Prvenstvo Crne Gore za poletarce, pionire i nade 2021


Prvenstvo Crne Gore za poletarce, pionire i nade 2021

Informacije


Prvenstvo Crne Gore za poletarce, pionire i nade 2021

05. Jun 2021.

02. Jun 2021. @ 20:00h (krajnji rok za prijavu)

Univerzitetsko sportsko-kulturni centar u City kvartu, Ul. Studentska L2.

Podgorica , Crna Gora

Karate savez Crne Gore

Kotizacija: pojedinačno 10 EUR, ekipno 15 EUR


PROPOZICIJE

KATE:

Svako godište predstavlja posebnu takmičarsku grupu.

Svi takmičari nastupaju u apsolutnoj kategoriji.

Takmičar u pojedinačnoj konkureciji može nastupiti samo u svom godištu.

Broj takmičara iz jednog kluba u jednoj pojedinačnoj kategoriji je maksimalno 4.

Takmičari na kimonima ne smiju da nose ambleme reprezentacije/države.

 

POLETARCI: 2014/2015 i mlađi - mogu da ponavljaju katu u svakom 4. krugu ( moraju znati najmanje 3 kate). Izvode učeničke i majstorske kate.

 

MLAĐI PIONIRI:2012/2013  - rade kate po izboru. U svakom 4. krugu, nova kata.

 

PIONIRI: 2010/2011-  WKF pravila.

 

NADE: 2008/2009 - WKF pravila.

 

Kod KATA EKIPNO, postoji samo jedan, apsolutni nivo u svakoj uzrasnoj grupi gdje učestvuju svi pojasevi.

Kod kata ekipno izvode se kate po izboru.

U kategoriji KATA EKIPNO, BUNKAI se ne izvodi.



ZAŠTITNA OPREMA:

Obaveza takmičara odnosno klubova je da obezbijedi sledeće:

1.   Obavezna zaštitna oprema WKF,

2.   Ljekarski pregled ne stariji od 6 mjeseci,

3.   Obavezna polisa osiguranje,

Higijenska maska je obavezna da se koristi van tatamija za sva službena lica i takmičare.


Satnica:

 

Od 8:30 – 9:30  Prijava takmičara, pregled dokumentacije i vaganje

Od 9:30 – 10:00 Početak takmičenja

 

Sve mjere koje se odnose na epidemiološke mjere od nadležnih organa će biti ispoštovane, te u skladu sa tim, prisustvo publike neće biti moguće.

 

 

NAPOMENA: Pravo nastupa na Prvenstvu imaće isključivo uredno i pravilno registrovani takmičari u 2021. godini, čiji su klubovi izvršili sve svoje obaveze prilikom registracije.



Kate


Kate | NADE 2008 | M | Aps. kat.

Kate | NADE 2008/2009 | M | Ekipno

Kate | NADE 2009 | M | Aps. kat.

Kate | Pioniri - 2010 | M | Aps. kat.

Kate | Pioniri - 2010/2011 | M | Ekipno

Kate | Pioniri - 2011 | M | Aps. kat.

Kate | Ml. pioniri - 2012 | M

Kate | Ml. pioniri - 2012/2013 | M | Ekipno

Kate | Ml. pioniri - 2013 | M

Kate | POLETARCI - 2014 | M | Aps. kat.

Kate | Poletarci 2014 i 2015 i mladji | M | Ekipno

Kate | POLETARCI - 2015 i mladji | M | Aps. kat.

Kate | NADE 2008 | Ž | Aps. kat.

Kate | NADE 2008/2009 | Ž | Ekipno

Kate | NADE 2009 | Ž | Aps. kat.

Kate | Pioniri - 2010 | Ž | Aps. kat.

Kate | Pioniri - 2010/2011 | Ž | Ekipno

Kate | Pioniri - 2011 | Ž | Aps. kat.

Kate | Ml. pioniri - 2012 | Ž

Kate | Ml. pioniri - 2012/2013 | Ž | Ekipno

Kate | Ml. pioniri - 2013 | Ž

Kate | POLETARCI - 2014 | Ž | Aps. kat.

Kate | Poletarci 2014 i 2015 i mladji | Ž | Ekipno

Kate | POLETARCI - 2015 i mladji | Ž | Aps. kat.

