Trofej Nikšića 2021


Trofej Nikšića 2021

Informacije


Trofej Nikšića 2021

29. May 2021.

28. May 2021. @ 21:00h (krajnji rok za prijavu)

Sportski centar Nikšić

Nikšić , Crna Gora

Karate klub "Fokus", Karate klub "Mawashi"

Kotizacija: pojedinačno 15 EUR, ekipno 25 EUR


PROPOZICIJE

NAGRADE:

za prva tri mjesta medalje i dilome/ dva treća mjesta

PEHARI

Za najsupješnijeg takmičara i takmičarku


KATE:

Jedan isti takmičar ima pravo nastupa u svojoj, apsolutnoj i u godini starijoj kategoriji.

I - NIVO

  • takmičari rade učeničke i predučeničke kate;
  • 2013/2012/2011 - mogu ponavljati katu u svakom krugu;
  • 2010/2009/2008 - mogu ponavljati katu u svakom 3 krugu (moraju znati 2 kate);

APSOL. nivo

  • takmičari rate kate po izboru;
  • Kadeti, juniori, seniori - WKF pravila;
  • Dozvoljen MIX tim, ekipe po grupama;
  • Bunkai rade - kadeti, juniori, seniori.

BORBE:

2008 i mladji -1,5 min, ostali -2 min.


ZAŠTITNA OPREMA:

Takmičari moraju imati propisanu opremu.

Takmičari nastupaju na sopstvenu odgovornost.

Organizator ne snosi odgovornost za eventualne povrede.

Treneri mroaju imati adekvatnu sportsku opremu.


Svaka ekipa može delegirati sudiju, a organizator zadržava pravo angažovanja i omogućava novčanu nagradu.

Inostranim sudijama novčana nagrada u visini od 50,00 eura.

Inostranim sudijama sa Evropskom i Svjetskom licencom - 70,00 eura.


Kate


Kate | SENIORI 16+ | M | Aps. kat.

Kate | Juniori 16-17 | M | Aps. kat.

Kate | Kadeti/Juniori | M | Aps. kat.

Kate | Kadeti (14-15) | M | Aps. kat.

Kate | Kadeti | M | Ekipno

Kate | 2008 - 1.NIVO | M | Žuti pojas-Braon pojas

Kate | 2008 - APSOLUTNA | M | Aps. kat.

Kate | 2008/2009 | M | Aps. kat.

Kate | 2008/2009 | M | Ekipno

Kate | 2009 -1.NIVO | M | Žuti pojas-Braon pojas

Kate | 2009 -APSOLUTNA | M | Aps. kat.

Kate | 2010 - 1.NIVO | M | Žuti pojas-Braon pojas

Kate | 2010 - APSOLUTNA | M | Aps. kat.

Kate | 2010/2011 | M | Ekipno

Kate | 2011 - 1.nivo | M | Žuti pojas-Braon pojas

Kate | 2011 - Apsolutna | M | Aps. kat.

Kate | 2012 - 1.NIVO | M | Žuti pojas-Braon pojas

Kate | 2012 - Apsolutna | M | Aps. kat.

Kate | 2012/2013 | M | Ekipno

Kate | 2012/2013 | M | Aps. kat.

Kate | 2013 - 1.nivo | M | Bijeli pojas-Braon pojas

Kate | 2013 - APSOLUTNA | M | Aps. kat.

Kate | SENIORI 16+ | Ž | Aps. kat.

Kate | Juniori 16-17 | Ž | Aps. kat.

Kate | Kadeti/Juniori | Ž | Aps. kat.

Kate | Kadeti (14-15) | Ž | Aps. kat.

Kate | Kadeti | Ž | Ekipno

Kate | 2008 - 1.NIVO | Ž | Žuti pojas-Braon pojas

Kate | 2008 - APSOLUTNA | Ž | Aps. kat.

Kate | 2008/2009 | Ž | Ekipno

Kate | 2009 -1.NIVO | Ž | Žuti pojas-Braon pojas

Kate | 2009 -APSOLUTNA | Ž | Aps. kat.

Kate | 2010 - 1.NIVO | Ž | Žuti pojas-Braon pojas

Kate | 2010 - APSOLUTNA | Ž

Kate | 2010/2011 | Ž | Ekipno

Kate | 2011 - 1.nivo | Ž | Žuti pojas-Braon pojas

Kate | 2011 - Apsolutna | Ž | Aps. kat.

Kate | 2012 - 1.NIVO | Ž | Žuti pojas-Braon pojas

Kate | 2012 - Apsolutna | Ž | Aps. kat.

Kate | 2012/2013 | Ž | Ekipno

Kate | 2013 - APSOLUTNA | Ž | Aps. kat.

Kate | 2013 - 1.nivo | Ž | Bijeli pojas-Braon pojas

Kumite


Kumite | U21 + senior | M | -67 kg

Kumite | U21 + senior | M | -75 kg

Kumite | U21 + senior | M | +75 kg

Kumite | Juniori 16-17 | M | -55 kg

Kumite | Juniori 16-17 | M | -61 kg

Kumite | Juniori 16-17 | M | -68 kg

Kumite | Juniori 16-17 | M | -76 kg

Kumite | Juniori 16-17 | M | +76 kg

Kumite | Kadeti (14-15) | M | -52 kg

Kumite | Kadeti (14-15) | M | -57 kg

Kumite | Kadeti (14-15) | M | -63 kg

Kumite | Kadeti (14-15) | M | -70 kg

Kumite | Kadeti (14-15) | M | +70 kg

Kumite | 2008 | M | -40 kg

Kumite | 2008 | M | -45 kg

Kumite | 2008 | M | -50 kg

Kumite | 2008 | M | -55 kg

Kumite | 2008 | M | +55 kg

Kumite | 2009 | M | -37 kg

Kumite | 2009 | M | -42 kg

Kumite | 2009 | M | -47 kg

Kumite | 2009 | M | -47 kg

Kumite | 2009 | M | -52 kg

Kumite | 2009 | M | +52 kg

Kumite | 2010 | M | -50 kg

Kumite | 2010 | M | +50 kg

Kumite | 2010 | M | -35 kg

Kumite | 2010 | M | -40 kg

Kumite | 2010 | M | -45 kg

Kumite | 2011 | M | -30 kg

Kumite | 2011 | M | -35 kg

Kumite | 2011 | M | -40 kg

Kumite | 2011 | M | -45 kg

Kumite | 2011 | M | +45 kg

Kumite | 2012 i mladji | M | -30 kg

Kumite | 2012 i mladji | M | +30 kg

Kumite | U21 + senior | Ž | -55 kg

Kumite | U21 + senior | Ž | -61 kg

Kumite | U21 + senior | Ž | +61 kg

Kumite | Juniori 16-17 | Ž | -48 kg

Kumite | Juniori 16-17 | Ž | -53 kg

Kumite | Juniori 16-17 | Ž | -59 kg

Kumite | Juniori 16-17 | Ž | +59 kg

Kumite | Kadeti (14-15) | Ž | -47 kg

Kumite | Kadeti (14-15) | Ž | -54 kg

Kumite | Kadeti (14-15) | Ž | +54 kg

Kumite | 2008 | Ž | -39 kg

Kumite | 2008 | Ž | -44 kg

Kumite | 2008 | Ž | -49 kg

Kumite | 2008 | Ž | -54 kg

Kumite | 2008 | Ž | +54 kg

Kumite | 2009 | Ž | -35 kg

Kumite | 2009 | Ž | -40 kg

Kumite | 2009 | Ž | -45 kg

Kumite | 2009 | Ž | -50 kg

Kumite | 2009 | Ž | +50 kg

Kumite | 2010 | Ž | -32 kg

Kumite | 2010 | Ž | -36 kg

Kumite | 2010 | Ž | -40 kg

Kumite | 2010 | Ž | -44 kg

Kumite | 2010 | Ž | +44 kg

Kumite | 2011 | Ž | -30 kg

Kumite | 2011 | Ž | -34 kg

Kumite | 2011 | Ž | -37 kg

Kumite | 2011 | Ž | -40 kg

Kumite | 2011 | Ž | +40 kg

Kumite | 2012 i mladji | Ž | +27 kg

Kumite | 2012/2013 i mladji | Ž | -27 kg

Kontakt osobe

Dejan Ivanović

iejan.ivanovic@mtel.me

068 100 388


Nikola Glušac

okkmawashi@gmail.com

063 204 149


Hoteli

Nikola Rovčanin

Nikšić

okkmawashi@gmail.com

+382 68 22 68 68


Bilten


Kotizacija

Pojedinačno: 15 €

Ekipno: 25 €

Generalni poredak

Klub Zlatne Srebrne Bronzane
Karate klub Omladinac 13 3 1
Karate klub "Iskra" 11 6 7
Gorstak 9 4 3
Karate klub Bar 8 15 19
Karate klub "Master" Bugojno 8 8 3
KK POTOCI 7 4 4
Karate Klub Fokus Niksic 7 3 8
Karate klub Buducnost 5 4 13
Karate klub Kondor 5 3 6
Karate Club Rei 4 4 5
Omladinski karate klub Mawashi 2015 4 0 10
Karate Klub Bijela 3 3 2
KARATE KLUB POSITIVE 3 1 0
Karate Klub BUDVA 3 1 0
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova" 2 8 15
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" 2 4 19
Karate klub Jedinstvo 2 2 6
Karate klub Hercegovac Bileca 2 2 3
Клуб Борилачких Спортова требиње 2 1 6
KARATE KLUB "JION" 2 1 1
Karate klub Bjelopoljac 1 3 2
Karate klub "Vukovi" 1 3 0
Karate klub "RIS" 1 2 4
Karate klub Sampion Niksic 1 2 4
Vrbas 1 2 2
Onogost 1 0 2
Klubi i Karatesë "Wazari" 0 2 4
Ljubisnja 0 2 0
Bosna Liege 0 1 3
Dojo Shotokan 0 1 0
Karate Klub "Stari Grad" Budva 0 1 0
Karate klub Piva 0 1 0
Zen Kendo 0 1 0
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav 0 0 4
Karate Klub "Podgorica" 0 0 1
Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić 0 0 1

