MONTENEGRO OPEN 2022


MONTENEGRO OPEN 2022

Informacije


MONTENEGRO OPEN 2022

08. Oct 2022.

07. Oct 2022. @ 12:00h (krajnji rok za prijavu)

Sportski centar "Morača"

Podgorica , Crna Gora

Karate savez Crne Gore

Kotizacija: pojedinačno 15 EUR, ekipno 20 EUR


PROPOZICIJE

KATE:

Opis za kate...

BORBE:

Opis za borbe...

ZAŠTITNA OPREMA:

Opis za zaštitnu opremu...


Kate


Kate | U21 | M

Kate | U21 | M | Ekipno

Kate | Seniori | M

Kate | Seniori | M | Ekipno

Kate | Juniori | M

Kate | Kadeti - Juniori | M | Ekipno

Kate | Kadeti | M

Kate | NADE 03.02.-31.12.2009 | M | Aps. kat.

Kate | Nade 03.02.2009 - 31.12.2009 I nivo | M

Kate | NADE 2009/2010 # | M | Ekipno

Kate | NADE 2010 # | M | Aps. kat.

Kate | Nade - 2010 I nivo | M

Kate | Pioniri - 2011 # | M | Aps. kat.

Kate | Pioniri - 2011 I nivo | M

Kate | Pioniri - 2011/2012 # | M | Ekipno

Kate | Pioniri - 2012 I nivo | M

Kate | Pioniri - 2012 # | M | Aps. kat.

Kate | Ml. pioniri 2013 I nivo | M

Kate | Ml. pioniri - 2013 Apsolutni nivo | M

Kate | Ml. pioniri - 2013/2014 # | M | Ekipno

Kate | Ml. pioniri 2014 I nivo | M

Kate | Ml. pioniri - 2014 Apsolutni nivo | M

Kate | POLETARCI 2015 I nivo | M

Kate | POLETARCI - 2015 Apsolutni nivo | M | Aps. kat.

Kate | Poletarci 2015 i 2016 i mladji # | M | Ekipno

Kate | POLETARCI 2016 i mlađi I nivo | M

Kate | POLETARCI - 2016 i mladji Apsolutni nivo | M | Aps. kat.

Kate | U21 | Ž

Kate | U21 | Ž | Ekipno

Kate | Seniori | Ž

Kate | Seniori | Ž | Ekipno

Kate | Juniori | Ž

Kate | Kadeti - Juniori | Ž | Ekipno

Kate | Kadeti | Ž

Kate | NADE 03.02.-31.12.2009 | Ž | Aps. kat.

Kate | Nade 03.02.2009 - 31.12.2009 I nivo | Ž

Kate | NADE 2009/2010 # | Ž | Ekipno

Kate | NADE 2010 # | Ž | Aps. kat.

Kate | Nade - 2010 I nivo | Ž

Kate | Pioniri - 2011 # | Ž | Aps. kat.

Kate | Pioniri - 2011 I nivo | Ž

Kate | Pioniri - 2011/2012 # | Ž | Ekipno

Kate | Pioniri - 2012 I nivo | Ž

Kate | Pioniri - 2012 # | Ž | Aps. kat.

Kate | Ml. pioniri 2013 I nivo | Ž

Kate | Ml. pioniri - 2013 Apsolutni nivo | Ž

Kate | Ml. pioniri - 2013/2014 # | Ž | Ekipno

Kate | Ml. pioniri 2014 I nivo | Ž

Kate | Ml. pioniri - 2014 Apsolutni nivo | Ž

Kate | POLETARCI 2015 I nivo | Ž

Kate | POLETARCI - 2015 Apsolutni nivo | Ž | Aps. kat.

Kate | Poletarci 2015 i 2016 i mladji # | Ž | Ekipno

Kate | POLETARCI 2016 i mlađi I nivo | Ž

Kate | POLETARCI - 2016 i mladji Apsolutni nivo | Ž | Aps. kat.

Kumite


Kumite | Seniori | M | -60 kg

Kumite | Seniori | M | -67 kg

Kumite | Seniori | M | -75 kg

Kumite | Seniori | M | -84 kg

Kumite | Seniori | M | +84 kg

Kumite | Seniori | M | Ekipno

Kumite | U21 | M | -60 kg

Kumite | U21 | M | -67 kg

Kumite | U21 | M | -75 kg

Kumite | U21 | M | -84 kg

Kumite | U21 | M | +84 kg

Kumite | U21 | M | Ekipno

Kumite | Juniori | M | -55 kg

Kumite | Juniori | M | -61 kg

Kumite | Juniori | M | -68 kg

Kumite | Juniori | M | -76 kg

Kumite | Juniori | M | +76 kg

Kumite | Juniori | M | Ekipno

Kumite | Kadeti | M | -52 kg

Kumite | Kadeti | M | -57 kg

Kumite | Kadeti | M | -63 kg

Kumite | Kadeti | M | -70 kg

Kumite | Kadeti | M | +70 kg

Kumite | Kadeti | M | Ekipno

Kumite | NADE 03.02.-31.12.2009 | M | -40 kg

Kumite | NADE 03.02.-31.12.2009 | M | -45 kg

Kumite | NADE 03.02.-31.12.2009 | M | -50 kg

Kumite | NADE 03.02.-31.12.2009 | M | -55 kg

Kumite | NADE 03.02.-31.12.2009 | M | +55 kg

Kumite | NADE 2010 # | M | -37 kg

Kumite | NADE 2010 # | M | -42 kg

Kumite | NADE 2010 # | M | -47 kg

Kumite | NADE 2010 # | M | -52 kg

Kumite | NADE 2010 # | M | +52 kg

Kumite | Pioniri - 2011 # | M | -35 kg

Kumite | Pioniri - 2011 # | M | -40 kg

Kumite | Pioniri - 2011 # | M | -45 kg

Kumite | Pioniri - 2011 # | M | -50 kg

Kumite | Pioniri - 2011 # | M | +50 kg

Kumite | Pioniri - 2012 # | M | -35 kg

Kumite | Pioniri - 2012 # | M | -40 kg

Kumite | Pioniri - 2012 # | M | -45 kg

Kumite | Pioniri - 2012 # | M | +45 kg

Kumite | Pioniri - 2012 # | M | -30 kg

Kumite | Seniori | Ž | -50 kg

Kumite | Seniori | Ž | -55 kg

Kumite | Seniori | Ž | -61 kg

Kumite | Seniori | Ž | -68 kg

Kumite | Seniori | Ž | +68 kg

Kumite | Seniori | Ž | Ekipno

Kumite | U21 | Ž | -50 kg

Kumite | U21 | Ž | -55 kg

Kumite | U21 | Ž | -61 kg

Kumite | U21 | Ž | -68 kg

Kumite | U21 | Ž | +68 kg

Kumite | U21 | Ž | Ekipno

Kumite | Juniori | Ž | -48 kg

Kumite | Juniori | Ž | -53 kg

Kumite | Juniori | Ž | -59 kg

Kumite | Juniori | Ž | -66 kg

Kumite | Juniori | Ž | +66 kg

Kumite | Juniori | Ž | Ekipno

Kumite | Kadeti | Ž | -47 kg

Kumite | Kadeti | Ž | -54 kg

Kumite | Kadeti | Ž | -61 kg

Kumite | Kadeti | Ž | +61 kg

Kumite | Kadeti | Ž | Ekipno

Kumite | NADE 03.02.-31.12.2009 | Ž | -39 kg

Kumite | NADE 03.02.-31.12.2009 | Ž | -44 kg

Kumite | NADE 03.02.-31.12.2009 | Ž | -49 kg

Kumite | NADE 03.02.-31.12.2009 | Ž | -54 kg

Kumite | NADE 03.02.-31.12.2009 | Ž | +54 kg

Kumite | NADE 2010 # | Ž | -35 kg

Kumite | NADE 2010 # | Ž | -40 kg

Kumite | NADE 2010 # | Ž | -45 kg

Kumite | NADE 2010 # | Ž | -50 kg

Kumite | NADE 2010 # | Ž | +50 kg

Kumite | Pioniri - 2011 # | Ž | -32 kg

Kumite | Pioniri - 2011 # | Ž | -36 kg

Kumite | Pioniri - 2011 # | Ž | -44 kg

Kumite | Pioniri - 2011 # | Ž | +44 kg

Kumite | Pioniri - 2011 # | Ž | -40 kg

Kumite | Pioniri - 2012 # | Ž | -30 kg

Kumite | Pioniri - 2012 # | Ž | -34 kg

Kumite | Pioniri - 2012 # | Ž | -37 kg

Kumite | Pioniri - 2012 # | Ž | -40 kg

Kumite | Pioniri - 2012 # | Ž | +40 kg

Kontakt osobe

Veljko Brnović, sekretar KSCG

karatesavezcg@gmail.com

0038267514787


Hoteli

Bilten


Kotizacija

Pojedinačno: 15 €

Ekipno: 20 €

Generalni poredak

Klub Zlatne Srebrne Bronzane
Karate klub Bar 32 28 19
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" 19 8 14
Karate klub Buducnost 13 13 11
Karate klub "RIS" 12 5 4
Karate Klub Fokus Niksic 11 5 1
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova" 7 1 0
Karate klub Kondor 6 1 6
Karate klub Zeta 5 9 3
Karate Klub Bijela 4 2 0
Karate Club Rei 3 4 4
Karate klub Jedinstvo 3 4 0
Karate Klub "Stari Grad" Budva 2 6 7
Omladinski karate klub Mawashi 2015 2 5 2
Omladinski karate klub Mawashi 2 1 1
Karare klub ''RIS21 '' Budva 2 1 0
Karate klub "Vukovi" 2 0 2
Karate Klub BUDVA 2 0 2
KARATE KLUB "DRINI" 2 0 0
Karate Klub "Podgorica" 1 0 6
Karate klub Junior 0 4 6
Karate klub Trebinje 0 2 6
Karate Klub "Kotor" 0 1 1
KK POTOCI 0 1 0
Karate klub Risan 0 0 2
KARATE KLUB "JION" 0 0 1

Kate - Pojedinačno

Kate | POLETARCI - 2016 i mladji Apsolutni nivo | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005491 Milica Kovačević Karate klub Zeta
2. MNE003755 Anamarija Janković Karate Club Rei

Kate | POLETARCI - 2016 i mladji Apsolutni nivo | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004564 Vladimir Konatar Karate klub Jedinstvo
2. MNE004878 Viktor Vukmarković Karate klub Bar
3. MNE005306 Feim Gurzaković Karate Club Rei

Kate | POLETARCI 2016 i mlađi I nivo | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005354 Anđelija Vukanović Karate klub Bar
2. MNE004791 Aiša Radončić Karate klub Junior
3. MNE005503 Anja Mijović Karate Klub "Podgorica"

Kate | POLETARCI 2016 i mlađi I nivo | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004097 Mihailo Peličić Karate klub Bar
2. MNE004805 Oleg Radulović Karate klub Junior
3. MNE006462 Lazar Madžgalj Karate klub Junior

Kate | Kadeti | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000635 Benjamin Aljošević Karate klub Bar
2. MNE000039 Luka Klačar KK POTOCI
3. MNE000385 Ajsel Gerschwitz Karate klub Bar
3. MNE000023 Aleksa Janjić Karate klub Bar

Kate | Ml. pioniri 2014 I nivo | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004854 Lana Drača Karate klub Bar
2. MNE005154 Mija Ajković Karate klub Zeta
3. MNE005193 Nadila Hodzic Karate klub Buducnost
3. MNE005146 Danica Miranović Karate klub Zeta

Kate | POLETARCI 2015 I nivo | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005220 Glorija Raspopovic Karate klub Buducnost
2. MNE003887 Lucija Milićević Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE004922 Sofija Ocokoljić Karate Klub BUDVA
3. MNE005143 Anja Maraš Karate klub Zeta

Kate | POLETARCI - 2015 Apsolutni nivo | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE006413 Matija Maraš Karate klub Zeta
2. MNE005160 Uroš Skrobanović Karate klub Zeta
3. MNE005344 David Otašević Karate klub Bar
3. MNE004546 Zoran Jovanović KARATE KLUB "JION"

Kate | POLETARCI 2015 I nivo | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005203 Luka Ilincic Karate klub Buducnost
2. MNE005189 Relja Radulovic Karate klub Buducnost
3. MNE005211 petar djurkovic Karate klub Buducnost
3. MNE006440 Sava Mugosa Karate klub Buducnost

Kate | POLETARCI - 2015 Apsolutni nivo | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003790 Irisi Shabanoviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE005521 Klara Popović Karate klub Junior
3. MNE005378 Staša Kosović Karate klub Bar
3. MNE003253 Sofija Aleksić Karate Klub BUDVA

Kate | Ml. pioniri - 2013 Apsolutni nivo | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001765 Lazar Popovic Karate klub Buducnost
2. MNE002518 Omar Durović Karate klub Bar
3. MNE004091 Andrija Barjaktarović Karate klub Bar

Kate | Ml. pioniri 2013 I nivo | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003795 Naira Pelinku KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE005492 Sara Tomanović Karate klub Zeta
3. MNE004095 Isidora Bracić Karate klub Bar
3. MNE001688 Sofia Popovic Karate klub Buducnost

Kate | Ml. pioniri 2013 I nivo | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004063 Vujo Ivanišević Karate klub Bar
2. MNE004973 Matija Milošević Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE001710 Filip Popovic Karate Klub "Podgorica"
3. MNE005526 Pavle Minić Karate klub Junior

Kate | Ml. pioniri - 2013 Apsolutni nivo | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003878 Nina Krulj Karate klub Buducnost
2. MNE003735 Katarina Novakovic Karate klub Buducnost
3. MNE004920 Agata Khasdan Karate Klub BUDVA
3. MNE004191 Kristina Đokić Karate klub Junior

Kate | Pioniri - 2011 # | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000631 Nađa Knežević Karate klub Bar
2. MNE001879 Petra Blagojevic Karate klub Jedinstvo
3. WKF006458 Andrea Prodanović Karate klub Trebinje

Kate | Kadeti | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000852 Mia Ramovic Karate klub Buducnost
2. MNE000388 Kristina Bokovac Karate klub Bar
3. MNE000729 Teodora Gracun Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE000874 Vasilisa Miranović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | Pioniri - 2012 # | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003904 Hana Lukolić Karate klub Bar
2. MNE001940 Staša Petranović Karate klub Bar
3. MNE003905 Ksenija Knezevic Karate klub Bar
3. MNE003716 Srna Obradović Karate klub Bar

Kate | Pioniri - 2012 I nivo | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003121 Kristina Anakijevska Karate klub Bar
2. MNE005493 Teodora Đerković Karate klub Zeta
3. MNE004074 Monika Đukić Karate klub Bar
3. MNE001719 Nina Radevic Karate Klub "Podgorica"

Kate | Pioniri - 2012 I nivo | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000442 Amar Čobović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE006460 Timur Trofymenko Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE001713 Jovan Subaric Karate Klub "Podgorica"
3. MNE001810 Edonis Kraja KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | Pioniri - 2012 # | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001818 Tarik Nikezić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE001766 Mladjan Ramovic Karate klub Buducnost
3. MNE001667 Vladimir Ilievski Karate klub Bar
3. MNE004804 Novak Čekerevac Karate klub Junior

Kate | Pioniri - 2011 I nivo | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003798 Emira Gjonoviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE003727 Andja Koprivica Karate klub Buducnost
3. MNE003879 Sara Mugosa Karate klub Junior
3. MNE003036 Maša Čelebić Karate klub Bar

Kate | Pioniri - 2011 # | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001689 stevan Markovic Karate klub Buducnost
2. MNE004081 Sergej Laković Karate klub Bar
3. MNE001652 Dario Šćekić Karate klub Bar
3. MNE000474 Antonio Junković KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | Pioniri - 2011 I nivo | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005152 Matija Ajković Karate klub Zeta
2. MNE001687 Oleg Bozovic Karate klub Buducnost

Kate | Nade 03.02.2009 - 31.12.2009 I nivo | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000897 Mustafa Adzemović Karate Club Rei
2. MNE000896 Edon Emsha Karate Club Rei
3. MNE001711 Ilija Mijovic Karate Klub "Podgorica"

Kate | NADE 03.02.-31.12.2009 | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000536 Hamed Erović Karate klub Bar
2. MNE000292 Aleksa Barjaktarović Karate klub Bar

Kate | Nade 03.02.2009 - 31.12.2009 I nivo | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000569 Katarina Janković KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE003786 Era Avdiu KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE004566 Nevena Savić Karate klub Risan
3. MNE005506 Helena Opačić Karate Klub "Podgorica"

Kate | Ml. pioniri - 2014 Apsolutni nivo | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003892 Ana Pavlović Karate klub Bar
2. MNE003893 Mia Bulatović Karate klub Bar
3. MNE003722 Stefani Đuković Karate klub Bar
3. MNE003724 Lorena Pajović Karate klub Junior

Kate | Ml. pioniri - 2014 Apsolutni nivo | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004088 Viktor Dukić Karate klub Bar
2. MNE003883 Đorđe Šuleić Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE003853 Anton Stanović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | Nade - 2010 I nivo | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000478 Agnesa Kollari KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE005481 Anastasija Maraš Karate klub Zeta
3. MNE003914 Vesna Anđušić Karate klub Kondor
3. MNE001657 Hana Suljević Karate klub Bar

Kate | NADE 2010 # | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000634 Andrija Kosović Karate klub Bar
2. MNE001926 Drazen Sutovic Karate klub Buducnost
3. WKF004718 Andrija Šarović Karate klub Trebinje
3. MNE000757 Uroš Stevović Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | U21 | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000826 Filip Bakic Karate klub Buducnost
2. MNE000421 Kenan Nikočević Karate klub Bar
3. MNE000376 Nikola Milić Karate klub Bar

Kate | NADE 2010 # | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000410 Lejla Duraković Karate klub Bar
2. MNE000770 Teodora Medojević Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE001943 Lana Stanković Karate klub Bar
3. WKF004716 Tara Palikuća Karate klub Trebinje

Kate | NADE 03.02.-31.12.2009 | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001135 Una Vučićević Karate Klub "Stari Grad" Budva
2. MNE000727 Nina Pešić Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE000721 Lana Čormaković Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE003146 Helena Grgurović Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | Seniori | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000526 Vladimir Mijač Karate klub Bar
2. MNE000405 Arijan Kočan Karate klub Bar

Kate | Seniori | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000404 Arijana Kočan Karate klub Bar
2. MNE001221 Danica Radovanović Karate klub Buducnost

Kate | Juniori | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001120 Mila Marković Karate Klub BUDVA
2. MNE000404 Arijana Kočan Karate klub Bar
3. MNE001221 Danica Radovanović Karate klub Buducnost

Kate | Juniori | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001123 Lazar Sekulić Karate Klub BUDVA
2. WKF004737 Pavle Palikuća Karate klub Trebinje

Kate | Nade - 2010 I nivo | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005511 Miomir Babović Karate Klub "Podgorica"
2. MNE005524 Luka Minić Karate klub Junior
3. MNE005161 Vasilije Dabanović Karate klub Zeta

Kate | Ml. pioniri 2014 I nivo | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004565 Filip Radojević Karate klub Jedinstvo
2. MNE005163 Vasilije Rajović Karate klub Zeta
3. MNE003731 David Kovacevic Karate klub Buducnost
3. MNE004847 David Vukmarković Karate klub Bar

Kate - Ekipno

Kate | Ml. pioniri - 2013/2014 # | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE003722 Stefani Đuković
MNE003892 Ana Pavlović
MNE003893 Mia Bulatović
2. Karate klub Zeta MNE005154 Mija Ajković
MNE005146 Danica Miranović
MNE005497 Tijana Popović
MNE005492 Sara Tomanović
3. Karate klub Risan MNE003942 Sofija Kordić
MNE005090 Marija Subotić
MNE006066 Blanka Bilafer
3. Karate Klub BUDVA MNE005592 Eva Medvedeva
MNE005594 Sonja Mogilnikova
MNE005593 Sofija Kažanegra

Kate | Ml. pioniri - 2013/2014 # | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Zeta MNE005142 Aleks Kaluđerović
MNE005159 Stefan Kovačević
MNE005163 Vasilije Rajović
2. Karate klub Bar MNE004098 Balša Leković
MNE004088 Viktor Dukić
MNE004847 David Vukmarković
3. Karate klub Buducnost MNE001765 Lazar Popovic
MNE003731 David Kovacevic
MNE003870 Aleksa Krstajic
3. Karate Klub "Stari Grad" Budva MNE003883 Đorđe Šuleić
MNE005328 Matija Ćorović
MNE005329 Filip Tešović

Kate | Kadeti - Juniori | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE000023 Aleksa Janjić
MNE000385 Ajsel Gerschwitz
MNE000635 Benjamin Aljošević
2. Karate Club Rei MNE000967 Ermin Taganović
MNE000969 Daris Radončić
MNE000973 Armin Gurzaković

Kate | Poletarci 2015 i 2016 i mladji # | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE005344 David Otašević
MNE005359 Edis Adrović
MNE005357 Andrija Opančina
2. Karate klub Zeta MNE005160 Uroš Skrobanović
MNE005495 Viktor Vuković
MNE006413 Matija Maraš
3. Karate klub Buducnost MNE005203 Luka Ilincic
MNE005189 Relja Radulovic
MNE006440 Sava Mugosa

Kate | Pioniri - 2011/2012 # | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE001940 Staša Petranović
MNE003905 Ksenija Knezevic
MNE003904 Hana Lukolić
2. Karate klub Jedinstvo MNE001879 Petra Blagojevic
MNE004040 Teodora Drašković
MNE004036 Nija Rovčanin

Kate | Pioniri - 2011/2012 # | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE001652 Dario Šćekić
MNE002514 Ajlan Durović
MNE004081 Sergej Laković
2. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000442 Amar Čobović
MNE001810 Edonis Kraja
MNE001818 Tarik Nikezić

Kate | NADE 2009/2010 # | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate Klub "Stari Grad" Budva MNE000721 Lana Čormaković
MNE000727 Nina Pešić
MNE001135 Una Vučićević
2. Karate klub Bar MNE000295 Milena Stojanović
MNE000412 Ajla Berjašević
MNE003030 Elena Dacić
3. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000478 Agnesa Kollari
MNE000569 Katarina Janković
MNE004053 Nina Pešić

Kate | NADE 2009/2010 # | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE000292 Aleksa Barjaktarović
MNE000536 Hamed Erović
MNE000634 Andrija Kosović
2. Karate Club Rei MNE000893 Ejub Djokovć
MNE000896 Edon Emsha
MNE000897 Mustafa Adzemović

Kate | U21 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Buducnost MNE001038 Rijad Mandic
MNE000826 Filip Bakic
MNE000853 Milos Gorovic

Kate | Kadeti - Juniori | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000874 Vasilisa Miranović
MNE000453 Izabela Hakanjin
MNE000950 Stefani Selimović
MNE000515 Yllëza Rama

Kate | Seniori | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE000405 Arijan Kočan
MNE000421 Kenan Nikočević
MNE000526 Vladimir Mijač
2. Karate klub Buducnost MNE001038 Rijad Mandic
MNE000826 Filip Bakic
MNE000853 Milos Gorovic

Kate | Poletarci 2015 i 2016 i mladji # | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Zeta MNE005143 Anja Maraš
MNE005491 Milica Kovačević
MNE005488 Jana Maraš
2. Karate klub Bar MNE005365 Hana Mujić
MNE005354 Anđelija Vukanović
MNE005378 Staša Kosović
3. Karate Club Rei MNE003755 Anamarija Janković
MNE003754 Melina Gurzakovic
MNE005311 Maisa Duraković

Kumite - Pojedinačno

Kumite | Seniori | M | -84 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000820 Konstantin Vujosevic Karate klub Buducnost

Kumite | Seniori | M | -75 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000271 Stefan Bajić Karate klub Buducnost
2. MNE000830 Filip Mijanovic Karate klub Buducnost

Kumite | Kadeti | M | -52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000409 Damir Duraković Karate klub Bar
2. MNE005849 Uros Dragas Karate Klub Bijela
3. MNE000093 Aleksandar Pušonja Karate klub "RIS"
3. MNE000843 Vukota Marsenic Karate klub Buducnost

Kumite | Pioniri - 2012 # | Ž | -37 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004104 Marija Savić Karate klub "RIS"

Kumite | Pioniri - 2012 # | M | +45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001816 Rejan Hardolli KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE003785 Dijar Avdiu KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Pioniri - 2012 # | Ž | +40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE006121 Sabriela Taganović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Pioniri - 2012 # | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE002331 Luka Barjaktarović Karare klub ''RIS21 '' Budva
2. MNE004184 Luka Bulatović Omladinski karate klub Mawashi
3. MNE006441 Gleb PALKHOUSKI Karate klub Buducnost
3. MNE001818 Tarik Nikezić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Pioniri - 2012 # | M | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001751 Memin Gurzaković Karate Club Rei
2. MNE001667 Vladimir Ilievski Karate klub Bar
3. MNE000442 Amar Čobović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Pioniri - 2012 # | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001810 Edonis Kraja KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE004728 Ardit Đonbaljaj Karate klub Bar
3. MNE004587 Nikola Petrovic Karate Klub "Kotor"

Kumite | Pioniri - 2012 # | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004896 Roman Marojević Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE005162 Vasilije Mikulić Karate klub Zeta

Kumite | Pioniri - 2012 # | Ž | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE002871 IVA VUKČEVIĆ Karate klub Kondor

Kumite | Pioniri - 2012 # | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000643 Mikhaela Volchkova KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Kadeti | M | +70 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001203 Uroš Čalić Omladinski karate klub Mawashi 2015
2. MNE001202 Vuk Lučić Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE001179 Vaso Abramović Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE001076 ALIMPIJE ĐURETIĆ Karate klub Kondor

Kumite | NADE 03.02.-31.12.2009 | Ž | -49 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003786 Era Avdiu KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | NADE 03.02.-31.12.2009 | Ž | -44 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003136 Lara Šakotić Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE000569 Katarina Janković KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | NADE 03.02.-31.12.2009 | Ž | -39 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001747 Vasilija Bijelović Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE004731 Nika Jokić Karare klub ''RIS21 '' Budva

Kumite | Pioniri - 2011 # | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001068 DAMJAN VUKČEVIĆ Karate klub Kondor
2. MNE001689 stevan Markovic Karate klub Buducnost
3. WKF004719 Vlado Šarović Karate klub Trebinje

Kumite | Pioniri - 2011 # | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001770 Janko Kotlaja Karate klub "RIS"
2. MNE003052 Arijan Aljošević Karate klub Bar
3. MNE000474 Antonio Junković KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Pioniri - 2011 # | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003891 Filip Radojević Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE001664 Vasilije Ilievski Karate klub Bar
3. MNE001741 Vasilije Cvijović Karate klub "RIS"

Kumite | Pioniri - 2011 # | M | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004155 Petar Zečević Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE004154 Branko Miljanić Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE003890 Nikita Marojević Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | Pioniri - 2011 # | M | +50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004105 Arijan Džukljan Karate klub "RIS"
2. MNE000868 Lazar Lazovic Karate klub Buducnost

Kumite | Pioniri - 2011 # | Ž | -32 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004040 Teodora Drašković Karate klub Jedinstvo

Kumite | Pioniri - 2011 # | Ž | +44 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001674 Djurdja Todorovic Karate klub Buducnost
2. MNE000006 Miljana Džaković Karate klub "RIS"
3. MNE001962 Gorana Đorojević Omladinski karate klub Mawashi

Kumite | Pioniri - 2011 # | Ž | -36 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003889 Andrea Šakotić Karate Klub Fokus Niksic
2. WKF006458 Andrea Prodanović Karate klub Trebinje

Kumite | Pioniri - 2011 # | Ž | -44 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004153 Helena Peković Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE004640 Medina Talović Karate klub "RIS"

Kumite | Kadeti | Ž | -54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006464 Qendresa Ibrahimi Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
2. WKF001553 Mateja Pantic Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE004084 Laura Rajšić Karate klub Bar
3. MNE004457 Lana Vukcevic Karate klub Kondor

Kumite | NADE 03.02.-31.12.2009 | Ž | -54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001744 Marija Čizmović Omladinski karate klub Mawashi

Kumite | NADE 03.02.-31.12.2009 | Ž | +54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001748 Vasilisa Čizmović Omladinski karate klub Mawashi
2. MNE000412 Ajla Berjašević Karate klub Bar

Kumite | NADE 03.02.-31.12.2009 | M | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004109 Vuk ŠKATARIĆ Karate klub "Vukovi"

Kumite | Seniori | Ž | -61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000100 Jovana Strujić Karate klub "RIS"

Kumite | NADE 03.02.-31.12.2009 | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000893 Ejub Djokovć Karate Club Rei

Kumite | Pioniri - 2011 # | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003798 Emira Gjonoviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | NADE 03.02.-31.12.2009 | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001067 BALŠA VUKČEVIĆ Karate klub Kondor
2. MNE001201 Rajan Jovanović Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | Kadeti | M | -70 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001161 Lazar Djurčević Karate klub "Vukovi"
2. MNE000290 Novak Gvozdenović Karate klub Bar
3. MNE000517 Simon Simonović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Kadeti | M | -57 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005086 Vasilije Mitrić Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE000786 Justin Marojević Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE005317 Vasilije Vujacic Karate klub "Vukovi"
3. MNE001186 Vuk Papović Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | Kadeti | M | -63 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000353 Nenad Đuričić Karate Klub Bijela
2. MNE000387 Dejan Dabanović Karate klub Bar

Kumite | Kadeti | Ž | -47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000874 Vasilisa Miranović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | NADE 03.02.-31.12.2009 | M | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001065 MATIJA BOLJEVIĆ Karate klub Kondor
2. MNE003328 Vladimir Nedović Karate klub Jedinstvo

Kumite | NADE 03.02.-31.12.2009 | M | +55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001082 RADOMIR MADŽAROVIĆ Karate klub Kondor
2. MNE004583 Marko Kovacevic Karate Klub Bijela
3. MNE000896 Edon Emsha Karate Club Rei
3. MNE000897 Mustafa Adzemović Karate Club Rei

Kumite | Seniori | M | -60 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003495 Albinot Selmani Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | Seniori | Ž | +68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000524 Vasilisa Bujić Karate klub Bar

Kumite | Juniori | M | -76 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000636 Đorđe Durutović Karate klub Bar

Kumite | Seniori | Ž | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004493 Albulena Gervalla Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | NADE 2010 # | Ž | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000478 Agnesa Kollari KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | NADE 2010 # | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000255 Darija Savić Karate klub "RIS"
2. MNE004739 Bojana Stijepovic Karate Klub "Kotor"

Kumite | NADE 2010 # | Ž | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004893 Ksenija Ugren Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE000455 Ajla Dodić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE001691 Tijana Vujisic Karate klub Buducnost

Kumite | NADE 2010 # | Ž | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000267 Dina Katana Karate klub "RIS"
2. MNE004560 SIMONA DAVIDOVIĆ Karate klub Kondor
3. WKF004716 Tara Palikuća Karate klub Trebinje
3. MNE004053 Nina Pešić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | NADE 2010 # | Ž | +50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003912 Tea Maraš Karate klub Kondor
2. MNE005085 Andrea Rakočević Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE000651 Ivana Dabović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000652 Martina Dabović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Seniori | M | +84 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000284 Nemanja Jovović Karate klub Bar

Kumite | NADE 2010 # | M | -52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000362 Vuk Cimbaljević Karate Klub Bijela
2. MNE005635 Aleksandar Krvavac Karate klub "RIS"
3. MNE001861 Vuk Dragasevic Karate klub "RIS"

Kumite | NADE 2010 # | M | -47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000509 Blagota Mićunović Karare klub ''RIS21 '' Budva
2. MNE000389 Aleksa Đuranović Karate klub Bar
3. MNE001066 VASILIJE STOJANOVIĆ Karate klub Kondor

Kumite | NADE 2010 # | M | -42 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001050 Adem Ramović Karate klub Bar
2. MNE003325 Duško Sošić Karate klub Jedinstvo

Kumite | Seniori | M | -67 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000471 Elvir Isljamović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Seniori | Ž | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF005891 Loriana Ramo KARATE KLUB "DRINI"

Kumite | Juniori | M | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000514 Arian Bejta KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Seniori | Ž | -68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000469 Diellëza Rama KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Juniori | Ž | -48 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF005888 Velerda Seferi KARATE KLUB "DRINI"

Kumite | Kadeti | Ž | -61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003126 SOFIJA MIKULIĆ Karate Klub Bijela
2. MNE000453 Izabela Hakanjin KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE001059 MILENA VUKČEVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE004139 Nevena Maraš Karate klub Kondor

Kumite | Kadeti | Ž | +61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000248 Jovana Kotlaja Karate klub "RIS"
2. MNE000950 Stefani Selimović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000515 Yllëza Rama KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | NADE 2010 # | M | +52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000634 Andrija Kosović Karate klub Bar
2. MNE001663 Rayan Zahrane Karate klub Bar
3. MNE000650 Ivan Dabović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. WKF004718 Andrija Šarović Karate klub Trebinje

Kumite | Juniori | Ž | -59 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000122 Teona Ječmenica Karate klub "RIS"
2. MNE001191 Jovana Ćalić Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | Juniori | Ž | -53 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001221 Danica Radovanović Karate klub Buducnost
2. MNE000242 Kalina Ječmenica Karate klub "RIS"

Kumite | Juniori | M | -68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002387 Meriton Zhdrella Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
2. MNE000390 Jovan Đuranović Karate klub Bar

Kumite | U21 | M | -75 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000285 Lazar Jovović Karate klub Bar
2. MNE000830 Filip Mijanovic Karate klub Buducnost

Kumite | Juniori | Ž | +66 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001206 Miljana Papović Omladinski karate klub Mawashi 2015
2. MNE000543 Anida Berjašević Karate klub Bar

Kumite | Juniori | Ž | -66 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000989 Anja Nikolić Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE000400 Mariam Zahrane Karate klub Bar
3. MNE004576 IVA Šuškavčević Karate klub "Vukovi"

Kumite | U21 | M | +84 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000284 Nemanja Jovović Karate klub Bar

Kumite | Juniori | M | -61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002385 Qendrim Halimi Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
2. WKF004510 Islam Selmani Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
3. MNE000296 Đorđe Stojanović Karate klub Bar

Kumite | U21 | M | -60 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003495 Albinot Selmani Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
2. MNE000577 Matija Bojić Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | U21 | Ž | -61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000247 Jelena Kotlaja Karate klub "RIS"

Kumite | Juniori | M | +76 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000572 Lazar Potpara Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE000244 Stevo Mrdak Karate klub "RIS"
3. MNE000043 Marko Krvavac Karate klub "RIS"

Kumite | U21 | M | -84 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000496 Nemanja Mikulić Karate Klub Bijela
2. MNE000402 Dušan Bjelić Karate klub Bar

Kumite - Ekipno

Kumite | U21 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Buducnost MNE001038 Rijad Mandic
MNE000826 Filip Bakic
MNE000830 Filip Mijanovic
MNE003729 Andrija Pejovic
2. Karate klub Bar MNE000284 Nemanja Jovović
MNE000285 Lazar Jovović
MNE000402 Dušan Bjelić

Kumite | Seniori | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE000284 Nemanja Jovović
MNE000402 Dušan Bjelić
MNE000405 Arijan Kočan
2. Karate klub Buducnost MNE001038 Rijad Mandic
MNE000271 Stefan Bajić
MNE000820 Konstantin Vujosevic
MNE000826 Filip Bakic
MNE000830 Filip Mijanovic
MNE000844 Vido Kopitovic
MNE003729 Andrija Pejovic

Kumite | Kadeti | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE000026 Mihailo Gojaković
MNE000290 Novak Gvozdenović
MNE000387 Dejan Dabanović
2. Omladinski karate klub Mawashi 2015 MNE001179 Vaso Abramović
MNE001186 Vuk Papović
MNE001202 Vuk Lučić
MNE001203 Uroš Čalić

Kumite | Seniori | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub "RIS" MNE000247 Jelena Kotlaja
MNE000100 Jovana Strujić

Kumite | Kadeti | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub "RIS" MNE000248 Jovana Kotlaja
MNE001734 Anita Kovačević
2. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000874 Vasilisa Miranović
MNE000453 Izabela Hakanjin
MNE000950 Stefani Selimović
MNE000515 Yllëza Rama

Kumite | Juniori | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub "RIS" MNE000242 Kalina Ječmenica
MNE000122 Teona Ječmenica
2. Omladinski karate klub Mawashi 2015 MNE001191 Jovana Ćalić
MNE001206 Miljana Papović

Kumite | Juniori | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Klubi i Karatesë "Fushë Kosova" WKF002385 Qendrim Halimi
WKF002387 Meriton Zhdrella
WKF004510 Islam Selmani
2. Karate klub Bar MNE000296 Đorđe Stojanović
MNE000390 Jovan Đuranović
MNE000636 Đorđe Durutović

Kate - Pojedinačno

Kate - Ekipno

Kumite - Pojedinačno

Kumite - Ekipno

Ukupno prijava / klubovi / države: 402 / 30 / 5 Ispis

Prijavljeni klubovi

Prijavljeni takmičari

Kate | POLETARCI - 2016 i mladji Apsolutni nivo | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
Vladimir Konatar
6 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Viktor Vukmarković
6 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Feim Gurzaković
7 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Kate | POLETARCI - 2016 i mladji Apsolutni nivo | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
Anamarija Janković
6 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Milica Kovačević
6 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Kate | POLETARCI - 2015 Apsolutni nivo | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Zoran Jovanović
7 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Uroš Skrobanović
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

David Otašević
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Matija Maraš
7 god
Žuti pojas
Karate klub Zeta

Kate | POLETARCI - 2015 Apsolutni nivo | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Sofija Aleksić
7 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Irisi Shabanoviq
7 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Itana Jovanović
7 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Staša Kosović
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Klara Popović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Kate | Ml. pioniri - 2014 Apsolutni nivo | M / Prijavljenih takmičara: 4
Petar Dragnić
8 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Anton Stanović
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Đorđe Šuleić
8 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Viktor Dukić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | Ml. pioniri - 2014 Apsolutni nivo | Ž / Prijavljenih takmičara: 4
Stefani Đuković
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Lorena Pajović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Junior

Ana Pavlović
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Mia Bulatović
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | Ml. pioniri - 2013 Apsolutni nivo | M / Prijavljenih takmičara: 4
Lazar Popovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Omar Durović
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Andrija Barjaktarović
9 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Bogdan Konatar
9 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Kate | Ml. pioniri - 2013 Apsolutni nivo | Ž / Prijavljenih takmičara: 5
Itana Badnjar
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Katarina Novakovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Nina Krulj
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Kristina Đokić
9 god
Zeleni pojas
Karate klub Junior

Agata Khasdan
9 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | Pioniri - 2012 # | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Vladimir Ilievski
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Tarik Nikezić
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Mladjan Ramovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Ajlan Durović
10 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Novak Čekerevac
10 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Kate | Pioniri - 2012 # | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 7
Zerina Ličina
11 god
Braon pojas
Karate klub Jedinstvo

Staša Petranović
10 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Nađa Šćekić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Ksenija Knezevic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Srna Obradović
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Hana Lukolić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Lara Savovi'
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Junior

Kumite | Pioniri - 2012 # | M | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Amar Čobović
10 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Vladimir Ilievski
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Memin Gurzaković
10 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Kumite | Pioniri - 2012 # | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Tarik Nikezić
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Luka Barjaktarović
10 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Luka Bulatović
10 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Gleb PALKHOUSKI
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Kumite | Pioniri - 2012 # | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Edonis Kraja
10 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Nikola Petrovic
10 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Ardit Đonbaljaj
11 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kumite | Pioniri - 2012 # | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Roman Marojević
10 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Vasilije Mikulić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Kumite | Pioniri - 2012 # | M | +45 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Rejan Hardolli
10 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Dijar Avdiu
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Pioniri - 2012 # | Ž | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 1
IVA VUKČEVIĆ
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kumite | Pioniri - 2012 # | Ž | -37 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Marija Savić
10 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Kumite | Pioniri - 2012 # | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Mikhaela Volchkova
11 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Pioniri - 2012 # | Ž | +40 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Sabriela Taganović
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | Pioniri - 2011 # | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
Antonio Junković
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

stevan Markovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Dario Šćekić
11 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Nemanja Šaranović
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Junior

Vanja Vujosevic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Sergej Laković
11 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | Pioniri - 2011 # | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
Nađa Knežević
11 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Petra Blagojevic
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Jedinstvo

Andrea Prodanović
11 god
Oranž pojas
Karate klub Trebinje

Kumite | Pioniri - 2011 # | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 4
DAMJAN VUKČEVIĆ
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

stevan Markovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Bogdan Sošić
11 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Vlado Šarović
11 god
Žuti pojas
Karate klub Trebinje

Kumite | Pioniri - 2011 # | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Antonio Junković
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Janko Kotlaja
11 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Arijan Aljošević
11 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Imran Skoko
11 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Kumite | Pioniri - 2011 # | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Vasilije Ilievski
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Vasilije Cvijović
11 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Filip Radojević
11 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | Pioniri - 2011 # | M | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Nikita Marojević
11 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Petar Zečević
11 god
Zeleni pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Branko Miljanić
11 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | Pioniri - 2011 # | M | +50 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Lazar Lazovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Arijan Džukljan
11 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Kumite | Pioniri - 2011 # | Ž | -32 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Teodora Drašković
11 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Kumite | Pioniri - 2011 # | Ž | -36 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Andrea Šakotić
11 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Andrea Prodanović
11 god
Oranž pojas
Karate klub Trebinje

Kumite | Pioniri - 2011 # | Ž | -44 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Medina Talović
11 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Helena Peković
11 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | Pioniri - 2011 # | Ž | +44 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Miljana Džaković
11 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Djurdja Todorovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Gorana Đorojević
11 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Kate | NADE 2010 # | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
Sergej Raičević
12 god
Plavi pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Andrija Kosović
12 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Uroš Stevović
12 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Drazen Sutovic
13 god
Zeleni pojas
Karate klub Buducnost

Andrija Šarović
12 god
Plavi pojas
Karate klub Trebinje

Ivan Milinic
12 god
Plavi pojas
Karate klub Trebinje

Kate | NADE 2010 # | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
Lejla Duraković
12 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Teodora Medojević
12 god
Oranž pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Lana Stanković
12 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Nina Pešić
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Tara Palikuća
12 god
Plavi pojas
Karate klub Trebinje

Anastasija Prodanović
12 god
Oranž pojas
Karate klub Trebinje

Kumite | NADE 2010 # | M | -42 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Adem Ramović
12 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Duško Sošić
12 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Kumite | NADE 2010 # | M | -47 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Aleksa Đuranović
13 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Blagota Mićunović
12 god
Plavi pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

VASILIJE STOJANOVIĆ
12 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kumite | NADE 2010 # | M | -52 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Vuk Cimbaljević
12 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Vuk Dragasevic
12 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Aleksandar Krvavac
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Kumite | NADE 2010 # | M | +52 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Irfan Kurpejović
13 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Andrija Kosović
12 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Ivan Dabović
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Rayan Zahrane
12 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Andrija Šarović
12 god
Plavi pojas
Karate klub Trebinje

Kumite | NADE 2010 # | Ž | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Agnesa Kollari
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | NADE 2010 # | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Darija Savić
13 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Jovana Jovanović
12 god
Žuti pojas
Karate klub Piva

Sara Popović
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "Vukovi"

Bojana Stijepovic
13 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Kumite | NADE 2010 # | Ž | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Ajla Dodić
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Tijana Vujisic
13 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Anastasija Gazivoda
13 god
Žuti pojas
Karate klub "Vukovi"

Ksenija Ugren
13 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | NADE 2010 # | Ž | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Dina Katana
13 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Nina Pešić
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

SIMONA DAVIDOVIĆ
12 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Tara Palikuća
12 god
Plavi pojas
Karate klub Trebinje

Kumite | NADE 2010 # | Ž | +50 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Ivana Dabović
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Martina Dabović
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Tea Maraš
12 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Andrea Rakočević
12 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kate | NADE 03.02.-31.12.2009 | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
Aleksa Barjaktarović
13 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Hamed Erović
13 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Kate | NADE 03.02.-31.12.2009 | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 8
Milena Stojanović
13 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Ajla Berjašević
13 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Lana Čormaković
13 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Nina Pešić
13 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Una Vučićević
13 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Elena Dacić
13 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Helena Grgurović
13 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Vanja Lojovic
13 god
Plavi pojas
Karate klub Trebinje

Kumite | NADE 03.02.-31.12.2009 | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Ejub Djokovć
13 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Kumite | NADE 03.02.-31.12.2009 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 2
BALŠA VUKČEVIĆ
13 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Rajan Jovanović
13 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | NADE 03.02.-31.12.2009 | M | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Vuk ŠKATARIĆ
13 god
Plavi pojas
Karate klub "Vukovi"

Kumite | NADE 03.02.-31.12.2009 | M | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Edon Emsha
13 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

MATIJA BOLJEVIĆ
13 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Vladimir Nedović
13 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Kumite | NADE 03.02.-31.12.2009 | M | +55 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Edon Emsha
13 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Mustafa Adzemović
13 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

RADOMIR MADŽAROVIĆ
13 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Marko Kovacevic
13 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Kumite | NADE 03.02.-31.12.2009 | Ž | -39 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Vasilija Bijelović
13 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Nika Jokić
13 god
Oranž pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Kumite | NADE 03.02.-31.12.2009 | Ž | -44 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Katarina Janković
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Lara Šakotić
13 god
Zeleni pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | NADE 03.02.-31.12.2009 | Ž | -49 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Lena Lončar
13 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Era Avdiu
13 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | NADE 03.02.-31.12.2009 | Ž | -54 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Marija Čizmović
13 god
Plavi pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Petra Jaćimović
13 god
Bijeli pojas
Karate klub "RIS"

Kumite | NADE 03.02.-31.12.2009 | Ž | +54 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Ajla Berjašević
13 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Vasilisa Čizmović
13 god
Plavi pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Kumite | Pioniri - 2011 # | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Emira Gjonoviq
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | POLETARCI 2016 i mlađi I nivo | M / Prijavljenih takmičara: 5
Mihailo Peličić
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Oleg Radulović
6 god
Bijeli pojas
Karate klub Junior

Abdullah Balić
6 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Feim Gurzaković
7 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Lazar Madžgalj
6 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Kate | POLETARCI 2016 i mlađi I nivo | Ž / Prijavljenih takmičara: 3
Aiša Radončić
6 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Anja Mijović
6 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Anđelija Vukanović
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Kate | POLETARCI 2015 I nivo | M / Prijavljenih takmičara: 9
Sava Radulović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

petar djurkovic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Luka Ilincic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Relja Radulovic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Edis Adrović
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Andrija Opančina
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Aleksa Paunović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Nikola Lav Jokić
7 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Sava Mugosa
7 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Kate | POLETARCI 2015 I nivo | Ž / Prijavljenih takmičara: 7
Lucija Milićević
7 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Sofija Ocokoljić
7 god
Oranž pojas
Karate Klub BUDVA

Mila Jonović
7 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Mina Milošević
7 god
Oranž pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Anja Maraš
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Glorija Raspopovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Hana Mujić
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Kate | Ml. pioniri 2014 I nivo | M / Prijavljenih takmičara: 15
David Kovacevic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Gordan Gregovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Aleksa Krstajic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Ivo Martinovic
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Buducnost

Balša Leković
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Filip Radojević
8 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

David Vukmarković
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Ahmed Balić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Martin Dulović
8 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Stefan Kovačević
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Vasilije Rajović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Strahinja Mujovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Vasilije Terzic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Vuk Vukčević
8 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Lazar Marković
8 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Kate | Ml. pioniri 2014 I nivo | Ž / Prijavljenih takmičara: 10
Marija Gracun
8 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Maja Bulatovic
8 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Lucia Stanovic
8 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Maša Masoničić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Lana Drača
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Mija Ajković
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Danica Miranović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Nadila Hodzic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Darija Knežević
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Sofija Kažanegra
8 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | Ml. pioniri 2013 I nivo | M / Prijavljenih takmičara: 11
Rodoljub Timotijević
9 god
Oranž pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Filip Popovic
9 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Vasilije Aleksić
9 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Nikola Petanovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Vujo Ivanišević
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Luka Bajraktarovic
9 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Matija Milošević
9 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Marko Ilicic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Pavle Minić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Damjan Đurković
9 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Miloš Madžgalj
9 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Kate | Ml. pioniri 2013 I nivo | Ž / Prijavljenih takmičara: 14
Sofia Popovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Naira Pelinku
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Nerma Sijarić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Sofija Kordić
9 god
Oranž pojas
Karate klub Risan

Isidora Bracić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Asja Radončić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Maša Savković
9 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Aiša Balić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Marija Subotić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Risan

Manja Vujačić
9 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Sofija Raspopovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Sara Tomanović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Eva Medvedeva
9 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Blanka Bilafer
9 god
Žuti pojas
Karate klub Risan

Kate | Kadeti | M / Prijavljenih takmičara: 8
Aleksa Janjić
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Luka Klačar
14 god
Braon pojas
KK POTOCI

David Rondović
14 god
Plavi pojas
KK POTOCI

Aleksa Šćekić
14 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Ajsel Gerschwitz
15 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Armin Gurzaković
14 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Benjamin Aljošević
14 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Filip Milinić
15 god
Plavi pojas
Karate klub Trebinje

Kate | Kadeti | Ž / Prijavljenih takmičara: 9
Mia Ramovic
14 god
Braon pojas
Karate klub Buducnost

Kristina Bokovac
14 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Vasilisa Miranović
14 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Izabela Hakanjin
15 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Elda Kurtović
14 god
Oranž pojas
Karate Club Rei

Stefani Selimović
14 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Yllëza Rama
15 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Nikoleta Markolović
15 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Teodora Gracun
14 god
Braon pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | Juniori | M / Prijavljenih takmičara: 2
Lazar Sekulić
17 god
Braon pojas
Karate Klub BUDVA

Pavle Palikuća
17 god
Plavi pojas
Karate klub Trebinje

Kate | Juniori | Ž / Prijavljenih takmičara: 3
Arijana Kočan
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Mila Marković
17 god
Braon pojas
Karate Klub BUDVA

Danica Radovanović
17 god
Braon pojas
Karate klub Buducnost

Kate | U21 | M / Prijavljenih takmičara: 4
Rijad Mandic
19 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Buducnost

Filip Bakic
20 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Buducnost

Nikola Milić
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Kenan Nikočević
20 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Kate | Seniori | M / Prijavljenih takmičara: 5
Rijad Mandic
19 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Buducnost

Filip Bakic
20 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Buducnost

Arijan Kočan
21 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Vladimir Mijač
23 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Mato Kankaraš
27 god
Braon pojas
Karate klub Peking

Kate | Seniori | Ž / Prijavljenih takmičara: 3
Arijana Kočan
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Danica Radovanović
17 god
Braon pojas
Karate klub Buducnost

Klara Drobnjak
22 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Peking

Kumite | Kadeti | M | -52 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Aleksandar Pušonja
15 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Vukota Marsenic
14 god
Zeleni pojas
Karate klub Buducnost

Damir Duraković
14 god
Braon pojas
Karate klub Bar

LAZAR GARDAŠEVIĆ
14 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Uros Dragas
14 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Kumite | Kadeti | M | -57 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Justin Marojević
14 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Lazar Grbović
15 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Vuk Papović
14 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Vasilije Mitrić
14 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Vasilije Vujacic
15 god
Žuti pojas
Karate klub "Vukovi"

Rigers Rami
15 god
Plavi pojas
KARATE KAMZA

Kumite | Kadeti | M | -63 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Nenad Đuričić
15 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Dejan Dabanović
14 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Ilija Lalić
15 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Enrik Pjetri
15 god
Braon pojas
KARATE KAMZA

Kumite | Kadeti | M | -70 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Novak Gvozdenović
14 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Simon Simonović
15 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Lazar Djurčević
15 god
Braon pojas
Karate klub "Vukovi"

Kumite | Kadeti | M | +70 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Mihailo Gojaković
15 god
Braon pojas
Karate klub Bar

ALIMPIJE ĐURETIĆ
15 god
Zeleni pojas
Karate klub Kondor

Vaso Abramović
15 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Vuk Lučić
15 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Uroš Čalić
15 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | Kadeti | Ž | -47 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Vasilisa Miranović
14 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Melisa Hajredini
16 god
Braon pojas
KARATE KLUB "DRINI"

Kumite | Kadeti | Ž | -54 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Kristina Bokovac
14 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Emina Efović
14 god
Plavi pojas
Karate klub Buducnost

Mateja Pantic
15 god
Žuti pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Anita Kovačević
14 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Laura Rajšić
14 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Lana Vukcevic
14 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Qendresa Ibrahimi
15 god
Braon pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | Kadeti | Ž | -61 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Izabela Hakanjin
15 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Ksenija Božović
14 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

MILENA VUKČEVIĆ
14 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

SOFIJA MIKULIĆ
14 god
Zeleni pojas
Karate Klub Bijela

Nevena Maraš
16 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kumite | Kadeti | Ž | +61 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Jovana Kotlaja
15 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Stefani Selimović
14 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Yllëza Rama
15 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Juniori | M | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Arian Bejta
16 god
Braon pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Juniori | M | -61 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Đorđe Stojanović
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Qendrim Halimi
17 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Islam Selmani
17 god
Braon pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | Juniori | M | -68 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Jovan Đuranović
16 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Miloš Roganović
16 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Meriton Zhdrella
17 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | Juniori | M | -76 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Đorđe Durutović
16 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Kumite | Juniori | M | +76 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Marko Krvavac
17 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Stevo Mrdak
17 god
Braon pojas
Karate klub "RIS"

Lazar Potpara
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | Juniori | Ž | -48 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Velerda Seferi
16 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "DRINI"

Kumite | Juniori | Ž | -53 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Kalina Ječmenica
17 god
Braon pojas
Karate klub "RIS"

Danica Radovanović
17 god
Braon pojas
Karate klub Buducnost

Kumite | Juniori | Ž | -59 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Teona Ječmenica
16 god
Braon pojas
Karate klub "RIS"

Jovana Ćalić
17 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | Juniori | Ž | -66 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Mariam Zahrane
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Anja Nikolić
16 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

IVA Šuškavčević
16 god
Plavi pojas
Karate klub "Vukovi"

Kumite | Juniori | Ž | +66 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Anida Berjašević
16 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Miljana Papović
16 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | U21 | M | -60 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Matija Bojić
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Albinot Selmani
20 god
Crni pojas 1.DAN
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | U21 | M | -75 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Lazar Jovović
18 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Filip Mijanovic
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Kumite | U21 | M | -84 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Dušan Bjelić
18 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Nemanja Mikulić
19 god
Braon pojas
Karate Klub Bijela

Kumite | U21 | M | +84 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Nemanja Jovović
20 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Anes Bostandžić
18 god
Bijeli pojas
Karate Klub Champion

Kumite | U21 | Ž | -61 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Jelena Kotlaja
19 god
Braon pojas
Karate klub "RIS"

Marija Tomanović
18 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | Seniori | M | -60 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Albinot Selmani
20 god
Crni pojas 1.DAN
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | Seniori | M | -67 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Elvir Isljamović
21 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Seniori | M | -75 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Stefan Bajić
21 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Filip Mijanovic
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Kumite | Seniori | M | -84 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Konstantin Vujosevic
25 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Buducnost

Kumite | Seniori | M | +84 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Nemanja Jovović
20 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Kumite | Seniori | Ž | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Loriana Ramo
19 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "DRINI"

Kumite | Seniori | Ž | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Albulena Gervalla
22 god
Crni pojas 1.DAN
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | Seniori | Ž | -61 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Jovana Strujić
21 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "RIS"

Kumite | Seniori | Ž | -68 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Diellëza Rama
21 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Seniori | Ž | +68 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Vasilisa Bujić
23 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Kate | Pioniri - 2011 I nivo | M / Prijavljenih takmičara: 6
Dahan Basovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Oleg Bozovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Lazar Đorojević
11 god
Žuti pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Ismar Čaušević
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Nikola Ćalić
11 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Matija Ajković
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Kate | Pioniri - 2012 I nivo | M / Prijavljenih takmičara: 8
Amar Čobović
10 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Edonis Kraja
10 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Memin Gurzaković
10 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Jovan Subaric
10 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Benjamin Mehović
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Dijar Avdiu
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kemil Čantić
10 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Timur Trofymenko
10 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | Pioniri - 2011 I nivo | Ž / Prijavljenih takmičara: 8
Aleksandra Ćetković
11 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Maša Čelebić
11 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Emira Gjonoviq
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Andja Koprivica
12 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Sara Mugosa
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Junior

Nija Rovčanin
12 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Ksenija Vojvodić
11 god
Oranž pojas
Karate klub Risan

Milica Djuranovic
12 god
Žuti pojas
Karate Klub "Podgorica"

Kate | Pioniri - 2012 I nivo | Ž / Prijavljenih takmičara: 6
Mikhaela Volchkova
11 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Nina Radevic
10 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Kristina Anakijevska
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Monika Đukić
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Emani Radončić
10 god
Oranž pojas
Karate klub Junior

Teodora Đerković
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Kate | Nade - 2010 I nivo | M / Prijavljenih takmičara: 3
Miomir Babović
12 god
Žuti pojas
Karate Klub "Podgorica"

Vasilije Dabanović
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Luka Minić
12 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Kate | Nade - 2010 I nivo | Ž / Prijavljenih takmičara: 5
Ajla Dodić
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Agnesa Kollari
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Hana Suljević
12 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Vesna Anđušić
12 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Anastasija Maraš
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Kate | Nade 03.02.2009 - 31.12.2009 I nivo | M / Prijavljenih takmičara: 4
Edon Emsha
13 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Mustafa Adzemović
13 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Ilija Mijovic
13 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Adam Teplyakov
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Kate | Nade 03.02.2009 - 31.12.2009 I nivo | Ž / Prijavljenih takmičara: 4
Katarina Janković
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Era Avdiu
13 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Nevena Savić
13 god
Oranž pojas
Karate klub Risan

Helena Opačić
13 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Kate | Poletarci 2015 i 2016 i mladji # | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 3
Karate klub Bar
  • David Otašević
  • Edis Adrović
  • Andrija Opančina

Karate klub Zeta
  • Uroš Skrobanović
  • Viktor Vuković
  • Matija Maraš

Karate klub Buducnost
  • Luka Ilincic
  • Relja Radulovic
  • Sava Mugosa

Kate | Poletarci 2015 i 2016 i mladji # | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 3
Karate Club Rei
  • Anamarija Janković
  • Melina Gurzakovic
  • Maisa Duraković

Karate klub Bar
  • Hana Mujić
  • Anđelija Vukanović
  • Staša Kosović

Karate klub Zeta
  • Anja Maraš
  • Milica Kovačević
  • Jana Maraš

Kate | Ml. pioniri - 2013/2014 # | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 5
Karate Klub "Stari Grad" Budva
  • Đorđe Šuleić
  • Matija Ćorović
  • Filip Tešović

Karate klub Bar
  • Balša Leković
  • Viktor Dukić
  • David Vukmarković

Karate klub Zeta
  • Aleks Kaluđerović
  • Stefan Kovačević
  • Vasilije Rajović

Karate klub Jedinstvo
  • Filip Radojević
  • Bogdan Konatar
  • Ahmed Balić

Karate klub Buducnost
  • Lazar Popovic
  • David Kovacevic
  • Aleksa Krstajic

Kate | Ml. pioniri - 2013/2014 # | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 4
Karate klub Bar
  • Stefani Đuković
  • Ana Pavlović
  • Mia Bulatović

Karate Klub BUDVA
  • Eva Medvedeva
  • Sonja Mogilnikova
  • Sofija Kažanegra

Karate klub Risan
  • Sofija Kordić
  • Marija Subotić
  • Blanka Bilafer

Karate klub Zeta
  • Mija Ajković
  • Danica Miranović
  • Tijana Popović
  • Sara Tomanović

Kate | Pioniri - 2011/2012 # | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Amar Čobović
  • Edonis Kraja
  • Tarik Nikezić

Karate klub Bar
  • Dario Šćekić
  • Ajlan Durović
  • Sergej Laković

Kate | Pioniri - 2011/2012 # | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Karate klub Bar
  • Staša Petranović
  • Ksenija Knezevic
  • Hana Lukolić

Karate klub Jedinstvo
  • Petra Blagojevic
  • Teodora Drašković
  • Nija Rovčanin

Kate | NADE 2009/2010 # | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Karate Club Rei
  • Ejub Djokovć
  • Edon Emsha
  • Mustafa Adzemović

Karate klub Bar
  • Aleksa Barjaktarović
  • Hamed Erović
  • Andrija Kosović

Kate | NADE 2009/2010 # | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 3
Karate Klub "Stari Grad" Budva
  • Lana Čormaković
  • Nina Pešić
  • Una Vučićević

Karate klub Bar
  • Milena Stojanović
  • Ajla Berjašević
  • Elena Dacić

KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Agnesa Kollari
  • Katarina Janković
  • Nina Pešić

Kate | Seniori | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Karate klub Bar
  • Arijan Kočan
  • Kenan Nikočević
  • Vladimir Mijač

Karate klub Buducnost
  • Rijad Mandic
  • Filip Bakic
  • Milos Gorovic

Kate | U21 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate klub Buducnost
  • Rijad Mandic
  • Filip Bakic
  • Milos Gorovic

Kate | Kadeti - Juniori | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Karate Club Rei
  • Ermin Taganović
  • Daris Radončić
  • Armin Gurzaković

Karate klub Bar
  • Aleksa Janjić
  • Ajsel Gerschwitz
  • Benjamin Aljošević

Kate | Kadeti - Juniori | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Vasilisa Miranović
  • Izabela Hakanjin
  • Stefani Selimović
  • Yllëza Rama

Kumite | Kadeti | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 3
Karate Club Rei
  • Ermin Taganović
  • Daris Radončić
  • Armin Gurzaković

Karate klub Bar
  • Mihailo Gojaković
  • Novak Gvozdenović
  • Dejan Dabanović

Omladinski karate klub Mawashi 2015
  • Vaso Abramović
  • Vuk Papović
  • Vuk Lučić
  • Uroš Čalić

Kumite | Kadeti | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Vasilisa Miranović
  • Izabela Hakanjin
  • Stefani Selimović
  • Yllëza Rama

Karate klub "RIS"
  • Jovana Kotlaja
  • Anita Kovačević

Kumite | Juniori | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
  • Qendrim Halimi
  • Meriton Zhdrella
  • Islam Selmani

Karate klub Bar
  • Đorđe Stojanović
  • Jovan Đuranović
  • Đorđe Durutović

Kumite | Juniori | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Karate klub "RIS"
  • Kalina Ječmenica
  • Teona Ječmenica

Omladinski karate klub Mawashi 2015
  • Jovana Ćalić
  • Miljana Papović

Kumite | U21 | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Karate klub Bar
  • Nemanja Jovović
  • Lazar Jovović
  • Dušan Bjelić

Karate klub Buducnost
  • Rijad Mandic
  • Filip Bakic
  • Filip Mijanovic
  • Andrija Pejovic

Kumite | Seniori | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Karate klub Bar
  • Nemanja Jovović
  • Dušan Bjelić
  • Arijan Kočan

Karate klub Buducnost
  • Rijad Mandic
  • Stefan Bajić
  • Konstantin Vujosevic
  • Filip Bakic
  • Filip Mijanovic
  • Vido Kopitovic
  • Andrija Pejovic

Kumite | Seniori | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate klub "RIS"
  • Jelena Kotlaja
  • Jovana Strujić