Kumite


Kumite | NADE 2008 | M | -40 kg

Kumite | NADE 2008 | M | -45 kg

Kumite | NADE 2008 | M | -50 kg

Kumite | NADE 2008 | M | -55 kg

Kumite | NADE 2008 | M | +55 kg

Kumite | NADE 2009 | M | -37 kg

Kumite | NADE 2009 | M | -42 kg

Kumite | NADE 2009 | M | -47 kg

Kumite | NADE 2009 | M | -52 kg

Kumite | NADE 2009 | M | +52 kg

Kumite | Pioniri - 2010 | M | -35 kg

Kumite | Pioniri - 2010 | M | -40 kg

Kumite | Pioniri - 2010 | M | -45 kg

Kumite | Pioniri - 2010 | M | -50 kg

Kumite | Pioniri - 2010 | M | +50 kg

Kumite | Pioniri - 2011 | M | -30 kg

Kumite | Pioniri - 2011 | M | -35 kg

Kumite | Pioniri - 2011 | M | -40 kg

Kumite | Pioniri - 2011 | M | -45 kg

Kumite | Pioniri - 2011 | M | +45 kg

Kumite | NADE 2008 | Ž | -39 kg

Kumite | NADE 2008 | Ž | -44 kg

Kumite | NADE 2008 | Ž | -49 kg

Kumite | NADE 2008 | Ž | -54 kg

Kumite | NADE 2008 | Ž | +54 kg

Kumite | NADE 2009 | Ž | -35 kg

Kumite | NADE 2009 | Ž | -40 kg

Kumite | NADE 2009 | Ž | -45 kg

Kumite | NADE 2009 | Ž | -50 kg

Kumite | NADE 2009 | Ž | +50 kg

Kumite | Pioniri - 2010 | Ž | -32 kg

Kumite | Pioniri - 2010 | Ž | -36 kg

Kumite | Pioniri - 2010 | Ž | -44 kg

Kumite | Pioniri - 2010 | Ž | +44 kg

Kumite | Pioniri - 2010 | Ž | -40 kg

Kumite | Pioniri - 2011 | Ž | -30 kg

Kumite | Pioniri - 2011 | Ž | -34 kg

Kumite | Pioniri - 2011 | Ž | -37 kg

Kumite | Pioniri - 2011 | Ž | -40 kg

Kumite | Pioniri - 2011 | Ž | +40 kg

Kontakt osobe

Veljko Brnovic

Karatesavezcg@gmail.com

020 648 411


Hoteli

Bilten


Kotizacija

Pojedinačno: 10 €

Ekipno: 15 €

Generalni poredak

Klub Zlatne Srebrne Bronzane
Karate klub Bar 11 10 10
Karate klub "Iskra" 9 5 7
KK POTOCI 6 5 6
Gorstak 5 6 1
Karate klub Omladinac 5 4 6
Karate klub "RIS" 4 3 6
Karate Klub Fokus Niksic 4 1 5
Karate klub Buducnost 3 4 3
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" 3 2 12
Onogost 3 2 0
Karate Klub "Stari Grad" Budva 2 3 5
Šotokan tim 2 2 2
Karate Klub Bijela 2 1 1
Karate Club Rei 1 3 5
Karate klub Kondor 1 1 8
Karate klub Jedinstvo 1 0 6
Omladinski karate klub Mawashi 2015 1 0 2
Karate klub "Vukovi" 1 0 0
BRATSTVO 0 3 2
Karate klub Sampion Niksic 0 2 4
KARATE KLUB POSITIVE 0 2 2
Karate klub Junior 0 1 1
KARATE KLUB "JION" 0 0 2
Karate klub Piva 0 0 2
Karate klub SEIKEN 0 0 1
Karate Klub BUDVA 0 0 1

Kate - Pojedinačno

Kate | Pioniri - 2010 | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000279 Neda Beljkaš KK POTOCI
2. MNE000410 Lejla Duraković Karate klub Bar
3. MNE002195 Anastasija Stojkovska Karate Klub BUDVA
3. MNE001764 Ina Ramovic Karate klub Buducnost

Kate | Ml. pioniri - 2013 | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003878 Nina Krulj Karate klub Buducnost
2. MNE003735 Katarina Novakovic Karate klub Buducnost
3. MNE001688 Sofia Popovic Karate klub Buducnost
3. MNE003882 Andrea Ćorović Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | Ml. pioniri - 2013 | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001614 Jakov Cupara KK POTOCI
2. MNE004091 Andrija Barjaktarović Karate klub Bar
3. MNE004056 Luka Bulatović Karate klub "Iskra"
3. MNE001765 Lazar Popovic Karate klub Buducnost

Kate | NADE 2008 | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000134 Katarina Vlahović Karate klub "Iskra"
2. MNE000852 Mia Ramovic Karate klub Buducnost
3. MNE000127 Tamara Klisić Karate klub "Iskra"
3. MNE000108 Viktorija Raičević Karate klub "Iskra"

Kate | POLETARCI - 2014 | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003722 Stefani Đuković Karate klub Bar
2. MNE003724 Lorena Pajović Karate klub Junior
3. MNE003893 Mia Bulatović Karate klub Bar
3. MNE003725 Milica Đurović Karate klub Junior

Kate | POLETARCI - 2015 i mladji | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004193 Ajan Čobović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | Pioniri - 2010 | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001926 Drazen Sutovic Karate klub Buducnost
2. MNE000075 Vojin Knežević KK POTOCI
3. MNE000509 Blagota Mićunović KARATE KLUB POSITIVE
3. MNE000757 Uroš Stevović Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | POLETARCI - 2015 i mladji | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003902 Mona Desančić Karate klub Bar
2. MNE003754 Melina Gurzakovic Karate Club Rei
3. MNE003755 Anamarija Janković Karate Club Rei
3. MNE003790 Irisi Shabanoviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | POLETARCI - 2014 | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003916 Milovan Jankovic Gorstak
2. MNE003757 Danilo Mićunović KARATE KLUB POSITIVE
3. MNE003883 Đorđe Šuleić Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE003900 Arijan Zoranić Karate klub Bar

Kate | Ml. pioniri - 2012 | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003905 Ksenija Knezevic Karate klub Bar
2. MNE003904 Hana Lukolić Karate klub Bar
3. MNE001168 Zerina Ličina Karate klub Jedinstvo
3. MNE003898 Katarina Radojević Karate klub Bar

Kate | NADE 2009 | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001135 Una Vučićević Karate Klub "Stari Grad" Budva
2. MNE000727 Nina Pešić Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE000721 Lana Čormaković Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE000226 Leonora Vujovic Karate klub Omladinac

Kate | Ml. pioniri - 2012 | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001766 Mladjan Ramovic Karate klub Buducnost
2. MNE001818 Tarik Nikezić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE001667 Vladimir Ilijevski Karate klub Bar
3. MNE000716 Branko Zenović Karate klub SEIKEN

Kate | NADE 2008 | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000751 Saša Petrić Karate Klub "Stari Grad" Budva
2. MNE000106 Aleksa Vujošević Karate klub "Iskra"
3. MNE001853 Nikola Berilazic Karate klub Omladinac
3. MNE000041 David Rondović KK POTOCI

Kate | Pioniri - 2011 | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003886 Teodora Ćorović Karate Klub "Stari Grad" Budva
2. MNE000631 Nađa Knežević Karate klub Bar
3. MNE000205 Visnja Bulatovic Karate klub Omladinac
3. MNE001879 Petra Blagojevic Karate klub Jedinstvo