Kate - Pojedinačno

Kate | Juniori 16-17 | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004107 Nikola Baralić Karate Klub BUDVA
2. MNE000819 Luka Popovic Karate klub Buducnost

Kate | SENIORI 16+ | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001221 Danica Radovanović Karate klub Buducnost
2. MNE000827 Mila Mrakovic Karate klub Buducnost
3. MNE000864 Masa Djukanovic Karate klub Buducnost

Kate | SENIORI 16+ | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001877 Bogdan Drljevic Karate klub Jedinstvo
2. MNE001038 Rijad Mandic Karate klub Buducnost
3. MNE000826 Filip Bakic Karate klub Buducnost

Kate | Kadeti (14-15) | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004118 Saška Ilić Karate klub Hercegovac Bileca
2. MNE003123 Rabija Kaplani Karate klub Bar
3. MNE004014 Jovana Ćuk KARATE KLUB "JION"
3. MNE001147 Elma Basic Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Kate | Kadeti/Juniori | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001123 Lazar Sekulić Karate Klub BUDVA
2. WKF003998 Nestor Danilov Zen Kendo
3. MNE000819 Luka Popovic Karate klub Buducnost

Kate | Kadeti/Juniori | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001221 Danica Radovanović Karate klub Buducnost
2. MNE001750 ADŽEMOVIĆ MEDINA Karate Club Rei

Kate | Kadeti (14-15) | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000751 Saša Petrić Karate Klub "Stari Grad" Budva
2. WKF003946 Nadal Sadiković Karate klub "Master" Bugojno
3. MNE000106 Aleksa Vujošević Karate klub "Iskra"
3. MNE000617 Danilo Raonic Karate klub "Iskra"

Kate | Juniori 16-17 | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004117 Dajana Ilić Karate klub Hercegovac Bileca
2. MNE003830 Milica Mićović KARATE KLUB "JION"
3. MNE001155 Desa Arsenijević Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Kate | 2009 -1.NIVO | Ž | Žuti pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001193 Lora Pean Omladinski karate klub Mawashi 2015
2. MNE003899 Elizabeta Capenko Karate klub Bar
3. MNE004041 Izabela Gutić Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav
3. MNE004042 Tijana Vučetić Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Kate | 2009 -APSOLUTNA | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000279 Neda Beljkaš KK POTOCI
2. MNE000388 Kristina Bokovac Karate klub Bar
3. MNE000295 Milena Stojanović Karate klub Bar
3. MNE000412 Ajla Berjašević Karate klub Bar

Kate | 2010 - APSOLUTNA | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000410 Lejla Duraković Karate klub Bar
2. MNE001139 Iryna Sychova Karate Klub BUDVA
3. MNE001657 Hana Suljević Karate klub Bar
3. WKF004120 Ivana Samarďžić Karate klub Hercegovac Bileca

Kate | 2010 - 1.NIVO | M | Žuti pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000075 Vojin Knežević KK POTOCI
2. MNE001621 Vuk Đurović KK POTOCI
3. MNE002066 Matija Sindik Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE000454 Marko Konatar KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2010 - 1.NIVO | Ž | Žuti pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001764 Ina Ramovic Karate klub Buducnost
2. WKF003983 Sherazad Kurtalic Bosna Liege
3. MNE000478 Agnesa Kollari KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. WKF004125 Teodora Šešlija Karate klub Hercegovac Bileca

Kate | 2009 -1.NIVO | M | Žuti pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001612 FILIP JOVIĆ KK POTOCI
2. MNE000896 Edon Emsha Karate Club Rei
3. MNE001711 Ilija Mijovic Karate Klub "Podgorica"
3. MNE004065 Edvin Mujovi Karate klub Bar

Kate | 2010 - APSOLUTNA | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000509 Blagota Mićunović KARATE KLUB POSITIVE
2. MNE000606 Sergej Raičević KARATE KLUB POSITIVE
3. MNE000867 Petar Vojinovic Karate klub Buducnost
3. MNE001926 Drazen Sutovic Karate klub Buducnost

Kate | 2013 - 1.nivo | Ž | Bijeli pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001688 Sofia Popovic Karate klub Buducnost
2. WKF004133 Artesa Alushaj Klubi i Karatesë "Wazari"
3. MNE003893 Mia Bulatović Karate klub Bar
3. MNE003892 Ana Pavlović Karate klub Bar

Kate | 2013 - APSOLUTNA | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003911 Sofija Anđušić Karate klub Kondor
2. MNE003906 Dunja Vučinić Karate klub Kondor

Kate | 2013 - APSOLUTNA | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003757 Danilo Mićunović KARATE KLUB POSITIVE
2. MNE001614 Jakov Cupara KK POTOCI
3. MNE003909 Neven Maraš Karate klub Kondor
3. MNE001765 Lazar Popovic Karate klub Buducnost

Kate | 2011 - 1.nivo | Ž | Žuti pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000322 Matea Leovac KK POTOCI
2. WKF004115 Anastasija Babić Karate klub Hercegovac Bileca
3. WKF003965 NAĐA ZEČEVIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње
3. WKF004119 Arijana Bošnjak Karate klub Hercegovac Bileca

Kate | 2011 - Apsolutna | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000631 Nađa Knežević Karate klub Bar
2. WKF003958 Lamija Omanović Karate klub "Master" Bugojno
3. MNE000394 Vera Dabanović Karate klub Bar
3. MNE000049 Nataša Šubarić KK POTOCI

Kate | 2011 - 1.nivo | M | Žuti pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001849 Hristijan Zaov Karate klub "Iskra"
2. MNE003744 Vanja Vujosevic Karate klub Buducnost
3. MNE001653 Dimitrije Krković Karate klub Bar
3. MNE001689 stevan Markovic Karate klub Buducnost

Kate | 2011 - Apsolutna | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000281 Dušan Borović KK POTOCI
2. WKF003981 Lazar Bjeletić Vrbas
3. MNE000983 Vukan Kanura Karate klub Buducnost
3. WKF003981 Lazar Bjeletić Vrbas

Kate | 2008 - 1.NIVO | M | Žuti pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000973 Armin Gurzaković Karate Club Rei
2. MNE000289 Damjan Mrgudović Karate klub Bar
3. WKF004150 Erblin Shoshi Klubi i Karatesë "Wazari"
3. MNE000895 Anel Bećirović Karate Club Rei

Kate | 2012 - Apsolutna | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE002202 Mark Ciganok Karate Klub BUDVA
2. WKF003980 Vid Raičević Vrbas
3. MNE001667 Vladimir Ilijevski Karate klub Bar
3. MNE002514 Ajlan Durović Karate klub Bar

Kate | 2012 - 1.NIVO | Ž | Žuti pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE002871 IVA VUKČEVIĆ Karate klub Kondor
2. WKF003966 IVANA KOVAČEVIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње
3. MNE001883 Teodora Šebek Karate klub Jedinstvo
3. WKF004135 Melisa Alushaj Klubi i Karatesë "Wazari"

Kate | 2012 - Apsolutna | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003904 Hana Lukolić Karate klub Bar
2. MNE001940 Staša Petranović Karate klub Bar
3. MNE003898 Katarina Radojević Karate klub Bar
3. MNE003905 Ksenija Knezevic Karate klub Bar

Kate | 2012 - 1.NIVO | M | Žuti pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003980 Vid Raičević Vrbas
2. MNE003032 Stanislav Mirin Karate klub Bar
3. MNE003047 Nemanja Dožić Gorstak
3. MNE004049 Nikola Radojević Karate klub Sampion Niksic

