PRVENSTVO CRNE GORE ZA POLETARCE, PIONIRE I NADE


PRVENSTVO CRNE GORE ZA POLETARCE, PIONIRE I NADE

Informacije


PRVENSTVO CRNE GORE ZA POLETARCE, PIONIRE I NADE

14. May 2022.

12. May 2022. @ 18:00h (krajnji rok za prijavu)

Sportski centar Nikšić

Nikšić , Crna Gora

Karate savez Crne Gore

Kotizacija: pojedinačno 10 EUR, ekipno 15 EUR


PROPOZICIJE

Opis



Prvenstvo Crne Gore za poletarce, pionire i nade će se održaće u subotu, 14.05.2022. godine, u sali Sportskog centra u Nikšiću. Prijave možete izvršiti preko platforme Karate Saveza Crne Gore, www.karate4.me, najkasnije do četvrtka, 12.05.2022. godine do 18 časova, a počevši od utorka 10.05.2022. godine.


Obaveza takmičara, odnosno klubova, je da obezbijede sledeće:



1. Obavezna zaštitna oprema WKF,

2. Ljekarski pregled ne stariji od 6 mjeseci,

3. Obavezna polisa osiguranje.



Kotizacija po takmičaru iznosi 10 eura.

Kotizacija za tim iznosi 15 eura.


Kotizaciju uplatiti na ž.r saveza 510-201925-30. Dokaz o uplati priložiti na samom takmičenju.


Satnica:

8:30 - 9:30 Prijava takmičara, pregled dokumentacije i mjerenje

9:30 - Početak takmičenja


NAPOMENA: PRAVO NASTUPA NA PRVENSTVU IMAĆE ISKLJUČIVO KLUBOVI KOJI SU UREDNO REGISTROVALI TAKMIČARE ZA 2022. GODINU I IZMIRILI SVE REGISTRACIONE TAKSE, KAKO ZA KLUB, TAKO I ZA TAKMIČARE I TRENERE.

 

KLUBOVI KOJI IMAJU DUGOVANJA IZ PRETHODNIH GODINA, MORAJU ZAPOČETI OTPLATU PO PRETHODNO UTVRĐENOJ DINAMICI.

 

KLUBOVI KOJI NE BUDU IZMIRILI SVOJE OBAVEZE, NEĆE BITI U MOGUĆNOSTI DA PRIJAVE TAKMIČARE.

 





Kate


Kate | NADE 2009 # | M | Aps. kat.

Kate | NADE 2009/2010 # | M | Ekipno

Kate | NADE 2010 # | M | Aps. kat.

Kate | Pioniri - 2011 # | M | Aps. kat.

Kate | Pioniri - 2011/2012 # | M | Ekipno

Kate | Pioniri - 2012 # | M | Aps. kat.

Kate | Ml. pioniri - 2013 # | M

Kate | Ml. pioniri - 2013/2014 # | M | Ekipno

Kate | Ml. pioniri - 2014 # | M

Kate | POLETARCI - 2015 # | M | Aps. kat.

Kate | Poletarci 2015 i 2016 i mladji # | M | Ekipno

Kate | POLETARCI - 2016 i mladji # | M | Aps. kat.

Kate | NADE 2009 # | Ž | Aps. kat.

Kate | NADE 2009/2010 # | Ž | Ekipno

Kate | NADE 2010 # | Ž | Aps. kat.

Kate | Pioniri - 2011 # | Ž | Aps. kat.

Kate | Pioniri - 2011/2012 # | Ž | Ekipno

Kate | Pioniri - 2012 # | Ž | Aps. kat.

Kate | Ml. pioniri - 2013 # | Ž

Kate | Ml. pioniri - 2013/2014 # | Ž | Ekipno

Kate | Ml. pioniri - 2014 # | Ž

Kate | POLETARCI - 2015 # | Ž | Aps. kat.

Kate | Poletarci 2015 i 2016 i mladji # | Ž | Ekipno

Kate | POLETARCI - 2016 i mladji # | Ž | Aps. kat.