Kate | Pioniri - 2011 | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000281 Dušan Borović KK POTOCI
2. MNE001652 Dario Šćekić Karate klub Bar
3. MNE004083 Ismar Čaušević Karate klub Bar
3. MNE001460 Lazar Žerajić KARATE KLUB POSITIVE

Kate | NADE 2009 | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000039 Luka Klačar KK POTOCI
2. MNE000861 Nikola Stanisic Karate klub "Iskra"
3. MNE000292 Aleksa Barjaktarović Karate klub Bar
3. MNE000089 Maksim Veskovic Karate klub Omladinac

Kate - Ekipno

Kate | NADE 2008/2009 | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub "Iskra" MNE000108 Viktorija Raičević
MNE000134 Katarina Vlahović
MNE000127 Tamara Klisić
2. Karate Klub "Stari Grad" Budva MNE000721 Lana Čormaković
MNE000727 Nina Pešić
MNE001135 Una Vučićević
3. Karate klub Bar MNE000388 Kristina Bokovac
MNE000412 Ajla Berjašević
MNE003030 Elena Dacić
3. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000874 Vasilisa Miranović
MNE000950 Stefani Selimović
MNE000569 Katarina Janković

Kate | Pioniri - 2010/2011 | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KK POTOCI MNE000049 Nataša Šubarić
MNE000279 Neda Beljkaš
MNE000322 Matea Leovac
2. Karate Klub "Stari Grad" Budva MNE000770 Teodora Medojević
MNE001139 Iryna Sychova
MNE003886 Teodora Ćorović
3. Karate klub Bar MNE000394 Vera Dabanović
MNE000410 Lejla Duraković
MNE000631 Nađa Knežević
3. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000455 Ajla Dodić
MNE000478 Agnesa Kollari
MNE004053 Nina Pešić

Kate | Poletarci 2014 i 2015 i mladji | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE003722 Stefani Đuković
MNE003892 Ana Pavlović
MNE003893 Mia Bulatović
2. Karate Club Rei MNE003779 Lucia Stanovic
MNE003754 Melina Gurzakovic
MNE003996 Zana Džidžović

Kate | Ml. pioniri - 2012/2013 | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Jedinstvo MNE001168 Zerina Ličina
MNE001883 Teodora Šebek
MNE003323 Angelina Vojinović
2. Karate klub Bar MNE001940 Staša Petranović
MNE003898 Katarina Radojević
MNE003904 Hana Lukolić
3. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE003795 Naira Pelinku
MNE004194 Sumeja Zeka
MNE003792 Leonisa Zeqiri

Kate | Poletarci 2014 i 2015 i mladji | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE003900 Arijan Zoranić
MNE004070 Erol Gusinjac
MNE004088 Viktor Dukić

Kate | Ml. pioniri - 2012/2013 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000442 Amar Čobović
MNE001815 Luka Konatar
MNE001818 Tarik Nikezić
2. Karate klub Bar MNE001667 Vladimir Ilijevski
MNE002518 Omar Durović
MNE002514 Ajlan Durović

Kate | Pioniri - 2010/2011 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KK POTOCI MNE000075 Vojin Knežević
MNE000281 Dušan Borović
MNE001621 Vuk Đurović
2. KARATE KLUB POSITIVE MNE000509 Blagota Mićunović
MNE000606 Sergej Raičević
MNE001460 Lazar Žerajić
3. Karate Klub "Stari Grad" Budva MNE000328 Andrej Božović
MNE000757 Uroš Stevović
MNE001003 Mario Popović
3. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000454 Marko Konatar
MNE000474 Antonio Junković
MNE000519 Aleks Simonović

Kate | NADE 2008/2009 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE000292 Aleksa Barjaktarović
MNE000375 Aleksa Šćekić
MNE000536 Hamed Erović
2. Karate klub Omladinac MNE000204 Ivo Bulatovic
MNE000089 Maksim Veskovic
MNE001853 Nikola Berilazic
3. Karate Club Rei MNE000896 Edon Emsha
MNE000897 Mustafa Adzemović
MNE000973 Armin Gurzaković
3. KK POTOCI MNE000039 Luka Klačar
MNE000040 Vojin Đačić
MNE000042 Andrija DESPOTOVIĆ

Kumite - Pojedinačno

Kumite | NADE 2008 | M | +55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000353 Nenad Đuričić Karate Klub Bijela
2. MNE000998 Stefan Vujisic Gorstak
3. MNE000141 Anes Arifaj Karate klub "Iskra"
3. MNE000133 Stefan Miljanić Karate klub "Iskra"

Kumite | NADE 2008 | M | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000387 Dejan Dabanović Karate klub Bar
2. MNE000843 Vukota Marsenic Karate klub Buducnost
3. MNE000786 Justin Marojević Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | Pioniri - 2011 | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000006 Miljana Džaković Karate klub "RIS"
2. MNE001674 Djurdja Todorovic Karate klub Buducnost
3. MNE004153 Helena Peković Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | Pioniri - 2011 | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000269 Vasilije Laketić Karate klub "RIS"
2. MNE003134 Boško Matović Šotokan tim
3. MNE004154 Branko Miljanić Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE004155 Petar Zečević Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | NADE 2008 | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000199 Jusuf Saljiu Karate klub Omladinac
2. MNE000880 Branko Lazović Karate klub "Iskra"
3. MNE000041 David Rondović KK POTOCI
3. MNE000789 Balsa Danilovic Gorstak

Kumite | NADE 2008 | M | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000334 Filip Šoškić Karate klub "Iskra"
2. MNE000877 Vuk Vučinić Karate klub "Iskra"
3. MNE000092 Matija Laketić Karate klub "RIS"

Kumite | NADE 2008 | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001185 Lazar Grbović Omladinski karate klub Mawashi 2015
2. MNE000506 Luka Sudžum Onogost
3. MNE000973 Armin Gurzaković Karate Club Rei
3. MNE000409 Damir Duraković Karate klub Bar

Kumite | NADE 2008 | Ž | -39 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000219 Jelena Miladinovic Karate klub Omladinac
2. MNE000891 Elda Kurtović Karate Club Rei
3. MNE001018 Anastasija Vukotic Karate klub Sampion Niksic

Kumite | NADE 2008 | Ž | -44 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001629 Milica Samardžić Onogost

Kumite | Pioniri - 2011 | M | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003052 Arijan Aljošević Karate klub Bar
2. MNE001068 DAMJAN VUKČEVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE004185 David Radivojevic BRATSTVO
3. MNE000281 Dušan Borović KK POTOCI

Kumite | Pioniri - 2010 | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000692 Stefan Birovljev Šotokan tim
2. MNE001635 Vuk Bajović Onogost
3. MNE001066 VASILIJE STOJANOVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE003325 Duško Sošić Karate klub Jedinstvo

Kumite | NADE 2008 | Ž | -49 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000132 Una Rakovic Karate klub Omladinac
2. MNE001734 Anita Kovačević Karate klub "RIS"
3. MNE004134 Angelina Vukčević Karate klub Kondor

Kumite | NADE 2009 | M | -42 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000791 Ratko Grujic Gorstak
2. MNE001706 LAZAR GARDAŠEVIĆ Karate Klub Bijela
3. MNE001729 Miljan Suskavcevic BRATSTVO
3. MNE003328 Vladimir Nedović Karate klub Jedinstvo

Kumite | NADE 2008 | Ž | -54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000914 Viktorija Vukadinović Karate klub "Iskra"
2. MNE003822 ENA BURIC Karate klub Omladinac
3. MNE000874 Vasilisa Miranović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | NADE 2008 | Ž | +54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003126 SOFIJA MIKULIĆ Karate Klub Bijela
2. MNE000950 Stefani Selimović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE004140 Sučica Šišević Karate klub Kondor
3. MNE000976 Ena Hodžić Karate Club Rei

Kumite | Pioniri - 2011 | Ž | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004131 Jelena Radovic Karate klub Omladinac
2. MNE000394 Vera Dabanović Karate klub Bar
3. MNE004016 Marija Lješković KARATE KLUB "JION"

Kumite | Pioniri - 2010 | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000389 Aleksa Đuranović Karate klub Bar
2. MNE000263 Viktor Dakić Karate klub "RIS"
3. MNE000454 Marko Konatar KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE001861 Vuk Dragasevic Karate klub "RIS"

Kumite | NADE 2009 | M | -37 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000905 Marko Laković Karate klub "Iskra"
2. MNE000792 Lazar Perisic Gorstak
3. MNE000690 Radovan Đurović Šotokan tim
3. MNE001067 BALŠA VUKČEVIĆ Karate klub Kondor

Kumite | Pioniri - 2011 | Ž | -34 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003889 Andrea Šakotić Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE000049 Nataša Šubarić KK POTOCI
3. MNE004040 Teodora Drašković Karate klub Jedinstvo

Kumite | Pioniri - 2010 | M | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001827 Pavle Davidović Karate klub "Iskra"
2. MNE001010 Vuk Radusinovic Karate klub Sampion Niksic
3. MNE004138 Janko Šišević Karate klub Kondor
3. MNE000362 Vuk Cimbaljević Karate Klub Bijela

Kumite | Pioniri - 2011 | Ž | -37 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000217 Petra Markovic Karate klub Omladinac
2. MNE003749 Dejana Blečić Karate klub Sampion Niksic
3. MNE001879 Petra Blagojevic Karate klub Jedinstvo

Kumite | Pioniri - 2011 | Ž | +40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003798 Emira Gjonoviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE001962 Gorana Đorojević Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE003697 Martina Bošković KK POTOCI

Kumite | Pioniri - 2011 | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001000 Lazar Rakocevic Gorstak
2. MNE003049 Luka Djuric Gorstak
3. MNE003915 Vuk Savić Karate klub Kondor

Kumite | Pioniri - 2011 | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003891 Filip Radojević Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE003048 Djordje Grujic Gorstak
3. MNE001735 Djordjije Ćosović Karate klub "RIS"
3. MNE001770 Janko Kotlaja Karate klub "RIS"

Kumite | Pioniri - 2010 | M | +50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000634 Andrija Kosović Karate klub Bar
2. MNE001663 Rayan Zahrane Karate klub Bar
3. MNE001219 Ivan Dijanić Karate klub "Iskra"
3. MNE000519 Aleks Simonović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | NADE 2009 | Ž | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001747 Vasilija Bijelović Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE003868 Ana Asanovic BRATSTVO

Kumite | NADE 2009 | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003136 Lara Šakotić Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE000066 Lena Lončar KK POTOCI
3. MNE000569 Katarina Janković KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Pioniri - 2011 | M | +45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001825 Gavrilo Joličić Karate klub "Iskra"
2. MNE003869 Slobodan Asanovic BRATSTVO
3. MNE001009 Petar Mrvaljevic Karate klub Sampion Niksic

Kumite | Pioniri - 2010 | Ž | -32 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE002255 Majda GURZAKOVIĆ Karate Club Rei
2. MNE000279 Neda Beljkaš KK POTOCI
3. MNE000971 Adela Haxhicanović Karate Club Rei
3. MNE000478 Agnesa Kollari KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Pioniri - 2010 | Ž | -36 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000255 Darija Savić Karate klub "RIS"
2. MNE000796 Jovana Cetkovic Gorstak
3. MNE001019 Katarina Vukotic Karate klub Sampion Niksic

Kumite | NADE 2009 | Ž | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001029 Katarina Djukic Gorstak
2. MNE001012 Jovana Vujisic Gorstak
3. MNE000433 Nastasija Kulić KK POTOCI
3. MNE000681 Saša Cerovina Šotokan tim

Kumite | Pioniri - 2010 | Ž | -44 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000777 Zoja Seba Šotokan tim
2. MNE004082 Teodora Vojvodić Karate klub Bar
3. MNE000455 Ajla Dodić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE003912 Tea Maraš Karate klub Kondor

