KUP ŠAMPIONA


KUP ŠAMPIONA

Informacije


KUP ŠAMPIONA

11. Sep 2021.

10. Sep 2021. @ 20:00h (krajnji rok za prijavu)

Sportski centar "Morača"

Podgorica , Crna Gora

Karate klub "Omladinac", Karate savez Crne Gore

Kotizacija: pojedinačno 15 EUR, ekipno 25 EUR


PROPOZICIJE

Dragi sportski prijatelji,

Ponosno najavljujemo da ćemo organizovati Kup Šampiona 2021 u Podgorici 11. septembra 2021. Pozivamo vas da uzmete učešće na najboljem karate turniru, sa najboljim takmičarima regiona i svijeta. Pridružite se i uživajte u karateu.

Naš cilj je da pokažemo ljudima širom regiona vrijednosti i benefite bavljenja karateom. Omladinac porodica broji nekoliko stotina članova svih godišta. Pozivamo Vas da budete dio spektakla, prihvatite izazov i uživate.

Namjera nam je da ime našeg karate kluba bude sinonim za vrhunski karate.

 Dobrodošli na Kup Šampiona 2021!

 

Dear sports friends,

We proudly announce that we will organize Champion Cup2021 in Podgorica on 11.September 2021. We are calling you to take part in the best karate championship, with the best competitors in region and the world. Take part and enjoy in professional karate and professional judgment.

Our goal is to show people around the region and the world values of karate and the spirit of members of our karate family. Omladinac family counts several hundred members from all ages. We are calling you to come and be welcomed, to take a challenge, and enjoy.

In world of karate our intention is to write our name in all history books about karate. You are welcomed to take a part in our journey!

 Welcome to Champion Cup 2021!

Registration & weighing Kumite 7:00 – 09:30

Kata - all categories 10:00

Kumite children 5-12 years 12:00

Kumite Seniors 12:30

Opening ceremony 13:00

Kumite Cadets, Junior and U21 1 4:00

Kumite U14 15:00

Kumite team 16:00

The announcement of the best club 20:00

Kate


Kate | Seniori 18+ | M | Aps. kat.

Kate | Seniori 18+ | M | Ekipno

Kate | U21 | M | Aps. kat.

Kate | U18 (junior) | M | Aps. kat.

Kate | Kata team - Kadeti, Juniori | M | Ekipno

Kate | Kadeti | M

Kate | U14 | M | Aps. kat.

Kate | U14 - B (beginners - početnici) | M

Kate | U14 | M | Ekipno

Kate | U12 | M | Aps. kat.

Kate | U12 - B (beginners - početnici) | M

Kate | U12 | M | Ekipno

Kate | U10 | M | Aps. kat.

Kate | U10 - B (beginners - početnici) | M

Kate | U8 | M | Aps. kat.

Kate | U8 - B (beginners - početnici) | M

Kate | Seniori 18+ | Ž | Aps. kat.

Kate | Seniori 18+ | Ž | Ekipno

Kate | U21 | Ž | Aps. kat.

Kate | U18 (junior) | Ž | Aps. kat.

Kate | Kata team - Kadeti, Juniori | Ž | Ekipno

Kate | U16 (cadet) | Ž | Aps. kat.

Kate | Kadeti | Ž | Ekipno

Kate | U14 | Ž | Aps. kat.

Kate | U14 - B (beginners - početnici) | Ž

Kate | U14 | Ž | Ekipno

Kate | U12 | Ž | Aps. kat.

Kate | U12 - B (beginners - početnici) | Ž

Kate | U12 | Ž | Ekipno

Kate | U10 | Ž | Aps. kat.

Kate | U10 - B (beginners - početnici) | Ž

Kate | U8 | Ž | Aps. kat.

Kate | U8 - B (beginners - početnici) | Ž

Kumite


Kumite | Seniori 18+ | M | -60 kg

Kumite | Seniori 18+ | M | -67 kg

Kumite | Seniori 18+ | M | -75 kg

Kumite | Seniori 18+ | M | -84 kg

Kumite | Seniori 18+ | M | +84 kg

Kumite | Seniori 18+ | M | Ekipno

Kumite | SENIORI OPEN | M | Aps. kat.

Kumite | U21 | M | -60 kg

Kumite | U21 | M | -67 kg

Kumite | U21 | M | -75 kg

Kumite | U21 | M | -84 kg

Kumite | U21 | M | +84 kg

Kumite | U18 (junior) | M | -55 kg

Kumite | U18 (junior) | M | -61 kg

Kumite | U18 (junior) | M | -68 kg

Kumite | U18 (junior) | M | -76 kg

Kumite | U18 (junior) | M | +76 kg

Kumite | Juniori | M | Ekipno

Kumite | U16 (cadet) | M | -52 kg

Kumite | U16 (cadet) | M | -57 kg

Kumite | U16 (cadet) | M | -63 kg

Kumite | U16 (cadet) | M | -70 kg

Kumite | U16 (cadet) | M | +70 kg

Kumite | Kadeti | M | Ekipno

Kumite | U14 | M | -40 kg

Kumite | U14 | M | -45 kg

Kumite | U14 | M | -50 kg

Kumite | U14 | M | -55 kg

Kumite | U14 | M | +55 kg

Kumite | U14 | M | Ekipno

Kumite | U12 | M | -30 kg

Kumite | U12 | M | -35 kg

Kumite | U12 | M | -40 kg

Kumite | U12 | M | -45 kg

Kumite | U12 | M | +45 kg

Kumite | U12 | M | Ekipno

Kumite | U10 | M | -26 kg

Kumite | U10 | M | -30 kg

Kumite | U10 | M | -34 kg

Kumite | U10 | M | -38 kg

Kumite | U10 | M | +38 kg

Kumite | U8 | M | -30 kg

Kumite | U8 | M | +30 kg

Kumite | U14 | Ž | Ekipno

Kumite | Seniorke 18+ | Ž | -68 kg

Kumite | Seniorke 18+ | Ž | +68 kg

Kumite | Seniorke 18+ | Ž | -50 kg

Kumite | Seniorke 18+ | Ž | -55 kg

Kumite | Seniorke 18+ | Ž | -61 kg

Kumite | Seniori 18+ | Ž | Ekipno

Kumite | U21 | Ž | -50 kg

Kumite | U21 | Ž | -55 kg

Kumite | U21 | Ž | -61 kg

Kumite | U21 | Ž | -68 kg

Kumite | U21 | Ž | +68 kg

Kumite | SENIORI OPEN | Ž | Aps. kat.

Kumite | U18 (junior) | Ž | -53 kg

Kumite | U18 (junior) | Ž | -59 kg

Kumite | U18 (junior) | Ž | +59 kg

Kumite | Juniori | Ž | Ekipno

Kumite | U18 (junior) | Ž | -48 kg

Kumite | U16 (cadet) | Ž | -47 kg

Kumite | U16 (cadet) | Ž | -54 kg

Kumite | U16 (cadet) | Ž | +54 kg

Kumite | Kadeti | Ž | Ekipno

Kumite | U14 | Ž | -42 kg

Kumite | U14 | Ž | -47 kg

Kumite | U14 | Ž | -54 kg

Kumite | U14 | Ž | +54 kg

Kumite | U14 | Ž | Ekipno

Kumite | U12 | Ž | -30 kg

Kumite | U12 | Ž | -35 kg

Kumite | U12 | Ž | -40 kg

Kumite | U12 | Ž | -45 kg

Kumite | U12 | Ž | +45 kg

Kumite | U12 | Ž | Ekipno

Kumite | U10 | Ž | -28 kg

Kumite | U10 | Ž | -32 kg

Kumite | U10 | Ž | -36 kg

Kumite | U10 | Ž | +36 kg

Kumite | U8 | Ž | +28 kg

Kumite | U8 | Ž | -28 kg

Kontakt osobe

Zarko Raković

kkomladinac@t-com.me

+38268591972


Hoteli

Hotel Ramada Podgorica

Podgorica

kkomladinac@t-com.me

+38268591972


Bilten


Kotizacija

Pojedinačno: 15 €

Ekipno: 25 €

Generalni poredak

Klub Zlatne Srebrne Bronzane
Karate savez Kantona Sarajevo 19 14 17
Karate klub Omladinac 18 16 23
Karate klub "Iskra" 18 4 9
Gorstak 9 4 5
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova" 7 3 10
Beogradski karate savez 6 7 8
KK POTOCI 5 5 6
ENERGIJA 4 3 1
KK CROHERC 3 1 2
Karate Klub Fokus Niksic 3 0 1
Karate Klub "Stari Grad" Budva 2 4 5
Karate Klub Olimpik 2 3 2
Onogost 2 1 2
Karate Club Ippon Prishtine 2 0 0
"Tuzla" Tuzla 1 5 7
Omladinski karate klub Mawashi 2015 1 2 5
Karate Klub BUDVA 1 2 0
Karate Klub Kushtrimi 1 1 2
Karate klub Borac 1 1 1
Клуб Борилачких Спортова требиње 1 0 4
Karate klub Ippon 1 0 2
KARATE KLUB "JION" 1 0 1
Karate klub SEIKEN 1 0 0
Karate klub "Vukovi" 1 0 0
Reg.karate savez BMSiP 0 3 10
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA 0 3 1
Karate klub Kondor 0 2 4
BRATSTVO 0 2 3
Karate klub Sampion Niksic 0 2 1
Karate Klub Rinia Mateç 0 2 0
Karate Club "Agim Ramadani" 0 2 0
Karate Klub Bijelo Brdo 0 2 0
sensei 0 1 3
Karate klub UNSU 0 1 2
Klubi i Karatesë "kampioni" 0 1 1
Tirana Karate Klub 0 1 0
Karate klub Vazduhoplovac 0 1 0
Karate Klub Bashkimi 0 0 2
Šotokan tim 0 0 1

Kate - Pojedinačno

Kate | U8 - B (beginners - početnici) | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004292 Masa Scepanovic Gorstak
2. MNE004293 Anja Vlahovic Gorstak
3. MNE004295 Vladana Pekovic Gorstak
3. WKF003976 IDA BODIROGA Клуб Борилачких Спортова требиње

Kate | U12 - B (beginners - početnici) | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001849 Hristijan Zaov Karate klub "Iskra"
2. MNE001641 Ejman Fata Nahhas Karate klub Omladinac
3. WKF004346 Dimitrije Marković Reg.karate savez BMSiP
3. MNE003098 Vito cerovic Karate klub Omladinac

Kate | U8 - B (beginners - početnici) | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003883 Đorđe Šuleić Karate Klub "Stari Grad" Budva
2. MNE004287 Ognjen Bojic Gorstak
3. MNE004454 Andrija Tomic Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE004451 Niksa Paunovic Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kate | Kadeti | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000751 Saša Petrić Karate klub "Iskra"
2. MNE000106 Aleksa Vujošević Karate klub "Iskra"
3. MNE000204 Ivo Bulatovic Karate klub Omladinac
3. MNE000617 Danilo Raonic Karate klub "Iskra"

Kate | U8 | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003916 Milovan Jankovic Gorstak
2. MNE003908 Jovan Anđušić Karate klub Kondor
3. MNE003948 Vid Beljkaš KK POTOCI
3. MNE003949 Boris Vujanović KK POTOCI

Kate | U12 | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000281 Dušan Borović KK POTOCI
2. WKF004397 Mateja Babić Beogradski karate savez
3. MNE000328 Andrej Božović Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. WKF004411 Adrijan Pisić Beogradski karate savez

Kate | U16 (cadet) | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004330 Kristina Jovanović Karate klub Borac
2. WKF004321 Marta Bradić Karate klub Borac
3. WKF004285 Milica Mijić 2 Karate klub UNSU
3. WKF004217 sara smiljanic sensei

Kate | U10 - B (beginners - početnici) | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004056 Luka Bulatović Karate klub "Iskra"
2. MNE004448 Kosta Jovanovic Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE004290 Pavle Jovanovic Gorstak
3. MNE003813 MAKSIM VUCELJIC Karate klub Omladinac

Kate | U10 - B (beginners - početnici) | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003882 Andrea Ćorović Karate Klub "Stari Grad" Budva
2. MNE002871 IVA VUKČEVIĆ Karate klub Kondor
3. WKF003962 MIA MILIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње
3. MNE003911 Sofija Anđušić Karate klub Kondor

Kate | U10 | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001614 Jakov Cupara KK POTOCI
2. MNE002202 Mark Ciganok Karate Klub BUDVA
3. MNE003698 Imar Krajina KK POTOCI

Kate | U10 | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004181 Petra Kovačević Karate klub SEIKEN
2. MNE001618 Nina Đurović KK POTOCI
3. WKF004430 Marija Mijić 2 Karate klub UNSU

Kate | U18 (junior) | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000191 Vasilije Perovic Karate klub Omladinac
2. MNE001123 Lazar Sekulić Karate Klub BUDVA
3. WKF002689 Hamza Ahmetović Karate savez Kantona Sarajevo

Kate | U12 - B (beginners - početnici) | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001965 Kosara Odalović Omladinski karate klub Mawashi 2015
2. MNE003886 Teodora Ćorović Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE000322 Matea Leovac KK POTOCI
3. MNE003914 Vesna Anđušić Karate klub Kondor

Kate | U8 | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003922 Mija Iković Karate klub "Iskra"

Kate | U14 | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000751 Saša Petrić Karate klub "Iskra"
2. MNE000041 David Rondović KK POTOCI
3. MNE000204 Ivo Bulatovic Karate klub Omladinac
3. MNE000861 Nikola Stanisic Karate klub "Iskra"

Kate | U14 - B (beginners - početnici) | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001612 FILIP JOVIĆ KK POTOCI
2. MNE004447 Vasilije Miladinovic Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. WKF004349 Danijel Dolas Reg.karate savez BMSiP
3. WKF004356 Dario Doknić Reg.karate savez BMSiP

Kate | U14 - B (beginners - početnici) | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004179 Sara Kračković Karate klub "Vukovi"
2. WKF004274 Una Panišić Karate Klub Bijelo Brdo
3. MNE004450 Nika Paunovic Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE004303 Tamara Visnjic Gorstak

Kate | U18 (junior) | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001120 Mila Marković Karate Klub BUDVA
2. WKF004340 Inela Kovačević "Tuzla" Tuzla
3. MNE000773 Mia Bošnjaković Šotokan tim

Kate | U12 | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002736 Teodora Arsić Beogradski karate savez
2. MNE000279 Neda Beljkaš KK POTOCI
3. MNE000770 Teodora Medojević Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE000205 Visnja Bulatovic Karate klub Omladinac

Kate | U21 | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002691 Amila Beganović Karate savez Kantona Sarajevo
2. WKF002937 Ilda Muzurović Karate savez Kantona Sarajevo

Kate | U21 | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000070 Dusan Petrovic Karate klub Omladinac
2. MNE000191 Vasilije Perovic Karate klub Omladinac
3. WKF004327 David Tomić Karate klub Borac
3. WKF002695 Ernad Feriz Karate savez Kantona Sarajevo

Kate | U14 | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000279 Neda Beljkaš KK POTOCI
2. MNE000721 Lana Čormaković Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE000727 Nina Pešić Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE001135 Una Vučićević Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | Seniori 18+ | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002937 Ilda Muzurović Karate savez Kantona Sarajevo
2. WKF004339 Šeherzada Operta "Tuzla" Tuzla

Kate | Seniori 18+ | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000070 Dusan Petrovic Karate klub Omladinac
2. WKF004509 Vladan Kekovic Karate klub Vazduhoplovac

Kate - Ekipno

Kate | Kata team - Kadeti, Juniori | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub "Iskra" MNE000108 Viktorija Raičević
MNE000134 Katarina Vlahović
MNE000127 Tamara Klisić

Kate | U14 | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub "Iskra" MNE000108 Viktorija Raičević
MNE000134 Katarina Vlahović
MNE000127 Tamara Klisić
2. Karate Klub "Stari Grad" Budva MNE000721 Lana Čormaković
MNE000727 Nina Pešić
MNE001135 Una Vučićević

Kate | U14 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub "Iskra" MNE000106 Aleksa Vujošević
MNE000125 Đorđe Medojević
MNE000751 Saša Petrić

Kate | Seniori 18+ | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate savez Kantona Sarajevo WKF002685 Eldar Talović
WKF002695 Ernad Feriz
WKF002938 Rijad Džuho

Kate | Kadeti | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub "Iskra" MNE000108 Viktorija Raičević
MNE000134 Katarina Vlahović
MNE000127 Tamara Klisić
2. Karate Klub Bijelo Brdo WKF004274 Una Panišić
WKF004275 Klara Hajduković
WKF004276 Petra Paola Lendić
3. Karate Klub "Stari Grad" Budva MNE000721 Lana Čormaković
MNE000727 Nina Pešić
MNE001135 Una Vučićević

Kate | Kata team - Kadeti, Juniori | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate savez Kantona Sarajevo WKF002689 Hamza Ahmetović
WKF002696 Tarik Fetahović
WKF004506 Ajdin Šabić
2. Karate klub Omladinac MNE000191 Vasilije Perovic
MNE000499 Ilija Jelovac
MNE001643 Danilo Kaleski

Kate | U12 | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KK POTOCI MNE000049 Nataša Šubarić
MNE000279 Neda Beljkaš
MNE000322 Matea Leovac
2. Karate klub Omladinac MNE000234 Sara Zivkovic
MNE004203 Mia Pernjak
MNE004221 Andja Banovic

Kate | U12 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Beogradski karate savez WKF003626 Marko Maksimović
WKF004397 Mateja Babić
WKF004411 Adrijan Pisić
2. Karate Klub "Stari Grad" Budva MNE000328 Andrej Božović
MNE000757 Uroš Stevović
MNE001003 Mario Popović
3. Karate klub Omladinac MNE003098 Vito cerovic
MNE003099 Aleksa Kraljevic
MNE003813 MAKSIM VUCELJIC

Kumite - Pojedinačno

Kumite | U12 | M | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000033 Vladimir Raičević Karate klub "Iskra"

Kumite | U10 | M | -26 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003967 STEFAN KOPRIVICA Клуб Борилачких Спортова требиње
2. MNE004185 David Radivojevic BRATSTVO

Kumite | U10 | M | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001832 Veljko Matović Onogost
2. MNE003921 Pavle Pavićević Karate klub "Iskra"

Kumite | U8 | M | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003039 Marko Rakočević Gorstak
2. MNE004311 MATEJ MILIKIC Karate klub Omladinac
3. MNE004312 JAKSA MARINOVIC Karate klub Omladinac
3. MNE003041 Aleksa Bojic Gorstak

Kumite | U8 | Ž | -28 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003037 Milica Grujic Gorstak

Kumite | U8 | Ž | +28 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003922 Mija Iković Karate klub "Iskra"

Kumite | U10 | M | -34 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004497 Davud Muhović Karate savez Kantona Sarajevo
2. MNE001829 Vuk Abramović Karate klub "Iskra"
3. MNE003047 Nemanja Dožić Gorstak
3. MNE004184 Luka Bulatović Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | U12 | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003891 Filip Radojević Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE001014 Filip Radusinovic Karate klub Sampion Niksic
3. MNE004183 Jaksa Mićanović Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE004183 Jaksa Mićanović Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | U12 | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004422 David Paponja KK CROHERC
2. MNE001621 Vuk Đurović KK POTOCI
3. MNE001645 Veselin Skataric Karate klub Omladinac

Kumite | U16 (cadet) | M | -52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000001 Balša Vojinović Karate klub "Iskra"
2. WKF004403 Aleksandar Vučković Beogradski karate savez
3. MNE000199 Jusuf Saljiu Karate klub Omladinac
3. MNE001855 Vuk Bajovic Karate klub Omladinac

Kumite | U16 (cadet) | Ž | -47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000132 Una Rakovic Karate klub Omladinac
2. WKF004434 Iva Pecevska Karate Klub Olimpik
3. MNE000192 Helena Backovic Karate klub Omladinac
3. WKF003314 Irna Mujanović "Tuzla" Tuzla

Kumite | U10 | M | +38 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004132 Vuk Dragojevic Karate klub Omladinac
2. MNE001614 Jakov Cupara KK POTOCI

Kumite | U10 | M | -38 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001645 Veselin Skataric Karate klub Omladinac
2. MNE003043 Uroš Samardžić Gorstak
3. MNE003821 PETAR BURIC Karate klub Omladinac

Kumite | U10 | Ž | -28 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004320 Jovana Perunović Onogost

Kumite | U10 | Ž | -32 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004016 Marija Lješković KARATE KLUB "JION"
2. WKF004473 Vanesa Imamović Karate savez Kantona Sarajevo

Kumite | U8 | M | +30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001758 Bogdan Tatar Karate klub "Iskra"

Kumite | U12 | Ž | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004172 Emira Maqedonci Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
2. MNE004131 Jelena Radovic Karate klub Omladinac
3. MNE003697 Martina Bošković KK POTOCI
3. WKF002740 Elena Krstin Beogradski karate savez

Kumite | U10 | Ž | -36 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003046 Katarina Vujisic Gorstak
2. WKF004341 Emilija Bogdanović Reg.karate savez BMSiP
3. MNE001618 Nina Đurović KK POTOCI

Kumite | U12 | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001000 Lazar Rakocevic Gorstak
2. WKF004419 Ivano Ivanković KK CROHERC
3. MNE000881 Milos Gagovic Karate klub Sampion Niksic

Kumite | U14 | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002739 Filip Krstin Beogradski karate savez
2. MNE000199 Jusuf Saljiu Karate klub Omladinac
3. MNE000880 Branko Lazović Karate klub "Iskra"
3. WKF004409 Vukašin Jovanović Beogradski karate savez

Kumite | Seniori 18+ | M | +84 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004518 Alvin Karaqi Karate Club Ippon Prishtine
2. WKF002938 Rijad Džuho Karate savez Kantona Sarajevo
3. WKF004331 Srđan Jovanović Reg.karate savez BMSiP
3. WKF004516 Endrit Shaqiri Klubi i Karatesë "kampioni"

Kumite | U12 | M | +45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004427 Nevenko Neno Pehar KK CROHERC
2. MNE001219 Ivan Dijanić Karate klub "Iskra"
3. MNE001827 Pavle Davidović Karate klub "Iskra"
3. WKF004236 Uroš Ćurlić ENERGIJA

Kumite | U12 | Ž | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004172 Emira Maqedonci Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
2. MNE000217 Petra Markovic Karate klub Omladinac
3. MNE002987 ASJA DELIĆ Onogost
3. WKF004416 Ivana Juričić KK CROHERC

Kumite | Seniori 18+ | M | -75 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002698 Hamza Turulja Karate savez Kantona Sarajevo
2. WKF004443 Bekim Basha Tirana Karate Klub
3. WKF004307 Mursel Misini Karate Klub Bashkimi

Kumite | U14 | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000791 Ratko Grujic Gorstak
2. WKF004268 Memet Idrizi Karate Klub Rinia Mateç
3. MNE001065 MATIJA BOLJEVIĆ Karate klub Kondor
3. WKF004495 Said Sinanović Karate savez Kantona Sarajevo

Kumite | U12 | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004464 Sara Hukara Karate savez Kantona Sarajevo
2. WKF004382 Anđelija Ugarak Beogradski karate savez
3. WKF004384 Anđelija Popović Beogradski karate savez
3. WKF004388 Marija Petrović Beogradski karate savez

Kumite | U12 | Ž | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004196 Ana Đukić ENERGIJA
2. WKF004233 Mia Milica Vujić Karate klub UNSU
3. MNE003912 Tea Maraš Karate klub Kondor
3. MNE001962 Gorana Đorojević Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | U14 | Ž | -42 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004386 Jana Vinčić Beogradski karate savez
2. MNE000219 Jelena Miladinovic Karate klub Omladinac
3. WKF003261 Suela Arifi Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
3. WKF004323 EDINA SIPOVIĆ Karate klub Ippon

Kumite | U12 | Ž | +45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003917 Ivona Vlahović Gorstak
2. WKF004390 Ljubica Popović Beogradski karate savez
3. WKF004428 Ilijana Nakic KK CROHERC
3. WKF004391 Nađa Milić Beogradski karate savez

Kumite | U14 | Ž | +54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002743 Lara Miranović Beogradski karate savez
2. MNE004309 Janja Banovic Karate klub Omladinac
3. MNE001192 Mia Banović Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE004019 Mia Baošić KARATE KLUB "JION"

Kumite | U16 (cadet) | M | -57 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002570 Luka Pejic ENERGIJA
2. WKF004267 Nedim Shaqiri Karate Klub Rinia Mateç
3. WKF004306 Ylli Bilalli Karate Klub Bashkimi
3. WKF002392 Dren Gashi Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | U16 (cadet) | Ž | -54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000497 Jovana Damjanović Karate klub Omladinac
2. WKF002390 Qendresa Ibrahimi Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
3. MNE000989 Anja Nikolić Karate Klub Fokus Niksic
3. WKF004442 Marija Bunteska Karate Klub Olimpik

Kumite | U14 | M | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004426 Dane Juričić KK CROHERC
2. WKF001251 Bakir Đug KARATE KLUB ""DO"" TUZLA
3. WKF001262 ĐORĐE KARIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње
3. MNE000506 Luka Sudžum Onogost

Kumite | U10 | Ž | +36 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003923 Milica Iković Karate klub "Iskra"

Kumite | U14 | Ž | -47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001029 Katarina Djukic Gorstak
2. WKF002804 Iva Todorović Beogradski karate savez
3. MNE000132 Una Rakovic Karate klub Omladinac
3. WKF004215 kristina Marjanovic sensei

Kumite | U14 | M | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000334 Filip Šoškić Karate klub "Iskra"
2. WKF004519 Haris Hadžić "Tuzla" Tuzla
3. WKF002813 Nikola Radić Beogradski karate savez
3. MNE000877 Vuk Vučinić Karate klub "Iskra"

Kumite | Seniori 18+ | M | -60 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003495 Albinot Selmani Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
2. WKF002563 Pavle Dujaković ENERGIJA
3. MNE003944 Ognjen Otasevic Karate klub Omladinac
3. WKF002708 Adel Karahasanović Karate savez Kantona Sarajevo

Kumite | U18 (junior) | Ž | -48 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000192 Helena Backovic Karate klub Omladinac
2. WKF004486 Nejla Mujčinović Karate savez Kantona Sarajevo
3. WKF004370 Magdalena Vesić Reg.karate savez BMSiP

Kumite | U16 (cadet) | M | -63 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002594 Ajdin Karadža Karate savez Kantona Sarajevo
2. WKF004272 Rexhep Rushiti Karate Klub Kushtrimi
3. WKF004468 Tarik Tahirović Karate savez Kantona Sarajevo
3. MNE000370 Petar Radovanović Karate klub "Iskra"

Kumite | U14 | M | +55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000141 Anes Arifaj Karate klub "Iskra"
2. MNE000998 Stefan Vujisic Gorstak
3. WKF004381 Uroš Ugarak Beogradski karate savez
3. WKF004333 Nedim Osmanbegović "Tuzla" Tuzla

Kumite | U14 | Ž | -54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004498 Ajlin Kurtanović Karate savez Kantona Sarajevo
2. WKF004383 Jana Popović Beogradski karate savez
3. MNE003822 ENA BURIC Karate klub Omladinac
3. WKF003315 Erna Gutić "Tuzla" Tuzla

Kumite | U18 (junior) | Ž | -53 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004270 Rudina Aliu Karate Klub Kushtrimi
2. MNE000497 Jovana Damjanović Karate klub Omladinac
3. MNE001191 Jovana Ćalić Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. WKF004326 Emina Sipović Karate klub Ippon

Kumite | Seniori 18+ | M | -67 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000080 Nenad Dulovic Karate klub Omladinac
2. WKF004445 Mal Poroshtica Karate Club "Agim Ramadani"
3. WKF003494 Arlind Selmanaj Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | U16 (cadet) | Ž | +54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002390 Qendresa Ibrahimi Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
2. WKF002706 Nejla Hodžić Karate savez Kantona Sarajevo
3. WKF004462 Ajna Hadžić Karate savez Kantona Sarajevo
3. WKF002649 Nađa Muhović Karate savez Kantona Sarajevo

Kumite | Seniori 18+ | M | -84 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000051 Lazar Kukulicic Karate klub Omladinac
2. MNE000091 Aleksandar Popovic Karate klub Omladinac
3. MNE000918 Branko Skrobanovic BRATSTVO
3. MNE000087 Andrija Fatic Karate klub Omladinac

Kumite | U18 (junior) | Ž | -59 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002564 Nikolina Čučak ENERGIJA
2. WKF002591 Inela Kavaz Karate savez Kantona Sarajevo
3. WKF004501 Merjem Klepić Karate savez Kantona Sarajevo
3. WKF002383 Rinesa Osmani Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | Seniorke 18+ | Ž | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004325 Nejra Sipović Karate klub Ippon
2. MNE000083 Milica Jeknic Karate klub Omladinac
3. WKF004493 Albulena Gervalla Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | Seniorke 18+ | Ž | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003320 Emina Abdulić "Tuzla" Tuzla
2. WKF002690 Lejla Ahmetović Karate savez Kantona Sarajevo
3. MNE003831 Anja Jovic Karate klub Omladinac

Kumite | U18 (junior) | M | -68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002686 Amin Klino Karate savez Kantona Sarajevo
2. MNE000082 Andrija Danilovic Karate klub Omladinac
3. WKF003259 Hamz Haliti Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
3. WKF004511 Bajrom Osmani Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | U21 | M | -60 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004441 Fahik Veseli Karate Klub Olimpik
2. MNE000198 Emre Saljiu Karate klub Omladinac
3. MNE003944 Ognjen Otasevic Karate klub Omladinac

Kumite | U16 (cadet) | M | -70 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004463 Sanjin Hukara Karate savez Kantona Sarajevo
2. MNE000551 Martin Jaramaz Onogost
3. MNE000879 Nemanja Dragaš Karate klub "Iskra"
3. WKF004271 Emir Ramadani Karate Klub Kushtrimi

Kumite | U18 (junior) | Ž | +59 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004496 Valza Gashi Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
2. WKF002706 Nejla Hodžić Karate savez Kantona Sarajevo
3. MNE001395 Sara Abramović Karate klub "Iskra"
3. MNE000916 Stojanovic Jovana BRATSTVO

Kumite | Seniorke 18+ | Ž | -61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000079 Ksenija Rajovic Karate klub Omladinac
2. WKF002569 Isidora Ćućun ENERGIJA
3. WKF003317 Azra Dahalić "Tuzla" Tuzla
3. WKF002707 Nejla Mujković Karate savez Kantona Sarajevo

Kumite | Seniorke 18+ | Ž | +68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001036 Milena Jovanovic Karate klub Omladinac

Kumite | Seniorke 18+ | Ž | -68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000076 Marina Rakovic Karate klub Omladinac
2. WKF004444 Vlera Qerimi Karate Club "Agim Ramadani"
3. WKF002701 Sumeja Šeto Karate savez Kantona Sarajevo

Kumite | U18 (junior) | M | -61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002689 Hamza Ahmetović Karate savez Kantona Sarajevo
2. WKF004435 Bojan Kostov Karate Klub Olimpik
3. MNE000198 Emre Saljiu Karate klub Omladinac
3. WKF004365 Dejan Stanišić Reg.karate savez BMSiP

Kumite | U18 (junior) | M | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004510 Islam Selmani Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
2. WKF004437 Matej Belistojanovski Karate Klub Olimpik
3. MNE000194 Ognjen Bjelajac Karate klub Omladinac
3. WKF004491 Luka Ćuković Karate savez Kantona Sarajevo

Kumite | U21 | Ž | -61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004438 Magdalena Bozinovska Karate Klub Olimpik
2. WKF004494 Njomza Ibrahimi Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
3. WKF003317 Azra Dahalić "Tuzla" Tuzla
3. WKF002707 Nejla Mujković Karate savez Kantona Sarajevo

Kumite | U21 | M | -84 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002562 Dejan Janjic ENERGIJA
2. MNE000918 Branko Skrobanovic BRATSTVO
3. MNE000091 Aleksandar Popovic Karate klub Omladinac
3. WKF001273 MARKO TRKLJA Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | U16 (cadet) | M | +70 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004460 Ahmed Mujezinović Karate savez Kantona Sarajevo
2. WKF004470 Adin Džananović Karate savez Kantona Sarajevo
3. WKF004212 kristijan stojkic sensei
3. WKF003333 Toni Pipal "Tuzla" Tuzla

Kumite | U21 | M | -67 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004474 Muhamed Šumar Karate savez Kantona Sarajevo
2. WKF003494 Arlind Selmanaj Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
3. WKF004345 Lazar Marković Reg.karate savez BMSiP
3. WKF004439 Mario Svinarski Karate Klub Olimpik

Kumite | U21 | Ž | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002380 Redona Gashi Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
2. WKF004219 Marjana Stanojevic sensei
3. WKF003320 Emina Abdulić "Tuzla" Tuzla

Kumite | U21 | Ž | -68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004520 Elmedina Istogu Karate Club Ippon Prishtine
2. WKF002684 Lejla Kabaši Karate savez Kantona Sarajevo

Kumite | U21 | M | -75 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002698 Hamza Turulja Karate savez Kantona Sarajevo
2. WKF004477 Tarik Šebo Karate savez Kantona Sarajevo
3. WKF002936 Alija Delić Karate savez Kantona Sarajevo

Kumite | U18 (junior) | M | -76 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002936 Alija Delić Karate savez Kantona Sarajevo
2. WKF004332 Luka Jovanović Reg.karate savez BMSiP
3. WKF004506 Ajdin Šabić Karate savez Kantona Sarajevo
3. MNE004048 Dalibor Dragojevic Karate klub Omladinac

Kumite | U21 | Ž | +68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001036 Milena Jovanovic Karate klub Omladinac
2. WKF001257 Stefani Krešić KARATE KLUB ""DO"" TUZLA
3. WKF002378 Njomza Osmani Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
3. WKF002379 Zanita Gashi Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | U21 | Ž | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004499 Alma Subašić Karate savez Kantona Sarajevo
2. WKF003385 Paola Kostić ENERGIJA
3. WKF004318 Rudina Aliu Karate Klub Kushtrimi
3. MNE000083 Milica Jeknic Karate klub Omladinac

Kumite | U18 (junior) | M | +76 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000572 Lazar Potpara Karate Klub Fokus Niksic
2. WKF004344 Aleksandar Novicki Reg.karate savez BMSiP
3. WKF001249 Hašim Bešić KARATE KLUB ""DO"" TUZLA
3. WKF004371 Redžep Brkić Reg.karate savez BMSiP

Kumite | U21 | M | +84 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000572 Lazar Potpara Karate Klub Fokus Niksic
2. WKF004516 Endrit Shaqiri Klubi i Karatesë "kampioni"
3. MNE000921 Luka Popovic BRATSTVO
3. WKF004331 Srđan Jovanović Reg.karate savez BMSiP

Kumite - Ekipno

Kumite | U12 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub "Iskra" MNE000033 Vladimir Raičević
MNE001219 Ivan Dijanić
MNE001827 Pavle Davidović
2. Karate klub Sampion Niksic MNE001007 Nemanja Bulajic
MNE001010 Vuk Radusinovic
MNE001014 Filip Radusinovic
MNE000881 Milos Gagovic

Kumite | U14 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub "Iskra" MNE000133 Stefan Miljanić
MNE000334 Filip Šoškić
MNE000141 Anes Arifaj
MNE000877 Vuk Vučinić
2. "Tuzla" Tuzla WKF003312 Adi Pipal+
WKF004333 Nedim Osmanbegović
WKF004519 Haris Hadžić
3. Karate savez Kantona Sarajevo WKF004479 Ermin Gibanica
WKF004502 Vedad Mujić
WKF004505 Ahmed Živalj

Kumite | U12 | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE000205 Visnja Bulatovic
MNE000217 Petra Markovic
2. Karate savez Kantona Sarajevo WKF004464 Sara Hukara
WKF004472 Emra Lelo
WKF004473 Vanesa Imamović

Kumite | U14 | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Beogradski karate savez WKF002741 Jana Popović
WKF002743 Lara Miranović
WKF002745 Nađa Jovanović
WKF002804 Iva Todorović
WKF004386 Jana Vinčić
2. "Tuzla" Tuzla WKF003309 Lamija Softić
WKF003311 Merima Brković
WKF003315 Erna Gutić
3. Karate klub "Iskra" MNE000018 Tara Ćupić
MNE000914 Viktorija Vukadinović

Kumite | Juniori | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate savez Kantona Sarajevo WKF002686 Amin Klino
WKF002689 Hamza Ahmetović
WKF004500 Berin Mujić
2. KARATE KLUB ""DO"" TUZLA WKF001249 Hašim Bešić
WKF001252 Sandro Krešić
WKF004315 AJDIN HASANBASIC
3. Reg.karate savez BMSiP WKF004332 Luka Jovanović
WKF004337 Nikola Zelenović-Blagojević
WKF004344 Aleksandar Novicki
WKF004345 Lazar Marković
WKF004371 Redžep Brkić

Kumite | Kadeti | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE000192 Helena Backovic
MNE000132 Una Rakovic
2. Beogradski karate savez WKF002743 Lara Miranović
WKF002746 Petra Jovanović
WKF004392 Sara Krstić
WKF004395 Dunja Jevtović
3. Karate savez Kantona Sarajevo WKF002591 Inela Kavaz
WKF002649 Nađa Muhović
WKF004466 Bedrija Kos
3. Karate savez Kantona Sarajevo WKF004462 Ajna Hadžić
WKF004504 Nejla Lakota

Kumite | Juniori | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate savez Kantona Sarajevo WKF002705 Sarah Čardaković
WKF002706 Nejla Hodžić
WKF004467 Ajla Kos
2. Karate klub Omladinac MNE000083 Milica Jeknic
MNE000497 Jovana Damjanović

Kumite | Seniori 18+ | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE000061 Dragana Konjevic
MNE000067 Ana Draskovic
MNE003831 Anja Jovic
2. Karate savez Kantona Sarajevo WKF002690 Lejla Ahmetović
WKF002701 Sumeja Šeto
WKF002707 Nejla Mujković
3. Klubi i Karatesë "Fushë Kosova" WKF002379 Zanita Gashi
WKF003262 Njomza Osmani
WKF004493 Albulena Gervalla
WKF004494 Njomza Ibrahimi

Kumite | Seniori 18+ | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE000059 Mario Hodzic
MNE000087 Andrija Fatic
MNE000090 Vladimir Jovic
2. Karate savez Kantona Sarajevo WKF002698 Hamza Turulja
WKF002699 Rijad Džuho
WKF002938 Rijad Džuho
WKF004474 Muhamed Šumar

Kate - Pojedinačno

Kate - Ekipno

Kumite - Pojedinačno

Kumite - Ekipno

Ukupno prijava / klubovi / države: 622 / 46 / 7 Ispis

Prijavljeni klubovi

Prijavljeni takmičari

Kate | U8 | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Jovan Anđušić
6 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Milovan Jankovic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Vid Beljkaš
7 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Boris Vujanović
7 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Kate | U8 | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 1
Mija Iković
6 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | U8 - B (beginners - početnici) | M / Prijavljenih takmičara: 9
Đorđe Šuleić
7 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Vuk Bojovic
7 god
Oranž pojas
Gorstak

Anto Banovic
6 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Nikola Vlahovic
6 god
Žuti pojas
Gorstak

Kosta Medenica
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Ognjen Bojic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Vasilije Simikić
7 god
Plavi pojas
Reg.karate savez BMSiP

Andrija Tomic
7 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Niksa Paunovic
7 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kate | U8 - B (beginners - početnici) | Ž / Prijavljenih takmičara: 9
Nadja Zivkovic
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

IDA BODIROGA
7 god
Bijeli pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Vladana Pekovic
6 god
Žuti pojas
Gorstak

Popovic Ana
6 god
Žuti pojas
Gorstak

Ljubica Abramovic
6 god
Žuti pojas
Gorstak

Masa Scepanovic
6 god
Žuti pojas
Gorstak

Tea Jankovic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Anja Vlahovic
6 god
Žuti pojas
Gorstak

Jana Jovanovic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Kumite | U8 | M | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Marko Rakočević
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Aleksa Bojic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Luka Grujic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

MATEJ MILIKIC
6 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

JAKSA MARINOVIC
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

VUK PERAZIC
6 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | U8 | M | +30 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Bogdan Tatar
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | U8 | Ž | +28 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Mija Iković
6 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | U8 | Ž | -28 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Milica Grujic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Kate | U10 | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Jakov Cupara
8 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Mark Ciganok
9 god
Plavi pojas
Karate Klub BUDVA

Imar Krajina
9 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Kaan Fazlić
8 god
Oranž pojas
Karate klub "Respect"

Kate | U10 | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Nina Đurović
9 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Petra Kovačević
8 god
Žuti pojas
Karate klub SEIKEN

Amina Ćosović
9 god
Oranž pojas
Karate klub "Respect"

Džana Mešić
9 god
Oranž pojas
Karate klub "Respect"

Marija Mijić 2
8 god
Zeleni pojas
Karate klub UNSU

Kate | U10 - B (beginners - početnici) | M / Prijavljenih takmičara: 11
Ognjen Radmanović
8 god
Žuti pojas
Gorstak

MAKSIM VUCELJIC
9 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Ognjen Maraš
9 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Neven Maraš
8 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

David Knežević
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Luka Bulatović
8 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Balsa Scepanovic
9 god
Žuti pojas
Gorstak

Pavle Jovanovic
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Andrej Kalajdžić
8 god
Plavi pojas
Reg.karate savez BMSiP

Kosta Jovanovic
9 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Joko Odalovic
8 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kate | U10 - B (beginners - početnici) | Ž / Prijavljenih takmičara: 11
Lana Prelević
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

IVA VUKČEVIĆ
9 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Andrea Ćorović
8 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Sofija Anđušić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

MIA MILIĆ
9 god
Bijeli pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

LENA KRUNIĆ
9 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Monika Dulovic
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Iva Bulatovic
9 god
Žuti pojas
Gorstak

Sofija Jankovic
9 god
Žuti pojas
Gorstak

Valentina Šavija
8 god
Oranž pojas
Reg.karate savez BMSiP

Isidora Boljevic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kumite | U10 | M | -26 kg / Prijavljenih takmičara: 2
David Radivojevic
10 god
Žuti pojas
BRATSTVO

STEFAN KOPRIVICA
8 god
Zeleni pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | U10 | M | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Veljko Matović
8 god
Oranž pojas
Onogost

Pavle Pavićević
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | U10 | M | -34 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Vuk Abramović
9 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Nemanja Dožić
9 god
Žuti pojas
Gorstak

Luka Bulatović
9 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Davud Muhović
9 god
Zeleni pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Kumite | U10 | M | -38 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Veselin Skataric
9 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Uroš Samardžić
8 god
Žuti pojas
Gorstak

PETAR BURIC
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | U10 | M | +38 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Jakov Cupara
8 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Vuk Dragojevic
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | U10 | Ž | -28 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Jovana Perunović
8 god
Plavi pojas
Onogost

Kumite | U10 | Ž | -32 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Marija Lješković
10 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "JION"

Vanja Stojanović
9 god
Zeleni pojas
Reg.karate savez BMSiP

Vanesa Imamović
9 god
Zeleni pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Kumite | U10 | Ž | -36 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Nina Đurović
9 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Katarina Vujisic
9 god
Žuti pojas
Gorstak

Emilija Bogdanović
16 god
Braon pojas
Reg.karate savez BMSiP

Kumite | U10 | Ž | +36 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Milica Iković
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | U12 | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 7
Dušan Borović
10 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Andrej Božović
11 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Uroš Stevović
11 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Mario Popović
11 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Marko Maksimović
10 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Mateja Babić
11 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Adrijan Pisić
10 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Kate | U12 | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 8
Nataša Šubarić
10 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Visnja Bulatovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Neda Beljkaš
11 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Teodora Medojević
11 god
Oranž pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Teodora Arsić
11 god
Braon pojas
Beogradski karate savez

Zara Alibalić
10 god
Plavi pojas
Karate klub "Respect"

Edna Bašagić
10 god
Plavi pojas
Karate klub "Respect"

Nađa Stjepić
10 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Kate | U12 - B (beginners - početnici) | M / Prijavljenih takmičara: 13
VASILIJE STOJANOVIĆ
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Ejman Fata Nahhas
10 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Hristijan Zaov
10 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Vito cerovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Aleksa Kraljevic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

MAKSIM VUCELJIC
9 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Dimitrije Marković
10 god
Plavi pojas
Reg.karate savez BMSiP

Borislav Simikić
10 god
Zeleni pojas
Reg.karate savez BMSiP

Teodor Doraski
10 god
Plavi pojas
Reg.karate savez BMSiP

Savo Manojlović
11 god
Plavi pojas
Reg.karate savez BMSiP

Zoran Stojanović
10 god
Zeleni pojas
Reg.karate savez BMSiP

Andrija Stojanovic
11 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Nemanja Jurisevic
10 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kate | U12 - B (beginners - početnici) | Ž / Prijavljenih takmičara: 15
Sara Zivkovic
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Matea Leovac
10 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Kosara Odalović
10 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Teodora Ćorović
10 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Vesna Anđušić
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

NAĐA ZEČEVIĆ
10 god
Bijeli pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

EMA BODIROGA
9 god
Bijeli pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

ANA BODIROGA
11 god
Bijeli pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Mia Pernjak
11 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Andja Banovic
11 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Tasa Scepanovic
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Aleksandra Visnjic
11 god
Žuti pojas
Gorstak

Sara Maksimović
10 god
Plavi pojas
Reg.karate savez BMSiP

Milica Marić
11 god
Žuti pojas
Reg.karate savez BMSiP

Ksenija Radenkovic
11 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | U12 | M | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Vladimir Raičević
11 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

David Radivojevic
10 god
Žuti pojas
BRATSTVO

Kumite | U12 | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 9
Filip Radusinovic
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Sampion Niksic

Matija Sindik
11 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Djordje Grujic
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Bogdan Gnjatović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Filip Radojević
10 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Aleksa Jakšić
11 god
Braon pojas
Onogost

Jaksa Mićanović
11 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Srđan Marjanović
11 god
Oranž pojas
ENERGIJA

Pero Džida
10 god
Zeleni pojas
KK CROHERC

Kumite | U12 | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Vuk Đurović
11 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Veselin Skataric
9 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Andrija Rakočević
11 god
Plavi pojas
Onogost

David Paponja
11 god
Zeleni pojas
KK CROHERC

Kumite | U12 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Lazar Rakocevic
10 god
Oranž pojas
Gorstak

Milos Gagovic
10 god
Oranž pojas
Karate klub Sampion Niksic

Luka Djuric
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Adis Gadžo
11 god
Plavi pojas
Karate klub "Respect"

Ivano Ivanković
11 god
Plavi pojas
KK CROHERC

Kumite | U12 | M | +45 kg / Prijavljenih takmičara: 9
Nemanja Bulajic
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Sampion Niksic

Petar Mrvaljevic
9 god
Zeleni pojas
Karate klub Sampion Niksic

Vuk Radusinovic
11 god
Plavi pojas
Karate klub Sampion Niksic

Ivan Dijanić
11 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Gavrilo Joličić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Pavle Davidović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Uroš Ćurlić
10 god
Zeleni pojas
ENERGIJA

Sergej Manojlović
11 god
Zeleni pojas
ENERGIJA

Nevenko Neno Pehar
11 god
Plavi pojas
KK CROHERC

Kumite | U12 | Ž | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Elena Krstin
10 god
Oranž pojas
Beogradski karate savez

Martina Bošković
10 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Jelena Radovic
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Emira Maqedonci
11 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | U12 | Ž | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 11
Petra Markovic
10 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Jovana Cetkovic
11 god
Oranž pojas
Gorstak

Katarina Vukotic
11 god
Plavi pojas
Karate klub Sampion Niksic

ASJA DELIĆ
11 god
Žuti pojas
Onogost

Dejana Blečić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Marija Lješković
10 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "JION"

Emira Maqedonci
11 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Elena Raič
10 god
Zeleni pojas
KK CROHERC

Ivana Juričić
9 god
Zeleni pojas
KK CROHERC

Marta Prskalo
10 god
Zeleni pojas
KK CROHERC

Emra Lelo
10 god
Zeleni pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Kumite | U12 | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Helena Peković
10 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Anđelija Ugarak
11 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Anđelija Popović
10 god
Oranž pojas
Beogradski karate savez

Marija Petrović
10 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Marina Petrović
11 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Sara Hukara
11 god
Zeleni pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Kumite | U12 | Ž | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Gorana Đorojević
10 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Tea Maraš
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Ana Đukić
11 god
Oranž pojas
ENERGIJA

Mia Milica Vujić
11 god
Braon pojas
Karate klub UNSU

Anja Radić
10 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Kumite | U12 | Ž | +45 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Ivona Vlahović
11 god
Žuti pojas
Gorstak

Ljubica Popović
11 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Nađa Milić
11 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Ilijana Nakic
11 god
Plavi pojas
KK CROHERC

Kate | U14 | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 9
David Rondović
13 god
Plavi pojas
KK POTOCI

Ivo Bulatovic
12 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Maksim Veskovic
12 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Dušan Borović
10 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Aleksa Vujošević
13 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Đorđe Medojević
13 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Nikola Stanisic
12 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Saša Petrić
13 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Đorđe Paunović
13 god
Plavi pojas
Karate klub Borac

Kate | U14 | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 15
Leonora Vujovic
12 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Neda Beljkaš
11 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Viktorija Raičević
13 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Katarina Vlahović
13 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Tamara Klisić
13 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Lana Čormaković
12 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Nina Pešić
12 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Una Vučićević
12 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

KRISTINA BULATOVIĆ
13 god
Plavi pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Helena Grgurović
12 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Milica Mijić
11 god
Braon pojas
Karate klub UNSU

Berina Mehanović
12 god
Plavi pojas
Karate klub "Respect"

Petra Paola Lendić
13 god
Plavi pojas
Karate Klub Bijelo Brdo

Nikolina Zarić
12 god
Zeleni pojas
Karate Klub Bijelo Brdo

Sanja Kalajdžiski
12 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Kate | U14 - B (beginners - početnici) | M / Prijavljenih takmičara: 5
FILIP JOVIĆ
12 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Danijel Dolas
12 god
Plavi pojas
Reg.karate savez BMSiP

Mihajlo Simić
12 god
Žuti pojas
Reg.karate savez BMSiP

Dario Doknić
12 god
Plavi pojas
Reg.karate savez BMSiP

Vasilije Miladinovic
12 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kate | U14 - B (beginners - početnici) | Ž / Prijavljenih takmičara: 16
Sara Kračković
13 god
Plavi pojas
Karate klub "Vukovi"

Vedrana Milic
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Andrea Bojic
12 god
Žuti pojas
Gorstak

Tamara Visnjic
12 god
Žuti pojas
Gorstak

Una Panišić
13 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijelo Brdo

Klara Hajduković
13 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijelo Brdo

Nađa Trifunović
12 god
Plavi pojas
Reg.karate savez BMSiP

Iva Doknić
11 god
Plavi pojas
Reg.karate savez BMSiP

Tijana Dokmić
12 god
Zeleni pojas
Reg.karate savez BMSiP

Sandra Nikić
13 god
Plavi pojas
Reg.karate savez BMSiP

Anđela Mirosavljević
13 god
Plavi pojas
Reg.karate savez BMSiP

Slavica Simikić
11 god
Plavi pojas
Reg.karate savez BMSiP

Marija Arsić
12 god
Zeleni pojas
Reg.karate savez BMSiP

Staša maksimović
12 god
Oranž pojas
Reg.karate savez BMSiP

Nika Paunovic
11 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Lana Popovic
11 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | U14 | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 11
Jusuf Saljiu
12 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Balsa Danilovic
13 god
Braon pojas
Gorstak

Branko Lazović
13 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Marko Laković
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Rajan Jovanović
12 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Filip Krstin
12 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Kosta Ćalasan
12 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Vukašin Tripunović
12 god
Braon pojas
Karate klub UNSU

Jakov perić
12 god
Plavi pojas
Reg.karate savez BMSiP

Vukašin Jovanović
12 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Ahmed Živalj
12 god
Plavi pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Kumite | U14 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 9
Ratko Grujic
12 god
Oranž pojas
Gorstak

MATIJA BOLJEVIĆ
12 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Lazar Grbović
13 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Demir Pivić
12 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Sava Popović
11 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Vuk ŠKATARIĆ
12 god
Plavi pojas
Karate klub "Vukovi"

Vukašin Tripunović
12 god
Braon pojas
Karate klub UNSU

Memet Idrizi
13 god
Plavi pojas
Karate Klub Rinia Mateç

Said Sinanović
12 god
Plavi pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Kumite | U14 | M | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Luka Sudžum
13 god
Braon pojas
Onogost

Bakir Đug
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

ĐORĐE KARIĆ
13 god
Žuti pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

SAŠA PEJOVIĆ
13 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Erik Krasniqi
12 god
Oranž pojas
Klubi i Karatesë "Ardhmëria"

ALEKSA ANDJELIC
12 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Filip Vulić
13 god
Oranž pojas
ENERGIJA

Dane Juričić
13 god
Plavi pojas
KK CROHERC

Kumite | U14 | M | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Filip Šoškić
13 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Vuk Vučinić
13 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

RADOMIR MADŽAROVIĆ
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Nikola Radić
12 god
Oranž pojas
Beogradski karate savez

Adi Cero
12 god
Plavi pojas
Karate klub "Respect"

Vuk Vinčić
13 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Mihael Miličević
13 god
Plavi pojas
KK CROHERC

Haris Hadžić
13 god
Braon pojas
"Tuzla" Tuzla

Kumite | U14 | M | +55 kg / Prijavljenih takmičara: 12
Stefan Miljanić
13 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Anes Arifaj
13 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Stefan Vujisic
13 god
Oranž pojas
Gorstak

NIKOLA KOPRIVICA
12 god
Žuti pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Adi Pipal+
13 god
Plavi pojas
"Tuzla" Tuzla

Ivan Milikic
13 god
Zeleni pojas
Gorstak

Nedim Osmanbegović
13 god
Braon pojas
"Tuzla" Tuzla

Uroš Ugarak
13 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Ognjen Tairovski
13 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Ermin Gibanica
13 god
Plavi pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Vedad Mujić
13 god
Plavi pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Ensar Zejnullahu
13 god
Braon pojas
Klubi i Karatesë "Ardhmëria"

Kumite | U14 | Ž | -42 kg / Prijavljenih takmičara: 16
Tara Ćupić
12 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Lena Lončar
12 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Jelena Miladinovic
13 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Jovana Vujisic
12 god
Oranž pojas
Gorstak

Anastasija Vukotic
13 god
Plavi pojas
Karate klub Sampion Niksic

Nađa Jovanović
12 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Lara Šakotić
12 god
Zeleni pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Suela Arifi
13 god
Braon pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Lamija Softić
13 god
Plavi pojas
"Tuzla" Tuzla

Sara Kračković
13 god
Plavi pojas
Karate klub "Vukovi"

Mia Milica Vujić
11 god
Braon pojas
Karate klub UNSU

EDINA SIPOVIĆ
13 god
Braon pojas
Karate klub Ippon

Nikolina Gavrić
12 god
Braon pojas
Reg.karate savez BMSiP

Jana Vinčić
12 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Jovana Filipovic
12 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Stela Bulić
12 god
Plavi pojas
KK CROHERC

Kumite | U14 | Ž | -47 kg / Prijavljenih takmičara: 13
Una Rakovic
13 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Katarina Djukic
12 god
Oranž pojas
Gorstak

Milica Samardžić
13 god
Zeleni pojas
Onogost

Riga Sheholli
13 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Ardhmëria"

Iva Todorović
12 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Suela Arifi
13 god
Braon pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Merima Brković
13 god
Plavi pojas
"Tuzla" Tuzla

kristina Marjanovic
13 god
Plavi pojas
sensei

Marija Trifković
12 god
Braon pojas
Karate klub UNSU

Maša Firtel
13 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Mia Grujić
13 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Fatima Herić
12 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Esra Maqedonci
13 god
Braon pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | U14 | Ž | -54 kg / Prijavljenih takmičara: 13
Sofija Vučković
12 god
Zeleni pojas
Onogost

Mjellma Balaj
12 god
Oranž pojas
Klubi i Karatesë "Ardhmëria"

Erna Gutić
13 god
Plavi pojas
"Tuzla" Tuzla

ENA BURIC
13 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Ana Marija Vesić
13 god
Braon pojas
KK"Miloš Delić"Bratunac

TARA PERKOVIC
13 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Marija Bajic
12 god
Plavi pojas
Onogost

AnaMarija Vesić
13 god
Crni pojas 1.DAN
Reg.karate savez BMSiP

Jana Popović
13 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Lucija Prskalo
12 god
Zeleni pojas
KK CROHERC

Lana Vukcevic
13 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Ajlin Kurtanović
12 god
Plavi pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

DZENITA HASIĆ
13 god
Braon pojas
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

Kumite | U14 | Ž | +54 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Viktorija Vukadinović
13 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Mia Banović
12 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Lora Pean
12 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Lara Miranović
12 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Mia Baošić
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "JION"

Janja Banovic
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kate | U16 (cadet) | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 8
Teodora Gracun
13 god
Braon pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Jovana Ćuk
15 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "JION"

sara smiljanic
14 god
Plavi pojas
sensei

Milica Mijić 2
12 god
Plavi pojas
Karate klub UNSU

Marta Bradić
15 god
Plavi pojas
Karate klub Borac

Sava Jovanović
14 god
Plavi pojas
Karate klub Borac

Kristina Jovanović
15 god
Plavi pojas
Karate klub Borac

Enida Baždar
15 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Kumite | U16 (cadet) | M | -52 kg / Prijavljenih takmičara: 9
Balša Vojinović
15 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Jusuf Saljiu
12 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Balić Alan
14 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Vuk Bajovic
15 god
Zeleni pojas
Karate klub Omladinac

Besart Memeti
15 god
Plavi pojas
Karate Klub Bashkimi

Mihajlo Mitrić
14 god
Plavi pojas
Reg.karate savez BMSiP

Ognjen Stojanović
14 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Aleksandar Vučković
14 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Dimitar Dimovski
15 god
Braon pojas
Karate Klub Olimpik

Kumite | U16 (cadet) | M | -57 kg / Prijavljenih takmičara: 19
Filip Šoškić
13 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Niksa Zejak
14 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "Iskra"

Balša Stevović
14 god
Braon pojas
Onogost

Filip Bojić
14 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Igor Pižurica
14 god
Plavi pojas
Onogost

Lado Vukovic
15 god
Braon pojas
Gorstak

Dren Gashi
14 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Luka Pejic
15 god
Zeleni pojas
ENERGIJA

Harun Smajić
14 god
Plavi pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Drago Delić
15 god
Zeleni pojas
Onogost

Vasilije Radovic
14 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Lazar Škatarić
15 god
Plavi pojas
Karate klub "Vukovi"

Benjamin Mehanović
14 god
Plavi pojas
Karate klub "Respect"

Fisnik Shaqiri
14 god
Plavi pojas
Karate Klub Rinia Mateç

Nedim Shaqiri
15 god
Plavi pojas
Karate Klub Rinia Mateç

Ylli Bilalli
15 god
Plavi pojas
Karate Klub Bashkimi

Ognjen Đurić
15 god
Plavi pojas
Reg.karate savez BMSiP

Miahjlo Vujović
13 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Tarik Fejzić
15 god
Zeleni pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Kumite | U16 (cadet) | M | -63 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Petar Radovanović
15 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Lazar Djurčević
14 god
Braon pojas
Karate klub "Vukovi"

Luka Marković
14 god
Zeleni pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Ajdin Karadža
15 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Rexhep Rushiti
15 god
Braon pojas
Karate Klub Kushtrimi

Tarik Tahirović
14 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Stefan Kovačević
15 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Adi Ramadanović
15 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Kumite | U16 (cadet) | M | -70 kg / Prijavljenih takmičara: 10
Martin Jaramaz
14 god
Braon pojas
Onogost

Nemanja Dragaš
15 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

ALIMPIJE ĐURETIĆ
13 god
Zeleni pojas
Karate klub Kondor

Dželil Tvrtković
15 god
Plavi pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Faris Sinanović
14 god
Braon pojas
"Tuzla" Tuzla

Jovan Pejović
14 god
Braon pojas
Karate klub "Vukovi"

Emir Ramadani
15 god
Braon pojas
Karate Klub Kushtrimi

Đorđe Mitrović
14 god
Plavi pojas
Reg.karate savez BMSiP

Sanjin Hukara
15 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Eman Ćubara
14 god
Plavi pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Kumite | U16 (cadet) | M | +70 kg / Prijavljenih takmičara: 9
Aleksandar Džoganović
15 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Vaso Abramović
14 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Vuk Lučić
14 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Toni Pipal
15 god
Braon pojas
"Tuzla" Tuzla

kristijan stojkic
15 god
Braon pojas
sensei

Anđelko Jokić
14 god
Plavi pojas
Reg.karate savez BMSiP

Vuk Pavlović
15 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Ahmed Mujezinović
15 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Adin Džananović
15 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Kumite | U16 (cadet) | Ž | -47 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Helena Backovic
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Jelena Miladinovic
13 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Una Rakovic
13 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Irna Mujanović
15 god
Braon pojas
"Tuzla" Tuzla

Anđela Zvezdanović
14 god
Oranž pojas
Beogradski karate savez

Andrijana Stanojevic
14 god
Plavi pojas
sensei

Iva Pecevska
15 god
Braon pojas
Karate Klub Olimpik

Nejla Lakota
14 god
Plavi pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Kumite | U16 (cadet) | Ž | -54 kg / Prijavljenih takmičara: 11
Jovana Damjanović
14 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Anja Nikolić
15 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Ljubica Vlahovic
13 god
Braon pojas
Gorstak

Mateja Pantic
13 god
Žuti pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Qendresa Ibrahimi
14 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Petra Jovanović
14 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Ema Pajkic
15 god
Plavi pojas
sensei

Anja Đurić
13 god
Plavi pojas
Karate klub UNSU

Ajla Sipović
15 god
Braon pojas
Karate klub Ippon

Sara Krstić
14 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Marija Bunteska
15 god
Braon pojas
Karate Klub Olimpik

Kumite | U16 (cadet) | Ž | +54 kg / Prijavljenih takmičara: 16
Lea Marić
15 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Miljana Papović
15 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

ANASTASIJA KOPRIVICA
14 god
Zeleni pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

MILANA MILIŠIĆ
14 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Qendresa Ibrahimi
14 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Inela Kavaz
15 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Nađa Muhović
15 god
Plavi pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Nejla Hodžić
15 god
Plavi pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Nevena Maraš
13 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

EMILI SULJIC
14 god
Braon pojas
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

Saliha Čačković
15 god
Crni pojas 1.DAN
Reg.karate savez BMSiP

Dunja Jevtović
15 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Ivona Džiknić
15 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Ajna Hadžić
14 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Bedrija Kos
14 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Enida Baždar
15 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Kate | U18 (junior) | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Vasilije Perovic
17 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Omladinac

Lazar Sekulić
16 god
Braon pojas
Karate Klub BUDVA

Hamza Ahmetović
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate savez Kantona Sarajevo

Bajrom Osmani
16 god
Braon pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kate | U18 (junior) | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Mia Bošnjaković
16 god
Plavi pojas
Šotokan tim

Mila Marković
16 god
Braon pojas
Karate Klub BUDVA

Krstina Jovanović
16 god
Plavi pojas
Karate klub Borac

Inela Kovačević
16 god
Braon pojas
"Tuzla" Tuzla

Kumite | U18 (junior) | M | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Balša Vojinović
15 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Ognjen Bjelajac
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Vuk Bajovic
15 god
Zeleni pojas
Karate klub Omladinac

Matej Belistojanovski
16 god
Braon pojas
Karate Klub Olimpik

Aleksandar Raonić
16 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Luka Ćuković
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate savez Kantona Sarajevo

Islam Selmani
16 god
Braon pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Albion Sfishta
16 god
Braon pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | U18 (junior) | M | -61 kg / Prijavljenih takmičara: 11
Emre Saljiu
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Jovan Fatic
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Becir Asanovic
16 god
Braon pojas
Karate club Champion-Ulcinj

Dusan Todorovic
17 god
Crni pojas 1.DAN
Gorstak

Qendrim Halimi
16 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Hamza Ahmetović
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate savez Kantona Sarajevo

Nedim Shaqiri
15 god
Plavi pojas
Karate Klub Rinia Mateç

AJDIN HASANBASIC
17 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

Nikola Zelenović-Blagojević
16 god
Crni pojas 1.DAN
Reg.karate savez BMSiP

Dejan Stanišić
16 god
Crni pojas 1.DAN
Reg.karate savez BMSiP

Bojan Kostov
17 god
Braon pojas
Karate Klub Olimpik

Kumite | U18 (junior) | M | -68 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Andrija Danilovic
16 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Mirza Mehmedović
17 god
Braon pojas
Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić

LAZAR MADŽAROVIĆ
16 god
Plavi pojas
Karate klub Kondor

Amin Klino
17 god
Plavi pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Hamz Haliti
17 god
Braon pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Lazar Marković
17 god
Crni pojas 1.DAN
Reg.karate savez BMSiP

Bajrom Osmani
16 god
Braon pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | U18 (junior) | M | -76 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Alija Delić
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate savez Kantona Sarajevo

Hamz Haliti
17 god
Braon pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Dalibor Dragojevic
17 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Luka Jovanović
16 god
Crni pojas 1.DAN
Reg.karate savez BMSiP

Miloš Simić
16 god
Braon pojas
Reg.karate savez BMSiP

Andrej Angelovski
16 god
Braon pojas
Karate Klub Olimpik

Sedin Šabanija
16 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Ajdin Šabić
16 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Kumite | U18 (junior) | M | +76 kg / Prijavljenih takmičara: 9
Lazar Potpara
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Hašim Bešić
17 god
Braon pojas
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

Sandro Krešić
17 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

Tarik Fetahović
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate savez Kantona Sarajevo

dragomir lazic
17 god
Crni pojas 1.DAN
sensei

Aleksandar Novicki
16 god
Crni pojas 1.DAN
Reg.karate savez BMSiP

Danilo Gajić
16 god
Plavi pojas
Reg.karate savez BMSiP

Redžep Brkić
16 god
Crni pojas 1.DAN
Reg.karate savez BMSiP

Berin Mujić
17 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Kumite | U18 (junior) | Ž | -48 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Fahreta Elezovic
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate club Champion-Ulcinj

Helena Backovic
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Magdalena Vesic
16 god
Braon pojas
KK"Miloš Delić"Bratunac

Emilija Bogdanović
16 god
Braon pojas
Reg.karate savez BMSiP

Magdalena Vesić
16 god
Crni pojas 1.DAN
Reg.karate savez BMSiP

Nejla Mujčinović
16 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Kumite | U18 (junior) | Ž | -53 kg / Prijavljenih takmičara: 10
Jovana Damjanović
14 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Ines Bošnjaković
16 god
Plavi pojas
Šotokan tim

Andjela Ivanovic
17 god
Oranž pojas
Gorstak

Jovana Ćalić
16 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Milica Tomic
15 god
Braon pojas
sensei

Rudina Aliu
17 god
Braon pojas
Karate Klub Kushtrimi

Emina Sipović
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Ippon

Mihaela Misovska
16 god
Braon pojas
Karate Klub Olimpik

Ajla Kos
16 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Ajna Karić
16 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Kumite | U18 (junior) | Ž | -59 kg / Prijavljenih takmičara: 9
Leona Markic
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate club Champion-Ulcinj

Rinesa Osmani
16 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Dea Gashi
16 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Nikolina Čučak
16 god
Braon pojas
ENERGIJA

Inela Kavaz
15 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Sarah Čardaković
16 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

tijana marković
17 god
Braon pojas
Reg.karate savez BMSiP

Magdalena Vesić
16 god
Crni pojas 1.DAN
Reg.karate savez BMSiP

Merjem Klepić
17 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Kumite | U18 (junior) | Ž | +59 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Stojanovic Jovana
17 god
Crni pojas 1.DAN
BRATSTVO

Sara Abramović
16 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Nudžejma Čengić
17 god
Plavi pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Nejla Hodžić
15 god
Plavi pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Lidija Ristić
16 god
Braon pojas
Karate klub UNSU

Ajla Serhatlić
16 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Džejlan Gušo
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate savez Kantona Sarajevo

Valza Gashi
16 god
Braon pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kate | U21 | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
Amila Beganović
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate savez Kantona Sarajevo

Ilda Muzurović
19 god
Crni pojas 2.DAN
Karate savez Kantona Sarajevo

Kumite | U21 | M | -60 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Emre Saljiu
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Matija Bojić
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Pavle Dujaković
19 god
Braon pojas
ENERGIJA

Adel Karahasanović
18 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Ognjen Otasevic
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Nikola Zelenović-Blagojević
16 god
Crni pojas 1.DAN
Reg.karate savez BMSiP

Fahik Veseli
20 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Olimpik

Kumite | U21 | M | -67 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Arlind Selmanaj
18 god
Crni pojas 1.DAN
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Lazar Marković
17 god
Crni pojas 1.DAN
Reg.karate savez BMSiP

Mario Svinarski
19 god
Braon pojas
Karate Klub Olimpik

Stole Smilkovski
20 god
Braon pojas
Karate Klub Olimpik

Muhamed Šumar
20 god
Crni pojas 1.DAN
Karate savez Kantona Sarajevo

Kumite | U21 | M | -75 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Balsa Milickovic
20 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Hamza Turulja
20 god
Crni pojas 1.DAN
Karate savez Kantona Sarajevo

Alija Delić
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate savez Kantona Sarajevo

Tarik Šebo
18 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Kumite | U21 | M | -84 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Andrija Fatic
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Aleksandar Popovic
20 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Branko Skrobanovic
20 god
Crni pojas 1.DAN
BRATSTVO

MARKO TRKLJA
18 god
Plavi pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Dejan Janjic
19 god
Plavi pojas
ENERGIJA

Kumite | U21 | M | +84 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Luka Popovic
19 god
Crni pojas 1.DAN
BRATSTVO

Lazar Potpara
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Nikola Bulatovic
18 god
Zeleni pojas
Gorstak

Rijad Džuho
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate savez Kantona Sarajevo

Srđan Jovanović
18 god
Crni pojas 2.DAN
Reg.karate savez BMSiP

Endrit Shaqiri
20 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Kampioni Prishtine

Endrit Shaqiri
20 god
Braon pojas
Klubi i Karatesë "kampioni"

Kumite | U21 | Ž | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Redona Gashi
18 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Emina Abdulić
19 god
Crni pojas 1.DAN
"Tuzla" Tuzla

Marjana Stanojevic
18 god
Braon pojas
sensei

Kumite | U21 | Ž | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Milica Jeknic
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Paola Kostić
18 god
Žuti pojas
ENERGIJA

jovana bajic
18 god
Crni pojas 1.DAN
sensei

Rudina Aliu
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Kushtrimi

Alma Subašić
18 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Kumite | U21 | Ž | -61 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Nejla Mujković
19 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Azra Dahalić
18 god
Crni pojas 1.DAN
"Tuzla" Tuzla

sara djokic
19 god
Crni pojas 1.DAN
sensei

Irma Martinović
20 god
Crni pojas 2.DAN
Reg.karate savez BMSiP

Magdalena Bozinovska
18 god
Braon pojas
Karate Klub Olimpik

Njomza Ibrahimi
18 god
Crni pojas 1.DAN
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | U21 | Ž | -68 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Lejla Kabaši
20 god
Crni pojas 1.DAN
Karate savez Kantona Sarajevo

Elmedina Istogu
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Club Ippon Prishtine

Kumite | U21 | Ž | +68 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Milena Jovanovic
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Milica Stojanovic
19 god
Crni pojas 1.DAN
BRATSTVO

Magdalena Potpara
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Stefani Krešić
20 god
Crni pojas 2.DAN
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

Njomza Osmani
18 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Zanita Gashi
18 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Hana Ademović
19 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Kate | Seniori 18+ | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
Dusan Petrovic
19 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Omladinac

Vladan Kekovic
31 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Vazduhoplovac

Kate | Seniori 18+ | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
Ilda Muzurović
19 god
Crni pojas 2.DAN
Karate savez Kantona Sarajevo

Šeherzada Operta
19 god
Braon pojas
"Tuzla" Tuzla

Kumite | Seniori 18+ | M | -60 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Pavle Dujaković
19 god
Braon pojas
ENERGIJA

Adel Karahasanović
18 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Denis Huremović
20 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Albinot Selmani
19 god
Crni pojas 1.DAN
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Ognjen Otasevic
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Kumite | Seniori 18+ | M | -67 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Nenad Dulovic
23 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Arlind Selmanaj
18 god
Crni pojas 1.DAN
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Mal Poroshtica
20 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Club "Agim Ramadani"

Shpresim Shabani
21 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Club Emperors

Kumite | Seniori 18+ | M | -75 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Balsa Milickovic
20 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Mario Hodzic
23 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Hamza Turulja
20 god
Crni pojas 1.DAN
Karate savez Kantona Sarajevo

Mursel Misini
27 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Bashkimi

Bekim Basha
21 god
Crni pojas 1.DAN
Tirana Karate Klub

Kumite | Seniori 18+ | M | -84 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Lazar Kukulicic
25 god
Braon pojas
Karate klub Omladinac

Andrija Fatic
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Aleksandar Popovic
20 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Branko Skrobanovic
20 god
Crni pojas 1.DAN
BRATSTVO

Kumite | Seniori 18+ | M | +84 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Nikola Vuletic
21 god
Crni pojas 1.DAN
BRATSTVO

Rijad Džuho
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate savez Kantona Sarajevo

Alban Jahiji
22 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Bashkimi

Srđan Jovanović
18 god
Crni pojas 2.DAN
Reg.karate savez BMSiP

Endrit Shaqiri
20 god
Braon pojas
Klubi i Karatesë "kampioni"

Alvin Karaqi
23 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Club Ippon Prishtine

Kumite | Seniorke 18+ | Ž | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Lejla Ahmetović
21 god
Crni pojas 1.DAN
Karate savez Kantona Sarajevo

Emina Abdulić
19 god
Crni pojas 1.DAN
"Tuzla" Tuzla

Anja Jovic
24 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Kumite | Seniorke 18+ | Ž | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Milica Jeknic
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Nejra Sipović
18 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Ippon

Albulena Gervalla
21 god
Crni pojas 1.DAN
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | Seniorke 18+ | Ž | -61 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Ksenija Rajovic
21 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Isidora Ćućun
20 god
Crni pojas 1.DAN
ENERGIJA

Nejla Mujković
19 god
Braon pojas
Karate savez Kantona Sarajevo

Azra Dahalić
18 god
Crni pojas 1.DAN
"Tuzla" Tuzla

Njomza Ibrahimi
18 god
Crni pojas 1.DAN
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | Seniorke 18+ | Ž | -68 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Marina Rakovic
33 god
Crni pojas 3.DAN
Karate klub Omladinac

Sumeja Šeto
26 god
Crni pojas 1.DAN
Karate savez Kantona Sarajevo

Vlera Qerimi
21 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Club "Agim Ramadani"

Kumite | Seniorke 18+ | Ž | +68 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Milena Jovanovic
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Kate | Kadeti | M / Prijavljenih takmičara: 5
Ivo Bulatovic
12 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Aleksa Vujošević
13 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Danilo Raonic
15 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Saša Petrić
13 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Danilo Kaleski
14 god
Zeleni pojas
Karate klub Omladinac

Kate | U21 | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Dusan Petrovic
19 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Omladinac

Vasilije Perovic
17 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Omladinac

Ernad Feriz
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate savez Kantona Sarajevo

David Tomić
18 god
Braon pojas
Karate klub Borac

Bajrom Osmani
16 god
Braon pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | SENIORI OPEN | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
Lazar Kukulicic
25 god
Braon pojas
Karate klub Omladinac

Benjamin Shabani
22 god
Braon pojas
Karate Club Emperors

Kumite | SENIORI OPEN | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Marina Rakovic
33 god
Crni pojas 3.DAN
Karate klub Omladinac

Ksenija Rajovic
21 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Milena Jovanovic
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Milica Jeknic
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Stefani Krešić
20 god
Crni pojas 2.DAN
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

Kumite | U12 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Karate klub "Iskra"
  • Vladimir Raičević
  • Ivan Dijanić
  • Pavle Davidović

Karate klub Sampion Niksic
  • Nemanja Bulajic
  • Vuk Radusinovic
  • Filip Radusinovic
  • Milos Gagovic

Kumite | U12 | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Karate savez Kantona Sarajevo
  • Sara Hukara
  • Emra Lelo
  • Vanesa Imamović

Karate klub Omladinac
  • Visnja Bulatovic
  • Petra Markovic

Kate | U14 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate klub "Iskra"
  • Aleksa Vujošević
  • Đorđe Medojević
  • Saša Petrić

Kate | Kata team - Kadeti, Juniori | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Karate klub Omladinac
  • Vasilije Perovic
  • Ilija Jelovac
  • Danilo Kaleski

Karate savez Kantona Sarajevo
  • Hamza Ahmetović
  • Tarik Fetahović
  • Ajdin Šabić

Kate | Kata team - Kadeti, Juniori | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate klub "Iskra"
  • Viktorija Raičević
  • Katarina Vlahović
  • Tamara Klisić

Kate | Kadeti | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 3
Karate Klub Bijelo Brdo
  • Una Panišić
  • Klara Hajduković
  • Petra Paola Lendić

Karate klub "Iskra"
  • Viktorija Raičević
  • Katarina Vlahović
  • Tamara Klisić

Karate Klub "Stari Grad" Budva
  • Lana Čormaković
  • Nina Pešić
  • Una Vučićević

Kumite | Seniori 18+ | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 4
ENERGIJA
  • Dejan Janjic
  • Pavle Dujaković
  • Sergej Vučić

Karate Klub Bashkimi
  • Mursel Misini
  • Alban Jahiji

Karate savez Kantona Sarajevo
  • Hamza Turulja
  • Rijad Džuho
  • Rijad Džuho
  • Muhamed Šumar

Karate klub Omladinac
  • Mario Hodzic
  • Andrija Fatic
  • Vladimir Jovic

Kumite | Seniori 18+ | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 3
Karate savez Kantona Sarajevo
  • Lejla Ahmetović
  • Sumeja Šeto
  • Nejla Mujković

Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
  • Zanita Gashi
  • Njomza Osmani
  • Albulena Gervalla
  • Njomza Ibrahimi

Karate klub Omladinac
  • Dragana Konjevic
  • Ana Draskovic
  • Anja Jovic

Kate | Seniori 18+ | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate savez Kantona Sarajevo
  • Eldar Talović
  • Ernad Feriz
  • Rijad Džuho

Kumite | U14 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 3
Karate klub "Iskra"
  • Stefan Miljanić
  • Filip Šoškić
  • Anes Arifaj
  • Vuk Vučinić

Karate savez Kantona Sarajevo
  • Ermin Gibanica
  • Vedad Mujić
  • Ahmed Živalj

"Tuzla" Tuzla
  • Adi Pipal+
  • Nedim Osmanbegović
  • Haris Hadžić

Kumite | U14 | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 4
"Tuzla" Tuzla
  • Lamija Softić
  • Merima Brković
  • Erna Gutić

Beogradski karate savez
  • Jana Popović
  • Lara Miranović
  • Nađa Jovanović
  • Iva Todorović
  • Jana Vinčić

Karate klub "Iskra"
  • Tara Ćupić
  • Viktorija Vukadinović

Karate savez Kantona Sarajevo
  • Fatima Herić
  • Ajlin Kurtanović

Kate | U12 | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Karate klub Omladinac
  • Sara Zivkovic
  • Mia Pernjak
  • Andja Banovic

KK POTOCI
  • Nataša Šubarić
  • Neda Beljkaš
  • Matea Leovac

Kate | U12 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 3
Karate Klub "Stari Grad" Budva
  • Andrej Božović
  • Uroš Stevović
  • Mario Popović

Karate klub Omladinac
  • Vito cerovic
  • Aleksa Kraljevic
  • MAKSIM VUCELJIC

Beogradski karate savez
  • Marko Maksimović
  • Mateja Babić
  • Adrijan Pisić

Kumite | Kadeti | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 5
Karate Klub Bashkimi
  • Besart Memeti
  • Ylli Bilalli

Karate Klub Rinia Mateç
  • Fisnik Shaqiri
  • Nedim Shaqiri
  • Memet Idrizi

"Tuzla" Tuzla
  • Adi Pipal+
  • Faris Sinanović
  • Toni Pipal
  • Nedim Osmanbegović

Karate klub "Iskra"
  • Balša Vojinović
  • Niksa Zejak
  • Nemanja Dragaš

Karate savez Kantona Sarajevo
  • Ajdin Karadža
  • Harun Smajić
  • Sanjin Hukara
  • Adi Ramadanović

Kumite | Kadeti | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 5
Beogradski karate savez
  • Lara Miranović
  • Petra Jovanović
  • Sara Krstić
  • Dunja Jevtović

Karate klub "Iskra"
  • Nikolina Djurović
  • Katarina Vlahović

Karate savez Kantona Sarajevo
  • Inela Kavaz
  • Nađa Muhović
  • Bedrija Kos

Karate savez Kantona Sarajevo
  • Ajna Hadžić
  • Nejla Lakota

Karate klub Omladinac
  • Helena Backovic
  • Una Rakovic

Kumite | Juniori | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 6
Reg.karate savez BMSiP
  • Luka Jovanović
  • Nikola Zelenović-Blagojević
  • Aleksandar Novicki
  • Lazar Marković
  • Redžep Brkić

KARATE KLUB ""DO"" TUZLA
  • Hašim Bešić
  • Sandro Krešić
  • AJDIN HASANBASIC

Karate savez Kantona Sarajevo
  • Amin Klino
  • Hamza Ahmetović
  • Berin Mujić

Karate savez Kantona Sarajevo
  • Adi Radmanović
  • Ahmed Mujezinović
  • Aleksandar Raonić
  • Luka Ćorković