Kumite


Kumite | NADE 2009 # | M | -40 kg

Kumite | NADE 2009 # | M | -45 kg

Kumite | NADE 2009 # | M | -50 kg

Kumite | NADE 2009 # | M | -55 kg

Kumite | NADE 2009 # | M | +55 kg

Kumite | NADE 2010 # | M | -37 kg

Kumite | NADE 2010 # | M | -42 kg

Kumite | NADE 2010 # | M | -47 kg

Kumite | NADE 2010 # | M | -52 kg

Kumite | NADE 2010 # | M | +52 kg

Kumite | Pioniri - 2011 # | M | -35 kg

Kumite | Pioniri - 2011 # | M | -40 kg

Kumite | Pioniri - 2011 # | M | -45 kg

Kumite | Pioniri - 2011 # | M | -50 kg

Kumite | Pioniri - 2011 # | M | +50 kg

Kumite | Pioniri - 2012 # | M | -30 kg

Kumite | Pioniri - 2012 # | M | -35 kg

Kumite | Pioniri - 2012 # | M | -40 kg

Kumite | Pioniri - 2012 # | M | -45 kg

Kumite | Pioniri - 2012 # | M | +45 kg

Kumite | NADE 2009 # | Ž | -39 kg

Kumite | NADE 2009 # | Ž | -44 kg

Kumite | NADE 2009 # | Ž | -49 kg

Kumite | NADE 2009 # | Ž | -54 kg

Kumite | NADE 2009 # | Ž | +54 kg

Kumite | NADE 2010 # | Ž | -35 kg

Kumite | NADE 2010 # | Ž | -40 kg

Kumite | NADE 2010 # | Ž | -45 kg

Kumite | NADE 2010 # | Ž | -50 kg

Kumite | NADE 2010 # | Ž | +50 kg

Kumite | Pioniri - 2011 # | Ž | -32 kg

Kumite | Pioniri - 2011 # | Ž | -36 kg

Kumite | Pioniri - 2011 # | Ž | -44 kg

Kumite | Pioniri - 2011 # | Ž | +44 kg

Kumite | Pioniri - 2011 # | Ž | -40 kg

Kumite | Pioniri - 2012 # | Ž | -30 kg

Kumite | Pioniri - 2012 # | Ž | -34 kg

Kumite | Pioniri - 2012 # | Ž | -37 kg

Kumite | Pioniri - 2012 # | Ž | -40 kg

Kumite | Pioniri - 2012 # | Ž | +40 kg

Kontakt osobe

Veljko Brnovic

karatesavezcg@gmail.com

020 648411


Hoteli

Bilten


Kotizacija

Pojedinačno: 10 €

Ekipno: 15 €

Generalni poredak

Klub Zlatne Srebrne Bronzane
Karate klub Bar 14 9 17
Gorstak 12 2 0
KK POTOCI 5 4 9
Karate klub "Iskra" 5 4 5
Karate klub Omladinac 5 4 4
Karate klub Buducnost 4 3 8
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" 4 2 9
Šotokan tim 4 2 2
Karate klub "RIS" 2 1 5
BRATSTVO 1 5 3
Karate klub Sampion Niksic 1 2 4
Karate klub Jedinstvo 1 2 2
Onogost 1 1 3
Karate Klub Bijela 1 1 3
KARATE KLUB "JION" 1 0 3
Karate klub Kondor 1 0 3
Karate klub Zeta 1 0 3
Omladinski karate klub Mawashi 2015 1 0 2
Karate Club Rei 0 4 6
Karate Klub Fokus Niksic 0 4 6
Karate Klub "Stari Grad" Budva 0 3 5
Karare klub ''RIS21 '' Budva 0 2 3
Karate klub "Vukovi" 0 2 1
Karate klub Risan 0 2 0
Omladinski karate klub Mawashi 0 1 2
Karate klub Junior 0 1 1
Karate klub "PANTER" 0 1 1
Karate Klub "Podgorica" 0 1 0
Karate klub SEIKEN 0 0 4
Karate Klub BUDVA 0 0 2
Karate klub Piva 0 0 1

Kate - Pojedinačno

Kate | POLETARCI - 2016 i mladji # | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005491 Milica Kovačević Karate klub Zeta
2. MNE005503 Anja Mijović Karate Klub "Podgorica"
3. MNE005354 Anđelija Vukanović Karate klub Bar
3. MNE003755 Anamarija Janković Karate Club Rei

Kate | POLETARCI - 2016 i mladji # | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004564 Vladimir Konatar Karate klub Jedinstvo
2. MNE004878 Viktor Vukmarković Karate klub Bar
3. MNE005306 Feim Gurzaković Karate Club Rei
3. MNE005173 Djordje Bulatovic Karate klub "PANTER"

Kate | Ml. pioniri - 2014 # | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003916 Milovan Jankovic Gorstak
2. MNE003948 Vid Beljkaš KK POTOCI
3. MNE004088 Viktor Dukić Karate klub Bar
3. MNE002207 Petar Dragnić Karate Klub BUDVA

Kate | POLETARCI - 2015 # | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004292 Masa Scepanovic Gorstak
2. MNE004974 Mina Milošević Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE003754 Melina Gurzakovic Karate Club Rei
3. MNE005143 Anja Maraš Karate klub Zeta

Kate | POLETARCI - 2015 # | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004286 Nikola Vlahovic Gorstak
2. MNE005211 petar djurkovic Karate klub Buducnost
3. MNE005189 Relja Radulovic Karate klub Buducnost
3. MNE005203 Luka Ilincic Karate klub Buducnost

Kate | Ml. pioniri - 2014 # | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003722 Stefani Đuković Karate klub Bar
2. MNE003893 Mia Bulatović Karate klub Bar
3. MNE003892 Ana Pavlović Karate klub Bar
3. MNE004854 Lana Drača Karate klub Bar

Kate | Pioniri - 2012 # | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001667 Vladimir Ilijevski Karate klub Bar
2. MNE001818 Tarik Nikezić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE001766 Mladjan Ramovic Karate klub Buducnost
3. MNE001815 Luka Konatar KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | Ml. pioniri - 2013 # | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001765 Lazar Popovic Karate klub Buducnost
2. MNE002518 Omar Durović Karate klub Bar
3. MNE001614 Jakov Cupara KK POTOCI
3. MNE004056 Luka Bulatović Karate klub "Iskra"

Kate | Pioniri - 2012 # | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001936 Lana Prelević Karate klub "Iskra"
2. MNE001940 Staša Petranović Karate klub Bar
3. MNE004195 Lara Savovi' Karate klub Junior
3. MNE003904 Hana Lukolić Karate klub Bar

Kate | Ml. pioniri - 2013 # | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003878 Nina Krulj Karate klub Buducnost
2. MNE003735 Katarina Novakovic Karate klub Buducnost
3. MNE003795 Naira Pelinku KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE003882 Andrea Ćorović Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | Pioniri - 2011 # | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000281 Dušan Borović KK POTOCI
2. MNE004081 Sergej Laković Karate klub Bar
3. MNE000983 Vukan Kanura Karate klub Buducnost
3. MNE004083 Ismar Čaušević Karate klub Bar

Kate | NADE 2010 # | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001926 Drazen Sutovic Karate klub Buducnost
2. MNE000634 Andrija Kosović Karate klub Bar
3. MNE000757 Uroš Stevović Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE001621 Vuk Đurović KK POTOCI

Kate | NADE 2010 # | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000279 Neda Beljkaš KK POTOCI
2. MNE000770 Teodora Medojević Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE000410 Lejla Duraković Karate klub Bar
3. MNE001943 Lana Stanković Karate klub Bar

Kate | Pioniri - 2011 # | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000631 Nađa Knežević Karate klub Bar
2. MNE000322 Matea Leovac KK POTOCI
3. MNE000049 Nataša Šubarić KK POTOCI
3. MNE003798 Emira Gjonoviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | NADE 2009 # | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000039 Luka Klačar KK POTOCI
2. MNE000861 Nikola Stanisic Karate klub "Iskra"
3. MNE000292 Aleksa Barjaktarović Karate klub Bar
3. MNE000536 Hamed Erović Karate klub Bar

Kate | NADE 2009 # | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003030 Elena Dacić Karate klub Bar
2. MNE001135 Una Vučićević Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE000412 Ajla Berjašević Karate klub Bar
3. MNE000388 Kristina Bokovac Karate klub Bar

Kate - Ekipno

Kate | Poletarci 2015 i 2016 i mladji # | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE005344 David Otašević
MNE005359 Edis Adrović
MNE005357 Andrija Opančina
2. Karate klub "PANTER" MNE005169 Blagoje Lalevic
MNE005173 Djordje Bulatovic
MNE005230 Filip Bulatovic
3. Karate Club Rei MNE005308 Ivan Jurishikj
MNE005306 Feim Gurzaković
MNE005702 Amar Alić
3. Karate klub Buducnost MNE005211 petar djurkovic
MNE005203 Luka Ilincic
MNE005189 Relja Radulovic