Kumite | NADE 2009 | M | -47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004109 Vuk ŠKATARIĆ Karate klub "Vukovi"
2. MNE000682 Nemanja Gecaj Šotokan tim
3. MNE001197 Demir Pivić Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE004190 Vuk Marovic Karate klub Omladinac

Kumite | NADE 2009 | M | +52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001659 Kenan Hodžić Karate klub Bar
2. MNE000672 Balša Nedić Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE001858 Aleksandar Boskovic Karate klub "RIS"
3. MNE004189 Matija Maraš Karate klub Kondor

Kumite | Pioniri - 2010 | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000267 Dina Katana Karate klub "RIS"
2. MNE000180 Mina Boricic Karate klub Omladinac
3. MNE003791 Lediona Zeqiri KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE003829 Tijana Mijušković KARATE KLUB "JION"

Kumite | NADE 2009 | Ž | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000630 Sofija Vučković Onogost
2. MNE000018 Tara Ćupić Karate klub "Iskra"
3. MNE000669 Dunja Kovačević Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE000003 Maša Ćosović Karate klub "RIS"

Kumite | NADE 2009 | M | -52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001082 RADOMIR MADŽAROVIĆ Karate klub Kondor
2. MNE003825 ALEKSA ANDJELIC Karate klub Omladinac
3. MNE004187 Lazar Markovic Karate klub Omladinac

Kumite | Pioniri - 2010 | Ž | +44 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003917 Ivona Vlahović Gorstak
2. MNE004186 Teodora Vulevic BRATSTVO
3. MNE001872 Jovana Jovanović Karate klub Piva
3. MNE001824 Dijana Šibalić Karate klub "Iskra"

Kumite | NADE 2009 | Ž | +50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003053 Mina Kuzman Onogost
2. MNE000258 Elena Martinović Karate klub "RIS"
3. MNE000386 Vasilisa Vukanović Karate klub Bar
3. MNE001417 Nađa Grubač Karate klub Piva

Kumite | Pioniri - 2010 | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000033 Vladimir Raičević Karate klub "Iskra"
2. MNE000075 Vojin Knežević KK POTOCI
3. MNE002066 Matija Sindik Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE001014 Filip Radusinovic Karate klub Sampion Niksic

Kumite - Ekipno

Kate - Pojedinačno

Kate - Ekipno

Kumite - Pojedinačno

Kumite - Ekipno

Ukupno prijava / klubovi / države: 352 / 29 / 1 Ispis

Prijavljeni klubovi

Prijavljeni takmičari

Kate | POLETARCI - 2015 i mladji | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
Itab Shabanoviq
5 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Ajan Čobović
6 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Darvin Nikezić
5 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Kate | POLETARCI - 2015 i mladji | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Irisi Shabanoviq
6 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Anamarija Janković
5 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Melina Gurzakovic
6 god
Oranž pojas
Karate Club Rei

Mona Desančić
6 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | POLETARCI - 2014 | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 8
Danilo Mićunović
7 god
Žuti pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Đorđe Šuleić
7 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Arijan Zoranić
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Milovan Jankovic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Vid Beljkaš
7 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Erol Gusinjac
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Viktor Dukić
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Vuk Bojovic
7 god
Oranž pojas
Gorstak

Kate | POLETARCI - 2014 | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 8
Ksenija Mašković
7 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Maja Bulatovic
7 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Stefani Đuković
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Milica Đurović
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Junior

Lorena Pajović
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Junior

Ana Pavlović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Mia Bulatović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Daša Desančić
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | Ml. pioniri - 2013 | M / Prijavljenih takmičara: 6
Jakov Cupara
8 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Rodoljub Timotijević
8 god
Oranž pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Lazar Popovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Omar Durović
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Luka Bulatović
8 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Andrija Barjaktarović
8 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Kate | Ml. pioniri - 2013 | Ž / Prijavljenih takmičara: 10
Sofia Popovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Itana Badnjar
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Katarina Novakovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Petra Kovačević
8 god
Žuti pojas
Karate klub SEIKEN

Andrea Ćorović
8 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Nina Krulj
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Nerma Sijarić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Aleksandra Rakocevic
8 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Isidora Bracić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kristina Đokić
7 god
Zeleni pojas
Karate klub Junior

Kate | Ml. pioniri - 2012 | M / Prijavljenih takmičara: 12
Dušan Božović
9 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Amar Čobović
9 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Branko Zenović
9 god
Braon pojas
Karate klub SEIKEN

Vladimir Ilijevski
9 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Tarik Nikezić
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Memin Gurzaković
9 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Mladjan Ramovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Šuša Aleksandar
9 god
Zeleni pojas
Karate klub Jedinstvo

Oleg Nikezić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Ajlan Durović
9 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

MAKSIM VUCELJIC
9 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

David Knežević
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Kate | Ml. pioniri - 2012 | Ž / Prijavljenih takmičara: 11
Zerina Ličina
9 god
Braon pojas
Karate klub Jedinstvo

Nina Radevic
9 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Teodora Šebek
9 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Staša Petranović
9 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Lana Prelević
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

IVA VUKČEVIĆ
9 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Angelina Vojinović
8 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Ksenija Knezevic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Katarina Radojević
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Hana Lukolić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Lara Savovi'
9 god
Zeleni pojas
Karate klub Junior

Kate | Pioniri - 2011 | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 13
Dušan Borović
10 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Mihail Ćirković
10 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Lazar Žerajić
9 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Ejman Fata Nahhas
10 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Dario Šćekić
10 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Vito cerovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Aleksa Kraljevic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Bogdan Sošić
9 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Danilo Ivančević
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Junior

Darko Šćepanović
10 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "JION"

Sergej Laković
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Ismar Čaušević
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Bojan Stajović
10 god
Zeleni pojas
Karate klub "Vukovi"

