Prvenstvo Crne Gore za kadete, juniore i mladje seniore (U21)


Prvenstvo Crne Gore za kadete, juniore i mladje seniore (U21)

Informacije


Prvenstvo Crne Gore za kadete, juniore i mladje seniore (U21)

30. May 2021.

27. May 2021. @ 20:00h (krajnji rok za prijavu)

Univerzitetsko sportsko-kulturni centar u City kvartu, Ul. Studentska L2.

Podgorica , Crna Gora

Karate savez Crne Gore

Kotizacija: pojedinačno 10 EUR, ekipno 15 EUR


PROPOZICIJE

KATE:

Kod kata pojedinačno, takmičari nastupaju prema uzrasnim kategorijama, kako je dato u pregledu (svaka uzrasna kategorija zasebno).

Kod kata ekipno rade:

Kata tim (kadeti-juniori)

Kata tim (mlađi seniori)

Takmičenje u katama se odvija po WKF pravilima. BUNKAI se izvodi u finalu i meču za 3. mjesto.



BORBE:

Borbe za kadete I juniore traju 2 minuta a za mlađe seniore i seniorke 3 min.



ZAŠTITNA OPREMA:

1.     Obavezna zaštitna oprema WKF,

2.     Ljekarski pregled ne stariji od 6 mjeseci,

3.     Obavezna polisa osiguranje;

4.     Zaštitna maska za lice, koja je obavezna za sve prisutne i nosi se van tatamija.


Satnica:

 

Od 8:30 – 9:30  Prijava takmičara, pregled dokumentacije i vaganje

Od 9:30 – 10:00 Početak takmičenja

 



Kate


Kate | Mladji seniori | M | Aps. kat.

Kate | Mladji seniori | M | Ekipno

Kate | Juniori | M | Aps. kat.

Kate | Kata team - Kadeti, Juniori | M | Ekipno

Kate | Kadeti | M | Aps. kat.

Kate | Mladji seniori | Ž | Aps. kat.

Kate | Mladji seniori | Ž | Ekipno

Kate | Juniori | Ž | Aps. kat.

Kate | Kata team - Kadeti, Juniori | Ž | Ekipno

Kate | Kadeti | Ž | Aps. kat.

Kumite


Kumite | Mladji seniori | M | -60 kg

Kumite | Mladji seniori | M | -67 kg

Kumite | Mladji seniori | M | -75 kg

Kumite | Mladji seniori | M | -84 kg

Kumite | Mladji seniori | M | +84 kg

Kumite | Mladji seniori | M | Ekipno

Kumite | Juniori | M | -55 kg

Kumite | Juniori | M | -61 kg

Kumite | Juniori | M | -68 kg

Kumite | Juniori | M | -76 kg

Kumite | Juniori | M | +76 kg

Kumite | Juniori | M | Ekipno

Kumite | Kadeti | M | -52 kg

Kumite | Kadeti | M | -57 kg

Kumite | Kadeti | M | -63 kg

Kumite | Kadeti | M | -70 kg

Kumite | Kadeti | M | +70 kg

Kumite | Kadeti | M | Ekipno

Kumite | Mladji seniori | Ž | -50 kg

Kumite | Mladji seniori | Ž | -55 kg

Kumite | Mladji seniori | Ž | -61 kg

Kumite | Mladji seniori | Ž | -68 kg

Kumite | Mladji seniori | Ž | +68 kg

Kumite | Mladji seniori | Ž | Ekipno

Kumite | Juniori | Ž | -48 kg

Kumite | Juniori | Ž | -53 kg

Kumite | Juniori | Ž | -59 kg

Kumite | Juniori | Ž | +59 kg

Kumite | Juniori | Ž | Ekipno

Kumite | Kadeti | Ž | -47 kg

Kumite | Kadeti | Ž | -54 kg

Kumite | Kadeti | Ž | +54 kg

Kumite | Kadeti | Ž | Ekipno

Kontakt osobe

Veljko Brnovic

Karatesavezcg@gmail.com

020 648 411


Hoteli

Bilten


Kotizacija

Pojedinačno: 10 €

Ekipno: 15 €

Generalni poredak

Klub Zlatne Srebrne Bronzane
Karate klub Omladinac 16 2 2
Karate klub Bar 5 3 5
Karate klub Buducnost 5 2 5
Karate klub "RIS" 4 1 4
Karate Klub BUDVA 3 1 1
Karate Klub Fokus Niksic 2 2 1
BRATSTVO 1 3 2
Karate club Champion-Ulcinj 1 2 0
Karate klub "Iskra" 1 1 4
Karate Club Rei 1 1 3
Gorstak 1 1 1
Karate Klub Bijela 1 0 0
Šotokan tim 0 5 4
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" 0 2 3
Omladinski karate klub Mawashi 2015 0 2 3
KK POTOCI 0 2 2
Onogost 0 2 1
KARATE KLUB "JION" 0 1 0
Karate klub Kondor 0 1 0
Karate klub "Vukovi" 0 0 4
Karate klub Risan 0 0 1
Karate klub "Albulena" Ulcinj 0 0 1

Kate - Pojedinačno

Kate | Juniori | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001120 Mila Marković Karate Klub BUDVA
2. MNE001221 Danica Radovanović Karate klub Buducnost
3. MNE000856 Dzena Canovic Karate klub Buducnost
3. MNE000557 Anja Memedovski Karate klub Risan

Kate | Kadeti | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000404 Arijana Kočan Karate klub Bar
2. MNE000773 Mia Bošnjaković Šotokan tim
3. MNE000678 Ivana Vidojević Šotokan tim
3. MNE000036 Staša Stamenić KK POTOCI

Kate | Mladji seniori | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000827 Mila Mrakovic Karate klub Buducnost
2. MNE000864 Masa Djukanovic Karate klub Buducnost

Kate | Juniori | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001038 Rijad Mandic Karate klub Buducnost
2. MNE000191 Vasilije Perovic Karate klub Omladinac
3. MNE000376 Nikola Milić Karate klub Bar
3. MNE004107 Nikola Baralić Karate Klub BUDVA

Kate | Kadeti | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001123 Lazar Sekulić Karate Klub BUDVA
2. MNE000023 Aleksa Janjić Karate klub Bar
3. MNE000296 Đorđe Stojanović Karate klub Bar
3. MNE000819 Luka Popovic Karate klub Buducnost

Kate | Mladji seniori | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000826 Filip Bakic Karate klub Buducnost
2. MNE000405 Arijan Kočan Karate klub Bar
3. MNE000070 Dusan Petrovic Karate klub Omladinac
3. MNE000421 Kenan Nikočević Karate klub Bar

Kate - Ekipno

Kate | Mladji seniori | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate Club Rei MNE000900 Admir Selović
MNE000901 Ermir Kurtović
MNE003992 Hamza Čobić

Kate | Kata team - Kadeti, Juniori | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate Klub BUDVA MNE001120 Mila Marković
MNE001130 Anastasija Mitrović
MNE001132 Teodora Marković
2. KK POTOCI MNE000022 Anica Peruničić
MNE000036 Staša Stamenić
MNE000044 Katarina Rondović
3. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000515 Yllëza Rama
MNE000645 Djelza Muratović
MNE000987 Zyhra Rexha

Kate | Kata team - Kadeti, Juniori | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE000023 Aleksa Janjić
MNE000296 Đorđe Stojanović
MNE000385 Ajsel Gerschwitz
2. Karate Klub BUDVA MNE001123 Lazar Sekulić
MNE001422 Aleksandar Bubanja
MNE004107 Nikola Baralić
3. Karate klub "Albulena" Ulcinj MNE000673 Art Ujkashi
MNE000674 Refik Molabećirović
MNE000675 Veton Ismailaga

Kumite - Pojedinačno

Kumite | Kadeti | Ž | -47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000192 Helena Backovic Karate klub Omladinac
2. MNE000044 Katarina Rondović KK POTOCI

