PLJEVLJA OPEN 2022


PLJEVLJA OPEN 2022

Informacije


PLJEVLJA OPEN 2022

30. Apr 2022.

29. Apr 2022. @ 23:00h (krajnji rok za prijavu)

SC "Ada" Pljevlja

Pljevlja , Crna Gora

Karate klub "Potoci" Pljevlja

Kotizacija: pojedinačno 15 EUR, ekipno 20 EUR


PROPOZICIJE

JEDAN ISTI TAKMIČAR IMA PRAVO NASTUPA U SVOJOJ, APSOLUTNOJ  I U STARIJOJ KATEGORIJI.

 I - NIVO - takmičari rade učeničke i predučeničke kate,  

   -2016-mogu ponavljati istu katu,

   -2014/2015 - mogu ponavljati katu u svakom 3 krugu, (moraju znati 2 kate),

  -2013 - 2009 mogu ponavljati katu u svakom 4 krugu, (moraju znati 3 kate),

II    i APS -NIVO - takmičari rade kate po izboru,, 

  Kadeti-juniori - seniori –rade WKF-pravila  

   Dozvoljen MIX tim, ekipe po grupama, Bunkai rade kadeti-juniori – seniori  

 

A SINGLE COMPETITION HAS A RIGHT TO ACQUIRED IN YOUR CATEGORY, ABSOLUTE AND IN THE OLD STAGE.  

I LEVEL - competitors make student and pre-school kata,

-   2016 they can repeat the same floor

-   2014 / 2015repsin every 3 rounds, (must know 2 kata)

-   2013- 2009 reps in every 4 rounds, (must know 3 kata)

II and APS - LEVELcompetitors are doing kata by choice,

 - Cadets-Juniors-Seniors-the absolute level do WKF rules  

Mixed team and teams in groups are allowed, Bunkai are doing cadets-juniors-seniors,


BORBE:

2009 i mlađi . 1,5 min sa zaustavljanjem vremena, ostali po WKF PRAVILIMA 

 EKIPA broji 3+ 1 takmičara 

 Takmičari moraju imati propisanu opremu, 

Takmičari nastupaju na sopstvenu odgovornost, 

 Organizator ne snosi odgovornost za  eventualne povrede,     

 Treneri moraju imati sportsku opremu, u  protivnom ne mogu biti na terenu                                   

Svaka ekipa moze delegirati sudiju, a organizator     zadržava  pravo njegovog angažovanja i omogući    novčanu nadoknadu. 

Inostranim sudijama novčana nadoknada u visini 60,00 €  

Inostranim sudijama sa Evropskom i Svjetskom licencom 80,00 €.  

  KUMITE:  

2009 and younger. 1.5 min with stop time, others by WKF RULES

TEAM numbers 3+1 competitor,   

Competitors must have proper equipment. Competitors  -   enter the competition at their own risk, 

 The organizer is not responsible for possible injuries, 

Coaches must have sports equipment  otherwise they cannot be on the ground, 

Each team can delegate a referee, and the organizer   reserves the  right of the engagement of the referee and enables money compensations. 

 Money compensation for foreign referees is 60,00 €  Money compensation for foreign referees with European and th World licence is 80€ 

Kate


Kate | VETERANI MUŠKARCI +40 | M | Aps. kat.

Kate | KATE SENIORI | M | Aps. kat.

Kate | KATE SENIORI EKIPNO | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE JUNIORI | M | Aps. kat.

Kate | KATE KADETI-JUNIORI EKIPNO | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE KADETI | M | Aps. kat.

Kate | KATE DJEČACI 2008 I NIVO | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | KATE DJEČACI 2008 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Kate | KATE DJEČACI 2009 I NIVO | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | KATE DJEČACI 2009 II NIVO | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | KATE DJEČACI 2009 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO DJEČACI 2009/10 | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE DJEČACI 2010 I NIVO | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | KATE DJEČACI 2010 II NIVO | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | KATE DJEČACI 2010 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Kate | KATE DJEČACI 2011 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEČACI 2011 II NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | KATE DJEČACI 2011 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO DJEČACI 2011/12 | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE DJEČACI 2012 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEČACI 2012 II NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | KATE DJEČACI 2012 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Kate | KATE DJEČACI 2013 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEČACI 2013 II NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | KATE DJEČACI 2013 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO DJEČACI 2013/14 | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE DJEČACI 2014 TAIKYOKU NIVO | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | KATE DJEČACI 2014 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEČACI 2014 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Kate | KATE DJEČACI 2015 TAIKYOKU NIVO | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | KATE DJEČACI 2015 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEČACI 2015 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Kate | OSOBE SA ZDRAVSTVENIM POTEŠKOĆAMA MUŠKARCI | M | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO DJEČACI 2015 I mlađi | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE DJEČACI 2016 I MLAĐI TAIKYOKU NIVO | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | KATE DJEČACI 2016 I MLAĐI APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Kate | VETERANI ŽENE +40 | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE SENIORKE | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE SENIORKE EKIPNO | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE JUNIORKE | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE KADETINJE-JUNIORKE EKIPNO | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE KADETKINJE | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE DJEVOJČICE 2008 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2008 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE DJEVOJČICE 2009 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE DJEVOJČICE 2009 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2009 II NIVO | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | KATE EKIPNO DJEVOJČICE 2009/10 | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 II NIVO | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO DJEVOJČICE 2011/12 | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO DJEVOJČICE 2013/14 | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 TAIKYOKU NIVO | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2914 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 TAIKYOKU NIVO | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Kate | OSOBE SA ZDRAVSTVENIM POTEŠKOĆAMA ŽENE | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO DJEVOJČICE 2015 I mlađi | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE DJEVOJČICE 2016 I MLAĐI TAIKYOKU NIVO | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2016 I MLAĐI APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Kumite


Kumite | KUMITE SENIORI | M | -67 kg

Kumite | KUMITE SENIORI | M | -75 kg

Kumite | KUMITE SENIORI | M | +75 kg

Kumite | KUMITE JUNIORI | M | -55 kg

Kumite | KUMITE JUNIORI | M | -61 kg

Kumite | KUMITE JUNIORI | M | -68 kg

Kumite | KUMITE JUNIORI | M | -76 kg

Kumite | KUMITE JUNIORI | M | +76 kg

Kumite | KUMITE KADETI | M | -52 kg

Kumite | KUMITE KADETI | M | -57 kg

Kumite | KUMITE KADETI | M | -63 kg

Kumite | KUMITE KADETI | M | -70 kg

Kumite | KUMITE KADETI | M | +70 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2009 | M | -40 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2009 | M | -45 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2009 | M | -50 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2009 | M | -55 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2009 | M | +55 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 | M | -37 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 | M | -42 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 | M | -47 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 | M | -52 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 | M | +52 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 | M | -35 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 | M | -40 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 | M | -45 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 | M | -50 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 | M | +50 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 | M | -30 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 | M | -35 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 | M | -40 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 | M | -45 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 | M | +45 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 | M | -35 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 | M | +35 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 | M | +35 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2014 I MLAĐI | M | -30 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2014 I MLAĐI | M | +30 kg

Kumite | KUMITE SENIORKE | Ž | -55 kg

Kumite | KUMITE SENIORKE | Ž | -68 kg

Kumite | KUMITE SENIORKE | Ž | +68 kg

Kumite | KUMITE JUNIORKE | Ž | -48 kg

Kumite | KUMITE JUNIORKE | Ž | -53 kg

Kumite | KUMITE JUNIORKE | Ž | -59 kg

Kumite | KUMITE JUNIORKE | Ž | +59 kg

Kumite | KUMITE KADETKINJE | Ž | -47 kg

Kumite | KUMITE KADETKINJE | Ž | -54 kg

Kumite | KUMITE KADETKINJE | Ž | +54 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2009 | Ž | -39 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2009 | Ž | -44 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2009 | Ž | -49 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2009 | Ž | -54 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2009 | Ž | +54 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -35 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -40 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -45 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -50 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 | Ž | +50 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -36 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -40 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -44 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 | Ž | +44 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -32 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -30 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -34 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -37 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -40 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 | Ž | +40 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2013 | Ž | -34 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2013 | Ž | +34 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2014 I MLAĐI | Ž | -28 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2014 I MLAĐI | Ž | +28 kg

Kontakt osobe

Slavka Maksimović

slavka.maksimovic@gmail.com

0038267546151


Hoteli

Bilten


Kotizacija

Pojedinačno: 15 €

Ekipno: 20 €

Generalni poredak

Klub Zlatne Srebrne Bronzane
KK POTOCI 26 19 29
Beogradski karate savez 26 15 15
Gorstak 14 2 7
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" 13 7 12
Karate klub Omladinac 11 8 11
Karate klub "RIS" 10 12 24
Karate klub "PANTER" 5 8 12
Onogost 5 3 10
"Tuzla" Tuzla 4 3 4
Karate klub "Iskra" 3 8 5
Karate klub Jedinstvo 3 7 8
Karate Club Rei 3 3 2
Karate klub Borac 3 1 4
KARATE KLUB TRBOVLJE 2 3 2
KARATE KLUB "JION" 2 2 5
Karate klub Sampion Niksic 2 1 8
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova" 1 3 4
KK"Miloš Delić"Bratunac 1 2 2
Karate Klub Bijela 1 1 6
Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić 1 1 2
Karate Klub "KAKATO" Dubrovnik 1 1 1
Karate klub Uzice 1 1 1
Ljubisnja 1 0 3
Karate Klub "Kotor" 1 0 1
Karate klub Kondor 0 5 8
Karate Klub Fokus Niksic 0 3 5
Karate klub "Vukovi" 0 1 0
Omladinski karate klub Mawashi 2015 0 1 0
Клуб Борилачких Спортова требиње 0 0 3
Karate Klub MB - SPORT 0 0 2
Karate klub FAP Priboj 0 0 2
Karate klub "Polet" 0 0 1

