KUP OSOBOĐENJA BUDVE 2022.


KUP OSOBOĐENJA BUDVE 2022.

Informacije


KUP OSOBOĐENJA BUDVE 2022.

20. Nov 2022.

19. Nov 2022. @ 14:00h (krajnji rok za prijavu)

MEDITERANSKI SPORTSKI CENTAR

Budva , Crna Gora

Karate klub "Budva" Budva

Kotizacija: pojedinačno 15 EUR, ekipno 20 EUR


PROPOZICIJE

KATE:

Opis za kate...

BORBE:

Opis za borbe...

ZAŠTITNA OPREMA:

Opis za zaštitnu opremu...


Kate


Kate | U21 | M

Kate | U21 | M | Ekipno

Kate | Juniori | M

Kate | Kadeti - Juniori | M | Ekipno

Kate | Kadeti | M

Kate | NADE 03.02.-31.12.2009 | M | Aps. kat.

Kate | Nade 03.02.2009 - 31.12.2009 I nivo | M

Kate | NADE 2009/2010 # | M | Ekipno

Kate | NADE 2010 # | M | Aps. kat.

Kate | Nade - 2010 I nivo | M

Kate | Pioniri - 2011 # | M | Aps. kat.

Kate | Pioniri - 2011 I nivo | M

Kate | Pioniri - 2011/2012 # | M | Ekipno

Kate | Pioniri - 2012 # | M | Aps. kat.

Kate | Pioniri - 2012 I nivo | M

Kate | Ml. pioniri - 2013 Apsolutni nivo | M

Kate | Ml. pioniri 2013 I nivo | M

Kate | Ml. pioniri - 2013/2014 # | M | Ekipno

Kate | Ml. pioniri - 2014 Apsolutni nivo | M

Kate | Ml. pioniri 2014 I nivo | M

Kate | POLETARCI - 2015 Apsolutni nivo | M | Aps. kat.

Kate | POLETARCI 2015 I nivo | M

Kate | Poletarci 2015 i 2016 i mladji # | M | Ekipno

Kate | POLETARCI - 2016 i mladji Apsolutni nivo | M | Aps. kat.

Kate | POLETARCI 2016 i mlađi I nivo | M

Kate | U21 | Ž

Kate | U21 | Ž | Ekipno

Kate | Juniori | Ž

Kate | Kadeti - Juniori | Ž | Ekipno

Kate | Kadeti | Ž

Kate | NADE 03.02.-31.12.2009 | Ž | Aps. kat.

Kate | Nade 03.02.2009 - 31.12.2009 I nivo | Ž

Kate | NADE 2009/2010 # | Ž | Ekipno

Kate | NADE 2010 # | Ž | Aps. kat.

Kate | Nade - 2010 I nivo | Ž

Kate | Pioniri - 2011 # | Ž | Aps. kat.

Kate | Pioniri - 2011 I nivo | Ž

Kate | Pioniri - 2011/2012 # | Ž | Ekipno

Kate | Pioniri - 2012 # | Ž | Aps. kat.

Kate | Pioniri - 2012 I nivo | Ž

Kate | Ml. pioniri - 2013 Apsolutni nivo | Ž

Kate | Ml. pioniri 2013 I nivo | Ž

Kate | Ml. pioniri - 2013/2014 # | Ž | Ekipno

Kate | Ml. pioniri - 2014 Apsolutni nivo | Ž

Kate | Ml. pioniri 2014 I nivo | Ž

Kate | POLETARCI - 2015 Apsolutni nivo | Ž | Aps. kat.

Kate | POLETARCI 2015 I nivo | Ž

Kate | Poletarci 2015 i 2016 i mladji # | Ž | Ekipno

Kate | POLETARCI - 2016 i mladji Apsolutni nivo | Ž | Aps. kat.