Kumite | Kadeti | Ž | +54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000034 Nadja Boricic Karate klub Omladinac
2. MNE000543 Anida Berjašević Karate klub Bar
3. MNE001206 Miljana Papović Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE000248 Jovana Kotlaja Karate klub "RIS"

Kumite | Juniori | Ž | -48 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000160 Fahreta Elezovic Karate club Champion-Ulcinj

Kumite | Kadeti | Ž | -54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000497 Jovana Damjanović Karate klub Omladinac
2. MNE000772 Ines Bošnjaković Šotokan tim
3. MNE001475 Dina Alivodić Karate klub Buducnost
3. MNE000989 Anja Nikolić Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | Mladji seniori | Ž | -61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000100 Jovana Strujić Karate klub "RIS"

Kumite | Mladji seniori | Ž | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000083 Milica Jeknic Karate klub Omladinac

Kumite | Juniori | Ž | -59 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000247 Jelena Kotlaja Karate klub "RIS"
2. MNE000154 Leona Markic Karate club Champion-Ulcinj
3. MNE001191 Jovana Ćalić Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | Juniori | Ž | -53 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000788 Andjela Ivanovic Gorstak
2. MNE000242 Kalina Ječmenica Karate klub "RIS"
3. MNE001221 Danica Radovanović Karate klub Buducnost

Kumite | Juniori | Ž | +59 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000916 Stojanovic Jovana BRATSTVO
2. MNE003830 Milica Mićović KARATE KLUB "JION"

Kumite | Mladji seniori | Ž | -68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000520 Sara Raković Karate klub Bar
2. MNE000469 Diellëza Rama KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Juniori | M | -61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000082 Andrija Danilovic Karate klub Omladinac

Kumite | Mladji seniori | Ž | +68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001036 Milena Jovanovic Karate klub Omladinac
2. MNE000576 Magdalena Potpara Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | Juniori | M | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000577 Matija Bojić Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE001002 Dusan Todorovic Gorstak

Kumite | Kadeti | M | -52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000194 Ognjen Bjelajac Karate klub Omladinac
2. MNE000001 Balša Vojinović Karate klub "Iskra"
3. MNE000098 Ognjen Vranes Karate klub "RIS"
3. MNE000695 Sergej Cimbaljević Šotokan tim

Kumite | Juniori | M | -68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000496 Nemanja Mikulić Karate Klub Bijela
2. MNE001083 LAZAR MADŽAROVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE000830 Filip Mijanovic Karate klub Buducnost
3. MNE000097 Nikola Čabarkapa Karate klub "RIS"

Kumite | Kadeti | M | -57 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000198 Emre Saljiu Karate klub Omladinac
2. MNE001188 Miloš Roganović Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE004055 Lazar Škatarić Karate klub "Vukovi"
3. MNE000859 Niksa Zejak Karate klub "Iskra"

Kumite | Juniori | M | -76 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000285 Lazar Jovović Karate klub Bar
2. MNE004048 Dalibor Dragojevic Karate klub Omladinac
3. MNE000043 Marko Krvavac Karate klub "RIS"
3. MNE000200 Filip Boskovic Karate klub Omladinac

Kumite | Kadeti | M | -63 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000233 Jovan Fatic Karate klub Omladinac
2. MNE001702 Marko Brnada Šotokan tim
3. MNE000370 Petar Radovanović Karate klub "Iskra"
3. MNE001161 Lazar Djurčević Karate klub "Vukovi"

Kumite | Juniori | M | +76 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000572 Lazar Potpara Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE000956 Filip Vulevic BRATSTVO
3. MNE000764 Mihail Vukčević Karate klub Bar
3. MNE000700 Petar Damjanović Šotokan tim

Kumite | Mladji seniori | M | -67 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000271 Stefan Bajić Karate klub Buducnost
2. MNE001150 Matija Tanović Onogost
3. MNE000900 Admir Selović Karate Club Rei
3. MNE000471 Elvir Isljamović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Mladji seniori | M | -60 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003944 Ognjen Otasevic Karate klub Omladinac
2. MNE000901 Ermir Kurtović Karate Club Rei
3. MNE003296 Denis Huremović Karate klub "Iskra"