Kate - Pojedinačno

Kate | KATE DJEVOJČICE 2016 I MLAĐI TAIKYOKU NIVO | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005244 Neda GAZDIĆ KK POTOCI

Kate | KATE DJEVOJČICE 2016 I MLAĐI APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003788 Inara Shabanoviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEČACI 2016 I MLAĐI TAIKYOKU NIVO | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005245 Mihailo Klačar KK POTOCI

Kate | KATE DJEČACI 2016 I MLAĐI APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004564 Vladimir Konatar Karate klub Jedinstvo
2. MNE005173 Djordje Bulatovic Karate klub "PANTER"
3. MNE005245 Mihailo Klačar KK POTOCI

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005638 Čuturić Ilda Karate klub "RIS"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003790 Irisi Shabanoviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEČACI 2015 TAIKYOKU NIVO | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005528 Aleksa Bjelanovic Karate Klub "Kotor"
2. MNE006035 Mihailo Dragaš Karate klub "RIS"
3. MNE005238 Luka Drobnjak KK POTOCI
3. MNE005937 Pavle Gazdić Karate klub "RIS"

Kate | KATE DJEČACI 2015 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF005916 Aljoša Živković Beogradski karate savez
2. MNE005169 Blagoje Lalevic Karate klub "PANTER"
3. MNE005230 Filip Bulatovic Karate klub "PANTER"
3. MNE005238 Luka Drobnjak KK POTOCI

Kate | KATE DJEČACI 2015 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004193 Ajan Čobović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEČACI 2008 I NIVO | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000896 Edon Emsha Karate Club Rei
2. MNE000897 Mustafa Adzemović Karate Club Rei

Kate | KATE DJEČACI 2008 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF005903 Dorian Jovičić Jović Beogradski karate savez
2. WKF005986 Vukašin Maksić Beogradski karate savez
3. MNE000039 Luka Klačar KK POTOCI
3. WKF005903 Dorian Jovičić Jović Beogradski karate savez

Kate | KATE KADETKINJE | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004328 Sava Jovanović Karate klub Borac
2. MNE000453 Izabela Hakanjin KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. WKF006044 Ena Slović Beganović Karate klub FAP Priboj

Kate | KATE KADETI | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000039 Luka Klačar KK POTOCI
2. WKF005897 Đorđe Cvetković Beogradski karate savez
3. WKF005895 Vuk Barudžija Beogradski karate savez
3. WKF005909 Pavle Pap Beogradski karate savez

Kate | KATE DJEČACI 2009 I NIVO | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000897 Mustafa Adzemović Karate Club Rei
2. WKF005912 Filip Stojanović Beogradski karate savez
3. MNE000896 Edon Emsha Karate Club Rei
3. MNE004594 Jovan Perovic Gorstak

Kate | KATE DJEČACI 2009 II NIVO | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000040 Vojin Đačić KK POTOCI
2. MNE001612 FILIP JOVIĆ KK POTOCI
3. MNE000042 Andrija DESPOTOVIĆ KK POTOCI

Kate | KATE DJEČACI 2009 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF005903 Dorian Jovičić Jović Beogradski karate savez
2. WKF005905 Vuk Lončarević Beogradski karate savez
3. MNE000089 Maksim Veskovic Karate klub "PANTER"
3. MNE000039 Luka Klačar KK POTOCI

Kate | KATE DJEČACI 2011 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004548 Lazar Ivanovic Karate klub "PANTER"
2. MNE004540 Matija Bulatovic Karate klub "PANTER"
3. WKF006034 Lazar Jovanović KK"Miloš Delić"Bratunac
3. MNE005660 Tarik Alavać Karate klub "RIS"

Kate | KATE DJEČACI 2011 II NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005243 Miloš Popadić KK POTOCI
2. MNE003698 Imar Krajina KK POTOCI
3. MNE004105 Arijan Džukljan Karate klub "RIS"
3. MNE005660 Tarik Alavać Karate klub "RIS"

Kate | KATE DJEČACI 2011 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000281 Dušan Borović KK POTOCI
2. MNE003813 MAKSIM VUCELJIC Karate klub "PANTER"
3. MNE004105 Arijan Džukljan Karate klub "RIS"

Kate | OSOBE SA ZDRAVSTVENIM POTEŠKOĆAMA ŽENE | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005241 Jana ČARKILOVIĆ KK POTOCI

Kate | OSOBE SA ZDRAVSTVENIM POTEŠKOĆAMA MUŠKARCI | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006050 Goran Kovačević Ljubisnja

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003798 Emira Gjonoviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE000478 Agnesa Kollari KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE004221 Andja Banovic Karate klub "PANTER"
3. MNE004538 Anja Bulatovic Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 II NIVO | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000279 Neda Beljkaš KK POTOCI
2. MNE000049 Nataša Šubarić KK POTOCI
3. MNE004053 Nina Pešić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. WKF005019 Sara Jojić Karate klub Borac

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000279 Neda Beljkaš KK POTOCI
2. MNE000478 Agnesa Kollari KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. WKF005898 Saška Debeljević Beogradski karate savez
3. MNE000072 Sanja Ristanović KK POTOCI

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003795 Naira Pelinku KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE004058 Anđela Aranitović Karate klub "RIS"
3. MNE004539 Milica Jelic Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004900 Aiša Balić Karate klub Jedinstvo
2. MNE003795 Naira Pelinku KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE005657 Olga Golubović Karate klub "RIS"
3. MNE005235 Dunja ČOGURIĆ KK POTOCI

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005235 Dunja ČOGURIĆ KK POTOCI
2. MNE005246 Nikolija BRAŠNJO KK POTOCI
3. MNE005657 Olga Golubović Karate klub "RIS"
3. MNE004539 Milica Jelic Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2914 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF005924 Ana Macura Beogradski karate savez
2. MNE005638 Čuturić Ilda Karate klub "RIS"
3. MNE005246 Nikolija BRAŠNJO KK POTOCI
3. MNE005231 Ana PUPOVIĆ KK POTOCI

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006014 Slobodanka Simić KK"Miloš Delić"Bratunac
2. MNE005246 Nikolija BRAŠNJO KK POTOCI
3. MNE006055 Mia Dragašević Karate klub "RIS"
3. MNE005231 Ana PUPOVIĆ KK POTOCI

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 TAIKYOKU NIVO | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005646 Helena Bajović Karate klub "RIS"
2. WKF006010 Danica Torbica KK"Miloš Delić"Bratunac
3. MNE005236 Jana GAZDIĆ KK POTOCI
3. MNE005237 Lena SMOLOVIĆ KK POTOCI

Kate | KATE DJEVOJČICE 2008 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000950 Stefani Selimović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2008 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF005910 Jovana Petrović Beogradski karate savez
2. MNE000066 Lena Lončar KK POTOCI
3. WKF001864 KRISTINA BULATOVIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње
3. MNE000950 Stefani Selimović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEČACI 2010 I NIVO | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006027 TIAN OVNIČ KARATE KLUB TRBOVLJE
2. WKF006023 ANEJ HRUŠOVAR KARATE KLUB TRBOVLJE
3. MNE005232 Andrija GRUJIČIĆ KK POTOCI

Kate | KATE DJEČACI 2010 II NIVO | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001621 Vuk Đurović KK POTOCI
2. MNE003326 Jovan Tomić Karate klub Jedinstvo

Kate | KATE DJEČACI 2010 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000281 Dušan Borović KK POTOCI
2. MNE001621 Vuk Đurović KK POTOCI
3. MNE001169 Petar Mrdović Karate klub Jedinstvo
3. WKF006049 Sergej Kurćubić Karate klub Uzice

Kate | KATE DJEČACI 2012 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006022 ARMAN HOZANOVIĆ KARATE KLUB TRBOVLJE
2. MNE001751 Memin Gurzaković Karate Club Rei
3. MNE005531 Lazar Micic Karate Klub "Kotor"
3. MNE005184 Vuk Zecevic Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEČACI 2012 II NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001614 Jakov Cupara KK POTOCI
2. MNE004548 Lazar Ivanovic Karate klub "PANTER"
3. MNE005243 Miloš Popadić KK POTOCI
3. MNE003698 Imar Krajina KK POTOCI

Kate | KATE DJEČACI 2012 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003813 MAKSIM VUCELJIC Karate klub "PANTER"
2. WKF006048 Ognjen Zdravković Karate klub Uzice
3. MNE001751 Memin Gurzaković Karate Club Rei
3. WKF006051 Miloš Mališ Ljubisnja

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003798 Emira Gjonoviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. WKF005915 Tatjana Mijatović Beogradski karate savez
3. MNE004902 Nina Rabrenović Karate klub Jedinstvo
3. MNE003697 Martina Bošković KK POTOCI

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000322 Matea Leovac KK POTOCI
2. MNE000049 Nataša Šubarić KK POTOCI
3. MNE005935 Andrea Malidžan Karate klub "RIS"
3. WKF005919 Una Durković Beogradski karate savez