Kate | Poletarci 2015 i 2016 i mladji # | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Gorstak MNE004295 Vladana Pekovic
MNE004291 Ljubica Abramovic
MNE004292 Masa Scepanovic
2. Karate Club Rei MNE003755 Anamarija Janković
MNE003754 Melina Gurzakovic
MNE005311 Maisa Duraković
3. Karate Klub BUDVA MNE003253 Sofija Aleksić
MNE004922 Sofija Ocokoljić
MNE004921 Mila Jonović
3. Karate klub Bar MNE005365 Hana Mujić
MNE005354 Anđelija Vukanović
MNE005378 Staša Kosović

Kate | Ml. pioniri - 2013/2014 # | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE003722 Stefani Đuković
MNE003892 Ana Pavlović
MNE003893 Mia Bulatović
2. Karate klub Junior MNE003725 Milica Đurović
MNE003724 Lorena Pajović
MNE004191 Kristina Đokić
3. Karate klub Buducnost MNE001688 Sofia Popovic
MNE003735 Katarina Novakovic
MNE003878 Nina Krulj
3. Karate klub Zeta MNE005154 Mija Ajković
MNE005146 Danica Miranović
MNE005492 Sara Tomanović

Kate | Pioniri - 2011/2012 # | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KK POTOCI MNE000049 Nataša Šubarić
MNE000322 Matea Leovac
MNE001618 Nina Đurović
2. Karate klub Bar MNE001940 Staša Petranović
MNE003905 Ksenija Knezevic
MNE003904 Hana Lukolić
3. Karate klub "Iskra" MNE005285 Ksenija Roganovic
MNE005298 Sara Lopičić
MNE005334 Nikoleta Đurović
3. Karate klub Jedinstvo MNE001168 Zerina Ličina
MNE001879 Petra Blagojevic
MNE001883 Teodora Šebek

Kate | Pioniri - 2011/2012 # | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE001652 Dario Šćekić
MNE002514 Ajlan Durović
MNE004081 Sergej Laković
2. Karate klub Buducnost MNE000983 Vukan Kanura
MNE001689 stevan Markovic
MNE001766 Mladjan Ramovic
MNE003744 Vanja Vujosevic
3. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000442 Amar Čobović
MNE001815 Luka Konatar
MNE001810 Edonis Kraja
MNE001818 Tarik Nikezić
3. Karate klub SEIKEN MNE000716 Branko Zenović
MNE001778 Bogdan Boljević
MNE006147 Lazar Janković

Kate | Ml. pioniri - 2013/2014 # | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KK POTOCI MNE001614 Jakov Cupara
MNE003706 Boris Perović
MNE003948 Vid Beljkaš
2. Karate klub Bar MNE003900 Arijan Zoranić
MNE004088 Viktor Dukić
MNE004847 David Vukmarković
3. Karate Klub "Stari Grad" Budva MNE003883 Đorđe Šuleić
MNE004973 Matija Milošević
MNE005328 Matija Ćorović
3. Karate klub Zeta MNE005142 Aleks Kaluđerović
MNE005159 Stefan Kovačević
MNE005163 Vasilije Rajović

Kate | NADE 2009/2010 # | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE000292 Aleksa Barjaktarović
MNE000536 Hamed Erović
MNE000634 Andrija Kosović
2. Karate Club Rei MNE000893 Ejub Djokovć
MNE000896 Edon Emsha
MNE000897 Mustafa Adzemović
3. Karate Klub "Stari Grad" Budva MNE000328 Andrej Božović
MNE000757 Uroš Stevović
MNE001003 Mario Popović
3. KK POTOCI MNE000039 Luka Klačar
MNE000040 Vojin Đačić
MNE001621 Vuk Đurović

Kate | NADE 2009/2010 # | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE000388 Kristina Bokovac
MNE000412 Ajla Berjašević
MNE003030 Elena Dacić
2. KK POTOCI MNE000066 Lena Lončar
MNE000072 Sanja Ristanović
MNE000279 Neda Beljkaš
3. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000478 Agnesa Kollari
MNE000569 Katarina Janković
MNE004053 Nina Pešić
3. Karate Klub "Stari Grad" Budva MNE000721 Lana Čormaković
MNE000770 Teodora Medojević
MNE001135 Una Vučićević

Kumite - Pojedinačno

Kumite | Pioniri - 2012 # | Ž | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003920 Martina Todorović Karate klub "Iskra"
2. MNE005452 Katarina Šuković Karate klub "Iskra"
3. MNE004665 Ena Popovic Karate Klub Bijela
3. MNE002871 IVA VUKČEVIĆ Karate klub Kondor

Kumite | Pioniri - 2012 # | Ž | +40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005576 Sofija Jovanović Karate klub Omladinac
2. MNE003127 ANĐELKA POPOVIĆ Karate Klub Bijela
3. MNE004898 Andjela Jovović Karate klub Piva
3. MNE003861 Nevena Maras BRATSTVO

Kumite | Pioniri - 2012 # | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE006121 Sabriela Taganović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Pioniri - 2012 # | Ž | -34 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003862 Nevena Rasovic BRATSTVO
2. MNE005386 Jana Kumburovic BRATSTVO
3. MNE004104 Marija Savić Karate klub "RIS"

Kumite | Pioniri - 2012 # | Ž | -37 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003046 Katarina Vujisic Gorstak
2. MNE001618 Nina Đurović KK POTOCI

Kumite | Pioniri - 2012 # | M | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001667 Vladimir Ilijevski Karate klub Bar
2. MNE003747 Jovan Stojanovic BRATSTVO
3. MNE003924 Mitar Čvorović Karate klub "Iskra"
3. MNE001751 Memin Gurzaković Karate Club Rei

Kumite | Pioniri - 2011 # | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001068 DAMJAN VUKČEVIĆ Karate klub Kondor
2. MNE001460 Lazar Žerajić Karare klub ''RIS21 '' Budva
3. MNE005995 Božo Tomašević Šotokan tim
3. MNE003052 Arijan Aljošević Karate klub Bar

Kumite | Pioniri - 2011 # | Ž | -44 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003798 Emira Gjonoviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE004153 Helena Peković Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE005340 Maša Jovetić Karate klub Sampion Niksic
3. MNE005385 Darija Maraš BRATSTVO

Kumite | Pioniri - 2011 # | Ž | -32 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004016 Marija Lješković KARATE KLUB "JION"
2. MNE004040 Teodora Drašković Karate klub Jedinstvo

Kumite | Pioniri - 2011 # | Ž | -36 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003749 Dejana Blečić Karate klub Sampion Niksic
2. MNE003889 Andrea Šakotić Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE000322 Matea Leovac KK POTOCI

Kumite | NADE 2010 # | Ž | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000478 Agnesa Kollari KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE002255 Majda GURZAKOVIĆ Karate Club Rei
3. MNE000279 Neda Beljkaš KK POTOCI

Kumite | Pioniri - 2011 # | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000217 Petra Markovic Karate klub Omladinac
2. MNE000006 Miljana Džaković Karate klub "RIS"
3. MNE004005 Anđela Mihajlović KARATE KLUB "JION"
3. MNE000049 Nataša Šubarić KK POTOCI

Kumite | Pioniri - 2011 # | Ž | +44 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001674 Djurdja Todorovic Karate klub Buducnost
2. MNE005573 Ines Terzić Karate klub Omladinac
3. MNE005575 Andrijana Gojkovic Karate klub Omladinac
3. MNE001962 Gorana Đorojević Omladinski karate klub Mawashi

Kumite | Pioniri - 2012 # | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003047 Nemanja Dožić Gorstak
2. MNE001815 Luka Konatar KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE003815 LUKA GACEVIC Karate klub Omladinac
3. MNE002331 Luka Barjaktarović Karare klub ''RIS21 '' Budva

Kumite | Pioniri - 2012 # | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004728 Ardit Đonbaljaj Karate klub Bar
2. MNE005014 Stefan Krulanović Onogost
3. MNE000442 Amar Čobović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE004008 David Knežević KARATE KLUB "JION"

Kumite | NADE 2009 # | Ž | -44 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000569 Katarina Janković KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE004723 Danila Pešikan Karate klub Risan
3. MNE003136 Lara Šakotić Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | NADE 2009 # | Ž | -39 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005571 Katarina Velkovski Karate klub Omladinac
2. MNE004731 Nika Jokić Karare klub ''RIS21 '' Budva
3. MNE001747 Vasilija Bijelović Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | Pioniri - 2011 # | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000882 Stefan Miljanović Šotokan tim
2. MNE003891 Filip Radojević Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE001770 Janko Kotlaja Karate klub "RIS"
3. MNE001735 Djordjije Ćosović Karate klub "RIS"

Kumite | NADE 2010 # | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000255 Darija Savić Karate klub "RIS"
2. MNE000796 Jovana Cetkovic Gorstak
3. MNE001019 Katarina Vukotic Karate klub Sampion Niksic
3. MNE005650 Jana Radanović Karate klub "RIS"

Kumite | NADE 2010 # | Ž | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000267 Dina Katana Karate klub "RIS"
2. MNE004569 Sara Popović Karate klub "Vukovi"
3. MNE000180 Mina Boricic Karate klub Omladinac
3. MNE001691 Tijana Vujisic Karate klub Buducnost

Kumite | Pioniri - 2012 # | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004132 Vuk Dragojevic Karate klub Omladinac
2. MNE004595 Pavle Spaic Karate klub Omladinac
3. MNE001829 Vuk Abramović Karate klub "Iskra"
3. MNE005013 Uroš Krulanović Onogost

Kumite | Pioniri - 2012 # | M | +45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000512 Filip Ilincic Karate klub Omladinac
2. MNE003938 Petar Kordić Karate klub Risan
3. MNE000316 Dušan Božović Karare klub ''RIS21 '' Budva
3. MNE001816 Rejan Hardolli KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | NADE 2010 # | Ž | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000777 Zoja Seba Šotokan tim
2. MNE005383 Andrea Smolović BRATSTVO
3. MNE004053 Nina Pešić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE004560 SIMONA DAVIDOVIĆ Karate klub Kondor

Kumite | NADE 2009 # | Ž | -49 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001012 Jovana Vujisic Gorstak
2. MNE005578 Nađa Popović Karate klub Omladinac
3. MNE000066 Lena Lončar KK POTOCI
3. MNE001744 Marija Čizmović Omladinski karate klub Mawashi

Kumite | NADE 2009 # | Ž | -54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001029 Katarina Djukic Gorstak
2. MNE000018 Tara Ćupić Karate klub "Iskra"
3. MNE005390 Nađa Rasović BRATSTVO
3. MNE000388 Kristina Bokovac Karate klub Bar

Kumite | Pioniri - 2011 # | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001000 Lazar Rakocevic Gorstak
2. MNE003134 Boško Matović Šotokan tim
3. MNE000881 Milos Gagovic Karate klub Sampion Niksic
3. MNE004155 Petar Zečević Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | Pioniri - 2011 # | M | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003049 Luka Djuric Gorstak
2. MNE004154 Branko Miljanić Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE003890 Nikita Marojević Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE005341 Andrej Vuković Karate klub Sampion Niksic

Kumite | NADE 2010 # | M | -37 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000033 Vladimir Raičević Karate klub "Iskra"
2. MNE003325 Duško Sošić Karate klub Jedinstvo
3. MNE004130 Aleksa Jakšić Onogost
3. MNE000728 Slobodan Boljević Karate klub SEIKEN

Kumite | NADE 2010 # | M | -42 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000692 Stefan Birovljev Šotokan tim
2. MNE001050 Adem Ramović Karate klub Bar
3. MNE000366 Šćepan Ivanović Karate Klub Bijela
3. MNE001804 Vasilije Vuković Karate klub SEIKEN

Kumite | Pioniri - 2011 # | M | +50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001825 Gavrilo Joličić Karate klub "Iskra"
2. MNE001009 Petar Mrvaljevic Karate klub Sampion Niksic
3. MNE000868 Lazar Lazovic Karate klub Buducnost
3. MNE004105 Arijan Džukljan Karate klub "RIS"

Kumite | NADE 2010 # | Ž | +50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003917 Ivona Vlahović Gorstak
2. MNE004186 Teodora Vulevic BRATSTVO
3. MNE004688 Anastasija Gazivoda Karate klub "Vukovi"
3. MNE000732 Ira Mijović Karate klub SEIKEN

Kumite | NADE 2010 # | M | -47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000389 Aleksa Đuranović Karate klub Bar
2. MNE005572 Ahmed Zoronjić Karate klub Omladinac
3. MNE001635 Vuk Bajović Onogost
3. MNE004129 Andrija Rakočević Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | NADE 2009 # | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000690 Radovan Đurović Šotokan tim
2. MNE000792 Lazar Perisic Gorstak
3. MNE004881 Aleksandar Stanišić KARATE KLUB "JION"
3. MNE001067 BALŠA VUKČEVIĆ Karate klub Kondor

Kumite | NADE 2009 # | Ž | +54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000630 Sofija Vučković Onogost
2. MNE001748 Vasilisa Čizmović Omladinski karate klub Mawashi
3. MNE000231 Mia Miljanic Karate klub Omladinac
3. MNE001193 Lora Pean Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | NADE 2009 # | M | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000791 Ratko Grujic Gorstak
2. MNE004109 Vuk ŠKATARIĆ Karate klub "Vukovi"
3. MNE000039 Luka Klačar KK POTOCI
3. MNE001706 LAZAR GARDAŠEVIĆ Karate Klub Bijela

Kumite | NADE 2010 # | M | -52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000362 Vuk Cimbaljević Karate Klub Bijela
2. MNE001010 Vuk Radusinovic Karate klub Sampion Niksic
3. MNE000509 Blagota Mićunović Karare klub ''RIS21 '' Budva
3. MNE000383 Irfan Kurpejović Karate klub Bar

Kumite | NADE 2009 # | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000905 Marko Laković Karate klub "Iskra"
2. MNE001729 Miljan Suskavcevic BRATSTVO
3. MNE003328 Vladimir Nedović Karate klub Jedinstvo
3. MNE001201 Rajan Jovanović Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | NADE 2009 # | M | +55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001659 Kenan Hodžić Karate klub Bar
2. MNE000897 Mustafa Adzemović Karate Club Rei
3. MNE000672 Balša Nedić Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE003764 Luka Vujović Karate klub "Iskra"

Kumite | NADE 2009 # | M | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001211 Sava Popović Omladinski karate klub Mawashi 2015
2. MNE000682 Nemanja Gecaj Šotokan tim
3. MNE000896 Edon Emsha Karate Club Rei
3. MNE000779 Petar Radović Šotokan tim

Kumite | NADE 2010 # | M | +52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000634 Andrija Kosović Karate klub Bar
2. MNE001827 Pavle Davidović Karate klub "Iskra"
3. MNE000519 Aleks Simonović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE001663 Rayan Zahrane Karate klub Bar

Kumite - Ekipno

Kate - Pojedinačno

Kate - Ekipno

Kumite - Pojedinačno

Kumite - Ekipno

Ukupno prijava / klubovi / države: 441 / 31 / 1 Ispis

Prijavljeni klubovi

Prijavljeni takmičari

Kate | POLETARCI - 2016 i mladji # | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Vladimir Konatar
6 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Viktor Vukmarković
6 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Feim Gurzaković
6 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Djordje Bulatovic
5 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Kate | POLETARCI - 2016 i mladji # | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Anamarija Janković
6 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Anja Mijović
6 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Milica Kovačević
5 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Anđelija Vukanović
6 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Kate | POLETARCI - 2015 # | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 14
Amir Burdžović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Nikola Vlahovic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Blagoje Lalevic
7 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Uroš Skrobanović
6 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

petar djurkovic
6 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Luka Ilincic
6 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Relja Radulovic
6 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Filip Bulatovic
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Pavle Anđić
6 god
Bijeli pojas
Karate klub SEIKEN

David Otašević
6 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Edis Adrović
6 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Andrija Opančina
6 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

MATIJA MARAŠ
7 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

NIKOLA BATROVIĆ
6 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kate | POLETARCI - 2015 # | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 15
Melina Gurzakovic
6 god
Oranž pojas
Karate Club Rei

Mona Desančić
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Vladana Pekovic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Ljubica Abramovic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Masa Scepanovic
6 god
Žuti pojas
Gorstak

Anja Vlahovic
6 god
Žuti pojas
Gorstak

Sofija Ocokoljić
6 god
Oranž pojas
Karate Klub BUDVA

Mila Jonović
6 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Mina Milošević
6 god
Oranž pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Maisa Duraković
6 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Anja Maraš
6 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Glorija Raspopovic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Anastasija Kamaljevic
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Hana Mujić
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Staša Kosović
6 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Kate | Ml. pioniri - 2014 # | M / Prijavljenih takmičara: 18
Petar Dragnić
7 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

David Kovacevic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Đorđe Šuleić
7 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Aleksa Krstajic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Arijan Zoranić
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Milovan Jankovic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Vid Beljkaš
8 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Balša Leković
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Viktor Dukić
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Vuk Bojovic
7 god
Oranž pojas
Gorstak

Filip Radojević
7 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

David Vukmarković
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Ahmed Balić
7 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Agron Ujkaj
7 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Marko Popovic
7 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Stefan Kovačević
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Vasilije Rajović
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Vasilije Senčić
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | Ml. pioniri - 2014 # | Ž / Prijavljenih takmičara: 13
Maja Bulatovic
8 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Stefani Đuković
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Milica Đurović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Junior

Lorena Pajović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Junior

Ana Pavlović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Mia Bulatović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Nadja Zivkovic
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Aleksia Baćović
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Lana Drača
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Mija Ajković
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Nadila Hodzic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Sofija Kažanegra
7 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Tihana Vlahović
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | Ml. pioniri - 2013 # | M / Prijavljenih takmičara: 11
Jakov Cupara
9 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Filip Popovic
9 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Lazar Popovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Omar Durović
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Boris Perović
8 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Luka Bulatović
8 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Aleksa Đukić
8 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Andrija Barjaktarović
8 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Bogdan Konatar
9 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Matija Milošević
8 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Aleksa Barac
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Kate | Ml. pioniri - 2013 # | Ž / Prijavljenih takmičara: 21
Sofia Popovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Hana Micunovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub SEIKEN

Itana Badnjar
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Martina Vuksanović
8 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Naira Pelinku
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Katarina Novakovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Petra Kovačević
8 god
Žuti pojas
Karate klub SEIKEN

Andrea Ćorović
8 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Nina Krulj
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Nerma Sijarić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Sofija Kordić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Risan

Aleksandra Rakocevic
8 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Isidora Bracić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kristina Đokić
8 god
Zeleni pojas
Karate klub Junior

Milica Jelic
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Kalina Sjekloća
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Aiša Balić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Marija Subotić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Risan

Nikolina Femić
9 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Sara Tomanović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Blanka Bilafer
8 god
Žuti pojas
Karate klub Risan

Kate | Pioniri - 2012 # | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 15
Amar Čobović
10 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Branko Zenović
10 god
Braon pojas
Karate klub SEIKEN

Vladimir Ilijevski
9 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Luka Konatar
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Edonis Kraja
10 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Tarik Nikezić
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Memin Gurzaković
10 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Mladjan Ramovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Ajlan Durović
10 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

MAKSIM VUCELJIC
9 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Vuk Spaić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Lazar Ivanovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Kemil Čantić
10 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Niksa Nikitovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Vuk Zecevic
10 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Kate | Pioniri - 2012 # | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 12
Zerina Ličina
10 god
Braon pojas
Karate klub Jedinstvo

Djikanovic Lana
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Nina Đurović
10 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Teodora Šebek
9 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Staša Petranović
10 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Lana Prelević
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

