41.Karate kup "Oslobodjenja Podgorice"


41.Karate kup "Oslobodjenja Podgorice"

Informacije


41.Karate kup "Oslobodjenja Podgorice"

20. Dec 2020.

19. Dec 2020. @ 18:00h (krajnji rok za prijavu)

Sportski centar "Morača"

Podgorica , Crna Gora

Karate klub "Buducnost"

Kotizacija: pojedinačno 15 EUR, ekipno 0 EUR


PROPOZICIJE

Postovani,


Dostavljamo Vam poziv i propozicije za 41.Karate KUP Oslobodjenja – Podgorice,koji ce biti odrzan 20.12.2020 godine (nedelja) u S.C.Moraca,a u

skladu sa svim propisanim epidemioloskim mjerama NKT-a. Početak turnira je zakazan za 10 sati. prijave ekipa počinju od 8 sati.

Takmicenje ce se odrzati bez prisustva publike.U dvoranu ce moci uci samo takmicari i njihovi treneri,dok ce svaki klub ucesnik biti duzan da prijavi trenere,

da bi isti dobili akreditacije za ulazak u dvoranu.

Zavisno od broja ucesnika,takmicenje ce se odrzati na 2-3 tatamija.Svi ucesnici su duzni da nose maske i jedino kada nastupaju iste ce skidati.Na tatamiju mogu biti prisutni samo takmicari koji nastupaju i trener.

Po zavrsetku nastupa i dodjele medalja,takmicari moraju napustiti dvoranu.

Za sva ostala pitanja stojimo na raspolaganju.


Srdacan pozdrav.

DOBRO DOSLI!


KATE:

2014 godiste (M)+(Z) karate skola,    bijeli pojas

2013 godiste (M)+(Z) karate skola,    zuti pojas

2012 godiste (M)+(Z) karate skola,    5-4 kyu,        3-2kyu,

2011 godiste (M)+(Z) karate skola,    5-4 kyu.        3-2 kyu,     apsolutni

2010 godiste (M)+(Z) karate skola     5-4 kyu,        3-2 kyu,     apsolutni

2009 godiste (M)+(Z) karate skola     5-4 kyu,       3-2 kyu,     apsolutni

2008 godiste (M)+(Z)                         5-4 kyu,       3-2 kyu,     apsolutni

2007 gidtse (M)+(Z)                           5-4kyu,         3-2 kyu,    apsolutni

CADETI,JUNIORI,U-21 (M)(Z)                              3-2 kyu,    apsolutni

Bjeli pojas           TEY KYOKY SODAN

Zuti pojas            TEY KYOKY SODAN,HEAN SODAN

5-4 kyu                TEY KYOKY SODAN,NEAN 1,2,3

3-2 kyu                 HEAN 1,2,3,4,5  majstorska

Apsolutni nivo    MAJSTORSKE KATE


ZAŠTITNA OPREMA:

Kompletna zastitna oprema.


Kate


Kate | U21 | M | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | U21 - Apsolutna | M | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | Juniori | M | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | Juniori - Apsolutna | M | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | Kadeti, | M | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | Kadeti - Apsolutna | M | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2007-1.NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2007-2.NIVO | M | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | 2007-APSOLUTNA | M | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2008 - 1.NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2008 - 2.NIVO | M | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | 2008 - APSOLUTNA | M | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2009 - karate skola | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | 2009 - 1.NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2009 - 2.NIVO | M | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | 2009 - Apsolutna | M | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2010 - karate skola | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | 2010 - 1.NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2010 - 2.NIVO | M | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | 2010 - APSOLUTNA | M | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2011 - karate skola | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | 2011 - 1.nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2011 - 2.nivo | M | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | 2011 - Apsolutna | M | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2012 - karate skola | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | 2012 - 1.NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2012 - 2.NIVO | M | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | 2013 - karate skola | M | -Bijeli pojas

Kate | 2013 | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | 2014 I MLADJI - karate skola | M | -Bijeli pojas