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000322 Matea Leovac KK POTOCI
2. MNE000205 Visnja Bulatovic Karate klub "PANTER"
3. MNE000049 Nataša Šubarić KK POTOCI
3. MNE003798 Emira Gjonoviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | VETERANI MUŠKARCI +40 | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006015 Željo perković Karate Klub "KAKATO" Dubrovnik
2. WKF006021 MIHA KOVAČIČ KARATE KLUB TRBOVLJE
3. WKF006047 Ljubomir Todović Ljubisnja
3. WKF005940 Igor Ljubanski Karate klub "Polet"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2009 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000478 Agnesa Kollari KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE000569 Katarina Janković KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. WKF006028 EMMA KASTELIC KARATE KLUB TRBOVLJE
3. MNE005939 Hana Globarevic Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2009 II NIVO | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000066 Lena Lončar KK POTOCI
2. MNE004037 Rebeka Rovčanin Karate klub Jedinstvo
3. MNE004053 Nina Pešić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. WKF006043 Majda Slović Beganović Karate klub FAP Priboj

Kate | KATE DJEVOJČICE 2009 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000279 Neda Beljkaš KK POTOCI
2. WKF005899 Irina Đurđević Beogradski karate savez
3. MNE000066 Lena Lončar KK POTOCI
3. MNE000569 Katarina Janković KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEČACI 2013 II NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001614 Jakov Cupara KK POTOCI
2. MNE003706 Boris Perović KK POTOCI
3. MNE004563 Bogdan Konatar Karate klub Jedinstvo
3. MNE005651 Kan Tarić Karate klub "RIS"

Kate | KATE DJEČACI 2013 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF005914 Lazar Mijatović Beogradski karate savez
2. MNE003706 Boris Perović KK POTOCI
3. MNE005651 Kan Tarić Karate klub "RIS"
3. MNE005233 Danilo Drobnjak KK POTOCI

Kate | KATE DJEČACI 2014 TAIKYOKU NIVO | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003948 Vid Beljkaš KK POTOCI
2. MNE003949 Boris Vujanović KK POTOCI
3. MNE005230 Filip Bulatovic Karate klub "PANTER"
3. MNE005169 Blagoje Lalevic Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEČACI 2014 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003949 Boris Vujanović KK POTOCI
2. MNE003948 Vid Beljkaš KK POTOCI
3. MNE005639 Damir Prekić Karate klub "RIS"
3. WKF006013 Aleksije Reljić KK"Miloš Delić"Bratunac

Kate | KATE DJEČACI 2014 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003916 Milovan Jankovic Gorstak
2. WKF005930 Andrija Jagodić Beogradski karate savez
3. MNE004565 Filip Radojević Karate klub Jedinstvo
3. MNE004110 Vuk Bojovic Gorstak

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF005896 Petra Barudžija Beogradski karate savez
2. MNE001168 Zerina Ličina Karate klub Jedinstvo
3. MNE001618 Nina Đurović KK POTOCI

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001618 Nina Đurović KK POTOCI
2. MNE005239 Marija ZINDOVIĆ KK POTOCI
3. MNE005965 Ksenija Rakonjac Karate klub Jedinstvo

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001618 Nina Đurović KK POTOCI
2. MNE005239 Marija ZINDOVIĆ KK POTOCI
3. WKF003963 LENA KRUNIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње
3. MNE005730 Ksenija Kujacic Karate Klub Bijela

Kate | KATE DJEČACI 2013 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001614 Jakov Cupara KK POTOCI
2. MNE003706 Boris Perović KK POTOCI
3. MNE004563 Bogdan Konatar Karate klub Jedinstvo
3. WKF005914 Lazar Mijatović Beogradski karate savez

Kate | KATE JUNIORI | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF005893 Andrej Apostoloski Beogradski karate savez
2. WKF006037 Miloš Purić Karate klub Borac
3. MNE000029 Marko Đačić KK POTOCI
3. WKF005901 Stefan Ilić Beogradski karate savez

Kate | KATE SENIORKE | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF005020 Milica Polužić Karate klub Borac
2. WKF003361 Tamara Dimitrijević Beogradski karate savez
3. WKF006016 Arnela Ovčina Karate Klub "KAKATO" Dubrovnik

Kate | KATE SENIORI | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF005893 Andrej Apostoloski Beogradski karate savez
2. MNE000191 Vasilije Perovic Karate klub "PANTER"
3. WKF005018 Savo Skitnja Karate klub Borac
3. WKF006037 Miloš Purić Karate klub Borac

Kate | KATE JUNIORKE | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF005906 Iva Marjanović Beogradski karate savez
2. WKF003361 Tamara Dimitrijević Beogradski karate savez
3. WKF004827 Nevena Stevanović Beogradski karate savez
3. WKF005021 Bojana Šibalić Karate klub Borac

Kate - Ekipno

Kate | KATE EKIPNO DJEČACI 2015 I mlađi | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub "PANTER" MNE005169 Blagoje Lalevic
MNE005173 Djordje Bulatovic
MNE005230 Filip Bulatovic

Kate | KATE EKIPNO DJEČACI 2011/12 | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub "PANTER" MNE005175 Luka Bulatovic
MNE005177 Niksa Nikitovic
MNE005184 Vuk Zecevic
2. Karate klub "PANTER" MNE003813 MAKSIM VUCELJIC
MNE004540 Matija Bulatovic
MNE004548 Lazar Ivanovic

Kate | KATE EKIPNO DJEVOJČICE 2015 I mlađi | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate Club Rei MNE003755 Anamarija Janković
MNE003754 Melina Gurzakovic
MNE005311 Maisa Duraković

Kate | KATE EKIPNO DJEVOJČICE 2011/12 | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KK POTOCI MNE000049 Nataša Šubarić
MNE000322 Matea Leovac
MNE001618 Nina Đurović
2. Karate klub Jedinstvo MNE001168 Zerina Ličina
MNE001879 Petra Blagojevic
MNE004040 Teodora Drašković

Kate | KATE KADETI-JUNIORI EKIPNO | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Beogradski karate savez WKF005895 Vuk Barudžija
WKF005897 Đorđe Cvetković
WKF005909 Pavle Pap
2. KK POTOCI MNE000039 Luka Klačar
MNE000040 Vojin Đačić
MNE000041 David Rondović
3. Karate klub "PANTER" MNE000191 Vasilije Perovic
MNE000204 Ivo Bulatovic
MNE001643 Danilo Kaleski

Kate | KATE KADETINJE-JUNIORKE EKIPNO | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000453 Izabela Hakanjin
MNE000950 Stefani Selimović
MNE000515 Yllëza Rama

Kate | KATE SENIORKE EKIPNO | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Beogradski karate savez WKF003361 Tamara Dimitrijević
WKF004827 Nevena Stevanović
WKF005906 Iva Marjanović

Kate | KATE EKIPNO DJEČACI 2013/14 | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KK POTOCI MNE001614 Jakov Cupara
MNE003706 Boris Perović
MNE003948 Vid Beljkaš
2. Karate klub Jedinstvo MNE004565 Filip Radojević
MNE004563 Bogdan Konatar
MNE004899 Ahmed Balić

Kate | KATE EKIPNO DJEČACI 2009/10 | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KK POTOCI MNE000039 Luka Klačar
MNE000040 Vojin Đačić
MNE001621 Vuk Đurović
2. Karate Club Rei MNE000893 Ejub Djokovć
MNE000896 Edon Emsha
MNE000897 Mustafa Adzemović
3. KARATE KLUB TRBOVLJE WKF006023 ANEJ HRUŠOVAR
WKF006027 TIAN OVNIČ
WKF006030 LARS ZORKO

Kate | KATE EKIPNO DJEVOJČICE 2013/14 | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE002519 Denćila Brisković
MNE003795 Naira Pelinku
MNE003779 Lucia Stanovic
2. KK POTOCI MNE005235 Dunja ČOGURIĆ
MNE005231 Ana PUPOVIĆ
MNE005246 Nikolija BRAŠNJO

Kate | KATE EKIPNO DJEVOJČICE 2009/10 | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Beogradski karate savez WKF005898 Saška Debeljević
WKF005899 Irina Đurđević
WKF005902 Sofija Jovanović
2. KARATE KLUB TRBOVLJE WKF006026 LUČKA JAZBEC
WKF006028 EMMA KASTELIC
WKF006029 LARA DOLANC
3. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000478 Agnesa Kollari
MNE000569 Katarina Janković
MNE004053 Nina Pešić
3. Karate klub Jedinstvo MNE003330 Lana Lalević
MNE004037 Rebeka Rovčanin
MNE004032 Andrijana Moračanin

Kumite - Pojedinačno

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2013 | Ž | -34 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004730 VALENTINA CVIJOVIĆ Karate klub "RIS"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2013 | Ž | +34 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003795 Naira Pelinku KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE004058 Anđela Aranitović Karate klub "RIS"
3. MNE004020 Milena Piljević KARATE KLUB "JION"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2014 I MLAĐI | M | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003039 Marko Rakočević Gorstak
2. MNE004555 Petar Mikulic Karate Klub Bijela
3. MNE004313 VUK PERAZIC Karate klub Omladinac
3. MNE006040 Petar Radinović Karate klub Omladinac

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -32 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF005926 Andrea Jakić Beogradski karate savez
2. MNE004016 Marija Lješković KARATE KLUB "JION"
3. WKF005927 Nina Jakić Beogradski karate savez
3. WKF005973 Magdalena Jovanović Beogradski karate savez

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001832 Veljko Matović Onogost
2. MNE003132 BOGDAN MADŽAROVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE004484 Borislav Scepanovic Karate klub Omladinac
3. WKF005718 Aleksa Mitrović Karate Klub MB - SPORT

