ZETA OPEN 2022


ZETA OPEN 2022

Informacije


ZETA OPEN 2022

27. Mar 2022.

26. Mar 2022. @ 19:00h (krajnji rok za prijavu)

JU Srednja mješovita škola Golubovci

Podgorica , Crna Gora

Karate klub "Kondor" Golubovci

Kotizacija: pojedinačno 15 EUR, ekipno 20 EUR


PROPOZICIJE

PRIJAVE: 08:30-09:30

POČETAK TAKMIČENJA 09:30


KATE:

JEDAN ISTI TAKMIČAR IMA PRAVO NASTUPA U SVOJOJ, APSOLUTNOJ I U STARIJOJ KATEGORIJI.

TAIKYOKU-NIVO – početnici, takmičari rade isključivo Taikyokuo kate

 I - NIVO - takmičari rade učeničke i predučeničke kate, mogu ponavljatui istu katu                    

II   i APS -NIVO - takmičari rade kate po izboru,mogu ponavljati katu u svakom 3 krugu, (moraju znati 2 kate), 

    Kadeti-juniori - seniori –rade WKF-pravila

A SINGLE COMPETITION HAS A RIGHT TO ACQUIRED IN YOUR CATEGORY, ABSOLUTE AND IN THE OLD STAGE.  

TAIKYOKU-LEVEL – competitors are performing Taikyoku kata

  I LEVEL - competitors make student and pre-school kata, can repeat in each round

II and APS - LEVELcompetitors are doing kata by choice, repeat every 3 rounds, (must know 2 kata),

            - Cadets-Juniors-Seniors-the absolute level do WKF rules  


BORBE/KUMITE:

2009 i mlađi . 1,5 min sa zaustavljanjem vremena.

Ostali po WKF PRAVILIMA 

2009 and younger. 1.5 min with stop time.

Others by WKF RULES 


ZAŠTITNA OPREMA:

Takmičari moraju imati propisanu opremu, Takmičari nastupaju na sopstvenu odgovornost, 

 Organizator ne snosi odgovornost za  eventualne povrede,     

 Treneri moraju imati sportsku opremu, u protivnom ne mogu biti na tatamiju.

Competitors must have proper equipment. Competitors  -   enter the competition at their own risk, 

 The organizer is not responsible for possible injuries, Coaches must have sports equipment  otherwise they cannot be on the tatami, 

                                           


Kate


Kate | KATE SENIORI | M | Aps. kat.

Kate | KATE SENIORI EKIPNO | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE JUNIORI | M | Aps. kat.

Kate | OSI MUŠKARCI | M | Aps. kat.

Kate | KATE KADETI-JUNIORI EKIPNO | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE KADETI | M | Aps. kat.

Kate | KATE DJEČACI 2008 I NIVO | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | KATE DJEČACI 2008 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Kate | KATE DJEČACI 2009 I NIVO | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | KATE DJEČACI 2009 II NIVO | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | KATE DJEČACI 2009 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO DJEČACI 2009/10 | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE DJEČACI 2010 I NIVO | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | KATE DJEČACI 2010 II NIVO | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | KATE DJEČACI 2010 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Kate | KATE DJEČACI 2011 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEČACI 2011 II NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | KATE DJEČACI 2011 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO DJEČACI 2011/12 | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE DJEČACI 2012 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEČACI 2012 II NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | KATE DJEČACI 2012 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Kate | KATE DJEČACI 2013 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEČACI 2013 II NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | KATE DJEČACI 2013 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO DJEČACI 2013/14 | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE DJEČACI 2014 TAIKYOKU NIVO | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | KATE DJEČACI 2014 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEČACI 2014 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Kate | KATE DJEČACI 2015 TAIKYOKU NIVO | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | KATE DJEČACI 2015 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEČACI 2015 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO DJEČACI 2015 I mlađi | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE DJEČACI 2016 I MLAĐI TAIKYOKU NIVO | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | KATE DJEČACI 2016 I MLAĐI I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEČACI 2016 I MLAĐI APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Kate | KATE SENIORKE | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE SENIORKE EKIPNO | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE JUNIORKE | Ž | Aps. kat.

Kate | OSI ŽENE | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE KADETINJE-JUNIORKE EKIPNO | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE KADETKINJE | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE DJEVOJČICE 2008 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2008 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE DJEVOJČICE 2009 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2009 II NIVO | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | KATE DJEVOJČICE 2009 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO DJEVOJČICE 2009/10 | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 II NIVO | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO DJEVOJČICE 2011/12 | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO DJEVOJČICE 2013/14 | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 TAIKYOKU NIVO | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2914 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 TAIKYOKU NIVO | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO DJEVOJČICE 2015 I mlađi | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE DJEVOJČICE 2016 I MLAĐI TAIKYOKU NIVO | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2016 I MLAĐI I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2016 I MLAĐI APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Kumite


Kumite | KUMITE SENIORI | M | -67 kg

Kumite | KUMITE SENIORI | M | -75 kg

Kumite | KUMITE SENIORI | M | +75 kg

Kumite | KUMITE JUNIORI | M | -55 kg

Kumite | KUMITE JUNIORI | M | -61 kg

Kumite | KUMITE JUNIORI | M | -68 kg

Kumite | KUMITE JUNIORI | M | -76 kg

Kumite | KUMITE JUNIORI | M | +76 kg

Kumite | KUMITE KADETI | M | -52 kg

Kumite | KUMITE KADETI | M | -57 kg

Kumite | KUMITE KADETI | M | -63 kg

Kumite | KUMITE KADETI | M | -70 kg

Kumite | KUMITE KADETI | M | +70 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2009 | M | -40 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2009 | M | -45 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2009 | M | -50 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2009 | M | -55 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2009 | M | +55 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 | M | -37 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 | M | -42 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 | M | -47 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 | M | -52 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 | M | +52 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 | M | -35 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 | M | -40 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 | M | -45 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 | M | -50 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 | M | +50 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 | M | -30 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 | M | -35 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 | M | -40 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 | M | -45 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 | M | +45 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 | M | -35 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 | M | +35 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 | M | +35 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2014 I MLAĐI | M | -30 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2014 I MLAĐI | M | +30 kg

Kumite | KUMITE SENIORKE | Ž | -55 kg

Kumite | KUMITE SENIORKE | Ž | -68 kg

Kumite | KUMITE SENIORKE | Ž | +68 kg

Kumite | KUMITE JUNIORKE | Ž | -48 kg

Kumite | KUMITE JUNIORKE | Ž | -53 kg

Kumite | KUMITE JUNIORKE | Ž | -59 kg

Kumite | KUMITE JUNIORKE | Ž | +59 kg

Kumite | KUMITE KADETKINJE | Ž | -47 kg

Kumite | KUMITE KADETKINJE | Ž | -54 kg

Kumite | KUMITE KADETKINJE | Ž | +54 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2009 | Ž | -39 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2009 | Ž | -44 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2009 | Ž | -49 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2009 | Ž | -54 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2009 | Ž | +54 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -35 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -40 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -45 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -50 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 | Ž | +50 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -32 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -36 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -40 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -44 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 | Ž | +44 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -30 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -34 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -37 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -40 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 | Ž | +40 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2013 | Ž | -34 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2013 | Ž | +34 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2014 I MLAĐI | Ž | -28 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2014 I MLAĐI | Ž | +28 kg

Kontakt osobe

Veljko Brnovic

vejkobrnovic@t-com.me

067514787


Aleksandar Aco Ajković

karateklubkondor@gmail.com

+38269019099


Hoteli

Bilten


Kotizacija

Pojedinačno: 15 €

Ekipno: 20 €

Generalni poredak

Klub Zlatne Srebrne Bronzane
Karate klub Omladinac 19 7 2
Karate klub "Iskra" 14 9 9
Gorstak 12 7 8
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" 12 5 9
KK POTOCI 9 3 3
Karate klub Buducnost 6 13 9
Karate Club Rei 5 3 1
Šotokan tim 5 1 1
Karate klub Kondor 4 7 23
Onogost 4 6 9
BRATSTVO 4 4 4
Клуб Борилачких Спортова требиње 4 2 11
Karate klub Bar 3 3 4
Karate klub "Karate akademija TN" 3 3 3
Karate klub Sampion Niksic 3 2 4
Karate klub Junior 3 1 5
Karate Klub "Stari Grad" Budva 3 1 2
Karate Klub BUDVA 3 0 0
Karate klub "PANTER" 2 8 13
Karate klub "Vukovi" 2 3 3
Karate klub Zandarmerija 1 3 5
KARATE KLUB "JION" 1 2 5
Karate Klub Bijela 1 2 3
Karate Klub "Podgorica" 1 1 5
Karate klub Zeta 1 1 3
Karate Klub Fokus Niksic 1 0 2
Karate klub Jedinstvo 0 5 13
Karate klub SEIKEN 0 2 9
Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić 0 1 1