Kate | POLETARCI 2016 i mlađi I nivo | Ž

Kumite


Kumite | Seniori | M | Ekipno

Kumite | U21 | M | -60 kg

Kumite | U21 | M | -67 kg

Kumite | U21 | M | -75 kg

Kumite | U21 | M | -84 kg

Kumite | U21 | M | +84 kg

Kumite | U21 | M | Ekipno

Kumite | Juniori | M | -55 kg

Kumite | Juniori | M | -61 kg

Kumite | Juniori | M | -68 kg

Kumite | Juniori | M | -76 kg

Kumite | Juniori | M | +76 kg

Kumite | Juniori | M | Ekipno

Kumite | Kadeti | M | -52 kg

Kumite | Kadeti | M | -57 kg

Kumite | Kadeti | M | -63 kg

Kumite | Kadeti | M | -70 kg

Kumite | Kadeti | M | +70 kg

Kumite | Kadeti | M | Ekipno

Kumite | NADE 03.02.-31.12.2009 | M | -40 kg

Kumite | NADE 03.02.-31.12.2009 | M | -45 kg

Kumite | NADE 03.02.-31.12.2009 | M | -50 kg

Kumite | NADE 03.02.-31.12.2009 | M | -55 kg

Kumite | NADE 03.02.-31.12.2009 | M | +55 kg

Kumite | NADE 2010 # | M | -37 kg

Kumite | NADE 2010 # | M | -42 kg

Kumite | NADE 2010 # | M | -47 kg

Kumite | NADE 2010 # | M | -52 kg

Kumite | NADE 2010 # | M | +52 kg

Kumite | Pioniri - 2011 # | M | -35 kg

Kumite | Pioniri - 2011 # | M | -40 kg

Kumite | Pioniri - 2011 # | M | -45 kg

Kumite | Pioniri - 2011 # | M | -50 kg

Kumite | Pioniri - 2011 # | M | +50 kg

Kumite | Pioniri - 2012 # | M | -30 kg

Kumite | Pioniri - 2012 # | M | -35 kg

Kumite | Pioniri - 2012 # | M | -40 kg

Kumite | Pioniri - 2012 # | M | -45 kg

Kumite | Pioniri - 2012 # | M | +45 kg

Kumite | U21 | Ž | -50 kg

Kumite | U21 | Ž | -55 kg

Kumite | U21 | Ž | -61 kg

Kumite | U21 | Ž | -68 kg

Kumite | U21 | Ž | +68 kg

Kumite | U21 | Ž | Ekipno

Kumite | Juniori | Ž | -48 kg

Kumite | Juniori | Ž | -53 kg

Kumite | Juniori | Ž | -59 kg

Kumite | Juniori | Ž | -66 kg

Kumite | Juniori | Ž | +66 kg

Kumite | Juniori | Ž | Ekipno

Kumite | Kadeti | Ž | -47 kg

Kumite | Kadeti | Ž | -54 kg

Kumite | Kadeti | Ž | -61 kg

Kumite | Kadeti | Ž | +61 kg

Kumite | Kadeti | Ž | Ekipno

Kumite | NADE 03.02.-31.12.2009 | Ž | -39 kg

Kumite | NADE 03.02.-31.12.2009 | Ž | -44 kg

Kumite | NADE 03.02.-31.12.2009 | Ž | -49 kg

Kumite | NADE 03.02.-31.12.2009 | Ž | -54 kg

Kumite | NADE 03.02.-31.12.2009 | Ž | +54 kg

Kumite | NADE 2010 # | Ž | -35 kg

Kumite | NADE 2010 # | Ž | -40 kg

Kumite | NADE 2010 # | Ž | -45 kg

Kumite | NADE 2010 # | Ž | -50 kg

Kumite | NADE 2010 # | Ž | +50 kg

Kumite | Pioniri - 2011 # | Ž | -32 kg

Kumite | Pioniri - 2011 # | Ž | -36 kg

Kumite | Pioniri - 2011 # | Ž | -44 kg

Kumite | Pioniri - 2011 # | Ž | +44 kg

Kumite | Pioniri - 2011 # | Ž | -40 kg

Kumite | Pioniri - 2012 # | Ž | -30 kg

Kumite | Pioniri - 2012 # | Ž | -34 kg

Kumite | Pioniri - 2012 # | Ž | -37 kg

Kumite | Pioniri - 2012 # | Ž | -40 kg

Kumite | Pioniri - 2012 # | Ž | +40 kg

Kontakt osobe

Ranko Vukotić

ranko.vukotic@gmail.com

0038267455808


Hoteli

Bilten


Kotizacija

Pojedinačno: 15 €

Ekipno: 20 €

Generalni poredak

Klub Zlatne Srebrne Bronzane
Karate klub Bar 22 12 4
Karare klub ''RIS21 '' Budva 12 3 1
Karate Klub "Stari Grad" Budva 10 9 12
Karate klub "Iskra" 9 9 8
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" 5 3 1
Omladinski karate klub Mawashi 2015 5 2 3
Karate klub Buducnost 5 2 2
Karate klub "Vukovi" 4 1 0
Karate Klub Fokus Niksic 3 3 1
Karate klub Kondor 3 2 1
Клуб Борилачких Спортова требиње 2 2 4
Karate Klub BUDVA 2 0 1
Karate klub "RIS" 2 0 0
Karate klub Jedinstvo 0 1 1
Karate Klub "Tempo" 0 1 1
Karate Klub "Kotor" 0 0 2
Omladinski karate klub Mawashi 0 0 1

Kate - Pojedinačno

Kate | POLETARCI 2016 i mlađi I nivo | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005448 Bogdan Radulović Karate klub "Iskra"

Kate | POLETARCI - 2016 i mladji Apsolutni nivo | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004976 Jakov Janović Karate Klub "Stari Grad" Budva
2. MNE005542 DUŠAN TRIPUNOVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE004878 Viktor Vukmarković Karate klub Bar
3. MNE006598 Nikša Božović Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | POLETARCI 2016 i mlađi I nivo | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005685 Tamara Zečević Karate klub "Iskra"
2. MNE006590 Karina Tsmilianovich Karare klub ''RIS21 '' Budva

Kate | POLETARCI - 2016 i mladji Apsolutni nivo | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE006590 Karina Tsmilianovich Karare klub ''RIS21 '' Budva

Kate | Ml. pioniri 2014 I nivo | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005593 Sofija Kažanegra Karate Klub BUDVA
2. MNE003781 Marija Gracun Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE005299 Sofija Jovanovic Karate klub "Iskra"
3. MNE005679 Anđela Dedeić Karate klub "Iskra"

Kate | POLETARCI 2015 I nivo | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005806 Nikola Lav Jokić Karare klub ''RIS21 '' Budva
2. MNE006548 Martin Kovačević Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE006492 Jovan Kascelan Karate Klub "Kotor"

Kate | POLETARCI - 2015 Apsolutni nivo | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005806 Nikola Lav Jokić Karare klub ''RIS21 '' Budva

Kate | POLETARCI 2015 I nivo | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004922 Sofija Ocokoljić Karate Klub "Stari Grad" Budva
2. MNE003887 Lucija Milićević Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE003253 Sofija Aleksić Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE004974 Mina Milošević Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | POLETARCI - 2015 Apsolutni nivo | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004907 VASILIJA DRAKIĆ Karate klub Kondor
2. MNE006446 Iskra Žarić Karate klub "Iskra"

Kate | Ml. pioniri - 2014 Apsolutni nivo | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003892 Ana Pavlović Karate klub Bar
2. MNE003893 Mia Bulatović Karate klub Bar
3. MNE003722 Stefani Đuković Karate klub Bar

Kate | Ml. pioniri - 2014 Apsolutni nivo | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004088 Viktor Dukić Karate klub Bar
2. MNE003883 Đorđe Šuleić Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE004829 Jovan Šipčić Karate klub "Iskra"

Kate | Ml. pioniri 2014 I nivo | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE002207 Petar Dragnić Karate Klub "Stari Grad" Budva
2. MNE004098 Balša Leković Karate klub Bar
3. MNE005335 Vasilije Senčić Karate klub "Iskra"
3. MNE005451 Jovan Radulović Karate klub "Iskra"

Kate | Pioniri - 2011 I nivo | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE002197 Branko Martinović Karate Klub BUDVA
2. MNE001849 Hristijan Zaov Karate klub "Iskra"

Kate | Pioniri - 2011 I nivo | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004775 Jovanović Kristina Karate klub "Iskra"

Kate | Pioniri - 2011 # | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003886 Teodora Ćorović Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | Pioniri - 2011 # | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001652 Dario Šćekić Karate klub Bar
2. MNE004081 Sergej Laković Karate klub Bar

Kate | Pioniri - 2012 # | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001667 Vladimir Ilijevski Karate klub Bar
2. MNE002514 Ajlan Durović Karate klub Bar
3. MNE004975 Kemil Čantić Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | Pioniri - 2012 I nivo | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE006460 Timur Trofymenko Karate Klub "Stari Grad" Budva
2. MNE005733 Miloš Mićović Karate klub "Iskra"
3. MNE006597 David Kovačević Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE006689 Luka Krivokapic Karate Klub "Kotor"

Kate | Pioniri - 2012 I nivo | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005502 Ana Obradović Karate klub "Iskra"
2. MNE001763 Sofija Bubanja Karate klub "Iskra"
3. MNE006550 Mia Belada Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | Pioniri - 2012 # | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003904 Hana Lukolić Karate klub Bar
2. MNE003905 Ksenija Knezevic Karate klub Bar
3. MNE001936 Lana Prelević Karate klub "Iskra"

Kate | NADE 2010 # | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000634 Andrija Kosović Karate klub Bar
2. MNE000757 Uroš Stevović Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE000867 Petar Vojinovic Karate klub Buducnost
3. MNE001926 Drazen Sutovic Karate klub Buducnost

Kate | NADE 2010 # | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000770 Teodora Medojević Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | Nade - 2010 I nivo | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004053 Nina Pešić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE004810 Staša Džankić Karate klub "Iskra"

Kate | Nade - 2010 I nivo | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000454 Marko Konatar KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE003068 Serxhio Lukaj Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kate | NADE 03.02.-31.12.2009 | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000721 Lana Čormaković Karate Klub "Stari Grad" Budva
2. MNE001135 Una Vučićević Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | Nade 03.02.2009 - 31.12.2009 I nivo | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000569 Katarina Janković KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | NADE 03.02.-31.12.2009 | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000292 Aleksa Barjaktarović Karate klub Bar
2. MNE000536 Hamed Erović Karate klub Bar

Kate | Nade 03.02.2009 - 31.12.2009 I nivo | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003298 Nikša Kašćelan Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kate | Ml. pioniri - 2013 Apsolutni nivo | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004091 Andrija Barjaktarović Karate klub Bar
2. MNE004973 Matija Milošević Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE002518 Omar Durović Karate klub Bar
3. MNE004563 Bogdan Konatar Karate klub Jedinstvo

Kate | Ml. pioniri - 2013 Apsolutni nivo | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003882 Andrea Ćorović Karate Klub "Stari Grad" Budva
2. MNE001658 Itana Badnjar Karate klub Bar
3. MNE004095 Isidora Bracić Karate klub Bar
3. MNE006593 Petra Čepić Karare klub ''RIS21 '' Budva

Kate | Ml. pioniri 2013 I nivo | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001724 Rodoljub Timotijević Karare klub ''RIS21 '' Budva
2. MNE004563 Bogdan Konatar Karate klub Jedinstvo
3. MNE004828 Jakša Čadjenović Karate klub "Iskra"
3. MNE003800 Vasilije Aleksić Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | Ml. pioniri 2013 I nivo | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE006591 Tikhonova Stella Karare klub ''RIS21 '' Budva
2. MNE003884 Marija Todorović Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE004920 Agata Khasdan Karate Klub BUDVA
3. MNE006596 Maša Dragnić Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | Kadeti | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000852 Mia Ramovic Karate klub Buducnost
2. MNE000950 Stefani Selimović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE001935 Tea Tešović Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | Kadeti | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000375 Aleksa Šćekić Karate klub Bar