Kate | 2014 I MLADJI | M | -Bijeli pojas

Kate | U21 | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | U21 - Apsolutna | Ž | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | Juniori | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | Juniori - Apsolutna | Ž | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | Kadeti | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | Kadeti- Apsolutna | Ž | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2007-1.NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2007-2.NIVO | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | 2007-APSOLUTNA | Ž | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2008 - 1.NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2008 - 2.NIVO | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | 2008 - APSOLUTNA | Ž | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2009 - karate skola | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | 2009 - 1.NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2009 - 2.NIVO | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | 2009 - Apsolutna | Ž | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2010 - karate skola | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | 2010 - 1.NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2010 - 2.NIVO | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | 2010 - APSOLUTNA | Ž | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2011 - karate skola | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | 2011 - 1.nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2011 - 2.nivo | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | 2011 - Apsolutna | Ž | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2012 - karate skola | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | 2012 - 1.NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2012 - 2.NIVO | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | 2013 - karate skola | Ž | -Bijeli pojas

Kate | 2013 | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | 2014 I MLADJI - karate skola | Ž | -Bijeli pojas

Kate | 2014 I MLADJI | Ž | -Bijeli pojas

Kumite


Kumite | Kadeti (2005 - 2006) | M | -52 kg

Kumite | Kadeti (2005 - 2006) | M | -57 kg

Kumite | Kadeti (2005 - 2006) | M | -63 kg

Kumite | Kadeti (2005 - 2006) | M | -70 kg

Kumite | Kadeti (2005 - 2006) | M | +70 kg

Kumite | 2007 | M | -40 kg

Kumite | 2007 | M | -45 kg

Kumite | 2007 | M | -50 kg

Kumite | 2007 | M | -55 kg

Kumite | 2007 | M | +55 kg

Kumite | 2008 | M | -37 kg

Kumite | 2008 | M | -42 kg

Kumite | 2008 | M | -47 kg

Kumite | 2008 | M | -52 kg

Kumite | 2008 | M | +52 kg

Kumite | 2009 | M | -35 kg

Kumite | 2009 | M | -40 kg

Kumite | 2009 | M | -45 kg

Kumite | 2009 | M | -50 kg

Kumite | 2009 | M | +50 kg

Kumite | 2010 | M | -30 kg

Kumite | 2010 | M | -35 kg

Kumite | 2010 | M | -40 kg

Kumite | 2010 | M | -45 kg

Kumite | 2010 | M | +45 kg

Kumite | 2011-2012 | M | -26 kg

Kumite | 2011-2012 | M | -30 kg

Kumite | 2011-2012 | M | -34 kg

Kumite | 2011-2012 | M | -38 kg

Kumite | 2011-2012 | M | +38 kg

Kumite | Kadeti (2005 - 2006) | Ž | +54 kg

Kumite | Kadeti (2005 - 2006) | Ž | -54 kg

Kumite | Kadeti (2005 - 2006) | Ž | -47 kg

Kumite | 2007 | Ž | -47 kg

Kumite | 2007 | Ž | -54 kg

Kumite | 2007 | Ž | +54 kg

Kumite | 2008 | Ž | +50 kg

Kumite | 2008 | Ž | -35 kg

Kumite | 2008 | Ž | -40 kg

Kumite | 2008 | Ž | -45 kg

Kumite | 2008 | Ž | -50 kg

Kumite | 2009 | Ž | +40 kg

Kumite | 2009 | Ž | -32 kg

Kumite | 2009 | Ž | -34 kg

Kumite | 2009 | Ž | -37 kg

Kumite | 2009 | Ž | -40 kg

Kumite | 2010 | Ž | +40 kg

Kumite | 2010 | Ž | -30 kg

Kumite | 2010 | Ž | -34 kg

Kumite | 2010 | Ž | -37 kg

Kumite | 2010 | Ž | -40 kg

Kumite | 2011-2012 | Ž | +36 kg

Kumite | 2011-2012 | Ž | -28 kg

Kumite | 2011-2012 | Ž | -32 kg

Kumite | 2011-2012 | Ž | -36 kg

Kontakt osobe

Rajko Vujošević

karatebuducnost@t-com.me

069 012 171


Hoteli

Bilten


Kotizacija

Pojedinačno: 15 €

Ekipno: 0 €

Generalni poredak

Klub Zlatne Srebrne Bronzane
Karate klub Bar 15 6 7
Karate Klub "Stari Grad" Budva 13 6 5
KARATE KLUB POSITIVE 12 6 5
Gorstak 11 2 3
Karate klub Buducnost 7 12 5
Karate klub Kondor 6 5 6
Karate Klub Bijela 5 1 2
Karate Klub Fokus Niksic 4 4 0
Karate Klub BUDVA 4 1 4
Karate klub "Iskra" 3 5 3