Kate - Pojedinačno

Kate | KATE DJEČACI 2016 I MLAĐI APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005306 Feim Gurzaković Karate Club Rei
2. MNE004564 Vladimir Konatar Karate klub Jedinstvo

Kate | KATE DJEVOJČICE 2016 I MLAĐI APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003755 Anamarija Janković Karate Club Rei

Kate | KATE DJEVOJČICE 2016 I MLAĐI I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005100 Anja Đuričić Karate klub "Karate akademija TN"

Kate | KATE DJEČACI 2012 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001815 Luka Konatar KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE001751 Memin Gurzaković Karate Club Rei
3. MNE004868 Simon Novaković Karate klub Bar
3. MNE005184 Vuk Zecevic Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEČACI 2015 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005306 Feim Gurzaković Karate Club Rei
2. MNE005423 Pavle Anđić Karate klub SEIKEN

Kate | KATE DJEČACI 2015 TAIKYOKU NIVO | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004286 Nikola Vlahovic Gorstak
2. MNE005133 Petar Pavličić Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE005106 Emin Vodopić Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE005556 MATIJA MARAŠ Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEČACI 2015 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005139 Uroš Mirković Karate klub "Karate akademija TN"
2. MNE005169 Blagoje Lalevic Karate klub "PANTER"
3. MNE005211 petar djurkovic Karate klub Buducnost
3. MNE005117 Leis Pirović Karate klub "Karate akademija TN"

Kate | KATE DJEČACI 2014 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE002207 Petar Dragnić Karate Klub BUDVA
2. MNE004847 David Vukmarković Karate klub Bar
3. MNE004565 Filip Radojević Karate klub Jedinstvo
3. MNE005163 Vasilije Rajović Karate klub Zeta

Kate | KATE DJEČACI 2011 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001849 Hristijan Zaov Karate klub "Iskra"
2. MNE005343 David Cicović Karate klub Bar
3. MNE001068 DAMJAN VUKČEVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE005164 Vuk Šarčević Karate klub Zeta

Kate | KATE DJEČACI 2014 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003916 Milovan Jankovic Gorstak
2. MNE003870 Aleksa Krstajic Karate klub Buducnost
3. MNE004899 Ahmed Balić Karate klub Jedinstvo

Kate | OSI MUŠKARCI | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005330 Ilija Kovačević Karate klub "Iskra"

Kate | KATE DJEČACI 2013 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005120 Luka Đukanović Karate klub "Karate akademija TN"
2. MNE005124 Lukas Kestner Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE001710 Filip Popovic Karate Klub "Podgorica"
3. MNE005206 Marko Ilicic Karate klub Buducnost

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005239 Marija ZINDOVIĆ KK POTOCI
2. MNE001618 Nina Đurović KK POTOCI
3. MNE005519 Anja Đurović Karate klub Junior

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003027 JOVANA VUKOVIĆ Karate Klub Bijela
2. WKF003966 IVANA KOVAČEVIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње
3. MNE005559 MILICA VUKČEVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE005476 Kristina Đurović Karate klub Bar

Kate | KATE DJEČACI 2012 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE002202 Mark Ciganok Karate Klub BUDVA
2. MNE001766 Mladjan Ramovic Karate klub Buducnost
3. MNE001818 Tarik Nikezić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE003813 MAKSIM VUCELJIC Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEČACI 2012 II NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE002202 Mark Ciganok Karate Klub BUDVA
2. MNE000442 Amar Čobović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE004548 Lazar Ivanovic Karate klub "PANTER"
3. MNE001810 Edonis Kraja KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004195 Lara Savovi' Karate klub Junior
2. MNE001168 Zerina Ličina Karate klub Jedinstvo
3. MNE005564 SARA LUKAČEVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE001673 Djikanovic Lana Karate klub Buducnost

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004300 Tasa Scepanovic Gorstak
2. MNE001708 Aleksandra Ćetković Karate Klub "Podgorica"
3. MNE004156 Antonela Zvicer Karate Klub "Podgorica"
3. MNE004176 Milica Djuranovic Karate Klub "Podgorica"

Kate | KATE DJEČACI 2011 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000281 Dušan Borović KK POTOCI
2. MNE003813 MAKSIM VUCELJIC Karate klub "PANTER"
3. MNE005411 Boško Anđić Karate klub SEIKEN
3. MNE003744 Vanja Vujosevic Karate klub Buducnost

Kate | KATE DJEČACI 2011 II NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004081 Sergej Laković Karate klub Bar
2. MNE003098 Vito cerovic Karate klub "PANTER"
3. MNE004034 Imran Skoko Karate klub Jedinstvo
3. MNE003099 Aleksa Kraljevic Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEČACI 2013 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001614 Jakov Cupara KK POTOCI
2. MNE004056 Luka Bulatović Karate klub "Iskra"
3. MNE001765 Lazar Popovic Karate klub Buducnost
3. MNE004563 Bogdan Konatar Karate klub Jedinstvo

Kate | KATE DJEČACI 2013 II NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004077 Aleksa Đukić Karate klub Bar
2. MNE003877 Nikola Petanovic Karate klub Buducnost
3. MNE005408 Aleksa Novićević Karate klub SEIKEN
3. MNE004973 Matija Milošević Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | KATE DJEČACI 2009 I NIVO | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001711 Ilija Mijovic Karate Klub "Podgorica"
2. MNE001066 VASILIJE STOJANOVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE001065 MATIJA BOLJEVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE005563 PETAR KALUĐEROVIĆ Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEČACI 2009 II NIVO | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004789 Vasilije Banović Karate klub "Iskra"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2914 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003725 Milica Đurović Karate klub Junior
2. MNE003724 Lorena Pajović Karate klub Junior
3. MNE005246 Nikolija BRAŠNJO KK POTOCI
3. MNE004204 Nadja Zivkovic Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000049 Nataša Šubarić KK POTOCI
2. MNE000322 Matea Leovac KK POTOCI
3. MNE003727 Andja Koprivica Karate klub Buducnost
3. MNE004036 Nija Rovčanin Karate klub Jedinstvo

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004192 Lena Ivanišević Karate klub Junior
2. MNE003798 Emira Gjonoviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE001784 Jana Krivokapić Karate klub SEIKEN
3. MNE005539 BOŽANA AJKOVIĆ Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEČACI 2009 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000039 Luka Klačar KK POTOCI
2. MNE000861 Nikola Stanisic Karate klub "Iskra"
3. MNE000089 Maksim Veskovic Karate klub "PANTER"
3. MNE000204 Ivo Bulatovic Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000279 Neda Beljkaš KK POTOCI
2. MNE000478 Agnesa Kollari KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE003914 Vesna Anđušić Karate klub Kondor
3. MNE004579 IVONA BRNOVIC Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003978 ANA BODIROGA Клуб Борилачких Спортова требиње
2. MNE004538 Anja Bulatovic Karate klub "PANTER"
3. MNE004302 Aleksandra Visnjic Gorstak
3. MNE003330 Lana Lalević Karate klub Jedinstvo

Kate | KATE DJEVOJČICE 2008 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000852 Mia Ramovic Karate klub Buducnost
2. MNE000127 Tamara Klisić Karate klub "Iskra"
3. MNE000226 Leonora Vujovic Karate klub "PANTER"
3. MNE000874 Vasilisa Miranović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEČACI 2008 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000106 Aleksa Vujošević Karate klub "Iskra"
2. MNE000125 Đorđe Medojević Karate klub "Iskra"
3. MNE000973 Armin Gurzaković Karate Club Rei

