvir Isljamović
17 god
Braon pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Albert Rudović
17 god
Braon pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Juniori (16-18) | M | +76 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Nikola Bulatovic
16 god
Zeleni pojas
Gorstak

Andrej Bubanja
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub BUDVA

MARKO TRKLJA
16 god
Plavi pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | Juniori (16-18) | Ž | -48 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Andjela Ivanovic
15 god
Oranž pojas
Gorstak

Kumite | Juniori (16-18) | Ž | -53 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Andjela Ivanovic
15 god
Oranž pojas
Gorstak

Kumite | Juniori (16-18) | Ž | -59 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Marija Mardjonovic
14 god
Žuti pojas
Karate club Champion-Ulcinj

Kumite | Juniori (16-18) | Ž | +59 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Marija Mardjonovic
14 god
Žuti pojas
Karate club Champion-Ulcinj

Kumite | U21 | M | -68 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Elvir Isljamović
17 god
Braon pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | U21 | M | -78 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Albert Rudović
17 god
Braon pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | U21 | M | +78 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Marko Dabović
20 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | U21 | Ž | -61 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Admira Elezovic
20 god
Braon pojas
Karate club Champion-Ulcinj

Kumite | U21 | Ž | -68 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Diellëza Rama
18 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | U21 | Ž | +68 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Diellëza Rama
18 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | Kadeti 14 -16 | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
Mila Marković
14 god
Braon pojas
Karate Klub BUDVA

Anastasija Mitrović
13 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub BUDVA

Teodora Marković
14 god
Braon pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | Kadeti 14 -16 | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
Amar Hamzić
14 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Podgorica"

Uroš Vulović
13 god
Braon pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Lazar Sekulić
14 god
Braon pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | Juniori (16-18) | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
Aleksandar Bubanja
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub BUDVA

Bogdan Drljevic
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Jedinstvo

Kate | Juniori (16-18) | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 1
Sara Šljivančanin
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | U21 | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
Dusan Romanovic
19 god
Plavi pojas
Karate club Champion-Ulcinj

Elvir Isljamović
17 god
Braon pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Admir Selović
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Club Rei

Kate | U21 | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 1
Sara Kastratović
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2012 - 1.NIVO | M | -Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 16
Dušan Božović
7 god
Oranž pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Andrija Mirkovic
6 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Benjamin Mehović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Lazar Popovic
6 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Mladjan Ramovic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Petar Dragnić
5 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Alan Ličina
5 god
Oranž pojas
Karate Klub BUDVA

Avram Laušević
7 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Aleksa Krapović
7 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Mateja Milić
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Omar Durović
6 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

ALEKSA RIHA
6 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Djordjije Zejak
7 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Balša Vuksanović
6 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Relja Nikolić
6 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Matija Vuksanović
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Kate | 2012 - 1.NIVO | Ž | -Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Dunja Rajković
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Staša Petranović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Lana Prelević
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kristina Anakijevska
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Lorena Vejnović
6 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Nađa Šćekić
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | 2012 - 2.NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Cimur Trofimenko
7 god
Žuti pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Rodoljub Timotijević
6 god
Žuti pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Arsenije Burić
7 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Bogdan Grupković
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Ajlan Durović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Jakov Mumin
7 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Kate | 2012 - 2.NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Marta Marsenic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Alina Bracić
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Petra Stanjević
7 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

INES KOSOVIĆ
6 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Kate | 2012 - 3.NIVO | M | Zeleni pojas-Plavi pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Dušan Božović
7 god
Oranž pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Šuša Aleksandar
7 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Mark Ciganok
7 god
Plavi pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | 2012 - 3.NIVO | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Misa Bajceta
7 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Zerina Ličina
7 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Sofia Popovic
6 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Teodora Šebek
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Jedinstvo