Kate | 2008 - 1.NIVO | Ž | Žuti pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000891 Elda Kurtović Karate Club Rei
2. MNE000874 Vasilisa Miranović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE001474 Emina Efović Karate klub Buducnost
3. MNE004076 Alisa Kisličenko Karate klub Bar

Kate | 2009 -APSOLUTNA | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000039 Luka Klačar KK POTOCI
2. WKF003855 Arman Velagić Karate klub "Master" Bugojno
3. MNE000040 Vojin Đačić KK POTOCI
3. MNE000861 Nikola Stanisic Karate klub "Iskra"

Kate | 2008/2009 | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000973 Armin Gurzaković Karate Club Rei
2. MNE004137 Ivan Klikovac Karate klub Kondor

Kate | 2008 - APSOLUTNA | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000039 Luka Klačar KK POTOCI
2. MNE000635 Benjamin Aljošević Karate klub Bar
3. MNE000751 Saša Petrić Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE000375 Aleksa Šćekić Karate klub Bar

Kate | 2008 - APSOLUTNA | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000134 Katarina Vlahović Karate klub "Iskra"
2. MNE000108 Viktorija Raičević Karate klub "Iskra"
3. WKF001864 KRISTINA BULATOVIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње
3. MNE000852 Mia Ramovic Karate klub Buducnost

Kate | 2013 - 1.nivo | M | Bijeli pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004056 Luka Bulatović Karate klub "Iskra"
2. MNE002207 Petar Dragnić Karate Klub BUDVA
3. MNE004094 Gleb Voroninskis Karate klub Bar
3. MNE004077 Aleksa Đukić Karate klub Bar

Kate | 2012/2013 | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001751 Memin Gurzaković Karate Club Rei
2. MNE001810 Edonis Kraja KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE001816 Rejan Hardolli KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate - Ekipno

Kate | Kadeti | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub "Iskra" MNE000134 Katarina Vlahović
MNE000127 Tamara Klisić
MNE000129 Nina Pavličić

Kate | 2012/2013 | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE001940 Staša Petranović
MNE003898 Katarina Radojević
MNE003904 Hana Lukolić
2. Karate klub Jedinstvo MNE001168 Zerina Ličina
MNE001883 Teodora Šebek
MNE003323 Angelina Vojinović
3. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000643 Mikhaela Volchkova
MNE003795 Naira Pelinku
MNE003792 Leonisa Zeqiri

Kate | 2012/2013 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE001667 Vladimir Ilijevski
MNE002518 Omar Durović
MNE002514 Ajlan Durović
2. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000442 Amar Čobović
MNE001815 Luka Konatar
MNE001818 Tarik Nikezić
3. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000443 Nikola Cenić
MNE001816 Rejan Hardolli
MNE001818 Tarik Nikezić

Kate | 2008/2009 | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub "Iskra" MNE000108 Viktorija Raičević
MNE000134 Katarina Vlahović
MNE000127 Tamara Klisić
2. Karate klub Bar MNE000388 Kristina Bokovac
MNE000412 Ajla Berjašević
MNE003030 Elena Dacić
3. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000874 Vasilisa Miranović
MNE000950 Stefani Selimović
MNE000569 Katarina Janković
3. Karate Club Rei MNE000891 Elda Kurtović
MNE000976 Ena Hodžić
MNE000977 Genida Hodžić

Kate | 2008/2009 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE000292 Aleksa Barjaktarović
MNE000375 Aleksa Šćekić
MNE000536 Hamed Erović
2. Karate Club Rei MNE000896 Edon Emsha
MNE000897 Mustafa Adzemović
MNE000973 Armin Gurzaković
3. Karate klub Jedinstvo MNE001107 Andrej Ristić
MNE001167 Adin Ličina
MNE003328 Vladimir Nedović

Kate | 2010/2011 | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE000394 Vera Dabanović
MNE000410 Lejla Duraković
MNE000631 Nađa Knežević
2. Karate klub Hercegovac Bileca WKF004115 Anastasija Babić
WKF004117 Dajana Ilić
WKF004119 Arijana Bošnjak
3. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000455 Ajla Dodić
MNE000478 Agnesa Kollari
MNE004053 Nina Pešić
3. Karate klub Jedinstvo MNE001879 Petra Blagojevic
MNE004040 Teodora Drašković
MNE004036 Nija Rovčanin

Kate | 2010/2011 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KARATE KLUB POSITIVE MNE000509 Blagota Mićunović
MNE000606 Sergej Raičević
MNE001460 Lazar Žerajić
2. Karate klub Bar MNE001652 Dario Šćekić
MNE004081 Sergej Laković
MNE004083 Ismar Čaušević
3. Vrbas WKF003979 Gago Marković
WKF003980 Vid Raičević
WKF003981 Lazar Bjeletić
3. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000454 Marko Konatar
MNE000474 Antonio Junković
MNE000519 Aleks Simonović

Kate | Kadeti | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000455 Ajla Dodić
MNE000875 Agron Lulgjuraj
MNE000516 Adis Demirović

Kumite - Pojedinačno

Kumite | Juniori 16-17 | M | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003959 Senad Mekić Karate klub "Master" Bugojno

Kumite | 2012/2013 i mladji | Ž | -27 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003795 Naira Pelinku KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Juniori 16-17 | Ž | -59 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000788 Andjela Ivanovic Gorstak
2. MNE001395 Sara Abramović Karate klub "Iskra"
3. MNE001191 Jovana Ćalić Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | Juniori 16-17 | Ž | +59 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000576 Magdalena Potpara Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE001395 Sara Abramović Karate klub "Iskra"

Kumite | U21 + senior | M | -67 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000577 Matija Bojić Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | U21 + senior | Ž | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000878 Teodora Bubanja Karate klub "Iskra"

Kumite | Kadeti (14-15) | Ž | -47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000192 Helena Backovic Karate klub Omladinac
2. MNE000348 Jovana Bogdanović Karate Klub Bijela
3. MNE001750 ADŽEMOVIĆ MEDINA Karate Club Rei
3. MNE001475 Dina Alivodić Karate klub Buducnost

Kumite | 2009 | M | -47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001827 Pavle Davidović Karate klub "Iskra"

Kumite | 2012 i mladji | M | +30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001645 Veselin Skataric Karate klub Omladinac
2. MNE004132 Vuk Dragojevic Karate klub Omladinac
3. MNE003913 Veselin Peličić Karate klub Kondor
3. MNE001815 Luka Konatar KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | 2012 i mladji | M | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001832 Veljko Matović Onogost
2. MNE001667 Vladimir Ilijevski Karate klub Bar
3. WKF003967 STEFAN KOPRIVICA Клуб Борилачких Спортова требиње
3. MNE003132 BOGDAN MADŽAROVIĆ Karate klub Kondor

Kumite | 2011 | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001674 Djurdja Todorovic Karate klub Buducnost
2. WKF003958 Lamija Omanović Karate klub "Master" Bugojno
3. MNE001674 Djurdja Todorovic Karate klub Buducnost

Kumite | 2011 | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003049 Luka Djuric Gorstak
2. MNE004155 Petar Zečević Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE003881 Vukan Popovic Karate klub Buducnost
3. MNE004154 Branko Miljanić Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | Kadeti (14-15) | Ž | -54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000497 Jovana Damjanović Karate klub Omladinac
2. MNE000989 Anja Nikolić Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE000760 Ljubica Vlahovic Gorstak
3. WKF001553 Mateja Pantic Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | Kadeti (14-15) | Ž | +54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000034 Nadja Boricic Karate klub Omladinac
2. MNE003126 SOFIJA MIKULIĆ Karate Klub Bijela
3. MNE001183 Nikolina Golović Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE001206 Miljana Papović Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | 2010 | Ž | -36 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003947 Hana Velagić Karate klub "Master" Bugojno
2. MNE001019 Katarina Vukotic Karate klub Sampion Niksic
3. MNE000478 Agnesa Kollari KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. WKF003983 Sherazad Kurtalic Bosna Liege

Kumite | 2010 | Ž | -32 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004172 Emira Maqedonci Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
2. WKF004163 Somea Kutllovci Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
3. WKF003983 Sherazad Kurtalic Bosna Liege
3. MNE000255 Darija Savić Karate klub "RIS"

Kumite | 2008 | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000199 Jusuf Saljiu Karate klub Omladinac
2. MNE000635 Benjamin Aljošević Karate klub Bar
3. WKF004150 Erblin Shoshi Klubi i Karatesë "Wazari"
3. MNE000789 Balsa Danilovic Gorstak

Kumite | 2012 i mladji | Ž | +27 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001168 Zerina Ličina Karate klub Jedinstvo
2. MNE004058 Anđela Aranitović Karate klub "RIS"
3. MNE001618 Nina Đurović KK POTOCI

Kumite | 2009 | M | -37 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003857 Mehmed Beganović Karate klub "Master" Bugojno
2. MNE001067 BALŠA VUKČEVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE001201 Rajan Jovanović Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE000905 Marko Laković Karate klub "Iskra"

Kumite | 2011 | Ž | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003889 Andrea Šakotić Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE003697 Martina Bošković KK POTOCI
3. MNE004040 Teodora Drašković Karate klub Jedinstvo

Kumite | 2011 | Ž | -34 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004016 Marija Lješković KARATE KLUB "JION"
2. MNE001879 Petra Blagojevic Karate klub Jedinstvo
3. MNE003792 Leonisa Zeqiri KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | 2011 | Ž | -37 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000217 Petra Markovic Karate klub Omladinac
2. WKF004167 Rea Sejdiu Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
3. MNE000006 Miljana Džaković Karate klub "RIS"
3. MNE003749 Dejana Blečić Karate klub Sampion Niksic

Kumite | 2011 | Ž | +40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001962 Gorana Đorojević Omladinski karate klub Mawashi 2015
2. WKF004164 Dea Aliu Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
3. WKF004162 Alea Kelmendi Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
3. WKF004162 Alea Kelmendi Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | 2010 | Ž | -44 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003829 Tijana Mijušković KARATE KLUB "JION"
2. MNE001872 Jovana Jovanović Karate klub Piva
3. MNE003791 Lediona Zeqiri KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000455 Ajla Dodić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | 2008 | M | +55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000998 Stefan Vujisic Gorstak
2. MNE000141 Anes Arifaj Karate klub "Iskra"
3. WKF004158 Blerand Osmani Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
3. MNE003273 JOVAN ULIĆEVIĆ Karate klub Kondor

Kumite | 2010 | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003958 Lamija Omanović Karate klub "Master" Bugojno
2. MNE000180 Mina Boricic Karate klub Omladinac
3. WKF004167 Rea Sejdiu Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
3. MNE004082 Teodora Vojvodić Karate klub Bar

Kumite | 2008 | M | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000353 Nenad Đuričić Karate Klub Bijela
2. MNE004112 Ivan Milikic Gorstak
3. MNE000334 Filip Šoškić Karate klub "Iskra"
3. MNE000877 Vuk Vučinić Karate klub "Iskra"

Kumite | 2008 | Ž | -54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000914 Viktorija Vukadinović Karate klub "Iskra"

Kumite | 2009 | M | -42 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000791 Ratko Grujic Gorstak
2. WKF003855 Arman Velagić Karate klub "Master" Bugojno
3. MNE001706 LAZAR GARDAŠEVIĆ Karate Klub Bijela
3. MNE001201 Rajan Jovanović Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | 2010 | Ž | +44 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003917 Ivona Vlahović Gorstak
2. WKF004164 Dea Aliu Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
3. WKF004169 Diella Shala Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
3. WKF004162 Alea Kelmendi Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | 2011 | M | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001068 DAMJAN VUKČEVIĆ Karate klub Kondor
2. MNE003048 Djordje Grujic Gorstak
3. MNE003324 Bogdan Sošić Karate klub Jedinstvo

Kumite | Kadeti (14-15) | M | -52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001855 Vuk Bajovic Karate klub Omladinac
2. MNE004047 Vasilije Radovic Karate klub Omladinac
3. MNE000093 Aleksandar Pušonja Karate klub "RIS"
3. MNE001207 Rodoljub Srbljak Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | Kadeti (14-15) | M | -57 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000353 Nenad Đuričić Karate Klub Bijela
2. MNE004055 Lazar Škatarić Karate klub "Vukovi"
3. WKF004158 Blerand Osmani Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
3. MNE001743 Luka Marković Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | Juniori 16-17 | Ž | -48 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000878 Teodora Bubanja Karate klub "Iskra"

Kumite | Juniori 16-17 | Ž | -53 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000788 Andjela Ivanovic Gorstak

Kumite | 2009 | M | -47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000791 Ratko Grujic Gorstak
2. WKF003856 Mustafa Velić Karate klub "Master" Bugojno
3. MNE000362 Vuk Cimbaljević Karate Klub Bijela
3. MNE001211 Sava Popović Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | 2011 | M | +45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001009 Petar Mrvaljevic Karate klub Sampion Niksic
2. MNE001825 Gavrilo Joličić Karate klub "Iskra"

Kumite | 2011 | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001645 Veselin Skataric Karate klub Omladinac
2. MNE000881 Milos Gagovic Karate klub Sampion Niksic
3. MNE003890 Nikita Marojević Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE001741 Vasilije Cvijović Karate klub "RIS"

Kumite | 2011 | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003891 Filip Radojević Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE003052 Arijan Aljošević Karate klub Bar
3. MNE000474 Antonio Junković KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE003750 Bogdan Gnjatović Karate klub Sampion Niksic

Kumite | 2008 | Ž | -39 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000219 Jelena Miladinovic Karate klub Omladinac
2. WKF004171 Era Arifi Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
3. MNE001018 Anastasija Vukotic Karate klub Sampion Niksic
3. WKF004159 Suela Arifi Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | 2008 | Ž | -44 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000132 Una Rakovic Karate klub Omladinac
2. MNE003136 Lara Šakotić Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE001629 Milica Samardžić Onogost
3. WKF004168 Genisa Llapashtica Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | Kadeti (14-15) | M | -63 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003858 Derviš Selimović Karate klub "Master" Bugojno
2. MNE001161 Lazar Djurčević Karate klub "Vukovi"
3. WKF001285 DANILO ŠUŠIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње
3. WKF004121 Kerim Turkić Karate klub Bjelopoljac

Kumite | Kadeti (14-15) | M | -70 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001203 Uroš Čalić Omladinski karate klub Mawashi 2015
2. MNE000495 Jovan Bogdanović Karate Klub Bijela
3. MNE001076 ALIMPIJE ĐURETIĆ Karate klub Kondor
3. WKF004121 Kerim Turkić Karate klub Bjelopoljac

Kumite | 2008 | Ž | -49 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000132 Una Rakovic Karate klub Omladinac
2. MNE001734 Anita Kovačević Karate klub "RIS"
3. WKF004146 Erza Bajraj Klubi i Karatesë "Wazari"
3. MNE000874 Vasilisa Miranović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | 2009 | M | -52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004109 Vuk ŠKATARIĆ Karate klub "Vukovi"
2. MNE000897 Mustafa Adzemović Karate Club Rei
3. WKF001276 MIROSLAV BOŠKOVIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње
3. WKF003961 Ahmed Beganović Karate klub "Master" Bugojno

Kumite | 2009 | Ž | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004172 Emira Maqedonci Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
2. WKF004163 Somea Kutllovci Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
3. WKF004171 Era Arifi Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
3. MNE001747 Vasilija Bijelović Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2010 | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000033 Vladimir Raičević Karate klub "Iskra"
2. MNE000075 Vojin Knežević KK POTOCI
3. WKF004170 Enuar Ramadani Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | 2009 | M | +52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000672 Balša Nedić Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE004109 Vuk ŠKATARIĆ Karate klub "Vukovi"
3. MNE000457 Anton Elezović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE001659 Kenan Hodžić Karate klub Bar

Kumite | Kadeti (14-15) | M | +70 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003859 Armin Cetin Karate klub "Master" Bugojno
2. WKF003960 Eman Omerinović Karate klub "Master" Bugojno
3. MNE000785 Aleksandar Džoganović Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2008 | Ž | +54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003126 SOFIJA MIKULIĆ Karate Klub Bijela
2. WKF004160 Ariona Ahmeti Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
3. MNE000950 Stefani Selimović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000976 Ena Hodžić Karate Club Rei

Kumite | 2009 | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000018 Tara Ćupić Karate klub "Iskra"
2. MNE000569 Katarina Janković KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. WKF004161 Fabiola Ademi Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
3. WKF004165 Lea Barbatovci Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | 2010 | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF001866 VANJA VUČINIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње
2. WKF004144 Sahit Krasniqi Klubi i Karatesë "Wazari"
3. MNE003325 Duško Sošić Karate klub Jedinstvo
3. MNE001621 Vuk Đurović KK POTOCI

Kumite | 2008 | M | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003856 Mustafa Velić Karate klub "Master" Bugojno
2. MNE000387 Dejan Dabanović Karate klub Bar
3. WKF001283 SAŠA PEJOVIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње
3. MNE001185 Lazar Grbović Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | 2009 | Ž | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001029 Katarina Djukic Gorstak
2. MNE001012 Jovana Vujisic Gorstak
3. WKF004168 Genisa Llapashtica Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
3. MNE000630 Sofija Vučković Onogost

Kumite | Juniori 16-17 | M | -61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000233 Jovan Fatic Karate klub Omladinac
2. MNE004111 Sava Tapuskovic Gorstak

Kumite | Juniori 16-17 | M | +76 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000572 Lazar Potpara Karate Klub Fokus Niksic
2. WKF004127 Miloš Rašević Ljubisnja
3. WKF003960 Eman Omerinović Karate klub "Master" Bugojno
3. MNE000785 Aleksandar Džoganović Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | U21 + senior | Ž | +61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000576 Magdalena Potpara Karate Klub Fokus Niksic
2. WKF003997 Anello Gioia Dojo Shotokan
3. WKF003984 Kana Mehdi Bosna Liege

