KARATE KUP NIKŠIĆA 2022


KARATE KUP NIKŠIĆA 2022

Informacije


KARATE KUP NIKŠIĆA 2022

02. Oct 2022.

01. Oct 2022. @ 19:00h (krajnji rok za prijavu)

Sportski centar Nikšić

Nikšić , Crna Gora

Karate klub "Onogošt" Nikšić

Kotizacija: pojedinačno 13 EUR, ekipno 15 EUR


PROPOZICIJE

KATE:

Opis za kate...

BORBE:

Opis za borbe...

ZAŠTITNA OPREMA:

Opis za zaštitnu opremu...


Kate


Kate | OSI - Kadeti, juniori | M | Aps. kat.

Kate | Juniori | M | Aps. kat.

Kate | KADETI - JUNIORI EKIPNO | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | Kadeti | M | Aps. kat.

Kate | I Nivo 2009 | M | Oranž pojas-Zeleni pojas

Kate | II Nivo 2009 | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | EKIPNO 2009 - 2010 | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | I Nivo 2010 | M | Oranž pojas-Zeleni pojas

Kate | II Nivo 2010 | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | I Nivo 2011 | M | Oranž pojas-Zeleni pojas

Kate | II Nivo 2011 | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | EKIPNO 2011 - 2012 | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | I Nivo 2012 | M | Oranž pojas-Zeleni pojas

Kate | II Nivo 2012 | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | II Nivo 2013 | M | Plavi pojas-Braon pojas

Kate | I Nivo 2013 | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | EKIPNO 2013 - 2014 | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | I Nivo 2014 | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | II Nivo 2014 | M | Plavi pojas-Braon pojas

Kate | 2015 i mlađi EKIPNO | M | Ekipno

Kate | I Nivo 2015 i mlađi | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | II Nivo 2015 i mlađi | M | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | Juniorke | Ž | Aps. kat.

Kate | KADETKINJE - JUNIORKE EKIPNO | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | Kadetkinje | Ž | Aps. kat.

Kate | I Nivo 2009 | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas

Kate | II Nivo 2009 | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | EKIPNO 2009 - 2010 | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | I Nivo 2010 | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas

Kate | II Nivo 2010 | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | I Nivo 2011 | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas

Kate | II Nivo 2011 | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | EKIPNO 2011 - 2012 | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | I Nivo 2012 | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas

Kate | II Nivo 2012 | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | I Nivo 2013 | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | II Nivo 2013 | Ž | Plavi pojas-Braon pojas

Kate | EKIPNO 2013 - 2014 | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | I Nivo 2014 | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | II Nivo 2014 | Ž | Plavi pojas-Braon pojas

Kate | 2015 i mlađi EKIPNO | Ž | Ekipno

Kate | I Nivo 2015 i mlađe | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | II Nivo 2015 i mlađe | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kumite


Kumite | U21 | M | -67 kg

Kumite | U21 | M | -75 kg

Kumite | U21 | M | +75 kg

Kumite | Juniori | M | -55 kg

Kumite | Juniori | M | -61 kg

Kumite | Juniori | M | -68 kg

Kumite | Juniori | M | -76 kg

Kumite | Juniori | M | +76 kg

Kumite | Kadeti | M | -52 kg

Kumite | Kadeti | M | -57 kg

Kumite | Kadeti | M | -63 kg

Kumite | Kadeti | M | -70 kg

Kumite | Kadeti | M | +70 kg

Kumite | 2009 | M | -40 kg | Aps. kat.

Kumite | 2009 | M | -45 kg | Aps. kat.

Kumite | 2009 | M | -50 kg | Aps. kat.

Kumite | 2009 | M | +50 kg | Aps. kat.

Kumite | 2010 | M | -37 kg | Aps. kat.

Kumite | 2010 | M | -42 kg | Aps. kat.

Kumite | 2010 | M | -47 kg | Aps. kat.

Kumite | 2010 | M | +47 kg | Aps. kat.

Kumite | 2011 | M | -35 kg | Aps. kat.

Kumite | 2011 | M | -40 kg | Aps. kat.

Kumite | 2011 | M | -45 kg | Aps. kat.

Kumite | 2011 | M | +45 kg | Aps. kat.

Kumite | 2012 | M | -30 kg | Aps. kat.

Kumite | 2012 | M | -35 kg | Aps. kat.

Kumite | 2012 | M | -40 kg | Aps. kat.

Kumite | 2012 | M | +45 kg | Aps. kat.

Kumite | 2013 i mlađi | M | -26 kg | Aps. kat.

Kumite | 2013 i mlađi | M | -34 kg | Aps. kat.

Kumite | 2013 i mlađi | M | +34 kg | Aps. kat.

Kumite | 2013 i mladji | M | -30 kg

Kumite | U21 | Ž | -55 kg

Kumite | U21 | Ž | -68 kg

Kumite | U21 | Ž | +68 kg

Kumite | Juniorke | Ž | -48 kg

Kumite | Juniorke | Ž | -53 kg

Kumite | Juniorke | Ž | -59 kg

Kumite | Juniorke | Ž | +59 kg

Kumite | Kadetkinje | Ž | -47 kg

Kumite | Kadetkinje | Ž | -54 kg

Kumite | Kadetkinje | Ž | +54 kg

Kumite | 2009 | Ž | -39 kg | Aps. kat.

Kumite | 2009 | Ž | -44 kg | Aps. kat.

Kumite | 2009 | Ž | -49 kg | Aps. kat.

Kumite | 2009 | Ž | +49 kg | Aps. kat.

Kumite | 2010 | Ž | -35 kg | Aps. kat.

Kumite | 2010 | Ž | -40 kg | Aps. kat.

Kumite | 2010 | Ž | -45 kg | Aps. kat.

Kumite | 2010 | Ž | +45 kg | Aps. kat.

Kumite | 2011 | Ž | -32 kg | Aps. kat.

Kumite | 2011 | Ž | -36 kg | Aps. kat.

Kumite | 2011 | Ž | -40 kg | Aps. kat.

Kumite | 2011 | Ž | +40 kg | Aps. kat.

Kumite | 2012 | Ž | -30 kg | Aps. kat.

Kumite | 2012 | Ž | -34 kg | Aps. kat.

Kumite | 2012 | Ž | -37 kg | Aps. kat.

Kumite | 2012 | Ž | +37 kg | Aps. kat.

Kumite | 2013 i mlađe | Ž | -26 kg | Aps. kat.

Kumite | 2013 i mlađe | Ž | -32 kg | Aps. kat.

Kumite | 2013 i mlađe | Ž | +32 kg | Aps. kat.

Kontakt osobe

Dragoljub Fatić

faticdragoljub@gmail.com

0038267338883


Hoteli

Bilten


Kotizacija

Pojedinačno: 13 €

Ekipno: 15 €

Generalni poredak

Klub Zlatne Srebrne Bronzane
Karate klub "Iskra" 20 9 15
Karate klub Omladinac 10 6 11
Gorstak 8 6 5
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" 7 6 2
Karate klub "PANTER" 7 4 7
Karate klub Bar 6 4 8
Karate klub "RIS" 6 1 10
Karate klub "Karate akademija TN" 4 4 4
Karate Klub Fokus Niksic 4 1 6
Karate klub Jedinstvo 3 4 6
KK POTOCI 3 4 6
Karate Club Rei 3 2 1
Onogost 3 1 8
Karate club Champion-Ulcinj 3 0 0
Holiday Goražde 2 5 3
KARATE KLUB "JION" 2 2 3
Šotokan tim 2 1 3
Karate klub SEIKEN 1 5 6
Karate klub Kondor 1 4 6
Karare klub ''RIS21 '' Budva 1 3 3
Karate klub Buducnost 1 2 2
Omladinski karate klub Mawashi 2015 1 1 2
Karate klub Borac 1 0 3
Karate klub "Albulena" Ulcinj 1 0 0
Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić 1 0 0
Karate Klub "Stari Grad" Budva 1 0 0
Karate klub Sampion Niksic 0 8 5
Karate Klub Bijela 0 2 4
Karate Klub "Podgorica" 0 1 2
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav 0 1 1
Karate klub Risan 0 1 1
Karate klub "Vukovi" 0 1 1
Клуб Борилачких Спортова требиње 0 0 2
Karate Klub "Kotor" 0 0 1

Kate - Pojedinačno

Kate | OSI - Kadeti, juniori | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005330 Ilija Kovačević Karate klub "Iskra"

Kate | I Nivo 2009 | M | Oranž pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000896 Edon Emsha Karate Club Rei
2. MNE000897 Mustafa Adzemović Karate Club Rei
3. MNE001065 MATIJA BOLJEVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE001711 Ilija Mijovic Karate Klub "Podgorica"

Kate | II Nivo 2009 | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000066 Lena Lončar KK POTOCI
2. MNE000560 Jelena Samardžić Karate klub Risan
3. MNE000226 Leonora Vujovic Karate klub "PANTER"
3. MNE001152 Marijana Marković Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Kate | I Nivo 2009 | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000478 Agnesa Kollari KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE000455 Ajla Dodić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE004037 Rebeka Rovčanin Karate klub Jedinstvo
3. MNE005356 Andrea Pepđonović Karate klub Bar

Kate | Kadetkinje | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000108 Viktorija Raičević Karate klub "Iskra"
2. MNE000127 Tamara Klisić Karate klub "Iskra"
3. MNE000852 Mia Ramovic Karate klub Buducnost
3. MNE006414 Lara Bajceta Karate klub "PANTER"

Kate | Juniorke | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000108 Viktorija Raičević Karate klub "Iskra"
2. MNE001221 Danica Radovanović Karate klub Buducnost
3. MNE001155 Desa Arsenijević Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Kate | I Nivo 2015 i mlađe | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005100 Anja Đuričić Karate klub "Karate akademija TN"
2. MNE005460 Maša Todorović Karate klub "Iskra"
3. MNE004856 Lejna Čoković Karate klub Bar
3. MNE005131 Nađa Aranitović Karate klub "Karate akademija TN"

Kate | I Nivo 2013 | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005120 Luka Đukanović Karate klub "Karate akademija TN"
2. MNE005472 Uroš Laković Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE005987 Danilo Minić Karate klub "Iskra"
3. MNE004897 Damer Omeragić Karate klub Bar

Kate | I Nivo 2013 | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005096 Andrea Pavličić Karate klub "Karate akademija TN"
2. MNE004900 Aiša Balić Karate klub Jedinstvo
3. MNE003942 Sofija Kordić Karate klub Risan
3. MNE004867 Sara Mulalić Karate klub Bar

Kate | II Nivo 2013 | M | Plavi pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004056 Luka Bulatović Karate klub "Iskra"
2. MNE004563 Bogdan Konatar Karate klub Jedinstvo
3. MNE003949 Boris Vujanović KK POTOCI
3. MNE004828 Jakša Čadjenović Karate klub "Iskra"

Kate | II Nivo 2013 | Ž | Plavi pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003795 Naira Pelinku KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE004181 Petra Kovačević Karate klub SEIKEN
3. MNE005409 Ana Spahić Karate klub SEIKEN
3. MNE005235 Dunja ČOGURIĆ KK POTOCI

Kate | II Nivo 2014 | M | Plavi pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003916 Milovan Jankovic Gorstak
2. MNE004899 Ahmed Balić Karate klub Jedinstvo
3. MNE003949 Boris Vujanović KK POTOCI
3. MNE005176 Marko Popovic Karate klub "PANTER"

Kate | I Nivo 2014 | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005141 Vuk Nedović Karate klub "Karate akademija TN"
2. MNE005121 Luka Jokić Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE004061 Simon Paladin Karate klub Bar
3. MNE004876 Uroš Rakočević Karate klub Bar

Kate | Kadeti | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000751 Saša Petrić Karate klub "Iskra"
2. MNE000861 Nikola Stanisic Karate klub "Iskra"
3. MNE000106 Aleksa Vujošević Karate klub "Iskra"
3. MNE000041 David Rondović KK POTOCI

Kate | Juniori | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000751 Saša Petrić Karate klub "Iskra"
2. MNE000041 David Rondović KK POTOCI

Kate | II Nivo 2015 i mlađe | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003790 Irisi Shabanoviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE005100 Anja Đuričić Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE005638 Čuturić Ilda Karate klub "RIS"
3. MNE003902 Mona Desančić Karate klub Bar

Kate | II Nivo 2010 | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000757 Uroš Stevović Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | II Nivo 2014 | Ž | Plavi pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003790 Irisi Shabanoviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE005410 Anastasija Popović Karate klub SEIKEN
3. MNE005417 Katarina Radonjić Karate klub SEIKEN
3. MNE005420 Neda Pićurić Karate klub SEIKEN

Kate | I Nivo 2014 | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005193 Nadila Hodzic Karate klub Buducnost
2. MNE005136 Rijana Canović Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE005137 Sofija Bogdanović Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE003765 Maja Bulatovic Karate Klub "Podgorica"

Kate | I Nivo 2011 | M | Oranž pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004540 Matija Bulatovic Karate klub "PANTER"
2. MNE005343 David Cicović Karate klub Bar
3. MNE005099 Anđelo Seneš Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE001849 Hristijan Zaov Karate klub "Iskra"

Kate | II Nivo 2011 | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000322 Matea Leovac KK POTOCI
2. MNE003798 Emira Gjonoviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE001879 Petra Blagojevic Karate klub Jedinstvo
3. MNE004040 Teodora Drašković Karate klub Jedinstvo

Kate | I Nivo 2011 | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005298 Sara Lopičić Karate klub "Iskra"
2. MNE001708 Aleksandra Ćetković Karate Klub "Podgorica"
3. MNE005286 Lucija Raganović Karate klub "Iskra"
3. MNE005334 Nikoleta Đurović Karate klub "Iskra"

Kate | II Nivo 2015 i mlađi | M | Zeleni pojas-Plavi pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004564 Vladimir Konatar Karate klub Jedinstvo
2. MNE006455 Teodor Radusinović Karate klub Kondor
3. MNE005094 Adam Gjorgjievski Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE005448 Bogdan Radulović Karate klub "Iskra"

Kate | I Nivo 2015 i mlađi | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005230 Filip Bulatovic Karate klub "PANTER"
2. MNE005203 Luka Ilincic Karate klub Buducnost
3. MNE005189 Relja Radulovic Karate klub Buducnost
3. MNE005806 Nikola Lav Jokić Karare klub ''RIS21 '' Budva

Kate | II Nivo 2011 | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004548 Lazar Ivanovic Karate klub "PANTER"
2. MNE005243 Miloš Popadić KK POTOCI
3. MNE001816 Rejan Hardolli KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE001751 Memin Gurzaković Karate Club Rei

Kate | I Nivo 2010 | M | Oranž pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005363 Hamza Nikezić Karate klub Bar
2. MNE005347 Milutin Nikolić Karate klub Bar
3. MNE005511 Miomir Babović Karate Klub "Podgorica"

Kate | I Nivo 2010 | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000478 Agnesa Kollari KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE000455 Ajla Dodić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE003330 Lana Lalević Karate klub Jedinstvo

Kate | II Nivo 2010 | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000322 Matea Leovac KK POTOCI
2. MNE004302 Aleksandra Visnjic Gorstak
3. MNE004538 Anja Bulatovic Karate klub "PANTER"
3. MNE003697 Martina Bošković KK POTOCI

Kate | I Nivo 2012 | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004860 Mija Vujotić Karate klub Bar
2. MNE005239 Marija ZINDOVIĆ KK POTOCI
3. MNE005502 Ana Obradović Karate klub "Iskra"
3. MNE006439 Dunja Roganović Karate klub "Iskra"

Kate | II Nivo 2009 | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000861 Nikola Stanisic Karate klub "Iskra"
2. MNE000897 Mustafa Adzemović Karate Club Rei

Kate | II Nivo 2012 | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004548 Lazar Ivanovic Karate klub "PANTER"
2. MNE000716 Branko Zenović Karate klub SEIKEN
3. MNE006147 Lazar Janković Karate klub SEIKEN
3. MNE003813 MAKSIM VUCELJIC Karate klub "PANTER"

Kate | I Nivo 2012 | M | Oranž pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005184 Vuk Zecevic Karate klub "PANTER"
2. MNE005177 Niksa Nikitovic Karate klub "PANTER"
3. MNE005243 Miloš Popadić KK POTOCI
3. MNE005175 Luka Bulatovic Karate klub "PANTER"

Kate | II Nivo 2012 | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001936 Lana Prelević Karate klub "Iskra"
2. MNE003795 Naira Pelinku KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE006404 DANIJELA ĐJERGIĆ Karate klub Kondor
3. MNE004458 Isidora Boljevic Karate klub Kondor

Kate - Ekipno

Kate | 2015 i mlađi EKIPNO | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub "PANTER" MNE005169 Blagoje Lalevic
MNE005230 Filip Bulatovic
MNE005427 Vasilije Stanković

Kate | 2015 i mlađi EKIPNO | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub "Iskra" MNE004809 Simona Pejović
MNE005461 Nađa Rovčanin
MNE006446 Iskra Žarić

Kate | EKIPNO 2009 - 2010 | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000455 Ajla Dodić
MNE000478 Agnesa Kollari
MNE000651 Ivana Dabović
2. Karate klub "PANTER" MNE004221 Andja Banovic
MNE004538 Anja Bulatovic
MNE006248 Jovana Vucinic

Kate | EKIPNO 2009 - 2010 | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate Club Rei MNE000893 Ejub Djokovć
MNE000896 Edon Emsha
MNE000897 Mustafa Adzemović
2. Karate klub "PANTER" MNE000089 Maksim Veskovic
MNE004577 Marko Sekularac
MNE005180 Sreten Vlaovic

Kate | KADETI - JUNIORI EKIPNO | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate Club Rei MNE000898 Dion Vuković
MNE000969 Daris Radončić
MNE000973 Armin Gurzaković

Kate | KADETKINJE - JUNIORKE EKIPNO | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub "Iskra" MNE000134 Katarina Vlahović
MNE000127 Tamara Klisić
MNE000914 Viktorija Vukadinović

Kate | EKIPNO 2011 - 2012 | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Jedinstvo MNE001879 Petra Blagojevic
MNE004040 Teodora Drašković
MNE004036 Nija Rovčanin
2. Karate klub "Iskra" MNE001936 Lana Prelević
MNE005286 Lucija Raganović
MNE005285 Ksenija Roganovic

Kate | EKIPNO 2011 - 2012 | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub "PANTER" MNE003813 MAKSIM VUCELJIC
MNE004548 Lazar Ivanovic
MNE005184 Vuk Zecevic
2. Karate klub SEIKEN MNE000716 Branko Zenović
MNE001778 Bogdan Boljević
MNE006147 Lazar Janković

Kate | EKIPNO 2013 - 2014 | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub SEIKEN MNE005410 Anastasija Popović
MNE005417 Katarina Radonjić
MNE005420 Neda Pićurić
2. KARATE KLUB "JION" MNE004023 Nađa Vučeljić
MNE004542 Ksenija Bojanić
MNE005951 Anđela Bijelić

Kate | EKIPNO 2013 - 2014 | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Jedinstvo MNE004565 Filip Radojević
MNE004563 Bogdan Konatar
MNE004899 Ahmed Balić
2. Karate klub "PANTER" MNE005181 Vasilije Lutovac
MNE005176 Marko Popovic
MNE005225 Aleksa Barac
3. Karate klub "Iskra" MNE004829 Jovan Šipčić
MNE004828 Jakša Čadjenović
MNE005335 Vasilije Senčić

Kumite - Pojedinačno

Kumite | Juniori | M | -68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006428 Enis Kovač Holiday Goražde

Kumite | U21 | M | -75 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001002 Dusan Todorovic Gorstak

Kumite | U21 | M | -67 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000596 Mirza Mehmedović Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić

Kumite | U21 | Ž | -68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000154 Leona Markic Karate club Champion-Ulcinj

Kumite | U21 | Ž | +68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001837 Marija Mardjonovic Karate club Champion-Ulcinj

Kumite | U21 | M | +75 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006425 Ajdin Korjenić Holiday Goražde

Kumite | U21 | Ž | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000160 Fahreta Elezovic Karate club Champion-Ulcinj

Kumite | Juniori | M | -61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000673 Art Ujkashi Karate klub "Albulena" Ulcinj

Kumite | Juniori | M | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000001 Balša Vojinović Karate klub "Iskra"

Kumite | Juniori | M | -76 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE002970 Lado Vuković Gorstak
2. WKF006423 Sanin Džananović Holiday Goražde

Kumite | Juniori | M | +76 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000572 Lazar Potpara Karate Klub Fokus Niksic
2. WKF006426 Anes Zec Holiday Goražde
3. MNE000785 Aleksandar Džoganović Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | Juniorke | Ž | +59 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001206 Miljana Papović Omladinski karate klub Mawashi 2015
2. MNE001155 Desa Arsenijević Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Kumite | Juniorke | Ž | -53 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000548 Sofija Dedijer Onogost
2. WKF006436 Sara Sadiković Holiday Goražde

Kumite | Juniorke | Ž | -59 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001052 Lea Marić Šotokan tim
2. MNE004139 Nevena Maraš Karate klub Kondor
3. MNE000989 Anja Nikolić Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2012 | M | -30 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001667 Vladimir Ilievski Karate klub Bar
2. MNE006262 Matej Miljanić Karate klub Omladinac
3. MNE003924 Mitar Čvorović Karate klub "Iskra"
3. MNE004056 Luka Bulatović Karate klub "Iskra"

Kumite | 2013 i mlađe | Ž | -26 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005577 Itana Grbović Karate klub Omladinac
2. MNE004052 Jovana Blečić Karate klub Sampion Niksic
3. MNE005586 Ksenija Cicmil Karate klub Omladinac
3. MNE006253 Armina Kačar Karate klub Omladinac

Kumite | 2013 i mlađe | Ž | -32 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004542 Ksenija Bojanić KARATE KLUB "JION"
2. MNE005579 Sofija Osmajić Karate klub Omladinac
3. MNE006305 Staša Radinović Karate klub Omladinac
3. MNE004320 Jovana Perunović Onogost

Kumite | 2013 i mlađe | Ž | +32 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004020 Milena Piljević KARATE KLUB "JION"
2. MNE005462 Nađa Vojinović Karate klub "Iskra"
3. MNE004320 Jovana Perunović Onogost
3. MNE005789 Ana Brajković Karate klub "RIS"

Kumite | 2011 | Ž | -32 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003920 Martina Todorović Karate klub "Iskra"
2. MNE004665 Ena Popovic Karate Klub Bijela
3. MNE004016 Marija Lješković KARATE KLUB "JION"
3. MNE005015 Teodora Perović Onogost

Kumite | 2011 | Ž | -36 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003889 Andrea Šakotić Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE003749 Dejana Blečić Karate klub Sampion Niksic
3. MNE003826 Anastasija ANDJELIC Karate klub Omladinac
3. MNE001879 Petra Blagojevic Karate klub Jedinstvo

Kumite | Kadetkinje | Ž | -47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000132 Una Rakovic Karate klub Omladinac
2. MNE000219 Jelena Miladinovic Karate klub Omladinac
3. MNE001018 Anastasija Vukotic Karate klub Sampion Niksic

Kumite | Kadetkinje | Ž | -54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004310 TARA PERKOVIC Karate klub Omladinac
2. WKF006430 Anida Popović Holiday Goražde
3. MNE004457 Lana Vukcevic Karate klub Kondor
3. MNE001734 Anita Kovačević Karate klub "RIS"

Kumite | 2012 | M | -35 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003043 Uroš Samardžić Gorstak
2. MNE002331 Luka Barjaktarović Karare klub ''RIS21 '' Budva
3. MNE004008 David Knežević KARATE KLUB "JION"
3. MNE004587 Nikola Petrovic Karate Klub "Kotor"

Kumite | 2012 | M | -40 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001645 Veselin Skataric Karate klub Omladinac
2. MNE004728 Ardit Đonbaljaj Karate klub Bar
3. MNE003043 Uroš Samardžić Gorstak
3. MNE005014 Stefan Krulanović Onogost

Kumite | 2011 | Ž | +40 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005573 Ines Terzić Karate klub Omladinac
2. MNE000006 Miljana Džaković Karate klub "RIS"
3. MNE004036 Nija Rovčanin Karate klub Jedinstvo
3. MNE004153 Helena Peković Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2011 | Ž | -40 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003798 Emira Gjonoviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE003798 Emira Gjonoviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE004640 Medina Talović Karate klub "RIS"
3. MNE003749 Dejana Blečić Karate klub Sampion Niksic

Kumite | Kadetkinje | Ž | +54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000760 Ljubica Vlahovic Gorstak
2. MNE000914 Viktorija Vukadinović Karate klub "Iskra"
3. MNE000248 Jovana Kotlaja Karate klub "RIS"
3. MNE001734 Anita Kovačević Karate klub "RIS"

Kumite | 2013 i mladji | M | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003921 Pavle Pavićević Karate klub "Iskra"
2. MNE005296 Martin Djolević Karate klub "Iskra"
3. MNE006040 Petar Radinović Karate klub Omladinac

Kumite | 2013 i mlađi | M | -26 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004484 Borislav Scepanovic Karate klub Omladinac
2. MNE006254 Aleksa Vučetić Karate klub Omladinac
3. MNE004313 VUK PERAZIC Karate klub Omladinac
3. MNE006040 Petar Radinović Karate klub Omladinac

Kumite | 2011 | M | -35 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003052 Arijan Aljošević Karate klub Bar
2. MNE002331 Luka Barjaktarović Karare klub ''RIS21 '' Budva
3. MNE005995 Božo Tomašević Šotokan tim
3. MNE001068 DAMJAN VUKČEVIĆ Karate klub Kondor

Kumite | 2011 | M | -40 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001645 Veselin Skataric Karate klub Omladinac
2. MNE000719 Dimitrije Đukić Karate klub SEIKEN
3. MNE001770 Janko Kotlaja Karate klub "RIS"
3. MNE004664 DORIJAN BULAJIC Karate Klub Bijela

Kumite | 2012 | M | +45 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004132 Vuk Dragojevic Karate klub Omladinac
2. MNE000512 Filip Ilincic Karate klub Omladinac
3. MNE001816 Rejan Hardolli KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000316 Dušan Božović Karare klub ''RIS21 '' Budva

Kumite | 2012 | Ž | -30 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003920 Martina Todorović Karate klub "Iskra"
2. MNE002871 IVA VUKČEVIĆ Karate klub Kondor

Kumite | 2012 | Ž | -34 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005452 Katarina Šuković Karate klub "Iskra"
2. MNE004020 Milena Piljević KARATE KLUB "JION"

Kumite | 2012 | Ž | -37 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004104 Marija Savić Karate klub "RIS"
2. MNE005338 Jana Radusinović Karate klub Sampion Niksic
3. MNE003046 Katarina Vujisic Gorstak

Kumite | 2013 i mlađi | M | +34 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001832 Veljko Matović Onogost
2. MNE004051 Dragoljub Dano Mijušković Karate klub Sampion Niksic
3. MNE004666 Vasilije Begovic Karate Klub Bijela
3. MNE006063 Filip Stanišić Karate klub Omladinac

Kumite | 2011 | M | -45 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004155 Petar Zečević Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE000881 Milos Gagovic Karate klub Sampion Niksic
3. WKF006448 Vukašin Opanković Karate klub Borac
3. MNE001741 Vasilije Cvijović Karate klub "RIS"

Kumite | 2013 i mlađi | M | -34 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004312 JAKSA MARINOVIC Karate klub Omladinac
2. MNE003041 Aleksa Bojic Gorstak
3. MNE003023 ALEKSA RIHA Karate Klub Bijela
3. MNE004063 Vujo Ivanišević Karate klub Bar

Kumite | 2012 | Ž | +37 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005576 Sofija Jovanović Karate klub Omladinac
2. MNE004058 Anđela Aranitović Karate klub "RIS"
3. MNE003801 Anja Gecaj Šotokan tim
3. MNE005338 Jana Radusinović Karate klub Sampion Niksic

Kumite | 2010 | Ž | -35 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005650 Jana Radanović Karate klub "RIS"
2. MNE000478 Agnesa Kollari KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | 2010 | Ž | -40 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000255 Darija Savić Karate klub "RIS"
2. MNE001019 Katarina Vukotic Karate klub Sampion Niksic
3. MNE005011 Aleksandra Damjanović Onogost
3. MNE000796 Jovana Cetkovic Gorstak

Kumite | Kadeti | M | -52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000199 Jusuf Saljiu Karate klub Omladinac
2. MNE000789 Balsa Danilovic Gorstak
3. MNE000880 Branko Lazović Karate klub "Iskra"
3. MNE005849 Uros Dragas Karate Klub Bijela

Kumite | Kadeti | M | -70 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000141 Anes Arifaj Karate klub "Iskra"
2. MNE000998 Stefan Vujisic Gorstak
3. WKF006422 Hurlov Said Holiday Goražde
3. MNE001161 Lazar Djurčević Karate klub "Vukovi"

Kumite | Kadeti | M | -57 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000334 Filip Šoškić Karate klub "Iskra"
2. WKF006424 Aid Džananović Holiday Goražde
3. WKF001262 ĐORĐE KARIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње
3. MNE000112 Balić Alan Karate klub "Iskra"

Kumite | Kadeti | M | -63 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000998 Stefan Vujisic Gorstak
2. MNE000353 Nenad Đuričić Karate Klub Bijela
3. MNE000552 Borjan Šućur Onogost
3. MNE000859 Niksa Zejak Karate klub "Iskra"

Kumite | 2011 | M | +45 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004568 Ljubo Lalatovic Onogost
2. MNE001825 Gavrilo Joličić Karate klub "Iskra"
3. MNE003049 Luka Djuric Gorstak
3. MNE004154 Branko Miljanić Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2009 | Ž | -39 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000255 Darija Savić Karate klub "RIS"
2. MNE004731 Nika Jokić Karare klub ''RIS21 '' Budva
3. MNE005650 Jana Radanović Karate klub "RIS"

Kumite | 2009 | Ž | -44 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000180 Mina Boricic Karate klub Omladinac
2. MNE001019 Katarina Vukotic Karate klub Sampion Niksic
3. MNE003136 Lara Šakotić Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE001152 Marijana Marković Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Kumite | 2009 | M | -40 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000690 Radovan Đurović Šotokan tim
2. MNE000659 David Vulanović Onogost
3. MNE004881 Aleksandar Stanišić KARATE KLUB "JION"
3. MNE001625 Aleksandar Vujačić Onogost

Kumite | Kadeti | M | +70 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000026 Mihailo Gojaković Karate klub Bar
2. MNE001076 ALIMPIJE ĐURETIĆ Karate klub Kondor
3. MNE001179 Vaso Abramović Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE001202 Vuk Lučić Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | 2009 | M | -45 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000905 Marko Laković Karate klub "Iskra"
2. MNE001201 Rajan Jovanović Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. WKF006431 Emir Šišić Holiday Goražde
3. WKF006246 Vuk Marković Karate klub Borac

Kumite | 2010 | Ž | -45 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004153 Helena Peković Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE000180 Mina Boricic Karate klub Omladinac
3. WKF006432 Emina Duhović Holiday Goražde
3. MNE005011 Aleksandra Damjanović Onogost

Kumite | 2010 | Ž | +45 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000267 Dina Katana Karate klub "RIS"
2. MNE003917 Ivona Vlahović Gorstak
3. MNE000777 Zoja Seba Šotokan tim
3. MNE005994 Jovana Radović Karate klub "Iskra"

Kumite | 2010 | M | -47 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006246 Vuk Marković Karate klub Borac
2. MNE000389 Aleksa Đuranović Karate klub Bar
3. MNE005572 Ahmed Zoronjić Karate klub Omladinac
3. MNE001804 Vasilije Vuković Karate klub SEIKEN

Kumite | 2009 | M | +50 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001082 RADOMIR MADŽAROVIĆ Karate klub Kondor
2. MNE000682 Nemanja Gecaj Šotokan tim
3. MNE001010 Vuk Radusinovic Karate klub Sampion Niksic
3. WKF001263 NIKOLA KOPRIVICA Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | 2009 | M | -50 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000791 Ratko Grujic Gorstak
2. MNE004109 Vuk ŠKATARIĆ Karate klub "Vukovi"
3. MNE000509 Blagota Mićunović Karare klub ''RIS21 '' Budva
3. MNE001065 MATIJA BOLJEVIĆ Karate klub Kondor

Kumite | 2009 | Ž | -49 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000267 Dina Katana Karate klub "RIS"
2. MNE000018 Tara Ćupić Karate klub "Iskra"
3. MNE001012 Jovana Vujisic Gorstak
3. MNE000231 Mia Miljanic Karate klub Omladinac

Kumite | 2010 | M | -37 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000033 Vladimir Raičević Karate klub "Iskra"
2. MNE003325 Duško Sošić Karate klub Jedinstvo
3. MNE003750 Bogdan Gnjatović Karate klub Sampion Niksic
3. MNE000728 Slobodan Boljević Karate klub SEIKEN

Kumite | 2010 | M | +47 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000509 Blagota Mićunović Karare klub ''RIS21 '' Budva
2. MNE001010 Vuk Radusinovic Karate klub Sampion Niksic
3. MNE001219 Ivan Dijanić Karate klub "Iskra"

Kumite | 2009 | Ž | +49 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001029 Katarina Djukic Gorstak
2. MNE003917 Ivona Vlahović Gorstak
3. MNE004309 Janja Banovic Karate klub Omladinac
3. MNE005652 Lara Koružić Karate klub "RIS"

Kumite | 2010 | M | -42 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001050 Adem Ramović Karate klub Bar
2. MNE003891 Filip Radojević Karate Klub Fokus Niksic
3. WKF006448 Vukašin Opanković Karate klub Borac
3. MNE003890 Nikita Marojević Karate Klub Fokus Niksic

Kumite - Ekipno

Kate - Pojedinačno

Kate - Ekipno

Kumite - Pojedinačno

Kumite - Ekipno

Ukupno prijava / klubovi / države: 586 / 36 / 3 Ispis

Prijavljeni klubovi

Prijavljeni takmičari

Kate | I Nivo 2015 i mlađi | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 28
Amir Burdžović
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Zoran Jovanović
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Vladimir Konatar
8 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Abdullah Balić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Blagoje Lalevic
9 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Adam Gjorgjievski
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Emin Vodopić
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Jakša Čađenović
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Petar Pavličić
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Andrej Arsović
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Isak Ganjola
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Uroš Mirković
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

David Maksimović
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Leis Pirović
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Matija Zeković
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Luka Ilincic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Relja Radulovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Filip Bulatovic
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Vasilije Stanković
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Pavle Žorić
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Aleksa Mićović
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Erol Škrielj
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Dušan Savić
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Nikola Lav Jokić
8 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Stefan Vuković
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

David Jovović
7 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Sava Mugosa
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Ognjen Ostojic
8 god
Oranž pojas
Gorstak

Kate | II Nivo 2015 i mlađi | M | Zeleni pojas-Plavi pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Vladimir Konatar
8 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Adam Gjorgjievski
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Bogdan Radulović
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Mihailo Dragaš
9 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Teodor Radusinović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kate | I Nivo 2015 i mlađe | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 23
Milica Vasiljević
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Itana Jovanović
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Simona Pejović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Lejna Čoković
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Anja Mijović
8 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Čuturić Ilda
8 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

Nikolija Peruničić
7 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Andrea Aranitović
8 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Anja Đuričić
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Matea Kokotović
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Nađa Aranitović
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Una Rakočević
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Ksenija Radović
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Glorija Raspopovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Anastasija Kamaljevic
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Una Krgović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Maša Todorović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Nađa Rovčanin
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Nikolina Bulatović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Maja Živković
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Jana Medenica
8 god
Bijeli pojas
Gorstak

Vasilisa Prelević
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Iskra Žarić
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | II Nivo 2015 i mlađe | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Irisi Shabanoviq
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Mona Desančić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

VASILIJA DRAKIĆ
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Čuturić Ilda
8 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

Anja Đuričić
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Božana Đergić
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kate | I Nivo 2014 | M | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 22
Simon Paladin
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Jovan Lalić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Darian Škrielj
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Uroš Rakočević
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Jovan Šipčić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Martin Dulović
9 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Marko Popovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Dobrilo Sokić
9 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Damir Prekić
9 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

Vasilije Ilić
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Luka Jokić
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Vuk Nedović
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Pavle Marković
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Filip Pešterac
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Viktor Jovović
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Strahinja Mujovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Vasilije Terzic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Vasilije Senčić
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Marko Tasić
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Jovan Radulović
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Nikola Lav Jokić
8 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Slobodan Fustic
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Kate | II Nivo 2014 | M | Plavi pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Milovan Jankovic
9 god
Žuti pojas
Gorstak

Boris Vujanović
9 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Dilan Agović
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Ahmed Balić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Marko Popovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Ognjen Pejović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub SEIKEN

Kate | I Nivo 2014 | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 18
Maja Bulatovic
10 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Daša Desančić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Marija Gajović
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Teodora Buntić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Helena Bajović
10 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Rijana Canović
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Daria Canović
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Jana Delibašić
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Sofija Bogdanović
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Nadila Hodzic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Jana Bubanja
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Asija Đonbaljaj
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Zara Novalić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Anđela Bijelić
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Anđela Šćepanović
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Petra Boskovic
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Ljubica Tomašević
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Iva Vukićević
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | II Nivo 2014 | Ž | Plavi pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Irisi Shabanoviq
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Anastasija Popović
9 god
Žuti pojas
Karate klub SEIKEN

Lena SMOLOVIĆ
9 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Nikolija BRAŠNJO
9 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Katarina Radonjić
9 god
Bijeli pojas
Karate klub SEIKEN

Neda Pićurić
9 god
Bijeli pojas
Karate klub SEIKEN

Kate | I Nivo 2013 | M | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 12
Filip Popovic
11 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Ilja Guran
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Damer Omeragić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Agron Ujkaj
9 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Kan Tarić
10 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

Lukas Kestner
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Luka Đukanović
11 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Marko Ilicic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Aleksa Barac
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Uroš Laković
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Lazar Dragas
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Danilo Minić
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | II Nivo 2013 | M | Plavi pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Boris Vujanović
9 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Luka Bulatović
10 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Bogdan Konatar
10 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Jakša Čadjenović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Aleksa Novićević
11 god
Bijeli pojas
Karate klub SEIKEN

Kate | I Nivo 2013 | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 17
Sofija Kordić
10 god
Oranž pojas
Karate klub Risan

Sara Mulalić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kalina Sjekloća
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Aiša Balić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Manja Vujačić
10 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Nikolina Femić
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Sofija Peruničić
10 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

Emina Prekić
10 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

Zejneba Vodopić
11 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Andrea Pavličić
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Jelena Radulović
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Dorotea Andrijašević
11 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Sofija Raspopovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Luna Bošković
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Irina Šainović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Nevena Gvozdenović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Bojana Živković
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | II Nivo 2013 | Ž | Plavi pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Naira Pelinku
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Petra Kovačević
10 god
Žuti pojas
Karate klub SEIKEN

Ana Spahić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub SEIKEN

Dunja ČOGURIĆ
10 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Helena Bajović
10 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Kate | I Nivo 2012 | M | Oranž pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 13
Memin Gurzaković
11 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Vuk Bulatović
12 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Luka Bulatovic
12 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Niksa Nikitovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Vuk Zecevic
12 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Džan Tarić
11 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

Miloš Popadić
11 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Haris Fetić
12 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Luka Maksimović
11 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Vlado Lopičić
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Miloš Mićović
12 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Viktor Raičević
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Danilo Vucinic
11 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Kate | II Nivo 2012 | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 5
Branko Zenović
12 god
Braon pojas
Karate klub SEIKEN

MAKSIM VUCELJIC
11 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Lazar Janković
12 god
Bijeli pojas
Karate klub SEIKEN

Lazar Ivanovic
12 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Danijel Đergić
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kate | I Nivo 2012 | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 11
Nina Radevic
11 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Sofija Bubanja
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Mija Vujotić
11 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Marija ZINDOVIĆ
12 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Ana Obradović
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Merjem Čekić
11 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Lena Tomović
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Zoja Beharović
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Jana Pekovic
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Dunja Roganović
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kristina Radusinović
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kate | II Nivo 2012 | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 5
Lana Prelević
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Naira Pelinku
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Isidora Boljevic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Marija ZINDOVIĆ
12 god
Žuti pojas
KK POTOCI

DANIJELA ĐJERGIĆ
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kate | I Nivo 2011 | M | Oranž pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 7
Hristijan Zaov
13 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Radivoje Vučeljić
12 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "JION"

Matija Bulatovic
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Tarik Alavać
12 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Anđelo Seneš
12 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

David Cicović
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Simon Pepđonović
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Kate | II Nivo 2011 | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 4
Rejan Hardolli
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Memin Gurzaković
11 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Lazar Ivanovic
12 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Miloš Popadić
11 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Kate | I Nivo 2011 | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 11
Aleksandra Ćetković
12 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Nija Rovčanin
13 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Ksenija Vojvodić
12 god
Oranž pojas
Karate klub Risan

Milica Djuranovic
13 god
Žuti pojas
Karate Klub "Podgorica"

Hana Pirović
12 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Masa Barac
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Lucija Raganović
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Ksenija Roganovic
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Sara Lopičić
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Nikoleta Đurović
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Staša Petrušić
12 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Kate | II Nivo 2011 | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 5
Matea Leovac
12 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Petra Blagojevic
12 god
Zeleni pojas
Karate klub Jedinstvo

Emira Gjonoviq
13 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Teodora Drašković
12 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

BOŽANA AJKOVIĆ
13 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kate | I Nivo 2010 | M | Oranž pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Miomir Babović
14 god
Žuti pojas
Karate Klub "Podgorica"

Milutin Nikolić
13 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Hamza Nikezić
13 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Aleksa Zoric
13 god
Zeleni pojas
Krate klub Sinđelić

Kate | II Nivo 2010 | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 2
Uroš Stevović
14 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Drazen Sutovic
14 god
Zeleni pojas
Karate klub Buducnost

Kate | I Nivo 2010 | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Ajla Dodić
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Agnesa Kollari
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Lana Lalević
13 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Vesna Anđušić
13 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Jovana Vucinic
13 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Kate | II Nivo 2010 | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 4
Matea Leovac
12 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Martina Bošković
13 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Aleksandra Visnjic
13 god
Žuti pojas
Gorstak

Anja Bulatovic
13 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Kate | I Nivo 2009 | M | Oranž pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Edon Emsha
14 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Mustafa Adzemović
14 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

MATIJA BOLJEVIĆ
14 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Ilija Mijovic
14 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Kate | II Nivo 2009 | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 2
Nikola Stanisic
14 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Mustafa Adzemović
14 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Kate | I Nivo 2009 | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Ajla Dodić
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Agnesa Kollari
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Rebeka Rovčanin
15 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Nevena Savić
14 god
Oranž pojas
Karate klub Risan

Tijana Vučetić
14 god
Žuti pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Andrea Pepđonović
15 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Kate | II Nivo 2009 | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 4
Lena Lončar
14 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Leonora Vujovic
15 god
Oranž pojas
Karate klub "PANTER"

Jelena Samardžić
14 god
Braon pojas
Karate klub Risan

Marijana Marković
14 god
Braon pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Kate | Kadeti | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
David Rondović
15 god
Plavi pojas
KK POTOCI

Aleksa Vujošević
16 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Nikola Stanisic
14 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Armin Gurzaković
15 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

MIlorad Lutovac
15 god
Braon pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Saša Petrić
15 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | Kadetkinje | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 7
Viktorija Raičević
16 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Tamara Klisić
15 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Mia Ramovic
15 god
Braon pojas
Karate klub Buducnost

Lana Subotić
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Risan

Elma Basic
16 god
Plavi pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Hatidža Kolar
15 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Lara Bajceta
16 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Kate | Juniori | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
David Rondović
15 god
Plavi pojas
KK POTOCI

Art Ujkashi
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "Albulena" Ulcinj

Imer Zumberovići
17 god
Zeleni pojas
Karate klub "Albulena" Ulcinj

Saša Petrić
15 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | Juniorke | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Viktorija Raičević
16 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Desa Arsenijević
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Danica Radovanović
18 god
Braon pojas
Karate klub Buducnost

Una Curic
17 god
Plavi pojas
Krate klub Sinđelić

Kumite | 2013 i mlađi | M | -26 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 11
Maksim Šarančić
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Filip Sakovic
9 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Borislav Scepanovic
11 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

VUK PERAZIC
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Petar Mikulic
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Bogić Jovetić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Duško Dačević
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Vasilije Ostojić
7 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Petar Radinović
10 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Vasilije Radusinović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Aleksa Vučetić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | 2013 i mlađi | M | -34 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 15
Veljko Matović
11 god
Oranž pojas
Onogost

ALEKSA RIHA
11 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Aleksa Bojic
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Aleksaj Ilinčić
9 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Danilo Mićunović
10 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Đorđije Raičević
11 god
Bijeli pojas
Karate klub SEIKEN

DIMITRIJE ATELJEVIĆ
10 god
Zeleni pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

STEFAN KOPRIVICA
10 god
Zeleni pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Vujo Ivanišević
11 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

JAKSA MARINOVIC
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Luka Barjaktarovic
11 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Matija Radović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Maksim Ralić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Viktor Jovović
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Vuk Tomašević
11 god
Bijeli pojas
Šotokan tim

Kumite | 2013 i mlađi | M | +34 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
Veljko Matović
11 god
Oranž pojas
Onogost

Dragoljub Dano Mijušković
10 god
Žuti pojas
Karate klub Sampion Niksic

Anto Banovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Vasilije Begovic
10 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Bogdan Cirkovic
11 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Filip Stanišić
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | 2013 i mlađe | Ž | -26 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Jovana Blečić
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Itana Grbović
9 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Ksenija Cicmil
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Armina Kačar
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | 2013 i mlađe | Ž | -32 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
Nađa Vučeljić
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Nikolina Savić
9 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Jovana Perunović
10 god
Plavi pojas
Onogost

Ksenija Bojanić
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Sofija Osmajić
7 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Staša Radinović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | 2013 i mlađe | Ž | +32 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 7
Naira Pelinku
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Ana Brajković
10 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Anđela Aranitović
11 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

Milena Piljević
10 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "JION"

Viktorija Vujović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Jovana Perunović
10 god
Plavi pojas
Onogost

Nađa Vojinović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2012 | M | -30 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
Vladimir Ilievski
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Mitar Čvorović
11 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Mihailo Mašulović
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Luka Bulatović
10 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Matej Miljanić
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Toma Knežević
12 god
Oranž pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Kumite | 2012 | M | -35 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 11
Novak Lausevic
12 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Luka Barjaktarović
11 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Nemanja Dožić
11 god
Žuti pojas
Gorstak

Uroš Samardžić
10 god
Žuti pojas
Gorstak

LUKA GACEVIC
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

David Knežević
12 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Luka Bulatović
11 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Nikola Petrovic
11 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Roman Marojević
11 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Vasilj Popovic
11 god
Zeleni pojas
Onogost

Stefan Krulanović
11 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | 2012 | M | -40 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Veselin Skataric
11 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Uroš Samardžić
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Vasilije Begovic
10 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Ardit Đonbaljaj
12 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Stefan Krulanović
11 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | 2012 | M | +45 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Dušan Božović
12 god
Zeleni pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Filip Ilincic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Rejan Hardolli
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Vuk Dragojevic
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Uroš Krulanović
11 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | 2012 | Ž | -30 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
IVA VUKČEVIĆ
12 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Martina Todorović
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2012 | Ž | -34 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
Milena Piljević
10 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "JION"

Katarina Šuković
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2012 | Ž | -37 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
Katarina Vujisic
12 god
Žuti pojas
Gorstak

Marija Savić
11 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Jana Radusinović
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Kumite | 2012 | Ž | +37 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Anja Gecaj
11 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Anđela Aranitović
11 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

Jana Radusinović
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Sofija Jovanović
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | 2011 | M | -35 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 12
DAMJAN VUKČEVIĆ
12 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Novak Lausevic
12 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Hristijan Zaov
13 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Luka Barjaktarović
11 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Arijan Aljošević
12 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Bogdan Sošić
12 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Bogdan Gnjatović
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Vasilj Popovic
11 god
Zeleni pojas
Onogost

Andrija Zekovic
13 god
Bijeli pojas
Gorstak

Božo Tomašević
13 god
Bijeli pojas
Šotokan tim

Daris Husejnović
12 god
Oranž pojas
Holiday Goražde

Toma Knežević
12 god
Oranž pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Kumite | 2011 | M | -40 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
Dimitrije Đukić
12 god
Plavi pojas
Karate klub SEIKEN

Veselin Skataric
11 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Janko Kotlaja
12 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Filip Radojević
12 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

DORIJAN BULAJIC
12 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Stefan Krulanović
11 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | 2011 | M | -45 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 10
Dušan Božović
12 god
Zeleni pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Milos Gagovic
13 god
Oranž pojas
Karate klub Sampion Niksic

Vasilije Ilievski
12 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Vasilije Cvijović
13 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Boško Matović
13 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Nikita Marojević
12 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Petar Zečević
13 god
Zeleni pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Uroš Krulanović
11 god
Zeleni pojas
Onogost

Vukašin Opanković
13 god
Plavi pojas
Karate klub Borac

Uroš Gligorić
13 god
Plavi pojas
Karate klub Borac

Kumite | 2011 | M | +45 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 7
Filip Ilincic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Gavrilo Joličić
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Luka Djuric
13 god
Žuti pojas
Gorstak

Darko Šćepanović
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "JION"

Arijan Džukljan
12 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Branko Miljanić
12 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Ljubo Lalatovic
13 god
Plavi pojas
Onogost

Kumite | 2011 | Ž | -32 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Marija Lješković
12 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "JION"

Teodora Drašković
12 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Martina Todorović
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Ena Popovic
12 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Teodora Perović
12 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | 2011 | Ž | -36 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Petra Blagojevic
12 god
Zeleni pojas
Karate klub Jedinstvo

Dejana Blečić
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Anastasija ANDJELIC
12 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Andrea Šakotić
12 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Marija Lješković
12 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "JION"

Kumite | 2011 | Ž | -40 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Petra Markovic
13 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Jana Krivokapić
12 god
Zeleni pojas
Karate klub SEIKEN

Emira Gjonoviq
13 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Dejana Blečić
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Medina Talović
12 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Kumite | 2011 | Ž | +40 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 7
Miljana Džaković
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Gorana Đorojević
12 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Martina Bošković
13 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Nija Rovčanin
13 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Helena Peković
12 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Ines Terzić
12 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Amila Kovač
12 god
Plavi pojas
Holiday Goražde

Kumite | 2010 | M | -37 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Vladimir Raičević
14 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Slobodan Boljević
14 god
Plavi pojas
Karate klub SEIKEN

Duško Sošić
13 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Bogdan Gnjatović
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

DORIJAN BULAJIC
12 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Kumite | 2010 | M | -42 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 9
Stefan Birovljev
14 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Mihailo Đukić
14 god
Plavi pojas
Karate klub SEIKEN

Milos Gagovic
13 god
Oranž pojas
Karate klub Sampion Niksic

Adem Ramović
13 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Filip Radojević
12 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Nikita Marojević
12 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Petar Zečević
13 god
Zeleni pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Marko Lalatović
13 god
Zeleni pojas
Onogost

Vukašin Opanković
13 god
Plavi pojas
Karate klub Borac

Kumite | 2010 | M | -47 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 7
Aleksa Đuranović
14 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Vasilije Vuković
14 god
Zeleni pojas
Karate klub SEIKEN

Vuk Bajović
13 god
Oranž pojas
Onogost

Vasilije Cvijović
13 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Ljubo Lalatovic
13 god
Plavi pojas
Onogost

Ahmed Zoronjić
14 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Vuk Marković
13 god
Plavi pojas
Karate klub Borac

Kumite | 2010 | M | +47 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 8
Petar Riha
13 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Blagota Mićunović
13 god
Plavi pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Andrija Kosović
14 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Vuk Radusinovic
13 god
Plavi pojas
Karate klub Sampion Niksic

Ivan Dijanić
13 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Rayan Zahrane
13 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Pavle Davidović
13 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Adin Husejnović
13 god
Oranž pojas
Holiday Goražde

Kumite | 2010 | Ž | -35 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
Agnesa Kollari
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Jana Radanović
13 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Kumite | 2010 | Ž | -40 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Darija Savić
14 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Jovana Cetkovic
13 god
Oranž pojas
Gorstak

Katarina Vukotic
14 god
Plavi pojas
Karate klub Sampion Niksic

Aleksandra Damjanović
13 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | 2010 | Ž | -45 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Mina Boricic
13 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Tea Maraš
13 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Helena Peković
12 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Aleksandra Damjanović
13 god
Zeleni pojas
Onogost

Emina Duhović
13 god
Crni pojas 1.DAN
Holiday Goražde

Kumite | 2010 | Ž | +45 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 7
Dina Katana
14 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Irina Raznatovic
13 god
Braon pojas
Karate klub SEIKEN

Ira Mijović
14 god
Braon pojas
Karate klub SEIKEN

Zoja Seba
13 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Darija Vukovć
13 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Ivona Vlahović
14 god
Žuti pojas
Gorstak

Jovana Radović
14 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2009 | M | -40 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
David Vulanović
15 god
Braon pojas
Onogost

Radovan Đurović
14 god
Oranž pojas
Šotokan tim

Aleksandar Vujačić
14 god
Zeleni pojas
Onogost

Aleksandar Stanišić
14 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "JION"

Filip Ahostini
14 god
Zeleni pojas
Krate klub Sinđelić

Kumite | 2009 | M | -45 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 9
David Vulanović
15 god
Braon pojas
Onogost

Marko Laković
14 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

BALŠA VUKČEVIĆ
14 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Rajan Jovanović
14 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Aleksandar Vujačić
14 god
Zeleni pojas
Onogost

Vuk Bajović
13 god
Oranž pojas
Onogost

Aleksandar Stanišić
14 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "JION"

Vuk Marković
13 god
Plavi pojas
Karate klub Borac

Emir Šišić
14 god
Braon pojas
Holiday Goražde

Kumite | 2009 | M | -50 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 7
Filip Ivanović
14 god
Zeleni pojas
Karate Klub Bijela

Petar Riha
13 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Blagota Mićunović
13 god
Plavi pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Ratko Grujic
15 god
Oranž pojas
Gorstak

MATIJA BOLJEVIĆ
14 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Vladimir Nedović
14 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Vuk ŠKATARIĆ
14 god
Plavi pojas
Karate klub "Vukovi"

Kumite | 2009 | M | +50 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 8
Nemanja Gecaj
15 god
Oranž pojas
Šotokan tim

Vuk Radusinovic
13 god
Plavi pojas
Karate klub Sampion Niksic

RADOMIR MADŽAROVIĆ
14 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Andrej Ristić
14 god
Plavi pojas
Karate klub Jedinstvo

Sava Popović
14 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

NIKOLA KOPRIVICA
14 god
Žuti pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Luka Vujović
14 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

ALEKSA ANDJELIC
14 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | 2009 | Ž | -39 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Darija Savić
14 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Nika Jokić
14 god
Oranž pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Aleksandra Damjanović
13 god
Zeleni pojas
Onogost

Jana Radanović
13 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Kumite | 2009 | Ž | -44 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Mina Boricic
13 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Marijana Marković
14 god
Braon pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Katarina Vukotic
14 god
Plavi pojas
Karate klub Sampion Niksic

Lara Šakotić
14 god
Zeleni pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2009 | Ž | -49 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 7
Tara Ćupić
14 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Lena Lončar
14 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Mia Miljanic
14 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Dina Katana
14 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Jovana Vujisic
14 god
Oranž pojas
Gorstak

Tijana Vučetić
14 god
Žuti pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Petra Jaćimović
15 god
Bijeli pojas
Karate klub "RIS"

Kumite | 2009 | Ž | +49 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 11
Katarina Djukic
15 god
Oranž pojas
Gorstak

Lora Pean
15 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Vasilisa Čizmović
15 god
Plavi pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Iva Barjaktarović
14 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Darija Vukovć
13 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Ivona Vlahović
14 god
Žuti pojas
Gorstak

Mia Baošić
14 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "JION"

Janja Banovic
14 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Marija Bajic
15 god
Plavi pojas
Onogost

Lara Koružić
14 god
Bijeli pojas
Karate klub "RIS"

Marija Sesic
14 god
Oranž pojas
Krate klub Sinđelić

Kumite | Kadeti | M | -52 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Jusuf Saljiu
15 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

MIlorad Lutovac
15 god
Braon pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Balsa Danilovic
16 god
Braon pojas
Gorstak

Branko Lazović
15 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Uros Dragas
15 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Dženan Ćulov
16 god
Zeleni pojas
Holiday Goražde

Kumite | Kadeti | M | -57 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Balić Alan
16 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Filip Šoškić
16 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Luka Sudžum
16 god
Braon pojas
Onogost

ĐORĐE KARIĆ
15 god
Žuti pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Nikola Vujović
16 god
Zeleni pojas
Onogost

Aid Džananović
16 god
Plavi pojas
Holiday Goražde

Kumite | Kadeti | M | -63 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Nenad Đuričić
16 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Niksa Zejak
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "Iskra"

Borjan Šućur
15 god
Plavi pojas
Onogost

Stefan Vujisic
16 god
Oranž pojas
Gorstak

Vuk Vučinić
15 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | Kadeti | M | -70 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Anes Arifaj
15 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Stefan Vujisic
16 god
Oranž pojas
Gorstak

Lazar Djurčević
17 god
Braon pojas
Karate klub "Vukovi"

ALIMPIJE ĐURETIĆ
16 god
Zeleni pojas
Karate klub Kondor

Jakša Kalezić
15 god
Oranž pojas
Karate klub SEIKEN

Filip Vlahović
15 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Hurlov Said
16 god
Zeleni pojas
Holiday Goražde

Kumite | Kadeti | M | +70 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Mihailo Gojaković
16 god
Braon pojas
Karate klub Bar

ALIMPIJE ĐURETIĆ
16 god
Zeleni pojas
Karate klub Kondor

Vaso Abramović
16 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Vuk Lučić
16 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Ivan Milikic
15 god
Zeleni pojas
Gorstak

Kumite | Kadetkinje | Ž | -47 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Jelena Miladinovic
15 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Una Rakovic
15 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Anastasija Vukotic
15 god
Plavi pojas
Karate klub Sampion Niksic

Kumite | Kadetkinje | Ž | -54 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Mateja Pantic
16 god
Žuti pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Milica Samardžić
15 god
Zeleni pojas
Onogost

Anita Kovačević
15 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

TARA PERKOVIC
15 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Lana Vukcevic
16 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Anida Popović
16 god
Zeleni pojas
Holiday Goražde

Kumite | Kadetkinje | Ž | +54 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Jovana Kotlaja
16 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Ljubica Vlahovic
16 god
Braon pojas
Gorstak

Viktorija Vukadinović
15 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Elma Basic
16 god
Plavi pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Anita Kovačević
15 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

SOFIJA MIKULIĆ
16 god
Zeleni pojas
Karate Klub Bijela

Kumite | Juniori | M | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Balša Vojinović
18 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | Juniori | M | -61 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Art Ujkashi
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "Albulena" Ulcinj

Kumite | Juniori | M | -68 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Enis Kovač
17 god
Oranž pojas
Holiday Goražde

Emel Dragolj
18 god
Žuti pojas
Holiday Goražde

Kumite | Juniori | M | -76 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Nemanja Dragaš
18 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Lado Vuković
17 god
Zeleni pojas
Gorstak

Sanin Džananović
18 god
Plavi pojas
Holiday Goražde

Kumite | Juniori | M | +76 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Lazar Potpara
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Aleksandar Džoganović
18 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Anes Zec
17 god
Plavi pojas
Holiday Goražde

Kumite | Juniorke | Ž | -53 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Sofija Dedijer
17 god
Braon pojas
Onogost

Sara Sadiković
17 god
Oranž pojas
Holiday Goražde

Kumite | Juniorke | Ž | -59 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Anja Nikolić
17 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Lea Marić
17 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Nevena Maraš
17 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kumite | Juniorke | Ž | +59 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Desa Arsenijević
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Miljana Papović
17 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | U21 | M | -67 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Mirza Mehmedović
19 god
Braon pojas
Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić

Matija Tanović
20 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Kumite | U21 | M | -75 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Kristijan Božić
21 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Dusan Todorovic
19 god
Crni pojas 1.DAN
Gorstak

Kumite | U21 | M | +75 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Ajdin Korjenić
20 god
Žuti pojas
Holiday Goražde

Kumite | U21 | Ž | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Fahreta Elezovic
20 god
Crni pojas 1.DAN
Karate club Champion-Ulcinj

Kumite | U21 | Ž | -68 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Leona Markic
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate club Champion-Ulcinj

Jovana Mijušković
21 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Kumite | U21 | Ž | +68 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Marija Mardjonovic
19 god
Žuti pojas
Karate club Champion-Ulcinj

Kate | OSI - Kadeti, juniori | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 1
Ilija Kovačević
19 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2013 i mladji | M | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Pavle Pavićević
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Martin Djolević
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Petar Radinović
10 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Kate | KADETI - JUNIORI EKIPNO | M | Aps. kat. | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate Club Rei
  • Dion Vuković
  • Daris Radončić
  • Armin Gurzaković

Kate | KADETKINJE - JUNIORKE EKIPNO | Ž | Aps. kat. | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate klub "Iskra"
  • Katarina Vlahović
  • Tamara Klisić
  • Viktorija Vukadinović

Kate | EKIPNO 2013 - 2014 | M | Aps. kat. | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 3
Karate klub "PANTER"
  • Vasilije Lutovac
  • Marko Popovic
  • Aleksa Barac

Karate klub Jedinstvo
  • Filip Radojević
  • Bogdan Konatar
  • Ahmed Balić

Karate klub "Iskra"
  • Jovan Šipčić
  • Jakša Čadjenović
  • Vasilije Senčić

Kate | EKIPNO 2013 - 2014 | Ž | Aps. kat. | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Karate klub SEIKEN
  • Anastasija Popović
  • Katarina Radonjić
  • Neda Pićurić

KARATE KLUB "JION"
  • Nađa Vučeljić
  • Ksenija Bojanić
  • Anđela Bijelić

Kate | EKIPNO 2011 - 2012 | M | Aps. kat. | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Karate klub "PANTER"
  • MAKSIM VUCELJIC
  • Lazar Ivanovic
  • Vuk Zecevic

Karate klub SEIKEN
  • Branko Zenović
  • Bogdan Boljević
  • Lazar Janković

Kate | EKIPNO 2011 - 2012 | Ž | Aps. kat. | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Karate klub Jedinstvo
  • Petra Blagojevic
  • Teodora Drašković
  • Nija Rovčanin

Karate klub "Iskra"
  • Lana Prelević
  • Lucija Raganović
  • Ksenija Roganovic

Kate | EKIPNO 2009 - 2010 | M | Aps. kat. | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Karate Club Rei
  • Ejub Djokovć
  • Edon Emsha
  • Mustafa Adzemović

Karate klub "PANTER"
  • Maksim Veskovic
  • Marko Sekularac
  • Sreten Vlaovic

Kate | EKIPNO 2009 - 2010 | Ž | Aps. kat. | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Karate klub "PANTER"
  • Andja Banovic
  • Anja Bulatovic
  • Jovana Vucinic

KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Ajla Dodić
  • Agnesa Kollari
  • Ivana Dabović

Kate | 2015 i mlađi EKIPNO | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate klub "PANTER"
  • Blagoje Lalevic
  • Filip Bulatovic
  • Vasilije Stanković

Kate | 2015 i mlađi EKIPNO | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate klub "Iskra"
  • Simona Pejović
  • Nađa Rovčanin
  • Iskra Žarić