Kate | Pioniri - 2011 | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 15
Nataša Šubarić
10 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Visnja Bulatovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Sara Zivkovic
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Matea Leovac
10 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Vera Dabanović
9 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Nađa Knežević
10 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Jovana Kuljanin
10 god
Zeleni pojas
Karate Klub BUDVA

Petra Blagojevic
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Jedinstvo

Melina Međedović
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Teodora Ćorović
10 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Tara Rudanović
10 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Antonela Zvicer
10 god
Žuti pojas
Karate klub SEIKEN

Anđela Mihajlović
10 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "JION"

Milica Djuranovic
10 god
Žuti pojas
Karate Klub "Podgorica"

Lena Ivanišević
10 god
Oranž pojas
Karate klub Junior

Kumite | Pioniri - 2011 | M | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Dušan Borović
10 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

DAMJAN VUKČEVIĆ
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Arijan Aljošević
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

David Radivojevic
10 god
Žuti pojas
BRATSTVO

Kumite | Pioniri - 2011 | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 9
Miljan Džaković
10 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Antonio Junković
10 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Stefan Miljanović
10 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Djordjije Ćosović
10 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Janko Kotlaja
10 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Djordje Grujic
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Bogdan Sošić
9 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Filip Radojević
10 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Nikola Ćalić
10 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | Pioniri - 2011 | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Vasilije Laketić
10 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Milos Gagovic
10 god
Oranž pojas
Karate klub Sampion Niksic

Vasilije Cvijović
10 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Boško Matović
10 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Nikita Marojević
10 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Matija Dasic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Petar Zečević
10 god
Zeleni pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Branko Miljanić
10 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | Pioniri - 2011 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Lazar Rakocevic
10 god
Oranž pojas
Gorstak

Vasilije Pejović
10 god
Žuti pojas
Pljevlja 2016

Luka Djuric
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Vuk Savić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kumite | Pioniri - 2011 | M | +45 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Petar Mrvaljevic
9 god
Zeleni pojas
Karate klub Sampion Niksic

Gavrilo Joličić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Slobodan Asanovic
10 god
Bijeli pojas
BRATSTVO

Kumite | Pioniri - 2011 | Ž | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Vera Dabanović
9 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Marija Lješković
10 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "JION"

Jelena Radovic
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | Pioniri - 2011 | Ž | -34 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Nataša Šubarić
10 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Andrea Šakotić
10 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Teodora Drašković
10 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Kumite | Pioniri - 2011 | Ž | -37 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Petra Markovic
10 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Petra Blagojevic
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Jedinstvo

Dejana Blečić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Kumite | Pioniri - 2011 | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Miljana Džaković
10 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Djurdja Todorovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Nija Rovčanin
10 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Helena Peković
10 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | Pioniri - 2011 | Ž | +40 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Gorana Đorojević
10 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Emira Gjonoviq
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Martina Bošković
10 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Kate | Pioniri - 2010 | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 13
Vojin Knežević
11 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Andrej Božović
11 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Petar Vojinovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Blagota Mićunović
11 god
Plavi pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Sergej Raičević
11 god
Plavi pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Andrija Kosović
11 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Uroš Stevović
11 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Mario Popović
11 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Petar Mrdović
11 god
Plavi pojas
Karate klub Jedinstvo

Vuk Đurović
11 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Drazen Sutovic
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Buducnost

Aleksa Đurović
10 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Vasilije Kavarić
11 god
Plavi pojas
Karate klub "Vukovi"

Kate | Pioniri - 2010 | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 13
Neda Beljkaš
11 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Lejla Duraković
11 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Adela Haxhicanović
11 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Sofija Malešević
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Risan

Teodora Medojević
11 god
Oranž pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Nađa Palibrk
11 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Hana Suljević
11 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Ina Ramovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Lana Stanković
11 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Anastasija Stojkovska
11 god
Oranž pojas
Karate Klub BUDVA

Darija Vukovć
11 god
Žuti pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Tijana Mijušković
11 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB "JION"

Sara Popović
11 god
Zeleni pojas
Karate klub "Vukovi"

Kumite | Pioniri - 2010 | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Vladimir Raičević
11 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Vojin Knežević
11 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Filip Radusinovic
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Sampion Niksic

Matija Sindik
11 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Jaksa Mićanović
11 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | Pioniri - 2010 | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Stefan Birovljev
11 god
Žuti pojas
Šotokan tim

VASILIJE STOJANOVIĆ
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Vuk Đurović
11 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Vuk Bajović
11 god
Oranž pojas
Onogost

Danijel Cvijovic
11 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

Duško Sošić
11 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Kumite | Pioniri - 2010 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Viktor Dakić
11 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Aleksa Đuranović
11 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Marko Konatar
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Lazar Cenić
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Vuk Dragasevic
11 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Kumite | Pioniri - 2010 | M | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Vuk Cimbaljević
11 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Vuk Radusinovic
11 god
Plavi pojas
Karate klub Sampion Niksic

Pavle Davidović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Petar Filipovic
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Janko Šišević
11 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Kumite | Pioniri - 2010 | M | +50 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Aleks Simonović
11 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Andrija Kosović
11 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Nemanja Bulajic
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Sampion Niksic

Ivan Dijanić
11 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Rayan Zahrane
11 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Kumite | Pioniri - 2010 | Ž | -32 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Neda Beljkaš
11 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Agnesa Kollari
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Adela Haxhicanović
11 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Majda GURZAKOVIĆ
11 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Kumite | Pioniri - 2010 | Ž | -36 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Darija Savić
11 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Jovana Cetkovic
11 god
Oranž pojas
Gorstak

Katarina Vukotic
11 god
Plavi pojas
Karate klub Sampion Niksic

Kumite | Pioniri - 2010 | Ž | -44 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Ajla Dodić
10 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Zoja Seba
11 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Tea Maraš
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Teodora Vojvodić
11 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Kumite | Pioniri - 2010 | Ž | +44 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Irina Raznatovic
11 god
Braon pojas
Karate klub SEIKEN

Ira Mijović
11 god
Braon pojas
Karate klub SEIKEN

Dijana Šibalić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Jovana Jovanović
11 god
Žuti pojas
Karate klub Piva

Vesna Anđušić
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Ivona Vlahović
11 god
Žuti pojas
Gorstak

Teodora Vulevic
11 god
Bijeli pojas
BRATSTVO

Kate | NADE 2009 | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 16
Luka Klačar
12 god
Braon pojas
KK POTOCI

Vojin Đačić
12 god
Braon pojas
KK POTOCI

Andrija DESPOTOVIĆ
12 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Ivo Bulatovic
12 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Maksim Veskovic
12 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Aleksa Barjaktarović
12 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Andrej Kostić
11 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Nikola Stanisic
12 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Edon Emsha
12 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Mustafa Adzemović
12 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Hamed Erović
12 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Strahinja Stevović
12 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Andrej Ristić
12 god
Plavi pojas
Karate klub Jedinstvo

Adin Ličina
12 god
Braon pojas
Karate klub Jedinstvo

FILIP JOVIĆ
12 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Ilija Mijovic
12 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Kate | NADE 2009 | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 12
Lena Lončar
12 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Leonora Vujovic
12 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Milena Stojanović
12 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Kristina Bokovac
12 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Ajla Berjašević
12 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Jelena Samardžić
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Risan

Lana Čormaković
12 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Nina Pešić
12 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Asja Mulalić
12 god
Plavi pojas
Karate klub Jedinstvo

Una Vučićević
12 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Elena Dacić
12 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Helena Grgurović
12 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kumite | NADE 2009 | M | -37 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Radovan Đurović
12 god
Oranž pojas
Šotokan tim

Lazar Perisic
12 god
Oranž pojas
Gorstak

Marko Laković
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

BALŠA VUKČEVIĆ
11 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Rajan Jovanović
12 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Pavle Rasovic
12 god
Zeleni pojas
BRATSTVO

Kumite | NADE 2009 | M | -42 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Ratko Grujic
12 god
Oranž pojas
Gorstak

Miljan Suskavcevic
12 god
Plavi pojas
BRATSTVO

LAZAR GARDAŠEVIĆ
12 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Vladimir Nedović
11 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Kumite | NADE 2009 | M | -47 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Edon Emsha
12 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Nemanja Gecaj
12 god
Oranž pojas
Šotokan tim

MATIJA BOLJEVIĆ
12 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Andrej Ristić
12 god
Plavi pojas
Karate klub Jedinstvo

Demir Pivić
12 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Sava Popović
11 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Vuk ŠKATARIĆ
12 god
Plavi pojas
Karate klub "Vukovi"

Vuk Marovic
12 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | NADE 2009 | M | -52 kg / Prijavljenih takmičara: 3
RADOMIR MADŽAROVIĆ
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

ALEKSA ANDJELIC
12 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Lazar Markovic
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | NADE 2009 | M | +52 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Anton Elezović
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Mustafa Adzemović
12 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Balša Nedić
12 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kenan Hodžić
12 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Aleksandar Boskovic
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Matija Maraš
12 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Kumite | NADE 2009 | Ž | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Vasilija Bijelović
12 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Ana Asanovic
12 god
Bijeli pojas
BRATSTVO

Kumite | NADE 2009 | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Lena Lončar
12 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Katarina Janković
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Lara Šakotić
12 god
Zeleni pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | NADE 2009 | Ž | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Nastasija Kulić
12 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Saša Cerovina
12 god
Oranž pojas
Šotokan tim

Jovana Vujisic
12 god
Oranž pojas
Gorstak

Katarina Djukic
12 god
Oranž pojas
Gorstak

Kumite | NADE 2009 | Ž | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Maša Ćosović
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Tara Ćupić
12 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Isidora Kulić
12 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Sofija Vučković
12 god
Zeleni pojas
Onogost

Dunja Kovačević
12 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | NADE 2009 | Ž | +50 kg / Prijavljenih takmičara: 9
Elena Martinović
12 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Vasilisa Vukanović
12 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Genida Hodžić
12 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Asja Mulalić
12 god
Plavi pojas
Karate klub Jedinstvo

Mia Banović
12 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Lora Pean
12 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Nađa Grubač
12 god
Plavi pojas
Karate klub Piva

Mina Kuzman
12 god
Braon pojas
Onogost

Mia Baošić
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "JION"

Kate | NADE 2008 | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 9
David Rondović
13 god
Plavi pojas
KK POTOCI

Damjan Mrgudović
13 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Aleksa Vujošević
13 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Đorđe Medojević
13 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Aleksa Šćekić
13 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Armin Gurzaković
13 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Saša Petrić
13 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Nikola Berilazic
13 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Balsa Stajović
13 god
Plavi pojas
Karate klub "Vukovi"

Kate | NADE 2008 | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 14
Viktorija Raičević
13 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Ksenija Božović
13 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Katarina Vlahović
13 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Tamara Klisić
13 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Mia Ramovic
13 god
Braon pojas
Karate klub Buducnost

Vasilisa Miranović
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Elda Kurtović
13 god
Oranž pojas
Karate Club Rei

Ena Hodžić
13 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Ksenija Božović
13 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Teodora Gracun
13 god
Braon pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Tea Tešović
13 god
Oranž pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Stefanija Marković
13 god
Bijeli pojas
Karate Klub BUDVA

Anja Bujković
12 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Sara Kračković
13 god
Plavi pojas
Karate klub "Vukovi"

Kumite | NADE 2008 | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 4
David Rondović
13 god
Plavi pojas
KK POTOCI

Jusuf Saljiu
12 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Balsa Danilovic
13 god
Braon pojas
Gorstak

Branko Lazović
13 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | NADE 2008 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Damir Duraković
13 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Armin Gurzaković
13 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Luka Sudžum
13 god
Braon pojas
Onogost

Luka Bogojević
13 god
Braon pojas
Karate klub SEIKEN

Lazar Grbović
13 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | NADE 2008 | M | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Vukota Marsenic
13 god
Zeleni pojas
Karate klub Buducnost

Dejan Dabanović
13 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Justin Marojević
13 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | NADE 2008 | M | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Matija Laketić
13 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Filip Šoškić
13 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Anel Bećirović
13 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Vuk Vučinić
13 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Milos Radulovic
13 god
Braon pojas
BRATSTVO

Kumite | NADE 2008 | M | +55 kg / Prijavljenih takmičara: 12
Stefan Miljanić
13 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Nenad Đuričić
13 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Anes Arifaj
13 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Leid Hodžić
13 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Gojko Matović
13 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Stefan Vujisic
13 god
Oranž pojas
Gorstak

Marko Šebek
13 god
Braon pojas
Karate klub Jedinstvo

Vuk Papović
13 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Vuk Janketic
13 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

JOVAN ULIĆEVIĆ
13 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Ivan Milikic
13 god
Zeleni pojas
Gorstak

Ivan Klikovac
13 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Kumite | NADE 2008 | Ž | -39 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Jelena Miladinovic
13 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Elda Kurtović
13 god
Oranž pojas
Karate Club Rei

Anastasija Vukotic
13 god
Plavi pojas
Karate klub Sampion Niksic

Kumite | NADE 2008 | Ž | -44 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Milica Samardžić
13 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | NADE 2008 | Ž | -49 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Una Rakovic
13 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Anita Kovačević
13 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Angelina Vukčević
13 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kumite | NADE 2008 | Ž | -54 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Vasilisa Miranović
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Viktorija Vukadinović
13 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

ENA BURIC
13 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | NADE 2008 | Ž | +54 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Stefani Selimović
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Ena Hodžić
13 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

SOFIJA MIKULIĆ
13 god
Zeleni pojas
Karate Klub Bijela

Sučica Šišević
13 god
Zeleni pojas
Karate klub Kondor

Kumite | Pioniri - 2010 | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Mina Boricic
10 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Dina Katana
11 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Lediona Zeqiri
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Tijana Mijušković
11 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB "JION"

Kate | Poletarci 2014 i 2015 i mladji | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Karate Club Rei
  • Rinor Sadriju
  • Alek Vukčević
  • Darvin Nikezić

Karate klub Bar
  • Arijan Zoranić
  • Erol Gusinjac
  • Viktor Dukić

Kate | Poletarci 2014 i 2015 i mladji | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Karate Club Rei
  • Lucia Stanovic
  • Melina Gurzakovic
  • Zana Džidžović

Karate klub Bar
  • Stefani Đuković
  • Ana Pavlović
  • Mia Bulatović

Kate | Ml. pioniri - 2012/2013 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 3
KARATE KLUB POSITIVE
  • Dušan Božović
  • Rodoljub Timotijević
  • Luka Barjaktarović

KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Amar Čobović
  • Luka Konatar
  • Tarik Nikezić

Karate klub Bar
  • Vladimir Ilijevski
  • Omar Durović
  • Ajlan Durović

Kate | Ml. pioniri - 2012/2013 | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 3
Karate klub Bar
  • Staša Petranović
  • Katarina Radojević
  • Hana Lukolić

KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Naira Pelinku
  • Sumeja Zeka
  • Leonisa Zeqiri

Karate klub Jedinstvo
  • Zerina Ličina
  • Teodora Šebek
  • Angelina Vojinović

Kate | Pioniri - 2010/2011 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 6
KARATE KLUB POSITIVE
  • Blagota Mićunović
  • Sergej Raičević
  • Lazar Žerajić

Karate Klub "Stari Grad" Budva
  • Andrej Božović
  • Uroš Stevović
  • Mario Popović

KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Marko Konatar
  • Antonio Junković
  • Aleks Simonović

KK POTOCI
  • Vojin Knežević
  • Dušan Borović
  • Vuk Đurović

Karate klub Bar
  • Dario Šćekić
  • Sergej Laković
  • Ismar Čaušević

Karate klub Jedinstvo
  • Petar Mrdović
  • Duško Sošić
  • Bogdan Sošić

Kate | Pioniri - 2010/2011 | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 4
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Ajla Dodić
  • Agnesa Kollari
  • Nina Pešić

KK POTOCI
  • Nataša Šubarić
  • Neda Beljkaš
  • Matea Leovac

Karate Klub "Stari Grad" Budva
  • Teodora Medojević
  • Iryna Sychova
  • Teodora Ćorović

Karate klub Bar
  • Vera Dabanović
  • Lejla Duraković
  • Nađa Knežević

Kate | NADE 2008/2009 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 5
Karate Club Rei
  • Edon Emsha
  • Mustafa Adzemović
  • Armin Gurzaković

Karate klub Bar
  • Aleksa Barjaktarović
  • Aleksa Šćekić
  • Hamed Erović

KK POTOCI
  • Luka Klačar
  • Vojin Đačić
  • Andrija DESPOTOVIĆ

Karate klub Omladinac
  • Ivo Bulatovic
  • Maksim Veskovic
  • Nikola Berilazic

Karate klub Jedinstvo
  • Andrej Ristić
  • Marko Šebek
  • Adin Ličina

Kate | NADE 2008/2009 | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 5
Karate Club Rei
  • Elda Kurtović
  • Ena Hodžić
  • Genida Hodžić

KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Vasilisa Miranović
  • Stefani Selimović
  • Katarina Janković

Karate klub "Iskra"
  • Viktorija Raičević
  • Katarina Vlahović
  • Tamara Klisić

Karate Klub "Stari Grad" Budva
  • Lana Čormaković
  • Nina Pešić
  • Una Vučićević

Karate klub Bar
  • Kristina Bokovac
  • Ajla Berjašević
  • Elena Dacić