XVII KARATE TURNIR KUP „NIKŠIĆA 2021“


XVII KARATE TURNIR KUP „NIKŠIĆA 2021“

Informacije


XVII KARATE TURNIR KUP „NIKŠIĆA 2021“

03. Oct 2021.

02. Oct 2021. @ 20:00h (krajnji rok za prijavu)

„Sportski centar“ Nikšić, Crna Gora

Nikšić , Crna Gora

KK"ONOGOŠT'', KARATE SAVEZ CRNE GORE

Kotizacija: pojedinačno 13 EUR, ekipno 15 EUR


PROPOZICIJE

PROPOZICIJE TAKMIČENJA: -WKF - Modifikovana

KATE

Takmičari I nivoa 2008-2014 i mlađi rade učeničke kate.

(mogu ponavljati katu )

Takmičari II nivoa 2008-2014 rade učeničke kate

( mogu ponavljaju katu u svakom drugom krugu)

Takmičari III nivoa 2008-2014 rade kate po izboru.

( mogu ponavljati katu u svakom drugom krugu )

Kadeti, junior – WKF PRAVILA

Kod kata ekipno – BUNKAI SE NE RADI.

BORBE

- Borba traje 1 min za 2012-2008

- kadeti –juniori--WKF pravila

- Ekipa u borbama sadrzi 3+1 takmicara

- Takmicenje se odvija na 3 borilista

- Svi takmicari su u obavezi nositi propisanu zastitnu opremu WKF

- Svaki takmicar nastupa na sopstvenu odgovornost.

- Organizator ne snosi odgovornost za eventualne povrede takmičara

- Treneri su u obavezi na takmicenju nositi adekvatnu sportsku opremu(trenerke sa klubskim natpisom)

- Molimo Vas da roditelji budu gdje im je i mjesto na tribinama a ne pored boriliša

Kate


Kate | juniori | M | Aps. kat.

Kate | kate ekipno juniori | M | Ekipno

Kate | kadeti | M | Aps. kat.

Kate | kate ekipno kadeti | M | Ekipno

Kate | 2008 I nivo | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | 2008 II nivo | M | Oranž pojas-Zeleni pojas

Kate | 2008 III nivo | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | kate ekipno 2008-2009 | M | Ekipno

Kate | 2009 I nivo | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | 2009 II nivo | M | Oranž pojas-Zeleni pojas

Kate | 2009 III nivo | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2010 I nivo | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | 2010 II nivo | M | Oranž pojas-Zeleni pojas

Kate | 2010 III nivo | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | kate ekipno 2010-2011 | M | Ekipno

Kate | 2011 I nivo | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | 2011 II nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2011 III nivo | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2012 I nivo | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | 2012 II nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2012 III nivo | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | kate ekipno 2012-2013 | M | Ekipno

Kate | 2013 I nivo | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | 2013 II nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2013 III nivo | M | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | 2014 i mlađi I nivo | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | 2014 i mlađi II nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2014 i mlađi III nivo | M | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | juniorke | Ž | Aps. kat.

Kate | kate ekipno juniorke | Ž | Ekipno

Kate | kadetkinje | Ž | Aps. kat.

Kate | kate ekipno kadetkinje | Ž | Ekipno

Kate | 2008 I nivo | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | 2008 II nivo | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas

Kate | 2008 III nivo | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | kate ekipno 2008-2009 | Ž | Ekipno

Kate | 2009 I nivo | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | 2009 II nivo | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas

Kate | 2009 III nivo | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2010 III nivo | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2010 II nivo | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | 2010 I nivo | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | kate ekipno 2010-2011 | Ž | Ekipno

Kate | 2011 II nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2011 III nivo | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2011 I nivo | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | 2012 I nivo | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | 2012 II nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2012 III nivo | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | kate ekipno 2012-2013 | Ž | Ekipno

Kate | 2013 I nivo | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | 2013 II nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2013 III nivo | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | 2014 i mlađi I nivo | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | 2014 i mlađi II nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2014 i mlađi III nivo | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kumite


