KUP ŠAMPIONA 2022


KUP ŠAMPIONA 2022

Informacije


KUP ŠAMPIONA 2022

10. Sep 2022.

09. Sep 2022. @ 21:30h (krajnji rok za prijavu)

Sportski centar "Morača"

Podgorica , Crna Gora

Karate klub "Omladinac" Podgorica

Kotizacija: pojedinačno 15 EUR, ekipno 25 EUR


PROPOZICIJE

KATE:

Opis za kate...

BORBE:

Opis za borbe...

ZAŠTITNA OPREMA:

Opis za zaštitnu opremu...


Kate


Kate | SENIORI MUŠKARCI - A | M | Aps. kat.

Kate | KATE A - EKIPNO SENIORI | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE A - EKIPNO SENIORKE | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | U21 - A | M | Aps. kat.

Kate | KATE A - EKIPNO (Cadet/junior) | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | U18 - A | M | Aps. kat.

Kate | U16 - A | M | Aps. kat.

Kate | U14 - A | M | Aps. kat.

Kate | U14 - B | M | Aps. kat.

Kate | KATE A - EKIPNO U14 | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | U12 - A | M | Aps. kat.

Kate | U12 - B | M | Aps. kat.

Kate | U10 - A | M | Aps. kat.

Kate | U10 - B | M | Aps. kat.

Kate | U8 - A | M | Aps. kat.

Kate | U8 - B | M | Aps. kat.

Kate | KATE A - EKIPNO U12 | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | SENIORKE ŽENE - A | Ž | Aps. kat.

Kate | U21 - A | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE A - EKIPNO (Cadet/junior) | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | U18 - A | Ž | Aps. kat.

Kate | U16 - A | Ž | Aps. kat.

Kate | U14 - A | Ž | Aps. kat.

Kate | U14 - B | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE A - EKIPNO U14 | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | U12 - A | Ž | Aps. kat.

Kate | U12 - B | Ž | Aps. kat.

Kate | U10 - A | Ž | Aps. kat.

Kate | U10 - B | Ž | Aps. kat.

Kate | U8 - A | Ž | Aps. kat.

Kate | U8 - B | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE A - EKIPNO U12 | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kumite


Kumite | MUŠKARCI - SENIORI | M | -60 kg

Kumite | MUŠKARCI - SENIORI | M | -67 kg

Kumite | MUŠKARCI - SENIORI | M | -75 kg

Kumite | MUŠKARCI - SENIORI | M | -84 kg

Kumite | MUŠKARCI - SENIORI | M | +84 kg

Kumite | BORBE EKIPNO (M) - SENIORI | M | Aps. kat. | Ekipno

Kumite | MUŠKARCI - U21 | M | -60 kg

Kumite | MUŠKARCI - U21 | M | -67 kg

Kumite | MUŠKARCI - U21 | M | -75 kg

Kumite | MUŠKARCI - U21 | M | -84 kg

Kumite | MUŠKARCI - U21 | M | +84 kg

Kumite | MUŠKARCI - U18 (Junior) | M | -55 kg

Kumite | MUŠKARCI - U18 (Junior) | M | -61 kg

Kumite | MUŠKARCI - U18 (Junior) | M | -68 kg

Kumite | MUŠKARCI - U18 (Junior) | M | -76 kg

Kumite | MUŠKARCI - U18 (Junior) | M | +76 kg

Kumite | BORBE EKIPNO (M) - U18 (Junior) | M | Aps. kat. | Ekipno

Kumite | MUŠKARCI - U16 (Cadet) | M | -52 kg

Kumite | MUŠKARCI - U16 (Cadet) | M | -57 kg

Kumite | MUŠKARCI - U16 (Cadet) | M | -63 kg

Kumite | MUŠKARCI - U16 (Cadet) | M | -70 kg

Kumite | MUŠKARCI - U16 (Cadet) | M | +70 kg

Kumite | BORBE EKIPNO (M) - U16 (Cadet) | M | Aps. kat. | Ekipno

Kumite | MUŠKARCI - U14 | M | -40 kg

Kumite | MUŠKARCI - U14 | M | -45 kg

Kumite | MUŠKARCI - U14 | M | -50 kg

Kumite | MUŠKARCI - U14 | M | -55 kg

Kumite | MUŠKARCI - U14 | M | +55 kg

Kumite | BORBE EKIPNO (M) - U14 | M | Aps. kat. | Ekipno

Kumite | MUŠKARCI - U12 | M | -30 kg

Kumite | MUŠKARCI - U12 | M | -35 kg

Kumite | MUŠKARCI - U12 | M | -40 kg

Kumite | MUŠKARCI - U12 | M | -45 kg

Kumite | MUŠKARCI - U12 | M | +45 kg

Kumite | BORBE EKIPNO (M) - U12 | M | Aps. kat. | Ekipno

Kumite | MUŠKARCI - U10 | M | -26 kg

Kumite | MUŠKARCI - U10 | M | -30 kg

Kumite | MUŠKARCI - U10 | M | -34 kg

Kumite | MUŠKARCI - U10 | M | -38 kg

Kumite | MUŠKARCI - U10 | M | +38 kg

Kumite | MUŠKARCI - U8 | M | -30 kg

Kumite | MUŠKARCI - U8 | M | +30 kg

Kumite | ŽENE - SENIORKE | Ž | -50 kg

Kumite | ŽENE - SENIORKE | Ž | -55 kg

Kumite | ŽENE - SENIORKE | Ž | -61 kg

Kumite | ŽENE - SENIORKE | Ž | -68 kg

Kumite | ŽENE - SENIORKE | Ž | +68 kg

Kumite | BORBE EKIPNO (Ž) - SENIORKE | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kumite | ŽENE - U21 | Ž | -50 kg

Kumite | ŽENE - U21 | Ž | -55 kg

Kumite | ŽENE - U21 | Ž | -61 kg

Kumite | ŽENE - U21 | Ž | -68 kg

Kumite | ŽENE - U21 | Ž | +68 kg

Kumite | ŽENE - U18 (Junior) | Ž | -48 kg

Kumite | ŽENE - U18 (Junior) | Ž | -53 kg

Kumite | ŽENE - U18 (Junior) | Ž | -59 kg

Kumite | ŽENE - U18 (Junior) | Ž | +59 kg

Kumite | BORBE EKIPNO (Ž) - U18 (Junior) | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kumite | ŽENE - U16 (Cadet) | Ž | -47 kg

Kumite | ŽENE - U16 (Cadet) | Ž | -54 kg

Kumite | ŽENE - U16 (Cadet) | Ž | +54 kg

Kumite | BORBE EKIPNO (Ž) - U16 (Cadet) | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kumite | BORBE EKIPNO (Ž) - U16 (Cadet) | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kumite | ŽENE - U14 | Ž | -42 kg

Kumite | ŽENE - U14 | Ž | -47 kg

Kumite | ŽENE - U14 | Ž | +47 kg

Kumite | BORBE EKIPNO (Ž) - U14 | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kumite | ŽENE - U12 | Ž | -30 kg

Kumite | ŽENE - U12 | Ž | -35 kg

Kumite | ŽENE - U12 | Ž | -40 kg

Kumite | ŽENE - U12 | Ž | -45 kg

Kumite | ŽENE - U12 | Ž | +45 kg

Kumite | BORBE EKIPNO (Ž) - U12 | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kumite | ŽENE - U10 | Ž | -28 kg

Kumite | ŽENE - U10 | Ž | -32 kg

Kumite | ŽENE - U10 | Ž | -36 kg

Kumite | ŽENE - U10 | Ž | +36 kg

Kumite | ŽENE - U8 | Ž | -28 kg

Kumite | ŽENE - U8 | Ž | +28 kg

Kontakt osobe

Žarako Raković

kkomladinac@t-com.me

00382 68 591 972


Hoteli

Bilten


Kotizacija

Pojedinačno: 15 €

Ekipno: 25 €

Generalni poredak

Klub Zlatne Srebrne Bronzane
Karate klub Omladinac 20 5 10
Karate klub "Iskra" 12 1 7
Gorstak 7 7 13
KK POTOCI 6 4 2
KLUBI I KARATES FUSHE KOSOVA 6 3 3
Beogradski karate savez 4 5 12
Karate klub Kondor 4 5 7
KARATE KLUB MAKPETROL 4 5 6
Karate klub "PANTER" 3 4 3
Karate klub Jedinstvo 3 3 3
KLUBI I KARATESE FITUESI FERIZAJ 3 2 3
Regionalni karate savez BMSiP / RS / BiH 2 5 9
Karate klub Globus 2 3 5
Karate klub "Karate akademija TN" 2 3 3
Karate klub Shtip 2 2 5
Karate Club Rei 2 1 1
Karate klub Borac 2 0 4
KARATE KLUB SHOTOKAN FERIZAJ 1 3 3
Karate Klub "Stari Grad" Budva 1 3 2
Karate Klub Champion 1 2 2
Karate klub SEIKEN 1 2 1
BRATSTVO 1 2 1
Karate Klub Zrinjski 1 2 0
Karate klub Keiks Skoplje 1 1 1
karate Klub "OLIMP" 1 1 1
Karate klub Kizame 1 1 1
Karate klub "Vukovi" 1 1 1
Karate klub "Dubova" 1 1 0
KARATE KLUB DINAMO 1 0 3
Karate Club Katana Gjilan 1 0 1
KARATE KLUB MLADOST NOVO MILOSEVO 1 0 0
KARATE KLUB IPPON PRISTINA 1 0 0
KARATE KLUB FUATI 1 0 0
karate Klub Sport 94 1 0 0
Tirana Karate Klub 1 0 0
Karate Klub Fokus Niksic 0 3 4
Karate klub Cvetan Dimov 0 2 0
KARATE KLUB "JION" 0 1 7
Klubi i Karatesë "E&E WAZARI" 0 1 3
Onogost 0 1 2
KARATE KLUB OKINAWA SARAJEVO 0 1 1
KK Botoni Skopje 0 1 1
Karate klub Proleter Pirot 0 1 0
Karate klub Kushtrimi 0 1 0
KLUB I KARATESE ARDHMERIA 0 1 0
Клуб Борилачких Спортова требиње 0 1 0
Karate Klub Olimpik 0 0 6
KLUBI I KARATESE ARDHMERIA 0 0 3
Karate klub Arberia 0 0 2
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav 0 0 2
Karate Klub "Podgorica" 0 0 1
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA 0 0 1
Šotokan tim 0 0 1
KARATE KLUB KUN SU TO 0 0 1

Kate - Pojedinačno

Kate | U8 - B | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005100 Anja Đuričić Karate klub "Karate akademija TN"
2. MNE005227 Anastasija Kamaljevic Karate klub "PANTER"
3. MNE005131 Nađa Aranitović Karate klub "Karate akademija TN"
3. WKF006386 Atina Stevanovic Regionalni karate savez BMSiP / RS / BiH

Kate | U8 - A | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004292 Masa Scepanovic Gorstak
2. MNE005100 Anja Đuričić Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE005503 Anja Mijović Karate Klub "Podgorica"

Kate | U10 - A | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003911 Sofija Anđušić Karate klub Kondor
2. MNE004136 Anika Krkotić Karate klub Kondor

