Prvenstvo Crne Gore za seniore


Prvenstvo Crne Gore za seniore

Informacije


Prvenstvo Crne Gore za seniore

22. Feb 2020.

21. Feb 2020. @ 14:00h (krajnji rok za prijavu)

Studentska L2

Podgorica , Crna Gora

KSCG

Kotizacija: pojedinačno 10 EUR, ekipno 15 EUR


PROPOZICIJE

Satnica:

Od 08:00 – 09:00 Prijava takmičara, pregled dokumentacije i vaganje

Od 09:00 Početak takmičenja


KATE:

Kate će se izvoditi u pojedinačnoj I ekipnoj konkurenciji. Takmičenje će se odvijati po WKF

pravilima. BUNKAI će se izvoditi u finalu i u meču za treće mjesto.

NAPOMENA: PRAVO NASTUPA NA PRVENSTVU IMAĆE ISKLJUČIVO UREDNO REGISTROVANI

TAKMIČARI ZA 2020. GODINU.


ZAŠTITNA OPREMA:

Obaveza takmičara, odnosno klubova je da obezbijedi sledeće:

1. Obavezna zaštitna oprema WKF,

2. Ljekarski pregled ne stariji od 6 mjeseci,

3. Obavezna polisa osiguranje.


Kate


Kate | Seniori | M

Kate | Seniori | M | Ekipno

Kate | Seniori | Ž

Kate | Seniori | Ž | Ekipno

Kumite


Kumite | Seniori | M | -60 kg

Kumite | Seniori | M | -67 kg

Kumite | Seniori | M | -75 kg

Kumite | Seniori | M | -84 kg

Kumite | Seniori | M | +84 kg

Kumite | Seniori | M | Ekipno

Kumite | Seniori | Ž | -50 kg

Kumite | Seniori | Ž | -55 kg

Kumite | Seniori | Ž | -61 kg

Kumite | Seniori | Ž | -68 kg

Kumite | Seniori | Ž | +68 kg

Kumite | Seniori | Ž | Ekipno

Kontakt osobe

Veljko Brnovic

Karatesavezcg@gmail.com

020648411


Hoteli

Bilten


Kotizacija

Pojedinačno: 10 €

Ekipno: 15 €

Generalni poredak

Klub Zlatne Srebrne Bronzane
Karate klub Omladinac 10 5 2
Karate klub Buducnost 3 2 2
Karate klub Bar 2 0 3
Onogost 1 0 1
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" 0 3 0
Karate Klub Fokus Niksic 0 1 0
Karate klub "RIS" 0 1 0
Karate Klub "Podgorica" 0 1 0
Karate Club Rei 0 0 1
Šotokan tim 0 0 1
Pljevlja 2016 0 0 1

Kate - Pojedinačno

Kate | Seniori | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000837 Biserka Radulovic Karate klub Buducnost
2. MNE000807 Mia Roganovic Karate klub Buducnost
3. MNE000810 Jovana Maric Karate klub Buducnost
3. MNE000522 Ivana Bujković Karate klub Bar

Kate | Seniori | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000526 Vladimir Mijač Karate klub Bar
2. MNE000274 Mijat Vojvodić Karate Klub "Podgorica"
3. MNE000826 Filip Bakic Karate klub Buducnost
3. MNE000421 Kenan Nikočević Karate klub Bar

Kate - Ekipno

Kate | Seniori | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Buducnost MNE000807 Mia Roganovic
MNE000808 Iva Popovic
MNE000810 Jovana Maric
2. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000462 Seida Suma
MNE000464 Antigona Ramović
MNE000469 Diellëza Rama

Kate | Seniori | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE000405 Arijan Kočan
MNE000421 Kenan Nikočević
MNE000526 Vladimir Mijač
2. Karate klub Buducnost MNE001038 Rijad Mandic
MNE000826 Filip Bakic
MNE000853 Milos Gorovic

Kumite - Pojedinačno

Kumite | Seniori | Ž | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003831 Anja Jovic Karate klub Omladinac

Kumite | Seniori | Ž | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000054 Jelena Maksimovic Karate klub Omladinac
2. MNE000580 Saša Bojović Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | Seniori | M | -60 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000080 Nenad Dulovic Karate klub Omladinac

Kumite | Seniori | M | -67 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000059 Mario Hodzic Karate klub Omladinac
2. MNE000237 Janko Dzevardanovic Karate klub Omladinac
3. MNE000900 Admir Selović Karate Club Rei
3. MNE000889 Milan Božović Šotokan tim

Kumite | Seniori | Ž | -61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000057 Ksenija Milickovic Karate klub Omladinac
2. MNE000100 Jovana Strujić Karate klub "RIS"
3. MNE000487 Dijana Miljanić Karate klub Omladinac

Kumite | Seniori | Ž | -68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000076 Marina Rakovic Karate klub Omladinac
2. MNE000469 Diellëza Rama KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Seniori | Ž | +68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000079 Ksenija Rajovic Karate klub Omladinac
2. MNE000061 Dragana Konjevic Karate klub Omladinac

Kumite | Seniori | M | -84 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000103 Nikola Malović Onogost
2. MNE000051 Lazar Kukulicic Karate klub Omladinac
3. MNE000087 Andrija Fatic Karate klub Omladinac

Kumite | Seniori | M | -75 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000065 Bojan Boskovic Karate klub Omladinac
2. MNE000055 Balsa Milickovic Karate klub Omladinac
3. MNE000294 Stefan Gojčević Karate klub Bar
3. MNE003769 Nemanja Brašanac Pljevlja 2016

Kumite | Seniori | M | +84 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000824 Almir Cecunjanin Karate klub Buducnost
2. MNE001039 Ilija Radonjic Karate klub Omladinac
3. MNE000488 Predrag Smolović Onogost

Kumite - Ekipno

Kumite | Seniori | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE000054 Jelena Maksimovic
MNE000061 Dragana Konjevic
MNE000076 Marina Rakovic
MNE000079 Ksenija Rajovic
2. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000462 Seida Suma
MNE000464 Antigona Ramović
MNE000469 Diellëza Rama

Kumite | Seniori | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE000051 Lazar Kukulicic
MNE000055 Balsa Milickovic
MNE000059 Mario Hodzic
MNE000065 Bojan Boskovic
MNE000080 Nenad Dulovic
MNE000087 Andrija Fatic
MNE001039 Ilija Radonjic

Kate - Pojedinačno

Kate - Ekipno

Kumite - Pojedinačno

Kumite - Ekipno

Ukupno prijava / klubovi / države: 46 / 13 / 1 Ispis

Prijavljeni klubovi

Prijavljeni takmičari

Kumite | Seniori | M | -60 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Nenad Dulovic
21 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Kumite | Seniori | M | -67 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Mario Hodzic
22 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Janko Dzevardanovic
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Admir Selović
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Club Rei

Milan Božović
20 god
Crni pojas 1.DAN
Šotokan tim

Kumite | Seniori | M | -75 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Balsa Milickovic
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Bojan Boskovic
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Stefan Bajić
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "RIS"

Stefan Gojčević
21 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Pavle Babić
21 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić

Nemanja Brašanac
29 god
Crni pojas 1.DAN
Pljevlja 2016

Kumite | Seniori | M | -84 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Lazar Kukulicic
24 god
Braon pojas
Karate klub Omladinac

Andrija Fatic
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Nikola Malović
23 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Kumite | Seniori | M | +84 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Ilija Radonjic
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Almir Cecunjanin
35 god
Crni pojas 4.DAN
Karate klub Buducnost

Predrag Smolović
21 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Kumite | Seniori | Ž | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Anja Jovic
23 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Kumite | Seniori | Ž | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Jelena Maksimovic
25 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Saša Bojović
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | Seniori | Ž | -61 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Ksenija Milickovic
20 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Jovana Strujić
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "RIS"

Dijana Miljanić
23 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Kumite | Seniori | Ž | -68 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Marina Rakovic
32 god
Crni pojas 3.DAN
Karate klub Omladinac

Diellëza Rama
19 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Seniori | Ž | +68 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Dragana Konjevic
28 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Ksenija Rajovic
20 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Vasilisa Bujić
20 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Kate | Seniori | M / Prijavljenih takmičara: 9
Dusan Petrovic
18 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Omladinac

Rijad Mandic
16 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Buducnost

Mijat Vojvodić
28 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub "Podgorica"

Filip Bakic
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Milos Gorovic
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Arijan Kočan
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Kenan Nikočević
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Admir Selović
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Club Rei

Vladimir Mijač
20 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Kate | Seniori | Ž / Prijavljenih takmičara: 9
Andjela Lapcic
17 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Omladinac

Nataša Džuver
16 god
Braon pojas
KK POTOCI

Mia Roganovic
21 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Buducnost

Iva Popovic
19 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Buducnost

Jovana Maric
21 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Buducnost

Mila Mrakovic
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Biserka Radulovic
31 god
Crni pojas 4.DAN
Karate klub Buducnost

Ivana Bujković
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Maša Bulajić
17 god
Braon pojas
Šotokan tim

Kumite | Seniori | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate klub Omladinac
  • Lazar Kukulicic
  • Balsa Milickovic
  • Mario Hodzic
  • Bojan Boskovic
  • Nenad Dulovic
  • Andrija Fatic
  • Ilija Radonjic

Kumite | Seniori | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Karate klub Omladinac
  • Jelena Maksimovic
  • Dragana Konjevic
  • Marina Rakovic
  • Ksenija Rajovic

KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Seida Suma
  • Antigona Ramović
  • Diellëza Rama

Kate | Seniori | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Karate klub Buducnost
  • Rijad Mandic
  • Filip Bakic
  • Milos Gorovic

Karate klub Bar
  • Arijan Kočan
  • Kenan Nikočević
  • Vladimir Mijač

Kate | Seniori | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Karate klub Buducnost
  • Mia Roganovic
  • Iva Popovic
  • Jovana Maric

KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Seida Suma
  • Antigona Ramović
  • Diellëza Rama