Kumite | juniori | M | -55 kg

Kumite | juniori | M | -61 kg

Kumite | juniori | M | -68 kg

Kumite | juniori | M | -76 kg

Kumite | juniori | M | +76 kg

Kumite | kumite ekipno juniori | M | Ekipno

Kumite | kadeti | M | -52 kg

Kumite | kadeti | M | -57 kg

Kumite | kadeti | M | -63 kg

Kumite | kadeti | M | -70 kg

Kumite | kadeti | M | +70 kg

Kumite | kumite ekipno kadeti | M | Ekipno

Kumite | 2008 | M | -40 kg

Kumite | 2008 | M | -45 kg

Kumite | 2008 | M | -50 kg

Kumite | 2008 | M | -55 kg

Kumite | 2008 | M | +55 kg

Kumite | kumite ekipno 2008/2009 | M | Ekipno

Kumite | 2009 | M | -37 kg

Kumite | 2009 | M | -42 kg

Kumite | 2009 | M | -47 kg

Kumite | 2009 | M | -52 kg

Kumite | 2009 | M | +52 kg

Kumite | 2010 | M | -35 kg

Kumite | 2010 | M | -40 kg

Kumite | 2010 | M | -45 kg

Kumite | 2010 | M | -50 kg

Kumite | 2010 | M | +50 kg

Kumite | kumite ekipno 2010/2011 | M | Ekipno

Kumite | 2011 | M | -30 kg

Kumite | 2011 | M | -35 kg

Kumite | 2011 | M | -40 kg

Kumite | 2011 | M | -45 kg

Kumite | 2011 | M | +45 kg

Kumite | Kumite 2012 i mlađi | M | -26 kg

Kumite | Kumite 2012 i mlađi | M | -30 kg

Kumite | Kumite 2012 i mlađi | M | -34 kg

Kumite | Kumite 2012 i mlađi | M | -38 kg

Kumite | Kumite 2012 i mlađi | M | +38 kg

Kumite | juniorke | Ž | -48 kg

Kumite | juniorke | Ž | -53 kg

Kumite | juniorke | Ž | -59 kg

Kumite | juniorke | Ž | +59 kg

Kumite | kumite ekipno juniorke | Ž | Ekipno

Kumite | kadetkinje | Ž | -47 kg

Kumite | kadetkinje | Ž | -54 kg

Kumite | kadetkinje | Ž | +54 kg

Kumite | kumite ekipno kadetknje | Ž | Ekipno

Kumite | 2008 | Ž | -39 kg

Kumite | 2008 | Ž | -44 kg

Kumite | 2008 | Ž | -49 kg

Kumite | 2008 | Ž | -54 kg

Kumite | 2008 | Ž | +54 kg

Kumite | kumite ekipno 2008/2009 | Ž | Ekipno

Kumite | 2009 | Ž | -35 kg

Kumite | 2009 | Ž | -40 kg

Kumite | 2009 | Ž | -45 kg

Kumite | 2009 | Ž | -50 kg

Kumite | 2009 | Ž | +50 kg

Kumite | 2010 | Ž | -32 kg

Kumite | 2010 | Ž | -36 kg

Kumite | 2010 | Ž | -40 kg

Kumite | 2010 | Ž | -44 kg

Kumite | 2010 | Ž | +44 kg

Kumite | kumite ekipno 2010/2011 | Ž | Ekipno

Kumite | 2011 | Ž | -30 kg

Kumite | 2011 | Ž | -34 kg

Kumite | 2011 | Ž | -37 kg

Kumite | 2011 | Ž | -40 kg

Kumite | 2011 | Ž | +40 kg

Kumite | Kumite 2012 i mlađi | Ž | -26 kg

Kumite | Kumite 2012 i mlađi | Ž | -32 kg

Kumite | Kumite 2012 i mlađi | Ž | +32 kg

Kontakt osobe

DRAGOLJUB FATIĆ

faticdragoljub@gmail.com

+38267338883


Hoteli

Bilten


Kotizacija

Pojedinačno: 13 €

Ekipno: 15 €

Generalni poredak

Klub Zlatne Srebrne Bronzane
Karate klub Omladinac 25 17 7
Karate klub "Iskra" 20 10 8
Karate Club Rei 11 5 1
KK POTOCI 10 5 3
Karate klub Buducnost 8 5 7
Gorstak 8 1 2
Karate klub Borac 8 0 4
Karate klub Bar 7 4 5
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" 5 4 2
Karate Klub Fokus Niksic 5 2 5
Omladinski karate klub Mawashi 2015 4 4 11
Karate klub "RIS" 3 8 4
Karate klub Jedinstvo 3 4 13
Karate klub Kondor 2 4 7
Onogost 1 7 8
Karate klub Sampion Niksic 1 5 2
Клуб Борилачких Спортова требиње 1 2 3
Omladinski karate klub Mawashi 1 2 1
Karate Klub BUDVA 1 0 0
KARATE KLUB "JION" 0 3 11
Karate klub "Vukovi" 0 3 0
Karate klub Risan 0 2 6
Karate klub SEIKEN 0 2 2
Šotokan tim 0 1 3
Karate Klub Bijela 0 1 1
Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić 0 1 0
Karate Klub "Stari Grad" Budva 0 0 1

Kate - Pojedinačno

Kate | kadeti | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000751 Saša Petrić Karate klub "Iskra"
2. MNE000106 Aleksa Vujošević Karate klub "Iskra"
3. MNE001643 Danilo Kaleski Karate klub Omladinac

Kate | 2014 i mlađi III nivo | M | Zeleni pojas-Plavi pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003870 Aleksa Krstajic Karate klub Buducnost

Kate | 2014 i mlađi I nivo | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003900 Arijan Zoranić Karate klub Bar
2. MNE004549 Maksim Šarančić Karate klub Sampion Niksic
3. MNE004454 Andrija Tomic Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE004451 Niksa Paunovic Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kate | 2014 i mlađi II nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003870 Aleksa Krstajic Karate klub Buducnost
2. MNE004565 Filip Radojević Karate klub Jedinstvo
3. MNE003731 David Kovacevic Karate klub Buducnost
3. MNE004564 Vladimir Konatar Karate klub Jedinstvo

Kate | kadetkinje | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004328 Sava Jovanović Karate klub Borac
2. MNE000134 Katarina Vlahović Karate klub "Iskra"
3. MNE004014 Jovana Ćuk KARATE KLUB "JION"
3. MNE000558 Lana Subotić Karate klub Risan

Kate | juniorke | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004330 Kristina Jovanović Karate klub Borac
2. MNE001221 Danica Radovanović Karate klub Buducnost
3. MNE004033 Bojana Moračanin Karate klub Jedinstvo

Kate | juniori | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001123 Lazar Sekulić Karate Klub BUDVA

Kate | 2014 i mlađi III nivo | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003722 Stefani Đuković Karate klub Bar
2. MNE004204 Nadja Zivkovic Karate klub Omladinac

Kate | 2014 i mlađi I nivo | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003902 Mona Desančić Karate klub Bar
2. MNE004086 Maša Masoničić Karate klub Bar
3. MNE004023 Nađa Vučeljić KARATE KLUB "JION"
3. MNE004552 Anja Milovic Karate Klub Bijela

Kate | 2014 i mlađi II nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003903 Daša Desančić Karate klub Bar
2. MNE003892 Ana Pavlović Karate klub Bar
3. MNE003893 Mia Bulatović Karate klub Bar

Kate | 2013 III nivo | M | Zeleni pojas-Plavi pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001614 Jakov Cupara KK POTOCI

Kate | 2013 II nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004056 Luka Bulatović Karate klub "Iskra"
2. MNE004563 Bogdan Konatar Karate klub Jedinstvo
3. MNE003877 Nikola Petanovic Karate klub Buducnost

Kate | 2013 I nivo | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004056 Luka Bulatović Karate klub "Iskra"
2. MNE004554 Martin Marovic Karate Klub Bijela

Kate | 2013 II nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003735 Katarina Novakovic Karate klub Buducnost
2. MNE004095 Isidora Bracić Karate klub Bar
3. MNE003942 Sofija Kordić Karate klub Risan
3. MNE003930 Helena Dabižinović Karate klub Risan

Kate | 2013 III nivo | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003878 Nina Krulj Karate klub Buducnost
2. MNE004181 Petra Kovačević Karate klub SEIKEN
3. MNE003795 Naira Pelinku KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2013 I nivo | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003795 Naira Pelinku KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE004539 Milica Jelic Karate klub Omladinac
3. MNE003897 Nerma Sijarić Karate klub Bar

Kate | 2011 III nivo | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000281 Dušan Borović KK POTOCI
2. MNE004540 Matija Bulatovic Karate klub Omladinac
3. MNE000983 Vukan Kanura Karate klub Buducnost

Kate | 2011 I nivo | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000234 Sara Zivkovic Karate klub Omladinac

Kate | 2011 II nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000322 Matea Leovac KK POTOCI
2. MNE003727 Andja Koprivica Karate klub Buducnost
3. MNE004040 Teodora Drašković Karate klub Jedinstvo
3. MNE004036 Nija Rovčanin Karate klub Jedinstvo

Kate | 2011 III nivo | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000049 Nataša Šubarić KK POTOCI
2. MNE000322 Matea Leovac KK POTOCI
3. MNE000205 Visnja Bulatovic Karate klub Omladinac
3. MNE001879 Petra Blagojevic Karate klub Jedinstvo

Kate | 2011 I nivo | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001641 Ejman Fata Nahhas Karate klub Omladinac
2. MNE003099 Aleksa Kraljevic Karate klub Omladinac
3. MNE004456 Nemanja Jurisevic Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE004025 Radivoje Vučeljić KARATE KLUB "JION"

Kate | 2011 II nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003744 Vanja Vujosevic Karate klub Buducnost
2. MNE001689 stevan Markovic Karate klub Buducnost
3. MNE003098 Vito cerovic Karate klub Omladinac
3. MNE001849 Hristijan Zaov Karate klub "Iskra"

Kate | 2009 II nivo | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003899 Elizabeta Capenko Karate klub Bar
2. MNE004037 Rebeka Rovčanin Karate klub Jedinstvo
3. MNE004538 Anja Bulatovic Karate klub Omladinac

Kate | 2009 III nivo | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000279 Neda Beljkaš KK POTOCI
2. MNE000560 Jelena Samardžić Karate klub Risan

Kate | 2009 I nivo | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000897 Mustafa Adzemović Karate Club Rei
2. MNE000896 Edon Emsha Karate Club Rei
3. MNE004018 Matija Mihajlović KARATE KLUB "JION"
3. MNE004447 Vasilije Miladinovic Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kate | 2009 II nivo | M | Oranž pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000897 Mustafa Adzemović Karate Club Rei
2. MNE000896 Edon Emsha Karate Club Rei
3. MNE000565 Mateja Ćuković Karate klub Risan
3. MNE001065 MATIJA BOLJEVIĆ Karate klub Kondor

Kate | 2009 III nivo | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000204 Ivo Bulatovic Karate klub Omladinac
2. MNE000861 Nikola Stanisic Karate klub "Iskra"
3. MNE000757 Uroš Stevović Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2008 III nivo | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000751 Saša Petrić Karate klub "Iskra"
2. MNE000106 Aleksa Vujošević Karate klub "Iskra"
3. MNE001853 Nikola Berilazic Karate klub Omladinac
3. MNE000125 Đorđe Medojević Karate klub "Iskra"

Kate | 2008 II nivo | M | Oranž pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000973 Armin Gurzaković Karate Club Rei

Kate | 2008 I nivo | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000973 Armin Gurzaković Karate Club Rei
2. MNE000897 Mustafa Adzemović Karate Club Rei
3. MNE000563 Milan Vukasović Karate klub Risan
3. MNE004017 Marko Ćuk KARATE KLUB "JION"

Kate | 2012 I nivo | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003813 MAKSIM VUCELJIC Karate klub Omladinac
2. MNE004548 Lazar Ivanovic Karate klub Omladinac
3. MNE003896 Vuk Spaić Karate klub Bar
3. MNE004031 Viktor Bulajić KARATE KLUB "JION"

Kate | 2012 II nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001766 Mladjan Ramovic Karate klub Buducnost
2. MNE001815 Luka Konatar KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE004057 Artem Karas Karate klub Bar
3. MNE004079 Konstantin Tereščenko Karate klub Bar

Kate | 2010 III nivo | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000281 Dušan Borović KK POTOCI
2. MNE001926 Drazen Sutovic Karate klub Buducnost
3. MNE001621 Vuk Đurović KK POTOCI
3. MNE000075 Vojin Knežević KK POTOCI

Kate | 2010 II nivo | M | Oranž pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000454 Marko Konatar KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE001621 Vuk Đurović KK POTOCI
3. MNE001680 Lazar Djikanovic Karate klub Buducnost

Kate | 2010 I nivo | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001399 Dragan Bjekovic Omladinski karate klub Mawashi 2015
2. MNE001680 Lazar Djikanovic Karate klub Buducnost
3. MNE004010 Filip Bulajić KARATE KLUB "JION"

Kate | 2010 III nivo | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000279 Neda Beljkaš KK POTOCI
2. MNE000049 Nataša Šubarić KK POTOCI
3. MNE000559 Sofija Malešević Karate klub Risan

Kate | 2010 II nivo | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001764 Ina Ramovic Karate klub Buducnost
2. MNE004203 Mia Pernjak Karate klub Omladinac
3. MNE004560 SIMONA DAVIDOVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE004032 Andrijana Moračanin Karate klub Jedinstvo

Kate | 2010 I nivo | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003798 Emira Gjonoviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2012 III nivo | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001614 Jakov Cupara KK POTOCI
2. MNE000716 Branko Zenović Karate klub SEIKEN
3. MNE001882 Šuša Aleksandar Karate klub Jedinstvo
3. MNE004039 Šuković Miloš Karate klub Jedinstvo

Kate | 2012 III nivo | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003904 Hana Lukolić Karate klub Bar
2. MNE001168 Zerina Ličina Karate klub Jedinstvo

Kate | 2012 I nivo | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001936 Lana Prelević Karate klub "Iskra"
2. MNE004458 Isidora Boljevic Karate klub Kondor

Kate | 2008 I nivo | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000891 Elda Kurtović Karate Club Rei
2. MNE000976 Ena Hodžić Karate Club Rei
3. MNE001964 Jaredić Zoja Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kate | 2008 III nivo | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000852 Mia Ramovic Karate klub Buducnost
2. WKF001864 KRISTINA BULATOVIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње
3. MNE000134 Katarina Vlahović Karate klub "Iskra"

Kate | 2008 II nivo | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000891 Elda Kurtović Karate Club Rei
2. MNE004561 TIJANA DAVIDOVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE004202 Vedrana Milic Karate klub Omladinac

Kate | 2012 II nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001936 Lana Prelević Karate klub "Iskra"
2. MNE003898 Katarina Radojević Karate klub Bar
3. MNE001673 Djikanovic Lana Karate klub Buducnost

Kate | 2009 I nivo | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000971 Adela Haxhicanović Karate Club Rei
2. MNE004566 Nevena Savić Karate klub Risan
3. MNE004455 Lana Popovic Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE004450 Nika Paunovic Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kate - Ekipno

Kate | kate ekipno 2012-2013 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Jedinstvo MNE001882 Šuša Aleksandar
MNE004039 Šuković Miloš
MNE004563 Bogdan Konatar

Kate | kate ekipno 2012-2013 | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE003722 Stefani Đuković
MNE003892 Ana Pavlović
MNE003893 Mia Bulatović
2. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000643 Mikhaela Volchkova
MNE003795 Naira Pelinku
MNE004194 Sumeja Zeka
3. Karate klub Jedinstvo MNE001168 Zerina Ličina
MNE001883 Teodora Šebek
MNE003323 Angelina Vojinović
3. Karate klub Buducnost MNE001688 Sofia Popovic
MNE003735 Katarina Novakovic
MNE003878 Nina Krulj

Kate | kate ekipno 2008-2009 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate Club Rei MNE000896 Edon Emsha
MNE000897 Mustafa Adzemović
MNE000973 Armin Gurzaković
2. Karate klub Omladinac MNE000204 Ivo Bulatovic
MNE000089 Maksim Veskovic
MNE001853 Nikola Berilazic

Kate | kate ekipno 2008-2009 | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate Club Rei MNE000891 Elda Kurtović
MNE000976 Ena Hodžić
MNE000977 Genida Hodžić
2. Karate klub Omladinac MNE001850 Bogdana Bajovic
MNE004203 Mia Pernjak
MNE004202 Vedrana Milic

Kate | kate ekipno 2010-2011 | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KK POTOCI MNE000049 Nataša Šubarić
MNE000279 Neda Beljkaš
MNE000322 Matea Leovac
2. Karate klub Omladinac MNE000205 Visnja Bulatovic
MNE000234 Sara Zivkovic
MNE004221 Andja Banovic
3. Karate klub Jedinstvo MNE001879 Petra Blagojevic
MNE004036 Nija Rovčanin
MNE004032 Andrijana Moračanin

Kate | kate ekipno 2010-2011 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KK POTOCI MNE000075 Vojin Knežević
MNE000281 Dušan Borović
MNE001621 Vuk Đurović
2. Karate klub Omladinac MNE003098 Vito cerovic
MNE003099 Aleksa Kraljevic
MNE003813 MAKSIM VUCELJIC
3. Karate klub Buducnost MNE000983 Vukan Kanura
MNE001680 Lazar Djikanovic
MNE001926 Drazen Sutovic
3. Karate klub Jedinstvo MNE003325 Duško Sošić
MNE003324 Bogdan Sošić
MNE003326 Jovan Tomić

Kate | kate ekipno kadeti | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub "Iskra" MNE000106 Aleksa Vujošević
MNE000125 Đorđe Medojević
MNE000751 Saša Petrić

Kumite - Pojedinačno

Kumite | Kumite 2012 i mlađi | Ž | -26 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004547 Lara Stijepovic Karate klub Omladinac

Kumite | Kumite 2012 i mlađi | Ž | -32 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004320 Jovana Perunović Onogost
2. MNE000643 Mikhaela Volchkova KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Kumite 2012 i mlađi | Ž | +32 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004058 Anđela Aranitović Karate klub "RIS"
2. MNE004320 Jovana Perunović Onogost
3. MNE004020 Milena Piljević KARATE KLUB "JION"

Kumite | 2011 | M | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001068 DAMJAN VUKČEVIĆ Karate klub Kondor
2. WKF001869 MAKSIM MILJKOVIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње
3. MNE003324 Bogdan Sošić Karate klub Jedinstvo

Kumite | 2011 | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003798 Emira Gjonoviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE001936 Lana Prelević Karate klub "Iskra"

Kumite | 2011 | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003891 Filip Radojević Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE001735 Djordjije Ćosović Karate klub "RIS"
3. MNE001770 Janko Kotlaja Karate klub "RIS"
3. MNE003890 Nikita Marojević Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | kadetkinje | Ž | -54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004531 Đurđa Joksimović Karate klub Borac
2. MNE000497 Jovana Damjanović Karate klub Omladinac
3. WKF004530 Marta Joksimović Karate klub Borac
3. WKF001553 Mateja Pantic Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | Kumite 2012 i mlađi | M | -34 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003047 Nemanja Dožić Gorstak
2. MNE001832 Veljko Matović Onogost

Kumite | Kumite 2012 i mlađi | M | -26 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004313 VUK PERAZIC Karate klub Omladinac
2. MNE001772 Novak Lausevic Karate klub "RIS"
3. MNE004050 Mihailo Mašulović Karate klub Sampion Niksic
3. WKF003964 DIMITRIJE ATELJEVIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | Kumite 2012 i mlađi | M | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004312 JAKSA MARINOVIC Karate klub Omladinac
2. MNE004184 Luka Bulatović Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE004541 Pavle Milikić Onogost
3. MNE001832 Veljko Matović Onogost

Kumite | Kumite 2012 i mlađi | M | +38 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004132 Vuk Dragojevic Karate klub Omladinac
2. MNE001815 Luka Konatar KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | 2010 | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000217 Petra Markovic Karate klub Omladinac

Kumite | 2010 | Ž | -36 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000255 Darija Savić Karate klub "RIS"
2. MNE000279 Neda Beljkaš KK POTOCI

Kumite | Kumite 2012 i mlađi | M | -38 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001645 Veselin Skataric Karate klub Omladinac
2. MNE004008 David Knežević KARATE KLUB "JION"

Kumite | 2010 | Ž | -32 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000971 Adela Haxhicanović Karate Club Rei

Kumite | 2010 | Ž | +44 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003917 Ivona Vlahović Gorstak

Kumite | 2011 | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001645 Veselin Skataric Karate klub Omladinac
2. MNE003134 Boško Matović Šotokan tim
3. MNE001741 Vasilije Cvijović Karate klub "RIS"
3. MNE004154 Branko Miljanić Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2011 | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001000 Lazar Rakocevic Gorstak
2. MNE004155 Petar Zečević Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE003049 Luka Djuric Gorstak
3. MNE003915 Vuk Savić Karate klub Kondor

Kumite | 2011 | Ž | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004040 Teodora Drašković Karate klub Jedinstvo
2. MNE004016 Marija Lješković KARATE KLUB "JION"

Kumite | 2010 | Ž | -44 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000267 Dina Katana Karate klub "RIS"
2. MNE003912 Tea Maraš Karate klub Kondor
3. MNE000777 Zoja Seba Šotokan tim

Kumite | kadetkinje | Ž | -47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000192 Helena Backovic Karate klub Omladinac
2. MNE000132 Una Rakovic Karate klub Omladinac
3. WKF004529 Tijana Ostojić Karate klub Borac
3. WKF004521 Teodora Savić Karate klub Borac

Kumite | kadetkinje | Ž | +54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004534 Teodora Krstović Karate klub Borac
2. MNE001206 Miljana Papović Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE000914 Viktorija Vukadinović Karate klub "Iskra"
3. MNE000248 Jovana Kotlaja Karate klub "RIS"

Kumite | 2011 | Ž | -37 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004153 Helena Peković Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE000217 Petra Markovic Karate klub Omladinac

Kumite | 2011 | Ž | +40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001962 Gorana Đorojević Omladinski karate klub Mawashi 2015
2. MNE000006 Miljana Džaković Karate klub "RIS"

Kumite | 2011 | M | +45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001000 Lazar Rakocevic Gorstak
2. MNE001825 Gavrilo Joličić Karate klub "Iskra"
3. MNE001009 Petar Mrvaljevic Karate klub Sampion Niksic
3. MNE004007 Darko Šćepanović KARATE KLUB "JION"

Kumite | 2011 | Ž | -34 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003749 Dejana Blečić Karate klub Sampion Niksic
2. MNE004104 Marija Savić Karate klub "RIS"
3. MNE003889 Andrea Šakotić Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2009 | Ž | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001747 Vasilija Bijelović Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2010 | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000033 Vladimir Raičević Karate klub "Iskra"
2. MNE001014 Filip Radusinovic Karate klub Sampion Niksic
3. MNE000075 Vojin Knežević KK POTOCI
3. MNE004130 Aleksa Jakšić Onogost

Kumite | 2010 | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000033 Vladimir Raičević Karate klub "Iskra"
2. MNE000075 Vojin Knežević KK POTOCI
3. MNE002066 Matija Sindik Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE000692 Stefan Birovljev Šotokan tim

Kumite | 2010 | M | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000454 Marko Konatar KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE001010 Vuk Radusinovic Karate klub Sampion Niksic
3. MNE001827 Pavle Davidović Karate klub "Iskra"

Kumite | 2010 | M | +50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001219 Ivan Dijanić Karate klub "Iskra"
2. MNE001007 Nemanja Bulajic Karate klub Sampion Niksic

Kumite | 2010 | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003325 Duško Sošić Karate klub Jedinstvo
2. MNE001769 Danijel Cvijovic Karate klub "RIS"

Kumite | 2008 | Ž | -44 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000219 Jelena Miladinovic Karate klub Omladinac

Kumite | juniori | M | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000194 Ognjen Bjelajac Karate klub Omladinac

Kumite | 2008 | Ž | -39 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000891 Elda Kurtović Karate Club Rei

Kumite | juniorke | Ž | -53 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004526 Sara Kalajdžić Karate klub Borac

Kumite | kadeti | M | -57 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000334 Filip Šoškić Karate klub "Iskra"
2. MNE004047 Vasilije Radovic Karate klub Omladinac
3. MNE000491 Balša Stevović Onogost
3. MNE000241 Sergej Laušević Karate klub "RIS"

Kumite | kadeti | M | -52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000001 Balša Vojinović Karate klub "Iskra"
2. MNE000199 Jusuf Saljiu Karate klub Omladinac
3. MNE001855 Vuk Bajovic Karate klub Omladinac
3. MNE004024 Nikola Mikić KARATE KLUB "JION"

Kumite | 2009 | M | -47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001197 Demir Pivić Omladinski karate klub Mawashi 2015
2. MNE004109 Vuk ŠKATARIĆ Karate klub "Vukovi"
3. MNE000791 Ratko Grujic Gorstak
3. MNE001211 Sava Popović Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | 2009 | M | -42 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000791 Ratko Grujic Gorstak
2. MNE004109 Vuk ŠKATARIĆ Karate klub "Vukovi"
3. MNE001065 MATIJA BOLJEVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE003328 Vladimir Nedović Karate klub Jedinstvo

Kumite | 2009 | M | -37 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001067 BALŠA VUKČEVIĆ Karate klub Kondor
2. MNE003066 Kosta Ćalasan Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE000905 Marko Laković Karate klub "Iskra"

Kumite | 2009 | M | -52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001827 Pavle Davidović Karate klub "Iskra"
2. MNE003825 ALEKSA ANDJELIC Karate klub Omladinac
3. MNE000682 Nemanja Gecaj Šotokan tim

Kumite | 2009 | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000018 Tara Ćupić Karate klub "Iskra"
2. MNE003136 Lara Šakotić Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2009 | M | +52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000672 Balša Nedić Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE001219 Ivan Dijanić Karate klub "Iskra"
3. WKF001263 NIKOLA KOPRIVICA Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | 2008 | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000199 Jusuf Saljiu Karate klub Omladinac
2. MNE000789 Balsa Danilovic Gorstak
3. MNE000880 Branko Lazović Karate klub "Iskra"

Kumite | kadeti | M | +70 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001203 Uroš Čalić Omladinski karate klub Mawashi 2015
2. MNE001179 Vaso Abramović Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE000450 Almir Perović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE001779 Damjan Lukovac Karate klub SEIKEN

Kumite | kadeti | M | -70 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000879 Nemanja Dragaš Karate klub "Iskra"
2. MNE000551 Martin Jaramaz Onogost

Kumite | kadeti | M | -63 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000141 Anes Arifaj Karate klub "Iskra"
2. MNE001161 Lazar Djurčević Karate klub "Vukovi"
3. WKF004532 Filip Virijević Karate klub Borac
3. MNE000133 Stefan Miljanić Karate klub "Iskra"

Kumite | 2009 | Ž | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001029 Katarina Djukic Gorstak
2. MNE003053 Mina Kuzman Onogost
3. MNE000630 Sofija Vučković Onogost
3. MNE004319 Marija Bajic Onogost

Kumite | juniorke | Ž | -48 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000192 Helena Backovic Karate klub Omladinac

Kumite | 2009 | Ž | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000018 Tara Ćupić Karate klub "Iskra"
2. MNE001744 Marija Čizmović Omladinski karate klub Mawashi
3. MNE004013 Jelena Marković KARATE KLUB "JION"

Kumite | juniorke | Ž | +59 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004527 Dijana Bota Karate klub Borac

Kumite | juniori | M | -61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004522 Mihajlo Marković Karate klub Borac
2. MNE000001 Balša Vojinović Karate klub "Iskra"

Kumite | 2008 | Ž | +54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000914 Viktorija Vukadinović Karate klub "Iskra"
2. MNE004019 Mia Baošić KARATE KLUB "JION"
3. MNE000976 Ena Hodžić Karate Club Rei

Kumite | 2008 | Ž | -54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004310 TARA PERKOVIC Karate klub Omladinac
2. MNE001734 Anita Kovačević Karate klub "RIS"
3. MNE004457 Lana Vukcevic Karate klub Kondor
3. MNE001748 Vasilisa Čizmović Omladinski karate klub Mawashi

Kumite | 2008 | M | +55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000133 Stefan Miljanić Karate klub "Iskra"
2. MNE000141 Anes Arifaj Karate klub "Iskra"
3. MNE003273 JOVAN ULIĆEVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE004559 LUKA STANOVIĆ Karate klub Kondor

Kumite | 2008 | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000789 Balsa Danilovic Gorstak
2. MNE001185 Lazar Grbović Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE000786 Justin Marojević Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE000742 Luka Bogojević Karate klub SEIKEN

Kumite | 2008 | M | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF001262 ĐORĐE KARIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње
2. MNE000973 Armin Gurzaković Karate Club Rei

Kumite | 2008 | M | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000334 Filip Šoškić Karate klub "Iskra"
2. MNE000552 Borjan Šućur Onogost

Kumite | 2008 | Ž | -49 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000132 Una Rakovic Karate klub Omladinac
2. MNE001059 MILENA VUKČEVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE001629 Milica Samardžić Onogost

Kumite | 2009 | Ž | +50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001029 Katarina Djukic Gorstak
2. MNE000630 Sofija Vučković Onogost
3. MNE001192 Mia Banović Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE001193 Lora Pean Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | juniori | M | -76 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004523 Ognjen Živković Karate klub Borac
2. MNE000043 Marko Krvavac Karate klub "RIS"

Kumite | juniorke | Ž | -59 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001191 Jovana Ćalić Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | juniori | M | -68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000082 Andrija Danilovic Karate klub Omladinac
2. MNE000596 Mirza Mehmedović Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić

Kumite | juniori | M | +76 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000572 Lazar Potpara Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE000244 Stevo Mrdak Karate klub "RIS"
3. WKF001433 RASTKO SPAIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite - Ekipno

Kumite | kumite ekipno kadetknje | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE000192 Helena Backovic
MNE000132 Una Rakovic
MNE000497 Jovana Damjanović

Kumite | kumite ekipno juniori | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE000082 Andrija Danilovic
MNE000194 Ognjen Bjelajac

Kumite | kumite ekipno 2008/2009 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE000199 Jusuf Saljiu
MNE003825 ALEKSA ANDJELIC
2. Karate klub "Iskra" MNE000334 Filip Šoškić
MNE000141 Anes Arifaj
MNE000880 Branko Lazović
MNE000877 Vuk Vučinić

Kumite | kumite ekipno kadeti | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE000199 Jusuf Saljiu
MNE001855 Vuk Bajovic
MNE004047 Vasilije Radovic
2. Onogost MNE000491 Balša Stevović
MNE000551 Martin Jaramaz

Kumite | kumite ekipno 2008/2009 | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE000219 Jelena Miladinovic
MNE000132 Una Rakovic
2. Karate klub Omladinac MNE004309 Janja Banovic
MNE004310 TARA PERKOVIC
3. Onogost MNE000630 Sofija Vučković
MNE001629 Milica Samardžić
MNE003053 Mina Kuzman

Kumite | kumite ekipno 2010/2011 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE001645 Veselin Skataric
MNE004132 Vuk Dragojevic
2. Karate klub Sampion Niksic MNE001009 Petar Mrvaljevic
MNE001010 Vuk Radusinovic
MNE001014 Filip Radusinovic
MNE003750 Bogdan Gnjatović

Kate - Pojedinačno

Kate - Ekipno

Kumite - Pojedinačno

Kumite - Ekipno

Ukupno prijava / klubovi / države: 388 / 30 / 4 Ispis

Prijavljeni klubovi

Prijavljeni takmičari

Kumite | Kumite 2012 i mlađi | M | -26 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Novak Lausevic
9 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Mihailo Mašulović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

DIMITRIJE ATELJEVIĆ
8 god
Zeleni pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

MATEJ MILIKIC
6 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

VUK PERAZIC
6 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | Kumite 2012 i mlađi | M | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Veljko Matović
8 god
Oranž pojas
Onogost

Luka Bulatović
9 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

JAKSA MARINOVIC
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Pavle Milikić
9 god
Braon pojas
Onogost

Kumite | Kumite 2012 i mlađi | M | -34 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Veljko Matović
8 god
Oranž pojas
Onogost

Nemanja Dožić
9 god
Žuti pojas
Gorstak

Kumite | Kumite 2012 i mlađi | M | -38 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Veselin Skataric
9 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

David Knežević
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Kumite | Kumite 2012 i mlađi | M | +38 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Luka Konatar
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Vuk Dragojevic
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | Kumite 2012 i mlađi | Ž | -26 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Lara Stijepovic
6 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | Kumite 2012 i mlađi | Ž | -32 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Mikhaela Volchkova
9 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Jovana Perunović
8 god
Plavi pojas
Onogost

Kumite | Kumite 2012 i mlađi | Ž | +32 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Anđela Aranitović
8 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

Milena Piljević
8 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "JION"

Jovana Perunović
8 god
Plavi pojas
Onogost

Kumite | 2011 | M | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 3
DAMJAN VUKČEVIĆ
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

MAKSIM MILJKOVIĆ
10 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Bogdan Sošić
9 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Kumite | 2011 | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Miljan Džaković
10 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Djordjije Ćosović
10 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Janko Kotlaja
10 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Djordje Grujic
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Bogdan Gnjatović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Filip Radojević
10 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Nikita Marojević
10 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Nikola Ćalić
10 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | 2011 | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Milos Gagovic
10 god
Oranž pojas
Karate klub Sampion Niksic

Veselin Skataric
9 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Vasilije Cvijović
10 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Boško Matović
10 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Branko Miljanić
10 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2011 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Lazar Rakocevic
10 god
Oranž pojas
Gorstak

Luka Djuric
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Vuk Savić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Petar Zečević
10 god
Zeleni pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2011 | M | +45 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Lazar Rakocevic
10 god
Oranž pojas
Gorstak

Petar Mrvaljevic
9 god
Zeleni pojas
Karate klub Sampion Niksic

Gavrilo Joličić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Darko Šćepanović
10 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "JION"

Kumite | 2011 | Ž | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Marija Lješković
10 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "JION"

Teodora Drašković
10 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Kumite | 2011 | Ž | -34 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Dejana Blečić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Andrea Šakotić
10 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Marija Savić
9 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Kumite | 2011 | Ž | -37 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Petra Markovic
10 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Helena Peković
10 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2011 | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Lana Prelević
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Emira Gjonoviq
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | 2011 | Ž | +40 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Miljana Džaković
10 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Gorana Đorojević
10 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | 2010 | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Vladimir Raičević
11 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Vojin Knežević
11 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Filip Radusinovic
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Sampion Niksic

Aleksa Jakšić
11 god
Braon pojas
Onogost

Kumite | 2010 | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Vladimir Raičević
11 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Vojin Knežević
11 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Stefan Birovljev
11 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Vuk Bajović
11 god
Oranž pojas
Onogost

Matija Sindik
11 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | 2010 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Danijel Cvijovic
11 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

Duško Sošić
11 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Kumite | 2010 | M | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Marko Konatar
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Vuk Radusinovic
11 god
Plavi pojas
Karate klub Sampion Niksic

Pavle Davidović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2010 | M | +50 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Nemanja Bulajic
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Sampion Niksic

Ivan Dijanić
11 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2010 | Ž | -32 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Adela Haxhicanović
11 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Kumite | 2010 | Ž | -36 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Darija Savić
11 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Neda Beljkaš
11 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Kumite | 2010 | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Petra Markovic
10 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | 2010 | Ž | -44 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Dina Katana
11 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Zoja Seba
11 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Tea Maraš
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kumite | 2010 | Ž | +44 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Ivona Vlahović
11 god
Žuti pojas
Gorstak

Kumite | 2009 | M | -37 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Radovan Đurović
12 god
Oranž pojas
Šotokan tim

Marko Laković
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

BALŠA VUKČEVIĆ
11 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Kosta Ćalasan
12 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | 2009 | M | -42 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Ratko Grujic
12 god
Oranž pojas
Gorstak

MATIJA BOLJEVIĆ
12 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Vladimir Nedović
11 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Vuk ŠKATARIĆ
12 god
Plavi pojas
Karate klub "Vukovi"

Kumite | 2009 | M | -47 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Ratko Grujic
12 god
Oranž pojas
Gorstak

Mihailo Bjelic
12 god
Žuti pojas
Gorstak

Marko Laković
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Demir Pivić
12 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Sava Popović
11 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Vuk ŠKATARIĆ
12 god
Plavi pojas
Karate klub "Vukovi"

Kumite | 2009 | M | -52 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Mustafa Adzemović
12 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Nemanja Gecaj
12 god
Oranž pojas
Šotokan tim

Pavle Davidović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

ALEKSA ANDJELIC
12 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | 2009 | M | +52 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Mustafa Adzemović
12 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Balša Nedić
12 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Ivan Dijanić
11 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

NIKOLA KOPRIVICA
12 god
Žuti pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | 2009 | Ž | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Vasilija Bijelović
12 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2009 | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Tara Ćupić
12 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Lara Šakotić
12 god
Zeleni pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2009 | Ž | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Tara Ćupić
12 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Marija Čizmović
12 god
Plavi pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Jelena Marković
12 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Kumite | 2009 | Ž | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Sofija Vučković
12 god
Zeleni pojas
Onogost

Katarina Djukic
12 god
Oranž pojas
Gorstak

Mina Kuzman
12 god
Braon pojas
Onogost

Marija Bajic
12 god
Plavi pojas
Onogost

Kumite | 2009 | Ž | +50 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Maša Ćosović
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Sofija Vučković
12 god
Zeleni pojas
Onogost

Katarina Djukic
12 god
Oranž pojas
Gorstak

Mia Banović
12 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Lora Pean
12 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Mina Kuzman
12 god
Braon pojas
Onogost

Janja Banovic
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | 2008 | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Jusuf Saljiu
12 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Balsa Danilovic
13 god
Braon pojas
Gorstak

Branko Lazović
13 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2008 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Luka Sudžum
13 god
Braon pojas
Onogost

Luka Bogojević
13 god
Braon pojas
Karate klub SEIKEN

Justin Marojević
13 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Balsa Danilovic
13 god
Braon pojas
Gorstak

Lazar Grbović
13 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | 2008 | M | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Armin Gurzaković
13 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

ĐORĐE KARIĆ
13 god
Žuti pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | 2008 | M | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Filip Šoškić
13 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Borjan Šućur
13 god
Plavi pojas
Onogost

Vuk Vučinić
13 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2008 | M | +55 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Stefan Miljanić
13 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Anes Arifaj
13 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Gojko Matović
13 god
Žuti pojas
Šotokan tim

JOVAN ULIĆEVIĆ
13 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Jakša Kalezić
13 god
Oranž pojas
Karate klub SEIKEN

Ivan Milikic
13 god
Zeleni pojas
Gorstak

LUKA STANOVIĆ
13 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kumite | 2008 | Ž | -39 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Elda Kurtović
13 god
Oranž pojas
Karate Club Rei

Kumite | 2008 | Ž | -44 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Jelena Miladinovic
13 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | 2008 | Ž | -49 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Una Rakovic
13 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

MILENA VUKČEVIĆ
13 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Milica Samardžić
13 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | 2008 | Ž | -54 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Vasilisa Čizmović
12 god
Plavi pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Anita Kovačević
13 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

TARA PERKOVIC
13 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Lana Vukcevic
13 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Kumite | 2008 | Ž | +54 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Ena Hodžić
13 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Viktorija Vukadinović
13 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Mia Baošić
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "JION"

Kumite | kadeti | M | -52 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Balša Vojinović
15 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Jusuf Saljiu
12 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Balša Stevović
14 god
Braon pojas
Onogost

Stefan Gavran
14 god
Plavi pojas
Karate klub SEIKEN

Vuk Bajovic
15 god
Zeleni pojas
Karate klub Omladinac

Nikola Mikić
15 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "JION"

Kumite | kadeti | M | -57 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Ognjen Vranes
14 god
Braon pojas
Karate klub "RIS"

Sergej Laušević
14 god
Braon pojas
Karate klub "RIS"

Filip Šoškić
13 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Balša Stevović
14 god
Braon pojas
Onogost

Filip Bojić
14 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Vuk Vučinić
13 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Vasilije Radovic
14 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | kadeti | M | -63 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Stefan Miljanić
13 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Anes Arifaj
13 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Martin Jaramaz
14 god
Braon pojas
Onogost

Lazar Djurčević
14 god
Braon pojas
Karate klub "Vukovi"

Duje Mihaljević
14 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB METKOVIĆ

Filip Virijević
15 god
Plavi pojas
Karate klub Borac

Kumite | kadeti | M | -70 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Martin Jaramaz
14 god
Braon pojas
Onogost

Nemanja Dragaš
15 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Lazar Djurčević
14 god
Braon pojas
Karate klub "Vukovi"

Ivan Milikic
13 god
Zeleni pojas
Gorstak

Ante Leontić
13 god
Braon pojas
KARATE KLUB METKOVIĆ

Kumite | kadeti | M | +70 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Almir Perović
14 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Nemanja Dragaš
15 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Vaso Abramović
14 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Uroš Čalić
14 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Damjan Lukovac
15 god
Plavi pojas
Karate klub SEIKEN

Srđan Gavrilović
14 god
Plavi pojas
Karate klub Borac

Kumite | kadetkinje | Ž | -47 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Helena Backovic
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Una Rakovic
13 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Teodora Savić
14 god
Plavi pojas
Karate klub Borac

Tijana Ostojić
14 god
Plavi pojas
Karate klub Borac

Ema Galov
14 god
Braon pojas
KARATE KLUB METKOVIĆ

Katja Jerković
14 god
Braon pojas
KARATE KLUB METKOVIĆ

Kumite | kadetkinje | Ž | -54 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Jovana Damjanović
14 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Mateja Pantic
13 god
Žuti pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Marta Joksimović
14 god
Plavi pojas
Karate klub Borac

Đurđa Joksimović
14 god
Plavi pojas
Karate klub Borac

Kumite | kadetkinje | Ž | +54 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Jovana Kotlaja
14 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Viktorija Vukadinović
13 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Miljana Papović
15 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Teodora Krstović
14 god
Plavi pojas
Karate klub Borac

Kumite | juniori | M | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Ognjen Bjelajac
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Kumite | juniori | M | -61 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Balša Vojinović
15 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Becir Asanovic
16 god
Braon pojas
Karate club Champion-Ulcinj

Mihajlo Marković
17 god
Plavi pojas
Karate klub Borac

Kumite | juniori | M | -68 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Andrija Danilovic
16 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Mirza Mehmedović
17 god
Braon pojas
Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić

Lazar Djurčević
14 god
Braon pojas
Karate klub "Vukovi"

Bruno Šutić
16 god
Braon pojas
KARATE KLUB METKOVIĆ

Kumite | juniori | M | -76 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Marko Krvavac
16 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Ognjen Živković
17 god
Plavi pojas
Karate klub Borac

Kumite | juniori | M | +76 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Stevo Mrdak
16 god
Braon pojas
Karate klub "RIS"

Lazar Potpara
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

RASTKO SPAIĆ
16 god
Braon pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | juniorke | Ž | -48 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Fahreta Elezovic
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate club Champion-Ulcinj

Helena Backovic
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Kumite | juniorke | Ž | -53 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Sara Kalajdžić
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Borac

Kumite | juniorke | Ž | -59 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Leona Markic
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate club Champion-Ulcinj

Jovana Ćalić
16 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | juniorke | Ž | +59 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Lucija Utovac
16 god
Braon pojas
KARATE KLUB METKOVIĆ

Dijana Bota
16 god
Braon pojas
Karate klub Borac

Kate | 2014 i mlađi I nivo | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Arijan Zoranić
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Maksim Šarančić
6 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Andrija Tomic
7 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Niksa Paunovic
7 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Andrija Slanjankic
7 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Petar Mikulic
7 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Kate | 2014 i mlađi I nivo | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 11
Mona Desančić
6 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Nađa Vučeljić
7 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Jovana Blečić
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Maša Masoničić
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Viktorija Vujović
7 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Marija Gajović
7 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Ksenija Bojanić
7 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Maris Kozulic
7 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Helena Trojanovic
7 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Anja Milovic
7 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Nadja Bulajic
7 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Kate | 2014 i mlađi II nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 5
David Kovacevic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Aleksa Krstajic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Viktor Dukić
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Filip Radojević
6 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Vladimir Konatar
5 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Kate | 2014 i mlađi II nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Ana Pavlović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Mia Bulatović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Daša Desančić
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | 2014 i mlađi III nivo | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas / Prijavljenih takmičara: 2
Stefani Đuković
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Nadja Zivkovic
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kate | 2013 I nivo | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 2
Luka Bulatović
8 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Martin Marovic
8 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Kate | 2013 I nivo | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Naira Pelinku
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Nerma Sijarić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Milica Jelic
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kate | 2013 II nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Nikola Petanovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Luka Bulatović
8 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Bogdan Konatar
8 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Kate | 2013 II nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Sofia Popovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Katarina Novakovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Sofija Kordić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Risan

Helena Dabižinović
8 god
Žuti pojas
Karate klub Risan

Isidora Bracić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | 2013 III nivo | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Naira Pelinku
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Petra Kovačević
8 god
Žuti pojas
Karate klub SEIKEN

Nina Krulj
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Kate | 2012 I nivo | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 7
MAKSIM VUCELJIC
9 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Vuk Spaić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Viktor Bulajić
9 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "JION"

Kosta Jovanovic
9 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Lazar Ivanovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Petar Malovic
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Lazar Malovic
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Kate | 2012 I nivo | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 2
Lana Prelević
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Isidora Boljevic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kate | 2012 II nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Luka Konatar
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Mladjan Ramovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Petar Kordić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Risan

Artem Karas
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Konstantin Tereščenko
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

VELJKO DAVIDOVIĆ
9 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kate | 2012 II nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Djikanovic Lana
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Lana Prelević
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Katarina Radojević
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | 2012 III nivo | M | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Branko Zenović
9 god
Braon pojas
Karate klub SEIKEN

Jakov Cupara
8 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Šuša Aleksandar
9 god
Zeleni pojas
Karate klub Jedinstvo

Mark Ciganok
9 god
Plavi pojas
Karate Klub BUDVA

Šuković Miloš
9 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Kate | 2012 III nivo | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 2
Zerina Ličina
9 god
Braon pojas
Karate klub Jedinstvo

Hana Lukolić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | 2011 I nivo | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Ejman Fata Nahhas
10 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Aleksa Kraljevic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Radivoje Vučeljić
10 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "JION"

Nemanja Jurisevic
10 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kate | 2011 II nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 4
stevan Markovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Hristijan Zaov
10 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Vito cerovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Vanja Vujosevic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Kate | 2011 II nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Matea Leovac
10 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Andja Koprivica
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Anđela Mihajlović
10 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "JION"

Teodora Drašković
10 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Nija Rovčanin
10 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Kate | 2011 III nivo | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 3
Dušan Borović
10 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Vukan Kanura
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Matija Bulatovic
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kate | 2011 III nivo | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 4
Nataša Šubarić
10 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Visnja Bulatovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Matea Leovac
10 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Petra Blagojevic
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Jedinstvo

Kate | 2010 I nivo | M | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Dragan Bjekovic
10 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Lazar Djikanovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Filip Bulajić
11 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "JION"

Kate | 2010 I nivo | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 1
Emira Gjonoviq
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2010 II nivo | M | Oranž pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Marko Konatar
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Lazar Djikanovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Vuk Đurović
11 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Kate | 2010 III nivo | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 5
Vojin Knežević
11 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Dušan Borović
10 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Uroš Stevović
11 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Vuk Đurović
11 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Drazen Sutovic
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Buducnost

Kate | 2010 III nivo | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 4
Nataša Šubarić
10 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Neda Beljkaš
11 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Sofija Malešević
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Risan

Anastasija Stojkovska
11 god
Oranž pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | 2009 I nivo | M | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Edon Emsha
12 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Mustafa Adzemović
12 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Matija Mihajlović
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "JION"

Vasilije Miladinovic
12 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kate | 2009 I nivo | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Adela Haxhicanović
11 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Nevena Savić
12 god
Žuti pojas
Karate klub Risan

Nika Paunovic
11 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Ksenija Radenkovic
11 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Lana Popovic
11 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kate | 2009 II nivo | M | Oranž pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Edon Emsha
12 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Mustafa Adzemović
12 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Mateja Ćuković
12 god
Zeleni pojas
Karate klub Risan

MATIJA BOLJEVIĆ
12 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Kate | 2009 II nivo | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Ksenija Cupic
11 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Elizabeta Capenko
12 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Rebeka Rovčanin
12 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Anja Bulatovic
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kate | 2009 III nivo | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 4
Vojin Đačić
12 god
Braon pojas
KK POTOCI

Ivo Bulatovic
12 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Nikola Stanisic
12 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Uroš Stevović
11 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2009 III nivo | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 4
Leonora Vujovic
12 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Neda Beljkaš
11 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Jelena Samardžić
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Risan

Marijana Marković
12 god
Braon pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Kate | 2008 I nivo | M | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Mustafa Adzemović
12 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Armin Gurzaković
13 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Milan Vukasović
13 god
Žuti pojas
Karate klub Risan

Marko Ćuk
13 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "JION"

Kate | 2008 I nivo | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Elda Kurtović
13 god
Oranž pojas
Karate Club Rei

Ena Hodžić
13 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Jaredić Zoja
13 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kate | 2008 II nivo | M | Oranž pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 1
Armin Gurzaković
13 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Kate | 2008 II nivo | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Elda Kurtović
13 god
Oranž pojas
Karate Club Rei

Vedrana Milic
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

TIJANA DAVIDOVIĆ
13 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kate | 2008 III nivo | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 4
Aleksa Vujošević
13 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Đorđe Medojević
13 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Saša Petrić
13 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Nikola Berilazic
13 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Kate | 2008 III nivo | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 4
Leonora Vujovic
12 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Katarina Vlahović
13 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Mia Ramovic
13 god
Braon pojas
Karate klub Buducnost

KRISTINA BULATOVIĆ
13 god
Plavi pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kate | kadeti | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Aleksa Vujošević
13 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

MIlan Bojović
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Saša Petrić
13 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Danilo Kaleski
14 god
Zeleni pojas
Karate klub Omladinac

Kate | kadetkinje | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
Katarina Vlahović
13 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Lana Subotić
14 god
Plavi pojas
Karate klub Risan

Elma Basic
14 god
Plavi pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Jovana Ćuk
15 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "JION"

Sava Jovanović
14 god
Plavi pojas
Karate klub Borac

Kristina Vujić
15 god
Braon pojas
Karate klub Borac

Kate | juniori | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 1
Lazar Sekulić
16 god
Braon pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | juniorke | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Desa Arsenijević
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Mila Marković
16 god
Braon pojas
Karate Klub BUDVA

Danica Radovanović
16 god
Braon pojas
Karate klub Buducnost

Bojana Moračanin
17 god
Zeleni pojas
Karate klub Jedinstvo

Kristina Jovanović
15 god
Plavi pojas
Karate klub Borac

Kate | 2011 I nivo | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 1
Sara Zivkovic
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kate | 2010 II nivo | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Adela Haxhicanović
11 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Ina Ramovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Andrijana Moračanin
10 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Mia Pernjak
11 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Andja Banovic
11 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

SIMONA DAVIDOVIĆ
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kumite | kumite ekipno 2010/2011 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Karate klub Sampion Niksic
  • Petar Mrvaljevic
  • Vuk Radusinovic
  • Filip Radusinovic
  • Bogdan Gnjatović

Karate klub Omladinac
  • Veselin Skataric
  • Vuk Dragojevic

Kumite | kumite ekipno 2008/2009 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Karate klub "Iskra"
  • Filip Šoškić
  • Anes Arifaj
  • Branko Lazović
  • Vuk Vučinić

Karate klub Omladinac
  • Jusuf Saljiu
  • ALEKSA ANDJELIC

Kumite | kumite ekipno 2008/2009 | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 3
Onogost
  • Sofija Vučković
  • Milica Samardžić
  • Mina Kuzman

Karate klub Omladinac
  • Jelena Miladinovic
  • Una Rakovic

Karate klub Omladinac
  • Janja Banovic
  • TARA PERKOVIC

Kumite | kumite ekipno kadeti | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 3
Onogost
  • Balša Stevović
  • Martin Jaramaz

Karate klub Omladinac
  • Jusuf Saljiu
  • Vuk Bajovic
  • Vasilije Radovic

Karate klub "Iskra"
  • Aleksa Vujošević
  • Đorđe Medojević
  • Saša Petrić

Kumite | kumite ekipno kadetknje | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate klub Omladinac
  • Helena Backovic
  • Una Rakovic
  • Jovana Damjanović

Kumite | kumite ekipno juniori | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate klub Omladinac
  • Andrija Danilovic
  • Ognjen Bjelajac

Kumite | kumite ekipno juniorke | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate club Champion-Ulcinj
  • Leona Markic
  • Fahreta Elezovic
  • Marija Mardjonovic

Kate | kate ekipno 2012-2013 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate klub Jedinstvo
  • Šuša Aleksandar
  • Šuković Miloš
  • Bogdan Konatar

Kate | kate ekipno 2012-2013 | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 4
Karate klub Jedinstvo
  • Zerina Ličina
  • Teodora Šebek
  • Angelina Vojinović

Karate klub Buducnost
  • Sofia Popovic
  • Katarina Novakovic
  • Nina Krulj

Karate klub Bar
  • Stefani Đuković
  • Ana Pavlović
  • Mia Bulatović

KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Mikhaela Volchkova
  • Naira Pelinku
  • Sumeja Zeka

Kate | kate ekipno 2010-2011 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 4
KK POTOCI
  • Vojin Knežević
  • Dušan Borović
  • Vuk Đurović

Karate klub Omladinac
  • Vito cerovic
  • Aleksa Kraljevic
  • MAKSIM VUCELJIC

Karate klub Jedinstvo
  • Duško Sošić
  • Bogdan Sošić
  • Jovan Tomić

Karate klub Buducnost
  • Vukan Kanura
  • Lazar Djikanovic
  • Drazen Sutovic

Kate | kate ekipno 2010-2011 | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 3
KK POTOCI
  • Nataša Šubarić
  • Neda Beljkaš
  • Matea Leovac

Karate klub Omladinac
  • Visnja Bulatovic
  • Sara Zivkovic
  • Andja Banovic

Karate klub Jedinstvo
  • Petra Blagojevic
  • Nija Rovčanin
  • Andrijana Moračanin

Kate | kate ekipno 2008-2009 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Karate Club Rei
  • Edon Emsha
  • Mustafa Adzemović
  • Armin Gurzaković

Karate klub Omladinac
  • Ivo Bulatovic
  • Maksim Veskovic
  • Nikola Berilazic

Kate | kate ekipno kadeti | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate klub "Iskra"
  • Aleksa Vujošević
  • Đorđe Medojević
  • Saša Petrić

Kate | kate ekipno 2008-2009 | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Karate Club Rei
  • Elda Kurtović
  • Ena Hodžić
  • Genida Hodžić

Karate klub Omladinac
  • Bogdana Bajovic
  • Mia Pernjak
  • Vedrana Milic