KOLAŠINSKI POBJEDNIK 2021


KOLAŠINSKI POBJEDNIK 2021

Informacije


KOLAŠINSKI POBJEDNIK 2021

10. Oct 2021.

09. Oct 2021. @ 19:45h (krajnji rok za prijavu)

Sportska Hala

Kolašin , Crna Gora

KK''Gorštak'' i Karate savez Crne Gore

Kotizacija: pojedinačno 12 EUR, ekipno 15 EUR


PROPOZICIJE

KATE:

Opis za kate...

BORBE:

Opis za borbe...

ZAŠTITNA OPREMA:

Opis za zaštitnu opremu...


Kate


Kate | kate dječaci U21 | M | Aps. kat.

Kate | kate ekipno dječaci U21 | M | Ekipno

Kate | kate dječaci juniori | M | Aps. kat.

Kate | kate ekipno dječaci kadeti/juniori | M | Ekipno

Kate | kate dječaci kadeti | M | Aps. kat.

Kate | kate ekipno dječaci (2006-2007) | M | Ekipno

Kate | kate dječaci 2008 I nivo | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | kate dječaci 2008 II nivo | M | Oranž pojas-Zeleni pojas

Kate | kate dječaci 2008 III nivo | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | kate ekipno dječaci (2008-2009) | M | Ekipno

Kate | kate dječaci 2009 I nivo | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | kate dječaci 2009 II nivo | M | Oranž pojas-Zeleni pojas

Kate | kate dječaci 2009 III nivo | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | kate dječaci 2010 I nivo | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | kate dječaci 2010 II nivo | M | Oranž pojas-Zeleni pojas

Kate | kate dječaci 2010 III nivo | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | kate ekipno dječaci (2010-2011) | M | Ekipno

Kate | kate dječaci 2011 I nivo | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | kate dječaci 2011 II nivo | M | Oranž pojas-Zeleni pojas

Kate | kate dječaci 2011 III nivo | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | kate dječaci 2012 I nivo | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | kate dječaci 2012 II nivo | M | Oranž pojas-Zeleni pojas

Kate | kate ekipno dječaci (2012-2013) | M | Ekipno

Kate | kate dječaci 2013 I nivo | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | kate dječaci 2013 II nivo | M | Oranž pojas-Zeleni pojas

Kate | Kate dječaci 2014 I nivo | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | Kate dječaci 2014 II nivo | M | Oranž pojas-Zeleni pojas

Kate | Kate dječaci 2015 I nivo | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | kate djevojčice U21 | Ž | Aps. kat.

Kate | kate ekipno djevojčice U21 | Ž | Ekipno

Kate | kate djevojčice juniroke | Ž | Aps. kat.

Kate | kate ekipno djevojčice kadetkinje/juniorke | Ž | Ekipno

Kate | kate djevojčice kadetkinje | Ž | Aps. kat.

Kate | kate ekipno djevojčice (2006-2007) | Ž | Ekipno

Kate | kate djevojčice 2008 I nivo | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | kate djevojčice 2008 II nivo | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas

Kate | kate djevojčice 2008 III nivo | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | kate ekipno djevojčice (2008-2009) | Ž | Ekipno

Kate | kate djevojčice 2009 I nivo | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | kate djevojčice 2009 II nivo | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas

Kate | kate djevojčice 2009 III nivo | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | kate djevojčice 2010 I nivo | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | kate djevojčice 2010 II nivo | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas

Kate | kate djevojčice 2010 III nivo | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | kate ekipno djevojčice (2010-2011) | Ž | Ekipno

Kate | kate djevojčice 2011 I nivo | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | kate djevojčice 2011 II nivo | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas

Kate | kate djevojčice 2011 III nivo | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | kate djevojčice 2012 I nivo | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | kate djevojčice 2012 II nivo | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas

Kate | kate ekipno djevojčice (2012-2013) | Ž | Ekipno

Kate | kate djevojčice 2013 I nivo | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | kate djevojčice 2013 II nivo | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas

Kate | Kate djevojčice 2014 I nivo | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | Kate djevojčice 2014 II nivo | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas

Kate | Kate djevojčice 2015 I nivo | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kumite


