III Grand Prix Montenegro


III Grand Prix Montenegro

Informacije


III Grand Prix Montenegro

19. Oct 2019.

18. Oct 2019. @ 20:00h (krajnji rok za prijavu)

Sportski centar "Igalo"

Herceg Novi , Crna Gora

Karate klub "Bijela", Karate savez Crne Gore

Kotizacija: pojedinačno 16 EUR, ekipno 25 EUR


PROPOZICIJE

KATE:

RULES/Pravila


Adjust rules for children - B

U8 (5-7 yrs)

Heian/Pinan/Gekisai 1 - possibility to repaet every round

U10 (8-10 yrs) Heian/Pinan 1-3, Gekisai 1-2

U12 (10-11 yrs) Heian/Pinan 1-5, Gekisai 1-2

U14 (12-13 yrs) Heian/Pinan 1-5, Gekisai 1-2


Official categories for children - A (open)

U8 (5-7 yrs)

Heian/Pinan/Gekisai 1-2 - possibility to repaet kata every 2and round

U10 (8-10 yrs) - WKF rules

U12 (10-11 yrs) - WKF rules

U14 (12-13 yrs) - WKF rules

Cadet- WKF rules

Junior - WKF rules

Senior - WKF rules


BORBE/KUMITE:

U8 (5-7 yrs) WKF rules - duration 1 min

U10 (8-10 yrs), U12 (10-11 yrs),U14 (12-13 yrs) - WKF rules - duration 1,30 min

Cadet, Junior - WKF rules - duration 2,00 min

U21, Senior - WKF Rules - duration 3,00 min


Kate


Kate | Seniori | M | Aps. kat.

Kate | Kata team - U21 | M | Ekipno

Kate | Juniori U18 | M

Kate | Kata team - Kadeti, Juniori | M | Ekipno

Kate | Cadeti U16 | M

Kate | U14 - B - početnici/beginners | M

Kate | U14 - A | M

Kate | Kata team - U14 | M | Ekipno

Kate | Kata team - U14 | M | Ekipno

Kate | U12 - B - početnici/beginners | M

Kate | U12 - A | M

Kate | Kata team - U12 | M | Ekipno

Kate | U10 - B - početnici/beginners | M

Kate | U10 - A | M

Kate | U8 - B - početnici/beginners | M | Aps. kat.

Kate | U8 - A | M | Aps. kat.

Kate | Seniori | Ž | Aps. kat.

Kate | Kata team - U21 | Ž | Ekipno

Kate | Juniori U18 | Ž

Kate | Kata team - Kadeti, Juniori | Ž | Ekipno

Kate | Cadeti U16 | Ž

Kate | U14 - B - početnici/beginners | Ž

Kate | U14 - A | Ž

Kate | Kata team - U14 | Ž | Ekipno

Kate | U12 - B - početnici/beginners | Ž

Kate | U12 - A | Ž

Kate | Kata team - U12 | Ž | Ekipno

Kate | U10 - B - početnici/beginners | Ž

Kate | U10 - A | Ž

Kate | U8 - B - početnici/beginners | Ž | Aps. kat.

Kate | U8 - A | Ž | Aps. kat.

Kumite


Kumite | Seniori 18+ | M | -67 kg

Kumite | Seniori 18+ | M | -75 kg

Kumite | Seniori 18+ | M | -60 kg

Kumite | Seniori 18+ | M | -84 kg

Kumite | Seniori 18+ | M | +84 kg

Kumite | Juniori U18 | M | Ekipno

Kumite | Juniori U18 | M | -55 kg

Kumite | Juniori U18 | M | -61 kg

Kumite | Juniori U18 | M | -68 kg

Kumite | Juniori U18 | M | -76 kg

Kumite | Juniori U18 | M | +76 kg

Kumite | Cadeti U16 | M | -52 kg

Kumite | Cadeti U16 | M | -57 kg

Kumite | Cadeti U16 | M | -63 kg

Kumite | Cadeti U16 | M | -70 kg

Kumite | Cadeti U16 | M | +70 kg

Kumite | Cadeti U16 | M | Ekipno

Kumite | U14 | M | -40 kg

Kumite | U14 | M | -45 kg

Kumite | U14 | M | -50 kg

Kumite | U14 | M | -55 kg

Kumite | U14 | M | +55 kg

Kumite | U12 | M | -30 kg

Kumite | U12 | M | -35 kg

Kumite | U12 | M | -40 kg

Kumite | U12 | M | -45 kg

Kumite | U12 | M | +45 kg

Kumite | U10 | M | -26 kg

Kumite | U10 | M | -30 kg

Kumite | U10 | M | -34 kg

Kumite | U10 | M | -38 kg

Kumite | U10 | M | +38 kg

Kumite | U8 | M | -30 kg

Kumite | U8 | M | +30 kg

Kumite | Seniori 18+ | Ž | -50 kg

Kumite | Seniori 18+ | Ž | -55 kg

Kumite | Seniori 18+ | Ž | -61 kg

Kumite | Seniori 18+ | Ž | -68 kg

Kumite | Seniori 18+ | Ž | +68 kg

Kumite | Juniori U18 | Ž | Ekipno

Kumite | Juniori U18 | Ž | -48 kg

Kumite | Juniori U18 | Ž | -53 kg

Kumite | Juniori U18 | Ž | -59 kg

Kumite | Juniori U18 | Ž | +59 kg

Kumite | Cadeti U16 | Ž | -47 kg

Kumite | Cadeti U16 | Ž | -54 kg

Kumite | Cadeti U16 | Ž | +54 kg

Kumite | Cadeti U16 | Ž | Ekipno

Kumite | U14 | Ž | -42 kg

Kumite | U14 | Ž | -47 kg

Kumite | U14 | Ž | +47 kg

Kumite | U12 | Ž | -40 kg

Kumite | U12 | Ž | -45 kg

Kumite | U12 | Ž | -30 kg

Kumite | U12 | Ž | -35 kg

Kumite | U12 | Ž | +45 kg

Kumite | U10 | Ž | -36 kg

Kumite | U10 | Ž | -28 kg

Kumite | U10 | Ž | -32 kg

Kumite | U10 | Ž | +36 kg

Kumite | U8 | Ž | -28 kg

Kumite | U8 | Ž | +28 kg

Kontakt osobe

Sladjan Mikulić

karateklubbijela@gmail.com

+38268205447


Hoteli

Bilten


Kotizacija

Pojedinačno: 16 €

Ekipno: 25 €

Kate - Pojedinačno

Kate - Ekipno

Kumite - Pojedinačno

Kumite - Ekipno

Ukupno prijava / klubovi / države: 722 / 49 / 10 Ispis

Prijavljeni klubovi

Prijavljeni takmičari

Kate | Seniori | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
Arijan Kočan
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Marko Dabović
20 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Vladimir Mijač
20 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Kaba Oleksander
20 god
Zeleni pojas
DZAMMAY

Yeromshuk Nikola
20 god
Crni pojas 1.DAN
DZAMMAY

kemal havic
21 god
Crni pojas 3.DAN
Jion Peb Bihac

Kate | Seniori | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
ANASTASIJA KUJAVIĆ
18 god
Braon pojas
Karate Klub Bijelo Brdo

