Trofej ISKRA 2022


Trofej ISKRA 2022

Informacije


Trofej ISKRA 2022

16. Apr 2022.

15. Apr 2022. @ 17:00h (krajnji rok za prijavu)

Sportski centar Danilovgrad

Danilovgrad , Crna Gora

Karate klub "Iskra", Karate savez Crne Gore

Kotizacija: pojedinačno 15 EUR, ekipno 20 EUR


PROPOZICIJE

KATE:

JEDAN ISTI TAKMIČAR IMA PRAVO NASTUPA U SVOM GODIŠTU U 1 KATEGORIJI, I U JEDNOJ KATEGORIJI U STARIJEM GODIŠTU

TAIKYOKU-NIVO – početnici, takmičari rade isključivo Taikyokuo shodan katu

 I - NIVO - takmičari rade učeničke i predučeničke kate,  

               -2016-mogu ponavljati istu katu,

                -2014/2015 - mogu ponavljati katu u svakom 3 krugu, (moraju znati 2 kate),

                -2013 - 2009 mogu ponavljati katu u svakom 4 krugu, (moraju znati 3 kate),

II   APS -NIVO - takmičari rade kate po izboru,, 

    Kadeti-juniori - seniori –rade WKF-pravila

THE SAME COMPETITOR HAS THE RIGHT TO PERFORM IN HIS YEAR IN 1 CATEGORY, AND IN ONE CATEGORY IN THE OLDER YEAR

TAIKYOKU-LEVEL – competitors are performing Taikyoku shodan kata

I LEVEL - competitors make student and pre-school kata,

-   2016 they can repeat the same floor

-   2014 / 2015 repsin every 3 rounds, (must know 2 kata)

-   2013- 2009 reps in every 4 rounds, (must know 3 kata)

II and APS - LEVELcompetitors are doing kata by choice,

            - Cadets-Juniors-Seniors-the absolute level do WKF rules  


BORBE/KUMITE:

2009 i mlađi . 1,5 min sa zaustavljanjem vremena.

ostali po WKF PRAVILIMA 

Takmičari moraju imati propisanu opremu, . Takmičari nastupaju na sopstvenu odgovornost, 

Kumite system: Napomena: Takmičar može da nastupi samo u jednoj kategoriji u okviru jednog godišta.

Npr.

Dječak rodjen 2010 godine - 47 kg može da nastupi takodje u godinu starijoj kategoriji 2009 u kategoriji do - 50 kg.

Dječak rodjen 2010 godine - 47 kg ne može da nastupi u drugoj kategoriji u svom godištu do 52 kg.

2009 and younger. 1.5 min with stop time.

others by WKF RULES 

Competitors must have proper equipment. Competitors  -   enter the competition at their own risk, 

Kumite system: Please Note: You can only participate in one category in one age group. For example:

boy: 2010 years old - 47 kg can also compete in the category 2009 years old - 50 kg.

 boy: 2010 years old - 47 kg cannot compete in the category 2010 years old - 52 kg

Osiguranje:

Preporuka je da svi takmičari i članovi delegacija imaju sopstveno osiguranje. Organizator takmičenja ne odgovara za bilo kakve povrede ili gubitak osobnih stvari koje nastanu na takmičenju. Takmičari nastupaju na turniru na vlastitu odgovornost.

Insurance:

It is recommended that all participants and members of delegations have their own insurance. The organizer of the competition is not responsible for any injuries or loss of personal belongings incurred by the competitors and participants. Athletes compete at the tournament in their own responsibility

Kate


Kate | OSI - Kadeti, juniori | M | Aps. kat.

Kate | KATE JUNIORI | M | Aps. kat.

Kate | KATE KADETI-JUNIORI EKIPNO | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE KADETI | M | Aps. kat.

Kate | KATE DJEČACI 2008 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Kate | KATE DJEČACI 2009 I NIVO | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | KATE DJEČACI 2009 II NIVO | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | KATE DJEČACI 2009 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO DJEČACI 2009/10 | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE DJEČACI 2010 I NIVO | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | KATE DJEČACI 2010 II NIVO | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | KATE DJEČACI 2010 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Kate | KATE DJEČACI 2011 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEČACI 2011 II NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | KATE DJEČACI 2011 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO DJEČACI 2011/12 | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE DJEČACI 2012 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEČACI 2012 II NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | KATE DJEČACI 2012 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Kate | KATE DJEČACI 2013 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEČACI 2013 II NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | KATE DJEČACI 2013 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Kate | OSI - djeca | M | Aps. kat.

Kate | KATE DJEČACI 2014 TAIKYOKU NIVO | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | KATE DJEČACI 2014 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEČACI 2014 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Kate | KATE DJEČACI 2015 TAIKYOKU NIVO | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | KATE DJEČACI 2015 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEČACI 2015 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO DJEČACI 2013/14 | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE DJEČACI 2016 I MLAĐI TAIKYOKU NIVO | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | KATE DJEČACI 2016 I MLAĐI APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Kate | KATE JUNIORKE | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE KADETINJE-JUNIORKE EKIPNO | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE KADETKINJE | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE DJEVOJČICE 2008 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Kate | 2008 I nivo | Ž | Bijeli pojas-Braon pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2009 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2009 II NIVO | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2009 -APSOLUTNA | Ž

Kate | KATE EKIPNO DJEVOJČICE 2009/10 | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 II NIVO | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO DJEVOJČICE 2011/12 | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 TAIKYOKU NIVO | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2914 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 TAIKYOKU NIVO | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO DJEVOJČICE 2013/14 | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE DJEVOJČICE 2016 I MLAĐI TAIKYOKU NIVO | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2016 I MLAĐI APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Kumite


Kumite | KUMITE JUNIORI | M | -55 kg

Kumite | KUMITE JUNIORI | M | -61 kg

Kumite | KUMITE JUNIORI | M | -68 kg

Kumite | KUMITE JUNIORI | M | -76 kg

Kumite | KUMITE JUNIORI | M | +76 kg

Kumite | KUMITE KADETI | M | -52 kg

Kumite | KUMITE KADETI | M | -57 kg

Kumite | KUMITE KADETI | M | -63 kg

Kumite | KUMITE KADETI | M | -70 kg

Kumite | KUMITE KADETI | M | +70 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2009 | M | -40 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2009 | M | -45 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2009 | M | -50 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2009 | M | -55 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2009 | M | +55 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 | M | -37 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 | M | -42 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 | M | -47 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 | M | -52 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 | M | +52 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 | M | -35 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 | M | -40 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 | M | -45 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 | M | -50 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 | M | +50 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 | M | -30 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 | M | -35 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 | M | -40 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 | M | +40 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 | M | -35 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 | M | +35 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2014 I MLAĐI | M | -30 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2014 I MLAĐI | M | +30 kg

Kumite | KUMITE JUNIORKE | Ž | -48 kg

Kumite | KUMITE JUNIORKE | Ž | -56 kg

Kumite | KUMITE JUNIORKE | Ž | +56 kg

Kumite | KUMITE KADETKINJE | Ž | -47 kg

Kumite | KUMITE KADETKINJE | Ž | -54 kg

Kumite | KUMITE KADETKINJE | Ž | +54 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2009 | Ž | -44 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2009 | Ž | -49 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2009 | Ž | +49 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -35 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -40 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -45 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -50 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 | Ž | +50 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -32 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -36 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -40 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 | Ž | +40 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -30 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -35 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 | Ž | +35 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2013 | Ž | -31 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2013 | Ž | +31 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2014 I MLAĐI | Ž | -28 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2014 I MLAĐI | Ž | +28 kg

Kontakt osobe

Vuk Žarić

vukzaric@t-com.me

+38267518080


Nenad Vojinović

karateiskra@gmail.com

+3826728464


Hoteli

Bilten


Kotizacija

Pojedinačno: 15 €

Ekipno: 20 €

Generalni poredak

Klub Zlatne Srebrne Bronzane
Karate klub Bar 23 12 23
Karate klub "Iskra" 16 13 20
Gorstak 13 7 11
Karate klub Omladinac 12 6 10
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" 6 15 16
Karate klub "RIS" 6 6 6
Karate klub "PANTER" 4 5 7
Karate Klub BUDVA 4 3 2
Šotokan tim 4 1 2
Karate Klub Fokus Niksic 4 1 1
Karate Club Rei 3 2 1
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA 3 0 1
Karate klub Sampion Niksic 2 4 4
Karate klub Jedinstvo 2 3 6
Karate klub Kondor 2 1 12
Karate Klub "Podgorica" 2 1 5
Karate Klub Bijela 2 1 4
BRATSTVO 2 1 2
Karate klub Zeta 2 0 7
Karate Klub "Stari Grad" Budva 2 0 0
Omladinski karate klub Mawashi 2015 1 4 8
Onogost 1 3 8
KK POTOCI 1 2 8
Omladinski karate klub Mawashi 1 1 3
Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić 1 0 1
Karate klub Junior 0 6 7
KARATE KLUB "JION" 0 5 4
Karate klub "Vukovi" 0 4 2
Karare klub ''RIS21 '' Budva 0 4 1
Karate klub SEIKEN 0 2 9
Karate klub "Bugojno" Bugojno 0 2 4
Клуб Борилачких Спортова требиње 0 0 3
Karate klub Piva 0 0 1