Kate | KATE DJEVOJČICE 2008 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004457 Lana Vukcevic Karate klub Kondor
2. MNE001059 MILENA VUKČEVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE000950 Stefani Selimović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE005145 Barbara Rajković Karate klub Zeta

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004852 Kalina Sjekloća Karate klub Bar
2. MNE005096 Andrea Pavličić Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE005123 Zejneba Vodopić Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE005218 Sofija Raspopovic Karate klub Buducnost

Kate | KATE DJEVOJČICE 2009 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004301 Andrea Bojic Gorstak
2. MNE004303 Tamara Visnjic Gorstak
3. MNE004870 Stanislava Mališić Karate klub Bar
3. MNE005506 Helena Opačić Karate Klub "Podgorica"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2009 II NIVO | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000569 Katarina Janković KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE000066 Lena Lončar KK POTOCI
3. MNE004037 Rebeka Rovčanin Karate klub Jedinstvo

Kate | KATE JUNIORI | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000617 Danilo Raonic Karate klub "Iskra"

Kate | KATE KADETI | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000039 Luka Klačar KK POTOCI
2. MNE000106 Aleksa Vujošević Karate klub "Iskra"
3. MNE001853 Nikola Berilazic Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003882 Andrea Ćorović Karate Klub "Stari Grad" Budva
2. MNE001688 Sofia Popovic Karate klub Buducnost
3. MNE001676 Hana Micunovic Karate klub SEIKEN
3. MNE003795 Naira Pelinku KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003878 Nina Krulj Karate klub Buducnost
2. MNE003735 Katarina Novakovic Karate klub Buducnost
3. MNE004181 Petra Kovačević Karate klub SEIKEN
3. MNE004191 Kristina Đokić Karate klub Junior

Kate | KATE JUNIORKE | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000678 Ivana Vidojević Šotokan tim
2. MNE001221 Danica Radovanović Karate klub Buducnost
3. MNE004014 Jovana Ćuk KARATE KLUB "JION"
3. MNE004033 Bojana Moračanin Karate klub Jedinstvo

Kate | KATE KADETKINJE | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000127 Tamara Klisić Karate klub "Iskra"
2. MNE000852 Mia Ramovic Karate klub Buducnost
3. MNE005362 Esma Agović Karate klub Bar
3. MNE005558 MILENA RAKOVIĆ Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEČACI 2010 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000281 Dušan Borović KK POTOCI
2. MNE001926 Drazen Sutovic Karate klub Buducnost
3. MNE001945 Aleksa Đurović Karate klub Junior
3. MNE000757 Uroš Stevović Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | KATE DJEČACI 2010 II NIVO | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000757 Uroš Stevović Karate Klub "Stari Grad" Budva
2. MNE001680 Lazar Djikanovic Karate klub Buducnost
3. MNE000454 Marko Konatar KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE003711 Dimitrije Lašić Karate klub Junior

Kate | KATE DJEČACI 2010 I NIVO | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005161 Vasilije Dabanović Karate klub Zeta
2. MNE005363 Hamza Nikezić Karate klub Bar
3. MNE005524 Luka Minić Karate klub Junior
3. MNE005511 Miomir Babović Karate Klub "Podgorica"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 II NIVO | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004053 Nina Pešić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE004221 Andja Banovic Karate klub "PANTER"
3. MNE003912 Tea Maraš Karate klub Kondor

Kate - Ekipno

Kate | KATE EKIPNO DJEČACI 2015 I mlađi | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub "PANTER" MNE005169 Blagoje Lalevic
MNE005173 Djordje Bulatovic
MNE005230 Filip Bulatovic

Kate | KATE EKIPNO DJEVOJČICE 2015 I mlađi | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate Club Rei MNE003755 Anamarija Janković
MNE003754 Melina Gurzakovic
MNE005311 Maisa Duraković
2. Gorstak MNE004295 Vladana Pekovic
MNE004291 Ljubica Abramovic
MNE004292 Masa Scepanovic
3. Karate klub "PANTER" MNE005174 Isidora Covic
MNE005182 Vasilisa Jovanovic
MNE005227 Anastasija Kamaljevic

Kate | KATE SENIORI EKIPNO | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Buducnost MNE001038 Rijad Mandic
MNE000826 Filip Bakic
MNE000853 Milos Gorovic

Kate | KATE SENIORKE EKIPNO | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Buducnost MNE000827 Mila Mrakovic
MNE000856 Dzena Canovic
MNE000864 Masa Djukanovic

Kate | KATE KADETI-JUNIORI EKIPNO | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub "PANTER" MNE000204 Ivo Bulatovic
MNE001643 Danilo Kaleski
MNE001853 Nikola Berilazic

Kate | KATE KADETINJE-JUNIORKE EKIPNO | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000874 Vasilisa Miranović
MNE000950 Stefani Selimović
MNE000515 Yllëza Rama
2. Karate klub Buducnost MNE000852 Mia Ramovic
MNE001221 Danica Radovanović
MNE001474 Emina Efović

Kate | KATE EKIPNO DJEVOJČICE 2009/10 | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000478 Agnesa Kollari
MNE000569 Katarina Janković
MNE004053 Nina Pešić
2. Karate klub Jedinstvo MNE003330 Lana Lalević
MNE004037 Rebeka Rovčanin
MNE004032 Andrijana Moračanin
3. Karate klub "PANTER" MNE000226 Leonora Vujovic
MNE004221 Andja Banovic
MNE004538 Anja Bulatovic

Kate | KATE EKIPNO DJEČACI 2009/10 | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate Klub "Stari Grad" Budva MNE000328 Andrej Božović
MNE000757 Uroš Stevović
MNE001003 Mario Popović
2. Karate klub "PANTER" MNE004577 Marko Sekularac
MNE005180 Sreten Vlaovic
MNE005226 Aleksandar Kamaljevic

Kate | KATE EKIPNO DJEČACI 2013/14 | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Buducnost MNE001765 Lazar Popovic
MNE003731 David Kovacevic
MNE003870 Aleksa Krstajic
2. Karate Klub "Stari Grad" Budva MNE003883 Đorđe Šuleić
MNE004973 Matija Milošević
MNE005328 Matija Ćorović
3. Karate klub Jedinstvo MNE004565 Filip Radojević
MNE004563 Bogdan Konatar
MNE004899 Ahmed Balić
3. Karate klub "PANTER" MNE005165 Agron Ujkaj
MNE005178 Petar Nedovic
MNE005176 Marko Popovic

Kate | KATE EKIPNO DJEVOJČICE 2013/14 | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Buducnost MNE001688 Sofia Popovic
MNE003735 Katarina Novakovic
MNE003878 Nina Krulj
2. Karate klub Zeta MNE005154 Mija Ajković
MNE005146 Danica Miranović
MNE005497 Tijana Popović
3. Karate klub SEIKEN MNE001676 Hana Micunovic
MNE004181 Petra Kovačević
MNE005409 Ana Spahić
3. Karate klub SEIKEN MNE005410 Anastasija Popović
MNE005417 Katarina Radonjić
MNE005420 Neda Pićurić

Kate | KATE EKIPNO DJEVOJČICE 2011/12 | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KK POTOCI MNE000049 Nataša Šubarić
MNE000322 Matea Leovac
MNE001618 Nina Đurović
2. Karate klub "PANTER" MNE000205 Visnja Bulatovic
MNE000234 Sara Zivkovic
MNE005179 Sofija Sekularac
3. Karate klub Jedinstvo MNE001168 Zerina Ličina
MNE001883 Teodora Šebek
MNE004040 Teodora Drašković

Kate | KATE EKIPNO DJEČACI 2011/12 | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000442 Amar Čobović
MNE001815 Luka Konatar
MNE001818 Tarik Nikezić
2. Karate klub "PANTER" MNE005172 David Ujkaj
MNE005177 Niksa Nikitovic
MNE005184 Vuk Zecevic
3. Karate klub "PANTER" MNE003098 Vito cerovic
MNE003099 Aleksa Kraljevic
MNE005175 Luka Bulatovic
3. Karate klub SEIKEN MNE000716 Branko Zenović
MNE001778 Bogdan Boljević
MNE005411 Boško Anđić

Kumite - Pojedinačno

Kumite | KUMITE DJEČACI 2014 I MLAĐI | M | +30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004312 JAKSA MARINOVIC Karate klub Omladinac
2. MNE005023 Uroš Bojanović Karate klub SEIKEN
3. WKF005399 SERGEJ BRKIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње
3. WKF005398 STRAHINJA PAMUČINA Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 | M | +50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001825 Gavrilo Joličić Karate klub "Iskra"
2. MNE001009 Petar Mrvaljevic Karate klub Sampion Niksic
3. MNE000868 Lazar Lazovic Karate klub Buducnost

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -44 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003798 Emira Gjonoviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE001674 Djurdja Todorovic Karate klub Buducnost
3. MNE005340 Maša Jovetić Karate klub Sampion Niksic
3. MNE003697 Martina Bošković KK POTOCI

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001645 Veselin Skataric Karate klub Omladinac
2. MNE004596 Nikola Sinistaj Karate klub Omladinac
3. MNE003881 Vukan Popovic Karate klub Buducnost
3. MNE003891 Filip Radojević Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | KUMITE JUNIORI | M | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000514 Arian Bejta KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | KUMITE JUNIORI | M | -61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000695 Sergej Cimbaljević Šotokan tim

Kumite | KUMITE JUNIORI | M | -76 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004048 Dalibor Dragojevic Karate klub Omladinac

Kumite | KUMITE JUNIORKE | Ž | +59 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF001264 ANASTASIJA KOPRIVICA Клуб Борилачких Спортова требиње
2. MNE001395 Sara Abramović Karate klub "Iskra"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004053 Nina Pešić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE001691 Tijana Vujisic Karate klub Buducnost

Kumite | KUMITE JUNIORKE | Ž | -53 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000788 Andjela Ivanovic Gorstak
2. MNE001221 Danica Radovanović Karate klub Buducnost

Kumite | KUMITE JUNIORKE | Ž | -59 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000788 Andjela Ivanovic Gorstak
2. MNE005391 Saška Smolović BRATSTVO

Kumite | KUMITE JUNIORKE | Ž | -48 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000192 Helena Backovic Karate klub Omladinac

Kumite | KUMITE SENIORI | M | +75 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000917 Nikola Vuletic BRATSTVO
2. MNE000590 Pavle Babić Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić

Kumite | KUMITE SENIORI | M | -67 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001150 Matija Tanović Onogost

Kumite | KUMITE SENIORKE | Ž | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000505 Jelana Mijušković Onogost

Kumite | KUMITE SENIORKE | Ž | -68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000469 Diellëza Rama KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | KUMITE SENIORKE | Ž | +68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005384 Anđela Kalezić BRATSTVO

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003964 DIMITRIJE ATELJEVIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње
2. MNE003132 BOGDAN MADŽAROVIĆ Karate klub Kondor
3. WKF003967 STEFAN KOPRIVICA Клуб Борилачких Спортова требиње
3. WKF005397 MARKO KULJIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -34 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003862 Nevena Rasovic BRATSTVO

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2013 | Ž | -34 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004320 Jovana Perunović Onogost
2. MNE005316 Staša Petričević Karate klub "Vukovi"
3. MNE003923 Milica Iković Karate klub "Iskra"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2014 I MLAĐI | M | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004313 VUK PERAZIC Karate klub Omladinac
2. MNE003908 Jovan Anđušić Karate klub Kondor
3. MNE003041 Aleksa Bojic Gorstak
3. MNE004555 Petar Mikulic Karate Klub Bijela

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2013 | Ž | +34 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004020 Milena Piljević KARATE KLUB "JION"
2. MNE001752 Mia Prelević Karate Club Rei
3. MNE003795 Naira Pelinku KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE005314 Darija Novković Karate klub "Vukovi"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 | Ž | +44 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005573 Ines Terzić Karate klub Omladinac
2. MNE005575 Andrijana Gojkovic Karate klub Omladinac
3. MNE004775 Jovanović Kristina Karate klub "Iskra"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -32 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003920 Martina Todorović Karate klub "Iskra"
2. MNE004016 Marija Lješković KARATE KLUB "JION"
3. MNE004040 Teodora Drašković Karate klub Jedinstvo
3. WKF004660 MIA GRGIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001068 DAMJAN VUKČEVIĆ Karate klub Kondor
2. MNE005574 Lazar Osmajić Karate klub Omladinac
3. WKF001865 PAVLE TOMAŠEVIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње
3. MNE004034 Imran Skoko Karate klub Jedinstvo

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 | Ž | +40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001752 Mia Prelević Karate Club Rei
2. MNE005576 Sofija Jovanović Karate klub Omladinac

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -37 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003920 Martina Todorović Karate klub "Iskra"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003920 Martina Todorović Karate klub "Iskra"
2. MNE005452 Katarina Šuković Karate klub "Iskra"
3. MNE002871 IVA VUKČEVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE004665 Ena Popovic Karate Klub Bijela

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005338 Jana Radusinović Karate klub Sampion Niksic
2. MNE003127 ANĐELKA POPOVIĆ Karate Klub Bijela
3. MNE003861 Nevena Maras BRATSTVO

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 | M | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004141 Todor Klikovac Karate klub Kondor
2. MNE001818 Tarik Nikezić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE003924 Mitar Čvorović Karate klub "Iskra"
3. MNE001829 Vuk Abramović Karate klub "Iskra"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001815 Luka Konatar KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE004008 David Knežević KARATE KLUB "JION"
3. WKF004676 STEFAN BJELICA Клуб Борилачких Спортова требиње
3. MNE005014 Stefan Krulanović Onogost

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2014 I MLAĐI | Ž | +28 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005588 Drobnjak Lara Karate klub Omladinac
2. MNE003754 Melina Gurzakovic Karate Club Rei
3. MNE004542 Ksenija Bojanić KARATE KLUB "JION"
3. MNE004023 Nađa Vučeljić KARATE KLUB "JION"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 | M | +45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004132 Vuk Dragojevic Karate klub Omladinac
2. MNE001816 Rejan Hardolli KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE003867 Jovan Vulevic BRATSTVO
3. MNE005014 Stefan Krulanović Onogost

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000217 Petra Markovic Karate klub Omladinac
2. MNE005385 Darija Maraš BRATSTVO
3. MNE003749 Dejana Blečić Karate klub Sampion Niksic
3. MNE005016 Tatjana Burić Onogost

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -36 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003889 Andrea Šakotić Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE005015 Teodora Perović Onogost
3. WKF003977 EMA BODIROGA Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | KUMITE KADETKINJE | Ž | -54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000132 Una Rakovic Karate klub Omladinac
2. MNE001029 Katarina Djukic Gorstak
3. MNE004139 Nevena Maraš Karate klub Kondor
3. MNE003700 Sonja Ristanović KK POTOCI

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001645 Veselin Skataric Karate klub Omladinac
2. MNE003043 Uroš Samardžić Gorstak
3. MNE005013 Uroš Krulanović Onogost
3. MNE000442 Amar Čobović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 | M | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003049 Luka Djuric Gorstak
2. MNE005341 Andrej Vuković Karate klub Sampion Niksic
3. MNE004568 Ljubo Lalatovic Onogost
3. MNE004007 Darko Šćepanović KARATE KLUB "JION"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001645 Veselin Skataric Karate klub Omladinac
2. MNE003134 Boško Matović Šotokan tim
3. MNE000881 Milos Gagovic Karate klub Sampion Niksic
3. MNE001000 Lazar Rakocevic Gorstak

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003047 Nemanja Dožić Gorstak
2. MNE005017 Vasilj Popovic Onogost
3. WKF004657 MARKO MUMALO Клуб Борилачких Спортова требиње
3. WKF005401 BALŠA SREDANOVIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 | M | +35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003043 Uroš Samardžić Gorstak

Kumite | KUMITE DJEČACI 2009 | M | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004109 Vuk ŠKATARIĆ Karate klub "Vukovi"
2. MNE001725 Pavle Rasovic BRATSTVO
3. MNE000361 Petar Riha Karate Klub Bijela

Kumite | KUMITE DJEČACI 2009 | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000690 Radovan Đurović Šotokan tim
2. MNE003328 Vladimir Nedović Karate klub Jedinstvo
3. MNE000659 David Vulanović Onogost
3. MNE001067 BALŠA VUKČEVIĆ Karate klub Kondor

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2009 | Ž | +54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004309 Janja Banovic Karate klub Omladinac
2. MNE000630 Sofija Vučković Onogost
3. MNE003917 Ivona Vlahović Gorstak
3. WKF005442 Nadja Stojceski Karate klub Zandarmerija

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2009 | Ž | -44 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003053 Mina Kuzman Onogost
2. MNE005587 Sara Krackovic Karate klub "Vukovi"
3. MNE004570 Sara Popović Karate klub "Vukovi"
3. MNE004013 Jelena Marković KARATE KLUB "JION"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2009 | Ž | -39 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005571 Katarina Velkovski Karate klub Omladinac
2. WKF005441 Katarina Ristic Karate klub Zandarmerija
3. MNE004906 SIMONA DAVIDOVIĆ Karate klub Kondor

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2014 I MLAĐI | Ž | -28 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005577 Itana Grbović Karate klub Omladinac
2. MNE005586 Ksenija Cicmil Karate klub Omladinac
3. MNE003922 Mija Iković Karate klub "Iskra"
3. MNE005579 Sofija Osmajić Karate klub Omladinac

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2009 | Ž | -49 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000018 Tara Ćupić Karate klub "Iskra"
2. MNE003053 Mina Kuzman Onogost
3. WKF001271 LANA ROSIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње
3. MNE001012 Jovana Vujisic Gorstak

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2009 | Ž | -54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001029 Katarina Djukic Gorstak
2. MNE000630 Sofija Vučković Onogost
3. MNE005390 Nađa Rasović BRATSTVO
3. MNE000681 Saša Cerovina Šotokan tim

Kumite | KUMITE KADETKINJE | Ž | -47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000132 Una Rakovic Karate klub Omladinac
2. MNE001059 MILENA VUKČEVIĆ Karate klub Kondor
3. WKF005435 Masa Miranovic Karate klub Zandarmerija
3. MNE004179 Sara Kračković Karate klub "Vukovi"

Kumite | KUMITE KADETKINJE | Ž | +54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000034 Nadja Boricic Karate klub Omladinac
2. WKF005437 Jana Popovic Karate klub Zandarmerija
3. MNE004139 Nevena Maraš Karate klub Kondor
3. MNE000760 Ljubica Vlahovic Gorstak

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000478 Agnesa Kollari KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE005580 Teodora Dedić Karate klub Omladinac

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000180 Mina Boricic Karate klub Omladinac
2. MNE004485 Milica spaic Karate klub Omladinac
3. WKF005440 Andjelija Ugarak Karate klub Zandarmerija
3. MNE003912 Tea Maraš Karate klub Kondor

Kumite | KUMITE DJEČACI 2009 | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001729 Miljan Suskavcevic BRATSTVO
2. MNE001065 MATIJA BOLJEVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE000791 Ratko Grujic Gorstak
3. MNE000659 David Vulanović Onogost

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004906 SIMONA DAVIDOVIĆ Karate klub Kondor
2. MNE004569 Sara Popović Karate klub "Vukovi"
3. MNE004776 Nikolina Marković Karate klub "Iskra"
3. MNE001019 Katarina Vukotic Karate klub Sampion Niksic

Kumite | KUMITE JUNIORI | M | +76 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000879 Nemanja Dragaš Karate klub "Iskra"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 | M | -47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001000 Lazar Rakocevic Gorstak
2. MNE000361 Petar Riha Karate Klub Bijela
3. MNE003049 Luka Djuric Gorstak
3. MNE005407 Slobodan Djukić Karate klub "Iskra"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 | M | -42 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000692 Stefan Birovljev Šotokan tim
2. MNE001635 Vuk Bajović Onogost
3. MNE004130 Aleksa Jakšić Onogost

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 | M | -37 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000033 Vladimir Raičević Karate klub "Iskra"
2. MNE003325 Duško Sošić Karate klub Jedinstvo
3. WKF005446 Pavle Seizovic. Karate klub Zandarmerija
3. MNE004130 Aleksa Jakšić Onogost

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 | M | +52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001010 Vuk Radusinovic Karate klub Sampion Niksic
2. MNE001219 Ivan Dijanić Karate klub "Iskra"
3. MNE003326 Jovan Tomić Karate klub Jedinstvo
3. MNE001827 Pavle Davidović Karate klub "Iskra"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2009 | M | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000682 Nemanja Gecaj Šotokan tim
2. WKF005445 Filip Simanic Karate klub Zandarmerija
3. MNE003825 ALEKSA ANDJELIC Karate klub Omladinac
3. MNE001082 RADOMIR MADŽAROVIĆ Karate klub Kondor

Kumite | KUMITE DJEČACI 2009 | M | +55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF001263 NIKOLA KOPRIVICA Клуб Борилачких Спортова требиње
2. WKF001270 VUK TOMAŠEVIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње
3. MNE005544 FILIP KLIKOVAC Karate klub Kondor

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 | M | -52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001010 Vuk Radusinovic Karate klub Sampion Niksic
2. MNE001827 Pavle Davidović Karate klub "Iskra"
3. MNE000454 Marko Konatar KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE004129 Andrija Rakočević Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | KUMITE KADETI | M | -70 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001161 Lazar Djurčević Karate klub "Vukovi"
2. MNE001076 ALIMPIJE ĐURETIĆ Karate klub Kondor
3. MNE004559 LUKA STANOVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE004137 Ivan Klikovac Karate klub Kondor

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 | Ž | +50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF005444 Ljubica Popovic Karate klub Zandarmerija
2. MNE003917 Ivona Vlahović Gorstak
3. MNE004186 Teodora Vulevic BRATSTVO
3. MNE000732 Ira Mijović Karate klub SEIKEN

Kumite | KUMITE KADETI | M | -52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000199 Jusuf Saljiu Karate klub Omladinac
2. MNE000789 Balsa Danilovic Gorstak
3. MNE001082 RADOMIR MADŽAROVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE001065 MATIJA BOLJEVIĆ Karate klub Kondor

Kumite | KUMITE KADETI | M | +70 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000998 Stefan Vujisic Gorstak
2. MNE004112 Ivan Milikic Gorstak
3. WKF005439 Uros Ugarak Karate klub Zandarmerija

Kumite | KUMITE KADETI | M | -63 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000133 Stefan Miljanić Karate klub "Iskra"
2. MNE005393 Slaven Vulevic BRATSTVO
3. MNE000594 Milan Zajović Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić
3. MNE005402 Filip Vlahović Karate klub "Iskra"

Kumite - Ekipno

Kate - Pojedinačno

Kate - Ekipno

Kumite - Pojedinačno

Kumite - Ekipno

Ukupno prijava / klubovi / države: 804 / 32 / 3 Ispis

Prijavljeni klubovi

Prijavljeni takmičari

Kate | KATE DJEČACI 2016 I MLAĐI TAIKYOKU NIVO | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Jakov Janović
6 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Feim Gurzaković
6 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Djordje Bulatovic
5 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Pavle Žorić
6 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Bogdan Radulović
6 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

DUŠAN TRIPUNOVIĆ
5 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEVOJČICE 2016 I MLAĐI TAIKYOKU NIVO | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Anja Mijović
6 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Vasilisa Jovanovic
4 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Milica Kovačević
5 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Anđelija Vukanović
6 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Nikolina Bulatović
6 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

KLARA BRNOVIĆ
6 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEČACI 2016 I MLAĐI I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Mihailo Peličić
6 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Vladimir Konatar
6 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Oleg Radulović
6 god
Bijeli pojas
Karate klub Junior

Viktor Vukmarković
6 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Miloš Miranović
6 god
Bijeli pojas
Karate klub Junior