JOVANA MILAKIĆ
17 god
Braon pojas
Karate Klub Bijelo Brdo

Kate | U8 - B - početnici/beginners | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 19
Dušan Božović
8 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Cimur Trofimenko
7 god
Oranž pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Rodoljub Timotijević
7 god
Oranž pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Tarik Nikezić
7 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Arsenije Burić
7 god
Žuti pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Benjamin Mehović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Petar Dragnić
6 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Alan Ličina
6 god
Oranž pojas
Karate Klub BUDVA

Aleksa Krapović
7 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Mateja Milić
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Luka Barjaktarović
7 god
Žuti pojas
KARATE KLUB POSITIVE

ALEKSA RIHA
7 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

LUKA MILOŠEVIĆ
7 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

ANDRIJA IVANOVIĆ
8 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Sahershen Artem Shershen Artem
7 god
Žuti pojas
DZAMMAY

Artem Plakhotniuk Artem
8 god
Žuti pojas
DZAMMAY

Denis Pavscuk
7 god
Žuti pojas
DZAMMAY

Timofil Prokopief
8 god
Žuti pojas
DZAMMAY

BOGDAN MADŽAROVIĆ
6 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kate | U8 - B - početnici/beginners | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 13
Misa Bajceta
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

ANASTASIJA STANIŠIĆ
8 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Hana Bogdanovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Sofia Popovic
6 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Marta Marsenic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Alina Bracić
8 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Staša Petranović
8 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Lana Prelević
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Petra Stanjević
8 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

IVA VUKČEVIĆ
8 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

JOVANA VUKOVIĆ
7 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

ANĐELKA POPOVIĆ
7 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

INES KOSOVIĆ
7 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Kate | U8 - A | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 1
Lana Prelević
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | U8 - A | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
Dušan Božović
8 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Bogdan Grupković
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Sahershen Artem Shershen Artem
7 god
Žuti pojas
DZAMMAY

Artem Plakhotniuk Artem
8 god
Žuti pojas
DZAMMAY

Denis Pavscuk
7 god
Žuti pojas
DZAMMAY

Timofil Prokopief
8 god
Žuti pojas
DZAMMAY

Kate | U10 - B - početnici/beginners | M / Prijavljenih takmičara: 36
Miljan Džaković
8 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Dušan Borović
9 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Mihail Ćirković
8 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Miloš Vujinović
10 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Filip Ivanović
10 god
Zeleni pojas
Karate Klub Bijela

Vuk Vuković
10 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Petar Riha
10 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Šćepan Ivanović
10 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Lazar Lazovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Marko Konatar
10 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Agron Lulgjuraj
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Edon Emsha
11 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Antonio Junković
9 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Blagota Mićunović
9 god
Plavi pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Hamed Erović
10 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Sergej Raičević
9 god
Plavi pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Dahan Basovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Ivan Dabović
9 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Lazar Žerajić
8 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Dario Šćekić
9 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Djordjije Ćosović
8 god
Žuti pojas
Pljevlja 2016

MARTINA PEROVIĆ
11 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Hristijan Zaov
9 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Vukasin Gogic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Dali Macanović
10 god
Oranž pojas
Karate Klub "KAKATO" Dubrovnik

Antonio Mikulić
11 god
Oranž pojas
Karate Klub "KAKATO" Dubrovnik

Draško Martinović
9 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

NEMANJA RATKNIĆ
10 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

DAVID ILIĆ
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

ILIJA KIJUMDJISKI
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Dovhan Yurii Yurriii
10 god
Zeleni pojas
DZAMMAY

Ilia Zhytariuk illia
8 god
Bijeli pojas
DZAMMAY

Dmytro Korzh Dmytro
9 god
Žuti pojas
DZAMMAY

Ozlhohin Ozhohin Volodymyr
8 god
Oranž pojas
DZAMMAY

Maksim Borchuk
9 god
Žuti pojas
DZAMMAY

IVAN RADIČEVIĆ
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kate | U10 - B - početnici/beginners | Ž / Prijavljenih takmičara: 23
Miljana Džaković
8 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Maša Malidžan
10 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Neda Beljkaš
9 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Milena Stojanović
10 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Matea Leovac
8 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Pavlović Mija
10 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Sofija Radosevic
10 god
Oranž pojas
Karate klub Buducnost

Anja Jovićević
9 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Maša Vujošević
9 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Agnesa Kollari
9 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Katarina Janković
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Martina Dabović
9 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Sofija Kuljača
10 god
Oranž pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Alicia Bošnjić
9 god
Oranž pojas
Karate klub Rudar Velenje

Hana Suljević
9 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Marija Čabarkapa
9 god
Žuti pojas
Pljevlja 2016

Lana Stanković
10 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Marta Bjelica
9 god
Oranž pojas
Karate Klub "KAKATO" Dubrovnik

Elena Doljanica
9 god
Oranž pojas
Karate Klub BUDVA

TEODORA MIŠIĆ
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

MARTINA MIŠIĆ
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

ISIDORA LUBARDA
10 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Darija Vukovć
10 god
Žuti pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Kate | U10 - A | Ž / Prijavljenih takmičara: 11
Miljana Džaković
8 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Maša Malidžan
10 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Neda Beljkaš
9 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Elena Lakic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Lejla Duraković
10 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Ajla Dodić
9 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Nađa Knežević
8 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Ivana Dabović
9 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Alicia Bošnjić
9 god
Oranž pojas
Karate klub Rudar Velenje

Nevena Erakovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Marta Bjelica
9 god
Oranž pojas
Karate Klub "KAKATO" Dubrovnik

Kate | U10 - A | M / Prijavljenih takmičara: 16
Miljan Džaković
8 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Dušan Borović
9 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Aleksa Barjaktarović
11 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Mihail Ćirković
8 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Petar Vojinovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Blagota Mićunović
9 god
Plavi pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Sergej Raičević
9 god
Plavi pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Vukan Kanura
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Andrija Kosović
10 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

VASILIJE STOJANOVIĆ
9 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

DANIJEL STANIŠIĆ
9 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Lazar Žerajić
8 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Filip Filipovic
10 god
Oranž pojas
Karate klub Buducnost

Ilia Zhytariuk illia
8 god
Bijeli pojas
DZAMMAY

Dmytro Korzh Dmytro
9 god
Žuti pojas
DZAMMAY

Ozlhohin Ozhohin Volodymyr
8 god
Oranž pojas
DZAMMAY

Kate | U12 - B - početnici/beginners | M / Prijavljenih takmičara: 16
Andrej Kostić
10 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Savo Ivanović
11 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Vukota Marsenic
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Buducnost

Armin Gurzaković
11 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

MATIJA KLIKOVAC
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Enrike Churin
11 god
Žuti pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Lum Maksuti
12 god
Zeleni pojas
KLUBI I KARATESË "DARDANIA"

Ardit Qoqaj
11 god
Zeleni pojas
KLUBI I KARATESË "DARDANIA"

Mychailoo Vasylesky
11 god
Zeleni pojas
DZAMMAY

Burakovskyi Ivan Burakovskyi Ivan
12 god
Zeleni pojas
DZAMMAY

Mykyta Yakiviuk Mykyta
10 god
Bijeli pojas
DZAMMAY

DUŠAN POPOVIĆ
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Adam Teplyakov
10 god
Oranž pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Domagoj Milicevic
11 god
Žuti pojas
Vitez

Lavro Čuturić
11 god
Oranž pojas
Vitez

Ivan Klkiovac
11 god
Plavi pojas
Kondor

Kate | U12 - B - početnici/beginners | Ž / Prijavljenih takmičara: 15
Andrea Bilafer
10 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Ajla Berjašević
10 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Vasilisa Miranović
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Elda Kurtović
12 god
Oranž pojas
Karate Club Rei

Ksenija Irić
11 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Anita Kovačević
11 god
Žuti pojas
Pljevlja 2016

Nikoleta Popović
12 god
Oranž pojas
Karate Klub "KAKATO" Dubrovnik

Ezana Sylejmani
11 god
Zeleni pojas
KLUBI I KARATESË "DARDANIA"

Anja Bujković
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Kholodik Olha Kholodiuk Olha
10 god
Oranž pojas
DZAMMAY

Yulia Romaniluk
10 god
Bijeli pojas
DZAMMAY

Ena Rajković
11 god
Oranž pojas
Vitez

Lara Jurčević
11 god
Plavi pojas
Vitez

Erika Grabovac
11 god
Bijeli pojas
Vitez

Suela Arifi
11 god
Braon pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kate | U12 - A | Ž / Prijavljenih takmičara: 11
Viktorija Raičević
12 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Katarina Vlahović
11 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Tamara Klisić
11 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Masa Jovicevic
11 god
Oranž pojas
Karate klub Buducnost

Tatjana Odović
11 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Anita Kovačević
11 god
Žuti pojas
Pljevlja 2016

KRISTINA BULATOVIĆ
12 god
Plavi pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Asia Vlašić
11 god
Oranž pojas
Karate Klub "KAKATO" Dubrovnik

Ena Rajković
11 god
Oranž pojas
Vitez

Lara Jurčević
11 god
Plavi pojas
Vitez

Suela Arifi
11 god
Braon pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kate | U12 - A | M / Prijavljenih takmičara: 5
Novak Gvozdenović
12 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Aleksa Vujošević
12 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Armin Lajka
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Benjamin Aljošević
12 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Marko Radivojević
12 god
Oranž pojas
Karate Klub "KAKATO" Dubrovnik

Kate | U14 - B - početnici/beginners | M / Prijavljenih takmičara: 8
ALIMPIJE ĐURETIĆ
12 god
Zeleni pojas
Karate klub Kondor

Fisnik Halimi
14 god
Braon pojas
KLUBI I KARATESË "DARDANIA"

Vasil Bilous
13 god
Zeleni pojas
DZAMMAY

Andrii Kinashcukk
13 god
Braon pojas
DZAMMAY

Denis Kudronsky
14 god
Plavi pojas
DZAMMAY

Vladislav Fedoriv
14 god
Braon pojas
DZAMMAY

Oleksii Krasylin
13 god
Zeleni pojas
DZAMMAY

Altrin Lami
12 god
Zeleni pojas
Karate klub Rudar Velenje

Kate | U14 - B - početnici/beginners | Ž / Prijavljenih takmičara: 9
Izabela Hakanjin
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Nikoleta Markolović
12 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Lana Hlišć
14 god
Braon pojas
Karate klub Rudar Velenje

Elena Bošnjić
13 god
Oranž pojas
Karate klub Rudar Velenje

Hana Pratnemer
12 god
Zeleni pojas
Karate klub Rudar Velenje

Dajana Šćekić
12 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Violeta Petroćenko
13 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Zara Hadžović
13 god
Oranž pojas
Karate Klub "KAKATO" Dubrovnik

Oleksandra Turchan
13 god
Žuti pojas
DZAMMAY

Kate | U14 - A | Ž / Prijavljenih takmičara: 10
Jovana Milić
12 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Arijana Kočan
13 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Yllëza Rama
13 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Lana Hlišć
14 god
Braon pojas
Karate klub Rudar Velenje

Elena Bošnjić
13 god
Oranž pojas
Karate klub Rudar Velenje

Hana Pratnemer
12 god
Zeleni pojas
Karate klub Rudar Velenje

Zara Hadžović
13 god
Oranž pojas
Karate Klub "KAKATO" Dubrovnik

Šila Rudalija
13 god
Plavi pojas
KK "Novi Grad" Sarajevo

Dineta Sylejmani
13 god
Plavi pojas
KLUBI I KARATESË "DARDANIA"

Oleksandra Turchan
13 god
Žuti pojas
DZAMMAY

Kate | U14 - A | M / Prijavljenih takmičara: 12
Aleksa Janjić
12 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Đorđe Stojanović
13 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Ajsel Gerschwitz
12 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Belmin Hamidović
13 god
Plavi pojas
Karate Dojo OKI - Stuttgart

Ivan Kambur
14 god
Zeleni pojas
DZAMMAY

Mihailo Kryvoschunko
14 god
Crni pojas 1.DAN
DZAMMAY

Denis Zulkovski
14 god
Braon pojas
DZAMMAY

Denis Kudronsky
14 god
Plavi pojas
DZAMMAY

Vladislav Fedoriv
14 god
Braon pojas
DZAMMAY

Oleksii Krasylin
13 god
Zeleni pojas
DZAMMAY

Nazarii Horodchuk
14 god
Zeleni pojas
DZAMMAY

Altrin Lami
12 god
Zeleni pojas
Karate klub Rudar Velenje

Kate | Cadeti U16 | M / Prijavljenih takmičara: 9
Feliks Koba
15 god
Plavi pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Nikola Milić
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Emrah Makic
14 god
Plavi pojas
Karate Dojo OKI - Stuttgart

Dior Shillova
14 god
Plavi pojas
KLUBI I KARATESË "DARDANIA"

Burlaka Dmitro
14 god
Plavi pojas
DZAMMAY

Valentin Kiriev
15 god
Braon pojas
DZAMMAY

Nazzari Horischuk
14 god
Braon pojas
DZAMMAY

Roman Panfilov
14 god
Crni pojas 1.DAN
DZAMMAY

Dorian Lekić
15 god
Žuti pojas
Vitez

Kate | Cadeti U16 | Ž / Prijavljenih takmičara: 4
Nataša Džuver
16 god
Braon pojas
KK POTOCI

Doresa Arifi
17 god
Braon pojas
KLUBI I KARATESË "DARDANIA"

Sofia Kydrunska
16 god
Bijeli pojas
DZAMMAY

Lana Hlišć
15 god
Braon pojas
Karate klub Rudar Velenje

Kate | Juniori U18 | M / Prijavljenih takmičara: 3
Kenan Nikočević
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Mladen Vojinović
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "Iskra"

Art Berisha
16 god
Braon pojas
KLUBI I KARATESË "DARDANIA"

Kate | Juniori U18 | Ž / Prijavljenih takmičara: 1
SUNČICA NEŠIĆ
17 god
Braon pojas
Karate Klub Bijelo Brdo

Kumite | Seniori 18+ | M | -60 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Valdrin Rashiti
21 god
Crni pojas 1.DAN
KLUBI I KARATESË "DARDANIA"

Art Berisha
16 god
Braon pojas
KLUBI I KARATESË "DARDANIA"

Nikola Kobacova
19 god
Crni pojas 1.DAN
CMK Banksa Bistrica

Yeromshuk Nikola
20 god
Crni pojas 1.DAN
DZAMMAY

Arlind Selmanaj
17 god
Crni pojas 1.DAN
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

kemal havic
21 god
Crni pojas 3.DAN
Jion Peb Bihac

Kumite | Seniori 18+ | M | -67 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Filip Mrdak
18 god
Braon pojas
Karate klub "RIS"

Stefan Bajić
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "RIS"

Dren Hajdari
20 god
Crni pojas 1.DAN
KLUBI I KARATESË "DARDANIA"

Jakup Ajdari
21 god
Crni pojas 1.DAN
KLUBI I KARATESË "DARDANIA"

Armend Smajli
19 god
Crni pojas 1.DAN
Klubi i Karatesë "Mitrovica"

Yeromshuk Nikola
20 god
Crni pojas 1.DAN
DZAMMAY

Dragan Tambur
19 god
Braon pojas
Slavija Istočno Sarajevo

Kumite | Seniori 18+ | M | -75 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Mirnes Mulabdić
32 god
Crni pojas 3.DAN
Karate klub Rudar Velenje

Dren Hajdari
20 god
Crni pojas 1.DAN
KLUBI I KARATESË "DARDANIA"

Nemanja Točaković
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Rudar Velenje

Kaba Oleksander
20 god
Zeleni pojas
DZAMMAY

Kumite | Seniori 18+ | M | -84 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Ivan Žižić
19 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Miljan Cicmil
19 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Kaba Oleksander
20 god
Zeleni pojas
DZAMMAY

Ante Ivaković
17 god
Zeleni pojas
Obi Koštela

Kumite | Seniori 18+ | M | +84 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Marko Dabović
20 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Predrag Smolović
21 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

David Čuljak
19 god
Plavi pojas
Karate savez regije Hercegovina

Kumite | Seniori 18+ | Ž | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Saša Bojović
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Sara Radenković
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | Seniori 18+ | Ž | -61 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Jovana Strujić
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "RIS"

Sara Radenković
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | Seniori 18+ | Ž | -68 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Jovana Strujić
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "RIS"

Ivana Galić
21 god
Oranž pojas
Karate savez regije Hercegovina

Kumite | Seniori 18+ | Ž | +68 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Vlera Qerimi
18 god
Crni pojas 1.DAN
KLUBI I KARATESË "DARDANIA"

Sara Jovic
20 god
Oranž pojas
Rakovica Kanon

Karla Stražičić
18 god
Braon pojas
PORTO TOLERO

ema felic
21 god
Crni pojas 2.DAN
Jion Peb Bihac

Kumite | Juniori U18 | M | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Milisav Bulatovic
17 god
Crni pojas 1.DAN
Gorstak

LAZAR MADŽAROVIĆ
15 god
Plavi pojas
Karate klub Kondor

Qendrim Halimi
15 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Meriton Zhdrella
14 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Timo Vlahek
15 god
Braon pojas
KK Globus Čakovec

Martin Čiaky
17 god
Zeleni pojas
CMK Banksa Bistrica

Kumite | Juniori U18 | M | -61 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Nemanja Mikulić
16 god
Braon pojas
Karate Klub Bijela

Matija Bojić
16 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Art Berisha
16 god
Braon pojas
KLUBI I KARATESË "DARDANIA"

Dior Shillova
14 god
Plavi pojas
KLUBI I KARATESË "DARDANIA"

albin Merovci
18 god
Crni pojas 1.DAN
Klubi i Karatesë "Mitrovica"

Marko Boban
16 god
Oranž pojas
Karate savez regije Hercegovina

Arlind Selmanaj
17 god
Crni pojas 1.DAN
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | Juniori U18 | M | -68 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Dalibor Španjević
17 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Lazar Kosović
17 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Andrija Vukotić
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Nardo Vladić
17 god
Crni pojas 2.DAN
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Vinko Falak
16 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB METKOVIĆ

Kumite | Juniori U18 | M | -76 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Kristijan Božić
17 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Albert Rudović
18 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Darko Tomović
16 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Dražen Žižić
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Dražen Đorojević
16 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

BLAŽ GRIL
17 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB POSTOJNA

Nemanja Točaković
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Rudar Velenje

Petar Borovac
17 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB METKOVIĆ

Kumite | Juniori U18 | M | +76 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Lazar Potpara
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Nikola Bulatovic
17 god
Zeleni pojas
Gorstak

MARKO TRKLJA
17 god
Plavi pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Arian Ibrahimi
16 god
Plavi pojas
KLUBI I KARATESË "DARDANIA"

Nemanja Točaković
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Rudar Velenje

Ante Ivaković
17 god
Zeleni pojas
Obi Koštela

Kumite | Juniori U18 | Ž | -48 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Andjela Ivanovic
16 god
Oranž pojas
Gorstak

Redona Gashi
16 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Ružica Hrkać
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Široki Brijeg

Kumite | Juniori U18 | Ž | -53 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Jovana Mijušković
17 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Doresa Arifi
17 god
Braon pojas
KLUBI I KARATESË "DARDANIA"

Redona Gashi
16 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Elona Ibrahimi
16 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Valza Gashi
14 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Rinesa Osmani
15 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Masa Jović
17 god
Žuti pojas
Rakovica Kanon

Lolita Lana Ivaković
15 god
Oranž pojas
Obi Koštela

Kumite | Juniori U18 | Ž | -59 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Tea Knežević
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Doresa Arifi
17 god
Braon pojas
KLUBI I KARATESË "DARDANIA"

Valza Gashi
14 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Ema Vidović
18 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB METKOVIĆ

Alex Krupa
17 god
Zeleni pojas
CMK Banksa Bistrica

Ana Sinković
16 god
Braon pojas
PORTO TOLERO

Kumite | Juniori U18 | Ž | +59 kg / Prijavljenih takmičara: 10
Lana Pejović
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Vlera Qerimi
18 god
Crni pojas 1.DAN
KLUBI I KARATESË "DARDANIA"

Njomza Osmani
16 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Lina Šutić
17 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB METKOVIĆ

Sara Raspudic
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate savez regije Hercegovina

Ana Filipović
16 god
Braon pojas
KK Globus Čakovec

Bianka Bianka Polónyová
17 god
Braon pojas
CMK Banksa Bistrica

Njomza Osmani
16 god
Crni pojas 1.DAN
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Anamaria Maršić
16 god
Braon pojas
PORTO TOLERO

Sara Barbarez
17 god
Oranž pojas
Slavija Istočno Sarajevo

Kumite | Cadeti U16 | M | -52 kg / Prijavljenih takmičara: 16
Jovan Bogdanović
14 god
Plavi pojas
Karate Klub Bijela

Art Ujkashi
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "Albulena" Ulcinj

Dusan Todorovic
15 god
Crni pojas 1.DAN
Gorstak

Bozidar Jeknic
16 god
Žuti pojas
Gorstak

Fisnik Halimi
14 god
Braon pojas
KLUBI I KARATESË "DARDANIA"

Qendrim Halimi
15 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Meriton Zhdrella
14 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Dren Gashi
12 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

PETAR ARSENIĆ
15 god
Braon pojas
KARATE KLUB POSTOJNA

Loren Šarić
14 god
Braon pojas
Karate Klub "Sloboda" Tuzla BiH

Atanasije Klikovac
15 god
Zeleni pojas
Karate klub Kondor

Valentin Kiriev
15 god
Braon pojas
DZAMMAY

Nazzari Horischuk
14 god
Braon pojas
DZAMMAY

Roman Panfilov
14 god
Crni pojas 1.DAN
DZAMMAY

Trim Curri
14 god
Braon pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Aleksandar Raonić
14 god
Zeleni pojas
Slavija Istočno Sarajevo

Kumite | Cadeti U16 | M | -57 kg / Prijavljenih takmičara: 17
Marko Krvavac
15 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Art Ujkashi
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "Albulena" Ulcinj

LAZAR MADŽAROVIĆ
15 god
Plavi pojas
Karate klub Kondor

Emrah Makic
14 god
Plavi pojas
Karate Dojo OKI - Stuttgart

Dior Shillova
14 god
Plavi pojas
KLUBI I KARATESË "DARDANIA"

Qendrim Halimi
15 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Meriton Zhdrella
14 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Sherif Çuni
15 god
Plavi pojas
KARATE KAMZA

Timo Vlahek
15 god
Braon pojas
KK Globus Čakovec

Valentin Kiriev
15 god
Braon pojas
DZAMMAY

Nazzari Horischuk
14 god
Braon pojas
DZAMMAY

Roman Panfilov
14 god
Crni pojas 1.DAN
DZAMMAY

Antonio Miloš
15 god
Žuti pojas
Karate savez regije Hercegovina

Bruno Šutić
15 god
Braon pojas
KARATE KLUB METKOVIĆ

hassan selimovic
13 god
Braon pojas
Jion Peb Bihac

Aleksandar Raonić
14 god
Zeleni pojas
Slavija Istočno Sarajevo

Aleksandar Radoičić
15 god
Braon pojas
VUKOVI

Kumite | Cadeti U16 | M | -63 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Marko Krvavac
15 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Aldin Bulić
15 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

SLOBODAN KLIKOVAC
15 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Burlaka Dmitro
14 god
Plavi pojas
DZAMMAY

Kumite | Cadeti U16 | M | -70 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Miloš Cvijović
15 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Nikola Vučetić
14 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Danijel Lojpur
14 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Hašim 1 Bešić
14 god
Braon pojas
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

Danjoll Mehmetaj
15 god
Braon pojas
KARATE KAMZA

Burlaka Dmitro
14 god
Plavi pojas
DZAMMAY

Yahoslav Popovyc
16 god
Braon pojas
DZAMMAY

Luka Kvesić
15 god
Braon pojas
Karate klub Široki Brijeg

Kumite | Cadeti U16 | M | +70 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Lazar Potpara
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Arian Ibrahimi
16 god
Plavi pojas
KLUBI I KARATESË "DARDANIA"

Aurel Pulaj
15 god
Braon pojas
KARATE KAMZA

Luka Sokač
14 god
Braon pojas
KK Globus Čakovec

Yahoslav Popovyc
16 god
Braon pojas
DZAMMAY

Stjepan Mikulić
15 god
Oranž pojas
Karate savez regije Hercegovina

Aleksandar Novicki
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Baščaršija

Milos Rašević
14 god
Braon pojas
Ljubisnja Foca

Kumite | Cadeti U16 | Ž | -47 kg / Prijavljenih takmičara: 10
Kalina Ječmenica
14 god
Braon pojas
Karate klub "RIS"

Jovana Damjanović
12 god
Plavi pojas
Karate Klub Bijela

Nađa Tomanović
14 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Andjela Ivanovic
16 god
Oranž pojas
Gorstak

Dineta Sylejmani
13 god
Plavi pojas
KLUBI I KARATESË "DARDANIA"

Yllka Hyseni
14 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Qendresa Ibrahimi
13 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Anđela Knežević
15 god
Braon pojas
Karate klub UNSU

Jana Prusina
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate savez regije Hercegovina

Sofia Kydrunska
16 god
Bijeli pojas
DZAMMAY

Kumite | Cadeti U16 | Ž | -54 kg / Prijavljenih takmičara: 11
Jovana Vukotić
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Sara Abramović
15 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Vanja Kilibarda
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Elona Ibrahimi
16 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Rinesa Osmani
15 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

SARA ARSENIĆ
15 god
Braon pojas
KARATE KLUB POSTOJNA

Tatjana Smolovic
15 god
Oranž pojas
Rakovica Kanon

Bruna Ćorić
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Široki Brijeg

Marina Štrbić
15 god
Plavi pojas
PORTO TOLERO

Lara Jovanović
16 god
Zeleni pojas
PORTO TOLERO

Lolita Lana Ivaković
15 god
Oranž pojas
Obi Koštela

Kumite | Cadeti U16 | Ž | +54 kg / Prijavljenih takmičara: 13
Iva Ljiljanić
15 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Jelena Kotlaja
16 god
Braon pojas
Karate klub "RIS"

Anđela Grubač
15 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Melina Ibrahimović
15 god
Plavi pojas
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

Sara Sejdiu
14 god
Plavi pojas
KLUBI I KARATESË "DARDANIA"

Elona Ibrahimi
16 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Valza Gashi
14 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Rinesa Osmani
15 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Lucija Utovac
14 god
Braon pojas
KARATE KLUB METKOVIĆ

Ana Filipović
16 god
Braon pojas
KK Globus Čakovec

MARTA RAIĆ
16 god
Braon pojas
KK CROHERC

Lucija Mileta
16 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Klara Ivanković
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Široki Brijeg

Kumite | U14 | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 15
Balša Vojinović
14 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Balić Alan
12 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Stefan Cebalović
14 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Ardit Qoqaj
11 god
Zeleni pojas
KLUBI I KARATESË "DARDANIA"

Jon Rukulli
12 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Mitrovica"

Dren Gashi
12 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

David Petrina
12 god
Plavi pojas
KK CROHERC

Jan Chrenko
14 god
Oranž pojas
CMK Banksa Bistrica

Denis Zulkovski
14 god
Braon pojas
DZAMMAY

Andrii Kinashcukk
13 god
Braon pojas
DZAMMAY

Vladislav Fedoriv
14 god
Braon pojas
DZAMMAY

Nazarii Horodchuk
14 god
Zeleni pojas
DZAMMAY

Karlo Ramljak
13 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Dario Turk
12 god
Braon pojas
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Trim Curri
14 god
Braon pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | U14 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 15
Balša Vojinović
14 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Sergej Laušević
13 god
Braon pojas
Karate klub "RIS"

Vuk Zogović
14 god
Braon pojas
Karate klub "RIS"

Nenad Đuričić
12 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Petar Radovanović
13 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Lum Maksuti
12 god
Zeleni pojas
KLUBI I KARATESË "DARDANIA"

Dren Gashi
12 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Lado Vuković
14 god
Zeleni pojas
Gorstak

Martin Mandžo
12 god
Plavi pojas
KK CROHERC

Denis Zulkovski
14 god
Braon pojas
DZAMMAY

Andrii Kinashcukk
13 god
Braon pojas
DZAMMAY

Nazarii Horodchuk
14 god
Zeleni pojas
DZAMMAY

Petar Šakota
14 god
Braon pojas
Karate klub Široki Brijeg

Dario Barac
13 god
Bijeli pojas
Karate savez regije Hercegovina

Trim Curri
14 god
Braon pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | U14 | M | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 13
Nenad Đuričić
12 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Martin Jaramaz
13 god
Braon pojas
Onogost

Filip Bojić
12 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

MARKO PERIŠIĆ
13 god
Zeleni pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

ALJOŠA KUSALOVIĆ
12 god
Žuti pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Enrik Pjetri
12 god
Braon pojas
KARATE KAMZA

Loren Šarić
14 god
Braon pojas
Karate Klub "Sloboda" Tuzla BiH

Franjo Juričić
13 god
Plavi pojas
KK CROHERC

Jakup Sitar
13 god
Zeleni pojas
CMK Banksa Bistrica

Vasil Bilous
13 god
Zeleni pojas
DZAMMAY

Kostiantyn Bohachov Kostiantyn
13 god
Oranž pojas
DZAMMAY

Matej Marić
14 god
Oranž pojas
Karate savez regije Hercegovina

Duje Mihaljević
12 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB METKOVIĆ

Kumite | U14 | M | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 13
Stevo Mrdak
14 god
Braon pojas
Karate klub "RIS"

Jovan Bogdanović
14 god
Plavi pojas
Karate Klub Bijela

ALIMPIJE ĐURETIĆ
12 god
Zeleni pojas
Karate klub Kondor

Luka Marković
12 god
Zeleni pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Vladimir Cakovič
14 god
Zeleni pojas
Rakovica Kanon

Fisnik Halimi
14 god
Braon pojas
KLUBI I KARATESË "DARDANIA"

Miljenko Vasil
14 god
Crni pojas 1.DAN
Karate savez regije Hercegovina

Sven Strahija
13 god
Plavi pojas
KK Globus Čakovec

Lazar Djurcevic
12 god
Zeleni pojas
VUKOVI

Vasil Bilous
13 god
Zeleni pojas
DZAMMAY

Kostiantyn Bohachov Kostiantyn
13 god
Oranž pojas
DZAMMAY

Luka Durbić
13 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Duje Mihaljević
12 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB METKOVIĆ

Kumite | U14 | M | +55 kg / Prijavljenih takmičara: 14
Lazar Đerković
14 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Tadija Keljanovic
14 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Jovan Bogdanović
14 god
Plavi pojas
Karate Klub Bijela

Aleksandar Džoganović
14 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Danilo Vujisic
12 god
Oranž pojas
Gorstak

Nemanja Dragaš
14 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Matija Ivanović
12 god
Zeleni pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Spasoje Kovačević
14 god
Zeleni pojas
Rakovica Kanon

Ivan Kambur
14 god
Zeleni pojas
DZAMMAY

Mihailo Kryvoschunko
14 god
Crni pojas 1.DAN
DZAMMAY

Denis Kudronsky
14 god
Plavi pojas
DZAMMAY

Oleksii Krasylin
13 god
Zeleni pojas
DZAMMAY

hassan selimovic
13 god
Braon pojas
Jion Peb Bihac

jusuf murtić
12 god
Braon pojas
Jion Peb Bihac

Kumite | U14 | Ž | -42 kg / Prijavljenih takmičara: 11
Jovana Ljiljanić
12 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Jovana Bogdanović
12 god
Zeleni pojas
Karate Klub Bijela

Jovana Damjanović
12 god
Plavi pojas
Karate Klub Bijela

Ljubica Vlahovic
12 god
Braon pojas
Gorstak

MIA MUSA
13 god
Plavi pojas
KK CROHERC

Ivka Hutkova
13 god
Braon pojas
CMK Banksa Bistrica

Oleksandra Turchan
13 god
Žuti pojas
DZAMMAY

Marija Radnić
13 god
Braon pojas
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Laura Zelenika
13 god
Plavi pojas
Karate klub Široki Brijeg

Petra Bandić
13 god
Oranž pojas
Karate savez regije Hercegovina

Suela Arifi
11 god
Braon pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | U14 | Ž | -47 kg / Prijavljenih takmičara: 14
Anja Ćosović
12 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Jana Ljiljanić
12 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Lara Mazalica
13 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Jovana Damjanović
12 god
Plavi pojas
Karate Klub Bijela

Anja Nikolić
13 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Mateja Pantic
12 god
Žuti pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Dineta Sylejmani
13 god
Plavi pojas
KLUBI I KARATESË "DARDANIA"

Yllka Hyseni
14 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Qendresa Ibrahimi
13 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Martina Glamuzina
13 god
Plavi pojas
KK CROHERC

Gordana Galić
13 god
Braon pojas
Karate klub Široki Brijeg

Marija Mandić
13 god
Oranž pojas
Karate savez regije Hercegovina

Borja Šutić
13 god
Plavi pojas
PORTO TOLERO

Marta Ribičić
13 god
Zeleni pojas
Dalmacija

Kumite | U14 | Ž | +47 kg / Prijavljenih takmičara: 21
Anja Ćosović
12 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Jana Ljiljanić
12 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Jovana Kotlaja
13 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Nikolina Djurović
14 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Yllëza Rama
13 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Nataša Nedić
13 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

ANASTASIJA KOPRIVICA
13 god
Zeleni pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Šila Rudalija
13 god
Plavi pojas
KK "Novi Grad" Sarajevo

Sara Sejdiu
14 god
Plavi pojas
KLUBI I KARATESË "DARDANIA"

Lea Rukulli
14 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Mitrovica"

Qendresa Ibrahimi
13 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Tia Križaić
13 god
Plavi pojas
KK Globus Čakovec

Liliana Mala
14 god
Plavi pojas
CMK Banksa Bistrica

Lucia Dvorska
14 god
Oranž pojas
CMK Banksa Bistrica

Simona Snirerova
14 god
Oranž pojas
CMK Banksa Bistrica

Lea Luptakova
13 god
Žuti pojas
CMK Banksa Bistrica

Lea Oszvaldova
14 god
Oranž pojas
CMK Banksa Bistrica

Kiara Šarić
14 god
Plavi pojas
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Elena Marić
13 god
Žuti pojas
Karate klub Široki Brijeg

Denea Franić Radić
13 god
Zeleni pojas
PORTO TOLERO

Nina Elpeza
14 god
Crni pojas 2.DAN
Dalmacija

Kumite | U12 | M | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 11
David Vulanović
11 god
Braon pojas
Onogost

Lazar Perisic
10 god
Oranž pojas
Gorstak

Mihailo Bjelic
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Branko Lazović
12 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Marko Laković
11 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

BALŠA VUKČEVIĆ
10 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

MATIJA KUŠTROV
11 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Martin Gašpar
10 god
Oranž pojas
CMK Banksa Bistrica

Mychailoo Vasylesky
11 god
Zeleni pojas
DZAMMAY

Mykyta Yakiviuk Mykyta
10 god
Bijeli pojas
DZAMMAY

OSMAN 2 BESIC
10 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

Kumite | U12 | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 15
Aleksa Papić
12 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Justin Marojević
12 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Ratko Grujic
11 god
Oranž pojas
Gorstak

Dejan Rakocevic
12 god
Oranž pojas
Gorstak

Bakir Đug
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

LAZAR GARDAŠEVIĆ
11 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Yll Vrella
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Rudar Velenje

Ivan Knežević
12 god
Plavi pojas
Karate klub UNSU

Vukasovic Onjen
11 god
Žuti pojas
Rakovica Kanon

Petar Bubalo
10 god
Bijeli pojas
Rakovica Kanon

Miroslav Gašpar
11 god
Oranž pojas
CMK Banksa Bistrica

Mychailoo Vasylesky
11 god
Zeleni pojas
DZAMMAY

Denys Osypchuk Denys
12 god
Oranž pojas
DZAMMAY

Klepo Dominik
11 god
Zeleni pojas
Dalmacija

Ivano Beader
11 god
Oranž pojas
Dalmacija

Kumite | U12 | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 16
Filip Šoškić
12 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Balša Nedić
11 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

MATIJA BOLJEVIĆ
10 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

RADOMIR MADŽAROVIĆ
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

ĐORĐE KARIĆ
12 god
Žuti pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

MIROSLAV BOŠKOVIĆ
10 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

SAŠA PEJOVIĆ
12 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

LAZAR GARDAŠEVIĆ
11 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Ardit Qoqaj
11 god
Zeleni pojas
KLUBI I KARATESË "DARDANIA"

Yll Vrella
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Rudar Velenje

Dane Juričić
12 god
Plavi pojas
KK CROHERC

Denys Osypchuk Denys
12 god
Oranž pojas
DZAMMAY

Slaven Milošević
11 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

ŽELJKO PERVAN2
11 god
Zeleni pojas
KK CROHERC

Domogoj Tvrde
11 god
Oranž pojas
Dalmacija

Marino Bonačić
11 god
Zeleni pojas
Dalmacija

Kumite | U12 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 9
Radoje Čabarkapa
10 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Nenad Đuričić
12 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

LAZAR GARDAŠEVIĆ
11 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Lirim Kosumi
11 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Marsel Pulaj
12 god
Zeleni pojas
KARATE KAMZA

Lum Maksuti
12 god
Zeleni pojas
KLUBI I KARATESË "DARDANIA"

Lazar Mitic
11 god
Zeleni pojas
Rakovica Kanon

MIHAEL Miličević
11 god
Plavi pojas
KK CROHERC

ANTE BEVANDA
11 god
Plavi pojas
KK CROHERC

Kumite | U12 | M | +45 kg / Prijavljenih takmičara: 16
Radoje Čabarkapa
10 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Milan Dzaković
10 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Matija Laketić
11 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Stefan Miljanić
12 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Nenad Đuričić
12 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Anton Elezović
10 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Stefan Vujisic
12 god
Oranž pojas
Gorstak

NIKOLA KOPRIVICA
11 god
Žuti pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Maksim Jovovic
11 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Ajdin Sadiković
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Rudar Velenje

Ante Josip Smoljan
9 god
Žuti pojas
Karate savez regije Hercegovina

Burakovskyi Ivan Burakovskyi Ivan
12 god
Zeleni pojas
DZAMMAY

Roko Vlahov
12 god
Braon pojas
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Matej Zeljko
12 god
Braon pojas
Karate klub Široki Brijeg

Valentino Sličkovič
11 god
Oranž pojas
Karate klub Široki Brijeg

JOVAN ULIĆEVIĆ
12 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kumite | U12 | Ž | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Vasilija Bijelović
10 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

JOVANA VUKOVIĆ
11 god
Zeleni pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Marija Gavriilović
11 god
Braon pojas
Karate klub UNSU

Aida Trstenjak
12 god
Plavi pojas
KK Globus Čakovec

Kholodik Olha Kholodiuk Olha
10 god
Oranž pojas
DZAMMAY

Yulia Romaniluk
10 god
Bijeli pojas
DZAMMAY

Suela Arifi
11 god
Braon pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | U12 | Ž | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 15
Vasilisa Miranović
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Katarina Djukic
11 god
Oranž pojas
Gorstak

Šejla Ašćić
10 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

Milica Mia Vujić
10 god
Braon pojas
Karate klub UNSU

Marija Gavriilović
11 god
Braon pojas
Karate klub UNSU

Mila Novakovic
11 god
Oranž pojas
Rakovica Kanon

Paulina Magdalenić
11 god
Zeleni pojas
KK Globus Čakovec

Zoja Bobokova
11 god
Zeleni pojas
CMK Banksa Bistrica

Yulia Romaniluk
10 god
Bijeli pojas
DZAMMAY

Antea Mileta
10 god
Žuti pojas
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Ena Opančar
12 god
Oranž pojas
Karate savez regije Hercegovina

Mare Mileta
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Široki Brijeg

Mare Mileta
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Suela Arifi
11 god
Braon pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Klara Livaic
11 god
Plavi pojas
Dalmacija

Kumite | U12 | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 11
Marija Ralević
11 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Hanna Vlahovic
11 god
Oranž pojas
Gorstak

LANA ROSIĆ
11 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Marija Čizmović
11 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Ezana Sylejmani
11 god
Zeleni pojas
KLUBI I KARATESË "DARDANIA"

Laura Strahija
12 god
Plavi pojas
KK Globus Čakovec

Iva Lovrić
12 god
Plavi pojas
KK CROHERC

Lara Šakotić
10 god
Zeleni pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Klara Lakoš
12 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

MARTA STOJIĆ2
11 god
Zeleni pojas
KK CROHERC

Lana Plazibat
12 god
Zeleni pojas
Dalmacija

Kumite | U12 | Ž | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 15
Maša Ćosović
10 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

Izabela Hakanjin
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Stefani Selimović
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Dunja Kovačević
10 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Viktorija Vukadinović
12 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Radmila Vujačić
12 god
Zeleni pojas
Onogost

Vasilisa Čizmović
11 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Ezana Sylejmani
11 god
Zeleni pojas
KLUBI I KARATESË "DARDANIA"

Diana Kajtazi
12 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Mitrovica"

Marija Trifković
12 god
Braon pojas
Karate klub UNSU

SOFIJA MIKULIĆ
12 god
Zeleni pojas
Karate Klub Bijela

Marija Ivanković
10 god
Plavi pojas
Karate klub Široki Brijeg

Ilijana Nakuć
11 god
Plavi pojas
KK CROHERC

Sara Štrbić
10 god
Zeleni pojas
PORTO TOLERO

Mia Soldić
11 god
Zeleni pojas
Dalmacija

Kumite | U12 | Ž | +45 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Maša Ćosović
10 god
Zeleni pojas
Pljevlja 2016

VASILISA PETKOVIĆ MILOŠEVIĆ
11 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Dunja Ković
11 god
Žuti pojas
Rakovica Kanon

Marija Trifković
12 god
Braon pojas
Karate klub UNSU

SOFIJA MIKULIĆ
12 god
Zeleni pojas
Karate Klub Bijela

Kumite | U10 | M | -26 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Vladimir Raičević
10 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Marko Konatar
10 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

DAMJAN VUKČEVIĆ
8 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

PAVLE TOMAŠEVIĆ
9 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

STEFAN ATELJEVIĆ
9 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Jakov Šaravanja
9 god
Zeleni pojas
Karate savez regije Hercegovina

David Kovačić
10 god
Zeleni pojas
KK Globus Čakovec

Kumite | U10 | M | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 11
Vasilije Laketić
9 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Miloš Vujinović
10 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Vuk Vuković
10 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Šćepan Ivanović
10 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Aleksa Majski Rakocevic
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Lazar Grujic
9 god
Žuti pojas
Gorstak

DANIJEL STANIŠIĆ
9 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

VANJA VUČINIĆ
9 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Ozlhohin Ozhohin Volodymyr
8 god
Oranž pojas
DZAMMAY

Maksim Borchuk
9 god
Žuti pojas
DZAMMAY

Mihael Hrkać
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Široki Brijeg

Kumite | U10 | M | -34 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Petar Riha
10 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Vuk Cimbaljević
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Lazar Rakocevic
8 god
Oranž pojas
Gorstak

Nikola Marojević
10 god
Zeleni pojas
Onogost

Ilia Zhytariuk illia
8 god
Bijeli pojas
DZAMMAY

Dmytro Korzh Dmytro
9 god
Žuti pojas
DZAMMAY

Maksim Borchuk
9 god
Žuti pojas
DZAMMAY

Ivano Milicević
10 god
Oranž pojas
Karate savez regije Hercegovina

Kumite | U10 | M | -38 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Viktor Dakić
9 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Vuk Cimbaljević
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Uroš Banović
10 god
Zeleni pojas
Onogost

Pavle Davidović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Dragan Soldo
10 god
Braon pojas
Karate savez regije Hercegovina

Dovhan Yurii Yurriii
10 god
Zeleni pojas
DZAMMAY

Ante Kaleb
9 god
Oranž pojas
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite | U10 | M | +38 kg / Prijavljenih takmičara: 9
Vuk Cimbaljević
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Aleks Simonović
10 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Ivan Dijanić
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Petar Slukić
10 god
Plavi pojas
KK Globus Čakovec

Dovhan Yurii Yurriii
10 god
Zeleni pojas
DZAMMAY

Roko Rončević
9 god
Oranž pojas
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Viktor Kvesić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Široki Brijeg

Ivano Ivanković
10 god
Zeleni pojas
KK CROHERC

Nevenko Pehar 2
9 god
Zeleni pojas
KK CROHERC

Kumite | U10 | Ž | -28 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Jovana Cetkovic
9 god
Oranž pojas
Gorstak

AMINA DELIĆ
8 god
Žuti pojas
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

Franka Savić
8 god
Oranž pojas
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite | U10 | Ž | -32 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Tara Ćupić
11 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Darija Savić
10 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Dina Katana
10 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Lana Šuša
10 god
Plavi pojas
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Gabrijela Burić
9 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite | U10 | Ž | -36 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Elena Martinović
11 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Sofija Vučković
11 god
Zeleni pojas
Onogost

DOROTEA KRIVOKAPIĆ
10 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Milica Mia Vujić
9 god
Braon pojas
Karate klub UNSU

Kumite | U10 | Ž | +36 kg / Prijavljenih takmičara: 6
KUKIĆ ANA
9 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

DOROTEA KRIVOKAPIĆ
10 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Mina Kuzman
11 god
Braon pojas
Onogost

Klara Lovrić
10 god
Oranž pojas
Karate klub Široki Brijeg

Iva Maric
10 god
Žuti pojas
Karate klub Široki Brijeg

Iva Vasilj
10 god
Žuti pojas
Karate savez regije Hercegovina

Kumite | U8 | M | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Luka Konatar
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Sahershen Artem Shershen Artem
7 god
Žuti pojas
DZAMMAY

Artem Plakhotniuk Artem
8 god
Žuti pojas
DZAMMAY

Denis Pavscuk
7 god
Žuti pojas
DZAMMAY

Timofil Prokopief
8 god
Žuti pojas
DZAMMAY

Roko Županović
8 god
Žuti pojas
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite | U8 | M | +30 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Luka Konatar
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Tarik Nikezić
7 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | U8 | Ž | -28 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Lana Prelević
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | U8 | Ž | +28 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Ajla Dodić
9 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | Kata team - Kadeti, Juniori | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate klub Bar
  • Nemanja Vuksanović
  • Nikola Milić
  • Kenan Nikočević

Kate | Kata team - Kadeti, Juniori | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate Klub Bijelo Brdo
  • ANASTASIJA KUJAVIĆ
  • JOVANA MILAKIĆ
  • SUNČICA NEŠIĆ

Kate | Kata team - U21 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate klub Bar
  • Arijan Kočan
  • Kenan Nikočević
  • Vladimir Mijač

Kate | Kata team - U14 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 3
Karate klub Bar
  • Aleksa Janjić
  • Đorđe Stojanović
  • Ajsel Gerschwitz

Karate klub "RIS"
  • Amil Ciguljin
  • Amar Ajanovic
  • Amar Bisić

Karate klub "RIS"
  • Marko Krvavac
  • Marko Purić
  • Marko Jovic

Kate | Kata team - U14 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 6
DZAMMAY
  • Ivan Kambur
  • Denis Zulkovski
  • Andrii Kinashcukk

DZAMMAY
  • Ivan Kambur
  • Denis Zulkovski
  • Denis Kudronsky

DZAMMAY
  • Denis Zulkovski
  • Andrii Kinashcukk
  • Oleksii Krasylin

DZAMMAY
  • Denis Zulkovski
  • Andrii Kinashcukk
  • Denis Kudronsky

KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Almir Perović
  • Arian Bejta
  • Simon Simonović

Karate klub Bar
  • Aleksa Janjić
  • Đorđe Stojanović
  • Ajsel Gerschwitz

Kate | Kata team - U14 | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 3
Karate klub Rudar Velenje
  • Lana Hlišć
  • Elena Bošnjić
  • Hana Pratnemer

KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Izabela Hakanjin
  • Yllëza Rama
  • Djelza Muratović

KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Izabela Hakanjin
  • Yllëza Rama
  • Djelza Muratović

Kate | Kata team - U12 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 5
Karate Club Rei
  • Edon Emsha
  • Mustafa Adzemović
  • Armin Gurzaković

Karate Klub "KAKATO" Dubrovnik
  • Dali Macanović
  • Antonio Mikulić
  • Marko Radivojević

KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Armin Lajka
  • Anton Elezović
  • Agron Lulgjuraj

Karate klub Rudar Velenje
  • Ajdin Sadiković
  • Vito Lipuš Smajlović
  • Yll Vrella

Karate klub Bar
  • Novak Gvozdenović
  • Aleksa Barjaktarović
  • Benjamin Aljošević

Kate | Kata team - U12 | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 4
Karate Klub "KAKATO" Dubrovnik
  • Asia Vlašić
  • Nikoleta Popović
  • Nea Matičević

Karate klub Bar
  • Kristina Bokovac
  • Ajla Berjašević
  • Tatjana Odović

Karate klub "Iskra"
  • Viktorija Raičević
  • Katarina Vlahović
  • Tamara Klisić

KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Lejla Nišić
  • Katarina Janković
  • Nejla Hodžić

Kumite | Cadeti U16 | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 3
Karate klub Široki Brijeg
  • Klara Ivanković
  • Bruna Ćorić

Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
  • Elona Ibrahimi
  • Rinesa Osmani

Pljevlja 2016
  • Anja Ćosović
  • Jovana Ljiljanić
  • Jana Ljiljanić
  • Iva Ljiljanić

Kumite | Cadeti U16 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 4
DZAMMAY
  • Burlaka Dmitro
  • Roman Panfilov
  • Yahoslav Popovyc

DZAMMAY
  • Valentin Kiriev
  • Roman Panfilov
  • Yahoslav Popovyc

Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
  • Qendrim Halimi
  • Meriton Zhdrella
  • Hamz Haliti
  • Trim Curri

Karate Klub Fokus Niksic
  • Lazar Potpara
  • Miloš Cvijović
  • Aleksandar Džoganović
  • Luka Marković

Kumite | Juniori U18 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Albert Rudović
  • Matija Bojić
  • Lazar Kosović

Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
  • Arlind Selmanaj
  • Hamz Haliti

Kumite | Juniori U18 | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
  • Njomza Osmani
  • Zanita Gashi
  • Redona Gashi
  • Elona Ibrahimi