Kate | 2011 - 1.nivo | M | -Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 11
Lazar Žerajić
8 god
Žuti pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Oleg Bozovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Vladan Bracović
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Ejman Fata Nahhas
8 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Lazar Đorojević
7 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Dimitrije Krković
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Vasilije Milić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Branko Martinović
8 god
Oranž pojas
Karate Klub BUDVA

Vito cerovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Aleksa Kraljevic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Adem Asović
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | 2011 - 1.nivo | Ž | -Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Aleksandra Ćetković
8 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Mia Zanković
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Danica Danilović
8 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Marija Knežević
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | 2011 - 2.nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 7
Mihail Ćirković
8 god
Oranž pojas
KARATE KLUB POSITIVE

stevan Markovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Dario Šćekić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Hristijan Zaov
8 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Draško Martinović
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Bogdan Sošić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Stefan Rutović
8 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Kate | 2011 - 2.nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Sara Zivkovic
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Jovana Kuljanin
8 god
Zeleni pojas
Karate Klub BUDVA

Petra Blagojevic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Nevena Erakovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Kate | 2011 - 3.nivo | M | Zeleni pojas-Plavi pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Mihail Ćirković
8 god
Oranž pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Lazar Lazovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Vukan Kanura
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Lazar Žerajić
8 god
Žuti pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Kate | 2011 - 3.nivo | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas / Prijavljenih takmičara: 1
Visnja Bulatovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Kate | 2010 - 1.NIVO | M | -Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 10
Miljan Rakočević
9 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Sergej Raičević
9 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Marko Pejović
9 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Mario Popović
9 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Marko Dujovic
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Blažo Mićanović
9 god
Žuti pojas
Karate klub Piva

Saša Grgur
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Piva

ILIJA KIJUMDJISKI
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Duško Sošić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Damjan Dacić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | 2010 - 1.NIVO | Ž | -Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Iva Janjušević
9 god
Žuti pojas
Karate Klub "Podgorica"

Sofija Kuljača
9 god
Žuti pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Ina Ramovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

MARTINA MIŠIĆ
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Iva Jakić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Darija Vukovć
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Kate | 2010 - 2.NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 9
Andrej Božović
9 god
Oranž pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Miloš Vujinović
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Vuk Vuković
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Petar Riha
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Šćepan Ivanović
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Petar Vojinovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Andrija Konatar
9 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Matija Lakovic
9 god
Žuti pojas
Karate Klub "Podgorica"

Jovan Tomić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Kate | 2010 - 2.NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 8
Elena Lakic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Sofija Malešević
9 god
Žuti pojas
Karate klub Risan

Iva Stevanović
9 god
Oranž pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Hana Suljević
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Lana Stanković
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Elena Doljanica
9 god
Oranž pojas
Karate Klub BUDVA

Anastasija Stojkovska
9 god
Oranž pojas
Karate Klub BUDVA

TEODORA MIŠIĆ
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Kate | 2010 - 3.NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Blagota Mićunović
9 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Sergej Raičević
9 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Uroš Stevović
9 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Petar Mrdović
9 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Kate | 2010 - 3.NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Sofija Radosevic
9 god
Oranž pojas
Karate klub Buducnost

Teodora Medojević
9 god
Oranž pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Iryna Sychova
9 god
Zeleni pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | 2009 -1.NIVO | M | -Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 8
Vasilije Orović
10 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Andrej Kostić
10 god
Oranž pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Mateja Ćuković
10 god
Žuti pojas
Karate klub Risan

Njegos Milacic
10 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Vasilije Blagojević
10 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Nasih Murati
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Adam Teplyakov
10 god
Žuti pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Vladimir Nedović
9 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Kate | 2009 -1.NIVO | Ž | -Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 2
Elena Dacić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Helena Grgurović
10 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2009 -2.NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 7
David Milic
10 god
Plavi pojas
Karate club Champion-Ulcinj

Maksim Veskovic
10 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Andrej Kostić
10 god
Oranž pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Petar Jušković
10 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Podgorica"

Ilija Mijovic
10 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Danijel Jemiljanovic
10 god
Žuti pojas
Karate club Champion-Ulcinj

Anel Kaplani
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | 2009 -2.NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Nikolina Janjušević
10 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Pavlović Mija
10 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Jelena Samardžić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Risan

Kate | 2009 -3.NIVO | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 4
Leonora Vujovic
10 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Lana Čormaković
10 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Nina Pešić
10 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Una Vučićević
10 god
Plavi pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | 2009 -3.NIVO | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 6
Ivo Bulatovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Blagota Mićunović
9 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Sergej Raičević
9 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Strahinja Stevović
10 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Uroš Stevović
9 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Adin Ličina
10 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Kate | 2008 - 1.NIVO | M | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Edon Emsha
10 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Armin Gurzaković
11 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Enrike Churin
11 god
Žuti pojas
KARATE KLUB POSITIVE

NEMANJA RATKNIĆ
10 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Kate | 2008 - 1.NIVO | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Ksenija Božović
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Vasilisa Miranović
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Teodora Gracun
11 god
Braon pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Tea Tešović
11 god
Oranž pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2008 - 2.NIVO | M | Oranž pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Mustafa Adzemović
10 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Marko Šebek
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Jedinstvo

Antonio Mikulić
10 god
Oranž pojas
Karate Klub "KAKATO" Dubrovnik

Kate | 2008 - 3.NIVO | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 4
Aleksa Vujošević
11 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Saša Petrić
11 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Vukašin Ivanović
11 god
Plavi pojas
Karate Klub BUDVA

Marko Radivojević
11 god
Oranž pojas
Karate Klub "KAKATO" Dubrovnik

Kate | 2008 - 3.NIVO | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 6
Viktorija Raičević
11 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Katarina Vlahović
11 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Tamara Klisić
11 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Lenka Liješević
10 god
Braon pojas
Karate Klub BUDVA

KRISTINA BULATOVIĆ
11 god
Plavi pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Asia Vlašić
10 god
Oranž pojas
Karate Klub "KAKATO" Dubrovnik

Kate | 2007-1.NIVO | M | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Armin Gurzaković
11 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Salih Durakovic
12 god
Žuti pojas
Karate club Champion-Ulcinj

Nemanja Stanić
12 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | 2007-1.NIVO | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Stefani Selimović
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Anja Šćepanović
12 god
Oranž pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Adelisa Murić
12 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | 2007-2.NIVO | M | Oranž pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Nemanja Milic
12 god
Plavi pojas
Karate club Champion-Ulcinj

Danilo Bulajić
12 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Simon Simonović
12 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Danilo Kaleski
12 god
Zeleni pojas
Karate klub Omladinac

Kate | 2007-2.NIVO | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 2
Marija Ralević
11 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Lana Subotić
12 god
Zeleni pojas
Karate klub Risan

Kate | 2007-3.NIVO | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 2
Saša Petrić
11 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Aleksa Fatic
12 god
Zeleni pojas
Karate klub Omladinac

Kate | 2007-3.NIVO | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 1
Sandra Racanović
11 god
Plavi pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | 2006-1.NIVO | M | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 1
Genti Hodžić
13 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Kate | 2006-1.NIVO | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Izabela Hakanjin
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

ADŽEMOVIĆ MEDINA
12 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Violeta Petroćenko
13 god
Žuti pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Kate | 2006-2.NIVO | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 2
Suphije Vosha
12 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Violeta Petroćenko
13 god
Žuti pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Kate | 2006-3.NIVO | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 1
Uroš Vulović
13 god
Braon pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2006-3.NIVO | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 2
Anastasija Mitrović
13 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub BUDVA

Viktorija Kotenko
13 god
Oranž pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | 2008 - 2.NIVO | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Ksenija Božović
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Masa Jovicevic
10 god
Oranž pojas
Karate klub Buducnost

Ksenija Irić
11 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Nikoleta Popović
11 god
Oranž pojas
Karate Klub "KAKATO" Dubrovnik

Stefanija Marković
11 god
Bijeli pojas
Karate Klub BUDVA

Anja Bujković
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kumite | U21 | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Diellëza Rama
  • Amira Nišić

Kumite | U21 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Marko Dabović
  • Elvir Isljamović
  • Albert Rudović

Kumite | Juniori (16-18) | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Elvir Isljamović
  • Albert Rudović

Kumite | Kadeti 14 -16 | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate club Champion-Ulcinj
  • Leona Markic
  • Fahreta Elezovic
  • Marija Mardjonovic

Kate | Kadeti 14 -16 | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate Klub BUDVA
  • Mila Marković
  • Anja Varagić
  • Teodora Marković

Kate | 2006/2007 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate klub Omladinac
  • Lazar Djurčević
  • Aleksa Fatic
  • Danilo Kaleski

Kate | 2006/2007 | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Karate Klub BUDVA
  • Sandra Racanović
  • Pavla Vučićević
  • Daria Sizova

KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Izabela Hakanjin
  • Yllëza Rama
  • Djelza Muratović

Kumite | 2006/2007 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Almir Perović
  • Arian Bejta
  • Simon Simonović

Kumite | 2006/2007 | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate klub Omladinac
  • Nadja Boricic
  • Helena Backovic
  • Itana Raonic

Kate | 2008/2009 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Karate Club Rei
  • Edon Emsha
  • Mustafa Adzemović
  • Armin Gurzaković

Karate klub Jedinstvo
  • Andrej Ristić
  • Marko Šebek
  • Adin Ličina

Kate | 2008/2009 | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 5
Karate klub "Iskra"
  • Viktorija Raičević
  • Katarina Vlahović
  • Tamara Klisić

Karate Klub "Stari Grad" Budva
  • Lana Čormaković
  • Nina Pešić
  • Helena Grgurović

Karate Klub "Stari Grad" Budva
  • Lana Čormaković
  • Teodora Gracun
  • Tea Tešović

Karate klub Omladinac
  • Andjela Sekulic
  • Leonora Vujovic
  • Marija Martinovic

Karate Klub BUDVA
  • Una Vučićević
  • Neda Milačić
  • Lenka Liješević

Kumite | 2008/2009 | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate klub Omladinac
  • Jelena Miladinovic
  • Una Rakovic
  • Mia Miljanic

Kumite | 2008/2009 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Karate Club Rei
  • Edon Emsha
  • Mustafa Adzemović
  • Armin Gurzaković

Karate klub Omladinac
  • Jusuf Saljiu
  • Sergej Pajovic
  • Vuk Škatarić

Kate | 2010/2011 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 6
KARATE KLUB POSITIVE
  • Andrej Božović
  • Blagota Mićunović
  • Sergej Raičević

Karate klub Omladinac
  • Milos Novovic
  • Vito cerovic
  • Aleksa Kraljevic

Karate klub Omladinac
  • Aleksa Rakocevic
  • Ejman Fata Nahhas
  • Marko Dujovic

Karate Klub BUDVA
  • Dimitrije Kaludjerović
  • Nikola Karadzic
  • Branko Martinović

Karate klub Jedinstvo
  • Duško Sošić
  • Bogdan Sošić
  • Jovan Tomić

Karate Klub Bijela
  • Miloš Vujinović
  • Vuk Vuković
  • Šćepan Ivanović

Kate | 2010/2011 | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 3
Karate klub Bar
  • Hana Suljević
  • Lana Stanković
  • Iva Jakić

Karate Klub BUDVA
  • Jovana Kuljanin
  • Iryna Sychova
  • Anastasija Stojkovska

Karate klub Jedinstvo
  • Petra Blagojevic
  • Majda Muratović
  • Lana Lalević

Kate | U21 | M | Aps. kat. | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Marko Dabović
  • Elvir Isljamović
  • Albert Rudović