Kate | U10 - B | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004181 Petra Kovačević Karate klub SEIKEN
2. WKF006284 Tesa Balog Karate klub Globus
3. MNE005951 Anđela Bijelić KARATE KLUB "JION"
3. MNE006068 Anđela Šćepanović KARATE KLUB "JION"

Kate | U8 - B | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005094 Adam Gjorgjievski Karate klub "Karate akademija TN"
2. MNE005117 Leis Pirović Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE005106 Emin Vodopić Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE005139 Uroš Mirković Karate klub "Karate akademija TN"

Kate | U8 - A | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004564 Vladimir Konatar Karate klub Jedinstvo
2. MNE005094 Adam Gjorgjievski Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE004286 Nikola Vlahovic Gorstak
3. MNE005542 DUŠAN TRIPUNOVIĆ Karate klub Kondor

Kate | U12 - A | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000281 Dušan Borović KK POTOCI
2. MNE004540 Matija Bulatovic Karate klub "PANTER"
3. MNE004548 Lazar Ivanovic Karate klub "PANTER"
3. MNE003813 MAKSIM VUCELJIC Karate klub "PANTER"

Kate | U10 - A | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001614 Jakov Cupara KK POTOCI
2. MNE003883 Đorđe Šuleić Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE004563 Bogdan Konatar Karate klub Jedinstvo
3. WKF006331 Unik Ramani KLUBI I KARATESE FITUESI FERIZAJ

Kate | U12 - A | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001168 Zerina Ličina Karate klub Jedinstvo
2. MNE000322 Matea Leovac KK POTOCI
3. MNE000049 Nataša Šubarić KK POTOCI
3. MNE001879 Petra Blagojevic Karate klub Jedinstvo

Kate | U12 - B | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005184 Vuk Zecevic Karate klub "PANTER"
2. MNE005175 Luka Bulatovic Karate klub "PANTER"
3. MNE000716 Branko Zenović Karate klub SEIKEN
3. MNE004025 Radivoje Vučeljić KARATE KLUB "JION"

Kate | U14 - A | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000039 Luka Klačar KK POTOCI
2. MNE000757 Uroš Stevović Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. WKF006395 Vuk Vorkapić KARATE KLUB DINAMO
3. MNE000039 Luka Klačar KK POTOCI

Kate | U10 - B | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003948 Vid Beljkaš KK POTOCI
2. MNE003949 Boris Vujanović KK POTOCI
3. WKF005610 Ergis Pepaj Klubi i Karatesë "E&E WAZARI"
3. MNE003916 Milovan Jankovic Gorstak

Kate | U14 - B | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001612 FILIP JOVIĆ KK POTOCI
2. MNE005180 Sreten Vlaovic Karate klub "PANTER"
3. MNE000897 Mustafa Adzemović Karate Club Rei

Kate | U12 - B | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001936 Lana Prelević Karate klub "Iskra"
2. MNE005565 STAŠA MATANOVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE005559 MILICA VUKČEVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE006406 SARA LUKAČEVIĆ Karate klub Kondor

Kate | U14 - A | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000279 Neda Beljkaš KK POTOCI
2. MNE000721 Lana Čormaković Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE000727 Nina Pešić Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE000770 Teodora Medojević Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | U14 - B | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006377 Emilija Bogdanovic Regionalni karate savez BMSiP / RS / BiH
2. MNE003914 Vesna Anđušić Karate klub Kondor
3. WKF006375 Slavica Simikic Regionalni karate savez BMSiP / RS / BiH
3. MNE004302 Aleksandra Visnjic Gorstak

Kate | U18 - A | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006260 Neda Milošević Beogradski karate savez
2. MNE004014 Jovana Ćuk KARATE KLUB "JION"
3. MNE000108 Viktorija Raičević Karate klub "Iskra"
3. MNE001155 Desa Arsenijević Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Kate | SENIORKE ŽENE - A | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000902 Andrea Dragojević Karate Club Rei

Kate | U16 - A | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000108 Viktorija Raičević Karate klub "Iskra"
2. MNE000279 Neda Beljkaš KK POTOCI
3. MNE000134 Katarina Vlahović Karate klub "Iskra"
3. MNE001147 Elma Basic Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Kate | U16 - A | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000751 Saša Petrić Karate klub "Iskra"
2. MNE000039 Luka Klačar KK POTOCI
3. WKF002002 Luka Varinac Beogradski karate savez

Kate | U21 - A | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006396 Aleksandar Zdešić KARATE KLUB DINAMO

Kate | U18 - A | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000751 Saša Petrić Karate klub "Iskra"

Kate - Ekipno

Kate | KATE A - EKIPNO SENIORI | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate Club Rei MNE000900 Admir Selović
MNE000901 Ermir Kurtović
MNE000903 Adonis Markashi

Kate | KATE A - EKIPNO U14 | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub "PANTER" MNE000089 Maksim Veskovic
MNE004577 Marko Sekularac
MNE005180 Sreten Vlaovic

Kate | KATE A - EKIPNO (Cadet/junior) | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub "Iskra" MNE000106 Aleksa Vujošević
MNE000125 Đorđe Medojević
MNE000861 Nikola Stanisic

Kate | KATE A - EKIPNO U12 | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Jedinstvo MNE001168 Zerina Ličina
MNE001879 Petra Blagojevic
MNE001883 Teodora Šebek
2. Regionalni karate savez BMSiP / RS / BiH WKF006348 Marija Mijic
WKF006349 Jana Ivkovic
WKF006378 Vanja Stojanovic

Kate | KATE A - EKIPNO (Cadet/junior) | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub "Iskra" MNE000108 Viktorija Raičević
MNE000134 Katarina Vlahović
MNE000127 Tamara Klisić

Kate | KATE A - EKIPNO U14 | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate Klub "Stari Grad" Budva MNE000721 Lana Čormaković
MNE000727 Nina Pešić
MNE001135 Una Vučićević
2. Regionalni karate savez BMSiP / RS / BiH WKF006359 Milica Mijic
WKF006371 Nikolina Gavric
WKF006377 Emilija Bogdanovic

Kate | KATE A - EKIPNO U12 | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub "PANTER" MNE003813 MAKSIM VUCELJIC
MNE004548 Lazar Ivanovic
MNE005184 Vuk Zecevic
2. Karate klub SEIKEN MNE000716 Branko Zenović
MNE001778 Bogdan Boljević
MNE006147 Lazar Janković
3. Karate klub "PANTER" MNE005173 Djordje Bulatovic
MNE005176 Marko Popovic
MNE005230 Filip Bulatovic
3. Karate klub Jedinstvo MNE004565 Filip Radojević
MNE004564 Vladimir Konatar
MNE004563 Bogdan Konatar

Kumite - Pojedinačno

Kumite | MUŠKARCI - U8 | M | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005585 Duško Dačević Karate klub Omladinac
2. MNE004313 VUK PERAZIC Karate klub Omladinac
3. MNE006032 Vasilije Ostojić Karate klub Omladinac
3. MNE004311 MATEJ MILIKIC Karate klub Omladinac

Kumite | ŽENE - U8 | Ž | +28 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004291 Ljubica Abramovic Gorstak
2. MNE004293 Anja Vlahovic Gorstak

Kumite | ŽENE - U8 | Ž | -28 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005586 Ksenija Cicmil Karate klub Omladinac
2. MNE004292 Masa Scepanovic Gorstak
3. MNE006253 Armina Kačar Karate klub Omladinac
3. MNE005579 Sofija Osmajić Karate klub Omladinac

Kumite | MUŠKARCI - U10 | M | -26 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006331 Unik Ramani KLUBI I KARATESE FITUESI FERIZAJ
2. MNE006040 Petar Radinović Karate klub Omladinac
3. MNE004287 Ognjen Bojic Gorstak
3. MNE006254 Aleksa Vučetić Karate klub Omladinac

Kumite | ŽENE - U10 | Ž | +36 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006284 Tesa Balog Karate klub Globus
2. MNE003993 Isidora Đakonović Karate Club Rei
3. MNE004020 Milena Piljević KARATE KLUB "JION"

Kumite | ŽENE - U10 | Ž | -28 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005577 Itana Grbović Karate klub Omladinac
2. MNE004296 Jana Jovanovic Gorstak
3. MNE005316 Staša Petričević Karate klub "Vukovi"
3. MNE004542 Ksenija Bojanić KARATE KLUB "JION"

Kumite | ŽENE - U10 | Ž | -32 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004299 Monika Dulovic Gorstak
2. WKF006291 Dalia Šestak Karate klub Globus
3. MNE004320 Jovana Perunović Onogost

Kumite | ŽENE - U10 | Ž | -36 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006360 Anđela Ćorić Karate Klub Zrinjski
2. MNE005314 Darija Novković Karate klub "Vukovi"
3. MNE005588 Drobnjak Lara Karate klub Omladinac

Kumite | MUŠKARCI - U10 | M | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006233 Erti Dymleku Tirana Karate Klub
2. MNE003039 Marko Rakočević Gorstak
3. MNE005501 Viktor Jovović KARATE KLUB "JION"
3. WKF005610 Ergis Pepaj Klubi i Karatesë "E&E WAZARI"

Kumite | MUŠKARCI - U10 | M | -34 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004312 JAKSA MARINOVIC Karate klub Omladinac
2. WKF003964 DIMITRIJE ATELJEVIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње
3. MNE004894 Danilo Ugren Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE003041 Aleksa Bojic Gorstak

Kumite | MUŠKARCI - U10 | M | -38 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003043 Uroš Samardžić Gorstak
2. MNE003132 BOGDAN MADŽAROVIĆ Karate klub Kondor
3. WKF006374 Vasilije Simikic Regionalni karate savez BMSiP / RS / BiH

Kumite | MUŠKARCI - U10 | M | +38 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003043 Uroš Samardžić Gorstak
2. WKF006363 Roberto Krstić Karate Klub Zrinjski

Kumite | MUŠKARCI - U8 | M | +30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005275 Damjan Kušljević Karate klub "Iskra"

Kumite | MUŠKARCI - U14 | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006337 Hekuran Kurti KLUBI I KARATESE FITUESI FERIZAJ
2. WKF002739 Filip Krstin Beogradski karate savez
3. WKF006324 Kozma Mitrevski KARATE KLUB KUN SU TO
3. WKF006287 Tino Panić Karate klub Globus

Kumite | ŽENE - U12 | Ž | +45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006200 Mila Nikolova Karate klub Kizame
2. MNE005573 Ines Terzić Karate klub Omladinac
3. WKF006276 Dea Aliu KLUBI I KARATES FUSHE KOSOVA
3. WKF006286 Tena Vurušić Karate klub Globus

Kumite | ŽENE - U12 | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000217 Petra Markovic Karate klub Omladinac
2. MNE003046 Katarina Vujisic Gorstak
3. MNE003889 Andrea Šakotić Karate Klub Fokus Niksic
3. WKF006199 Eva Jovanovska Karate klub Kizame

Kumite | ŽENE - U12 | Ž | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003862 Nevena Rasovic BRATSTVO
2. WKF006362 Rafaela Ćorić Karate Klub Zrinjski
3. MNE003826 Anastasija ANDJELIC Karate klub Omladinac
3. WKF006356 Jana Ivkoviic Regionalni karate savez BMSiP / RS / BiH

Kumite | ŽENE - U12 | Ž | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003920 Martina Todorović Karate klub "Iskra"
2. MNE004040 Teodora Drašković Karate klub Jedinstvo
3. WKF006349 Jana Ivkovic Regionalni karate savez BMSiP / RS / BiH
3. WKF002740 Elena Krstin Beogradski karate savez

Kumite | ŽENE - U12 | Ž | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006277 Rea Sejdiu KLUBI I KARATES FUSHE KOSOVA
2. MNE005385 Darija Maraš BRATSTVO
3. MNE004153 Helena Peković Karate Klub Fokus Niksic
3. WKF004384 Anđelija Popović Beogradski karate savez

Kumite | ŽENE - U14 | Ž | +47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001029 Katarina Djukic Gorstak
2. WKF006258 Ana Manojlović Beogradski karate savez
3. WKF006278 Genisa Llapashtica KLUBI I KARATES FUSHE KOSOVA
3. WKF006355 Ajna Alajbegović Karate Klub Champion

Kumite | MUŠKARCI - U14 | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001067 BALŠA VUKČEVIĆ Karate klub Kondor
2. MNE003325 Duško Sošić Karate klub Jedinstvo
3. MNE001066 VASILIJE STOJANOVIĆ Karate klub Kondor
3. WKF006246 Vuk Marković Karate klub Borac

Kumite | MUŠKARCI - U12 | M | +45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000512 Filip Ilincic Karate klub Omladinac
2. MNE004568 Ljubo Lalatovic Onogost
3. WKF006379 Dimitrije Markovic Regionalni karate savez BMSiP / RS / BiH
3. MNE004007 Darko Šćepanović KARATE KLUB "JION"

Kumite | MUŠKARCI - U12 | M | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006338 Mevlan Dalipi KLUBI I KARATESE FITUESI FERIZAJ
2. MNE003324 Bogdan Sošić Karate klub Jedinstvo
3. MNE006262 Matej Miljanić Karate klub Omladinac
3. MNE004289 Balsa Scepanovic Gorstak

Kumite | MUŠKARCI - U12 | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006302 Mervan Memedi Karate klub Keiks Skoplje
2. WKF006352 Davud Muhović Karate Klub Champion
3. MNE001068 DAMJAN VUKČEVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE003047 Nemanja Dožić Gorstak

Kumite | MUŠKARCI - U12 | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001645 Veselin Skataric Karate klub Omladinac
2. WKF006372 Zoran Stojanovic Regionalni karate savez BMSiP / RS / BiH
3. WKF006287 Tino Panić Karate klub Globus
3. MNE005013 Uroš Krulanović Onogost

Kumite | MUŠKARCI - U12 | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004132 Vuk Dragojevic Karate klub Omladinac
2. WKF006407 Senad Drini KLUBI I KARATESE FITUESI FERIZAJ
3. WKF006335 Ensar Baca KLUBI I KARATESE FITUESI FERIZAJ
3. MNE003891 Filip Radojević Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | MUŠKARCI - U14 | M | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004109 Vuk ŠKATARIĆ Karate klub "Vukovi"
2. WKF006333 Edion Mustafa KLUBI I KARATESE FITUESI FERIZAJ
3. MNE000791 Ratko Grujic Gorstak
3. WKF006289 Noa Molnar Karate klub Globus

Kumite | MUŠKARCI - U14 | M | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001065 MATIJA BOLJEVIĆ Karate klub Kondor
2. WKF006288 David Bermanec Karate klub Globus
3. WKF006342 Erik Krasniqi KLUBI I KARATESE ARDHMERIA
3. MNE001827 Pavle Davidović Karate klub "Iskra"

Kumite | MUŠKARCI - U14 | M | +55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001082 RADOMIR MADŽAROVIĆ Karate klub Kondor
2. WKF005921 Luka Vidaković Beogradski karate savez
3. MNE000682 Nemanja Gecaj Šotokan tim
3. MNE001219 Ivan Dijanić Karate klub "Iskra"

Kumite | ŽENE - U14 | Ž | -42 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006274 Somea Kutllovci KLUBI I KARATES FUSHE KOSOVA
2. MNE003912 Tea Maraš Karate klub Kondor
3. MNE000796 Jovana Cetkovic Gorstak
3. WKF001847 AMINA AVDIĆ KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

Kumite | ŽENE - U14 | Ž | -47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006358 Marija Gavriloviic Regionalni karate savez BMSiP / RS / BiH
2. MNE001012 Jovana Vujisic Gorstak
3. WKF006229 Dušica Breslieva Karate klub Shtip
3. MNE000180 Mina Boricic Karate klub Omladinac

Kumite | ŽENE - U16 (Cadet) | Ž | +54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000034 Nadja Boricic Karate klub Omladinac
2. WKF002743 Lara Miranović Beogradski karate savez
3. WKF004383 Jana Popović Beogradski karate savez
3. MNE000760 Ljubica Vlahovic Gorstak

Kumite | ŽENE - U16 (Cadet) | Ž | -54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006270 Qendresa Ibrahimi KLUBI I KARATES FUSHE KOSOVA
2. WKF002746 Petra Jovanović Beogradski karate savez
3. WKF006341 Riga Sheholli KLUBI I KARATESE ARDHMERIA
3. WKF006223 Dragana Eftimovska Karate klub Shtip

Kumite | ŽENE - U16 (Cadet) | Ž | -47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000132 Una Rakovic Karate klub Omladinac
2. MNE000219 Jelena Miladinovic Karate klub Omladinac
3. WKF006358 Marija Gavriloviic Regionalni karate savez BMSiP / RS / BiH
3. WKF002742 Maša Miranović Beogradski karate savez

Kumite | MUŠKARCI - U21 | M | -75 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002270 Betim Maliqi Karate Club Katana Gjilan
2. WKF006351 Berin Mujić Karate Klub Champion
3. WKF004439 Mario Svinarski Karate Klub Olimpik
3. WKF006238 Darko Gelevski KK Botoni Skopje

Kumite | MUŠKARCI - U18 (Junior) | M | -68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000082 Andrija Danilovic Karate klub Omladinac
2. WKF006269 Qemdrim Halimi KLUBI I KARATES FUSHE KOSOVA
3. WKF006226 Ljupco Mihajlov Karate klub Shtip
3. WKF006314 Artiol Shaqiri KARATE KLUB SHOTOKAN FERIZAJ

Kumite | ŽENE - U18 (Junior) | Ž | -59 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006308 Nevena Filipov KARATE KLUB MLADOST NOVO MILOSEVO
2. WKF006156 Jovana Micovska KARATE KLUB MAKPETROL
3. WKF004434 Iva Pecevska Karate Klub Olimpik
3. WKF004442 Marija Bunteska Karate Klub Olimpik

Kumite | MUŠKARCI - U18 (Junior) | M | -61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000001 Balša Vojinović Karate klub "Iskra"
2. MNE000194 Ognjen Bjelajac Karate klub Omladinac
3. WKF001986 Stefan Milunović Beogradski karate savez
3. WKF004437 Matej Belistojanovski Karate Klub Olimpik

Kumite | MUŠKARCI - U16 (Cadet) | M | -52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000199 Jusuf Saljiu Karate klub Omladinac
2. MNE000789 Balsa Danilovic Gorstak
3. WKF002739 Filip Krstin Beogradski karate savez
3. WKF004380 Ognjen Stojanović Beogradski karate savez

Kumite | MUŠKARCI - U16 (Cadet) | M | -57 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000334 Filip Šoškić Karate klub "Iskra"
2. WKF006198 Andrej Stojchevski Karate klub Kizame
3. WKF006398 Mateja Stepanov KARATE KLUB DINAMO
3. WKF006290 Marko Lepoglavec Karate klub Globus

Kumite | MUŠKARCI - U21 | M | -67 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006224 Grigor Hadjikimov Karate klub Shtip
2. WKF006239 Stefan Stojmirov KK Botoni Skopje
3. WKF006244 Uroš Radan Karate klub Borac
3. WKF006242 Aleksandar Topuzović Karate klub Borac

Kumite | MUŠKARCI - U18 (Junior) | M | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006280 Islam Selmani KLUBI I KARATES FUSHE KOSOVA
2. WKF006327 Artor Maraj Klubi i Karatesë "E&E WAZARI"
3. MNE000001 Balša Vojinović Karate klub "Iskra"

Kumite | ŽENE - U18 (Junior) | Ž | -53 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000192 Helena Backovic Karate klub Omladinac
2. WKF006322 Diola Krasniqi KARATE KLUB SHOTOKAN FERIZAJ
3. WKF004433 Mihaela Misovska Karate Klub Olimpik
3. MNE004139 Nevena Maraš Karate klub Kondor

Kumite | MUŠKARCI - U21 | M | -60 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006221 Matej Belistojanoski 1 karate Klub Sport 94
2. MNE000577 Matija Bojić Karate Klub Fokus Niksic
3. WKF006214 Luan Maliqi Karate klub Arberia

Kumite | MUŠKARCI - SENIORI | M | +84 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006153 Gligor Petkov KARATE KLUB MAKPETROL
2. WKF006151 Stefan Stojanovic KARATE KLUB MAKPETROL
3. WKF006336 Albion Neziri KLUBI I KARATESE FITUESI FERIZAJ
3. WKF006330 Rijad Dzuho KARATE KLUB OKINAWA SARAJEVO

Kumite | MUŠKARCI - SENIORI | M | -84 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006150 Petar Spasenovski KARATE KLUB MAKPETROL
2. WKF006307 Uroš Mijlaković Karate klub Proleter Pirot
3. WKF004832 Melos Gashi karate Klub "OLIMP"
3. WKF006161 Vitomir Trajkovski KARATE KLUB MAKPETROL

Kumite | MUŠKARCI - SENIORI | M | -75 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006149 Petar Zaborski KARATE KLUB MAKPETROL
2. WKF006329 Hamza Turulja KARATE KLUB OKINAWA SARAJEVO
3. WKF002755 Ljubiša Marić Beogradski karate savez
3. WKF002270 Betim Maliqi Karate Club Katana Gjilan

Kumite | MUŠKARCI - SENIORI | M | -67 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000080 Nenad Dulovic Karate klub Omladinac
2. WKF006152 David Petkov KARATE KLUB MAKPETROL
3. WKF006400 Uroš Petrovački KARATE KLUB DINAMO
3. WKF006224 Grigor Hadjikimov Karate klub Shtip

Kumite | MUŠKARCI - SENIORI | M | -60 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006366 Mergim Bekteshi KARATE KLUB FUATI
2. MNE000577 Matija Bojić Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE003944 Ognjen Otasevic Karate klub Omladinac
3. WKF006214 Luan Maliqi Karate klub Arberia

Kumite | ŽENE - U21 | Ž | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF001993 Tamara Grčić Beogradski karate savez
2. WKF006211 Rudina Aliu Karate klub Cvetan Dimov
3. WKF006155 Marija Petrovska KARATE KLUB MAKPETROL

Kumite | ŽENE - U21 | Ž | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004526 Sara Kalajdžić Karate klub Borac

Kumite | ŽENE - U21 | Ž | -61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006265 Njomza Ibrahimi KLUBI I KARATES FUSHE KOSOVA
2. WKF006297 Jusra Ademi Karate klub Keiks Skoplje
3. WKF006157 Viktorija Jovanovska KARATE KLUB MAKPETROL
3. WKF006353 Merjem Klepic Karate Klub Champion

Kumite | ŽENE - U21 | Ž | -68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006408 Elmedina Istogo KARATE KLUB IPPON PRISTINA
2. MNE000916 Stojanovic Jovana BRATSTVO

Kumite | ŽENE - SENIORKE | Ž | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003831 Anja Jovic Karate klub Omladinac
2. WKF006211 Rudina Aliu Karate klub Cvetan Dimov
3. WKF006155 Marija Petrovska KARATE KLUB MAKPETROL

Kumite | ŽENE - SENIORKE | Ž | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004526 Sara Kalajdžić Karate klub Borac

Kumite | ŽENE - SENIORKE | Ž | -61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006265 Njomza Ibrahimi KLUBI I KARATES FUSHE KOSOVA
2. WKF006157 Viktorija Jovanovska KARATE KLUB MAKPETROL
3. WKF002753 Sofija Simović Beogradski karate savez
3. WKF006264 Albulena Gervalla KLUBI I KARATES FUSHE KOSOVA

Kumite | ŽENE - SENIORKE | Ž | -68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006158 Angela Mojsovska KARATE KLUB MAKPETROL
2. WKF006204 Vlera Qerimi Karate klub "Dubova"
3. MNE000916 Stojanovic Jovana BRATSTVO

Kumite | ŽENE - SENIORKE | Ž | +68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001036 Milena Jovanovic Karate klub Omladinac
2. WKF006230 Bojana Maneva Karate klub Shtip

Kumite | MUŠKARCI - U18 (Junior) | M | -76 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000198 Emre Saljiu Karate klub Omladinac
2. WKF006316 Fatijon Bajrami KARATE KLUB SHOTOKAN FERIZAJ
3. WKF004436 Andrej Angelovski Karate Klub Olimpik
3. WKF006391 Lazar Markovic Regionalni karate savez BMSiP / RS / BiH

Kumite | ŽENE - U18 (Junior) | Ž | +59 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006203 Lorinda Sejdiu Karate klub "Dubova"
2. WKF006222 Mila Panceva Karate klub Shtip
3. WKF006321 Behije Mustafa KARATE KLUB SHOTOKAN FERIZAJ
3. WKF006299 Arra Bushi Karate klub Keiks Skoplje

Kumite | MUŠKARCI - U21 | M | -84 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004832 Melos Gashi karate Klub "OLIMP"
2. WKF005835 Arbër Rukiqi karate Klub "OLIMP"
3. WKF006161 Vitomir Trajkovski KARATE KLUB MAKPETROL
3. WKF006225 Boban Djamgjozov Karate klub Shtip

Kumite | MUŠKARCI - U21 | M | +84 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003597 Anes Bostandžić Karate Klub Champion
2. WKF006151 Stefan Stojanovic KARATE KLUB MAKPETROL
3. MNE001031 Nikola Bulatovic Gorstak

Kumite | MUŠKARCI - U16 (Cadet) | M | +70 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006261 Ilija Milošević Beogradski karate savez
2. WKF006315 Reald Emerllahu KARATE KLUB SHOTOKAN FERIZAJ
3. WKF005621 Dardan Haxhijaj Klubi i Karatesë "E&E WAZARI"
3. MNE004112 Ivan Milikic Gorstak

Kumite | MUŠKARCI - U16 (Cadet) | M | -63 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000998 Stefan Vujisic Gorstak
2. WKF006216 Rexhep Rushiti Karate klub Kushtrimi
3. WKF006343 Ensar Zejnullahu KLUBI I KARATESE ARDHMERIA
3. MNE000859 Niksa Zejak Karate klub "Iskra"

Kumite | MUŠKARCI - U16 (Cadet) | M | -70 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000141 Anes Arifaj Karate klub "Iskra"
2. MNE003643 Jakša Kalezić Karate klub SEIKEN
3. MNE000998 Stefan Vujisic Gorstak
3. MNE001076 ALIMPIJE ĐURETIĆ Karate klub Kondor

Kumite | MUŠKARCI - U18 (Junior) | M | +76 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006227 Andrej Basarov Karate klub Shtip
2. MNE000572 Lazar Potpara Karate Klub Fokus Niksic
3. WKF006160 Danilo Bozovic KARATE KLUB MAKPETROL
3. WKF006243 Veljko Trifunović Karate klub Borac

Kumite - Ekipno

Kumite | BORBE EKIPNO (Ž) - U18 (Junior) | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KARATE KLUB SHOTOKAN FERIZAJ WKF006321 Behije Mustafa
WKF006322 Diola Krasniqi

Kumite | BORBE EKIPNO (Ž) - U12 | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE000217 Petra Markovic
MNE005575 Andrijana Gojkovic
MNE005573 Ines Terzić
2. KLUBI I KARATES FUSHE KOSOVA WKF006273 Alea Kelmendi
WKF006277 Rea Sejdiu
3. Regionalni karate savez BMSiP / RS / BiH WKF006348 Marija Mijic
WKF006350 Jana Ivkovic 2

Kumite | BORBE EKIPNO (M) - U12 | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE000512 Filip Ilincic
MNE001645 Veselin Skataric
MNE004132 Vuk Dragojevic
2. Regionalni karate savez BMSiP / RS / BiH WKF006372 Zoran Stojanovic
WKF006379 Dimitrije Markovic
WKF006388 Stefan Pavlovic

Kumite | BORBE EKIPNO (Ž) - U16 (Cadet) | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE000034 Nadja Boricic
MNE000132 Una Rakovic
MNE000497 Jovana Damjanović
2. Regionalni karate savez BMSiP / RS / BiH WKF006303 Milica Mia Vujic
WKF006347 Marija Gavrilovic
WKF006359 Milica Mijic
3. Beogradski karate savez WKF002741 Jana Popović
WKF002742 Maša Miranović
WKF002743 Lara Miranović
WKF002746 Petra Jovanović

Kumite | BORBE EKIPNO (M) - U14 | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Globus WKF006287 Tino Panić
WKF006288 David Bermanec
WKF006289 Noa Molnar
2. Karate klub "Iskra" MNE000033 Vladimir Raičević
MNE000905 Marko Laković
MNE001219 Ivan Dijanić
MNE001827 Pavle Davidović

Kumite | BORBE EKIPNO (M) - U18 (Junior) | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Beogradski karate savez WKF001986 Stefan Milunović
WKF006259 Nemanja Tasić
2. KLUBI I KARATES FUSHE KOSOVA WKF006269 Qemdrim Halimi
WKF006280 Islam Selmani
3. Karate klub "Iskra" MNE000001 Balša Vojinović
MNE000879 Nemanja Dragaš
3. KARATE KLUB SHOTOKAN FERIZAJ WKF006314 Artiol Shaqiri
WKF006316 Fatijon Bajrami

Kumite | BORBE EKIPNO (M) - U16 (Cadet) | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub "Iskra" MNE000141 Anes Arifaj
MNE000880 Branko Lazović
MNE000877 Vuk Vučinić
2. KLUB I KARATESE ARDHMERIA WKF006392 Erik Krasniqi
WKF006393 Ensar Zejnullahu
WKF006394 Herolind Berisha
3. Beogradski karate savez WKF002739 Filip Krstin
WKF004380 Ognjen Stojanović
WKF005921 Luka Vidaković
WKF006261 Ilija Milošević

Kate - Pojedinačno

Kate - Ekipno

Kumite - Pojedinačno

Kumite - Ekipno

Ukupno prijava / klubovi / države: 626 / 59 / 7 Ispis

Prijavljeni klubovi

Prijavljeni takmičari

Kate | U8 - A | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
Nikola Vlahovic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Vladimir Konatar
6 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Feim Gurzaković
6 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Adam Gjorgjievski
6 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Filip Bulatovic
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

DUŠAN TRIPUNOVIĆ
6 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kate | U8 - A | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Masa Scepanovic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Srna Vujačić
7 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Anja Mijović
6 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Anja Đuričić
6 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Kate | U10 - A | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
Jakov Cupara
9 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Filip Popovic
9 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Ognjen Radmanović
9 god
Žuti pojas
Gorstak

Đorđe Šuleić
8 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Bogdan Konatar
9 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Unik Ramani
9 god
Bijeli pojas
KLUBI I KARATESE FITUESI FERIZAJ

Kate | U10 - A | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 7
Maja Bulatovic
8 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Sofija Anđušić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Aleksandra Rakocevic
9 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Anika Krkotić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Manja Vujačić
9 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Milana Jovićević
8 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Nikolina Femić
9 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Kate | U12 - A | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
Dušan Borović
11 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Jovan Subaric
10 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

MAKSIM VUCELJIC
10 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Matija Bulatovic
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Lazar Ivanovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Vuk Bulatović
10 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Kate | U12 - A | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 14
Nataša Šubarić
11 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Visnja Bulatovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Sara Zivkovic
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Matea Leovac
11 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Zerina Ličina
10 god
Braon pojas
Karate klub Jedinstvo

Nina Radevic
10 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Aleksandra Ćetković
11 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Petra Blagojevic
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Jedinstvo

Lana Prelević
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Antonela Zvicer
11 god
Žuti pojas
Karate Klub "Podgorica"

Iva Bulatovic
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Danina Rexhepi
10 god
Oranž pojas
karate Klub "OLIMP"

Ana Obradović
10 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Marija Mijic
11 god
Plavi pojas
Regionalni karate savez BMSiP / RS / BiH

Kate | U14 - A | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 12
Luka Klačar
13 god
Braon pojas
KK POTOCI

Ivo Bulatovic
13 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Maksim Veskovic
13 god
Oranž pojas
Karate klub "PANTER"

Nikola Stanisic
13 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Balša Kažić
11 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Uroš Stevović
12 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Ilija Mijovic
13 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Miomir Babović
12 god
Žuti pojas
Karate Klub "Podgorica"

Edion Mustafa
12 god
Bijeli pojas
KLUBI I KARATESE FITUESI FERIZAJ

Muhamed Sahiti
12 god
Bijeli pojas
KLUBI I KARATESE FITUESI FERIZAJ

Sasa Zivanovic
13 god
Braon pojas
Regionalni karate savez BMSiP / RS / BiH

Vuk Vorkapić
12 god
Braon pojas
KARATE KLUB DINAMO

Kate | U14 - A | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 14
Leonora Vujovic
13 god
Oranž pojas
Karate klub "PANTER"

Neda Beljkaš
12 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Marijana Marković
13 god
Braon pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Lana Čormaković
13 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Nina Pešić
12 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Teodora Medojević
12 god
Oranž pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Una Vučićević
13 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Nađa Palibrk
12 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Tijana Vučetić
13 god
Žuti pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Andja Banovic
12 god
Oranž pojas
Karate klub "PANTER"

Anja Bulatovic
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Helena Opačić
13 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Suela Gashi
13 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "E&E WAZARI"

Milica Mijic
13 god
Crni pojas 1.DAN
Regionalni karate savez BMSiP / RS / BiH

Kate | U16 - A | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 8
Luka Klačar
13 god
Braon pojas
KK POTOCI

Aleksa Vujošević
14 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Saša Petrić
14 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Ilija Lalić
15 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Danilo Kaleski
15 god
Zeleni pojas
Karate klub "PANTER"

Nikola Berilazic
14 god
Oranž pojas
Karate klub "PANTER"

Luka Varinac
14 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Erblin Shoshi
14 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "E&E WAZARI"

Kate | U16 - A | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
Neda Beljkaš
12 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Viktorija Raičević
14 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Katarina Vlahović
14 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Tamara Klisić
14 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Teodora Gracun
14 god
Braon pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Elma Basic
15 god
Plavi pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Kate | U18 - A | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
Saša Petrić
14 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Lazar Sekulić
17 god
Braon pojas
Karate Klub BUDVA

Aleksa Šupić
15 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kate | U18 - A | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Viktorija Raičević
14 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Desa Arsenijević
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Mila Marković
17 god
Braon pojas
Karate Klub BUDVA

Jovana Ćuk
16 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "JION"

Neda Milošević
16 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Kate | U21 - A | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 1
Aleksandar Zdešić
19 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB DINAMO

Kate | U21 - A | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 1
Marija Tomanović
18 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kate | SENIORKE ŽENE - A | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 1
Andrea Dragojević
22 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Club Rei

Kate | U8 - B | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 10
Blagoje Lalevic
7 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Djordje Bulatovic
6 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Adam Gjorgjievski
6 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Emin Vodopić
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Petar Pavličić
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Andrej Arsović
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Uroš Mirković
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Leis Pirović
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Vasilije Stanković
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

David Jovović
6 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Kate | U8 - B | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 10
Sofija Aleksić
7 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Sofija Ocokoljić
7 god
Oranž pojas
Karate Klub BUDVA

Isidora Covic
7 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Anja Đuričić
6 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Matea Kokotović
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Nađa Aranitović
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Una Rakočević
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Ksenija Radović
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Anastasija Kamaljevic
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Atina Stevanovic
7 god
Žuti pojas
Regionalni karate savez BMSiP / RS / BiH

Kate | U10 - B | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 15
Vasilije Aleksić
9 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Boris Perović
9 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Milovan Jankovic
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Vid Beljkaš
8 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Boris Vujanović
8 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Luka Bulatović
9 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Filip Radojević
7 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Ahmed Balić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Agron Ujkaj
8 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Andrija Mijovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Vasilije Lutovac
9 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Marko Popovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Aleksa Barac
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Ergis Pepaj
9 god
Oranž pojas
Klubi i Karatesë "E&E WAZARI"

Lazar Dragas
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Kate | U10 - B | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 12
Petra Kovačević
9 god
Žuti pojas
Karate klub SEIKEN

Nadja Zivkovic
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Milica Jelic
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Aiša Balić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Artesa Alushaj
9 god
Oranž pojas
Klubi i Karatesë "E&E WAZARI"

Sofija Kažanegra
8 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Anđela Bijelić
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Anđela Šćepanović
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Iman Hamzić
9 god
Plavi pojas
"Tuzla" Tuzla

Tesa Balog
9 god
Oranž pojas
Karate klub Globus

NINA NOVAKOVIĆ
8 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

ANA PEJOVIĆ
9 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kate | U12 - B | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 13
Branko Zenović
10 god
Braon pojas
Karate klub SEIKEN

Branko Martinović
11 god
Oranž pojas
Karate Klub BUDVA

Vito cerovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Aleksa Kraljevic
11 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Imar Krajina
10 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Radivoje Vučeljić
11 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "JION"

MILJAN STOJANOVIĆ
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

David Ujkaj
10 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Luka Bulatovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Niksa Nikitovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Vuk Zecevic
10 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

MILOŠ AJKOVIĆ
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Danilo Vucinic
10 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Kate | U12 - B | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 13
Teodora Šebek
10 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Lana Prelević
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

IVA VUKČEVIĆ
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Isidora Boljevic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Masa Barac
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Staša Petrušić
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

MILICA VUKČEVIĆ
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

STAŠA MATANOVIĆ
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Anduena Alushaj
10 god
Oranž pojas
Klubi i Karatesë "E&E WAZARI"

Melisa Alushaj
10 god
Oranž pojas
Klubi i Karatesë "E&E WAZARI"

Florina Geci
10 god
Oranž pojas
Klubi i Karatesë "E&E WAZARI"

DANIJELA ĐJERGIĆ
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

SARA LUKAČEVIĆ
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kate | U14 - B | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Mustafa Adzemović
13 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

FILIP JOVIĆ
13 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Miomir Babović
12 god
Žuti pojas
Karate Klub "Podgorica"

Sreten Vlaovic
12 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Aleksandar Kamaljevic
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Kate | U14 - B | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 7
Elena Dacić
12 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Vesna Anđušić
12 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Aleksandra Visnjic
12 god
Žuti pojas
Gorstak

Hana Globarevic
13 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Jovana Vucinic
12 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Slavica Simikic
12 god
Žuti pojas
Regionalni karate savez BMSiP / RS / BiH

Emilija Bogdanovic
13 god
Zeleni pojas
Regionalni karate savez BMSiP / RS / BiH

Kumite | MUŠKARCI - U8 | M | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Anto Banovic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Nikola Vlahovic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

MATEJ MILIKIC
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

VUK PERAZIC
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Duško Dačević
6 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Vasilije Ostojić
6 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | MUŠKARCI - U8 | M | +30 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Damjan Kušljević
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | MUŠKARCI - U10 | M | -26 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Borislav Scepanovic
9 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Ognjen Bojic
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Petar Radinović
8 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Vasilije Radusinović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Aleksa Vučetić
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Unik Ramani
9 god
Bijeli pojas
KLUBI I KARATESE FITUESI FERIZAJ

Kumite | MUŠKARCI - U10 | M | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Marko Rakočević
8 god
Žuti pojas
Gorstak

STEFAN KOPRIVICA
9 god
Zeleni pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Pavle Jovanovic
9 god
Žuti pojas
Gorstak

Viktor Jovović
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Ergis Pepaj
9 god
Oranž pojas
Klubi i Karatesë "E&E WAZARI"

Filip Stanišić
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Erti Dymleku
8 god
Crni pojas 1.DAN
Tirana Karate Klub

Kumite | MUŠKARCI - U10 | M | -34 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Aleksa Bojic
8 god
Žuti pojas
Gorstak

DIMITRIJE ATELJEVIĆ
9 god
Zeleni pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

JAKSA MARINOVIC
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Danilo Ugren
9 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | MUŠKARCI - U10 | M | -38 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Uroš Samardžić
9 god
Žuti pojas
Gorstak

BOGDAN MADŽAROVIĆ
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Vasilije Simikic
8 god
Žuti pojas
Regionalni karate savez BMSiP / RS / BiH

Kumite | MUŠKARCI - U10 | M | +38 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Anto Bakić
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Uroš Samardžić
9 god
Žuti pojas
Gorstak

Roberto Krstić
9 god
Plavi pojas
Karate Klub Zrinjski

Kumite | MUŠKARCI - U12 | M | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Hristijan Zaov
11 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Bogdan Sošić
10 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Balsa Scepanovic
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Erdi Llapi
10 god
Oranž pojas
Klubi i Karatesë "E&E WAZARI"

Matej Miljanić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Yll Mahalla
10 god
Zeleni pojas
Klubi i Karates Modern Kastrioti

Mevlan Dalipi
11 god
Bijeli pojas
KLUBI I KARATESE FITUESI FERIZAJ

Kumite | MUŠKARCI - U12 | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 10
Dimitrije Đukić
11 god
Plavi pojas
Karate klub SEIKEN

DAMJAN VUKČEVIĆ
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Nemanja Dožić
10 god
Žuti pojas
Gorstak

LUKA GACEVIC
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

David Knežević
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Stefan Krulanović
10 god
Zeleni pojas
Onogost

Božo Tomašević
11 god
Bijeli pojas
Šotokan tim

Mervan Memedi
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Keiks Skoplje

Davud Muhović
10 god
Bijeli pojas
Karate Klub Champion

Stefan Pavlovic
11 god
Oranž pojas
Regionalni karate savez BMSiP / RS / BiH

Kumite | MUŠKARCI - U12 | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Veselin Skataric
10 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Uroš Krulanović
10 god
Zeleni pojas
Onogost

Tino Panić
12 god
Zeleni pojas
Karate klub Globus

Mihael Šimić
11 god
Plavi pojas
Karate Klub Zrinjski

Zoran Stojanovic
10 god
Žuti pojas
Regionalni karate savez BMSiP / RS / BiH

Kumite | MUŠKARCI - U12 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 10
Lazar Rakocevic
11 god
Oranž pojas
Gorstak

Boško Matović
11 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Filip Radojević
11 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Vuk Dragojevic
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Sulejman Goga
11 god
Crni pojas 1.DAN
Tirana Karate Klub

Mateja Kosanović
11 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Ensar Baca
11 god
Bijeli pojas
KLUBI I KARATESE FITUESI FERIZAJ

Ivano Detki
11 god
Plavi pojas
Karate Klub Zrinjski

Borislav Simikic
11 god
Žuti pojas
Regionalni karate savez BMSiP / RS / BiH

Senad Drini
10 god
Bijeli pojas
KLUBI I KARATESE FITUESI FERIZAJ

Kumite | MUŠKARCI - U12 | M | +45 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Filip Ilincic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Luka Djuric
11 god
Žuti pojas
Gorstak

Darko Šćepanović
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "JION"

Ljubo Lalatovic
11 god
Plavi pojas
Onogost

Dimitrije Markovic
11 god
Oranž pojas
Regionalni karate savez BMSiP / RS / BiH

Kumite | MUŠKARCI - U14 | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 16
Vladimir Raičević
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Radovan Đurović
13 god
Oranž pojas
Šotokan tim

Mihailo Đukić
12 god
Plavi pojas
Karate klub SEIKEN

Slobodan Boljević
12 god
Plavi pojas
Karate klub SEIKEN

Marko Laković
13 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Filip Krstin
13 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Vedad Osmanbegović
12 god
Plavi pojas
"Tuzla" Tuzla

Aleksandar Stanišić
12 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "JION"

Nevis Hasani
12 god
Crni pojas 1.DAN
Tirana Karate Klub

Tino Panić
12 god
Zeleni pojas
Karate klub Globus

Kozma Mitrevski
13 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB KUN SU TO

Damjan Mitrevski
13 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB KUN SU TO

Muhamed Sahiti
12 god
Bijeli pojas
KLUBI I KARATESE FITUESI FERIZAJ

Hekuran Kurti
13 god
Bijeli pojas
KLUBI I KARATESE FITUESI FERIZAJ

Savo Manojlovic
12 god
Žuti pojas
Regionalni karate savez BMSiP / RS / BiH

Lazar Nikolić
12 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB DINAMO

Kumite | MUŠKARCI - U14 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Stefan Birovljev
12 god
Žuti pojas
Šotokan tim

VASILIJE STOJANOVIĆ
12 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

BALŠA VUKČEVIĆ
12 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Duško Sošić
12 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Hamza Hamzić
12 god
Braon pojas
"Tuzla" Tuzla

Vuk Marković
12 god
Plavi pojas
Karate klub Borac

Sasa Zivanovic
13 god
Braon pojas
Regionalni karate savez BMSiP / RS / BiH

Kumite | MUŠKARCI - U14 | M | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Ratko Grujic
13 god
Oranž pojas
Gorstak

Vasilije Vuković
12 god
Zeleni pojas
Karate klub SEIKEN

Vuk ŠKATARIĆ
13 god
Plavi pojas
Karate klub "Vukovi"

Noa Molnar
13 god
Plavi pojas
Karate klub Globus

Darin Kurtanovic
13 god
Bijeli pojas
Karate klub Keiks Skoplje

Haris Jahić
13 god
Braon pojas
"Tuzla" Tuzla

Edion Mustafa
12 god
Bijeli pojas
KLUBI I KARATESE FITUESI FERIZAJ

Kumite | MUŠKARCI - U14 | M | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 8
MATIJA BOLJEVIĆ
13 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Andrija Rabrenović
13 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Pavle Davidović
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

ALEKSA ANDJELIC
13 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

David Bermanec
12 god
Zeleni pojas
Karate klub Globus

Erik Krasniqi
13 god
Bijeli pojas
KLUBI I KARATESE ARDHMERIA

Bozidar Simikic
13 god
Žuti pojas
Regionalni karate savez BMSiP / RS / BiH

Danijel Dolas
13 god
Žuti pojas
Regionalni karate savez BMSiP / RS / BiH

Kumite | MUŠKARCI - U14 | M | +55 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Nemanja Gecaj
13 god
Oranž pojas
Šotokan tim

RADOMIR MADŽAROVIĆ
14 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Ivan Dijanić
12 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Luka Vidaković
13 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Kumite | MUŠKARCI - U16 (Cadet) | M | -52 kg / Prijavljenih takmičara: 10
Jusuf Saljiu
13 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Balsa Danilovic
14 god
Braon pojas
Gorstak

Filip Krstin
13 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Ognjen Stojanović
15 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Erblin Shoshi
14 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "E&E WAZARI"

Cvetan Margaritov
14 god
Braon pojas
KK Botoni Skopje

Tino Panić
12 god
Zeleni pojas
Karate klub Globus

Noa Molnar
13 god
Plavi pojas
Karate klub Globus

Donat Maraj
15 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "E&E WAZARI"

Yill Morina
14 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB FUATI

Kumite | MUŠKARCI - U16 (Cadet) | M | -57 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Balić Alan
15 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Filip Šoškić
14 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Vasilije Vujacic
15 god
Žuti pojas
Karate klub "Vukovi"

Andrej Stojchevski
15 god
Bijeli pojas
Karate klub Kizame

David Bermanec
12 god
Zeleni pojas
Karate klub Globus

Marko Lepoglavec
14 god
Plavi pojas
Karate klub Globus

Luan Veseli
13 god
Bijeli pojas
KLUBI I KARATESE FITUESI FERIZAJ

Mateja Stepanov
15 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB DINAMO

Kumite | MUŠKARCI - U16 (Cadet) | M | -63 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Stefan Miljanić
14 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Niksa Zejak
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "Iskra"

Gojko Matović
14 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Stefan Vujisic
14 god
Oranž pojas
Gorstak

Rexhep Rushiti
15 god
Braon pojas
Karate klub Kushtrimi

Ensar Zejnullahu
15 god
Bijeli pojas
KLUBI I KARATESE ARDHMERIA

Stefan Vukadinovic
14 god
Plavi pojas
Regionalni karate savez BMSiP / RS / BiH

Haris Mustafa
15 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB IPPON PRISTINA

Kumite | MUŠKARCI - U16 (Cadet) | M | -70 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Anes Arifaj
14 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Martin Jaramaz
15 god
Braon pojas
Onogost

Stefan Vujisic
14 god
Oranž pojas
Gorstak

Lazar Djurčević
15 god
Braon pojas
Karate klub "Vukovi"

ALIMPIJE ĐURETIĆ
14 god
Zeleni pojas
Karate klub Kondor

Jakša Kalezić
14 god
Oranž pojas
Karate klub SEIKEN

Berisha Herolind
15 god
Bijeli pojas
KLUBI I KARATESE ARDHMERIA

Vedran Veselinovic
14 god
Plavi pojas
Regionalni karate savez BMSiP / RS / BiH

Kumite | MUŠKARCI - U16 (Cadet) | M | +70 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Anes Arifaj
14 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

ALIMPIJE ĐURETIĆ
14 god
Zeleni pojas
Karate klub Kondor

Nemanja Vulevic
15 god
Bijeli pojas
BRATSTVO

Ivan Milikic
14 god
Zeleni pojas
Gorstak

Dardan Haxhijaj
15 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "E&E WAZARI"

Ilija Milošević
15 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Reald Emerllahu
14 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB SHOTOKAN FERIZAJ

Kumite | MUŠKARCI - U18 (Junior) | M | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Balša Vojinović
16 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Lazar Zindović
16 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Islam Selmani
17 god
Bijeli pojas
KLUBI I KARATES FUSHE KOSOVA

Artor Maraj
17 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "E&E WAZARI"

Kumite | MUŠKARCI - U18 (Junior) | M | -61 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Balša Vojinović
16 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Ognjen Bjelajac
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Stefan Milunović
15 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Matej Belistojanovski
17 god
Braon pojas
Karate Klub Olimpik

Redzep Rushiti
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Kushtrimi

Kumite | MUŠKARCI - U18 (Junior) | M | -68 kg / Prijavljenih takmičara: 10
Andrija Danilovic
17 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Filip Prelević
17 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Lado Vuković
16 god
Zeleni pojas
Gorstak

Ljupco Mihajlov
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Shtip

Viktor Spasov
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Shtip

Nemanja Tasić
16 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Qemdrim Halimi
17 god
Bijeli pojas
KLUBI I KARATES FUSHE KOSOVA

Vekas Urtanovic
15 god
Bijeli pojas
Karate klub Keiks Skoplje

Artiol Shaqiri
16 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB SHOTOKAN FERIZAJ

Nikola Zelenovic Blagojevic
16 god
Crni pojas 1.DAN
Regionalni karate savez BMSiP / RS / BiH

Kumite | MUŠKARCI - U18 (Junior) | M | -76 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Emre Saljiu
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Nemanja Dragaš
16 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Andrej Angelovski
17 god
Braon pojas
Karate Klub Olimpik

Dimitar Lozanoski
17 god
Braon pojas
KARATE KLUB MAKPETROL

Fatijon Bajrami
17 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB SHOTOKAN FERIZAJ

Lazar Markovic
17 god
Crni pojas 1.DAN
Regionalni karate savez BMSiP / RS / BiH

Kumite | MUŠKARCI - U18 (Junior) | M | +76 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Lazar Potpara
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Danilo Bozovic
17 god
Braon pojas
KARATE KLUB MAKPETROL

Andrej Basarov
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Shtip

Veljko Trifunović
16 god
Plavi pojas
Karate klub Borac

Aleksandar Novicki
16 god
Crni pojas 1.DAN
Regionalni karate savez BMSiP / RS / BiH

Kumite | MUŠKARCI - U21 | M | -60 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Matija Bojić
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Bojan Kostov
18 god
Braon pojas
Karate Klub Olimpik

Luan Maliqi
21 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Arberia

Matej Belistojanoski 1
18 god
Crni pojas 1.DAN
karate Klub Sport 94

Kumite | MUŠKARCI - U21 | M | -67 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Dusan Todorovic
18 god
Crni pojas 1.DAN
Gorstak

Amin Klino
18 god
Bijeli pojas
Karate Klub Champion

Grigor Hadjikimov
20 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Shtip

Stefan Stojmirov
20 god
Braon pojas
KK Botoni Skopje

Aleksandar Topuzović
20 god
Braon pojas
Karate klub Borac

Uroš Radan
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Borac

Kumite | MUŠKARCI - U21 | M | -75 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Betim Maliqi
20 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Club Katana Gjilan

Dalibor Dragojevic
18 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Mario Svinarski
20 god
Braon pojas
Karate Klub Olimpik

Darko Gelevski
18 god
Crni pojas 1.DAN
KK Botoni Skopje

Bajram Osmani
17 god
Bijeli pojas
KLUBI I KARATES FUSHE KOSOVA

Berin Mujić
18 god
Bijeli pojas
Karate Klub Champion

Nikola Ivanović
20 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB DINAMO

Kumite | MUŠKARCI - U21 | M | -84 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Melos Gashi
19 god
Braon pojas
karate Klub "OLIMP"

Arbër Rukiqi
19 god
Braon pojas
karate Klub "OLIMP"

Vitomir Trajkovski
18 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB MAKPETROL

Boban Djamgjozov
20 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Shtip

Jasin Osmani
18 god
Bijeli pojas
Karate klub Keiks Skoplje

Kumite | MUŠKARCI - U21 | M | +84 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Nikola Bulatovic
19 god
Zeleni pojas
Gorstak

Anes Bostandžić
18 god
Bijeli pojas
Karate Klub Champion

Stefan Stojanovic
18 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB MAKPETROL

Beriz Kurtanovic
19 god
Bijeli pojas
Karate klub Keiks Skoplje

Kumite | MUŠKARCI - SENIORI | M | -60 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Matija Bojić
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Ognjen Otasevic
20 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Bojan Kostov
18 god
Braon pojas
Karate Klub Olimpik

Luan Maliqi
21 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Arberia

Mergim Bekteshi
22 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB FUATI

Kumite | MUŠKARCI - SENIORI | M | -67 kg / Prijavljenih takmičara: 9
Nenad Dulovic
24 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Nikola Dimovski
21 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

David Petkov
25 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB MAKPETROL

Mal Poroshtica
23 god
Braon pojas
Karate klub "Dubova"

Usame Bahtijari
22 god
Braon pojas
Karate klub Cvetan Dimov

Grigor Hadjikimov
20 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Shtip

Stefan Stojmirov
20 god
Braon pojas
KK Botoni Skopje

Arlind Selmanaj
19 god
Bijeli pojas
KLUBI I KARATES FUSHE KOSOVA

Uroš Petrovački
22 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB DINAMO

Kumite | MUŠKARCI - SENIORI | M | -75 kg / Prijavljenih takmičara: 14
Bogdan Gajić
18 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Betim Maliqi
20 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Club Katana Gjilan

Ljubiša Marić
25 god
Braon pojas
Beogradski karate savez

Mario Svinarski
20 god
Braon pojas
Karate Klub Olimpik

Bekim Basha
22 god
Crni pojas 1.DAN
Tirana Karate Klub

Petar Zaborski
25 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB MAKPETROL

Darko Gelevski
18 god
Crni pojas 1.DAN
KK Botoni Skopje

Dimitar Ilievski
25 god
Crni pojas 1.DAN
KK Botoni Skopje

Bajram Osmani
17 god
Bijeli pojas
KLUBI I KARATES FUSHE KOSOVA

Mevljud Mehmedi
21 god
Bijeli pojas
Karate klub Keiks Skoplje

Hamza Turulja
23 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB OKINAWA SARAJEVO

Sefer Bajrami
17 god
Bijeli pojas
KLUBI I KARATESE FITUESI FERIZAJ

Đorđe Salatura
24 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB DINAMO

Mihailo Popovic
21 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB DINAMO

Kumite | MUŠKARCI - SENIORI | M | -84 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Lazar Kukulicic
26 god
Braon pojas
Karate klub Omladinac

Nikola Malović
25 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Melos Gashi
19 god
Braon pojas
karate Klub "OLIMP"

Petar Spasenovski
24 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB MAKPETROL

Vitomir Trajkovski
18 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB MAKPETROL

Boban Djamgjozov
20 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Shtip

Uroš Mijlaković
22 god
Bijeli pojas
Karate klub Proleter Pirot

Vladimir Brežančić
22 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB MLADOST NOVO MILOSEVO

Kumite | MUŠKARCI - SENIORI | M | +84 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Stefan Stojanovic
18 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB MAKPETROL

Gligor Petkov
21 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB MAKPETROL

Rijad Dzuho
22 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB OKINAWA SARAJEVO

Albion Neziri
21 god
Bijeli pojas
KLUBI I KARATESE FITUESI FERIZAJ

Kumite | ŽENE - U8 | Ž | -28 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Masa Scepanovic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Sofija Osmajić
6 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Ksenija Cicmil
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Armina Kačar
6 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Staša Radinović
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | ŽENE - U8 | Ž | +28 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Ljubica Abramovic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Anja Vlahovic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Kumite | ŽENE - U10 | Ž | -28 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Nađa Vučeljić
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Jana Jovanovic
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Ksenija Bojanić
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Itana Grbović
8 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Staša Petričević
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Vukovi"

Artesa Alushaj
9 god
Oranž pojas
Klubi i Karatesë "E&E WAZARI"

Iman Hamzić
9 god
Plavi pojas
"Tuzla" Tuzla

Kumite | ŽENE - U10 | Ž | -32 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Monika Dulovic
9 god
Žuti pojas
Gorstak

Tea Jankovic
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Jovana Perunović
9 god
Plavi pojas
Onogost

Dalia Šestak
8 god
Oranž pojas
Karate klub Globus

Kumite | ŽENE - U10 | Ž | -36 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Darija Novković
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Vukovi"

Drobnjak Lara
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Anđela Ćorić
9 god
Plavi pojas
Karate Klub Zrinjski

Kumite | ŽENE - U10 | Ž | +36 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Isidora Đakonović
9 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Milena Piljević
9 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "JION"

Tesa Balog
9 god
Oranž pojas
Karate klub Globus

Kumite | ŽENE - U12 | Ž | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 9
Elena Krstin
11 god
Oranž pojas
Beogradski karate savez

IVA VUKČEVIĆ
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Teodora Drašković
11 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Martina Todorović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Anduena Alushaj
10 god
Oranž pojas
Klubi i Karatesë "E&E WAZARI"

Melisa Alushaj
10 god
Oranž pojas
Klubi i Karatesë "E&E WAZARI"

Florina Geci
10 god
Oranž pojas
Klubi i Karatesë "E&E WAZARI"

Jana Ivkovic
10 god
Plavi pojas
Regionalni karate savez BMSiP / RS / BiH

Lara Pehar
11 god
Plavi pojas
Karate Klub Zrinjski

Kumite | ŽENE - U12 | Ž | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Anastasija ANDJELIC
10 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Nevena Rasovic
10 god
Žuti pojas
BRATSTVO

Marija Lješković
11 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "JION"

Teodora Perović
10 god
Zeleni pojas
Onogost

Stina Dauti
11 god
Oranž pojas
karate Klub "OLIMP"

Jana Ivkoviic
11 god
Plavi pojas
Regionalni karate savez BMSiP / RS / BiH

Rafaela Ćorić
10 god
Plavi pojas
Karate Klub Zrinjski

Kumite | ŽENE - U12 | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 9
Petra Markovic
11 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Katarina Vujisic
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Andrea Šakotić
11 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Tasa Scepanovic
11 god
Žuti pojas
Gorstak

Danina Rexhepi
10 god
Oranž pojas
karate Klub "OLIMP"

Stina Dauti
11 god
Oranž pojas
karate Klub "OLIMP"

Eva Jovanovska
11 god
Plavi pojas
Karate klub Kizame

Marija Mijic
11 god
Plavi pojas
Regionalni karate savez BMSiP / RS / BiH

Vanja Stojanovic
10 god
Oranž pojas
Regionalni karate savez BMSiP / RS / BiH

Kumite | ŽENE - U12 | Ž | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 8
AMINA DELIĆ
11 god
Žuti pojas
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

Helena Peković
11 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Darija Maraš
11 god
Žuti pojas
BRATSTVO

Anđelija Popović
11 god
Oranž pojas
Beogradski karate savez

Danina Rexhepi
10 god
Oranž pojas
karate Klub "OLIMP"

Alea Kelmendi
11 god
Bijeli pojas
KLUBI I KARATES FUSHE KOSOVA

Olta Bekolli
11 god
Bijeli pojas
KLUBI I KARATES FUSHE KOSOVA

Rea Sejdiu
11 god
Bijeli pojas
KLUBI I KARATES FUSHE KOSOVA

Kumite | ŽENE - U12 | Ž | +45 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Sofija Jankovic
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Andrijana Gojkovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Sofija Jovanović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Ines Terzić
11 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Mila Nikolova
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Kizame

Marta Josić
11 god
Plavi pojas
"Tuzla" Tuzla

Dea Aliu
11 god
Bijeli pojas
KLUBI I KARATES FUSHE KOSOVA

Tena Vurušić
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Globus

Kumite | ŽENE - U14 | Ž | -42 kg / Prijavljenih takmičara: 11
Jovana Cetkovic
12 god
Oranž pojas
Gorstak

AMINA AVDIĆ
12 god
Žuti pojas
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

ASJA DELIĆ
12 god
Žuti pojas
Onogost

Tea Maraš
12 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Sara Popović
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "Vukovi"

Aleksandra Visnjic
12 god
Žuti pojas
Gorstak

Teodora Dedić
11 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Katarina Velkovski
13 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Emira Maqedonsi
12 god
Bijeli pojas
KLUBI I KARATES FUSHE KOSOVA

Fabiola Ademi
12 god
Bijeli pojas
KLUBI I KARATES FUSHE KOSOVA

Somea Kutllovci
12 god
Bijeli pojas
KLUBI I KARATES FUSHE KOSOVA

Kumite | ŽENE - U14 | Ž | -47 kg / Prijavljenih takmičara: 15
Mina Boricic
11 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Jovana Vujisic
13 god
Oranž pojas
Gorstak

LEJLA GRANIĆ
12 god
Žuti pojas
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

Mina Kuzman
13 god
Braon pojas
Onogost

Andrea Bojic
13 god
Žuti pojas
Gorstak

Tamara Visnjic
13 god
Žuti pojas
Gorstak

Anđelija Ugarak
12 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Jana Vinčić
13 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Ilijana Serafimova
13 god
Plavi pojas
Karate klub Kizame

Amina Fišeković
12 god
Braon pojas
"Tuzla" Tuzla

Dušica Breslieva
13 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Shtip

Mila Sterieva
13 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Shtip

Marija Gavriloviic
12 god
Crni pojas 1.DAN
Regionalni karate savez BMSiP / RS / BiH

Milica Maric
12 god
Žuti pojas
Regionalni karate savez BMSiP / RS / BiH

Emilija Bogdanovic
13 god
Zeleni pojas
Regionalni karate savez BMSiP / RS / BiH

Kumite | ŽENE - U14 | Ž | +47 kg / Prijavljenih takmičara: 27
Mia Miljanic
13 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Katarina Djukic
13 god
Oranž pojas
Gorstak

Šejla Ašćić
13 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

Nađa Jovanović
13 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Iva Todorović
13 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Aljin Kurtović
13 god
Bijeli pojas
Karate Klub Champion

Ivona Vlahović
12 god
Žuti pojas
Gorstak

Mia Baošić
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "JION"

Teodora Vulevic
12 god
Bijeli pojas
BRATSTVO

Andrea Smolović
12 god
Žuti pojas
BRATSTVO

Nađa Rasović
13 god
Žuti pojas
BRATSTVO

Ljubica Popović
12 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Nađa Milić
12 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Anastasija Gazivoda
12 god
Žuti pojas
Karate klub "Vukovi"

Lanika Rexhepi
12 god
Oranž pojas
karate Klub "OLIMP"

Suela Gashi
13 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "E&E WAZARI"

Nađa Stojčeski
13 god
Braon pojas
Beogradski karate savez

Ana Manojlović
13 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Genisa Llapashtica
13 god
Bijeli pojas
KLUBI I KARATES FUSHE KOSOVA

Njomza Ademi
12 god
Bijeli pojas
KLUBI I KARATES FUSHE KOSOVA

Paulina Magdalenić
13 god
Plavi pojas
Karate klub Globus

Milica Mia Vujic
12 god
Crni pojas 1.DAN
Regionalni karate savez BMSiP / RS / BiH

Anastasija Smilevska
13 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB KUN SU TO

Mjellma Balaj
13 god
Bijeli pojas
KLUBI I KARATESE ARDHMERIA

Ajna Alajbegović
13 god
Bijeli pojas
Karate Klub Champion

Milica Mijic
13 god
Crni pojas 1.DAN
Regionalni karate savez BMSiP / RS / BiH

Nikolina Gavric
13 god
Žuti pojas
Regionalni karate savez BMSiP / RS / BiH

Kumite | ŽENE - U16 (Cadet) | Ž | -47 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Jelena Miladinovic
14 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Una Rakovic
14 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Maša Miranović
14 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

SIMONA DAVIDOVIĆ
12 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kristina Bošković
14 god
Žuti pojas
BRATSTVO

Vlera Thaqi
15 god
Bijeli pojas
KLUBI I KARATES FUSHE KOSOVA

Suela Arifi
14 god
Bijeli pojas
KLUBI I KARATES FUSHE KOSOVA

Marija Gavriloviic
12 god
Crni pojas 1.DAN
Regionalni karate savez BMSiP / RS / BiH

Kumite | ŽENE - U16 (Cadet) | Ž | -54 kg / Prijavljenih takmičara: 12
Jovana Damjanović
15 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Katarina Djukic
13 god
Oranž pojas
Gorstak

Milica Samardžić
14 god
Zeleni pojas
Onogost

Petra Jovanović
15 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Anđela Zvezdanović
15 god
Oranž pojas
Beogradski karate savez

Maša Firtel
14 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Lana Vukcevic
14 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Dragana Eftimovska
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Shtip

Qendresa Ibrahimi
15 god
Bijeli pojas
KLUBI I KARATES FUSHE KOSOVA

Paulina Magdalenić
13 god
Plavi pojas
Karate klub Globus

Milica Mia Vujic
12 god
Crni pojas 1.DAN
Regionalni karate savez BMSiP / RS / BiH

Riga Sheholli
14 god
Bijeli pojas
KLUBI I KARATESE ARDHMERIA

Kumite | ŽENE - U16 (Cadet) | Ž | +54 kg / Prijavljenih takmičara: 12
Nadja Boricic
15 god
Braon pojas
Karate klub Omladinac

Ira Mijović
12 god
Braon pojas
Karate klub SEIKEN

Ljubica Vlahovic
14 god
Braon pojas
Gorstak

LEJLA OSMANOVIĆ
15 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

TEA HADŽIHRUSTIĆ
15 god
Plavi pojas
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

Jaredić Zoja
14 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Lara Miranović
13 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Jana Popović
14 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Tijana Vidaković
15 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Lana Ninković
14 god
Oranž pojas
Karate klub Borac

Milica Mijic
13 god
Crni pojas 1.DAN
Regionalni karate savez BMSiP / RS / BiH

Helena Ivkovic
13 god
Crni pojas 1.DAN
Regionalni karate savez BMSiP / RS / BiH

Kumite | ŽENE - U18 (Junior) | Ž | -48 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Milica Biberdžić
17 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | ŽENE - U18 (Junior) | Ž | -53 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Helena Backovic
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Sofija Dedijer
16 god
Braon pojas
Onogost

Nevena Maraš
15 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Mihaela Misovska
17 god
Braon pojas
Karate Klub Olimpik

Diola Krasniqi
17 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB SHOTOKAN FERIZAJ

LJubica Garic
16 god
Oranž pojas
Regionalni karate savez BMSiP / RS / BiH

Kumite | ŽENE - U18 (Junior) | Ž | -59 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Anja Nikolić
16 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Lea Marić
16 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Saška Smolović
16 god
Žuti pojas
BRATSTVO

Iva Pecevska
16 god
Braon pojas
Karate Klub Olimpik

Marija Bunteska
16 god
Braon pojas
Karate Klub Olimpik

Jovana Micovska
17 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB MAKPETROL

Nevena Filipov
16 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB MLADOST NOVO MILOSEVO

Tamara Gjurcinoska
16 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB KUN SU TO

Kumite | ŽENE - U18 (Junior) | Ž | +59 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Dunja Jevtović
16 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Lorinda Sejdiu
17 god
Braon pojas
Karate klub "Dubova"

Mila Panceva
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Shtip

Diellza Mahalla
16 god
Crni pojas 1.DAN
Klubi i Karates Modern Kastrioti

Arra Bushi
17 god
Bijeli pojas
Karate klub Keiks Skoplje

Gresa Mustafi
16 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB EROL 2007

Rona Emerllahu
17 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB SHOTOKAN FERIZAJ

Behije Mustafa
17 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB SHOTOKAN FERIZAJ

Kumite | ŽENE - U21 | Ž | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Tamara Grčić
18 god
Braon pojas
Beogradski karate savez

Marija Petrovska
20 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB MAKPETROL

Rudina Aliu
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Cvetan Dimov

Kumite | ŽENE - U21 | Ž | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Sara Kalajdžić
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Borac

Kumite | ŽENE - U21 | Ž | -61 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Viktorija Jovanovska
20 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB MAKPETROL

Njomza Ibrahimi
19 god
Bijeli pojas
KLUBI I KARATES FUSHE KOSOVA

Jusra Ademi
18 god
Bijeli pojas
Karate klub Keiks Skoplje

Merjem Klepic
18 god
Bijeli pojas
Karate Klub Champion

Kumite | ŽENE - U21 | Ž | -68 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Stojanovic Jovana
18 god
Crni pojas 1.DAN
BRATSTVO

Azra Dahalić
19 god
Crni pojas 1.DAN
"Tuzla" Tuzla

Elmedina Istogo
20 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB IPPON PRISTINA

Kumite | ŽENE - SENIORKE | Ž | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Anja Jovic
25 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Marija Petrovska
20 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB MAKPETROL

Rudina Aliu
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Cvetan Dimov

Kumite | ŽENE - SENIORKE | Ž | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Sara Kalajdžić
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Borac

Kumite | ŽENE - SENIORKE | Ž | -61 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Ksenija Milickovic
23 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Ksenija Rajovic
22 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Sofija Simović
22 god
Braon pojas
Beogradski karate savez

Viktorija Jovanovska
20 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB MAKPETROL

Albulena Gervalla
22 god
Bijeli pojas
KLUBI I KARATES FUSHE KOSOVA

Njomza Ibrahimi
19 god
Bijeli pojas
KLUBI I KARATES FUSHE KOSOVA

Kumite | ŽENE - SENIORKE | Ž | -68 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Stojanovic Jovana
18 god
Crni pojas 1.DAN
BRATSTVO

Belma Omerović
22 god
Crni pojas 2.DAN
"Tuzla" Tuzla

Angela Mojsovska
23 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB MAKPETROL

Vlera Qerimi
22 god
Braon pojas
Karate klub "Dubova"

Kumite | ŽENE - SENIORKE | Ž | +68 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Milena Jovanovic
20 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Belma Omerović
22 god
Crni pojas 2.DAN
"Tuzla" Tuzla

Bojana Maneva
24 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Shtip

Kate | KATE A - EKIPNO U12 | M | Aps. kat. | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 6
Karate klub SEIKEN
  • Branko Zenović
  • Bogdan Boljević
  • Lazar Janković

Karate klub "PANTER"
  • MAKSIM VUCELJIC
  • Lazar Ivanovic
  • Vuk Zecevic

Karate klub "PANTER"
  • Djordje Bulatovic
  • Marko Popovic
  • Filip Bulatovic

Karate klub "PANTER"
  • Niksa Nikitovic
  • Vasilije Stanković
  • Danilo Vucinic

Regionalni karate savez BMSiP / RS / BiH
  • Zoran Stojanovic
  • Dimitrije Markovic
  • Stefan Pavlovic

Karate klub Jedinstvo
  • Filip Radojević
  • Vladimir Konatar
  • Bogdan Konatar

Kate | KATE A - EKIPNO U12 | Ž | Aps. kat. | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 3
Karate Klub BUDVA
  • Sofija Aleksić
  • Sofija Ocokoljić
  • Sofija Kažanegra

Karate klub Jedinstvo
  • Zerina Ličina
  • Petra Blagojevic
  • Teodora Šebek

Regionalni karate savez BMSiP / RS / BiH
  • Marija Mijic
  • Jana Ivkovic
  • Vanja Stojanovic

Kate | KATE A - EKIPNO U14 | M | Aps. kat. | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate klub "PANTER"
  • Maksim Veskovic
  • Marko Sekularac
  • Sreten Vlaovic

Kate | KATE A - EKIPNO U14 | Ž | Aps. kat. | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Karate Klub "Stari Grad" Budva
  • Lana Čormaković
  • Nina Pešić
  • Una Vučićević

Regionalni karate savez BMSiP / RS / BiH
  • Milica Mijic
  • Nikolina Gavric
  • Emilija Bogdanovic

Kate | KATE A - EKIPNO (Cadet/junior) | M | Aps. kat. | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate klub "Iskra"
  • Aleksa Vujošević
  • Đorđe Medojević
  • Nikola Stanisic

Kate | KATE A - EKIPNO (Cadet/junior) | Ž | Aps. kat. | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate klub "Iskra"
  • Viktorija Raičević
  • Katarina Vlahović
  • Tamara Klisić

Kate | KATE A - EKIPNO SENIORI | M | Aps. kat. | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate Club Rei
  • Admir Selović
  • Ermir Kurtović
  • Adonis Markashi

Kumite | BORBE EKIPNO (M) - U12 | M | Aps. kat. | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Karate klub Omladinac
  • Filip Ilincic
  • Veselin Skataric
  • Vuk Dragojevic

Regionalni karate savez BMSiP / RS / BiH
  • Zoran Stojanovic
  • Dimitrije Markovic
  • Stefan Pavlovic

Kumite | BORBE EKIPNO (Ž) - U12 | Ž | Aps. kat. | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 3
Karate klub Omladinac
  • Petra Markovic
  • Andrijana Gojkovic
  • Ines Terzić

KLUBI I KARATES FUSHE KOSOVA
  • Alea Kelmendi
  • Rea Sejdiu

Regionalni karate savez BMSiP / RS / BiH
  • Marija Mijic
  • Jana Ivkovic 2

Kumite | BORBE EKIPNO (M) - U14 | M | Aps. kat. | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 3
"Tuzla" Tuzla
  • Vedad Osmanbegović
  • Hamza Hamzić

Karate klub Globus
  • Tino Panić
  • David Bermanec
  • Noa Molnar

Karate klub "Iskra"
  • Vladimir Raičević
  • Marko Laković
  • Ivan Dijanić
  • Pavle Davidović

Kumite | BORBE EKIPNO (Ž) - U14 | Ž | Aps. kat. | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Regionalni karate savez BMSiP / RS / BiH
  • Milica Mia Vujic
  • Nikolina Gavric
  • Emilija Bogdanovic

Beogradski karate savez
  • Nađa Jovanović
  • Iva Todorović
  • Jana Vinčić
  • Ana Manojlović

Kumite | BORBE EKIPNO (M) - U16 (Cadet) | M | Aps. kat. | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 3
Beogradski karate savez
  • Filip Krstin
  • Ognjen Stojanović
  • Luka Vidaković
  • Ilija Milošević

KLUB I KARATESE ARDHMERIA
  • Erik Krasniqi
  • Ensar Zejnullahu
  • Herolind Berisha

Karate klub "Iskra"
  • Anes Arifaj
  • Branko Lazović
  • Vuk Vučinić

Kumite | BORBE EKIPNO (Ž) - U16 (Cadet) | Ž | Aps. kat. | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 3
Karate klub Omladinac
  • Nadja Boricic
  • Una Rakovic
  • Jovana Damjanović

Regionalni karate savez BMSiP / RS / BiH
  • Milica Mia Vujic
  • Marija Gavrilovic
  • Milica Mijic

Beogradski karate savez
  • Jana Popović
  • Maša Miranović
  • Lara Miranović
  • Petra Jovanović

Kumite | BORBE EKIPNO (M) - U18 (Junior) | M | Aps. kat. | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 6
Karate klub Omladinac
  • Andrija Danilovic
  • Ognjen Bjelajac
  • Emre Saljiu

KLUBI I KARATES FUSHE KOSOVA
  • Qemdrim Halimi
  • Islam Selmani

KARATE KLUB SHOTOKAN FERIZAJ
  • Artiol Shaqiri
  • Fatijon Bajrami

Regionalni karate savez BMSiP / RS / BiH
  • Nikola Zelenovic Blagojevic
  • Aleksandar Novicki
  • Lazar Markovic

Beogradski karate savez
  • Stefan Milunović
  • Nemanja Tasić

Karate klub "Iskra"
  • Balša Vojinović
  • Nemanja Dragaš

Kumite | BORBE EKIPNO (Ž) - U18 (Junior) | Ž | Aps. kat. | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
KARATE KLUB SHOTOKAN FERIZAJ
  • Behije Mustafa
  • Diola Krasniqi

Kumite | BORBE EKIPNO (M) - SENIORI | M | Aps. kat. | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
KARATE KLUB MAKPETROL
  • Petar Zaborski
  • Petar Spasenovski
  • Stefan Stojanovic
  • David Petkov
  • Gligor Petkov
  • Darijan Tasevski
  • Vitomir Trajkovski