Kate - Pojedinačno

Kate | 2010 - 2.NIVO | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE002195 Anastasija Stojkovska Karate Klub BUDVA

Kate | 2011 - 2.nivo | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003886 Teodora Ćorović Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2011 - karate skola | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003727 Andja Koprivica Karate klub Buducnost

Kate | 2012 - 2.NIVO | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001940 Staša Petranović Karate klub Bar

Kate | Kadeti, | M | Zeleni pojas-Plavi pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000303 Feliks Koba KARATE KLUB POSITIVE

Kate | 2007-2.NIVO | M | Zeleni pojas-Plavi pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000992 Luka Milić Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2007-1.NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003888 Kiril Ovečkin KARATE KLUB POSITIVE

Kate | 2009 - karate skola | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001065 MATIJA BOLJEVIĆ Karate klub Kondor

Kate | 2011 - Apsolutna | M | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001460 Lazar Žerajić KARATE KLUB POSITIVE

Kate | 2011 - 2.nivo | M | Zeleni pojas-Plavi pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001460 Lazar Žerajić KARATE KLUB POSITIVE

Kate | 2012 - 2.NIVO | M | Zeleni pojas-Plavi pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE002202 Mark Ciganok Karate Klub BUDVA

Kate | 2013 - karate skola | M | -Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003044 Nikola Perunović Gorstak
2. MNE003137 Ognjen Radmanović Gorstak
3. MNE003800 Vasilije Aleksić Karate Klub BUDVA
3. MNE003877 Nikola Petanovic Karate klub Buducnost

Kate | 2014 I MLADJI - karate skola | M | -Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003041 Aleksa Bojic Gorstak
2. MNE003908 Jovan Anđušić Karate klub Kondor
3. MNE003883 Đorđe Šuleić Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE003894 Pavle Šturanović Karate klub Bar

Kate | 2007-APSOLUTNA | Ž | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001475 Dina Alivodić Karate klub Buducnost

Kate | 2009 - 2.NIVO | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000721 Lana Čormaković Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2009 - karate skola | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003899 Elizabeta Capenko Karate klub Bar

Kate | 2014 I MLADJI | Ž | -Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003892 Ana Pavlović Karate klub Bar
2. MNE003903 Daša Desančić Karate klub Bar
3. MNE003722 Stefani Đuković Karate klub Bar

Kate | 2014 I MLADJI | M | -Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003757 Danilo Mićunović KARATE KLUB POSITIVE
2. MNE003916 Milovan Jankovic Gorstak
3. MNE003870 Aleksa Krstajic Karate klub Buducnost
3. MNE003900 Arijan Zoranić Karate klub Bar

Kate | 2013 | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001724 Rodoljub Timotijević KARATE KLUB POSITIVE
2. MNE003909 Neven Maraš Karate klub Kondor
3. MNE003132 BOGDAN MADŽAROVIĆ Karate klub Kondor

Kate | 2013 - karate skola | Ž | -Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003882 Andrea Ćorović Karate Klub "Stari Grad" Budva
2. MNE003735 Katarina Novakovic Karate klub Buducnost
3. MNE003254 Martina Vuksanović Karate Klub BUDVA
3. MNE003895 Sara Stamenković Karate klub Bar

Kate | Juniori - Apsolutna | M | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000736 Nikola Baralić Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2013 | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001658 Itana Badnjar Karate klub Bar
2. MNE003878 Nina Krulj Karate klub Buducnost
3. MNE003882 Andrea Ćorović Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2012 - karate skola | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003910 Ognjen Maraš Karate klub Kondor
2. MNE003860 Toma Kovačević KARATE KLUB POSITIVE
3. MNE003896 Vuk Spaić Karate klub Bar
3. MNE003913 Veselin Peličić Karate klub Kondor

Kate | 2012 - karate skola | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003904 Hana Lukolić Karate klub Bar
2. MNE003885 Nikolina Bogićević Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE003901 Marija Pavlović Karate klub Bar
3. MNE003898 Katarina Radojević Karate klub Bar

Kate | 2011 - 1.nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001674 Djurdja Todorovic Karate klub Buducnost
2. MNE001674 Djurdja Todorovic Karate klub Buducnost

Kate | 2011 - karate skola | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003049 Luka Djuric Gorstak
2. MNE003744 Vanja Vujosevic Karate klub Buducnost
3. MNE003915 Vuk Savić Karate klub Kondor

Kate | 2012 - 1.NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001940 Staša Petranović Karate klub Bar
2. MNE003905 Ksenija Knezevic Karate klub Bar
3. MNE002871 IVA VUKČEVIĆ Karate klub Kondor

Kate | 2012 - 1.NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001723 Arsenije Burić KARATE KLUB POSITIVE
2. MNE002331 Luka Barjaktarović KARATE KLUB POSITIVE

Kate | 2011 - Apsolutna | Ž | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000631 Nađa Knežević Karate klub Bar
2. MNE001674 Djurdja Todorovic Karate klub Buducnost

Kate | 2011 - 1.nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001459 Cimur Trofimenko KARATE KLUB POSITIVE
2. MNE001722 Lazar Đorojević KARATE KLUB POSITIVE
3. MNE000983 Vukan Kanura Karate klub Buducnost

Kate | 2009 - 1.NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003224 Darija Vukovć KARATE KLUB POSITIVE
2. MNE002330 Iva Barjaktarović KARATE KLUB POSITIVE

Kate | 2009 - 1.NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001003 Mario Popović Karate Klub "Stari Grad" Budva
2. MNE003223 Adam Teplyakov KARATE KLUB POSITIVE

Kate | 2010 - karate skola | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003914 Vesna Anđušić Karate klub Kondor
2. MNE003907 Jana Peličić Karate klub Kondor
3. MNE003912 Tea Maraš Karate klub Kondor
3. MNE003917 Ivona Vlahović Gorstak

Kate | 2010 - 1.NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001003 Mario Popović Karate Klub "Stari Grad" Budva
2. MNE000867 Petar Vojinovic Karate klub Buducnost

Kate | 2009 - 2.NIVO | M | Zeleni pojas-Plavi pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000509 Blagota Mićunović KARATE KLUB POSITIVE
2. MNE000757 Uroš Stevović Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2009 - Apsolutna | Ž | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000727 Nina Pešić Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2010 - 2.NIVO | M | Zeleni pojas-Plavi pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000606 Sergej Raičević KARATE KLUB POSITIVE
2. MNE001926 Drazen Sutovic Karate klub Buducnost
3. MNE000328 Andrej Božović Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2010 - 1.NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003224 Darija Vukovć KARATE KLUB POSITIVE
2. MNE001674 Djurdja Todorovic Karate klub Buducnost
3. MNE000872 Sofija Radosevic Karate klub Buducnost

Kate | 2009 - Apsolutna | M | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000292 Aleksa Barjaktarović Karate klub Bar
2. MNE000861 Nikola Stanisic Karate klub "Iskra"
3. MNE000606 Sergej Raičević KARATE KLUB POSITIVE

Kate | 2008 - 2.NIVO | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000727 Nina Pešić Karate Klub "Stari Grad" Budva
2. MNE001474 Emina Efović Karate klub Buducnost
3. MNE002209 Stefanija Marković Karate Klub BUDVA
3. MNE001935 Tea Tešović Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2010 - APSOLUTNA | M | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000634 Andrija Kosović Karate klub Bar
2. MNE001926 Drazen Sutovic Karate klub Buducnost
3. MNE000328 Andrej Božović Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE000509 Blagota Mićunović KARATE KLUB POSITIVE

Kate | 2010 - APSOLUTNA | Ž | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE002195 Anastasija Stojkovska Karate Klub BUDVA
2. MNE001139 Iryna Sychova Karate Klub BUDVA

Kate | 2008 - 1.NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001693 Vuk Janketic Karate klub Buducnost
2. MNE003223 Adam Teplyakov KARATE KLUB POSITIVE
3. MNE003918 Andrej Šćepanović Gorstak
3. MNE003888 Kiril Ovečkin KARATE KLUB POSITIVE

Kate | 2007-1.NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000729 Teodora Gracun Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2007-APSOLUTNA | M | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000751 Saša Petrić Karate Klub "Stari Grad" Budva
2. MNE000296 Đorđe Stojanović Karate klub Bar

