PRVENSTVO CRNE GORE ZA KADETE, JUNIORE I U21


PRVENSTVO CRNE GORE ZA KADETE, JUNIORE I U21

Informacije


PRVENSTVO CRNE GORE ZA KADETE, JUNIORE I U21

15. May 2022.

12. May 2022. @ 18:00h (krajnji rok za prijavu)

Sportski centar Nikšić

Nikšić , Crna Gora

Karate savez Crne Gore

Kotizacija: pojedinačno 10 EUR, ekipno 15 EUR


PROPOZICIJE

Prvenstvo Crne Gore za kadete, juniore i U21 će se održaće u nedjelju, 15.05.2022. godine, u sali Sportskog centra u Nikšiću. Prijave možete izvršiti preko platforme Karate Saveza Crne Gore, www.karate4.me, najkasnije do četvrtka, 12.05.2022. godine do 18 časova, a počevši od utorka 10.05.2022. godine.


Obaveza takmičara, odnosno klubova, je da obezbijede sledeće:




1. Obavezna zaštitna oprema WKF,

2. Ljekarski pregled ne stariji od 6 mjeseci,

3. Obavezna polisa osiguranje.




Kotizacija po takmičaru iznosi 10 eura.

Kotizacija za tim iznosi 15 eura.


Kotizaciju uplatiti na ž.r saveza 510-201925-30. Dokaz o uplati priložiti na samom takmičenju.


Satnica:

8:30 - 9:30 Prijava takmičara, pregled dokumentacije i mjerenje

9:30 - Početak takmičenja


NAPOMENA: PRAVO NASTUPA NA PRVENSTVU IMAĆE ISKLJUČIVO KLUBOVI KOJI SU UREDNO REGISTROVALI TAKMIČARE ZA 2022. GODINU I IZMIRILI SVE REGISTRACIONE TAKSE, KAKO ZA KLUB, TAKO I ZA TAKMIČARE I TRENERE.

 

KLUBOVI KOJI IMAJU DUGOVANJA IZ PRETHODNIH GODINA, MORAJU ZAPOČETI OTPLATU PO PRETHODNO UTVRĐENOJ DINAMICI.

 

KLUBOVI KOJI NE BUDU IZMIRILI SVOJE OBAVEZE, NEĆE BITI U MOGUĆNOSTI DA PRIJAVE TAKMIČARE.


Kate


Kate | Mladji seniori # | M | Aps. kat.

Kate | Mladji seniori # | M | Ekipno

Kate | Juniori # | M | Aps. kat.

Kate | Kata team - Kadeti, Juniori # | M | Ekipno

Kate | Kadeti # | M | Aps. kat.

Kate | Mladji seniori # | Ž | Aps. kat.

Kate | Mladji seniori # | Ž | Ekipno

Kate | Juniori # | Ž | Aps. kat.

Kate | Kata team - Kadeti, Juniori # | Ž | Ekipno

Kate | Kadeti # | Ž | Aps. kat.