Kate - Pojedinačno

Kate | OSI - djeca | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005170 Boris Covic Karate klub "PANTER"

Kate | OSI - Kadeti, juniori | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005330 Ilija Kovačević Karate klub "Iskra"

Kate | KATE DJEČACI 2016 I MLAĐI APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004564 Vladimir Konatar Karate klub Jedinstvo
2. MNE004878 Viktor Vukmarković Karate klub Bar
3. MNE004097 Mihailo Peličić Karate klub Bar

Kate | KATE DJEVOJČICE 2016 I MLAĐI APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005491 Milica Kovačević Karate klub Zeta
2. MNE005463 Nikolina Bulatović Karate klub "Iskra"

Kate | KATE DJEČACI 2016 I MLAĐI TAIKYOKU NIVO | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005542 DUŠAN TRIPUNOVIĆ Karate klub Kondor
2. MNE005448 Bogdan Radulović Karate klub "Iskra"
3. MNE004793 Aleksa Vojvodić Karate klub Junior
3. MNE005448 Bogdan Radulović Karate klub "Iskra"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2016 I MLAĐI TAIKYOKU NIVO | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005354 Anđelija Vukanović Karate klub Bar
2. MNE005503 Anja Mijović Karate Klub "Podgorica"
3. MNE004791 Aiša Radončić Karate klub "Iskra"

Kate | KATE DJEČACI 2014 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004847 David Vukmarković Karate klub Bar
2. MNE002207 Petar Dragnić Karate Klub BUDVA
3. MNE004098 Balša Leković Karate klub Bar
3. MNE004899 Ahmed Balić Karate klub Jedinstvo

Kate | KATE DJEČACI 2012 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001810 Edonis Kraja KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE005184 Vuk Zecevic Karate klub "PANTER"
3. MNE004289 Balsa Scepanovic Gorstak
3. MNE005352 Anel Peročević Karate klub Bar

Kate | KATE DJEČACI 2014 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003916 Milovan Jankovic Gorstak
2. MNE002207 Petar Dragnić Karate Klub BUDVA
3. MNE003948 Vid Beljkaš KK POTOCI
3. MNE004110 Vuk Bojovic Gorstak

Kate | KATE DJEČACI 2013 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004838 Ahmed Međedović Karate klub Bar
2. MNE005526 Pavle Minić Karate klub Junior
3. MNE005520 Damjan Đurković Karate klub Junior
3. MNE004851 Filip Vukmanović Karate klub Bar

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003253 Sofija Aleksić Karate Klub BUDVA
2. MNE005521 Klara Popović Karate klub Junior
3. MNE005143 Anja Maraš Karate klub Zeta

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 TAIKYOKU NIVO | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004292 Masa Scepanovic Gorstak
2. MNE004291 Ljubica Abramovic Gorstak
3. MNE005365 Hana Mujić Karate klub Bar
3. MNE004295 Vladana Pekovic Gorstak

Kate | KATE DJEČACI 2015 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005230 Filip Bulatovic Karate klub "PANTER"
2. MNE005427 Vasilije Stanković Karate klub "PANTER"
3. MNE004858 Maid Alomerović Karate klub Bar

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003790 Irisi Shabanoviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE004809 Simona Pejović Karate klub "Iskra"
3. MNE003253 Sofija Aleksić Karate Klub BUDVA
3. MNE005227 Anastasija Kamaljevic Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001708 Aleksandra Ćetković Karate Klub "Podgorica"
2. MNE005298 Sara Lopičić Karate klub "Iskra"
3. MNE004156 Antonela Zvicer Karate Klub "Podgorica"
3. MNE004176 Milica Djuranovic Karate Klub "Podgorica"

Kate | KATE DJEČACI 2011 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005343 David Cicović Karate klub Bar
2. MNE004025 Radivoje Vučeljić KARATE KLUB "JION"
3. MNE004540 Matija Bulatovic Karate klub "PANTER"
3. MNE005660 Tarik Alavać Karate klub "RIS"

Kate | KATE DJEČACI 2010 I NIVO | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001399 Dragan Bjekovic Omladinski karate klub Mawashi 2015
2. MNE005363 Hamza Nikezić Karate klub Bar
3. MNE004926 Nemanja Radulović Karate Klub BUDVA
3. MNE005511 Miomir Babović Karate Klub "Podgorica"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004538 Anja Bulatovic Karate klub "PANTER"
2. MNE004302 Aleksandra Visnjic Gorstak
3. MNE004810 Staša Džankić Karate klub "Iskra"
3. MNE001718 Nađa Palibrk Karate Klub "Podgorica"

Kate | KATE DJEČACI 2010 II NIVO | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000757 Uroš Stevović Karate Klub "Stari Grad" Budva
2. MNE000454 Marko Konatar KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE003711 Dimitrije Lašić Karate klub Junior
3. MNE000650 Ivan Dabović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004175 Aleksandra Rakocevic Karate Klub "Podgorica"
2. MNE004539 Milica Jelic Karate klub "PANTER"
3. MNE004299 Monika Dulovic Gorstak
3. MNE005512 Nikolina Femić Karate Klub "Podgorica"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005492 Sara Tomanović Karate klub Zeta
2. MNE004900 Aiša Balić Karate klub Jedinstvo
3. MNE004191 Kristina Đokić Karate klub Junior
3. MNE003911 Sofija Anđušić Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001943 Lana Stanković Karate klub Bar
2. MNE000478 Agnesa Kollari KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE005481 Anastasija Maraš Karate klub Zeta

Kate | KATE DJEČACI 2010 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000757 Uroš Stevović Karate Klub "Stari Grad" Budva
2. MNE001945 Aleksa Đurović Karate klub Junior
3. MNE000634 Andrija Kosović Karate klub Bar
3. MNE005148 Đorđe Dudić Karate klub Zeta

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 II NIVO | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003798 Emira Gjonoviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE000651 Ivana Dabović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000652 Martina Dabović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE004053 Nina Pešić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEČACI 2009 I NIVO | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000897 Mustafa Adzemović Karate Club Rei
2. MNE000896 Edon Emsha Karate Club Rei
3. MNE001065 MATIJA BOLJEVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE006001 MATIJA RAKOVIĆ Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004854 Lana Drača Karate klub Bar
2. MNE004796 Barbara Nikčević Karate klub Junior
3. MNE005154 Mija Ajković Karate klub Zeta
3. MNE004801 Mišel Nikčević Karate klub Junior

Kate | KATE DJEVOJČICE 2009 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000569 Katarina Janković KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE003786 Era Avdiu KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE004861 Milena Vukmanović Karate klub Bar
3. MNE004301 Andrea Bojic Gorstak

Kate | KATE DJEČACI 2009 II NIVO | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000454 Marko Konatar KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE000650 Ivan Dabović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE005148 Đorđe Dudić Karate klub Zeta

Kate | KATE DJEČACI 2015 TAIKYOKU NIVO | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004286 Nikola Vlahovic Gorstak
2. MNE005556 MATIJA MARAŠ Karate klub Kondor
3. MNE005359 Edis Adrović Karate klub Bar
3. MNE005357 Andrija Opančina Karate klub Bar

Kate | KATE DJEČACI 2011 II NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE002516 Draško Martinović Karate klub Bar
2. MNE003715 Nemanja Šaranović Karate klub Junior
3. MNE000442 Amar Čobović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE001664 Vasilije Ilijevski Karate klub Bar

Kate | KATE DJEVOJČICE 2914 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003722 Stefani Đuković Karate klub Bar
2. MNE003893 Mia Bulatović Karate klub Bar
3. MNE003892 Ana Pavlović Karate klub Bar
3. MNE003724 Lorena Pajović Karate klub Junior

