"TROFEJ BARA 2022"


"TROFEJ BARA 2022"

Informacije


"TROFEJ BARA 2022"

19. Nov 2022.

18. Nov 2022. @ 20:00h (krajnji rok za prijavu)

Sportski centar "Topolica"

Bar , Crna Gora

Karate klub "Bar" Bar

Kotizacija: pojedinačno 18 EUR, ekipno 25 EUR


PROPOZICIJE

KATE:

Opis za kate...

BORBE:

Opis za borbe...

ZAŠTITNA OPREMA:

Opis za zaštitnu opremu...


Kate


Kate | SENIORI APSOLUTNI * | M | Aps. kat.

Kate | SENIORI EKIPNO * | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | JUNIORI APSOLUTNI * | M | Aps. kat.

Kate | KADETI/JUNIORI EKIPNO * | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KADETI APSOLUTNI * | M | Aps. kat.

Kate | 2009. I NIVO * | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | 2009. II NIVO * | M | Bijeli pojas-Oranž pojas

Kate | 2009. APSOLUTNI * | M | Aps. kat.

Kate | 2009/10 EKIPNO * | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | 2010. I NIVO * | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | 2010. II NIVO * | M | Bijeli pojas-Oranž pojas

Kate | 2010. APSOLUTNI * | M | Aps. kat.

Kate | 2011. I NIVO * | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | 2011. II NIVO * | M | Bijeli pojas-Oranž pojas

Kate | 2011. APSOLUTNI * | M | Aps. kat.

Kate | 2011/12 EKIPNO * | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | 2012. I NIVO * | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | 2012. II NIVO * | M | Bijeli pojas-Oranž pojas

Kate | 2012. APSOLUTNI * | M | Aps. kat.

Kate | 2013. I NIVO * | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | 2013. II NIVO * | M | Bijeli pojas-Oranž pojas

Kate | 2013. APSOLUTNI * | M | Aps. kat.

Kate | 2013/14 EKIPNO * | M | Bijeli pojas-Zeleni pojas | Ekipno

Kate | 2014. I NIVO * | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | 2014. II NIVO * | M | Bijeli pojas-Oranž pojas

Kate | 2014. APSOLUTNI * | M | Aps. kat.

Kate | 2015. I NIVO * | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | 2015. II NIVO | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | 2015. APSOLUTNI * | M | Žuti pojas-Braon pojas

Kate | 2015. 2016. i mlađi EKIPNO * | M | Bijeli pojas-Zeleni pojas | Ekipno

Kate | 2016. i ml. I NIVO * | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | 2016. i ml. APSOLUTNI * | M | Bijeli pojas-Braon pojas

Kate | SENIORI APSOLUTNI * | Ž | Aps. kat.

Kate | SENIORI EKIPNO * | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | JUNIORI APSOLUTNI * | Ž | Aps. kat.

Kate | KADETI/JUNIORI EKIPNO * | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KADETI APSOLUTNI * | Ž | Aps. kat.

Kate | 2009. I NIVO * | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | 2009. II NIVO * | Ž | Bijeli pojas-Oranž pojas

Kate | 2009. APSOLUTNI * | Ž | Aps. kat.

Kate | 2009/10 EKIPNO * | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | 2010. I NIVO * | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | 2010. II NIVO * | Ž | Bijeli pojas-Oranž pojas

Kate | 2010. APSOLUTNI * | Ž | Aps. kat.

Kate | 2011. I NIVO * | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | 2011. II NIVO * | Ž | Bijeli pojas-Oranž pojas

Kate | 2011. APSOLUTNI * | Ž | Aps. kat.

Kate | 2011/12 EKIPNO * | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | 2012. I NIVO * | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | 2012. II NIVO * | Ž | Bijeli pojas-Oranž pojas

Kate | 2012. APSOLUTNI * | Ž | Aps. kat.

Kate | 2013. I NIVO * | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | 2013. II NIVO * | Ž | Bijeli pojas-Oranž pojas

Kate | 2013. APSOLUTNI * | Ž | Aps. kat.

Kate | 2013/14 EKIPNO * | Ž | Bijeli pojas-Zeleni pojas | Ekipno

Kate | 2014. I NIVO * | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | 2014. II NIVO * | Ž | Bijeli pojas-Oranž pojas

Kate | 2014. APSOLUTNI * | Ž | Aps. kat.

Kate | 2015. I NIVO * | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | 2015. II NIVO * | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Kate | 2015. APOSLUTNI * | Ž | Bijeli pojas-Braon pojas

Kate | 2015. 2016. i mlađi EKIPNO | Ž | Bijeli pojas-Zeleni pojas | Ekipno

Kate | 2016. i ml. I NIVO * | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | 2016. i ml. APSOLUTNI * | Ž | Bijeli pojas-Braon pojas

Kumite


Kumite | SENIORI * | M | -60 kg

Kumite | SENIORI * | M | -67 kg

Kumite | SENIORI * | M | -75 kg

Kumite | SENIORI * | M | -84 kg

Kumite | SENIORI * | M | +84 kg

Kumite | JUNIORI * | M | -55 kg

Kumite | JUNIORI * | M | -61 kg

Kumite | JUNIORI * | M | -68 kg

Kumite | JUNIORI * | M | -76 kg

Kumite | JUNIORI * | M | +76 kg

Kumite | KADETI * | M | -52 kg

Kumite | KADETI * | M | -63 kg

Kumite | KADETI * | M | -70 kg

Kumite | KADETI * | M | +70 kg

Kumite | KADETI * | M | -57 kg

Kumite | 2009 * | M | -40 kg

Kumite | 2009 * | M | -45 kg

Kumite | 2009 * | M | -50 kg

Kumite | 2009 * | M | -55 kg

Kumite | 2009 * | M | +55 kg

Kumite | 2010 * | M | -37 kg

Kumite | 2010 * | M | -42 kg

Kumite | 2010 * | M | -47 kg

Kumite | 2010 * | M | -52 kg

Kumite | 2010 * | M | +52 kg

Kumite | 2011 * | M | -35 kg

Kumite | 2011 * | M | -40 kg

Kumite | 2011 * | M | -45 kg

Kumite | 2011 * | M | -50 kg

Kumite | 2011 * | M | +50 kg

Kumite | 2012 * | M | -30 kg

Kumite | 2012 * | M | -35 kg

Kumite | 2012 * | M | -40 kg

Kumite | 2012 * | M | +40 kg

Kumite | 2013 i ml. | M | -30 kg

Kumite | 2013 i ml. | M | -34 kg

Kumite | 2013 i ml. | M | +34 kg

Kumite | SENIORI * | Ž | -50 kg

Kumite | SENIORI * | Ž | -55 kg

Kumite | SENIORI * | Ž | -61 kg

Kumite | SENIORI * | Ž | -68 kg

Kumite | SENIORI * | Ž | +68 kg

Kumite | JUNIORI * | Ž | -48 kg

Kumite | JUNIORI * | Ž | -53 kg

Kumite | JUNIORI * | Ž | -59 kg

Kumite | JUNIORI * | Ž | -66 kg

Kumite | JUNIORI * | Ž | +66 kg

Kumite | KADETI * | Ž | -47 kg

Kumite | KADETI * | Ž | -54 kg

Kumite | KADETI * | Ž | -61 kg

Kumite | KADETI * | Ž | +61 kg

Kumite | 2009 * | Ž | -39 kg

Kumite | 2009 * | Ž | -44 kg

Kumite | 2009 * | Ž | -49 kg

Kumite | 2009 * | Ž | -54 kg

Kumite | 2009 * | Ž | +54 kg

Kumite | 2010 * | Ž | -35 kg

Kumite | 2010 * | Ž | -40 kg

Kumite | 2010 * | Ž | -45 kg

Kumite | 2010 * | Ž | -50 kg

Kumite | 2010 * | Ž | +50 kg

Kumite | 2011 * | Ž | -32 kg

Kumite | 2011 * | Ž | -36 kg

Kumite | 2011 * | Ž | -40 kg

Kumite | 2011 * | Ž | -44 kg

Kumite | 2011 * | Ž | +44 kg

Kumite | 2012 * | Ž | -30 kg

Kumite | 2012 * | Ž | -34 kg

Kumite | 2012 * | Ž | -37 kg

Kumite | 2012 * | Ž | +37 kg

Kumite | 2013 i ml. * | Ž | -30 kg

Kumite | 2013 i ml. * | Ž | -34 kg

Kumite | 2013 i ml * | Ž | +34 kg

Kontakt osobe

Almir Cecunjanin

karateklubbar@yahoo.com

0038269215664


Hoteli

Bilten


Kotizacija

Pojedinačno: 18 €

Ekipno: 25 €

Generalni poredak

Klub Zlatne Srebrne Bronzane
Karate klub Bar 24 22 47
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" 13 4 18
Karate klub Buducnost 12 7 11
Karate klub "Iskra" 10 11 11
Gorstak 9 8 8
Karate Klub Champion 6 4 1
Beogradski karate savez 6 4 0
Karate klub "RIS" 5 4 3
Šotokan tim 5 1 5
Karate Klub Bijela 4 3 4
Karate Klub Fokus Niksic 4 2 5
Karare klub ''RIS21 '' Budva 4 1 6
Karate klub "Karate akademija TN" 3 4 4
Karate klub "Respect" 3 4 4
Onogost 3 4 2
"Tuzla" Tuzla 3 2 5
Karate klub Jedinstvo 3 1 5
Karate Klub "Stari Grad" Budva 3 1 2
Karate Klub BUDVA 3 0 0
Karate klub Junior 2 4 4
Omladinski karate klub Mawashi 2015 2 2 8
Karate klub Sampion Niksic 2 1 3
Karate klub Kondor 1 5 7
Karate klub Shtip 1 5 4
Karate klub Zeta 1 5 4
PORTO TOLERO 1 5 0
Karate Klub "Podgorica" 1 2 5
Karate Klub Student 1 2 5
KARATE KLUB "JION" 1 1 3
Karate Club Rei 0 4 3
Karate klub "Vukovi" 0 2 2
Omladinski karate klub Mawashi 0 2 2
Iskra Podgorica 0 1 1
Karate klub "IBAR" 0 1 1
Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić 0 1 0
Karate Klub "Kotor" 0 0 5
KARATE KLUB ROZAJE/NOVI PAZAR 0 0 2
BRATSTVO 0 0 2