Kumite


Kumite | Mladji seniori # | M | -60 kg

Kumite | Mladji seniori # | M | -67 kg

Kumite | Mladji seniori # | M | -75 kg

Kumite | Mladji seniori # | M | -84 kg

Kumite | Mladji seniori # | M | +84 kg

Kumite | Mladji seniori # | M | Ekipno

Kumite | Juniori # | M | -55 kg

Kumite | Juniori # | M | -61 kg

Kumite | Juniori # | M | -68 kg

Kumite | Juniori # | M | -76 kg

Kumite | Juniori # | M | +76 kg

Kumite | Juniori # | M | Ekipno

Kumite | Kadeti # | M | -52 kg

Kumite | Kadeti # | M | -57 kg

Kumite | Kadeti # | M | -63 kg

Kumite | Kadeti # | M | -70 kg

Kumite | Kadeti # | M | +70 kg

Kumite | Kadeti # | M | Ekipno

Kumite | Mladji seniori # | Ž | -50 kg

Kumite | Mladji seniori # | Ž | -55 kg

Kumite | Mladji seniori # | Ž | -61 kg

Kumite | Mladji seniori # | Ž | -68 kg

Kumite | Mladji seniori # | Ž | +68 kg

Kumite | Mladji seniori # | Ž | Ekipno

Kumite | Juniori # | Ž | -48 kg

Kumite | Juniori # | Ž | -53 kg

Kumite | Juniori # | Ž | -59 kg

Kumite | Juniori # | Ž | +59 kg

Kumite | Juniori # | Ž | Ekipno

Kumite | Kadeti # | Ž | -47 kg

Kumite | Kadeti # | Ž | -54 kg

Kumite | Kadeti # | Ž | +54 kg

Kumite | Kadeti # | Ž | Ekipno

Kontakt osobe

Veljko Brnovic

karatesavezcg@gmail.com

020 648 411


Hoteli

Bilten


Kotizacija

Pojedinačno: 10 €

Ekipno: 15 €

Generalni poredak

Klub Zlatne Srebrne Bronzane
Karate klub Omladinac 10 0 1
Karate klub Bar 7 9 6
Karate klub Buducnost 5 1 9
Karate klub "Iskra" 4 5 7
Gorstak 3 1 2
Karate klub "RIS" 2 2 3
Karate Klub Fokus Niksic 2 2 0
Karate Klub Bijela 2 1 0
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" 2 0 3
Karate Klub BUDVA 2 0 0
Šotokan tim 1 1 4
BRATSTVO 1 1 0
Omladinski karate klub Mawashi 2015 0 5 2
Karate Club Rei 0 2 1
Onogost 0 1 2
Karate klub "Vukovi" 0 0 1
KK POTOCI 0 0 1
Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić 0 0 1
Karate klub Kondor 0 0 1

Kate - Pojedinačno

Kate | Kadeti # | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000404 Arijana Kočan Karate klub Bar
2. MNE000108 Viktorija Raičević Karate klub "Iskra"
3. MNE000852 Mia Ramovic Karate klub Buducnost
3. MNE000874 Vasilisa Miranović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | Kadeti # | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000635 Benjamin Aljošević Karate klub Bar
2. MNE000023 Aleksa Janjić Karate klub Bar
3. MNE000385 Ajsel Gerschwitz Karate klub Bar
3. MNE000106 Aleksa Vujošević Karate klub "Iskra"

Kate | Juniori # | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001123 Lazar Sekulić Karate Klub BUDVA
2. MNE000376 Nikola Milić Karate klub Bar
3. MNE000029 Marko Đačić KK POTOCI

Kate | Juniori # | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001120 Mila Marković Karate Klub BUDVA
2. MNE000773 Mia Bošnjaković Šotokan tim
3. MNE000678 Ivana Vidojević Šotokan tim
3. MNE001221 Danica Radovanović Karate klub Buducnost

Kate | Mladji seniori # | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000826 Filip Bakic Karate klub Buducnost
2. MNE000405 Arijan Kočan Karate klub Bar
3. MNE001038 Rijad Mandic Karate klub Buducnost
3. MNE000421 Kenan Nikočević Karate klub Bar

Kate | Mladji seniori # | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000827 Mila Mrakovic Karate klub Buducnost
2. MNE000522 Ivana Bujković Karate klub Bar
3. MNE000864 Masa Djukanovic Karate klub Buducnost
3. MNE000856 Dzena Canovic Karate klub Buducnost

Kate - Ekipno

Kate | Kata team - Kadeti, Juniori # | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE000023 Aleksa Janjić
MNE000385 Ajsel Gerschwitz
MNE000635 Benjamin Aljošević

Kate | Mladji seniori # | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Buducnost MNE001038 Rijad Mandic
MNE000826 Filip Bakic
MNE000853 Milos Gorovic

Kate | Mladji seniori # | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Buducnost MNE000827 Mila Mrakovic
MNE000856 Dzena Canovic
MNE000864 Masa Djukanovic

Kate | Kata team - Kadeti, Juniori # | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000874 Vasilisa Miranović
MNE000453 Izabela Hakanjin
MNE000950 Stefani Selimović
MNE000515 Yllëza Rama

Kumite - Pojedinačno

Kumite | Kadeti # | M | -57 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000334 Filip Šoškić Karate klub "Iskra"
2. MNE000112 Balić Alan Karate klub "Iskra"
3. MNE000506 Luka Sudžum Onogost
3. MNE000296 Đorđe Stojanović Karate klub Bar

Kumite | Kadeti # | M | -70 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000998 Stefan Vujisic Gorstak
2. MNE000370 Petar Radovanović Karate klub "Iskra"
3. MNE000290 Novak Gvozdenović Karate klub Bar
3. MNE001161 Lazar Djurčević Karate klub "Vukovi"

Kumite | Kadeti # | M | -63 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000353 Nenad Đuričić Karate Klub Bijela
2. MNE000859 Niksa Zejak Karate klub "Iskra"
3. MNE005467 Sava Vukotić Karate klub "Iskra"
3. MNE000133 Stefan Miljanić Karate klub "Iskra"

Kumite | Juniori # | Ž | +59 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001395 Sara Abramović Karate klub "Iskra"
2. MNE001206 Miljana Papović Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE000120 Nikolina Djurović Karate klub "Iskra"

Kumite | Juniori # | Ž | -48 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000192 Helena Backovic Karate klub Omladinac

Kumite | Juniori # | Ž | -53 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000242 Kalina Ječmenica Karate klub "RIS"
2. MNE001221 Danica Radovanović Karate klub Buducnost

Kumite | Juniori # | Ž | -59 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001052 Lea Marić Šotokan tim
2. MNE005391 Saška Smolović BRATSTVO
3. MNE001191 Jovana Ćalić Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | Mladji seniori # | Ž | -68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000916 Stojanovic Jovana BRATSTVO

Kumite | Mladji seniori # | Ž | +68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001036 Milena Jovanovic Karate klub Omladinac

Kumite | Mladji seniori # | Ž | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000788 Andjela Ivanovic Gorstak

Kumite | Mladji seniori # | Ž | -61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000247 Jelena Kotlaja Karate klub "RIS"

Kumite | Kadeti # | Ž | -47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000874 Vasilisa Miranović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE000348 Jovana Bogdanović Karate Klub Bijela

Kumite | Kadeti # | M | -52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000635 Benjamin Aljošević Karate klub Bar
2. MNE000880 Branko Lazović Karate klub "Iskra"
3. MNE000093 Aleksandar Pušonja Karate klub "RIS"
3. MNE000789 Balsa Danilovic Gorstak

Kumite | Juniori # | M | -76 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000198 Emre Saljiu Karate klub Omladinac
2. MNE000285 Lazar Jovović Karate klub Bar
3. MNE000691 Luka Radović Šotokan tim

Kumite | Juniori # | M | -61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000194 Ognjen Bjelajac Karate klub Omladinac
2. MNE000390 Jovan Đuranović Karate klub Bar
3. MNE000695 Sergej Cimbaljević Šotokan tim

Kumite | Juniori # | M | +76 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000572 Lazar Potpara Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE000244 Stevo Mrdak Karate klub "RIS"
3. MNE000043 Marko Krvavac Karate klub "RIS"
3. MNE000879 Nemanja Dragaš Karate klub "Iskra"

Kumite | Juniori # | M | -68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000082 Andrija Danilovic Karate klub Omladinac
2. MNE000997 Lado Vukovic Gorstak
3. MNE001702 Marko Brnada Šotokan tim
3. MNE001002 Dusan Todorovic Gorstak

Kumite | Juniori # | M | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000001 Balša Vojinović Karate klub "Iskra"
2. MNE001207 Rodoljub Srbljak Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | Mladji seniori # | M | -67 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003944 Ognjen Otasevic Karate klub Omladinac
2. MNE000901 Ermir Kurtović Karate Club Rei
3. MNE001150 Matija Tanović Onogost
3. MNE000596 Mirza Mehmedović Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić

Kumite | Mladji seniori # | M | -60 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000577 Matija Bojić Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | Mladji seniori # | M | -75 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000055 Balsa Milickovic Karate klub Omladinac
2. MNE000238 Kristijan Božić Onogost
3. MNE003729 Andrija Pejovic Karate klub Buducnost
3. MNE000271 Stefan Bajić Karate klub Buducnost

Kumite | Mladji seniori # | M | +84 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000284 Nemanja Jovović Karate klub Bar
2. MNE000894 Agim Baftijari Karate Club Rei

Kumite | Kadeti # | M | +70 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000026 Mihailo Gojaković Karate klub Bar
2. MNE001179 Vaso Abramović Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE001203 Uroš Čalić Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE000636 Đorđe Durutović Karate klub Bar

Kumite | Mladji seniori # | M | -84 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000496 Nemanja Mikulić Karate Klub Bijela
2. MNE000402 Dušan Bjelić Karate klub Bar
3. MNE000849 Vasilije Micunovic Karate klub Buducnost
3. MNE001927 Nikola Popovic Karate klub Buducnost

Kumite | Kadeti # | Ž | -54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000497 Jovana Damjanović Karate klub Omladinac
2. MNE000989 Anja Nikolić Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE000453 Izabela Hakanjin KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE001059 MILENA VUKČEVIĆ Karate klub Kondor

Kumite | Kadeti # | Ž | +54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000760 Ljubica Vlahovic Gorstak
2. MNE000122 Teona Ječmenica Karate klub "RIS"
3. MNE000914 Viktorija Vukadinović Karate klub "Iskra"
3. MNE000034 Nadja Boricic Karate klub Omladinac

Kumite - Ekipno

Kumite | Juniori # | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE000082 Andrija Danilovic
MNE000194 Ognjen Bjelajac
MNE000198 Emre Saljiu
MNE004048 Dalibor Dragojevic
2. Karate klub Bar MNE000285 Lazar Jovović
MNE000376 Nikola Milić
MNE000390 Jovan Đuranović
MNE000528 Matija Pavićević
MNE000764 Mihail Vukčević

Kumite | Juniori # | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub "Iskra" MNE000120 Nikolina Djurović
MNE001395 Sara Abramović
2. Omladinski karate klub Mawashi 2015 MNE001191 Jovana Ćalić
MNE001206 Miljana Papović

Kumite | Mladji seniori # | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Buducnost MNE000271 Stefan Bajić
MNE000830 Filip Mijanovic
MNE000849 Vasilije Micunovic
MNE001927 Nikola Popovic
MNE003729 Andrija Pejovic
2. Karate klub Bar MNE000284 Nemanja Jovović
MNE000402 Dušan Bjelić
MNE000405 Arijan Kočan
MNE000421 Kenan Nikočević
3. Karate Club Rei MNE000894 Agim Baftijari
MNE000948 Leart Rexha
MNE000901 Ermir Kurtović
MNE003992 Hamza Čobić

Kumite | Kadeti # | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE000026 Mihailo Gojaković
MNE000290 Novak Gvozdenović
MNE000296 Đorđe Stojanović
MNE000635 Benjamin Aljošević
MNE000636 Đorđe Durutović
2. Omladinski karate klub Mawashi 2015 MNE001179 Vaso Abramović
MNE001185 Lazar Grbović
MNE001202 Vuk Lučić
MNE001203 Uroš Čalić
3. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000449 Armin Lajka
MNE000450 Almir Perović
MNE000456 Leid Hodžić
MNE000517 Simon Simonović
3. Karate klub "Iskra" MNE000334 Filip Šoškić
MNE000370 Petar Radovanović
MNE000859 Niksa Zejak
MNE000880 Branko Lazović

Kumite | Kadeti # | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE000034 Nadja Boricic
MNE000497 Jovana Damjanović
2. Karate Klub Fokus Niksic MNE000989 Anja Nikolić
MNE000671 Nataša Nedić
WKF001553 Mateja Pantic
3. Karate klub Bar MNE000400 Mariam Zahrane
MNE000531 Ksenija Božović
MNE000543 Anida Berjašević
3. Karate klub "RIS" MNE000122 Teona Ječmenica
MNE000248 Jovana Kotlaja

Kate - Pojedinačno

Kate - Ekipno

Kumite - Pojedinačno

Kumite - Ekipno

Ukupno prijava / klubovi / države: 144 / 22 / 1 Ispis

Prijavljeni klubovi

Prijavljeni takmičari

Kate | Kadeti # | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
Aleksa Janjić
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Aleksa Vujošević
14 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Đorđe Medojević
14 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Aleksa Šćekić
14 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Ajsel Gerschwitz
15 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Benjamin Aljošević
14 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Kate | Kadeti # | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 10
Viktorija Raičević
14 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Mia Ramovic
14 god
Braon pojas
Karate klub Buducnost

Arijana Kočan
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Vasilisa Miranović
14 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Izabela Hakanjin
14 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Stefani Selimović
14 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Yllëza Rama
15 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Nikoleta Markolović
15 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Lana Subotić
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Risan

Sandra Racanović
14 god
Plavi pojas
Karate Klub BUDVA

Kumite | Kadeti # | M | -52 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Aleksandar Pušonja
15 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Benjamin Aljošević
14 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Balsa Danilovic
14 god
Braon pojas
Gorstak

Branko Lazović
14 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Lazar Grbović
14 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | Kadeti # | M | -57 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Đorđe Stojanović
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Balić Alan
15 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Filip Šoškić
14 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Balša Stevović
15 god
Braon pojas
Onogost

Luka Sudžum
14 god
Braon pojas
Onogost

Vasilije Vujacic
15 god
Žuti pojas
Karate klub "Vukovi"

Kumite | Kadeti # | M | -63 kg / Prijavljenih takmičara: 9
Stefan Miljanić
14 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Nenad Đuričić
14 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Niksa Zejak
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "Iskra"

Filip Bojić
15 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Milan Zajović
15 god
Plavi pojas
Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić

Luka Marković
15 god
Zeleni pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Danijel Rasovic
15 god
Žuti pojas
BRATSTVO

Slaven Vulevic
15 god
Žuti pojas
BRATSTVO

Sava Vukotić
14 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | Kadeti # | M | -70 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Novak Gvozdenović
14 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Petar Radovanović
16 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Simon Simonović
15 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Martin Jaramaz
15 god
Braon pojas
Onogost

Stefan Vujisic
14 god
Oranž pojas
Gorstak

Lazar Djurčević
15 god
Braon pojas
Karate klub "Vukovi"

Kumite | Kadeti # | M | +70 kg / Prijavljenih takmičara: 9
Mihailo Gojaković
15 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Almir Perović
15 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Đorđe Durutović
16 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Luka Tomanović
16 god
Zeleni pojas
Šotokan tim

ALIMPIJE ĐURETIĆ
14 god
Zeleni pojas
Karate klub Kondor

Vaso Abramović
15 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Vuk Lučić
15 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Uroš Čalić
15 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Nemanja Vulevic
15 god
Bijeli pojas
BRATSTVO

Kumite | Kadeti # | Ž | -47 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Jovana Bogdanović
15 god
Zeleni pojas
Karate Klub Bijela

Vasilisa Miranović
14 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

SOFIJA MIKULIĆ
14 god
Zeleni pojas
Karate Klub Bijela

Kumite | Kadeti # | Ž | -54 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Izabela Hakanjin
14 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Jovana Damjanović
15 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Anja Nikolić
16 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

MILENA VUKČEVIĆ
14 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Mateja Pantic
14 god
Žuti pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Lana Vukcevic
14 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Kumite | Kadeti # | Ž | +54 kg / Prijavljenih takmičara: 12
Nadja Boricic
15 god
Braon pojas
Karate klub Omladinac

Teona Ječmenica
16 god
Braon pojas
Karate klub "RIS"

Jovana Kotlaja
15 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Mariam Zahrane
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Stefani Selimović
14 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Yllëza Rama
15 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Ksenija Božović
14 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Anida Berjašević
16 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Nataša Nedić
16 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Ljubica Vlahovic
14 god
Braon pojas
Gorstak

Viktorija Vukadinović
14 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Nevena Maraš
15 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kate | Juniori # | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Marko Đačić
16 god
Braon pojas
KK POTOCI

Vasilije Perovic
18 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub "PANTER"

Nikola Milić
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Arian Bejta
16 god
Braon pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Lazar Sekulić
17 god
Braon pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | Juniori # | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 7
Anja Memedovski
18 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Risan

Ivana Vidojević
17 god
Braon pojas
Šotokan tim

Mia Bošnjaković
17 god
Plavi pojas
Šotokan tim

Mila Marković
17 god
Braon pojas
Karate Klub BUDVA

Teodora Marković
17 god
Braon pojas
Karate Klub BUDVA

Danica Radovanović
17 god
Braon pojas
Karate klub Buducnost

Bojana Moračanin
18 god
Zeleni pojas
Karate klub Jedinstvo

Kumite | Juniori # | M | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Balša Vojinović
16 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Rodoljub Srbljak
16 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | Juniori # | M | -61 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Ognjen Bjelajac
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Jovan Đuranović
16 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Sergej Cimbaljević
16 god
Zeleni pojas
Šotokan tim

Kumite | Juniori # | M | -68 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Andrija Danilovic
17 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Marko Brnada
16 god
Plavi pojas
Šotokan tim

Lado Vukovic
16 god
Braon pojas
Gorstak

Dusan Todorovic
18 god
Crni pojas 1.DAN
Gorstak

Kumite | Juniori # | M | -76 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Emre Saljiu
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Lazar Jovović
18 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Jovan Bogdanović
16 god
Plavi pojas
Karate Klub Bijela

Luka Radović
17 god
Zeleni pojas
Šotokan tim

Kumite | Juniori # | M | +76 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Marko Krvavac
17 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Stevo Mrdak
17 god
Braon pojas
Karate klub "RIS"

Matija Pavićević
18 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Lazar Potpara
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Mihail Vukčević
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Aleksandar Džoganović
16 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Nemanja Dragaš
16 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | Juniori # | Ž | -48 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Helena Backovic
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Kumite | Juniori # | Ž | -53 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Kalina Ječmenica
17 god
Braon pojas
Karate klub "RIS"

Danica Radovanović
17 god
Braon pojas
Karate klub Buducnost

Kumite | Juniori # | Ž | -59 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Lea Marić
16 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Jovana Ćalić
17 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Saška Smolović
16 god
Žuti pojas
BRATSTVO

Kumite | Juniori # | Ž | +59 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Nikolina Djurović
16 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Miljana Papović
16 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Sara Abramović
17 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | Mladji seniori # | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Rijad Mandic
19 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Buducnost

Filip Bakic
20 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Buducnost

Milos Gorovic
20 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Arijan Kočan
21 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Kenan Nikočević
20 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Kate | Mladji seniori # | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Mila Mrakovic
20 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Dzena Canovic
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Masa Djukanovic
20 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Ivana Bujković
21 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Kumite | Mladji seniori # | M | -60 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Matija Bojić
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | Mladji seniori # | M | -67 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Ermir Kurtović
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Club Rei

Mirza Mehmedović
18 god
Braon pojas
Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić

Matija Tanović
19 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Ognjen Otasevic
20 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Kumite | Mladji seniori # | M | -75 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Balsa Milickovic
21 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Kristijan Božić
19 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Stefan Bajić
21 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Filip Mijanovic
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Andrija Pejovic
20 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Kumite | Mladji seniori # | M | -84 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Luka Popovic
20 god
Crni pojas 1.DAN
BRATSTVO

Vasilije Micunovic
20 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Dušan Bjelić
18 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Nemanja Mikulić
18 god
Braon pojas
Karate Klub Bijela

Nikola Popovic
18 god
Plavi pojas
Karate klub Buducnost

Kumite | Mladji seniori # | M | +84 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Nemanja Jovović
19 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Agim Baftijari
20 god
Zeleni pojas
Karate Club Rei

Kumite | Mladji seniori # | Ž | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Andjela Ivanovic
18 god
Oranž pojas
Gorstak

Kumite | Mladji seniori # | Ž | -61 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Jelena Kotlaja
18 god
Braon pojas
Karate klub "RIS"

Kumite | Mladji seniori # | Ž | -68 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Stojanovic Jovana
18 god
Crni pojas 1.DAN
BRATSTVO

Sara Raković
20 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Kumite | Mladji seniori # | Ž | +68 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Milena Jovanovic
20 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Kumite | Kadeti # | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 4
Karate klub Bar
  • Mihailo Gojaković
  • Novak Gvozdenović
  • Đorđe Stojanović
  • Benjamin Aljošević
  • Đorđe Durutović

Karate klub "Iskra"
  • Filip Šoškić
  • Petar Radovanović
  • Niksa Zejak
  • Branko Lazović

Omladinski karate klub Mawashi 2015
  • Vaso Abramović
  • Lazar Grbović
  • Vuk Lučić
  • Uroš Čalić

KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Armin Lajka
  • Almir Perović
  • Leid Hodžić
  • Simon Simonović

Kumite | Kadeti # | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 5
Karate klub "RIS"
  • Teona Ječmenica
  • Jovana Kotlaja

KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Vasilisa Miranović
  • Izabela Hakanjin
  • Stefani Selimović
  • Yllëza Rama

Karate klub Omladinac
  • Nadja Boricic
  • Jovana Damjanović

Karate Klub Fokus Niksic
  • Anja Nikolić
  • Nataša Nedić
  • Mateja Pantic

Karate klub Bar
  • Mariam Zahrane
  • Ksenija Božović
  • Anida Berjašević

Kumite | Juniori # | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 4
Karate klub Bar
  • Lazar Jovović
  • Nikola Milić
  • Jovan Đuranović
  • Matija Pavićević
  • Mihail Vukčević

Karate klub "Iskra"
  • Balša Vojinović
  • Nemanja Dragaš

Karate klub Omladinac
  • Andrija Danilovic
  • Ognjen Bjelajac
  • Emre Saljiu
  • Dalibor Dragojevic

Karate Klub Fokus Niksic
  • Lazar Potpara
  • Aleksandar Džoganović

Kumite | Juniori # | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Karate klub "Iskra"
  • Nikolina Djurović
  • Sara Abramović

Omladinski karate klub Mawashi 2015
  • Jovana Ćalić
  • Miljana Papović

Kate | Mladji seniori # | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Karate klub Buducnost
  • Rijad Mandic
  • Filip Bakic
  • Milos Gorovic

Karate Club Rei
  • Agim Baftijari
  • Leart Rexha
  • Ermir Kurtović
  • Hamza Čobić

Kate | Mladji seniori # | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate klub Buducnost
  • Mila Mrakovic
  • Dzena Canovic
  • Masa Djukanovic

Kumite | Mladji seniori # | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 3
Karate klub Buducnost
  • Stefan Bajić
  • Filip Mijanovic
  • Vasilije Micunovic
  • Nikola Popovic
  • Andrija Pejovic

Karate klub Bar
  • Nemanja Jovović
  • Dušan Bjelić
  • Arijan Kočan
  • Kenan Nikočević

Karate Club Rei
  • Agim Baftijari
  • Leart Rexha
  • Ermir Kurtović
  • Hamza Čobić

Kate | Kata team - Kadeti, Juniori # | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate klub Bar
  • Aleksa Janjić
  • Ajsel Gerschwitz
  • Benjamin Aljošević

Kate | Kata team - Kadeti, Juniori # | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Vasilisa Miranović
  • Izabela Hakanjin
  • Stefani Selimović
  • Yllëza Rama

Karate klub Buducnost
  • Mia Ramovic
  • Anđela Milić
  • Danica Radovanović
  • Marija Jovanović