Kate | KATE DJEČACI 2013 II NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004077 Aleksa Đukić Karate klub Bar
2. MNE004063 Vujo Ivanišević Karate klub Bar
3. MNE003721 Alexander Okulov Karate klub Bar
3. MNE004094 Gleb Voroninskis Karate klub Bar

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003036 Maša Čelebić Karate klub Bar
2. MNE000234 Sara Zivkovic Karate klub "PANTER"
3. MNE004036 Nija Rovčanin Karate klub Jedinstvo
3. MNE001784 Jana Krivokapić Karate klub SEIKEN

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003897 Nerma Sijarić Karate klub Bar
2. MNE004181 Petra Kovačević Karate klub SEIKEN
3. MNE003795 Naira Pelinku KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE004095 Isidora Bracić Karate klub Bar

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003303 Nađa Šćekić Karate klub Bar
2. MNE003795 Naira Pelinku KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE003716 Srna Obradović Karate klub Bar
3. MNE003905 Ksenija Knezevic Karate klub Bar

Kate | KATE DJEČACI 2012 II NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE002202 Mark Ciganok Karate Klub BUDVA
2. MNE000442 Amar Čobović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000716 Branko Zenović Karate klub SEIKEN

Kate | KATE DJEČACI 2008 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000751 Saša Petrić Karate klub "Iskra"
2. MNE000106 Aleksa Vujošević Karate klub "Iskra"
3. MNE000041 David Rondović KK POTOCI
3. MNE000861 Nikola Stanisic Karate klub "Iskra"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2008 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000108 Viktorija Raičević Karate klub "Iskra"
2. MNE000950 Stefani Selimović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2008 I nivo | Ž | Bijeli pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000874 Vasilisa Miranović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE003786 Era Avdiu KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000569 Katarina Janković KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE KADETI | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000751 Saša Petrić Karate klub "Iskra"
2. MNE000106 Aleksa Vujošević Karate klub "Iskra"
3. MNE000041 David Rondović KK POTOCI
3. MNE000125 Đorđe Medojević Karate klub "Iskra"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003904 Hana Lukolić Karate klub Bar
2. MNE003905 Ksenija Knezevic Karate klub Bar
3. MNE001168 Zerina Ličina Karate klub Jedinstvo
3. MNE001940 Staša Petranović Karate klub Bar

Kate | KATE DJEČACI 2012 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE002202 Mark Ciganok Karate Klub BUDVA
2. MNE001667 Vladimir Ilijevski Karate klub Bar
3. MNE002514 Ajlan Durović Karate klub Bar
3. MNE003813 MAKSIM VUCELJIC Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000631 Nađa Knežević Karate klub Bar
2. MNE000322 Matea Leovac KK POTOCI
3. MNE000205 Visnja Bulatovic Karate klub "PANTER"
3. MNE000049 Nataša Šubarić KK POTOCI

Kate | KATE DJEČACI 2013 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE002518 Omar Durović Karate klub Bar
2. MNE004091 Andrija Barjaktarović Karate klub Bar
3. MNE004056 Luka Bulatović Karate klub "Iskra"
3. MNE001614 Jakov Cupara KK POTOCI

Kate | KATE DJEVOJČICE 2009 II NIVO | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003030 Elena Dacić Karate klub Bar
2. MNE003899 Elizabeta Capenko Karate klub Bar
3. MNE000066 Lena Lončar KK POTOCI
3. MNE000652 Martina Dabović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEČACI 2009 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000861 Nikola Stanisic Karate klub "Iskra"
2. MNE000292 Aleksa Barjaktarović Karate klub Bar
3. MNE000536 Hamed Erović Karate klub Bar

Kate | 2009 -APSOLUTNA | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000412 Ajla Berjašević Karate klub Bar
2. MNE000388 Kristina Bokovac Karate klub Bar
3. MNE000478 Agnesa Kollari KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE005557 MILENA UGRENOVIĆ Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEČACI 2011 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001652 Dario Šćekić Karate klub Bar
2. MNE004081 Sergej Laković Karate klub Bar
3. MNE003813 MAKSIM VUCELJIC Karate klub "PANTER"
3. MNE001818 Tarik Nikezić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE KADETKINJE | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000134 Katarina Vlahović Karate klub "Iskra"
2. MNE001126 Sandra Racanović Karate Klub BUDVA
3. MNE000539 Nikoleta Markolović Karate klub Bar
3. MNE000127 Tamara Klisić Karate klub "Iskra"

Kate | KATE JUNIORI | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001123 Lazar Sekulić Karate Klub BUDVA
2. MNE001643 Danilo Kaleski Karate klub "PANTER"
3. MNE000514 Arian Bejta KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE JUNIORKE | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000678 Ivana Vidojević Šotokan tim
2. MNE000950 Stefani Selimović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000874 Vasilisa Miranović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000515 Yllëza Rama KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEČACI 2015 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005306 Feim Gurzaković Karate Club Rei
2. MNE004193 Ajan Čobović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE005495 Viktor Vuković Karate klub Zeta

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004864 Nikolina Drača Karate klub Bar
2. MNE001760 Dunja Rajković Karate klub "Iskra"
3. MNE005965 Ksenija Rakonjac Karate klub Jedinstvo
3. MNE002871 IVA VUKČEVIĆ Karate klub Kondor

Kate - Ekipno

Kate | KATE KADETINJE-JUNIORKE EKIPNO | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub "Iskra" MNE000108 Viktorija Raičević
MNE000134 Katarina Vlahović
MNE000127 Tamara Klisić
2. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000874 Vasilisa Miranović
MNE000950 Stefani Selimović
MNE000515 Yllëza Rama
3. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000446 Amela Džuretović
MNE000453 Izabela Hakanjin
MNE000569 Katarina Janković

Kate | KATE KADETI-JUNIORI EKIPNO | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate Club Rei MNE000893 Ejub Djokovć
MNE000896 Edon Emsha
MNE000897 Mustafa Adzemović
2. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000450 Almir Perović
MNE000514 Arian Bejta
MNE000517 Simon Simonović

Kate | KATE EKIPNO DJEČACI 2013/14 | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KK POTOCI MNE001614 Jakov Cupara
MNE003706 Boris Perović
MNE003948 Vid Beljkaš
2. Karate klub Bar MNE005344 David Otašević
MNE005359 Edis Adrović
MNE005357 Andrija Opančina
3. Karate klub Bar MNE002518 Omar Durović
MNE004077 Aleksa Đukić
MNE004091 Andrija Barjaktarović
3. Karate klub Jedinstvo MNE004564 Vladimir Konatar
MNE004563 Bogdan Konatar
MNE004899 Ahmed Balić

Kate | KATE EKIPNO DJEČACI 2009/10 | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE000292 Aleksa Barjaktarović
MNE000536 Hamed Erović
MNE000634 Andrija Kosović
2. Karate Club Rei MNE000893 Ejub Djokovć
MNE000896 Edon Emsha
MNE000897 Mustafa Adzemović
3. Karate klub "PANTER" MNE004577 Marko Sekularac
MNE005180 Sreten Vlaovic
MNE005226 Aleksandar Kamaljevic
3. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000454 Marko Konatar
MNE000519 Aleks Simonović
MNE000650 Ivan Dabović

Kate | KATE EKIPNO DJEVOJČICE 2009/10 | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE000388 Kristina Bokovac
MNE000412 Ajla Berjašević
MNE003030 Elena Dacić
2. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000478 Agnesa Kollari
MNE000569 Katarina Janković
MNE004053 Nina Pešić
3. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000455 Ajla Dodić
MNE000651 Ivana Dabović
MNE000652 Martina Dabović
3. Karate klub Jedinstvo MNE003330 Lana Lalević
MNE004037 Rebeka Rovčanin
MNE004032 Andrijana Moračanin

Kate | KATE EKIPNO DJEČACI 2011/12 | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub "PANTER" MNE003098 Vito cerovic
MNE003099 Aleksa Kraljevic
MNE005175 Luka Bulatovic
2. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000442 Amar Čobović
MNE001810 Edonis Kraja
MNE001818 Tarik Nikezić
3. Karate klub SEIKEN MNE000716 Branko Zenović
MNE001778 Bogdan Boljević
MNE005411 Boško Anđić
3. Karate klub Bar MNE001652 Dario Šćekić
MNE002514 Ajlan Durović
MNE004081 Sergej Laković

Kate | KATE EKIPNO DJEVOJČICE 2011/12 | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE001940 Staša Petranović
MNE003905 Ksenija Knezevic
MNE003904 Hana Lukolić
2. Karate klub Jedinstvo MNE001168 Zerina Ličina
MNE001879 Petra Blagojevic
MNE004040 Teodora Drašković
3. Karate klub "PANTER" MNE000205 Visnja Bulatovic
MNE000234 Sara Zivkovic
MNE005179 Sofija Sekularac
3. Karate klub "Iskra" MNE005285 Ksenija Roganovic
MNE005298 Sara Lopičić
MNE005334 Nikoleta Đurović

Kate | KATE EKIPNO DJEVOJČICE 2013/14 | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE003722 Stefani Đuković
MNE003892 Ana Pavlović
MNE003893 Mia Bulatović
2. Karate klub Junior MNE003725 Milica Đurović
MNE003724 Lorena Pajović
MNE004191 Kristina Đokić
3. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE002519 Denćila Brisković
MNE003795 Naira Pelinku
MNE003779 Lucia Stanovic
3. Karate klub Zeta MNE005154 Mija Ajković
MNE005146 Danica Miranović
MNE005486 Darija Knežević

Kumite - Pojedinačno

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2009 | Ž | -44 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001747 Vasilija Bijelović Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE005571 Katarina Velkovski Karate klub Omladinac
3. MNE001744 Marija Čizmović Omladinski karate klub Mawashi
3. MNE000255 Darija Savić Karate klub "RIS"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 | M | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001829 Vuk Abramović Karate klub "Iskra"
2. MNE001772 Novak Lausevic Karate klub "RIS"
3. MNE003924 Mitar Čvorović Karate klub "Iskra"
3. MNE004141 Todor Klikovac Karate klub Kondor

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2009 | Ž | -49 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000003 Maša Ćosović Karate klub "RIS"
2. MNE005658 Petra Jaćimović Karate klub "RIS"
3. MNE001012 Jovana Vujisic Gorstak
3. MNE005587 Sara Krackovic Karate klub "Vukovi"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004184 Luka Bulatović Omladinski karate klub Mawashi
2. MNE003047 Nemanja Dožić Gorstak
3. MNE005013 Uroš Krulanović Onogost

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2013 | Ž | -31 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004730 VALENTINA CVIJOVIĆ Karate klub "RIS"
2. MNE005316 Staša Petričević Karate klub "Vukovi"
3. MNE004320 Jovana Perunović Onogost
3. MNE003923 Milica Iković Karate klub "Iskra"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2013 | Ž | +31 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004058 Anđela Aranitović Karate klub "RIS"
2. MNE004020 Milena Piljević KARATE KLUB "JION"
3. MNE005314 Darija Novković Karate klub "Vukovi"
3. MNE001752 Mia Prelević Karate Club Rei

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004484 Borislav Scepanovic Karate klub Omladinac
2. MNE003757 Danilo Mićunović Karare klub ''RIS21 '' Budva
3. MNE001832 Veljko Matović Onogost
3. MNE003921 Pavle Pavićević Karate klub "Iskra"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2014 I MLAĐI | Ž | +28 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005588 Drobnjak Lara Karate klub Omladinac
2. MNE004545 Viktorija Vujović Karate klub Sampion Niksic
3. MNE004542 Ksenija Bojanić KARATE KLUB "JION"
3. MNE005462 Nađa Vojinović Karate klub "Iskra"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2014 I MLAĐI | M | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003038 Luka Grujic Gorstak
2. MNE003041 Aleksa Bojic Gorstak
3. MNE003039 Marko Rakočević Gorstak
3. MNE004481 Filip Sakovic Karate klub Omladinac

Kumite | KUMITE DJEČACI 2014 I MLAĐI | M | +30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004312 JAKSA MARINOVIC Karate klub Omladinac
2. MNE005339 Matija Radović Karate klub Sampion Niksic
3. MNE005501 Viktor Jovović KARATE KLUB "JION"
3. MNE005023 Uroš Bojanović Karate klub SEIKEN

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2014 I MLAĐI | Ž | -28 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005577 Itana Grbović Karate klub Omladinac
2. MNE005586 Ksenija Cicmil Karate klub Omladinac
3. MNE003037 Milica Grujic Gorstak
3. MNE005579 Sofija Osmajić Karate klub Omladinac

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 | M | +40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000512 Filip Ilincic Karate klub Omladinac
2. MNE004008 David Knežević KARATE KLUB "JION"
3. MNE005014 Stefan Krulanović Onogost

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2009 | Ž | +49 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001029 Katarina Djukic Gorstak
2. MNE001193 Lora Pean Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE004309 Janja Banovic Karate klub Omladinac
3. MNE001748 Vasilisa Čizmović Omladinski karate klub Mawashi

Kumite | KUMITE JUNIORKE | Ž | -48 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000192 Helena Backovic Karate klub Omladinac

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001645 Veselin Skataric Karate klub Omladinac
2. MNE000316 Dušan Božović Karare klub ''RIS21 '' Budva
3. MNE004666 Vasilije Begovic Karate Klub Bijela
3. MNE003043 Uroš Samardžić Gorstak

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005995 Božo Tomašević Šotokan tim
2. MNE004182 Nikola Ćalić Omladinski karate klub Mawashi
3. MNE005465 Petar Ninković Karate klub "Iskra"
3. MNE005574 Lazar Osmajić Karate klub Omladinac

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004104 Marija Savić Karate klub "RIS"
2. MNE004665 Ena Popovic Karate Klub Bijela
3. MNE002871 IVA VUKČEVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE003920 Martina Todorović Karate klub "Iskra"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000267 Dina Katana Karate klub "RIS"
2. MNE004570 Sara Popović Karate klub "Vukovi"
3. MNE004560 SIMONA DAVIDOVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE001019 Katarina Vukotic Karate klub Sampion Niksic

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 | M | +35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004666 Vasilije Begovic Karate Klub Bijela
2. MNE003043 Uroš Samardžić Gorstak

Kumite | KUMITE DJEČACI 2009 | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000690 Radovan Đurović Šotokan tim
2. MNE000033 Vladimir Raičević Karate klub "Iskra"
3. MNE000659 David Vulanović Onogost
3. MNE000905 Marko Laković Karate klub "Iskra"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001645 Veselin Skataric Karate klub Omladinac
2. MNE001770 Janko Kotlaja Karate klub "RIS"
3. WKF005597 Ali Ugarak Karate klub "Bugojno" Bugojno
3. WKF004620 Admir Adžem Karate klub "Bugojno" Bugojno

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 | Ž | +35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004058 Anđela Aranitović Karate klub "RIS"
2. MNE004782 Dunja Vratnica Karate klub "Iskra"
3. MNE003127 ANĐELKA POPOVIĆ Karate Klub Bijela
3. MNE005576 Sofija Jovanović Karate klub Omladinac

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003862 Nevena Rasovic BRATSTVO
2. MNE003046 Katarina Vujisic Gorstak
3. MNE005338 Jana Radusinović Karate klub Sampion Niksic

Kumite | KUMITE JUNIORKE | Ž | +56 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001395 Sara Abramović Karate klub "Iskra"
2. MNE000120 Nikolina Djurović Karate klub "Iskra"
3. MNE000248 Jovana Kotlaja Karate klub "RIS"
3. MNE001206 Miljana Papović Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | KUMITE JUNIORKE | Ž | -56 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004508 DZENITA HASIĆ KARATE KLUB ""DO"" TUZLA
2. MNE000242 Kalina Ječmenica Karate klub "RIS"
3. MNE001191 Jovana Ćalić Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | KUMITE DJEČACI 2009 | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000791 Ratko Grujic Gorstak
2. MNE001201 Rajan Jovanović Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. WKF004618 Jan Vidović Karate klub "Bugojno" Bugojno
3. MNE004018 Matija Mihajlović KARATE KLUB "JION"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2009 | M | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000361 Petar Riha Karate Klub Bijela
2. MNE000509 Blagota Mićunović Karare klub ''RIS21 '' Budva
3. MNE001211 Sava Popović Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE001010 Vuk Radusinovic Karate klub Sampion Niksic

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 | Ž | +50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003917 Ivona Vlahović Gorstak
2. WKF004623 Asja Sarajlić Karate klub "Bugojno" Bugojno
3. MNE000732 Ira Mijović Karate klub SEIKEN
3. MNE000639 Irina Raznatovic Karate klub SEIKEN

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF001847 AMINA AVDIĆ KARATE KLUB ""DO"" TUZLA
2. MNE005650 Jana Radanović Karate klub "RIS"
3. MNE000255 Darija Savić Karate klub "RIS"
3. MNE005580 Teodora Dedić Karate klub Omladinac

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000180 Mina Boricic Karate klub Omladinac
2. MNE004485 Milica spaic Karate klub Omladinac
3. MNE000777 Zoja Seba Šotokan tim
3. WKF001845 AMINA DELIĆ KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005383 Andrea Smolović BRATSTVO
2. MNE001113 Jovana Kuljanin Karare klub ''RIS21 '' Budva
3. MNE001872 Jovana Jovanović Karate klub Piva

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003134 Boško Matović Šotokan tim
2. WKF005595 Kaan Jusufbašić Karate klub "Bugojno" Bugojno
3. MNE005426 Stefan Šćekić Karate klub SEIKEN
3. MNE001000 Lazar Rakocevic Gorstak

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 | M | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003049 Luka Djuric Gorstak
2. MNE005341 Andrej Vuković Karate klub Sampion Niksic
3. MNE004154 Branko Miljanić Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | KUMITE JUNIORI | M | -61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000877 Vuk Vučinić Karate klub "Iskra"
2. MNE000859 Niksa Zejak Karate klub "Iskra"
3. MNE000695 Sergej Cimbaljević Šotokan tim
3. WKF001278 MARKO PERIŠIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | KUMITE JUNIORI | M | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000001 Balša Vojinović Karate klub "Iskra"
2. MNE001207 Rodoljub Srbljak Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE000334 Filip Šoškić Karate klub "Iskra"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2009 | M | +55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000672 Balša Nedić Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE001219 Ivan Dijanić Karate klub "Iskra"
3. WKF001263 NIKOLA KOPRIVICA Клуб Борилачких Спортова требиње
3. MNE003764 Luka Vujović Karate klub "Iskra"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2009 | M | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001082 RADOMIR MADŽAROVIĆ Karate klub Kondor
2. MNE000779 Petar Radović Šotokan tim
3. MNE001197 Demir Pivić Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE003825 ALEKSA ANDJELIC Karate klub Omladinac

Kumite | KUMITE JUNIORI | M | -68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001002 Dusan Todorovic Gorstak
2. MNE001161 Lazar Djurčević Karate klub "Vukovi"
3. MNE000596 Mirza Mehmedović Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000217 Petra Markovic Karate klub Omladinac
2. MNE004005 Anđela Mihajlović KARATE KLUB "JION"
3. MNE005385 Darija Maraš BRATSTVO
3. MNE003697 Martina Bošković KK POTOCI

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -36 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003889 Andrea Šakotić Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE000049 Nataša Šubarić KK POTOCI
3. MNE005016 Tatjana Burić Onogost
3. MNE003749 Dejana Blečić Karate klub Sampion Niksic

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -32 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004040 Teodora Drašković Karate klub Jedinstvo
2. MNE004016 Marija Lješković KARATE KLUB "JION"
3. MNE003920 Martina Todorović Karate klub "Iskra"
3. MNE000322 Matea Leovac KK POTOCI

Kumite | KUMITE JUNIORI | M | -76 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000596 Mirza Mehmedović Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić
2. MNE005395 Nemanja Vulevic BRATSTVO

Kumite | KUMITE JUNIORI | M | +76 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000572 Lazar Potpara Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE000785 Aleksandar Džoganović Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE001202 Vuk Lučić Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE000043 Marko Krvavac Karate klub "RIS"

Kumite | KUMITE KADETI | M | -52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000789 Balsa Danilovic Gorstak
2. MNE000491 Balša Stevović Onogost
3. MNE005954 Aleksa Dobrilović Karate klub SEIKEN
3. MNE001185 Lazar Grbović Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 | M | -37 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000033 Vladimir Raičević Karate klub "Iskra"
2. MNE003325 Duško Sošić Karate klub Jedinstvo
3. MNE001399 Dragan Bjekovic Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE004130 Aleksa Jakšić Onogost

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 | M | -42 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000881 Milos Gagovic Karate klub Sampion Niksic
2. MNE005572 Ahmed Zoronjić Karate klub Omladinac
3. MNE005050 Marko Lalatović Onogost
3. MNE000366 Šćepan Ivanović Karate Klub Bijela

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 | M | +52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001219 Ivan Dijanić Karate klub "Iskra"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 | M | -47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001000 Lazar Rakocevic Gorstak
2. MNE001804 Vasilije Vuković Karate klub SEIKEN
3. MNE000361 Petar Riha Karate Klub Bijela

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 | M | -52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001010 Vuk Radusinovic Karate klub Sampion Niksic
2. MNE001827 Pavle Davidović Karate klub "Iskra"
3. MNE005407 Slobodan Djukić Karate klub "Iskra"
3. MNE000509 Blagota Mićunović Karare klub ''RIS21 '' Budva

Kumite | KUMITE KADETI | M | +70 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000998 Stefan Vujisic Gorstak
2. MNE004112 Ivan Milikic Gorstak
3. MNE004559 LUKA STANOVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE001202 Vuk Lučić Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | KUMITE KADETI | M | -70 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000141 Anes Arifaj Karate klub "Iskra"
2. MNE001161 Lazar Djurčević Karate klub "Vukovi"
3. MNE001076 ALIMPIJE ĐURETIĆ Karate klub Kondor
3. MNE003643 Jakša Kalezić Karate klub SEIKEN

Kumite | KUMITE KADETI | M | -63 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000859 Niksa Zejak Karate klub "Iskra"
2. MNE000551 Martin Jaramaz Onogost
3. MNE005467 Sava Vukotić Karate klub "Iskra"
3. MNE000133 Stefan Miljanić Karate klub "Iskra"

Kumite | KUMITE KADETI | M | -57 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000334 Filip Šoškić Karate klub "Iskra"
2. MNE001186 Vuk Papović Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. WKF001262 ĐORĐE KARIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње
3. MNE003133 DUŠAN POPOVIĆ Karate klub Kondor

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 | Ž | +40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF001845 AMINA DELIĆ KARATE KLUB ""DO"" TUZLA
2. MNE005575 Andrijana Gojkovic Karate klub Omladinac
3. MNE001962 Gorana Đorojević Omladinski karate klub Mawashi
3. MNE003861 Nevena Maras BRATSTVO

Kumite | KUMITE KADETKINJE | Ž | -54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001029 Katarina Djukic Gorstak
2. MNE004310 TARA PERKOVIC Karate klub Omladinac
3. MNE000497 Jovana Damjanović Karate klub Omladinac
3. WKF004622 Elivra Nevenović Karate klub "Bugojno" Bugojno

Kumite | KUMITE KADETKINJE | Ž | -47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000132 Una Rakovic Karate klub Omladinac
2. MNE003053 Mina Kuzman Onogost
3. MNE000219 Jelena Miladinovic Karate klub Omladinac
3. MNE005571 Katarina Velkovski Karate klub Omladinac

Kumite | KUMITE KADETKINJE | Ž | +54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000034 Nadja Boricic Karate klub Omladinac
2. MNE000248 Jovana Kotlaja Karate klub "RIS"
3. MNE004139 Nevena Maraš Karate klub Kondor
3. MNE000760 Ljubica Vlahovic Gorstak

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 | M | +50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004568 Ljubo Lalatovic Onogost
2. MNE001009 Petar Mrvaljevic Karate klub Sampion Niksic
3. MNE004105 Arijan Džukljan Karate klub "RIS"
3. MNE004007 Darko Šćepanović KARATE KLUB "JION"

Kumite - Ekipno

Kate - Pojedinačno

Kate - Ekipno

Kumite - Pojedinačno

Kumite - Ekipno

Ukupno prijava / klubovi / države: 813 / 38 / 4 Ispis

Prijavljeni klubovi

Prijavljeni takmičari

Kate | KATE DJEČACI 2016 I MLAĐI TAIKYOKU NIVO | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 9
Aleksa Vojvodić
6 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Oleg Radulović
6 god
Bijeli pojas
Karate klub Junior

Aleksandar Andjelic
5 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Bogdan Radulović
6 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Miloš Miranović
6 god
Bijeli pojas
Karate klub Junior

DUŠAN TRIPUNOVIĆ
5 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Luka Koracevic
6 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Andrija Pavićević
5 god
Bijeli pojas
Empi

Luka Jovanović
6 god
Oranž pojas
Empi

Kate | KATE DJEVOJČICE 2016 I MLAĐI TAIKYOKU NIVO | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Aiša Radončić
5 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Anja Mijović
6 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Anđelija Vukanović
6 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Iva Knežević
6 god
Bijeli pojas
Empi

Kate | KATE DJEČACI 2016 I MLAĐI APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Mihailo Peličić
6 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Vladimir Konatar
6 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Viktor Vukmarković
6 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Djordje Bulatovic
5 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Ognjen Pićurić
5 god
Bijeli pojas
Karate klub SEIKEN

Kate | KATE DJEVOJČICE 2016 I MLAĐI APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
Milica Kovačević
5 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Nikolina Bulatović
6 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | KATE DJEČACI 2015 TAIKYOKU NIVO | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 13
Nikola Vlahovic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Sava Radulović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Damjan Kušljević
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Zarija Martinovic
6 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

David Otašević
6 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Edis Adrović
6 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Erol Škrielj
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Andrija Opančina
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

MATIJA MARAŠ
7 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

NIKOLA BATROVIĆ
6 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Stefan Vuković
6 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Dario Novović
7 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

STARHINJA LUKAČEVIĆ
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 TAIKYOKU NIVO | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 16
Vladana Pekovic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Popovic Ana
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Ljubica Abramovic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Masa Scepanovic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Anja Vlahovic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

VASILIJA DRAKIĆ
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Sofija Ocokoljić
7 god
Oranž pojas
Karate Klub BUDVA

Mila Jonović
6 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Isidora Covic
6 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Magdalena Novaković
6 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Vedrana Stanić
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Hana Mujić
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Maša Todorović
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Nađa Rovčanin
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

LORENA MADŽAROVIĆ
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Vasilisa Prelević
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | KATE DJEČACI 2015 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Maid Alomerović
6 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Filip Bulatovic
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Vasilije Stanković
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 7
Sofija Aleksić
7 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Irisi Shabanoviq
7 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Mona Desančić
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Milica Vasiljević
6 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Simona Pejović
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Lejna Čoković
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Anastasija Kamaljevic
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEČACI 2015 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
Ajan Čobović
6 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Feim Gurzaković
6 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Viktor Vuković
6 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
Sofija Aleksić
7 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Anja Maraš
6 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Klara Popović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Kate | KATE DJEČACI 2014 TAIKYOKU NIVO | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 23
Jovan Anđušić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Vladimir Ivin
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Ognjen Bojic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Andrija Tomic
8 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Nikša Radenović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Pavle Vojvodić
7 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Matija Bauković
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Dobrilo Sokić
7 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Petar Radunović
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Filip Iković
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Martin Djolević
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Vasilije Senčić
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Marko Tasić
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Jovan Radulović
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Novak Kljajić
7 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Vuk Vukčević
7 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Aleksa Paunović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

LAZAR KLIKOVAC
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Bogdan Sekulović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Mato Ivanović
7 god
Bijeli pojas
Empi

Vladimir Kaludjerović
7 god
Oranž pojas
Empi

Danilo Minić
7 god
Oranž pojas
Empi

VIKTOR PEJOVIĆ
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 TAIKYOKU NIVO | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 21
Maja Bulatovic
8 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Anika Krkotić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Tea Jankovic
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Jana Jovanovic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Aleksia Baćović
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Dunja Radunović
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kalina Stojanović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Sofija Jovanovic
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Jana Bubanja
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Neva Dubak
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Anastasija Niković
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Anđela Đurović
8 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Sonja Mogilnikova
7 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Sofija Kažanegra
7 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Anđela Dedeić
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Tihana Vlahović
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Zara Novalić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Anđela Bijelić
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Miljana Jaćimović
8 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

TEODORA ĐURIĆ
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

MILENA RAIČEVIĆ
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEČACI 2014 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 14
Petar Dragnić
8 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Boris Vujanović
8 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Simon Paladin
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Dilan Agović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Balša Leković
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

David Vukmarković
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Darian Škrielj
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Uroš Rakočević
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Ahmed Balić
7 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Agron Ujkaj
8 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Marko Popovic
7 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Stefan Kovačević
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Jakov Ajković
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Miloš Peković
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 9
Irisi Shabanoviq
7 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Daša Desančić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Nadja Zivkovic
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Barbara Nikčević
8 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Mišel Nikčević
8 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Lana Drača
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Mija Ajković
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Danica Miranović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Darija Knežević
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Kate | KATE DJEČACI 2014 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 8
Petar Dragnić
8 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Arijan Zoranić
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Milovan Jankovic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Vid Beljkaš
8 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Viktor Dukić
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Vuk Bojovic
7 god
Oranž pojas
Gorstak

Stefan Kovačević
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Vasilije Rajović
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Kate | KATE DJEVOJČICE 2914 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 8
Stefani Đuković
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Milica Đurović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Junior

Lorena Pajović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Junior

Ana Pavlović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Mia Bulatović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Mija Ajković
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Danica Miranović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Darija Knežević
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Kate | KATE DJEČACI 2013 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 24
Filip Popovic
9 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Ognjen Radmanović
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Vasilije Aleksić
8 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Neven Maraš
8 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Ognjen Asanović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Milo Strugar
9 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Filip Vukmanović
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Aleksandar Matović
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Aldin Sokolaj
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Ahmed Međedović
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Jakša Čadjenović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Damer Omeragić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Andrija Krivokapić
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Andrija Mijovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Petar Nedovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Vasilije Lutovac
8 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Aleksa Barac
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Strahinja Janjic
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Denis Beharovic
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Dženan Klapija
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Vukašin Banović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Pavle Minić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Damjan Đurković
9 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Lazar Dragas
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 14
Martina Vuksanović
8 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Aleksandra Rakocevic
8 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Monika Dulovic
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Milica Jelic
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Asja Radončić
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Mona Jočić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Maša Savković
8 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Nikolina Femić
9 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Tijana Pejović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Jana Markićević
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Irina Šainović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Nevena Gvozdenović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Maša Šubarić
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Eva Medvedeva
8 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | KATE DJEČACI 2013 II NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 8
Alexander Okulov
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Boris Perović
9 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Selman Selimović
9 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Vujo Ivanišević
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Aleksa Đukić
8 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Gleb Voroninskis
8 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Balša Talović
9 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Pavle Vuković
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Martina Vuksanović
8 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Naira Pelinku
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Petra Kovačević
8 god
Žuti pojas
Karate klub SEIKEN

Nerma Sijarić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Isidora Bracić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Sara Tomanović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Kate | KATE DJEČACI 2013 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Jakov Cupara
9 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Omar Durović
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Luka Bulatović
9 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Andrija Barjaktarović
8 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Vasilije Rajović
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Itana Badnjar
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Sofija Anđušić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kristina Đokić
8 god
Zeleni pojas
Karate klub Junior

Aiša Balić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Sara Tomanović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Kate | KATE DJEČACI 2012 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 20
Edonis Kraja
10 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Dijar Avdiu
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Ognjen Maraš
9 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Balsa Scepanovic
9 god
Žuti pojas
Gorstak

Novak Čekerevac
9 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Mihailo Labović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

MILJAN STOJANOVIĆ
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Vuk Bulatović
10 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

David Ujkaj
9 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Luka Bulatovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Niksa Nikitovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Vuk Zecevic
10 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Vasilije Mikulić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Vlado Lopičić
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Danilo Vukčević
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Anel Peročević
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Petar Petričević
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Miloš Mićović
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

NIKOLA POPOVIĆ
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

BLAŽO RAKOVIĆ
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 18
Nina Radevic
9 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Dunja Rajković
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Sofija Bubanja
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

IVA VUKČEVIĆ
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Iva Bulatovic
9 god
Žuti pojas
Gorstak

Sofija Jankovic
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Isidora Boljevic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Nikolina Ilić
10 god
Oranž pojas
Karate klub Junior

Enisa Bracić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Nikolina Drača
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Ana Obradović
10 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Lena Tomović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Anja Đurović
9 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

SARA LUKAČEVIĆ
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

MILICA VUKČEVIĆ
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Leona Marović
9 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Jana Pekovic
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Ksenija Rakonjac
9 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Kate | KATE DJEČACI 2012 II NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 11
Amar Čobović
10 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Branko Zenović
10 god
Braon pojas
Karate klub SEIKEN

Benjamin Mehović
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Mark Ciganok
9 god
Plavi pojas
Karate Klub BUDVA

Mateja Milić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Imar Krajina
10 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Selman Selimović
9 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Lazar Pavličić
10 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Konstantin Tereščenko
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Lazar Ivanovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Orhan Alomerović
9 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 7
Kristina Anakijevska
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Nađa Šćekić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Ksenija Knezevic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Srna Obradović
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Naira Pelinku
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Katarina Radojević
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Monika Đukić
9 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Kate | KATE DJEČACI 2012 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
Vladimir Ilijevski
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Tarik Nikezić
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Mark Ciganok
9 god
Plavi pojas
Karate Klub BUDVA

Ajlan Durović
10 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

MAKSIM VUCELJIC
10 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Erman Karašin
10 god
Zeleni pojas
Karate klub "Bugojno" Bugojno

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
Zerina Ličina
10 god
Braon pojas
Karate klub Jedinstvo

Staša Petranović
10 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Lana Prelević
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Ksenija Knezevic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Hana Lukolić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Lara Savovi'
9 god
Zeleni pojas
Karate klub Junior

Kate | KATE DJEČACI 2011 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 16
Jakša Babić
11 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Edonis Kraja
10 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Branko Martinović
10 god
Oranž pojas
Karate Klub BUDVA

Dijar Avdiu
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Radivoje Vučeljić
10 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "JION"

Matija Bulatovic
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Armando Sokolaj
11 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

ALEKSANDAR KLIKOVAC
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Tarik Alavać
11 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Vuk Jovovic
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Matija Čubranović
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

David Cicović
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Simon Pepđonović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Lav Kljajić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

MILOŠ AJKOVIĆ
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Matija Šćekić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 14
Aleksandra Ćetković
10 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Antonela Zvicer
10 god
Žuti pojas
Karate Klub "Podgorica"

Sara Mugosa
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Junior

Milica Djuranovic
11 god
Žuti pojas
Karate Klub "Podgorica"

Tasa Scepanovic
11 god
Žuti pojas
Gorstak

Jovanović Kristina
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Katarina Aleksandrov
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Masa Barac
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Lucija Raganović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Ksenija Roganovic
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Sara Lopičić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Nikoleta Đurović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

BOŽANA AJKOVIĆ
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Hristina Bulatovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | KATE DJEČACI 2011 II NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 8
Amar Čobović
10 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Vasilije Ilijevski
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Hristijan Zaov
11 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Draško Martinović
11 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Vito cerovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Aleksa Kraljevic
10 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Nemanja Šaranović
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Junior

Ismar Čaušević
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 8
Sara Zivkovic
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Jana Krivokapić
10 god
Zeleni pojas
Karate klub SEIKEN

Lana Prelević
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Maša Čelebić
11 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Emira Gjonoviq
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Nija Rovčanin
11 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Lena Ivanišević
11 god
Oranž pojas
Karate klub Junior

Andrea Malidžan
11 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

Kate | KATE DJEČACI 2011 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 8
Dušan Borović
11 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Tarik Nikezić
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Dario Šćekić
11 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

MAKSIM VUCELJIC
10 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Vuk Savić
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Arijan Džukljan
11 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Sergej Laković
11 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Matija Ajković
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Nataša Šubarić
11 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Visnja Bulatovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Matea Leovac
10 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Nađa Knežević
10 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Petra Blagojevic
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Jedinstvo

Kate | KATE DJEČACI 2010 I NIVO | M | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 14
Dragan Bjekovic
11 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Andrija Stojanovic
11 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Aleksa Roganović
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Pavle Roganović
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Nemanja Radulović
12 god
Bijeli pojas
Karate Klub BUDVA

Miomir Babović
12 god
Žuti pojas
Karate Klub "Podgorica"

Sreten Vlaovic
12 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Vasilije Dabanović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Aleksandar Kamaljevic
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Milutin Nikolić
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Hamza Nikezić
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Luka Minić
12 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

MARKO KRSTOVIĆ
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

MILOVAN UGRENOVIĆ
11 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Nađa Palibrk
11 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Aleksandra Visnjic
11 god
Žuti pojas
Gorstak

Anja Bulatovic
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Staša Džankić
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

JANA RADOVIĆ
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEČACI 2010 II NIVO | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 7
Marko Konatar
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Ivan Dabović
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Uroš Stevović
12 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

VASILIJE STOJANOVIĆ
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Damjan Dacić
11 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Dimitrije Lašić
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Junior

Vasilije Dabanović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 II NIVO | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 6
Ivana Dabović
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Martina Dabović
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Emira Gjonoviq
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Vesna Anđušić
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Nina Pešić
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Andja Banovic
11 god
Oranž pojas
Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEČACI 2010 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Andrija Kosović
12 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Uroš Stevović
12 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Aleksa Đurović
11 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Đorđe Dudić
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
Agnesa Kollari
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Lana Stanković
12 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Anastasija Maraš
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Kate | KATE DJEČACI 2009 I NIVO | M | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 7
Edon Emsha
13 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Mustafa Adzemović
12 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

MATIJA BOLJEVIĆ
12 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Ilija Mijovic
13 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Matija Bulatovic
13 god
Bijeli pojas
Gorstak

Jovan Perovic
12 god
Bijeli pojas
Gorstak

MATIJA RAKOVIĆ
13 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEVOJČICE 2009 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 10
Katarina Janković
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Era Avdiu
12 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Andrea Bojic
13 god
Žuti pojas
Gorstak

Lana Popovic
12 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Stanislava Mališić
12 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Milena Vukmanović
12 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Helena Opačić
12 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Andrea Vuković
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Andrea Pepđonović
13 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Hana Globarevic
13 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEČACI 2009 II NIVO | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 4
Marko Konatar
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Ivan Dabović
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Đorđe Dudić
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

PETAR KALUĐEROVIĆ
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEVOJČICE 2009 II NIVO | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 7
Lena Lončar
13 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Ivana Dabović
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Martina Dabović
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Elena Dacić
13 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Elizabeta Capenko
12 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Nina Pešić
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Rebeka Rovčanin
13 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Kate | KATE DJEČACI 2009 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
Aleksa Barjaktarović
13 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Nikola Stanisic
13 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Hamed Erović
12 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Kate | KATE DJEČACI 2008 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
David Rondović
13 god
Plavi pojas
KK POTOCI

Aleksa Vujošević
14 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Đorđe Medojević
14 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Nikola Stanisic
13 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Aleksa Šćekić
14 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Saša Petrić
14 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2008 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
Viktorija Raičević
14 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Stefani Selimović
14 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2014 I MLAĐI | M | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 11
Marko Rakočević
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Aleksa Bojic
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Luka Grujic
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Danilo Mićunović
8 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Maksim Šarančić
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Filip Sakovic
8 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Anto Banovic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

VUK PERAZIC
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Aleksa Babić
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Andrija Čubranović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Duško Dačević
6 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | KUMITE DJEČACI 2014 I MLAĐI | M | +30 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Marko Maraš
5 god
Žuti pojas
BRATSTVO

JAKSA MARINOVIC
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Matija Radović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Uroš Bojanović
8 god
Žuti pojas
Karate klub SEIKEN

Viktor Jovović
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2014 I MLAĐI | Ž | -28 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Milica Grujic
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Mija Iković
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Jovana Blečić
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Tijana Marković
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Sofija Osmajić
6 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Itana Grbović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Ksenija Cicmil
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2014 I MLAĐI | Ž | +28 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Nađa Vučeljić
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Viktorija Vujović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Ksenija Bojanić
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Nađa Vojinović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Drobnjak Lara
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 10
Veljko Matović
9 god
Oranž pojas
Onogost

ALEKSA RIHA
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

BOGDAN MADŽAROVIĆ
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Danilo Mićunović
8 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Đorđije Raičević
9 god
Bijeli pojas
Karate klub SEIKEN

Borislav Scepanovic
9 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Pavle Pavićević
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

STEFAN KOPRIVICA
9 god
Zeleni pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Bogić Jovetić
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Maksim Ralić
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 | M | +35 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Uroš Samardžić
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Dragoljub Dano Mijušković
8 god
Žuti pojas
Karate klub Sampion Niksic

Vasilije Begovic
8 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Andrija Krivokapić
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2013 | Ž | -31 kg / Prijavljenih takmičara: 4
VALENTINA CVIJOVIĆ
9 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Milica Iković
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Jovana Perunović
8 god
Plavi pojas
Onogost

Staša Petričević
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Vukovi"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2013 | Ž | +31 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Mia Prelević
9 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Anđela Aranitović
9 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

Milena Piljević
9 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "JION"

Darija Novković
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Vukovi"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 | M | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Novak Lausevic
10 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Vuk Abramović
10 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

ANDRIJA IVANOVIĆ
10 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Mitar Čvorović
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Mihailo Mašulović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Todor Klikovac
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 7
ALEKSA RIHA
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Nemanja Dožić
9 god
Žuti pojas
Gorstak

Pavle Spaic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Luka Bulatović
9 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Vasilj Popovic
9 god
Zeleni pojas
Onogost

Uroš Krulanović
9 god
Zeleni pojas
Onogost

Harun Muharemović
10 god
Žuti pojas
KK Sarajevo

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Dušan Božović
10 god
Zeleni pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Veselin Skataric
10 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Uroš Samardžić
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Vasilije Begovic
8 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 | M | +40 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Filip Ilincic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

David Knežević
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Stefan Krulanović
9 god
Zeleni pojas
Onogost

Salih Alić
10 god
Plavi pojas
Karate klub "Bugojno" Bugojno

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 6
IVA VUKČEVIĆ
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Jana Kumburovic
9 god
Žuti pojas
BRATSTVO

Marija Savić
9 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Martina Todorović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Ena Popovic
10 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Katarina Šuković
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Katarina Vujisic
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Nevena Rasovic
9 god
Žuti pojas
BRATSTVO

Jana Radusinović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 | Ž | +35 kg / Prijavljenih takmičara: 4
ANĐELKA POPOVIĆ
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Anđela Aranitović
9 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

Dunja Vratnica
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Sofija Jovanović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 12
Dušan Borović
11 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

DAMJAN VUKČEVIĆ
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Hristijan Zaov
11 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Luka Barjaktarović
9 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Djordje Grujic
11 god
Žuti pojas
Gorstak

Bogdan Sošić
10 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Bogdan Gnjatović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Imran Skoko
11 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Nikola Ćalić
10 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Lazar Osmajić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Petar Ninković
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Božo Tomašević
11 god
Bijeli pojas
Šotokan tim

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 9
Dušan Božović
10 god
Zeleni pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Lazar Žerajić
10 god
Zeleni pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Veselin Skataric
10 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Djordjije Ćosović
10 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Jovan Radević
11 god
Plavi pojas
Karate klub SEIKEN

Janko Kotlaja
10 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Nikola Sinistaj
11 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Admir Adžem
10 god
Plavi pojas
Karate klub "Bugojno" Bugojno

Ali Ugarak
10 god
Zeleni pojas
Karate klub "Bugojno" Bugojno

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Lazar Rakocevic
10 god
Oranž pojas
Gorstak

Milos Gagovic
11 god
Oranž pojas
Karate klub Sampion Niksic

Boško Matović
11 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Filip Radojević
10 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Stefan Šćekić
10 god
Zeleni pojas
Karate klub SEIKEN

Kaan Jusufbašić
10 god
Plavi pojas
Karate klub "Bugojno" Bugojno

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 | M | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Luka Djuric
11 god
Žuti pojas
Gorstak

Branko Miljanić
11 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Andrej Vuković
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Miloš Nenezić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 | M | +50 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Petar Mrvaljevic
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Sampion Niksic

Gavrilo Joličić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Darko Šćepanović
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "JION"

Arijan Džukljan
11 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Ljubo Lalatovic
11 god
Plavi pojas
Onogost

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -32 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Matea Leovac
10 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Marija Lješković
10 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "JION"

Teodora Drašković
10 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Martina Todorović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Ena Popovic
10 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Teodora Perović
10 god
Zeleni pojas
Onogost

Mela Mehanija
10 god
Bijeli pojas
KK Sarajevo

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -36 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Nataša Šubarić
11 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Dejana Blečić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Andrea Šakotić
10 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Tatjana Burić
10 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Miljana Džaković
10 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Petra Markovic
11 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

ANĐELKA POPOVIĆ
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Martina Bošković
11 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Anđela Mihajlović
10 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "JION"

Darija Maraš
11 god
Žuti pojas
BRATSTVO

Maša Jovetić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 | Ž | +40 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Jovana Kuljanin
11 god
Zeleni pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

AMINA DELIĆ
10 god
Žuti pojas
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

Gorana Đorojević
10 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Nevena Maras
9 god
Žuti pojas
BRATSTVO

Andrijana Gojkovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Ines Terzić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 | M | -37 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Vladimir Raičević
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Slobodan Boljević
12 god
Plavi pojas
Karate klub SEIKEN

Dragan Bjekovic
11 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Duško Sošić
11 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Aleksa Jakšić
12 god
Braon pojas
Onogost

Jaksa Mićanović
11 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Dalal Husić
11 god
Žuti pojas
KK Sarajevo

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 | M | -42 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Šćepan Ivanović
12 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Milos Gagovic
11 god
Oranž pojas
Karate klub Sampion Niksic

Lazar Žerajić
10 god
Zeleni pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Vuk Bajović
12 god
Oranž pojas
Onogost

Matija Sindik
11 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Marko Lalatović
11 god
Zeleni pojas
Onogost

Ahmed Zoronjić
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Lazar Osmajić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 | M | -47 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Petar Riha
12 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Lazar Rakocevic
10 god
Oranž pojas
Gorstak

Vasilije Vuković
12 god
Zeleni pojas
Karate klub SEIKEN

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 | M | -52 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Blagota Mićunović
11 god
Plavi pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Vuk Radusinovic
12 god
Plavi pojas
Karate klub Sampion Niksic

Pavle Davidović
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Slobodan Djukić
12 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Džeko Amar
11 god
Žuti pojas
KK Sarajevo

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 | M | +52 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Ivan Dijanić
11 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Darija Savić
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

AMINA AVDIĆ
12 god
Žuti pojas
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

Nikolina Marković
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Jana Radanović
12 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Teodora Dedić
11 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Dina Katana
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Katarina Vukotic
12 god
Plavi pojas
Karate klub Sampion Niksic

Tea Maraš
12 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Sara Popović
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "Vukovi"

SIMONA DAVIDOVIĆ
12 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Aleksandra Damjanović
11 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Mina Boricic
11 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Zoja Seba
11 god
Žuti pojas
Šotokan tim

AMINA DELIĆ
10 god
Žuti pojas
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

Milica spaic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Jovana Radović
12 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Jovana Kuljanin
11 god
Zeleni pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Jovana Jovanović
12 god
Žuti pojas
Karate klub Piva

Andrea Smolović
12 god
Žuti pojas
BRATSTVO

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 | Ž | +50 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Irina Raznatovic
12 god
Braon pojas
Karate klub SEIKEN

Ira Mijović
12 god
Braon pojas
Karate klub SEIKEN

Ivona Vlahović
12 god
Žuti pojas
Gorstak

Asja Sarajlić
11 god
Plavi pojas
Karate klub "Bugojno" Bugojno

Kumite | KUMITE DJEČACI 2009 | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Vladimir Raičević
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

David Vulanović
13 god
Braon pojas
Onogost

Radovan Đurović
12 god
Oranž pojas
Šotokan tim

Lazar Perisic
12 god
Oranž pojas
Gorstak

Marko Laković
13 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

BALŠA VUKČEVIĆ
12 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Vasilije Banović
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Dalal Husić
11 god
Žuti pojas
KK Sarajevo

Kumite | KUMITE DJEČACI 2009 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Ratko Grujic
13 god
Oranž pojas
Gorstak

MATIJA BOLJEVIĆ
12 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Rajan Jovanović
12 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Miljan Suskavcevic
12 god
Plavi pojas
BRATSTVO

OSMAN 2 BESIC
12 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

Matija Mihajlović
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "JION"

Jan Vidović
12 god
Plavi pojas
Karate klub "Bugojno" Bugojno

Kumite | KUMITE DJEČACI 2009 | M | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Petar Riha
12 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Blagota Mićunović
11 god
Plavi pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Mihailo Bjelic
12 god
Žuti pojas
Gorstak

Vuk Radusinovic
12 god
Plavi pojas
Karate klub Sampion Niksic

JOVAN LONČAR
13 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Sava Popović
12 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Vuk ŠKATARIĆ
13 god
Plavi pojas
Karate klub "Vukovi"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2009 | M | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Nemanja Gecaj
13 god
Oranž pojas
Šotokan tim

Petar Radović
13 god
Žuti pojas
Šotokan tim

RADOMIR MADŽAROVIĆ
13 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Demir Pivić
12 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

ALEKSA ANDJELIC
12 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Vasilije Miladinovic
13 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Anes Hanić
12 god
Plavi pojas
Karate klub Bjelopoljac

Kumite | KUMITE DJEČACI 2009 | M | +55 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Balša Nedić
13 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Ivan Dijanić
11 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

NIKOLA KOPRIVICA
13 god
Žuti pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Luka Vujović
13 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Hasan Duvnjak
13 god
Zeleni pojas
Karate klub "Bugojno" Bugojno

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2009 | Ž | -44 kg / Prijavljenih takmičara: 9
Lena Lončar
13 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Darija Savić
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Dina Katana
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Vasilija Bijelović
12 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Marija Čizmović
13 god
Plavi pojas