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 | M | +35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003043 Uroš Samardžić Gorstak
2. MNE001614 Jakov Cupara KK POTOCI
3. MNE005582 Bogdan Cirkovic Karate Klub Bijela
3. MNE003706 Boris Perović KK POTOCI

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2014 I MLAĐI | Ž | -28 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005586 Ksenija Cicmil Karate klub Omladinac
2. MNE005462 Nađa Vojinović Karate klub "Iskra"
3. MNE004052 Jovana Blečić Karate klub Sampion Niksic
3. MNE004641 Nikolina Savić Karate klub "RIS"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2014 I MLAĐI | M | +30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004312 JAKSA MARINOVIC Karate klub Omladinac
2. MNE005501 Viktor Jovović KARATE KLUB "JION"
3. WKF005930 Andrija Jagodić Beogradski karate savez
3. MNE005339 Matija Radović Karate klub Sampion Niksic

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -36 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF005925 Milica Subotić Beogradski karate savez
2. WKF005971 Mia Roksandić Beogradski karate savez
3. MNE003889 Andrea Šakotić Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE004005 Anđela Mihajlović KARATE KLUB "JION"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2014 I MLAĐI | Ž | +28 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005789 Ana Brajković Karate klub "RIS"
2. MNE005588 Drobnjak Lara Karate klub Omladinac
3. MNE004542 Ksenija Bojanić KARATE KLUB "JION"
3. MNE004545 Viktorija Vujović Karate klub Sampion Niksic

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000217 Petra Markovic Karate klub Omladinac
2. WKF005972 Teodora Vujanić Beogradski karate savez
3. MNE000049 Nataša Šubarić KK POTOCI
3. MNE003749 Dejana Blečić Karate klub Sampion Niksic

Kumite | KUMITE SENIORKE | Ž | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000100 Jovana Strujić Karate klub "RIS"
2. WKF006016 Arnela Ovčina Karate Klub "KAKATO" Dubrovnik

Kumite | KUMITE SENIORKE | Ž | -68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000100 Jovana Strujić Karate klub "RIS"

Kumite | KUMITE SENIORKE | Ž | +68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000469 Diellëza Rama KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003324 Bogdan Sošić Karate klub Jedinstvo
2. MNE000269 Vasilije Laketić Karate klub "RIS"
3. MNE003750 Bogdan Gnjatović Karate klub Sampion Niksic
3. MNE003048 Djordje Grujic Gorstak

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001645 Veselin Skataric Karate klub Omladinac
2. MNE004596 Nikola Sinistaj Karate klub Omladinac
3. MNE004155 Petar Zečević Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001000 Lazar Rakocevic Gorstak
2. MNE004132 Vuk Dragojevic Karate klub Omladinac
3. WKF006018 Bogdan Dašić Beogradski karate savez
3. WKF006041 Uroš Bosanac Beogradski karate savez

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 | M | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003049 Luka Djuric Gorstak
2. MNE005341 Andrej Vuković Karate klub Sampion Niksic
3. MNE004568 Ljubo Lalatovic Onogost
3. MNE004007 Darko Šćepanović KARATE KLUB "JION"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 | M | +50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF005975 Jovan Čotra Beogradski karate savez
2. MNE004105 Arijan Džukljan Karate klub "RIS"
3. MNE001825 Gavrilo Joličić Karate klub "Iskra"
3. MNE001009 Petar Mrvaljevic Karate klub Sampion Niksic

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -44 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004167 Rea Sejdiu Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
2. MNE000006 Miljana Džaković Karate klub "RIS"
3. WKF005974 Nikolina Jovanović Beogradski karate savez
3. MNE003798 Emira Gjonoviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003920 Martina Todorović Karate klub "Iskra"
2. MNE005452 Katarina Šuković Karate klub "Iskra"
3. MNE002871 IVA VUKČEVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE004104 Marija Savić Karate klub "RIS"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -34 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF005970 Una Veljković Beogradski karate savez
2. WKF005979 Sofija Stevović Beogradski karate savez

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 | Ž | +44 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF005923 Nina Macura Beogradski karate savez
2. WKF004162 Alea Kelmendi Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
3. MNE003697 Martina Bošković KK POTOCI
3. MNE005573 Ines Terzić Karate klub Omladinac

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -37 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004020 Milena Piljević KARATE KLUB "JION"
2. MNE003046 Katarina Vujisic Gorstak
3. MNE001618 Nina Đurović KK POTOCI

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005338 Jana Radusinović Karate klub Sampion Niksic
2. MNE003795 Naira Pelinku KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 | M | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005184 Vuk Zecevic Karate klub "PANTER"
2. MNE003815 LUKA GACEVIC Karate klub Omladinac
3. MNE001772 Novak Lausevic Karate klub "RIS"
3. MNE004141 Todor Klikovac Karate klub Kondor

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004008 David Knežević KARATE KLUB "JION"
2. MNE005017 Vasilj Popovic Onogost
3. MNE005013 Uroš Krulanović Onogost
3. WKF004657 MARKO MUMALO Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001645 Veselin Skataric Karate klub Omladinac
2. MNE003043 Uroš Samardžić Gorstak
3. MNE005582 Bogdan Cirkovic Karate Klub Bijela
3. MNE003698 Imar Krajina KK POTOCI

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005014 Stefan Krulanović Onogost
2. MNE003698 Imar Krajina KK POTOCI
3. MNE005175 Luka Bulatovic Karate klub "PANTER"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 | M | +45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004132 Vuk Dragojevic Karate klub Omladinac
2. MNE000512 Filip Ilincic Karate klub Omladinac
3. WKF005932 Mihailo Rogić Beogradski karate savez

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2009 | Ž | -39 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005571 Katarina Velkovski Karate klub Omladinac
2. MNE000267 Dina Katana Karate klub "RIS"
3. MNE005650 Jana Radanović Karate klub "RIS"
3. MNE000255 Darija Savić Karate klub "RIS"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 | Ž | +40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005576 Sofija Jovanović Karate klub Omladinac
2. MNE004782 Dunja Vratnica Karate klub "Iskra"
3. MNE004058 Anđela Aranitović Karate klub "RIS"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000255 Darija Savić Karate klub "RIS"
2. MNE005650 Jana Radanović Karate klub "RIS"
3. WKF004163 Somea Kutllovci Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
3. MNE000478 Agnesa Kollari KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2009 | Ž | -44 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000569 Katarina Janković KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. WKF006011 Milica Vitor KK"Miloš Delić"Bratunac
3. MNE003136 Lara Šakotić Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE000066 Lena Lončar KK POTOCI

Kumite | KUMITE SENIORI | M | -67 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001150 Matija Tanović Onogost

Kumite | KUMITE SENIORI | M | -75 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000238 Kristijan Božić Onogost

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF005920 Iva Popović Beogradski karate savez
2. MNE000267 Dina Katana Karate klub "RIS"
3. MNE001019 Katarina Vukotic Karate klub Sampion Niksic
3. MNE004776 Nikolina Marković Karate klub "Iskra"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2009 | Ž | -49 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003309 Lamija Softić "Tuzla" Tuzla
2. MNE000003 Maša Ćosović Karate klub "RIS"
3. MNE000018 Tara Ćupić Karate klub "Iskra"
3. MNE000231 Mia Miljanic Karate klub Omladinac

Kumite | KUMITE DJEČACI 2009 | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004409 Vukašin Jovanović Beogradski karate savez
2. MNE000905 Marko Laković Karate klub "Iskra"
3. MNE000659 David Vulanović Onogost
3. MNE000792 Lazar Perisic Gorstak

Kumite | KUMITE DJEČACI 2009 | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000791 Ratko Grujic Gorstak
2. WKF005980 Aleksandar Đurković Beogradski karate savez
3. WKF006031 Hamza Hamzić "Tuzla" Tuzla
3. MNE000659 David Vulanović Onogost

Kumite | KUMITE DJEČACI 2009 | M | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001706 LAZAR GARDAŠEVIĆ Karate Klub Bijela
2. MNE001082 RADOMIR MADŽAROVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE001625 Aleksandar Vujačić Onogost

Kumite | KUMITE DJEČACI 2009 | M | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF005934 Mihailo Toković Beogradski karate savez
2. MNE003825 ALEKSA ANDJELIC Karate klub Omladinac
3. MNE001063 JOVAN LONČAR Karate klub Kondor
3. MNE001107 Andrej Ristić Karate klub Jedinstvo

Kumite | KUMITE DJEČACI 2009 | M | +55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF005921 Luka Vidaković Beogradski karate savez
2. WKF005911 Viktor Rajić Beogradski karate savez
3. MNE000672 Balša Nedić Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE004583 Marko Kovacevic Karate Klub Bijela

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2009 | Ž | -54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001029 Katarina Djukic Gorstak
2. WKF005931 Srna Rosić Beogradski karate savez
3. MNE000231 Mia Miljanic Karate klub Omladinac
3. MNE000630 Sofija Vučković Onogost

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 | M | -37 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006049 Sergej Kurćubić Karate klub Uzice
2. MNE003325 Duško Sošić Karate klub Jedinstvo
3. MNE004130 Aleksa Jakšić Onogost

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 | M | -42 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006031 Hamza Hamzić "Tuzla" Tuzla
2. MNE005572 Ahmed Zoronjić Karate klub Omladinac
3. MNE001635 Vuk Bajović Onogost
3. MNE001621 Vuk Đurović KK POTOCI