Kate - Pojedinačno

Kate | JUNIORI APSOLUTNI * | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001123 Lazar Sekulić Karate Klub BUDVA
2. MNE000514 Arian Bejta KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | JUNIORI APSOLUTNI * | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001120 Mila Marković Karate Klub BUDVA
2. MNE000404 Arijana Kočan Karate klub Bar
3. MNE000678 Ivana Vidojević Šotokan tim
3. WKF006563 Iman Demić Karate Klub Student

Kate | SENIORI APSOLUTNI * | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000421 Kenan Nikočević Karate klub Bar
2. WKF006693 Mišo Vrzić Beogradski karate savez
3. MNE001038 Rijad Mandic Karate klub Buducnost

Kate | SENIORI APSOLUTNI * | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000827 Mila Mrakovic Karate klub Buducnost
2. MNE000864 Masa Djukanovic Karate klub Buducnost
3. MNE000856 Dzena Canovic Karate klub Buducnost

Kate | 2015. I NIVO * | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005220 Glorija Raspopovic Karate klub Buducnost
2. MNE005131 Nađa Aranitović Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE005379 Una Krgović Karate klub Bar
3. MNE004292 Masa Scepanovic Gorstak

Kate | 2016. i ml. APSOLUTNI * | M | Bijeli pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004564 Vladimir Konatar Karate klub Jedinstvo
2. MNE004097 Mihailo Peličić Karate klub Bar
3. MNE004878 Viktor Vukmarković Karate klub Bar

Kate | 2016. i ml. I NIVO * | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005337 Pavle Žorić Karate klub "Karate akademija TN"
2. MNE005523 Miloš Miranović Iskra Podgorica
3. MNE006609 Andrej Dedaj Karate klub Bar
3. MNE006615 Dušan Ljutica Karate klub Bar

Kate | 2016. i ml. APSOLUTNI * | Ž | Bijeli pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005354 Anđelija Vukanović Karate klub Bar
2. MNE005491 Milica Kovačević Karate klub Zeta
3. MNE003755 Anamarija Janković Karate Club Rei
3. MNE006590 Karina Tsmilianovich Karare klub ''RIS21 '' Budva

Kate | 2016. i ml. I NIVO * | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005100 Anja Đuričić Karate klub "Karate akademija TN"
2. MNE004791 Aiša Radončić Karate klub Junior
3. MNE005503 Anja Mijović Karate Klub "Podgorica"
3. MNE006590 Karina Tsmilianovich Karare klub ''RIS21 '' Budva

Kate | 2012. I NIVO * | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001760 Dunja Rajković Karate klub "Iskra"
2. WKF006533 Sajra Čakić Karate klub "Respect"
3. MNE006406 SARA LUKAČEVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE002871 IVA VUKČEVIĆ Karate klub Kondor

Kate | 2015. I NIVO * | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005106 Emin Vodopić Karate klub "Karate akademija TN"
2. MNE005117 Leis Pirović Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE005139 Uroš Mirković Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE006627 Taras Bezdetko Karate klub Bar

Kate | 2013. APSOLUTNI * | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004243 Kaan Fazlić Karate klub "Respect"
2. MNE004091 Andrija Barjaktarović Karate klub Bar
3. MNE003721 Alexander Okulov Karate klub Bar
3. MNE004094 Gleb Voroninskis Karate klub Bar

Kate | 2013. II NIVO * | M | Bijeli pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001724 Rodoljub Timotijević Karare klub ''RIS21 '' Budva
2. MNE005526 Pavle Minić Karate klub Junior
3. MNE004897 Damer Omeragić Karate klub Bar
3. MNE004879 Aldin Sokolaj Karate klub Bar

Kate | 2013. I NIVO * | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005206 Marko Ilicic Karate klub Buducnost
2. MNE005124 Lukas Kestner Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE001710 Filip Popovic Karate Klub "Podgorica"
3. MNE005987 Danilo Minić Iskra Podgorica

Kate | 2013. APSOLUTNI * | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003735 Katarina Novakovic Karate klub Buducnost
2. WKF004759 Ajlin Pašalić Karate klub "Respect"
3. MNE004191 Kristina Đokić Karate klub Junior
3. MNE003897 Nerma Sijarić Karate klub Bar

Kate | 2013. II NIVO * | Ž | Bijeli pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003795 Naira Pelinku KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. WKF006534 Merjem Peljto Karate klub "Respect"
3. MNE004867 Sara Mulalić Karate klub Bar
3. MNE005645 Emina Prekić Karate klub "RIS"

Kate | 2013. I NIVO * | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005218 Sofija Raspopovic Karate klub Buducnost
2. MNE004175 Aleksandra Rakocevic Karate Klub "Podgorica"
3. MNE005372 Nevena Gvozdenović Karate klub Bar
3. MNE005096 Andrea Pavličić Karate klub "Karate akademija TN"

Kate | 2014. APSOLUTNI * | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003893 Mia Bulatović Karate klub Bar
2. MNE003722 Stefani Đuković Karate klub Bar
3. MNE003892 Ana Pavlović Karate klub Bar
3. MNE003724 Lorena Pajović Karate klub Junior

Kate | 2014. I NIVO * | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005593 Sofija Kažanegra Karate Klub BUDVA
2. MNE005137 Sofija Bogdanović Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE005136 Rijana Canović Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE005770 Zara Novalić Karate klub Bar

Kate | 2014. II NIVO * | Ž | Bijeli pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004854 Lana Drača Karate klub Bar
2. MNE004086 Maša Masoničić Karate klub Bar
3. MNE004874 Teodora Buntić Karate klub Bar
3. MNE005581 JOVANA MARAŠ Karate klub Kondor

Kate | 2014. I NIVO * | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003733 Gordan Gregovic Karate klub Buducnost
2. MNE005155 Miloš Peković Karate klub Zeta
3. MNE005141 Vuk Nedović Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE005187 Strahinja Mujovic Karate klub Buducnost

Kate | 2014. II NIVO * | M | Bijeli pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004565 Filip Radojević Karate klub Jedinstvo
2. MNE004061 Simon Paladin Karate klub Bar
3. MNE004062 Dilan Agović Karate klub Bar
3. MNE004098 Balša Leković Karate klub Bar

Kate | 2012. II NIVO * | Ž | Bijeli pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001936 Lana Prelević Karate klub "Iskra"
2. MNE004864 Nikolina Drača Karate klub Bar
3. MNE003121 Kristina Anakijevska Karate klub Bar
3. MNE004860 Mija Vujotić Karate klub Bar

Kate | KADETI APSOLUTNI * | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000635 Benjamin Aljošević Karate klub Bar
2. WKF002731 Mišo Vrzić Beogradski karate savez
3. MNE000023 Aleksa Janjić Karate klub Bar
3. MNE000385 Ajsel Gerschwitz Karate klub Bar

Kate | KADETI APSOLUTNI * | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000108 Viktorija Raičević Karate klub "Iskra"
2. MNE000127 Tamara Klisić Karate klub "Iskra"
3. MNE000134 Katarina Vlahović Karate klub "Iskra"
3. MNE005558 MILENA RAKOVIĆ Karate klub Kondor

Kate | 2015. II NIVO | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005203 Luka Ilincic Karate klub Buducnost
2. MNE005806 Nikola Lav Jokić Karare klub ''RIS21 '' Budva
3. MNE005359 Edis Adrović Karate klub Bar
3. MNE005344 David Otašević Karate klub Bar

Kate | 2015. APOSLUTNI * | Ž | Bijeli pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005143 Anja Maraš Karate klub Zeta
2. MNE005521 Klara Popović Karate klub Junior
3. MNE003754 Melina Gurzakovic Karate Club Rei
3. MNE003902 Mona Desančić Karate klub Bar

Kate | 2015. II NIVO * | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003790 Irisi Shabanoviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE005365 Hana Mujić Karate klub Bar
3. MNE005378 Staša Kosović Karate klub Bar

Kate | 2012. APSOLUTNI * | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004195 Lara Savovi' Karate klub Junior
2. MNE003716 Srna Obradović Karate klub Bar
3. MNE001940 Staša Petranović Karate klub Bar
3. MNE003904 Hana Lukolić Karate klub Bar

Kate | 2012. APSOLUTNI * | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001818 Tarik Nikezić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE002514 Ajlan Durović Karate klub Bar
3. MNE001667 Vladimir Ilijevski Karate klub Bar
3. MNE001766 Mladjan Ramovic Karate klub Buducnost

Kate | 2009. APSOLUTNI * | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000292 Aleksa Barjaktarović Karate klub Bar
2. MNE000536 Hamed Erović Karate klub Bar
3. MNE000861 Nikola Stanisic Karate klub "Iskra"

Kate | 2012. II NIVO * | M | Bijeli pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001810 Edonis Kraja KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE004079 Konstantin Tereščenko Karate klub Bar
3. MNE001174 Mehmed Nikezić Karate klub Bar
3. MNE004732 Orhan Alomerović Karate klub Bar

Kate | 2012. I NIVO * | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000442 Amar Čobović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE004905 MILJAN STOJANOVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE006460 Timur Trofymenko Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE005733 Miloš Mićović Karate klub "Iskra"

Kate | 2011. II NIVO * | Ž | Bijeli pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003036 Maša Čelebić Karate klub Bar
2. MNE004068 Lamija Hodžić Karate klub Bar
3. MNE001942 Melina Međedović Karate klub Bar

Kate | 2011. I NIVO * | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003798 Emira Gjonoviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE005285 Ksenija Roganovic Karate klub "Iskra"
3. WKF006651 Belmisa Čedić KARATE KLUB ROZAJE/NOVI PAZAR
3. MNE004176 Milica Djuranovic Karate Klub "Podgorica"

Kate | 2011. APSOLUTNI * | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004246 Edna Bašagić Karate klub "Respect"
2. MNE003727 Andja Koprivica Karate klub Buducnost
3. MNE000631 Nađa Knežević Karate klub Bar

Kate | 2009. I NIVO * | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001711 Ilija Mijovic Karate Klub "Podgorica"
2. MNE000897 Mustafa Adzemović Karate Club Rei
3. MNE001065 MATIJA BOLJEVIĆ Karate klub Kondor

Kate | 2015. APSOLUTNI * | M | Žuti pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005203 Luka Ilincic Karate klub Buducnost
2. MNE006413 Matija Maraš Karate klub Zeta
3. MNE004193 Ajan Čobović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE004090 Amir Burdžović Karate klub Bar

Kate | 2009. II NIVO * | M | Bijeli pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000861 Nikola Stanisic Karate klub "Iskra"
2. MNE000540 Luka Markolović Karate klub Bar
3. MNE000896 Edon Emsha Karate Club Rei

Kate | 2010. I NIVO * | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE006604 Kenan Ratoder Karate klub Bar
2. MNE000116 Miljan Rakočević Karate Klub "Podgorica"
3. MNE005363 Hamza Nikezić Karate klub Bar
3. WKF006695 Daris Šutković KARATE KLUB ROZAJE/NOVI PAZAR

Kate | 2011. II NIVO * | M | Bijeli pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001689 stevan Markovic Karate klub Buducnost
2. MNE005660 Tarik Alavać Karate klub "RIS"
3. MNE004083 Ismar Čaušević Karate klub Bar
3. MNE001689 stevan Markovic Karate klub Buducnost

Kate | 2011. APSOLUTNI * | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004081 Sergej Laković Karate klub Bar
2. MNE001689 stevan Markovic Karate klub Buducnost
3. MNE001652 Dario Šćekić Karate klub Bar
3. MNE003744 Vanja Vujosevic Karate klub Buducnost

Kate | 2011. I NIVO * | M | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE006594 Vojin Bušković Karate klub Junior
2. MNE004842 Armando Sokolaj Karate klub Bar
3. MNE000474 Antonio Junković KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2010. II NIVO * | M | Bijeli pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000454 Marko Konatar KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE000867 Petar Vojinovic Karate klub Buducnost
3. MNE003308 Damjan Dacić Karate klub Bar
3. MNE000650 Ivan Dabović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2010. II NIVO * | Ž | Bijeli pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004053 Nina Pešić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE000652 Martina Dabović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE003330 Lana Lalević Karate klub Jedinstvo
3. MNE001668 Zora Jakovljević Karate klub Bar

Kate | 2010. APSOLUTNI * | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000770 Teodora Medojević Karate Klub "Stari Grad" Budva
2. MNE004302 Aleksandra Visnjic Gorstak
3. MNE003914 Vesna Anđušić Karate klub Kondor
3. WKF004242 Zara Alibalić Karate klub "Respect"

Kate | 2010. APSOLUTNI * | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000757 Uroš Stevović Karate Klub "Stari Grad" Budva
2. MNE000634 Andrija Kosović Karate klub Bar
3. MNE000867 Petar Vojinovic Karate klub Buducnost
3. MNE001926 Drazen Sutovic Karate klub Buducnost

Kate | 2010. I NIVO * | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000478 Agnesa Kollari KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE004810 Staša Džankić Karate klub "Iskra"
3. MNE000455 Ajla Dodić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE001718 Nađa Palibrk Karate Klub "Podgorica"

Kate | 2009. APSOLUTNI * | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004241 Berina Mehanović Karate klub "Respect"
2. MNE001135 Una Vučićević Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE000412 Ajla Berjašević Karate klub Bar
3. MNE000721 Lana Čormaković Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | 2009. I NIVO * | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE006617 Tina Lalović Karate klub Bar
2. MNE006610 Larisa Demirović Karate klub Bar
3. MNE003786 Era Avdiu KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE005506 Helena Opačić Karate Klub "Podgorica"

Kate | 2009. II NIVO * | Ž | Bijeli pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000569 Katarina Janković KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE003899 Elizabeta Capenko Karate klub Bar
3. MNE004037 Rebeka Rovčanin Karate klub Jedinstvo
3. MNE005557 MILENA UGRENOVIĆ Karate klub Kondor

Kate | 2014. APSOLUTNI * | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003916 Milovan Jankovic Gorstak
2. MNE004088 Viktor Dukić Karate klub Bar
3. MNE005159 Stefan Kovačević Karate klub Zeta
3. MNE005163 Vasilije Rajović Karate klub Zeta

Kate - Ekipno

Kate | SENIORI EKIPNO * | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Buducnost MNE001038 Rijad Mandic
MNE000826 Filip Bakic
MNE000853 Milos Gorovic

Kate | SENIORI EKIPNO * | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Buducnost MNE000827 Mila Mrakovic
MNE000856 Dzena Canovic
MNE000864 Masa Djukanovic

Kate | 2015. 2016. i mlađi EKIPNO * | M | Bijeli pojas-Zeleni pojas | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE005344 David Otašević
MNE005359 Edis Adrović
MNE005357 Andrija Opančina
2. Karate klub Zeta MNE005160 Uroš Skrobanović
MNE005495 Viktor Vuković
MNE006413 Matija Maraš
MNE006629 Filip Markovic
3. Karate klub Junior MNE004805 Oleg Radulović
MNE005517 Aleksa Paunović
MNE006554 Marjan Djokic
MNE006553 Uroš Rakočević

Kate | 2015. 2016. i mlađi EKIPNO | Ž | Bijeli pojas-Zeleni pojas | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE005365 Hana Mujić
MNE005354 Anđelija Vukanović
MNE005378 Staša Kosović
2. Karate Club Rei MNE003755 Anamarija Janković
MNE003754 Melina Gurzakovic
MNE005311 Maisa Duraković
3. Karate klub Zeta MNE005143 Anja Maraš
MNE005491 Milica Kovačević
MNE005488 Jana Maraš
3. Karate klub "Iskra" MNE004809 Simona Pejović
MNE005461 Nađa Rovčanin
MNE006446 Iskra Žarić

Kate | 2013/14 EKIPNO * | Ž | Bijeli pojas-Zeleni pojas | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE001658 Itana Badnjar
MNE003897 Nerma Sijarić
MNE004095 Isidora Bracić
2. Karate klub Junior MNE003725 Milica Đurović
MNE003724 Lorena Pajović
MNE004191 Kristina Đokić
3. KARATE KLUB "JION" MNE004023 Nađa Vučeljić
MNE004542 Ksenija Bojanić
MNE005951 Anđela Bijelić
3. Karate klub Zeta MNE005154 Mija Ajković
MNE005146 Danica Miranović
MNE005486 Darija Knežević
MNE005492 Sara Tomanović

Kate | 2011/12 EKIPNO * | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE001940 Staša Petranović
MNE003905 Ksenija Knezevic
MNE003904 Hana Lukolić
2. Karate klub Bar MNE003121 Kristina Anakijevska
MNE003303 Nađa Šćekić
MNE003716 Srna Obradović
3. Karate klub Junior MNE003879 Sara Mugosa
MNE004195 Lara Savovi'
MNE004797 Emani Radončić
MNE005519 Anja Đurović
3. Karate klub Jedinstvo MNE001168 Zerina Ličina
MNE004040 Teodora Drašković
MNE004036 Nija Rovčanin

Kate | 2011/12 EKIPNO * | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE001652 Dario Šćekić
MNE002514 Ajlan Durović
MNE004081 Sergej Laković
2. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000442 Amar Čobović
MNE001810 Edonis Kraja
MNE001818 Tarik Nikezić

Kate | 2009/10 EKIPNO * | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE000292 Aleksa Barjaktarović
MNE000536 Hamed Erović
MNE000634 Andrija Kosović
2. Karate Club Rei MNE000893 Ejub Djokovć
MNE000896 Edon Emsha
MNE000897 Mustafa Adzemović

Kate | 2009/10 EKIPNO * | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate Klub "Stari Grad" Budva MNE000721 Lana Čormaković
MNE000770 Teodora Medojević
MNE001135 Una Vučićević
2. Karate klub Bar MNE000388 Kristina Bokovac
MNE000412 Ajla Berjašević
MNE003030 Elena Dacić
3. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000478 Agnesa Kollari
MNE000569 Katarina Janković
MNE004053 Nina Pešić
3. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000455 Ajla Dodić
MNE000651 Ivana Dabović
MNE000652 Martina Dabović

Kate | 2013/14 EKIPNO * | M | Bijeli pojas-Zeleni pojas | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE004098 Balša Leković
MNE004088 Viktor Dukić
MNE004847 David Vukmarković
2. Karate klub Zeta MNE005142 Aleks Kaluđerović
MNE005159 Stefan Kovačević
MNE005163 Vasilije Rajović
MNE005155 Miloš Peković
3. Karate klub Jedinstvo MNE004565 Filip Radojević
MNE004563 Bogdan Konatar
MNE004899 Ahmed Balić
3. Karate klub Bar MNE002518 Omar Durović
MNE004077 Aleksa Đukić
MNE004091 Andrija Barjaktarović

Kate | KADETI/JUNIORI EKIPNO * | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE000023 Aleksa Janjić
MNE000385 Ajsel Gerschwitz
MNE000635 Benjamin Aljošević
2. Karate Club Rei MNE000967 Ermin Taganović
MNE000973 Armin Gurzaković
MNE000974 Kaplan Gurzaković

Kate | KADETI/JUNIORI EKIPNO * | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub "Iskra" MNE000108 Viktorija Raičević
MNE000134 Katarina Vlahović
MNE000127 Tamara Klisić
2. Karate Klub Student WKF006563 Iman Demić
WKF006564 Merjem Đonko
WKF006566 Sarah Suljić
3. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000874 Vasilisa Miranović
MNE000453 Izabela Hakanjin
MNE000950 Stefani Selimović
MNE000515 Yllëza Rama

Kumite - Pojedinačno

Kumite | 2013 i ml. * | Ž | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004292 Masa Scepanovic Gorstak
2. MNE006470 Martina Đorojević Omladinski karate klub Mawashi
3. MNE004730 VALENTINA CVIJOVIĆ Karate klub "RIS"
3. MNE005316 Staša Petričević Karate klub "Vukovi"

Kumite | 2011 * | Ž | -44 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004677 Bruna Galić PORTO TOLERO
2. WKF006665 Marija Marinović PORTO TOLERO
3. MNE005385 Darija Maraš BRATSTVO

Kumite | 2011 * | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003749 Dejana Blečić Karate klub Sampion Niksic
2. MNE004300 Tasa Scepanovic Gorstak

Kumite | 2011 * | Ž | -36 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004036 Nija Rovčanin Karate klub Jedinstvo
2. MNE004640 Medina Talović Karate klub "RIS"

Kumite | 2011 * | Ž | -32 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004016 Marija Lješković KARATE KLUB "JION"
2. MNE005015 Teodora Perović Onogost

Kumite | 2010 * | Ž | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000267 Dina Katana Karate klub "RIS"
2. WKF006578 Paola Arsovska Karate klub Shtip
3. WKF006219 Amina Fišeković "Tuzla" Tuzla
3. MNE004739 Bojana Stijepovic Karate Klub "Kotor"

Kumite | 2010 * | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000255 Darija Savić Karate klub "RIS"
2. MNE001019 Katarina Vukotic Karate klub Sampion Niksic
3. MNE004570 Sara Popović Karate klub "Vukovi"
3. MNE004302 Aleksandra Visnjic Gorstak

Kumite | 2010 * | Ž | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005650 Jana Radanović Karate klub "RIS"
2. MNE000478 Agnesa Kollari KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | SENIORI * | Ž | -61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006353 Merjem Klepic Karate Klub Champion
2. WKF006662 Ana Rešetar PORTO TOLERO

Kumite | SENIORI * | Ž | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000670 Sara Radenković Karate Klub Fokus Niksic
2. WKF006683 Marina Štrbić PORTO TOLERO

Kumite | SENIORI * | Ž | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006556 Hana Paučinac Karate Klub Champion

Kumite | 2012 * | M | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000442 Amar Čobović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE004289 Balsa Scepanovic Gorstak
3. MNE001772 Novak Lausevic Karate klub "RIS"
3. MNE006441 Gleb PALKHOUSKI Karate klub Buducnost

Kumite | 2013 i ml. * | Ž | -34 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004293 Anja Vlahovic Gorstak
2. MNE004552 Anja Milovic Karate Klub Bijela
3. MNE004551 Maris Kozulic Karate Klub Bijela
3. MNE004291 Ljubica Abramovic Gorstak

Kumite | SENIORI * | Ž | +68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000524 Vasilisa Bujić Karate klub Bar
2. WKF006582 Bojana Maneva Karate klub Shtip

Kumite | SENIORI * | Ž | -68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000100 Jovana Strujić Karate klub "RIS"
2. WKF003318 Belma Omerović "Tuzla" Tuzla

Kumite | SENIORI * | M | +84 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000284 Nemanja Jovović Karate klub Bar
2. MNE000488 Predrag Smolović Onogost
3. WKF006559 Haris Bešić Karate Klub Student

Kumite | SENIORI * | M | -67 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006565 Adnan Garača Karate Klub Student
2. MNE000596 Mirza Mehmedović Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić

Kumite | SENIORI * | M | -75 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000271 Stefan Bajić Karate klub Buducnost
2. MNE000830 Filip Mijanovic Karate klub Buducnost
3. WKF006557 Anel Tanović Karate Klub Student

Kumite | SENIORI * | M | -84 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000103 Nikola Malović Onogost
2. MNE000402 Dušan Bjelić Karate klub Bar
3. WKF006567 Kenan Šarić Karate Klub Student
3. WKF006580 Boban Djamgjozov Karate klub Shtip

Kumite | SENIORI * | M | -60 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004819 Filip Lučić Beogradski karate savez
2. MNE003296 Denis Huremović Karate klub "IBAR"

Kumite | 2011 * | M | +50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001825 Gavrilo Joličić Karate klub "Iskra"
2. WKF006587 Pane Patrakliski Karate klub Shtip
3. WKF006535 Tarik Hercegovac Karate klub "Respect"
3. MNE004568 Ljubo Lalatovic Onogost

Kumite | 2011 * | M | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006568 Ahmed Kadić Karate Klub Champion
2. MNE003049 Luka Djuric Gorstak
3. MNE000881 Milos Gagovic Karate klub Sampion Niksic
3. MNE000146 Davud Arifaj Karate klub "Iskra"

Kumite | 2011 * | Ž | +44 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003798 Emira Gjonoviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE001674 Djurdja Todorovic Karate klub Buducnost
3. MNE005589 Vedrana Misdalo Karate Klub "Kotor"
3. MNE001962 Gorana Đorojević Omladinski karate klub Mawashi

Kumite | 2013 i ml * | Ž | +34 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004058 Anđela Aranitović Karate klub "RIS"
2. MNE005314 Darija Novković Karate klub "Vukovi"
3. MNE004741 Vasilisa Radulovic Karate Klub "Kotor"
3. MNE003795 Naira Pelinku KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | 2010 * | Ž | +50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003917 Ivona Vlahović Gorstak
2. WKF006678 Farah Feriz Karate Klub Champion
3. MNE003224 Darija Vukovć Karare klub ''RIS21 '' Budva
3. WKF006679 Sajra Pozder Karate Klub Champion

Kumite | 2010 * | Ž | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000777 Zoja Seba Šotokan tim
2. MNE003912 Tea Maraš Karate klub Kondor
3. MNE000455 Ajla Dodić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE004053 Nina Pešić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | 2012 * | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006352 Davud Muhović Karate Klub Champion
2. MNE003047 Nemanja Dožić Gorstak
3. MNE004448 Kosta Jovanovic Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE002331 Luka Barjaktarović Karare klub ''RIS21 '' Budva

Kumite | 2011 * | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004155 Petar Zečević Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE001000 Lazar Rakocevic Gorstak
3. MNE003134 Boško Matović Šotokan tim
3. MNE004025 Radivoje Vučeljić KARATE KLUB "JION"

Kumite | JUNIORI * | Ž | -59 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006690 Paola Dragović Beogradski karate savez
2. MNE000989 Anja Nikolić Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE001191 Jovana Ćalić Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE000120 Nikolina Djurović Karate klub "Iskra"

Kumite | JUNIORI * | Ž | -53 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003314 Irna Mujanović "Tuzla" Tuzla
2. MNE000548 Sofija Dedijer Onogost
3. MNE001221 Danica Radovanović Karate klub Buducnost

Kumite | 2012 * | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004896 Roman Marojević Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE004008 David Knežević KARATE KLUB "JION"
3. MNE004728 Ardit Đonbaljaj Karate klub Bar
3. MNE004587 Nikola Petrovic Karate Klub "Kotor"

Kumite | 2013 i ml. | M | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004555 Petar Mikulic Karate Klub Bijela
2. MNE003039 Marko Rakočević Gorstak
3. MNE003023 ALEKSA RIHA Karate Klub Bijela
3. MNE003757 Danilo Mićunović Karare klub ''RIS21 '' Budva

Kumite | 2010 * | M | -47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006031 Hamza Hamzić "Tuzla" Tuzla
2. MNE001066 VASILIJE STOJANOVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE002066 Matija Sindik Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | 2010 * | M | -42 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006655 Mavrak Aleksa Beogradski karate savez
2. MNE000366 Šćepan Ivanović Karate Klub Bijela
3. MNE000692 Stefan Birovljev Šotokan tim
3. WKF006588 Kristijan Danev Karate klub Shtip

Kumite | 2010 * | M | -37 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000033 Vladimir Raičević Karate klub "Iskra"
2. MNE003325 Duško Sošić Karate klub Jedinstvo

Kumite | 2011 * | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005995 Božo Tomašević Šotokan tim
2. WKF006572 Imran Bunda Karate Klub Champion
3. MNE003324 Bogdan Sošić Karate klub Jedinstvo
3. MNE006443 Andrija Zekovic Gorstak

Kumite | 2011 * | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003052 Arijan Aljošević Karate klub Bar
2. WKF006586 Marko Djorlev Karate klub Shtip
3. MNE004581 Lazar Lakicevic Karate Klub "Kotor"
3. MNE003890 Nikita Marojević Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | JUNIORI * | Ž | +66 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000543 Anida Berjašević Karate klub Bar

Kumite | JUNIORI * | Ž | -66 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006541 Lamija Salkić "Tuzla" Tuzla
2. WKF006561 Stela Čučak Karate Klub Student
3. MNE001052 Lea Marić Šotokan tim
3. MNE001206 Miljana Papović Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | 2013 i ml. | M | -34 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001832 Veljko Matović Onogost
2. MNE006437 Vuk Tomašević Šotokan tim
3. MNE006469 Marko Đorojević Omladinski karate klub Mawashi
3. MNE005339 Matija Radović Karate klub Sampion Niksic

Kumite | 2009 * | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001201 Rajan Jovanović Omladinski karate klub Mawashi 2015
2. MNE000905 Marko Laković Karate klub "Iskra"

Kumite | 2009 * | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000690 Radovan Đurović Šotokan tim
2. WKF002813 Nikola Radić Beogradski karate savez
3. MNE004881 Aleksandar Stanišić KARATE KLUB "JION"

Kumite | 2013 i ml. | M | +34 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004056 Luka Bulatović Karate klub "Iskra"
2. MNE004666 Vasilije Begovic Karate Klub Bijela
3. MNE003043 Uroš Samardžić Gorstak
3. MNE005582 Bogdan Cirkovic Karate Klub Bijela

Kumite | JUNIORI * | M | -68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE002970 Lado Vuković Gorstak
2. WKF004680 Silvio Kavelj PORTO TOLERO
3. WKF006560 Danis Kuko Karate Klub Student

Kumite | JUNIORI * | M | -61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000695 Sergej Cimbaljević Šotokan tim

Kumite | JUNIORI * | M | -76 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000636 Đorđe Durutović Karate klub Bar
2. MNE000879 Nemanja Dragaš Karate klub "Iskra"
3. WKF003321 Faris Sinanović "Tuzla" Tuzla

Kumite | JUNIORI * | M | +76 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000572 Lazar Potpara Karate Klub Fokus Niksic
2. WKF006692 Ilija Milošević Beogradski karate savez
3. WKF003333 Toni Pipal "Tuzla" Tuzla
3. MNE000785 Aleksandar Džoganović Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | JUNIORI * | M | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000514 Arian Bejta KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | 2012 * | Ž | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004665 Ena Popovic Karate Klub Bijela
2. MNE002871 IVA VUKČEVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE003920 Martina Todorović Karate klub "Iskra"

Kumite | 2012 * | M | +40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000316 Dušan Božović Karare klub ''RIS21 '' Budva
2. MNE005013 Uroš Krulanović Onogost
3. MNE003785 Dijar Avdiu KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE001816 Rejan Hardolli KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | 2010 * | M | -52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000509 Blagota Mićunović Karare klub ''RIS21 '' Budva
2. WKF004249 Adis Gadžo Karate klub "Respect"
3. WKF004771 Tarik Korjenić Karate klub "Respect"
3. MNE000454 Marko Konatar KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | 2010 * | M | +52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000634 Andrija Kosović Karate klub Bar
2. MNE001827 Pavle Davidović Karate klub "Iskra"
3. MNE001663 Rayan Zahrane Karate klub Bar
3. MNE001010 Vuk Radusinovic Karate klub Sampion Niksic

Kumite | 2009 * | Ž | -44 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006584 Dusica Breslieva Karate klub Shtip
2. MNE003136 Lara Šakotić Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE003786 Era Avdiu KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000569 Katarina Janković KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | 2009 * | Ž | -39 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004731 Nika Jokić Karare klub ''RIS21 '' Budva
2. WKF006676 Lajla Šesto Karate Klub Champion
3. MNE001747 Vasilija Bijelović Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE001747 Vasilija Bijelović Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2012 * | Ž | +37 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006677 Dalal Feriz Karate Klub Champion
2. MNE004298 Sofija Jankovic Gorstak
3. MNE003127 ANĐELKA POPOVIĆ Karate Klub Bijela

Kumite | 2012 * | Ž | -37 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003046 Katarina Vujisic Gorstak
2. WKF006663 Gea Jurišić PORTO TOLERO
3. MNE000643 Mikhaela Volchkova KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | 2012 * | Ž | -34 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006574 Ela Bilalovic Karate Klub Champion
2. MNE004104 Marija Savić Karate klub "RIS"
3. MNE005452 Katarina Šuković Karate klub "Iskra"
3. MNE003862 Nevena Rasovic BRATSTVO

Kumite | KADETI * | Ž | -54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004457 Lana Vukcevic Karate klub Kondor
2. WKF003309 Lamija Softić "Tuzla" Tuzla
3. MNE001964 Jaredić Zoja Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE001474 Emina Efović Karate klub Buducnost

Kumite | KADETI * | Ž | -47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001018 Anastasija Vukotic Karate klub Sampion Niksic
2. MNE004779 Kristina Ćalasan Karate klub "Iskra"

Kumite | 2009 * | Ž | +54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001029 Katarina Djukic Gorstak
2. MNE001748 Vasilisa Čizmović Omladinski karate klub Mawashi
3. MNE002330 Iva Barjaktarović Karare klub ''RIS21 '' Budva
3. WKF006579 Lila Efremova Karate klub Shtip

Kumite | 2009 * | M | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001211 Sava Popović Omladinski karate klub Mawashi 2015
2. MNE001197 Demir Pivić Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE000682 Nemanja Gecaj Šotokan tim
3. WKF004766 Imran Rahmanović Karate klub "Respect"

Kumite | 2009 * | M | +55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006694 Viktor Rajiić Beogradski karate savez
2. MNE001082 RADOMIR MADŽAROVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE000672 Balša Nedić Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE001659 Kenan Hodžić Karate klub Bar

Kumite | 2009 * | Ž | -54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000681 Saša Cerovina Šotokan tim
2. MNE000018 Tara Ćupić Karate klub "Iskra"
3. MNE000388 Kristina Bokovac Karate klub Bar

Kumite | 2009 * | M | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000791 Ratko Grujic Gorstak
2. WKF006675 Daris Džafo Karate Klub Champion
3. WKF006583 Djem Pashov Karate klub Shtip
3. MNE001625 Aleksandar Vujačić Onogost

Kumite | 2009 * | Ž | -49 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003053 Mina Kuzman Onogost
2. WKF006581 Mila Shterieva Karate klub Shtip
3. MNE004303 Tamara Visnjic Gorstak
3. MNE001012 Jovana Vujisic Gorstak

Kumite | KADETI * | M | -63 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000353 Nenad Đuričić Karate Klub Bijela
2. MNE000133 Stefan Miljanić Karate klub "Iskra"
3. MNE000859 Niksa Zejak Karate klub "Iskra"
3. WKF004519 Haris Hadžić "Tuzla" Tuzla

Kumite | KADETI * | M | -52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000789 Balsa Danilovic Gorstak
2. MNE000843 Vukota Marsenic Karate klub Buducnost
3. MNE000880 Branko Lazović Karate klub "Iskra"
3. MNE006684 Amil Kalač Karate klub "IBAR"

Kumite | KADETI * | M | -57 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000877 Vuk Vučinić Karate klub "Iskra"
2. MNE000334 Filip Šoškić Karate klub "Iskra"
3. MNE001186 Vuk Papović Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE000112 Balić Alan Karate klub "Iskra"

Kumite | KADETI * | M | -70 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000141 Anes Arifaj Karate klub "Iskra"
2. MNE001161 Lazar Djurčević Karate klub "Vukovi"
3. WKF006542 Faris Alić "Tuzla" Tuzla
3. MNE000290 Novak Gvozdenović Karate klub Bar

Kumite | KADETI * | Ž | -61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003126 SOFIJA MIKULIĆ Karate Klub Bijela
2. MNE000914 Viktorija Vukadinović Karate klub "Iskra"
3. MNE000531 Ksenija Božović Karate klub Bar
3. MNE004084 Laura Rajšić Karate klub Bar

Kumite | KADETI * | Ž | +61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002003 Paola Dragović Beogradski karate savez
2. MNE000248 Jovana Kotlaja Karate klub "RIS"
3. MNE000760 Ljubica Vlahovic Gorstak
3. MNE000950 Stefani Selimović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | KADETI * | M | +70 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006261 Ilija Milošević Beogradski karate savez
2. MNE001179 Vaso Abramović Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE001202 Vuk Lučić Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE001203 Uroš Čalić Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite - Ekipno

Kate - Pojedinačno

Kate - Ekipno

Kumite - Pojedinačno

Kumite - Ekipno

Ukupno prijava / klubovi / države: 757 / 38 / 5 Ispis

Prijavljeni klubovi

Prijavljeni takmičari

Kumite | 2013 i ml. | M | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 15
ALEKSA RIHA
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Marko Rakočević
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Aleksaj Ilinčić
8 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Danilo Mićunović
8 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Pavle Pavićević
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Nikola Vlahovic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Ognjen Bojic
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Petar Mikulic
8 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Bogić Jovetić
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Maksim Ralić
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Viktor Jovović
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Martin Djolević
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Aleksa Bjelanovic
7 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

David Jovović
6 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Pavle Kascelan
8 god
Oranž pojas
Karate Klub "Kotor"

Kumite | 2013 i ml. | M | -34 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Veljko Matović
9 god
Oranž pojas
Onogost

Aleksa Bojic
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Luka Bajraktarovic
9 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Matija Radović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Andrija Čubranović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Vuk Tomašević
9 god
Bijeli pojas
Šotokan tim

Marko Đorojević
9 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Kumite | 2013 i ml. | M | +34 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Uroš Samardžić
9 god
Žuti pojas
Gorstak

Dragoljub Dano Mijušković
8 god
Žuti pojas
Karate klub Sampion Niksic

Luka Bulatović
9 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Vasilije Begovic
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Karlo Kovacic
8 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Bogdan Cirkovic
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Kumite | 2013 i ml. * | Ž | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 10
Nađa Vučeljić
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

VALENTINA CVIJOVIĆ
9 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Jovana Blečić
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Masa Scepanovic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Ksenija Bojanić
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Staša Petričević
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Vukovi"

Mia Krivokapic
7 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Anđela Bijelić
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Anđela Šćepanović
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Martina Đorojević
9 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Kumite | 2013 i ml. * | Ž | -34 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Ljubica Abramovic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Tea Jankovic
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Anja Vlahovic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Maris Kozulic
8 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Anja Milovic
8 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Kumite | 2013 i ml * | Ž | +34 kg / Prijavljenih takmičara: 9
Naira Pelinku
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Ana Brajković
8 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Anđela Aranitović
9 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

Milena Piljević
9 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "JION"

Nadja Bulajic
8 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Mila Sladoja
9 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Vasilisa Radulovic
9 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Darija Novković
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Vukovi"

Nađa Vojinović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2012 * | M | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Amar Čobović
10 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Vladimir Ilijevski
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Novak Lausevic
10 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Mitar Čvorović
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Balsa Scepanovic
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Gleb PALKHOUSKI
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Ahmed Bunda
9 god
Bijeli pojas
Karate Klub Champion

Kumite | 2012 * | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 9
Tarik Nikezić
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Luka Barjaktarović
10 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Nemanja Dožić
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Luka Bulatović
10 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Kosta Jovanovic
10 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Vasilj Popovic
10 god
Zeleni pojas
Onogost

Davud Muhović
10 god
Bijeli pojas
Karate Klub Champion

Marko Kecojević
10 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Samid Sutović
10 god
Žuti pojas
Karate klub "IBAR"

Kumite | 2012 * | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Edonis Kraja
10 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

David Knežević
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Nikola Petrovic
10 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Ardit Đonbaljaj
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Roman Marojević
9 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Stefan Krulanović
10 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | 2012 * | M | +40 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Dušan Božović
10 god
Zeleni pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Rejan Hardolli
10 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Dijar Avdiu
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Uroš Krulanović
10 god
Zeleni pojas
Onogost

Lazar Micic
10 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Kumite | 2012 * | Ž | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 3
IVA VUKČEVIĆ
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Martina Todorović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Ena Popovic
10 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Kumite | 2012 * | Ž | -34 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Nevena Rasovic
10 god
Žuti pojas
BRATSTVO

Marija Savić
10 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Katarina Šuković
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Ela Bilalovic
10 god
Bijeli pojas
Karate Klub Champion

Kumite | 2012 * | Ž | -37 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Mikhaela Volchkova
10 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Katarina Vujisic
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Gea Jurišić
10 god
Zeleni pojas
PORTO TOLERO

Kumite | 2012 * | Ž | +37 kg / Prijavljenih takmičara: 3
ANĐELKA POPOVIĆ
10 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Sofija Jankovic
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Dalal Feriz
10 god
Bijeli pojas
Karate Klub Champion

Kumite | 2011 * | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 7
stevan Markovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Hristijan Zaov
11 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Bogdan Sošić
10 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Filip Matkovic
11 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Andrija Zekovic
11 god
Bijeli pojas
Gorstak

Božo Tomašević
11 god
Bijeli pojas
Šotokan tim

Imran Bunda
11 god
Bijeli pojas
Karate Klub Champion

Kumite | 2011 * | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Antonio Junković
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Arijan Aljošević
11 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Bogdan Gnjatović
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Nikita Marojević
11 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Lazar Lakicevic
11 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Marko Djorlev
11 god
Braon pojas
Karate klub Shtip

Kumite | 2011 * | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Lazar Rakocevic
11 god
Oranž pojas
Gorstak

Vasilije Ilijevski
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Boško Matović
11 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Radivoje Vučeljić
11 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "JION"

Petar Zečević
11 god
Zeleni pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Marko Velickovski
10 god
Plavi pojas
Karate klub Shtip

Kumite | 2011 * | M | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Davud Arifaj
11 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Milos Gagovic
11 god
Oranž pojas
Karate klub Sampion Niksic

Luka Djuric
11 god
Žuti pojas
Gorstak

Ahmed Kadić
10 god
Bijeli pojas
Karate Klub Champion

Kumite | 2011 * | M | +50 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Lazar Lazovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Petar Mrvaljevic
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Sampion Niksic

Gavrilo Joličić
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Darko Šćepanović
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "JION"

Arijan Džukljan
11 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Ljubo Lalatovic
11 god
Plavi pojas
Onogost

Tarik Hercegovac
11 god
Plavi pojas
Karate klub "Respect"

Pane Patrakliski
11 god
Braon pojas
Karate klub Shtip

Kumite | 2011 * | Ž | -32 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Marija Lješković
11 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "JION"

Teodora Perović
10 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | 2011 * | Ž | -36 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Medina Talović
11 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Nija Rovčanin
11 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Kumite | 2011 * | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Dejana Blečić
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Tasa Scepanovic
11 god
Žuti pojas
Gorstak

Kumite | 2011 * | Ž | -44 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Darija Maraš
11 god
Žuti pojas
BRATSTVO

Bruna Galić
11 god
Braon pojas
PORTO TOLERO

Marija Marinović
11 god
Plavi pojas
PORTO TOLERO

Kumite | 2011 * | Ž | +44 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Djurdja Todorovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Gorana Đorojević
11 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Emira Gjonoviq
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Vedrana Misdalo
11 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Kumite | 2010 * | M | -37 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Vladimir Raičević
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Duško Sošić
12 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Kumite | 2010 * | M | -42 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Šćepan Ivanović
12 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Stefan Birovljev
12 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Kristijan Danev
12 god
Plavi pojas
Karate klub Shtip

Mavrak Aleksa
12 god
Žuti pojas
Beogradski karate savez

Said Sutović
12 god
Žuti pojas
Karate klub "IBAR"

Kumite | 2010 * | M | -47 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Adem Ramović
12 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

VASILIJE STOJANOVIĆ
12 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Drazen Sutovic
12 god
Zeleni pojas
Karate klub Buducnost

Matija Sindik
12 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Hamza Hamzić
12 god
Braon pojas
"Tuzla" Tuzla

Said Sutović
12 god
Žuti pojas
Karate klub "IBAR"

Kumite | 2010 * | M | -52 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Petar Riha
12 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Vuk Cimbaljević
12 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Irfan Kurpejović
12 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Marko Konatar
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Blagota Mićunović
12 god
Plavi pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Adis Gadžo
12 god
Plavi pojas
Karate klub "Respect"

Tarik Korjenić
12 god
Oranž pojas
Karate klub "Respect"

Kumite | 2010 * | M | +52 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Andrija Kosović
12 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Ivan Dabović
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Uroš Stevović
12 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Vuk Radusinovic
12 god
Plavi pojas
Karate klub Sampion Niksic

Ivan Dijanić
12 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Rayan Zahrane
12 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Pavle Davidović
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Viktor Rajić
12 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Kumite | 2010 * | Ž | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Agnesa Kollari
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Jana Radanović
12 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Kumite | 2010 * | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Darija Savić
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Jovana Cetkovic
12 god
Oranž pojas
Gorstak

Katarina Vukotic
12 god
Plavi pojas
Karate klub Sampion Niksic

STAŠA ULIĆEVIĆ
12 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Sara Popović
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "Vukovi"

Aleksandra Visnjic
12 god
Žuti pojas
Gorstak

Aleksandra Damjanović
11 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | 2010 * | Ž | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Dina Katana
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Bojana Stijepovic
12 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Amina Fišeković
12 god
Braon pojas
"Tuzla" Tuzla

Paola Arsovska
12 god
Braon pojas
Karate klub Shtip

Kumite | 2010 * | Ž | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Ajla Dodić
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Zoja Seba
12 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Tea Maraš
12 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Nina Pešić
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

SIMONA DAVIDOVIĆ
12 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kumite | 2010 * | Ž | +50 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Ivana Dabović
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Martina Dabović
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Darija Vukovć
12 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Ivona Vlahović
12 god
Žuti pojas
Gorstak

Teodora Vulevic
12 god
Bijeli pojas
BRATSTVO

Andrea Smolović
12 god
Žuti pojas
BRATSTVO

Farah Feriz
12 god
Bijeli pojas
Karate Klub Champion

Sajra Pozder
12 god
Bijeli pojas
Karate Klub Champion

Kumite | 2009 * | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 4
David Vulanović
13 god
Braon pojas
Onogost

Radovan Đurović
13 god
Oranž pojas
Šotokan tim

Nikola Radić
13 god
Oranž pojas
Beogradski karate savez

Aleksandar Stanišić
12 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "JION"

Kumite | 2009 * | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Marko Laković
13 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Rajan Jovanović
13 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | 2009 * | M | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Ratko Grujic
13 god
Oranž pojas
Gorstak

Aleksandar Vujačić
13 god
Zeleni pojas
Onogost

LAZAR GARDAŠEVIĆ
13 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Djem Pashov
12 god
Braon pojas
Karate klub Shtip

Daris Džafo
13 god
Bijeli pojas
Karate Klub Champion

Kumite | 2009 * | M | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Nemanja Gecaj
13 god
Oranž pojas
Šotokan tim

MATIJA BOLJEVIĆ
13 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Demir Pivić
13 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Sava Popović
12 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Vuk ŠKATARIĆ
13 god
Plavi pojas
Karate klub "Vukovi"

Imran Rahmanović
13 god
Braon pojas
Karate klub "Respect"

Kumite | 2009 * | M | +55 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Balša Nedić
13 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

RADOMIR MADŽAROVIĆ
14 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kenan Hodžić
13 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Luka Vujović
13 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Luka-Teodor Marinković
13 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Viktor Rajiić
13 god
Crni pojas 1.DAN
Beogradski karate savez

Kumite | 2009 * | Ž | -39 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Vasilija Bijelović
13 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Nika Jokić
12 god
Oranž pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Jovana Bajić
13 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Lajla Šesto
13 god
Bijeli pojas
Karate Klub Champion

Kumite | 2009 * | Ž | -44 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Katarina Janković
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Lara Šakotić
13 god
Zeleni pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Era Avdiu
13 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Dusica Breslieva
13 god
Braon pojas
Karate klub Shtip

Kumite | 2009 * | Ž | -49 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Jovana Vujisic
13 god
Oranž pojas
Gorstak

Mina Kuzman
13 god
Braon pojas
Onogost

Andrea Bojic
13 god
Žuti pojas
Gorstak

Tamara Visnjic
13 god
Žuti pojas
Gorstak

Mila Shterieva
13 god
Braon pojas
Karate klub Shtip

Kumite | 2009 * | Ž | -54 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Maša Ćosović
13 god
Zeleni pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Tara Ćupić
13 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Kristina Bokovac
13 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Saša Cerovina
13 god
Oranž pojas
Šotokan tim

Petra Jaćimović
13 god
Bijeli pojas
Karate klub "RIS"

Kumite | 2009 * | Ž | +54 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Ajla Berjašević
13 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Katarina Djukic
13 god
Oranž pojas
Gorstak

Lora Pean
13 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Vasilisa Čizmović
13 god
Plavi pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Iva Barjaktarović
13 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Sara Štrbić
13 god
Plavi pojas
PORTO TOLERO

Lila Efremova
13 god
Braon pojas
Karate klub Shtip

Kumite | KADETI * | M | -52 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Vukota Marsenic
14 god
Zeleni pojas
Karate klub Buducnost

Justin Marojević
14 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Balsa Danilovic
14 god
Braon pojas
Gorstak

Branko Lazović
14 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Uros Dragas
14 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Amil Kalač
14 god
Plavi pojas
Karate klub "IBAR"

Kumite | KADETI * | M | -63 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Stefan Miljanić
14 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Nenad Đuričić
14 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Niksa Zejak
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "Iskra"

Dejan Dabanović
14 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Haris Hadžić
14 god
Braon pojas
"Tuzla" Tuzla

Vasilije Mitrić
14 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | KADETI * | M | -70 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Novak Gvozdenović
14 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Anes Arifaj
14 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Lazar Djurčević
15 god
Braon pojas
Karate klub "Vukovi"

Faris Alić
15 god
Braon pojas
"Tuzla" Tuzla

Kumite | KADETI * | M | +70 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Mihailo Gojaković
15 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Vaso Abramović
15 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Vuk Lučić
15 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Uroš Čalić
15 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Adi Pipal+
14 god
Plavi pojas
"Tuzla" Tuzla

Ilija Milošević
15 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Bakir Idrizović
15 god
Plavi pojas
Karate Klub Student

Kumite | KADETI * | Ž | -47 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Vasilisa Miranović
14 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Anastasija Vukotic
14 god
Plavi pojas
Karate klub Sampion Niksic

Kristina Ćalasan
14 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

MILENA RAKOVIĆ
15 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kumite | KADETI * | Ž | -54 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Emina Efović
14 god
Plavi pojas
Karate klub Buducnost

Mateja Pantic
14 god
Žuti pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Milica Samardžić
14 god
Zeleni pojas
Onogost

Jaredić Zoja
14 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Lamija Softić
14 god
Plavi pojas
"Tuzla" Tuzla

Lana Vukcevic
14 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Lejla Gadžo
14 god
Plavi pojas
Karate klub "Respect"

Kumite | KADETI * | Ž | -61 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Ksenija Božović
14 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Viktorija Vukadinović
14 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Anita Kovačević
14 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

SOFIJA MIKULIĆ
14 god
Zeleni pojas
Karate Klub Bijela

Erna Gutić
14 god
Plavi pojas
"Tuzla" Tuzla

Laura Rajšić
14 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Kumite | KADETI * | Ž | +61 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Jovana Kotlaja
15 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Mariam Zahrane
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Stefani Selimović
14 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Ljubica Vlahovic
14 god
Braon pojas
Gorstak

Paola Dragović
15 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

TIJANA DAVIDOVIĆ
15 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kumite | JUNIORI * | M | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Balša Vojinović
16 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Arian Bejta
16 god
Braon pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | JUNIORI * | M | -61 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Balša Vojinović
16 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Sergej Cimbaljević
16 god
Zeleni pojas
Šotokan tim

Kumite | JUNIORI * | M | -68 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Lado Vuković
16 god
Zeleni pojas
Gorstak

Silvio Kavelj
16 god
Plavi pojas
PORTO TOLERO

Danis Kuko
16 god
Plavi pojas
Karate Klub Student

Kumite | JUNIORI * | M | -76 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Đorđe Durutović
16 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Nemanja Dragaš
16 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Faris Sinanović
15 god
Braon pojas
"Tuzla" Tuzla

Kumite | JUNIORI * | M | +76 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Marko Krvavac
17 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Stevo Mrdak
17 god
Braon pojas
Karate klub "RIS"

Lazar Potpara
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Luka Tomanović
16 god
Zeleni pojas
Šotokan tim

Aleksandar Džoganović
16 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Toni Pipal
16 god
Braon pojas
"Tuzla" Tuzla

Ilija Milošević
16 god
Crni pojas 1.DAN
Beogradski karate savez

Kumite | JUNIORI * | Ž | -53 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Kalina Ječmenica
17 god
Braon pojas
Karate klub "RIS"

Sofija Dedijer
16 god
Braon pojas
Onogost

Danica Radovanović
17 god
Braon pojas
Karate klub Buducnost

Irna Mujanović
16 god
Braon pojas
"Tuzla" Tuzla

Kumite | JUNIORI * | Ž | -59 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Nikolina Djurović
16 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Anja Nikolić
16 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Jovana Ćalić
17 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Nevena Maraš
15 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

SANJA BAŠANOVIĆ
15 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Paola Dragović
16 god
Crni pojas 1.DAN
Beogradski karate savez

Kumite | JUNIORI * | Ž | -66 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Teona Ječmenica
16 god
Braon pojas
Karate klub "RIS"

Lea Marić
16 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Miljana Papović
16 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Lamija Salkić
17 god
Crni pojas 1.DAN
"Tuzla" Tuzla

Stela Čučak
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Student

Kumite | JUNIORI * | Ž | +66 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Anida Berjašević
16 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Kumite | SENIORI * | M | -60 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Denis Huremović
21 god
Zeleni pojas
Karate klub "IBAR"

Filip Lučić
18 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Kumite | SENIORI * | M | -67 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Mirza Mehmedović
18 god
Braon pojas
Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić

Adnan Garača
19 god
Crni pojas 2.DAN
Karate Klub Student

Kumite | SENIORI * | M | -75 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Stefan Bajić
21 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Lazar Jovović
18 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Filip Mijanovic
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Anel Tanović
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Student

Kumite | SENIORI * | M | -84 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Nikola Malović
25 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Dušan Bjelić
18 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Pavle Babić
23 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić

Kenan Šarić
23 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Student

Boban Djamgjozov
20 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Shtip

Kumite | SENIORI * | M | +84 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Nemanja Jovović
19 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Predrag Smolović
23 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Haris Bešić
25 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Student

Kumite | SENIORI * | Ž | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Hana Paučinac
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Champion

Kumite | SENIORI * | Ž | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Sara Radenković
22 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Marina Štrbić
17 god
Braon pojas
PORTO TOLERO

Kumite | SENIORI * | Ž | -61 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Merjem Klepic
18 god
Bijeli pojas
Karate Klub Champion

Ana Rešetar
18 god
Braon pojas
PORTO TOLERO

Kumite | SENIORI * | Ž | -68 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Jovana Strujić
21 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "RIS"

Belma Omerović
22 god
Crni pojas 2.DAN
"Tuzla" Tuzla

Kumite | SENIORI * | Ž | +68 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Vasilisa Bujić
22 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Bojana Maneva
25 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Shtip

Kate | 2016. i ml. I NIVO * | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 15
Oleg Radulović
6 god
Bijeli pojas
Karate klub Junior

Pavle Žorić
6 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Miloš Miranović
6 god
Bijeli pojas
Iskra Podgorica

Luka Koracevic
6 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Lazar Madžgalj
6 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Andrej Dedaj
6 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Nikola Branković
6 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Marko Polović
6 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kosta Ljutica
5 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Dušan Ljutica
5 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Marjan Djokic
6 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Uroš Rakočević
6 god
Bijeli pojas
Karate klub Junior

Savo Jaćimović
6 god
Bijeli pojas
Karate klub Junior

Kemal Đulamerović
6 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kemo Kalač
6 god
Žuti pojas
KARATE KLUB ROZAJE/NOVI PAZAR

Kate | 2016. i ml. I NIVO * | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 8
Aiša Radončić
6 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Anja Mijović
6 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Anja Đuričić
6 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Jana Medenica
6 god
Bijeli pojas
Gorstak

Dunja Mišević
6 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Sara Nikezić
5 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Karina Tsmilianovich
5 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Lena Krivokapić
5 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | 2016. i ml. APSOLUTNI * | M | Bijeli pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Mihailo Peličić
6 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Vladimir Konatar
6 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Viktor Vukmarković
6 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | 2016. i ml. APSOLUTNI * | Ž | Bijeli pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Anamarija Janković
6 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Milica Kovačević
6 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Anđelija Vukanović
6 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Karina Tsmilianovich
5 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Kate | 2015. I NIVO * | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 20
Sava Radulović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Vasilije Borozan
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Viktor Petroski
7 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Adam Gjorgjievski
6 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Emin Vodopić
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Uroš Mirković
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Leis Pirović
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Aleksa Mićović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Omer Agović
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Orhan Kočan
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Din Kočan
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Erol Škrielj
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Stefan Vuković
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Dario Novović
7 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Sava Mugosa
7 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Ognjen Ostojic
7 god
Oranž pojas
Gorstak

Omar Vesković
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Darijo Đurović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Petar Dacić
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Taras Bezdetko
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | 2015. I NIVO * | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 17
Milica Vasiljević
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Masa Scepanovic
7 god
Žuti pojas
Gorstak

Tamara Rašović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Simona Pejović
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Mila Jonović
7 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Nađa Aranitović
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Ksenija Radović
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Anja Radulovic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Glorija Raspopovic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Una Krgović
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Jana Dabović
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Hena Peročević
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Maša Todorović
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Nađa Rovčanin
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Iskra Žarić
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Dunja Krivokapić
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Emilija Grupković
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | 2015. II NIVO | M | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 8
Maid Alomerović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Luka Ilincic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

David Otašević
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Edis Adrović
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Andrija Opančina
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Aleksa Paunović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Nikola Lav Jokić
7 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Hamed Idrizović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Kate | 2015. II NIVO * | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Irisi Shabanoviq
7 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Lejna Čoković
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Hana Mujić
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Staša Kosović
6 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Vasilisa Prelević
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | 2015. APSOLUTNI * | M | Žuti pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Ajan Čobović
7 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Amir Burdžović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Luka Ilincic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Matija Maraš
7 god
Žuti pojas
Karate klub Zeta

Kate | 2015. APOSLUTNI * | Ž | Bijeli pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Melina Gurzakovic
7 god
Oranž pojas
Karate Club Rei

Mona Desančić
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Anja Maraš
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Klara Popović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Kate | 2014. I NIVO * | M | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 16
Gordan Gregovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Jovan Lalić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Darian Škrielj
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Dušan Vukasović
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Uroš Rakočević
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Martin Dulović
8 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Vuk Nedović
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Pavle Marković
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Miloš Peković
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Strahinja Mujovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Vasilije Terzic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Alis Husović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Hamza Hadžiburić
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Novak Kljajić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Lazar Marković
7 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Nemanja Dabović
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | 2014. I NIVO * | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 14
Maja Bulatovic
8 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Džana Muzurović
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Aleksia Baćović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Buducnost

Rijana Canović
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Sofija Bogdanović
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Nadila Hodzic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Anastasija Niković
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Asija Đonbaljaj
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Anđela Đurović
8 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Sonja Mogilnikova
8 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Sofija Kažanegra
8 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Zara Novalić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Miljana Jaćimović
8 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Ljubica Tomašević
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Kate | 2014. II NIVO * | M | Bijeli pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 9
David Kovacevic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Anton Stanović
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Aleksa Krstajic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Simon Paladin
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Dilan Agović
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Balša Leković
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Filip Radojević
7 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

David Vukmarković
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Damir Prekić
8 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

Kate | 2014. II NIVO * | Ž | Bijeli pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 8
Lucia Stanovic
8 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Daša Desančić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Maša Masoničić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Zulejha Murati
8 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Anika Krkotić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Teodora Buntić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Lana Drača
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

JOVANA MARAŠ
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kate | 2014. APSOLUTNI * | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
David Kovacevic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Aleksa Krstajic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Milovan Jankovic
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Viktor Dukić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Stefan Kovačević
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Vasilije Rajović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Kate | 2014. APSOLUTNI * | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
Stefani Đuković
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Milica Đurović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Junior

Lorena Pajović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Junior

Ana Pavlović
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Mia Bulatović
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Mija Ajković
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Kate | 2013. I NIVO * | M | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 19
Filip Popovic
9 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Ognjen Radmanović
9 god
Žuti pojas
Gorstak

Balša Vuksanović
9 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Đorđe Živković
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Ervin Muzurović
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Lukas Kestner
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Luka Đukanović
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Marko Ilicic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Aleksa Lakićević
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Danilo Minić
9 god
Bijeli pojas
Iskra Podgorica

Miloš Madžgalj
9 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

ALEKSA ĐUKIĆ
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Danilo Nenezić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Armin Sijarić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Haris Nikezić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Nikola Tomović
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Hadzija Mustafa
9 god
Žuti pojas
KARATE KLUB ROZAJE/NOVI PAZAR

Senaid Dacić
9 god
Žuti pojas
KARATE KLUB ROZAJE/NOVI PAZAR

Armin Škrielj
9 god
Žuti pojas
KARATE KLUB ROZAJE/NOVI PAZAR

Kate | 2013. I NIVO * | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 13
Aleksandra Rakocevic
9 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Asja Radončić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Agata Khasdan
9 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Zejneba Vodopić
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Andrea Pavličić
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Jelena Radulović
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Sofija Raspopovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Luna Bošković
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Irina Šainović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Nevena Gvozdenović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Eva Medvedeva
8 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Hafsa Klica
9 god
Žuti pojas
KARATE KLUB ROZAJE/NOVI PAZAR

Merjem Babić
9 god
Žuti pojas
KARATE KLUB ROZAJE/NOVI PAZAR

Kate | 2013. II NIVO * | M | Bijeli pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 11
Rodoljub Timotijević
9 god
Oranž pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Neven Maraš
9 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Selman Selimović
9 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Ilja Guran
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Bogdan Konatar
9 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Tarik Dizdarević
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Respect"

Aldin Sokolaj
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Ahmed Međedović
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Damer Omeragić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kan Tarić
9 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

Pavle Minić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Kate | 2013. II NIVO * | Ž | Bijeli pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 7
Naira Pelinku
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Katarina Novakovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Anđela Aranitović
9 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

Sara Mulalić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kalina Sjekloća
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Emina Prekić
9 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

Merjem Peljto
9 god
Oranž pojas
Karate klub "Respect"

Kate | 2013. APSOLUTNI * | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Omar Durović
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Alexander Okulov
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Gleb Voroninskis
8 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Andrija Barjaktarović
9 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Kaan Fazlić
9 god
Oranž pojas
Karate klub "Respect"

Kate | 2013. APSOLUTNI * | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 7
Itana Badnjar
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Katarina Novakovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Nerma Sijarić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Isidora Bracić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kristina Đokić
8 god
Zeleni pojas
Karate klub Junior

Ajlin Pašalić
9 god
Zeleni pojas
Karate klub "Respect"

Sara Tomanović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Kate | 2012. I NIVO * | M | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 16
Amar Čobović
10 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Rejan Hardolli
10 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Memin Gurzaković
10 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Jovan Subaric
10 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Dušan Nikolić
9 god
Oranž pojas
Karate Klub BUDVA

Vasilije Janjusevic
10 god
Žuti pojas
Karate Klub "Podgorica"

Dijar Avdiu
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Ognjen Maraš
9 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kosta Jovanovic
10 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

MILJAN STOJANOVIĆ
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Vuk Bulatović
10 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Miloš Mićović
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Timur Trofymenko
10 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Omar Đurović
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Amin Kujević
10 god
Žuti pojas
KARATE KLUB ROZAJE/NOVI PAZAR

Samid Sutović
10 god
Žuti pojas
Karate klub "IBAR"

Kate | 2012. I NIVO * | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 17
Mikhaela Volchkova
10 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Nina Radevic
10 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Dunja Rajković
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

IVA VUKČEVIĆ
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Iva Bulatovic
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Isidora Boljevic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Enisa Bracić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Lena Tomović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Zoja Beharović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Kristina Đurović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Leona Marović
10 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

SARA LUKAČEVIĆ
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Dunja Roganović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Tajra Krluč
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Respect"

Sajra Čakić
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Respect"

Asija Kurpejović
10 god
Žuti pojas
KARATE KLUB ROZAJE/NOVI PAZAR

Zara Husović
10 god
Žuti pojas
KARATE KLUB ROZAJE/NOVI PAZAR

Kate | 2012. II NIVO * | M | Bijeli pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 12
Mehmed Nikezić
10 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Đorđe Jakovljević
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Edonis Kraja
10 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Bogdan Grupković
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Mladjan Ramovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Zakir Murati
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Artem Karas
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Konstantin Tereščenko
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Ardit Đonbaljaj
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Orhan Alomerović
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Novak Čekerevac
10 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Džan Tarić
10 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

Kate | 2012. II NIVO * | Ž | Bijeli pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 12
Lana Prelević
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kristina Anakijevska
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Monika Đukić
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Galina Čekrizova
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Nikolina Drača
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Emani Radončić
10 god
Oranž pojas
Karate klub Junior

Mija Vujotić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Anja Đurović
10 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

STAŠA MATANOVIĆ
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Halima Medjedović
10 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB ROZAJE/NOVI PAZAR

Muratka Kalač
10 god
Oranž pojas
KARATE KLUB ROZAJE/NOVI PAZAR

Uma Spahić
10 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB ROZAJE/NOVI PAZAR

Kate | 2012. APSOLUTNI * | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Vladimir Ilijevski
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Tarik Nikezić
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Benjamin Mehović
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Mladjan Ramovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost