KOLAŠINSKI POBJEDNIK 2022


KOLAŠINSKI POBJEDNIK 2022

Informacije


KOLAŠINSKI POBJEDNIK 2022

16. Oct 2022.

15. Oct 2022. @ 18:00h (krajnji rok za prijavu)

Sportski centar, Kolašin

Kolašin , Crna Gora

Karate klub "Gorštak" Kolašin

Kotizacija: pojedinačno 13 EUR, ekipno 15 EUR


PROPOZICIJE

KATE:

Opis za kate...

BORBE:

Opis za borbe...

ZAŠTITNA OPREMA:

Opis za zaštitnu opremu...


Kate


Kate | Veterani EKIPNO | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | U21 (M) | M | Aps. kat.

Kate | U21 (M) EKIPNO | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | OSI - Kadeti, juniori | M | Aps. kat.

Kate | 16-17 juniori | M | Aps. kat.

Kate | Kadeti-Juniori EKIPNO | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | 14-15 kadeti | M | Aps. kat.

Kate | 2008 (svi pojasevi) | M | Aps. kat.

Kate | 2009 I nivo | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | 2009 II nivo | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2009 A nivo | M | Aps. kat.

Kate | 2009 - 2010 EKIPNO | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | 2010 I nivo | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | 2010 II nivo | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2010 A nivo | M | Aps. kat.

Kate | 2011 I nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2011 II nivo | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | 2011 A nivo | M | Aps. kat.

Kate | 2011 - 2012 EKIPNO | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | 2012 I nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2012 II nivo | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | 2012 A nivo | M | Aps. kat.

Kate | 2013 I nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2013 II nivo | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | 2013 A nivo | M | Aps. kat.

Kate | 2013 - 2014 EKIPNO | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | 2014 I nivo (Taikyoku) | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | 2014 II nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2014 A nivo | M | Aps. kat.

Kate | 2015 I nivo (Taikyoku) | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | 2015 II nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2015 A nivo | M | Aps. kat.

Kate | 2016 A nivo | M | Aps. kat.

Kate | 2015 i mlađi EKIPNO | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | 2016 i mlađi I nivo (Taikyoku) | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | Veteranke | Ž | Aps. kat.

Kate | Veteranke EKIPNO | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | U21 (Ž) | Ž | Aps. kat.

Kate | U21 (Ž) EKIPNO | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | 16-17 juniorke | Ž | Aps. kat.

Kate | 14-15 kadetkinje | Ž | Aps. kat.

Kate | Kadetkinje-Juniorke EKIPNO | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | 2008 (svi pojasevi) | Ž | Aps. kat.

Kate | 2009 I nivo | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | 2009 II nivo | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2009 A nivo | Ž | Aps. kat.

Kate | 2010 I nivo | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | 2010 II nivo | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | 2010 A nivo | Ž | Aps. kat.

Kate | 2011 I nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2011 II nivo | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | 2011 A nivo | Ž | Aps. kat.

Kate | 2011 - 2012 EKIPNO | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | 2012 I nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2012 II nivo | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | 2012 A nivo | Ž | Aps. kat.

Kate | 2013 I nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2013 II nivo | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | 2013 A nivo | Ž | Aps. kat.

Kate | 2013 - 2014 EKIPNO | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | 2014 I nivo (Taikyoku) | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | 2014 II nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2014 A nivo | Ž | Aps. kat.

Kate | 2015 I nivo (Taikyoku) | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | 2015 II nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | 2015 A nivo | Ž | Aps. kat.

Kate | 2016 A nivo | Ž | Aps. kat.

Kate | 2015 i mlađe EKIPNO | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | 2016 i mlađe I nivo (Taikyoku) | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kumite


Kumite | U21 (M) | M | -67 kg | Aps. kat.

Kumite | U21 (M) | M | -75 kg | Aps. kat.

Kumite | U21 (M) | M | +75 kg | Aps. kat.

Kumite | 16/17 juniori | M | -55 kg | Aps. kat.

Kumite | 16/17 juniori | M | -61 kg | Aps. kat.

Kumite | 16/17 juniori | M | -68 kg | Aps. kat.

Kumite | 16/17 juniori | M | -76 kg | Aps. kat.

Kumite | 16/17 juniori | M | +76 kg | Aps. kat.

Kumite | 14/15 kadeti | M | -52 kg | Aps. kat.

Kumite | 14/15 kadeti | M | -57 kg | Aps. kat.

Kumite | 14/15 kadeti | M | -63 kg | Aps. kat.

Kumite | 14/15 kadeti | M | -70 kg | Aps. kat.

Kumite | 14/15 kadeti | M | +70 kg | Aps. kat.

Kumite | 2009 | M | -40 kg | Aps. kat.

Kumite | 2009 | M | -45 kg | Aps. kat.

Kumite | 2009 | M | -50 kg | Aps. kat.

Kumite | 2009 | M | -55 kg | Aps. kat.

Kumite | 2009 | M | +55 kg | Aps. kat.

Kumite | B klasa - kumite, početnici | M | Aps. kat.

Kumite | 2010 | M | -37 kg | Aps. kat.

Kumite | 2010 | M | -42 kg | Aps. kat.

Kumite | 2010 | M | -47 kg | Aps. kat.

Kumite | 2010 | M | -52 kg | Aps. kat.

Kumite | 2010 | M | +52 kg | Aps. kat.

Kumite | 2011 | M | -35 kg | Aps. kat.

Kumite | 2011 | M | -40 kg | Aps. kat.

Kumite | 2011 | M | -45 kg | Aps. kat.

Kumite | 2011 | M | -50 kg | Aps. kat.

Kumite | 2011 | M | +50 kg | Aps. kat.

Kumite | 2012 | M | -30 kg | Aps. kat.

Kumite | 2012 | M | -35 kg | Aps. kat.

Kumite | 2012 | M | -40 kg | Aps. kat.

Kumite | 2012 | M | -45 kg | Aps. kat.

Kumite | 2012 | M | +45 kg | Aps. kat.

Kumite | 2013 | M | -35 kg | Aps. kat.

Kumite | 2013 | M | +35 kg | Aps. kat.

Kumite | 2014 | M | -30 kg | Aps. kat.

Kumite | 2014 | M | +30 kg | Aps. kat.

Kumite | 2015 i mlađi | M | -25 kg | Aps. kat.

Kumite | 2015 i mlađi | M | +25 kg | Aps. kat.

Kumite | U21 (Ž) | Ž | -55 kg | Aps. kat.

Kumite | U21 (Ž) | Ž | -68 kg | Aps. kat.

Kumite | U21 (Ž) | Ž | +68 kg | Aps. kat.

Kumite | 16/17 juniorke | Ž | -48 kg | Aps. kat.

Kumite | 16/17 juniorke | Ž | -53 kg | Aps. kat.

Kumite | 16/17 juniorke | Ž | -59 kg | Aps. kat.

Kumite | 16/17 juniorke | Ž | +59 kg | Aps. kat.

Kumite | 14/15 kadetkinje | Ž | -47 kg | Aps. kat.

Kumite | 14/15 kadetkinje | Ž | -54 kg | Aps. kat.

Kumite | 14/15 kadetkinje | Ž | +54 kg | Aps. kat.

Kumite | 2009 | Ž | -39 kg | Aps. kat.

Kumite | 2009 | Ž | -44 kg | Aps. kat.

Kumite | 2009 | Ž | -49 kg | Aps. kat.

Kumite | 2009 | Ž | -54 kg | Aps. kat.

Kumite | 2009 | Ž | +54 kg | Aps. kat.

Kumite | B klasa - kumite, početnici | Ž | Aps. kat.

Kumite | 2010 | Ž | -35 kg | Aps. kat.

Kumite | 2010 | Ž | -40 kg | Aps. kat.

Kumite | 2010 | Ž | -45 kg | Aps. kat.

Kumite | 2010 | Ž | -50 kg | Aps. kat.

Kumite | 2010 | Ž | +50 kg | Aps. kat.

Kumite | 2011 | Ž | -32 kg | Aps. kat.

Kumite | 2011 | Ž | -36 kg | Aps. kat.

Kumite | 2011 | Ž | -40 kg | Aps. kat.

Kumite | 2011 | Ž | -44 kg | Aps. kat.

Kumite | 2011 | Ž | +44 kg | Aps. kat.

Kumite | 2012 | Ž | -30 kg | Aps. kat.

Kumite | 2012 | Ž | -34 kg | Aps. kat.

Kumite | 2012 | Ž | -37 kg | Aps. kat.

Kumite | 2012 | Ž | -40 kg | Aps. kat.

Kumite | 2012 | Ž | +40 kg | Aps. kat.

Kumite | 2013 | Ž | -34 kg | Aps. kat.

Kumite | 2013 | Ž | +34 kg | Aps. kat.

Kumite | 2014 | Ž | -28 kg | Aps. kat.

Kumite | 2014 | Ž | +28 kg | Aps. kat.

Kumite | 2015 i mlađe | Ž | -25 kg | Aps. kat.

Kumite | 2015 i mlađe | Ž | +25 kg | Aps. kat.

Kontakt osobe

Željko Vukićević

zeljkovukicevickolasin@gmail.com

0038268733123


Hoteli

Bilten


Kotizacija

Pojedinačno: 13 €

Ekipno: 15 €

Generalni poredak

Klub Zlatne Srebrne Bronzane
Karate klub "Iskra" 15 9 19
KK POTOCI 15 6 8
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" 14 6 8
Karate klub Omladinac 14 3 13
Gorstak 13 11 15
Karate klub Zeta 7 8 7
Karate Club Rei 5 5 3
Karate klub Bar 5 4 5
Karate Klub Fokus Niksic 5 4 3
Karate klub Sampion Niksic 5 2 6
Karate klub Buducnost 4 4 2
Karate klub "Vukovi" 4 0 2
Karate klub Jedinstvo 3 10 13
Onogost 3 7 8
Karate klub Kondor 3 5 10
Omladinski karate klub Mawashi 2015 3 4 6
Karate klub "RIS" 3 2 8
Karate klub "PANTER" 2 8 9
Karate klub SEIKEN 2 3 7
Karate Klub "Kotor" 2 0 5
Karate club Champion-Ulcinj 2 0 0
KARATE KLUB "JION" 1 5 5
Karate klub "Karate akademija TN" 1 4 9
Karate klub Junior 1 1 8
Omladinski karate klub Mawashi 1 1 1
Karare klub ''RIS21 '' Budva 0 7 2
Karate Klub Bijela 0 5 4
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav 0 0 5
Karate Klub "Podgorica" 0 0 4
Ljubišnja 0 0 1
Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić 0 0 1

Kate - Pojedinačno

Kate | OSI - Kadeti, juniori | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005330 Ilija Kovačević Karate klub "Iskra"

Kate | 2008 (svi pojasevi) | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000751 Saša Petrić Karate klub "Iskra"
2. MNE000039 Luka Klačar KK POTOCI

Kate | 2016 A nivo | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005100 Anja Đuričić Karate klub "Karate akademija TN"
2. MNE005491 Milica Kovačević Karate klub Zeta
3. MNE006466 Miljana Bulatovic Karate klub "PANTER"
3. MNE006467 Dunja Mirkovic Karate klub "PANTER"

Kate | 2016 i mlađe I nivo (Taikyoku) | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005354 Anđelija Vukanović Karate klub Bar
2. MNE005491 Milica Kovačević Karate klub Zeta
3. MNE003755 Anamarija Janković Karate Club Rei
3. MNE005503 Anja Mijović Karate Klub "Podgorica"

Kate | 2016 A nivo | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004878 Viktor Vukmarković Karate klub Bar
2. MNE004564 Vladimir Konatar Karate klub Jedinstvo
3. MNE005448 Bogdan Radulović Karate klub "Iskra"
3. MNE005320 Đorđe Burić Karate klub "Iskra"

Kate | 2016 i mlađi I nivo (Taikyoku) | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004901 Abdullah Balić Karate klub Jedinstvo
2. MNE004564 Vladimir Konatar Karate klub Jedinstvo
3. MNE005245 Mihailo Klačar KK POTOCI
3. MNE005422 Ognjen Pićurić Karate klub SEIKEN

Kate | 2013 A nivo | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004181 Petra Kovačević Karate klub SEIKEN
2. MNE003795 Naira Pelinku KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE005512 Nikolina Femić Karate klub "Iskra"
3. MNE004191 Kristina Đokić Karate klub Junior

Kate | 2013 A nivo | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001614 Jakov Cupara KK POTOCI
2. MNE003706 Boris Perović KK POTOCI
3. MNE004056 Luka Bulatović Karate klub "Iskra"
3. MNE004563 Bogdan Konatar Karate klub Jedinstvo

Kate | 2013 II nivo | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004852 Kalina Sjekloća Karate klub Bar
2. MNE004900 Aiša Balić Karate klub Jedinstvo
3. MNE005409 Ana Spahić Karate klub SEIKEN
3. MNE005236 Jana GAZDIĆ KK POTOCI

Kate | 2013 II nivo | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003706 Boris Perović KK POTOCI
2. MNE003949 Boris Vujanović KK POTOCI
3. MNE005157 Pavle Vuković Karate klub Zeta
3. MNE003909 Neven Maraš Karate klub Kondor

Kate | 2013 I nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005492 Sara Tomanović Karate klub Zeta
2. MNE005115 Jelena Radulović Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE003795 Naira Pelinku KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE005645 Emina Prekić Karate klub "RIS"

Kate | 2013 I nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004563 Bogdan Konatar Karate klub Jedinstvo
2. MNE005206 Marko Ilicic Karate klub Buducnost
3. MNE005120 Luka Đukanović Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE005526 Pavle Minić Karate klub Junior

Kate | 2014 I nivo (Taikyoku) | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005159 Stefan Kovačević Karate klub Zeta
2. MNE005141 Vuk Nedović Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE005364 Hamza Hadžiburić Karate klub Bar
3. MNE005142 Aleks Kaluđerović Karate klub Zeta

Kate | 2014 I nivo (Taikyoku) | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005154 Mija Ajković Karate klub Zeta
2. MNE005486 Darija Knežević Karate klub Zeta
3. MNE005497 Tijana Popović Karate klub Zeta
3. MNE006438 Ljubica Tomašević Karate klub "Karate akademija TN"

Kate | 2014 II nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003948 Vid Beljkaš KK POTOCI
2. MNE005159 Stefan Kovačević Karate klub Zeta
3. MNE004899 Ahmed Balić Karate klub Jedinstvo
3. MNE004565 Filip Radojević Karate klub Jedinstvo

Kate | 2014 II nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005154 Mija Ajković Karate klub Zeta
2. MNE005246 Nikolija BRAŠNJO KK POTOCI
3. MNE006438 Ljubica Tomašević Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE005136 Rijana Canović Karate klub "Karate akademija TN"

Kate | 2011 II nivo | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000049 Nataša Šubarić KK POTOCI
2. MNE001942 Melina Međedović Karate klub Bar
3. MNE003697 Martina Bošković KK POTOCI
3. MNE004036 Nija Rovčanin Karate klub Jedinstvo

Kate | 2011 II nivo | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000442 Amar Čobović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE005152 Matija Ajković Karate klub Zeta
3. MNE003715 Nemanja Šaranović Karate klub Junior
3. MNE003098 Vito cerovic Karate klub "PANTER"

Kate | 2011 I nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005298 Sara Lopičić Karate klub "Iskra"
2. MNE003798 Emira Gjonoviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE004176 Milica Djuranovic Karate Klub "Podgorica"
3. MNE005334 Nikoleta Đurović Karate klub "Iskra"

Kate | 2011 I nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001810 Edonis Kraja KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE005177 Niksa Nikitovic Karate klub "PANTER"
3. MNE005099 Anđelo Seneš Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE001751 Memin Gurzaković Karate Club Rei

Kate | 2015 II nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005378 Staša Kosović Karate klub Bar
2. MNE005116 Ksenija Radović Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE005638 Čuturić Ilda Karate klub "RIS"
3. MNE005554 LORENA MADŽAROVIĆ Karate klub Kondor

Kate | 2015 A nivo | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005143 Anja Maraš Karate klub Zeta
2. MNE005638 Čuturić Ilda Karate klub "RIS"
3. MNE005521 Klara Popović Karate klub Junior
3. MNE006453 Božana Đergić Karate klub Kondor

Kate | 16-17 juniori | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000751 Saša Petrić Karate klub "Iskra"
2. MNE000973 Armin Gurzaković Karate Club Rei

Kate | 14-15 kadetkinje | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000108 Viktorija Raičević Karate klub "Iskra"
2. MNE000874 Vasilisa Miranović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000515 Yllëza Rama KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000950 Stefani Selimović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2008 (svi pojasevi) | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000108 Viktorija Raičević Karate klub "Iskra"
2. MNE000950 Stefani Selimović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000874 Vasilisa Miranović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE005545 IVANA ŽIVKOVIĆ Karate klub Kondor

Kate | 16-17 juniorke | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001221 Danica Radovanović Karate klub Buducnost
2. MNE000515 Yllëza Rama KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 14-15 kadeti | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000751 Saša Petrić Karate klub "Iskra"
2. MNE000973 Armin Gurzaković Karate Club Rei
3. MNE001157 MIlorad Lutovac Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Kate | 2012 II nivo | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000442 Amar Čobović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE006147 Lazar Janković Karate klub SEIKEN
3. MNE003910 Ognjen Maraš Karate klub Kondor
3. MNE000716 Branko Zenović Karate klub SEIKEN

Kate | 2012 I nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005184 Vuk Zecevic Karate klub "PANTER"
2. MNE005733 Miloš Mićović Karate klub "Iskra"
3. MNE001810 Edonis Kraja KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE004448 Kosta Jovanovic Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kate | 2012 A nivo | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001818 Tarik Nikezić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE003813 MAKSIM VUCELJIC Karate klub "PANTER"
3. MNE004548 Lazar Ivanovic Karate klub "PANTER"
3. MNE005243 Miloš Popadić KK POTOCI

Kate | 2014 A nivo | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003948 Vid Beljkaš KK POTOCI
2. MNE003916 Milovan Jankovic Gorstak
3. MNE004565 Filip Radojević Karate klub Jedinstvo
3. MNE004088 Viktor Dukić Karate klub Bar

Kate | 2011 A nivo | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000281 Dušan Borović KK POTOCI
2. MNE004548 Lazar Ivanovic Karate klub "PANTER"
3. MNE003698 Imar Krajina KK POTOCI
3. MNE001818 Tarik Nikezić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2015 II nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005203 Luka Ilincic Karate klub Buducnost
2. MNE005806 Nikola Lav Jokić Karare klub ''RIS21 '' Budva
3. MNE005094 Adam Gjorgjievski Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE005117 Leis Pirović Karate klub "Karate akademija TN"

Kate | 2012 I nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE006439 Dunja Roganović Karate klub "Iskra"
2. MNE005502 Ana Obradović Karate klub "Iskra"
3. MNE005519 Anja Đurović Karate klub Junior
3. MNE001719 Nina Radevic Karate Klub "Podgorica"

Kate | 2015 I nivo (Taikyoku) | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004292 Masa Scepanovic Gorstak
2. MNE005143 Anja Maraš Karate klub Zeta
3. MNE003754 Melina Gurzakovic Karate Club Rei
3. MNE005116 Ksenija Radović Karate klub "Karate akademija TN"

Kate | 2009 A nivo | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000039 Luka Klačar KK POTOCI
2. MNE001065 MATIJA BOLJEVIĆ Karate klub Kondor

Kate | 2010 A nivo | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000281 Dušan Borović KK POTOCI
2. MNE001926 Drazen Sutovic Karate klub Buducnost

Kate | 2010 II nivo | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001621 Vuk Đurović KK POTOCI
2. MNE001926 Drazen Sutovic Karate klub Buducnost

Kate | 2009 II nivo | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004053 Nina Pešić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE003899 Elizabeta Capenko Karate klub Bar
3. MNE001152 Marijana Marković Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav
3. MNE004776 Nikolina Marković Karate klub "Iskra"

Kate | 2015 I nivo (Taikyoku) | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE006413 Matija Maraš Karate klub Zeta
2. MNE005117 Leis Pirović Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE005359 Edis Adrović Karate klub Bar
3. MNE005806 Nikola Lav Jokić Karare klub ''RIS21 '' Budva

Kate | 2015 A nivo | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005203 Luka Ilincic Karate klub Buducnost
2. MNE005230 Filip Bulatovic Karate klub "PANTER"
3. MNE006413 Matija Maraš Karate klub Zeta

Kate | 2009 I nivo | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000569 Katarina Janković KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE004037 Rebeka Rovčanin Karate klub Jedinstvo
3. MNE006486 Jovana Bajić Karate klub "Iskra"
3. MNE004042 Tijana Vučetić Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Kate | 2009 II nivo | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001612 FILIP JOVIĆ KK POTOCI
2. MNE000897 Mustafa Adzemović Karate Club Rei

Kate | 2009 I nivo | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000897 Mustafa Adzemović Karate Club Rei
2. MNE001612 FILIP JOVIĆ KK POTOCI
3. MNE001711 Ilija Mijovic Karate Klub "Podgorica"

Kate | 2011 A nivo | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000322 Matea Leovac KK POTOCI
2. MNE000205 Visnja Bulatovic Karate klub "PANTER"
3. MNE000049 Nataša Šubarić KK POTOCI
3. MNE001879 Petra Blagojevic Karate klub Jedinstvo

Kate | 2010 I nivo | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000478 Agnesa Kollari KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE004453 Ksenija Radenkovic Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE001668 Zora Jakovljević Karate klub Bar
3. MNE006473 Meryem Demirović Karate klub "Karate akademija TN"

Kate | 2010 I nivo | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001399 Dragan Bjekovic Omladinski karate klub Mawashi 2015
2. MNE005524 Luka Minić Karate klub Junior
3. MNE004449 Andrija Stojanovic Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE006476 Jovan Miladinović Karate klub Jedinstvo

Kate | 2014 A nivo | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003722 Stefani Đuković Karate klub Bar
2. MNE003893 Mia Bulatović Karate klub Bar
3. MNE003724 Lorena Pajović Karate klub Junior
3. MNE003725 Milica Đurović Karate klub Junior

Kate | 2012 II nivo | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003795 Naira Pelinku KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE005239 Marija ZINDOVIĆ KK POTOCI
3. MNE001618 Nina Đurović KK POTOCI
3. MNE006468 Dunja GRUJIČIĆ KK POTOCI

Kate | 2010 A nivo | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000279 Neda Beljkaš KK POTOCI
2. MNE004302 Aleksandra Visnjic Gorstak
3. MNE000478 Agnesa Kollari KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE003914 Vesna Anđušić Karate klub Kondor

Kate | 2010 II nivo | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003798 Emira Gjonoviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE004053 Nina Pešić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE004538 Anja Bulatovic Karate klub "PANTER"
3. MNE003330 Lana Lalević Karate klub Jedinstvo

Kate | 2012 A nivo | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001936 Lana Prelević Karate klub "Iskra"
2. MNE003716 Srna Obradović Karate klub Bar
3. MNE004195 Lara Savovi' Karate klub Junior
3. MNE001940 Staša Petranović Karate klub Bar

Kate | 2009 A nivo | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000279 Neda Beljkaš KK POTOCI
2. MNE000226 Leonora Vujovic Karate klub "PANTER"
3. MNE000569 Katarina Janković KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate - Ekipno

Kate | U21 (M) EKIPNO | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate Club Rei MNE000894 Agim Baftijari
MNE000901 Ermir Kurtović
MNE003992 Hamza Čobić

Kate | 2013 - 2014 EKIPNO | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KK POTOCI MNE001614 Jakov Cupara
MNE003706 Boris Perović
MNE003948 Vid Beljkaš
2. Karate klub Zeta MNE005142 Aleks Kaluđerović
MNE005159 Stefan Kovačević
MNE005163 Vasilije Rajović
3. Karate klub Jedinstvo MNE004565 Filip Radojević
MNE004563 Bogdan Konatar
MNE004899 Ahmed Balić
3. Karate klub "PANTER" MNE005165 Agron Ujkaj
MNE005892 Lazar Dragas
MNE006415 Slobodan Fustic

Kate | 2009 - 2010 EKIPNO | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate Club Rei MNE000893 Ejub Djokovć
MNE000896 Edon Emsha
MNE000897 Mustafa Adzemović
2. Karate klub "PANTER" MNE000089 Maksim Veskovic
MNE004577 Marko Sekularac
MNE005180 Sreten Vlaovic

Kate | 2015 i mlađe EKIPNO | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Zeta MNE005143 Anja Maraš
MNE005491 Milica Kovačević
MNE005488 Jana Maraš
2. Karate Club Rei MNE003755 Anamarija Janković
MNE003754 Melina Gurzakovic
MNE005311 Maisa Duraković
3. Karate klub "PANTER" MNE006467 Dunja Mirkovic
MNE006465 Masa Šestovic
MNE006466 Miljana Bulatovic
3. Karate klub "Iskra" MNE004809 Simona Pejović
MNE005461 Nađa Rovčanin
MNE006446 Iskra Žarić

Kate | 2015 i mlađi EKIPNO | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub "PANTER" MNE005169 Blagoje Lalevic
MNE005173 Djordje Bulatovic
MNE005230 Filip Bulatovic
2. Karate klub Jedinstvo MNE004564 Vladimir Konatar
MNE004901 Abdullah Balić
MNE006477 Hamed Idrizović

Kate | 2011 - 2012 EKIPNO | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000442 Amar Čobović
MNE001810 Edonis Kraja
MNE001818 Tarik Nikezić
2. Karate klub "PANTER" MNE003813 MAKSIM VUCELJIC
MNE004548 Lazar Ivanovic
MNE005184 Vuk Zecevic
3. Karate klub SEIKEN MNE000716 Branko Zenović
MNE001778 Bogdan Boljević
MNE006147 Lazar Janković

Kate | 2011 - 2012 EKIPNO | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KK POTOCI MNE000049 Nataša Šubarić
MNE000322 Matea Leovac
MNE001618 Nina Đurović
2. Karate klub Jedinstvo MNE001879 Petra Blagojevic
MNE004040 Teodora Drašković
MNE004036 Nija Rovčanin
3. Karate klub "PANTER" MNE000234 Sara Zivkovic
MNE005179 Sofija Sekularac
MNE005255 Masa Barac

Kate | 2013 - 2014 EKIPNO | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Junior MNE003725 Milica Đurović
MNE003724 Lorena Pajović
MNE004191 Kristina Đokić
2. Karate klub Jedinstvo MNE004900 Aiša Balić
MNE006480 Maša Balazo
MNE006479 Amra Čindrak
3. KARATE KLUB "JION" MNE004023 Nađa Vučeljić
MNE004542 Ksenija Bojanić
MNE005951 Anđela Bijelić
3. Karate klub Zeta MNE005154 Mija Ajković
MNE005497 Tijana Popović
MNE005486 Darija Knežević
MNE005492 Sara Tomanović

Kate | Kadetkinje-Juniorke EKIPNO | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000874 Vasilisa Miranović
MNE000950 Stefani Selimović
MNE000515 Yllëza Rama
2. Karate klub Jedinstvo MNE001108 Sara Pjevović
MNE001111 Asja Mulalić
MNE004037 Rebeka Rovčanin
3. Karate klub "PANTER" MNE000226 Leonora Vujovic
MNE005939 Hana Globarevic
MNE006414 Lara Bajceta

Kumite - Pojedinačno

Kumite | 16/17 juniori | M | -55 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000514 Arian Bejta KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | 16/17 juniori | M | -61 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000514 Arian Bejta KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | 2010 | M | -37 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000728 Slobodan Boljević Karate klub SEIKEN
2. MNE003325 Duško Sošić Karate klub Jedinstvo
3. MNE001399 Dragan Bjekovic Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE000033 Vladimir Raičević Karate klub "Iskra"

Kumite | 2010 | M | -42 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000881 Milos Gagovic Karate klub Sampion Niksic
2. MNE001066 VASILIJE STOJANOVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE005161 Vasilije Dabanović Karate klub Zeta
3. MNE000718 Mihailo Đukić Karate klub SEIKEN

Kumite | 2011 | M | -35 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001068 DAMJAN VUKČEVIĆ Karate klub Kondor
2. MNE002331 Luka Barjaktarović Karare klub ''RIS21 '' Budva
3. MNE006443 Andrija Zekovic Gorstak
3. MNE004835 Filip Matkovic Karate Klub "Kotor"

Kumite | 2013 | M | -35 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004582 Luka Bajraktarovic Karate Klub "Kotor"
2. MNE003921 Pavle Pavićević Karate klub "Iskra"
3. MNE004056 Luka Bulatović Karate klub "Iskra"
3. MNE005952 Bogić Jovetić Karate klub Sampion Niksic

Kumite | 2011 | M | -40 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001645 Veselin Skataric Karate klub Omladinac
2. MNE003047 Nemanja Dožić Gorstak
3. MNE000719 Dimitrije Đukić Karate klub SEIKEN
3. MNE003324 Bogdan Sošić Karate klub Jedinstvo

Kumite | 2011 | M | +50 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001825 Gavrilo Joličić Karate klub "Iskra"
2. MNE000512 Filip Ilincic Karate klub Omladinac
3. MNE000868 Lazar Lazovic Karate klub Buducnost
3. MNE004105 Arijan Džukljan Karate klub "RIS"

Kumite | 2011 | M | -50 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003049 Luka Djuric Gorstak
2. MNE004155 Petar Zečević Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE005013 Uroš Krulanović Onogost
3. MNE004007 Darko Šćepanović KARATE KLUB "JION"

Kumite | 2011 | M | -45 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001645 Veselin Skataric Karate klub Omladinac
2. MNE001000 Lazar Rakocevic Gorstak
3. MNE003891 Filip Radojević Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE000881 Milos Gagovic Karate klub Sampion Niksic

Kumite | 14/15 kadetkinje | Ž | -54 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000914 Viktorija Vukadinović Karate klub "Iskra"
2. MNE004457 Lana Vukcevic Karate klub Kondor
3. MNE001474 Emina Efović Karate klub Buducnost
3. MNE001059 MILENA VUKČEVIĆ Karate klub Kondor

Kumite | 2010 | M | -52 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001010 Vuk Radusinovic Karate klub Sampion Niksic
2. MNE000509 Blagota Mićunović Karare klub ''RIS21 '' Budva
3. MNE001635 Vuk Bajović Onogost
3. MNE003049 Luka Djuric Gorstak

Kumite | 2010 | M | -47 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001000 Lazar Rakocevic Gorstak
2. MNE001804 Vasilije Vuković Karate klub SEIKEN
3. MNE001105 Lazar Grujic Gorstak
3. MNE005572 Ahmed Zoronjić Karate klub Omladinac

Kumite | 2010 | M | +52 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001010 Vuk Radusinovic Karate klub Sampion Niksic
2. MNE004449 Andrija Stojanovic Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. WKF006489 Aleksa Paprica Ljubišnja
3. MNE001219 Ivan Dijanić Karate klub "Iskra"

Kumite | 2012 | Ž | -37 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003046 Katarina Vujisic Gorstak
2. MNE004020 Milena Piljević KARATE KLUB "JION"

Kumite | 2012 | M | -45 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004132 Vuk Dragojevic Karate klub Omladinac
2. MNE004896 Roman Marojević Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE005531 Lazar Micic Karate Klub "Kotor"
3. MNE004595 Pavle Spaic Karate klub Omladinac

Kumite | 2012 | M | -40 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001645 Veselin Skataric Karate klub Omladinac
2. MNE005014 Stefan Krulanović Onogost
3. MNE003047 Nemanja Dožić Gorstak
3. MNE003043 Uroš Samardžić Gorstak

Kumite | 2012 | M | +45 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000512 Filip Ilincic Karate klub Omladinac

Kumite | 2012 | M | -30 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005017 Vasilj Popovic Onogost
2. MNE004289 Balsa Scepanovic Gorstak
3. MNE006471 Marko Kecojević Omladinski karate klub Mawashi
3. MNE004050 Mihailo Mašulović Karate klub Sampion Niksic

Kumite | 2012 | M | -35 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004184 Luka Bulatović Omladinski karate klub Mawashi
2. MNE004008 David Knežević KARATE KLUB "JION"
3. MNE005991 Viktor Raičević Karate klub "Iskra"
3. MNE005017 Vasilj Popovic Onogost

Kumite | 2012 | Ž | -30 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE002871 IVA VUKČEVIĆ Karate klub Kondor
2. MNE004665 Ena Popovic Karate Klub Bijela
3. MNE003920 Martina Todorović Karate klub "Iskra"

Kumite | 2012 | Ž | -34 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004730 VALENTINA CVIJOVIĆ Karate klub "RIS"
2. MNE006491 Lena Dragojevic Gorstak
3. MNE005452 Katarina Šuković Karate klub "Iskra"

Kumite | 2012 | Ž | -40 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001752 Mia Prelević Karate Club Rei
2. MNE003127 ANĐELKA POPOVIĆ Karate Klub Bijela

Kumite | 2012 | Ž | +40 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004782 Dunja Vratnica Karate klub "Iskra"
2. MNE004298 Sofija Jankovic Gorstak
3. MNE005576 Sofija Jovanović Karate klub Omladinac
3. MNE004058 Anđela Aranitović Karate klub "RIS"

Kumite | 2013 | Ž | +34 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001752 Mia Prelević Karate Club Rei
2. MNE004020 Milena Piljević KARATE KLUB "JION"
3. MNE004741 Vasilisa Radulovic Karate Klub "Kotor"
3. MNE005314 Darija Novković Karate klub "Vukovi"

Kumite | 2013 | M | +35 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004894 Danilo Ugren Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE004895 Petar Nikolić Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE004666 Vasilije Begovic Karate Klub Bijela
3. MNE005582 Bogdan Cirkovic Karate Klub Bijela

Kumite | 2013 | Ž | -34 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005316 Staša Petričević Karate klub "Vukovi"
2. MNE005492 Sara Tomanović Karate klub Zeta
3. MNE004299 Monika Dulovic Gorstak
3. MNE004730 VALENTINA CVIJOVIĆ Karate klub "RIS"

Kumite | 2015 i mlađi | M | +25 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005528 Aleksa Bjelanovic Karate Klub "Kotor"
2. MNE005279 Filip Petrović Karate klub "Iskra"

Kumite | 2015 i mlađi | M | -25 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005585 Duško Dačević Karate klub Omladinac
2. MNE006032 Vasilije Ostojić Karate klub Omladinac
3. MNE004313 VUK PERAZIC Karate klub Omladinac
3. MNE004286 Nikola Vlahovic Gorstak

Kumite | 2015 i mlađe | Ž | +25 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004293 Anja Vlahovic Gorstak
2. MNE004291 Ljubica Abramovic Gorstak
3. MNE005579 Sofija Osmajić Karate klub Omladinac
3. MNE006305 Staša Radinović Karate klub Omladinac

Kumite | 2015 i mlađe | Ž | -25 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005586 Ksenija Cicmil Karate klub Omladinac
2. MNE003754 Melina Gurzakovic Karate Club Rei
3. MNE004292 Masa Scepanovic Gorstak
3. MNE006253 Armina Kačar Karate klub Omladinac

Kumite | B klasa - kumite, početnici | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005282 Ivana Mitrić Karate klub "Iskra"
2. MNE000120 Nikolina Djurović Karate klub "Iskra"

Kumite | B klasa - kumite, početnici | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004774 Aleksa Roganović Karate klub "Iskra"
2. MNE000367 David Dedeić Karate klub "Iskra"
3. MNE000119 Jakša Babić Karate klub "Iskra"
3. MNE000617 Danilo Raonic Karate klub "Iskra"

Kumite | 14/15 kadetkinje | Ž | -47 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001018 Anastasija Vukotic Karate klub Sampion Niksic
2. MNE001629 Milica Samardžić Onogost
3. MNE000219 Jelena Miladinovic Karate klub Omladinac
3. MNE004779 Kristina Ćalasan Karate klub "Iskra"

Kumite | 2009 | Ž | -39 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001747 Vasilija Bijelović Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE004731 Nika Jokić Karare klub ''RIS21 '' Budva
3. MNE001019 Katarina Vukotic Karate klub Sampion Niksic

Kumite | 2010 | Ž | -40 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000796 Jovana Cetkovic Gorstak
2. MNE004302 Aleksandra Visnjic Gorstak
3. MNE000217 Petra Markovic Karate klub Omladinac
3. MNE005580 Teodora Dedić Karate klub Omladinac

Kumite | 2014 | Ž | +28 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005789 Ana Brajković Karate klub "RIS"
2. MNE005462 Nađa Vojinović Karate klub "Iskra"
3. MNE004297 Tea Jankovic Gorstak
3. MNE004777 Tijana Marković Karate klub "Iskra"

Kumite | 2009 | Ž | -44 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003136 Lara Šakotić Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE004731 Nika Jokić Karare klub ''RIS21 '' Budva
3. MNE001152 Marijana Marković Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Kumite | 2009 | Ž | -49 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001012 Jovana Vujisic Gorstak
2. MNE003053 Mina Kuzman Onogost
3. MNE004303 Tamara Visnjic Gorstak
3. MNE004301 Andrea Bojic Gorstak

Kumite | 2009 | Ž | -54 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001029 Katarina Djukic Gorstak
2. MNE003053 Mina Kuzman Onogost
3. MNE005144 Anja Šindolić Karate klub Zeta
3. MNE004019 Mia Baošić KARATE KLUB "JION"

Kumite | 2009 | Ž | +54 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001029 Katarina Djukic Gorstak
2. MNE001748 Vasilisa Čizmović Omladinski karate klub Mawashi
3. MNE003917 Ivona Vlahović Gorstak
3. MNE002330 Iva Barjaktarović Karare klub ''RIS21 '' Budva

Kumite | 2009 | M | -40 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000792 Lazar Perisic Gorstak
2. MNE004881 Aleksandar Stanišić KARATE KLUB "JION"
3. MNE000659 David Vulanović Onogost

Kumite | 2010 | Ž | -35 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003749 Dejana Blečić Karate klub Sampion Niksic
2. MNE005011 Aleksandra Damjanović Onogost

Kumite | 2010 | Ž | +50 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003917 Ivona Vlahović Gorstak
2. MNE000732 Ira Mijović Karate klub SEIKEN
3. MNE005085 Andrea Rakočević Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE005994 Jovana Radović Karate klub "Iskra"

Kumite | 2010 | Ž | -50 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004893 Ksenija Ugren Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE001113 Jovana Kuljanin Karare klub ''RIS21 '' Budva
3. MNE004906 SIMONA DAVIDOVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE005430 Irina Nikolić Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2010 | Ž | -45 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000180 Mina Boricic Karate klub Omladinac
2. MNE001019 Katarina Vukotic Karate klub Sampion Niksic
3. MNE000006 Miljana Džaković Karate klub "RIS"
3. MNE003912 Tea Maraš Karate klub Kondor

Kumite | 2009 | M | -45 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001201 Rajan Jovanović Omladinski karate klub Mawashi 2015
2. MNE001067 BALŠA VUKČEVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE000800 Mihailo Bjelic Gorstak
3. MNE000659 David Vulanović Onogost

Kumite | 2011 | Ž | +44 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005573 Ines Terzić Karate klub Omladinac
2. MNE001674 Djurdja Todorovic Karate klub Buducnost
3. MNE005589 Vedrana Misdalo Karate Klub "Kotor"
3. MNE005575 Andrijana Gojkovic Karate klub Omladinac

Kumite | 2011 | Ž | -44 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004153 Helena Peković Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE000006 Miljana Džaković Karate klub "RIS"
3. MNE005015 Teodora Perović Onogost

Kumite | 2011 | Ž | -40 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000217 Petra Markovic Karate klub Omladinac
2. MNE003127 ANĐELKA POPOVIĆ Karate Klub Bijela
3. MNE004640 Medina Talović Karate klub "RIS"
3. MNE004300 Tasa Scepanovic Gorstak

Kumite | 2011 | Ž | -32 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004040 Teodora Drašković Karate klub Jedinstvo
2. MNE004665 Ena Popovic Karate Klub Bijela
3. MNE001879 Petra Blagojevic Karate klub Jedinstvo
3. MNE004016 Marija Lješković KARATE KLUB "JION"

Kumite | 14/15 kadeti | M | -70 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001161 Lazar Djurčević Karate klub "Vukovi"
2. MNE000998 Stefan Vujisic Gorstak
3. MNE003643 Jakša Kalezić Karate klub SEIKEN

Kumite | 2011 | Ž | -36 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003826 Anastasija ANDJELIC Karate klub Omladinac
2. MNE003749 Dejana Blečić Karate klub Sampion Niksic
3. MNE004036 Nija Rovčanin Karate klub Jedinstvo
3. MNE005015 Teodora Perović Onogost

Kumite | 2014 | Ž | -28 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004542 Ksenija Bojanić KARATE KLUB "JION"
2. MNE005577 Itana Grbović Karate klub Omladinac
3. MNE004023 Nađa Vučeljić KARATE KLUB "JION"
3. MNE004052 Jovana Blečić Karate klub Sampion Niksic

Kumite | 14/15 kadeti | M | -63 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000859 Niksa Zejak Karate klub "Iskra"
2. MNE000998 Stefan Vujisic Gorstak
3. MNE000594 Milan Zajović Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić

Kumite | 16/17 juniori | M | -76 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE002970 Lado Vuković Gorstak

Kumite | 14/15 kadeti | M | -57 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000877 Vuk Vučinić Karate klub "Iskra"
2. MNE000786 Justin Marojević Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE005317 Vasilije Vujacic Karate klub "Vukovi"
3. MNE000199 Jusuf Saljiu Karate klub Omladinac

Kumite | 14/15 kadeti | M | -52 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000199 Jusuf Saljiu Karate klub Omladinac
2. MNE000880 Branko Lazović Karate klub "Iskra"
3. MNE005849 Uros Dragas Karate Klub Bijela
3. MNE001157 MIlorad Lutovac Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Kumite | 2009 | M | -50 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000791 Ratko Grujic Gorstak
2. MNE000509 Blagota Mićunović Karare klub ''RIS21 '' Budva
3. MNE000659 David Vulanović Onogost
3. MNE001706 LAZAR GARDAŠEVIĆ Karate Klub Bijela

Kumite | U21 (Ž) | Ž | -68 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000154 Leona Markic Karate club Champion-Ulcinj

Kumite | U21 (Ž) | Ž | -55 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000160 Fahreta Elezovic Karate club Champion-Ulcinj

Kumite | 16/17 juniorke | Ž | +59 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000548 Sofija Dedijer Onogost
2. MNE000120 Nikolina Djurović Karate klub "Iskra"

Kumite | 16/17 juniorke | Ž | -59 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001191 Jovana Ćalić Omladinski karate klub Mawashi 2015
2. MNE000548 Sofija Dedijer Onogost

Kumite | 16/17 juniorke | Ž | -53 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001221 Danica Radovanović Karate klub Buducnost
2. MNE000548 Sofija Dedijer Onogost

Kumite | U21 (M) | M | -67 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001150 Matija Tanović Onogost

Kumite | 2009 | M | +55 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001082 RADOMIR MADŽAROVIĆ Karate klub Kondor
2. MNE003328 Vladimir Nedović Karate klub Jedinstvo
3. MNE001107 Andrej Ristić Karate klub Jedinstvo
3. MNE003764 Luka Vujović Karate klub "Iskra"

Kumite | 2014 | M | -30 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004481 Filip Sakovic Karate klub Omladinac
2. MNE004555 Petar Mikulic Karate Klub Bijela
3. MNE003039 Marko Rakočević Gorstak
3. MNE006040 Petar Radinović Karate klub Omladinac

Kumite | 2014 | M | +30 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004312 JAKSA MARINOVIC Karate klub Omladinac
2. MNE005501 Viktor Jovović KARATE KLUB "JION"
3. MNE005339 Matija Radović Karate klub Sampion Niksic
3. MNE004738 Karlo Kovacic Karate Klub "Kotor"

Kumite | 14/15 kadetkinje | Ž | +54 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000248 Jovana Kotlaja Karate klub "RIS"
2. MNE004139 Nevena Maraš Karate klub Kondor
3. MNE001183 Nikolina Golović Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | 14/15 kadeti | M | +70 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001161 Lazar Djurčević Karate klub "Vukovi"
2. MNE001179 Vaso Abramović Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE001203 Uroš Čalić Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE001202 Vuk Lučić Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | 2009 | M | -55 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004109 Vuk ŠKATARIĆ Karate klub "Vukovi"
2. MNE001197 Demir Pivić Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE001065 MATIJA BOLJEVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE005635 Aleksandar Krvavac Karate klub "RIS"

Kumite | 16/17 juniorke | Ž | -48 kg | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000515 Yllëza Rama KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite - Ekipno

Kate - Pojedinačno

Kate - Ekipno

Kumite - Pojedinačno

Kumite - Ekipno

Ukupno prijava / klubovi / države: 677 / 31 / 2 Ispis

Prijavljeni klubovi

Prijavljeni takmičari

Kate | 2016 i mlađi I nivo (Taikyoku) | M | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Vladimir Konatar
6 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Abdullah Balić
6 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Mihailo Klačar
6 god
Bijeli pojas
KK POTOCI

Ognjen Pićurić
6 god
Bijeli pojas
Karate klub SEIKEN

Pavle Žorić
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Vojin Jovićević
6 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Kate | 2016 i mlađe I nivo (Taikyoku) | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 8
Anamarija Janković
6 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Anja Mijović
6 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Anja Đuričić
6 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Milica Kovačević
6 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Anđelija Vukanović
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Jana Medenica
6 god
Bijeli pojas
Gorstak

Masa Šestovic
5 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Iva Brajović
6 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Kate | 2016 A nivo | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Vladimir Konatar
6 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Viktor Vukmarković
6 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Mihailo Klačar
6 god
Bijeli pojas
KK POTOCI

Đorđe Burić
6 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Bogdan Radulović
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | 2016 A nivo | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Anja Đuričić
6 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Milica Kovačević
6 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Dunja Mirkovic
5 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Miljana Bulatovic
5 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Kate | 2015 I nivo (Taikyoku) | M | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 16
Nikola Vlahovic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Adam Gjorgjievski
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Emin Vodopić
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Petar Pavličić
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Isak Ganjola
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Uroš Mirković
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

David Maksimović
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Leis Pirović
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Matija Zeković
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Edis Adrović
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Erol Škrielj
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Nikola Lav Jokić
7 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Matija Maraš
7 god
Žuti pojas
Karate klub Zeta

Ognjen Ostojic
7 god
Oranž pojas
Gorstak

Hamed Idrizović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Jovan Kascelan
7 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Kate | 2015 I nivo (Taikyoku) | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 16
Melina Gurzakovic
7 god
Oranž pojas
Karate Club Rei

Milica Vasiljević
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Masa Scepanovic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Maisa Duraković
7 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Anja Đuričić
6 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Matea Kokotović
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Nađa Aranitović
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Una Rakočević
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Ksenija Radović
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Anja Maraš
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Jana Maraš
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Una Krgović
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Maša Todorović
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Nađa Rovčanin
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Doroteja Zvizdojević
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Iskra Žarić
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | 2015 II nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 9
Adam Gjorgjievski
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Emin Vodopić
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Petar Pavličić
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Uroš Mirković
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Leis Pirović
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Luka Ilincic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Filip Bulatovic
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Andrija Opančina
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Nikola Lav Jokić
7 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Kate | 2015 II nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 8
Simona Pejović
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Čuturić Ilda
7 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

Nađa Aranitović
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Ksenija Radović
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Anastasija Kamaljevic
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Staša Kosović
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

LORENA MADŽAROVIĆ
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Vasilisa Prelević
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | 2015 A nivo | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Luka Drobnjak
7 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Luka Ilincic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Filip Bulatovic
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Matija Maraš
7 god
Žuti pojas
Karate klub Zeta

Teodor Radusinović
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kate | 2015 A nivo | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Čuturić Ilda
7 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

Anja Maraš
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Klara Popović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

LORENA MADŽAROVIĆ
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Božana Đergić
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kate | 2014 I nivo (Taikyoku) | M | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 17
Darian Škrielj
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Jovan Šipčić
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Andrija Adamović
9 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Damir Prekić
8 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

Vasilije Ilić
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Vuk Nedović
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Pavle Marković
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Filip Pešterac
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Aleks Kaluđerović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Stefan Kovačević
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Hamza Hadžiburić
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Petar Govedarica
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Nikola Lav Jokić
7 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Slobodan Fustic
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Imran Kurpejović
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Danilo Bošković
8 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Pavle Kascelan
8 god
Oranž pojas
Karate Klub "Kotor"

Kate | 2014 I nivo (Taikyoku) | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 19
Maja Bulatovic
8 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Anika Krkotić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Čuturić Ilda
7 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

Rijana Canović
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Daria Canović
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Jana Delibašić
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Sofija Bogdanović
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Mija Ajković
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Tijana Popović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Darija Knežević
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Jana Bubanja
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Zara Novalić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Anđela Bijelić
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

NINA NOVAKOVIĆ
9 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Petra Boskovic
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Ljubica Tomašević
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Iva Vukićević
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Maša Balazo
8 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Amra Čindrak
8 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Kate | 2014 II nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 10
Vid Beljkaš
8 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Dilan Agović
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Filip Radojević
8 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Uroš Rakočević
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Ahmed Balić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Agron Ujkaj
8 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Vuk Nedović
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Filip Pešterac
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Stefan Kovačević
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Nikola Lav Jokić
7 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Kate | 2014 II nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 10
Sofija Anđušić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Lena SMOLOVIĆ
8 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Nikolija BRAŠNJO
8 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Rijana Canović
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Sofija Bogdanović
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Mija Ajković
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Asija Đonbaljaj
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Anđela Đurović
8 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

JOVANA MARAŠ
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Ljubica Tomašević
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Kate | 2014 A nivo | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
Milovan Jankovic
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Vid Beljkaš
8 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Viktor Dukić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Filip Radojević
8 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

David Vukmarković
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Stefan Novaković
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kate | 2014 A nivo | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 7
Stefani Đuković
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Milica Đurović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Junior

Lorena Pajović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Junior

Anastasija Popović
8 god
Žuti pojas
Karate klub SEIKEN

Mia Bulatović
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Katarina Radonjić
8 god
Bijeli pojas
Karate klub SEIKEN

Neda Pićurić
8 god
Bijeli pojas
Karate klub SEIKEN

Kate | 2013 I nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 14
Filip Popovic
9 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Ognjen Radmanović
9 god
Žuti pojas
Gorstak

Bogdan Konatar
9 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Ahmed Međedović
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Jakša Čadjenović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Lukas Kestner
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Luka Đukanović
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Marko Ilicic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Aleksa Barac
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Uroš Laković
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Pavle Minić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Lazar Dragas
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Danilo Minić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Jovan Vujosevic
9 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Kate | 2013 I nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 14
Naira Pelinku
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Aleksandra Rakocevic
9 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Sara Mulalić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Maša Savković
9 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Sofija Peruničić
9 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

Emina Prekić
9 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

Zejneba Vodopić
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Andrea Pavličić
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Jelena Radulović
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Helena Bazović
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Dorotea Andrijašević
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Sara Tomanović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Luna Bošković
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Itana Zvizdojević
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | 2013 II nivo | M | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Boris Perović
9 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Neven Maraš
9 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Boris Vujanović
8 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Pavle Vuković
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Kate | 2013 II nivo | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Ana Spahić
9 god
Bijeli pojas
Karate klub SEIKEN

Kalina Sjekloća
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Aiša Balić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Dunja ČOGURIĆ
9 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Jana GAZDIĆ
8 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Kate | 2013 A nivo | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Jakov Cupara
10 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Boris Perović
9 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Luka Bulatović
9 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Bogdan Konatar
9 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Kate | 2013 A nivo | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Naira Pelinku
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Petra Kovačević
9 god
Žuti pojas
Karate klub SEIKEN

Kristina Đokić
9 god
Zeleni pojas
Karate klub Junior

Nikolina Femić
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | 2012 I nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 12
Edonis Kraja
10 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Memin Gurzaković
10 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Jovan Subaric
10 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Kosta Jovanovic
10 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

David Ujkaj
10 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Vuk Zecevic
10 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Miloš Popadić
10 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Haris Fetić
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Luka Maksimović
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Vlado Lopičić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Miloš Mićović
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Danilo Vucinic
10 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Kate | 2012 I nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 14
Nina Radevic
10 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Iva Bulatovic
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Enisa Bracić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Emani Radončić
10 god
Oranž pojas
Karate klub Junior

Daria Korać
10 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Ana Obradović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Merjem Čekić
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Lena Tomović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Kristina Đurović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Anja Đurović
10 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Jana Pekovic
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Dunja Roganović
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Noora Demirović
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Hristina Rutović
11 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Kate | 2012 II nivo | M | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 7
Amar Čobović
10 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Branko Zenović
11 god
Braon pojas
Karate klub SEIKEN

Đorđe Jakovljević
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Bogdan Grupković
11 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Ognjen Maraš
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Lazar Janković
10 god
Bijeli pojas
Karate klub SEIKEN

Luka Bulatovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Kate | 2012 II nivo | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 7
Nina Đurović
10 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Kristina Anakijevska
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Naira Pelinku
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Marija ZINDOVIĆ
10 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Sofija Peruničić
9 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

Emina Prekić
9 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

Dunja GRUJIČIĆ
10 god
Bijeli pojas
KK POTOCI

Kate | 2012 A nivo | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Tarik Nikezić
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

MAKSIM VUCELJIC
10 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Ognjen Maraš
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Lazar Ivanovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Miloš Popadić
10 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Kate | 2012 A nivo | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 9
Zerina Ličina
11 god
Braon pojas
Karate klub Jedinstvo

Staša Petranović
10 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Lana Prelević
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Srna Obradović
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Lara Savovi'
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Junior

Isidora Boljevic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

SARA LUKAČEVIĆ
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

MILICA VUKČEVIĆ
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

DANIJELA ĐJERGIĆ
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kate | 2011 I nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Edonis Kraja
10 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Memin Gurzaković
10 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Radivoje Vučeljić
11 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "JION"

Niksa Nikitovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Anđelo Seneš
11 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Kate | 2011 I nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 10
Aleksandra Ćetković
11 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Emira Gjonoviq
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Sara Mugosa
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Junior

Milica Djuranovic
12 god
Žuti pojas
Karate Klub "Podgorica"

Jovanović Kristina
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Masa Barac
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Sara Lopičić
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Nikoleta Đurović
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

BOŽANA AJKOVIĆ
12 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Lara Djuretić
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kate | 2011 II nivo | M | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Amar Čobović
10 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Vito cerovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Nemanja Šaranović
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Junior

Matija Ajković
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Kate | 2011 II nivo | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Nataša Šubarić
11 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Melina Međedović
11 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Maša Čelebić
11 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Martina Bošković
12 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Nija Rovčanin
12 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Kate | 2011 A nivo | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Dušan Borović
11 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Tarik Nikezić
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Imar Krajina
10 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Lazar Ivanovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Kate | 2011 A nivo | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Nataša Šubarić
11 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Visnja Bulatovic
12 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Matea Leovac
11 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Nađa Knežević
11 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Petra Blagojevic
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Jedinstvo

Kate | 2010 I nivo | M | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Dragan Bjekovic
12 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Andrija Stojanovic
12 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Luka Minić
12 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Jovan Miladinović
12 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Kate | 2010 I nivo | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Agnesa Kollari
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Zora Jakovljević
12 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Ksenija Radenkovic
12 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Jovana Vucinic
12 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Meryem Demirović
12 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Kate | 2010 II nivo | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 2
Vuk Đurović
12 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Drazen Sutovic
13 god
Zeleni pojas
Karate klub Buducnost

Kate | 2010 II nivo | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 6
Lana Lalević
12 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Emira Gjonoviq
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Vesna Anđušić
12 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Nina Pešić
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Anja Bulatovic
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

JANA RADOVIĆ
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kate | 2010 A nivo | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Dušan Borović
11 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Vuk Đurović
12 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Drazen Sutovic
13 god
Zeleni pojas
Karate klub Buducnost

Aleksa Đurović
12 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Kate | 2010 A nivo | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Neda Beljkaš
12 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Agnesa Kollari
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Vesna Anđušić
12 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Aleksandra Visnjic
12 god
Žuti pojas
Gorstak

Kate | 2009 I nivo | M | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Mustafa Adzemović
13 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

FILIP JOVIĆ
13 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Ilija Mijovic
13 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Kate | 2009 I nivo | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Katarina Janković
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Rebeka Rovčanin
13 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Tijana Vučetić
13 god
Žuti pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Lana Popovic
13 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Andrea Vuković
13 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Jovana Bajić
13 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | 2009 II nivo | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 2
Mustafa Adzemović
13 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

FILIP JOVIĆ
13 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Kate | 2009 II nivo | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 4
Marijana Marković
13 god
Braon pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Elizabeta Capenko
13 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Nina Pešić
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Nikolina Marković
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | 2009 A nivo | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
Luka Klačar
14 god
Braon pojas
KK POTOCI

Nikola Stanisic
13 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

MATIJA BOLJEVIĆ
13 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Kate | 2009 A nivo | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
Leonora Vujovic
13 god
Oranž pojas
Karate klub "PANTER"

Neda Beljkaš
12 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Katarina Janković
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 14-15 kadeti | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
Armin Gurzaković
14 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

MIlorad Lutovac
14 god
Braon pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Saša Petrić
14 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | 14-15 kadetkinje | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Viktorija Raičević
15 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Vasilisa Miranović
14 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Stefani Selimović
14 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Yllëza Rama
15 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Elma Basic
15 god
Plavi pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Kate | 16-17 juniori | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
Armin Gurzaković
14 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Saša Petrić
14 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | 16-17 juniorke | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
Yllëza Rama
15 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Danica Radovanović
17 god
Braon pojas
Karate klub Buducnost

Kate | U21 (M) | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 1
Ermir Kurtović
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Club Rei

Kate | 2008 (svi pojasevi) | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
Luka Klačar
14 god
Braon pojas
KK POTOCI

Nikola Stanisic
13 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Saša Petrić
14 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | 2008 (svi pojasevi) | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Viktorija Raičević
15 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Vasilisa Miranović
14 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Stefani Selimović
14 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

IVANA ŽIVKOVIĆ
14 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kumite | 2015 i mlađi | M | -25 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Nikola Vlahovic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

VUK PERAZIC
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Duško Dačević
6 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Vasilije Ostojić
6 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | 2015 i mlađi | M | +25 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
Filip Petrović
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Aleksa Bjelanovic
7 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Kumite | 2015 i mlađe | Ž | -25 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Melina Gurzakovic
7 god
Oranž pojas
Karate Club Rei

Masa Scepanovic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Ksenija Cicmil
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Armina Kačar
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | 2015 i mlađe | Ž | +25 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Ljubica Abramovic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Anja Vlahovic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Sofija Osmajić
6 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Staša Radinović
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | 2014 | M | -30 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 13
Marko Rakočević
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Danilo Mićunović
8 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Maksim Šarančić
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Filip Sakovic
8 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Vladimir Ivin
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Ognjen Bojic
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Petar Mikulic
8 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Filip Radojević
8 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Stefan Kovačević
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Andrija Čubranović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Martin Djolević
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Petar Radinović
8 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Pavle Kascelan
8 god
Oranž pojas
Karate Klub "Kotor"

Kumite | 2014 | M | +30 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
Aleksa Bojic
9 god
Žuti pojas
Gorstak

JAKSA MARINOVIC
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Karlo Kovacic
9 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Matija Radović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Viktor Jovović
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Filip Stanišić
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | 2014 | Ž | -28 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
Nađa Vučeljić
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Jovana Blečić
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Jana Jovanovic
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Ksenija Bojanić
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Itana Grbović
8 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Mia Krivokapic
7 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Kumite | 2014 | Ž | +28 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
Ana Brajković
9 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Viktorija Vujović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Tea Jankovic
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Tijana Marković
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Mija Ajković
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Nađa Vojinović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2013 | M | -35 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 10
Danilo Mićunović
8 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Borislav Scepanovic
9 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Pavle Pavićević
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Luka Bulatović
9 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Pavle Jovanovic
9 god
Žuti pojas
Gorstak

Luka Bajraktarovic
9 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Bogić Jovetić
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Maksim Ralić
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Vasilije Radusinović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Aleksa Vučetić
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | 2013 | M | +35 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 8
Uroš Samardžić
9 god
Žuti pojas
Gorstak

BOGDAN MADŽAROVIĆ
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Dragoljub Dano Mijušković
9 god
Žuti pojas
Karate klub Sampion Niksic

Vasilije Vuković
9 god
Bijeli pojas
Karate klub SEIKEN

Vasilije Begovic
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Bogdan Cirkovic
10 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Petar Nikolić
9 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Danilo Ugren
10 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2013 | Ž | -34 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
VALENTINA CVIJOVIĆ
9 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Monika Dulovic
9 god
Žuti pojas
Gorstak

Staša Petričević
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Vukovi"

Sara Tomanović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Kumite | 2013 | Ž | +34 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Mia Prelević
10 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Anđela Aranitović
9 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

Milena Piljević
9 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "JION"

Vasilisa Radulovic
9 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Darija Novković
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Vukovi"

Kumite | 2012 | M | -30 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 8
Memin Gurzaković
10 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Mitar Čvorović
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Mihailo Mašulović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Balsa Scepanovic
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Kosta Jovanovic
10 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Vasilj Popovic
10 god
Zeleni pojas
Onogost

Gleb PALKHOUSKI
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Marko Kecojević
10 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Kumite | 2012 | M | -35 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 7
Luka Barjaktarović
10 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

LUKA GACEVIC
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

David Knežević
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Luka Bulatović
10 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Vasilj Popovic
10 god
Zeleni pojas
Onogost

Vasilije Mikulić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Viktor Raičević
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2012 | M | -40 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 7
Veselin Skataric
10 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Nemanja Dožić
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Uroš Samardžić
9 god
Žuti pojas
Gorstak

Vasilije Begovic
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Petar Delibašić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Stefan Krulanović
10 god
Zeleni pojas
Onogost

Vasilije Mikulić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Kumite | 2012 | M | -45 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Vuk Dragojevic
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Pavle Spaic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Roman Marojević
10 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Uroš Krulanović
10 god
Zeleni pojas
Onogost

Lazar Micic
10 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Kumite | 2012 | M | +45 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 1
Filip Ilincic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | 2012 | Ž | -30 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
IVA VUKČEVIĆ
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Martina Todorović
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Ena Popovic
10 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Kumite | 2012 | Ž | -34 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
VALENTINA CVIJOVIĆ
9 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Katarina Šuković
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Lena Dragojevic
11 god
Bijeli pojas
Gorstak

Kumite | 2012 | Ž | -37 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
Katarina Vujisic
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Milena Piljević
9 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "JION"

Kumite | 2012 | Ž | -40 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
Mia Prelević
10 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

ANĐELKA POPOVIĆ
10 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Kumite | 2012 | Ž | +40 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Anđela Aranitović
9 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

Sofija Jankovic
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Dunja Vratnica
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Sofija Jovanović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | 2011 | M | -35 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 7
DAMJAN VUKČEVIĆ
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Hristijan Zaov
11 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Luka Barjaktarović
10 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Bogdan Gnjatović
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Nikola Petrovic
10 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Filip Matkovic
11 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Andrija Zekovic
12 god
Bijeli pojas
Gorstak

Kumite | 2011 | M | -40 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Dimitrije Đukić
11 god
Plavi pojas
Karate klub SEIKEN

Veselin Skataric
10 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Nemanja Dožić
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Bogdan Sošić
11 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Kumite | 2011 | M | -45 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Lazar Rakocevic
11 god
Oranž pojas
Gorstak

Milos Gagovic
11 god
Oranž pojas
Karate klub Sampion Niksic

Veselin Skataric
10 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Filip Radojević
11 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Imran Skoko
11 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Kumite | 2011 | M | -50 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Luka Djuric
12 god
Žuti pojas
Gorstak

Darko Šćepanović
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "JION"

Petar Zečević
11 god
Zeleni pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Uroš Krulanović
10 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | 2011 | M | +50 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 7
Lazar Lazovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Filip Ilincic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Petar Mrvaljevic
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Sampion Niksic

Gavrilo Joličić
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Arijan Džukljan
11 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Ljubo Lalatovic
12 god
Plavi pojas
Onogost

Luka Fundup
11 god
Zeleni pojas
Ljubišnja

Kumite | 2011 | Ž | -32 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Petra Blagojevic
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Jedinstvo

Marija Lješković
11 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "JION"

Teodora Drašković
11 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Ena Popovic
10 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Kumite | 2011 | Ž | -36 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Dejana Blečić
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Anastasija ANDJELIC
11 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Nija Rovčanin
12 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Teodora Perović
11 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | 2011 | Ž | -40 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Petra Markovic
12 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

ANĐELKA POPOVIĆ
10 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Medina Talović
11 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Tasa Scepanovic
11 god
Žuti pojas
Gorstak

Kumite | 2011 | Ž | -44 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
Miljana Džaković
11 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Helena Peković
11 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Teodora Perović
11 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | 2011 | Ž | +44 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
Jovana Kuljanin
12 god
Zeleni pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Djurdja Todorovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Gorana Đorojević
11 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Andrijana Gojkovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Ines Terzić
11 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Vedrana Misdalo
11 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Kumite | 2010 | M | -37 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Vladimir Raičević
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Slobodan Boljević
12 god
Plavi pojas
Karate klub SEIKEN

Dragan Bjekovic
12 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Duško Sošić
12 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Kumite | 2010 | M | -42 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Mihailo Đukić
12 god
Plavi pojas
Karate klub SEIKEN

Milos Gagovic
11 god
Oranž pojas
Karate klub Sampion Niksic

VASILIJE STOJANOVIĆ
12 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Vasilije Dabanović
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Kumite | 2010 | M | -47 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
Lazar Rakocevic
11 god
Oranž pojas
Gorstak

Lazar Grujic
12 god
Žuti pojas
Gorstak

Vasilije Vuković
13 god
Zeleni pojas
Karate klub SEIKEN

Vuk Bajović
12 god
Oranž pojas
Onogost

Matija Sindik
12 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Ahmed Zoronjić
13 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | 2010 | M | -52 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
Vuk Cimbaljević
12 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Blagota Mićunović
12 god
Plavi pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Vuk Radusinovic
12 god
Plavi pojas
Karate klub Sampion Niksic

Vuk Bajović
12 god
Oranž pojas
Onogost

Luka Djuric
12 god
Žuti pojas
Gorstak

Aleksandar Krvavac
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Kumite | 2010 | M | +52 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 7
Vuk Radusinovic
12 god
Plavi pojas
Karate klub Sampion Niksic

Ivan Dijanić
12 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Pavle Davidović
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Jovan Tomić
12 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Arijan Džukljan
11 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Andrija Stojanovic
12 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Aleksa Paprica
12 god
Braon pojas
Ljubišnja

Kumite | 2010 | Ž | -35 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
Dejana Blečić
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Aleksandra Damjanović
12 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | 2010 | Ž | -40 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
Petra Markovic
12 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Jovana Cetkovic
12 god
Oranž pojas
Gorstak

Aleksandra Visnjic
12 god
Žuti pojas
Gorstak

Bojana Stijepovic
13 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Aleksandra Damjanović
12 god
Zeleni pojas
Onogost

Teodora Dedić
12 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | 2010 | Ž | -45 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Miljana Džaković
11 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Mina Boricic
12 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Katarina Vukotic
13 god
Plavi pojas
Karate klub Sampion Niksic

Tijana Vujisic
13 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Tea Maraš
12 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kumite | 2010 | Ž | -50 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Jovana Kuljanin
12 god
Zeleni pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Djurdja Todorovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Ksenija Ugren
13 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

SIMONA DAVIDOVIĆ
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Irina Nikolić
12 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2010 | Ž | +50 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Ira Mijović
12 god
Braon pojas
Karate klub SEIKEN

Ivona Vlahović
12 god
Žuti pojas
Gorstak

Milica spaic
12 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Andrea Rakočević
12 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Jovana Radović
13 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2009 | M | -40 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
David Vulanović
14 god
Braon pojas
Onogost

Lazar Perisic
13 god
Oranž pojas
Gorstak

Aleksandar Stanišić
13 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "JION"

Kumite | 2009 | M | -45 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
David Vulanović
14 god
Braon pojas
Onogost

Mihailo Bjelic
13 god
Žuti pojas
Gorstak

Marko Laković
13 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

BALŠA VUKČEVIĆ
13 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Rajan Jovanović
13 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Aleksandar Vujačić
13 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | 2009 | M | -50 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Blagota Mićunović
12 god
Plavi pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

David Vulanović
14 god
Braon pojas
Onogost

Ratko Grujic
13 god
Oranž pojas
Gorstak

LAZAR GARDAŠEVIĆ
14 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Kumite | 2009 | M | -55 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
Vuk Cimbaljević
12 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

MATIJA BOLJEVIĆ
13 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Demir Pivić
13 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Sava Popović
13 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Vuk ŠKATARIĆ
13 god
Plavi pojas
Karate klub "Vukovi"

Aleksandar Krvavac
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Kumite | 2009 | M | +55 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
RADOMIR MADŽAROVIĆ
13 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Andrej Ristić
13 god
Plavi pojas
Karate klub Jedinstvo

Vladimir Nedović
13 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Luka Vujović
13 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

ALEKSA ANDJELIC
13 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Marko Kovacevic
13 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Kumite | 2009 | Ž | -39 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
Katarina Vukotic
13 god
Plavi pojas
Karate klub Sampion Niksic

Vasilija Bijelović
13 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Nika Jokić
13 god
Oranž pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Kumite | 2009 | Ž | -44 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
Marijana Marković
13 god
Braon pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Lara Šakotić
13 god
Zeleni pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Nika Jokić
13 god
Oranž pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Kumite | 2009 | Ž | -49 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Jovana Vujisic
13 god
Oranž pojas
Gorstak

Mina Kuzman
13 god
Braon pojas
Onogost

Andrea Bojic
14 god
Žuti pojas
Gorstak

Tamara Visnjic
13 god
Žuti pojas
Gorstak

Marija Bajic
13 god
Plavi pojas
Onogost

Kumite | 2009 | Ž | -54 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Katarina Djukic
13 god
Oranž pojas
Gorstak

Mina Kuzman
13 god
Braon pojas
Onogost

Mia Baošić
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "JION"

Anja Šindolić
14 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Kumite | 2009 | Ž | +54 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 8
Tara Ćupić
13 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Katarina Djukic
13 god
Oranž pojas
Gorstak

Lora Pean
13 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Vasilisa Čizmović
13 god
Plavi pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Iva Barjaktarović
13 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Ivona Vlahović
12 god
Žuti pojas
Gorstak

Tijana Vučetić
13 god
Žuti pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Janja Banovic
13 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | 14/15 kadeti | M | -52 kg | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
Jusuf Saljiu
14 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Vukota Marsenic
14 god
Zeleni pojas
Karate klub Buducnost

MIlorad Lutovac
14 god
Braon pojas
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav

Balsa Danilovic
14 god