Kumite | Kadeti | M | -70 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000879 Nemanja Dragaš Karate klub "Iskra"
2. MNE001203 Uroš Čalić Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE000026 Mihailo Gojaković Karate klub Bar
3. MNE004054 Jovan Pejović Karate klub "Vukovi"

Kumite | Mladji seniori | M | -75 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000055 Balsa Milickovic Karate klub Omladinac
2. MNE000472 Albert Rudović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000238 Kristijan Božić Onogost

Kumite | Mladji seniori | M | -84 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000849 Vasilije Micunovic Karate klub Buducnost
2. MNE000921 Luka Popovic BRATSTVO
3. MNE000918 Branko Skrobanovic BRATSTVO
3. MNE000894 Agim Baftijari Karate Club Rei

Kumite | Mladji seniori | M | +84 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000284 Nemanja Jovović Karate klub Bar
2. MNE000489 Ivan Žižić Onogost
3. MNE001031 Nikola Bulatovic Gorstak
3. MNE000919 Nikola Popovic BRATSTVO

Kumite | Kadeti | M | +70 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000244 Stevo Mrdak Karate klub "RIS"
2. MNE000785 Aleksandar Džoganović Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE000701 Luka Tomanović Šotokan tim
3. MNE001179 Vaso Abramović Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite - Ekipno

Kumite | Mladji seniori | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE001036 Milena Jovanovic
MNE000083 Milica Jeknic

Kumite | Juniori | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE000082 Andrija Danilovic
MNE000200 Filip Boskovic
MNE004048 Dalibor Dragojevic

Kumite | Kadeti | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE000034 Nadja Boricic
MNE000192 Helena Backovic
MNE001092 Itana Raonic
MNE000497 Jovana Damjanović
2. Šotokan tim MNE000772 Ines Bošnjaković
MNE001052 Lea Marić
3. KK POTOCI MNE000022 Anica Peruničić
MNE000036 Staša Stamenić
MNE000044 Katarina Rondović
3. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000515 Yllëza Rama
MNE000645 Djelza Muratović
MNE000987 Zyhra Rexha

Kumite | Juniori | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub "RIS" MNE000242 Kalina Ječmenica
MNE000247 Jelena Kotlaja
2. Karate club Champion-Ulcinj MNE000154 Leona Markic
MNE000160 Fahreta Elezovic
MNE001837 Marija Mardjonovic

Kumite | Mladji seniori | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE000055 Balsa Milickovic
MNE000070 Dusan Petrovic
MNE000087 Andrija Fatic
MNE000235 Blazo Micevski
MNE003944 Ognjen Otasevic
2. BRATSTVO MNE000918 Branko Skrobanovic
MNE000919 Nikola Popovic
MNE000921 Luka Popovic
3. Karate Club Rei MNE000894 Agim Baftijari
MNE000948 Leart Rexha
MNE000900 Admir Selović
MNE000901 Ermir Kurtović
MNE003992 Hamza Čobić

Kumite | Kadeti | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE000194 Ognjen Bjelajac
MNE000198 Emre Saljiu
MNE000233 Jovan Fatic
MNE001855 Vuk Bajovic
MNE004047 Vasilije Radovic
2. Šotokan tim MNE001702 Marko Brnada
MNE000695 Sergej Cimbaljević
MNE000701 Luka Tomanović
3. Karate klub "Iskra" MNE000001 Balša Vojinović
MNE000370 Petar Radovanović
MNE000859 Niksa Zejak
MNE000879 Nemanja Dragaš
3. Karate klub "Vukovi" MNE001161 Lazar Djurčević
MNE004055 Lazar Škatarić
MNE004054 Jovan Pejović