Kumite | borbe U21 dječaci | M | -60 kg

Kumite | borbe U21 dječaci | M | -67 kg

Kumite | borbe U21 dječaci | M | -75 kg

Kumite | borbe U21 dječaci | M | -84 kg

Kumite | borbe U21 dječaci | M | +84 kg

Kumite | borbe dječaci ekipno U21 | M | Ekipno

Kumite | borbe juniori | M | -55 kg

Kumite | borbe juniori | M | -61 kg

Kumite | borbe juniori | M | -68 kg

Kumite | borbe juniori | M | -76 kg

Kumite | borbe juniori | M | +76 kg

Kumite | borbe kadeti | M | -63 kg

Kumite | borbe dječaci ekipno kadeti/juniori | M | Ekipno

Kumite | borbe kadeti | M | -52 kg

Kumite | borbe kadeti | M | -57 kg

Kumite | borbe kadeti | M | -70 kg

Kumite | borbe kadeti | M | +70 kg

Kumite | borbe dječaci ekipno (2006-2007) | M | Ekipno

Kumite | borbe dječaci 2008 | M | -40 kg

Kumite | borbe dječaci 2008 | M | -45 kg

Kumite | borbe dječaci 2008 | M | -50 kg

Kumite | borbe dječaci 2008 | M | -55 kg

Kumite | borbe dječaci 2008 | M | +55 kg

Kumite | borbe dječaci ekipno (2008-2009) | M | Ekipno

Kumite | borbe dječaci 2009 | M | -37 kg

Kumite | borbe dječaci 2009 | M | -42 kg

Kumite | borbe dječaci 2009 | M | -47 kg

Kumite | borbe dječaci 2009 | M | -52 kg

Kumite | borbe dječaci 2009 | M | +52 kg

Kumite | borbe dječaci 2010 | M | -35 kg

Kumite | borbe dječaci 2010 | M | -40 kg

Kumite | borbe dječaci 2010 | M | -45 kg

Kumite | borbe dječaci 2010 | M | -50 kg

Kumite | borbe dječaci 2010 | M | +50 kg

Kumite | borbe dječaci ekipno (2010-2011) | M | Ekipno

Kumite | borbe dječaci 2011 | M | -30 kg

Kumite | borbe dječaci 2011 | M | -35 kg

Kumite | borbe dječaci 2011 | M | -40 kg

Kumite | borbe dječaci 2011 | M | -45 kg

Kumite | borbe dječaci 2011 | M | +45 kg

Kumite | borbe dječaci 2012 | M | -25 kg

Kumite | borbe dječaci 2012 | M | -30 kg

Kumite | borbe dječaci 2012 | M | -35 kg

Kumite | borbe dječaci 2012 | M | +35 kg

Kumite | borbe dječaci 2013 | M | -25 kg

Kumite | borbe dječaci 2013 | M | +25 kg

Kumite | Borbe dječaci 2014 | M | -25 kg

Kumite | Borbe dječaci 2014 | M | +25 kg

Kumite | borbe U21 djevojčice | Ž | -50 kg

Kumite | borbe U21 djevojčice | Ž | -55 kg

Kumite | borbe U21 djevojčice | Ž | -61 kg

Kumite | borbe U21 djevojčice | Ž | -68 kg

Kumite | borbe U21 djevojčice | Ž | +68 kg

Kumite | borbe djevojčice ekipno U21 | Ž | Ekipno

Kumite | borbe juniroke | Ž | -48 kg

Kumite | borbe juniroke | Ž | -53 kg

Kumite | borbe juniroke | Ž | -59 kg

Kumite | borbe juniroke | Ž | +59 kg

Kumite | borbe kadetkinje | Ž | +54 kg

Kumite | borbe djevojčice ekipno kadeti/junior | Ž | Ekipno

Kumite | borbe kadetkinje | Ž | -47 kg

Kumite | borbe kadetkinje | Ž | -54 kg

Kumite | borbe djevojčice ekipno (2006-2007) | Ž | Ekipno

Kumite | borbe djevojčice 2008 | Ž | -39 kg

Kumite | borbe djevojčice 2008 | Ž | -44 kg

Kumite | borbe djevojčice 2008 | Ž | -49 kg

Kumite | borbe djevojčice 2008 | Ž | -54 kg

Kumite | borbe djevojčice 2008 | Ž | +54 kg

Kumite | borbe djevojčice ekipno (2008-2009) | Ž | Ekipno

Kumite | borbe djevojčice 2009 | Ž | -35 kg

Kumite | borbe djevojčice 2009 | Ž | -40 kg

Kumite | borbe djevojčice 2009 | Ž | -45 kg

Kumite | borbe djevojčice 2009 | Ž | -50 kg

Kumite | borbe djevojčice 2009 | Ž | +50 kg

Kumite | borbe djevojčice 2010 | Ž | -36 kg

Kumite | borbe djevojčice 2010 | Ž | -40 kg

Kumite | borbe djevojčice 2010 | Ž | -44 kg

Kumite | borbe djevojčice 2010 | Ž | +44 kg

Kumite | borbe djevojčice 2010 | Ž | -32 kg

Kumite | borbe djevojčice ekipno (2010-2011) | Ž | Ekipno

Kumite | borbe djevojčice 2011 | Ž | -34 kg

Kumite | borbe djevojčice 2011 | Ž | -37 kg

Kumite | borbe djevojčice 2011 | Ž | -40 kg

Kumite | borbe djevojčice 2011 | Ž | +40 kg

Kumite | borbe djevojčice 2012 | Ž | -25 kg

Kumite | borbe djevojčice 2012 | Ž | -30 kg

Kumite | borbe djevojčice 2012 | Ž | -35 kg

Kumite | borbe djevojčice 2012 | Ž | +35 kg

Kumite | borbe djevojčice 2013 | Ž | -25 kg

Kumite | borbe djevojčice 2013 | Ž | +25 kg

Kumite | Borbe djevojčice 2014 | Ž | -25 kg

Kumite | Borbe djevojčice 2014 | Ž | +25 kg

Kontakt osobe

Željko Vukićević

069446658


Željko Vukićević

068733123


Hoteli

Bilten


Kotizacija

Pojedinačno: 12 €

Ekipno: 15 €

Generalni poredak

Klub Zlatne Srebrne Bronzane
Gorstak 19 12 17
Karate klub Omladinac 19 11 10
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" 15 10 12
Karate Club Rei 15 8 6
Karate klub Buducnost 12 9 8
Karate Klub Bijela 10 2 5
Omladinski karate klub Mawashi 2015 5 8 14
Karate klub Jedinstvo 5 6 14
Karate klub "Vukovi" 5 3 2
Karate Klub Fokus Niksic 5 2 2
Karate klub "Iskra" 4 4 2
Onogost 3 4 7
KK POTOCI 3 4 6
Omladinski karate klub Mawashi 3 1 2
Karate klub Bar 2 5 3
Karate klub Kondor 2 3 9
Šotokan tim 2 3 1
Karate klub Sampion Niksic 1 5 3
KARATE KLUB "JION" 0 4 6
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav 0 2 2

Kate - Pojedinačno

Kate | Kate djevojčice 2015 I nivo | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004292 Masa Scepanovic Gorstak
2. MNE004295 Vladana Pekovic Gorstak
3. MNE004291 Ljubica Abramovic Gorstak
3. MNE004293 Anja Vlahovic Gorstak

Kate | Kate dječaci 2015 I nivo | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004564 Vladimir Konatar Karate klub Jedinstvo
2. MNE004286 Nikola Vlahovic Gorstak
3. MNE003908 Jovan Anđušić Karate klub Kondor

Kate | kate djevojčice 2012 I nivo | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001618 Nina Đurović KK POTOCI
2. MNE002871 IVA VUKČEVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE004066 Valerija Gerasimova Karate klub Bar

Kate | Kate djevojčice 2014 I nivo | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004296 Jana Jovanovic Gorstak
2. MNE004096 Zulejha Murati Karate klub Bar
3. MNE004072 Džana Muzurović Karate klub Bar

Kate | Kate djevojčice 2014 II nivo | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004204 Nadja Zivkovic Karate klub Omladinac

Kate | Kate dječaci 2014 I nivo | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003948 Vid Beljkaš KK POTOCI
2. MNE003872 Ivo Martinovic Karate klub Buducnost
3. MNE003870 Aleksa Krstajic Karate klub Buducnost
3. MNE004287 Ognjen Bojic Gorstak

Kate | Kate dječaci 2014 II nivo | M | Oranž pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003916 Milovan Jankovic Gorstak
2. MNE004110 Vuk Bojovic Gorstak
3. MNE003949 Boris Vujanović KK POTOCI
3. MNE003948 Vid Beljkaš KK POTOCI

Kate | kate djevojčice 2012 II nivo | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003716 Srna Obradović Karate klub Bar
2. MNE001618 Nina Đurović KK POTOCI
3. MNE004074 Monika Đukić Karate klub Bar
3. MNE001168 Zerina Ličina Karate klub Jedinstvo

Kate | kate dječaci 2013 I nivo | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004077 Aleksa Đukić Karate klub Bar
2. MNE003706 Boris Perović KK POTOCI
3. MNE003137 Ognjen Radmanović Gorstak
3. MNE004290 Pavle Jovanovic Gorstak

Kate | kate djevojčice 2013 I nivo | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001688 Sofia Popovic Karate klub Buducnost
2. MNE003735 Katarina Novakovic Karate klub Buducnost
3. MNE004585 Mila Sladoja Karate Klub Bijela
3. MNE004539 Milica Jelic Karate klub Omladinac

Kate | kate djevojčice 2013 II nivo | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003878 Nina Krulj Karate klub Buducnost
2. MNE001688 Sofia Popovic Karate klub Buducnost
3. MNE003911 Sofija Anđušić Karate klub Kondor
3. MNE003735 Katarina Novakovic Karate klub Buducnost

Kate | kate dječaci 2013 II nivo | M | Oranž pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003132 BOGDAN MADŽAROVIĆ Karate klub Kondor
2. MNE004094 Gleb Voroninskis Karate klub Bar
3. MNE004563 Bogdan Konatar Karate klub Jedinstvo
3. MNE003706 Boris Perović KK POTOCI

Kate | kate dječaci 2012 I nivo | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001751 Memin Gurzaković Karate Club Rei
2. MNE000442 Amar Čobović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE004289 Balsa Scepanovic Gorstak
3. MNE004587 Nikola Petrovic Karate Klub Bijela

Kate | kate dječaci 2012 II nivo | M | Oranž pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001766 Mladjan Ramovic Karate klub Buducnost
2. MNE004039 Šuković Miloš Karate klub Jedinstvo
3. MNE001818 Tarik Nikezić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | kate djevojčice 2011 I nivo | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001965 Kosara Odalović Omladinski karate klub Mawashi 2015
2. MNE003798 Emira Gjonoviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE004300 Tasa Scepanovic Gorstak
3. MNE000234 Sara Zivkovic Karate klub Omladinac

Kate | kate djevojčice 2011 II nivo | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004036 Nija Rovčanin Karate klub Jedinstvo
2. MNE003727 Andja Koprivica Karate klub Buducnost
3. MNE000643 Mikhaela Volchkova KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE003697 Martina Bošković KK POTOCI

Kate | kate dječaci 2011 III nivo | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000983 Vukan Kanura Karate klub Buducnost
2. MNE001810 Edonis Kraja KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE001815 Luka Konatar KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | kate djevojčice 2011 III nivo | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000205 Visnja Bulatovic Karate klub Omladinac
2. MNE000398 Maša Vujošević Karate klub Bar
3. MNE001879 Petra Blagojevic Karate klub Jedinstvo

Kate | kate dječaci 2011 I nivo | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004182 Nikola Ćalić Omladinski karate klub Mawashi 2015
2. MNE003099 Aleksa Kraljevic Karate klub Omladinac
3. MNE004589 Thomas Harrison-Cripps Karate Klub Bijela
3. MNE004584 Matej Bajraktarovic Karate Klub Bijela

Kate | kate dječaci 2011 II nivo | M | Oranž pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001689 stevan Markovic Karate klub Buducnost
2. MNE004083 Ismar Čaušević Karate klub Bar
3. MNE000983 Vukan Kanura Karate klub Buducnost
3. MNE003744 Vanja Vujosevic Karate klub Buducnost

Kate | kate dječaci 2010 III nivo | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001926 Drazen Sutovic Karate klub Buducnost
2. MNE000075 Vojin Knežević KK POTOCI
3. MNE001169 Petar Mrdović Karate klub Jedinstvo
3. MNE000454 Marko Konatar KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | kate djevojčice 2010 I nivo | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004302 Aleksandra Visnjic Gorstak
2. MNE004453 Ksenija Radenkovic Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE003330 Lana Lalević Karate klub Jedinstvo
3. MNE004538 Anja Bulatovic Karate klub Omladinac

Kate | kate djevojčice 2010 II nivo | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004569 Sara Popović Karate klub "Vukovi"
2. MNE004053 Nina Pešić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000971 Adela Haxhicanović Karate Club Rei
3. MNE001764 Ina Ramovic Karate klub Buducnost

Kate | kate djevojčice 2010 III nivo | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000478 Agnesa Kollari KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE004032 Andrijana Moračanin Karate klub Jedinstvo
3. MNE004579 IVONA BRNOVIC Karate klub Kondor

