KUP GRADA KOTORA


KUP GRADA KOTORA

Informacije


KUP GRADA KOTORA

26. Nov 2022.

25. Nov 2022. @ 22:00h (krajnji rok za prijavu)

Sala Gimnazije Kotor

Kotor , Crna Gora

Karate klub "Kotor"

Kotizacija: pojedinačno 16 EUR, ekipno 25 EUR


PROPOZICIJE

KATE:

Opis za kate...

BORBE:

Opis za borbe...

ZAŠTITNA OPREMA:

Opis za zaštitnu opremu...


Kate


Kate | 16-17 juniori | M | Aps. kat.

Kate | kadeti-juniori EKIPNO | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | 14-15 kadeti | M | Aps. kat.

Kate | 2009 I nivo | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | 2009 II nivo | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2009 A nivo | M | Aps. kat.

Kate | 2010 I nivo | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | 2010 II nivo | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2010 A nivo | M | Aps. kat.

Kate | 2011 I nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2011 II nivo | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | 2011 A nivo | M | Aps. kat.

Kate | 2012 I nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2012 II nivo | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | 2012 A nivo | M | Aps. kat.

Kate | 2013 I nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2013 II nivo | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | 2013 A nivo | M | Aps. kat.

Kate | 2014 I nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2014 A nivo | M | Aps. kat.

Kate | 2015 I nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2015 A nivo | M | Aps. kat.

Kate | 2016 i mlađi I nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2016 i mlađi A nivo | M | Aps. kat.

Kate | 16-17 juniorke | Ž | Aps. kat.

Kate | kadetkinje-juniorke EKIPNO | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | 14-15 kadetkinje | Ž | Aps. kat.

Kate | 2009 I nivo | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | 2009 II nivo | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2009 A nivo | Ž | Aps. kat.

Kate | 2010 I nivo | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | 2010 II nivo | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2010 A nivo | Ž | Aps. kat.

Kate | 2011 I nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2011 II nivo | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | 2011 A nivo | Ž | Aps. kat.

Kate | 2012 I nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2012 II nivo | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | 2012 A nivo | Ž | Aps. kat.

Kate | 2013 I nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2013 II nivo | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | 2013 A nivo | Ž | Aps. kat.

Kate | 2014 I nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2014 A nivo | Ž | Aps. kat.

Kate | 2015 I nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2015 A nivo | Ž | Aps. kat.

Kate | 2016 i mlađi I nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2016 i mlađi A nivo | Ž | Aps. kat.

Kumite


Kumite | 16/17 juniori BORBE | M | -55 kg | Aps. kat.

Kumite | 16/17 juniori BORBE | M | -61 kg | Aps. kat.

Kumite | 16/17 juniori BORBE | M | -68 kg | Aps. kat.

Kumite | 16/17 juniori BORBE | M | -76 kg | Aps. kat.

Kumite | 16/17 juniori BORBE | M | +76 kg | Aps. kat.

Kumite | 14/15 kadeti BORBE | M | -52 kg | Aps. kat.

Kumite | 14/15 kadeti BORBE | M | -57 kg | Aps. kat.

Kumite | 14/15 kadeti BORBE | M | -63 kg | Aps. kat.

Kumite | 14/15 kadeti BORBE | M | -70 kg | Aps. kat.

Kumite | 14/15 kadeti BORBE | M | +70 kg | Aps. kat.

Kumite | dječaci 2009 BORBE | M | -45 kg | Aps. kat.

Kumite | dječaci 2009 BORBE | M | -50 kg | Aps. kat.

Kumite | dječaci 2009 BORBE | M | -55 kg | Aps. kat.

Kumite | dječaci 2009 BORBE | M | +55 kg | Aps. kat.

Kumite | dječaci 2010 BORBE | M | -40 kg | Aps. kat.

Kumite | dječaci 2010 BORBE | M | -45 kg | Aps. kat.

Kumite | dječaci 2010 BORBE | M | -50 kg | Aps. kat.

Kumite | dječaci 2010 BORBE | M | +50 kg | Aps. kat.

Kumite | dječaci 2011 BORBE | M | -37 kg | Aps. kat.

Kumite | dječaci 2011 BORBE | M | -42 kg | Aps. kat.

Kumite | dječaci 2011 BORBE | M | -47 kg | Aps. kat.

Kumite | dječaci 2011 BORBE | M | +47 kg | Aps. kat.

Kumite | dječaci 2012 BORBE | M | -35 kg | Aps. kat.

Kumite | dječaci 2012 BORBE | M | -40 kg | Aps. kat.

Kumite | dječaci 2012 BORBE | M | -45 kg | Aps. kat.

Kumite | dječaci 2012 BORBE | M | +45 kg | Aps. kat.

Kumite | dječaci 2013 BORBE | M | -25 kg | Aps. kat.

Kumite | dječaci 2013 BORBE | M | -30 kg | Aps. kat.

Kumite | dječaci 2013 BORBE | M | -35 kg | Aps. kat.

Kumite | dječaci 2013 BORBE | M | +35 kg | Aps. kat.

Kumite | 2014 i mlađi BORBE | M | -25 kg | Aps. kat.

Kumite | 2014 i mlađi BORBE | M | -30 kg | Aps. kat.

Kumite | 2014 i mlađi BORBE | M | -35 kg | Aps. kat.

Kumite | 2014 i mlađi BORBE | M | +35 kg | Aps. kat.

Kumite | 16/17 juniorke BORBE | Ž | -48 kg | Aps. kat.

Kumite | 16/17 juniorke BORBE | Ž | -53 kg | Aps. kat.

Kumite | 16/17 juniorke BORBE | Ž | -59 kg | Aps. kat.

Kumite | 16/17 juniorke BORBE | Ž | +59 kg | Aps. kat.

Kumite | 14/15 kadetkinje BORBE | Ž | -47 kg | Aps. kat.

Kumite | 14/15 kadetkinje BORBE | Ž | -54 kg | Aps. kat.

Kumite | 14/15 kadetkinje BORBE | Ž | +54 kg | Aps. kat.

Kumite | djevojčice 2009 BORBE | Ž | -40 kg | Aps. kat.

Kumite | djevojčice 2009 BORBE | Ž | -45 kg | Aps. kat.

Kumite | djevojčice 2009 BORBE | Ž | -50 kg | Aps. kat.

Kumite | djevojčice 2009 BORBE | Ž | +50 kg | Aps. kat.

Kumite | djevojčice 2010 BORBE | Ž | -38 kg | Aps. kat.

Kumite | djevojčice 2010 BORBE | Ž | -43 kg | Aps. kat.

Kumite | djevojčice 2010 BORBE | Ž | -48 kg | Aps. kat.

Kumite | djevojčice 2010 BORBE | Ž | +48 kg | Aps. kat.

Kumite | djevojčice 2011 BORBE | Ž | -35 kg | Aps. kat.

Kumite | djevojčice 2011 BORBE | Ž | -40 kg | Aps. kat.

Kumite | djevojčice 2011 BORBE | Ž | -45 kg | Aps. kat.

Kumite | djevojčice 2011 BORBE | Ž | +45 kg | Aps. kat.

Kumite | djevojčice 2012 BORBE | Ž | -30 kg | Aps. kat.

Kumite | djevojčice 2012 BORBE | Ž | -35 kg | Aps. kat.

Kumite | djevojčice 2012 BORBE | Ž | -40 kg | Aps. kat.

Kumite | djevojčice 2012 BORBE | Ž | +40 kg | Aps. kat.

Kumite | djevojčice 2013 BORBE | Ž | +35 kg | Aps. kat.

Kumite | djevojčice 2013 BORBE | Ž | -35 kg | Aps. kat.

Kumite | djevojčice 2013 BORBE | Ž | -30 kg | Aps. kat.

Kumite | djevojčice 2013 BORBE | Ž | -25 kg | Aps. kat.

Kumite | 2014 i mlađi BORBE | Ž | +35 kg | Aps. kat.

Kumite | 2014 i mlađi BORBE | Ž | -35 kg | Aps. kat.

Kumite | 2014 i mlađi BORBE | Ž | -30 kg | Aps. kat.

Kumite | 2014 i mlađi BORBE | Ž | -25 kg | Aps. kat.

Kontakt osobe

Slađan Mikulić

00382 68 205 447


Hoteli

Bilten


Kotizacija

Pojedinačno: 16 €

Ekipno: 25 €

Generalni poredak

Klub Zlatne Srebrne Bronzane
Karate klub Bar 16 8 13
Karate klub Zeta 14 11 12
Karate klub "Master" Bugojno 13 4 0
Karate Club Rei 10 4 1
Karate klub "Karate akademija TN" 9 4 10
Karate Klub Fokus Niksic 7 3 2
Omladinski karate klub Mawashi 2015 6 1 5
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" 5 10 9
Karate Klub Bijela 5 6 9
Karate klub Kondor 5 2 2
Karate Klub "Kotor" 3 7 12
KARATE KLUB *PERFEKT* ZENICA 3 7 3
Gorstak 3 6 4
Karate Klub Bijelo Brdo 2 1 2
Karate klub Šesnaesta Banja Luka 2 1 0
Karate klub Jedinstvo 2 0 0
Клуб Борилачких Спортова требиње 1 6 12
kbs"Castra" 1 2 1
Karate klub Drniš 1 1 5
Karate klub Futura Bugojno 1 1 2
Šotokan tim 1 0 0
Karare klub ''RIS21 '' Budva 0 3 2
Omladinski karate klub Mawashi 0 1 2

Kate - Pojedinačno

Kate | 2014 I nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005136 Rijana Canović Karate klub "Karate akademija TN"
2. MNE005137 Sofija Bogdanović Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE005497 Tijana Popović Karate klub Zeta
3. MNE006438 Ljubica Tomašević Karate klub "Karate akademija TN"

Kate | 2016 i mlađi A nivo | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004564 Vladimir Konatar Karate klub Jedinstvo
2. MNE005306 Feim Gurzaković Karate Club Rei
3. MNE006629 Filip Markovic Karate klub Zeta
3. MNE004097 Mihailo Peličić Karate klub Bar

Kate | 2016 i mlađi I nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005100 Anja Đuričić Karate klub "Karate akademija TN"
2. MNE006590 Karina Tsmilianovich Karare klub ''RIS21 '' Budva
3. MNE006784 Lijana Llolla KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE005491 Milica Kovačević Karate klub Zeta

Kate | 2016 i mlađi A nivo | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005100 Anja Đuričić Karate klub "Karate akademija TN"
2. MNE006590 Karina Tsmilianovich Karare klub ''RIS21 '' Budva
3. MNE005491 Milica Kovačević Karate klub Zeta
3. MNE006095 Elif Selloviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2016 i mlađi I nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004564 Vladimir Konatar Karate klub Jedinstvo
2. WKF006781 Imran Pivić KARATE KLUB *PERFEKT* ZENICA
3. MNE005337 Pavle Žorić Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE006609 Andrej Dedaj Karate klub Bar

Kate | 2014 A nivo | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE006438 Ljubica Tomašević Karate klub "Karate akademija TN"
2. MNE005146 Danica Miranović Karate klub Zeta
3. MNE004086 Maša Masoničić Karate klub Bar
3. MNE004096 Zulejha Murati Karate klub Bar

Kate | 2015 I nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005131 Nađa Aranitović Karate klub "Karate akademija TN"
2. MNE005116 Ksenija Radović Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE006252 Lana Milašević Karare klub ''RIS21 '' Budva
3. MNE005143 Anja Maraš Karate klub Zeta

Kate | 2015 A nivo | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005378 Staša Kosović Karate klub Bar
2. MNE003754 Melina Gurzakovic Karate Club Rei
3. MNE005143 Anja Maraš Karate klub Zeta
3. MNE006140 Leana Kovaçeviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2015 I nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005094 Adam Gjorgjievski Karate klub "Karate akademija TN"
2. MNE005117 Leis Pirović Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE005359 Edis Adrović Karate klub Bar
3. MNE005139 Uroš Mirković Karate klub "Karate akademija TN"

Kate | 2015 A nivo | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005117 Leis Pirović Karate klub "Karate akademija TN"
2. MNE004858 Maid Alomerović Karate klub Bar
3. MNE006413 Matija Maraš Karate klub Zeta

Kate | 2014 I nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005159 Stefan Kovačević Karate klub Zeta
2. MNE006494 Pavle Kascelan Karate Klub "Kotor"
3. MNE005147 Dušan Skrobanović Karate klub Zeta
3. MNE005141 Vuk Nedović Karate klub "Karate akademija TN"

Kate | 2014 A nivo | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005159 Stefan Kovačević Karate klub Zeta
2. MNE004098 Balša Leković Karate klub Bar
3. MNE005163 Vasilije Rajović Karate klub Zeta

Kate | 2011 I nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005152 Matija Ajković Karate klub Zeta
2. MNE006070 Ajdin Islamoviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE005099 Anđelo Seneš Karate klub "Karate akademija TN"
3. WKF006780 ANES Pivić KARATE KLUB *PERFEKT* ZENICA

Kate | 2011 II nivo | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004083 Ismar Čaušević Karate klub Bar
2. MNE006135 Denis Demirović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE005152 Matija Ajković Karate klub Zeta

Kate | 2012 A nivo | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004732 Orhan Alomerović Karate klub Bar
2. MNE001647 Benjamin Mehović Karate klub Bar

Kate | 2012 I nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004282 Sara Savić Karate Klub Bijelo Brdo
2. MNE005493 Teodora Đerković Karate klub Zeta
3. MNE004849 Enisa Bracić Karate klub Bar
3. MNE005564 SARA LUKAČEVIĆ Karate klub Kondor

Kate | 2012 II nivo | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003303 Nađa Šćekić Karate klub Bar
2. MNE004074 Monika Đukić Karate klub Bar
3. MNE006106 Ema Kasneci KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2012 A nivo | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005493 Teodora Đerković Karate klub Zeta
2. MNE003121 Kristina Anakijevska Karate klub Bar
3. MNE006093 Erina Niković KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2012 I nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001751 Memin Gurzaković Karate Club Rei
2. MNE005162 Vasilije Mikulić Karate klub Zeta
3. MNE006134 Džemir Lešević KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE006689 Luka Krivokapic Karate Klub "Kotor"

Kate | 2012 II nivo | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001809 Ćazim Đeljošević KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE005162 Vasilije Mikulić Karate klub Zeta
3. MNE001656 Đorđe Jakovljević Karate klub Bar
3. MNE003718 Zakir Murati Karate klub Bar

Kate | 2011 A nivo | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001751 Memin Gurzaković Karate Club Rei
2. MNE001809 Ćazim Đeljošević KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE006135 Denis Demirović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 14-15 kadeti | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000023 Aleksa Janjić Karate klub Bar

Kate | 16-17 juniori | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006638 Mario Krieziu Karate klub "Master" Bugojno

Kate | 2011 I nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004068 Lamija Hodžić Karate klub Bar
2. MNE006141 Lorena Jacović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE005250 Hana Pirović Karate klub "Karate akademija TN"

Kate | 2013 I nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005123 Zejneba Vodopić Karate klub "Karate akademija TN"
2. MNE005492 Sara Tomanović Karate klub Zeta
3. MNE005096 Andrea Pavličić Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE005336 Luna Bošković Karate klub "Karate akademija TN"

Kate | 2013 II nivo | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004095 Isidora Bracić Karate klub Bar
2. MNE005492 Sara Tomanović Karate klub Zeta
3. MNE005096 Andrea Pavličić Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE005336 Luna Bošković Karate klub "Karate akademija TN"

Kate | 2013 A nivo | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001658 Itana Badnjar Karate klub Bar
2. WKF004625 MERJEM BOŠNJAK KARATE KLUB *PERFEKT* ZENICA
3. MNE006100 Emirjona Ceka KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE006403 ANA PEJOVIĆ Karate klub Kondor

Kate | 2013 I nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005124 Lukas Kestner Karate klub "Karate akademija TN"
2. MNE005120 Luka Đukanović Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE006600 Danilo Nenezić Karate klub Bar
3. MNE006251 Uglješa Vujović Karare klub ''RIS21 '' Budva

Kate | 2013 II nivo | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004897 Damer Omeragić Karate klub Bar
2. MNE006130 Uzejr Selloviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2013 A nivo | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004157 Selman Selimović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2011 II nivo | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001942 Melina Međedović Karate klub Bar
2. WKF004627 TEA RAŠIĆ KARATE KLUB *PERFEKT* ZENICA

Kate | 2011 A nivo | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003036 Maša Čelebić Karate klub Bar
2. MNE001807 Arlinda Đeljošević KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2010 I nivo | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003914 Vesna Anđušić Karate klub Kondor
2. MNE005481 Anastasija Maraš Karate klub Zeta
3. MNE006607 Ksenija Branković Karate klub Bar

Kate | 2010 II nivo | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003914 Vesna Anđušić Karate klub Kondor
2. MNE005481 Anastasija Maraš Karate klub Zeta
3. MNE006141 Lorena Jacović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2010 A nivo | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003914 Vesna Anđušić Karate klub Kondor
2. MNE003794 Neira Kollari Kollari KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2010 I nivo | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE006604 Kenan Ratoder Karate klub Bar
2. MNE006603 Luka Vujović Karate klub Bar
3. WKF006751 Veljko Ilinčić Karate Klub Bijelo Brdo
3. WKF006780 ANES Pivić KARATE KLUB *PERFEKT* ZENICA

Kate | 2010 A nivo | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000634 Andrija Kosović Karate klub Bar
2. MNE006070 Ajdin Islamoviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2009 A nivo | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000292 Aleksa Barjaktarović Karate klub Bar

Kate | 2009 II nivo | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000292 Aleksa Barjaktarović Karate klub Bar
2. MNE000540 Luka Markolović Karate klub Bar

Kate | 2009 I nivo | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000897 Mustafa Adzemović Karate Club Rei
2. WKF006667 AMIL BUŠATLIĆ Karate klub Futura Bugojno
3. MNE000540 Luka Markolović Karate klub Bar

Kate | 2009 I nivo | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004575 Mia Jurić Karate klub Futura Bugojno
2. WKF006778 Amina Bojić KARATE KLUB *PERFEKT* ZENICA
3. MNE006610 Larisa Demirović Karate klub Bar
3. MNE006617 Tina Lalović Karate klub Bar

Kate | 2009 II nivo | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE006617 Tina Lalović Karate klub Bar
2. MNE005144 Anja Šindolić Karate klub Zeta

Kate | 2009 A nivo | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006778 Amina Bojić KARATE KLUB *PERFEKT* ZENICA
2. WKF006777 Lamija Kalabić KARATE KLUB *PERFEKT* ZENICA
3. WKF004626 SARAH MLIVIĆ KARATE KLUB *PERFEKT* ZENICA

Kate | 16-17 juniorke | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000678 Ivana Vidojević Šotokan tim
2. MNE000404 Arijana Kočan Karate klub Bar
3. WKF004574 Klara Šuta Karate klub Futura Bugojno
3. WKF006537 Irmela Mlivo Karate klub Futura Bugojno

Kate | 14-15 kadetkinje | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000891 Elda Kurtović Karate Club Rei
2. WKF004276 Petra Paola Lendić Karate Klub Bijelo Brdo
3. WKF004275 Klara Hajduković Karate Klub Bijelo Brdo
3. MNE001750 ADŽEMOVIĆ MEDINA Karate Club Rei

Kate - Ekipno

Kate | kadeti-juniori EKIPNO | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate Club Rei MNE000967 Ermin Taganović
MNE000969 Daris Radončić
MNE000973 Armin Gurzaković

Kate | kadetkinje-juniorke EKIPNO | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate Klub Bijelo Brdo WKF004274 Una Panišić
WKF004275 Klara Hajduković
WKF004276 Petra Paola Lendić

Kumite - Pojedinačno

Kumite | 14/15 kadeti BORBE | M | -63 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001185 Lazar Grbović Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | 14/15 kadeti BORBE | M | -57 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006060 Ilhan Omanović Karate klub "Master" Bugojno
2. MNE001082 RADOMIR MADŽAROVIĆ Karate klub Kondor

Kumite | 14/15 kadeti BORBE | M | -52 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006640 Mehmed Beganović Karate klub "Master" Bugojno
2. MNE000973 Armin Gurzaković Karate Club Rei
3. MNE005849 Uros Dragas Karate Klub Bijela

Kumite | 14/15 kadeti BORBE | M | +70 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006056 Derviš Selimović Karate klub "Master" Bugojno
2. WKF006057 Eman Omerinović Karate klub "Master" Bugojno
3. WKF006775 Bruno Mijatović Karate klub Drniš
3. MNE001179 Vaso Abramović Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | djevojčice 2013 BORBE | Ž | -25 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005492 Sara Tomanović Karate klub Zeta
2. MNE006106 Ema Kasneci KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | djevojčice 2013 BORBE | Ž | -30 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005492 Sara Tomanović Karate klub Zeta

Kumite | djevojčice 2013 BORBE | Ž | -35 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004299 Monika Dulovic Gorstak
2. MNE004585 Mila Sladoja Karate Klub "Kotor"
3. MNE004552 Anja Milovic Karate Klub Bijela
3. MNE004741 Vasilisa Radulovic Karate Klub "Kotor"

Kumite | djevojčice 2013 BORBE | Ž | +35 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004625 MERJEM BOŠNJAK KARATE KLUB *PERFEKT* ZENICA
2. MNE005805 Sofija Milić Karare klub ''RIS21 '' Budva
3. MNE004553 Nadja Bulajic Karate Klub Bijela

Kumite | dječaci 2013 BORBE | M | -25 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004895 Petar Nikolić Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE004290 Pavle Jovanovic Gorstak

Kumite | dječaci 2013 BORBE | M | -30 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003967 STEFAN KOPRIVICA Клуб Борилачких Спортова требиње
2. MNE004895 Petar Nikolić Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE006494 Pavle Kascelan Karate Klub "Kotor"
3. MNE004894 Danilo Ugren Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | dječaci 2013 BORBE | M | -35 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004894 Danilo Ugren Karate Klub Fokus Niksic
2. WKF006749 Pavle Vuksan kbs"Castra"
3. MNE004582 Luka Bajraktarovic Karate Klub "Kotor"
3. MNE004738 Karlo Kovacic Karate Klub "Kotor"

Kumite | dječaci 2013 BORBE | M | +35 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004666 Vasilije Begovic Karate Klub Bijela
2. MNE005582 Bogdan Cirkovic Karate Klub Bijela
3. WKF006864 MILUTIN VUČUREVIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | 14/15 kadetkinje BORBE | Ž | -54 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001750 ADŽEMOVIĆ MEDINA Karate Club Rei

Kumite | 16/17 juniori BORBE | M | -55 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000514 Arian Bejta KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | 16/17 juniori BORBE | M | -76 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006638 Mario Krieziu Karate klub "Master" Bugojno
2. WKF003858 Derviš Selimović Karate klub "Master" Bugojno

Kumite | 16/17 juniori BORBE | M | -61 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000514 Arian Bejta KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | 14/15 kadetkinje BORBE | Ž | -47 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000891 Elda Kurtović Karate Club Rei
2. MNE005145 Barbara Rajković Karate klub Zeta

Kumite | 16/17 juniorke BORBE | Ž | -48 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000945 Anida Subrahimovć Karate Club Rei

Kumite | 16/17 juniori BORBE | M | -68 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004601 Sanjin Dokmanović Karate klub Šesnaesta Banja Luka

Kumite | djevojčice 2011 BORBE | Ž | +45 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004153 Helena Peković Karate Klub Fokus Niksic
2. WKF004627 TEA RAŠIĆ KARATE KLUB *PERFEKT* ZENICA
3. MNE001962 Gorana Đorojević Omladinski karate klub Mawashi
3. WKF006718 DRAKUL ZOE Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | dječaci 2011 BORBE | M | -37 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001068 DAMJAN VUKČEVIĆ Karate klub Kondor
2. MNE005432 Vlado Perutović Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE004664 DORIJAN BULAJIC Karate Klub Bijela
3. MNE004835 Filip Matkovic Karate Klub "Kotor"

Kumite | dječaci 2011 BORBE | M | -42 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE006851 Milan Kilibarda Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE004587 Nikola Petrovic Karate Klub "Kotor"
3. MNE004581 Lazar Lakicevic Karate Klub "Kotor"

Kumite | dječaci 2011 BORBE | M | +47 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006748 Filip Serdar kbs"Castra"

Kumite | dječaci 2011 BORBE | M | -47 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005152 Matija Ajković Karate klub Zeta
2. MNE006070 Ajdin Islamoviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | djevojčice 2011 BORBE | Ž | -35 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003889 Andrea Šakotić Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE004665 Ena Popovic Karate Klub Bijela

Kumite | djevojčice 2011 BORBE | Ž | -40 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003889 Andrea Šakotić Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE003127 ANĐELKA POPOVIĆ Karate Klub Bijela
3. WKF006770 Petra Tomić Karate klub Drniš

Kumite | djevojčice 2011 BORBE | Ž | -45 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003958 Lamija Omanović Karate klub "Master" Bugojno
2. MNE004153 Helena Peković Karate Klub Fokus Niksic
3. WKF006769 Karmen Sučić Karate klub Drniš
3. MNE005589 Vedrana Misdalo Karate Klub "Kotor"

Kumite | 16/17 juniori BORBE | M | +76 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006639 Armin Cetin Karate klub "Master" Bugojno
2. WKF003960 Eman Omerinović Karate klub "Master" Bugojno
3. WKF006773 Marko Strunje Karate klub Drniš
3. WKF006773 Marko Strunje Karate klub Drniš

Kumite | 16/17 juniorke BORBE | Ž | -59 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001191 Jovana Ćalić Omladinski karate klub Mawashi 2015
2. WKF006804 Teodora Miljević Karate klub Šesnaesta Banja Luka

Kumite | 16/17 juniorke BORBE | Ž | +59 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001206 Miljana Papović Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | 16/17 juniorke BORBE | Ž | -53 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001191 Jovana Ćalić Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | dječaci 2009 BORBE | M | -45 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001067 BALŠA VUKČEVIĆ Karate klub Kondor
2. WKF003857 Mehmed Beganović Karate klub "Master" Bugojno
3. MNE001201 Rajan Jovanović Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | dječaci 2009 BORBE | M | -50 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003961 Ahmed Beganović Karate klub "Master" Bugojno

Kumite | 2014 i mlađi BORBE | Ž | -25 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004292 Masa Scepanovic Gorstak
2. MNE003754 Melina Gurzakovic Karate Club Rei
3. MNE005533 Mia Krivokapic Karate Klub "Kotor"
3. WKF006720 LENA MIJOVIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | 2014 i mlađi BORBE | Ž | -30 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005154 Mija Ajković Karate klub Zeta
2. MNE004296 Jana Jovanovic Gorstak
3. WKF006859 ISIDORA ROGAN Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | 2014 i mlađi BORBE | Ž | -35 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004293 Anja Vlahovic Gorstak
2. MNE004291 Ljubica Abramovic Gorstak
3. MNE004297 Tea Jankovic Gorstak
3. MNE004552 Anja Milovic Karate Klub Bijela

Kumite | 2014 i mlađi BORBE | Ž | +35 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004553 Nadja Bulajic Karate Klub Bijela
2. WKF006866 MILJANA MILIŠIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | 2014 i mlađi BORBE | M | -25 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005528 Aleksa Bjelanovic Karate Klub "Kotor"
2. MNE004287 Ognjen Bojic Gorstak
3. MNE004286 Nikola Vlahovic Gorstak
3. MNE005159 Stefan Kovačević Karate klub Zeta

Kumite | 2014 i mlađi BORBE | M | -30 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004555 Petar Mikulic Karate Klub Bijela
2. WKF006653 PAVLE MILIĆEVIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње
3. WKF006721 NIKOLA BORO Клуб Борилачких Спортова требиње
3. WKF004658 JOVAN MRKAIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | 2014 i mlađi BORBE | M | -35 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE006852 Pavle Zečević Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE005163 Vasilije Rajović Karate klub Zeta
3. MNE004738 Karlo Kovacic Karate Klub "Kotor"
3. MNE006783 Damjan Šerovic Karate Klub Bijela

Kumite | 2014 i mlađi BORBE | M | +35 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005155 Miloš Peković Karate klub Zeta
2. WKF005398 STRAHINJA PAMUČINA Клуб Борилачких Спортова требиње
3. WKF005399 SERGEJ BRKIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње
3. WKF004659 DANILO KOPRIVICA Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | dječaci 2009 BORBE | M | -55 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001211 Sava Popović Omladinski karate klub Mawashi 2015
2. MNE000362 Vuk Cimbaljević Karate Klub Bijela
3. MNE001197 Demir Pivić Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE003066 Kosta Ćalasan Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | djevojčice 2009 BORBE | Ž | -45 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001192 Mia Banović Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | dječaci 2009 BORBE | M | +55 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000896 Edon Emsha Karate Club Rei
2. WKF006771 Antonio Đeka Karate klub Drniš

Kumite | djevojčice 2009 BORBE | Ž | -40 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003947 Hana Velagić Karate klub "Master" Bugojno
2. MNE004739 Bojana Stijepovic Karate Klub "Kotor"

Kumite | djevojčice 2012 BORBE | Ž | +40 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006768 Kaja Paula Hrga Karate klub Drniš
2. MNE004298 Sofija Jankovic Gorstak
3. WKF003963 LENA KRUNIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | djevojčice 2012 BORBE | Ž | -30 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004665 Ena Popovic Karate Klub Bijela
2. MNE002871 IVA VUKČEVIĆ Karate klub Kondor

Kumite | djevojčice 2012 BORBE | Ž | -35 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004585 Mila Sladoja Karate Klub "Kotor"

Kumite | djevojčice 2012 BORBE | Ž | -40 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005493 Teodora Đerković Karate klub Zeta
2. MNE003127 ANĐELKA POPOVIĆ Karate Klub Bijela

Kumite | djevojčice 2010 BORBE | Ž | +48 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006801 Ajna Čepalo Karate klub "Master" Bugojno
2. MNE004453 Ksenija Radenkovic Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE003021 MARTINA MIŠIĆ Karate Klub Bijela
3. WKF006750 Ena Matić kbs"Castra"

Kumite | dječaci 2010 BORBE | M | -45 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE006135 Denis Demirović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | dječaci 2010 BORBE | M | -40 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004581 Lazar Lakicevic Karate Klub "Kotor"
2. WKF006860 VIKTOR ĆAĆIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње
3. MNE004664 DORIJAN BULAJIC Karate Klub Bijela

Kumite | dječaci 2010 BORBE | M | -50 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004603 Veljko Milišić Karate klub Šesnaesta Banja Luka
2. WKF001866 VANJA VUČINIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње
3. MNE000362 Vuk Cimbaljević Karate Klub Bijela

Kumite | dječaci 2010 BORBE | M | +50 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003961 Ahmed Beganović Karate klub "Master" Bugojno
2. WKF006747 David Vuksan kbs"Castra"
3. WKF006717 KONSTANTIN DRAKUL Клуб Борилачких Спортова требиње
3. WKF006719 KONSTANTIN PRAVICA Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | djevojčice 2010 BORBE | Ž | -38 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005481 Anastasija Maraš Karate klub Zeta

Kumite | djevojčice 2010 BORBE | Ž | -43 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003947 Hana Velagić Karate klub "Master" Bugojno
2. MNE004302 Aleksandra Visnjic Gorstak
3. MNE004739 Bojana Stijepovic Karate Klub "Kotor"

Kumite | djevojčice 2010 BORBE | Ž | -48 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003958 Lamija Omanović Karate klub "Master" Bugojno
2. MNE005589 Vedrana Misdalo Karate Klub "Kotor"
3. MNE005430 Irina Nikolić Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | dječaci 2012 BORBE | M | -35 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001751 Memin Gurzaković Karate Club Rei
2. MNE004582 Luka Bajraktarovic Karate Klub "Kotor"
3. WKF004657 MARKO MUMALO Клуб Борилачких Спортова требиње
3. MNE004184 Luka Bulatović Omladinski karate klub Mawashi

Kumite | dječaci 2012 BORBE | M | -40 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004666 Vasilije Begovic Karate Klub Bijela
2. MNE005582 Bogdan Cirkovic Karate Klub Bijela
3. MNE005162 Vasilije Mikulić Karate klub Zeta
3. MNE004587 Nikola Petrovic Karate Klub "Kotor"

Kumite | djevojčice 2009 BORBE | Ž | -50 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005144 Anja Šindolić Karate klub Zeta
2. WKF006777 Lamija Kalabić KARATE KLUB *PERFEKT* ZENICA
3. MNE004301 Andrea Bojic Gorstak
3. MNE004303 Tamara Visnjic Gorstak

Kumite | dječaci 2012 BORBE | M | +45 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005162 Vasilije Mikulić Karate klub Zeta
2. MNE005531 Lazar Micic Karate Klub "Kotor"

Kumite | dječaci 2012 BORBE | M | -45 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005162 Vasilije Mikulić Karate klub Zeta
2. WKF004676 STEFAN BJELICA Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | djevojčice 2009 BORBE | Ž | +50 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004626 SARAH MLIVIĆ KARATE KLUB *PERFEKT* ZENICA
2. MNE001748 Vasilisa Čizmović Omladinski karate klub Mawashi
3. MNE001193 Lora Pean Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite - Ekipno

Kate - Pojedinačno

Kate - Ekipno

Kumite - Pojedinačno

Kumite - Ekipno

Ukupno prijava / klubovi / države: 403 / 26 / 3 Ispis

Prijavljeni klubovi

Prijavljeni takmičari

Kate | 2016 i mlađi I nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Vladimir Konatar
6 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Pavle Žorić
6 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Luka Koracevic
6 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Andrej Dedaj
6 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Ismail Bojić
6 god
Žuti pojas
KARATE KLUB *PERFEKT* ZENICA

Imran Pivić
6 god
Žuti pojas
KARATE KLUB *PERFEKT* ZENICA

Kate | 2016 i mlađi I nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Anja Đuričić
6 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Milica Kovačević
6 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Lijana Llolla
6 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Karina Tsmilianovich
5 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Kate | 2016 i mlađi A nivo | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Mihailo Peličić
6 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Vladimir Konatar
6 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Feim Gurzaković
6 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Filip Markovic
6 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Kate | 2016 i mlađi A nivo | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Anja Đuričić
6 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Milica Kovačević
6 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Elif Selloviq
6 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Karina Tsmilianovich
5 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Kate | 2015 I nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 17
Adam Gjorgjievski
6 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Emin Vodopić
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Jakša Čađenović
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Petar Pavličić
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Uroš Mirković
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Leis Pirović
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Uroš Skrobanović
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Aleksa Mićović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Edis Adrović
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Ognjen Rakovic
7 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Stefan Vuković
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Matija Maraš
7 god
Žuti pojas
Karate klub Zeta

Jovan Kascelan
7 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Agasthiyan VIJUKANTANDARKA NAIR
7 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Ismail Bojić
6 god
Žuti pojas
KARATE KLUB *PERFEKT* ZENICA

Imran Pivić
6 god
Žuti pojas
KARATE KLUB *PERFEKT* ZENICA

Toma Kadović
7 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Kate | 2015 I nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 9
Milica Vasiljević
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Mila Jonović
7 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Nađa Aranitović
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Ksenija Radović
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Anja Maraš
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Lidija Simović
7 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Vasilisa Prelević
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Lana Milašević
7 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Ejna Bešo
7 god
Žuti pojas
KARATE KLUB *PERFEKT* ZENICA

Kate | 2015 A nivo | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
Maid Alomerović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Leis Pirović
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Matija Maraš
7 god
Žuti pojas
Karate klub Zeta

Kate | 2015 A nivo | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Melina Gurzakovic
7 god
Oranž pojas
Karate Club Rei

Anja Maraš
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Leana Kovaçeviq
7 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Staša Kosović
6 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

LORENA MADŽAROVIĆ
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kate | 2014 I nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 11
Darian Škrielj
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Vuk Nedović
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Pavle Marković
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Aleks Kaluđerović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Stefan Kovačević
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Vasilije Rajović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Dušan Skrobanović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Miloš Peković
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Imran Kurpejović
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Pavle Kascelan
8 god
Oranž pojas
Karate Klub "Kotor"

Nemanja Dabović
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | 2014 I nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 12
Rijana Canović
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Jana Delibašić
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Sofija Bogdanović
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Mija Ajković
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Danica Miranović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Tijana Popović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Blerina Koković
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Asija Đonbaljaj
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Sofija Kažanegra
8 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Ljubica Tomašević
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Nina Krivokapic
8 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Ejna Bešo
7 god
Žuti pojas
KARATE KLUB *PERFEKT* ZENICA

Kate | 2014 A nivo | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
Balša Leković
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Stefan Kovačević
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Vasilije Rajović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Kate | 2014 A nivo | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 7
Maša Masoničić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Zulejha Murati
8 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Mija Ajković
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Danica Miranović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Ajra Veliq
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

JOVANA MARAŠ
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Ljubica Tomašević
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Kate | 2013 I nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Lukas Kestner
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Luka Đukanović
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Uglješa Vujović
9 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Jovan Vujosevic
9 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Danilo Nenezić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Mia Kascelan
9 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Kate | 2013 I nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 13
Agata Khasdan
9 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Zejneba Vodopić
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Andrea Pavličić
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Jelena Radulović
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Erina Niković
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Emirjona Ceka
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Sara Tomanović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Luna Bošković
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Eva Medvedeva
8 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Petra Čepić
8 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Tikhonova Stella
9 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Nevenka Ljoljic
9 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Tamara Šašlić
9 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijelo Brdo

Kate | 2013 II nivo | M | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 2
Damer Omeragić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Uzejr Selloviq
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2013 II nivo | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Isidora Bracić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Zejneba Vodopić
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Andrea Pavličić
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Sara Tomanović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Luna Bošković
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Kate | 2013 A nivo | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
Selman Selimović
9 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Pavle Vuković
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Kate | 2013 A nivo | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Itana Badnjar
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

MERJEM BOŠNJAK
9 god
Braon pojas
KARATE KLUB *PERFEKT* ZENICA

Emirjona Ceka
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

ANA PEJOVIĆ
9 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kate | 2012 I nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Memin Gurzaković
10 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Vasilije Mikulić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Džemir Lešević
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Luka Krivokapic
10 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Kate | 2012 I nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Sara Savić
10 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijelo Brdo

Enisa Bracić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Teodora Đerković
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

SARA LUKAČEVIĆ
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Petra Čepić
8 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Kate | 2012 II nivo | M | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Đorđe Jakovljević
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Ćazim Đeljošević
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Zakir Murati
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Vasilije Mikulić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Kate | 2012 II nivo | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Nađa Šćekić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Monika Đukić
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Ema Kasneci
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2012 A nivo | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Benjamin Mehović
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Orhan Alomerović
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

EMAN ČOLIĆ
10 god
Oranž pojas
Karate klub Futura Bugojno

EDAN PANDŽO
10 god
Oranž pojas
Karate klub Futura Bugojno

Kate | 2012 A nivo | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
Kristina Anakijevska
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Teodora Đerković
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Erina Niković
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2011 I nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Nemanja Jurisevic
11 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Anđelo Seneš
11 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Matija Ajković
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Ajdin Islamoviq
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Stefan Miodanić
11 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijelo Brdo

ANES Pivić
11 god
Žuti pojas
KARATE KLUB *PERFEKT* ZENICA

Kate | 2011 I nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Neira Kollari Kollari
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Lamija Hodžić
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Hana Pirović
11 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Lorena Jacović
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Lara Djuretić
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kate | 2011 II nivo | M | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Ismar Čaušević
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Matija Ajković
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Denis Demirović
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2011 II nivo | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 2
Melina Međedović
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

TEA RAŠIĆ
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB *PERFEKT* ZENICA

Kate | 2011 A nivo | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
Ćazim Đeljošević
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Memin Gurzaković
10 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Denis Demirović
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2011 A nivo | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
Arlinda Đeljošević
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Maša Čelebić
11 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | 2010 I nivo | M | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Serxhio Lukaj
11 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Andrija Stojanovic
12 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kenan Ratoder
12 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Luka Vujović
12 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Veljko Ilinčić
12 god
Zeleni pojas
Karate Klub Bijelo Brdo

ANES Pivić
11 god
Žuti pojas
KARATE KLUB *PERFEKT* ZENICA

Kate | 2010 I nivo | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Vesna Anđušić
12 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Emela Topić
12 god
Oranž pojas
Karate klub Futura Bugojno

Anastasija Maraš
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Ksenija Branković
12 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Melina Bevrnja
12 god
Oranž pojas
Karate klub Futura Bugojno

Amina Pandžo
11 god
Oranž pojas
Karate klub Futura Bugojno

Kate | 2010 II nivo | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 3
Vesna Anđušić
12 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Lorena Jacović
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Anastasija Maraš
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Kate | 2010 A nivo | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
Andrija Kosović
12 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Ajdin Islamoviq
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2010 A nivo | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
Neira Kollari Kollari
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Vesna Anđušić
12 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kate | 2009 I nivo | M | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Mustafa Adzemović
13 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Luka Markolović
13 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Vasilije Dabanović
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

AMIL BUŠATLIĆ
13 god
Oranž pojas
Karate klub Futura Bugojno

Kate | 2009 I nivo | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Mia Jurić
13 god
Oranž pojas
Karate klub Futura Bugojno

Dženita Bevrnja
13 god
Oranž pojas
Karate klub Futura Bugojno

Larisa Demirović
12 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Tina Lalović
13 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Amina Bojić
13 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB *PERFEKT* ZENICA

Kate | 2009 II nivo | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 2
Aleksa Barjaktarović
13 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Luka Markolović
13 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Kate | 2009 II nivo | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 2
Anja Šindolić
13 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Tina Lalović
13 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | 2009 A nivo | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
Aleksa Barjaktarović
13 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Filip Đuretić
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Kate | 2009 A nivo | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
SARAH MLIVIĆ
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB *PERFEKT* ZENICA

Lamija Kalabić
13 god
Plavi pojas
KARATE KLUB *PERFEKT* ZENICA

Amina Bojić
13 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB *PERFEKT* ZENICA

Kate | 14-15 kadeti | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 1
Aleksa Janjić
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Kate | 14-15 kadetkinje | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Elda Kurtović
14 god
Oranž pojas
Karate Club Rei

ADŽEMOVIĆ MEDINA
15 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Una Panišić
14 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijelo Brdo

Klara Hajduković
14 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijelo Brdo

Petra Paola Lendić
14 god
Plavi pojas
Karate Klub Bijelo Brdo

Kate | 16-17 juniori | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 1
Mario Krieziu
16 god
Braon pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Kate | 16-17 juniorke | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Arijana Kočan
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Ivana Vidojević
17 god
Braon pojas
Šotokan tim

Klara Šuta
16 god
Plavi pojas
Karate klub Futura Bugojno

Irmela Mlivo
16 god
Plavi pojas
Karate klub Futura Bugojno

Kumite | 2014 i mlađi BORBE | M | -25 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 7
Nikola Vlahovic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Ognjen Bojic
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Stefan Kovačević
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Aleksa Bjelanovic
7 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Pavle Kascelan
8 god
Oranž pojas
Karate Klub "Kotor"

Mihailo Lisicic
6 god
Žuti pojas
Karate Klub "Tempo"

Jovan Obradovic
8 god
Žuti pojas
Karate Klub "Tempo"

Kumite | 2014 i mlađi BORBE | M | -30 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Petar Mikulic
8 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

DRAGIŠA GRUBAČ
8 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

JOVAN MRKAIĆ
8 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

PAVLE MILIĆEVIĆ
7 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

NIKOLA BORO
7 god
Bijeli pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | 2014 i mlađi BORBE | M | -35 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Karlo Kovacic
8 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Vasilije Rajović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Damjan Šerovic
7 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Pavle Zečević
8 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2014 i mlađi BORBE | M | +35 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
DANILO KOPRIVICA
8 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Miloš Peković
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

STRAHINJA PAMUČINA
8 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

SERGEJ BRKIĆ
8 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | 2014 i mlađi BORBE | Ž | +35 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
Nadja Bulajic
8 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

MILJANA MILIŠIĆ
6 god
Bijeli pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | 2014 i mlađi BORBE | Ž | -35 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Ljubica Abramovic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Tea Jankovic
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Anja Vlahovic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Anja Milovic
8 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Katarina Lisicic
8 god
Žuti pojas
Karate Klub "Tempo"

Kumite | 2014 i mlađi BORBE | Ž | -30 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
Jana Jovanovic
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Mija Ajković
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

ISIDORA ROGAN
8 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | 2014 i mlađi BORBE | Ž | -25 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Melina Gurzakovic
7 god
Oranž pojas
Karate Club Rei

Masa Scepanovic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Mia Krivokapic
7 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

LENA MIJOVIĆ
7 god
Bijeli pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | dječaci 2013 BORBE | M | -25 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
Pavle Jovanovic
9 god
Žuti pojas
Gorstak

Petar Nikolić
9 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | dječaci 2013 BORBE | M | -30 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
DIMITRIJE ATELJEVIĆ
9 god
Zeleni pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

STEFAN KOPRIVICA
9 god
Zeleni pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Petar Mikulic
8 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Petar Nikolić
9 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Danilo Ugren
9 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Pavle Kascelan
8 god
Oranž pojas
Karate Klub "Kotor"

Kumite | dječaci 2013 BORBE | M | -35 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Nikola Perunović
9 god
Žuti pojas
Gorstak

Luka Bajraktarovic
9 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Karlo Kovacic
8 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Danilo Ugren
9 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Pavle Vuksan
9 god
Žuti pojas
kbs"Castra"

Kumite | dječaci 2013 BORBE | M | +35 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
Vasilije Begovic
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Bogdan Cirkovic
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

MILUTIN VUČUREVIĆ
9 god
Bijeli pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | djevojčice 2013 BORBE | Ž | +35 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
Nadja Bulajic
8 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

MERJEM BOŠNJAK
9 god
Braon pojas
KARATE KLUB *PERFEKT* ZENICA

Sofija Milić
9 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Kumite | djevojčice 2013 BORBE | Ž | -35 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Monika Dulovic
9 god
Žuti pojas
Gorstak

Anja Milovic
8 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Mila Sladoja
9 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Vasilisa Radulovic
9 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Kumite | djevojčice 2013 BORBE | Ž | -25 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
Ema Kasneci
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Sara Tomanović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Kumite | dječaci 2012 BORBE | M | -35 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Memin Gurzaković
10 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Luka Bulatović
10 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Luka Bajraktarovic
9 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

MARKO MUMALO
10 god
Žuti pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

GOJKO RUŽIĆ
10 god
Žuti pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | dječaci 2012 BORBE | M | -40 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Nikola Petrovic
10 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Vasilije Begovic
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Bogdan Cirkovic
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Vasilije Mikulić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Petar Čelebic
10 god
Žuti pojas
Karate Klub "Tempo"

Kumite | dječaci 2012 BORBE | M | -45 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
STEFAN BJELICA
10 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Vasilije Mikulić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Kumite | dječaci 2012 BORBE | M | +45 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
Vasilije Mikulić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Lazar Micic
10 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Kumite | djevojčice 2012 BORBE | Ž | -30 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
IVA VUKČEVIĆ
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Ena Popovic
10 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Kumite | djevojčice 2012 BORBE | Ž | -35 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
Mila Sladoja
9 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Vasilisa Radulovic
9 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Kumite | djevojčice 2012 BORBE | Ž | -40 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
ANĐELKA POPOVIĆ
10 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Teodora Đerković
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Kumite | djevojčice 2012 BORBE | Ž | +40 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
LENA KRUNIĆ
10 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Sofija Jankovic
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Kaja Paula Hrga
10 god
Plavi pojas
Karate klub Drniš

Kumite | dječaci 2011 BORBE | M | -37 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
DAMJAN VUKČEVIĆ
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Lazar Đorojević
10 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

DORIJAN BULAJIC
11 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Filip Matkovic
11 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Vlado Perutović
11 god
Zeleni pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Andrija Zekovic
11 god
Bijeli pojas
Gorstak

Kumite | dječaci 2011 BORBE | M | -42 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
Lazar Lakicevic
11 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Nikola Petrovic
10 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Milan Kilibarda
11 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | dječaci 2011 BORBE | M | -47 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
Matija Ajković
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Ajdin Islamoviq
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | djevojčice 2011 BORBE | Ž | -35 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
Andrea Šakotić
11 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Ena Popovic
10 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Kumite | djevojčice 2011 BORBE | Ž | -40 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
ANĐELKA POPOVIĆ
10 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Andrea Šakotić
11 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Petra Tomić
11 god
Žuti pojas
Karate klub Drniš

Kumite | djevojčice 2011 BORBE | Ž | -45 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Lamija Omanović
11 god
Plavi pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Helena Peković
11 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Vedrana Misdalo
11 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Karmen Sučić
11 god
Oranž pojas
Karate klub Drniš

Kumite | djevojčice 2011 BORBE | Ž | +45 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Gorana Đorojević
11 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Helena Peković
11 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

TEA RAŠIĆ
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB *PERFEKT* ZENICA

DRAKUL ZOE
11 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Lucija Lojić
11 god
Oranž pojas
Karate klub Drniš

Kumite | dječaci 2010 BORBE | M | -40 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Dragan Bjekovic
11 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Lazar Lakicevic
11 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

DORIJAN BULAJIC
11 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

VIKTOR ĆAĆIĆ
12 god
Bijeli pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | dječaci 2010 BORBE | M | -45 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 1
Denis Demirović
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | dječaci 2010 BORBE | M | -50 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
Vuk Cimbaljević
12 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

VANJA VUČINIĆ
12 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Veljko Milišić
12 god
Zeleni pojas
Karate klub Šesnaesta Banja Luka

Kumite | dječaci 2010 BORBE | M | +50 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Ahmed Beganović
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Andrija Stojanovic
12 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

KONSTANTIN DRAKUL
12 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

KONSTANTIN PRAVICA
12 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

David Vuksan
11 god
Oranž pojas
kbs"Castra"

Kumite | djevojčice 2010 BORBE | Ž | -38 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
Arlinda Đeljošević
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Anastasija Maraš
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Kumite | djevojčice 2010 BORBE | Ž | -43 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
Hana Velagić
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Aleksandra Visnjic
12 god
Žuti pojas
Gorstak

Bojana Stijepovic
12 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Kumite | djevojčice 2010 BORBE | Ž | -48 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
Lamija Omanović
11 god
Plavi pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Irina Nikolić
12 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Vedrana Misdalo
11 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Kumite | djevojčice 2010 BORBE | Ž | +48 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
MARTINA MIŠIĆ
12 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Ksenija Radenkovic
12 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Ena Matić
12 god
Oranž pojas
kbs"Castra"

Ajna Čepalo
12 god
Plavi pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Kumite | dječaci 2009 BORBE | M | -45 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
BALŠA VUKČEVIĆ
12 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Rajan Jovanović
13 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Mehmed Beganović
13 god
Plavi pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Kumite | dječaci 2009 BORBE | M | -50 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
Ahmed Beganović
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Vuk ŠKATARIĆ
13 god
Plavi pojas
Karate klub "Vukovi"

Kumite | dječaci 2009 BORBE | M | -55 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Vuk Cimbaljević
12 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Demir Pivić
13 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Sava Popović
12 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kosta Ćalasan
13 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Ilhan Omanovic
13 god
Plavi pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Kumite | dječaci 2009 BORBE | M | +55 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
Edon Emsha
13 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Kosta Ćalasan
13 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Antonio Đeka
13 god
Plavi pojas
Karate klub Drniš

Kumite | djevojčice 2009 BORBE | Ž | -40 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
Hana Velagić
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Bojana Stijepovic
12 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Kumite | djevojčice 2009 BORBE | Ž | -45 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 1
Mia Banović
13 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | djevojčice 2009 BORBE | Ž | -50 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Andrea Bojic
13 god
Žuti pojas
Gorstak

Tamara Visnjic
13 god
Žuti pojas
Gorstak

Anja Šindolić
13 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Lamija Kalabić
13 god
Plavi pojas
KARATE KLUB *PERFEKT* ZENICA

Kumite | djevojčice 2009 BORBE | Ž | +50 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Lora Pean
13 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Vasilisa Čizmović
13 god
Plavi pojas
Omladinski karate klub Mawashi

SARAH MLIVIĆ
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB *PERFEKT* ZENICA

Ena Matić
12 god
Oranž pojas
kbs"Castra"

Ajna Čepalo
12 god
Plavi pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Kumite | 14/15 kadeti BORBE | M | -52 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
Armin Gurzaković
14 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Uros Dragas
14 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Mehmed Beganović
14 god
Braon pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Kumite | 14/15 kadeti BORBE | M | -57 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
RADOMIR MADŽAROVIĆ
14 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Vasilije Vujacic
15 god
Žuti pojas
Karate klub "Vukovi"

Ilhan Omanović
14 god
Plavi pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Kumite | 14/15 kadeti BORBE | M | -63 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 1
Lazar Grbović
14 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | 14/15 kadeti BORBE | M | -70 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 1
Lazar Djurčević
15 god
Braon pojas
Karate klub "Vukovi"

Kumite | 14/15 kadeti BORBE | M | +70 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 8
Lazar Djurčević
15 god
Braon pojas
Karate klub "Vukovi"

Vaso Abramović
15 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Vuk Lučić
15 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Uroš Čalić
15 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Armin Cetin
15 god
Plavi pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Derviš Selimović
15 god
Braon pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Eman Omerinović
15 god
Braon pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Bruno Mijatović
15 god
Zeleni pojas
Karate klub Drniš

Kumite | 14/15 kadetkinje BORBE | Ž | -47 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
Elda Kurtović
14 god
Oranž pojas
Karate Club Rei

Barbara Rajković
13 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Kumite | 14/15 kadetkinje BORBE | Ž | -54 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
ADŽEMOVIĆ MEDINA
15 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

SOFIJA MIKULIĆ
14 god
Zeleni pojas
Karate Klub Bijela

Kumite | 16/17 juniori BORBE | M | -55 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 1
Arian Bejta
16 god
Braon pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | 16/17 juniori BORBE | M | -61 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 1
Arian Bejta
16 god
Braon pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | 16/17 juniori BORBE | M | -68 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 1
Sanjin Dokmanović
17 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Šesnaesta Banja Luka

Kumite | 16/17 juniori BORBE | M | -76 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
Derviš Selimović
16 god
Braon pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Mario Krieziu
16 god
Braon pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Kumite | 16/17 juniori BORBE | M | +76 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Eman Omerinović
16 god
Braon pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Armin Cetin
16 god
Braon pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Stipe Mijatović
16 god
Braon pojas
Karate klub Drniš

Marko Strunje
16 god
Braon pojas
Karate klub Drniš

Kumite | 16/17 juniorke BORBE | Ž | -48 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 1
Anida Subrahimovć
16 god
Zeleni pojas
Karate Club Rei

Kumite | 16/17 juniorke BORBE | Ž | -53 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 1
Jovana Ćalić
17 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | 16/17 juniorke BORBE | Ž | -59 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
Jovana Ćalić
17 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Teodora Miljević
16 god
Zeleni pojas
Karate klub Šesnaesta Banja Luka

Kumite | 16/17 juniorke BORBE | Ž | +59 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 1
Miljana Papović
16 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kate | kadeti-juniori EKIPNO | M | Aps. kat. | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate Club Rei
  • Ermin Taganović
  • Daris Radončić
  • Armin Gurzaković

Kate | kadetkinje-juniorke EKIPNO | Ž | Aps. kat. | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate Klub Bijelo Brdo
  • Una Panišić
  • Klara Hajduković
  • Petra Paola Lendić