Kate - Pojedinačno

Kate - Ekipno

Kumite - Pojedinačno

Kumite - Ekipno

Ukupno prijava / klubovi / države: 146 / 26 / 1 Ispis

Prijavljeni klubovi

Prijavljeni takmičari

Kate | Kadeti | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 10
Aleksa Janjić
13 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Marko Đačić
15 god
Braon pojas
KK POTOCI

Petar Klačar
14 god
Braon pojas
KK POTOCI

Đorđe Stojanović
14 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Luka Popovic
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Ajsel Gerschwitz
13 god
Braon pojas
Karate klub Bar

MIlan Bojović
14 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Danilo Raonic
14 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Lazar Sekulić
15 god
Braon pojas
Karate Klub BUDVA

Danilo Kaleski
13 god
Zeleni pojas
Karate klub Omladinac

Kate | Kadeti | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 8
Anica Peruničić
15 god
Braon pojas
KK POTOCI

Staša Stamenić
14 god
Braon pojas
KK POTOCI

Arijana Kočan
14 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Lana Subotić
13 god
Plavi pojas
Karate klub Risan

Ivana Vidojević
15 god
Braon pojas
Šotokan tim

Mia Bošnjaković
15 god
Plavi pojas
Šotokan tim

Elma Basic
13 god
Plavi pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Jovana Ćuk
14 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "JION"

Kumite | Kadeti | M | -52 kg / Prijavljenih takmičara: 10
Balša Vojinović
15 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Ognjen Bjelajac
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Ognjen Vranes
13 god
Braon pojas
Karate klub "RIS"

Balša Stevović
13 god
Braon pojas
Onogost

Sergej Cimbaljević
15 god
Zeleni pojas
Šotokan tim

Lado Vukovic
15 god
Braon pojas
Gorstak

Damjan Gobović
14 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Rodoljub Srbljak
15 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Vuk Bajovic
14 god
Zeleni pojas
Karate klub Omladinac

Vasilije Radovic
14 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | Kadeti | M | -57 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Emre Saljiu
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Niksa Zejak
14 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "Iskra"

Miloš Roganović
14 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Luka Marković
13 god
Zeleni pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Lazar Škatarić
14 god
Plavi pojas
Karate klub "Vukovi"

Kumite | Kadeti | M | -63 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Jovan Fatic
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Becir Asanovic
15 god
Braon pojas
Karate club Champion-Ulcinj

Petar Radovanović
14 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Jovan Đuranović
15 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Tarik Međedović
15 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Marko Brnada
15 god
Plavi pojas
Šotokan tim

Lazar Djurčević
14 god
Braon pojas
Karate klub "Vukovi"

Kumite | Kadeti | M | -70 kg / Prijavljenih takmičara: 9
Mihailo Gojaković
14 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Vuk Zogović
15 god
Braon pojas
Karate klub "RIS"

Jovan Bogdanović
15 god
Plavi pojas
Karate Klub Bijela

Martin Jaramaz
14 god
Braon pojas
Onogost

Đorđe Durutović
14 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Nemanja Dragaš
15 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Uroš Čalić
14 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Damjan Lukovac
14 god
Plavi pojas
Karate klub SEIKEN

Jovan Pejović
14 god
Braon pojas
Karate klub "Vukovi"

Kumite | Kadeti | M | +70 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Stevo Mrdak
15 god
Braon pojas
Karate klub "RIS"

Almir Perović
14 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Arian Bejta
15 god
Braon pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Luka Tomanović
14 god
Zeleni pojas
Šotokan tim

Aleksandar Džoganović
15 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Vaso Abramović
14 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Božidar Šebek
15 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Vuk Lučić
13 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | Kadeti | Ž | -47 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Katarina Rondović
15 god
Plavi pojas
KK POTOCI

Helena Backovic
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Kumite | Kadeti | Ž | -54 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Jovana Damjanović
13 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Anja Nikolić
14 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Ines Bošnjaković
15 god
Plavi pojas
Šotokan tim

Dina Alivodić
14 god
Braon pojas
Karate klub Buducnost

Kumite | Kadeti | Ž | +54 kg / Prijavljenih takmičara: 9
Nadja Boricic
14 god
Braon pojas
Karate klub Omladinac

Itana Raonic
14 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Jovana Kotlaja
13 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Mariam Zahrane
14 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Anida Berjašević
14 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Nataša Nedić
14 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Lea Marić
15 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Nikolina Golović
14 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Miljana Papović
15 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kate | Juniori | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Vasilije Perovic
16 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Omladinac

Rijad Mandic
17 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Buducnost

Nikola Milić
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Aleksandar Bubanja
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub BUDVA

Nikola Baralić
16 god
Braon pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | Juniori | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
Dzena Canovic
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Anja Memedovski
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Risan

Desa Arsenijević
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Mila Marković
16 god
Braon pojas
Karate Klub BUDVA

Danica Radovanović
15 god
Braon pojas
Karate klub Buducnost

Milica Mićović
17 god
Braon pojas
KARATE KLUB "JION"

Kumite | Juniori | M | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Matija Bojić
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Dusan Todorovic
16 god
Crni pojas 1.DAN
Gorstak

Kumite | Juniori | M | -61 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Andrija Danilovic
16 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | Juniori | M | -68 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Nikola Čabarkapa
16 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Filip Mijanovic
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Nemanja Mikulić
17 god
Braon pojas
Karate Klub Bijela

Mirza Mehmedović
17 god
Braon pojas
Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić

LAZAR MADŽAROVIĆ
15 god
Plavi pojas
Karate klub Kondor

Kumite | Juniori | M | -76 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Marko Krvavac
16 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Filip Boskovic
16 god
Braon pojas
Karate klub Omladinac

Lazar Jovović
16 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Matija Pavićević
16 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Nikola Popovic
17 god
Plavi pojas
Karate klub Buducnost

Dalibor Dragojevic
16 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | Juniori | M | +76 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Dušan Bjelić
17 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Filip Vulevic
16 god
Crni pojas 1.DAN
BRATSTVO

Lazar Potpara
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Petar Damjanović
17 god
Braon pojas
Šotokan tim

Mihail Vukčević
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Kumite | Juniori | Ž | -48 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Fahreta Elezovic
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate club Champion-Ulcinj

Kumite | Juniori | Ž | -53 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Kalina Ječmenica
15 god
Braon pojas
Karate klub "RIS"

Andjela Ivanovic
17 god
Oranž pojas
Gorstak

Danica Radovanović
15 god
Braon pojas
Karate klub Buducnost

Kumite | Juniori | Ž | -59 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Leona Markic
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate club Champion-Ulcinj

Jelena Kotlaja
17 god
Braon pojas
Karate klub "RIS"

Jovana Ćalić
16 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | Juniori | Ž | +59 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Stojanovic Jovana
17 god
Crni pojas 1.DAN
BRATSTVO

Marija Mardjonovic
16 god
Žuti pojas
Karate club Champion-Ulcinj

Milica Mićović
17 god
Braon pojas
KARATE KLUB "JION"

Kate | Mladji seniori | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Dusan Petrovic
19 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Omladinac

Filip Bakic
18 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Buducnost

Arijan Kočan
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Kenan Nikočević
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Bogdan Drljevic
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Jedinstvo

Kate | Mladji seniori | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
Mila Mrakovic
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Masa Djukanovic
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Kumite | Mladji seniori | M | -60 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Ermir Kurtović
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Club Rei

Denis Huremović
20 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Ognjen Otasevic
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Kumite | Mladji seniori | M | -67 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Stefan Bajić
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Elvir Isljamović
19 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Admir Selović
20 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Club Rei

Matija Tanović
17 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Kumite | Mladji seniori | M | -75 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Balsa Milickovic
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Kristijan Božić
18 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Branko Skrobanovic
20 god
Crni pojas 1.DAN
BRATSTVO

Albert Rudović
19 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Mladji seniori | M | -84 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Andrija Fatic
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Branko Skrobanovic
20 god
Crni pojas 1.DAN
BRATSTVO

Luka Popovic
18 god
Crni pojas 1.DAN
BRATSTVO

Vasilije Micunovic
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Agim Baftijari
18 god
Zeleni pojas
Karate Club Rei

Kumite | Mladji seniori | M | +84 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Nemanja Jovović
18 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Nikola Popovic
20 god
Crni pojas 1.DAN
BRATSTVO

Ivan Žižić
20 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Nikola Bulatovic
18 god
Zeleni pojas
Gorstak

Hamza Čobić
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Club Rei

Kumite | Mladji seniori | Ž | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Milica Jeknic
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Kumite | Mladji seniori | Ž | -61 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Jovana Strujić
20 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "RIS"

Kumite | Mladji seniori | Ž | -68 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Diellëza Rama
20 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Sara Raković
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Kumite | Mladji seniori | Ž | +68 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Milena Jovanovic
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Magdalena Potpara
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | Kadeti | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 5
Karate klub Omladinac
  • Ognjen Bjelajac
  • Emre Saljiu
  • Jovan Fatic
  • Vuk Bajovic
  • Vasilije Radovic

Karate klub "Vukovi"
  • Lazar Djurčević
  • Lazar Škatarić
  • Jovan Pejović

Šotokan tim
  • Marko Brnada
  • Sergej Cimbaljević
  • Luka Tomanović

Omladinski karate klub Mawashi 2015
  • Vaso Abramović
  • Miloš Roganović
  • Damjan Gobović
  • Božidar Šebek
  • Vuk Lučić
  • Uroš Čalić
  • Rodoljub Srbljak

Karate klub "Iskra"
  • Balša Vojinović
  • Petar Radovanović
  • Niksa Zejak
  • Nemanja Dragaš

Kumite | Kadeti | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 4
Karate klub Omladinac
  • Nadja Boricic
  • Helena Backovic
  • Itana Raonic
  • Jovana Damjanović

KK POTOCI
  • Anica Peruničić
  • Staša Stamenić
  • Katarina Rondović

Šotokan tim
  • Ines Bošnjaković
  • Lea Marić

KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Yllëza Rama
  • Djelza Muratović
  • Zyhra Rexha

Kumite | Juniori | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate klub Omladinac
  • Andrija Danilovic
  • Filip Boskovic
  • Dalibor Dragojevic

Kumite | Juniori | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Karate club Champion-Ulcinj
  • Leona Markic
  • Fahreta Elezovic
  • Marija Mardjonovic

Karate klub "RIS"
  • Kalina Ječmenica
  • Jelena Kotlaja

Kate | Mladji seniori | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate Club Rei
  • Admir Selović
  • Ermir Kurtović
  • Hamza Čobić

Kumite | Mladji seniori | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 3
Karate Club Rei
  • Agim Baftijari
  • Leart Rexha
  • Admir Selović
  • Ermir Kurtović
  • Hamza Čobić

BRATSTVO
  • Branko Skrobanovic
  • Nikola Popovic
  • Luka Popovic

Karate klub Omladinac
  • Balsa Milickovic
  • Dusan Petrovic
  • Andrija Fatic
  • Blazo Micevski
  • Ognjen Otasevic

Kumite | Mladji seniori | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate klub Omladinac
  • Milena Jovanovic
  • Milica Jeknic

Kate | Kata team - Kadeti, Juniori | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 3
Karate klub Bar
  • Aleksa Janjić
  • Đorđe Stojanović
  • Ajsel Gerschwitz

Karate Klub BUDVA
  • Lazar Sekulić
  • Aleksandar Bubanja
  • Nikola Baralić

Karate klub "Albulena" Ulcinj
  • Art Ujkashi
  • Refik Molabećirović
  • Veton Ismailaga

Kate | Kata team - Kadeti, Juniori | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 3
KK POTOCI
  • Anica Peruničić
  • Staša Stamenić
  • Katarina Rondović

Karate Klub BUDVA
  • Mila Marković
  • Anastasija Mitrović
  • Teodora Marković

KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Yllëza Rama
  • Djelza Muratović
  • Zyhra Rexha