Kate | 2008 - APSOLUTNA | Ž | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000308 Ksenija Božović Karate Klub "Stari Grad" Budva
2. MNE000729 Teodora Gracun Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE002209 Stefanija Marković Karate Klub BUDVA

Kate | 2008 - 2.NIVO | M | Zeleni pojas-Plavi pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001693 Vuk Janketic Karate klub Buducnost
2. MNE000843 Vukota Marsenic Karate klub Buducnost

Kate | Kadeti- Apsolutna | Ž | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000404 Arijana Kočan Karate klub Bar

Kate | 2008 - APSOLUTNA | M | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000635 Benjamin Aljošević Karate klub Bar
2. MNE000751 Saša Petrić Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE000789 Balsa Danilovic Gorstak

Kate | 2007-2.NIVO | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000308 Ksenija Božović Karate Klub "Stari Grad" Budva
2. MNE001474 Emina Efović Karate klub Buducnost

Kate | Kadeti - Apsolutna | M | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001123 Lazar Sekulić Karate Klub BUDVA
2. MNE000736 Nikola Baralić Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE000303 Feliks Koba KARATE KLUB POSITIVE

Kate | 2014 I MLADJI - karate skola | Ž | -Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003893 Mia Bulatović Karate klub Bar
2. MNE003781 Marija Gracun Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE003906 Dunja Vučinić Karate klub Kondor

Kate - Ekipno

Kumite - Pojedinačno

Kumite | 2009 | Ž | +40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001029 Katarina Djukic Gorstak

Kumite | 2009 | Ž | -37 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003136 Lara Šakotić Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2008 | Ž | +50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003126 SOFIJA MIKULIĆ Karate Klub Bijela

Kumite | 2008 | Ž | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001029 Katarina Djukic Gorstak

Kumite | 2007 | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000789 Balsa Danilovic Gorstak

Kumite | 2009 | M | +50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000672 Balša Nedić Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2010 | M | +45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001827 Pavle Davidović Karate klub "Iskra"

Kumite | 2010 | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000362 Vuk Cimbaljević Karate Klub Bijela

Kumite | 2010 | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001926 Drazen Sutovic Karate klub Buducnost

Kumite | 2011-2012 | M | -26 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003052 Arijan Aljošević Karate klub Bar

Kumite | Kadeti (2005 - 2006) | Ž | -54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000760 Ljubica Vlahovic Gorstak

Kumite | Kadeti (2005 - 2006) | M | +70 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000572 Lazar Potpara Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | Kadeti (2005 - 2006) | M | -70 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001083 LAZAR MADŽAROVIĆ Karate klub Kondor

Kumite | 2011-2012 | M | -38 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003891 Filip Radojević Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE001829 Vuk Abramović Karate klub "Iskra"

Kumite | 2011-2012 | M | -34 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003052 Arijan Aljošević Karate klub Bar
2. MNE003890 Nikita Marojević Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE001460 Lazar Žerajić KARATE KLUB POSITIVE

Kumite | 2009 | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000791 Ratko Grujic Gorstak
2. MNE001827 Pavle Davidović Karate klub "Iskra"

Kumite | 2009 | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001706 LAZAR GARDAŠEVIĆ Karate Klub Bijela
2. MNE000905 Marko Laković Karate klub "Iskra"
3. MNE000362 Vuk Cimbaljević Karate Klub Bijela

Kumite | 2011-2012 | Ž | -32 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001674 Djurdja Todorovic Karate klub Buducnost
2. MNE003889 Andrea Šakotić Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2009 | M | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001082 RADOMIR MADŽAROVIĆ Karate klub Kondor
2. MNE001065 MATIJA BOLJEVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE001219 Ivan Dijanić Karate klub "Iskra"

Kumite | 2008 | M | -37 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000789 Balsa Danilovic Gorstak
2. MNE000635 Benjamin Aljošević Karate klub Bar
3. MNE000880 Branko Lazović Karate klub "Iskra"

Kumite | 2007 | Ž | -54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000760 Ljubica Vlahovic Gorstak
2. MNE003126 SOFIJA MIKULIĆ Karate Klub Bijela

Kumite | 2007 | Ž | +54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000400 Mariam Zahrane Karate klub Bar
2. WKF001553 Mateja Pantic Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2008 | M | -42 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000791 Ratko Grujic Gorstak
2. MNE000786 Justin Marojević Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE001706 LAZAR GARDAŠEVIĆ Karate Klub Bijela

Kumite | Kadeti (2005 - 2006) | M | -63 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001076 ALIMPIJE ĐURETIĆ Karate klub Kondor

Kumite | 2007 | M | +55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000353 Nenad Đuričić Karate Klub Bijela
2. MNE000026 Mihailo Gojaković Karate klub Bar

Kumite | 2008 | M | +52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000353 Nenad Đuričić Karate Klub Bijela
2. MNE000334 Filip Šoškić Karate klub "Iskra"
3. MNE001693 Vuk Janketic Karate klub Buducnost
3. MNE000141 Anes Arifaj Karate klub "Iskra"

Kumite | 2008 | M | -52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000334 Filip Šoškić Karate klub "Iskra"
2. MNE003273 JOVAN ULIĆEVIĆ Karate klub Kondor

Kumite | Kadeti (2005 - 2006) | Ž | +54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001395 Sara Abramović Karate klub "Iskra"
2. MNE000400 Mariam Zahrane Karate klub Bar

Kumite - Ekipno

Kate - Pojedinačno

Kate - Ekipno

Kumite - Pojedinačno

Kumite - Ekipno

Ukupno prijava / klubovi / države: 196 / 11 / 1 Ispis

Prijavljeni klubovi

Prijavljeni takmičari

Kate | 2014 I MLADJI - karate skola | M | -Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Aleksa Bojic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Gordan Gregovic
6 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Đorđe Šuleić
6 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Pavle Šturanović
6 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Jovan Anđušić
6 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kate | 2014 I MLADJI - karate skola | Ž | -Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Marija Gracun
7 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Sofija Aleksić
5 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Lucija Milićević
5 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Mia Bulatović
6 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Mona Desančić
6 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Dunja Vučinić
6 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kate | 2014 I MLADJI | M | -Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Danilo Mićunović
7 god
Žuti pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Aleksa Krstajic
6 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Arijan Zoranić
6 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Milovan Jankovic
6 god
Žuti pojas
Gorstak

Kate | 2014 I MLADJI | Ž | -Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Stefani Đuković
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Ana Pavlović
6 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Daša Desančić
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | 2013 - karate skola | M | -Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Nikola Perunović
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Ognjen Radmanović
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Vasilije Aleksić
7 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Nikola Petanovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Kate | 2013 - karate skola | Ž | -Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 8
Martina Vuksanović
7 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Lorena Vejnović
8 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Katarina Novakovic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Andrea Ćorović
7 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Marija Todorović
7 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Sara Stamenković
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Nerma Sijarić
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Sofija Anđušić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kate | 2013 | M | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Rodoljub Timotijević
7 god
Oranž pojas
KARATE KLUB POSITIVE

BOGDAN MADŽAROVIĆ
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Neven Maraš
7 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kate | 2013 | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Sofia Popovic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Hana Micunovic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Itana Badnjar
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Andrea Ćorović
7 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Nina Krulj
7 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Kate | 2012 - karate skola | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Toma Kovačević
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Vuk Spaić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Ognjen Maraš
8 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Veselin Peličić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kate | 2012 - karate skola | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Nikolina Bogićević
8 god
Oranž pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Katarina Radojević
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Marija Pavlović
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Hana Lukolić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | 2012 - 1.NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Arsenije Burić
8 god
Žuti pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Luka Barjaktarović
8 god
Žuti pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Ksenija Knezevic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | 2012 - 1.NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Staša Petranović
9 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

IVA VUKČEVIĆ
9 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Ksenija Knezevic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | 2012 - 2.NIVO | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas / Prijavljenih takmičara: 1
Staša Petranović
9 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Kate | 2011 - karate skola | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Oleg Bozovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Luka Djuric
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Vanja Vujosevic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Vuk Savić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kate | 2011 - karate skola | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 1
Andja Koprivica
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Kate | 2011 - 1.nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Vukan Kanura
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Cimur Trofimenko
8 god
Oranž pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Lazar Đorojević
9 god
Žuti pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Vukan Popovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Kate | 2011 - 1.nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 2
Djurdja Todorovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Teodora Ćorović
10 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2011 - 2.nivo | M | Zeleni pojas-Plavi pojas / Prijavljenih takmičara: 1
Lazar Žerajić
9 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Kate | 2011 - 2.nivo | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas / Prijavljenih takmičara: 1
Teodora Ćorović
10 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2011 - Apsolutna | M | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 1
Lazar Žerajić
9 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Kate | 2011 - Apsolutna | Ž | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 2
Nađa Knežević
9 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Djurdja Todorovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Kate | 2010 - karate skola | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Vesna Anđušić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Tea Maraš
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Jana Peličić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Ivona Vlahović
11 god
Žuti pojas
Gorstak

Kate | 2010 - 1.NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 2
Petar Vojinovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Mario Popović
10 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2010 - 1.NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Sofija Radosevic
11 god
Oranž pojas
Karate klub Buducnost

Djurdja Todorovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Darija Vukovć
11 god
Žuti pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Kate | 2010 - 2.NIVO | M | Zeleni pojas-Plavi pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Andrej Božović
11 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Sergej Raičević
10 god
Plavi pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Drazen Sutovic
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Buducnost

Kate | 2010 - 2.NIVO | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas / Prijavljenih takmičara: 1
Anastasija Stojkovska
10 god
Oranž pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | 2010 - APSOLUTNA | M | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 5
Andrej Božović
11 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Blagota Mićunović
10 god
Plavi pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Andrija Kosović
11 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Uroš Stevović
11 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Drazen Sutovic
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Buducnost

Kate | 2010 - APSOLUTNA | Ž | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 2
Iryna Sychova
10 god
Zeleni pojas
Karate Klub BUDVA

Anastasija Stojkovska
10 god
Oranž pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | 2009 - karate skola | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 1
MATIJA BOLJEVIĆ
11 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Kate | 2009 - 1.NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 2
Mario Popović
10 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Adam Teplyakov
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Kate | 2009 - 1.NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Iva Barjaktarović
11 god
Žuti pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Darija Vukovć
11 god
Žuti pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Jelena Gavrilović
12 god
Žuti pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Kate | 2009 - 2.NIVO | M | Zeleni pojas-Plavi pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Blagota Mićunović
10 god
Plavi pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Uroš Stevović
11 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Mario Neascu
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Buducnost

Kate | 2009 - 2.NIVO | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas / Prijavljenih takmičara: 1
Lana Čormaković
11 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2009 - Apsolutna | Ž | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 2
Nina Pešić
11 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Una Vučićević
11 god
Plavi pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | 2009 - Apsolutna | M | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 3
Aleksa Barjaktarović
11 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Nikola Stanisic
11 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Sergej Raičević
10 god
Plavi pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Kate | 2008 - 1.NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Vuk Janketic
13 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Adam Teplyakov
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Kiril Ovečkin
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Andrej Šćepanović
12 god
Žuti pojas
Gorstak

Kate | 2008 - 2.NIVO | M | Zeleni pojas-Plavi pojas / Prijavljenih takmičara: 2
Vukota Marsenic
12 god
Zeleni pojas
Karate klub Buducnost

Vuk Janketic
13 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Kate | 2008 - 2.NIVO | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Nina Pešić
11 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Emina Efović
12 god
Plavi pojas
Karate klub Buducnost

Tea Tešović
12 god
Oranž pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Stefanija Marković
13 god
Bijeli pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | 2008 - APSOLUTNA | M | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 4
Nikola Stanisic
11 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Benjamin Aljošević
12 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Saša Petrić
12 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Balsa Danilovic
13 god
Braon pojas
Gorstak

Kate | 2008 - APSOLUTNA | Ž | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 3
Ksenija Božović
12 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Teodora Gracun
12 god
Braon pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Stefanija Marković
13 god
Bijeli pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | 2007-1.NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 1
Kiril Ovečkin
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Kate | 2007-1.NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 1
Teodora Gracun
12 god
Braon pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2007-2.NIVO | M | Zeleni pojas-Plavi pojas / Prijavljenih takmičara: 1
Luka Milić
14 god
Braon pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2007-2.NIVO | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas / Prijavljenih takmičara: 2
Ksenija Božović
12 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Emina Efović
12 god
Plavi pojas
Karate klub Buducnost

Kate | 2007-APSOLUTNA | M | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 2
Đorđe Stojanović
14 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Saša Petrić
12 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2007-APSOLUTNA | Ž | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 1
Dina Alivodić
13 god
Braon pojas
Karate klub Buducnost

Kate | Kadeti, | M | Zeleni pojas-Plavi pojas / Prijavljenih takmičara: 2
Feliks Koba
15 god
Plavi pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Nikola Baralić
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | Kadeti - Apsolutna | M | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 3
Feliks Koba
15 god
Plavi pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Nikola Baralić
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Lazar Sekulić
15 god
Braon pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | Kadeti- Apsolutna | Ž | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 3
Arijana Kočan
14 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Mila Marković
16 god
Braon pojas
Karate Klub BUDVA

Anastasija Mitrović
14 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub BUDVA

Kumite | 2011-2012 | M | -26 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Arijan Aljošević
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kumite | 2011-2012 | M | -34 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Lazar Žerajić
9 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Arijan Aljošević
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Nikita Marojević
9 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2011-2012 | M | -38 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Vuk Abramović
9 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Filip Radojević
9 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2011-2012 | M | +38 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Vuk Abramović
9 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2011-2012 | Ž | -32 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Djurdja Todorovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Andrea Šakotić
9 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2010 | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Drazen Sutovic
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Buducnost

Kumite | 2010 | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Vuk Cimbaljević
10 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Kumite | 2010 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Pavle Davidović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2010 | M | +45 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Ivan Dijanić
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Pavle Davidović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2009 | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Marko Laković
11 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2009 | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Vuk Cimbaljević
10 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Marko Laković
11 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

LAZAR GARDAŠEVIĆ
12 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Kumite | 2009 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Ratko Grujic
12 god
Oranž pojas
Gorstak

Pavle Davidović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2009 | M | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 3
MATIJA BOLJEVIĆ
11 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

RADOMIR MADŽAROVIĆ
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Ivan Dijanić
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2009 | M | +50 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Balša Nedić
12 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2009 | Ž | +40 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Katarina Djukic
12 god
Oranž pojas
Gorstak

Kumite | 2009 | Ž | -37 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Lara Šakotić
11 god
Zeleni pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2008 | M | -37 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Benjamin Aljošević
12 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Balsa Danilovic
13 god
Braon pojas
Gorstak

Branko Lazović
13 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2008 | M | -42 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Justin Marojević
12 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Ratko Grujic
12 god
Oranž pojas
Gorstak

LAZAR GARDAŠEVIĆ
12 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Kumite | 2008 | M | -52 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Filip Šoškić
13 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

JOVAN ULIĆEVIĆ
13 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kumite | 2008 | M | +52 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Filip Šoškić
13 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Nenad Đuričić
13 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Anes Arifaj
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Vuk Janketic
13 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Kumite | 2008 | Ž | +50 kg / Prijavljenih takmičara: 1
SOFIJA MIKULIĆ
13 god
Zeleni pojas
Karate Klub Bijela

Kumite | 2008 | Ž | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Katarina Djukic
12 god
Oranž pojas
Gorstak

Kumite | 2007 | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Balsa Danilovic
13 god
Braon pojas
Gorstak

Kumite | 2007 | M | +55 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Mihailo Gojaković
13 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Nenad Đuričić
13 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Kumite | 2007 | Ž | -54 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Ljubica Vlahovic
13 god
Braon pojas
Gorstak

Mateja Pantic
13 god
Žuti pojas
Karate Klub Fokus Niksic

SOFIJA MIKULIĆ
13 god
Zeleni pojas
Karate Klub Bijela

Kumite | 2007 | Ž | +54 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Mariam Zahrane
14 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Mateja Pantic
13 god
Žuti pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | Kadeti (2005 - 2006) | M | -52 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Balša Vojinović
15 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | Kadeti (2005 - 2006) | M | -63 kg / Prijavljenih takmičara: 1
ALIMPIJE ĐURETIĆ
13 god
Zeleni pojas
Karate klub Kondor

Kumite | Kadeti (2005 - 2006) | M | -70 kg / Prijavljenih takmičara: 1
LAZAR MADŽAROVIĆ
15 god
Plavi pojas
Karate klub Kondor

Kumite | Kadeti (2005 - 2006) | M | +70 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Lazar Potpara
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | Kadeti (2005 - 2006) | Ž | +54 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Mariam Zahrane
14 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Sara Abramović
16 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | Juniori - Apsolutna | M | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 1
Nikola Baralić
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | U21 - Apsolutna | Ž | Braon pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 1
Klara Drobnjak
20 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Peking