Kate | kate dječaci 2010 I nivo | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001399 Dragan Bjekovic Omladinski karate klub Mawashi 2015
2. MNE004449 Andrija Stojanovic Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE002066 Matija Sindik Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE001687 Oleg Bozovic Karate klub Buducnost

Kate | kate djevojčice 2009 I nivo | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000971 Adela Haxhicanović Karate Club Rei
2. MNE004303 Tamara Visnjic Gorstak
3. MNE004450 Nika Paunovic Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE004455 Lana Popovic Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kate | kate djevojčice 2009 II nivo | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001764 Ina Ramovic Karate klub Buducnost
2. MNE000569 Katarina Janković KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE004042 Tijana Vučetić Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav
3. MNE004037 Rebeka Rovčanin Karate klub Jedinstvo

Kate | kate djevojčice 2009 III nivo | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000226 Leonora Vujovic Karate klub Omladinac
2. MNE001152 Marijana Marković Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav
3. MNE001111 Asja Mulalić Karate klub Jedinstvo

Kate | kate djevojčice 2008 I nivo | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000891 Elda Kurtović Karate Club Rei
2. MNE004076 Alisa Kisličenko Karate klub Bar
3. MNE001964 Jaredić Zoja Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE000976 Ena Hodžić Karate Club Rei

Kate | kate djevojčice 2008 II nivo | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000891 Elda Kurtović Karate Club Rei
2. MNE004179 Sara Kračković Karate klub "Vukovi"
3. MNE000874 Vasilisa Miranović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | kate djevojčice 2008 III nivo | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000852 Mia Ramovic Karate klub Buducnost
2. MNE000865 Masa Jovicevic Karate klub Buducnost
3. MNE000976 Ena Hodžić Karate Club Rei

Kate | kate dječaci 2008 I nivo | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000973 Armin Gurzaković Karate Club Rei
2. MNE000897 Mustafa Adzemović Karate Club Rei
3. MNE004578 Vuk Bulatovic Karate klub Omladinac

Kate | kate dječaci 2009 III nivo | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000204 Ivo Bulatovic Karate klub Omladinac
2. MNE001926 Drazen Sutovic Karate klub Buducnost
3. MNE001167 Adin Ličina Karate klub Jedinstvo
3. MNE001612 FILIP JOVIĆ KK POTOCI

Kate | kate dječaci 2009 I nivo | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000896 Edon Emsha Karate Club Rei
2. MNE000897 Mustafa Adzemović Karate Club Rei
3. MNE004593 Matija Bulatovic Gorstak
3. MNE004447 Vasilije Miladinovic Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kate | kate dječaci 2009 II nivo | M | Oranž pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000896 Edon Emsha Karate Club Rei
2. MNE000897 Mustafa Adzemović Karate Club Rei
3. MNE001065 MATIJA BOLJEVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE001612 FILIP JOVIĆ KK POTOCI

Kate | kate djevojčice juniroke | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001221 Danica Radovanović Karate klub Buducnost
2. MNE004033 Bojana Moračanin Karate klub Jedinstvo

Kate | kate dječaci 2008 II nivo | M | Oranž pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000973 Armin Gurzaković Karate Club Rei

Kate | kate dječaci 2008 III nivo | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000204 Ivo Bulatovic Karate klub Omladinac

Kate | kate dječaci kadeti | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000973 Armin Gurzaković Karate Club Rei
2. MNE001154 MIlan Bojović Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Kate | kate djevojčice kadetkinje | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000852 Mia Ramovic Karate klub Buducnost
2. MNE001750 ADŽEMOVIĆ MEDINA Karate Club Rei
3. MNE001147 Elma Basic Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav
3. MNE000515 Yllëza Rama KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate - Ekipno

Kate | kate ekipno dječaci (2012-2013) | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000442 Amar Čobović
MNE001815 Luka Konatar
MNE001818 Tarik Nikezić
2. Karate klub Jedinstvo MNE001882 Šuša Aleksandar
MNE004039 Šuković Miloš
MNE004563 Bogdan Konatar
3. Karate klub Omladinac MNE003100 Djordjije Zejak
MNE003813 MAKSIM VUCELJIC
MNE004548 Lazar Ivanovic

Kate | kate ekipno djevojčice (2006-2007) | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000874 Vasilisa Miranović
MNE000950 Stefani Selimović
MNE000515 Yllëza Rama
2. Karate Club Rei MNE000891 Elda Kurtović
MNE000976 Ena Hodžić
MNE001750 ADŽEMOVIĆ MEDINA

Kate | kate ekipno dječaci (2010-2011) | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000442 Amar Čobović
MNE001810 Edonis Kraja
MNE001818 Tarik Nikezić
2. Karate klub Omladinac MNE001641 Ejman Fata Nahhas
MNE003098 Vito cerovic
MNE004540 Matija Bulatovic
3. Karate klub Jedinstvo MNE001169 Petar Mrdović
MNE003325 Duško Sošić
MNE003324 Bogdan Sošić

Kate | kate ekipno djevojčice kadetkinje/juniorke | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000874 Vasilisa Miranović
MNE000950 Stefani Selimović
MNE000515 Yllëza Rama
2. Karate Club Rei MNE000891 Elda Kurtović
MNE000976 Ena Hodžić
MNE001750 ADŽEMOVIĆ MEDINA

Kate | kate ekipno dječaci (2006-2007) | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate Club Rei MNE000895 Anel Bećirović
MNE000973 Armin Gurzaković
MNE000978 Genti Hodžić

Kate | kate ekipno djevojčice (2008-2009) | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000874 Vasilisa Miranović
MNE000950 Stefani Selimović
MNE000569 Katarina Janković
2. Karate Club Rei MNE000891 Elda Kurtović
MNE000976 Ena Hodžić
MNE000977 Genida Hodžić
3. Karate klub Jedinstvo MNE001108 Sara Pjevović
MNE001111 Asja Mulalić
MNE001881 Sofi Rabrenović

Kate | kate ekipno djevojčice (2010-2011) | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Jedinstvo MNE004040 Teodora Drašković
MNE004036 Nija Rovčanin
MNE004032 Andrijana Moračanin
2. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000455 Ajla Dodić
MNE000478 Agnesa Kollari
MNE004053 Nina Pešić
3. Karate klub Omladinac MNE000205 Visnja Bulatovic
MNE000234 Sara Zivkovic
MNE004221 Andja Banovic

Kate | kate ekipno djevojčice (2012-2013) | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Jedinstvo MNE001168 Zerina Ličina
MNE001883 Teodora Šebek
MNE003332 Tijana Lalević
2. Karate klub Buducnost MNE001688 Sofia Popovic
MNE003735 Katarina Novakovic
MNE003878 Nina Krulj
3. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000643 Mikhaela Volchkova
MNE003795 Naira Pelinku
MNE003792 Leonisa Zeqiri

Kate | kate ekipno dječaci (2008-2009) | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate Club Rei MNE000896 Edon Emsha
MNE000897 Mustafa Adzemović
MNE000973 Armin Gurzaković
2. Karate klub Jedinstvo MNE001166 Marko Šebek
MNE001167 Adin Ličina
MNE003328 Vladimir Nedović

Kumite - Pojedinačno

Kumite | borbe U21 dječaci | M | -67 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001150 Matija Tanović Onogost

Kumite | borbe U21 dječaci | M | -75 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000496 Nemanja Mikulić Karate Klub Bijela

Kumite | borbe U21 dječaci | M | +84 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001031 Nikola Bulatovic Gorstak

Kumite | borbe U21 djevojčice | Ž | -68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000469 Diellëza Rama KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | borbe U21 djevojčice | Ž | +68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000469 Diellëza Rama KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | borbe juniori | M | -68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000514 Arian Bejta KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | borbe juniori | M | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000514 Arian Bejta KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | borbe juniori | M | -76 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000496 Nemanja Mikulić Karate Klub Bijela

Kumite | borbe juniori | M | +76 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000572 Lazar Potpara Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | borbe juniroke | Ž | -53 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001221 Danica Radovanović Karate klub Buducnost

Kumite | borbe dječaci 2013 | M | -25 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003044 Nikola Perunović Gorstak

Kumite | borbe djevojčice 2010 | Ž | -32 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000971 Adela Haxhicanović Karate Club Rei

Kumite | borbe djevojčice 2012 | Ž | +35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000643 Mikhaela Volchkova KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | borbe djevojčice 2012 | Ž | -25 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003795 Naira Pelinku KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | borbe djevojčice 2013 | Ž | -25 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003795 Naira Pelinku KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | borbe djevojčice 2009 | Ž | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001747 Vasilija Bijelović Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | borbe dječaci 2009 | M | +52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004583 Marko Kovacevic Karate Klub Bijela

Kumite | borbe djevojčice 2012 | Ž | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003046 Katarina Vujisic Gorstak

Kumite | borbe juniroke | Ž | -48 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000192 Helena Backovic Karate klub Omladinac