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 | M | -47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001000 Lazar Rakocevic Gorstak
2. MNE001861 Vuk Dragasevic Karate klub "RIS"
3. MNE005635 Aleksandar Krvavac Karate klub "RIS"
3. MNE005050 Marko Lalatović Onogost

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005573 Ines Terzić Karate klub Omladinac
2. MNE000180 Mina Boricic Karate klub Omladinac
3. WKF004167 Rea Sejdiu Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
3. MNE004485 Milica spaic Karate klub Omladinac

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 | M | -52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001010 Vuk Radusinovic Karate klub Sampion Niksic
2. MNE003326 Jovan Tomić Karate klub Jedinstvo
3. MNE000362 Vuk Cimbaljević Karate Klub Bijela

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 | M | +52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF005911 Viktor Rajić Beogradski karate savez
2. MNE001827 Pavle Davidović Karate klub "Iskra"
3. WKF006052 Aleksa Paprica Ljubisnja
3. MNE004105 Arijan Džukljan Karate klub "RIS"

Kumite | KUMITE KADETI | M | -70 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003321 Faris Sinanović "Tuzla" Tuzla
2. MNE001161 Lazar Djurčević Karate klub "Vukovi"
3. MNE000141 Anes Arifaj Karate klub "Iskra"
3. MNE001076 ALIMPIJE ĐURETIĆ Karate klub Kondor

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 | Ž | +50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003917 Ivona Vlahović Gorstak
2. WKF004162 Alea Kelmendi Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
3. MNE005085 Andrea Rakočević Karate Klub Fokus Niksic
3. WKF005622 Njomza Ademi Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2009 | Ž | +54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004309 Janja Banovic Karate klub Omladinac
2. WKF005622 Njomza Ademi Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
3. WKF004160 Ariona Ahmeti Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
3. MNE004019 Mia Baošić KARATE KLUB "JION"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF005902 Sofija Jovanović Beogradski karate savez
2. MNE003912 Tea Maraš Karate klub Kondor
3. MNE004053 Nina Pešić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | KUMITE JUNIORI | M | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000001 Balša Vojinović Karate klub "Iskra"
2. MNE000514 Arian Bejta KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000092 Matija Laketić Karate klub "RIS"

Kumite | KUMITE JUNIORI | M | -61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004403 Aleksandar Vučković Beogradski karate savez
2. MNE000001 Balša Vojinović Karate klub "Iskra"
3. WKF002178 Bogdan Milenković Karate Klub MB - SPORT
3. MNE000194 Ognjen Bjelajac Karate klub Omladinac

Kumite | KUMITE KADETI | M | -52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000789 Balsa Danilovic Gorstak
2. MNE000093 Aleksandar Pušonja Karate klub "RIS"
3. MNE003825 ALEKSA ANDJELIC Karate klub Omladinac

Kumite | KUMITE KADETI | M | -57 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004403 Aleksandar Vučković Beogradski karate savez
2. MNE000334 Filip Šoškić Karate klub "Iskra"
3. MNE000112 Balić Alan Karate klub "Iskra"
3. MNE000506 Luka Sudžum Onogost

Kumite | KUMITE KADETI | M | -63 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006038 Lazar Purić Karate klub Borac
2. MNE000859 Niksa Zejak Karate klub "Iskra"
3. WKF004333 Nedim Osmanbegović "Tuzla" Tuzla
3. MNE000353 Nenad Đuričić Karate Klub Bijela

Kumite | KUMITE KADETKINJE | Ž | -47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003309 Lamija Softić "Tuzla" Tuzla
2. MNE003053 Mina Kuzman Onogost
3. MNE005571 Katarina Velkovski Karate klub Omladinac
3. MNE000219 Jelena Miladinovic Karate klub Omladinac

Kumite | KUMITE JUNIORI | M | -76 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000043 Marko Krvavac Karate klub "RIS"
2. WKF003312 Adi Pipal+ "Tuzla" Tuzla
3. MNE000596 Mirza Mehmedović Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić

Kumite | KUMITE JUNIORKE | Ž | -48 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000219 Jelena Miladinovic Karate klub Omladinac
2. MNE001059 MILENA VUKČEVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE001018 Anastasija Vukotic Karate klub Sampion Niksic

Kumite | KUMITE KADETKINJE | Ž | -54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001029 Katarina Djukic Gorstak
2. WKF001553 Mateja Pantic Karate Klub Fokus Niksic
3. WKF003315 Erna Gutić "Tuzla" Tuzla
3. MNE004457 Lana Vukcevic Karate klub Kondor

Kumite | KUMITE KADETI | M | +70 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004112 Ivan Milikic Gorstak
2. WKF003312 Adi Pipal+ "Tuzla" Tuzla
3. MNE000998 Stefan Vujisic Gorstak
3. MNE001076 ALIMPIJE ĐURETIĆ Karate klub Kondor

Kumite | KUMITE JUNIORKE | Ž | +59 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000248 Jovana Kotlaja Karate klub "RIS"
2. MNE001964 Jaredić Zoja Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE000950 Stefani Selimović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000515 Yllëza Rama KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | KUMITE KADETKINJE | Ž | +54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000248 Jovana Kotlaja Karate klub "RIS"
2. MNE000630 Sofija Vučković Onogost
3. MNE004139 Nevena Maraš Karate klub Kondor
3. MNE000760 Ljubica Vlahovic Gorstak

Kumite | KUMITE JUNIORKE | Ž | -53 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000788 Andjela Ivanovic Gorstak
2. MNE004457 Lana Vukcevic Karate klub Kondor
3. MNE000453 Izabela Hakanjin KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000242 Kalina Ječmenica Karate klub "RIS"

Kumite | KUMITE JUNIORI | M | +76 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000879 Nemanja Dragaš Karate klub "Iskra"
2. MNE000572 Lazar Potpara Karate Klub Fokus Niksic
3. WKF003333 Toni Pipal "Tuzla" Tuzla
3. MNE000244 Stevo Mrdak Karate klub "RIS"

Kumite | KUMITE SENIORI | M | +75 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000489 Ivan Žižić Onogost
2. MNE000590 Pavle Babić Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić

Kumite | KUMITE JUNIORKE | Ž | -59 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000788 Andjela Ivanovic Gorstak
2. MNE000989 Anja Nikolić Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE004139 Nevena Maraš Karate klub Kondor
3. MNE000242 Kalina Ječmenica Karate klub "RIS"

Kumite | KUMITE JUNIORI | M | -68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000596 Mirza Mehmedović Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić
2. WKF003321 Faris Sinanović "Tuzla" Tuzla
3. MNE002970 Lado Vuković Gorstak
3. MNE000596 Mirza Mehmedović Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić

Kumite - Ekipno

Kate - Pojedinačno

Kate - Ekipno

Kumite - Pojedinačno

Kumite - Ekipno

Ukupno prijava / klubovi / države: 607 / 36 / 8 Ispis

Prijavljeni klubovi

Prijavljeni takmičari

Kate | KATE DJEČACI 2016 I MLAĐI APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
Vladimir Konatar
6 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Mihailo Klačar
5 god
Bijeli pojas
KK POTOCI

Djordje Bulatovic
6 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2016 I MLAĐI APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 1
Inara Shabanoviq
6 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEČACI 2015 TAIKYOKU NIVO | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Pavle Gazdić
7 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Luka Drobnjak
7 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Aleksa Bjelanovic
7 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Mihailo Dragaš
7 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Kate | KATE DJEČACI 2015 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Blagoje Lalevic
7 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Luka Drobnjak
7 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Filip Bulatovic
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Aljoša Živković
7 god
Oranž pojas
Beogradski karate savez

Kate | KATE DJEČACI 2015 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 1
Ajan Čobović
7 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 1
Irisi Shabanoviq
7 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEČACI 2014 TAIKYOKU NIVO | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Vid Beljkaš
8 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Boris Vujanović
8 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Blagoje Lalevic
7 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Marko Popovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Dobrilo Sokić
8 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Filip Bulatovic
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 TAIKYOKU NIVO | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Jana GAZDIĆ
8 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Ana PUPOVIĆ
8 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Lena SMOLOVIĆ
8 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Helena Bajović
8 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Jovana Preradović
8 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Danica Torbica
8 god
Bijeli pojas
KK"Miloš Delić"Bratunac

Kate | KATE DJEČACI 2014 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 7
Vid Beljkaš
8 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Boris Vujanović
8 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Filip Radojević
7 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Ahmed Balić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Marko Popovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Damir Prekić
8 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

Aleksije Reljić
8 god
Žuti pojas
KK"Miloš Delić"Bratunac

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Ana PUPOVIĆ
8 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Lena SMOLOVIĆ
8 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Nikolija BRAŠNJO
7 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Jovana Preradović
8 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Slobodanka Simić
8 god
Žuti pojas
KK"Miloš Delić"Bratunac

Mia Dragašević
8 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Kate | KATE DJEČACI 2014 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Milovan Jankovic
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Vid Beljkaš
8 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Vuk Bojovic
8 god
Oranž pojas
Gorstak

Filip Radojević
7 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Andrija Jagodić
8 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Kate | KATE DJEVOJČICE 2914 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Ana PUPOVIĆ
8 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Nikolija BRAŠNJO
7 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Čuturić Ilda
7 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

Ana Macura
8 god
Žuti pojas
Beogradski karate savez

Mia Dragašević
8 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Kate | KATE DJEČACI 2013 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Boris Perović
9 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Kan Tarić
9 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

Danilo Drobnjak
9 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Lazar Dragas
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Lazar Mijatović
9 god
Oranž pojas
Beogradski karate savez

