SENIORSKO PRVENSTVO CRNE GORE


SENIORSKO PRVENSTVO CRNE GORE

Informacije


SENIORSKO PRVENSTVO CRNE GORE

26. Feb 2023.

20. Feb 2023. @ 18:00h (krajnji rok za prijavu)

Sportski centar "Topolica"

Bar , Crna Gora

Karate savez Crne Gore

Kotizacija: pojedinačno 15 EUR, ekipno 20 EUR


PROPOZICIJE

KATE:

Opis za kate...

BORBE:

Opis za borbe...

ZAŠTITNA OPREMA:

Opis za zaštitnu opremu...


Kate


Kate | Seniori | M | Aps. kat.

Kate | Seniori | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | Seniori | Ž | Aps. kat.

Kate | Seniori | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kumite


Kumite | Seniori | M | -60 kg

Kumite | Seniori | M | -67 kg

Kumite | Seniori | M | -75 kg

Kumite | Seniori | M | -84 kg

Kumite | Seniori | M | +84 kg

Kumite | Seniori | M | Ekipno

Kumite | Seniori | Ž | -50 kg

Kumite | Seniori | Ž | -55 kg

Kumite | Seniori | Ž | -61 kg

Kumite | Seniori | Ž | -68 kg

Kumite | Seniori | Ž | +68 kg

Kumite | Seniori | Ž | Ekipno

Kontakt osobe

Veljko Brnović, sekretar KSCG

karatesavezcg@gmail.com

067/514-787


Hoteli

Bilten


Kotizacija

Pojedinačno: 15 €

Ekipno: 20 €

Generalni poredak

Klub Zlatne Srebrne Bronzane
Karate klub Omladinac 6 3 1
Karate klub Bar 5 1 7
Karate klub Buducnost 1 2 1
Onogost 1 1 0
Karate klub "RIS" 1 0 1
Karate Klub Fokus Niksic 1 0 0
Karate Klub Bijela 1 0 0
KK POTOCI 0 1 0
BRATSTVO 0 1 0
Omladinski karate klub Mawashi 2015 0 1 0
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" 0 1 0
Karate klub "IBAR" 0 1 0

Kate - Pojedinačno

Kate | Seniori | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000837 Biserka Radulovic Karate klub Buducnost
2. MNE000864 Masa Djukanovic Karate klub Bar
3. MNE000827 Mila Mrakovic Karate klub Bar
3. MNE000856 Dzena Canovic Karate klub Bar

Kate | Seniori | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000526 Vladimir Mijač Karate klub Bar
2. MNE000826 Filip Bakic Karate klub Buducnost
3. MNE000421 Kenan Nikočević Karate klub Bar
3. MNE000405 Arijan Kočan Karate klub Bar

Kate - Ekipno

Kate | Seniori | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE000405 Arijan Kočan
MNE000421 Kenan Nikočević
MNE000526 Vladimir Mijač

Kate | Seniori | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE000827 Mila Mrakovic
MNE000856 Dzena Canovic
MNE000864 Masa Djukanovic

Kumite - Pojedinačno

Kumite | Seniori | Ž | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003831 Anja Jovic Karate klub Omladinac
2. MNE000320 Nataša Džuver KK POTOCI

Kumite | Seniori | Ž | -61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000057 Ksenija Milickovic Karate klub Omladinac
2. MNE000079 Ksenija Rajovic Karate klub Omladinac

Kumite | Seniori | Ž | -68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000524 Vasilisa Bujić Karate klub Bar
2. MNE000916 Stojanovic Jovana BRATSTVO

Kumite | Seniori | Ž | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000100 Jovana Strujić Karate klub "RIS"
2. MNE001191 Jovana Ćalić Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE005217 Milka Djuretic Karate klub Omladinac

Kumite | Seniori | Ž | +68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001036 Milena Jovanovic Karate klub Omladinac
2. MNE000469 Diellëza Rama KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Seniori | M | -60 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000577 Matija Bojić Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE003296 Denis Huremović Karate klub "IBAR"

Kumite | Seniori | M | -67 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000082 Andrija Danilovic Karate klub Omladinac
2. MNE003944 Ognjen Otasevic Karate klub Omladinac
3. MNE000271 Stefan Bajić Karate klub Buducnost

Kumite | Seniori | M | +84 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000284 Nemanja Jovović Karate klub Bar
2. MNE001927 Nikola Popovic Karate klub Buducnost

Kumite | Seniori | M | -84 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000103 Nikola Malović Onogost
2. MNE000578 Lazar Kosović Onogost
3. MNE000402 Dušan Bjelić Karate klub Bar
3. MNE000043 Marko Krvavac Karate klub "RIS"

Kumite | Seniori | M | -75 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000496 Nemanja Mikulić Karate Klub Bijela
2. MNE000080 Nenad Dulovic Karate klub Omladinac
3. MNE000285 Lazar Jovović Karate klub Bar
3. MNE003769 Nemanja Brašanac Karate klub Bar

Kumite - Ekipno

Kumite | Seniori | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE000057 Ksenija Milickovic
MNE000079 Ksenija Rajovic
MNE001036 Milena Jovanovic
MNE003831 Anja Jovic

Kumite | Seniori | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE000051 Lazar Kukulicic
MNE000055 Balsa Milickovic
MNE000059 Mario Hodzic
MNE000080 Nenad Dulovic
MNE000082 Andrija Danilovic
MNE004048 Dalibor Dragojevic
MNE003944 Ognjen Otasevic

Kate - Pojedinačno

Kate - Ekipno

Kumite - Pojedinačno

Kumite - Ekipno

Ukupno prijava / klubovi / države: 44 / 13 / 1 Ispis

Prijavljeni klubovi

Prijavljeni takmičari

Kate | Seniori | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
Rijad Mandic
20 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Buducnost

Filip Bakic
21 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Buducnost

Nikola Milić
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Arijan Kočan
22 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Kenan Nikočević
21 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Vladimir Mijač
24 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Kate | Seniori | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
Mia Roganovic
24 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub "Karate akademija TN"

Mila Mrakovic
22 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Biserka Radulovic
35 god
Crni pojas 4.DAN
Karate klub Buducnost

Dzena Canovic
20 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Masa Djukanovic
21 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Arijana Kočan
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Kumite | Seniori | M | -60 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Matija Bojić
20 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Denis Huremović
22 god
Zeleni pojas
Karate klub "IBAR"

Kumite | Seniori | M | -67 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Andrija Danilovic
19 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Stefan Bajić
22 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Ognjen Otasevic
21 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Kumite | Seniori | M | -75 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Balsa Milickovic
22 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Nenad Dulovic
25 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Lazar Jovović
19 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Filip Mijanovic
20 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Albert Rudović
21 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Nemanja Mikulić
20 god
Braon pojas
Karate Klub Bijela

Nemanja Brašanac
33 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Kumite | Seniori | M | -84 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Marko Krvavac
19 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Nikola Malović
26 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Luka Popovic
21 god
Crni pojas 1.DAN
BRATSTVO

Vasilije Micunovic
21 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Dušan Bjelić
19 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Lazar Kosović
20 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Kumite | Seniori | M | +84 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Nemanja Jovović
21 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Nikola Popovic
19 god
Plavi pojas
Karate klub Buducnost

Kumite | Seniori | Ž | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Nataša Džuver
20 god
Braon pojas
KK POTOCI

Anja Jovic
26 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Kumite | Seniori | Ž | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Jovana Strujić
22 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "RIS"

Jovana Ćalić
19 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Milka Djuretic
29 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Omladinac

Kumite | Seniori | Ž | -61 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Ksenija Milickovic
24 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Ksenija Rajovic
24 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Kumite | Seniori | Ž | -68 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Stojanovic Jovana
19 god
Crni pojas 1.DAN
BRATSTVO

Vasilisa Bujić
24 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Kumite | Seniori | Ž | +68 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Milena Jovanovic
21 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Diellëza Rama
22 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Anđela Kalezić
23 god
Plavi pojas
BRATSTVO

Kate | Seniori | Ž | Aps. kat. | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate klub Bar
  • Mila Mrakovic
  • Dzena Canovic
  • Masa Djukanovic

Kate | Seniori | M | Aps. kat. | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate klub Bar
  • Arijan Kočan
  • Kenan Nikočević
  • Vladimir Mijač

Kumite | Seniori | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 3
Karate klub Bar
  • Nemanja Jovović
  • Lazar Jovović
  • Stefan Gojčević
  • Dušan Bjelić
  • Nemanja Brašanac

Karate klub Omladinac
  • Lazar Kukulicic
  • Balsa Milickovic
  • Mario Hodzic
  • Nenad Dulovic
  • Andrija Danilovic
  • Dalibor Dragojevic
  • Ognjen Otasevic

Karate klub Buducnost
  • Rijad Mandic
  • Stefan Bajić
  • Filip Bakic
  • Filip Mijanovic
  • Vido Kopitovic
  • Vasilije Micunovic
  • Nikola Popovic

Kumite | Seniori | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate klub Omladinac
  • Ksenija Milickovic
  • Ksenija Rajovic
  • Milena Jovanovic
  • Anja Jovic