PLJEVLJA OPEN 2023


PLJEVLJA OPEN 2023

Informacije


PLJEVLJA OPEN 2023

25. Mar 2023.

24. Mar 2023. @ 21:00h (krajnji rok za prijavu)

Sc "Ada"

Pljevlja , Crna Gora

Karate klub "Potoci" Pljevlja

Kotizacija: pojedinačno 15 EUR, ekipno 20 EUR


PROPOZICIJE

KATE:

Opis za kate...

BORBE:

Opis za borbe...

ZAŠTITNA OPREMA:

Opis za zaštitnu opremu...


Kate


Kate | VETERANI MUŠKARCI +40 * | M | Aps. kat.

Kate | KATE SENIORI * | M | Aps. kat.

Kate | KATE SENIORI EKIPNO * | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE JUNIORI * | M | Aps. kat.

Kate | KATE KADETI-JUNIORI EKIPNO * | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE KADETI * | M | Aps. kat.

Kate | KATE DJEČACI 2009 I NIVO * | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | KATE DJEČACI 2009 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat.

Kate | KATE DJEČACI 2010 I NIVO * | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | KATE DJEČACI 2010 II NIVO * | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | KATE DJEČACI 2010 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO DJEČACI 2010/11 * | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE DJEČACI 2011 I NIVO * | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | KATE DJEČACI 2011 II NIVO * | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | KATE DJEČACI 2011 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat.

Kate | KATE DJEČACI 2012 I NIVO * | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEČACI 2012 II NIVO * | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | KATE DJEČACI 2012 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO DJEČACI 2012/13 * | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE DJEČACI 2013 I NIVO * | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEČACI 2013 II NIVO * | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | KATE DJEČACI 2013 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat.

Kate | KATE DJEČACI 2014 I NIVO * | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEČACI 2014 II NIVO * | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | KATE DJEČACI 2014 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO DJEČACI 2014/15 * | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE DJEČACI 2015 TAIKYOKU NIVO * | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | KATE DJEČACI 2015 I NIVO * | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEČACI 2015 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat.

Kate | KATE DJEČACI 2016 TAIKYOKU NIVO * | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | KATE DJEČACI 2016 I NIVO * | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEČACI 2016 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat.

Kate | OSOBE SA ZDRAVSTVENIM POTEŠKOĆAMA MUŠKARCI * | M | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO DJEČACI 2016 I mlađi * | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE DJEČACI 2017 I MLAĐI TAIKYOKU NIVO * | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | KATE DJEČACI 2017 I MLAĐI APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat.

Kate | VETERANI ŽENE +40 * | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE SENIORKE * | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE SENIORKE EKIPNO * | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE JUNIORKE * | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE KADETINJE-JUNIORKE EKIPNO * | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE KADETKINJE * | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE DJEVOJČICE 2009 I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2009 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 II NIVO * | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO DJEVOJČICE 2010/11 * | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 II NIVO * | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 II NIVO * | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO DJEVOJČICE 2012/13 * | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 II NIVO * | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | KATE EKIPNO DJEVOJČICE 2014/15 * | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 TAIKYOKU NIVO * | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 II NIVO * | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2016 TAIKYOKU NIVO * | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2016 I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2016 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat.

Kate | OSOBE SA ZDRAVSTVENIM POTEŠKOĆAMA ŽENE * | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO DJEVOJČICE 2016 I mlađi * | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE DJEVOJČICE 2017 I MLAĐI TAIKYOKU NIVO * | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2017 I MLAĐI APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat.

Kumite


Kumite | KUMITE SENIORI * | M | -67 kg

Kumite | KUMITE SENIORI * | M | -75 kg

Kumite | KUMITE SENIORI * | M | +75 kg

Kumite | KUMITE JUNIORI * | M | -61 kg

Kumite | KUMITE JUNIORI * | M | -55 kg

Kumite | KUMITE JUNIORI * | M | -68 kg

Kumite | KUMITE JUNIORI * | M | -76 kg

Kumite | KUMITE JUNIORI * | M | +76 kg

Kumite | KUMITE KADETI -početnici | M | -60 kg

Kumite | KUMITE KADETI -početnici | M | +60 kg

Kumite | KUMITE KADETI * | M | -52 kg

Kumite | KUMITE KADETI * | M | -57 kg

Kumite | KUMITE KADETI * | M | -63 kg

Kumite | KUMITE KADETI * | M | -70 kg

Kumite | KUMITE KADETI * | M | +70 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 * | M | -40 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 * | M | -45 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 * | M | -50 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 * | M | -55 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 * | M | +55 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 * | M | -37 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 * | M | -42 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 * | M | -47 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 * | M | -52 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 * | M | +52 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 * | M | -35 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 * | M | -40 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 * | M | -45 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 * | M | -50 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 * | M | +50 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 * | M | -30 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 * | M | -35 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 * | M | -40 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 * | M | -45 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 * | M | +45 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2014 * | M | -35 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2014 * | M | +35 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2015 I MLAĐI * | M | -30 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2015 I MLAĐI * | M | +30 kg

Kumite | KUMITE SENIORKE * | Ž | -55 kg

Kumite | KUMITE SENIORKE * | Ž | -68 kg

Kumite | KUMITE SENIORKE * | Ž | +68 kg

Kumite | KUMITE JUNIORKE * | Ž | -48 kg

Kumite | KUMITE JUNIORKE * | Ž | -53 kg

Kumite | KUMITE JUNIORKE * | Ž | -59 kg

Kumite | KUMITE JUNIORKE * | Ž | +59 kg

Kumite | KUMITE KADETKINJE -početnice | Ž | -52 kg

Kumite | KUMITE KADETKINJE -početnice | Ž | +52 kg

Kumite | KUMITE KADETKINJE * | Ž | -47 kg

Kumite | KUMITE KADETKINJE * | Ž | -54 kg

Kumite | KUMITE KADETKINJE * | Ž | +54 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 * | Ž | -39 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 * | Ž | -44 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 * | Ž | -49 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 * | Ž | -54 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 * | Ž | +54 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 * | Ž | -35 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 * | Ž | -40 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 * | Ž | -45 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 * | Ž | -50 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 * | Ž | +50 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 * | Ž | -32 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 * | Ž | -36 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 * | Ž | -40 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 * | Ž | -44 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 * | Ž | +44 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2013 * | Ž | -40 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2013 * | Ž | +40 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2013 * | Ž | -30 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2013 * | Ž | -34 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2013 * | Ž | -37 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2014 * | Ž | -34 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2014 * | Ž | +34 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2015 I MLAĐI * | Ž | -28 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2015 I MLAĐI * | Ž | +28 kg

Kontakt osobe

Slavka Maksimoć

slavka.maksimovic@gmail.com

0038267546151


Hoteli

Bilten


Kotizacija

Pojedinačno: 15 €

Ekipno: 20 €

Generalni poredak

Klub Zlatne Srebrne Bronzane
KK POTOCI 23 23 40
Beogradski karate savez 13 13 23
Gorstak 13 4 8
Karate klub "Karate akademija TN" 9 12 16
Karate klub Omladinac 8 4 5
Karate klub "RIS" 6 10 12
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" 6 6 6
Karate klub Sampion Niksic 5 5 5
Karate Klub Fokus Niksic 5 1 1
Karate klub "Specijal" Goražde 4 5 5
Karate klub "Iskra" 4 2 9
Karate klub Mawashi 4 2 3
Karate klub Zeta 4 1 2
Karate klub Drita -Gnjilan 4 0 0
KARATE KLUB "JION" 3 5 4
Karate klub "PANTER" 3 3 8
"Tuzla" Tuzla 3 1 5
Karate Klub "Stari Grad" Budva 3 0 1
Karare klub ''RIS21 '' Budva 2 3 3
Karate Klub Tiger Velenje 2 2 0
Karate Club Rei 2 1 1
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA 2 1 0
Onogost 1 4 7
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova" 1 4 1
KARATE KLUB TRBOVLJE 1 3 2
Клуб Борилачких Спортова требиње 1 3 2
Karate klub Borac 1 1 4
Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić 1 1 1
Karate Klub "Tempo" 1 0 1
Karate klub Elid Niš 1 0 0
Karate klub Jedinstvo 0 3 10
Karate klub SEIKEN 0 3 3
Karate Klub "Kotor" 0 1 2
Karate Klub Bijelo Brdo 0 1 1
Karate Klub Bijela 0 1 0
Karate klub Buducnost 0 1 0
Karate klub FAP Priboj 0 0 3
Karate klub Zandarmerija 0 0 2
Karate Klub MB - SPORT 0 0 1
Omladinski karate klub Mawashi 2015 0 0 1

Kate - Pojedinačno

Kate | KATE DJEČACI 2017 I MLAĐI TAIKYOKU NIVO * | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE006932 Balša Markić Karate klub "Karate akademija TN"
2. MNE006955 Emran Delić KK POTOCI
3. MNE007126 Nikša Radojević Karate klub Jedinstvo

Kate | KATE DJEVOJČICE 2016 TAIKYOKU NIVO * | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE006967 Teona Tošić KK POTOCI
2. MNE005636 Andrea Aranitović Karate klub "RIS"
3. MNE006965 Nevena Milošević KK POTOCI
3. MNE007167 Sofija Bojović KK POTOCI

Kate | KATE DJEVOJČICE 2016 I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005100 Anja Đuričić Karate klub "Karate akademija TN"
2. MNE006967 Teona Tošić KK POTOCI
3. MNE005656 Nikolija Peruničić Karate klub "RIS"
3. MNE005636 Andrea Aranitović Karate klub "RIS"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2016 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005100 Anja Đuričić Karate klub "Karate akademija TN"
2. MNE005656 Nikolija Peruničić Karate klub "RIS"
3. MNE006967 Teona Tošić KK POTOCI

Kate | KATE DJEVOJČICE 2017 I MLAĐI TAIKYOKU NIVO * | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE006465 Masa Šestovic Karate klub "PANTER"
2. MNE006968 Tijana Babić KK POTOCI

Kate | KATE DJEVOJČICE 2017 I MLAĐI APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE006465 Masa Šestovic Karate klub "PANTER"
2. MNE006968 Tijana Babić KK POTOCI

Kate | KATE DJEČACI 2016 TAIKYOKU NIVO * | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005245 Mihailo Klačar KK POTOCI
2. MNE006966 Teodor Tošić KK POTOCI
3. MNE006957 Jakov Aničić KK POTOCI

Kate | KATE DJEČACI 2016 I NIVO * | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE006629 Filip Markovic Karate klub Zeta
2. MNE006966 Teodor Tošić KK POTOCI
3. MNE005245 Mihailo Klačar KK POTOCI

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005137 Sofija Bogdanović Karate klub "Karate akademija TN"
2. MNE006438 Ljubica Tomašević Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE005154 Mija Ajković Karate klub Zeta
3. MNE005246 Nikolija BRAŠNJO KK POTOCI

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE006468 Dunja GRUJIČIĆ KK POTOCI
2. WKF007222 Andrijana Zoćević Karate klub Borac
3. WKF007219 Neda Nikolić Karate klub Borac
3. WKF007170 Anka Mijajlović Beogradski karate savez

Kate | KATE SENIORI * | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF007187 Andrija Stanković Karate klub Elid Niš
2. WKF002731 Mišo Vrzić Beogradski karate savez
3. WKF002730 Petar Vuković Beogradski karate savez
3. WKF005018 Savo Skitnja Karate klub Borac

Kate | KATE DJEČACI 2014 II NIVO * | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003883 Đorđe Šuleić Karate Klub "Stari Grad" Budva
2. MNE005141 Vuk Nedović Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE003949 Boris Vujanović KK POTOCI
3. MNE003948 Vid Beljkaš KK POTOCI

Kate | KATE DJEČACI 2015 I NIVO * | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF007186 Darian Banović Karate Klub Tiger Velenje
2. MNE005094 Adam Gjorgjievski Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE005110 Isak Ganjola Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE005117 Leis Pirović Karate klub "Karate akademija TN"

Kate | KATE DJEČACI 2015 TAIKYOKU NIVO * | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF007211 Eror Haziri Karate klub Drita -Gnjilan
2. MNE005637 Azer Šabanović Karate klub "RIS"
3. MNE006969 Đorđe Vraneš KK POTOCI
3. MNE006951 Boris Bujišić KK POTOCI

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF007207 Isidora Horvat Karate klub Mawashi
2. MNE005336 Luna Bošković Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE005096 Andrea Pavličić Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE005645 Emina Prekić Karate klub "RIS"

Kate | KATE SENIORKE * | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF005906 Iva Marjanović Beogradski karate savez
2. WKF001990 Nađa Kovačević Beogradski karate savez
3. WKF002724 Tamara Dimitrijević Beogradski karate savez

Kate | KATE DJEČACI 2014 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003916 Milovan Jankovic Gorstak
2. MNE003949 Boris Vujanović KK POTOCI
3. MNE003948 Vid Beljkaš KK POTOCI
3. MNE004565 Filip Radojević Karate klub Jedinstvo

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 TAIKYOKU NIVO * | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE006972 Iva Fatić Karate klub "Karate akademija TN"
2. MNE006939 Itana Tatar Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE006956 Ilma Kolić KK POTOCI

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005143 Anja Maraš Karate klub Zeta
2. MNE005116 Ksenija Radović Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE005638 Čuturić Ilda Karate klub "RIS"
3. MNE006956 Ilma Kolić KK POTOCI

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005143 Anja Maraš Karate klub Zeta
2. MNE005638 Čuturić Ilda Karate klub "RIS"
3. MNE005131 Nađa Aranitović Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE005116 Ksenija Radović Karate klub "Karate akademija TN"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 II NIVO * | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001618 Nina Đurović KK POTOCI
2. WKF006737 Angelina Jovanović Beogradski karate savez
3. WKF005970 Una Veljković Beogradski karate savez
3. MNE005239 Marija ZINDOVIĆ KK POTOCI

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF007212 Idea Haziri Karate klub Drita -Gnjilan
2. MNE003795 Naira Pelinku KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE001618 Nina Đurović KK POTOCI
3. MNE005239 Marija ZINDOVIĆ KK POTOCI

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005136 Rijana Canović Karate klub "Karate akademija TN"
2. MNE006438 Ljubica Tomašević Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE003781 Marija Gracun Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE005137 Sofija Bogdanović Karate klub "Karate akademija TN"

Kate | KATE DJEČACI 2013 I NIVO * | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005124 Lukas Kestner Karate klub "Karate akademija TN"
2. MNE005233 Danilo Drobnjak KK POTOCI
3. MNE005472 Uroš Laković Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE005120 Luka Đukanović Karate klub "Karate akademija TN"

Kate | KATE DJEČACI 2015 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF007186 Darian Banović Karate Klub Tiger Velenje
2. MNE006413 Matija Maraš Karate klub Zeta
3. MNE005094 Adam Gjorgjievski Karate klub "Karate akademija TN"
3. WKF005916 Aljoša Živković Beogradski karate savez

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003794 Neira Kollari Kollari KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE000234 Sara Zivkovic Karate klub "PANTER"
3. MNE005255 Masa Barac Karate klub "PANTER"
3. MNE005250 Hana Pirović Karate klub "Karate akademija TN"

Kate | KATE DJEČACI 2014 I NIVO * | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005141 Vuk Nedović Karate klub "Karate akademija TN"
2. MNE005107 Filip Pešterac Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE007062 Kosta Radosavovic Karate klub "PANTER"
3. MNE006472 Imran Kurpejović Karate klub "Karate akademija TN"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006738 Jovana Đukić Beogradski karate savez
2. WKF007169 Helena Skadrić Beogradski karate savez
3. MNE005154 Mija Ajković Karate klub Zeta
3. MNE005246 Nikolija BRAŠNJO KK POTOCI

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 II NIVO * | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF007212 Idea Haziri Karate klub Drita -Gnjilan
2. MNE005336 Luna Bošković Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE005115 Jelena Radulović Karate klub "Karate akademija TN"
3. WKF005917 Lenka Ivanišević Beogradski karate savez

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF007212 Idea Haziri Karate klub Drita -Gnjilan
2. WKF007207 Isidora Horvat Karate klub Mawashi
3. MNE005645 Emina Prekić Karate klub "RIS"
3. MNE003795 Naira Pelinku KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEČACI 2016 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE006629 Filip Markovic Karate klub Zeta
2. MNE004564 Vladimir Konatar Karate klub Jedinstvo

Kate | KATE KADETI * | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF007174 Miloš Mićić Beogradski karate savez
2. MNE000039 Luka Klačar KK POTOCI
3. WKF007189 BORČE GEORGIEV KARATE KLUB TRBOVLJE
3. MNE000973 Armin Gurzaković Karate Club Rei

Kate | KATE DJEČACI 2013 II NIVO * | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001614 Jakov Cupara KK POTOCI
2. MNE003706 Boris Perović KK POTOCI
3. MNE005124 Lukas Kestner Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE004563 Bogdan Konatar Karate klub Jedinstvo

Kate | KATE DJEČACI 2013 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001614 Jakov Cupara KK POTOCI
2. MNE003706 Boris Perović KK POTOCI
3. MNE004563 Bogdan Konatar Karate klub Jedinstvo
3. MNE005225 Aleksa Barac Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEČACI 2009 I NIVO * | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000897 Mustafa Adzemović Karate Club Rei
2. MNE000896 Edon Emsha Karate Club Rei
3. MNE001612 FILIP JOVIĆ KK POTOCI

Kate | KATE DJEČACI 2009 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000039 Luka Klačar KK POTOCI
2. WKF007174 Miloš Mićić Beogradski karate savez
3. MNE001621 Vuk Đurović KK POTOCI
3. MNE001612 FILIP JOVIĆ KK POTOCI

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 II NIVO * | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000049 Nataša Šubarić KK POTOCI
2. MNE000322 Matea Leovac KK POTOCI
3. MNE005250 Hana Pirović Karate klub "Karate akademija TN"
3. WKF005908 Jana Niketić Beogradski karate savez

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000049 Nataša Šubarić KK POTOCI
2. MNE000322 Matea Leovac KK POTOCI
3. WKF005908 Jana Niketić Beogradski karate savez
3. MNE000234 Sara Zivkovic Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEČACI 2012 I NIVO * | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001810 Edonis Kraja KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE003698 Imar Krajina KK POTOCI
3. MNE006984 Lazar Baosic Karate klub "PANTER"
3. MNE006249 Danilo Vucinic Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEČACI 2012 II NIVO * | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001818 Tarik Nikezić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. WKF005918 Sergej Živković Beogradski karate savez
3. MNE003698 Imar Krajina KK POTOCI
3. MNE005243 Miloš Popadić KK POTOCI

Kate | KATE DJEČACI 2012 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006022 ARMAN HOZANOVIĆ KARATE KLUB TRBOVLJE
2. MNE003813 MAKSIM VUCELJIC Karate klub "PANTER"
3. MNE001818 Tarik Nikezić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE003706 Boris Perović KK POTOCI

Kate | KATE DJEČACI 2010 I NIVO * | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF007206 Todor Horvat Karate klub Mawashi
2. WKF006023 ANEJ HRUŠOVAR KARATE KLUB TRBOVLJE
3. WKF007221 Strahinja Kizić Karate klub Borac
3. MNE006476 Jovan Miladinović Karate klub Jedinstvo

Kate | KATE DJEČACI 2010 II NIVO * | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000281 Dušan Borović KK POTOCI
2. MNE001621 Vuk Đurović KK POTOCI
3. WKF006736 Stefan Petrović Beogradski karate savez

Kate | KATE DJEVOJČICE 2009 I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF007220 Mina Šibalić Karate klub Borac
2. WKF004277 Nikolina Zarić Karate Klub Bijelo Brdo
3. WKF006039 Lana Vasilijević Karate klub Borac
3. MNE004037 Rebeka Rovčanin Karate klub Jedinstvo

Kate | KATE DJEVOJČICE 2009 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000279 Neda Beljkaš KK POTOCI
2. WKF005899 Irina Đurđević Beogradski karate savez
3. MNE000066 Lena Lončar KK POTOCI
3. WKF007227 Magdalena Milanović Karate klub FAP Priboj

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000478 Agnesa Kollari KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE005255 Masa Barac Karate klub "PANTER"
3. MNE003697 Martina Bošković KK POTOCI
3. MNE006248 Jovana Vucinic Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 II NIVO * | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000049 Nataša Šubarić KK POTOCI
2. MNE000322 Matea Leovac KK POTOCI
3. MNE004302 Aleksandra Visnjic Gorstak
3. MNE004053 Nina Pešić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000279 Neda Beljkaš KK POTOCI
2. MNE004053 Nina Pešić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000478 Agnesa Kollari KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE004538 Anja Bulatovic Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEČACI 2010 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000281 Dušan Borović KK POTOCI
2. MNE001621 Vuk Đurović KK POTOCI
3. WKF006027 TIAN OVNIČ KARATE KLUB TRBOVLJE
3. WKF007206 Todor Horvat Karate klub Mawashi

Kate | KATE KADETKINJE * | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000279 Neda Beljkaš KK POTOCI
2. WKF007172 Jovana Vukadin Beogradski karate savez
3. MNE000066 Lena Lončar KK POTOCI
3. WKF005910 Jovana Petrović Beogradski karate savez

Kate | KATE JUNIORI * | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000039 Luka Klačar KK POTOCI
2. WKF002730 Petar Vuković Beogradski karate savez
3. WKF005895 Vuk Barudžija Beogradski karate savez
3. WKF002731 Mišo Vrzić Beogradski karate savez

Kate | KATE DJEČACI 2011 I NIVO * | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004540 Matija Bulatovic Karate klub "PANTER"
2. MNE005232 Andrija GRUJIČIĆ KK POTOCI
3. MNE005099 Anđelo Seneš Karate klub "Karate akademija TN"

Kate | KATE DJEČACI 2011 II NIVO * | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000281 Dušan Borović KK POTOCI
2. MNE005232 Andrija GRUJIČIĆ KK POTOCI
3. WKF007226 Tarik Alić Karate klub FAP Priboj

Kate | KATE DJEČACI 2011 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000281 Dušan Borović KK POTOCI
2. MNE001818 Tarik Nikezić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. WKF007226 Tarik Alić Karate klub FAP Priboj

Kate | KATE JUNIORKE * | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF005906 Iva Marjanović Beogradski karate savez
2. WKF001990 Nađa Kovačević Beogradski karate savez
3. WKF002724 Tamara Dimitrijević Beogradski karate savez
3. WKF005910 Jovana Petrović Beogradski karate savez

Kate | VETERANI MUŠKARCI +40 * | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE007232 Zeljko Vukicevic Gorstak

Kate - Ekipno

Kate | KATE EKIPNO DJEČACI 2012/13 * | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KK POTOCI MNE001614 Jakov Cupara
MNE003706 Boris Perović
MNE005243 Miloš Popadić
2. Karate klub "Karate akademija TN" MNE005124 Lukas Kestner
MNE005120 Luka Đukanović
MNE005472 Uroš Laković
3. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE001810 Edonis Kraja
MNE001818 Tarik Nikezić
MNE001814 Kenan Sukalić

Kate | KATE EKIPNO DJEVOJČICE 2010/11 * | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KK POTOCI MNE000049 Nataša Šubarić
MNE000279 Neda Beljkaš
MNE000322 Matea Leovac
2. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000478 Agnesa Kollari
MNE003798 Emira Gjonoviq
MNE003794 Neira Kollari Kollari
MNE004053 Nina Pešić
3. Karate klub Jedinstvo MNE001879 Petra Blagojevic
MNE003330 Lana Lalević
MNE004036 Nija Rovčanin

Kate | KATE KADETI-JUNIORI EKIPNO * | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate Club Rei MNE000896 Edon Emsha
MNE000897 Mustafa Adzemović
MNE000973 Armin Gurzaković
2. KARATE KLUB TRBOVLJE WKF006027 TIAN OVNIČ
WKF007189 BORČE GEORGIEV
WKF007190 KLEMEN BIZJAK
3. KK POTOCI MNE000039 Luka Klačar
MNE000040 Vojin Đačić
MNE001612 FILIP JOVIĆ

Kate | KATE EKIPNO DJEVOJČICE 2014/15 * | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub "Karate akademija TN" MNE005136 Rijana Canović
MNE005131 Nađa Aranitović
MNE005137 Sofija Bogdanović
2. Karate klub "RIS" MNE005646 Helena Bajović
MNE005638 Čuturić Ilda
MNE007230 Darija Ranevski
3. KARATE KLUB "JION" MNE004542 Ksenija Bojanić
MNE005951 Anđela Bijelić
MNE006068 Anđela Šćepanović

Kate | KATE EKIPNO DJEVOJČICE 2012/13 * | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KK POTOCI MNE001618 Nina Đurović
MNE005239 Marija ZINDOVIĆ
MNE006468 Dunja GRUJIČIĆ
2. Karate klub "Karate akademija TN" MNE005096 Andrea Pavličić
MNE005115 Jelena Radulović
MNE005336 Luna Bošković

Kate | KATE EKIPNO DJEČACI 2010/11 * | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KK POTOCI MNE000075 Vojin Knežević
MNE000281 Dušan Borović
MNE001621 Vuk Đurović
2. KARATE KLUB TRBOVLJE WKF006023 ANEJ HRUŠOVAR
WKF006027 TIAN OVNIČ
WKF006030 LARS ZORKO

Kate | KATE EKIPNO DJEČACI 2014/15 * | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KK POTOCI MNE003948 Vid Beljkaš
MNE003949 Boris Vujanović
MNE005238 Luka Drobnjak
2. Karate klub "Karate akademija TN" MNE005094 Adam Gjorgjievski
MNE005141 Vuk Nedović
MNE005117 Leis Pirović
3. Karate klub Jedinstvo MNE004565 Filip Radojević
MNE006478 Danilo Bošković
MNE006477 Hamed Idrizović
3. Karate klub "Karate akademija TN" MNE005113 Jakša Čađenović
MNE005110 Isak Ganjola
MNE005107 Filip Pešterac

Kate | KATE KADETINJE-JUNIORKE EKIPNO * | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Beogradski karate savez WKF001989 Iva Lončar
WKF007171 Ivana Duduković
WKF007172 Jovana Vukadin
2. Beogradski karate savez WKF005904 Teodora Kontić
WKF005906 Iva Marjanović
WKF005910 Jovana Petrović
3. Karate Klub Bijelo Brdo WKF004274 Una Panišić
WKF004275 Klara Hajduković
WKF004276 Petra Paola Lendić
3. KK POTOCI MNE000030 Maša Malidžan
MNE000066 Lena Lončar
MNE000279 Neda Beljkaš

Kumite - Pojedinačno

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2014 * | Ž | -34 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005586 Ksenija Cicmil Karate klub Omladinac
2. MNE004542 Ksenija Bojanić KARATE KLUB "JION"
3. MNE004052 Jovana Blečić Karate klub Sampion Niksic
3. MNE005951 Anđela Bijelić KARATE KLUB "JION"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2014 * | Ž | +34 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005789 Ana Brajković Karate klub "RIS"
2. MNE005462 Nađa Vojinović Karate klub "Iskra"
3. MNE004297 Tea Jankovic Gorstak
3. MNE006305 Staša Radinović Karate klub Omladinac

Kumite | KUMITE SENIORKE * | Ž | -68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000120 Nikolina Djurović Karate klub "Iskra"

Kumite | KUMITE SENIORI * | M | -67 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE006924 Oleksandr Tsvietkov Karate Klub "Stari Grad" Budva
2. MNE000596 Mirza Mehmedović Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić

Kumite | KUMITE SENIORI * | M | -75 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE006924 Oleksandr Tsvietkov Karate Klub "Stari Grad" Budva
2. WKF004511 Bajrom Osmani Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
3. WKF007178 Petar Orladnić Beogradski karate savez

Kumite | KUMITE SENIORI * | M | +75 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000590 Pavle Babić Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2015 I MLAĐI * | Ž | -28 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005586 Ksenija Cicmil Karate klub Omladinac
2. MNE005579 Sofija Osmajić Karate klub Omladinac
3. MNE005533 Mia Krivokapic Karate Klub "Kotor"
3. MNE004292 Masa Scepanovic Gorstak

Kumite | KUMITE DJEČACI 2015 I MLAĐI * | M | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004286 Nikola Vlahovic Gorstak
2. MNE004564 Vladimir Konatar Karate klub Jedinstvo
3. MNE005585 Duško Dačević Karate klub Omladinac
3. MNE005528 Aleksa Bjelanovic Karate Klub "Kotor"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2015 I MLAĐI * | M | +30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE006707 Pavle Lazic Karate Klub "Tempo"
2. MNE005238 Luka Drobnjak KK POTOCI

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 * | Ž | -36 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF005979 Sofija Stevović Beogradski karate savez
2. MNE003046 Katarina Vujisic Gorstak
3. MNE006468 Dunja GRUJIČIĆ KK POTOCI
3. WKF005970 Una Veljković Beogradski karate savez

Kumite | KUMITE DJEČACI 2014 * | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003041 Aleksa Bojic Gorstak
2. MNE004555 Petar Mikulic Karate Klub Bijela
3. MNE003770 Aleksaj Ilinčić Karate klub "RIS"
3. MNE003757 Danilo Mićunović Karare klub ''RIS21 '' Budva

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2013 * | Ž | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004052 Jovana Blečić Karate klub Sampion Niksic
2. MNE004730 VALENTINA CVIJOVIĆ Karate klub "RIS"
3. MNE003923 Milica Iković Karate klub "Iskra"
3. MNE007035 Angelina Komar Onogost

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2015 I MLAĐI * | Ž | +28 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004293 Anja Vlahovic Gorstak
2. MNE004291 Ljubica Abramovic Gorstak
3. MNE006305 Staša Radinović Karate klub Omladinac

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2013 * | Ž | -34 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF007207 Isidora Horvat Karate klub Mawashi
2. MNE007104 Kristina Nenezić Karate klub Omladinac

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2013 * | Ž | -37 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004545 Viktorija Vujović Karate klub Sampion Niksic
2. MNE005789 Ana Brajković Karate klub "RIS"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2013 * | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004020 Milena Piljević KARATE KLUB "JION"
2. WKF005978 Bojana Milosavljević Beogradski karate savez

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2013 * | Ž | +40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003795 Naira Pelinku KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. WKF007210 Aila Pojata Karate klub "Specijal" Goražde

Kumite | KUMITE DJEČACI 2014 * | M | +35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004312 JAKSA MARINOVIC Karate klub Omladinac
2. WKF007237 MUHAMED KALOPER Karate klub "Specijal" Goražde
3. MNE005339 Matija Radović Karate klub Sampion Niksic
3. WKF004659 DANILO KOPRIVICA Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | KUMITE KADETKINJE * | Ž | -47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001747 Vasilija Bijelović Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE000219 Jelena Miladinovic Karate klub Omladinac
3. MNE004779 Kristina Ćalasan Karate klub "Iskra"
3. MNE000066 Lena Lončar KK POTOCI

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 * | M | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004484 Borislav Scepanovic Karate klub Omladinac
2. MNE006254 Aleksa Vučetić Karate klub Omladinac
3. WKF003967 STEFAN KOPRIVICA Клуб Борилачких Спортова требиње
3. MNE006040 Petar Radinović Karate klub Omladinac

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 * | Ž | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF005973 Magdalena Jovanović Beogradski karate savez
2. MNE004016 Marija Lješković KARATE KLUB "JION"
3. MNE004640 Medina Talović Karate klub "RIS"
3. MNE000322 Matea Leovac KK POTOCI

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 * | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004312 JAKSA MARINOVIC Karate klub Omladinac
2. MNE003757 Danilo Mićunović Karare klub ''RIS21 '' Budva
3. MNE005952 Bogić Jovetić Karate klub Sampion Niksic
3. MNE001832 Veljko Matović Onogost

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 * | Ž | -32 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004730 VALENTINA CVIJOVIĆ Karate klub "RIS"
2. WKF007207 Isidora Horvat Karate klub Mawashi
3. MNE006468 Dunja GRUJIČIĆ KK POTOCI

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 * | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004020 Milena Piljević KARATE KLUB "JION"
2. WKF007200 Vanesa Imamović Karate klub "Specijal" Goražde
3. MNE001618 Nina Đurović KK POTOCI

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 * | Ž | -44 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005338 Jana Radusinović Karate klub Sampion Niksic
2. MNE004304 Iva Bulatovic Gorstak
3. MNE001618 Nina Đurović KK POTOCI

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 * | Ž | +44 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005576 Sofija Jovanović Karate klub Omladinac
2. WKF007209 Ida Arbak Karate klub "Specijal" Goražde
3. MNE004298 Sofija Jankovic Gorstak
3. MNE006882 Ksenija Devedžić KK POTOCI

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 * | Ž | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000217 Petra Markovic Karate klub Omladinac
2. MNE004036 Nija Rovčanin Karate klub Jedinstvo
3. MNE001784 Jana Krivokapić Karate klub SEIKEN
3. MNE005340 Maša Jovetić Karate klub Sampion Niksic

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 * | Ž | -39 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF005920 Iva Popović Beogradski karate savez
2. MNE003749 Dejana Blečić Karate klub Sampion Niksic
3. MNE004640 Medina Talović Karate klub "RIS"
3. WKF007205 Jovana Maksović Karate klub Mawashi

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 * | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004300 Tasa Scepanovic Gorstak
2. MNE003749 Dejana Blečić Karate klub Sampion Niksic
3. WKF007205 Jovana Maksović Karate klub Mawashi
3. WKF005971 Mia Roksandić Beogradski karate savez

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 * | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE002331 Luka Barjaktarović Karare klub ''RIS21 '' Budva
2. MNE001772 Novak Lausevic Karate klub "RIS"
3. MNE001832 Veljko Matović Onogost
3. MNE004008 David Knežević KARATE KLUB "JION"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 * | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004056 Luka Bulatović Karate klub "Iskra"
2. MNE003706 Boris Perović KK POTOCI
3. MNE006700 Bogoslav Katic Karate Klub "Tempo"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 * | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003043 Uroš Samardžić Gorstak
2. MNE001614 Jakov Cupara KK POTOCI
3. MNE003706 Boris Perović KK POTOCI

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 * | M | +45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004051 Dragoljub Dano Mijušković Karate klub Sampion Niksic

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 * | Ž | -44 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000255 Darija Savić Karate klub "RIS"
2. MNE004739 Bojana Stijepovic Karate Klub "Kotor"
3. MNE000049 Nataša Šubarić KK POTOCI
3. WKF007202 Naida Suljević Karate klub "Specijal" Goražde

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 * | Ž | -54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003798 Emira Gjonoviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE004053 Nina Pešić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. WKF006849 JANA STANIĆ Karate klub "Specijal" Goražde

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 * | Ž | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF007199 Emra Lelo Karate klub "Specijal" Goražde
2. MNE003798 Emira Gjonoviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE006882 Ksenija Devedžić KK POTOCI
3. WKF006862 Olta Bekolli Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 * | Ž | -49 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000267 Dina Katana Karate klub "RIS"
2. WKF004162 Alea Kelmendi Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
3. MNE000180 Mina Boricic Karate klub Omladinac

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 * | Ž | +50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005573 Ines Terzić Karate klub Omladinac
2. WKF004162 Alea Kelmendi Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
3. MNE003794 Neira Kollari Kollari KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | KUMITE KADETKINJE * | Ž | -54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001012 Jovana Vujisic Gorstak
2. WKF004168 Genisa Llapashtica Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
3. WKF003315 Erna Gutić "Tuzla" Tuzla
3. MNE004301 Andrea Bojic Gorstak

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 * | Ž | +54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF005622 Njomza Ademi Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
2. MNE000732 Ira Mijović Karate klub SEIKEN
3. MNE003224 Darija Vukovć Karare klub ''RIS21 '' Budva

Kumite | KUMITE JUNIORKE * | Ž | -53 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000548 Sofija Dedijer Onogost
2. MNE000836 Jovana Velimirovic Karate klub Buducnost

Kumite | KUMITE JUNIORKE * | Ž | -48 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF007215 NEIJRA MAŠIĆ Karate klub "Specijal" Goražde
2. MNE001018 Anastasija Vukotic Karate klub Sampion Niksic

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 * | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003047 Nemanja Dožić Gorstak
2. MNE005014 Stefan Krulanović Onogost
3. MNE005991 Viktor Raičević Karate klub "Iskra"
3. MNE005017 Vasilj Popovic Onogost

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 * | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003043 Uroš Samardžić Gorstak
2. MNE005013 Uroš Krulanović Onogost
3. WKF007183 Jovan Petojević Beogradski karate savez

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 * | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000367 David Dedeić Karate klub "Iskra"
2. MNE001621 Vuk Đurović KK POTOCI
3. MNE001741 Vasilije Cvijović Karate klub "RIS"
3. WKF005446 Pavle Seizovic. Karate klub Zandarmerija

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 * | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF007206 Todor Horvat Karate klub Mawashi
2. MNE001014 Filip Radusinovic Karate klub Sampion Niksic
3. MNE003325 Duško Sošić Karate klub Jedinstvo
3. MNE007037 Dušan Tomašević Onogost

Kumite | KUMITE KADETKINJE * | Ž | +54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004508 DZENITA HASIĆ KARATE KLUB ""DO"" TUZLA
2. WKF007229 Taja Koren Karate Klub Tiger Velenje
3. MNE003053 Mina Kuzman Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE003917 Ivona Vlahović Gorstak

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 * | M | -42 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003891 Filip Radojević Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE003750 Bogdan Gnjatović Karate klub Sampion Niksic
3. MNE001741 Vasilije Cvijović Karate klub "RIS"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 * | M | -37 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004008 David Knežević KARATE KLUB "JION"
2. MNE002331 Luka Barjaktarović Karare klub ''RIS21 '' Budva
3. MNE003324 Bogdan Sošić Karate klub Jedinstvo
3. MNE000281 Dušan Borović KK POTOCI

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 * | M | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006847 AJNUR GABELA Karate klub "Specijal" Goražde
2. MNE000716 Branko Zenović Karate klub SEIKEN
3. MNE004785 Petar Delibašić Karate klub "Iskra"
3. MNE006908 Pavle Šoć Karate klub SEIKEN

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 * | M | +50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006790 AJNUR MIRVIĆ Karate klub "Specijal" Goražde

Kumite | KUMITE JUNIORKE * | Ž | -59 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000989 Anja Nikolić Karate Klub Fokus Niksic
2. WKF001553 Mateja Pantic Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE000003 Maša Ćosović Karare klub ''RIS21 '' Budva
3. WKF003315 Erna Gutić "Tuzla" Tuzla

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 * | M | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006031 Hamza Hamzić "Tuzla" Tuzla
2. MNE001804 Vasilije Vuković Karate klub SEIKEN
3. WKF006041 Uroš Bosanac Beogradski karate savez
3. WKF007180 Filip Arsić Beogradski karate savez

Kumite | KUMITE KADETI * | M | -52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000789 Balsa Danilovic Gorstak
2. WKF007228 Marko Kamenik Karate Klub Tiger Velenje
3. MNE000792 Lazar Perisic Gorstak
3. WKF007180 Filip Arsić Beogradski karate savez

Kumite | KUMITE KADETKINJE -početnice | Ž | +52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001734 Anita Kovačević Karate klub "RIS"
2. MNE002330 Iva Barjaktarović Karare klub ''RIS21 '' Budva
3. MNE004019 Mia Baošić KARATE KLUB "JION"
3. MNE007156 Magdalena Vukeljic Karate klub "Iskra"

Kumite | KUMITE KADETI -početnici | M | -60 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000672 Balša Nedić Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE004881 Aleksandar Stanišić KARATE KLUB "JION"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 * | M | +55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF007176 Strahinja Jokić Beogradski karate savez
2. MNE001827 Pavle Davidović Karate klub "Iskra"
3. MNE004568 Ljubo Lalatovic Onogost
3. MNE004105 Arijan Džukljan Karate klub "RIS"

Kumite | KUMITE KADETKINJE -početnice | Ž | -52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003136 Lara Šakotić Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE004013 Jelena Marković KARATE KLUB "JION"
3. MNE006486 Jovana Bajić Karate klub "Iskra"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 * | M | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000509 Blagota Mićunović Karare klub ''RIS21 '' Budva
2. MNE005635 Aleksandar Krvavac Karate klub "RIS"
3. MNE000263 Viktor Dakić Karate klub "RIS"
3. WKF007216 ADEM PINJO Karate klub "Specijal" Goražde

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 * | M | +52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF005975 Jovan Čotra Beogradski karate savez
2. MNE004568 Ljubo Lalatovic Onogost
3. MNE001009 Petar Mrvaljevic Karate klub Sampion Niksic
3. MNE001825 Gavrilo Joličić Karate klub "Iskra"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 * | M | -47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000881 Milos Gagovic Karate klub Sampion Niksic
2. WKF006041 Uroš Bosanac Beogradski karate savez
3. MNE003049 Luka Djuric Gorstak

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 * | M | -52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001000 Lazar Rakocevic Gorstak
2. MNE004007 Darko Šćepanović KARATE KLUB "JION"
3. MNE000146 Davud Arifaj Karate klub "Iskra"

Kumite | KUMITE KADETI * | M | -63 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF007177 Mane Milošević Beogradski karate savez
2. WKF001283 SAŠA PEJOVIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње
3. WKF005445 Filip Simanic Karate klub Zandarmerija

Kumite | KUMITE KADETI * | M | -70 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004519 Haris Hadžić "Tuzla" Tuzla
2. MNE000998 Stefan Vujisic Gorstak
3. MNE003643 Jakša Kalezić Karate klub SEIKEN
3. MNE001625 Aleksandar Vujačić Onogost

Kumite | KUMITE JUNIORI * | M | -61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006879 ALEN MUJIC KARATE KLUB ""DO"" TUZLA
2. WKF001278 MARKO PERIŠIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње
3. WKF002178 Bogdan Milenković Karate Klub MB - SPORT
3. MNE000594 Milan Zajović Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić

Kumite | KUMITE KADETI * | M | +70 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003312 Adi Pipal+ "Tuzla" Tuzla
2. WKF006306 Haris Jahić "Tuzla" Tuzla
3. WKF006793 EMIR KALOPER Karate klub "Specijal" Goražde
3. WKF007181 Strahinja Krstić Beogradski karate savez

Kumite | KUMITE JUNIORI * | M | -68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE002970 Lado Vuković Gorstak
2. WKF007194 Loren Šarić KARATE KLUB ""DO"" TUZLA
3. WKF007173 Aleksa Kosanović Beogradski karate savez
3. WKF007203 Kerim Dobrača Karate klub "Specijal" Goražde

Kumite | KUMITE JUNIORI * | M | +76 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000244 Stevo Mrdak Karate klub "RIS"
2. MNE000043 Marko Krvavac Karate klub "RIS"
3. WKF003312 Adi Pipal+ "Tuzla" Tuzla
3. MNE001202 Vuk Lučić Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | KUMITE KADETI -početnici | M | +60 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003764 Luka Vujović Karate klub "Iskra"

Kumite | KUMITE JUNIORI * | M | -76 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF005983 Luka Miljušević Beogradski karate savez
2. WKF007224 AMAR RIZVANOVIĆ Karate klub "Specijal" Goražde
3. WKF006306 Haris Jahić "Tuzla" Tuzla

Kumite | KUMITE JUNIORKE * | Ž | +59 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004815 Mina Milosavljević Beogradski karate savez
2. WKF001264 ANASTASIJA KOPRIVICA Клуб Борилачких Спортова требиње
3. MNE000120 Nikolina Djurović Karate klub "Iskra"
3. WKF006541 Lamija Salkić "Tuzla" Tuzla

Kumite | KUMITE KADETI * | M | -57 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF001262 ĐORĐE KARIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње
2. MNE000659 David Vulanović Onogost
3. MNE001612 FILIP JOVIĆ KK POTOCI

Kumite - Ekipno

Ukupno prijava / klubovi / države: 639 / 42 / 6 Ispis

Prijavljeni klubovi

Prijavljeni takmičari

Kate | KATE DJEČACI 2017 I MLAĐI TAIKYOKU NIVO * | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Balša Markić
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Emran Delić
6 god
Bijeli pojas
KK POTOCI

Nikša Radojević
6 god
Bijeli pojas
Karate klub Jedinstvo

Kate | KATE DJEVOJČICE 2017 I MLAĐI TAIKYOKU NIVO * | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 2
Masa Šestovic
6 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Tijana Babić
6 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Kate | KATE DJEVOJČICE 2017 I MLAĐI APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
Masa Šestovic
6 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Tijana Babić
6 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Kate | KATE DJEČACI 2016 TAIKYOKU NIVO * | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Mihailo Klačar
7 god
Bijeli pojas
KK POTOCI

Jakov Aničić
8 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Strahinja Despotović
7 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Teodor Tošić
7 god
Žuti pojas
KK POTOCI

David Mrdak
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "RIS"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2016 TAIKYOKU NIVO * | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Andrea Aranitović
8 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Teona Tošić
7 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Nevena Milošević
8 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Sofija Bojović
7 god
Bijeli pojas
KK POTOCI

Kate | KATE DJEČACI 2016 I NIVO * | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Mihailo Klačar
7 god
Bijeli pojas
KK POTOCI

Filip Markovic
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Teodor Tošić
7 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Kate | KATE DJEVOJČICE 2016 I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Nikolija Peruničić
7 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Andrea Aranitović
8 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Anja Đuričić
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Teona Tošić
7 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Kate | KATE DJEČACI 2016 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
Vladimir Konatar
8 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Filip Markovic
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Kate | KATE DJEVOJČICE 2016 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
Nikolija Peruničić
7 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Anja Đuričić
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Teona Tošić
7 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Kate | KATE DJEČACI 2015 TAIKYOKU NIVO * | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Azer Šabanović
8 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Daris Džukljan
9 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Đorđe Vraneš
8 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Boris Bujišić
8 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Eror Haziri
8 god
Oranž pojas
Karate klub Drita -Gnjilan

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 TAIKYOKU NIVO * | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Una Rakočević
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Ilma Kolić
8 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Itana Tatar
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Iva Fatić
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Kate | KATE DJEČACI 2015 I NIVO * | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 11
Adam Gjorgjievski
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Jakša Čađenović
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Luka Drobnjak
9 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Isak Ganjola
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Uroš Mirković
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Leis Pirović
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Matija Maraš
8 god
Žuti pojas
Karate klub Zeta

Hamed Idrizović
8 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Daris Džukljan
9 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Đorđe Vraneš
8 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Darian Banović
8 god
Oranž pojas
Karate Klub Tiger Velenje

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Čuturić Ilda
8 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

Nađa Aranitović
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Ksenija Radović
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Anja Maraš
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Ilma Kolić
8 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Kate | KATE DJEČACI 2015 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 8
Adam Gjorgjievski
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Jakša Čađenović
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Luka Drobnjak
9 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Uroš Mirković
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Leis Pirović
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Aljoša Živković
9 god
Oranž pojas
Beogradski karate savez

Matija Maraš
8 god
Žuti pojas
Karate klub Zeta

Darian Banović
8 god
Oranž pojas
Karate Klub Tiger Velenje

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Čuturić Ilda
8 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

Nađa Aranitović
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Ksenija Radović
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Anja Maraš
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Kate | KATE DJEČACI 2014 I NIVO * | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 7
Luka Jokić
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Vuk Nedović
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Pavle Marković
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Filip Pešterac
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Imran Kurpejović
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Danilo Bošković
9 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Kosta Radosavovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 13
Lena SMOLOVIĆ
9 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Nikolija BRAŠNJO
9 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Helena Bajović
10 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Rijana Canović
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Daria Canović
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Sofija Bogdanović
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Mija Ajković
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Petra Boskovic
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Ljubica Tomašević
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Maša Balazo
9 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Nikolina Drekalović
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Neira Kaltak
9 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Darija Ranevski
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "RIS"

Kate | KATE DJEČACI 2014 II NIVO * | M | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Đorđe Šuleić
9 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Vid Beljkaš
10 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Boris Vujanović
9 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Filip Radojević
9 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Vuk Nedović
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Pavle Marković
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Kate | KATE DJEČACI 2014 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Đorđe Šuleić
9 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Milovan Jankovic
9 god
Žuti pojas
Gorstak

Vid Beljkaš
10 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Boris Vujanović
9 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Filip Radojević
9 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 7
Lena SMOLOVIĆ
9 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Nikolija BRAŠNJO
9 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Helena Bajović
10 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Mija Ajković
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Jovana Đukić
9 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Helena Skadrić
9 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Darija Ranevski
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "RIS"

Kate | KATE DJEČACI 2013 I NIVO * | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 9
Ognjen Radmanović
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Neven Maraš
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Bogdan Konatar
10 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Danilo Drobnjak
11 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Lukas Kestner
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Luka Đukanović
11 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Aleksa Barac
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Uroš Laković
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Eman Selmanović
10 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 9
Naira Pelinku
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Emina Prekić
10 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

Andrea Pavličić
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Jelena Radulović
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Luna Bošković
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Petra Čepić
10 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Andrea Bojić
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Iskra Đekić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Isidora Horvat
10 god
Oranž pojas
Karate klub Mawashi

Kate | KATE DJEČACI 2013 II NIVO * | M | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Jakov Cupara
11 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Boris Perović
10 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Bogdan Konatar
10 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Lukas Kestner
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Luka Đukanović
11 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Uroš Laković
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 II NIVO * | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Andrea Pavličić
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Jelena Radulović
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Luna Bošković
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Lenka Ivanišević
11 god
Oranž pojas
Beogradski karate savez

Idea Haziri
10 god
Oranž pojas
Karate klub Drita -Gnjilan

Kate | KATE DJEČACI 2013 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Jakov Cupara
11 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Boris Perović
10 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Bogdan Konatar
10 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Aleksa Barac
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Naira Pelinku
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Emina Prekić
10 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

Isidora Horvat
10 god
Oranž pojas
Karate klub Mawashi

Idea Haziri
10 god
Oranž pojas
Karate klub Drita -Gnjilan

Kate | KATE DJEČACI 2012 I NIVO * | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Edonis Kraja
11 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Imar Krajina
11 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Danilo Vucinic
11 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Lazar Baosic
11 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 8
Isidora Boljevic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Dunja GRUJIČIĆ
11 god
Bijeli pojas
KK POTOCI

Petra Čepić
10 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Ksenija Devedžić
11 god
Bijeli pojas
KK POTOCI

Simona Keković
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Anka Mijajlović
11 god
Oranž pojas
Beogradski karate savez

Neda Nikolić
12 god
Oranž pojas
Karate klub Borac

Andrijana Zoćević
11 god
Oranž pojas
Karate klub Borac

Kate | KATE DJEČACI 2012 II NIVO * | M | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Tarik Nikezić
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Imar Krajina
11 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Miloš Popadić
11 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Sergej Živković
11 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Viktor Drčalić
11 god
Plavi pojas
Karate klub FAP Priboj

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 II NIVO * | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Nina Đurović
12 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Marija ZINDOVIĆ
12 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Una Veljković
11 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Angelina Jovanović
11 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Kate | KATE DJEČACI 2012 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 9
Jakov Cupara
11 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Edonis Kraja
11 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Tarik Nikezić
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Boris Perović
10 god
Žuti pojas
KK POTOCI

MAKSIM VUCELJIC
11 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Miloš Popadić
11 god
Žuti pojas
KK POTOCI

ARMAN HOZANOVIĆ
11 god
Žuti pojas
KARATE KLUB TRBOVLJE

Mihajlo Skadrić
12 god
Braon pojas
Beogradski karate savez

Viktor Drčalić
11 god
Plavi pojas
Karate klub FAP Priboj

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Nina Đurović
12 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Naira Pelinku
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Marija ZINDOVIĆ
12 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Angelina Jovanović
11 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Idea Haziri
10 god
Oranž pojas
Karate klub Drita -Gnjilan

Kate | KATE DJEČACI 2011 I NIVO * | M | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Vuk Savić
13 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Matija Bulatovic
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Andrija GRUJIČIĆ
12 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Anđelo Seneš
12 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

MILOŠ AJKOVIĆ
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 8
Sara Zivkovic
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Neira Kollari Kollari
13 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Martina Bošković
13 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Hana Pirović
12 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Masa Barac
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Lara Djuretić
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Jovana Bubanja
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Nađa Čevizović
12 god
Oranž pojas
Karate klub Borac

Kate | KATE DJEČACI 2011 II NIVO * | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 3
Dušan Borović
13 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Andrija GRUJIČIĆ
12 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Tarik Alić
13 god
Braon pojas
Karate klub FAP Priboj

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 II NIVO * | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 5
Nataša Šubarić
13 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Matea Leovac
12 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Emira Gjonoviq
13 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Hana Pirović
12 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Jana Niketić
12 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Kate | KATE DJEČACI 2011 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Dušan Borović
13 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Edonis Kraja
11 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Tarik Nikezić
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

MAKSIM VUCELJIC
11 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Tarik Alić
13 god
Braon pojas
Karate klub FAP Priboj

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
Nataša Šubarić
13 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Sara Zivkovic
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Matea Leovac
12 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Petra Blagojevic
12 god
Zeleni pojas
Karate klub Jedinstvo

Neira Kollari Kollari
13 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Jana Niketić
12 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Kate | KATE DJEČACI 2010 I NIVO * | M | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Andrija GRUJIČIĆ
12 god
Žuti pojas
KK POTOCI

ANEJ HRUŠOVAR
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB TRBOVLJE

LARS ZORKO
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB TRBOVLJE

Jovan Miladinović
13 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Todor Horvat
14 god
Zeleni pojas
Karate klub Mawashi

Strahinja Kizić
13 god
Oranž pojas
Karate klub Borac

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Agnesa Kollari
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Martina Bošković
13 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Masa Barac
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Jovana Vucinic
13 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEČACI 2010 II NIVO * | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 3
Dušan Borović
13 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Vuk Đurović
13 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Stefan Petrović
13 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 II NIVO * | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 5
Nataša Šubarić
13 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Matea Leovac
12 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Lana Lalević
13 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Nina Pešić
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Aleksandra Visnjic
13 god
Žuti pojas
Gorstak

Kate | KATE DJEČACI 2010 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Dušan Borović
13 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Vuk Đurović
13 god
Oranž pojas
KK POTOCI

TIAN OVNIČ
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB TRBOVLJE

Todor Horvat
14 god
Zeleni pojas
Karate klub Mawashi

Kate | KATE DJEČACI 2009 I NIVO * | M | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Edon Emsha
14 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Mustafa Adzemović
14 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

FILIP JOVIĆ
14 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Kate | KATE DJEVOJČICE 2009 I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Rebeka Rovčanin
15 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Nikolina Zarić
15 god
Zeleni pojas
Karate Klub Bijelo Brdo

Lana Vasilijević
14 god
Zeleni pojas
Karate klub Borac

Mina Šibalić
14 god
Oranž pojas
Karate klub Borac

Kate | KATE DJEČACI 2009 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Luka Klačar
15 god
Braon pojas
KK POTOCI

Vuk Đurović
13 god
Oranž pojas
KK POTOCI

FILIP JOVIĆ
14 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Miloš Mićić
14 god
Braon pojas
Beogradski karate savez

Kate | KATE DJEVOJČICE 2009 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Lena Lončar
14 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Neda Beljkaš
13 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Irina Đurđević
14 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Magdalena Milanović
14 god
Plavi pojas
Karate klub FAP Priboj

Kumite | KUMITE DJEČACI 2015 I MLAĐI * | M | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Nikola Vlahovic
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Vladimir Konatar
8 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Mihailo Klačar
7 god
Bijeli pojas
KK POTOCI

Luka Drobnjak
9 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Aleksa Bjelanovic
8 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Duško Dačević
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Timofey Maksymovich Mykhaylets
9 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kumite | KUMITE DJEČACI 2015 I MLAĐI * | M | +30 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Luka Drobnjak
9 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Pavle Lazic
8 god
Žuti pojas
Karate Klub "Tempo"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2015 I MLAĐI * | Ž | -28 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Masa Scepanovic
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Sofija Osmajić
7 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Mia Krivokapic
8 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Ksenija Cicmil
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2015 I MLAĐI * | Ž | +28 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Ljubica Abramovic
9 god
Žuti pojas
Gorstak

Anja Vlahovic
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Staša Radinović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | KUMITE DJEČACI 2014 * | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 12
Marko Rakočević
9 god
Žuti pojas
Gorstak

Aleksa Bojic
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Aleksaj Ilinčić
9 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Danilo Mićunović
10 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Vid Beljkaš
10 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Boris Vujanović
9 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Ognjen Bojic
9 god
Žuti pojas
Gorstak

Petar Mikulic
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Aleksa Bjelanovic
8 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Petar Radinović
10 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Pavle Kascelan
9 god
Oranž pojas
Karate Klub "Kotor"

Jovan Obradovic
9 god
Žuti pojas
Karate Klub "Tempo"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2014 * | M | +35 kg / Prijavljenih takmičara: 5
JAKSA MARINOVIC
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

DANILO KOPRIVICA
10 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Matija Radović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Viktor Jovović
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

MUHAMED KALOPER
9 god
Zeleni pojas
Karate klub "Specijal" Goražde

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2014 * | Ž | -34 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Jovana Blečić
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Ksenija Bojanić
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Mia Krivokapic
8 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Ksenija Cicmil
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Anđela Bijelić
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Anđela Šćepanović
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2014 * | Ž | +34 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Ana Brajković
10 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Viktorija Vujović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Tea Jankovic
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Nađa Vojinović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Staša Radinović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 * | M | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Borislav Scepanovic
11 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

STEFAN KOPRIVICA
10 god
Zeleni pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Petar Radinović
10 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Aleksa Vučetić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Pavle Kascelan
9 god
Oranž pojas
Karate Klub "Kotor"

Matea Mihajlović
10 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 * | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Anto Bakić
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Veljko Matović
11 god
Oranž pojas
Onogost

Danilo Mićunović
10 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

DIMITRIJE ATELJEVIĆ
10 god
Zeleni pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

JAKSA MARINOVIC
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Bogić Jovetić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Maksim Ralić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Danilo Drobnjak
11 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 * | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 5
BOGDAN MADŽAROVIĆ
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Boris Perović
10 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Luka Bulatović
10 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Aleksa Mitrović
11 god
Žuti pojas
Karate Klub MB - SPORT

Bogoslav Katic
10 god
Žuti pojas
Karate Klub "Tempo"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 * | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Jakov Cupara
11 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Uroš Samardžić
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Boris Perović
10 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 * | M | +45 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Dragoljub Dano Mijušković
10 god
Žuti pojas
Karate klub Sampion Niksic

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2013 * | Ž | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 4
VALENTINA CVIJOVIĆ
11 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Milica Iković
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Jovana Blečić
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Angelina Komar
10 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2013 * | Ž | -34 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Kristina Nenezić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Isidora Horvat
10 god
Oranž pojas
Karate klub Mawashi

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2013 * | Ž | -37 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Ana Brajković
10 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Viktorija Vujović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2013 * | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Milena Piljević
10 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "JION"

Bojana Milosavljević
10 god
Oranž pojas
Beogradski karate savez

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2013 * | Ž | +40 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Naira Pelinku
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Aila Pojata
10 god
Zeleni pojas
Karate klub "Specijal" Goražde

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 * | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 10
Tarik Nikezić
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Bogdan Boljević
12 god
Zeleni pojas
Karate klub SEIKEN

Novak Lausevic
12 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Veljko Matović
11 god
Oranž pojas
Onogost

Luka Barjaktarović
11 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

David Knežević
12 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Mihailo Mašulović
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Todor Klikovac
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Miloš Popadić
11 god
Žuti pojas
KK POTOCI

ARMAN HOZANOVIĆ
11 god
Žuti pojas
KARATE KLUB TRBOVLJE

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 * | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Edonis Kraja
11 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Nemanja Dožić
11 god
Žuti pojas
Gorstak

Imar Krajina
11 god
Žuti pojas
KK POTOCI

David Rubežić
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Vasilj Popovic
11 god
Zeleni pojas
Onogost

Stefan Krulanović
11 god
Zeleni pojas
Onogost

Viktor Raičević
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Gleb PALKHOUSKI
12 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 * | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Uroš Samardžić
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Uroš Krulanović
11 god
Zeleni pojas
Onogost

Petar Petričević
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Jovan Petojević
11 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 * | M | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Branko Zenović
12 god
Braon pojas
Karate klub SEIKEN

Petar Delibašić
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

AJNUR GABELA
11 god
Zeleni pojas
Karate klub "Specijal" Goražde

Pavle Šoć
11 god
Bijeli pojas
Karate klub SEIKEN

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 * | M | +50 kg / Prijavljenih takmičara: 1
AJNUR MIRVIĆ
11 god
Plavi pojas
Karate klub "Specijal" Goražde

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 * | Ž | -32 kg / Prijavljenih takmičara: 3
VALENTINA CVIJOVIĆ
11 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Dunja GRUJIČIĆ
11 god
Bijeli pojas
KK POTOCI

Isidora Horvat
10 god
Oranž pojas
Karate klub Mawashi

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 * | Ž | -36 kg / Prijavljenih takmičara: 5
IVA VUKČEVIĆ
12 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Katarina Vujisic
12 god
Žuti pojas
Gorstak

Una Veljković
11 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Sofija Stevović
12 god
Žuti pojas
Beogradski karate savez

Dunja GRUJIČIĆ
11 god
Bijeli pojas
KK POTOCI

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 * | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Nina Đurović
12 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Milena Piljević
10 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "JION"

Vanesa Imamović
11 god
Braon pojas
Karate klub "Specijal" Goražde

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 * | Ž | -44 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Nina Đurović
12 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Iva Bulatovic
11 god
Žuti pojas
Gorstak

Jana Radusinović
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 * | Ž | +44 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Sofija Jankovic
11 god
Žuti pojas
Gorstak

Sofija Jovanović
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Ksenija Devedžić
11 god
Bijeli pojas
KK POTOCI

Ida Arbak
12 god
Braon pojas
Karate klub "Specijal" Goražde

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 * | M | -37 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Dušan Borović
13 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Hristijan Zaov
13 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Luka Barjaktarović
11 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Bogdan Sošić
12 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

David Knežević
12 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Andrija Zekovic
13 god
Bijeli pojas
Gorstak

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 * | M | -42 kg / Prijavljenih takmičara: 7
DAMJAN VUKČEVIĆ
12 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

stevan Markovic
12 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Vasilije Cvijović
13 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Bogdan Gnjatović
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Filip Radojević
12 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Imran Skoko
13 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Vasilj Popovic
11 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 * | M | -47 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Milos Gagovic
13 god
Oranž pojas
Karate klub Sampion Niksic

Luka Djuric
13 god
Žuti pojas
Gorstak

Uroš Bosanac
13 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 * | M | -52 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Davud Arifaj
12 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Lazar Rakocevic
12 god
Oranž pojas
Gorstak

Darko Šćepanović
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "JION"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 * | M | +52 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Petar Mrvaljevic
12 god
Zeleni pojas
Karate klub Sampion Niksic

Gavrilo Joličić
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Arijan Džukljan
12 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Ljubo Lalatovic
13 god
Plavi pojas
Onogost

Jovan Čotra
13 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 * | Ž | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Matea Leovac
12 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Marija Lješković
12 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "JION"

Medina Talović
12 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Magdalena Jovanović
12 god
Oranž pojas
Beogradski karate savez

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 * | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Matea Leovac
12 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Dejana Blečić
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Tasa Scepanovic
12 god
Žuti pojas
Gorstak

Mia Roksandić
12 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Jovana Maksović
13 god
Zeleni pojas
Karate klub Mawashi

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 * | Ž | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Petra Markovic
13 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Jana Krivokapić
12 god
Zeleni pojas
Karate klub SEIKEN

Martina Bošković
13 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Nija Rovčanin
13 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Maša Jovetić
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 * | Ž | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Emira Gjonoviq
13 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Helena Peković
12 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Rea Sejdiu
13 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Olta Bekolli
12 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Ksenija Devedžić
11 god
Bijeli pojas
KK POTOCI

Emra Lelo
12 god
Braon pojas
Karate klub "Specijal" Goražde

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 * | Ž | +50 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Neira Kollari Kollari
13 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Alea Kelmendi
12 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Ines Terzić
12 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

ILMA JELAŠKOVIĆ
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "Specijal" Goražde

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 * | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Slobodan Boljević
14 god
Plavi pojas
Karate klub SEIKEN

Filip Radusinovic
13 god
Zeleni pojas
Karate klub Sampion Niksic

Duško Sošić
13 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Dušan Tomašević
13 god
Zeleni pojas
Onogost

Todor Horvat
14 god
Zeleni pojas
Karate klub Mawashi

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 * | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 4
David Dedeić
13 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Vuk Đurović
13 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Vasilije Cvijović
13 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Pavle Seizovic.
13 god
Plavi pojas
Karate klub Zandarmerija

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 * | M | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Milos Gagovic
13 god
Oranž pojas
Karate klub Sampion Niksic

Vasilije Vuković
14 god
Zeleni pojas
Karate klub SEIKEN

Hamza Hamzić
14 god
Braon pojas
"Tuzla" Tuzla

Uroš Bosanac
13 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Filip Arsić
13 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 * | M | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Viktor Dakić
13 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Blagota Mićunović
13 god
Plavi pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Vuk Radusinovic
13 god
Plavi pojas
Karate klub Sampion Niksic

Aleksandar Krvavac
13 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

ADEM PINJO
13 god
Braon pojas
Karate klub "Specijal" Goražde

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 * | M | +55 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Pavle Davidović
13 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Arijan Džukljan
12 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Ljubo Lalatovic
13 god
Plavi pojas
Onogost

Strahinja Jokić
13 god
Braon pojas
Beogradski karate savez

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 * | Ž | -39 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Neda Beljkaš
13 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Agnesa Kollari
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Dejana Blečić
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Medina Talović
12 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Somea Kutllovci
14 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Iva Popović
13 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Jovana Maksović
13 god
Zeleni pojas
Karate klub Mawashi

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 * | Ž | -44 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Nataša Šubarić
13 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Darija Savić
14 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Katarina Vukotic
14 god
Plavi pojas
Karate klub Sampion Niksic

Aleksandra Visnjic
13 god
Žuti pojas
Gorstak

Bojana Stijepovic
14 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Aleksandra Damjanović
13 god
Zeleni pojas
Onogost

Naida Suljević
14 god
Braon pojas
Karate klub "Specijal" Goražde

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 * | Ž | -49 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Mina Boricic
13 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Dina Katana
14 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Tijana Vujisic
14 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Alea Kelmendi
12 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 * | Ž | -54 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Emira Gjonoviq
13 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Tea Maraš
13 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Nina Pešić
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

JANA STANIĆ
13 god
Plavi pojas
Karate klub "Specijal" Goražde

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 * | Ž | +54 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Ira Mijović
14 god
Braon pojas
Karate klub SEIKEN

Darija Vukovć
13 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Ivona Vlahović
14 god
Žuti pojas
Gorstak

Andjelija Ugarak
13 god
Plavi pojas
Karate klub Zandarmerija

Nadja Milic
14 god
Plavi pojas
Karate klub Zandarmerija

Njomza Ademi
13 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kate | KATE KADETI * | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 7
Luka Klačar
15 god
Braon pojas
KK POTOCI

Vojin Đačić
15 god
Braon pojas
KK POTOCI

Armin Gurzaković
15 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

FILIP JOVIĆ
14 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Miloš Mićić
14 god
Braon pojas
Beogradski karate savez

BORČE GEORGIEV
15 god
Plavi pojas
KARATE KLUB TRBOVLJE

KLEMEN BIZJAK
15 god
Plavi pojas
KARATE KLUB TRBOVLJE

Kate | KATE KADETKINJE * | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 14
Lena Lončar
14 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Neda Beljkaš
13 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Teodora Gracun
15 god
Braon pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Petra Pešić
14 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Una Panišić
15 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijelo Brdo

Klara Hajduković
15 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijelo Brdo

Petra Paola Lendić
16 god
Plavi pojas
Karate Klub Bijelo Brdo

Irina Đurđević
14 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Jovana Petrović
15 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Lara Bajceta
16 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Sumejja Osmić
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Tiger Velenje

Ajla Helič
15 god
Zeleni pojas
Karate Klub Tiger Velenje

Ivana Duduković
14 god
Braon pojas
Beogradski karate savez

Jovana Vukadin
14 god
Braon pojas
Beogradski karate savez

Kate | KATE JUNIORI * | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 7
Marko Đačić
18 god
Braon pojas
KK POTOCI

Petar Klačar
17 god
Braon pojas
KK POTOCI

Luka Klačar
15 god
Braon pojas
KK POTOCI

FILIP JOVIĆ
14 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Petar Vuković
18 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Mišo Vrzić
16 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Vuk Barudžija
16 god
Braon pojas
Beogradski karate savez

Kate | KATE JUNIORKE * | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 10
Lena Lončar
14 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Iva Lončar
16 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Nađa Kovačević
17 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Tamara Dimitrijević
16 god
Braon pojas
Beogradski karate savez

Una Panišić
15 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijelo Brdo

Klara Hajduković
15 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijelo Brdo

Petra Paola Lendić
16 god
Plavi pojas
Karate Klub Bijelo Brdo

Iva Marjanović
18 god
Braon pojas
Beogradski karate savez

Jovana Petrović
15 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Lara Bajceta
16 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Kate | KATE SENIORI * | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 7
Marko Đačić
18 god
Braon pojas
KK POTOCI

Petar Klačar
17 god
Braon pojas
KK POTOCI

Petar Vuković
18 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Mišo Vrzić
16 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Savo Skitnja
33 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Borac

Vuk Barudžija
16 god
Braon pojas
Beogradski karate savez

Andrija Stanković
29 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Elid Niš

Kate | KATE SENIORKE * | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
Nađa Kovačević
17 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Tamara Dimitrijević
16 god
Braon pojas
Beogradski karate savez

Iva Marjanović
18 god
Braon pojas
Beogradski karate savez

Kumite | KUMITE KADETI * | M | -52 kg / Prijavljenih takmičara: 10
David Vulanović
15 god
Braon pojas
Onogost

Balsa Danilovic
16 god
Braon pojas
Gorstak

Lazar Perisic
14 god
Oranž pojas
Gorstak

Vasilije Vuković
14 god
Zeleni pojas
Karate klub SEIKEN

Aleksandar Vujačić
14 god
Zeleni pojas
Onogost

Stefan Đorič
14 god
Oranž pojas
Karate Klub MB - SPORT

Filip Krstin
14 god
Plavi pojas
Karate klub Zandarmerija

Hamza Hamzić
14 god
Braon pojas
"Tuzla" Tuzla

Filip Arsić
13 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Marko Kamenik
15 god
Plavi pojas
Karate Klub Tiger Velenje

Kumite | KUMITE KADETI * | M | -57 kg / Prijavljenih takmičara: 5
David Vulanović
15 god
Braon pojas
Onogost

MATIJA BOLJEVIĆ
14 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

ĐORĐE KARIĆ
15 god
Žuti pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

FILIP JOVIĆ
14 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Vuk Vincic
15 god
Plavi pojas
Karate klub Zandarmerija

Kumite | KUMITE KADETI * | M | -63 kg / Prijavljenih takmičara: 3
SAŠA PEJOVIĆ
16 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Filip Simanic
15 god
Plavi pojas
Karate klub Zandarmerija

Mane Milošević
15 god
Braon pojas
Beogradski karate savez

Kumite | KUMITE KADETI * | M | -70 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Stefan Vujisic
16 god
Oranž pojas
Gorstak

Aleksandar Vujačić
14 god
Zeleni pojas
Onogost

Jakša Kalezić
15 god
Oranž pojas
Karate klub SEIKEN

Haris Hadžić
16 god
Braon pojas
"Tuzla" Tuzla

NEMANJA TARANA
15 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Strahinja Jokić
13 god
Braon pojas
Beogradski karate savez

Kumite | KUMITE KADETI * | M | +70 kg / Prijavljenih takmičara: 6
NIKOLA KOPRIVICA
14 god
Žuti pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Adi Pipal+
16 god
Plavi pojas
"Tuzla" Tuzla

Ivan Milikic
15 god
Zeleni pojas
Gorstak

Haris Jahić
14 god
Braon pojas
"Tuzla" Tuzla

EMIR KALOPER
15 god
Braon pojas
Karate klub "Specijal" Goražde

Strahinja Krstić
14 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Kumite | KUMITE KADETKINJE * | Ž | -47 kg / Prijavljenih takmičara: 9
Lena Lončar
14 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Jelena Miladinovic
15 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Darija Savić
14 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Dina Katana
14 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Anastasija Vukotic
15 god
Plavi pojas
Karate klub Sampion Niksic

Vasilija Bijelović
14 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kristina Ćalasan
15 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Katarina Velkovski
15 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Anđela Stanojević
14 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Kumite | KUMITE KADETKINJE * | Ž | -54 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Jovana Vujisic
14 god
Oranž pojas
Gorstak

Anita Kovačević
15 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Erna Gutić
16 god
Plavi pojas
"Tuzla" Tuzla

Genisa Llapashtica
14 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Andrea Bojic
15 god
Žuti pojas
Gorstak

Iva Todorovic
15 god
Plavi pojas
Karate klub Zandarmerija

MILENA UGRENOVIĆ
14 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Irina Radović
14 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Kumite | KUMITE KADETKINJE * | Ž | +54 kg / Prijavljenih takmičara: 10
Maša Ćosović
14 god
Zeleni pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Ira Mijović
14 god
Braon pojas
Karate klub SEIKEN

Milica Samardžić
15 god
Zeleni pojas
Onogost

Iva Barjaktarović
14 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Mina Kuzman
15 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Ivona Vlahović
14 god
Žuti pojas
Gorstak

DZENITA HASIĆ
15 god
Braon pojas
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

Jana Popovic
15 god
Plavi pojas
Karate klub Zandarmerija

Dzejna Muratović
14 god
Plavi pojas
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

Taja Koren
15 god
Braon pojas
Karate Klub Tiger Velenje

Kumite | KUMITE JUNIORI * | M | -61 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Milan Zajović
17 god
Plavi pojas
Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić

MARKO PERIŠIĆ
17 god
Zeleni pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Bogdan Milenković
17 god
Braon pojas
Karate Klub MB - SPORT

ALEN MUJIC
17 god
Plavi pojas
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

Kumite | KUMITE JUNIORI * | M | -68 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Lado Vuković
17 god
Zeleni pojas
Gorstak

Aleksa Kosanović
17 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Loren Šarić
18 god
Braon pojas
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

Kerim Dobrača
18 god
Braon pojas
Karate klub "Specijal" Goražde

Kumite | KUMITE JUNIORI * | M | -76 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Faris Sinanović
17 god
Braon pojas
"Tuzla" Tuzla

Luka Miljušević
16 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Haris Jahić
14 god
Braon pojas
"Tuzla" Tuzla

AMAR RIZVANOVIĆ
15 god
Braon pojas
Karate klub "Specijal" Goražde

Kumite | KUMITE JUNIORI * | M | +76 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Marko Krvavac
19 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Stevo Mrdak
18 god
Braon pojas
Karate klub "RIS"

Vuk Lučić
16 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Adi Pipal+
16 god
Plavi pojas
"Tuzla" Tuzla

Toni Pipal
18 god
Braon pojas
"Tuzla" Tuzla

Kumite | KUMITE JUNIORKE * | Ž | -48 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Anastasija Vukotic
15 god
Plavi pojas
Karate klub Sampion Niksic

Lara Miranovic
15 god
Plavi pojas
Karate klub Zandarmerija

NEIJRA MAŠIĆ
15 god
Plavi pojas
Karate klub "Specijal" Goražde

Kumite | KUMITE JUNIORKE * | Ž | -53 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Jovana Velimirovic
16 god
Braon pojas
Karate klub Buducnost

Sofija Dedijer
17 god
Braon pojas
Onogost

Kumite | KUMITE JUNIORKE * | Ž | -59 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Maša Ćosović
14 god
Zeleni pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Sofija Dedijer
17 god
Braon pojas
Onogost

Anja Nikolić
17 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Mateja Pantic
16 god
Žuti pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Milica Samardžić
15 god
Zeleni pojas
Onogost

Erna Gutić
16 god
Plavi pojas
"Tuzla" Tuzla

Nevena Maraš
17 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kumite | KUMITE JUNIORKE * | Ž | +59 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Jovana Kotlaja
16 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Nikolina Djurović
18 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

ANASTASIJA KOPRIVICA
17 god
Zeleni pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Mina Milosavljević
16 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Lamija Salkić
18 god
Crni pojas 1.DAN
"Tuzla" Tuzla

Ajna Hadžić
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "Specijal" Goražde

Kumite | KUMITE SENIORI * | M | -67 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Mirza Mehmedović
19 god
Braon pojas
Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić

Oleksandr Tsvietkov
29 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kumite | KUMITE SENIORI * | M | -75 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Bajrom Osmani
19 god
Braon pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Oleksandr Tsvietkov
29 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Petar Orladnić
20 god
Braon pojas
Beogradski karate savez

Kumite | KUMITE SENIORI * | M | +75 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Pavle Babić
25 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić

Kumite | KUMITE SENIORKE * | Ž | -68 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Nikolina Djurović
18 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Neda Beljkaš
13 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Agnesa Kollari
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Nina Pešić
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Anja Bulatovic
13 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Kate | VETERANI MUŠKARCI +40 * | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
Željo perković
54 god
Crni pojas 7.DAN
Karate Klub "KAKATO" Dubrovnik

Zeljko Vukicevic
54 god
Crni pojas 4.DAN
Gorstak

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Marija Gracun
10 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Rijana Canović
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Sofija Bogdanović
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Ljubica Tomašević
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Helena Skadrić
9 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Kumite | KUMITE KADETI -početnici | M | -60 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Balša Nedić
15 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Aleksandar Stanišić
14 god