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Milica Jelic
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Dunja ČOGURIĆ
8 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Nikolija BRAŠNJO
7 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Olga Golubović
9 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

Lenka Ivanišević
9 god
Oranž pojas
Beogradski karate savez

Bojana Milosavljević
9 god
Oranž pojas
Beogradski karate savez

Kate | KATE DJEČACI 2013 II NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Jakov Cupara
9 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Boris Perović
9 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Bogdan Konatar
9 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Kan Tarić
9 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Naira Pelinku
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Aiša Balić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Dunja ČOGURIĆ
8 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Olga Golubović
9 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

Kate | KATE DJEČACI 2013 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Jakov Cupara
9 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Boris Perović
9 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Bogdan Konatar
9 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Lazar Mijatović
9 god
Oranž pojas
Beogradski karate savez

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
Naira Pelinku
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Anđela Aranitović
9 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

Milica Jelic
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEČACI 2012 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 9
Memin Gurzaković
10 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Imar Krajina
10 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Luka Bulatovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Vuk Zecevic
10 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Džan Tarić
10 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

Miloš Popadić
10 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Lazar Micic
10 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Mirko Borović
10 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

ARMAN HOZANOVIĆ
10 god
Žuti pojas
KARATE KLUB TRBOVLJE

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Nina Đurović
10 god
Oranž pojas
KK POTOCI

LENA KRUNIĆ
10 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Sara Savić
10 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijelo Brdo

Marija ZINDOVIĆ
10 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Ksenija Kujacic
10 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Kate | KATE DJEČACI 2012 II NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Jakov Cupara
9 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Imar Krajina
10 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Lazar Ivanovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Miloš Popadić
10 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Sergej Živković
10 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Nina Đurović
10 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Marija ZINDOVIĆ
10 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Ksenija Rakonjac
10 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Kate | KATE DJEČACI 2012 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Memin Gurzaković
10 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

MAKSIM VUCELJIC
10 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Ognjen Zdravković
10 god
Plavi pojas
Karate klub Uzice

Miloš Mališ
9 god
Plavi pojas
Ljubisnja

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
Zerina Ličina
10 god
Braon pojas
Karate klub Jedinstvo

Nina Đurović
10 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Petra Barudžija
10 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Kate | KATE DJEČACI 2011 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Matija Bulatovic
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Lazar Ivanovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Andrija GRUJIČIĆ
11 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Tarik Alavać
11 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Lazar Jovanović
11 god
Bijeli pojas
KK"Miloš Delić"Bratunac

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 8
Emira Gjonoviq
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Martina Bošković
11 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Nija Rovčanin
11 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

NAĐA ZEČEVIĆ
11 god
Bijeli pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Nina Rabrenović
11 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Tatjana Mijatović
11 god
Oranž pojas
Beogradski karate savez

Andrea Malidžan
11 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

Lara Santrač
11 god
Žuti pojas
KK"Miloš Delić"Bratunac

Kate | KATE DJEČACI 2011 II NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Imar Krajina
10 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Arijan Džukljan
11 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Tarik Alavać
11 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Miloš Popadić
10 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Nataša Šubarić
11 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Matea Leovac
11 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Una Durković
11 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Andrea Malidžan
11 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

Kate | KATE DJEČACI 2011 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
Dušan Borović
11 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

MAKSIM VUCELJIC
10 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Arijan Džukljan
11 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 7
Nataša Šubarić
11 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Visnja Bulatovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Matea Leovac
11 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Petra Blagojevic
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Jedinstvo

Emira Gjonoviq
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Tatjana Mijatović
11 god
Oranž pojas
Beogradski karate savez

Vasilisa Zarić
11 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Kate | KATE DJEČACI 2010 I NIVO | M | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Andrija GRUJIČIĆ
11 god
Žuti pojas
KK POTOCI

ANEJ HRUŠOVAR
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB TRBOVLJE

TIAN OVNIČ
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB TRBOVLJE

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Agnesa Kollari
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Emira Gjonoviq
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Andja Banovic
12 god
Oranž pojas
Karate klub "PANTER"

Anja Bulatovic
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

LUČKA JAZBEC
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB TRBOVLJE

Kate | KATE DJEČACI 2010 II NIVO | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 2
Vuk Đurović
12 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Jovan Tomić
12 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 II NIVO | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 5
Nataša Šubarić
11 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Sanja Ristanović
12 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Neda Beljkaš
12 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Nina Pešić
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Sara Jojić
12 god
Plavi pojas
Karate klub Borac

Kate | KATE DJEČACI 2010 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Dušan Borović
11 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Petar Mrdović
12 god
Plavi pojas
Karate klub Jedinstvo

Vuk Đurović
12 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Sergej Kurćubić
12 god
Plavi pojas
Karate klub Uzice

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Sanja Ristanović
12 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Neda Beljkaš
12 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Agnesa Kollari
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Nina Pešić
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Saška Debeljević
12 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Kate | KATE DJEČACI 2009 I NIVO | M | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Edon Emsha
13 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Mustafa Adzemović
13 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Matija Bulatovic
13 god
Bijeli pojas
Gorstak

Jovan Perovic
12 god
Bijeli pojas
Gorstak

Filip Stojanović
13 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Kate | KATE DJEVOJČICE 2009 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Agnesa Kollari
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Katarina Janković
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Hana Globarevic
13 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

EMMA KASTELIC
13 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB TRBOVLJE

LARA DOLANC
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB TRBOVLJE

Lana Vasilijević
13 god
Zeleni pojas
Karate klub Borac

Kate | KATE DJEČACI 2009 II NIVO | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 3
Vojin Đačić
13 god
Braon pojas
KK POTOCI

Andrija DESPOTOVIĆ
13 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

FILIP JOVIĆ
13 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Kate | KATE DJEVOJČICE 2009 II NIVO | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 5
Lena Lončar
13 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Elena Dacić
12 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Nina Pešić
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Rebeka Rovčanin
13 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Majda Slović Beganović
13 god
Plavi pojas
Karate klub FAP Priboj

Kate | KATE DJEČACI 2009 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 8
Luka Klačar
13 god
Braon pojas
KK POTOCI

Vojin Đačić
13 god
Braon pojas
KK POTOCI

Andrija DESPOTOVIĆ
13 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Ivo Bulatovic
13 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Maksim Veskovic
13 god
Oranž pojas
Karate klub "PANTER"

FILIP JOVIĆ
13 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Dorian Jovičić Jović
13 god
Braon pojas
Beogradski karate savez

Vuk Lončarević
13 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Kate | KATE DJEČACI 2008 I NIVO | M | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 2
Edon Emsha
13 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Mustafa Adzemović
13 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Kate | KATE DJEVOJČICE 2008 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Stefani Selimović
14 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Una Panišić
14 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijelo Brdo

Klara Hajduković
14 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijelo Brdo

Kate | KATE DJEČACI 2008 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Luka Klačar
13 god
Braon pojas
KK POTOCI

Vojin Đačić
13 god
Braon pojas
KK POTOCI

David Rondović
14 god
Plavi pojas
KK POTOCI

Dorian Jovičić Jović
13 god
Braon pojas
Beogradski karate savez

Vukašin Maksić
14 god
Braon pojas
Beogradski karate savez

Kate | KATE DJEVOJČICE 2008 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Lena Lončar
13 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Stefani Selimović
14 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

KRISTINA BULATOVIĆ
14 god
Plavi pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Petra Paola Lendić
14 god
Plavi pojas
Karate Klub Bijelo Brdo

Jovana Petrović
14 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Kumite | KUMITE DJEČACI 2014 I MLAĐI | M | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 10
Marko Rakočević
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Aleksaj Ilinčić
8 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Vid Beljkaš
8 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Boris Vujanović
8 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Filip Sakovic
8 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

VUK PERAZIC
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Petar Mikulic
8 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Duško Dačević
6 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Vasilije Ostojić
6 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Petar Radinović
8 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | KUMITE DJEČACI 2014 I MLAĐI | M | +30 kg / Prijavljenih takmičara: 5
JAKSA MARINOVIC
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Matija Radović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Viktor Jovović
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

SERGEJ BRKIĆ
8 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Andrija Jagodić
8 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2014 I MLAĐI | Ž | -28 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Milica Grujic
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Nikolina Savić
7 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Jovana Blečić
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Itana Grbović
8 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Nađa Vojinović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Ksenija Cicmil
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2014 I MLAĐI | Ž | +28 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Nađa Vučeljić
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Ana Brajković
8 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Viktorija Vujović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Ksenija Bojanić
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Drobnjak Lara
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Veljko Matović
9 god
Oranž pojas
Onogost

BOGDAN MADŽAROVIĆ
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Borislav Scepanovic
9 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

DIMITRIJE ATELJEVIĆ
9 god
Zeleni pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

MARKO KULJIĆ
9 god
Zeleni pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Aleksa Mitrović
9 god
Žuti pojas
Karate Klub MB - SPORT

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 | M | +35 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Jakov Cupara
9 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Uroš Samardžić
9 god
Žuti pojas
Gorstak

Boris Perović
9 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Bogdan Cirkovic
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2013 | Ž | -34 kg / Prijavljenih takmičara: 1
VALENTINA CVIJOVIĆ
9 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2013 | Ž | +34 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Naira Pelinku
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Anđela Aranitović
9 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

Milena Piljević
9 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "JION"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 | M | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Novak Lausevic
10 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

