Kup oslobodjenja Podgorice/Coppa della Liberazione di Podgorica


Kup oslobodjenja Podgorice/Coppa della Liberazione di Podgorica

Informacije


Kup oslobodjenja Podgorice/Coppa della Liberazione di Podgorica

01. Dec 2019.

30. Nov 2019. @ 19:00h (krajnji rok za prijavu)

Sportski centar Moraca, Sport hall Morača

Podgorica , Crna Gora

Karate klub Buducnost, Karate savez Crne Gore

Kotizacija: pojedinačno 15 EUR, ekipno 25 EUR


PROPOZICIJE

Poštovani,

Zadovoljstvo mi je i čast pozdraviti i poželeti dobrodošlicu na 40.jubilarnom Karate Kupu Oslobodjenja Podgorice, koji će se održati 1.decembra 2019.godine. Na dosadašnjim turnirima učestvovale su nacionalne selekcije i klubovi iz: Japana, USA, Grčke, Kipra, Kosova, Srbije, Egipta, Maroka, Švajcarske, Španije, Italije, Turske, Irana, Franuske, i drugih zemalja.

Nadamo se da su navedene zemlje učesnice dovoljan povod da 1.Decembra budete sa nama, te učinimo da tradicija okupljanja najuspješnijih takmičara u Podgoricu traje u punom sjaju.

Unaprijed se radujemo Vašem dolasku.

Sportski pozdrav,

Rajko Vujošević


Dear Sirs/Madam,


It is my pleasure and honor to welcome and welcome the 40th anniversary of the Karate Cup of Liberation of Podgorica, to be held on 1 December 2019. National tournaments and clubs from Japan, USA, Greece, Cyprus, Kosovo, Serbia, Egypt, Morocco, Switzerland, Spain, Italy, Turkey, Iran, France, and other countries participated in the tournaments so far.


We hope that the mentioned participating countries are a good occasion for you to be with us on December 1st, and make the tradition of gathering the most successful competitors in Podgorica to be full of glory.


We are waiting for you in Podgorica.

Welcome,

Rajko Vujošević


Egregi Signori,


Sono lieto e onorato di dare il benvenuto e di dare il benvenuto al 40 ° anniversario della Karate Cup of Liberation of Podgorica, che si terrà il 1 ° dicembre 2019. Tornei e club nazionali provenienti da Giappone, Stati Uniti, Grecia, Cipro, Kosovo, Serbia, Egitto, Marocco, Svizzera, Spagna, Italia, Turchia, Iran, Francia e altri paesi hanno partecipato ai tornei finora.


Speriamo che i citati paesi partecipanti siano una buona occasione per voi per essere con noi il 1 ° dicembre e fare in modo che la tradizione di radunare i concorrenti di maggior successo a Podgorica sia piena di gloria.


Attendiamo con ansia il vostro arrivo in anticipo.


Ti stiamo aspettando a Podgorica.


welcome,


Rajko Vujošević





Kate


Kate | Seniori | M | Ekipno

Kate | Seniori | M | Aps. kat.

Kate | U21 | M | Aps. kat.

Kate | U21 | M | Ekipno

Kate | Juniori | M | Aps. kat.

Kate | Kadeti/Juniori | M | Ekipno

Kate | Kadeti | M | Aps. kat.

Kate | 2006 plavi, braon / blue, brown | M | Plavi pojas-Braon pojas

Kate | 2006/2007 Nade | M | Ekipno

Kate | 2007 plavi, braon /blue, brown | M | Plavi pojas-Braon pojas

Kate | 2006 žuti/yelow | M | -Žuti pojas

Kate | 2006 crveni/red | M | -Oranž pojas

Kate | 2006 zeleni/green | M | -Zeleni pojas

Kate | 2006-APSOLUTNA | M | Aps. kat.

Kate | 2007 žuti/yelow | M | -Žuti pojas

Kate | 2007 crveni/red | M | -Oranž pojas

Kate | 2007 zeleni/green | M | -Zeleni pojas

Kate | 2007 Apsolutna | M | Aps. kat.

Kate | 2008 plavi, braon/ blue, brown | M | Plavi pojas-Braon pojas

Kate | 2008 žuti/yelow | M | -Žuti pojas

Kate | 2008 crveni/red | M | -Oranž pojas

Kate | 2008 zeleni/green | M | -Zeleni pojas

Kate | 2008 apsolutna | M | Aps. kat.

Kate | 2008/2009 Pioniri | M | Ekipno

Kate | 2009 plavi, braon / blue, brown | M | Plavi pojas-Braon pojas

Kate | 2009 žuti/yellow | M | -Žuti pojas

Kate | 2009 crveni/red | M | -Oranž pojas

Kate | 2009 crveni/red | M | -Oranž pojas

Kate | 2009 zeleni/green | M | -Zeleni pojas

Kate | 2009 -APSOLUTNA | M | Aps. kat.

Kate | 2010 crveni/red | M | -Oranž pojas

Kate | 2010 zeleni/green | M | -Zeleni pojas

Kate | 2010 žuti/yellow | M | -Žuti pojas

Kate | 2010 plavi, braon/ blue, brown | M | Plavi pojas-Braon pojas

Kate | 2011 bijeli/white | M | -Bijeli pojas

Kate | 2011 žuti/yelow | M | -Žuti pojas

Kate | 2011 crveni/red | M | -Oranž pojas

Kate | 2010/2011 | M | Ekipno

Kate | 2012 oranž/red | M

Kate | 2012 bijeli/white | M | -Bijeli pojas

Kate | 2012 žuti/yelow | M | -Žuti pojas

Kate | 2013 bijeli/white | M | Bijeli pojas+

Kate | 2013 žuti/yelow | M | Žuti pojas+

Kate | 2013 oranž/red | M | Oranž pojas+

Kate | 2012 oranž/red | M | Oranž pojas-Oranž pojas | Ekipno

Kate | Seniori | Ž | Ekipno

Kate | Seniori | Ž | Aps. kat.

Kate | U21 | Ž | Aps. kat.

Kate | U21 | Ž | Ekipno

Kate | Juniori | Ž | Aps. kat.

Kate | Kadeti/Juniori | Ž | Ekipno

Kate | Kadeti | Ž | Aps. kat.

Kate | 2007 plavi, braon /blue, brown | Ž | Plavi pojas-Braon pojas

Kate | 2006-APSOLUTNA | Ž | Aps. kat.

Kate | 2006 žuti/yelow | Ž | -Žuti pojas

Kate | 2006 crveni/red | Ž | -Oranž pojas

Kate | 2006 zeleni/green | Ž | -Zeleni pojas

Kate | 2006 plavi, braon / blue, brown | Ž | Plavi pojas-Braon pojas

Kate | 2006/2007 Nade | Ž | Ekipno

Kate | 2007 žuti/yelow | Ž | -Žuti pojas

Kate | 2007 crveni/red | Ž | -Oranž pojas

Kate | 2007 zeleni/green | Ž | -Zeleni pojas

Kate | 2007 Apsolutna | Ž | Aps. kat.

Kate | 2008 žuti/yelow | Ž | -Žuti pojas

Kate | 2008 crveni/red | Ž | -Oranž pojas

Kate | 2008 zeleni/green | Ž | -Zeleni pojas

Kate | 2008 apsolutna | Ž | Aps. kat.

Kate | 2009 zeleni/green | Ž | -Zeleni pojas

Kate | 2008 plavi, braon/ blue, brown | Ž | Plavi pojas-Braon pojas

Kate | 2009 žuti/yellow | Ž | -Žuti pojas

Kate | 2009 crveni/red | Ž | -Oranž pojas

Kate | 2009 plavi, braon / blue, brown | Ž | Plavi pojas-Braon pojas

Kate | 2009 -APSOLUTNA | Ž | Aps. kat.

Kate | 2010 žuti/yellow | Ž | -Žuti pojas

Kate | 2010 crveni/red | Ž | -Oranž pojas

Kate | 2010 zeleni/green | Ž | -Zeleni pojas

Kate | 2010 plavi, braon/ blue, brown | Ž | Plavi pojas-Braon pojas

Kate | 2008/2009 Pioniri | Ž | Ekipno

Kate | 2010/2011 | Ž | Ekipno

Kate | 2011 bijeli/white | Ž | -Bijeli pojas

Kate | 2011 žuti/yelow | Ž | -Žuti pojas

Kate | 2011 crveni/red | Ž | -Oranž pojas

Kate | 2012 oranž/red | Ž

Kate | 2012 bijeli/white | Ž | -Bijeli pojas

Kate | 2012 žuti/yelow | Ž | -Žuti pojas

Kate | 2013 bijeli/white | Ž | Bijeli pojas+

Kate | 2013 žuti/yelow | Ž | Žuti pojas+

Kate | 2013 oranž/red | Ž | Oranž pojas+

Kate | 2012 oranž/red | Ž | Oranž pojas+ | Ekipno

Kumite


Kumite | U21 | M | -60 kg

Kumite | U21 | M | -67 kg

Kumite | U21 | M | -75 kg

Kumite | U21 | M | -84 kg

Kumite | U21 | M | +84 kg

Kumite | Seniori | M | -60 kg

Kumite | Seniori | M | -67 kg

Kumite | Seniori | M | -75 kg

Kumite | Seniori | M | -84 kg

Kumite | Seniori | M | +84 kg

Kumite | Juniori | M | -55 kg

Kumite | Juniori | M | -61 kg

Kumite | Juniori | M | -68 kg

Kumite | Juniori | M | -76 kg

Kumite | Juniori | M | +76 kg

Kumite | Kadeti | M | -52 kg

Kumite | Kadeti | M | -57 kg

Kumite | Kadeti | M | -63 kg

Kumite | Kadeti | M | -70 kg

Kumite | Kadeti | M | +70 kg

Kumite | 2006 | M | -40 kg

Kumite | 2006 | M | -45 kg

Kumite | 2006 | M | -50 kg

Kumite | 2006 | M | -55 kg

Kumite | 2006 | M | +55 kg

Kumite | 2007 | M | +52 kg

Kumite | 2007 | M | -37 kg

Kumite | 2007 | M | -42 kg

Kumite | 2007 | M | -47 kg

Kumite | 2007 | M | -52 kg

Kumite | 2008 | M | -35 kg

Kumite | 2008 | M | -40 kg

Kumite | 2008 | M | -45 kg

Kumite | 2008 | M | -50 kg

Kumite | 2008 | M | +50 kg

Kumite | 2009 | M | -30 kg

Kumite | 2009 | M | -35 kg

Kumite | 2009 | M | -40 kg

Kumite | 2009 | M | -45 kg

Kumite | 2009 | M | +45 kg

Kumite | 2010 | M | -30 kg

Kumite | 2010 | M | -35 kg

Kumite | 2010 | M | -40 kg

Kumite | 2010 | M | -45 kg

Kumite | 2010 | M | +45 kg

Kumite | U21 | Ž | -50 kg

Kumite | U21 | Ž | -55 kg

Kumite | U21 | Ž | -61 kg

Kumite | U21 | Ž | -68 kg

Kumite | U21 | Ž | +68 kg

Kumite | Seniori | Ž | -50 kg

Kumite | Seniori | Ž | -55 kg

Kumite | Seniori | Ž | -61 kg

Kumite | Seniori | Ž | -68 kg

Kumite | Seniori | Ž | +68 kg

Kumite | Juniori | Ž | -48 kg

Kumite | Juniori | Ž | -53 kg

Kumite | Juniori | Ž | -59 kg

Kumite | Juniori | Ž | +59 kg

Kumite | Kadeti | Ž | -47 kg

Kumite | Kadeti | Ž | -54 kg

Kumite | Kadeti | Ž | +54 kg

Kumite | 2006 | Ž | -39 kg

Kumite | 2006 | Ž | -44 kg

Kumite | 2006 | Ž | -49 kg

Kumite | 2006 | Ž | -54 kg

Kumite | 2006 | Ž | +54 kg

Kumite | 2007 | Ž | -35 kg

Kumite | 2007 | Ž | -40 kg

Kumite | 2007 | Ž | -45 kg

Kumite | 2007 | Ž | -50 kg

Kumite | 2007 | Ž | +50 kg

Kumite | 2008 | Ž | -32 kg

Kumite | 2008 | Ž | -36 kg

Kumite | 2008 | Ž | -40 kg

Kumite | 2008 | Ž | -44 kg

Kumite | 2008 | Ž | +44 kg

Kumite | 2009 | Ž | -30 kg

Kumite | 2009 | Ž | -34 kg

Kumite | 2009 | Ž | -37 kg

Kumite | 2009 | Ž | -40 kg

Kumite | 2009 | Ž | +40 kg

Kumite | 2010 | Ž | -27 kg

Kumite | 2010 | Ž | -30 kg

Kumite | 2010 | Ž | -33 kg

Kumite | 2010 | Ž | -37 kg

Kumite | 2010 | Ž | +37 kg

Kontakt osobe

Veljko Brnovic

karatesavezcg@gmail.com

067214787


Hoteli

Kontaktirati organizatora g-dina Rajka Vujoševića

Podgorica

karatebuducnost@t-com.me

+38269012717


Bilten


Kotizacija

Pojedinačno: 15 €

Ekipno: 25 €

Generalni poredak

Klub Zlatne Srebrne Bronzane
Karate klub Bar 23 14 23
Karate klub Buducnost 19 17 22
Gorstak 17 7 3
Karate klub "Iskra" 14 9 16
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" 12 14 11
Karate Club Rei 9 7 5
KARATE KLUB POSITIVE 9 5 2
ENERGIJA 8 5 3
KK POTOCI 6 0 3
Karate Klub "Stari Grad" Budva 5 6 6
Karate Klub Fokus Niksic 5 3 4
Beogradski karate savez 5 2 1
KK CROHERC 4 3 4
Karate Klub Bijela 4 0 0
Karate klub “Ipon” Vitez 3 4 1
Šotokan tim 3 4 0
Szarvas 3 3 0
KARATE-DO LEIBNITZ 3 2 1
Karate klub SEIKEN 2 4 8
Karate Klub "Podgorica" 2 2 6
Karate club Champion-Ulcinj 2 2 4
VUKOVI 2 1 4
Rudar Ugljevik 2 0 3
BYSC Budapest 2 0 0
Karate klub Jedinstvo 1 3 8
Karate klub Kondor 1 3 5
Karate klub Piva 1 1 3
KARATE KLUB VITEZ 1 1 3
Onogost 1 1 3
Karate klub Borac 1 1 2
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA 1 1 2
Karate klub Rašid Buća Ilijaš 1 0 2
ŠAMPIONI 1 0 1
Fighter Budapest 1 0 0
Karate klub Sampion Niksic 1 0 0
BJELOPOLJAC 0 6 2
Karate Klub BUDVA 0 5 4
Клуб Борилачких Спортова требиње 0 2 5
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav 0 1 4
Karate klub Peking 0 1 2
Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić 0 1 1
Bosna Ilijež 0 1 1
MORACA 0 0 3
Karate klub Risan 0 0 1
SV Gendorf Burgkirchen 0 0 1

Kate - Pojedinačno

Kate | 2013 žuti/yelow | Ž | Žuti pojas+

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001716 Milica Ognjanović Karate Klub "Podgorica"
2. MNE001658 Itana Badnjar Karate klub Bar

Kate | 2013 oranž/red | M | Oranž pojas+

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001724 Rodoljub Timotijević KARATE KLUB POSITIVE

Kate | 2013 bijeli/white | Ž | Bijeli pojas+

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001752 Mia Prelević Karate Club Rei

Kate | 2013 žuti/yelow | M | Žuti pojas+

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001765 Lazar Popovic Karate klub Buducnost
2. MNE001672 Andrija Mirkovic Karate klub Buducnost

Kate | 2013 oranž/red | Ž | Oranž pojas+

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001688 Sofia Popovic Karate klub Buducnost

Kate | 2013 bijeli/white | M | Bijeli pojas+

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE002518 Omar Durović Karate klub Bar
2. MNE001756 Anto Bakić Karate klub "Iskra"

Kate | 2012 bijeli/white | M | -Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001766 Mladjan Ramovic Karate klub Buducnost
2. MNE001751 Memin Gurzaković Karate Club Rei
3. MNE001723 Arsenije Burić KARATE KLUB POSITIVE
3. MNE002331 Luka Barjaktarović KARATE KLUB POSITIVE

Kate | 2012 bijeli/white | Ž | -Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001936 Lana Prelević Karate klub "Iskra"
2. MNE003303 Nađa Šćekić Karate klub Bar
3. MNE001760 Dunja Rajković Karate klub "Iskra"

Kate | 2012 žuti/yelow | Ž | -Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000885 Misa Bajceta Karate klub Buducnost
2. MNE001940 Staša Petranović Karate klub Bar
3. MNE001682 Marta Marsenic Karate klub Buducnost
3. MNE002208 Petra Stanjević Karate Klub BUDVA

Kate | 2011 žuti/yelow | Ž | -Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000398 Maša Vujošević Karate klub Bar
2. MNE001674 Djurdja Todorovic Karate klub Buducnost
3. MNE000440 Elena Bulajić Karate Klub "Podgorica"
3. MNE001708 Aleksandra Ćetković Karate Klub "Podgorica"

Kate | 2012 žuti/yelow | M | -Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE002514 Ajlan Durović Karate klub Bar
2. MNE001723 Arsenije Burić KARATE KLUB POSITIVE
3. MNE001667 Vladimir Ilijevski Karate klub Bar
3. MNE002194 Aleksa Krapović Karate Klub BUDVA

Kate | 2011 bijeli/white | M | -Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001460 Lazar Žerajić KARATE KLUB POSITIVE
2. MNE001722 Lazar Đorojević KARATE KLUB POSITIVE
3. MNE001653 Dimitrije Krković Karate klub Bar
3. MNE003125 Adem Asović Karate klub Bar

Kate | 2011 bijeli/white | Ž | -Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000394 Vera Dabanović Karate klub Bar
2. MNE003307 Marija Knežević Karate klub Bar
3. WKF003661 NAĐA SPALEVIĆ MORACA
3. MNE003145 Danica Danilović Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2012 oranž/red | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001646 Alina Bracić Karate klub Bar
2. MNE001924 Helena Gavran Karate klub SEIKEN
3. MNE001883 Teodora Šebek Karate klub Jedinstvo
3. MNE003323 Angelina Vojinović Karate klub Jedinstvo

Kate | 2012 oranž/red | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000316 Dušan Božović KARATE KLUB POSITIVE
2. MNE001882 Šuša Aleksandar Karate klub Jedinstvo
3. MNE002202 Mark Ciganok Karate Klub BUDVA
3. MNE000716 Branko Zenović Karate klub SEIKEN

Kate | 2011 žuti/yelow | M | -Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001849 Hristijan Zaov Karate klub "Iskra"
2. MNE001652 Dario Šćekić Karate klub Bar
3. MNE000868 Lazar Lazovic Karate klub Buducnost
3. MNE002516 Draško Martinović Karate klub Bar

Kate | 2009 žuti/yellow | Ž | -Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003030 Elena Dacić Karate klub Bar
2. WKF003682 Melisa Mujan BJELOPOLJAC
3. MNE003031 Natalija Kićović Karate klub Bar
3. MNE001938 Una Mihaljević Karate klub Bar

Kate | 2009 crveni/red | Ž | -Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003625 Andrea Veljković Beogradski karate savez
2. MNE000569 Katarina Janković KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000397 Milena Mrdak Karate klub Bar
3. MNE000298 Nikolina Janjušević Karate Klub "Podgorica"

Kate | 2009 zeleni/green | Ž | -Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003624 Jovana Panajotović Beogradski karate savez
2. MNE001108 Sara Pjevović Karate klub Jedinstvo
3. MNE001152 Marijana Marković Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav
3. MNE001111 Asja Mulalić Karate klub Jedinstvo

Kate | 2008 žuti/yelow | Ž | -Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000891 Elda Kurtović Karate Club Rei
2. MNE000729 Teodora Gracun Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. WKF003585 SARRA KRRAČKOVIĆ VUKOVI
3. MNE001935 Tea Tešović Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2008 crveni/red | M | -Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000371 Aleksa Stević Karate klub Bar
2. MNE001693 Vuk Janketic Karate klub Buducnost
3. MNE001681 Lazar Tiodorovic Karate klub Buducnost

Kate | 2008 crveni/red | Ž | -Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE002515 Anja Bujković Karate klub Bar
2. MNE000891 Elda Kurtović Karate Club Rei
3. MNE000865 Masa Jovicevic Karate klub Buducnost

Kate | 2010 zeleni/green | M | -Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000606 Sergej Raičević KARATE KLUB POSITIVE
2. MNE000454 Marko Konatar KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000867 Petar Vojinovic Karate klub Buducnost
3. MNE000757 Uroš Stevović Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2010 plavi, braon/ blue, brown | M | Plavi pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000509 Blagota Mićunović KARATE KLUB POSITIVE
2. MNE000606 Sergej Raičević KARATE KLUB POSITIVE
3. MNE000757 Uroš Stevović Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2011 crveni/red | Ž | -Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000631 Nađa Knežević Karate klub Bar
2. MNE001113 Jovana Kuljanin Karate Klub BUDVA
3. MNE000322 Matea Leovac KK POTOCI
3. MNE001879 Petra Blagojevic Karate klub Jedinstvo

Kate | 2011 crveni/red | M | -Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000281 Dušan Borović KK POTOCI
2. MNE000310 Mihail Ćirković KARATE KLUB POSITIVE
3. MNE001783 Jovan Radević Karate klub SEIKEN
3. MNE001661 Mihailo Sjekloća Karate klub Bar

Kate | Juniori | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001038 Rijad Mandic Karate klub Buducnost
2. MNE000853 Milos Gorovic Karate klub Buducnost
3. WKF003654 Vedran Marinković Rudar Ugljevik
3. WKF003655 Stefan Jevtić Rudar Ugljevik

Kate | 2010 plavi, braon/ blue, brown | Ž | Plavi pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000770 Teodora Medojević Karate Klub "Stari Grad" Budva
2. MNE001139 Iryna Sychova Karate Klub BUDVA
3. MNE000639 Irina Raznatovic Karate klub SEIKEN
3. MNE000732 Ira Mijović Karate klub SEIKEN

Kate | 2009 plavi, braon / blue, brown | Ž | Plavi pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000721 Lana Čormaković Karate Klub "Stari Grad" Budva
2. MNE000412 Ajla Berjašević Karate klub Bar
3. MNE000829 Elena Popovic Karate klub Buducnost

Kate | 2009 -APSOLUTNA | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000039 Luka Klačar KK POTOCI
2. MNE000896 Edon Emsha Karate Club Rei

Kate | Juniori | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000827 Mila Mrakovic Karate klub Buducnost
2. MNE000864 Masa Djukanovic Karate klub Buducnost
3. MNE000856 Dzena Canovic Karate klub Buducnost

Kate | 2009 zeleni/green | M | -Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000536 Hamed Erović Karate klub Bar
2. MNE000325 Andrej Kostić KARATE KLUB POSITIVE
3. MNE000212 David Milic Karate club Champion-Ulcinj
3. WKF003689 VUK DOMAGOJ KARATE KLUB VITEZ

Kate | 2009 plavi, braon / blue, brown | M | Plavi pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000039 Luka Klačar KK POTOCI
2. MNE000292 Aleksa Barjaktarović Karate klub Bar
3. MNE001167 Adin Ličina Karate klub Jedinstvo

Kate | U21 | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000900 Admir Selović Karate Club Rei

Kate | 2009 -APSOLUTNA | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000415 Tatjana Odović Karate klub Bar
2. MNE000727 Nina Pešić Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE001152 Marijana Marković Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav
3. MNE000388 Kristina Bokovac Karate klub Bar

Kate | 2009 žuti/yellow | M | -Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003223 Adam Teplyakov KARATE KLUB POSITIVE
2. MNE000896 Edon Emsha Karate Club Rei
3. MNE001833 Danijel Jemiljanovic Karate club Champion-Ulcinj

Kate | 2009 crveni/red | M | -Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000325 Andrej Kostić KARATE KLUB POSITIVE
2. MNE001102 Bogdan Maljević Karate klub Bar
3. MNE001612 FILIP JOVIĆ KK POTOCI
3. MNE000565 Mateja Ćuković Karate klub Risan

Kate | 2009 crveni/red | M | -Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001711 Ilija Mijovic Karate Klub "Podgorica"
2. MNE000434 Miloš Vukčević Karate Klub "Podgorica"
3. MNE000897 Mustafa Adzemović Karate Club Rei
3. MNE000403 Petar Jušković Karate Klub "Podgorica"

Kate | 2008 plavi, braon/ blue, brown | M | Plavi pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000375 Aleksa Šćekić Karate klub Bar
2. MNE000409 Damir Duraković Karate klub Bar
3. WKF003650 Igor Vasić Rudar Ugljevik

Kate | 2008 plavi, braon/ blue, brown | Ž | Plavi pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000852 Mia Ramovic Karate klub Buducnost
2. WKF003694 LLARA JURCEVIC KARATE KLUB VITEZ
3. MNE000976 Ena Hodžić Karate Club Rei

Kate | 2008 zeleni/green | Ž | -Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003649 Mahira Dajić Karate klub “Ipon” Vitez
2. MNE000908 Ksenija Irić Karate klub "Iskra"
3. WKF003691 ERIKA GRABOVAC KARATE KLUB VITEZ
3. WKF003659 LANA SPALEVIC MORACA

Kate | 2008 zeleni/green | M | -Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003690 DOMAGOJ MILICEVIC KARATE KLUB VITEZ
2. MNE000289 Damjan Mrgudović Karate klub Bar
3. MNE000897 Mustafa Adzemović Karate Club Rei
3. MNE000457 Anton Elezović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2010 žuti/yellow | M | -Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000310 Mihail Ćirković KARATE KLUB POSITIVE
2. MNE001069 DANIJEL STANIŠIĆ Karate klub Kondor
3. MNE000731 Marko Pejović Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE001465 Jovan Filipović Karate klub Peking

Kate | 2010 crveni/red | M | -Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001926 Drazen Sutovic Karate klub Buducnost
2. MNE001876 Andrija Konatar Karate klub Jedinstvo
3. MNE000439 Andrej Mašković Karate Klub "Podgorica"
3. MNE003325 Duško Sošić Karate klub Jedinstvo

Kate | 2010 zeleni/green | Ž | -Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000279 Neda Beljkaš KK POTOCI
2. MNE000379 Anja Jovićević Karate klub Bar
3. MNE000030 Maša Malidžan KK POTOCI
3. MNE000478 Agnesa Kollari KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2007 žuti/yelow | M | -Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000973 Armin Gurzaković Karate Club Rei
2. WKF003679 Harun Omerika-Jusufbegović BJELOPOLJAC
3. MNE001839 Salih Durakovic Karate club Champion-Ulcinj

Kate | Kadeti | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003354 Anja Stojanović Beogradski karate savez
2. MNE001132 Teodora Marković Karate Klub BUDVA
3. MNE001120 Mila Marković Karate Klub BUDVA
3. MNE000857 Jasmina Canovic Karate klub Buducnost

Kate | U21 | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000808 Iva Popovic Karate klub Buducnost
2. WKF003665 Ajla Kuštrić BJELOPOLJAC

Kate | Seniori | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001038 Rijad Mandic Karate klub Buducnost
2. MNE000853 Milos Gorovic Karate klub Buducnost

Kate | 2008 apsolutna | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000127 Tamara Klisić Karate klub "Iskra"
2. MNE000852 Mia Ramovic Karate klub Buducnost
3. WKF003694 LLARA JURCEVIC KARATE KLUB VITEZ
3. MNE000108 Viktorija Raičević Karate klub "Iskra"

Kate | 2008 apsolutna | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000635 Benjamin Aljošević Karate klub Bar
2. MNE000125 Đorđe Medojević Karate klub "Iskra"
3. WKF002002 Luka Varinac Beogradski karate savez
3. MNE000106 Aleksa Vujošević Karate klub "Iskra"

Kate | 2007 žuti/yelow | Ž | -Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000891 Elda Kurtović Karate Club Rei
2. MNE000734 Anja Šćepanović Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE000950 Stefani Selimović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE003051 Adelisa Murić Karate klub Bar

Kate | Seniori | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000810 Jovana Maric Karate klub Buducnost
2. MNE000807 Mia Roganovic Karate klub Buducnost
3. MNE001468 Klara Drobnjak Karate klub Peking
3. MNE000808 Iva Popovic Karate klub Buducnost

Kate | Kadeti | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002762 Uroš Stojanović Beogradski karate savez
2. MNE000847 David Dubak Karate klub Buducnost
3. MNE000809 Aleksa Jokic Karate klub Buducnost

Kate | 2010 crveni/red | Ž | -Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000030 Maša Malidžan KK POTOCI
2. MNE002195 Anastasija Stojkovska Karate Klub BUDVA
3. MNE001657 Hana Suljević Karate klub Bar
3. MNE000418 Anđela Ognjanović Karate Klub "Podgorica"

Kate | 2006-APSOLUTNA | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000404 Arijana Kočan Karate klub Bar
2. WKF001990 Nađa Kovačević Beogradski karate savez
3. WKF002524 ELMA PODOJAK KARATE-DO LEIBNITZ

Kate | 2010 žuti/yellow | Ž | -Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003581 SARAA Popović VUKOVI
2. MNE003035 Iva Jakić Karate klub Bar
3. MNE001764 Ina Ramovic Karate klub Buducnost
3. MNE001918 Anastasija Scepovic Karate klub Buducnost

Kate | 2007 Apsolutna | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000377 Jovana Milić Karate klub Bar
2. WKF001989 Iva Lončar Beogradski karate savez
3. MNE000863 Lana Tatar Karate klub Buducnost
3. MNE000831 Teodora Popovic Karate klub Buducnost

Kate | 2007 crveni/red | M | -Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000449 Armin Lajka KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. WKF003621 Amar Babić Karate klub “Ipon” Vitez

Kate | 2007 crveni/red | Ž | -Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001650 Dajana Šćekić Karate klub Bar
2. MNE001145 Lina Radoncic Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav
3. MNE001147 Elma Basic Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Kate | 2007 zeleni/green | M | -Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003616 Edin Suljević Karate klub “Ipon” Vitez
2. MNE000641 Dušan Vukčević Karate Klub "Podgorica"
3. WKF003658 DAVOR SEBEK MORACA

Kate | 2007 zeleni/green | Ž | -Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003627 Nađa Milenković Beogradski karate savez
2. MNE001475 Dina Alivodić Karate klub Peking
3. MNE000622 Marija Tadić Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić
3. MNE000539 Nikoleta Markolović Karate klub Bar

Kate | 2007 plavi, braon /blue, brown | Ž | Plavi pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000758 Valentina Vuković Karate Klub "Stari Grad" Budva
2. MNE000863 Lana Tatar Karate klub Buducnost
3. MNE000743 Katarina Radusinović Karate klub SEIKEN
3. MNE000748 Nela Nikolić Karate klub SEIKEN

Kate | 2007 plavi, braon /blue, brown | M | Plavi pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003651 Aleksandar Todorović Rudar Ugljevik
2. MNE000211 Nemanja Milic Karate club Champion-Ulcinj

Kate | 2007 Apsolutna | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000385 Ajsel Gerschwitz Karate klub Bar
2. MNE000023 Aleksa Janjić Karate klub Bar

Kate | 2006 žuti/yelow | Ž | -Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003123 Rabija Kaplani Karate klub Bar
2. MNE000987 Zyhra Rexha KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. WKF003667 Lejla Ćurić BJELOPOLJAC

Kate | 2006 žuti/yelow | M | -Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000973 Armin Gurzaković Karate Club Rei
2. MNE000449 Armin Lajka KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2006 crveni/red | M | -Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000106 Aleksa Vujošević Karate klub "Iskra"

Kate | 2006 crveni/red | Ž | -Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000515 Yllëza Rama KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2006 plavi, braon / blue, brown | Ž | Plavi pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002524 ELMA PODOJAK KARATE-DO LEIBNITZ
2. MNE001165 Aleksandra Ljumovic Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE000759 Violeta Vuković Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. WKF002555 Maria Pavlinovic SV Gendorf Burgkirchen

Kate | 2006-APSOLUTNA | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001114 Uroš Vulović Karate Klub "Stari Grad" Budva
2. MNE000973 Armin Gurzaković Karate Club Rei

Kate | 2006 zeleni/green | Ž | -Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002524 ELMA PODOJAK KARATE-DO LEIBNITZ
2. MNE000124 Ena Rondić Karate klub "Iskra"
3. MNE001156 Anastasija Lutovac Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Kate | 2006 plavi, braon / blue, brown | M | Plavi pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003652 Ivan Babić Rudar Ugljevik

Kate | 2006 zeleni/green | M | -Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000106 Aleksa Vujošević Karate klub "Iskra"
2. MNE000125 Đorđe Medojević Karate klub "Iskra"
3. MNE000517 Simon Simonović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000514 Arian Bejta KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2008 žuti/yelow | M | -Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000973 Armin Gurzaković Karate Club Rei
2. MNE000973 Armin Gurzaković Karate Club Rei
3. MNE000843 Vukota Marsenic Karate klub Buducnost
3. MNE001654 Dušan Mrdak Karate klub Bar

Kate - Ekipno

Kate | 2012 oranž/red | Ž | Oranž pojas+ | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Jedinstvo MNE001168 Zerina Ličina
MNE001883 Teodora Šebek
MNE003323 Angelina Vojinović
2. Karate klub Buducnost MNE000885 Misa Bajceta
MNE001682 Marta Marsenic
MNE001673 Djikanovic Lana
3. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE001813 Humeijra Duraku
MNE002519 Denćila Brisković
MNE002520 Marija Brisković

Kate | 2012 oranž/red | M | Oranž pojas-Oranž pojas | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub SEIKEN MNE000716 Branko Zenović
MNE001791 Matija Radusinović
MNE001778 Bogdan Boljević
2. Karate klub Buducnost MNE001672 Andrija Mirkovic
MNE001765 Lazar Popovic
MNE001766 Mladjan Ramovic
3. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000442 Amar Čobović
MNE001815 Luka Konatar
MNE001818 Tarik Nikezić
3. Karate klub Bar MNE001656 Đorđe Jakovljević
MNE001651 Danilo Mrdak
MNE001941 Oleg Nikezić

Kate | Kadeti/Juniori | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Buducnost MNE000848 Hana Sendelj
MNE000856 Dzena Canovic
MNE000864 Masa Djukanovic

Kate | U21 | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Buducnost MNE000807 Mia Roganovic
MNE000810 Jovana Maric
MNE000827 Mila Mrakovic

Kate | Kadeti/Juniori | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Buducnost MNE001038 Rijad Mandic
MNE000826 Filip Bakic
MNE000853 Milos Gorovic

Kate | Seniori | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Buducnost MNE001038 Rijad Mandic
MNE000826 Filip Bakic
MNE000853 Milos Gorovic

Kate | Seniori | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Buducnost MNE000807 Mia Roganovic
MNE000810 Jovana Maric
MNE000827 Mila Mrakovic
2. Karate klub Buducnost MNE000848 Hana Sendelj
MNE000856 Dzena Canovic
MNE000864 Masa Djukanovic

Kate | 2010/2011 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KARATE KLUB POSITIVE MNE000328 Andrej Božović
MNE000509 Blagota Mićunović
MNE000606 Sergej Raičević
2. Karate Klub "Stari Grad" Budva MNE000731 Marko Pejović
MNE000757 Uroš Stevović
MNE001003 Mario Popović
3. Karate klub Buducnost MNE000867 Petar Vojinovic
MNE000983 Vukan Kanura
MNE001926 Drazen Sutovic
3. Karate klub Bar MNE000372 Ognjen Jovović
MNE001652 Dario Šćekić
MNE002516 Draško Martinović

Kate | 2006/2007 Nade | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE000023 Aleksa Janjić
MNE000296 Đorđe Stojanović
MNE000385 Ajsel Gerschwitz
2. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000450 Almir Perović
MNE000516 Adis Demirović
MNE000517 Simon Simonović

Kate | 2006/2007 Nade | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate Klub "Stari Grad" Budva MNE000734 Anja Šćepanović
MNE000759 Violeta Vuković
MNE001165 Aleksandra Ljumovic
2. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000950 Stefani Selimović
MNE000515 Yllëza Rama
MNE000987 Zyhra Rexha
3. Karate Club Rei MNE000892 Suphije Vosha
MNE000976 Ena Hodžić
MNE001750 ADŽEMOVIĆ MEDINA

Kate | 2008/2009 Pioniri | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate Club Rei MNE000896 Edon Emsha
MNE000897 Mustafa Adzemović
MNE000973 Armin Gurzaković
2. Karate klub Buducnost MNE000843 Vukota Marsenic
MNE001693 Vuk Janketic
MNE001681 Lazar Tiodorovic
3. Karate klub Jedinstvo MNE001107 Andrej Ristić
MNE001166 Marko Šebek
MNE001167 Adin Ličina
3. Karate klub Bar MNE000292 Aleksa Barjaktarović
MNE000536 Hamed Erović
MNE000610 Adin Mučić

Kate | 2008/2009 Pioniri | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub "Iskra" MNE000108 Viktorija Raičević
MNE000134 Katarina Vlahović
MNE000127 Tamara Klisić
2. Karate Klub "Stari Grad" Budva MNE000729 Teodora Gracun
MNE001935 Tea Tešović
MNE003146 Helena Grgurović
3. Karate klub Bar MNE000388 Kristina Bokovac
MNE000412 Ajla Berjašević
MNE000415 Tatjana Odović
3. Karate klub Bar MNE000397 Milena Mrdak
MNE002515 Anja Bujković
MNE003030 Elena Dacić

Kate | 2010/2011 | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KK POTOCI MNE000030 Maša Malidžan
MNE000279 Neda Beljkaš
MNE000322 Matea Leovac
2. Karate Klub BUDVA MNE001113 Jovana Kuljanin
MNE001139 Iryna Sychova
MNE002195 Anastasija Stojkovska
3. Karate klub Buducnost MNE001691 Tijana Vujisic
MNE001674 Djurdja Todorovic
MNE001764 Ina Ramovic
3. Karate klub Bar MNE000394 Vera Dabanović
MNE000398 Maša Vujošević
MNE000631 Nađa Knežević

Kate | U21 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000466 Marko Dabović
MNE000471 Elvir Isljamović
MNE000472 Albert Rudović

Kumite - Pojedinačno

Kumite | 2010 | M | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001068 DAMJAN VUKČEVIĆ Karate klub Kondor
2. MNE000033 Vladimir Raičević Karate klub "Iskra"
3. MNE000119 Jakša Babić Karate klub "Iskra"
3. MNE000146 Davud Arifaj Karate klub "Iskra"

Kumite | 2007 | M | -47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000353 Nenad Đuričić Karate Klub Bijela
2. WKF003386 Djordje Galonja ENERGIJA
3. WKF002994 Martin Mandžo KK CROHERC
3. WKF003061 Jovan Pejovic VUKOVI

Kumite | 2008 | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000789 Balsa Danilovic Gorstak
2. WKF003615 Ismail Đidić Karate klub “Ipon” Vitez
3. MNE000635 Benjamin Aljošević Karate klub Bar

Kumite | 2008 | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000334 Filip Šoškić Karate klub "Iskra"
2. MNE000742 Luka Bogojević Karate klub SEIKEN
3. WKF003677 Tarik Šipković BJELOPOLJAC
3. WKF001262 ĐORĐE KARIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | Juniori | Ž | -48 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000788 Andjela Ivanovic Gorstak

Kumite | Juniori | Ž | -53 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003385 Paola Kostić ENERGIJA
2. WKF003628 DUSKA SIPKA KARATE-DO LEIBNITZ
3. WKF002803 ALMINA HALOLOVIĆ KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

Kumite | Juniori | Ž | -59 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000840 Milica Radunovic Karate klub Buducnost
2. WKF003628 DUSKA SIPKA KARATE-DO LEIBNITZ

Kumite | Juniori | Ž | +59 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003342 Anja Lolić ENERGIJA
2. WKF002252 Barbara Grgić KK CROHERC
3. MNE000663 Lana Pejović Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | Juniori | M | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000993 Milisav Bulatovic Gorstak
2. MNE001005 Bozidar Jeknic Gorstak
3. MNE001002 Dusan Todorovic Gorstak
3. WKF003586 Aleksandar Acika Radoičićć VUKOVI

Kumite | Juniori | M | -61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002563 Pavle Dujaković ENERGIJA
2. WKF003631 Mate Nagy Szarvas
3. WKF003646 Sadik Šečić Karate klub Rašid Buća Ilijaš
3. MNE000577 Matija Bojić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Juniori | M | -68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000578 Lazar Kosović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Kadeti | M | -63 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003637 Jovan Koprena ENERGIJA
2. MNE001927 Nikola Popovic Karate klub Buducnost
3. MNE000346 Becir Asanovic Karate club Champion-Ulcinj
3. MNE001093 SLOBODAN KLIKOVAC Karate klub Kondor

Kumite | Kadeti | M | -57 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001005 Bozidar Jeknic Gorstak
2. WKF003635 Kosta Vujmilović ENERGIJA
3. WKF003640 Andrej Grujičić Karate klub Borac
3. MNE000932 Nemanja Pekovic Karate klub Buducnost

Kumite | Kadeti | M | -52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001002 Dusan Todorovic Gorstak
2. MNE002970 Lado Vuković Gorstak
3. WKF003642 Dragomir Lazović Karate klub Borac
3. MNE000001 Balša Vojinović Karate klub "Iskra"

Kumite | 2009 | M | +45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000682 Nemanja Gecaj Šotokan tim
2. MNE000457 Anton Elezović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000933 Nikola Mirkovic Karate klub Buducnost
3. MNE000714 Luka Miljanic Karate klub SEIKEN

Kumite | 2008 | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000353 Nenad Đuričić Karate Klub Bijela
2. MNE000688 Gojko Matović Šotokan tim
3. MNE000387 Dejan Dabanović Karate klub Bar
3. MNE000658 Aleksa Papić Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2010 | Ž | -37 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF001820 NINA PESIC KARATE-DO LEIBNITZ

Kumite | 2010 | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001827 Pavle Davidović Karate klub "Iskra"
2. WKF003228 Ivano Ivanković KK CROHERC
3. MNE001219 Ivan Dijanić Karate klub "Iskra"

Kumite | 2010 | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001105 Lazar Grujic Gorstak
2. WKF003623 Kemal Sivro Karate klub “Ipon” Vitez
3. MNE001788 Luka Obradović Karate klub SEIKEN
3. MNE001827 Pavle Davidović Karate klub "Iskra"

Kumite | 2009 | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000791 Ratko Grujic Gorstak
2. MNE000800 Mihailo Bjelic Gorstak
3. WKF001867 MATIJA KUŠTROV Клуб Борилачких Спортова требиње
3. MNE001630 Nikola Marojević Onogost

Kumite | 2010 | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001105 Lazar Grujic Gorstak
2. MNE001000 Lazar Rakocevic Gorstak
3. MNE001069 DANIJEL STANIŠIĆ Karate klub Kondor
3. WKF003688 Kristijan Barbarić KK CROHERC

Kumite | Kadeti | Ž | -47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003015 PATRICIJA PRGA KK CROHERC
2. MNE000788 Andjela Ivanovic Gorstak

Kumite | Kadeti | M | +70 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000572 Lazar Potpara Karate Klub Fokus Niksic
2. WKF001252 Sandro Krešić KARATE KLUB ""DO"" TUZLA
3. WKF003687 Jure Puce KK CROHERC
3. WKF003657 ALEKSANDAR NOVICKI ŠAMPIONI

Kumite | Kadeti | M | -70 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003656 LAZAR MARKOVIC ŠAMPIONI
2. WKF003668 Uroš Bovan BJELOPOLJAC

Kumite | Juniori | M | -76 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000849 Vasilije Micunovic Karate klub Buducnost
2. MNE000472 Albert Rudović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. WKF002562 Dejan Janjic ENERGIJA
3. WKF002644 Kana Mehdi Bosna Ilijež

Kumite | 2007 | M | -52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000026 Mihailo Gojaković Karate klub Bar
2. MNE000696 Vanja Vujnović Šotokan tim
3. MNE001043 Matija Ivanović Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE000876 Ognjen Đukanović Karate klub "Iskra"

Kumite | 2009 | M | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000792 Lazar Perisic Gorstak
2. MNE000915 Igor Brnada Šotokan tim
3. MNE001067 BALŠA VUKČEVIĆ Karate klub Kondor

Kumite | 2007 | M | -42 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001799 Stefan Gavran Karate klub SEIKEN
2. MNE001799 Stefan Gavran Karate klub SEIKEN
3. MNE000334 Filip Šoškić Karate klub "Iskra"
3. MNE001631 Nikola Vujović Onogost

Kumite | 2007 | M | -37 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003621 Amar Babić Karate klub “Ipon” Vitez
2. MNE000789 Balsa Danilovic Gorstak
3. MNE000112 Balić Alan Karate klub "Iskra"

Kumite | 2007 | M | +52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002829 Milan Leper ENERGIJA
2. MNE001233 Danilo Vujisic Gorstak
3. WKF003054 Lazar Djurcevic VUKOVI
3. MNE000517 Simon Simonović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | 2007 | Ž | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000348 Jovana Bogdanović Karate Klub Bijela

Kumite | Juniori | M | +76 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003633 Franko Daniel Szarvas
2. WKF003012 OLIVER ČULE KK CROHERC
3. MNE001031 Nikola Bulatovic Gorstak
3. WKF003645 Elmir Ramić Karate klub Rašid Buća Ilijaš

Kumite | Kadeti | Ž | -54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000788 Andjela Ivanovic Gorstak
2. WKF003587 Jelena MARAŠ VUKOVI
3. WKF003014 MONIKA MARTINOVIĆ KK CROHERC
3. MNE001418 Nevena Vojinović Karate klub Piva

Kumite | 2007 | Ž | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000760 Ljubica Vlahovic Gorstak
2. WKF003641 Dunja Jovović Karate klub Borac

Kumite | 2007 | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000874 Vasilisa Miranović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE001750 ADŽEMOVIĆ MEDINA Karate Club Rei

Kumite | 2007 | Ž | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF001553 Mateja Pantic Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE000515 Yllëza Rama KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | 2007 | Ž | +50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000400 Mariam Zahrane Karate klub Bar
2. WKF002568 Jovana Derajić ENERGIJA
3. WKF003387 Ena Maričić ENERGIJA
3. WKF003622 Merisa Trako Karate klub “Ipon” Vitez

Kumite | 2009 | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000791 Ratko Grujic Gorstak
2. MNE000779 Petar Radović Šotokan tim
3. MNE001063 JOVAN LONČAR Karate klub Kondor
3. MNE001065 MATIJA BOLJEVIĆ Karate klub Kondor

Kumite | 2010 | Ž | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001674 Djurdja Todorovic Karate klub Buducnost
2. MNE001873 Nikolina Grubač Karate klub Piva
3. MNE001691 Tijana Vujisic Karate klub Buducnost

Kumite | 2010 | Ž | -27 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000796 Jovana Cetkovic Gorstak
2. WKF002643 Sherezad Kurtolić Bosna Ilijež
3. MNE001691 Tijana Vujisic Karate klub Buducnost
3. MNE000394 Vera Dabanović Karate klub Bar

Kumite | 2010 | M | +45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001219 Ivan Dijanić Karate klub "Iskra"
2. WKF003300 VUK VUKOJE Клуб Борилачких Спортова требиње
3. MNE000519 Aleks Simonović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Kadeti | Ž | +54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000154 Leona Markic Karate club Champion-Ulcinj
2. MNE001117 TIJANA KLIKOVAC Karate klub Kondor
3. WKF001248 Melina Ibrahimović KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

Kumite | Seniori | M | -60 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000471 Elvir Isljamović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Seniori | Ž | -68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003648 Emina Brkić Karate klub Rašid Buća Ilijaš

Kumite | U21 | M | -60 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002563 Pavle Dujaković ENERGIJA

Kumite | U21 | M | -67 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002768 Lengyl Balint Fighter Budapest

Kumite | Seniori | M | -84 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000466 Marko Dabović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Seniori | M | -67 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003629 Szegedi Dome BYSC Budapest
2. MNE000472 Albert Rudović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | 2008 | M | +50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003638 Andrej Vilotijević Karate klub Borac
2. MNE000141 Anes Arifaj Karate klub "Iskra"
3. MNE001166 Marko Šebek Karate klub Jedinstvo
3. MNE000998 Stefan Vujisic Gorstak

Kumite | 2008 | M | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000133 Stefan Miljanić Karate klub "Iskra"
2. MNE003273 JOVAN ULIĆEVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE003135 Lirim Kosumi KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE001409 Maksim Jovovic Karate klub "Iskra"

Kumite | 2010 | Ž | -33 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000777 Zoja Seba Šotokan tim
2. MNE001674 Djurdja Todorovic Karate klub Buducnost
3. MNE001872 Jovana Jovanović Karate klub Piva
3. MNE001874 Petra Grubač Karate klub Piva

Kumite | U21 | M | -84 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003012 OLIVER ČULE KK CROHERC
2. WKF003632 Talas Bendeguz Szarvas

Kumite | Seniori | M | -75 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003629 Szegedi Dome BYSC Budapest
2. MNE000590 Pavle Babić Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić

Kumite | 2009 | Ž | +40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001417 Nađa Grubač Karate klub Piva

Kumite | U21 | M | -75 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002562 Dejan Janjic ENERGIJA
2. WKF003664 Tarik Bajić BJELOPOLJAC

Kumite | 2008 | Ž | -36 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001029 Katarina Djukic Gorstak
2. MNE000874 Vasilisa Miranović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | 2008 | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002992 Iva Lovrić KK CROHERC
2. WKF003649 Mahira Dajić Karate klub “Ipon” Vitez

Kumite | 2009 | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001659 Kenan Hodžić Karate klub Bar
2. MNE000672 Balša Nedić Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE000035 Nemanja Dragović Karate klub "Iskra"
3. WKF001270 VUK TOMAŠEVIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | 2008 | Ž | -32 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001018 Anastasija Vukotic Karate klub Sampion Niksic
2. WKF001863 JOVANA VUKOVIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | 2008 | Ž | -44 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000914 Viktorija Vukadinović Karate klub "Iskra"

Kumite | 2006 | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE002970 Lado Vuković Gorstak
2. MNE000370 Petar Radovanović Karate klub "Iskra"
3. WKF003386 Djordje Galonja ENERGIJA

Kumite | 2008 | Ž | +44 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003126 SOFIJA MIKULIĆ Karate Klub Bijela
2. MNE000950 Stefani Selimović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000976 Ena Hodžić Karate Club Rei

Kumite | 2009 | Ž | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001747 Vasilija Bijelović Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE000569 Katarina Janković KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | 2009 | Ž | -34 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000681 Saša Cerovina Šotokan tim
2. MNE003136 Lara Šakotić Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE001744 Marija Čizmović Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE001828 Teodora Djukanovič Karate klub "Iskra"

Kumite | Seniori | Ž | -61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000341 Admira Elezovic Karate club Champion-Ulcinj

Kumite | U21 | Ž | -61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000670 Sara Radenković Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2009 | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000630 Sofija Vučković Onogost
2. MNE001748 Vasilisa Čizmović Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2006 | Ž | -49 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000989 Anja Nikolić Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2006 | M | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000370 Petar Radovanović Karate klub "Iskra"
2. MNE002988 Drago Delić Onogost
3. WKF001278 MARKO PERIŠIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње
3. MNE000817 Ajdin Salagic Karate klub Buducnost

Kumite | 2006 | Ž | -39 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003696 ANĐELA Nikčević1 VUKOVI

Kumite | U21 | M | +84 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003633 Franko Daniel Szarvas
2. WKF003664 Tarik Bajić BJELOPOLJAC

Kumite | Seniori | M | +84 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003633 Franko Daniel Szarvas
2. WKF003632 Talas Bendeguz Szarvas

Kumite | Seniori | Ž | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000461 Hantija Ibročević KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | U21 | Ž | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001808 Amira Nišić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Seniori | Ž | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001808 Amira Nišić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | U21 | Ž | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000580 Saša Bojović Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2006 | Ž | -44 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000760 Ljubica Vlahovic Gorstak
2. MNE001151 Ena Radulovic Karate klub Buducnost

Kumite | U21 | Ž | +68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF001257 Stefani Krešić KARATE KLUB ""DO"" TUZLA
2. WKF003343 Nikolina Mišić ENERGIJA

Kumite | U21 | Ž | -68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003342 Anja Lolić ENERGIJA
2. MNE000469 Diellëza Rama KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Seniori | Ž | +68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000469 Diellëza Rama KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | 2006 | Ž | -54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003014 MONIKA MARTINOVIĆ KK CROHERC
2. MNE000170 Ines Kandic Karate club Champion-Ulcinj
3. WKF001264 ANASTASIJA KOPRIVICA Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | 2006 | M | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000514 Arian Bejta KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE001779 Damjan Lukovac Karate klub SEIKEN
3. MNE000390 Jovan Đuranović Karate klub Bar
3. MNE000913 Vasilije Irić Karate klub "Iskra"

Kumite | 2009 | Ž | -37 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001029 Katarina Djukic Gorstak
2. MNE000386 Vasilisa Vukanović Karate klub Bar
3. MNE003053 Mina Kuzman Onogost

Kumite | 2010 | Ž | +37 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000971 Adela Haxhicanović Karate Club Rei

Kumite | 2006 | M | +55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000879 Nemanja Dragaš Karate klub "Iskra"
2. WKF002829 Milan Leper ENERGIJA
3. MNE000020 Tadija Keljanovic Karate klub "Iskra"

Kumite | 2006 | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000001 Balša Vojinović Karate klub "Iskra"

Kumite | 2006 | Ž | +54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000543 Anida Berjašević Karate klub Bar
2. MNE000120 Nikolina Djurović Karate klub "Iskra"

Kumite - Ekipno

Kate - Pojedinačno

Kate - Ekipno

Kumite - Pojedinačno

Kumite - Ekipno

Ukupno prijava / klubovi / države: 725 / 54 / 10 Ispis

Prijavljeni klubovi

Prijavljeni takmičari

Kumite | 2010 | M | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 14
Miljan Džaković
9 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Vladimir Raičević
10 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Jakša Babić
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Davud Arifaj
9 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Aleksa Majski Rakocevic
10 god
Žuti pojas
Gorstak

DAMJAN VUKČEVIĆ
8 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

DIMITRIJE KUSALOVIĆ
10 god
Žuti pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Djordjije Ćosović
8 god
Žuti pojas
Pljevlja 2016

Vasilije Cvijović
9 god
Žuti pojas
Pljevlja 2016

PAVLE TOMAŠEVIĆ
9 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

STEFAN ATELJEVIĆ
10 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Touri Ryme
9 god
Oranž pojas
Bosna Ilijež