Kumite | U21 + senior | M | -75 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004122 Alija Glamoć Karate klub Bjelopoljac
2. WKF004123 Tarik Bajić Karate klub Bjelopoljac

Kumite | 2009 | Ž | +50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001193 Lora Pean Omladinski karate klub Mawashi 2015
2. WKF004160 Ariona Ahmeti Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
3. MNE000977 Genida Hodžić Karate Club Rei
3. WKF004169 Diella Shala Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | Juniori 16-17 | M | -76 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000200 Filip Boskovic Karate klub Omladinac
2. WKF004126 Stefan Pejović Ljubisnja
3. MNE004048 Dalibor Dragojevic Karate klub Omladinac

Kumite | Juniori 16-17 | M | -68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001083 LAZAR MADŽAROVIĆ Karate klub Kondor
2. WKF004124 Adin Šašković Karate klub Bjelopoljac

Kumite | 2010 | M | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003961 Ahmed Beganović Karate klub "Master" Bugojno
2. MNE001827 Pavle Davidović Karate klub "Iskra"
3. MNE000383 Irfan Kurpejović Karate klub Bar
3. WKF003975 Imran Alibegović Karate klub "Master" Bugojno

Kumite | 2010 | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000263 Viktor Dakić Karate klub "RIS"
2. MNE000389 Aleksa Đuranović Karate klub Bar
3. MNE000985 Lazar Cenić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | U21 + senior | M | +75 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF001273 MARKO TRKLJA Клуб Борилачких Спортова требиње
2. WKF004123 Tarik Bajić Karate klub Bjelopoljac
3. MNE000590 Pavle Babić Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić

Kumite | 2010 | M | +50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000634 Andrija Kosović Karate klub Bar
2. MNE001663 Rayan Zahrane Karate klub Bar
3. MNE001219 Ivan Dijanić Karate klub "Iskra"
3. MNE000519 Aleks Simonović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | 2008 | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000789 Balsa Danilovic Gorstak
2. WKF003855 Arman Velagić Karate klub "Master" Bugojno
3. MNE000786 Justin Marojević Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE001211 Sava Popović Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite - Ekipno

Kate - Pojedinačno

Kate - Ekipno

Kumite - Pojedinačno

Kumite - Ekipno

Ukupno prijava / klubovi / države: 706 / 43 / 12 Ispis

Prijavljeni klubovi

Prijavljeni takmičari

Kate | 2013 - 1.nivo | M | Bijeli pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 40
Lazar Popovic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Petar Dragnić
7 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Marko Rakočević
6 god
Žuti pojas
Gorstak

Nikola Perunović
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Uroš Samardžić
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Aleksa Bojic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Luka Grujic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Ognjen Radmanović
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Vasilije Aleksić
7 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Alexander Okulov
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Nikola Petanovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Aleksa Krstajic
6 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Pavle Šturanović
6 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Arijan Zoranić
6 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Dragoljub Dano Mijušković
7 god
Žuti pojas
Karate klub Sampion Niksic

Filip Nedić
8 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "JION"

Gago Marković
8 god
Žuti pojas
Vrbas

Ahmad Nouri
8 god
Žuti pojas
Oyama Karate

Kostas Nikolau
7 god
Žuti pojas
Dojo A.O.K

Luka Bulatović
8 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Lev Šatohin
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Simon Paladin
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Dilan Agović
6 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Vujo Ivanišević
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Đorđe Živković
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Erol Gusinjac
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Ervin Muzurović
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Jovan Lalić
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Ilja Guran
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Aleksa Đukić
7 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Vedad Burdžović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Amir Burdžović
6 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Gleb Voroninskis
7 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Mihailo Peličić
5 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Balša Leković
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Dimitrije Pješčić
6 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Viktor Dukić
6 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Vasilije Luketa
6 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Vuk Bojovic
6 god
Oranž pojas
Gorstak

Ergis Pepaj
8 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Wazari"

Kate | 2013 - 1.nivo | Ž | Bijeli pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 29
Sofia Popovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Hana Micunovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Ksenija Mašković
7 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Milica Grujic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Sofija Aleksić
6 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Martina Vuksanović
7 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Lorena Vejnović
8 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Maja Bulatovic
7 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Stefani Đuković
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Katarina Novakovic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Nina Krulj
7 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Ana Pavlović
6 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Mia Bulatović
6 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Sara Stamenković
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Daša Desančić
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Mona Desančić
6 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Nađa Vučeljić
7 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Teodora Vuković
6 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Milena Piljević
8 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "JION"

Jovana Blečić
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

IDA BODIROGA
6 god
Bijeli pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Džana Muzurović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Maša Masoničić
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Zulejha Murati
7 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Isidora Bracić
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Milica Vasiljević
5 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Angela Nestorovska
7 god
Žuti pojas
Zen Kendo

Haya Nouri
7 god
Oranž pojas
Oyama Karate

Artesa Alushaj
7 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Wazari"

Kate | 2013 - APSOLUTNA | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 9
Jakov Cupara
8 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Rodoljub Timotijević
8 god
Oranž pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Lazar Popovic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Omar Durović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Danilo Mićunović
7 god
Žuti pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Neven Maraš
7 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Milovan Jankovic
6 god
Žuti pojas
Gorstak

Gago Marković
8 god
Žuti pojas
Vrbas

Andrija Barjaktarović
8 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Kate | 2012 - 1.NIVO | M | Žuti pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 22
Mladen Mašković
9 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Nikola Cenić
9 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Memin Gurzaković
9 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Bogdan Grupković
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Mladjan Ramovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Mateja Milić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Nemanja Dožić
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Stanislav Mirin
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Vasilije Janjusevic
8 god
Žuti pojas
Karate Klub "Podgorica"

Zakir Murati
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Vuk Spaić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Veselin Peličić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Nikola Radojević
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Viktor Bulajić
9 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "JION"

David Knežević
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Mihailo Mašulović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Vid Raičević
9 god
Žuti pojas
Vrbas

Yossef Konrad
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Artem Karas
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Lazar Pavličić
9 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Konstantin Tereščenko
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Tadija Perović
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | 2012 - 1.NIVO | Ž | Žuti pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 19
Nina Đurović
9 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Nina Radevic
8 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Teodora Šebek
9 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Lana Prelević
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

IVA VUKČEVIĆ
9 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kristina Anakijevska
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Nađa Šćekić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Angelina Vojinović
8 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Ksenija Knezevic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Srna Obradović
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Marija Pavlović
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

MIA MILIĆ
9 god
Bijeli pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

LENA KRUNIĆ
8 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

IVANA KOVAČEVIĆ
9 god
Bijeli pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Valerija Gerasimova
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Monika Đukić
8 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Darja Gurjanova
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Galina Čekrizova
9 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Melisa Alushaj
9 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Wazari"

Kate | 2012 - Apsolutna | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 7
Vladimir Ilijevski
9 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Tarik Nikezić
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Mladjan Ramovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Mark Ciganok
8 god
Plavi pojas
Karate Klub BUDVA

Ajlan Durović
9 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Selman Selimović
8 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Vid Raičević
9 god
Žuti pojas
Vrbas

Kate | 2012 - Apsolutna | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 11
Mikhaela Volchkova
9 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Zerina Ličina
9 god
Braon pojas
Karate klub Jedinstvo

Alina Bracić
9 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Staša Petranović
9 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Ksenija Knezevic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Leonisa Zeqiri
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Katarina Radojević
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Hana Lukolić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Hana Sukranli
9 god
Oranž pojas
Bosna Liege

Dunya Sukranli
9 god
Zeleni pojas
Bosna Liege

Anduena Alushaj
8 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Wazari"

Kumite | 2012 i mladji | M | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 9
Vladimir Ilijevski
9 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Veljko Matović
8 god
Oranž pojas
Onogost

BOGDAN MADŽAROVIĆ
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Marija Savić
8 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

DIMITRIJE ATELJEVIĆ
7 god
Zeleni pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

STEFAN KOPRIVICA
8 god
Zeleni pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Gago Marković
8 god
Žuti pojas
Vrbas

Vid Raičević
9 god
Žuti pojas
Vrbas

Todor Klikovac
9 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kumite | 2012 i mladji | M | +30 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Veselin Skataric
9 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Luka Konatar
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Vuk Abramović
9 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Veselin Peličić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Vuk Dragojevic
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | 2012 i mladji | Ž | +27 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Zerina Ličina
9 god
Braon pojas
Karate klub Jedinstvo

Nina Đurović
9 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Anđela Aranitović
8 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

Dunya Sukranli
9 god
Zeleni pojas
Bosna Liege

Kate | 2011 - 1.nivo | M | Žuti pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 18
Oleg Bozovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

stevan Markovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Vladan Bracović
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Vasilije Ilijevski
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Dimitrije Krković
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Hristijan Zaov
10 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Bogdan Sošić
9 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Vanja Vujosevic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Darko Šćepanović
10 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "JION"