Kate | KATE DJEVOJČICE 2016 I MLAĐI I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 1
Anja Đuričić
6 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Kate | KATE DJEČACI 2016 I MLAĐI APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
Vladimir Konatar
6 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Feim Gurzaković
6 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Kate | KATE DJEČACI 2015 TAIKYOKU NIVO | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 14
Nikola Vlahovic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Zoran Jovanović
7 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Emin Vodopić
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Petar Pavličić
6 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Uroš Skrobanović
6 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Filip Bulatovic
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

David Otašević
6 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Edis Adrović
6 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Andrija Opančina
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Ognjen Rakovic
6 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Viktor Vuković
6 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

ANDREJ DJURIĆ
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

MATIJA MARAŠ
7 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

NIKOLA BATROVIĆ
6 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 TAIKYOKU NIVO | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 20
Melina Gurzakovic
6 god
Oranž pojas
Karate Club Rei

Vladana Pekovic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Ljubica Abramovic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Masa Scepanovic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Itana Jovanović
7 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

VASILIJA DRAKIĆ
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Sofija Ocokoljić
7 god
Oranž pojas
Karate Klub BUDVA

Mila Jonović
6 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Isidora Covic
6 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Anastasija Kamaljevic
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Hana Mujić
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Staša Kosović
6 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Mia Krivokapic
6 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Maša Todorović
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Nađa Rovčanin
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Doroteja Zvizdojević
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Nađa Brajković
6 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Darija Šarčević
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

JANA VUKČEVIĆ
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

LORENA MADŽAROVIĆ
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEČACI 2015 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 12
Sava Radulović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Maid Alomerović
6 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Vasilije Borozan
6 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Blagoje Lalevic
7 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Adam Gjorgjievski
6 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Jakša Čađenović
6 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Uroš Mirković
6 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Leis Pirović
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

petar djurkovic
6 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Luka Ilincic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Aleksa Mićović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Aleksa Paunović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 11
Sofija Aleksić
7 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Lucija Milićević
6 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Mona Desančić
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Milica Vasiljević
6 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Tamara Rašović
6 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Adriana Ljuljđuraj
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Lejna Čoković
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Mina Milošević
6 god
Oranž pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Nađa Aranitović
6 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Ksenija Radović
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Glorija Raspopovic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Kate | KATE DJEČACI 2015 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
Feim Gurzaković
6 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Pavle Anđić
6 god
Bijeli pojas
Karate klub SEIKEN

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
Melina Gurzakovic
6 god
Oranž pojas
Karate Club Rei

Maisa Duraković
6 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Klara Popović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Kate | KATE DJEČACI 2014 TAIKYOKU NIVO | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 21
Jovan Anđušić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Ognjen Bojic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Lazar Lakicevic
7 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Karlo Kovacic
8 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Boris Covic
8 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Agron Ujkaj
8 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Filip Pešterac
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Viktor Jovović
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Aleks Kaluđerović
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Stefan Kovačević
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Vasilije Rajović
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Dušan Skrobanović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Jakov Ajković
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Miloš Peković
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Matija Ćorović
7 god
Oranž pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Hamza Hadžiburić
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Jovan Radulović
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Vitomir Rovčanin
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Novak Kljajić
7 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Vuk Vukčević
7 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

LAZAR KLIKOVAC
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 TAIKYOKU NIVO | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 15
Marija Gracun
8 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Maja Bulatovic
8 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

IDA BODIROGA
7 god
Bijeli pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Anika Krkotić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Tea Jankovic
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Jana Jovanovic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Jana Delibašić
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Mija Ajković
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Danica Miranović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Tijana Popović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Darija Knežević
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Asija Đonbaljaj
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

IVA DJURIĆ
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

TEODORA DJURIĆ
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

JOVANA MARAŠ
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEČACI 2014 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 16
Petar Dragnić
8 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Ivo Martinovic
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Buducnost

Jovan Lalić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Vuk Bojovic
7 god
Oranž pojas
Gorstak

Filip Radojević
7 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Nikša Radenović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

David Vukmarković
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Darian Škrielj
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Dušan Vukasović
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Uroš Rakočević
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Vasilije Ilić
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Pavle Marković
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Stefan Kovačević
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Vasilije Rajović
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Strahinja Mujovic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Omer Hodžić
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 12
Daša Desančić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Džana Muzurović
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Zulejha Murati
8 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Barbara Nikčević
8 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Mišel Nikčević
8 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Zoja Novaković
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Teodora Buntić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Rijana Canović
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Sofija Bogdanović
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Mija Ajković
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Nadila Hodzic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Anđela Đurović
8 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Kate | KATE DJEČACI 2014 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 8
David Kovacevic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Đorđe Šuleić
7 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Aleksa Krstajic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Jovan Anđušić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Milovan Jankovic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Filip Radojević
7 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Ahmed Balić
7 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Marko Popovic
7 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2914 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Milica Đurović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Junior

Lorena Pajović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Junior

Nadja Zivkovic
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Nikolija BRAŠNJO
7 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Kate | KATE DJEČACI 2013 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 34
Filip Popovic
9 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

ALEKSA RIHA
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

BOGDAN MADŽAROVIĆ
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Ognjen Radmanović
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Vasilije Aleksić
8 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Neven Maraš
8 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Ervin Muzurović
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Ognjen Asanović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Pavle Jovanovic
9 god
Žuti pojas
Gorstak

Luka Bajraktarovic
9 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Vasilije Begovic
8 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Milo Strugar
9 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Aleksandar Matović
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Aldin Sokolaj
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Ahmed Međedović
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Leon Ljuljđuraj
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Andrija Krivokapić
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Balša Knežević
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Andrija Mijovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Petar Nedovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Vasilije Lutovac
8 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Andrija Radulović
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Lukas Kestner
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Luka Đukanović
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Pavle Vuković
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Marko Ilicic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Veljko Đerković
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Filip Tešović
8 god
Oranž pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

David Liković
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Uroš Laković
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Vukašin Banović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Pavle Minić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Damjan Đurković
9 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

DARIS PEPIĆ
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 20
Martina Vuksanović
8 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Marija Todorović
8 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Aleksandra Rakocevic
8 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Monika Dulovic
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Mila Sladoja
8 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Vasilisa Radulovic
8 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Katarina Madžar
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Sara Mulalić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kalina Sjekloća
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Nikolina Femić
9 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Zejneba Vodopić
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Andrea Pavličić
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Jelena Radulović
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Ana Krivokapic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Sofija Raspopovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Sara Tomanović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Luna Bošković
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Bojana Živković
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Itana Zvizdojević
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Elena Perisic
8 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Kate | KATE DJEČACI 2013 II NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 8
Nikola Petanovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Lev Šatohin
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Aleksa Đukić
8 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Bogdan Konatar
9 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Balša Talović
9 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Matija Milošević
8 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Aleksa Barac
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Aleksa Novićević
9 god
Bijeli pojas
Karate klub SEIKEN

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 7
Sofia Popovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Hana Micunovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub SEIKEN

Naira Pelinku
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Andrea Ćorović
8 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Sofija Anđušić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Mona Jočić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Aiša Balić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Kate | KATE DJEČACI 2013 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Jakov Cupara
9 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Lazar Popovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Neven Maraš
8 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Luka Bulatović
9 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Bogdan Konatar
9 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
Katarina Novakovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Petra Kovačević
8 god
Žuti pojas
Karate klub SEIKEN

Nina Krulj
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Sofija Anđušić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kristina Đokić
8 god
Zeleni pojas
Karate klub Junior

Milica Jelic
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEČACI 2012 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 23
Luka Konatar
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Memin Gurzaković
10 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Zakir Murati
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Ognjen Maraš
9 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Todor Klikovac
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Balsa Scepanovic
9 god
Žuti pojas
Gorstak

Nikola Petrovic
9 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Filip Perović
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Simon Novaković
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

MILJAN STOJANOVIĆ
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kemil Čantić
10 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

David Ujkaj
9 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Luka Bulatovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Niksa Nikitovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Vuk Zecevic
10 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Haris Fetić
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Luka Maksimović
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Aleksandar Jovanović
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Vasilije Mikulić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Luka Djurovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Anel Peročević
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Lazar Micic
9 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

NIKOLA POPOVIĆ
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 24
Nina Radevic
9 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

IVA VUKČEVIĆ
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

JOVANA VUKOVIĆ
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

ANĐELKA POPOVIĆ
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Tijana Lalević
10 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

LENA KRUNIĆ
9 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

IVANA KOVAČEVIĆ
10 god
Bijeli pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Iva Bulatovic
9 god
Žuti pojas
Gorstak

Sofija Jankovic
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Isidora Boljevic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Milja Sladoja
10 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Ena Popovic
10 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Enisa Bracić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Mija Vujotić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Sara Hodžić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Daria Korać
10 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Ana Obradović
10 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Merjem Čekić
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Mihaela Rajković
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Teodora Đerković
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Kristina Đurović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

MILICA VUKČEVIĆ
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

STAŠA MATANOVIĆ
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

ANA KLIKOVAC
9 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEČACI 2012 II NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 9
Amar Čobović
10 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Edonis Kraja
10 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Mark Ciganok
9 god
Plavi pojas
Karate Klub BUDVA

Vuk Spaić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Lazar Pavličić
10 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Konstantin Tereščenko
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Lazar Ivanovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Orhan Alomerović
9 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Novak Čekerevac
9 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Nina Đurović
10 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Nikolina Ilić
10 god
Oranž pojas
Karate klub Junior

Mia Mrdak
10 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Marija ZINDOVIĆ
10 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Anja Đurović
9 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Kate | KATE DJEČACI 2012 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 7
Branko Zenović
10 god
Braon pojas
Karate klub SEIKEN

Tarik Nikezić
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Mladjan Ramovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Mark Ciganok
9 god
Plavi pojas
Karate Klub BUDVA

MAKSIM VUCELJIC
10 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Ognjen Maraš
9 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

BLAŽO RAKOVIĆ
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
Zerina Ličina
10 god
Braon pojas
Karate klub Jedinstvo

Djikanovic Lana
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Lana Prelević
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

IVA VUKČEVIĆ
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Lara Savovi'
9 god
Zeleni pojas
Karate klub Junior

SARA LUKAČEVIĆ
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEČACI 2011 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 18
DAMJAN VUKČEVIĆ
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Hristijan Zaov
11 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Radivoje Vučeljić
10 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "JION"

Matija Bulatovic
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Matej Bajraktarovic
10 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Armando Sokolaj
11 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Filip Matkovic
11 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

ALEKSANDAR KLIKOVAC
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Anđelo Seneš
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Gojko Đuretić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Matija Ajković
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Sergej Šindolić
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Vuk Šarčević
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Nikola Tomić
11 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Vuk Jovovic
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

David Cicović
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Lav Kljajić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

MILOŠ AJKOVIĆ
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 15
Aleksandra Ćetković
10 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Antonela Zvicer
10 god
Žuti pojas
Karate Klub "Podgorica"

NAĐA ZEČEVIĆ
11 god
Bijeli pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

EMA BODIROGA
10 god
Bijeli pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Milica Djuranovic
11 god
Žuti pojas
Karate Klub "Podgorica"

Tasa Scepanovic
11 god
Žuti pojas
Gorstak

Rijalda Kukuljac
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Eva Domorod
11 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Katarina Aleksandrov
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Nina Rabrenović
10 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Hana Pirović
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Marija Lazarevic
11 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Jovana Rovčanin
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Staša Petrušić
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Vedrana Misdalo
11 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Kate | KATE DJEČACI 2011 II NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 7
Oleg Bozovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

stevan Markovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Vito cerovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Aleksa Kraljevic
10 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Vuk Savić
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Imran Skoko
11 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Sergej Laković
11 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 7
Sara Zivkovic
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Jana Krivokapić
10 god
Zeleni pojas
Karate klub SEIKEN

Emira Gjonoviq
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Sara Mugosa
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Junior

Lena Ivanišević
11 god
Oranž pojas
Karate klub Junior

Masa Barac
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

BOŽANA AJKOVIĆ
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEČACI 2011 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Dušan Borović
11 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Vanja Vujosevic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

MAKSIM VUCELJIC
10 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Boško Anđić
9 god
Bijeli pojas
Karate klub SEIKEN

MILOŠ AJKOVIĆ
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Nataša Šubarić
11 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Visnja Bulatovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Matea Leovac
10 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Andja Koprivica
11 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Nija Rovčanin
11 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Kate | KATE DJEČACI 2010 I NIVO | M | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 15
Jovan Tomić
12 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Janko Šišević
12 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Miomir Babović
12 god
Žuti pojas
Karate Klub "Podgorica"

Sreten Vlaovic
12 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Đorđe Dudić
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Vasilije Dabanović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Aleksandar Kamaljevic
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Milutin Nikolić
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Hamza Nikezić
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Danilo Rovčanin
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Filip Đuretić
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Luka Minić
12 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

OGNJEN SOĆ
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

MILOVAN UGRENOVIĆ
11 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

VLADAN IVANOVIĆ
12 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 13
Iva Janjušević
12 god
Žuti pojas
Karate Klub "Podgorica"

Lana Lalević
12 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Vesna Anđušić
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

ANA BODIROGA
12 god
Bijeli pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Aleksandra Visnjic
11 god
Žuti pojas
Gorstak

Anja Bulatovic
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

IVONA BRNOVIC
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Bojana Stijepovic
12 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

SIMONA DAVIDOVIĆ
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Elena Živanović
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Anastasija Maraš
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

NEVENA ŠKATARIĆ
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

JANA RADOVIĆ
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEČACI 2010 II NIVO | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 6
Marko Konatar
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Uroš Stevović
12 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

VASILIJE STOJANOVIĆ
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Lazar Djikanovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Damjan Dacić
11 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Dimitrije Lašić
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Junior

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 II NIVO | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 3
Tea Maraš
12 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Nina Pešić
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Andja Banovic
11 god
Oranž pojas
Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEČACI 2010 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 8
Dušan Borović
11 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Uroš Stevović
12 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

VASILIJE STOJANOVIĆ
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Drazen Sutovic
12 god
Zeleni pojas
Karate klub Buducnost

Aleksa Đurović
11 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Janko Šišević
12 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

MARKO KRSTOVIĆ
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

OGNJEN SOĆ
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Neda Beljkaš
11 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Agnesa Kollari
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Vesna Anđušić
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

IVONA BRNOVIC
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEČACI 2009 I NIVO | M | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 4
MATIJA BOLJEVIĆ
12 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

VASILIJE STOJANOVIĆ
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Ilija Mijovic
13 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

PETAR KALUĐEROVIĆ
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEVOJČICE 2009 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 11
Izabela Gutić
12 god
Oranž pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Tijana Vučetić
12 god
Žuti pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Andrea Bojic
13 god
Žuti pojas
Gorstak

Tamara Visnjic
13 god
Žuti pojas
Gorstak

Stanislava Mališić
12 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Helena Opačić
12 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Anja Šindolić
13 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Andrea Vuković
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

NIKOLINA ULIĆEVIĆ
12 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

MILENA UGRENOVIĆ
12 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

LUNA MATANOVIĆ
13 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEVOJČICE 2009 II NIVO | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 4
Lena Lončar
13 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Katarina Janković
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Marijana Marković
12 god
Braon pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Rebeka Rovčanin
13 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Kate | KATE DJEČACI 2009 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Luka Klačar
13 god
Braon pojas
KK POTOCI

Ivo Bulatovic
13 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Maksim Veskovic
13 god
Oranž pojas
Karate klub "PANTER"

Nikola Stanisic
13 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

MATIJA BOLJEVIĆ
12 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEČACI 2008 I NIVO | M | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 2
Armin Gurzaković
13 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Nikola Šarčević
14 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Kate | KATE DJEVOJČICE 2008 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Stefani Selimović
14 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

MILENA VUKČEVIĆ
14 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Lana Vukcevic
14 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Barbara Rajković
13 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Hatidža Kolar
13 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Kate | KATE DJEČACI 2008 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
Aleksa Vujošević
14 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Đorđe Medojević
14 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Armin Gurzaković
13 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Kate | KATE DJEVOJČICE 2008 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Leonora Vujovic
13 god
Oranž pojas
Karate klub "PANTER"

Tamara Klisić
13 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Mia Ramovic
14 god
Braon pojas
Karate klub Buducnost

Vasilisa Miranović
14 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2014 I MLAĐI | M | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 14
Marko Rakočević
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Aleksa Bojic
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Luka Grujic
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Jovan Anđušić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Maksim Šarančić
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Filip Sakovic
8 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Anto Banovic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

MATEJ MILIKIC
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

VUK PERAZIC
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Petar Mikulic
7 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

DRAGIŠA GRUBAČ
8 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

JOVAN MRKAIĆ
7 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Andrija Čubranović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Duško Dačević
6 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | KUMITE DJEČACI 2014 I MLAĐI | M | +30 kg / Prijavljenih takmičara: 5
JAKSA MARINOVIC
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Matija Radović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Uroš Bojanović
8 god
Žuti pojas
Karate klub SEIKEN

STRAHINJA PAMUČINA
8 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

SERGEJ BRKIĆ
7 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2014 I MLAĐI | Ž | -28 kg / Prijavljenih takmičara: 9
Milica Grujic
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Melina Gurzakovic
6 god
Oranž pojas
Karate Club Rei

Mija Iković
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Jovana Blečić
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Tijana Marković
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Sofija Osmajić
6 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Itana Grbović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

VASILIJA GRGIĆ
8 god
Zeleni pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Ksenija Cicmil
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2014 I MLAĐI | Ž | +28 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Melina Gurzakovic
6 god
Oranž pojas
Karate Club Rei

Nađa Vučeljić
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Ksenija Bojanić
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Nađa Vojinović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Drobnjak Lara
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 9
Veljko Matović
9 god
Oranž pojas
Onogost

ALEKSA RIHA
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

BOGDAN MADŽAROVIĆ
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Borislav Scepanovic
9 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Pavle Pavićević
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

DIMITRIJE ATELJEVIĆ
8 god
Zeleni pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

STEFAN KOPRIVICA
9 god
Zeleni pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Luka Bajraktarovic
9 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

MARKO KULJIĆ
8 god
Zeleni pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 | M | +35 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Uroš Samardžić
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Dragoljub Dano Mijušković
8 god
Žuti pojas
Karate klub Sampion Niksic

Vasilije Begovic
8 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Danilo Ugren
9 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 | M | +35 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Veljko Matović
9 god
Oranž pojas
Onogost

DANILO KOPRIVICA
8 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Bogdan Cirkovic
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Petar Nikolić
8 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2013 | Ž | -34 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Milica Iković
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Jovana Perunović
8 god
Plavi pojas
Onogost

Staša Petričević
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Vukovi"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2013 | Ž | +34 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Mia Prelević
9 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Naira Pelinku
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Milena Piljević
9 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "JION"

Darija Novković
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Vukovi"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 | M | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Tarik Nikezić
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Memin Gurzaković
10 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Vuk Abramović
10 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Jovan Stojanovic
9 god
Žuti pojas
BRATSTVO

Mitar Čvorović
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Mihailo Mašulović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Todor Klikovac
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

GOJKO RUŽIĆ
9 god
Žuti pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Nemanja Dožić
9 god
Žuti pojas
Gorstak

Pavle Spaic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

MARKO MUMALO
10 god
Žuti pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Roman Marojević
9 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Vasilj Popovic
9 god
Zeleni pojas
Onogost

BALŠA SREDANOVIĆ
10 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Amar Čobović
10 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Veselin Skataric
10 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Uroš Samardžić
8 god
Žuti pojas
Gorstak

David Knežević
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

JOVAN KOVAĆEVIĆ
10 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Uroš Krulanović
9 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Luka Konatar
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

David Knežević
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

STEFAN BJELICA
9 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Stefan Krulanović
9 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 | M | +45 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Rejan Hardolli
10 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Jovan Vulevic
10 god
Žuti pojas
BRATSTVO

Vuk Dragojevic
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Stefan Krulanović
9 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 4
IVA VUKČEVIĆ
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Martina Todorović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Ena Popovic
10 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Katarina Šuković
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -37 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Martina Todorović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Teodora Šebek
10 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

ANĐELKA POPOVIĆ
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Nevena Maras
9 god
Žuti pojas
BRATSTVO

Jana Radusinović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 | Ž | +40 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Mia Prelević
9 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Sofija Jovanović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 10
DAMJAN VUKČEVIĆ
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Hristijan Zaov
11 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

PAVLE TOMAŠEVIĆ
11 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

MAKSIM MILJKOVIĆ
10 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Djordje Grujic
11 god
Žuti pojas
Gorstak

Bogdan Sošić
10 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Bogdan Gnjatović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Imran Skoko
11 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Lazar Osmajić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

JANKO KLIKOVAC
10 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Veselin Skataric
10 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Vukan Popovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Filip Radojević
10 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

David Radivojevic
10 god
Žuti pojas
BRATSTVO

Nikola Sinistaj
11 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Lazar Rakocevic
10 god
Oranž pojas
Gorstak

Milos Gagovic
11 god
Oranž pojas
Karate klub Sampion Niksic

Veselin Skataric
10 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Boško Matović
11 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Branko Miljanić
11 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Miloš Nenezić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 | M | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Luka Djuric
11 god
Žuti pojas
Gorstak

Darko Šćepanović
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "JION"

Ljubo Lalatovic
11 god
Plavi pojas
Onogost

Andrej Vuković
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 | M | +50 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Lazar Lazovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Petar Mrvaljevic
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Sampion Niksic

Gavrilo Joličić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -32 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Marija Lješković
10 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "JION"

Teodora Drašković
10 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Martina Todorović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

MIA GRGIĆ
10 god
Zeleni pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -36 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Andrea Šakotić
10 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

EMA BODIROGA
10 god
Bijeli pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Teodora Perović
10 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Petra Markovic
11 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Dejana Blečić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Darija Maraš
11 god
Žuti pojas
BRATSTVO

Tatjana Burić
10 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -44 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Djurdja Todorovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Emira Gjonoviq
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Martina Bošković
11 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Helena Peković
11 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Maša Jovetić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 | Ž | +44 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Jovanović Kristina
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Andrijana Gojkovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Ines Terzić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 | M | -37 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Vladimir Raičević
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Duško Sošić
11 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Aleksa Jakšić
12 god
Braon pojas
Onogost

Pavle Seizovic.
11 god
Plavi pojas
Karate klub Zandarmerija

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 | M | -42 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Stefan Birovljev
12 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Vuk Bajović
12 god
Oranž pojas
Onogost

Aleksa Jakšić
12 god
Braon pojas
Onogost

Ahmed Zoronjić
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 | M | -47 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Petar Riha
12 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Lazar Rakocevic
10 god
Oranž pojas
Gorstak

Vasilije Vuković
12 god
Zeleni pojas
Karate klub SEIKEN

Luka Djuric
11 god
Žuti pojas
Gorstak

Slobodan Djukić
12 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 | M | -52 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Marko Konatar
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Vuk Radusinovic
12 god
Plavi pojas
Karate klub Sampion Niksic

Pavle Davidović
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Andrija Rakočević
12 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Marko Lalatović
11 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 | M | +52 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Vuk Radusinovic
12 god
Plavi pojas
Karate klub Sampion Niksic

Ivan Dijanić
11 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Pavle Davidović
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Jovan Tomić
12 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Agnesa Kollari
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Teodora Dedić
11 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Katarina Vukotic
12 god
Plavi pojas
Karate klub Sampion Niksic

Sara Popović
11 god
Zeleni pojas
Karate klub "Vukovi"

Nikolina Marković
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

SIMONA DAVIDOVIĆ
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Mina Boricic
11 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Zoja Seba
11 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Tea Maraš
12 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Milica spaic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Andrea Smolović
12 god
Žuti pojas
BRATSTVO

Andjelija Ugarak
11 god
Plavi pojas
Karate klub Zandarmerija

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Tijana Vujisic
12 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Nina Pešić
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 | Ž | +50 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Irina Raznatovic
12 god
Braon pojas
Karate klub SEIKEN

Ira Mijović
12 god
Braon pojas
Karate klub SEIKEN

Ivona Vlahović
12 god
Žuti pojas
Gorstak