Kate | Juniori | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001221 Danica Radovanović Karate klub Buducnost

Kate - Ekipno

Kate | Poletarci 2015 i 2016 i mladji # | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate Klub "Stari Grad" Budva MNE003887 Lucija Milićević
MNE004922 Sofija Ocokoljić
MNE004974 Mina Milošević

Kate | Ml. pioniri - 2013/2014 # | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE001658 Itana Badnjar
MNE003897 Nerma Sijarić
MNE004095 Isidora Bracić
2. Karate klub Bar MNE003722 Stefani Đuković
MNE003892 Ana Pavlović
MNE003893 Mia Bulatović
3. Karate Klub "Stari Grad" Budva MNE003781 Marija Gracun
MNE003882 Andrea Ćorović
MNE003884 Marija Todorović

Kate | Pioniri - 2011/2012 # | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE001940 Staša Petranović
MNE003905 Ksenija Knezevic
MNE003904 Hana Lukolić

Kate | Kadeti - Juniori | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000874 Vasilisa Miranović
MNE000950 Stefani Selimović
MNE000515 Yllëza Rama

Kate | Pioniri - 2011/2012 # | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE001652 Dario Šćekić
MNE002514 Ajlan Durović
MNE004081 Sergej Laković
2. Karate Klub "Stari Grad" Budva MNE002235 Alija Murić
MNE004975 Kemil Čantić
MNE006460 Timur Trofymenko

Kate | NADE 2009/2010 # | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE000292 Aleksa Barjaktarović
MNE000536 Hamed Erović
MNE000634 Andrija Kosović

Kate | Poletarci 2015 i 2016 i mladji # | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub "Iskra" MNE005275 Damjan Kušljević
MNE005450 Dušan Savić
MNE005448 Bogdan Radulović

Kate | Ml. pioniri - 2013/2014 # | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE002518 Omar Durović
MNE004077 Aleksa Đukić
MNE004091 Andrija Barjaktarović
2. Karate klub Bar MNE004098 Balša Leković
MNE004088 Viktor Dukić
MNE004847 David Vukmarković
3. Karate Klub "Stari Grad" Budva MNE002207 Petar Dragnić
MNE003883 Đorđe Šuleić
MNE004973 Matija Milošević
3. Karate klub "Iskra" MNE004829 Jovan Šipčić
MNE004828 Jakša Čadjenović
MNE005335 Vasilije Senčić

Kate | NADE 2009/2010 # | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate Klub "Stari Grad" Budva MNE000721 Lana Čormaković
MNE000727 Nina Pešić
MNE001135 Una Vučićević

Kumite - Pojedinačno

Kumite | Pioniri - 2011 # | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003891 Filip Radojević Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE001664 Vasilije Ilijevski Karate klub Bar

Kumite | Pioniri - 2011 # | M | +50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000868 Lazar Lazovic Karate klub Buducnost

Kumite | Pioniri - 2011 # | Ž | -32 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004660 MIA GRGIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | Pioniri - 2011 # | Ž | -44 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004153 Helena Peković Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | Pioniri - 2011 # | Ž | -36 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003889 Andrea Šakotić Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | Pioniri - 2011 # | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001722 Lazar Đorojević Karare klub ''RIS21 '' Budva

Kumite | Pioniri - 2011 # | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003052 Arijan Aljošević Karate klub Bar

Kumite | Pioniri - 2011 # | Ž | +44 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001674 Djurdja Todorovic Karate klub Buducnost
2. MNE001113 Jovana Kuljanin Karare klub ''RIS21 '' Budva

Kumite | Pioniri - 2011 # | M | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000146 Davud Arifaj Karate klub "Iskra"
2. MNE000119 Jakša Babić Karate klub "Iskra"

Kumite | NADE 2010 # | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004569 Sara Popović Karate klub "Vukovi"

Kumite | NADE 2010 # | Ž | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003912 Tea Maraš Karate klub Kondor
2. MNE004053 Nina Pešić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE004893 Ksenija Ugren Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | NADE 2010 # | M | -42 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000367 David Dedeić Karate klub "Iskra"

Kumite | NADE 2010 # | M | -47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001050 Adem Ramović Karate klub Bar
2. MNE001926 Drazen Sutovic Karate klub Buducnost
3. MNE002066 Matija Sindik Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | NADE 2010 # | Ž | +50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003224 Darija Vukovć Karare klub ''RIS21 '' Budva
2. MNE005085 Andrea Rakočević Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | NADE 03.02.-31.12.2009 | M | +55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001659 Kenan Hodžić Karate klub Bar

Kumite | NADE 03.02.-31.12.2009 | Ž | -39 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004731 Nika Jokić Karare klub ''RIS21 '' Budva

Kumite | NADE 03.02.-31.12.2009 | Ž | -44 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000569 Katarina Janković KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | NADE 03.02.-31.12.2009 | Ž | -54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE002330 Iva Barjaktarović Karare klub ''RIS21 '' Budva

Kumite | NADE 03.02.-31.12.2009 | Ž | +54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001193 Lora Pean Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | NADE 03.02.-31.12.2009 | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001201 Rajan Jovanović Omladinski karate klub Mawashi 2015
2. MNE003066 Kosta Ćalasan Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | NADE 03.02.-31.12.2009 | M | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004109 Vuk ŠKATARIĆ Karate klub "Vukovi"
2. MNE001065 MATIJA BOLJEVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE001197 Demir Pivić Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE001211 Sava Popović Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | NADE 2010 # | M | +52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000634 Andrija Kosović Karate klub Bar
2. MNE001663 Rayan Zahrane Karate klub Bar
3. MNE000757 Uroš Stevović Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kumite | Pioniri - 2012 # | M | +45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000316 Dušan Božović Karare klub ''RIS21 '' Budva
2. MNE006703 Lazar Erakovic Karate Klub "Tempo"

Kumite | Pioniri - 2012 # | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004676 STEFAN BJELICA Клуб Борилачких Спортова требиње
2. WKF005399 SERGEJ BRKIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње
3. MNE006710 Vitomir Hajrovic Karate Klub "Tempo"

Kumite | Pioniri - 2012 # | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004728 Ardit Đonbaljaj Karate klub Bar
2. MNE004894 Danilo Ugren Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | Pioniri - 2012 # | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE002331 Luka Barjaktarović Karare klub ''RIS21 '' Budva
2. MNE005991 Viktor Raičević Karate klub "Iskra"
3. WKF004657 MARKO MUMALO Клуб Борилачких Спортова требиње
3. MNE006471 Marko Kecojević Omladinski karate klub Mawashi

Kumite | Pioniri - 2012 # | M | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003924 Mitar Čvorović Karate klub "Iskra"
2. WKF005396 GOJKO RUŽIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње
3. WKF003964 DIMITRIJE ATELJEVIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње
3. WKF005401 BALŠA SREDANOVIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | Pioniri - 2012 # | Ž | -37 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005314 Darija Novković Karate klub "Vukovi"

Kumite | Pioniri - 2012 # | Ž | +40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004058 Anđela Aranitović Karate klub "RIS"
2. MNE005805 Sofija Milić Karare klub ''RIS21 '' Budva

Kumite | Pioniri - 2012 # | Ž | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003920 Martina Todorović Karate klub "Iskra"
2. MNE005316 Staša Petričević Karate klub "Vukovi"
3. WKF005400 VASILIJA GRGIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | Kadeti | M | -70 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001161 Lazar Djurčević Karate klub "Vukovi"

Kumite | Kadeti | Ž | -54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004457 Lana Vukcevic Karate klub Kondor

Kumite | Kadeti | Ž | -61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000531 Ksenija Božović Karate klub Bar
2. MNE004084 Laura Rajšić Karate klub Bar

Kumite | Kadeti | Ž | +61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000248 Jovana Kotlaja Karate klub "RIS"
2. MNE000950 Stefani Selimović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Kadeti | M | -52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001185 Lazar Grbović Omladinski karate klub Mawashi 2015
2. MNE000843 Vukota Marsenic Karate klub Buducnost

Kumite | Kadeti | M | -63 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000387 Dejan Dabanović Karate klub Bar
2. MNE005333 Miroslav Radulović Karate klub "Iskra"

Kumite | Juniori | Ž | -59 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001191 Jovana Ćalić Omladinski karate klub Mawashi 2015
2. MNE000120 Nikolina Djurović Karate klub "Iskra"
3. MNE004139 Nevena Maraš Karate klub Kondor

Kumite | Juniori | Ž | -53 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001221 Danica Radovanović Karate klub Buducnost

Kumite | Juniori | Ž | -66 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000400 Mariam Zahrane Karate klub Bar

Kumite | NADE 2010 # | M | -52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000509 Blagota Mićunović Karare klub ''RIS21 '' Budva
2. MNE004129 Andrija Rakočević Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE000454 Marko Konatar KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite - Ekipno

Kate - Pojedinačno

Kate - Ekipno

Kumite - Pojedinačno

Kumite - Ekipno

Ukupno prijava / klubovi / države: 246 / 22 / 3 Ispis

Prijavljeni klubovi

Prijavljeni takmičari

Kate | POLETARCI - 2016 i mladji Apsolutni nivo | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
Jakov Janović
6 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Viktor Vukmarković
6 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Feim Gurzaković
6 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

DUŠAN TRIPUNOVIĆ
6 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

David Vuković
6 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Nikša Božović
6 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | POLETARCI - 2016 i mladji Apsolutni nivo | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
Anamarija Janković
6 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Karina Tsmilianovich
5 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Kate | POLETARCI - 2015 Apsolutni nivo | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
Dušan Savić
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Nikola Lav Jokić
7 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Kate | POLETARCI - 2015 Apsolutni nivo | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
VASILIJA DRAKIĆ
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Iskra Žarić
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | Ml. pioniri - 2014 Apsolutni nivo | M / Prijavljenih takmičara: 3
Đorđe Šuleić
8 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Viktor Dukić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Jovan Šipčić
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | Ml. pioniri - 2014 Apsolutni nivo | Ž / Prijavljenih takmičara: 3
Stefani Đuković
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Ana Pavlović
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Mia Bulatović
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | Ml. pioniri - 2013 Apsolutni nivo | M / Prijavljenih takmičara: 4
Omar Durović
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Andrija Barjaktarović
9 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Bogdan Konatar
9 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Matija Milošević
9 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | Ml. pioniri - 2013 Apsolutni nivo | Ž / Prijavljenih takmičara: 6
Itana Badnjar
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Andrea Ćorović
9 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Nina Krulj
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Nerma Sijarić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Isidora Bracić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Petra Čepić
8 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Kate | Pioniri - 2012 # | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
Vladimir Ilijevski
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Ajlan Durović
10 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Kemil Čantić
10 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | Pioniri - 2012 # | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Staša Petranović
10 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Lana Prelević
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Ksenija Knezevic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Hana Lukolić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kumite | Pioniri - 2012 # | M | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Vladimir Ilijevski
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Memin Gurzaković
10 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Mitar Čvorović
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

DIMITRIJE ATELJEVIĆ
9 god
Zeleni pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

GOJKO RUŽIĆ
10 god
Žuti pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

BALŠA SREDANOVIĆ
10 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Gleb PALKHOUSKI
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Kumite | Pioniri - 2012 # | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Luka Barjaktarović
10 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Luka Bulatović
10 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi

MARKO MUMALO
10 god
Žuti pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Viktor Raičević
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Marko Kecojević
10 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Kumite | Pioniri - 2012 # | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Ardit Đonbaljaj
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Danilo Ugren
9 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | Pioniri - 2012 # | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 3
STEFAN BJELICA
10 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

SERGEJ BRKIĆ
8 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Vitomir Hajrovic
9 god
Žuti pojas
Karate Klub "Tempo"

Kumite | Pioniri - 2012 # | M | +45 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Dušan Božović
10 god
Zeleni pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Rejan Hardolli
10 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Lazar Erakovic
9 god
Žuti pojas
Karate Klub "Tempo"

Kumite | Pioniri - 2012 # | Ž | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Martina Todorović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Staša Petričević
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Vukovi"

VASILIJA GRGIĆ
8 god
Zeleni pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | Pioniri - 2012 # | Ž | -37 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Darija Novković
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Vukovi"

Kumite | Pioniri - 2012 # | Ž | +40 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Anđela Aranitović
9 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

Sofija Milić
9 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Kate | Pioniri - 2011 # | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
Dario Šćekić
11 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Sergej Laković
11 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | Pioniri - 2011 # | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
Teodora Ćorović
11 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

MARTA BJELICA
11 god
Plavi pojas
Karate Klub "KAKATO" Dubrovnik

Kumite | Pioniri - 2011 # | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Lazar Đorojević
10 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Kumite | Pioniri - 2011 # | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Arijan Aljošević
11 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kumite | Pioniri - 2011 # | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Vasilije Ilijevski
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Filip Radojević
11 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | Pioniri - 2011 # | M | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Jakša Babić
11 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Davud Arifaj
11 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | Pioniri - 2011 # | M | +50 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Lazar Lazovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Kumite | Pioniri - 2011 # | Ž | -32 kg / Prijavljenih takmičara: 1
MIA GRGIĆ
11 god
Zeleni pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | Pioniri - 2011 # | Ž | -36 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Andrea Šakotić
11 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | Pioniri - 2011 # | Ž | -44 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Helena Peković
11 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

MARTA BJELICA
11 god
Plavi pojas
Karate Klub "KAKATO" Dubrovnik

Kumite | Pioniri - 2011 # | Ž | +44 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Jovana Kuljanin
11 god
Zeleni pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Djurdja Todorovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Kate | NADE 2010 # | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Petar Vojinovic
12 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Andrija Kosović
12 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Uroš Stevović
12 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Drazen Sutovic
12 god
Zeleni pojas
Karate klub Buducnost

Kate | NADE 2010 # | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
Teodora Medojević
12 god
Oranž pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Vesna Anđušić
12 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kumite | NADE 2010 # | M | -42 kg / Prijavljenih takmičara: 1
David Dedeić
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | NADE 2010 # | M | -47 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Adem Ramović
12 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Drazen Sutovic
12 god
Zeleni pojas
Karate klub Buducnost

Matija Sindik
12 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | NADE 2010 # | M | -52 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Aleksa Đuranović
12 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Marko Konatar
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Blagota Mićunović
12 god
Plavi pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Andrija Rakočević
12 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | NADE 2010 # | M | +52 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Andrija Kosović
12 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Uroš Stevović
12 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Rayan Zahrane
12 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Kumite | NADE 2010 # | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Sara Popović
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "Vukovi"

Kumite | NADE 2010 # | Ž | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Tea Maraš
12 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Nina Pešić
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Ksenija Ugren
12 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | NADE 2010 # | Ž | +50 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Darija Vukovć
12 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Andrea Rakočević
12 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kate | NADE 03.02.-31.12.2009 | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
Aleksa Barjaktarović
13 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Hamed Erović
13 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Dali Macanović
13 god
Plavi pojas
Karate Klub "KAKATO" Dubrovnik

Kate | NADE 03.02.-31.12.2009 | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Lana Čormaković
13 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Nina Pešić
12 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Una Vučićević
13 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Helena Grgurović
13 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kumite | NADE 03.02.-31.12.2009 | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Dali Macanović
13 god
Plavi pojas
Karate Klub "KAKATO" Dubrovnik

Kumite | NADE 03.02.-31.12.2009 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Rajan Jovanović
13 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kosta Ćalasan
13 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | NADE 03.02.-31.12.2009 | M | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 4
MATIJA BOLJEVIĆ
13 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Demir Pivić
13 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Sava Popović
12 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Vuk ŠKATARIĆ
13 god
Plavi pojas
Karate klub "Vukovi"

Kumite | NADE 03.02.-31.12.2009 | M | +55 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Edon Emsha
13 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Mustafa Adzemović
13 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Kenan Hodžić
13 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Kumite | NADE 03.02.-31.12.2009 | Ž | -39 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Nika Jokić
12 god
Oranž pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Kumite | NADE 03.02.-31.12.2009 | Ž | -44 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Katarina Janković
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | NADE 03.02.-31.12.2009 | Ž | -54 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Iva Barjaktarović
13 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Kumite | NADE 03.02.-31.12.2009 | Ž | +54 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Ajla Berjašević
13 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Lora Pean
13 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Iva Barjaktarović
13 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Ivana Mitrić
13 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | POLETARCI 2016 i mlađi I nivo | Ž / Prijavljenih takmičara: 2
Tamara Zečević
6 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Karina Tsmilianovich
5 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Kate | POLETARCI 2015 I nivo | M / Prijavljenih takmičara: 5
Damjan Kušljević
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Nikola Lav Jokić
7 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Jovan Kascelan
7 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Martin Kovačević
7 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Agasthiyan VIJUKANTANDARKA NAIR
7 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Kate | POLETARCI 2015 I nivo | Ž / Prijavljenih takmičara: 12
Sofija Aleksić
7 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Melina Gurzakovic
7 god
Oranž pojas
Karate Club Rei

Lucija Milićević
7 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

VASILIJA DRAKIĆ
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Sofija Ocokoljić
7 god
Oranž pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Mila Jonović
7 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Mina Milošević
7 god
Oranž pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Maisa Duraković
7 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Vedrana Stanić
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Maša Todorović
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Maja Živković
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Lana Milašević
7 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Kate | Ml. pioniri 2014 I nivo | M / Prijavljenih takmičara: 10
Petar Dragnić
8 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Balša Leković
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

David Vukmarković
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Petar Radunović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Vasilije Senčić
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Matija Ćorović
8 god
Oranž pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Marko Tasić
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Jovan Radulović
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Pavle Kascelan
8 god
Oranž pojas
Karate Klub "Kotor"

Aleksandar Tadić
8 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | Ml. pioniri 2014 I nivo | Ž / Prijavljenih takmičara: 6
Marija Gracun
8 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Sofija Jovanovic
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Neva Dubak
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Sofija Kažanegra
8 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Anđela Dedeić
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Nina Krivokapic
8 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Kate | Ml. pioniri 2013 I nivo | M / Prijavljenih takmičara: 5
Rodoljub Timotijević
9 god
Oranž pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Vasilije Aleksić
9 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Bogdan Konatar
9 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Jakša Čadjenović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Uglješa Vujović
9 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Kate | Ml. pioniri 2013 I nivo | Ž / Prijavljenih takmičara: 14
Marija Todorović
9 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Anđela Aranitović
9 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

Agata Khasdan
9 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Nikolina Femić
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Bojana Živković
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Eva Medvedeva
8 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

ANA PEJOVIĆ
9 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Milica Kovačević
9 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Lara Tadić
9 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Anđelija Milinković
9 god
Oranž pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Petra Čepić
8 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Tikhonova Stella
9 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Maša Dragnić
9 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Nevenka Ljoljic
9 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Kate | Kadeti | M / Prijavljenih takmičara: 2
Aleksa Šćekić
14 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Armin Gurzaković
14 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Kate | Kadeti | Ž / Prijavljenih takmičara: 8
Mia Ramovic
14 god
Braon pojas
Karate klub Buducnost

Elda Kurtović
14 god
Oranž pojas
Karate Club Rei

Stefani Selimović
14 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Teodora Gracun
14 god
Braon pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Tea Tešović
14 god
Oranž pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Daliborka Vuković
14 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

ASIA VLAŠIĆ
13 god
Plavi pojas
Karate Klub "KAKATO" Dubrovnik

SILVIJA RADIĆ
15 god
Oranž pojas
Karate Klub "KAKATO" Dubrovnik

Kate | Juniori | Ž / Prijavljenih takmičara: 2
Ivana Vidojević
17 god
Braon pojas
Šotokan tim

Danica Radovanović
17 god
Braon pojas
Karate klub Buducnost

Kumite | Kadeti | M | -52 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Vukota Marsenic
14 god
Zeleni pojas
Karate klub Buducnost

Armin Gurzaković
14 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Lazar Grbović
14 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | Kadeti | M | -57 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Vuk Papović
14 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Vasilije Vujacic
15 god
Žuti pojas
Karate klub "Vukovi"

Kumite | Kadeti | M | -63 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Dejan Dabanović
14 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Miroslav Radulović
14 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | Kadeti | M | -70 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Lazar Djurčević
15 god
Braon pojas
Karate klub "Vukovi"

Kumite | Kadeti | M | +70 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Uroš Čalić
15 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | Kadeti | Ž | -47 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Elda Kurtović
14 god
Oranž pojas
Karate Club Rei

ASIA VLAŠIĆ
13 god
Plavi pojas
Karate Klub "KAKATO" Dubrovnik

Kumite | Kadeti | Ž | -54 kg / Prijavljenih takmičara: 2
ADŽEMOVIĆ MEDINA
15 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Lana Vukcevic
14 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Kumite | Kadeti | Ž | -61 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Kristina Bokovac
13 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Ksenija Božović
14 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Laura Rajšić
14 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Kumite | Kadeti | Ž | +61 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Jovana Kotlaja
15 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Stefani Selimović
14 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Juniori | M | -61 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Becir Asanovic
17 god
Braon pojas
Karate club Champion-Ulcinj

Kumite | Juniori | Ž | -48 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Anida Subrahimovć
16 god
Zeleni pojas
Karate Club Rei

Kumite | Juniori | Ž | -53 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Danica Radovanović
17 god
Braon pojas
Karate klub Buducnost

Kumite | Juniori | Ž | -59 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Nikolina Djurović
16 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Jovana Ćalić
17 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Nevena Maraš
15 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kumite | Juniori | Ž | -66 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Mariam Zahrane
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Kumite | U21 | M | -67 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Mirza Mehmedović
18 god
Braon pojas
Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić

Kumite | U21 | Ž | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Fahreta Elezovic
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate club Champion-Ulcinj

Kumite | U21 | Ž | -61 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Leona Markic
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate club Champion-Ulcinj

Kate | Pioniri - 2011 I nivo | M / Prijavljenih takmičara: 2
Hristijan Zaov
11 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Branko Martinović
11 god
Oranž pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | Pioniri - 2012 I nivo | M / Prijavljenih takmičara: 7
Rejan Hardolli
10 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Memin Gurzaković
10 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Miloš Mićović
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Timur Trofymenko
10 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Boris Varagić
10 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

David Kovačević
10 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Luka Krivokapic
10 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Kate | Pioniri - 2011 I nivo | Ž / Prijavljenih takmičara: 3
Jovanović Kristina
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Ksenija Roganovic
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Danka Vuković
10 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | Pioniri - 2012 I nivo | Ž / Prijavljenih takmičara: 4
Dunja Rajković
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Sofija Bubanja
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Ana Obradović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Mia Belada
10 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | Nade - 2010 I nivo | M / Prijavljenih takmičara: 2
Marko Konatar
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Serxhio Lukaj
11 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kate | Nade - 2010 I nivo | Ž / Prijavljenih takmičara: 3
Vesna Anđušić
12 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Nina Pešić
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Staša Džankić
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | Nade 03.02.2009 - 31.12.2009 I nivo | M / Prijavljenih takmičara: 3
Edon Emsha
13 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Mustafa Adzemović
13 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Nikša Kašćelan
13 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kate | Nade 03.02.2009 - 31.12.2009 I nivo | Ž / Prijavljenih takmičara: 1
Katarina Janković
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | POLETARCI 2016 i mlađi I nivo | M / Prijavljenih takmičara: 2
Feim Gurzaković
6 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Bogdan Radulović
6 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | Poletarci 2015 i 2016 i mladji # | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate klub "Iskra"
  • Damjan Kušljević
  • Dušan Savić
  • Bogdan Radulović

Kate | Poletarci 2015 i 2016 i mladji # | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Karate Klub "Stari Grad" Budva
  • Lucija Milićević
  • Sofija Ocokoljić
  • Mina Milošević

Karate Club Rei
  • Anamarija Janković
  • Melina Gurzakovic
  • Maisa Duraković

Kate | Ml. pioniri - 2013/2014 # | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 4
Karate Klub "Stari Grad" Budva
  • Petar Dragnić
  • Đorđe Šuleić
  • Matija Milošević

Karate klub Bar
  • Omar Durović
  • Aleksa Đukić
  • Andrija Barjaktarović

Karate klub Bar
  • Balša Leković
  • Viktor Dukić
  • David Vukmarković

Karate klub "Iskra"
  • Jovan Šipčić
  • Jakša Čadjenović
  • Vasilije Senčić

Kate | Ml. pioniri - 2013/2014 # | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 3
Karate Klub "Stari Grad" Budva
  • Marija Gracun
  • Andrea Ćorović
  • Marija Todorović

Karate klub Bar
  • Itana Badnjar
  • Nerma Sijarić
  • Isidora Bracić

Karate klub Bar
  • Stefani Đuković
  • Ana Pavlović
  • Mia Bulatović

Kate | Pioniri - 2011/2012 # | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
Karate Klub "Stari Grad" Budva
  • Alija Murić
  • Kemil Čantić
  • Timur Trofymenko

Karate klub Bar
  • Dario Šćekić
  • Ajlan Durović
  • Sergej Laković

Kate | Pioniri - 2011/2012 # | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate klub Bar
  • Staša Petranović
  • Ksenija Knezevic
  • Hana Lukolić

Kate | NADE 2009/2010 # | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate klub Bar
  • Aleksa Barjaktarović
  • Hamed Erović
  • Andrija Kosović

Kate | NADE 2009/2010 # | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate Klub "Stari Grad" Budva
  • Lana Čormaković
  • Nina Pešić
  • Una Vučićević

Kate | Kadeti - Juniori | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate Club Rei
  • Ermin Taganović
  • Daris Radončić
  • Armin Gurzaković

Kate | Kadeti - Juniori | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 2
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Vasilisa Miranović
  • Stefani Selimović
  • Yllëza Rama

Karate Klub "KAKATO" Dubrovnik
  • ASIA VLAŠIĆ
  • SILVIJA RADIĆ
  • EVA ŠANJE

Kumite | Kadeti | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate Club Rei
  • Ermin Taganović
  • Daris Radončić
  • Armin Gurzaković

Kumite | Kadeti | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate Club Rei
  • Elda Kurtović
  • ADŽEMOVIĆ MEDINA