IVA VUKČEVIĆ
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Nađa Šćekić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Ksenija Knezevic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Hana Lukolić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Lara Savovi'
9 god
Zeleni pojas
Karate klub Junior

Leona Marović
9 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Kumite | Pioniri - 2012 # | M | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Vladimir Ilijevski
9 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Tarik Nikezić
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Memin Gurzaković
10 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

ANDRIJA IVANOVIĆ
10 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Jovan Stojanovic
9 god
Žuti pojas
BRATSTVO

Mitar Čvorović
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Mihailo Mašulović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Kumite | Pioniri - 2012 # | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 10
Luka Konatar
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Edonis Kraja
10 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Novak Lausevic
10 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Luka Barjaktarović
9 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Nemanja Dožić
9 god
Žuti pojas
Gorstak

LUKA GACEVIC
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Todor Klikovac
9 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Luka Bulatović
9 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Roman Marojević
9 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Vuk Zecevic
10 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Kumite | Pioniri - 2012 # | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Amar Čobović
10 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Veselin Skataric
9 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

David Knežević
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Ardit Đonbaljaj
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Vasilj Popovic
9 god
Zeleni pojas
Onogost

Stefan Krulanović
9 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | Pioniri - 2012 # | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Vuk Abramović
10 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Jovan Vulevic
10 god
Žuti pojas
BRATSTVO

Vuk Dragojevic
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Pavle Spaic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Uroš Krulanović
9 god
Zeleni pojas
Onogost

Luka Bulatovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Kumite | Pioniri - 2012 # | M | +45 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Dušan Božović
10 god
Zeleni pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Filip Ilincic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Rejan Hardolli
10 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Petar Kordić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Risan

Kumite | Pioniri - 2012 # | Ž | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 5
IVA VUKČEVIĆ
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Lorena Bulatovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Martina Todorović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Ena Popovic
10 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Katarina Šuković
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | Pioniri - 2012 # | Ž | -34 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Nevena Rasovic
9 god
Žuti pojas
BRATSTVO

Jana Kumburovic
9 god
Žuti pojas
BRATSTVO

Marija Savić
9 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Kumite | Pioniri - 2012 # | Ž | -37 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Nina Đurović
10 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Katarina Vujisic
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Kumite | Pioniri - 2012 # | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Mikhaela Volchkova
10 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Sabriela Taganović
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Pioniri - 2012 # | Ž | +40 kg / Prijavljenih takmičara: 5
ANĐELKA POPOVIĆ
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Nevena Maras
9 god
Žuti pojas
BRATSTVO

Dunja Vratnica
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Andjela Jovović
10 god
Plavi pojas
Karate klub Piva

Sofija Jovanović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kate | Pioniri - 2011 # | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 13
Dušan Borović
11 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Vukan Kanura
11 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

stevan Markovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Dario Šćekić
10 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Branko Martinović
10 god
Oranž pojas
Karate Klub BUDVA

Draško Martinović
11 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Vito cerovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Aleksa Kraljevic
10 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Nemanja Šaranović
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Junior

Vanja Vujosevic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Sergej Laković
11 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Ismar Čaušević
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Matija Bulatovic
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Kate | Pioniri - 2011 # | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 13
Nataša Šubarić
11 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Visnja Bulatovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Sara Zivkovic
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Matea Leovac
10 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Maša Vujošević
11 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Nađa Knežević
10 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Petra Blagojevic
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Jedinstvo

Melina Međedović
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Maša Čelebić
11 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Teodora Ćorović
11 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Emira Gjonoviq
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Milica Djuranovic
11 god
Žuti pojas
Karate Klub "Podgorica"

Lena Ivanišević
11 god
Oranž pojas
Karate klub Junior

Kumite | Pioniri - 2011 # | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 12
Dušan Borović
11 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

DAMJAN VUKČEVIĆ
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Lazar Žerajić
10 god
Zeleni pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

stevan Markovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Dario Šćekić
10 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Arijan Aljošević
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Bogdan Sošić
10 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Bogdan Gnjatović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

David Radivojevic
10 god
Žuti pojas
BRATSTVO

Vlado Perutović
10 god
Zeleni pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Petar Ninković
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Božo Tomašević
11 god
Bijeli pojas
Šotokan tim

Kumite | Pioniri - 2011 # | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 9
Vasilije Laketić
11 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Stefan Miljanović
11 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Djordjije Ćosović
10 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Jovan Radević
11 god
Plavi pojas
Karate klub SEIKEN

Janko Kotlaja
10 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Filip Radojević
10 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Nikola Sinistaj
11 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Nikola Ćalić
10 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Lazar Osmajić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | Pioniri - 2011 # | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Miljan Džaković
10 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Lazar Rakocevic
10 god
Oranž pojas
Gorstak

Milos Gagovic
11 god
Oranž pojas
Karate klub Sampion Niksic

Boško Matović
11 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Vukan Popovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Petar Zečević
11 god
Zeleni pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Stefan Šćekić
10 god
Zeleni pojas
Karate klub SEIKEN

Kumite | Pioniri - 2011 # | M | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Vasilije Ilijevski
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Luka Djuric
11 god
Žuti pojas
Gorstak

Nikita Marojević
10 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Branko Miljanić
10 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Andrej Vuković
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Kumite | Pioniri - 2011 # | M | +50 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Lazar Lazovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Petar Mrvaljevic
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Sampion Niksic

Gavrilo Joličić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Darko Šćepanović
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "JION"

Arijan Džukljan
11 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Ljubo Lalatovic
11 god
Plavi pojas
Onogost

Kumite | Pioniri - 2011 # | Ž | -32 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Marija Lješković
10 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "JION"

Teodora Drašković
10 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Kumite | Pioniri - 2011 # | Ž | -36 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Matea Leovac
10 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Dejana Blečić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Andrea Šakotić
10 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | Pioniri - 2011 # | Ž | -44 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Emira Gjonoviq
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Martina Bošković
11 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Helena Peković
10 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Darija Maraš
11 god
Žuti pojas
BRATSTVO

Maša Jovetić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Tatjana Burić
10 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | Pioniri - 2011 # | Ž | +44 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Djurdja Todorovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Gorana Đorojević
10 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Tamara Đakonovic
10 god
Oranž pojas
Karate Club Rei

Andrijana Gojkovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Ines Terzić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Kate | NADE 2010 # | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 13
Vojin Knežević
11 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Andrej Božović
12 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Marko Konatar
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Andrija Kosović
12 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Uroš Stevović
12 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Mario Popović
11 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Petar Mrdović
11 god
Plavi pojas
Karate klub Jedinstvo

Lazar Djikanovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Vuk Đurović
11 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Drazen Sutovic
12 god
Zeleni pojas
Karate klub Buducnost

Aleksa Đurović
11 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Dimitrije Lašić
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Junior

Nemanja Radulović
12 god
Bijeli pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | NADE 2010 # | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 12
Sanja Ristanović
12 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Neda Beljkaš
11 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Lejla Duraković
12 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Agnesa Kollari
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Teodora Medojević
12 god
Oranž pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Hana Suljević
11 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Lana Stanković
11 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Vesna Anđušić
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Nina Pešić
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Andja Banovic
11 god
Oranž pojas
Karate klub "PANTER"

Anja Bulatovic
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Anastasija Maraš
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Kumite | NADE 2010 # | M | -37 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Vladimir Raičević
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Vojin Knežević
11 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Boris Božović
11 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Slobodan Boljević
12 god
Plavi pojas
Karate klub SEIKEN

Duško Sošić
11 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Aleksa Jakšić
12 god
Braon pojas
Onogost

Kumite | NADE 2010 # | M | -42 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Šćepan Ivanović
12 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Stefan Birovljev
12 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Adem Ramović
11 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Vuk Đurović
11 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Vasilije Vuković
12 god
Zeleni pojas
Karate klub SEIKEN

Matija Sindik
11 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | NADE 2010 # | M | -47 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Aleksa Đuranović
12 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

VASILIJE STOJANOVIĆ
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Vuk Bajović
12 god
Oranž pojas
Onogost

Andrija Rakočević
11 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Jaksa Mićanović
11 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Marko Lalatović
11 god
Zeleni pojas
Onogost

Ahmed Zoronjić
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | NADE 2010 # | M | -52 kg / Prijavljenih takmičara: 9
Petar Riha
11 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Vuk Cimbaljević
11 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Irfan Kurpejović
12 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Marko Konatar
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Blagota Mićunović
11 god
Plavi pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Vuk Radusinovic
11 god
Plavi pojas
Karate klub Sampion Niksic

Vuk Dragasevic
11 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Aleksandar Krvavac
11 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Slobodan Djukić
11 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | NADE 2010 # | M | +52 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Aleks Simonović
12 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Andrija Kosović
12 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Ivan Dabović
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Ivan Dijanić
11 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Rayan Zahrane
11 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Pavle Davidović
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | NADE 2010 # | Ž | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Neda Beljkaš
11 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Agnesa Kollari
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Majda GURZAKOVIĆ
12 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Kumite | NADE 2010 # | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Darija Savić
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Jovana Cetkovic
11 god
Oranž pojas
Gorstak

Katarina Vukotic
12 god
Plavi pojas
Karate klub Sampion Niksic

Lana Stanković
11 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Jana Radanović
11 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Teodora Dedić
11 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Irina Nikolić
11 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | NADE 2010 # | Ž | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Mina Boricic
11 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Dina Katana
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Tijana Vujisic
12 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Sara Popović
11 god
Zeleni pojas
Karate klub "Vukovi"

Ksenija Ugren
12 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Jovana Radović
12 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | NADE 2010 # | Ž | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Zoja Seba
11 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Nina Pešić
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Andrea Smolović
12 god
Žuti pojas
BRATSTVO

SIMONA DAVIDOVIĆ
12 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kumite | NADE 2010 # | Ž | +50 kg / Prijavljenih takmičara: 12
Ajla Dodić
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Irina Raznatovic
11 god
Braon pojas
Karate klub SEIKEN

Ivana Dabović
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Martina Dabović
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Ira Mijović
12 god
Braon pojas
Karate klub SEIKEN

Jovana Jovanović
11 god
Žuti pojas
Karate klub Piva

Tea Maraš
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Ivona Vlahović
12 god
Žuti pojas
Gorstak

Milica spaic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Teodora Vulevic
12 god
Bijeli pojas
BRATSTVO

Anastasija Gazivoda
12 god
Žuti pojas
Karate klub "Vukovi"

Andrea Rakočević
11 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kate | NADE 2009 # | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 12
Luka Klačar
13 god
Braon pojas
KK POTOCI

Vojin Đačić
13 god
Braon pojas
KK POTOCI

Andrija DESPOTOVIĆ
13 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Ivo Bulatovic
13 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Maksim Veskovic
12 god
Oranž pojas
Karate klub "PANTER"

Aleksa Barjaktarović
12 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Nikola Stanisic
13 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Edon Emsha
13 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Mustafa Adzemović
12 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Hamed Erović
12 god
Braon pojas
Karate klub Bar

FILIP JOVIĆ
12 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Ilija Mijovic
12 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Kate | NADE 2009 # | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 13
Lena Lončar
12 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Leonora Vujovic
13 god
Oranž pojas
Karate klub "PANTER"

Milena Stojanović
12 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Kristina Bokovac
13 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Ajla Berjašević
12 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Jelena Samardžić
12 god
Plavi pojas
Karate klub Risan

Katarina Janković
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Lana Čormaković
12 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Una Vučićević
12 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Elena Dacić
13 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Helena Grgurović
13 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Nevena Savić
12 god
Žuti pojas
Karate klub Risan

Hana Globarevic
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Kumite | NADE 2009 # | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 6
David Vulanović
13 god
Braon pojas
Onogost

Radovan Đurović
12 god
Oranž pojas
Šotokan tim

Lazar Perisic
12 god
Oranž pojas
Gorstak

BALŠA VUKČEVIĆ
12 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Aleksandar Stanišić
12 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "JION"

Luka Ninković
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | NADE 2009 # | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Mihailo Bjelic
12 god
Žuti pojas
Gorstak

Marko Laković
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Rajan Jovanović
12 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Miljan Suskavcevic
12 god
Plavi pojas
BRATSTVO

Kosta Ćalasan
13 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Vladimir Nedović
12 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Matija Mihajlović
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "JION"

Vasilije Banović
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | NADE 2009 # | M | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Luka Klačar
13 god
Braon pojas
KK POTOCI

Ratko Grujic
13 god
Oranž pojas
Gorstak

MATIJA BOLJEVIĆ
12 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Pavle Rasovic
12 god
Zeleni pojas
BRATSTVO

LAZAR GARDAŠEVIĆ
13 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Vuk ŠKATARIĆ
13 god
Plavi pojas
Karate klub "Vukovi"

Kumite | NADE 2009 # | M | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Edon Emsha
13 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Nemanja Gecaj
13 god
Oranž pojas
Šotokan tim

Petar Radović
13 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Andrej Ristić
12 god
Plavi pojas
Karate klub Jedinstvo

Demir Pivić
12 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Sava Popović
12 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

ALEKSA ANDJELIC
12 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | NADE 2009 # | M | +55 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Andrija DESPOTOVIĆ
13 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Mustafa Adzemović
12 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Balša Nedić
13 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

RADOMIR MADŽAROVIĆ
13 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kenan Hodžić
12 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Luka Vujović
13 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Nikola Bigović
12 god
Žuti pojas
Karate klub Risan

Kumite | NADE 2009 # | Ž | -39 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Vasilija Bijelović
12 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Nika Jokić
12 god
Oranž pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Katarina Velkovski
13 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | NADE 2009 # | Ž | -44 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Katarina Janković
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Lara Šakotić
12 god
Zeleni pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Danila Pešikan
12 god
Žuti pojas
Karate klub Risan

Kumite | NADE 2009 # | Ž | -49 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Lena Lončar
12 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Jovana Vujisic
12 god
Oranž pojas
Gorstak

Marija Čizmović
13 god
Plavi pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Mina Kuzman
13 god
Braon pojas
Onogost

Jelena Marković
12 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Nađa Popović
12 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | NADE 2009 # | Ž | -54 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Tara Ćupić
12 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Kristina Bokovac
13 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Katarina Djukic
13 god
Oranž pojas
Gorstak

Nađa Rasović
13 god
Žuti pojas
BRATSTVO

Kumite | NADE 2009 # | Ž | +54 kg / Prijavljenih takmičara: 13
Maša Ćosović
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Mia Miljanic
13 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Elena Martinović
13 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Vasilisa Vukanović
13 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Ajla Berjašević
12 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Sofija Vučković
12 god
Zeleni pojas
Onogost

Saša Cerovina
13 god
Oranž pojas
Šotokan tim

Mia Banović
13 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Lora Pean
13 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Vasilisa Čizmović
13 god
Plavi pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Era Avdiu
12 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Mia Baošić
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "JION"

Janja Banovic
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | Pioniri - 2011 # | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Miljana Džaković
10 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Nataša Šubarić
11 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Petra Markovic
11 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Anđela Mihajlović
10 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "JION"

Kate | Poletarci 2015 i 2016 i mladji # | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 4
Karate klub Buducnost
  • petar djurkovic
  • Luka Ilincic
  • Relja Radulovic

Karate klub Bar
  • David Otašević
  • Edis Adrović
  • Andrija Opančina

Karate klub "PANTER"
  • Blagoje Lalevic
  • Djordje Bulatovic
  • Filip Bulatovic

Karate Club Rei
  • Ivan Jurishikj
  • Feim Gurzaković
  • Amar Alić

Kate | Poletarci 2015 i 2016 i mladji # | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 4
Karate Club Rei
  • Anamarija Janković
  • Melina Gurzakovic
  • Maisa Duraković

Karate klub Bar
  • Hana Mujić
  • Anđelija Vukanović
  • Staša Kosović

Karate Klub BUDVA
  • Sofija Aleksić
  • Sofija Ocokoljić
  • Mila Jonović

Gorstak
  • Vladana Pekovic
  • Ljubica Abramovic
  • Masa Scepanovic

Kate | Ml. pioniri - 2013/2014 # | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 7
Karate klub Buducnost
  • Lazar Popovic
  • David Kovacevic
  • Aleksa Krstajic

Karate klub Bar
  • Arijan Zoranić
  • Viktor Dukić
  • David Vukmarković

KK POTOCI
  • Jakov Cupara
  • Boris Perović
  • Vid Beljkaš

Karate Klub "Stari Grad" Budva
  • Đorđe Šuleić
  • Matija Milošević
  • Matija Ćorović

Karate klub "PANTER"
  • Agron Ujkaj
  • Marko Popovic
  • Aleksa Barac

Karate klub Zeta
  • Aleks Kaluđerović
  • Stefan Kovačević
  • Vasilije Rajović

Karate klub Jedinstvo
  • Filip Radojević
  • Bogdan Konatar
  • Ahmed Balić

Kate | Ml. pioniri - 2013/2014 # | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 6
Karate klub Buducnost
  • Sofia Popovic
  • Katarina Novakovic
  • Nina Krulj

Karate klub Bar
  • Stefani Đuković
  • Ana Pavlović
  • Mia Bulatović

Karate klub SEIKEN
  • Hana Micunovic
  • Petra Kovačević
  • Ana Spahić

Karate klub Risan
  • Sofija Kordić
  • Marija Subotić
  • Blanka Bilafer

Karate klub Zeta
  • Mija Ajković
  • Danica Miranović
  • Sara Tomanović

Karate klub Junior
  • Milica Đurović
  • Lorena Pajović
  • Kristina Đokić

Kate | Pioniri - 2011/2012 # | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 5
Karate klub Buducnost
  • Vukan Kanura
  • stevan Markovic
  • Mladjan Ramovic
  • Vanja Vujosevic

Karate klub Bar
  • Dario Šćekić
  • Ajlan Durović
  • Sergej Laković

Karate klub "PANTER"
  • MAKSIM VUCELJIC
  • Matija Bulatovic
  • Lazar Ivanovic

KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Amar Čobović
  • Luka Konatar
  • Edonis Kraja
  • Tarik Nikezić

Karate klub SEIKEN
  • Branko Zenović
  • Bogdan Boljević
  • Lazar Janković

Kate | Pioniri - 2011/2012 # | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 4
Karate klub Bar
  • Staša Petranović
  • Ksenija Knezevic
  • Hana Lukolić

KK POTOCI
  • Nataša Šubarić
  • Matea Leovac
  • Nina Đurović

Karate klub "Iskra"
  • Ksenija Roganovic
  • Sara Lopičić
  • Nikoleta Đurović

Karate klub Jedinstvo
  • Zerina Ličina
  • Petra Blagojevic
  • Teodora Šebek

Kate | NADE 2009/2010 # | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 4
Karate klub Bar
  • Aleksa Barjaktarović
  • Hamed Erović
  • Andrija Kosović

Karate Club Rei
  • Ejub Djokovć
  • Edon Emsha
  • Mustafa Adzemović

KK POTOCI
  • Luka Klačar
  • Vojin Đačić
  • Vuk Đurović

Karate Klub "Stari Grad" Budva
  • Andrej Božović
  • Uroš Stevović
  • Mario Popović

Kate | NADE 2009/2010 # | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 4
Karate klub Bar
  • Kristina Bokovac
  • Ajla Berjašević
  • Elena Dacić

KK POTOCI
  • Lena Lončar
  • Sanja Ristanović
  • Neda Beljkaš

Karate Klub "Stari Grad" Budva
  • Lana Čormaković
  • Teodora Medojević
  • Una Vučićević

KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Agnesa Kollari
  • Katarina Janković
  • Nina Pešić