Boško Matović
9 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Damjan Dacić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kumite | 2010 | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 10
Aleksa Đuranović
10 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Stefan Birovljev
10 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Lazar Rakocevic
9 god
Oranž pojas
Gorstak

Filip Radusinovic
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Sampion Niksic

Milos Gagovic
9 god
Oranž pojas
Karate klub Sampion Niksic

Lazar Grujic
9 god
Žuti pojas
Gorstak

DANIJEL STANIŠIĆ
10 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Vasilije Vuković
10 god
Zeleni pojas
Karate klub SEIKEN

Sherezad Kurtolić
10 god
Plavi pojas
Bosna Ilijež

Kristijan Barbarić
10 god
Zeleni pojas
KK CROHERC

Kumite | 2010 | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 9
Vojin Popovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Damjan Dragović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Petar Mrvaljevic
8 god
Zeleni pojas
Karate klub Sampion Niksic

Vuk Radusinovic
10 god
Plavi pojas
Karate klub Sampion Niksic

Lazar Grujic
9 god
Žuti pojas
Gorstak

Luka Obradović
10 god
Zeleni pojas
Karate klub SEIKEN

Pavle Davidović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kemal Sivro
9 god
Oranž pojas
Karate klub “Ipon” Vitez

Anes Hanić
10 god
Plavi pojas
BJELOPOLJAC

Kumite | 2010 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Nemanja Bulajic
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Sampion Niksic

Ivan Dijanić
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Pavle Davidović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Ivano Ivanković
10 god
Zeleni pojas
KK CROHERC

Kumite | 2010 | M | +45 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Aleks Simonović
10 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Ivan Dijanić
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Vukašin Andjelić
10 god
Braon pojas
MB Sport Beograd

VUK VUKOJE
9 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | 2010 | Ž | -27 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Vera Dabanović
8 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Jovana Cetkovic
10 god
Oranž pojas
Gorstak

Katarina Vukotic
10 god
Plavi pojas
Karate klub Sampion Niksic

Tijana Vujisic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Majda GURZAKOVIĆ
10 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Sherezad Kurtolić
10 god
Plavi pojas
Bosna Ilijež

ASJA DELIĆ
10 god
Žuti pojas
Onogost

Kumite | 2010 | Ž | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Miljana Džaković
9 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Tijana Vujisic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Djurdja Todorovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Nikolina Grubač
10 god
Žuti pojas
Karate klub Piva

Kumite | 2010 | Ž | -33 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Zoja Seba
10 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Djurdja Todorovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Jovana Jovanović
10 god
Žuti pojas
Karate klub Piva

Petra Grubač
10 god
Oranž pojas
Karate klub Piva

Kumite | 2010 | Ž | -37 kg / Prijavljenih takmičara: 2
NINA PESIC
10 god
Bijeli pojas
KARATE-DO LEIBNITZ

Majda GURZAKOVIĆ
10 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Kumite | 2010 | Ž | +37 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Adela Haxhicanović
10 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Lana Vojinović
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Marija Čabarkapa
9 god
Žuti pojas
Pljevlja 2016

Kumite | 2009 | M | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Igor Brnada
10 god
Zeleni pojas
Šotokan tim

Lazar Perisic
11 god
Oranž pojas
Gorstak

Marko Laković
11 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

BALŠA VUKČEVIĆ
10 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Aleksandar Vujačić
11 god
Zeleni pojas
Onogost

Stefan Dobrić
11 god
Plavi pojas
MB Sport Beograd

Kumite | 2009 | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Ratko Grujic
11 god
Oranž pojas
Gorstak

Mihailo Bjelic
11 god
Žuti pojas
Gorstak

Marko Laković
11 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Nikola Marojević
10 god
Zeleni pojas
Onogost

MATIJA KUŠTROV
11 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

JUG NINKOVIĆ
10 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | 2009 | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 9
Petar Radović
11 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Ratko Grujic
11 god
Oranž pojas
Gorstak

JOVAN LONČAR
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

MATIJA BOLJEVIĆ
11 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

MIROSLAV BOŠKOVIĆ
10 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Uroš Banović
11 god
Zeleni pojas
Onogost

LAZAR GARDAŠEVIĆ
11 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Vuk Skataric
11 god
Žuti pojas
VUKOVI

Balasz Ruszinski
11 god
Oranž pojas
Szarvas

Kumite | 2009 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Nemanja Dragović
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Balša Nedić
11 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

RADOMIR MADŽAROVIĆ
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

VUK TOMAŠEVIĆ
11 god
Zeleni pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kenan Hodžić
11 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Kumite | 2009 | M | +45 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Radoje Čabarkapa
11 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Milan Dzaković
10 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Nikola Mirkovic
11 god
Plavi pojas
Karate klub Buducnost

Anton Elezović
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Nemanja Gecaj
11 god
Oranž pojas
Šotokan tim

Luka Miljanic
11 god
Zeleni pojas
Karate klub SEIKEN

Kumite | 2009 | Ž | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Katarina Janković
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Vasilija Bijelović
11 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2009 | Ž | -34 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Tara Ćupić
11 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Saša Cerovina
11 god
Oranž pojas
Šotokan tim

Marija Čizmović
11 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Teodora Djukanovič
11 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Lara Šakotić
11 god
Zeleni pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2009 | Ž | -37 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Vasilisa Vukanović
11 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Katarina Djukic
11 god
Oranž pojas
Gorstak

Milica Mia Vujić
9 god
Braon pojas
Karate klub UNSU

Mina Kuzman
11 god
Braon pojas
Onogost

Kumite | 2009 | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Sofija Vučković
11 god
Zeleni pojas
Onogost

Vasilisa Čizmović
11 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Lisa Gebauer
11 god
Zeleni pojas
SV Gendorf Burgkirchen

Danica Prvulović
11 god
Plavi pojas
MB Sport Beograd

Kumite | 2009 | Ž | +40 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Maša Ćosović
10 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Nađa Grubač
11 god
Plavi pojas
Karate klub Piva

Kumite | 2008 | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Benjamin Aljošević
12 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Balsa Danilovic
12 god
Braon pojas
Gorstak

Branko Lazović
12 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Vasilije Perišić
12 god
Plavi pojas
Onogost

Ismail Đidić
12 god
Plavi pojas
Karate klub “Ipon” Vitez

Kumite | 2008 | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Filip Šoškić
12 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Borjan Šućur
11 god
Plavi pojas
Onogost

Luka Bogojević
12 god
Braon pojas
Karate klub SEIKEN

ĐORĐE KARIĆ
12 god
Žuti pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

LAZAR GARDAŠEVIĆ
11 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

David Telalovic
12 god
Braon pojas
Empi Maglaj

Tarik Šipković
11 god
Žuti pojas
BJELOPOLJAC

Kumite | 2008 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 10
Nenad Đuričić
12 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Emin Salagic
12 god
Plavi pojas
Karate klub Buducnost

Dejan Dabanović
12 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Aleksa Papić
12 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Gojko Matović
12 god
Žuti pojas
Šotokan tim

SAŠA PEJOVIĆ
12 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Gabrijel Komljenovic
12 god
Zeleni pojas
SV Gendorf Burgkirchen

Balsa Stajovic
12 god
Žuti pojas
VUKOVI

Balas Ruszinski
12 god
Plavi pojas
Szarvas

Jakša Kalezić
12 god
Oranž pojas
Karate klub SEIKEN

Kumite | 2008 | M | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Stefan Miljanić
12 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Maksim Jovovic
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Lirim Kosumi
12 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

JOVAN ULIĆEVIĆ
12 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Ognjen Sretenović
12 god
Plavi pojas
Karate klub Borac

Hamza Hanić
12 god
Plavi pojas
BJELOPOLJAC

Nikola Čalija
12 god
Žuti pojas
BJELOPOLJAC

Džanin Šahinagić
12 god
Oranž pojas
BJELOPOLJAC

Kumite | 2008 | M | +50 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Anes Arifaj
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Stefan Vujisic
12 god
Oranž pojas
Gorstak

Marko Šebek
12 god
Zeleni pojas
Karate klub Jedinstvo

Andrej Vilotijević
12 god
Plavi pojas
Karate klub Borac

Kumite | 2008 | Ž | -32 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Anastasija Vukotic
12 god
Plavi pojas
Karate klub Sampion Niksic

JOVANA VUKOVIĆ
11 god
Zeleni pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Marija Gavrilović
11 god
Braon pojas
Karate klub UNSU

Kumite | 2008 | Ž | -36 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Vasilisa Miranović
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Katarina Djukic
11 god
Oranž pojas
Gorstak

Kumite | 2008 | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Sara Sukrani
12 god
Bijeli pojas
Bosna Ilijež

Iva Lovrić
12 god
Plavi pojas
KK CROHERC

Mahira Dajić
12 god
Zeleni pojas
Karate klub “Ipon” Vitez

Kumite | 2008 | Ž | -44 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Viktorija Vukadinović
12 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Radmila Vujačić
12 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | 2008 | Ž | +44 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Stefani Selimović
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Ena Hodžić
12 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Jelena Honing
12 god
Plavi pojas
Fighter Budapest

SOFIJA MIKULIĆ
12 god
Zeleni pojas
Karate Klub Bijela

Kumite | 2007 | M | -37 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Balić Alan
13 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Balša Stevović
13 god
Braon pojas
Onogost

Balsa Danilovic
12 god
Braon pojas
Gorstak

Branko Lazović
12 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Amar Babić
13 god
Oranž pojas
Karate klub “Ipon” Vitez

Kumite | 2007 | M | -42 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Filip Šoškić
12 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Stefan Gavran
13 god
Plavi pojas
Karate klub SEIKEN

Nikola Vujović
13 god
Zeleni pojas
Onogost

Edin Suljević
13 god
Zeleni pojas
Karate klub “Ipon” Vitez

Bakir Fetić
13 god
Žuti pojas
BJELOPOLJAC

Kumite | 2007 | M | -47 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Nenad Đuričić
12 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Niksa Zejak
13 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Martin Mandžo
12 god
Plavi pojas
KK CROHERC

Jovan Pejovic
13 god
Žuti pojas
VUKOVI

Djordje Galonja
13 god
Plavi pojas
ENERGIJA

Kumite | 2007 | M | -52 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Mihailo Gojaković
13 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Vanja Vujnović
13 god
Oranž pojas
Šotokan tim

Ognjen Đukanović
13 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Matija Ivanović
12 god
Zeleni pojas
Karate Klub Fokus Niksic

ALJOŠA KUSALOVIĆ
13 god
Žuti pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Luka Marković
13 god
Zeleni pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2007 | M | +52 kg / Prijavljenih takmičara: 9
Tadija Keljanovic
14 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Simon Simonović
13 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Martin Jaramaz
13 god
Braon pojas
Onogost

Danilo Vujisic
12 god
Oranž pojas
Gorstak

Milan Leper
13 god
Plavi pojas
ENERGIJA

Lazar Djurcevic
13 god
Zeleni pojas
VUKOVI

Srđan Gavrilović
13 god
Plavi pojas
Karate klub Borac

Kerim Turkić
13 god
Plavi pojas
BJELOPOLJAC

Adin Šašković
13 god
Zeleni pojas
BJELOPOLJAC

Kumite | 2007 | Ž | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Jovana Ljiljanić
13 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Jovana Bogdanović
13 god
Zeleni pojas
Karate Klub Bijela

Suphije Vosha
13 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Kumite | 2007 | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Vasilisa Miranović
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

ADŽEMOVIĆ MEDINA
13 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Kumite | 2007 | Ž | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Ljubica Vlahovic
12 god
Braon pojas
Gorstak

Dunja Jovović
12 god
Plavi pojas
Karate klub Borac

Kumite | 2007 | Ž | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Yllëza Rama
13 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Mateja Pantic
12 god
Žuti pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2007 | Ž | +50 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Anja Ćosović
13 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Jana Ljiljanić
13 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Mariam Zahrane
13 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

MILANA MILIŠIĆ
12 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Jovana Derajić
13 god
Plavi pojas
ENERGIJA

Jasmina Sukrani
13 god
Žuti pojas
Bosna Ilijež

Ena Maričić
13 god
Plavi pojas
ENERGIJA

Merisa Trako
13 god
Zeleni pojas
Karate klub “Ipon” Vitez

Kumite | 2006 | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Balša Vojinović
14 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2006 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Petar Radovanović
14 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Lado Vuković
14 god
Zeleni pojas
Gorstak

Djordje Galonja
13 god
Plavi pojas
ENERGIJA

Kumite | 2006 | M | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Petar Radovanović
14 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Ajdin Salagic
14 god
Plavi pojas
Karate klub Buducnost

MARKO PERIŠIĆ
14 god
Zeleni pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Drago Delić
14 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | 2006 | M | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Jovan Đuranović
14 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Arian Bejta
14 god
Braon pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Vasilije Irić
13 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Damjan Lukovac
14 god
Plavi pojas
Karate klub SEIKEN

Kumite | 2006 | M | +55 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Lazar Đerković
14 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Tadija Keljanovic
14 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Nemanja Dragaš
14 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Milan Leper
13 god
Plavi pojas
ENERGIJA

Kosta Vujmilović
14 god
Zeleni pojas
ENERGIJA

Harun Šoše
14 god
Plavi pojas
BJELOPOLJAC

Kumite | 2006 | Ž | -39 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Leonie Gebauer
14 god
Zeleni pojas
SV Gendorf Burgkirchen

Diana Muhaomerovic
14 god
Oranž pojas
Empi Maglaj

ANĐELA Nikčević1
14 god
Oranž pojas
VUKOVI

Kumite | 2006 | Ž | -44 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Ena Radulovic
13 god
Plavi pojas
Karate klub Buducnost

Ljubica Vlahovic
12 god
Braon pojas
Gorstak

Kumite | 2006 | Ž | -49 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Anja Nikolić
14 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2006 | Ž | -54 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Ines Kandic
13 god
Crni pojas 1.DAN
Karate club Champion-Ulcinj

ANASTASIJA KOPRIVICA
13 god
Zeleni pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

MONIKA MARTINOVIĆ
14 god
Plavi pojas
KK CROHERC

Kumite | 2006 | Ž | +54 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Nikolina Djurović
14 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Anida Berjašević
14 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Jovana Derajić
13 god
Plavi pojas
ENERGIJA

Ena Maričić
13 god
Plavi pojas
ENERGIJA

Kumite | Kadeti | M | -52 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Balša Vojinović
14 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Andrija Ivanovic
14 god
Oranž pojas
Gorstak

Dusan Todorovic
15 god
Crni pojas 1.DAN
Gorstak

PETAR ARSENIĆ
15 god
Braon pojas
KARATE KLUB POSTOJNA

Lado Vuković
14 god
Zeleni pojas
Gorstak

ANDRIJA VASILJ
15 god
Braon pojas
KK CROHERC

MATE ŠARAVANJA
15 god
Braon pojas
KK CROHERC

Dragomir Lazović
15 god
Plavi pojas
Karate klub Borac

Kumite | Kadeti | M | -57 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Nemanja Pekovic
15 god
Zeleni pojas
Karate klub Buducnost

Art Ujkashi
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "Albulena" Ulcinj

Bozidar Jeknic
16 god
Žuti pojas
Gorstak

Stefan Nikcevic
16 god
Zeleni pojas
VUKOVI

Emrah Trako
15 god
Zeleni pojas
Karate klub “Ipon” Vitez

Kosta Vujmilović
14 god
Zeleni pojas
ENERGIJA

Andrej Grujičić
16 god
Plavi pojas
Karate klub Borac

Kumite | Kadeti | M | -63 kg / Prijavljenih takmičara: 9
Becir Asanovic
15 god
Braon pojas
Karate club Champion-Ulcinj

Filip Mijanovic
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

LAZAR MADŽAROVIĆ
15 god
Plavi pojas
Karate klub Kondor

SLOBODAN KLIKOVAC
15 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

MILINIĆ STEFAN
16 god
Braon pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Nikola Popovic
16 god
Plavi pojas
Karate klub Buducnost

IVAN NIKO PRUSINA
16 god
Braon pojas
KK CROHERC

Neven Golijan
14 god
Braon pojas
Karate klub UNSU

Jovan Koprena
15 god
Plavi pojas
ENERGIJA

Kumite | Kadeti | M | -70 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Vasilije Đerković
16 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Lazar Radunovic
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

LAZAR MARKOVIC
16 god
Crni pojas 1.DAN
ŠAMPIONI

Uroš Bovan
16 god
Braon pojas
BJELOPOLJAC

Kumite | Kadeti | M | +70 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Lazar Potpara
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Sandro Krešić
16 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

Redžep Brkić
16 god
Braon pojas
SD Pobjednik Brčko

Hamed Kadrić
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Rašid Buća Ilijaš

ALEKSANDAR NOVICKI
15 god
Braon pojas
ŠAMPIONI

Harun Pajić
16 god
Plavi pojas
BJELOPOLJAC

Jure Puce
16 god
Plavi pojas
KK CROHERC

Kumite | Kadeti | Ž | -47 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Andjela Ivanovic
16 god
Oranž pojas
Gorstak

PATRICIJA PRGA
15 god
Plavi pojas
KK CROHERC

Kumite | Kadeti | Ž | -54 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Andjela Ivanovic
16 god
Oranž pojas
Gorstak

Sara Blagojević
16 god
Braon pojas
Karate klub Piva

Sara Abramović
15 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Nevena Vojinović
15 god
Braon pojas
Karate klub Piva

SARA ARSENIĆ
15 god
Braon pojas
KARATE KLUB POSTOJNA

MONIKA MARTINOVIĆ
14 god
Plavi pojas
KK CROHERC

Jelena MARAŠ
16 god
Braon pojas
VUKOVI

Kumite | Kadeti | Ž | +54 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Iva Ljiljanić
15 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Leona Markic
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate club Champion-Ulcinj

TIJANA KLIKOVAC
15 god
Braon pojas
Karate klub Kondor

Melina Ibrahimović
15 god
Plavi pojas
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

MARTA RAIĆ
16 god
Braon pojas
KK CROHERC

Nejra Kajmak
15 god
Plavi pojas
Karate klub “Ipon” Vitez

Kumite | Juniori | M | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Milisav Bulatovic
17 god
Crni pojas 1.DAN
Gorstak

Dusan Todorovic
15 god
Crni pojas 1.DAN
Gorstak

Bozidar Jeknic
16 god
Žuti pojas
Gorstak

Aleksandar Acika Radoičićć
16 god
Braon pojas
VUKOVI

Kumite | Juniori | M | -61 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Nemanja Mikulić
16 god
Braon pojas
Karate Klub Bijela

Matija Bojić
17 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Milisav Bulatovic
17 god
Crni pojas 1.DAN
Gorstak

Pavle Dujaković
18 god
Braon pojas
ENERGIJA

IVAN NIKO PRUSINA
16 god
Braon pojas
KK CROHERC

Mate Nagy
18 god
Braon pojas
Szarvas

Sadik Šečić
18 god
Plavi pojas
Karate klub Rašid Buća Ilijaš

Kumite | Juniori | M | -68 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Lazar Kosović
17 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Aleksandar Ivković
18 god
Braon pojas
Karate klub UNSU

Emir Osmanbegovic
17 god
Oranž pojas
Empi Maglaj

Kristof Hunor
17 god
Braon pojas
Fighter Budapest

Kumite | Juniori | M | -76 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Vasilije Micunovic
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Albert Rudović
18 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

BLAŽ GRIL
17 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB POSTOJNA

Dejan Janjic
18 god
Plavi pojas
ENERGIJA

Aleksandar Jović
17 god
Braon pojas
Karate klub UNSU

Kana Mehdi
18 god
Oranž pojas
Bosna Ilijež

Kumite | Juniori | M | +76 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Nikola Bulatovic
17 god
Zeleni pojas
Gorstak

MARKO TRKLJA
17 god
Plavi pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

OLIVER ČULE
18 god
Braon pojas
KK CROHERC

Franko Daniel
18 god
Crni pojas 1.DAN
Szarvas

Elmir Ramić
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Rašid Buća Ilijaš

Kumite | Juniori | Ž | -48 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Andjela Ivanovic
16 god
Oranž pojas
Gorstak

GABRIELA MARTINOVIĆ
16 god
Braon pojas
KK CROHERC

Kumite | Juniori | Ž | -53 kg / Prijavljenih takmičara: 3
ALMINA HALOLOVIĆ
17 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

Paola Kostić
17 god
Žuti pojas
ENERGIJA

DUSKA SIPKA
16 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE-DO LEIBNITZ

Kumite | Juniori | Ž | -59 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Milica Radunovic
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

MARTA RAIĆ
16 god
Braon pojas
KK CROHERC

DUSKA SIPKA
16 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE-DO LEIBNITZ

Kumite | Juniori | Ž | +59 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Anisa Salagic
17 god
Plavi pojas
Karate klub Buducnost

Magdalena Potpara
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Lana Pejović
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Vlera Qerimi
18 god
Crni pojas 1.DAN
KLUBI I KARATESË "DARDANIA"

Barbara Grgić
17 god
Braon pojas
KK CROHERC

Kana Mehdi
18 god
Oranž pojas
Bosna Ilijež

Anja Lolić
18 god
Braon pojas
ENERGIJA

Kumite | U21 | M | -60 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Dren Hajdari
20 god
Crni pojas 1.DAN
KLUBI I KARATESË "DARDANIA"

Pavle Dujaković
18 god
Braon pojas
ENERGIJA

Kumite | U21 | M | -67 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Lengyl Balint
19 god
Crni pojas 1.DAN
Fighter Budapest

Kumite | U21 | M | -75 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Uros Cetkovic
20 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Dejan Janjic
18 god
Plavi pojas
ENERGIJA

Kana Mehdi
18 god
Oranž pojas
Bosna Ilijež

Gavrilo Honing
19 god
Crni pojas 1.DAN
Fighter Budapest

Tarik Bajić
19 god
Braon pojas
BJELOPOLJAC

Kumite | U21 | M | -84 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Zarka Adem
19 god
Crni pojas 1.DAN
Fighter Budapest

OLIVER ČULE
18 god
Braon pojas
KK CROHERC

Talas Bendeguz
20 god
Braon pojas
Szarvas

Kumite | U21 | M | +84 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Franko Daniel
18 god
Crni pojas 1.DAN
Szarvas

Tarik Bajić
19 god
Braon pojas
BJELOPOLJAC

Kumite | U21 | Ž | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Amira Nišić
19 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | U21 | Ž | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Saša Bojović
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | U21 | Ž | -61 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Sara Radenković
20 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | U21 | Ž | -68 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Diellëza Rama
19 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Anja Lolić
18 god
Braon pojas
ENERGIJA

Kumite | U21 | Ž | +68 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Stefani Krešić
19 god
Crni pojas 2.DAN
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

Nikolina Mišić
19 god
Braon pojas
ENERGIJA

Kumite | Seniori | M | -60 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Elvir Isljamović
18 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Seniori | M | -67 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Albert Rudović
18 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Valdrin Rashiti
21 god
Crni pojas 1.DAN
KLUBI I KARATESË "DARDANIA"

Szegedi Dome
23 god
Crni pojas 1.DAN
BYSC Budapest

Kumite | Seniori | M | -75 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Pavle Babić
21 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić

Jakup Ajdari
21 god
Crni pojas 1.DAN
KLUBI I KARATESË "DARDANIA"

David Honing
25 god
Crni pojas 1.DAN
Fighter Budapest

Szegedi Dome
23 god
Crni pojas 1.DAN
BYSC Budapest

Kumite | Seniori | M | -84 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Marko Dabović
21 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Seniori | M | +84 kg / Prijavljenih takmičara: 4
xMilos Drobnjak
21 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Adam Honing
23 god
Crni pojas 1.DAN
Fighter Budapest

Talas Bendeguz
20 god
Braon pojas
Szarvas

Franko Daniel
18 god
Crni pojas 1.DAN
Szarvas

Kumite | Seniori | Ž | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Hantija Ibročević
25 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Seniori | Ž | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Amira Nišić
19 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Seniori | Ž | -61 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Admira Elezovic
21 god
Crni pojas 1.DAN
Karate club Champion-Ulcinj

Kumite | Seniori | Ž | -68 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Emina Brkić
25 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Rašid Buća Ilijaš

Kumite | Seniori | Ž | +68 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Diellëza Rama
19 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2012 bijeli/white | M | -Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 10
Memin Gurzaković
8 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Arsenije Burić
8 god
Žuti pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Benjamin Mehović
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Mladjan Ramovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Oleg Nikezić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Mateja Milić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Luka Barjaktarović
8 god
Žuti pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Stanislav Mirin
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Zlatan Osmanagić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Novak Lozo
8 god
Žuti pojas
BJELOPOLJAC

Kate | 2012 bijeli/white | Ž | -Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Dunja Rajković
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Lana Prelević
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Nađa Šćekić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | 2012 žuti/yelow | Ž | -Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 7
Misa Bajceta
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

ANASTASIJA STANIŠIĆ
8 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Marta Marsenic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Hana Micunovic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Djikanovic Lana
7 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Staša Petranović
8 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Petra Stanjević
8 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | 2012 žuti/yelow | M | -Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Vladimir Ilijevski
8 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Tarik Nikezić
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Arsenije Burić
8 god
Žuti pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Aleksa Krapović
7 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Ajlan Durović
8 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Kate | 2011 bijeli/white | M | -Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 7
Lazar Žerajić
8 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Vladan Bracović
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Lazar Đorojević
8 god
Žuti pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Dimitrije Krković
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Vasilije Milić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Adem Asović
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Bogdan Sošić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Kate | 2011 bijeli/white | Ž | -Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Vera Dabanović
8 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Danica Danilović
8 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Marija Knežević
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

NAĐA SPALEVIĆ
9 god
Bijeli pojas
MORACA

Kate | 2011 žuti/yelow | Ž | -Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Maša Vujošević
9 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Elena Bulajić
9 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Djurdja Todorovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Aleksandra Ćetković
8 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Nevena Erakovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Amina Brkić
9 god
Žuti pojas
SD Pobjednik Brčko

Kate | 2011 žuti/yelow | M | -Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 12
Lazar Lazovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Aleksa Terzic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Vukan Kanura
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Dahan Basovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Lazar Žerajić
8 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB POSITIVE

stevan Markovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Dario Šćekić
9 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Vasilije Pejović
9 god
Žuti pojas
Pljevlja 2016

Djordjije Ćosović
8 god
Žuti pojas
Pljevlja 2016

Vasilije Cvijović
9 god
Žuti pojas
Pljevlja 2016

Hristijan Zaov
9 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Draško Martinović
9 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Kate | 2011 crveni/red | M | -Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 9
Miljan Džaković
9 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Dušan Borović
9 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Ognjen Perović
8 god
Žuti pojas
Karate Klub "Podgorica"

Mihail Ćirković
9 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Antonio Junković
9 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Mihailo Sjekloća
9 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Jovan Radević
9 god
Plavi pojas
Karate klub SEIKEN

Touri Ryme
9 god
Oranž pojas
Bosna Ilijež

Marko Maksimović
9 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Kate | 2011 crveni/red | Ž | -Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Miljana Džaković
9 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Matea Leovac
9 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Nađa Knežević
9 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Jovana Kuljanin
9 god
Zeleni pojas
Karate Klub BUDVA

Petra Blagojevic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Kate | 2010 žuti/yellow | Ž | -Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 8
Ajla Dodić
9 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Ivana Dabović
9 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Ina Ramovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

NINA PESIC
10 god
Bijeli pojas
KARATE-DO LEIBNITZ

Anastasija Scepovic
10 god
Oranž pojas
Karate klub Buducnost

Iva Jakić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

SARAA Popović
9 god
Oranž pojas
VUKOVI

Nejla Kurtović
10 god
Žuti pojas
BJELOPOLJAC

Kate | 2010 žuti/yellow | M | -Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 13
Mihail Ćirković
9 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Ivan Dabović
9 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Marko Pejović
10 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Mario Popović
10 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

VASILIJE STOJANOVIĆ
9 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

DANIJEL STANIŠIĆ
10 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Jovan Filipović
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Peking

Stefan Tadić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić

Lazar Djikanovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

David Nikprelevic
10 god
Žuti pojas
Karate club Champion-Ulcinj

Aleksa Đurović
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Vasilije Kavaric
10 god
Žuti pojas
VUKOVI

Damjan Dacić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | 2010 crveni/red | M | -Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 8
Miljan Rakočević
10 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Andrej Mašković
10 god
Plavi pojas
Karate Klub "Podgorica"

Andrija Stanković
9 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Andrija Konatar
10 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Matija Lakovic
10 god
Žuti pojas
Karate Klub "Podgorica"

Filip Filipovic
10 god
Oranž pojas
Karate klub Buducnost

Drazen Sutovic
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Buducnost

Duško Sošić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Kate | 2010 crveni/red | Ž | -Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 11
Maša Malidžan
10 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Iva Janjušević
10 god
Žuti pojas
Karate Klub "Podgorica"

Elena Lakic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Sofija Radosevic
10 god
Oranž pojas
Karate klub Buducnost

Anđela Ognjanović
10 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Sofija Malešević
10 god
Žuti pojas
Karate klub Risan

Martina Dabović
9 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Tijana Vujisic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Hana Suljević
9 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

NINA PESIC
10 god
Bijeli pojas
KARATE-DO LEIBNITZ

Anastasija Stojkovska
10 god
Oranž pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | 2010 zeleni/green | Ž | -Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Maša Malidžan
10 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Neda Beljkaš
10 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Anja Jovićević
10 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Agnesa Kollari
10 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Jana Marsenic
10 god
Zeleni pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Kate | 2010 zeleni/green | M | -Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Petar Vojinovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Marko Konatar
10 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Blagota Mićunović
9 god
Plavi pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Sergej Raičević
10 god
Plavi pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Uroš Stevović
10 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Petar Mrdović
10 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Kate | 2010 plavi, braon/ blue, brown | M | Plavi pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Blagota Mićunović
9 god
Plavi pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Sergej Raičević
10 god
Plavi pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Andrija Kosović
10 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Uroš Stevović
10 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Sherezad Kurtolić
10 god
Plavi pojas
Bosna Ilijež

Kate | 2010 plavi, braon/ blue, brown | Ž | Plavi pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 7
Neda Beljkaš
10 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Lejla Duraković
10 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Irina Raznatovic
10 god
Braon pojas
Karate klub SEIKEN

Ira Mijović
10 god
Braon pojas
Karate klub SEIKEN

Teodora Medojević
10 god
Oranž pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Iryna Sychova
10 god
Zeleni pojas
Karate Klub BUDVA

Sherezad Kurtolić
10 god
Plavi pojas
Bosna Ilijež

Kate | 2009 žuti/yellow | Ž | -Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Una Mihaljević
11 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Iva Barjaktarović
11 god
Žuti pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Elena Dacić
11 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Natalija Kićović
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Helena Grgurović
11 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Melisa Mujan
11 god
Žuti pojas
BJELOPOLJAC

Kate | 2009 žuti/yellow | M | -Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Vasilije Orović
11 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Edon Emsha
11 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Danijel Jemiljanovic
11 god
Oranž pojas
Karate club Champion-Ulcinj

Vukasin Gogic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Anel Kaplani
11 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Adam Teplyakov
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Kate | 2009 crveni/red | M | -Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Andrej Kostić
10 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Mateja Ćuković
11 god
Žuti pojas
Karate klub Risan

Bogdan Maljević
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

FILIP JOVIĆ
11 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Kate | 2009 crveni/red | M | -Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Petar Jušković
11 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Podgorica"

Miloš Vukčević
11 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Mustafa Adzemović
11 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

MATIJA BOLJEVIĆ
11 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

FILIP JOVIĆ
11 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Ilija Mijovic
11 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Kate | 2009 crveni/red | Ž | -Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 7
Lena Lončar
11 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Nikolina Janjušević
11 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Milena Mrdak
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Jelena Samardžić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Risan

Katarina Janković
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Andrea Veljković
11 god
Oranž pojas
Beogradski karate savez

ANDREA PEJOVIC
11 god
Oranž pojas
MORACA

Kate | 2009 zeleni/green | Ž | -Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Milena Stojanović
11 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Marijana Marković
11 god
Braon pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Sara Pjevović
11 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Asja Mulalić
11 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Lisa Gebauer
11 god
Zeleni pojas
SV Gendorf Burgkirchen

Jovana Panajotović
11 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Kate | 2009 zeleni/green | M | -Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 5
David Milic
11 god
Braon pojas
Karate club Champion-Ulcinj

Andrej Kostić
10 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Hamed Erović
11 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Vasilije Blagojević
11 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

VUK DOMAGOJ
11 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB VITEZ

Kate | 2009 plavi, braon / blue, brown | M | Plavi pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Luka Klačar
11 god
Braon pojas
KK POTOCI

Aleksa Barjaktarović
11 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Nikola Stanisic
11 god
Braon pojas
Karate klub Buducnost