Radivoje Vučeljić
9 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "JION"

Veljko Lučić
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Lazar Vuković
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Arijan Džukljan
10 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Lazar Bjeletić
9 god
Žuti pojas
Vrbas

Damir Gusinjac
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Sergej Laković
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Ismar Čaušević
9 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Omar Feratović
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | 2011 - 1.nivo | Ž | Žuti pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 18
Matea Leovac
9 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Ivana Bulatovic
10 god
Žuti pojas
Karate Klub "Podgorica"

Aleksandra Ćetković
9 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Melina Međedović
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kosara Odalović
9 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Gorana Đorojević
9 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Maša Čelebić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Tara Rudanović
10 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Andja Koprivica
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Antonela Zvicer
9 god
Žuti pojas
Karate klub SEIKEN

Anđela Mihajlović
9 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "JION"

Teodora Drašković
10 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Nija Rovčanin
10 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

NAĐA ZEČEVIĆ
10 god
Bijeli pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

EMA BODIROGA
9 god
Bijeli pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Lamija Hodžić
9 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Anastasija Babić
9 god
Oranž pojas
Karate klub Hercegovac Bileca

Arijana Bošnjak
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Hercegovac Bileca

Kate | 2011 - Apsolutna | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
Dušan Borović
10 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Antonio Junković
10 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Vukan Kanura
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Lazar Žerajić
9 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Dario Šćekić
10 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Lazar Bjeletić
9 god
Žuti pojas
Vrbas

Kate | 2011 - Apsolutna | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 8
Nataša Šubarić
10 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Vera Dabanović
9 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Nađa Knežević
9 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Jovana Kuljanin
10 god
Zeleni pojas
Karate Klub BUDVA

Petra Blagojevic
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Jedinstvo

Emira Gjonoviq
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Lamija Omanović
10 god
Plavi pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Karla Gruber
10 god
Braon pojas
Leibnitz Do

Kumite | 2011 | Ž | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Vera Dabanović
9 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

MAKSIM MILJKOVIĆ
9 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Martina Bošković
10 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Andrea Šakotić
9 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Jelena Radovic
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Teodora Drašković
10 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Kumite | 2011 | Ž | -34 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Petra Blagojevic
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Jedinstvo

Leonisa Zeqiri
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Marija Lješković
9 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "JION"

Kumite | 2011 | Ž | -37 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Miljana Džaković
10 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Petra Markovic
10 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Dejana Blečić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Rea Sejdiu
10 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | 2011 | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Djurdja Todorovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Lamija Omanović
10 god
Plavi pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Helena Peković
10 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2011 | Ž | +40 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Gorana Đorojević
9 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Emira Gjonoviq
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Alea Kelmendi
9 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Dea Aliu
10 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | 2011 | M | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 7
DAMJAN VUKČEVIĆ
9 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Janko Kotlaja
9 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Novak Lausevic
9 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

MAKSIM MILJKOVIĆ
9 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Djordje Grujic
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Bogdan Sošić
9 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Vid Raičević
9 god
Žuti pojas
Vrbas

Kumite | 2011 | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Miljan Džaković
10 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Antonio Junković
10 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Djordjije Ćosović
9 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Arijan Aljošević
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Bogdan Gnjatović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Filip Radojević
9 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Lazar Bjeletić
9 god
Žuti pojas
Vrbas

Kumite | 2011 | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Lazar Rakocevic
9 god
Oranž pojas
Gorstak

Milos Gagovic
10 god
Oranž pojas
Karate klub Sampion Niksic

Veselin Skataric
9 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Vasilije Cvijović
10 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Nikita Marojević
9 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Lazar Bjeletić
9 god
Žuti pojas
Vrbas

Kumite | 2011 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Vasilije Pejović
10 god
Žuti pojas
Pljevlja 2016

Luka Djuric
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Vukan Popovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Petar Zečević
10 god
Zeleni pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Branko Miljanić
10 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2011 | M | +45 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Petar Mrvaljevic
9 god
Zeleni pojas
Karate klub Sampion Niksic

Rejan Hardolli
9 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Gavrilo Joličić
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | 2010 - 1.NIVO | M | Žuti pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 16
Vojin Knežević
10 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Miljan Rakočević
11 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Andrej Mašković
11 god
Plavi pojas
Karate Klub "Podgorica"

Marko Konatar
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Boris Božović
10 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Dragan Bjekovic
10 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Vuk Đurović
10 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Matija Sindik
11 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Duško Sošić
11 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Jovan Tomić
11 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Damjan Dacić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Filip Bulajić
11 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "JION"

Miloš Nedić
10 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "JION"

Alden Hodžić
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Jurij Tereščenko
11 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Janko Šišević
11 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Kate | 2010 - 1.NIVO | Ž | Žuti pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 17
Agnesa Kollari
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

STAŠA ULIĆEVIĆ
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Nađa Palibrk
10 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Ina Ramovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Petra Grubač
11 god
Oranž pojas
Karate klub Piva

Lana Lalević
11 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Tijana Mijušković
11 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB "JION"

Vesna Anđušić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Tea Maraš
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Jana Peličić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Ivana Raičević
11 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "JION"

Nina Pešić
10 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kristina Vojinović
10 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Andrijana Moračanin
10 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

ANA BODIROGA
11 god
Bijeli pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Sherazad Kurtalic
10 god
Plavi pojas
Bosna Liege

Teodora Šešlija
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Hercegovac Bileca

Kate | 2010 - APSOLUTNA | Ž / Prijavljenih takmičara: 7
Neda Beljkaš
10 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Lejla Duraković
11 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Iryna Sychova
11 god
Zeleni pojas
Karate Klub BUDVA

Hana Suljević
10 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Lana Stanković
11 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Sherazad Kurtalic
10 god
Plavi pojas
Bosna Liege

Ivana Samarďžić
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Hercegovac Bileca

Kate | 2010 - APSOLUTNA | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
Petar Vojinovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Blagota Mićunović
10 god
Plavi pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Sergej Raičević
10 god
Plavi pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Andrija Kosović
11 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Drazen Sutovic
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Buducnost

Sherazad Kurtalic
10 god
Plavi pojas
Bosna Liege

Kumite | 2010 | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 11
Vladimir Raičević
11 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Vojin Knežević
10 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Filip Radusinovic
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Sampion Niksic

Dragan Bjekovic
10 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Matija Sindik
11 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Martin Petković
11 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Filip Radojević
9 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Sherazad Kurtalic
10 god
Plavi pojas
Bosna Liege

Aleksa Jakšić
11 god
Braon pojas
Onogost

Andrija Rakočević
11 god
Plavi pojas
Onogost

Enuar Ramadani
10 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | 2010 | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Adem Ramović
10 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Vuk Đurović
10 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Vuk Bajović
11 god
Oranž pojas
Onogost

Danijel Cvijovic
11 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

VANJA VUČINIĆ
10 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Duško Sošić
11 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Sahit Krasniqi
11 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Wazari"

Kumite | 2010 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Viktor Dakić
11 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Vuk Cimbaljević
10 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Aleksa Đuranović
11 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Lazar Cenić
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Vuk Dragasevic
10 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Petar Zečević
10 god
Zeleni pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2010 | M | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Irfan Kurpejović
11 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Marko Konatar
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Vuk Radusinovic
11 god
Plavi pojas
Karate klub Sampion Niksic

Pavle Davidović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Ahmed Beganović
11 god
Zeleni pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Imran Alibegović
11 god
Plavi pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Kumite | 2010 | M | +50 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Aleks Simonović
11 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Andrija Kosović
11 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Nemanja Bulajic
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Sampion Niksic

Ivan Dijanić
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Rayan Zahrane
10 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Kumite | 2010 | Ž | -32 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Darija Savić
11 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Agnesa Kollari
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Lenka Njinjić
11 god
Plavi pojas
Onogost

Jovana Cetkovic
10 god
Oranž pojas
Gorstak

Andrea Šakotić
9 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Sherazad Kurtalic
10 god
Plavi pojas
Bosna Liege

Somea Kutllovci
11 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Emira Maqedonci
11 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | 2010 | Ž | -36 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Agnesa Kollari
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Katarina Vukotic
11 god
Plavi pojas
Karate klub Sampion Niksic

Tijana Vujisic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Hana Velagić
10 god
Zeleni pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Sherazad Kurtalic
10 god
Plavi pojas
Bosna Liege

Kumite | 2010 | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 10
Mina Boricic
10 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Dina Katana
11 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

VANJA VUČINIĆ
10 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Tea Maraš
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Lamija Omanović
10 god
Plavi pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Teodora Vojvodić
11 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Helena Peković
10 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Fabiola Ademi
11 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Lea Barbatovci
11 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Rea Sejdiu
10 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | 2010 | Ž | -44 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Ajla Dodić
10 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Jovana Jovanović
11 god
Žuti pojas
Karate klub Piva