Kumite | Borbe djevojčice 2014 | Ž | -25 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003037 Milica Grujic Gorstak
2. MNE004547 Lara Stijepovic Karate klub Omladinac

Kumite | Borbe dječaci 2014 | M | +25 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003041 Aleksa Bojic Gorstak
2. MNE004312 JAKSA MARINOVIC Karate klub Omladinac

Kumite | Borbe dječaci 2014 | M | -25 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004555 Petar Mikulic Karate Klub Bijela
2. MNE004481 Filip Sakovic Karate klub Omladinac
3. MNE003038 Luka Grujic Gorstak
3. MNE004311 MATEJ MILIKIC Karate klub Omladinac

Kumite | borbe dječaci 2013 | M | +25 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003043 Uroš Samardžić Gorstak
2. MNE003043 Uroš Samardžić Gorstak
3. MNE003044 Nikola Perunović Gorstak
3. MNE004588 Stefan Koprivica Karate Klub Bijela

Kumite | borbe djevojčice 2013 | Ž | +25 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004483 Mia Dasic Karate klub Omladinac
2. MNE004020 Milena Piljević KARATE KLUB "JION"

Kumite | borbe dječaci 2011 | M | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003324 Bogdan Sošić Karate klub Jedinstvo
2. MNE001068 DAMJAN VUKČEVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE001689 stevan Markovic Karate klub Buducnost

Kumite | borbe kadeti | M | -57 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000353 Nenad Đuričić Karate Klub Bijela
2. MNE000859 Niksa Zejak Karate klub "Iskra"
3. MNE004055 Lazar Škatarić Karate klub "Vukovi"

Kumite | borbe kadetkinje | Ž | +54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004580 Anastasija Koprivica Karate Klub Bijela
2. MNE003126 SOFIJA MIKULIĆ Karate Klub Bijela
3. MNE001206 Miljana Papović Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE004576 IVA Šuškavčević Karate klub "Vukovi"

Kumite | borbe kadeti | M | -52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000001 Balša Vojinović Karate klub "Iskra"
2. MNE000112 Balić Alan Karate klub "Iskra"
3. MNE004024 Nikola Mikić KARATE KLUB "JION"

Kumite | borbe kadetkinje | Ž | -47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000192 Helena Backovic Karate klub Omladinac
2. MNE000132 Una Rakovic Karate klub Omladinac

Kumite | borbe juniori | M | -61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000001 Balša Vojinović Karate klub "Iskra"
2. MNE001002 Dusan Todorovic Gorstak

Kumite | borbe juniroke | Ž | +59 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004580 Anastasija Koprivica Karate Klub Bijela
2. MNE000515 Yllëza Rama KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | borbe juniroke | Ž | -59 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001191 Jovana Ćalić Omladinski karate klub Mawashi 2015
2. MNE004567 Esma Hojkuric Karate klub Buducnost

Kumite | borbe dječaci 2011 | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003891 Filip Radojević Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE004182 Nikola Ćalić Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE003048 Djordje Grujic Gorstak

Kumite | borbe dječaci 2011 | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001645 Veselin Skataric Karate klub Omladinac
2. MNE004596 Nikola Sinistaj Karate klub Omladinac
3. MNE004154 Branko Miljanić Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE003134 Boško Matović Šotokan tim

Kumite | borbe dječaci 2011 | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000881 Milos Gagovic Karate klub Sampion Niksic
2. MNE004155 Petar Zečević Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE001000 Lazar Rakocevic Gorstak
3. MNE003049 Luka Djuric Gorstak

Kumite | borbe dječaci 2011 | M | +45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003049 Luka Djuric Gorstak
2. MNE001000 Lazar Rakocevic Gorstak
3. MNE004568 Ljubo Lalatovic Onogost
3. MNE001009 Petar Mrvaljevic Karate klub Sampion Niksic

Kumite | borbe kadeti | M | -63 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001161 Lazar Djurčević Karate klub "Vukovi"
2. MNE000859 Niksa Zejak Karate klub "Iskra"
3. MNE000370 Petar Radovanović Karate klub "Iskra"
3. MNE000551 Martin Jaramaz Onogost

Kumite | borbe dječaci 2008 | M | +55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000353 Nenad Đuričić Karate Klub Bijela
2. MNE004112 Ivan Milikic Gorstak
3. MNE004559 LUKA STANOVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE000998 Stefan Vujisic Gorstak

Kumite | borbe kadeti | M | -70 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001161 Lazar Djurčević Karate klub "Vukovi"
2. MNE000551 Martin Jaramaz Onogost

Kumite | borbe dječaci 2008 | M | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000973 Armin Gurzaković Karate Club Rei
2. MNE000843 Vukota Marsenic Karate klub Buducnost

Kumite | borbe djevojčice 2008 | Ž | -54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001474 Emina Efović Karate klub Buducnost
2. MNE003805 Marija Tešić Šotokan tim
3. MNE000874 Vasilisa Miranović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE004310 TARA PERKOVIC Karate klub Omladinac

Kumite | borbe dječaci 2008 | M | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001186 Vuk Papović Omladinski karate klub Mawashi 2015
2. MNE000897 Mustafa Adzemović Karate Club Rei

Kumite | borbe djevojčice 2008 | Ž | -39 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000891 Elda Kurtović Karate Club Rei
2. MNE001018 Anastasija Vukotic Karate klub Sampion Niksic

Kumite | borbe djevojčice 2008 | Ž | -44 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000219 Jelena Miladinovic Karate klub Omladinac
2. MNE004179 Sara Kračković Karate klub "Vukovi"

Kumite | borbe djevojčice 2008 | Ž | -49 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001029 Katarina Djukic Gorstak
2. MNE000132 Una Rakovic Karate klub Omladinac
3. MNE001629 Milica Samardžić Onogost

Kumite | borbe djevojčice 2008 | Ž | +54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003126 SOFIJA MIKULIĆ Karate Klub Bijela
2. MNE004019 Mia Baošić KARATE KLUB "JION"
3. MNE004140 Sučica Šišević Karate klub Kondor
3. MNE000950 Stefani Selimović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | borbe dječaci 2008 | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000199 Jusuf Saljiu Karate klub Omladinac
2. MNE000789 Balsa Danilovic Gorstak
3. MNE004018 Matija Mihajlović KARATE KLUB "JION"

Kumite | borbe dječaci 2008 | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000199 Jusuf Saljiu Karate klub Omladinac
2. MNE000791 Ratko Grujic Gorstak
3. MNE000789 Balsa Danilovic Gorstak
3. MNE000506 Luka Sudžum Onogost

Kumite | borbe kadeti | M | +70 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001203 Uroš Čalić Omladinski karate klub Mawashi 2015
2. MNE001233 Danilo Vujisic Gorstak
3. MNE001179 Vaso Abramović Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | borbe djevojčice 2011 | Ž | +40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001962 Gorana Đorojević Omladinski karate klub Mawashi 2015
2. MNE004005 Anđela Mihajlović KARATE KLUB "JION"

Kumite | borbe djevojčice 2011 | Ž | -34 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003889 Andrea Šakotić Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE003749 Dejana Blečić Karate klub Sampion Niksic
3. MNE003046 Katarina Vujisic Gorstak
3. MNE004040 Teodora Drašković Karate klub Jedinstvo

Kumite | borbe djevojčice 2011 | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000217 Petra Markovic Karate klub Omladinac
2. MNE003798 Emira Gjonoviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE004153 Helena Peković Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | borbe djevojčice 2010 | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000217 Petra Markovic Karate klub Omladinac
2. MNE004485 Milica spaic Karate klub Omladinac

Kumite | borbe dječaci 2012 | M | -25 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001751 Memin Gurzaković Karate Club Rei
2. MNE004050 Mihailo Mašulović Karate klub Sampion Niksic

Kumite | borbe dječaci 2012 | M | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004184 Luka Bulatović Omladinski karate klub Mawashi 2015
2. MNE004592 Ridvan Saljiu Karate klub Omladinac
3. MNE004141 Todor Klikovac Karate klub Kondor

Kumite | borbe dječaci 2012 | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001645 Veselin Skataric Karate klub Omladinac
2. MNE004448 Kosta Jovanovic Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE001815 Luka Konatar KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE003047 Nemanja Dožić Gorstak

Kumite | borbe dječaci 2012 | M | +35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004132 Vuk Dragojevic Karate klub Omladinac
2. MNE004008 David Knežević KARATE KLUB "JION"
3. MNE004031 Viktor Bulajić KARATE KLUB "JION"
3. MNE004595 Pavle Spaic Karate klub Omladinac

Kumite | borbe djevojčice 2009 | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003136 Lara Šakotić Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE000018 Tara Ćupić Karate klub "Iskra"
3. MNE004013 Jelena Marković KARATE KLUB "JION"
3. MNE000569 Katarina Janković KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | borbe djevojčice 2009 | Ž | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001012 Jovana Vujisic Gorstak
2. MNE004591 Viktorija Fedorova Karate Klub Bijela
3. MNE001111 Asja Mulalić Karate klub Jedinstvo
3. MNE001744 Marija Čizmović Omladinski karate klub Mawashi

Kumite | borbe djevojčice 2009 | Ž | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001029 Katarina Djukic Gorstak
2. MNE000630 Sofija Vučković Onogost
3. MNE001748 Vasilisa Čizmović Omladinski karate klub Mawashi
3. MNE004319 Marija Bajic Onogost

Kumite | borbe djevojčice 2010 | Ž | +44 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003917 Ivona Vlahović Gorstak
2. MNE000455 Ajla Dodić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | borbe dječaci 2010 | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000075 Vojin Knežević KK POTOCI
2. MNE002066 Matija Sindik Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE004130 Aleksa Jakšić Onogost
3. MNE001399 Dragan Bjekovic Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | borbe djevojčice 2010 | Ž | -44 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000777 Zoja Seba Šotokan tim
2. MNE003912 Tea Maraš Karate klub Kondor

Kumite | borbe djevojčice 2010 | Ž | -36 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000796 Jovana Cetkovic Gorstak
2. MNE004569 Sara Popović Karate klub "Vukovi"
3. MNE001019 Katarina Vukotic Karate klub Sampion Niksic

Kumite | borbe dječaci 2010 | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000692 Stefan Birovljev Šotokan tim
2. MNE000075 Vojin Knežević KK POTOCI
3. MNE001635 Vuk Bajović Onogost
3. MNE004010 Filip Bulajić KARATE KLUB "JION"

Kumite | borbe djevojčice 2009 | Ž | +50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000630 Sofija Vučković Onogost
2. MNE003917 Ivona Vlahović Gorstak
3. MNE001193 Lora Pean Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE004450 Nika Paunovic Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | borbe dječaci 2010 | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000362 Vuk Cimbaljević Karate Klub Bijela
2. MNE003325 Duško Sošić Karate klub Jedinstvo
3. MNE004007 Darko Šćepanović KARATE KLUB "JION"

Kumite | borbe dječaci 2010 | M | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001827 Pavle Davidović Karate klub "Iskra"
2. MNE001010 Vuk Radusinovic Karate klub Sampion Niksic
3. MNE000454 Marko Konatar KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE001169 Petar Mrdović Karate klub Jedinstvo

Kumite | borbe dječaci 2010 | M | +50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001219 Ivan Dijanić Karate klub "Iskra"
2. MNE001007 Nemanja Bulajic Karate klub Sampion Niksic

Kumite | borbe dječaci 2009 | M | -52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001082 RADOMIR MADŽAROVIĆ Karate klub Kondor
2. MNE000682 Nemanja Gecaj Šotokan tim
3. MNE003825 ALEKSA ANDJELIC Karate klub Omladinac
3. MNE001827 Pavle Davidović Karate klub "Iskra"

Kumite | borbe dječaci 2009 | M | -47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004109 Vuk ŠKATARIĆ Karate klub "Vukovi"
2. MNE001211 Sava Popović Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE001197 Demir Pivić Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE001211 Sava Popović Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | borbe dječaci 2009 | M | -42 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004109 Vuk ŠKATARIĆ Karate klub "Vukovi"
2. MNE001201 Rajan Jovanović Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE003328 Vladimir Nedović Karate klub Jedinstvo
3. MNE001065 MATIJA BOLJEVIĆ Karate klub Kondor

Kumite | borbe dječaci 2009 | M | -37 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000792 Lazar Perisic Gorstak
2. MNE000690 Radovan Đurović Šotokan tim
3. MNE003066 Kosta Ćalasan Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE001067 BALŠA VUKČEVIĆ Karate klub Kondor

Kumite | borbe kadetkinje | Ž | -54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000760 Ljubica Vlahovic Gorstak
2. WKF001553 Mateja Pantic Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE001475 Dina Alivodić Karate klub Buducnost
3. MNE001750 ADŽEMOVIĆ MEDINA Karate Club Rei

Kumite - Ekipno

Kumite | borbe dječaci ekipno (2010-2011) | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE001645 Veselin Skataric
MNE004132 Vuk Dragojevic
MNE004482 Matija Dasic
MNE004592 Ridvan Saljiu
2. Onogost MNE001635 Vuk Bajović
MNE004130 Aleksa Jakšić
MNE004568 Ljubo Lalatovic
3. Karate klub Sampion Niksic MNE001009 Petar Mrvaljevic
MNE001010 Vuk Radusinovic
MNE001014 Filip Radusinovic

Kumite | borbe djevojčice ekipno (2010-2011) | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000455 Ajla Dodić
MNE000478 Agnesa Kollari
MNE003798 Emira Gjonoviq
MNE004053 Nina Pešić

Kumite | borbe dječaci ekipno (2006-2007) | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Onogost MNE000491 Balša Stevović
MNE000506 Luka Sudžum
MNE000551 Martin Jaramaz
2. Omladinski karate klub Mawashi 2015 MNE001179 Vaso Abramović
MNE001203 Uroš Čalić

Kumite | borbe djevojčice ekipno (2006-2007) | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE000192 Helena Backovic
MNE000132 Una Rakovic
MNE000497 Jovana Damjanović
2. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000874 Vasilisa Miranović
MNE000950 Stefani Selimović
MNE000515 Yllëza Rama

Kumite | borbe djevojčice ekipno kadeti/junior | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000874 Vasilisa Miranović
MNE000950 Stefani Selimović
MNE000515 Yllëza Rama
2. Omladinski karate klub Mawashi 2015 MNE001184 Marija Tomanović
MNE001191 Jovana Ćalić
3. Omladinski karate klub Mawashi 2015 MNE001196 Jovana Mihojević
MNE001206 Miljana Papović

Kumite | borbe djevojčice ekipno (2008-2009) | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE000219 Jelena Miladinovic
MNE000132 Una Rakovic
MNE004309 Janja Banovic
2. Onogost MNE000630 Sofija Vučković
MNE001629 Milica Samardžić
MNE003053 Mina Kuzman
3. Karate Club Rei MNE000891 Elda Kurtović
MNE000976 Ena Hodžić
MNE000977 Genida Hodžić

Kumite | borbe dječaci ekipno (2008-2009) | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Gorstak MNE000789 Balsa Danilovic
MNE000791 Ratko Grujic
MNE000998 Stefan Vujisic
MNE004112 Ivan Milikic
2. Karate klub Omladinac MNE000199 Jusuf Saljiu
MNE003825 ALEKSA ANDJELIC
3. Karate Club Rei MNE000896 Edon Emsha
MNE000897 Mustafa Adzemović
MNE000973 Armin Gurzaković

Kate - Pojedinačno

Kate - Ekipno

Kumite - Pojedinačno

Kumite - Ekipno

Ukupno prijava / klubovi / države: 403 / 20 / 1 Ispis

Prijavljeni klubovi

Prijavljeni takmičari

Kate | Kate dječaci 2015 I nivo | M | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Jovan Anđušić
6 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Nikola Vlahovic
6 god
Žuti pojas
Gorstak

Vladimir Konatar
5 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Kate | Kate djevojčice 2015 I nivo | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Milica Vasiljević
6 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Vladana Pekovic
6 god
Žuti pojas
Gorstak

Popovic Ana
6 god
Žuti pojas
Gorstak

Ljubica Abramovic
6 god
Žuti pojas
Gorstak

Masa Scepanovic
6 god
Žuti pojas
Gorstak

Anja Vlahovic
6 god
Žuti pojas
Gorstak

Kate | Kate dječaci 2014 I nivo | M | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 10
Aleksa Krstajic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Ivo Martinovic
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Buducnost

Vid Beljkaš
7 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Simon Paladin
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Dilan Agović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Balša Leković
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kosta Medenica
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Ognjen Bojic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Andrija Tomic
7 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Niksa Paunovic
7 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kate | Kate djevojčice 2014 I nivo | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Džana Muzurović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Zulejha Murati
7 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Jana Jovanovic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Kate | Kate dječaci 2014 II nivo | M | Oranž pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Milovan Jankovic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Vid Beljkaš
7 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Boris Vujanović
7 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Vuk Bojovic
7 god
Oranž pojas
Gorstak

Filip Radojević
6 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Kate | kate dječaci 2013 I nivo | M | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 8
Ognjen Radmanović
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Boris Perović
8 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Lev Šatohin
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Ervin Muzurović
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Ilja Guran
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Aleksa Đukić
8 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Pavle Jovanovic
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Luka Bajraktarovic
8 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Kate | kate djevojčice 2013 I nivo | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Sofia Popovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Katarina Novakovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Monika Dulovic
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Milica Jelic
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Mila Sladoja
8 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Kate | kate dječaci 2013 II nivo | M | Oranž pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 6
BOGDAN MADŽAROVIĆ
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Alexander Okulov
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Boris Perović
8 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Neven Maraš
8 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Gleb Voroninskis
7 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Bogdan Konatar
8 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Kate | kate djevojčice 2013 II nivo | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Sofia Popovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Naira Pelinku
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Katarina Novakovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Nina Krulj
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Sofija Anđušić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kate | kate dječaci 2012 I nivo | M | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 9
Amar Čobović
9 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Memin Gurzaković
9 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Zakir Murati
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

MAKSIM VUCELJIC
9 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Artem Karas
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Tadija Perović
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Balsa Scepanovic
9 god
Žuti pojas
Gorstak

Kosta Jovanovic
9 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Nikola Petrovic
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Kate | kate djevojčice 2012 I nivo | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 8
Nina Đurović
9 god
Oranž pojas
KK POTOCI

IVA VUKČEVIĆ
9 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Valerija Gerasimova
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Galina Čekrizova
9 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Iva Bulatovic
9 god
Žuti pojas
Gorstak

Isidora Boljevic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Milja Sladoja
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Vera Kuracova
8 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Kate | kate dječaci 2012 II nivo | M | Oranž pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 7
Tarik Nikezić
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Memin Gurzaković
9 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Mladjan Ramovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Ognjen Maraš
9 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Šuković Miloš
9 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Lazar Pavličić
9 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Lazar Ivanovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Kate | kate djevojčice 2012 II nivo | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 7
Zerina Ličina
9 god
Braon pojas
Karate klub Jedinstvo

Nina Đurović
9 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Teodora Šebek
9 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Kristina Anakijevska
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Tijana Lalević
9 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Srna Obradović
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Monika Đukić
9 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Kate | kate dječaci 2011 I nivo | M | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Ejman Fata Nahhas
10 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Aleksa Kraljevic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Nikola Ćalić
10 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Nemanja Jurisevic
10 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Thomas Harrison-Cripps
10 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Matej Bajraktarovic
10 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Kate | kate djevojčice 2011 I nivo | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Sara Zivkovic
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kosara Odalović
10 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Emira Gjonoviq
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Martina Bošković
10 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Tasa Scepanovic
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Kate | kate dječaci 2011 II nivo | M | Oranž pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Vukan Kanura
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

stevan Markovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Vito cerovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Vanja Vujosevic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Ismar Čaušević
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Matija Bulatovic
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kate | kate djevojčice 2011 II nivo | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Mikhaela Volchkova
9 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Andja Koprivica
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Martina Bošković
10 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Nija Rovčanin
10 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Kate | kate dječaci 2011 III nivo | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 3
Vukan Kanura
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Luka Konatar
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Edonis Kraja
9 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | kate djevojčice 2011 III nivo | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 3
Visnja Bulatovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Maša Vujošević
10 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Petra Blagojevic
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Jedinstvo

Kate | kate dječaci 2010 I nivo | M | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Dragan Bjekovic
10 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Oleg Bozovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Matija Sindik
11 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Jurij Tereščenko
11 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Andrija Stojanovic
11 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kate | kate djevojčice 2010 I nivo | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Adela Haxhicanović
11 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Lana Lalević
11 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Aleksandra Visnjic
11 god
Žuti pojas
Gorstak

Ksenija Radenkovic
11 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Anja Bulatovic
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kate | kate djevojčice 2010 II nivo | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Adela Haxhicanović
11 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Ina Ramovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Vesna Anđušić
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Nina Pešić
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Andja Banovic
11 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Sara Popović
11 god
Zeleni pojas
Karate klub "Vukovi"

Kate | kate dječaci 2010 III nivo | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 4
Vojin Knežević
11 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Marko Konatar
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Petar Mrdović
11 god
Plavi pojas
Karate klub Jedinstvo

Drazen Sutovic
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Buducnost

Kate | kate djevojčice 2010 III nivo | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 3
Agnesa Kollari
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Andrijana Moračanin
10 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

IVONA BRNOVIC
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kate | kate dječaci 2009 I nivo | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 8
Edon Emsha
12 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Mustafa Adzemović
12 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Nasih Murati
12 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Edvin Mujovi
11 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Vasilije Miladinovic
12 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Matija Bulatovic
12 god
Bijeli pojas
Gorstak

Marko Sekularac
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Jovan Perovic
11 god
Bijeli pojas
Gorstak

Kate | kate djevojčice 2009 I nivo | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Adela Haxhicanović
11 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Andrea Bojic
12 god
Žuti pojas
Gorstak

Tamara Visnjic
12 god
Žuti pojas
Gorstak

Nika Paunovic
11 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Lana Popovic
11 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kate | kate dječaci 2009 II nivo | M | Oranž pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Edon Emsha
12 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Mustafa Adzemović
12 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

MATIJA BOLJEVIĆ
12 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

FILIP JOVIĆ
12 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Anel Kaplani
12 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | kate djevojčice 2009 II nivo | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Katarina Janković
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Ina Ramovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Rebeka Rovčanin
12 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Tijana Vučetić
12 god
Žuti pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Kate | kate dječaci 2009 III nivo | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 4
Ivo Bulatovic
12 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Adin Ličina
12 god
Braon pojas
Karate klub Jedinstvo

FILIP JOVIĆ
12 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Drazen Sutovic
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Buducnost

Kate | kate djevojčice 2009 III nivo | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 3
Leonora Vujovic
12 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Marijana Marković
12 god
Braon pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Asja Mulalić
12 god
Plavi pojas
Karate klub Jedinstvo

Kate | kate dječaci 2008 I nivo | M | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Mustafa Adzemović
12 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Armin Gurzaković
13 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Vuk Bulatovic
13 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kate | kate djevojčice 2008 I nivo | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Elda Kurtović
13 god
Oranž pojas
Karate Club Rei

Ena Hodžić
13 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Jaredić Zoja
13 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Alisa Kisličenko
13 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | kate djevojčice 2008 II nivo | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Vasilisa Miranović
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Elda Kurtović
13 god
Oranž pojas
Karate Club Rei

Sara Kračković
13 god
Plavi pojas
Karate klub "Vukovi"

Kate | kate djevojčice 2008 III nivo | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 3
Mia Ramovic
13 god
Braon pojas
Karate klub Buducnost

Masa Jovicevic
12 god
Oranž pojas
Karate klub Buducnost

Ena Hodžić
13 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Kate | kate dječaci kadeti | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
Armin Gurzaković
13 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

MIlan Bojović
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Kate | kate djevojčice kadetkinje | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Mia Ramovic
13 god
Braon pojas
Karate klub Buducnost

Yllëza Rama
14 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Elma Basic
14 god
Plavi pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

ADŽEMOVIĆ MEDINA
14 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Kate | kate djevojčice juniroke | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
Danica Radovanović
16 god
Braon pojas
Karate klub Buducnost

Bojana Moračanin
17 god
Zeleni pojas
Karate klub Jedinstvo

Kumite | Borbe dječaci 2014 | M | -25 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Marko Rakočević
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Luka Grujic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Filip Sakovic
7 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

MATEJ MILIKIC
6 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

VUK PERAZIC
6 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Petar Mikulic
7 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Kumite | Borbe dječaci 2014 | M | +25 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Aleksa Bojic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

JAKSA MARINOVIC
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | Borbe djevojčice 2014 | Ž | -25 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Milica Grujic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Lara Stijepovic
6 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | borbe dječaci 2013 | M | +25 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Veljko Matović
8 god
Oranž pojas
Onogost

Nikola Perunović
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Uroš Samardžić
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Borislav Scepanovic
8 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Stefan Koprivica
8 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Kumite | borbe djevojčice 2013 | Ž | -25 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Naira Pelinku
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | borbe djevojčice 2013 | Ž | +25 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Mia Dasic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Milena Piljević
8 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "JION"

Kumite | borbe dječaci 2012 | M | -25 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Memin Gurzaković
9 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Mihailo Mašulović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Kumite | borbe dječaci 2012 | M | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Todor Klikovac
9 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Luka Bulatović
9 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Ridvan Saljiu
9 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | borbe dječaci 2012 | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Veselin Skataric
9 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Luka Konatar
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Nemanja Dožić
9 god
Žuti pojas
Gorstak

Kosta Jovanovic
9 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | borbe dječaci 2012 | M | +35 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Viktor Bulajić
9 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "JION"

David Knežević
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Vuk Dragojevic
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Pavle Spaic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | borbe djevojčice 2012 | Ž | -25 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Naira Pelinku
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | borbe djevojčice 2012 | Ž | +35 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Mikhaela Volchkova
9 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | borbe dječaci 2011 | M | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 3
DAMJAN VUKČEVIĆ
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

stevan Markovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Bogdan Sošić
9 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Kumite | borbe dječaci 2011 | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Djordje Grujic
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Filip Radojević
10 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Nikola Ćalić
10 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | borbe dječaci 2011 | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Veselin Skataric
9 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Boško Matović
10 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Matija Dasic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Nikola Sinistaj
10 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Branko Miljanić
10 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | borbe dječaci 2011 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Lazar Rakocevic
10 god
Oranž pojas
Gorstak

Milos Gagovic
10 god
Oranž pojas
Karate klub Sampion Niksic

Luka Djuric
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Petar Zečević
10 god
Zeleni pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | borbe dječaci 2011 | M | +45 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Lazar Rakocevic
10 god
Oranž pojas
Gorstak

Petar Mrvaljevic
9 god
Zeleni pojas
Karate klub Sampion Niksic

Luka Djuric
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Ljubo Lalatovic
10 god
Plavi pojas
Onogost

Kumite | borbe djevojčice 2011 | Ž | -34 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Katarina Vujisic
9 god
Žuti pojas
Gorstak

Dejana Blečić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Andrea Šakotić
10 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Teodora Drašković
10 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Kumite | borbe djevojčice 2011 | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Petra Markovic
10 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Emira Gjonoviq
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Helena Peković
10 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | borbe djevojčice 2011 | Ž | +40 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Gorana Đorojević
10 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Anđela Mihajlović
10 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "JION"

Kumite | borbe dječaci 2010 | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Vojin Knežević
11 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Filip Radusinovic
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Sampion Niksic

Dragan Bjekovic
10 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Matija Sindik
11 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Aleksa Jakšić
11 god
Braon pojas
Onogost

Jaksa Mićanović
11 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | borbe dječaci 2010 | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Vojin Knežević
11 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Stefan Birovljev
11 god
Žuti pojas
Šotokan tim

VASILIJE STOJANOVIĆ
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Vuk Bajović
11 god
Oranž pojas
Onogost

Filip Bulajić
11 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "JION"

Kumite | borbe dječaci 2010 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Vuk Cimbaljević
11 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Duško Sošić
11 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Darko Šćepanović
10 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "JION"

Kumite | borbe dječaci 2010 | M | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Marko Konatar
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Vuk Radusinovic
11 god
Plavi pojas
Karate klub Sampion Niksic

Petar Mrdović
11 god
Plavi pojas
Karate klub Jedinstvo

Pavle Davidović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | borbe dječaci 2010 | M | +50 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Nemanja Bulajic
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Sampion Niksic

Ivan Dijanić
11 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Janko Šišević
11 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Kumite | borbe djevojčice 2010 | Ž | -32 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Adela Haxhicanović
11 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Kumite | borbe djevojčice 2010 | Ž | -36 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Jovana Cetkovic
11 god
Oranž pojas
Gorstak

Katarina Vukotic
11 god
Plavi pojas
Karate klub Sampion Niksic

Sara Popović
11 god
Zeleni pojas
Karate klub "Vukovi"

Kumite | borbe djevojčice 2010 | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Petra Markovic
10 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Milica spaic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | borbe djevojčice 2010 | Ž | -44 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Zoja Seba
11 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Tea Maraš
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kumite | borbe djevojčice 2010 | Ž | +44 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Ajla Dodić
10 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Ivona Vlahović
11 god
Žuti pojas
Gorstak

Kumite | borbe dječaci 2009 | M | -37 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Radovan Đurović
12 god
Oranž pojas
Šotokan tim

Lazar Perisic
12 god
Oranž pojas
Gorstak

BALŠA VUKČEVIĆ
11 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Kosta Ćalasan
12 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | borbe dječaci 2009 | M | -42 kg / Prijavljenih takmičara: 4
MATIJA BOLJEVIĆ
12 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Rajan Jovanović
12 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Vladimir Nedović
11 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Vuk ŠKATARIĆ
12 god
Plavi pojas
Karate klub "Vukovi"

Kumite | borbe dječaci 2009 | M | -47 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Vuk Cimbaljević
11 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Ratko Grujic
12 god
Oranž pojas
Gorstak

Mihailo Bjelic
12 god
Žuti pojas
Gorstak

Demir Pivić
12 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Sava Popović
11 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Vuk ŠKATARIĆ
12 god
Plavi pojas
Karate klub "Vukovi"

Kumite | borbe dječaci 2009 | M | -52 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Nemanja Gecaj
12 god
Oranž pojas
Šotokan tim

RADOMIR MADŽAROVIĆ
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Pavle Davidović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

ALEKSA ANDJELIC
12 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | borbe dječaci 2009 | M | +52 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Edon Emsha
12 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Marko Kovacevic
12 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Kumite | borbe djevojčice 2009 | Ž | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Vasilija Bijelović
12 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | borbe djevojčice 2009 | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Tara Ćupić
12 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Katarina Janković
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Lara Šakotić
12 god
Zeleni pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Jelena Marković
12 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Kumite | borbe djevojčice 2009 | Ž | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Jovana Vujisic
12 god
Oranž pojas
Gorstak

Asja Mulalić
12 god
Plavi pojas
Karate klub Jedinstvo

Marija Čizmović
12 god
Plavi pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Viktorija Fedorova
11 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Kumite | borbe djevojčice 2009 | Ž | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Sofija Vučković
12 god
Zeleni pojas
Onogost

Katarina Djukic
12 god
Oranž pojas
Gorstak

Vasilisa Čizmović
12 god
Plavi pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Mina Kuzman
12 god
Braon pojas
Onogost

Marija Bajic
12 god
Plavi pojas
Onogost

Kumite | borbe djevojčice 2009 | Ž | +50 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Sofija Vučković
12 god
Zeleni pojas
Onogost

Mia Banović
12 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Lora Pean
12 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Mina Kuzman
12 god
Braon pojas
Onogost

Ivona Vlahović
11 god
Žuti pojas
Gorstak

Janja Banovic
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Nika Paunovic
11 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | borbe dječaci 2008 | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Jusuf Saljiu
12 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Balsa Danilovic
13 god
Braon pojas
Gorstak

Matija Mihajlović
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "JION"

Kumite | borbe dječaci 2008 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Jusuf Saljiu
12 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Luka Sudžum
13 god
Braon pojas
Onogost

Balsa Danilovic
13 god
Braon pojas
Gorstak

Ratko Grujic
12 god
Oranž pojas
Gorstak

Lazar Grbović
13 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | borbe dječaci 2008 | M | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Vukota Marsenic
13 god
Zeleni pojas
Karate klub Buducnost

Armin Gurzaković
13 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Kumite | borbe dječaci 2008 | M | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Mustafa Adzemović
12 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Vuk Papović
13 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | borbe dječaci 2008 | M | +55 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Nenad Đuričić
13 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Stefan Vujisic
13 god
Oranž pojas
Gorstak

JOVAN ULIĆEVIĆ
13 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Ivan Milikic
13 god
Zeleni pojas
Gorstak

LUKA STANOVIĆ
13 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kumite | borbe djevojčice 2008 | Ž | -39 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Elda Kurtović
13 god
Oranž pojas
Karate Club Rei

Anastasija Vukotic
13 god
Plavi pojas
Karate klub Sampion Niksic

Kumite | borbe djevojčice 2008 | Ž | -44 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Jelena Miladinovic
13 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Sara Kračković
13 god
Plavi pojas
Karate klub "Vukovi"

Kumite | borbe djevojčice 2008 | Ž | -49 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Una Rakovic
13 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Katarina Djukic
12 god
Oranž pojas
Gorstak

Milica Samardžić
13 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | borbe djevojčice 2008 | Ž | -54 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Vasilisa Miranović
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Emina Efović
13 god
Plavi pojas
Karate klub Buducnost

Marija Tešić
13 god
Bijeli pojas
Šotokan tim

TARA PERKOVIC
13 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | borbe djevojčice 2008 | Ž | +54 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Stefani Selimović
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Ena Hodžić
13 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

SOFIJA MIKULIĆ
13 god
Zeleni pojas
Karate Klub Bijela

Mia Baošić
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "JION"

Sučica Šišević
13 god
Zeleni pojas
Karate klub Kondor

Kumite | borbe kadeti | M | -52 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Balša Vojinović
15 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Balić Alan
14 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Nikola Mikić
15 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "JION"

Kumite | borbe kadeti | M | -57 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Nenad Đuričić
13 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Niksa Zejak
14 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "Iskra"

Lado Vukovic
15 god
Braon pojas
Gorstak

Lado Vuković
15 god
Zeleni pojas
Gorstak

Lazar Škatarić
15 god
Plavi pojas
Karate klub "Vukovi"

Kumite | borbe kadeti | M | -63 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Petar Radovanović
15 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Niksa Zejak
14 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "Iskra"

Martin Jaramaz
14 god
Braon pojas
Onogost

Lazar Djurčević
14 god
Braon pojas
Karate klub "Vukovi"

Kumite | borbe kadeti | M | -70 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Jovan Bogdanović
15 god
Plavi pojas
Karate Klub Bijela

Martin Jaramaz
14 god
Braon pojas
Onogost

Nemanja Dragaš
15 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Lazar Djurčević
14 god
Braon pojas
Karate klub "Vukovi"

Kumite | borbe kadeti | M | +70 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Danilo Vujisic
13 god
Oranž pojas
Gorstak

Nemanja Dragaš
15 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Vaso Abramović
14 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Uroš Čalić
14 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | borbe kadetkinje | Ž | -47 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Helena Backovic
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Una Rakovic
13 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Jovana Bogdanović
14 god
Zeleni pojas
Karate Klub Bijela

Kumite | borbe kadetkinje | Ž | -54 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Ljubica Vlahovic
13 god
Braon pojas
Gorstak

Dina Alivodić
14 god
Braon pojas
Karate klub Buducnost

Mateja Pantic
13 god
Žuti pojas
Karate Klub Fokus Niksic

ADŽEMOVIĆ MEDINA
14 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Kumite | borbe kadetkinje | Ž | +54 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Miljana Papović
15 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Mateja Pantic
13 god
Žuti pojas
Karate Klub Fokus Niksic

SOFIJA MIKULIĆ
13 god
Zeleni pojas
Karate Klub Bijela

Nevena Maraš
13 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Anastasija Koprivica
14 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Bijela

IVA Šuškavčević
15 god
Plavi pojas
Karate klub "Vukovi"

Kumite | borbe juniori | M | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Arian Bejta
15 god
Braon pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | borbe juniori | M | -61 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Balša Vojinović
15 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Dusan Todorovic
17 god
Crni pojas 1.DAN
Gorstak

Kumite | borbe juniori | M | -68 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Arian Bejta
15 god
Braon pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | borbe juniori | M | -76 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Nemanja Mikulić
17 god
Braon pojas
Karate Klub Bijela

Kumite | borbe juniori | M | +76 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Lazar Potpara
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | borbe juniroke | Ž | -48 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Helena Backovic
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Kumite | borbe juniroke | Ž | -53 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Danica Radovanović
16 god
Braon pojas
Karate klub Buducnost

Kumite | borbe juniroke | Ž | -59 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Jovana Ćalić
16 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Esma Hojkuric
17 god
Braon pojas
Karate klub Buducnost

Kumite | borbe juniroke | Ž | +59 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Yllëza Rama
14 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Anastasija Koprivica
14 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Bijela

Kumite | borbe U21 dječaci | M | -67 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Matija Tanović
18 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Kumite | borbe U21 dječaci | M | -75 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Nemanja Mikulić
17 god
Braon pojas
Karate Klub Bijela

Kumite | borbe U21 dječaci | M | +84 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Nikola Bulatovic
18 god
Zeleni pojas
Gorstak

Kumite | borbe U21 djevojčice | Ž | -68 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Diellëza Rama
20 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | borbe U21 djevojčice | Ž | +68 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Diellëza Rama
20 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | kate ekipno dječaci (2006-2007) | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate Club Rei
  • Anel Bećirović
  • Armin Gurzaković
  • Genti Hodžić

Kate | kate ekipno djevojčice (2006-2007) | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Karate Club Rei
  • Elda Kurtović
  • Ena Hodžić
  • ADŽEMOVIĆ MEDINA

KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Vasilisa Miranović
  • Stefani Selimović
  • Yllëza Rama

Kate | kate ekipno dječaci (2008-2009) | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Karate Club Rei
  • Edon Emsha
  • Mustafa Adzemović
  • Armin Gurzaković

Karate klub Jedinstvo
  • Marko Šebek
  • Adin Ličina
  • Vladimir Nedović

Kate | kate ekipno djevojčice (2008-2009) | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 3
Karate Club Rei
  • Elda Kurtović
  • Ena Hodžić
  • Genida Hodžić

KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Vasilisa Miranović
  • Stefani Selimović
  • Katarina Janković

Karate klub Jedinstvo
  • Sara Pjevović
  • Asja Mulalić
  • Sofi Rabrenović

Kate | kate ekipno dječaci (2010-2011) | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 3
Karate klub Omladinac
  • Ejman Fata Nahhas
  • Vito cerovic
  • Matija Bulatovic

KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Amar Čobović
  • Edonis Kraja
  • Tarik Nikezić

Karate klub Jedinstvo
  • Petar Mrdović
  • Duško Sošić
  • Bogdan Sošić

Kate | kate ekipno djevojčice (2010-2011) | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 3
Karate klub Omladinac
  • Visnja Bulatovic
  • Sara Zivkovic
  • Andja Banovic

KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Ajla Dodić
  • Agnesa Kollari
  • Nina Pešić

Karate klub Jedinstvo
  • Teodora Drašković
  • Nija Rovčanin
  • Andrijana Moračanin

Kate | kate ekipno dječaci (2012-2013) | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 3
Karate klub Omladinac
  • Djordjije Zejak
  • MAKSIM VUCELJIC
  • Lazar Ivanovic

KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Amar Čobović
  • Luka Konatar
  • Tarik Nikezić

Karate klub Jedinstvo
  • Šuša Aleksandar
  • Šuković Miloš
  • Bogdan Konatar

Kate | kate ekipno djevojčice (2012-2013) | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 3
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Mikhaela Volchkova
  • Naira Pelinku
  • Leonisa Zeqiri

Karate klub Jedinstvo
  • Zerina Ličina
  • Teodora Šebek
  • Tijana Lalević

Karate klub Buducnost
  • Sofia Popovic
  • Katarina Novakovic
  • Nina Krulj

Kate | kate ekipno djevojčice kadetkinje/juniorke | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Karate Club Rei
  • Elda Kurtović
  • Ena Hodžić
  • ADŽEMOVIĆ MEDINA

KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Vasilisa Miranović
  • Stefani Selimović
  • Yllëza Rama

Kumite | borbe dječaci ekipno (2006-2007) | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Onogost
  • Balša Stevović
  • Luka Sudžum
  • Martin Jaramaz

Omladinski karate klub Mawashi 2015
  • Vaso Abramović
  • Uroš Čalić

Kumite | borbe dječaci ekipno (2008-2009) | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 4
Karate klub Omladinac
  • Jusuf Saljiu
  • ALEKSA ANDJELIC

Karate Club Rei
  • Edon Emsha
  • Mustafa Adzemović
  • Armin Gurzaković

Omladinski karate klub Mawashi 2015
  • Lazar Grbović
  • Vuk Papović
  • Demir Pivić
  • Rajan Jovanović

Gorstak
  • Balsa Danilovic
  • Ratko Grujic
  • Stefan Vujisic
  • Ivan Milikic

Kumite | borbe dječaci ekipno (2010-2011) | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 4
Karate klub Sampion Niksic
  • Petar Mrvaljevic
  • Vuk Radusinovic
  • Filip Radusinovic

Onogost
  • Vuk Bajović
  • Aleksa Jakšić
  • Ljubo Lalatovic

Karate klub Omladinac
  • Veselin Skataric
  • Vuk Dragojevic
  • Matija Dasic
  • Ridvan Saljiu

Omladinski karate klub Mawashi 2015
  • Matija Sindik
  • Nikola Ćalić
  • Jaksa Mićanović

Kumite | borbe djevojčice ekipno (2006-2007) | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Karate klub Omladinac
  • Helena Backovic
  • Una Rakovic
  • Jovana Damjanović

KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Vasilisa Miranović
  • Stefani Selimović
  • Yllëza Rama

Kumite | borbe djevojčice ekipno (2008-2009) | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 4
Onogost
  • Sofija Vučković
  • Milica Samardžić
  • Mina Kuzman

Karate klub Omladinac
  • Jelena Miladinovic
  • Una Rakovic
  • Janja Banovic

Karate Club Rei
  • Elda Kurtović
  • Ena Hodžić
  • Genida Hodžić

Omladinski karate klub Mawashi 2015
  • Mia Banović
  • Lora Pean
  • Jaredić Zoja
  • Nika Paunovic

Kumite | borbe djevojčice ekipno (2010-2011) | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Ajla Dodić
  • Agnesa Kollari
  • Emira Gjonoviq
  • Nina Pešić

Omladinski karate klub Mawashi 2015
  • Elena Dacić
  • Gorana Đorojević

Kumite | borbe djevojčice ekipno kadeti/junior | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 3
Omladinski karate klub Mawashi 2015
  • Jovana Mihojević
  • Miljana Papović

Omladinski karate klub Mawashi 2015
  • Marija Tomanović
  • Jovana Ćalić

KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Vasilisa Miranović
  • Stefani Selimović
  • Yllëza Rama