KOLAŠINSKI POBJEDNIK 2022
Informacije
KOLAŠINSKI POBJEDNIK 2022
16. Oct 2022.
15. Oct 2022. @ 18:00h (krajnji rok za prijavu)
Sportski centar, Kolašin
Kolašin , Crna Gora
Karate klub "Gorštak" Kolašin
Kotizacija: pojedinačno 13 EUR, ekipno 15 EUR
PROPOZICIJE
KATE:
Opis za kate...
BORBE:
Opis za borbe...
ZAŠTITNA OPREMA:
Opis za zaštitnu opremu...
Kate
Kate | Veterani EKIPNO | M | Aps. kat. | Ekipno
Kate | U21 (M) | M | Aps. kat.
Kate | U21 (M) EKIPNO | M | Aps. kat. | Ekipno
Kate | OSI - Kadeti, juniori | M | Aps. kat.
Kate | 16-17 juniori | M | Aps. kat.
Kate | Kadeti-Juniori EKIPNO | M | Aps. kat. | Ekipno
Kate | 14-15 kadeti | M | Aps. kat.
Kate | 2008 (svi pojasevi) | M | Aps. kat.
Kate | 2009 I nivo | M | Žuti pojas-Zeleni pojas
Kate | 2009 II nivo | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN
Kate | 2009 A nivo | M | Aps. kat.
Kate | 2009 - 2010 EKIPNO | M | Aps. kat. | Ekipno
Kate | 2010 I nivo | M | Žuti pojas-Zeleni pojas
Kate | 2010 II nivo | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN
Kate | 2010 A nivo | M | Aps. kat.
Kate | 2011 I nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas
Kate | 2011 II nivo | M | Zeleni pojas-Braon pojas
Kate | 2011 A nivo | M | Aps. kat.
Kate | 2011 - 2012 EKIPNO | M | Aps. kat. | Ekipno
Kate | 2012 I nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas
Kate | 2012 II nivo | M | Zeleni pojas-Braon pojas
Kate | 2012 A nivo | M | Aps. kat.
Kate | 2013 I nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas
Kate | 2013 II nivo | M | Zeleni pojas-Braon pojas
Kate | 2013 A nivo | M | Aps. kat.
Kate | 2013 - 2014 EKIPNO | M | Aps. kat. | Ekipno
Kate | 2014 I nivo (Taikyoku) | M | Bijeli pojas-Žuti pojas
Kate | 2014 II nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas
Kate | 2014 A nivo | M | Aps. kat.
Kate | 2015 I nivo (Taikyoku) | M | Bijeli pojas-Žuti pojas
Kate | 2015 II nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas
Kate | 2015 A nivo | M | Aps. kat.
Kate | 2016 A nivo | M | Aps. kat.
Kate | 2015 i mlađi EKIPNO | M | Aps. kat. | Ekipno
Kate | 2016 i mlađi I nivo (Taikyoku) | M | Bijeli pojas-Žuti pojas
Kate | Veteranke | Ž | Aps. kat.
Kate | Veteranke EKIPNO | Ž | Aps. kat. | Ekipno
Kate | U21 (Ž) | Ž | Aps. kat.
Kate | U21 (Ž) EKIPNO | Ž | Aps. kat. | Ekipno
Kate | 16-17 juniorke | Ž | Aps. kat.
Kate | 14-15 kadetkinje | Ž | Aps. kat.
Kate | Kadetkinje-Juniorke EKIPNO | Ž | Aps. kat. | Ekipno
Kate | 2008 (svi pojasevi) | Ž | Aps. kat.
Kate | 2009 I nivo | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas
Kate | 2009 II nivo | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN
Kate | 2009 A nivo | Ž | Aps. kat.
Kate | 2010 I nivo | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas
Kate | 2010 II nivo | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN
Kate | 2010 A nivo | Ž | Aps. kat.
Kate | 2011 I nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas
Kate | 2011 II nivo | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas
Kate | 2011 A nivo | Ž | Aps. kat.
Kate | 2011 - 2012 EKIPNO | Ž | Aps. kat. | Ekipno
Kate | 2012 I nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas
Kate | 2012 II nivo | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas
Kate | 2012 A nivo | Ž | Aps. kat.
Kate | 2013 I nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas
Kate | 2013 II nivo | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas
Kate | 2013 A nivo | Ž | Aps. kat.
Kate | 2013 - 2014 EKIPNO | Ž | Aps. kat. | Ekipno
Kate | 2014 I nivo (Taikyoku) | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas
Kate | 2014 II nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas
Kate | 2014 A nivo | Ž | Aps. kat.
Kate | 2015 I nivo (Taikyoku) | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas
Kate | 2015 II nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas
Kate | 2015 A nivo | Ž | Aps. kat.
Kate | 2016 A nivo | Ž | Aps. kat.
Kate | 2015 i mlađe EKIPNO | Ž | Aps. kat. | Ekipno
Kate | 2016 i mlađe I nivo (Taikyoku) | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas
Kumite
Kumite | U21 (M) | M | -67 kg | Aps. kat.
Kumite | U21 (M) | M | -75 kg | Aps. kat.
Kumite | U21 (M) | M | +75 kg | Aps. kat.
Kumite | 16/17 juniori | M | -55 kg | Aps. kat.
Kumite | 16/17 juniori | M | -61 kg | Aps. kat.
Kumite | 16/17 juniori | M | -68 kg | Aps. kat.
Kumite | 16/17 juniori | M | -76 kg | Aps. kat.
Kumite | 16/17 juniori | M | +76 kg | Aps. kat.
Kumite | 14/15 kadeti | M | -52 kg | Aps. kat.
Kumite | 14/15 kadeti | M | -57 kg | Aps. kat.
Kumite | 14/15 kadeti | M | -63 kg | Aps. kat.
Kumite | 14/15 kadeti | M | -70 kg | Aps. kat.
Kumite | 14/15 kadeti | M | +70 kg | Aps. kat.
Kumite | 2009 | M | -40 kg | Aps. kat.
Kumite | 2009 | M | -45 kg | Aps. kat.
Kumite | 2009 | M | -50 kg | Aps. kat.
Kumite | 2009 | M | -55 kg | Aps. kat.
Kumite | 2009 | M | +55 kg | Aps. kat.
Kumite | B klasa - kumite, početnici | M | Aps. kat.
Kumite | 2010 | M | -37 kg | Aps. kat.
Kumite | 2010 | M | -42 kg | Aps. kat.
Kumite | 2010 | M | -47 kg | Aps. kat.
Kumite | 2010 | M | -52 kg | Aps. kat.
Kumite | 2010 | M | +52 kg | Aps. kat.
Kumite | 2011 | M | -35 kg | Aps. kat.
Kumite | 2011 | M | -40 kg | Aps. kat.
Kumite | 2011 | M | -45 kg | Aps. kat.
Kumite | 2011 | M | -50 kg | Aps. kat.
Kumite | 2011 | M | +50 kg | Aps. kat.
Kumite | 2012 | M | -30 kg | Aps. kat.
Kumite | 2012 | M | -35 kg | Aps. kat.
Kumite | 2012 | M | -40 kg | Aps. kat.
Kumite | 2012 | M | -45 kg | Aps. kat.
Kumite | 2012 | M | +45 kg | Aps. kat.
Kumite | 2013 | M | -35 kg | Aps. kat.
Kumite | 2013 | M | +35 kg | Aps. kat.
Kumite | 2014 | M | -30 kg | Aps. kat.
Kumite | 2014 | M | +30 kg | Aps. kat.
Kumite | 2015 i mlađi | M | -25 kg | Aps. kat.
Kumite | 2015 i mlađi | M | +25 kg | Aps. kat.
Kumite | U21 (Ž) | Ž | -55 kg | Aps. kat.
Kumite | U21 (Ž) | Ž | -68 kg | Aps. kat.
Kumite | U21 (Ž) | Ž | +68 kg | Aps. kat.
Kumite | 16/17 juniorke | Ž | -48 kg | Aps. kat.
Kumite | 16/17 juniorke | Ž | -53 kg | Aps. kat.
Kumite | 16/17 juniorke | Ž | -59 kg | Aps. kat.
Kumite | 16/17 juniorke | Ž | +59 kg | Aps. kat.
Kumite | 14/15 kadetkinje | Ž | -47 kg | Aps. kat.
Kumite | 14/15 kadetkinje | Ž | -54 kg | Aps. kat.
Kumite | 14/15 kadetkinje | Ž | +54 kg | Aps. kat.
Kumite | 2009 | Ž | -39 kg | Aps. kat.
Kumite | 2009 | Ž | -44 kg | Aps. kat.
Kumite | 2009 | Ž | -49 kg | Aps. kat.
Kumite | 2009 | Ž | -54 kg | Aps. kat.
Kumite | 2009 | Ž | +54 kg | Aps. kat.
Kumite | B klasa - kumite, početnici | Ž | Aps. kat.
Kumite | 2010 | Ž | -35 kg | Aps. kat.
Kumite | 2010 | Ž | -40 kg | Aps. kat.
Kumite | 2010 | Ž | -45 kg | Aps. kat.
Kumite | 2010 | Ž | -50 kg | Aps. kat.
Kumite | 2010 | Ž | +50 kg | Aps. kat.
Kumite | 2011 | Ž | -32 kg | Aps. kat.
Kumite | 2011 | Ž | -36 kg | Aps. kat.
Kumite | 2011 | Ž | -40 kg | Aps. kat.
Kumite | 2011 | Ž | -44 kg | Aps. kat.
Kumite | 2011 | Ž | +44 kg | Aps. kat.
Kumite | 2012 | Ž | -30 kg | Aps. kat.
Kumite | 2012 | Ž | -34 kg | Aps. kat.
Kumite | 2012 | Ž | -37 kg | Aps. kat.
Kumite | 2012 | Ž | -40 kg | Aps. kat.
Kumite | 2012 | Ž | +40 kg | Aps. kat.
Kumite | 2013 | Ž | -34 kg | Aps. kat.
Kumite | 2013 | Ž | +34 kg | Aps. kat.
Kumite | 2014 | Ž | -28 kg | Aps. kat.
Kumite | 2014 | Ž | +28 kg | Aps. kat.
Kumite | 2015 i mlađe | Ž | -25 kg | Aps. kat.
Kumite | 2015 i mlađe | Ž | +25 kg | Aps. kat.
Kontakt osobe
Željko Vukićević
zeljkovukicevickolasin@gmail.com
0038268733123
Hoteli
Bilten
Kotizacija
Pojedinačno: 13 €
Ekipno: 15 €
Generalni poredak
Klub | Zlatne | Srebrne | Bronzane |
---|---|---|---|
Karate klub "Iskra" | 15 | 9 | 20 |
KK POTOCI | 15 | 7 | 9 |
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" | 14 | 6 | 8 |
Karate klub Omladinac | 14 | 1 | 11 |
Gorstak | 13 | 11 | 15 |
Karate klub Zeta | 7 | 8 | 7 |
Karate Klub Fokus Niksic | 5 | 6 | 3 |
Karate Club Rei | 5 | 5 | 3 |
Karate klub Bar | 5 | 4 | 5 |
Karate klub Sampion Niksic | 5 | 2 | 6 |
Karate klub Buducnost | 4 | 4 | 2 |
Karate klub "Vukovi" | 4 | 0 | 2 |
Karate klub Jedinstvo | 3 | 10 | 13 |
Karate klub Kondor | 3 | 5 | 10 |
Onogost | 3 | 5 | 8 |
Omladinski karate klub Mawashi 2015 | 3 | 4 | 6 |
Karate klub "RIS" | 3 | 1 | 7 |
Karate klub "PANTER" | 2 | 8 | 9 |
Karate klub SEIKEN | 2 | 3 | 7 |
Karate Klub "Kotor" | 2 | 0 | 5 |
Karate club Champion-Ulcinj | 2 | 0 | 0 |
KARATE KLUB "JION" | 1 | 5 | 5 |
Karate klub "Karate akademija TN" | 1 | 4 | 9 |
Karate klub Junior | 1 | 1 | 8 |
Omladinski karate klub Mawashi | 1 | 1 | 1 |
Karare klub ''RIS21 '' Budva | 0 | 7 | 2 |
Karate Klub Bijela | 0 | 5 | 4 |
Karate Klub "Podgorica" | 0 | 0 | 4 |
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav | 0 | 0 | 2 |
Ljubišnja | 0 | 0 | 1 |
Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić | 0 | 0 | 1 |
Kate - Pojedinačno
Kate | OSI - Kadeti, juniori | M | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE005330 Ilija Kovačević | Karate klub "Iskra" |
Kate | 2008 (svi pojasevi) | M | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000751 Saša Petrić | Karate klub "Iskra" |
2. | MNE000039 Luka Klačar | KK POTOCI |
Kate | 2016 A nivo | Ž | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE005100 Anja Đuričić | Karate klub "Karate akademija TN" |
2. | MNE005491 Milica Kovačević | Karate klub Zeta |
3. | MNE006466 Miljana Bulatovic | Karate klub "PANTER" |
3. | MNE006467 Dunja Mirkovic | Karate klub "PANTER" |
Kate | 2016 i mlađe I nivo (Taikyoku) | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE005354 Anđelija Vukanović | Karate klub Bar |
2. | MNE005491 Milica Kovačević | Karate klub Zeta |
3. | MNE003755 Anamarija Janković | Karate Club Rei |
3. | MNE005503 Anja Mijović | Karate Klub "Podgorica" |
Kate | 2016 A nivo | M | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE004878 Viktor Vukmarković | Karate klub Bar |
2. | MNE004564 Vladimir Konatar | Karate klub Jedinstvo |
3. | MNE005448 Bogdan Radulović | Karate klub "Iskra" |
3. | MNE005320 Đorđe Burić | Karate klub "Iskra" |
Kate | 2016 i mlađi I nivo (Taikyoku) | M | Bijeli pojas-Žuti pojas
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE004901 Abdullah Balić | Karate klub Jedinstvo |
2. | MNE004564 Vladimir Konatar | Karate klub Jedinstvo |
3. | MNE005245 Mihailo Klačar | KK POTOCI |
3. | MNE005422 Ognjen Pićurić | Karate klub SEIKEN |
Kate | 2013 A nivo | Ž | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE004181 Petra Kovačević | Karate klub SEIKEN |
2. | MNE003795 Naira Pelinku | KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" |
3. | MNE005512 Nikolina Femić | Karate klub "Iskra" |
3. | MNE004191 Kristina Đokić | Karate klub Junior |
Kate | 2013 A nivo | M | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001614 Jakov Cupara | KK POTOCI |
2. | MNE003706 Boris Perović | KK POTOCI |
3. | MNE004056 Luka Bulatović | Karate klub "Iskra" |
3. | MNE004563 Bogdan Konatar | Karate klub Jedinstvo |
Kate | 2013 II nivo | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE004852 Kalina Sjekloća | Karate klub Bar |
2. | MNE004900 Aiša Balić | Karate klub Jedinstvo |
3. | MNE005409 Ana Spahić | Karate klub SEIKEN |
3. | MNE005236 Jana GAZDIĆ | KK POTOCI |
Kate | 2013 II nivo | M | Zeleni pojas-Braon pojas
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE003706 Boris Perović | KK POTOCI |
2. | MNE003949 Boris Vujanović | KK POTOCI |
3. | MNE005157 Pavle Vuković | Karate klub Zeta |
3. | MNE003909 Neven Maraš | Karate klub Kondor |
Kate | 2013 I nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE005492 Sara Tomanović | Karate klub Zeta |
2. | MNE005115 Jelena Radulović | Karate klub "Karate akademija TN" |
3. | MNE003795 Naira Pelinku | KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" |
3. | MNE005645 Emina Prekić | Karate klub "RIS" |
Kate | 2013 I nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE004563 Bogdan Konatar | Karate klub Jedinstvo |
2. | MNE005206 Marko Ilicic | Karate klub Buducnost |
3. | MNE005120 Luka Đukanović | Karate klub "Karate akademija TN" |
3. | MNE005526 Pavle Minić | Karate klub Junior |
Kate | 2014 I nivo (Taikyoku) | M | Bijeli pojas-Žuti pojas
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE005159 Stefan Kovačević | Karate klub Zeta |
2. | MNE005141 Vuk Nedović | Karate klub "Karate akademija TN" |
3. | MNE005364 Hamza Hadžiburić | Karate klub Bar |
3. | MNE005142 Aleks Kaluđerović | Karate klub Zeta |
Kate | 2014 I nivo (Taikyoku) | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE005154 Mija Ajković | Karate klub Zeta |
2. | MNE005486 Darija Knežević | Karate klub Zeta |
3. | MNE005497 Tijana Popović | Karate klub Zeta |
3. | MNE006438 Ljubica Tomašević | Karate klub "Karate akademija TN" |
Kate | 2014 II nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE003948 Vid Beljkaš | KK POTOCI |
2. | MNE005159 Stefan Kovačević | Karate klub Zeta |
3. | MNE004899 Ahmed Balić | Karate klub Jedinstvo |
3. | MNE004565 Filip Radojević | Karate klub Jedinstvo |
Kate | 2014 II nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE005154 Mija Ajković | Karate klub Zeta |
2. | MNE005246 Nikolija BRAŠNJO | KK POTOCI |
3. | MNE006438 Ljubica Tomašević | Karate klub "Karate akademija TN" |
3. | MNE005136 Rijana Canović | Karate klub "Karate akademija TN" |
Kate | 2011 II nivo | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000049 Nataša Šubarić | KK POTOCI |
2. | MNE001942 Melina Međedović | Karate klub Bar |
3. | MNE003697 Martina Bošković | KK POTOCI |
3. | MNE004036 Nija Rovčanin | Karate klub Jedinstvo |
Kate | 2011 II nivo | M | Zeleni pojas-Braon pojas
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000442 Amar Čobović | KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" |
2. | MNE005152 Matija Ajković | Karate klub Zeta |
3. | MNE003715 Nemanja Šaranović | Karate klub Junior |
3. | MNE003098 Vito cerovic | Karate klub "PANTER" |
Kate | 2011 I nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE005298 Sara Lopičić | Karate klub "Iskra" |
2. | MNE003798 Emira Gjonoviq | KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" |
3. | MNE004176 Milica Djuranovic | Karate Klub "Podgorica" |
3. | MNE005334 Nikoleta Đurović | Karate klub "Iskra" |
Kate | 2011 I nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001810 Edonis Kraja | KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" |
2. | MNE005177 Niksa Nikitovic | Karate klub "PANTER" |
3. | MNE005099 Anđelo Seneš | Karate klub "Karate akademija TN" |
3. | MNE001751 Memin Gurzaković | Karate Club Rei |
Kate | 2015 II nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE005378 Staša Kosović | Karate klub Bar |
2. | MNE005116 Ksenija Radović | Karate klub "Karate akademija TN" |
3. | MNE005638 Čuturić Ilda | Karate klub "RIS" |
3. | MNE005554 LORENA MADŽAROVIĆ | Karate klub Kondor |
Kate | 2015 A nivo | Ž | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE005143 Anja Maraš | Karate klub Zeta |
2. | MNE005638 Čuturić Ilda | Karate klub "RIS" |
3. | MNE005521 Klara Popović | Karate klub Junior |
3. | MNE006453 Božana Đergić | Karate klub Kondor |
Kate | 16-17 juniori | M | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000751 Saša Petrić | Karate klub "Iskra" |
2. | MNE000973 Armin Gurzaković | Karate Club Rei |
Kate | 14-15 kadetkinje | Ž | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000108 Viktorija Raičević | Karate klub "Iskra" |
2. | MNE000874 Vasilisa Miranović | KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" |
3. | MNE000515 Yllëza Rama | KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" |
3. | MNE000950 Stefani Selimović | KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" |
Kate | 2008 (svi pojasevi) | Ž | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000108 Viktorija Raičević | Karate klub "Iskra" |
2. | MNE000950 Stefani Selimović | KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" |
3. | MNE000874 Vasilisa Miranović | KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" |
3. | MNE005545 IVANA ŽIVKOVIĆ | Karate klub Kondor |
Kate | 16-17 juniorke | Ž | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001221 Danica Radovanović | Karate klub Buducnost |
2. | MNE000515 Yllëza Rama | KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" |
Kate | 14-15 kadeti | M | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000751 Saša Petrić | Karate klub "Iskra" |
2. | MNE000973 Armin Gurzaković | Karate Club Rei |
3. | MNE001157 MIlorad Lutovac | Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav |
Kate | 2012 II nivo | M | Zeleni pojas-Braon pojas
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000442 Amar Čobović | KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" |
2. | MNE006147 Lazar Janković | Karate klub SEIKEN |
3. | MNE003910 Ognjen Maraš | Karate klub Kondor |
3. | MNE000716 Branko Zenović | Karate klub SEIKEN |
Kate | 2012 I nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE005184 Vuk Zecevic | Karate klub "PANTER" |
2. | MNE005733 Miloš Mićović | Karate klub "Iskra" |
3. | MNE001810 Edonis Kraja | KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" |
3. | MNE004448 Kosta Jovanovic | Omladinski karate klub Mawashi 2015 |
Kate | 2012 A nivo | M | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001818 Tarik Nikezić | KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" |
2. | MNE003813 MAKSIM VUCELJIC | Karate klub "PANTER" |
3. | MNE004548 Lazar Ivanovic | Karate klub "PANTER" |
3. | MNE005243 Miloš Popadić | KK POTOCI |
Kate | 2014 A nivo | M | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE003948 Vid Beljkaš | KK POTOCI |
2. | MNE003916 Milovan Jankovic | Gorstak |
3. | MNE004565 Filip Radojević | Karate klub Jedinstvo |
3. | MNE004088 Viktor Dukić | Karate klub Bar |
Kate | 2011 A nivo | M | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000281 Dušan Borović | KK POTOCI |
2. | MNE004548 Lazar Ivanovic | Karate klub "PANTER" |
3. | MNE003698 Imar Krajina | KK POTOCI |
3. | MNE001818 Tarik Nikezić | KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" |
Kate | 2015 II nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE005203 Luka Ilincic | Karate klub Buducnost |
2. | MNE005806 Nikola Lav Jokić | Karare klub ''RIS21 '' Budva |
3. | MNE005094 Adam Gjorgjievski | Karate klub "Karate akademija TN" |
3. | MNE005117 Leis Pirović | Karate klub "Karate akademija TN" |
Kate | 2012 I nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE006439 Dunja Roganović | Karate klub "Iskra" |
2. | MNE005502 Ana Obradović | Karate klub "Iskra" |
3. | MNE005519 Anja Đurović | Karate klub Junior |
3. | MNE001719 Nina Radevic | Karate Klub "Podgorica" |
Kate | 2015 I nivo (Taikyoku) | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE004292 Masa Scepanovic | Gorstak |
2. | MNE005143 Anja Maraš | Karate klub Zeta |
3. | MNE003754 Melina Gurzakovic | Karate Club Rei |
3. | MNE005116 Ksenija Radović | Karate klub "Karate akademija TN" |
Kate | 2009 A nivo | M | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000039 Luka Klačar | KK POTOCI |
2. | MNE001065 MATIJA BOLJEVIĆ | Karate klub Kondor |
Kate | 2010 A nivo | M | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000281 Dušan Borović | KK POTOCI |
2. | MNE001926 Drazen Sutovic | Karate klub Buducnost |
Kate | 2010 II nivo | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001621 Vuk Đurović | KK POTOCI |
2. | MNE001926 Drazen Sutovic | Karate klub Buducnost |
Kate | 2009 II nivo | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE004053 Nina Pešić | KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" |
2. | MNE003899 Elizabeta Capenko | Karate klub Bar |
3. | MNE001152 Marijana Marković | Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav |
3. | MNE004776 Nikolina Marković | Karate klub "Iskra" |
Kate | 2015 I nivo (Taikyoku) | M | Bijeli pojas-Žuti pojas
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE006413 Matija Maraš | Karate klub Zeta |
2. | MNE005117 Leis Pirović | Karate klub "Karate akademija TN" |
3. | MNE005359 Edis Adrović | Karate klub Bar |
3. | MNE005806 Nikola Lav Jokić | Karare klub ''RIS21 '' Budva |
Kate | 2015 A nivo | M | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE005203 Luka Ilincic | Karate klub Buducnost |
2. | MNE005230 Filip Bulatovic | Karate klub "PANTER" |
3. | MNE006413 Matija Maraš | Karate klub Zeta |
Kate | 2009 I nivo | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000569 Katarina Janković | KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" |
2. | MNE004037 Rebeka Rovčanin | Karate klub Jedinstvo |
3. | MNE006486 Jovana Bajić | Karate klub "Iskra" |
3. | MNE004042 Tijana Vučetić | Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav |
Kate | 2009 II nivo | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001612 FILIP JOVIĆ | KK POTOCI |
2. | MNE000897 Mustafa Adzemović | Karate Club Rei |
Kate | 2009 I nivo | M | Žuti pojas-Zeleni pojas
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000897 Mustafa Adzemović | Karate Club Rei |
2. | MNE001612 FILIP JOVIĆ | KK POTOCI |
3. | MNE001711 Ilija Mijovic | Karate Klub "Podgorica" |
Kate | 2011 A nivo | Ž | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000322 Matea Leovac | KK POTOCI |
2. | MNE000205 Visnja Bulatovic | Karate klub "PANTER" |
3. | MNE000049 Nataša Šubarić | KK POTOCI |
3. | MNE001879 Petra Blagojevic | Karate klub Jedinstvo |
Kate | 2010 I nivo | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000478 Agnesa Kollari | KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" |
2. | MNE004453 Ksenija Radenkovic | Omladinski karate klub Mawashi 2015 |
3. | MNE001668 Zora Jakovljević | Karate klub Bar |
3. | MNE006473 Meryem Demirović | Karate klub "Karate akademija TN" |
Kate | 2010 I nivo | M | Žuti pojas-Zeleni pojas
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001399 Dragan Bjekovic | Omladinski karate klub Mawashi 2015 |
2. | MNE005524 Luka Minić | Karate klub Junior |
3. | MNE004449 Andrija Stojanovic | Omladinski karate klub Mawashi 2015 |
3. | MNE006476 Jovan Miladinović | Karate klub Jedinstvo |
Kate | 2014 A nivo | Ž | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE003722 Stefani Đuković | Karate klub Bar |
2. | MNE003893 Mia Bulatović | Karate klub Bar |
3. | MNE003724 Lorena Pajović | Karate klub Junior |
3. | MNE003725 Milica Đurović | Karate klub Junior |
Kate | 2012 II nivo | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE003795 Naira Pelinku | KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" |
2. | MNE005239 Marija ZINDOVIĆ | KK POTOCI |
3. | MNE001618 Nina Đurović | KK POTOCI |
3. | MNE006468 Dunja GRUJIČIĆ | KK POTOCI |
Kate | 2010 A nivo | Ž | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000279 Neda Beljkaš | KK POTOCI |
2. | MNE004302 Aleksandra Visnjic | Gorstak |
3. | MNE000478 Agnesa Kollari | KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" |
3. | MNE003914 Vesna Anđušić | Karate klub Kondor |
Kate | 2010 II nivo | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE003798 Emira Gjonoviq | KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" |
2. | MNE004053 Nina Pešić | KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" |
3. | MNE004538 Anja Bulatovic | Karate klub "PANTER" |
3. | MNE003330 Lana Lalević | Karate klub Jedinstvo |
Kate | 2012 A nivo | Ž | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001936 Lana Prelević | Karate klub "Iskra" |
2. | MNE003716 Srna Obradović | Karate klub Bar |
3. | MNE004195 Lara Savovi' | Karate klub Junior |
3. | MNE001940 Staša Petranović | Karate klub Bar |
Kate | 2009 A nivo | Ž | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000279 Neda Beljkaš | KK POTOCI |
2. | MNE000226 Leonora Vujovic | Karate klub "PANTER" |
3. | MNE000569 Katarina Janković | KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" |
Kate - Ekipno
Kate | U21 (M) EKIPNO | M | Aps. kat. | Ekipno
Mjesto | Klub | Ekipa |
---|---|---|
1. | Karate Club Rei |
MNE000894
Agim Baftijari
MNE000901 Ermir Kurtović MNE003992 Hamza Čobić |
Kate | 2013 - 2014 EKIPNO | M | Aps. kat. | Ekipno
Mjesto | Klub | Ekipa |
---|---|---|
1. | KK POTOCI |
MNE001614
Jakov Cupara
MNE003706 Boris Perović MNE003948 Vid Beljkaš |
2. | Karate klub Zeta |
MNE005142
Aleks Kaluđerović
MNE005159 Stefan Kovačević MNE005163 Vasilije Rajović |
3. | Karate klub Jedinstvo |
MNE004565
Filip Radojević
MNE004563 Bogdan Konatar MNE004899 Ahmed Balić |
3. | Karate klub "PANTER" |
MNE005165
Agron Ujkaj
MNE005892 Lazar Dragas MNE006415 Slobodan Fustic |
Kate | 2009 - 2010 EKIPNO | M | Aps. kat. | Ekipno
Mjesto | Klub | Ekipa |
---|---|---|
1. | Karate Club Rei |
MNE000893
Ejub Djokovć
MNE000896 Edon Emsha MNE000897 Mustafa Adzemović |
2. | Karate klub "PANTER" |
MNE000089
Maksim Veskovic
MNE004577 Marko Sekularac MNE005180 Sreten Vlaovic |
Kate | 2015 i mlađe EKIPNO | Ž | Aps. kat. | Ekipno
Mjesto | Klub | Ekipa |
---|---|---|
1. | Karate klub Zeta |
MNE005143
Anja Maraš
MNE005491 Milica Kovačević MNE005488 Jana Maraš |
2. | Karate Club Rei |
MNE003755
Anamarija Janković
MNE003754 Melina Gurzakovic MNE005311 Maisa Duraković |
3. | Karate klub "PANTER" |
MNE006467
Dunja Mirkovic
MNE006465 Masa Šestovic MNE006466 Miljana Bulatovic |
3. | Karate klub "Iskra" |
MNE004809
Simona Pejović
MNE005461 Nađa Rovčanin MNE006446 Iskra Žarić |
Kate | 2015 i mlađi EKIPNO | M | Aps. kat. | Ekipno
Mjesto | Klub | Ekipa |
---|---|---|
1. | Karate klub "PANTER" |
MNE005169
Blagoje Lalevic
MNE005173 Djordje Bulatovic MNE005230 Filip Bulatovic |
2. | Karate klub Jedinstvo |
MNE004564
Vladimir Konatar
MNE004901 Abdullah Balić MNE006477 Hamed Idrizović |
Kate | 2011 - 2012 EKIPNO | M | Aps. kat. | Ekipno
Mjesto | Klub | Ekipa |
---|---|---|
1. | KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" |
MNE000442
Amar Čobović
MNE001810 Edonis Kraja MNE001818 Tarik Nikezić |
2. | Karate klub "PANTER" |
MNE003813
MAKSIM VUCELJIC
MNE004548 Lazar Ivanovic MNE005184 Vuk Zecevic |
3. | Karate klub SEIKEN |
MNE000716
Branko Zenović
MNE001778 Bogdan Boljević MNE006147 Lazar Janković |
Kate | 2011 - 2012 EKIPNO | Ž | Aps. kat. | Ekipno
Mjesto | Klub | Ekipa |
---|---|---|
1. | KK POTOCI |
MNE000049
Nataša Šubarić
MNE000322 Matea Leovac MNE001618 Nina Đurović |
2. | Karate klub Jedinstvo |
MNE001879
Petra Blagojevic
MNE004040 Teodora Drašković MNE004036 Nija Rovčanin |
3. | Karate klub "PANTER" |
MNE000234
Sara Zivkovic
MNE005179 Sofija Sekularac MNE005255 Masa Barac |
Kate | 2013 - 2014 EKIPNO | Ž | Aps. kat. | Ekipno
Mjesto | Klub | Ekipa |
---|---|---|
1. | Karate klub Junior |
MNE003725
Milica Đurović
MNE003724 Lorena Pajović MNE004191 Kristina Đokić |
2. | Karate klub Jedinstvo |
MNE004900
Aiša Balić
MNE006480 Maša Balazo MNE006479 Amra Čindrak |
3. | KARATE KLUB "JION" |
MNE004023
Nađa Vučeljić
MNE004542 Ksenija Bojanić MNE005951 Anđela Bijelić |
3. | Karate klub Zeta |
MNE005154
Mija Ajković
MNE005497 Tijana Popović MNE005486 Darija Knežević MNE005492 Sara Tomanović |
Kate | Kadetkinje-Juniorke EKIPNO | Ž | Aps. kat. | Ekipno
Mjesto | Klub | Ekipa |
---|---|---|
1. | KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" |
MNE000874
Vasilisa Miranović
MNE000950 Stefani Selimović MNE000515 Yllëza Rama |
2. | Karate klub Jedinstvo |
MNE001108
Sara Pjevović
MNE001111 Asja Mulalić MNE004037 Rebeka Rovčanin |
3. | Karate klub "PANTER" |
MNE000226
Leonora Vujovic
MNE005939 Hana Globarevic MNE006414 Lara Bajceta |
Kumite - Pojedinačno
Kumite | 16/17 juniori | M | -55 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000514 Arian Bejta | KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" |
Kumite | 16/17 juniori | M | -61 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000514 Arian Bejta | KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" |
Kumite | 2010 | M | -37 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000728 Slobodan Boljević | Karate klub SEIKEN |
2. | MNE003325 Duško Sošić | Karate klub Jedinstvo |
3. | MNE001399 Dragan Bjekovic | Omladinski karate klub Mawashi 2015 |
3. | MNE000033 Vladimir Raičević | Karate klub "Iskra" |
Kumite | 2010 | M | -42 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000881 Milos Gagovic | Karate klub Sampion Niksic |
2. | MNE001066 VASILIJE STOJANOVIĆ | Karate klub Kondor |
3. | MNE005161 Vasilije Dabanović | Karate klub Zeta |
3. | MNE000718 Mihailo Đukić | Karate klub SEIKEN |
Kumite | 2011 | M | -35 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001068 DAMJAN VUKČEVIĆ | Karate klub Kondor |
2. | MNE002331 Luka Barjaktarović | Karare klub ''RIS21 '' Budva |
3. | MNE006443 Andrija Zekovic | Gorstak |
3. | MNE004835 Filip Matkovic | Karate Klub "Kotor" |
Kumite | 2013 | M | -35 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE004582 Luka Barjaktarovic | Karate Klub "Kotor" |
2. | MNE003921 Pavle Pavićević | Karate klub "Iskra" |
3. | MNE004056 Luka Bulatović | Karate klub "Iskra" |
3. | MNE005952 Bogić Jovetić | Karate klub Sampion Niksic |
Kumite | 2011 | M | -40 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001645 Veselin Skataric | Karate klub Omladinac |
2. | MNE003047 Nemanja Dožić | Gorstak |
3. | MNE000719 Dimitrije Đukić | Karate klub SEIKEN |
3. | MNE003324 Bogdan Sošić | Karate klub Jedinstvo |
Kumite | 2011 | M | +50 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001825 Gavrilo Joličić | Karate klub "Iskra" |
2. | MNE000512 Filip Ilincic | Karate klub Omladinac |
3. | MNE000868 Lazar Lazovic | Karate klub Buducnost |
3. | MNE004105 Arijan Džukljan | Karate klub "RIS" |
Kumite | 2011 | M | -50 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE003049 Luka Djuric | Gorstak |
2. | MNE004155 Petar Zečević | Karate Klub Fokus Niksic |
3. | MNE005013 Uroš Krulanović | Onogost |
3. | MNE004007 Darko Šćepanović | KARATE KLUB "JION" |
Kumite | 2011 | M | -45 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001645 Veselin Skataric | Karate klub Omladinac |
2. | MNE001000 Lazar Rakocevic | Gorstak |
3. | MNE003891 Filip Radojević | Karate Klub Fokus Niksic |
3. | MNE000881 Milos Gagovic | Karate klub Sampion Niksic |
Kumite | 14/15 kadetkinje | Ž | -54 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000914 Viktorija Vukadinović | Karate klub "Iskra" |
2. | MNE004457 Lana Vukcevic | Karate klub Kondor |
3. | MNE001474 Emina Efović | Karate klub Buducnost |
3. | MNE001059 MILENA VUKČEVIĆ | Karate klub Kondor |
Kumite | 2010 | M | -52 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001010 Vuk Radusinovic | Karate klub Sampion Niksic |
2. | MNE000509 Blagota Mićunović | Karare klub ''RIS21 '' Budva |
3. | MNE001635 Vuk Bajović | Onogost |
3. | MNE003049 Luka Djuric | Gorstak |
Kumite | 2010 | M | -47 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001000 Lazar Rakocevic | Gorstak |
2. | MNE001804 Vasilije Vuković | Karate klub SEIKEN |
3. | MNE001105 Lazar Grujic | Gorstak |
3. | MNE005572 Ahmed Zoronjić | Karate klub Omladinac |
Kumite | 2010 | M | +52 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001010 Vuk Radusinovic | Karate klub Sampion Niksic |
2. | MNE004449 Andrija Stojanovic | Omladinski karate klub Mawashi 2015 |
3. | WKF006489 Aleksa Paprica | Ljubišnja |
3. | MNE001219 Ivan Dijanić | Karate klub "Iskra" |
Kumite | 2012 | Ž | -37 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE003046 Katarina Vujisic | Gorstak |
2. | MNE004020 Milena Piljević | KARATE KLUB "JION" |
Kumite | 2012 | M | -45 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE004132 Vuk Dragojevic | Karate klub Omladinac |
2. | MNE004896 Roman Marojević | Karate Klub Fokus Niksic |
3. | MNE005531 Lazar Micic | Karate Klub "Kotor" |
3. | MNE004595 Pavle Spaic | Karate klub Omladinac |
Kumite | 2012 | M | -40 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001645 Veselin Skataric | Karate klub Omladinac |
2. | MNE005014 Stefan Krulanović | Onogost |
3. | MNE003047 Nemanja Dožić | Gorstak |
3. | MNE003043 Uroš Samardžić | Gorstak |
Kumite | 2012 | M | +45 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000512 Filip Ilincic | Karate klub Omladinac |
Kumite | 2012 | M | -30 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE005017 Vasilj Popovic | Onogost |
2. | MNE004289 Balsa Scepanovic | Gorstak |
3. | MNE006471 Marko Kecojević | Omladinski karate klub Mawashi |
3. | MNE004050 Mihailo Mašulović | Karate klub Sampion Niksic |
Kumite | 2012 | M | -35 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE004184 Luka Bulatović | Omladinski karate klub Mawashi |
2. | MNE004008 David Knežević | KARATE KLUB "JION" |
3. | MNE005991 Viktor Raičević | Karate klub "Iskra" |
3. | MNE005017 Vasilj Popovic | Onogost |
Kumite | 2012 | Ž | -30 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE002871 IVA VUKČEVIĆ | Karate klub Kondor |
2. | MNE004665 Ena Popovic | Karate Klub Bijela |
3. | MNE003920 Martina Todorović | Karate klub "Iskra" |
Kumite | 2012 | Ž | -34 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE004730 VALENTINA CVIJOVIĆ | Karate klub "RIS" |
2. | MNE006491 Lena Dragojevic | Gorstak |
3. | MNE005452 Katarina Šuković | Karate klub "Iskra" |
Kumite | 2012 | Ž | -40 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001752 Mia Prelević | Karate Club Rei |
2. | MNE003127 ANĐELKA POPOVIĆ | Karate Klub Bijela |
Kumite | 2012 | Ž | +40 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE004782 Dunja Vratnica | Karate klub "Iskra" |
2. | MNE004298 Sofija Jankovic | Gorstak |
3. | MNE005576 Sofija Jovanović | Karate klub Omladinac |
3. | MNE004058 Anđela Aranitović | Karate klub "RIS" |
Kumite | 2013 | Ž | +34 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001752 Mia Prelević | Karate Club Rei |
2. | MNE004020 Milena Piljević | KARATE KLUB "JION" |
3. | MNE004741 Vasilisa Radulovic | Karate Klub "Kotor" |
3. | MNE005314 Darija Novković | Karate klub "Vukovi" |
Kumite | 2013 | M | +35 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE004894 Danilo Ugren | Karate Klub Fokus Niksic |
2. | MNE004895 Petar Nikolić | Karate Klub Fokus Niksic |
3. | MNE004666 Vasilije Begovic | Karate Klub Bijela |
3. | MNE005582 Bogdan Cirkovic | Karate Klub Bijela |
Kumite | 2013 | Ž | -34 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE005316 Staša Petričević | Karate klub "Vukovi" |
2. | MNE005492 Sara Tomanović | Karate klub Zeta |
3. | MNE004299 Monika Dulovic | Gorstak |
3. | MNE004730 VALENTINA CVIJOVIĆ | Karate klub "RIS" |
Kumite | 2015 i mlađi | M | +25 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE005528 Aleksa Bjelanovic | Karate Klub "Kotor" |
2. | MNE005279 Filip Petrović | Karate klub "Iskra" |
Kumite | 2015 i mlađi | M | -25 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE005585 Duško Dačević | Karate klub Omladinac |
2. | MNE006032 Vasilije Ostojić | Karate klub Omladinac |
3. | MNE004313 VUK PERAZIC | Karate klub Omladinac |
3. | MNE004286 Nikola Vlahovic | Gorstak |
Kumite | 2015 i mlađe | Ž | +25 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE004293 Anja Vlahovic | Gorstak |
2. | MNE004291 Ljubica Abramovic | Gorstak |
3. | MNE005579 Sofija Osmajić | Karate klub Omladinac |
3. | MNE006305 Staša Radinović | Karate klub Omladinac |
Kumite | 2015 i mlađe | Ž | -25 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE005586 Ksenija Cicmil | Karate klub Omladinac |
2. | MNE003754 Melina Gurzakovic | Karate Club Rei |
3. | MNE004292 Masa Scepanovic | Gorstak |
3. | MNE006253 Armina Kačar | Karate klub Omladinac |
Kumite | B klasa - kumite, početnici | Ž | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE005282 Ivana Mitrić | Karate klub "Iskra" |
2. | MNE000120 Nikolina Djurović | Karate klub "Iskra" |
Kumite | B klasa - kumite, početnici | M | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE004774 Aleksa Roganović | Karate klub "Iskra" |
2. | MNE000367 David Dedeić | Karate klub "Iskra" |
3. | MNE000119 Jakša Babić | Karate klub "Iskra" |
3. | MNE000617 Danilo Raonic | Karate klub "Iskra" |
Kumite | 14/15 kadetkinje | Ž | -47 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001018 Anastasija Vukotic | Karate klub Sampion Niksic |
2. | MNE001629 Milica Samardžić | Onogost |
3. | MNE000219 Jelena Miladinovic | Karate klub Omladinac |
3. | MNE004779 Kristina Ćalasan | Karate klub "Iskra" |
Kumite | 2009 | Ž | -39 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001747 Vasilija Bijelović | Karate Klub Fokus Niksic |
2. | MNE004731 Nika Jokić | Karare klub ''RIS21 '' Budva |
3. | MNE001019 Katarina Vukotic | Karate klub Sampion Niksic |
Kumite | 2010 | Ž | -40 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000796 Jovana Cetkovic | Gorstak |
2. | MNE004302 Aleksandra Visnjic | Gorstak |
3. | MNE000217 Petra Markovic | Karate klub Omladinac |
3. | MNE005580 Teodora Dedić | Karate klub Omladinac |
Kumite | 2014 | Ž | +28 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE005789 Ana Brajković | Karate klub "RIS" |
2. | MNE005462 Nađa Vojinović | Karate klub "Iskra" |
3. | MNE004297 Tea Jankovic | Gorstak |
3. | MNE004777 Tijana Marković | Karate klub "Iskra" |
Kumite | 2009 | Ž | -44 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE003136 Lara Šakotić | Karate Klub Fokus Niksic |
2. | MNE004731 Nika Jokić | Karare klub ''RIS21 '' Budva |
3. | MNE001152 Marijana Marković | Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav |
Kumite | 2009 | Ž | -49 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001012 Jovana Vujisic | Gorstak |
2. | MNE003053 Mina Kuzman | Onogost |
3. | MNE004303 Tamara Visnjic | Gorstak |
3. | MNE004301 Andrea Bojic | Gorstak |
Kumite | 2009 | Ž | -54 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001029 Katarina Djukic | Gorstak |
2. | MNE003053 Mina Kuzman | Onogost |
3. | MNE005144 Anja Šindolić | Karate klub Zeta |
3. | MNE004019 Mia Baošić | KARATE KLUB "JION" |
Kumite | 2009 | Ž | +54 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001029 Katarina Djukic | Gorstak |
2. | MNE001748 Vasilisa Čizmović | Omladinski karate klub Mawashi |
3. | MNE003917 Ivona Vlahović | Gorstak |
3. | MNE002330 Iva Barjaktarović | Karare klub ''RIS21 '' Budva |
Kumite | 2009 | M | -40 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000792 Lazar Perisic | Gorstak |
2. | MNE004881 Aleksandar Stanišić | KARATE KLUB "JION" |
3. | MNE000659 David Vulanović | Onogost |
Kumite | 2010 | Ž | -35 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE003749 Dejana Blečić | Karate klub Sampion Niksic |
2. | MNE005011 Aleksandra Damjanović | Onogost |
Kumite | 2010 | Ž | +50 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE003917 Ivona Vlahović | Gorstak |
2. | MNE000732 Ira Mijović | Karate klub SEIKEN |
3. | MNE005085 Andrea Rakočević | Karate Klub Fokus Niksic |
3. | MNE005994 Jovana Radović | Karate klub "Iskra" |
Kumite | 2010 | Ž | -50 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE004893 Ksenija Ugren | Karate Klub Fokus Niksic |
2. | MNE001113 Jovana Kuljanin | Karare klub ''RIS21 '' Budva |
3. | MNE004906 SIMONA DAVIDOVIĆ | Karate klub Kondor |
3. | MNE005430 Irina Nikolić | Karate Klub Fokus Niksic |
Kumite | 2010 | Ž | -45 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000180 Mina Boricic | Karate klub Omladinac |
2. | MNE001019 Katarina Vukotic | Karate klub Sampion Niksic |
3. | MNE000006 Miljana Džaković | Karate klub "RIS" |
3. | MNE003912 Tea Maraš | Karate klub Kondor |
Kumite | 2009 | M | -45 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001201 Rajan Jovanović | Omladinski karate klub Mawashi 2015 |
2. | MNE001067 BALŠA VUKČEVIĆ | Karate klub Kondor |
3. | MNE000800 Mihailo Bjelic | Gorstak |
3. | MNE000659 David Vulanović | Onogost |
Kumite | 2011 | Ž | +44 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE005573 Ines Terzić | Karate klub Omladinac |
2. | MNE001674 Djurdja Todorovic | Karate klub Buducnost |
3. | MNE005589 Vedrana Misdalo | Karate Klub "Kotor" |
3. | MNE005575 Andrijana Gojkovic | Karate klub Omladinac |
Kumite | 2011 | Ž | -44 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE004153 Helena Peković | Karate Klub Fokus Niksic |
2. | MNE000006 Miljana Džaković | Karate klub "RIS" |
3. | MNE005015 Teodora Perović | Onogost |
Kumite | 2011 | Ž | -40 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000217 Petra Markovic | Karate klub Omladinac |
2. | MNE003127 ANĐELKA POPOVIĆ | Karate Klub Bijela |
3. | MNE004640 Medina Talović | Karate klub "RIS" |
3. | MNE004300 Tasa Scepanovic | Gorstak |
Kumite | 2011 | Ž | -32 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE004040 Teodora Drašković | Karate klub Jedinstvo |
2. | MNE004665 Ena Popovic | Karate Klub Bijela |
3. | MNE001879 Petra Blagojevic | Karate klub Jedinstvo |
3. | MNE004016 Marija Lješković | KARATE KLUB "JION" |
Kumite | 14/15 kadeti | M | -70 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001161 Lazar Djurčević | Karate klub "Vukovi" |
2. | MNE000998 Stefan Vujisic | Gorstak |
3. | MNE003643 Jakša Kalezić | Karate klub SEIKEN |
Kumite | 2011 | Ž | -36 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE003826 Anastasija ANDJELIC | Karate klub Omladinac |
2. | MNE003749 Dejana Blečić | Karate klub Sampion Niksic |
3. | MNE004036 Nija Rovčanin | Karate klub Jedinstvo |
3. | MNE005015 Teodora Perović | Onogost |
Kumite | 2014 | Ž | -28 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE004542 Ksenija Bojanić | KARATE KLUB "JION" |
2. | MNE005577 Itana Grbović | Karate klub Omladinac |
3. | MNE004023 Nađa Vučeljić | KARATE KLUB "JION" |
3. | MNE004052 Jovana Blečić | Karate klub Sampion Niksic |
Kumite | 14/15 kadeti | M | -63 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000859 Niksa Zejak | Karate klub "Iskra" |
2. | MNE000998 Stefan Vujisic | Gorstak |
3. | MNE000594 Milan Zajović | Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić |
Kumite | 16/17 juniori | M | -76 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE002970 Lado Vuković | Gorstak |
Kumite | 14/15 kadeti | M | -57 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000877 Vuk Vučinić | Karate klub "Iskra" |
2. | MNE000786 Justin Marojević | Karate Klub Fokus Niksic |
3. | MNE005317 Vasilije Vujacic | Karate klub "Vukovi" |
3. | MNE000199 Jusuf Saljiu | Karate klub Omladinac |
Kumite | 14/15 kadeti | M | -52 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000199 Jusuf Saljiu | Karate klub Omladinac |
2. | MNE000880 Branko Lazović | Karate klub "Iskra" |
3. | MNE005849 Uros Dragas | Karate Klub Bijela |
3. | MNE001157 MIlorad Lutovac | Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav |
Kumite | 2009 | M | -50 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000791 Ratko Grujic | Gorstak |
2. | MNE000509 Blagota Mićunović | Karare klub ''RIS21 '' Budva |
3. | MNE000659 David Vulanović | Onogost |
3. | MNE001706 LAZAR GARDAŠEVIĆ | Karate Klub Bijela |
Kumite | U21 (Ž) | Ž | -68 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000154 Leona Markic | Karate club Champion-Ulcinj |
Kumite | U21 (Ž) | Ž | -55 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000160 Fahreta Elezovic | Karate club Champion-Ulcinj |
Kumite | 16/17 juniorke | Ž | +59 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000548 Sofija Dedijer | Onogost |
2. | MNE000120 Nikolina Djurović | Karate klub "Iskra" |
Kumite | 16/17 juniorke | Ž | -59 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001191 Jovana Ćalić | Omladinski karate klub Mawashi 2015 |
2. | MNE000548 Sofija Dedijer | Onogost |
Kumite | 16/17 juniorke | Ž | -53 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001221 Danica Radovanović | Karate klub Buducnost |
2. | MNE000548 Sofija Dedijer | Onogost |
Kumite | U21 (M) | M | -67 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001150 Matija Tanović | Onogost |
Kumite | 2009 | M | +55 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001082 RADOMIR MADŽAROVIĆ | Karate klub Kondor |
2. | MNE003328 Vladimir Nedović | Karate klub Jedinstvo |
3. | MNE001107 Andrej Ristić | Karate klub Jedinstvo |
3. | MNE003764 Luka Vujović | Karate klub "Iskra" |
Kumite | 2014 | M | -30 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE004481 Filip Sakovic | Karate klub Omladinac |
2. | MNE004555 Petar Mikulic | Karate Klub Bijela |
3. | MNE003039 Marko Rakočević | Gorstak |
3. | MNE006040 Petar Radinović | Karate klub Omladinac |
Kumite | 2014 | M | +30 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE004312 JAKSA MARINOVIC | Karate klub Omladinac |
2. | MNE005501 Viktor Jovović | KARATE KLUB "JION" |
3. | MNE005339 Matija Radović | Karate klub Sampion Niksic |
3. | MNE004738 Karlo Kovacic | Karate Klub "Kotor" |
Kumite | 14/15 kadetkinje | Ž | +54 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000248 Jovana Kotlaja | Karate klub "RIS" |
2. | MNE004139 Nevena Maraš | Karate klub Kondor |
3. | MNE001183 Nikolina Golović | Omladinski karate klub Mawashi 2015 |
Kumite | 14/15 kadeti | M | +70 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001161 Lazar Djurčević | Karate klub "Vukovi" |
2. | MNE001179 Vaso Abramović | Omladinski karate klub Mawashi 2015 |
3. | MNE001203 Uroš Čalić | Omladinski karate klub Mawashi 2015 |
3. | MNE001202 Vuk Lučić | Omladinski karate klub Mawashi 2015 |
Kumite | 2009 | M | -55 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE004109 Vuk ŠKATARIĆ | Karate klub "Vukovi" |
2. | MNE001197 Demir Pivić | Omladinski karate klub Mawashi 2015 |
3. | MNE001065 MATIJA BOLJEVIĆ | Karate klub Kondor |
3. | MNE005635 Aleksandar Krvavac | Karate klub "RIS" |
Kumite | 16/17 juniorke | Ž | -48 kg | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000515 Yllëza Rama | KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" |
Kumite - Ekipno
Kate - Pojedinačno
Kate - Ekipno
Kumite - Pojedinačno
Kumite - Ekipno
Ukupno prijava / klubovi / države: 677 / 31 / 2 Ispis
Prijavljeni klubovi
Prijavljeni takmičari
- Blagoje Lalevic
- Djordje Bulatovic
- Filip Bulatovic
- Vladimir Konatar
- Abdullah Balić
- Hamed Idrizović
- Anamarija Janković
- Melina Gurzakovic
- Maisa Duraković
- Dunja Mirkovic
- Masa Šestovic
- Miljana Bulatovic
- Anja Maraš
- Milica Kovačević
- Jana Maraš
- Simona Pejović
- Nađa Rovčanin
- Iskra Žarić
- Jakov Cupara
- Boris Perović
- Vid Beljkaš
- Agron Ujkaj
- Lazar Dragas
- Slobodan Fustic
- Filip Radojević
- Bogdan Konatar
- Ahmed Balić
- Aleks Kaluđerović
- Stefan Kovačević
- Vasilije Rajović
- Milica Đurović
- Lorena Pajović
- Kristina Đokić
- Anastasija Popović
- Katarina Radonjić
- Neda Pićurić
- Aiša Balić
- Maša Balazo
- Amra Čindrak
- Mija Ajković
- Tijana Popović
- Darija Knežević
- Sara Tomanović
- Nađa Vučeljić
- Ksenija Bojanić
- Anđela Bijelić
- Branko Zenović
- Bogdan Boljević
- Lazar Janković
- MAKSIM VUCELJIC
- Lazar Ivanovic
- Vuk Zecevic
- Amar Čobović
- Edonis Kraja
- Tarik Nikezić
- Nataša Šubarić
- Matea Leovac
- Nina Đurović
- Sara Zivkovic
- Sofija Sekularac
- Masa Barac
- Petra Blagojevic
- Teodora Drašković
- Nija Rovčanin
- Ermin Taganović
- Daris Radončić
- Armin Gurzaković
- Leonora Vujovic
- Hana Globarevic
- Lara Bajceta
- Sara Pjevović
- Asja Mulalić
- Rebeka Rovčanin
- Vasilisa Miranović
- Stefani Selimović
- Yllëza Rama
- Agim Baftijari
- Ermir Kurtović
- Hamza Čobić
- Maksim Veskovic
- Marko Sekularac
- Sreten Vlaovic
- Ejub Djokovć
- Edon Emsha
- Mustafa Adzemović