TROFEJ NIKŠIĆA 2022.


TROFEJ NIKŠIĆA 2022.

Informacije


TROFEJ NIKŠIĆA 2022.

07. May 2022.

06. May 2022. @ 20:30h (krajnji rok za prijavu)

Sportaki centar Nikšić

Nikšić , Crna Gora

KK "Fokus" Nikšić, OKK "Mawashi" Nikšić

Kotizacija: pojedinačno 15 EUR, ekipno 17 EUR


PROPOZICIJE

Prijava takmičara - 08:30-09:30h

Početak takmičenja - 09:30h



JEDAN ISTI TAKMIČAR IMA PRAVO NASTUPA U SVOJOJ, APSOLUTNOJ  I U STARIJOJ KATEGORIJI.

 I - NIVO - takmičari rade učeničke i predučeničke kate,  

   -2016-mogu ponavljati istu katu,

   -2014/2015 - mogu ponavljati katu u svakom 3 krugu, (moraju znati 2 kate),

  -2013 - 2009 mogu ponavljati katu u svakom 4 krugu, (moraju znati 3 kate),

II    i APS -NIVO - takmičari rade kate po izboru,, 

  Kadeti-juniori - seniori –rade WKF-pravila  

   Dozvoljen MIX tim, ekipe po grupama, Bunkai rade kadeti-juniori – seniori  

 

A SINGLE COMPETITION HAS A RIGHT TO ACQUIRED IN YOUR CATEGORY, ABSOLUTE AND IN THE OLD STAGE.  

I LEVEL - competitors make student and pre-school kata,

-   2016 they can repeat the same floor

-   2014 / 2015repsin every 3 rounds, (must know 2 kata)

-   2013- 2009 reps in every 4 rounds, (must know 3 kata)

II and APS - LEVELcompetitors are doing kata by choice,

 - Cadets-Juniors-Seniors-the absolute level do WKF rules  

Mixed team and teams in groups are allowed, Bunkai are doing cadets-juniors-seniors,


BORBE:

2009 i mlađi . 1,5 min sa zaustavljanjem vremena, ostali po WKF PRAVILIMA 

 EKIPA broji 3+ 1 takmičara 

 Takmičari moraju imati propisanu opremu, 

Takmičari nastupaju na sopstvenu odgovornost, 

 Organizator ne snosi odgovornost za  eventualne povrede,     

 Treneri moraju imati sportsku opremu, u  protivnom ne mogu biti na terenu                                   

Svaka ekipa moze delegirati sudiju, a organizator     zadržava  pravo njegovog angažovanja i omogući    novčanu nadoknadu. 


  KUMITE:  

2009 and younger. 1.5 min with stop time, others by WKF RULES

TEAM numbers 3+1 competitor,   

Competitors must have proper equipment. Competitors  -   enter the competition at their own risk, 

 The organizer is not responsible for possible injuries, 

Coaches must have sports equipment  otherwise they cannot be on the ground, 

Each team can delegate a referee, and the organizer   reserves the  right of the engagement of the referee and enables money compensations.


Kate


Kate | KATE MUŠKARCI SENIORI APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO MUŠKARCI SENIORI | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE EKIPNO DJEČACI 2007/2008 | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE MUŠKARCI JUNIORI APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO MUŠKARCI KADETI/JUNIORI | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE MUŠKARCI KADETI I NIVO | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | KATE MUŠKARCI KADETI APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Kate | KATE DJEČACI 2008 I NIVO | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | KATE DJEČACI 2008 II NIVO | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | KATE DJEČACI 2008 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Kate | KATE DJEČACI 2009 I NIVO | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | KATE DJEČACI 2009 II NIVO | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | KATE DJEČACI 2009 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO DJEČACI 2009/2010 | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE DJEČACI 2010 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEČACI 2010 II NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | KATE DJEČACI 2010 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Kate | KATE DJEČACI 2011 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEČACI 2011 II NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | KATE DJEČACI 2011 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO DJEČACI 2011/2012 | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE DJEČACI 2012 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEČACI 2012 II NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | KATE DJEČACI 2012 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Kate | KATE DJEČACI 2013 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEČACI 2013 II NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | KATE DJEČACI 2013 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Kate | KATE DJEČACI 2014 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEČACI 2014 II NIVO | M | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | KATE DJEČACI 2014 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO DJEČACI 2013 I MLAĐI | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE DJEČACI 2015 I MLAĐI I NIVO | M | Žuti pojas-Žuti pojas

Kate | KATE DJEČACI 2015 I MLAĐI II NIVO | M | Oranž pojas-Zeleni pojas

Kate | KATE DJEČACI 2015 I MLAĐI APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Kate | KATE ŽENE SENIORKE APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO ŽENE SENIORI | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE EKIPNO DJEVOJČICE 2007/2008 | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE ŽENE JUNIORKE APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO ŽENE KADETI/JUNIORI | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE ŽENE KADETKINJE I NIVO | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | KATE ŽENE KADETKINJE APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE DJEVOJČICE 2008 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2008 II NIVO | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | KATE DJEVOJČICE 2008 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE DJEVOJČICE 2009 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2009 II NIVO | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | KATE DJEVOJČICE 2009 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO DJEVOJČICE 2009/2010 | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 APSOLUTNI NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO DJEVOJČICE 2011/2012 | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO DJEVOJČICE 2013 I MLAĐI | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 I MLAĐI I NIVO | Ž | Žuti pojas-Žuti pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 I MLAĐI II NIVO | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 I MLAĐI APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Kumite


Kumite | BORBE MUŠKARCI SENIORI | M | -60 kg

Kumite | BORBE MUŠKARCI SENIORI | M | -67 kg

Kumite | BORBE MUŠKARCI SENIORI | M | -75 kg

Kumite | BORBE MUŠKARCI SENIORI | M | -84 kg

Kumite | BORBE MUŠKARCI SENIORI | M | +84 kg

Kumite | BORBE MUŠKARCI JUNIORI | M | +76 kg

Kumite | BORBE MUŠKARCI JUNIORI | M | -55 kg

Kumite | BORBE MUŠKARCI JUNIORI | M | -61 kg

Kumite | BORBE MUŠKARCI JUNIORI | M | -68 kg

Kumite | BORBE MUŠKARCI JUNIORI | M | -76 kg

Kumite | BORBE MUŠKARCI KADETI | M | -52 kg

Kumite | BORBE MUŠKARCI KADETI | M | -57 kg

Kumite | BORBE MUŠKARCI KADETI | M | -63 kg

Kumite | BORBE MUŠKARCI KADETI | M | -70 kg

Kumite | BORBE MUŠKARCI KADETI | M | +70 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2008 | M | -45 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2008 | M | -50 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2008 | M | -55 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2008 | M | +55 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2009 | M | -40 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2009 | M | -45 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2009 | M | -50 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2009 | M | -55 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2009 | M | +55 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2010 | M | -37 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2010 | M | -42 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2010 | M | -47 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2010 | M | -52 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2010 | M | +52 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2011 | M | -35 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2011 | M | -40 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2011 | M | -45 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2011 | M | -50 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2011 | M | +55 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2012 | M | -30 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2012 | M | -35 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2012 | M | -40 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2012 | M | -45 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2012 | M | +45 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2013 I MLAĐI | M | -25 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2013 I MLAĐI | M | -30 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2013 I MLAĐI | M | -35 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2013 I MLAĐI | M | -40 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2013 I MLAĐI | M | +40 kg

Kumite | BORBE ŽENE SENIORKE | Ž | -50 kg

Kumite | BORBE ŽENE SENIORKE | Ž | -55 kg

Kumite | BORBE ŽENE SENIORKE | Ž | -61 kg

Kumite | BORBE ŽENE SENIORKE | Ž | -68 kg

Kumite | BORBE ŽENE SENIORKE | Ž | +68 kg

Kumite | BORBE ŽENE JUNIORKE | Ž | -48 kg

Kumite | BORBE ŽENE JUNIORKE | Ž | -53 kg

Kumite | BORBE ŽENE JUNIORKE | Ž | -59 kg

Kumite | BORBE ŽENE JUNIORKE | Ž | +59 kg

Kumite | BORBE ŽENE KADETKINJE | Ž | -47 kg

Kumite | BORBE ŽENE KADETKINJE | Ž | -54 kg

Kumite | BORBE ŽENE KADETKINJE | Ž | +54 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2008 | Ž | -44 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2008 | Ž | -49 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2008 | Ž | -54 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2008 | Ž | +54 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2009 | Ž | -39 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2009 | Ž | -44 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2009 | Ž | -49 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2009 | Ž | -54 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2009 | Ž | +54 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -35 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -40 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -45 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -50 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2010 | Ž | +50 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -32 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -36 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -40 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -44 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2011 | Ž | +44 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -30 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -34 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -37 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -40 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2012 | Ž | +40 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2013 I MLAĐI | Ž | -30 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2013 I MLAĐI | Ž | -34 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2013 I MLAĐI | Ž | -37 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2013 I MLAĐI | Ž | +37 kg

Kontakt osobe

Dejan Ivanović

fokuskarateklub@gmail.com

0038268100388


Nikola Glušac

okkmawashi@gmail.com

0038263204149


Hoteli

Bilten


Kotizacija

Pojedinačno: 15 €

Ekipno: 17 €

Generalni poredak

Klub Zlatne Srebrne Bronzane
Karate klub Omladinac 19 6 6
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" 17 15 24
Gorstak 14 10 11
Karate klub Buducnost 13 13 20
Karate klub "Master" Bugojno 9 4 12
Karate klub "RIS" 8 6 8
Karate klub "Iskra" 7 8 13
Karate Klub Fokus Niksic 7 5 6
KK POTOCI 7 1 2
Karate Klub "Stari Grad" Budva 6 7 4
Omladinski karate klub Mawashi 2015 5 10 11
Karate Klub Bijela 5 6 10
Karate klub Zeta 5 5 13
Karate klub Sampion Niksic 5 3 11
Karate Club Rei 5 0 4
Šotokan tim 4 3 1
Клуб Борилачких Спортова требиње 3 2 2
Karate klub Trebinje 3 1 2
Karate klub Bar 2 2 8
Karate klub "Vukovi" 2 0 4
Onogost 1 11 15
Karare klub ''RIS21 '' Budva 1 4 3
Karate klub "PANTER" 1 3 2
Omladinski karate klub Mawashi 1 2 4
Karate Klub "Podgorica" 1 1 4
KARATE-DO LEIBNITZ 1 1 0
KARATE KLUB "JION" 0 4 6
Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić 0 3 0
Karate klub Kondor 0 1 7
KARATE KLUB POSITIVE 0 0 0

Kate - Pojedinačno

Kate | KATE MUŠKARCI SENIORI APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000853 Milos Gorovic Karate klub Buducnost
2. MNE000826 Filip Bakic Karate klub Buducnost
3. MNE001038 Rijad Mandic Karate klub Buducnost

Kate | KATE ŽENE SENIORKE APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000827 Mila Mrakovic Karate klub Buducnost
2. MNE000864 Masa Djukanovic Karate klub Buducnost
3. MNE001221 Danica Radovanović Karate klub Buducnost
3. MNE000856 Dzena Canovic Karate klub Buducnost

Kate | KATE MUŠKARCI JUNIORI APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004715 Pavle Palikuća Karate klub Trebinje

Kate | KATE MUŠKARCI KADETI I NIVO | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000973 Armin Gurzaković Karate Club Rei

Kate | KATE MUŠKARCI KADETI APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004721 Filip Milinić Karate klub Trebinje

Kate | KATE ŽENE KADETKINJE I NIVO | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000515 Yllëza Rama KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEČACI 2013 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004973 Matija Milošević Karate Klub "Stari Grad" Budva
2. MNE001724 Rodoljub Timotijević KARATE KLUB POSITIVE
3. MNE004838 Ahmed Međedović Karate klub Bar
3. MNE005479 Vukašin Banović Karate klub "Iskra"

Kate | KATE DJEČACI 2012 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001818 Tarik Nikezić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE001810 Edonis Kraja KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE005177 Niksa Nikitovic Karate klub "PANTER"
3. MNE001751 Memin Gurzaković Karate Club Rei

Kate | KATE DJEČACI 2014 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005159 Stefan Kovačević Karate klub Zeta
2. MNE005335 Vasilije Senčić Karate klub "Iskra"
3. MNE005187 Strahinja Mujovic Karate klub Buducnost
3. MNE004062 Dilan Agović Karate klub Bar

Kate | KATE DJEČACI 2014 II NIVO | M | Zeleni pojas-Plavi pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003948 Vid Beljkaš KK POTOCI
2. MNE003853 Anton Stanović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE003872 Ivo Martinovic Karate klub Buducnost
3. MNE005163 Vasilije Rajović Karate klub Zeta

Kate | KATE DJEČACI 2014 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003883 Đorđe Šuleić Karate Klub "Stari Grad" Budva
2. MNE005159 Stefan Kovačević Karate klub Zeta
3. MNE005163 Vasilije Rajović Karate klub Zeta

Kate | KATE DJEČACI 2015 I MLAĐI I NIVO | M | Žuti pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004286 Nikola Vlahovic Gorstak
2. MNE005203 Luka Ilincic Karate klub Buducnost
3. MNE005726 Filip Perisic Karate Klub Bijela
3. MNE005189 Relja Radulovic Karate klub Buducnost

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005195 Ana Krivokapic Karate klub Buducnost
2. MNE004175 Aleksandra Rakocevic Karate Klub "Podgorica"
3. MNE005449 Bojana Živković Karate klub "Iskra"
3. MNE005583 Elena Perisic Karate Klub Bijela

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 I MLAĐI APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003790 Irisi Shabanoviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE004974 Mina Milošević Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE005143 Anja Maraš Karate klub Zeta
3. MNE005554 LORENA MADŽAROVIĆ Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 I MLAĐI II NIVO | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005491 Milica Kovačević Karate klub Zeta
2. MNE005638 Čuturić Ilda Karate klub "RIS"
3. MNE005463 Nikolina Bulatović Karate klub "Iskra"
3. MNE005554 LORENA MADŽAROVIĆ Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEČACI 2015 I MLAĐI APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005160 Uroš Skrobanović Karate klub Zeta
2. MNE005556 MATIJA MARAŠ Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 I MLAĐI I NIVO | Ž | Žuti pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004292 Masa Scepanovic Gorstak
2. MNE003790 Irisi Shabanoviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE005220 Glorija Raspopovic Karate klub Buducnost
3. MNE005460 Maša Todorović Karate klub "Iskra"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005193 Nadila Hodzic Karate klub Buducnost
2. MNE003790 Irisi Shabanoviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE005146 Danica Miranović Karate klub Zeta
3. MNE005154 Mija Ajković Karate klub Zeta

Kate | KATE ŽENE JUNIORKE APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000678 Ivana Vidojević Šotokan tim
2. MNE000773 Mia Bošnjaković Šotokan tim
3. MNE001221 Danica Radovanović Karate klub Buducnost
3. MNE000515 Yllëza Rama KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE ŽENE KADETKINJE APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000134 Katarina Vlahović Karate klub "Iskra"
2. MNE000108 Viktorija Raičević Karate klub "Iskra"
3. MNE000852 Mia Ramovic Karate klub Buducnost
3. MNE000515 Yllëza Rama KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEČACI 2013 II NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001614 Jakov Cupara KK POTOCI
2. MNE004094 Gleb Voroninskis Karate klub Bar
3. MNE004056 Luka Bulatović Karate klub "Iskra"
3. MNE003877 Nikola Petanovic Karate klub Buducnost

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005154 Mija Ajković Karate klub Zeta
2. MNE005988 Tihana Vlahović Karate klub "Iskra"
3. MNE003779 Lucia Stanovic KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004780 Aleksia Baćović Karate klub "Iskra"
2. MNE005988 Tihana Vlahović Karate klub "Iskra"
3. MNE005146 Danica Miranović Karate klub Zeta

Kate | KATE DJEČACI 2011 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001818 Tarik Nikezić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE000442 Amar Čobović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE001810 Edonis Kraja KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE004540 Matija Bulatovic Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003878 Nina Krulj Karate klub Buducnost
2. MNE003735 Katarina Novakovic Karate klub Buducnost
3. MNE003795 Naira Pelinku KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE005492 Sara Tomanović Karate klub Zeta

Kate | KATE DJEČACI 2008 I NIVO | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000896 Edon Emsha Karate Club Rei
2. MNE005156 Nikola Šarčević Karate klub Zeta

Kate | KATE DJEČACI 2008 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000106 Aleksa Vujošević Karate klub "Iskra"

Kate | KATE DJEČACI 2013 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001614 Jakov Cupara KK POTOCI
2. MNE004973 Matija Milošević Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE004056 Luka Bulatović Karate klub "Iskra"
3. MNE003706 Boris Perović KK POTOCI

Kate | KATE DJEČACI 2008 II NIVO | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003855 Arman Velagić Karate klub "Master" Bugojno
2. MNE005156 Nikola Šarčević Karate klub Zeta
3. MNE000897 Mustafa Adzemović Karate Club Rei

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003878 Nina Krulj Karate klub Buducnost
2. MNE003735 Katarina Novakovic Karate klub Buducnost
3. MNE005492 Sara Tomanović Karate klub Zeta
3. MNE003911 Sofija Anđušić Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEVOJČICE 2008 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000134 Katarina Vlahović Karate klub "Iskra"
2. MNE000950 Stefani Selimović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE005366 Hatidža Kolar Karate klub Bar
3. MNE000569 Katarina Janković KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEČACI 2009 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000204 Ivo Bulatovic Karate klub "PANTER"
2. MNE001926 Drazen Sutovic Karate klub Buducnost
3. WKF003855 Arman Velagić Karate klub "Master" Bugojno

Kate | KATE DJEČACI 2009 I NIVO | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000896 Edon Emsha Karate Club Rei
2. MNE004594 Jovan Perovic Gorstak
3. MNE004593 Matija Bulatovic Gorstak

Kate | KATE DJEČACI 2009 II NIVO | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003855 Arman Velagić Karate klub "Master" Bugojno
2. MNE001621 Vuk Đurović KK POTOCI
3. MNE000897 Mustafa Adzemović Karate Club Rei
3. MNE005148 Đorđe Dudić Karate klub Zeta

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001936 Lana Prelević Karate klub "Iskra"
2. MNE003121 Kristina Anakijevska Karate klub Bar
3. MNE004458 Isidora Boljevic Karate klub Kondor
3. MNE004074 Monika Đukić Karate klub Bar

Kate | KATE DJEČACI 2012 II NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001766 Mladjan Ramovic Karate klub Buducnost
2. MNE004548 Lazar Ivanovic Karate klub "PANTER"
3. MNE000442 Amar Čobović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE004079 Konstantin Tereščenko Karate klub Bar

Kate | KATE DJEČACI 2012 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001766 Mladjan Ramovic Karate klub Buducnost
2. MNE003813 MAKSIM VUCELJIC Karate klub "PANTER"
3. MNE001751 Memin Gurzaković Karate Club Rei
3. MNE004975 Kemil Čantić Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004156 Antonela Zvicer Karate Klub "Podgorica"
2. MNE001965 Kosara Odalović Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE004300 Tasa Scepanovic Gorstak
3. MNE005286 Lucija Raganović Karate klub "Iskra"

Kate | KATE DJEČACI 2011 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003744 Vanja Vujosevic Karate klub Buducnost
2. MNE001689 stevan Markovic Karate klub Buducnost
3. MNE004105 Arijan Džukljan Karate klub "RIS"
3. MNE005164 Vuk Šarčević Karate klub Zeta

Kate | KATE DJEČACI 2011 II NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000983 Vukan Kanura Karate klub Buducnost
2. MNE001687 Oleg Bozovic Karate klub Buducnost
3. MNE001666 Vladan Bracović Karate klub Bar
3. MNE001661 Mihailo Sjekloća Karate klub Bar

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001936 Lana Prelević Karate klub "Iskra"
2. MNE003795 Naira Pelinku KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE001618 Nina Đurović KK POTOCI
3. MNE002871 IVA VUKČEVIĆ Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003963 LENA KRUNIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње
2. MNE004304 Iva Bulatovic Gorstak
3. MNE001719 Nina Radevic Karate Klub "Podgorica"
3. MNE005696 Jana Pekovic Karate klub "Iskra"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2009 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000478 Agnesa Kollari KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE004303 Tamara Visnjic Gorstak
3. MNE000569 Katarina Janković KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE005506 Helena Opačić Karate Klub "Podgorica"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000049 Nataša Šubarić KK POTOCI
2. MNE003798 Emira Gjonoviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. WKF003958 Lamija Omanović Karate klub "Master" Bugojno

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000322 Matea Leovac KK POTOCI
2. MNE003727 Andja Koprivica Karate klub Buducnost
3. WKF003958 Lamija Omanović Karate klub "Master" Bugojno
3. MNE004068 Lamija Hodžić Karate klub Bar

Kate | KATE DJEVOJČICE 2008 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000134 Katarina Vlahović Karate klub "Iskra"
2. MNE000852 Mia Ramovic Karate klub Buducnost
3. MNE000950 Stefani Selimović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000108 Viktorija Raičević Karate klub "Iskra"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2008 II NIVO | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000874 Vasilisa Miranović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. WKF001864 KRISTINA BULATOVIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње

Kate | KATE DJEVOJČICE 2009 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001135 Una Vučićević Karate Klub "Stari Grad" Budva
2. MNE003146 Helena Grgurović Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE000569 Katarina Janković KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000721 Lana Čormaković Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | KATE DJEVOJČICE 2009 II NIVO | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003899 Elizabeta Capenko Karate klub Bar
2. MNE004053 Nina Pešić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000651 Ivana Dabović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. WKF006058 Ajna Čepalo Karate klub "Master" Bugojno

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000478 Agnesa Kollari KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE003798 Emira Gjonoviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE005481 Anastasija Maraš Karate klub Zeta
3. MNE001718 Nađa Palibrk Karate Klub "Podgorica"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 APSOLUTNI NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000770 Teodora Medojević Karate Klub "Stari Grad" Budva
2. MNE004302 Aleksandra Visnjic Gorstak
3. MNE004053 Nina Pešić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000478 Agnesa Kollari KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003958 Lamija Omanović Karate klub "Master" Bugojno
2. WKF004716 Tara Palikuća Karate klub Trebinje
3. MNE003914 Vesna Anđušić Karate klub Kondor
3. MNE004053 Nina Pešić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEČACI 2010 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000757 Uroš Stevović Karate Klub "Stari Grad" Budva
2. MNE001926 Drazen Sutovic Karate klub Buducnost
3. MNE000328 Andrej Božović Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE001003 Mario Popović Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | KATE DJEČACI 2010 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003068 Serxhio Lukaj Omladinski karate klub Mawashi 2015
2. MNE001399 Dragan Bjekovic Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE005511 Miomir Babović Karate Klub "Podgorica"
3. MNE004449 Andrija Stojanovic Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kate | KATE DJEČACI 2010 II NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004718 Andrija Šarović Karate klub Trebinje
2. MNE000757 Uroš Stevović Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE001680 Lazar Djikanovic Karate klub Buducnost
3. WKF006065 Ivan Milinic Karate klub Trebinje

Kate | KATE DJEČACI 2015 I MLAĐI II NIVO | M | Oranž pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004097 Mihailo Peličić Karate klub Bar
2. MNE005495 Viktor Vuković Karate klub Zeta
3. MNE005279 Filip Petrović Karate klub "Iskra"

Kate - Ekipno

Kate | KATE EKIPNO MUŠKARCI SENIORI | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Buducnost MNE001038 Rijad Mandic
MNE000826 Filip Bakic
MNE000853 Milos Gorovic

Kate | KATE EKIPNO ŽENE SENIORI | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Buducnost MNE000827 Mila Mrakovic
MNE000856 Dzena Canovic
MNE000864 Masa Djukanovic

Kate | KATE EKIPNO ŽENE KADETI/JUNIORI | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000874 Vasilisa Miranović
MNE000950 Stefani Selimović
MNE000515 Yllëza Rama
2. Karate Klub "Stari Grad" Budva MNE000729 Teodora Gracun
MNE001935 Tea Tešović
MNE003146 Helena Grgurović

Kate | KATE EKIPNO MUŠKARCI KADETI/JUNIORI | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate Club Rei MNE000893 Ejub Djokovć
MNE000896 Edon Emsha
MNE000897 Mustafa Adzemović
2. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000450 Almir Perović
MNE000514 Arian Bejta
MNE000517 Simon Simonović

Kate | KATE EKIPNO DJEČACI 2007/2008 | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000449 Armin Lajka
MNE000450 Almir Perović
MNE000517 Simon Simonović
2. Karate klub "Iskra" MNE000106 Aleksa Vujošević
MNE000112 Balić Alan
MNE000125 Đorđe Medojević

Kate | KATE EKIPNO DJEVOJČICE 2007/2008 | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000874 Vasilisa Miranović
MNE000950 Stefani Selimović
MNE000515 Yllëza Rama

Kate | KATE EKIPNO DJEVOJČICE 2009/2010 | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate Klub "Stari Grad" Budva MNE000721 Lana Čormaković
MNE000727 Nina Pešić
MNE001135 Una Vučićević
2. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000478 Agnesa Kollari
MNE000569 Katarina Janković
MNE004053 Nina Pešić
3. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000478 Agnesa Kollari
MNE000651 Ivana Dabović
MNE000652 Martina Dabović

Kate | KATE EKIPNO DJEČACI 2009/2010 | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate Club Rei MNE000893 Ejub Djokovć
MNE000896 Edon Emsha
MNE000897 Mustafa Adzemović
2. Karate Klub "Stari Grad" Budva MNE000328 Andrej Božović
MNE000757 Uroš Stevović
MNE001003 Mario Popović
3. Karate klub Buducnost MNE000867 Petar Vojinovic
MNE001680 Lazar Djikanovic
MNE001926 Drazen Sutovic

Kate | KATE EKIPNO DJEVOJČICE 2013 I MLAĐI | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Zeta MNE005154 Mija Ajković
MNE005146 Danica Miranović
MNE005492 Sara Tomanović
2. Karate klub Zeta MNE005143 Anja Maraš
MNE005497 Tijana Popović
MNE005486 Darija Knežević
3. Karate klub Buducnost MNE005195 Ana Krivokapic
MNE005218 Sofija Raspopovic
MNE005220 Glorija Raspopovic

Kate | KATE EKIPNO DJEČACI 2013 I MLAĐI | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KK POTOCI MNE001614 Jakov Cupara
MNE003706 Boris Perović
MNE003948 Vid Beljkaš
2. Karate Klub "Stari Grad" Budva MNE003883 Đorđe Šuleić
MNE004973 Matija Milošević
MNE005328 Matija Ćorović
3. Karate klub Zeta MNE005142 Aleks Kaluđerović
MNE005159 Stefan Kovačević
MNE005163 Vasilije Rajović
3. Karate klub Buducnost MNE003731 David Kovacevic
MNE005206 Marko Ilicic
MNE005187 Strahinja Mujovic

Kate | KATE EKIPNO DJEČACI 2011/2012 | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000442 Amar Čobović
MNE001810 Edonis Kraja
MNE001818 Tarik Nikezić
2. Karate klub "PANTER" MNE003813 MAKSIM VUCELJIC
MNE004540 Matija Bulatovic
MNE004548 Lazar Ivanovic
3. Karate klub Buducnost MNE001689 stevan Markovic
MNE001766 Mladjan Ramovic
MNE003744 Vanja Vujosevic
3. Karate klub Zeta MNE005162 Vasilije Mikulić
MNE005152 Matija Ajković
MNE005164 Vuk Šarčević

Kate | KATE EKIPNO DJEVOJČICE 2011/2012 | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KK POTOCI MNE000049 Nataša Šubarić
MNE000322 Matea Leovac
MNE001618 Nina Đurović
2. Karate klub "Iskra" MNE005285 Ksenija Roganovic
MNE005298 Sara Lopičić
MNE005334 Nikoleta Đurović

Kumite - Pojedinačno

Kumite | BORBE DJEČACI 2010 | M | -37 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE002066 Matija Sindik Omladinski karate klub Mawashi 2015
2. MNE001460 Lazar Žerajić Karare klub ''RIS21 '' Budva
3. MNE001399 Dragan Bjekovic Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE003750 Bogdan Gnjatović Karate klub Sampion Niksic

Kumite | BORBE DJEČACI 2010 | M | -42 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000692 Stefan Birovljev Šotokan tim
2. MNE000881 Milos Gagovic Karate klub Sampion Niksic
3. MNE000366 Šćepan Ivanović Karate Klub Bijela
3. MNE005050 Marko Lalatović Onogost

Kumite | BORBE DJEČACI 2011 | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005432 Vlado Perutović Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE002331 Luka Barjaktarović Karare klub ''RIS21 '' Budva
3. MNE003048 Djordje Grujic Gorstak
3. MNE003750 Bogdan Gnjatović Karate klub Sampion Niksic

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2008 | Ž | -54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001029 Katarina Djukic Gorstak
2. WKF006058 Ajna Čepalo Karate klub "Master" Bugojno
3. MNE000874 Vasilisa Miranović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE001734 Anita Kovačević Karate klub "RIS"

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2008 | Ž | -49 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004779 Kristina Ćalasan Karate klub "Iskra"
2. MNE000569 Katarina Janković KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2008 | Ž | -44 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000219 Jelena Miladinovic Karate klub Omladinac
2. MNE001018 Anastasija Vukotic Karate klub Sampion Niksic
3. MNE001744 Marija Čizmović Omladinski karate klub Mawashi

Kumite | BORBE DJEČACI 2012 | M | +45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004132 Vuk Dragojevic Karate klub Omladinac
2. MNE001816 Rejan Hardolli KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | BORBE DJEČACI 2011 | M | +55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004105 Arijan Džukljan Karate klub "RIS"
2. MNE000868 Lazar Lazovic Karate klub Buducnost
3. MNE004568 Ljubo Lalatovic Onogost
3. MNE001009 Petar Mrvaljevic Karate klub Sampion Niksic

Kumite | BORBE DJEČACI 2011 | M | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005341 Andrej Vuković Karate klub Sampion Niksic
2. MNE003049 Luka Djuric Gorstak
3. MNE004007 Darko Šćepanović KARATE KLUB "JION"

Kumite | BORBE DJEČACI 2011 | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004132 Vuk Dragojevic Karate klub Omladinac
2. MNE001000 Lazar Rakocevic Gorstak
3. MNE000881 Milos Gagovic Karate klub Sampion Niksic
3. MNE003881 Vukan Popovic Karate klub Buducnost

Kumite | BORBE DJEČACI 2011 | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003891 Filip Radojević Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE001735 Djordjije Ćosović Karate klub "RIS"
3. MNE000882 Stefan Miljanović Šotokan tim
3. MNE001460 Lazar Žerajić Karare klub ''RIS21 '' Budva

Kumite | BORBE DJEČACI 2012 | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003047 Nemanja Dožić Gorstak
2. MNE003043 Uroš Samardžić Gorstak
3. MNE004184 Luka Bulatović Omladinski karate klub Mawashi
3. MNE004008 David Knežević KARATE KLUB "JION"

Kumite | BORBE DJEČACI 2012 | M | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004050 Mihailo Mašulović Karate klub Sampion Niksic
2. MNE003924 Mitar Čvorović Karate klub "Iskra"
3. MNE001832 Veljko Matović Onogost
3. MNE003023 ALEKSA RIHA Karate Klub Bijela

Kumite | BORBE DJEČACI 2012 | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000442 Amar Čobović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE005017 Vasilj Popovic Onogost
3. MNE004448 Kosta Jovanovic Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE002331 Luka Barjaktarović Karare klub ''RIS21 '' Budva

Kumite | BORBE DJEČACI 2012 | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001810 Edonis Kraja KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE003924 Mitar Čvorović Karate klub "Iskra"
3. MNE005013 Uroš Krulanović Onogost

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005338 Jana Radusinović Karate klub Sampion Niksic

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -37 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005338 Jana Radusinović Karate klub Sampion Niksic
2. MNE004020 Milena Piljević KARATE KLUB "JION"
3. MNE003046 Katarina Vujisic Gorstak

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004104 Marija Savić Karate klub "RIS"
2. MNE004730 VALENTINA CVIJOVIĆ Karate klub "RIS"
3. MNE004320 Jovana Perunović Onogost

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -34 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004320 Jovana Perunović Onogost

Kumite | BORBE DJEČACI 2010 | M | -47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001000 Lazar Rakocevic Gorstak
2. MNE000362 Vuk Cimbaljević Karate Klub Bijela
3. MNE005572 Ahmed Zoronjić Karate klub Omladinac
3. MNE003049 Luka Djuric Gorstak

Kumite | BORBE DJEČACI 2010 | M | -52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000509 Blagota Mićunović Karare klub ''RIS21 '' Budva
2. MNE004568 Ljubo Lalatovic Onogost
3. MNE001010 Vuk Radusinovic Karate klub Sampion Niksic
3. MNE000474 Antonio Junković KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | BORBE DJEČACI 2008 | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000789 Balsa Danilovic Gorstak
2. MNE001201 Rajan Jovanović Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE000843 Vukota Marsenic Karate klub Buducnost
3. MNE005849 Uros Dragas Karate Klub Bijela

Kumite | BORBE DJEČACI 2008 | M | +55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000998 Stefan Vujisic Gorstak
2. MNE004583 Marko Kovacevic Karate Klub Bijela

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -36 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003889 Andrea Šakotić Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE003749 Dejana Blečić Karate klub Sampion Niksic
3. MNE005016 Tatjana Burić Onogost

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -32 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004660 MIA GRGIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње
2. MNE005016 Tatjana Burić Onogost

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000180 Mina Boricic Karate klub Omladinac
2. MNE004485 Milica spaic Karate klub Omladinac
3. WKF003958 Lamija Omanović Karate klub "Master" Bugojno
3. MNE000796 Jovana Cetkovic Gorstak

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2011 | Ž | +44 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005573 Ines Terzić Karate klub Omladinac
2. MNE005575 Andrijana Gojkovic Karate klub Omladinac
3. MNE001674 Djurdja Todorovic Karate klub Buducnost
3. MNE001962 Gorana Đorojević Omladinski karate klub Mawashi

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000217 Petra Markovic Karate klub Omladinac
2. MNE004005 Anđela Mihajlović KARATE KLUB "JION"
3. MNE003749 Dejana Blečić Karate klub Sampion Niksic

Kumite | BORBE DJEČACI 2008 | M | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001186 Vuk Papović Omladinski karate klub Mawashi 2015
2. MNE001197 Demir Pivić Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE001706 LAZAR GARDAŠEVIĆ Karate Klub Bijela
3. MNE005086 Vasilije Mitrić Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | BORBE DJEČACI 2008 | M | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000199 Jusuf Saljiu Karate klub Omladinac
2. MNE000786 Justin Marojević Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE001211 Sava Popović Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. WKF006060 Ilhan Omanović Karate klub "Master" Bugojno

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001962 Gorana Đorojević Omladinski karate klub Mawashi
2. MNE001113 Jovana Kuljanin Karare klub ''RIS21 '' Budva
3. MNE004053 Nina Pešić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. WKF004716 Tara Palikuća Karate klub Trebinje

Kumite | BORBE DJEČACI 2010 | M | +52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000519 Aleks Simonović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE004568 Ljubo Lalatovic Onogost
3. MNE001009 Petar Mrvaljevic Karate klub Sampion Niksic
3. MNE001010 Vuk Radusinovic Karate klub Sampion Niksic

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000255 Darija Savić Karate klub "RIS"
2. MNE000478 Agnesa Kollari KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003947 Hana Velagić Karate klub "Master" Bugojno
2. MNE000267 Dina Katana Karate klub "RIS"
3. MNE005430 Irina Nikolić Karate Klub Fokus Niksic
3. WKF006059 Hana Tihak Karate klub "Master" Bugojno

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -44 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003958 Lamija Omanović Karate klub "Master" Bugojno
2. MNE004153 Helena Peković Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE003798 Emira Gjonoviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE005340 Maša Jovetić Karate klub Sampion Niksic

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2012 | Ž | +40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005576 Sofija Jovanović Karate klub Omladinac
2. MNE003127 ANĐELKA POPOVIĆ Karate Klub Bijela
3. MNE003795 Naira Pelinku KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | BORBE ŽENE JUNIORKE | Ž | -48 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000132 Una Rakovic Karate klub Omladinac
2. MNE004014 Jovana Ćuk KARATE KLUB "JION"

Kumite | BORBE ŽENE JUNIORKE | Ž | -53 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000242 Kalina Ječmenica Karate klub "RIS"
2. MNE000989 Anja Nikolić Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE001221 Danica Radovanović Karate klub Buducnost
3. MNE001629 Milica Samardžić Onogost

Kumite | BORBE ŽENE JUNIORKE | Ž | -59 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001052 Lea Marić Šotokan tim
2. MNE001191 Jovana Ćalić Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE000034 Nadja Boricic Karate klub Omladinac

Kumite | BORBE ŽENE JUNIORKE | Ž | +59 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000248 Jovana Kotlaja Karate klub "RIS"
2. MNE001206 Miljana Papović Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE004689 Saškaaa Djurčević Karate klub "Vukovi"
3. MNE000671 Nataša Nedić Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2010 | Ž | +50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003917 Ivona Vlahović Gorstak
2. MNE005085 Andrea Rakočević Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE000651 Ivana Dabović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000652 Martina Dabović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | BORBE MUŠKARCI JUNIORI | M | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003959 Senad Mekić Karate klub "Master" Bugojno
2. MNE001207 Rodoljub Srbljak Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | BORBE MUŠKARCI SENIORI | M | -67 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001002 Dusan Todorovic Gorstak
2. MNE000596 Mirza Mehmedović Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić

Kumite | BORBE MUŠKARCI SENIORI | M | -84 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000496 Nemanja Mikulić Karate Klub Bijela
2. MNE000590 Pavle Babić Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić

Kumite | BORBE MUŠKARCI SENIORI | M | +84 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000572 Lazar Potpara Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | BORBE MUŠKARCI SENIORI | M | -60 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000194 Ognjen Bjelajac Karate klub Omladinac

Kumite | BORBE MUŠKARCI SENIORI | M | -75 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000496 Nemanja Mikulić Karate Klub Bijela
2. MNE000830 Filip Mijanovic Karate klub Buducnost

Kumite | BORBE ŽENE SENIORKE | Ž | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000100 Jovana Strujić Karate klub "RIS"

Kumite | BORBE ŽENE SENIORKE | Ž | -61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000469 Diellëza Rama KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | BORBE ŽENE SENIORKE | Ž | +68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000469 Diellëza Rama KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2009 | Ž | -39 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001747 Vasilija Bijelović Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE005571 Katarina Velkovski Karate klub Omladinac
3. MNE000255 Darija Savić Karate klub "RIS"
3. MNE000258 Elena Martinović Karate klub "RIS"

Kumite | BORBE MUŠKARCI JUNIORI | M | -76 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000701 Luka Tomanović Šotokan tim
2. MNE000691 Luka Radović Šotokan tim
3. MNE000830 Filip Mijanovic Karate klub Buducnost
3. MNE001203 Uroš Čalić Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | BORBE DJEČACI 2013 I MLAĐI | M | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003023 ALEKSA RIHA Karate Klub Bijela
2. MNE004555 Petar Mikulic Karate Klub Bijela
3. MNE004311 MATEJ MILIKIC Karate klub Omladinac
3. MNE003908 Jovan Anđušić Karate klub Kondor

Kumite | BORBE DJEČACI 2013 I MLAĐI | M | -25 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005585 Duško Dačević Karate klub Omladinac
2. MNE004555 Petar Mikulic Karate Klub Bijela
3. MNE005274 Andrija Čubranović Karate klub "Iskra"
3. MNE006040 Petar Radinović Karate klub Omladinac

Kumite | BORBE DJEČACI 2013 I MLAĐI | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004484 Borislav Scepanovic Karate klub Omladinac
2. MNE004312 JAKSA MARINOVIC Karate klub Omladinac
3. MNE004895 Petar Nikolić Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE001832 Veljko Matović Onogost

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2013 I MLAĐI | Ž | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005577 Itana Grbović Karate klub Omladinac
2. MNE005586 Ksenija Cicmil Karate klub Omladinac
3. MNE004052 Jovana Blečić Karate klub Sampion Niksic
3. MNE004777 Tijana Marković Karate klub "Iskra"

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2013 I MLAĐI | Ž | -37 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005579 Sofija Osmajić Karate klub Omladinac
2. MNE004020 Milena Piljević KARATE KLUB "JION"
3. MNE005314 Darija Novković Karate klub "Vukovi"
3. MNE005462 Nađa Vojinović Karate klub "Iskra"

Kumite | BORBE DJEČACI 2009 | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003855 Arman Velagić Karate klub "Master" Bugojno
2. MNE001201 Rajan Jovanović Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE000659 David Vulanović Onogost
3. MNE000792 Lazar Perisic Gorstak

Kumite | BORBE MUŠKARCI JUNIORI | M | +76 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000572 Lazar Potpara Karate Klub Fokus Niksic
2. WKF006057 Eman Omerinović Karate klub "Master" Bugojno
3. MNE001202 Vuk Lučić Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. WKF003859 Armin Cetin Karate klub "Master" Bugojno

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2009 | Ž | -44 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000267 Dina Katana Karate klub "RIS"
2. MNE001744 Marija Čizmović Omladinski karate klub Mawashi
3. WKF003947 Hana Velagić Karate klub "Master" Bugojno
3. WKF006059 Hana Tihak Karate klub "Master" Bugojno

Kumite | BORBE ŽENE SENIORKE | Ž | -68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003628 DUSKA SIPKA KARATE-DO LEIBNITZ
2. WKF001821 ADNA ALIBEGIC KARATE-DO LEIBNITZ

Kumite | BORBE ŽENE SENIORKE | Ž | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000100 Jovana Strujić Karate klub "RIS"
2. MNE000242 Kalina Ječmenica Karate klub "RIS"

Kumite | BORBE MUŠKARCI JUNIORI | M | -61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000194 Ognjen Bjelajac Karate klub Omladinac
2. MNE000695 Sergej Cimbaljević Šotokan tim
3. MNE000353 Nenad Đuričić Karate Klub Bijela
3. MNE004111 Sava Tapuskovic Gorstak

Kumite | BORBE DJEČACI 2009 | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000791 Ratko Grujic Gorstak
2. MNE000659 David Vulanović Onogost
3. MNE001625 Aleksandar Vujačić Onogost
3. MNE004018 Matija Mihajlović KARATE KLUB "JION"

Kumite | BORBE DJEČACI 2013 I MLAĐI | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004894 Danilo Ugren Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE001832 Veljko Matović Onogost
3. MNE005582 Bogdan Cirkovic Karate Klub Bijela
3. MNE004666 Vasilije Begovic Karate Klub Bijela

Kumite | BORBE DJEČACI 2009 | M | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001197 Demir Pivić Omladinski karate klub Mawashi 2015
2. MNE004447 Vasilije Miladinovic Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE003825 ALEKSA ANDJELIC Karate klub Omladinac

Kumite | BORBE DJEČACI 2009 | M | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001706 LAZAR GARDAŠEVIĆ Karate Klub Bijela
2. MNE000361 Petar Riha Karate Klub Bijela
3. MNE001211 Sava Popović Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE000800 Mihailo Bjelic Gorstak

Kumite | BORBE DJEČACI 2013 I MLAĐI | M | +40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004051 Dragoljub Dano Mijušković Karate klub Sampion Niksic
2. WKF004659 DANILO KOPRIVICA Клуб Борилачких Спортова требиње
3. WKF005399 SERGEJ BRKIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње
3. MNE005498 Andrija Krivokapić KARATE KLUB "JION"

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2009 | Ž | -49 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001012 Jovana Vujisic Gorstak
2. MNE000180 Mina Boricic Karate klub Omladinac
3. MNE003053 Mina Kuzman Onogost
3. MNE005658 Petra Jaćimović Karate klub "RIS"

Kumite | BORBE MUŠKARCI JUNIORI | M | -68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006056 Derviš Selimović Karate klub "Master" Bugojno
2. MNE001002 Dusan Todorovic Gorstak
3. MNE001161 Lazar Djurčević Karate klub "Vukovi"
3. MNE004111 Sava Tapuskovic Gorstak

Kumite | BORBE DJEČACI 2009 | M | +55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF001263 NIKOLA KOPRIVICA Клуб Борилачких Спортова требиње
2. MNE000672 Balša Nedić Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE004583 Marko Kovacevic Karate Klub Bijela
3. MNE000519 Aleks Simonović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | BORBE MUŠKARCI KADETI | M | -63 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000353 Nenad Đuričić Karate Klub Bijela
2. MNE000594 Milan Zajović Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić
3. MNE000588 Filip Bojić Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE001743 Luka Marković Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2009 | Ž | -54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001029 Katarina Djukic Gorstak
2. MNE001748 Vasilisa Čizmović Omladinski karate klub Mawashi
3. MNE000630 Sofija Vučković Onogost
3. WKF006058 Ajna Čepalo Karate klub "Master" Bugojno

Kumite | BORBE MUŠKARCI KADETI | M | -52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000199 Jusuf Saljiu Karate klub Omladinac
2. MNE001631 Nikola Vujović Onogost
3. MNE003825 ALEKSA ANDJELIC Karate klub Omladinac
3. MNE000491 Balša Stevović Onogost

Kumite | BORBE ŽENE KADETKINJE | Ž | -47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000132 Una Rakovic Karate klub Omladinac
2. MNE003053 Mina Kuzman Onogost
3. MNE001018 Anastasija Vukotic Karate klub Sampion Niksic
3. MNE000003 Maša Ćosović Karate klub "RIS"

Kumite | BORBE ŽENE KADETKINJE | Ž | +54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000034 Nadja Boricic Karate klub Omladinac
2. MNE000760 Ljubica Vlahovic Gorstak
3. MNE000248 Jovana Kotlaja Karate klub "RIS"
3. MNE001183 Nikolina Golović Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | BORBE ŽENE KADETKINJE | Ž | -54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001029 Katarina Djukic Gorstak
2. MNE000630 Sofija Vučković Onogost
3. MNE001629 Milica Samardžić Onogost
3. MNE001748 Vasilisa Čizmović Omladinski karate klub Mawashi

Kumite | BORBE MUŠKARCI KADETI | M | +70 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006061 Anel Bećar Karate klub "Master" Bugojno
2. WKF003859 Armin Cetin Karate klub "Master" Bugojno
3. MNE001202 Vuk Lučić Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. WKF006057 Eman Omerinović Karate klub "Master" Bugojno

Kumite | BORBE MUŠKARCI KADETI | M | -57 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005317 Vasilije Vujacic Karate klub "Vukovi"
2. MNE000491 Balša Stevović Onogost
3. MNE001185 Lazar Grbović Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE001186 Vuk Papović Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2013 I MLAĐI | Ž | +37 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003795 Naira Pelinku KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE004320 Jovana Perunović Onogost
3. MNE005789 Ana Brajković Karate klub "RIS"

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2013 I MLAĐI | Ž | -34 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003037 Milica Grujic Gorstak
2. MNE004730 VALENTINA CVIJOVIĆ Karate klub "RIS"
3. WKF005400 VASILIJA GRGIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње
3. MNE005316 Staša Petričević Karate klub "Vukovi"

Kumite | BORBE MUŠKARCI KADETI | M | -70 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001161 Lazar Djurčević Karate klub "Vukovi"
2. WKF006056 Derviš Selimović Karate klub "Master" Bugojno
3. MNE000551 Martin Jaramaz Onogost
3. MNE004112 Ivan Milikic Gorstak

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2008 | Ž | +54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001193 Lora Pean Omladinski karate klub Mawashi 2015
2. MNE001192 Mia Banović Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE000950 Stefani Selimović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE004019 Mia Baošić KARATE KLUB "JION"

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2009 | Ž | +54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004309 Janja Banovic Karate klub Omladinac
2. MNE003917 Ivona Vlahović Gorstak
3. MNE005652 Lara Koružić Karate klub "RIS"
3. MNE004019 Mia Baošić KARATE KLUB "JION"

Kumite - Ekipno

Kate - Pojedinačno

Kate - Ekipno

Kumite - Pojedinačno

Kumite - Ekipno

Ukupno prijava / klubovi / države: 764 / 33 / 5 Ispis

Prijavljeni klubovi

Prijavljeni takmičari

Kate | KATE DJEČACI 2015 I MLAĐI I NIVO | M | Žuti pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 12
Nikola Vlahovic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Zoran Jovanović
7 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Jakov Janović
6 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Luka Arsovic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Luka Ilincic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Relja Radulovic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Filip Petrović
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Erol Škrielj
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Aleksa Bjelanovic
7 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Bogdan Radulović
6 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Vasilije Vujosevic
7 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Filip Perisic
7 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 I MLAĐI I NIVO | Ž | Žuti pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 20
Irisi Shabanoviq
7 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Lucija Milićević
7 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Milica Vasiljević
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Ljubica Abramovic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Masa Scepanovic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Anja Vlahovic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Itana Jovanović
7 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Simona Pejović
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Mina Milošević
7 god
Oranž pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Anja Mijović
6 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Anja Radulovic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Glorija Raspopovic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Mia Krivokapic
7 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Maša Todorović
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Nađa Rovčanin
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Nikolina Bulatović
6 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Doroteja Zvizdojević
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Milica Komatina
7 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Vasilisa Prelević
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Nikolina Marković
7 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Kumite | BORBE DJEČACI 2013 I MLAĐI | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 15
Veljko Matović
9 god
Oranž pojas
Onogost

Marko Rakočević
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Aleksa Bojic
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Luka Grujic
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Danilo Mićunović
8 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Borislav Scepanovic
9 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

DIMITRIJE ATELJEVIĆ
9 god
Zeleni pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

STEFAN KOPRIVICA
9 god
Zeleni pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

JAKSA MARINOVIC
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Luka Bajraktarovic
9 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

DRAGIŠA GRUBAČ
8 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

JOVAN MRKAIĆ
8 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Petar Nikolić
9 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

MARKO KULJIĆ
9 god
Zeleni pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

STRAHINJA PAMUČINA
8 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | BORBE DJEČACI 2013 I MLAĐI | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Veljko Matović
9 god
Oranž pojas
Onogost

Uroš Samardžić
9 god
Žuti pojas
Gorstak

Vasilije Begovic
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Bogdan Cirkovic
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Danilo Ugren
9 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | BORBE DJEČACI 2013 I MLAĐI | M | +40 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Dragoljub Dano Mijušković
8 god
Žuti pojas
Karate klub Sampion Niksic

DANILO KOPRIVICA
8 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Andrija Krivokapić
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

SERGEJ BRKIĆ
8 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2013 I MLAĐI | Ž | -34 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Milica Grujic
8 god
Žuti pojas
Gorstak

VALENTINA CVIJOVIĆ
9 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Viktorija Vujović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Staša Petričević
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Vukovi"

VASILIJA GRGIĆ
8 god
Zeleni pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Drobnjak Lara
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2013 I MLAĐI | Ž | -37 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Milena Piljević
9 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "JION"

Sofija Osmajić
6 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Darija Novković
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Vukovi"

Nađa Vojinović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2013 I MLAĐI | Ž | +37 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Naira Pelinku
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Ana Brajković
8 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Anđela Aranitović
9 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

Jovana Perunović
9 god
Plavi pojas
Onogost

Kumite | BORBE DJEČACI 2012 | M | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Veljko Matović
9 god
Oranž pojas
Onogost

ALEKSA RIHA
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

ANDRIJA IVANOVIĆ
10 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

LUKA GACEVIC
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Mitar Čvorović
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Mihailo Mašulović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

GOJKO RUŽIĆ
10 god
Žuti pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | BORBE DJEČACI 2012 | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 10
Amar Čobović
10 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Luka Barjaktarović
10 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Luka Bulatović
10 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Kosta Jovanovic
10 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

JOVAN KOVAĆEVIĆ
10 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

MARKO MUMALO
10 god
Žuti pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Roman Marojević
9 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Vasilj Popovic
10 god
Zeleni pojas
Onogost

Uroš Krulanović
10 god
Zeleni pojas
Onogost

BALŠA SREDANOVIĆ
10 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | BORBE DJEČACI 2012 | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Nemanja Dožić
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Uroš Samardžić
9 god
Žuti pojas
Gorstak

David Knežević
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Luka Bulatović
10 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Vasilije Begovic
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Bogdan Cirkovic
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Stefan Krulanović
10 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | BORBE DJEČACI 2012 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Edonis Kraja
10 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Mitar Čvorović
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Uroš Krulanović
10 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | BORBE DJEČACI 2012 | M | +45 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Rejan Hardolli
10 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Vuk Dragojevic
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Marija Savić
10 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

VALENTINA CVIJOVIĆ
9 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Jovana Perunović
9 god
Plavi pojas
Onogost

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -34 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Jovana Perunović
9 god
Plavi pojas
Onogost

Dunja Vratnica
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -37 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Katarina Vujisic
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Milena Piljević
9 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "JION"

Jana Radusinović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Jana Radusinović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2012 | Ž | +40 kg / Prijavljenih takmičara: 3
ANĐELKA POPOVIĆ
10 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Naira Pelinku
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Sofija Jovanović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | BORBE DJEČACI 2011 | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Antonio Junković
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

stevan Markovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Luka Barjaktarović
10 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Djordje Grujic
11 god
Žuti pojas
Gorstak

Bogdan Gnjatović
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Nikola Ćalić
11 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi

DORIJAN BULAJIC
11 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Vlado Perutović
11 god
Zeleni pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | BORBE DJEČACI 2011 | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Stefan Miljanović
11 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Lazar Žerajić
10 god
Zeleni pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Djordjije Ćosović
11 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Janko Kotlaja
11 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Nemanja Dožić
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Filip Radojević
11 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Nikola Sinistaj
11 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Lazar Osmajić
11 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | BORBE DJEČACI 2011 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Lazar Rakocevic
11 god
Oranž pojas
Gorstak

Milos Gagovic
11 god
Oranž pojas
Karate klub Sampion Niksic

Vukan Popovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Nikita Marojević
11 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Vuk Dragojevic
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Petar Zečević
11 god
Zeleni pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Branko Miljanić
11 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | BORBE DJEČACI 2011 | M | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Luka Djuric
11 god
Žuti pojas
Gorstak

Darko Šćepanović
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "JION"

Andrej Vuković
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Kumite | BORBE DJEČACI 2011 | M | +55 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Lazar Lazovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Petar Mrvaljevic
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Sampion Niksic

Arijan Džukljan
11 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Ljubo Lalatovic
11 god
Plavi pojas
Onogost

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -32 kg / Prijavljenih takmičara: 2
MIA GRGIĆ
11 god
Zeleni pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Tatjana Burić
11 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -36 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Dejana Blečić
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Andrea Šakotić
11 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Tatjana Burić
11 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Petra Markovic
11 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Dejana Blečić
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Anđela Mihajlović
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "JION"

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -44 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Emira Gjonoviq
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Lamija Omanović
11 god
Plavi pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Helena Peković
11 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Maša Jovetić
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2011 | Ž | +44 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Jovana Kuljanin
11 god
Zeleni pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Djurdja Todorovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Gorana Đorojević
11 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Andrijana Gojkovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Ines Terzić
11 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | BORBE DJEČACI 2010 | M | -37 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Dragan Bjekovic
11 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Lazar Žerajić
10 god
Zeleni pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Matija Sindik
12 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Bogdan Gnjatović
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Aleksa Jakšić
12 god
Braon pojas
Onogost

Kumite | BORBE DJEČACI 2010 | M | -42 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Šćepan Ivanović
12 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Stefan Birovljev
12 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Milos Gagovic
11 god
Oranž pojas
Karate klub Sampion Niksic

Vuk Bajović
12 god
Oranž pojas
Onogost

Jaksa Mićanović
12 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Marko Lalatović
12 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | BORBE DJEČACI 2010 | M | -47 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Petar Riha
12 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Vuk Cimbaljević
12 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Lazar Rakocevic
11 god
Oranž pojas
Gorstak

Luka Djuric
11 god
Žuti pojas
Gorstak

Andrija Rakočević
12 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Jaksa Mićanović
12 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Ahmed Zoronjić
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | BORBE DJEČACI 2010 | M | -52 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Antonio Junković
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Blagota Mićunović
12 god
Plavi pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Vuk Radusinovic
12 god
Plavi pojas
Karate klub Sampion Niksic

Ljubo Lalatovic
11 god
Plavi pojas
Onogost

Kumite | BORBE DJEČACI 2010 | M | +52 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Aleks Simonović
12 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Petar Mrvaljevic
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Sampion Niksic

Vuk Radusinovic
12 god
Plavi pojas
Karate klub Sampion Niksic

Ljubo Lalatovic
11 god
Plavi pojas
Onogost

Andrija Šarović
12 god
Plavi pojas
Karate klub Trebinje

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Darija Savić
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Agnesa Kollari
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Dina Katana
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Katarina Vukotic
12 god
Plavi pojas
Karate klub Sampion Niksic

Hana Velagić
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Irina Nikolić
12 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Hana Tihak
12 god
Plavi pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Mina Boricic
11 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Jovana Cetkovic
12 god
Oranž pojas
Gorstak

Tijana Vujisic
12 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Milica spaic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Lamija Omanović
11 god
Plavi pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Sara Popović
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "Vukovi"

Ksenija Ugren
12 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Jovana Kuljanin
11 god
Zeleni pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Gorana Đorojević
11 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Nina Pešić
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Tara Palikuća
12 god
Plavi pojas
Karate klub Trebinje

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2010 | Ž | +50 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Ivana Dabović
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Martina Dabović
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Ivona Vlahović
12 god
Žuti pojas
Gorstak

Anastasija Gazivoda
12 god
Žuti pojas
Karate klub "Vukovi"

Andrea Rakočević
12 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | BORBE DJEČACI 2009 | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 6
David Vulanović
13 god
Braon pojas
Onogost

Lazar Perisic
13 god
Oranž pojas
Gorstak

Rajan Jovanović
13 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kosta Ćalasan
13 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Arman Velagić
13 god
Braon pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Aleksandar Stanišić
12 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "JION"

Kumite | BORBE DJEČACI 2009 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 4
David Vulanović
13 god
Braon pojas
Onogost

Ratko Grujic
13 god
Oranž pojas
Gorstak

Aleksandar Vujačić
13 god
Zeleni pojas
Onogost

Matija Mihajlović
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "JION"

Kumite | BORBE DJEČACI 2009 | M | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Filip Ivanović
13 god
Zeleni pojas
Karate Klub Bijela

Petar Riha
12 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Vuk Cimbaljević
12 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Blagota Mićunović
12 god
Plavi pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Mihailo Bjelic
13 god
Žuti pojas
Gorstak

Sava Popović
12 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

LAZAR GARDAŠEVIĆ
13 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Kumite | BORBE DJEČACI 2009 | M | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Demir Pivić
13 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

ALEKSA ANDJELIC
13 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Vasilije Miladinovic
13 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | BORBE DJEČACI 2009 | M | +55 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Aleks Simonović
12 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Balša Nedić
13 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

NIKOLA KOPRIVICA
13 god
Žuti pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Marko Kovacevic
13 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2009 | Ž | -39 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Darija Savić
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Elena Martinović
13 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Vasilija Bijelović
13 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Katarina Velkovski
13 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2009 | Ž | -44 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Dina Katana
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Katarina Janković
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Marija Čizmović
13 god
Plavi pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Lara Šakotić
13 god
Zeleni pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Jelena Marković
13 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Hana Velagić
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Sara Krackovic
13 god
Zeleni pojas
Karate klub "Vukovi"

Hana Tihak
12 god
Plavi pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2009 | Ž | -49 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Maša Ćosović
13 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Mina Boricic
11 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Mia Miljanic
13 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Jovana Vujisic
13 god
Oranž pojas
Gorstak

LANA ROSIĆ
13 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Mina Kuzman
13 god
Braon pojas
Onogost

Marija Bajic
13 god
Plavi pojas
Onogost

Petra Jaćimović
13 god
Bijeli pojas
Karate klub "RIS"

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2009 | Ž | -54 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Sofija Vučković
13 god
Zeleni pojas
Onogost

Katarina Djukic
13 god
Oranž pojas
Gorstak

Vasilisa Čizmović
13 god
Plavi pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Nađa Popović
13 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Ajna Čepalo
13 god
Braon pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2009 | Ž | +54 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Mia Banović
13 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Lora Pean
13 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Ivona Vlahović
12 god
Žuti pojas
Gorstak

Mia Baošić
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "JION"

Janja Banovic
13 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Lara Koružić
13 god
Bijeli pojas
Karate klub "RIS"

Kumite | BORBE DJEČACI 2008 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Vukota Marsenic
14 god
Zeleni pojas
Karate klub Buducnost

Balsa Danilovic
14 god
Braon pojas
Gorstak

Rajan Jovanović
13 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Arman Velagić
13 god
Braon pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Uros Dragas
14 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Kumite | BORBE DJEČACI 2008 | M | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Jusuf Saljiu
13 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Justin Marojević
14 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Sava Popović
12 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Ilhan Omanović
14 god
Plavi pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Kumite | BORBE DJEČACI 2008 | M | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Lazar Grbović
14 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Vuk Papović
14 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Demir Pivić
13 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

ĐORĐE KARIĆ
14 god
Žuti pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

LAZAR GARDAŠEVIĆ
13 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Vasilije Mitrić
14 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | BORBE DJEČACI 2008 | M | +55 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Stefan Vujisic
14 god
Oranž pojas
Gorstak

Marko Kovacevic
13 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Milan Ugren
14 god
Zeleni pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2008 | Ž | -44 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Jelena Miladinovic
14 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Anastasija Vukotic
14 god
Plavi pojas
Karate klub Sampion Niksic

Marija Čizmović
13 god
Plavi pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2008 | Ž | -49 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Katarina Janković
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Era Avdiu
13 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kristina Ćalasan
14 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2008 | Ž | -54 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Vasilisa Miranović
14 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Katarina Djukic
13 god
Oranž pojas
Gorstak

Emina Efović
14 god
Plavi pojas
Karate klub Buducnost

Anita Kovačević
14 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

TARA PERKOVIC
14 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Ajna Čepalo
13 god
Braon pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2008 | Ž | +54 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Stefani Selimović
14 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Mia Banović
13 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Lora Pean
13 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Mia Baošić
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "JION"

Kate | KATE DJEČACI 2015 I MLAĐI II NIVO | M | Oranž pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Mihailo Peličić
6 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Filip Petrović
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Viktor Vuković
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 I MLAĐI II NIVO | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Čuturić Ilda
7 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

Milica Kovačević
6 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Nikolina Bulatović
6 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

LORENA MADŽAROVIĆ
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEČACI 2015 I MLAĐI APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
Uroš Skrobanović
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

MATIJA MARAŠ
7 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 I MLAĐI APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Irisi Shabanoviq
7 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Simona Pejović
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Mina Milošević
7 god
Oranž pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Anja Maraš
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

LORENA MADŽAROVIĆ
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEČACI 2014 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 20
Gordan Gregovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Jovan Anđušić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Simon Paladin
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Dilan Agović
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Ognjen Bojic
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Andrija Tomic
8 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Niksa Paunovic
8 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Karlo Kovacic
8 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Darian Škrielj
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Matija Bauković
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Lazar Bracović
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Jovan Šipčić
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Stefan Kovačević
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Karim Hodzic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Strahinja Mujovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Vasilije Terzic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Martin Djolević
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Vasilije Senčić
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Jovan Radulović
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

VIKTOR PEJOVIĆ
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 17
Marija Gracun
8 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Maja Bulatovic
8 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Irisi Shabanoviq
7 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Maša Masoničić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Marija Gajović
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Jana Jovanovic
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Čuturić Ilda
7 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

Mija Ajković
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Danica Miranović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Nadila Hodzic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Anastasija Vukadinovic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Dunja Radunović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Jana Bubanja
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Asija Đonbaljaj
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Zara Novalić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Anđela Bijelić
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Anđela Šćepanović
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Kate | KATE DJEČACI 2014 II NIVO | M | Zeleni pojas-Plavi pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Anton Stanović
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Aleksa Krstajic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Ivo Martinovic
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Buducnost

Vid Beljkaš
8 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Vasilije Rajović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Anika Krkotić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Aleksia Baćović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Danica Miranović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Tihana Vlahović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | KATE DJEČACI 2014 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
David Kovacevic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Đorđe Šuleić
8 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Stefan Kovačević
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Vasilije Rajović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
Lucia Stanovic
8 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Mija Ajković
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Tihana Vlahović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | KATE DJEČACI 2013 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 20
Rodoljub Timotijević
9 god
Oranž pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Filip Popovic
9 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Ognjen Radmanović
9 god
Žuti pojas
Gorstak

Ilja Guran
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Pavle Jovanovic
9 god
Žuti pojas
Gorstak

Martin Marovic
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Luka Bajraktarovic
9 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Filip Vukmanović
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Aleksandar Matović
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Aldin Sokolaj
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Ahmed Međedović
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Jakša Čadjenović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Uros Vukasovic
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Matija Milošević
9 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Andrija Krivokapić
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Marko Ilicic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Filip Tešović
9 god
Oranž pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Petar Sjekloća
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Vukašin Banović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Danilo Minić
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | KATE DJEČACI 2013 II NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Jakov Cupara
9 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Alexander Okulov
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Nikola Petanovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Luka Bulatović
9 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Gleb Voroninskis
8 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Vukašin Banović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | KATE DJEČACI 2013 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Jakov Cupara
9 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Boris Perović
9 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Luka Bulatović
9 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Matija Milošević
9 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 13
Marija Todorović
9 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Aleksandra Rakocevic
9 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Monika Dulovic
9 god
Žuti pojas
Gorstak

Mila Sladoja
9 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Vasilisa Radulovic
9 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Ana Krivokapic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Sofija Raspopovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Irina Šainović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Nevena Gvozdenović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Bojana Živković
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Maša Šubarić
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Itana Zvizdojević
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Elena Perisic
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Naira Pelinku
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Katarina Novakovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Nina Krulj
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Sara Tomanović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Katarina Novakovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Nina Krulj
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Sofija Anđušić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Sara Tomanović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Kate | KATE DJEČACI 2012 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 18
Cimur Trofimenko
10 god
Oranž pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Edonis Kraja
10 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Tarik Nikezić
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Memin Gurzaković
10 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Tadija Perović
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Balsa Scepanovic
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Kosta Jovanovic
10 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Nikola Petrovic
10 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Simon Novaković
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Mihailo Labović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Niksa Nikitovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Vuk Zecevic
10 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Luka Djurovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Vlado Lopičić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Danilo Vukčević
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Anel Peročević
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Lazar Micic
10 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Miloš Mićović
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | KATE DJEČACI 2012 II NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 8
Amar Čobović
10 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Rejan Hardolli
10 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Mladjan Ramovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Mateja Milić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Konstantin Tereščenko
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Lazar Ivanovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

David Rubežić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Petar Petričević
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | KATE DJEČACI 2012 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
Amar Čobović
10 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Tarik Nikezić
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Memin Gurzaković
10 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Mladjan Ramovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

MAKSIM VUCELJIC
10 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Kemil Čantić
10 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 9
Nina Radevic
10 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Sofija Bubanja
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

LENA KRUNIĆ
10 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Iva Bulatovic
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Milja Sladoja
10 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Lena Tomović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Kristina Đurović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Jana Pekovic
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Ksenija Kujacic
10 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Djikanovic Lana
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Lana Prelević
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kristina Anakijevska
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Monika Đukić
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Isidora Boljevic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

SARA LUKAČEVIĆ
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Nina Đurović
10 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Lana Prelević
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

IVA VUKČEVIĆ
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Naira Pelinku
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEČACI 2011 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 15
Amar Čobović
10 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Edonis Kraja
10 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Tarik Nikezić
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Hristijan Zaov
11 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Radivoje Vučeljić
11 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "JION"

Veljko Lučić
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Arijan Džukljan
11 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Nemanja Jurisevic
11 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Matija Bulatovic
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Armando Sokolaj
11 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Tarik Alavać
11 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Matija Ajković
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

David Cicović
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Simon Pepđonović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

JOVAN RADUSINOVIĆ
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEČACI 2011 II NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 7
Antonio Junković
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Vukan Kanura
11 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Oleg Bozovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Mihailo Sjekloća
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Vladan Bracović
11 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Vito cerovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Tarik Alavać
11 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Kate | KATE DJEČACI 2011 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
stevan Markovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Vanja Vujosevic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Vuk Savić
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Arijan Džukljan
11 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Vuk Šarčević
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 12
Aleksandra Ćetković
11 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Kosara Odalović
11 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Emira Gjonoviq
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Antonela Zvicer
11 god
Žuti pojas
Karate Klub "Podgorica"

NAĐA ZEČEVIĆ
11 god
Bijeli pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Milica Djuranovic
11 god
Žuti pojas
Karate Klub "Podgorica"

Tasa Scepanovic
11 god
Žuti pojas
Gorstak

Jovanović Kristina
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Lucija Raganović
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Ksenija Roganovic
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Sara Lopičić
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Nikoleta Đurović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Matea Leovac
11 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Andja Koprivica
11 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Lamija Omanović
11 god
Plavi pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Lamija Hodžić
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
Nataša Šubarić
11 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Emira Gjonoviq
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Lamija Omanović
11 god
Plavi pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Kate | KATE DJEČACI 2010 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 10
Dragan Bjekovic
11 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Pavle Konatar
12 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Serxhio Lukaj
11 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Jurij Tereščenko
12 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Andrija Stojanovic
12 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Miomir Babović
12 god
Žuti pojas
Karate Klub "Podgorica"

Vasilije Dabanović
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Damjan Malidzan
12 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Matija Radivojevic
12 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Hamza Nikezić
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Kate | KATE DJEČACI 2010 II NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Uroš Stevović
12 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Lazar Djikanovic
12 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Vuk Đurović
12 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Alden Hodžić
12 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Andrija Šarović
12 god
Plavi pojas
Karate klub Trebinje

Ivan Milinic
12 god
Plavi pojas
Karate klub Trebinje

Kate | KATE DJEČACI 2010 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
Andrej Božović
12 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Sergej Raičević
12 god
Plavi pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Uroš Stevović
12 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Mario Popović
12 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Lazar Djikanovic
12 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Drazen Sutovic
12 god
Zeleni pojas
Karate klub Buducnost

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 APSOLUTNI NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 8
Agnesa Kollari
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Teodora Medojević
12 god
Oranž pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Ina Ramovic
12 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Vesna Anđušić
12 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Nina Pešić
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Aleksandra Visnjic
12 god
Žuti pojas
Gorstak

Ksenija Radenkovic
12 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Bojana Stijepovic
12 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Agnesa Kollari
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Nađa Palibrk
12 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Emira Gjonoviq
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Vesna Anđušić
12 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Staša Džankić
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Anastasija Maraš
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Martina Dabović
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Vesna Anđušić
12 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Nina Pešić
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Lamija Omanović
11 god
Plavi pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Tara Palikuća
12 god
Plavi pojas
Karate klub Trebinje

Kate | KATE DJEČACI 2009 I NIVO | M | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Edon Emsha
13 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Nikša Kašćelan
13 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Matija Bulatovic
13 god
Bijeli pojas
Gorstak

Jovan Perovic
12 god
Bijeli pojas
Gorstak

Kate | KATE DJEČACI 2009 II NIVO | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 4
Mustafa Adzemović
13 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Vuk Đurović
12 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Arman Velagić
13 god
Braon pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Đorđe Dudić
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Kate | KATE DJEČACI 2009 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
Ivo Bulatovic
13 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Drazen Sutovic
12 god
Zeleni pojas
Karate klub Buducnost

Arman Velagić
13 god
Braon pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Kate | KATE DJEVOJČICE 2009 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 10
Agnesa Kollari
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Katarina Janković
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Era Avdiu
13 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Andrea Bojic
13 god
Žuti pojas
Gorstak

Tamara Visnjic
13 god
Žuti pojas
Gorstak

Nika Paunovic
12 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Lana Popovic
12 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Hele