LUKA GACEVIC
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Mihailo Mašulović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Todor Klikovac
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Vuk Zecevic
10 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Aleksa Mitrović
9 god
Žuti pojas
Karate Klub MB - SPORT

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 7
David Knežević
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

MARKO MUMALO
10 god
Žuti pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Vasilj Popovic
10 god
Zeleni pojas
Onogost

Uroš Krulanović
10 god
Zeleni pojas
Onogost

Stefan Toković
10 god
Oranž pojas
Beogradski karate savez

Vuk Ranđelović
10 god
Oranž pojas
Karate Klub MB - SPORT

Miloš Mališ
9 god
Plavi pojas
Ljubisnja

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Veselin Skataric
10 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Nemanja Dožić
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Uroš Samardžić
9 god
Žuti pojas
Gorstak

Imar Krajina
10 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Bogdan Cirkovic
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Imar Krajina
10 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Stefan Krulanović
10 god
Zeleni pojas
Onogost

Luka Bulatovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 | M | +45 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Filip Ilincic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Vuk Dragojevic
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Mihailo Rogić
10 god
Oranž pojas
Beogradski karate savez

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 5
IVA VUKČEVIĆ
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Marija Savić
10 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

VALENTINA CVIJOVIĆ
9 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Martina Todorović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Katarina Šuković
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -34 kg / Prijavljenih takmičara: 3
IVA VUKČEVIĆ
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Una Veljković
10 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Sofija Stevović
10 god
Žuti pojas
Beogradski karate savez

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -37 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Nina Đurović
10 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Katarina Vujisic
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Milena Piljević
9 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "JION"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Naira Pelinku
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Jana Radusinović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 | Ž | +40 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Anđela Aranitović
9 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

Dunja Vratnica
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Sofija Jovanović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 12
Miljan Džaković
11 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Vasilije Laketić
11 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Dušan Borović
11 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

DAMJAN VUKČEVIĆ
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Djordjije Ćosović
11 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Vasilije Cvijović
11 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Hristijan Zaov
11 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Djordje Grujic
11 god
Žuti pojas
Gorstak

Bogdan Sošić
10 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Bogdan Gnjatović
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Petar Ninković
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Vuk Ranđelović
10 god
Oranž pojas
Karate Klub MB - SPORT

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Veselin Skataric
10 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Nikola Sinistaj
11 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Petar Zečević
11 god
Zeleni pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Lazar Rakocevic
11 god
Oranž pojas
Gorstak

Milos Gagovic
11 god
Oranž pojas
Karate klub Sampion Niksic

Vuk Dragojevic
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Bogdan Dašić
11 god
Žuti pojas
Beogradski karate savez

Uroš Bosanac
11 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 | M | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Luka Djuric
11 god
Žuti pojas
Gorstak

Darko Šćepanović
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "JION"

Ljubo Lalatovic
11 god
Plavi pojas
Onogost

Andrej Vuković
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 | M | +50 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Petar Mrvaljevic
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Sampion Niksic

Gavrilo Joličić
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Arijan Džukljan
11 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Jovan Čotra
11 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -32 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Marija Lješković
11 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "JION"

Teodora Drašković
11 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Andrea Jakić
11 god
Oranž pojas
Beogradski karate savez

Nina Jakić
11 god
Oranž pojas
Beogradski karate savez

Magdalena Jovanović
11 god
Oranž pojas
Beogradski karate savez

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -36 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Matea Leovac
11 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Andrea Šakotić
11 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Anđela Mihajlović
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "JION"

Medina Talović
11 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Milica Subotić
11 god
Oranž pojas
Beogradski karate savez

Mia Roksandić
11 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Nataša Šubarić
11 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Petra Markovic
11 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Dejana Blečić
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Tatjana Burić
11 god
Zeleni pojas
Onogost

Teodora Vujanić
10 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -44 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Miljana Džaković
11 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Emira Gjonoviq
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Martina Bošković
11 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Rea Sejdiu
11 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Maša Jovetić
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Nikolina Jovanović
11 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 | Ž | +44 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Martina Bošković
11 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Alea Kelmendi
11 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Ines Terzić
11 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Nina Macura
11 god
Oranž pojas
Beogradski karate savez

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 | M | -37 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Vasilije Laketić
11 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Duško Sošić
12 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Aleksa Jakšić
12 god
Braon pojas
Onogost

Sergej Kurćubić
12 god
Plavi pojas
Karate klub Uzice

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 | M | -42 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Vuk Đurović
12 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Vuk Bajović
12 god
Oranž pojas
Onogost

Ahmed Zoronjić
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Hamza Hamzić
12 god
Braon pojas
"Tuzla" Tuzla

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 | M | -47 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Lazar Rakocevic
11 god
Oranž pojas
Gorstak

Vuk Dragasevic
12 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Marko Lalatović
12 god
Zeleni pojas
Onogost

Aleksandar Krvavac
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 | M | -52 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Vuk Cimbaljević
12 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Vuk Radusinovic
12 god
Plavi pojas
Karate klub Sampion Niksic

Jovan Tomić
12 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 | M | +52 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Vuk Radusinovic
12 god
Plavi pojas
Karate klub Sampion Niksic

Pavle Davidović
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Arijan Džukljan
11 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Adriano Prençi
11 god
Zeleni pojas
KARATE KAMZA

Viktor Rajić
12 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Aleksa Paprica
12 god
Plavi pojas
Ljubisnja

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Darija Savić
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Neda Beljkaš
12 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Agnesa Kollari
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Somea Kutllovci
12 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Jana Radanović
12 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Dina Katana
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Katarina Vukotic
12 god
Plavi pojas
Karate klub Sampion Niksic

Nikolina Marković
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Aleksandra Damjanović
11 god
Zeleni pojas
Onogost

Teodora Dedić
11 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Iva Popović
11 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Miljana Džaković
11 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Mina Boricic
11 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Milica spaic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Rea Sejdiu
11 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Ines Terzić
11 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Tea Maraš
12 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Nina Pešić
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Sofija Jovanović
12 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 | Ž | +50 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Sanja Ristanović
12 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Ivona Vlahović
12 god
Žuti pojas
Gorstak

Alea Kelmendi
11 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Andrea Rakočević
12 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Njomza Ademi
12 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2009 | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 8
David Vulanović
13 god
Braon pojas
Onogost

Lazar Perisic
13 god
Oranž pojas
Gorstak

Marko Laković
13 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

BALŠA VUKČEVIĆ
12 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Vladimir Nedović
12 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Vukašin Jovanović
13 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Vasilije Banović
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Luka Ninković
13 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2009 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 6
David Vulanović
13 god
Braon pojas
Onogost

Ratko Grujic
13 god
Oranž pojas
Gorstak

Matija Mihajlović
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "JION"

Aleksandar Stanišić
12 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "JION"

Aleksandar Đurković
13 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Hamza Hamzić
12 god
Braon pojas
"Tuzla" Tuzla

Kumite | KUMITE DJEČACI 2009 | M | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 3
RADOMIR MADŽAROVIĆ
14 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Aleksandar Vujačić
13 god
Zeleni pojas
Onogost

LAZAR GARDAŠEVIĆ
13 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Kumite | KUMITE DJEČACI 2009 | M | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 6
JOVAN LONČAR
13 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Andrej Ristić
13 god
Plavi pojas
Karate klub Jedinstvo

FILIP JOVIĆ
13 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Pavle Davidović
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

ALEKSA ANDJELIC
13 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Mihailo Toković
12 god
Oranž pojas
Beogradski karate savez

Kumite | KUMITE DJEČACI 2009 | M | +55 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Andrija DESPOTOVIĆ
13 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Balša Nedić
13 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Andrija Rabrenović
13 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Marko Kovacevic
13 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Hervi Palluci
13 god
Zeleni pojas
KARATE KAMZA

Viktor Rajić
12 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Luka Vidaković
13 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2009 | Ž | -39 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Darija Savić
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Dina Katana
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Somea Kutllovci
12 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Jana Radanović
12 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Katarina Velkovski
13 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Jovana Pejić
13 god
Zeleni pojas
Karate klub Uzice

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2009 | Ž | -44 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Lena Lončar
13 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Katarina Janković
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Lara Šakotić
13 god
Zeleni pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Milica Vitor
13 god
Crni pojas 1.DAN
KK"Miloš Delić"Bratunac

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2009 | Ž | -49 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Maša Ćosović
13 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Tara Ćupić
13 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Lena Lončar
13 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Mia Miljanic
13 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

LANA ROSIĆ
13 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Mina Kuzman
13 god
Braon pojas
Onogost

Lamija Softić
14 god
Plavi pojas
"Tuzla" Tuzla

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2009 | Ž | -54 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Mia Miljanic
13 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Sofija Vučković
13 god
Zeleni pojas
Onogost

Katarina Djukic
13 god
Oranž pojas
Gorstak

Srna Rosić
13 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Irina Radović
13 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2009 | Ž | +54 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Elena Martinović
13 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Ivona Vlahović
12 god
Žuti pojas
Gorstak

Mia Baošić
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "JION"

Ariona Ahmeti
13 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Janja Banovic
13 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Njomza Ademi
12 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kate | KATE KADETI | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 8
Luka Klačar
13 god
Braon pojas
KK POTOCI

Vojin Đačić
13 god
Braon pojas
KK POTOCI

David Rondović
14 god
Plavi pojas
KK POTOCI

Andrija DESPOTOVIĆ
13 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Luka Varinac
14 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Vuk Barudžija
14 god
Braon pojas
Beogradski karate savez

Đorđe Cvetković
14 god
Braon pojas
Beogradski karate savez

Pavle Pap
15 god
Braon pojas
Beogradski karate savez

Kate | KATE KADETKINJE | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Izabela Hakanjin
14 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Yllëza Rama
15 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Sonja Ristanović
15 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Sava Jovanović
15 god
Plavi pojas
Karate klub Borac

Ena Slović Beganović
15 god
Plavi pojas
Karate klub FAP Priboj

Kate | KATE JUNIORI | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Marko Đačić
16 god
Braon pojas
KK POTOCI

Vasilije Perovic
18 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub "PANTER"

Andrej Apostoloski
18 god
Crni pojas 1.DAN
Beogradski karate savez

Stefan Ilić
17 god
Braon pojas
Beogradski karate savez

Miloš Purić
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Borac

Kate | KATE JUNIORKE | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 7
Izabela Hakanjin
14 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Yllëza Rama
15 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Tamara Dimitrijević
18 god
Crni pojas 1.DAN
Beogradski karate savez

Kristina Vujić
16 god
Braon pojas
Karate klub Borac

Nevena Stevanović
17 god
Braon pojas
Beogradski karate savez

Bojana Šibalić
17 god
Plavi pojas
Karate klub Borac

Iva Marjanović
17 god
Braon pojas
Beogradski karate savez

Kate | KATE SENIORI | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
Marko Đačić
16 god
Braon pojas
KK POTOCI

Vasilije Perovic
18 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub "PANTER"

Savo Skitnja
32 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Borac

Andrej Apostoloski
18 god
Crni pojas 1.DAN
Beogradski karate savez

Stefan Ilić
17 god
Braon pojas
Beogradski karate savez

Miloš Purić
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Borac

Kate | KATE SENIORKE | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 7
Tamara Dimitrijević
18 god
Crni pojas 1.DAN
Beogradski karate savez

Anastasija Kujavić
20 god
Braon pojas
Karate Klub Bijelo Brdo

Nikolina Vukas
19 god
Braon pojas
Karate Klub Bijelo Brdo

Jovana Milakić
20 god
Braon pojas
Karate Klub Bijelo Brdo

Milica Polužić
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Borac

Jelena Pavić
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Mawashi

Arnela Ovčina
26 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub "KAKATO" Dubrovnik

Kumite | KUMITE KADETI | M | -52 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Aleksandar Pušonja
15 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Balsa Danilovic
14 god
Braon pojas
Gorstak

Branko Lazović
14 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Nikola Vujović
15 god
Zeleni pojas
Onogost

ALEKSA ANDJELIC
13 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Luka Škorić
14 god
Plavi pojas
Karate Klub Mawashi

Uros Dragas
14 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Kumite | KUMITE KADETI | M | -57 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Matija Laketić
14 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Balić Alan
15 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Filip Šoškić
14 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Luka Sudžum
14 god
Braon pojas
Onogost

ĐORĐE KARIĆ
14 god
Žuti pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Aleksandar Vučković
15 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Sava Vukotić
14 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Vukašin Radojević
14 god
Zeleni pojas
Karate klub Uzice

Kumite | KUMITE KADETI | M | -63 kg / Prijavljenih takmičara: 10
Stefan Miljanić
14 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Nenad Đuričić
14 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Niksa Zejak
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "Iskra"

Borjan Šućur
14 god
Plavi pojas
Onogost

Milan Zajović
15 god
Plavi pojas
Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić

Luka Marković
15 god
Zeleni pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Bogdan Milenković
16 god
Braon pojas
Karate Klub MB - SPORT

Nedim Osmanbegović
14 god
Braon pojas
"Tuzla" Tuzla

Lazar Purić
15 god
Braon pojas
Karate klub Borac

Janko Miletić
15 god
Braon pojas
Ljubisnja

Kumite | KUMITE KADETI | M | -70 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Anes Arifaj
14 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Lazar Djurčević
15 god
Braon pojas
Karate klub "Vukovi"

ALIMPIJE ĐURETIĆ
14 god
Zeleni pojas
Karate klub Kondor

Faris Sinanović
15 god
Braon pojas
"Tuzla" Tuzla

Ognjen Tairovski
14 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Rigers Rami
15 god
Plavi pojas
KARATE KAMZA

Kumite | KUMITE KADETI | M | +70 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Stefan Vujisic
14 god
Oranž pojas
Gorstak

ALIMPIJE ĐURETIĆ
14 god
Zeleni pojas
Karate klub Kondor

Adi Pipal+
14 god
Plavi pojas
"Tuzla" Tuzla

Ivan Milikic
14 god
Zeleni pojas
Gorstak

Kumite | KUMITE KADETKINJE | Ž | -47 kg / Prijavljenih takmičara: 10
Jelena Miladinovic
14 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Anastasija Vukotic
14 god
Plavi pojas
Karate klub Sampion Niksic

Mina Kuzman
13 god
Braon pojas
Onogost

Lamija Softić
14 god
Plavi pojas
"Tuzla" Tuzla

Sonja Ristanović
15 god
Žuti pojas
KK POTOCI

TARA PERKOVIC
14 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Katarina Velkovski
13 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Ardisa Sopi
14 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Anastasija Grahovac
14 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Sanja Petrović
14 god
Oranž pojas
KK"Miloš Delić"Bratunac

Kumite | KUMITE KADETKINJE | Ž | -54 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Katarina Djukic
13 god
Oranž pojas
Gorstak

Mateja Pantic
14 god
Žuti pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Anita Kovačević
14 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Erna Gutić
14 god
Plavi pojas
"Tuzla" Tuzla

TARA PERKOVIC
14 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Lana Vukcevic
14 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Kumite | KUMITE KADETKINJE | Ž | +54 kg / Prijavljenih takmičara: 10
Jovana Kotlaja
15 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Sofija Vučković
13 god
Zeleni pojas
Onogost

Ljubica Vlahovic
14 god
Braon pojas
Gorstak

MILANA MILIŠIĆ
15 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Nevena Maraš
15 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Ariona Ahmeti
13 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Anđela Repac
14 god
Plavi pojas
Karate Klub Mawashi

IVANA ŽIVKOVIĆ
14 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Tijana Vidaković
15 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Marija Fundup
14 god
Plavi pojas
Ljubisnja

Kumite | KUMITE JUNIORI | M | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Balša Vojinović
16 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Matija Laketić
14 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Arian Bejta
16 god
Braon pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | KUMITE JUNIORI | M | -61 kg / Prijavljenih takmičara: 9
Balša Vojinović
16 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Ognjen Bjelajac
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Vuk Zogović
16 god
Braon pojas
Karate klub "RIS"

Nenad Đuričić
14 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

MARKO PERIŠIĆ
16 god
Zeleni pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Bogdan Milenković
16 god
Braon pojas
Karate Klub MB - SPORT

Aleksandar Vučković
15 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Matija Đurković
16 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Dušan Roganović
18 god
Crni pojas 1.DAN
Beogradski karate savez

Kumite | KUMITE JUNIORI | M | -68 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Mirza Mehmedović
18 god
Braon pojas
Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić

Dusan Todorovic
18 god
Crni pojas 1.DAN
Gorstak

Lazar Djurčević
15 god
Braon pojas
Karate klub "Vukovi"

LAZAR MADŽAROVIĆ
17 god
Plavi pojas
Karate klub Kondor

Aleksa Šupić
15 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Lado Vuković
16 god
Zeleni pojas
Gorstak

Faris Sinanović
15 god
Braon pojas
"Tuzla" Tuzla

Artiol Prençi
16 god
Braon pojas
KARATE KAMZA

Kumite | KUMITE JUNIORI | M | -76 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Marko Krvavac
17 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Mirza Mehmedović
18 god
Braon pojas
Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić

Ilija Lalić
15 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Adi Pipal+
14 god
Plavi pojas
"Tuzla" Tuzla

Kumite | KUMITE JUNIORI | M | +76 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Stevo Mrdak
17 god
Braon pojas
Karate klub "RIS"

Lazar Potpara
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Nemanja Dragaš
16 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Bogdan Gajić
18 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Filip Prelević
17 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Toni Pipal
16 god
Braon pojas
"Tuzla" Tuzla

Kumite | KUMITE JUNIORKE | Ž | -48 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Jelena Miladinovic
14 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Anastasija Vukotic
14 god
Plavi pojas
Karate klub Sampion Niksic

MILENA VUKČEVIĆ
14 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Ardisa Sopi
14 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | KUMITE JUNIORKE | Ž | -53 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Kalina Ječmenica
17 god
Braon pojas
Karate klub "RIS"

Izabela Hakanjin
14 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Andjela Ivanovic
18 god
Oranž pojas
Gorstak

Lana Vukcevic
14 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Kumite | KUMITE JUNIORKE | Ž | -59 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Kalina Ječmenica
17 god
Braon pojas
Karate klub "RIS"

Anja Nikolić
16 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Andjela Ivanovic
18 god
Oranž pojas
Gorstak

Nevena Maraš
15 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kumite | KUMITE JUNIORKE | Ž | +59 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Jovana Kotlaja
15 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Stefani Selimović
14 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Yllëza Rama
15 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

ADNA ALIBEGIC
18 god
Braon pojas
KARATE-DO LEIBNITZ

Jaredić Zoja
14 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | KUMITE SENIORI | M | -67 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Matija Tanović
19 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Kumite | KUMITE SENIORI | M | -75 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Kristijan Božić
19 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Kumite | KUMITE SENIORI | M | +75 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Ivan Žižić
21 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Pavle Babić
23 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić