41.Karate kup "Oslobodjenja Podgorice"


41.Karate kup "Oslobodjenja Podgorice"

Informacije


41.Karate kup "Oslobodjenja Podgorice"

20. Dec 2020.

19. Dec 2020. @ 18:00h (krajnji rok za prijavu)

Sportski centar "Morača"

Podgorica , Crna Gora

Karate klub "Buducnost"

Kotizacija: pojedinačno 15 EUR, ekipno 0 EUR


Krajnji rok za prijavu:


PROPOZICIJE

Postovani,


Dostavljamo Vam poziv i propozicije za 41.Karate KUP Oslobodjenja – Podgorice,koji ce biti odrzan 20.12.2020 godine (nedelja) u S.C.Moraca,a u

skladu sa svim propisanim epidemioloskim mjerama NKT-a. Početak turnira je zakazan za 10 sati. prijave ekipa počinju od 8 sati.

Takmicenje ce se odrzati bez prisustva publike.U dvoranu ce moci uci samo takmicari i njihovi treneri,dok ce svaki klub ucesnik biti duzan da prijavi trenere,

da bi isti dobili akreditacije za ulazak u dvoranu.

Zavisno od broja ucesnika,takmicenje ce se odrzati na 2-3 tatamija.Svi ucesnici su duzni da nose maske i jedino kada nastupaju iste ce skidati.Na tatamiju mogu biti prisutni samo takmicari koji nastupaju i trener.

Po zavrsetku nastupa i dodjele medalja,takmicari moraju napustiti dvoranu.

Za sva ostala pitanja stojimo na raspolaganju.


Srdacan pozdrav.

DOBRO DOSLI!


KATE:

2014 godiste (M)+(Z) karate skola,    bijeli pojas

2013 godiste (M)+(Z) karate skola,    zuti pojas

2012 godiste (M)+(Z) karate skola,    5-4 kyu,        3-2kyu,

2011 godiste (M)+(Z) karate skola,    5-4 kyu.        3-2 kyu,     apsolutni

2010 godiste (M)+(Z) karate skola     5-4 kyu,        3-2 kyu,     apsolutni

2009 godiste (M)+(Z) karate skola     5-4 kyu,       3-2 kyu,     apsolutni

2008 godiste (M)+(Z)                         5-4 kyu,       3-2 kyu,     apsolutni

2007 gidtse (M)+(Z)                           5-4kyu,         3-2 kyu,    apsolutni

CADETI,JUNIORI,U-21 (M)(Z)                              3-2 kyu,    apsolutni

Bjeli pojas           TEY KYOKY SODAN

Zuti pojas            TEY KYOKY SODAN,HEAN SODAN

5-4 kyu                TEY KYOKY SODAN,NEAN 1,2,3

3-2 kyu                 HEAN 1,2,3,4,5  majstorska

Apsolutni nivo    MAJSTORSKE KATE


ZAŠTITNA OPREMA:

Kompletna zastitna oprema.


Kate


Kate | U21 | M | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | U21 - Apsolutna | M | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | Juniori | M | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | Juniori - Apsolutna | M | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | Kadeti, | M | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | Kadeti - Apsolutna | M | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2007-1.NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2007-2.NIVO | M | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | 2007-APSOLUTNA | M | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2008 - 1.NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2008 - 2.NIVO | M | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | 2008 - APSOLUTNA | M | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2009 - karate skola | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | 2009 - 1.NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2009 - 2.NIVO | M | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | 2009 - Apsolutna | M | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2010 - karate skola | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | 2010 - 1.NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2010 - 2.NIVO | M | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | 2010 - APSOLUTNA | M | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2011 - karate skola | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | 2011 - 1.nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2011 - 2.nivo | M | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | 2011 - Apsolutna | M | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2012 - karate skola | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | 2012 - 1.NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2012 - 2.NIVO | M | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | 2013 - karate skola | M | -Bijeli pojas

Kate | 2013 | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | 2014 I MLADJI - karate skola | M | -Bijeli pojas

Kate | 2014 I MLADJI | M | -Bijeli pojas

Kate | U21 | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | U21 - Apsolutna | Ž | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | Juniori | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | Juniori - Apsolutna | Ž | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | Kadeti | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | Kadeti- Apsolutna | Ž | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2007-1.NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2007-2.NIVO | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | 2007-APSOLUTNA | Ž | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2008 - 1.NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2008 - 2.NIVO | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | 2008 - APSOLUTNA | Ž | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2009 - karate skola | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | 2009 - 1.NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2009 - 2.NIVO | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | 2009 - Apsolutna | Ž | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2010 - karate skola | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | 2010 - 1.NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2010 - 2.NIVO | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | 2010 - APSOLUTNA | Ž | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2011 - karate skola | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | 2011 - 1.nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2011 - 2.nivo | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | 2011 - Apsolutna | Ž | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2012 - karate skola | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | 2012 - 1.NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2012 - 2.NIVO | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | 2013 - karate skola | Ž | -Bijeli pojas

Kate | 2013 | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | 2014 I MLADJI - karate skola | Ž | -Bijeli pojas

Kate | 2014 I MLADJI | Ž | -Bijeli pojas

Kumite


Kumite | Kadeti (2005 - 2006) | M | -52 kg

Kumite | Kadeti (2005 - 2006) | M | -57 kg

Kumite | Kadeti (2005 - 2006) | M | -63 kg

Kumite | Kadeti (2005 - 2006) | M | -70 kg

Kumite | Kadeti (2005 - 2006) | M | +70 kg

Kumite | 2007 | M | -40 kg

Kumite | 2007 | M | -45 kg

Kumite | 2007 | M | -50 kg

Kumite | 2007 | M | -55 kg

Kumite | 2007 | M | +55 kg

Kumite | 2008 | M | -37 kg

Kumite | 2008 | M | -42 kg

Kumite | 2008 | M | -47 kg

Kumite | 2008 | M | -52 kg

Kumite | 2008 | M | +52 kg

Kumite | 2009 | M | -35 kg

Kumite | 2009 | M | -40 kg

Kumite | 2009 | M | -45 kg

Kumite | 2009 | M | -50 kg

Kumite | 2009 | M | +50 kg

Kumite | 2010 | M | -30 kg

Kumite | 2010 | M | -35 kg

Kumite | 2010 | M | -40 kg

Kumite | 2010 | M | -45 kg

Kumite | 2010 | M | +45 kg

Kumite | 2011-2012 | M | -26 kg

Kumite | 2011-2012 | M | -30 kg

Kumite | 2011-2012 | M | -34 kg

Kumite | 2011-2012 | M | -38 kg

Kumite | 2011-2012 | M | +38 kg

Kumite | Kadeti (2005 - 2006) | Ž | +54 kg

Kumite | Kadeti (2005 - 2006) | Ž | -54 kg

Kumite | Kadeti (2005 - 2006) | Ž | -47 kg

Kumite | 2007 | Ž | -47 kg

Kumite | 2007 | Ž | -54 kg

Kumite | 2007 | Ž | +54 kg

Kumite | 2008 | Ž | +50 kg

Kumite | 2008 | Ž | -35 kg

Kumite | 2008 | Ž | -40 kg

Kumite | 2008 | Ž | -45 kg

Kumite | 2008 | Ž | -50 kg

Kumite | 2009 | Ž | +40 kg

Kumite | 2009 | Ž | -32 kg

Kumite | 2009 | Ž | -34 kg

Kumite | 2009 | Ž | -37 kg

Kumite | 2009 | Ž | -40 kg

Kumite | 2010 | Ž | +40 kg

Kumite | 2010 | Ž | -30 kg

Kumite | 2010 | Ž | -34 kg

Kumite | 2010 | Ž | -37 kg

Kumite | 2010 | Ž | -40 kg

Kumite | 2011-2012 | Ž | +36 kg

Kumite | 2011-2012 | Ž | -28 kg

Kumite | 2011-2012 | Ž | -32 kg

Kumite | 2011-2012 | Ž | -36 kg

Kontakt osobe

Rajko Vujošević

karatebuducnost@t-com.me

069 012 171


Hoteli

Bilten


Kotizacija

Pojedinačno: 15 €

Ekipno: 0 €

Ukupno prijava / klubovi / države: 96 / 4 / 1 Ispis

Prijavljeni klubovi

Prijavljeni takmičari

Kate | 2014 I MLADJI - karate skola | M | -Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 2
Gordan Gregovic
6 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Đorđe Šuleić
6 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2014 I MLADJI - karate skola | Ž | -Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 1
Marija Gracun
6 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2014 I MLADJI | M | -Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 1
Danilo Mićunović
6 god
Žuti pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Kate | 2013 - karate skola | M | -Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 1
Lazar Popovic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Kate | 2013 - karate skola | Ž | -Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Katarina Novakovic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Nadja Bulatovic
6 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Andrea Ćorović
7 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Marija Todorović
7 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2013 | M | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 2
Rodoljub Timotijević
7 god
Oranž pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Lazar Popovic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Kate | 2013 | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Sofia Popovic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Hana Micunovic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Andrea Ćorović
7 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2012 - karate skola | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 1
Toma Kovačević
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Kate | 2012 - karate skola | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 1
Nikolina Bogićević
8 god
Oranž pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2012 - 1.NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Cimur Trofimenko
8 god
Oranž pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Arsenije Burić
8 god
Žuti pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Luka Barjaktarović
8 god
Žuti pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Jakov Mumin
8 god
Žuti pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Matija Božović
8 god
Žuti pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Kate | 2012 - 1.NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 1
Dunja Rajković
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | 2012 - 2.NIVO | M | Zeleni pojas-Plavi pojas / Prijavljenih takmičara: 2
Dušan Božović
8 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Cimur Trofimenko
8 god
Oranž pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Kate | 2011 - karate skola | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 2
Oleg Bozovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Vanja Vujosevic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Kate | 2011 - 1.nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 2
Vukan Kanura
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Lazar Đorojević
8 god
Žuti pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Kate | 2011 - 1.nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 2
Djurdja Todorovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Teodora Ćorović
9 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2011 - 2.nivo | M | Zeleni pojas-Plavi pojas / Prijavljenih takmičara: 2
Mihail Ćirković
9 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Lazar Žerajić
8 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Kate | 2011 - 2.nivo | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas / Prijavljenih takmičara: 1
Teodora Ćorović
9 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2011 - Apsolutna | M | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 2
Mihail Ćirković
9 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Lazar Žerajić
8 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Kate | 2010 - 1.NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 2
Petar Vojinovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Jaroslav Tarahno
10 god
Žuti pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Kate | 2010 - 1.NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Sofija Radosevic
10 god
Oranž pojas
Karate klub Buducnost

Sofija Kuljača
10 god
Oranž pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Djurdja Todorovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Darija Vukovć
10 god
Žuti pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Kate | 2010 - 2.NIVO | M | Zeleni pojas-Plavi pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Andrej Božović
10 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Sergej Raičević
10 god
Plavi pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Marko Pejović
10 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Mario Popović
10 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Drazen Sutovic
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Buducnost

Kate | 2010 - 2.NIVO | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas / Prijavljenih takmičara: 1
Teodora Medojević
10 god
Oranž pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2010 - APSOLUTNA | M | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 5
Andrej Božović
10 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Blagota Mićunović
10 god
Plavi pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Sergej Raičević
10 god
Plavi pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Uroš Stevović
10 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Drazen Sutovic
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Buducnost

Kate | 2010 - APSOLUTNA | Ž | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 1
Teodora Medojević
10 god
Oranž pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2009 - 1.NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 2
Vasilije Orović
11 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Adam Teplyakov
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Kate | 2009 - 1.NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 2
Iva Barjaktarović
11 god
Žuti pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Jelena Gavrilović
11 god
Žuti pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Kate | 2009 - 2.NIVO | M | Zeleni pojas-Plavi pojas / Prijavljenih takmičara: 2
Andrej Kostić
10 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Uroš Stevović
10 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2009 - Apsolutna | Ž | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 2
Lana Čormaković
11 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Nina Pešić
10 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2009 - Apsolutna | M | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 2
Nikola Stanisic
11 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Strahinja Stevović
11 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2008 - 1.NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Enrike Churin
12 god
Žuti pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Vuk Janketic
12 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Lazar Tiodorovic
12 god
Oranž pojas
Karate klub Buducnost

Kate | 2008 - 2.NIVO | M | Zeleni pojas-Plavi pojas / Prijavljenih takmičara: 2
Vukota Marsenic
12 god
Zeleni pojas
Karate klub Buducnost

Pavle Dabić
12 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2008 - 2.NIVO | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas / Prijavljenih takmičara: 2
Nina Pešić
10 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Tea Tešović
12 god
Oranž pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2008 - APSOLUTNA | M | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 3
Aleksa Vujošević
12 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Đorđe Medojević
12 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Saša Petrić
12 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2008 - APSOLUTNA | Ž | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 2
Ksenija Božović
12 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Teodora Gracun
12 god
Braon pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2007-2.NIVO | M | Zeleni pojas-Plavi pojas / Prijavljenih takmičara: 1
Luka Milić
13 god
Braon pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2007-2.NIVO | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas / Prijavljenih takmičara: 1
Anja Šćepanović
13 god
Oranž pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2007-APSOLUTNA | M | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 1
Saša Petrić
12 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2007-APSOLUTNA | Ž | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 1
Valentina Vuković
13 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | Kadeti, | M | Zeleni pojas-Plavi pojas / Prijavljenih takmičara: 1
Feliks Koba
15 god
Plavi pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Kate | Kadeti- Apsolutna | Ž | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 1
Violeta Vuković
14 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kumite | 2011-2012 | Ž | -32 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Djurdja Todorovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Kumite | 2010 | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Drazen Sutovic
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Buducnost

Kumite | 2010 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Pavle Davidović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2010 | M | +45 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Ivan Dijanić
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2009 | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Marko Laković
11 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2008 | M | -37 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Branko Lazović
12 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2008 | M | +52 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Anes Arifaj
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Vuk Janketic
12 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Kumite | Kadeti (2005 - 2006) | M | -52 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Feliks Koba
15 god
Plavi pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Kumite | Kadeti (2005 - 2006) | M | -63 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Damjan Gačević
14 god
Braon pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Kumite | Kadeti (2005 - 2006) | Ž | +54 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Sara Abramović
15 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | Juniori - Apsolutna | M | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 1
Nikola Baralić
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | U21 - Apsolutna | Ž | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 1
Sara Kastratović
20 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub "Stari Grad" Budva