Lediona Zeqiri
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Tijana Mijušković
11 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB "JION"

Kumite | 2010 | Ž | +44 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Dijana Šibalić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Vesna Anđušić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Jana Peličić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Ivona Vlahović
11 god
Žuti pojas
Gorstak

Nina Pešić
10 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Alea Kelmendi
9 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Dea Aliu
10 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Diella Shala
10 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kate | 2009 -1.NIVO | M | Žuti pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 13
Edon Emsha
12 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Mustafa Adzemović
11 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

FILIP JOVIĆ
12 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Ilija Mijovic
12 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Anel Kaplani
12 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Nasih Murati
12 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kosta Ćalasan
12 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Nikša Kašćelan
11 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Vladimir Nedović
11 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Luka Vujović
12 god
Žuti pojas
Karate Klub "Podgorica"

Momir Kilibarda
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Edvin Mujovi
11 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Stjepan Ovčinikov
11 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Kate | 2009 -1.NIVO | Ž | Žuti pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 11
Sofija Radosevic
11 god
Oranž pojas
Karate klub Buducnost

Katarina Janković
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Marijana Marković
11 god
Braon pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Lora Pean
12 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Petra Grubač
11 god
Oranž pojas
Karate klub Piva

Era Avdiu
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Izabela Gutić
11 god
Oranž pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Elizabeta Capenko
11 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Jelena Marković
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Rebeka Rovčanin
12 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Tijana Vučetić
11 god
Žuti pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Kate | 2009 -APSOLUTNA | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 11
Lena Lončar
12 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Neda Beljkaš
10 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Milena Stojanović
11 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Kristina Bokovac
12 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Ajla Berjašević
11 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Asja Mulalić
11 god
Plavi pojas
Karate klub Jedinstvo

Una Vučićević
11 god
Plavi pojas
Karate Klub BUDVA

Elena Dacić
12 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Lena Lorber
12 god
Žuti pojas
Leibnitz Do

Marija Ilić
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Hercegovac Bileca

Suela Gashi
12 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Wazari"

Kate | 2009 -APSOLUTNA | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 10
Luka Klačar
12 god
Braon pojas
KK POTOCI

Vojin Đačić
12 god
Braon pojas
KK POTOCI

Andrija DESPOTOVIĆ
12 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Aleksa Barjaktarović
12 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Andrej Kostić
11 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Nikola Stanisic
12 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Hamed Erović
12 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Adin Ličina
12 god
Braon pojas
Karate klub Jedinstvo

Arman Velagić
11 god
Braon pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Henrik Gruber
12 god
Žuti pojas
Leibnitz Do

Kumite | 2009 | M | -37 kg / Prijavljenih takmičara: 9
Lazar Perisic
11 god
Oranž pojas
Gorstak

Mihailo Bjelic
11 god
Žuti pojas
Gorstak

Marko Laković
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

BALŠA VUKČEVIĆ
11 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Demir Pivić
11 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Rajan Jovanović
11 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Vladimir Nedović
11 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Mehmed Beganović
12 god
Plavi pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Enuar Ramadani
10 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | 2009 | M | -42 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Ratko Grujic
12 god
Oranž pojas
Gorstak

Marko Laković
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Demir Pivić
11 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Rajan Jovanović
11 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

LAZAR GARDAŠEVIĆ
12 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

MATIJA KUŠTROV
12 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Arman Velagić
11 god
Braon pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Kumite | 2009 | M | -47 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Vuk Cimbaljević
10 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Ratko Grujic
12 god
Oranž pojas
Gorstak

MATIJA BOLJEVIĆ
11 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Sava Popović
11 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Mustafa Velić
12 god
Plavi pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Leo Barbatovci
12 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | 2009 | M | -47 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Pavle Davidović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2009 | M | -52 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Mustafa Adzemović
11 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

RADOMIR MADŽAROVIĆ
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

MIROSLAV BOŠKOVIĆ
11 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Ahmed Beganović
11 god
Zeleni pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Vuk ŠKATARIĆ
12 god
Plavi pojas
Karate klub "Vukovi"

Kumite | 2009 | M | +52 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Anton Elezović
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Balša Nedić
12 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

NIKOLA KOPRIVICA
12 god
Žuti pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kenan Hodžić
11 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Vuk ŠKATARIĆ
12 god
Plavi pojas
Karate klub "Vukovi"

Kumite | 2009 | Ž | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Lena Lončar
12 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Vasilija Bijelović
11 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Hana Velagić
10 god
Zeleni pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Somea Kutllovci
11 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Era Arifi
11 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Emira Maqedonci
11 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | 2009 | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Tara Ćupić
12 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Katarina Janković
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Fabiola Ademi
11 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Lea Barbatovci
11 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | 2009 | Ž | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Sofija Vučković
12 god
Zeleni pojas
Onogost

Jovana Vujisic
12 god
Oranž pojas
Gorstak

Katarina Djukic
12 god
Oranž pojas
Gorstak

LANA ROSIĆ
12 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Lara Šakotić
11 god
Zeleni pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Milica Rašević
12 god
Plavi pojas
Ljubisnja

Suela Gashi
12 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Wazari"

Genisa Llapashtica
12 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | 2009 | Ž | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Maša Ćosović
11 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Vasilisa Vukanović
12 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Isidora Kulić
11 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Dunja Kovačević
11 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Mina Kuzman
12 god
Braon pojas
Onogost

Tuana Vuthaj
12 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Wazari"

Kumite | 2009 | Ž | +50 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Genida Hodžić
11 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Mia Banović
12 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Lora Pean
12 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Mia Baošić
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "JION"

Ariona Ahmeti
11 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Diella Shala
10 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kate | 2008 - 1.NIVO | M | Žuti pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Damjan Mrgudović
12 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Anel Bećirović
13 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Armin Gurzaković
12 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Marko Ćuk
12 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "JION"

Erblin Shoshi
12 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Wazari"

Kate | 2008 - 1.NIVO | Ž | Žuti pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Vasilisa Miranović
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Elda Kurtović
13 god
Oranž pojas
Karate Club Rei

Emina Efović
12 god
Plavi pojas
Karate klub Buducnost

Alisa Kisličenko
12 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Laura Rajšić
12 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Sučica Šišević
13 god
Zeleni pojas
Karate klub Kondor

Kate | 2008 - APSOLUTNA | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 10
Viktorija Raičević
13 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Katarina Vlahović
13 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Mia Ramovic
13 god
Braon pojas
Karate klub Buducnost

Stefani Selimović
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Ksenija Božović
13 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

KRISTINA BULATOVIĆ
13 god
Plavi pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Lena Lorber
12 god
Žuti pojas
Leibnitz Do

Sara Sukranli
12 god
Oranž pojas
Bosna Liege

Lorena Sadriaj
12 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Wazari"

Suela Arifi
12 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kate | 2008 - APSOLUTNA | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 9
Luka Klačar
12 god
Braon pojas
KK POTOCI

David Rondović
12 god
Plavi pojas
KK POTOCI

Aleksa Vujošević
13 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Đorđe Medojević
13 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Aleksa Šćekić
13 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Benjamin Aljošević
13 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Saša Petrić
13 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Henrik Gruber
12 god
Žuti pojas
Leibnitz Do

Lazar Parezanin
13 god
Braon pojas
Karate klub Hercegovac Bileca

Kumite | 2008 | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Jusuf Saljiu
12 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Vukota Marsenic
12 god
Zeleni pojas
Karate klub Buducnost

Damir Duraković
12 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Benjamin Aljošević
13 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Balsa Danilovic
13 god
Braon pojas
Gorstak

Mehmed Beganović
12 god
Plavi pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Erblin Shoshi
12 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Wazari"

Kumite | 2008 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Luka Sudžum
13 god
Braon pojas
Onogost

Justin Marojević
13 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Balsa Danilovic
13 god
Braon pojas
Gorstak

Lazar Grbović
13 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Sava Popović
11 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

LAZAR GARDAŠEVIĆ
12 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Arman Velagić
11 god
Braon pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Kumite | 2008 | M | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Dejan Dabanović
13 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Lazar Grbović
13 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

ĐORĐE KARIĆ
13 god
Žuti pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

SAŠA PEJOVIĆ
13 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Mustafa Velić
12 god
Plavi pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Leo Barbatovci
12 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | 2008 | M | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 10
Matija Laketić
12 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Filip Šoškić
13 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Nenad Đuričić
13 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Anel Bećirović
13 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Vuk Vučinić
12 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Aleksandar Boskovic
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

MARKO DOMAZET
12 god
Plavi pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Ivan Milikic
12 god
Zeleni pojas
Gorstak

Eron Hqxhijaj
13 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Wazari"

Dardan Haxhijaj
13 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Wazari"

Kumite | 2008 | M | +55 kg / Prijavljenih takmičara: 10
Stefan Miljanić
13 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Anes Arifaj
13 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Leid Hodžić
13 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Balša Nedić
12 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Stefan Vujisic
13 god
Oranž pojas
Gorstak

Vuk Papović
12 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Vuk Janketic
13 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

JOVAN ULIĆEVIĆ
13 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Ivan Klikovac
12 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Blerand Osmani
12 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | 2008 | Ž | -39 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Jelena Miladinovic
13 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Anastasija Vukotic
13 god
Plavi pojas
Karate klub Sampion Niksic

Vasilija Bijelović
11 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Suela Arifi
12 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Era Arifi
11 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | 2008 | Ž | -44 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Una Rakovic
12 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Katarina Djukic
12 god
Oranž pojas
Gorstak

Milica Samardžić
12 god
Zeleni pojas
Onogost

Lara Šakotić
11 god
Zeleni pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Sara Sukranli
12 god
Oranž pojas
Bosna Liege

Genisa Llapashtica
12 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | 2008 | Ž | -49 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Una Rakovic
12 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Vasilisa Miranović
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Dunja Kovačević
11 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Anita Kovačević
12 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Angelina Vukčević
13 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Erza Bajraj
12 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Wazari"

Lorena Sadriaj
12 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Wazari"

Kumite | 2008 | Ž | -54 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Viktorija Vukadinović
13 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2008 | Ž | +54 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Stefani Selimović
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Ena Hodžić
13 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

SOFIJA MIKULIĆ
13 god
Zeleni pojas
Karate Klub Bijela

Ariona Ahmeti
11 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kate | Kadeti (14-15) | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 8
Aleksa Vujošević
13 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Danilo Raonic
14 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Saša Petrić
13 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Damjan Gobović
14 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Mojaš Kašćelan
14 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Nadal Sadiković
13 god
Braon pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Gabrijel Agović
15 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Pavle Mihić
13 god
Plavi pojas
Karate klub Hercegovac Bileca

Kate | Kadeti (14-15) | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
Elma Basic
14 god
Plavi pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Adelisa Murić
14 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Rabija Kaplani
15 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Armina Gutić
14 god
Oranž pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Jovana Ćuk
14 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "JION"

Saška Ilić
14 god
Braon pojas
Karate klub Hercegovac Bileca

Kumite | Kadeti (14-15) | M | -52 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Aleksandar Pušonja
13 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Balić Alan
13 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Damjan Gobović
14 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Rodoljub Srbljak
15 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Vuk Bajovic
15 god
Zeleni pojas
Karate klub Omladinac

Lado Vuković
15 god
Zeleni pojas
Gorstak

Nikola Mikić
15 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "JION"

Vasilije Radovic
14 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | Kadeti (14-15) | M | -57 kg / Prijavljenih takmičara: 9
Filip Šoškić
13 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Nenad Đuričić
13 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Filip Bojić
13 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Miloš Roganović
14 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Rodoljub Srbljak
15 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

MARKO PERIŠIĆ
14 god
Zeleni pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Luka Marković
14 god
Zeleni pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Lazar Škatarić
14 god
Plavi pojas
Karate klub "Vukovi"

Blerand Osmani
12 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | Kadeti (14-15) | M | -63 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Anes Arifaj
13 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Lazar Djurčević
14 god
Braon pojas
Karate klub "Vukovi"

Miloš Roganović
14 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

DANILO ŠUŠIĆ
14 god
Braon pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Derviš Selimović
15 god
Braon pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Kerim Turkić
14 god
Braon pojas
Karate klub Bjelopoljac

Kumite | Kadeti (14-15) | M | -70 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Jovan Bogdanović
15 god
Plavi pojas
Karate Klub Bijela

ALIMPIJE ĐURETIĆ
13 god
Zeleni pojas
Karate klub Kondor

Uroš Čalić
14 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Jovan Pejović
14 god
Braon pojas
Karate klub "Vukovi"

Kerim Turkić
14 god
Braon pojas
Karate klub Bjelopoljac

Kumite | Kadeti (14-15) | M | +70 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Simon Simonović
13 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Aleksandar Džoganović
15 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Vaso Abramović
14 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Vuk Lučić
13 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Uroš Čalić
14 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Armin Cetin
14 god
Plavi pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Eman Omerinović
14 god
Braon pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Enrik Pjetri
13 god
Braon pojas
KARATE KAMZA

Kumite | Kadeti (14-15) | Ž | -47 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Helena Backovic
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Jovana Bogdanović
13 god
Zeleni pojas
Karate Klub Bijela

Dina Alivodić
14 god
Braon pojas
Karate klub Buducnost

ADŽEMOVIĆ MEDINA
13 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Kumite | Kadeti (14-15) | Ž | -54 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Jovana Damjanović
14 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Anja Nikolić
14 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Ljubica Vlahovic
13 god
Braon pojas
Gorstak

Mateja Pantic
13 god
Žuti pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Nevena Maraš
13 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kumite | Kadeti (14-15) | Ž | +54 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Nadja Boricic
14 god
Braon pojas
Karate klub Omladinac

Nataša Nedić
14 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Nikolina Golović
14 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Miljana Papović
15 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

MILANA MILIŠIĆ
13 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

SOFIJA MIKULIĆ
13 god
Zeleni pojas
Karate Klub Bijela

Yasmina Sukranli
14 god
Zeleni pojas
Bosna Liege

Kate | Juniori 16-17 | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
Luka Popovic
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Nikola Baralić
16 god
Braon pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | Juniori 16-17 | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
Desa Arsenijević
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Milica Mićović
17 god
Braon pojas
KARATE KLUB "JION"

Dajana Ilić
17 god
Braon pojas
Karate klub Hercegovac Bileca

Kumite | Juniori 16-17 | M | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Senad Mekić
17 god
Braon pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Kumite | Juniori 16-17 | M | -61 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Jovan Fatic
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Sava Tapuskovic
15 god
Zeleni pojas
Gorstak

Kumite | Juniori 16-17 | M | -68 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Nemanja Mikulić
17 god
Braon pojas
Karate Klub Bijela

LAZAR MADŽAROVIĆ
16 god
Plavi pojas
Karate klub Kondor

Adin Šašković
14 god
Braon pojas
Karate klub Bjelopoljac

Kumite | Juniori 16-17 | M | -76 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Filip Boskovic
16 god
Braon pojas
Karate klub Omladinac

Dalibor Dragojevic
16 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Adin Šašković
14 god
Braon pojas
Karate klub Bjelopoljac

Stefan Pejović
17 god
Crni pojas 1.DAN
Ljubisnja

Kumite | Juniori 16-17 | M | +76 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Lazar Potpara
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Aleksandar Džoganović
15 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Božidar Šebek
15 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Eman Omerinović
14 god
Braon pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Miloš Rašević
17 god
Crni pojas 1.DAN
Ljubisnja

Kumite | Juniori 16-17 | Ž | -48 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Teodora Bubanja
16 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | Juniori 16-17 | Ž | -53 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Andjela Ivanovic
17 god
Oranž pojas
Gorstak

Kumite | Juniori 16-17 | Ž | -59 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Andjela Ivanovic
17 god
Oranž pojas
Gorstak

Jovana Ćalić
16 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Sara Abramović
16 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | Juniori 16-17 | Ž | +59 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Magdalena Potpara
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Sara Abramović
16 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | SENIORI 16+ | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
Rijad Mandic
17 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Buducnost

Filip Bakic
19 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Buducnost

Bogdan Drljevic
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Jedinstvo

Kate | SENIORI 16+ | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
Mila Mrakovic
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Masa Djukanovic
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Danica Radovanović
16 god
Braon pojas
Karate klub Buducnost

Kumite | U21 + senior | M | -67 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Matija Bojić
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | U21 + senior | M | -75 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Alija Glamoć
19 god
Braon pojas
Karate klub Bjelopoljac

Tarik Bajić
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bjelopoljac

Kumite | U21 + senior | M | +75 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Pavle Babić
22 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić

Nikola Bulatovic
18 god
Zeleni pojas
Gorstak

MARKO TRKLJA
18 god
Plavi pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Hristo Terziev
20 god
Crni pojas 2.DAN
Bushido

Ioannis Mastorakis
20 god
Crni pojas 1.DAN
Dojo A.O.K

Alija Glamoć
19 god
Braon pojas
Karate klub Bjelopoljac

Tarik Bajić
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bjelopoljac

Lion Zmali
19 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KAMZA

Kumite | U21 + senior | Ž | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Teodora Bubanja
16 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | U21 + senior | Ž | +61 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Magdalena Potpara
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Kana Mehdi
18 god
Oranž pojas
Bosna Liege

Anello Gioia
19 god
Crni pojas 1.DAN
Dojo Shotokan

Kate | 2013 - APSOLUTNA | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
Itana Badnjar
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Naira Pelinku
7 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Nerma Sijarić
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Sofija Anđušić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Dunja Vučinić
6 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Anika Krkotić
7 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor