TROFEJ ISKRA 2023


TROFEJ ISKRA 2023

Informacije


TROFEJ ISKRA 2023

07. May 2023.

05. May 2023. @ 23:00h (krajnji rok za prijavu)

Sportski centar Danilovgrad

Danilovgrad , Crna Gora

Karate klub "Iskra"

Kotizacija: pojedinačno 15 EUR, ekipno 20 EUR


PROPOZICIJE

KATE:

JEDAN ISTI TAKMIČAR IMA PRAVO NASTUPA U SVOM GODIŠTU U 1 KATEGORIJI, I U JEDNOJ KATEGORIJI U STARIJEM GODIŠTU

TAIKYOKU-NIVO – početnici, takmičari rade isključivo Taikyokuo katu

 I - NIVO - takmičari rade učeničke i predučeničke kate,  

                          -2016-mogu ponavljati istu katu,

                          -2014/2015 - mogu ponavljati katu u svakom 3 krugu, (moraju znati 2 kate),

                 -2013 - 2010 mogu ponavljati katu u svakom 4 krugu, (moraju znati 3 kate),

II   i APS -NIVO - takmičari rade kate po izboru,, 

    Kadeti-juniori –rade WKF-pravila

 

THE SAME COMPETITOR HAS THE RIGHT TO PERFORM IN HIS YEAR IN 1 CATEGORY, AND IN ONE CATEGORY IN THE OLDER YEAR

TAIKYOKU-LEVEL – competitors are performing Taikyoku kata

           I LEVEL - competitors make student and pre-school kata,

-   2016 they can repeat the same floor

-   2014 / 2015 repsin every 3 rounds, (must know 2 kata)

-   2013- 2010 reps in every 4 rounds, (must know 3 kata)

II and APS - LEVELcompetitors are doing kata by choice,

            - Cadets-Juniors -the absolute level do WKF rules  


BORBE/KUMITE:

2010 i mlađi . 1,5 min sa zaustavljanjem vremena.

ostali po WKF PRAVILIMA 

Takmičari moraju imati propisanu opremu, . Takmičari nastupaju na sopstvenu odgovornost, 

Kumite system: Napomena: Takmičar može da nastupi samo u jednoj kategoriji u okviru jednog godišta. Npr.

  • dječak rodjen 2011 godine - 47 kg može da nastupi takodje u godinu starijoj kategoriji 2010 u kategoriji do - 50 kg.
  •  dječak rodjen 2011 godine - 47 kg ne može da nastupi u drugoj kategoriji u svom godištu do 52 kg.

2010 and younger. 1.5 min with stop time.

others by WKF RULES 

Competitors must have proper equipment. Competitors  -   enter the competition at their own risk, 

Kumite system: Please Note: You can only participate in one category in one age group. For example:

boy: 2011 years old - 47 kg can also compete in the category 2010 years old - 50 kg.

 boy: 2011 years old - 47 kg cannot compete in the category 2011 years old - 52 kg

Uslovi za nastup

Svaki takmičar nastupa na vlastitu odgovornost, organizator ne preuzima odgovornost za eventualne povrede. Treneri moraju nositi adekvatnu sportsku opremu - trenerku i patike.

Conditions for performance

Each competitor performs at his own risk, the organizer does not take responsibility for any injuries. Coaches must wear adequate sports equipment - tracksuit and sneakers.




Kate


Kate | KATE JUNIORI * | M | Aps. kat.

Kate | OSI MUŠKARCI * | M | Aps. kat.

Kate | KATE KADETI-JUNIORI EKIPNO * | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE KADETI * | M | Aps. kat.

Kate | KATE DJEČACI 2009 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat.

Kate | KATE DJEČACI 2010 I NIVO * | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | KATE DJEČACI 2010 II NIVO * | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | KATE DJEČACI 2010 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO DJEČACI 2010/11 * | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE DJEČACI 2011 I NIVO * | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | KATE DJEČACI 2011 II NIVO * | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | KATE DJEČACI 2011 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat.

Kate | KATE DJEČACI 2012 I NIVO * | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEČACI 2012 II NIVO * | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | KATE DJEČACI 2012 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO DJEČACI 2012/13 * | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE DJEČACI 2013 I NIVO * | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEČACI 2013 II NIVO * | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | KATE DJEČACI 2013 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat.

Kate | KATE DJEČACI 2014 I NIVO * | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEČACI 2014 II NIVO * | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | KATE DJEČACI 2014 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO DJEČACI 2014/15 * | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE DJEČACI 2015 TAIKYOKU NIVO * | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | KATE DJEČACI 2015 I NIVO * | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEČACI 2015 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat.

Kate | KATE DJEČACI 2016 TAIKYOKU NIVO * | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | KATE DJEČACI 2016 I NIVO * | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE JUNIORKE * | Ž | Aps. kat.

Kate | OSI ŽENE * | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE KADETINJE-JUNIORKE EKIPNO * | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE KADETKINJE * | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE DJEVOJČICE 2009 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 II NIVO * | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | KATE EKIPNO DJEVOJČICE 2010/11 * | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 II NIVO * | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 II NIVO * | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO DJEVOJČICE 2012/13 * | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 II NIVO * | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 II NIVO * | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO DJEVOJČICE 2014/15 * | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 TAIKYOKU NIVO * | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE DJEVOJČICE 2016 TAIKYOKU NIVO * | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2016 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat.

Kumite


Kumite | KUMITE JUNIORI * | M | -55 kg

Kumite | KUMITE JUNIORI * | M | -61 kg

Kumite | KUMITE JUNIORI * | M | -68 kg

Kumite | KUMITE JUNIORI * | M | -76 kg

Kumite | KUMITE JUNIORI * | M | +76 kg

Kumite | KUMITE KADETI - početnici * | M | -60 kg

Kumite | KUMITE KADETI - početnici * | M | +60 kg

Kumite | KADETI | M | -47 kg

Kumite | KUMITE KADETI * | M | -52 kg

Kumite | KUMITE KADETI * | M | -57 kg

Kumite | KUMITE KADETI * | M | -63 kg

Kumite | KUMITE KADETI * | M | -70 kg

Kumite | KUMITE KADETI * | M | +70 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 * | M | -40 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 * | M | -45 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 * | M | -50 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 * | M | -55 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 * | M | +55 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 * | M | -52 kg

Kumite | 2010/2010 - POČETNICI | M | -55 kg

Kumite | 2010/2010 - POČETNICI | M | +55 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 * | M | -37 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 * | M | -42 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 * | M | -47 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 * | M | +52 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 * | M | +50 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 * | M | -35 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 * | M | -40 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 * | M | -45 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 * | M | -50 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 * | M | -30 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 * | M | -35 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 * | M | -40 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 * | M | -45 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 * | M | +45 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2014 * | M | -35 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2014 * | M | +35 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2015 I MLAĐI * | M | -30 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2015 I MLAĐI * | M | +30 kg

Kumite | KUMITE JUNIORKE * | Ž | -48 kg

Kumite | KUMITE JUNIORKE * | Ž | -53 kg

Kumite | KUMITE JUNIORKE * | Ž | -61 kg

Kumite | KUMITE JUNIORKE * | Ž | +61 kg

Kumite | KUMITE KADETKINJE | Ž | -61 kg

Kumite | KUMITE KADETKINJE * | Ž | -47 kg

Kumite | KUMITE KADETKINJE * | Ž | -54 kg

Kumite | KUMITE KADETKINJE * | Ž | +61 kg

Kumite | KUMITE KADETKINJE - početnici * | Ž | +52 kg

Kumite | KUMITE KADETKINJE - početnici * | Ž | -52 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 * | Ž | -44 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 * | Ž | -49 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 * | Ž | -54 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 * | Ž | +54 kg

Kumite | 2010/2010 - POČETNICI | Ž | +47 kg

Kumite | 2010/2010 - POČETNICI | Ž | -47 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 * | Ž | -35 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 * | Ž | -40 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 * | Ž | -45 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 * | Ž | -50 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 * | Ž | +50 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 * | Ž | -32 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 * | Ž | -36 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 * | Ž | -40 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 * | Ž | -44 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 * | Ž | +44 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2013 * | Ž | -30 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2013 * | Ž | -34 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2013 * | Ž | +34 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2014 * | Ž | -34 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2014 * | Ž | +34 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2015 I MLAĐI * | Ž | -28 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2015 I MLAĐI * | Ž | +28 kg

Kontakt osobe

Vuk Žarić

karateiskra@gmail.com

0038267518080


Hoteli

Bilten


Kotizacija

Pojedinačno: 15 €

Ekipno: 20 €

Generalni poredak

Klub Zlatne Srebrne Bronzane
Karate klub Omladinac 14 8 3
KK POTOCI 12 2 8
Karate klub "Iskra" 11 11 12
Gorstak 9 6 8
Karate klub Sampion Niksic 6 2 6
Karate klub "Karate akademija TN" 4 6 9
Karate klub Zeta 4 5 1
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA 4 1 2
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" 3 5 5
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova" 3 0 4
Karate klub Kondor 2 4 9
Onogost 2 4 9
Karate klub Bar 2 4 3
Karate Klub Bijela 2 2 3
Karate Klub Fokus Niksic 2 2 2
Karate klub Kizame 2 1 2
Karate klub "PANTER" 1 3 9
Karate klub SEIKEN 1 3 7
Karate klub "RIS" 1 3 4
Karate klub "Bugojno" Bugojno 1 3 3
Karate Club Rei 1 2 4
Karare klub ''RIS21 '' Budva 1 2 2
Karate Klub BUDVA 1 2 1
Karate klub Bjelopoljac 1 1 5
Karate klub "Vukovi" 1 1 4
KARATE KLUB "JION" 1 1 3
Klubi i Karatesë "Ardhmëria" 1 1 1
Karate klub Jedinstvo 1 1 1
Karate Klub Champion 1 0 2
Karate klub Metalurg Skopje 1 0 2
Omladinski karate klub Mawashi 2015 1 0 1
K.B.S."Kun-su-to" Ohrid 0 3 5
KK "Avtokomanda" Skoplje 0 2 4
Omladinski karate klub Mawashi 0 2 2
Karate Klub Zrinjski 0 1 5
Iskra Podgorica 0 0 2
BRATSTVO 0 0 2
Karate klub Baščaršija 0 0 2
Karate klub Piva 0 0 1
Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić 0 0 1
Karate Klub "Podgorica" 0 0 1
Karate Klub "Kotor" 0 0 1
KK "Sveta Nedelja" Zagreb 0 0 1

Kate - Pojedinačno

Kate | OSI MUŠKARCI * | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005330 Ilija Kovačević Karate klub "Iskra"

Kate | KATE KADETKINJE * | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000108 Viktorija Raičević Karate klub "Iskra"
2. MNE000134 Katarina Vlahović Karate klub "Iskra"
3. MNE000891 Elda Kurtović Karate Club Rei
3. MNE003914 Vesna Anđušić Karate klub Kondor

Kate | KATE KADETI * | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000751 Saša Petrić Karate klub "Iskra"
2. MNE000861 Nikola Stanisic Karate klub "Iskra"
3. MNE000973 Armin Gurzaković Karate Club Rei

Kate | KATE DJEČACI 2013 I NIVO * | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001710 Filip Popovic Karate klub "Iskra"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005154 Mija Ajković Karate klub Zeta
2. MNE003790 Irisi Shabanoviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE005137 Sofija Bogdanović Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE005136 Rijana Canović Karate klub "Karate akademija TN"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 II NIVO * | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005154 Mija Ajković Karate klub Zeta
2. MNE005136 Rijana Canović Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE005593 Sofija Kažanegra Karate Klub BUDVA
3. MNE005237 Lena SMOLOVIĆ KK POTOCI

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 II NIVO * | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005336 Luna Bošković Karate klub "Karate akademija TN"
2. MNE004920 Agata Khasdan Karate Klub BUDVA
3. MNE005409 Ana Spahić Karate klub SEIKEN
3. MNE006403 ANA PEJOVIĆ Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEČACI 2011 II NIVO * | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000281 Dušan Borović KK POTOCI
2. MNE006070 Ajdin Islamoviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE006135 Denis Demirović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2016 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005100 Anja Đuričić Karate klub "Karate akademija TN"
2. MNE005491 Milica Kovačević Karate klub Zeta
3. MNE006465 Masa Šestovic Karate klub "PANTER"
3. MNE007138 EMINA ŠEMOVIĆ Karate klub Bar

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 II NIVO * | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000049 Nataša Šubarić KK POTOCI
2. MNE000322 Matea Leovac KK POTOCI
3. MNE005298 Sara Lopičić Karate klub "Iskra"
3. MNE006141 Lorena Jacović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEČACI 2013 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001614 Jakov Cupara KK POTOCI
2. MNE005120 Luka Đukanović Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE005233 Danilo Drobnjak KK POTOCI
3. MNE003706 Boris Perović KK POTOCI

Kate | KATE DJEČACI 2014 II NIVO * | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005159 Stefan Kovačević Karate klub Zeta
2. MNE004565 Filip Radojević Karate klub Jedinstvo
3. MNE005141 Vuk Nedović Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE003948 Vid Beljkaš KK POTOCI

Kate | KATE DJEČACI 2013 II NIVO * | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001614 Jakov Cupara KK POTOCI
2. MNE005120 Luka Đukanović Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE005233 Danilo Drobnjak KK POTOCI
3. MNE003706 Boris Perović KK POTOCI

Kate | KATE DJEČACI 2014 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003916 Milovan Jankovic Gorstak
2. MNE005159 Stefan Kovačević Karate klub Zeta
3. MNE005230 Filip Bulatovic Karate klub "PANTER"
3. MNE004565 Filip Radojević Karate klub Jedinstvo

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000049 Nataša Šubarić KK POTOCI
2. MNE000322 Matea Leovac KK POTOCI
3. MNE005255 Masa Barac Karate klub "PANTER"
3. MNE000234 Sara Zivkovic Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 II NIVO * | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004757 Nejla Kurtović Karate klub Bjelopoljac
2. MNE003791 Lediona Zeqiri Karate Club Rei
3. MNE004810 Staša Džankić Karate klub "Iskra"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005096 Andrea Pavličić Karate klub "Karate akademija TN"
2. MNE005336 Luna Bošković Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE005512 Nikolina Femić Karate klub "Iskra"
3. MNE004181 Petra Kovačević Karate klub SEIKEN

Kate | KATE DJEČACI 2015 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005238 Luka Drobnjak KK POTOCI
2. MNE005094 Adam Gjorgjievski Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE005113 Jakša Čađenović Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE005117 Leis Pirović Karate klub "Karate akademija TN"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003790 Irisi Shabanoviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE004907 VASILIJA DRAKIĆ Karate klub Kondor
3. MNE005131 Nađa Aranitović Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE006140 Leana Kovaçeviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2009 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000279 Neda Beljkaš KK POTOCI
2. MNE006610 Larisa Demirović Karate klub Bar
3. MNE001152 Marijana Marković Iskra Podgorica
3. MNE004042 Tijana Vučetić Iskra Podgorica

Kate | KATE DJEČACI 2009 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000861 Nikola Stanisic Karate klub "Iskra"
2. MNE000897 Mustafa Adzemović Karate Club Rei
3. MNE000896 Edon Emsha Karate Club Rei
3. MNE001711 Ilija Mijovic Karate Klub "Podgorica"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000279 Neda Beljkaš KK POTOCI
2. MNE003914 Vesna Anđušić Karate klub Kondor
3. WKF007471 Jovana Petreska K.B.S."Kun-su-to" Ohrid
3. WKF004757 Nejla Kurtović Karate klub Bjelopoljac

Kate | KATE DJEČACI 2011 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000281 Dušan Borović KK POTOCI
2. MNE004540 Matija Bulatovic Karate klub "PANTER"
3. MNE004548 Lazar Ivanovic Karate klub "PANTER"
3. MNE006107 Florian Ceka KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 II NIVO * | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001936 Lana Prelević Karate klub "Iskra"
2. WKF007472 Marija Velkova K.B.S."Kun-su-to" Ohrid
3. MNE006406 SARA LUKAČEVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE007083 Mia Knežević Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001936 Lana Prelević Karate klub "Iskra"
2. MNE006142 Mishel Vukoviç KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE004458 Isidora Boljevic Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEČACI 2012 II NIVO * | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005175 Luka Bulatovic Karate klub "PANTER"
2. MNE001809 Ćazim Đeljošević KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE005243 Miloš Popadić KK POTOCI
3. MNE003910 Ognjen Maraš Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEČACI 2012 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005243 Miloš Popadić KK POTOCI
2. MNE003813 MAKSIM VUCELJIC Karate klub "PANTER"
3. MNE005175 Luka Bulatovic Karate klub "PANTER"
3. MNE004548 Lazar Ivanovic Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE006083 Arnisa Đenčić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE005131 Nađa Aranitović Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE005116 Ksenija Radović Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE004809 Simona Pejović Karate klub "Iskra"

Kate | KATE DJEČACI 2015 I NIVO * | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005238 Luka Drobnjak KK POTOCI
2. MNE006413 Matija Maraš Karate klub Zeta
3. MNE005117 Leis Pirović Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE005106 Emin Vodopić Karate klub "Karate akademija TN"

Kate - Ekipno

Kate | KATE EKIPNO DJEČACI 2014/15 * | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub "Karate akademija TN" MNE005094 Adam Gjorgjievski
MNE005141 Vuk Nedović
MNE005107 Filip Pešterac
2. Karate klub "PANTER" MNE005176 Marko Popovic
MNE005230 Filip Bulatovic
MNE006415 Slobodan Fustic
3. Karate klub "PANTER" MNE005427 Vasilije Stanković
MNE006975 Aleksa Jankovic
MNE006980 Jakov Pekovic

Kate | KATE EKIPNO DJEVOJČICE 2014/15 * | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE003790 Irisi Shabanoviq
MNE006081 Alejna Dodić
MNE006083 Arnisa Đenčić
MNE006140 Leana Kovaçeviq
2. Karate Klub BUDVA MNE004921 Mila Jonović
MNE005594 Sonja Mogilnikova
MNE005593 Sofija Kažanegra
3. Karate klub "Iskra" MNE004809 Simona Pejović
MNE005461 Nađa Rovčanin
MNE006446 Iskra Žarić
3. Karate klub SEIKEN MNE005410 Anastasija Popović
MNE005420 Neda Pićurić
MNE007470 Simona Pejović

Kate | KATE EKIPNO DJEVOJČICE 2012/13 * | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate Klub BUDVA MNE003252 Lorena Vejnović
MNE004920 Agata Khasdan
MNE005592 Eva Medvedeva
2. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE001813 Humeijra Duraku
MNE006084 Arjanita Sukalić
MNE006093 Erina Niković
MNE006119 Rumejsa Perović
3. Karate klub "PANTER" MNE005179 Sofija Sekularac
MNE006983 Mija Babovic
MNE006979 Jovana KRSTOVIC

Kate | KATE EKIPNO DJEVOJČICE 2010/11 * | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KK POTOCI MNE000049 Nataša Šubarić
MNE000279 Neda Beljkaš
MNE000322 Matea Leovac
2. Karate klub "Iskra" MNE004810 Staša Džankić
MNE005298 Sara Lopičić
MNE005334 Nikoleta Đurović
3. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE001807 Arlinda Đeljošević
MNE003794 Neira Kollari Kollari
MNE006141 Lorena Jacović
3. KK POTOCI MNE000049 Nataša Šubarić
MNE000279 Neda Beljkaš
MNE000322 Matea Leovac

Kumite - Pojedinačno

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 * | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000728 Slobodan Boljević Karate klub SEIKEN
2. WKF007429 Maksim Gorgovaki KK "Avtokomanda" Skoplje
3. MNE001722 Lazar Đorojević Karare klub ''RIS21 '' Budva

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 * | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000881 Milos Gagovic Karate klub Sampion Niksic
2. MNE007037 Dušan Tomašević Onogost
3. MNE000366 Šćepan Ivanović Karate Klub Bijela
3. WKF006914 Laris Mujan Karate klub Bjelopoljac

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 * | M | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005572 Ahmed Zoronjić Karate klub Omladinac
2. MNE001804 Vasilije Vuković Karate klub SEIKEN
3. MNE001050 Adem Ramović Karate klub Bar
3. WKF007433 Marko Petrovski KK "Avtokomanda" Skoplje

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 * | M | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001010 Vuk Radusinovic Karate klub Sampion Niksic
2. MNE000389 Aleksa Đuranović Karate klub Bar
3. MNE000361 Petar Riha Karate Klub Bijela
3. WKF007474 Emin Sinanovic Karate klub Bjelopoljac

Kumite | KUMITE JUNIORI * | M | +76 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001179 Vaso Abramović Omladinski karate klub Mawashi 2015
2. WKF004752 Harun Šoše Karate klub Bjelopoljac
3. MNE001202 Vuk Lučić Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE000785 Aleksandar Džoganović Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | KUMITE JUNIORI * | M | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004510 Islam Selmani Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
2. MNE000001 Balša Vojinović Karate klub "Iskra"
3. WKF007458 Faruk Kadrić Karate klub Baščaršija

Kumite | KUMITE JUNIORI * | M | -61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006879 ALEN MUJIC KARATE KLUB ""DO"" TUZLA
2. MNE000112 Balić Alan Karate klub "Iskra"
3. MNE005317 Vasilije Vujacic Karate klub "Vukovi"
3. MNE000594 Milan Zajović Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić

Kumite | KUMITE JUNIORI * | M | -68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001161 Lazar Djurčević Karate klub "Vukovi"
2. MNE000859 Niksa Zejak Karate klub "Iskra"
3. WKF007194 Loren Šarić KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

Kumite | KUMITE KADETI * | M | -57 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF007449 Andrej Stojchevski Karate klub Kizame
2. MNE000199 Jusuf Saljiu Karate klub Omladinac
3. WKF005601 Hasan Duvnjak Karate klub "Bugojno" Bugojno
3. MNE004109 Vuk ŠKATARIĆ Karate klub "Vukovi"

Kumite | KUMITE KADETI * | M | -52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000789 Balsa Danilovic Gorstak
2. WKF006201 Jovan Vrklevski Karate klub Kizame
3. MNE000659 David Vulanović Onogost
3. WKF006914 Laris Mujan Karate klub Bjelopoljac

Kumite | KADETI | M | -47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000880 Branko Lazović Karate klub "Iskra"
2. WKF006312 Damjan Mitrevski K.B.S."Kun-su-to" Ohrid
3. WKF007462 Kozma Mitrevski K.B.S."Kun-su-to" Ohrid

Kumite | KUMITE JUNIORKE * | Ž | -53 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000192 Helena Backovic Karate klub Omladinac
2. MNE004139 Nevena Maraš Karate klub Kondor
3. WKF007459 Amina Husejnović KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2015 I MLAĐI * | Ž | +28 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE006305 Staša Radinović Karate klub Omladinac
2. MNE004291 Ljubica Abramovic Gorstak
3. MNE007043 Jovana Vučić Onogost
3. MNE004293 Anja Vlahovic Gorstak

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2015 I MLAĐI * | Ž | -28 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005579 Sofija Osmajić Karate klub Omladinac
2. MNE007105 Teodora Nenezić Karate klub Omladinac
3. MNE003754 Melina Gurzakovic Karate Club Rei
3. MNE003922 Mija Iković Karate klub "Iskra"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2014 * | Ž | -34 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004052 Jovana Blečić Karate klub Sampion Niksic
2. MNE004551 Maris Kozulic Karate Klub Bijela
3. MNE004542 Ksenija Bojanić KARATE KLUB "JION"
3. MNE006068 Anđela Šćepanović KARATE KLUB "JION"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2014 * | Ž | +34 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005789 Ana Brajković Karate klub "RIS"
2. MNE005462 Nađa Vojinović Karate klub "Iskra"
3. MNE004297 Tea Jankovic Gorstak
3. MNE007049 Nina Ražnjatović Onogost

Kumite | KUMITE DJEČACI 2015 I MLAĐI * | M | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005585 Duško Dačević Karate klub Omladinac
2. MNE004313 VUK PERAZIC Karate klub Omladinac
3. MNE004286 Nikola Vlahovic Gorstak
3. MNE005388 Marko Maraš BRATSTVO

Kumite | KUMITE DJEČACI 2015 I MLAĐI * | M | +30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE007041 Luka Gardašević Onogost
2. MNE007455 Mihailo Doknić Karate klub Sampion Niksic
3. MNE007051 Nikola Jovović Karate klub Piva

Kumite | KUMITE KADETI * | M | -63 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000877 Vuk Vučinić Karate klub "Iskra"
2. MNE000133 Stefan Miljanić Karate klub "Iskra"
3. WKF004753 Džanin Šahinagić Karate klub Bjelopoljac
3. WKF007464 Georgi Merkoski K.B.S."Kun-su-to" Ohrid

Kumite | KUMITE JUNIORKE * | Ž | -61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001029 Katarina Djukic Gorstak
2. WKF001258 Šejla Ašćić KARATE KLUB ""DO"" TUZLA
3. WKF007465 Tamara Gjurciboska K.B.S."Kun-su-to" Ohrid
3. WKF007466 Sara Cikush K.B.S."Kun-su-to" Ohrid

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 * | Ž | -49 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000180 Mina Boricic Karate klub Omladinac
2. MNE000796 Jovana Cetkovic Gorstak
3. MNE007377 Aleksandra Vučić Onogost
3. WKF004162 Alea Kelmendi Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 * | M | +55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001219 Ivan Dijanić Karate klub "Iskra"
2. MNE001663 Rayan Zahrane Karate klub Bar
3. MNE000263 Viktor Dakić Karate klub "RIS"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 * | Ž | -44 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF001847 AMINA AVDIĆ KARATE KLUB ""DO"" TUZLA
2. WKF007463 Matea Grozdanovska K.B.S."Kun-su-to" Ohrid
3. MNE004302 Aleksandra Visnjic Gorstak
3. MNE005011 Aleksandra Damjanović Onogost

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 * | Ž | +44 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004298 Sofija Jankovic Gorstak
2. MNE004298 Sofija Jankovic Gorstak
3. MNE004782 Dunja Vratnica Karate klub "Iskra"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 * | Ž | -44 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003127 ANĐELKA POPOVIĆ Karate Klub Bijela
2. MNE004058 Anđela Aranitović Karate klub "RIS"
3. MNE004058 Anđela Aranitović Karate klub "RIS"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 * | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006574 Ela Bilalovic Karate Klub Champion
2. MNE005314 Darija Novković Karate klub "Vukovi"
3. MNE005338 Jana Radusinović Karate klub Sampion Niksic
3. MNE004020 Milena Piljević KARATE KLUB "JION"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 * | Ž | -36 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003046 Katarina Vujisic Gorstak
2. WKF006362 Rafaela Ćorić Karate Klub Zrinjski
3. MNE003862 Nevena Rasovic BRATSTVO
3. MNE005559 MILICA VUKČEVIĆ Karate klub Kondor

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 * | Ž | -32 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE002871 IVA VUKČEVIĆ Karate klub Kondor
2. MNE007040 Jelena Jaanković Onogost
3. MNE003920 Martina Todorović Karate klub "Iskra"
3. MNE004730 VALENTINA CVIJOVIĆ Karate klub "RIS"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 * | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001751 Memin Gurzaković Karate Club Rei
2. MNE001667 Vladimir Ilievski Karate klub Bar
3. MNE004811 David Rubežić Karate klub "Iskra"
3. MNE005991 Viktor Raičević Karate klub "Iskra"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 * | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE002331 Luka Barjaktarović Karare klub ''RIS21 '' Budva
2. MNE003815 LUKA GACEVIC Karate klub Omladinac
3. MNE004728 Ardit Đonbaljaj Karate klub Bar
3. MNE003047 Nemanja Dožić Gorstak

Kumite | KUMITE KADETI * | M | -70 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000141 Anes Arifaj Karate klub "Iskra"
2. WKF007477 Ensarr Zejnullahu Klubi i Karatesë "Ardhmëria"
3. WKF007434 Marko Filipovski KK "Avtokomanda" Skoplje

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 * | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001645 Veselin Skataric Karate klub Omladinac
2. WKF005600 Salih Alić Karate klub "Bugojno" Bugojno
3. MNE003043 Uroš Samardžić Gorstak
3. WKF007425 Matej Krstovski Karate klub Metalurg Skopje

Kumite | KUMITE DJEČACI 2014 * | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE006063 Filip Stanišić Karate klub Omladinac
2. MNE003039 Marko Rakočević Gorstak
3. MNE006040 Petar Radinović Karate klub Omladinac
3. MNE003757 Danilo Mićunović Karare klub ''RIS21 '' Budva

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 * | Ž | -54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004167 Rea Sejdiu Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
2. WKF004623 Asja Sarajlić Karate klub "Bugojno" Bugojno
3. MNE007042 Jovana Janković Onogost
3. MNE004560 SIMONA DAVIDOVIĆ Karate klub Kondor

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 * | M | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004132 Vuk Dragojevic Karate klub Omladinac
2. MNE006908 Pavle Šoć Karate klub SEIKEN
3. MNE004184 Luka Bulatović Omladinski karate klub Mawashi

Kumite | KUMITE JUNIORKE * | Ž | +61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF007191 Dzejna Muratović KARATE KLUB ""DO"" TUZLA
2. MNE000034 Nadja Boricic Karate klub Omladinac
3. WKF007457 Kaja Topić Karate klub Baščaršija
3. WKF003602 Nađa Muhović Karate Klub Champion

Kumite | KUMITE DJEČACI 2014 * | M | +35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005339 Matija Radović Karate klub Sampion Niksic
2. MNE005501 Viktor Jovović KARATE KLUB "JION"
3. MNE005729 Uros Kilibarda Karate Klub Bijela

Kumite | KUMITE KADETI * | M | +70 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF007478 Enes Zejnelluahuu Klubi i Karatesë "Ardhmëria"
2. MNE003764 Luka Vujović Karate klub "Iskra"
3. MNE007069 Strahinja Blečić Karate klub Sampion Niksic

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 * | Ž | +54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003917 Ivona Vlahović Gorstak
2. MNE000732 Ira Mijović Karate klub SEIKEN
3. MNE005085 Andrea Rakočević Karate Klub Fokus Niksic
3. WKF005622 Njomza Ademi Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2013 * | Ž | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005492 Sara Tomanović Karate klub Zeta
2. MNE004730 VALENTINA CVIJOVIĆ Karate klub "RIS"
3. MNE004052 Jovana Blečić Karate klub Sampion Niksic
3. WKF006883 Iva Zrno Karate Klub Zrinjski

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 * | M | -37 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001068 DAMJAN VUKČEVIĆ Karate klub Kondor
2. MNE005432 Vlado Perutović Karate Klub Fokus Niksic
3. WKF006572 Imran Bunda Karate Klub Champion
3. MNE004835 Filip Matkovic Karate Klub "Kotor"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2013 * | Ž | +34 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004020 Milena Piljević KARATE KLUB "JION"
2. MNE005789 Ana Brajković Karate klub "RIS"
3. WKF006360 Anđela Ćorić Karate Klub Zrinjski
3. MNE005314 Darija Novković Karate klub "Vukovi"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2013 * | Ž | -34 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE007040 Jelena Jaanković Onogost
2. MNE007035 Angelina Komar Onogost
3. MNE004545 Viktorija Vujović Karate klub Sampion Niksic

Kumite | KUMITE KADETKINJE * | Ž | -47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005571 Katarina Velkovski Karate klub Omladinac
2. MNE000219 Jelena Miladinovic Karate klub Omladinac
3. MNE004457 Lana Vukcevic Karate klub Kondor
3. MNE004569 Sara Popović Karate klub "Vukovi"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 * | M | +45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004051 Dragoljub Dano Mijušković Karate klub Sampion Niksic
2. MNE007076 Petar Nikcevic Omladinski karate klub Mawashi
3. MNE005428 Vasilije Vuković Karate klub SEIKEN

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 * | M | -52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001000 Lazar Rakocevic Gorstak
2. MNE000146 Davud Arifaj Karate klub "Iskra"
3. MNE007469 Andrej Dragutinović Karate klub SEIKEN
3. WKF006365 Ivano Detki Karate Klub Zrinjski

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 * | Ž | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006862 Olta Bekolli Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
2. MNE004153 Helena Peković Karate Klub Fokus Niksic
3. WKF004162 Alea Kelmendi Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 * | Ž | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000217 Petra Markovic Karate klub Omladinac
2. MNE005539 BOŽANA AJKOVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE001784 Jana Krivokapić Karate klub SEIKEN
3. WKF007432 Mihaela Filipovska KK "Avtokomanda" Skoplje

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 * | M | -42 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004620 Admir Adžem Karate klub "Bugojno" Bugojno
2. MNE002331 Luka Barjaktarović Karare klub ''RIS21 '' Budva
3. MNE005162 Vasilije Mikulić Karate klub Zeta
3. WKF005597 Ali Ugarak Karate klub "Bugojno" Bugojno

Kumite | KUMITE KADETKINJE * | Ž | +61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000412 Ajla Berjašević Karate klub Bar
2. MNE003917 Ivona Vlahović Gorstak
3. MNE000914 Viktorija Vukadinović Karate klub "Iskra"
3. MNE001092 Itana Raonic Karate klub Omladinac

Kumite | KUMITE KADETKINJE * | Ž | -54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000132 Una Rakovic Karate klub Omladinac
2. MNE001744 Marija Čizmović Omladinski karate klub Mawashi
3. MNE001012 Jovana Vujisic Gorstak
3. WKF006205 Ilijana Serafimova Karate klub Kizame

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 * | Ž | +50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006200 Mila Nikolova Karate klub Kizame
2. MNE005573 Ines Terzić Karate klub Omladinac
3. MNE001962 Gorana Đorojević Omladinski karate klub Mawashi
3. WKF004164 Dea Aliu Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 * | Ž | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004040 Teodora Drašković Karate klub Jedinstvo
2. MNE007070 Nađa Šćepanović Karate klub Omladinac
3. WKF006361 Lara Pehar Karate Klub Zrinjski

Kumite | KUMITE KADETKINJE | Ž | -61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF001258 Šejla Ašćić KARATE KLUB ""DO"" TUZLA
2. MNE001029 Katarina Djukic Gorstak
3. WKF002444 Mjellma Balaj Klubi i Karatesë "Ardhmëria"
3. WKF004622 Elivra Nevenović Karate klub "Bugojno" Bugojno

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 * | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004300 Tasa Scepanovic Gorstak
2. MNE003749 Dejana Blečić Karate klub Sampion Niksic
3. WKF006199 Eva Jovanovska Karate klub Kizame
3. MNE004640 Medina Talović Karate klub "RIS"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 * | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005953 Maksim Ralić Karate klub Sampion Niksic
2. WKF007427 Toma Petrov KK "Avtokomanda" Skoplje
3. MNE005414 Đorđije Raičević Karate klub SEIKEN

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 * | M | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004555 Petar Mikulic Karate Klub Bijela
2. MNE003921 Pavle Pavićević Karate klub "Iskra"
3. MNE004484 Borislav Scepanovic Karate klub Omladinac
3. WKF007444 Jakov Novinc KK "Sveta Nedelja" Zagreb

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 * | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004063 Vujo Ivanišević Karate klub Bar
2. MNE001832 Veljko Matović Onogost
3. MNE001756 Anto Bakić Karate klub "Iskra"
3. MNE001832 Veljko Matović Onogost

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 * | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003043 Uroš Samardžić Gorstak
2. MNE004666 Vasilije Begovic Karate Klub Bijela
3. WKF006919 Patrik Böhm Karate Klub Zrinjski
3. MNE007038 Jakov Pižurica Onogost

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 * | M | +52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF007423 Nemanja Mladenovik Karate klub Metalurg Skopje
2. MNE007150 Marko Terzić Karate klub Zeta
3. MNE004568 Ljubo Lalatovic Onogost
3. MNE001009 Petar Mrvaljevic Karate klub Sampion Niksic

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 * | M | -47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001645 Veselin Skataric Karate klub Omladinac
2. WKF005595 Kaan Jusufbašić Karate klub "Bugojno" Bugojno
3. MNE003049 Luka Djuric Gorstak
3. MNE000881 Milos Gagovic Karate klub Sampion Niksic

Kumite | KUMITE KADETI - početnici * | M | +60 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000672 Balša Nedić Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | KUMITE KADETKINJE - početnici * | Ž | -52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001747 Vasilija Bijelović Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE004731 Nika Jokić Karare klub ''RIS21 '' Budva

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 * | M | +50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000512 Filip Ilincic Karate klub Omladinac
2. MNE007150 Marko Terzić Karate klub Zeta
3. WKF007424 Meriton Zejneli Karate klub Metalurg Skopje
3. WKF007431 Andrej Terziski KK "Avtokomanda" Skoplje

Kumite - Ekipno

Kate - Pojedinačno

Kate - Ekipno

Kumite - Pojedinačno

Kumite - Ekipno

Ukupno prijava / klubovi / države: 726 / 44 / 5 Ispis

Prijavljeni klubovi

Prijavljeni takmičari

Kate | KATE DJEČACI 2016 TAIKYOKU NIVO * | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 18
Feim Gurzaković
8 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Arsenije Mihailovic
7 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Miloš Miranović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Uroš Kovačević
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Jovan Nikčević
7 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Balša Markić
6 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Balša Radović
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Sava Marković
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

David Vujačić
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Petar Pavićević
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Milovan Ivanović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Georgije Radunović
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Miloš Bulatović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

DAMIR KARAMETOVIĆ
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

MATEO DEBELJA
6 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Đorđe Rakić
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Pavle Kovačević
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Nemanja Šuškavčević
6 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEVOJČICE 2016 TAIKYOKU NIVO * | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 13
Anja Mijović
8 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Vasilisa Mihailovic
5 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Anja Đuričić
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Milica Kovačević
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Lijana Llolla
7 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Masa Šestovic
6 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Miljana Bulatovic
6 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Ksenija Todorović
7 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Sara Nikezić
6 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Lena Krivokapić
6 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Maša Rašović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

KALINA BURZANOVIĆ
6 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Iva Brajovic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEČACI 2016 I NIVO * | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Vladimir Konatar
8 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

DUŠAN TRIPUNOVIĆ
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Marko Polović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | KATE DJEVOJČICE 2016 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 8
Anja Đuričić
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Milica Kovačević
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Anđelija Vukanović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Masa Šestovic
6 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Miljana Bulatovic
6 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Dunja Mišević
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

EMINA ŠEMOVIĆ
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

MERJEM MURATOVIĆ
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | KATE DJEČACI 2015 TAIKYOKU NIVO * | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 12
Viktor Petroski
8 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

David Maksimović
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Filip Petrović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Teodor Radusinović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Darijo Đurović
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Petar Dacić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Đorđe Petrić
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Đorđije Milošević
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Aleksa Jankovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Konstantin Gjorgjieski
9 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Jakov Pekovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Danilo Radulović
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 TAIKYOKU NIVO * | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 14
Melina Gurzakovic
8 god
Oranž pojas
Karate Club Rei

Una Rakočević
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Maša Todorović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Maja Živković
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Doroteja Zvizdojević
9 god
Bijeli pojas
Iskra Podgorica

Iskra Žarić
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Itana Tatar
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Djina Vesovic
8 god
Žuti pojas
Karate Klub "Podgorica"

Angelina Milošević
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Milica Bozovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Iva Fatić
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Irina Radunović
8 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

ANITA MUSLIĆ
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

KALINA PAVLOVIĆ
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | KATE DJEČACI 2015 I NIVO * | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 8
Vasilije Borozan
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Adam Gjorgjievski
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Emin Vodopić
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Jakša Čađenović
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Luka Drobnjak
9 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Leis Pirović
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Vasilije Stanković
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Matija Maraš
8 god
Žuti pojas
Karate klub Zeta

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 8
Simona Pejović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Mila Jonović
8 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Nađa Aranitović
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Ksenija Radović
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Arnisa Đenčić
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Nađa Rovčanin
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Dunja Krivokapić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

ADILA BADŽOVIĆ
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | KATE DJEČACI 2015 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
Adam Gjorgjievski
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Jakša Čađenović
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Luka Drobnjak
9 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Leis Pirović
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Filip Bulatovic
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Matija Maraš
8 god
Žuti pojas
Karate klub Zeta

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Irisi Shabanoviq
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

VASILIJA DRAKIĆ
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Nađa Aranitović
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Leana Kovaçeviq
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Iskra Žarić
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | KATE DJEČACI 2014 I NIVO * | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 12
Marko Popovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Vasilije Ilić
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Luka Jokić
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Filip Pešterac
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Arbër Boci
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Vasilije Senčić
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Marko Tasić
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Jovan Radulović
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Luka Lukovac
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Kosta Radosavovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Vuksan Baucal
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Stefan Vujačić
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 15
Marija Gajović
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Teodora Bulatović
9 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Daria Canović
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Sofija Bogdanović
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Rrezarta Kollari
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Blerina Koković
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Sofija Jovanovic
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Sonja Mogilnikova
9 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Helena Kilibarda
9 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Anđela Dedeić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Petra Boskovic
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Nikolina Drekalović
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Anastasija Besovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Nadja Babovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

NASTASIJA BURZANOVIĆ
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | KATE DJEČACI 2014 II NIVO * | M | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Vid Beljkaš
9 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Filip Radojević
9 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Vuk Nedović
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Pavle Marković
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Stefan Kovačević
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Ognjen Pejović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub SEIKEN

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 II NIVO * | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 7
Lena SMOLOVIĆ
9 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Rijana Canović
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Mija Ajković
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Alejna Dodić
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

JOVANA MARAŠ
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Sofija Kažanegra
9 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Nina Novaković
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEČACI 2014 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 8
Milovan Jankovic
9 god
Žuti pojas
Gorstak

Vid Beljkaš
9 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Filip Radojević
9 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Vuk Nedović
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Pavle Marković
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Filip Pešterac
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Stefan Kovačević
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Filip Bulatovic
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
Irisi Shabanoviq
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Lena SMOLOVIĆ
9 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Rijana Canović
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Sofija Bogdanović
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Mija Ajković
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Neda Pićurić
9 god
Bijeli pojas
Karate klub SEIKEN

Kate | KATE DJEČACI 2013 I NIVO * | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 13
Filip Popovic
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Jakša Čadjenović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Aleksa Barac
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Danilo Minić
11 god
Bijeli pojas
Iskra Podgorica

Danilo Nenezić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Armin Sijarić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Haris Nikezić
11 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Imran Gusinjac
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Sava Fatić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Nikola Stijepović
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

ISMET BADŽOVIĆ
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

TARIK PERAZIĆ
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Fedor Avedisovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 11
Humeijra Duraku
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Lorena Vejnović
11 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Aleksandra Rakocevic
10 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Nikolina Femić
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Andrea Pavličić
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Arjanita Sukalić
10 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Itana Zvizdojević
10 god
Bijeli pojas
Iskra Podgorica

Andrea Mašulović
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Jovana KRSTOVIC
10 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Nađa Jocović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Neda Jankovic
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEČACI 2013 II NIVO * | M | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Jakov Cupara
11 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Boris Perović
10 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Neven Maraš
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Danilo Drobnjak
10 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Luka Đukanović
11 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 II NIVO * | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Ana Spahić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub SEIKEN

Agata Khasdan
10 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Erina Niković
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Rumejsa Perović
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Luna Bošković
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

ANA PEJOVIĆ
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEČACI 2013 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Jakov Cupara
11 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Boris Perović
10 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Danilo Drobnjak
10 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Luka Đukanović
11 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Aleksa Barac
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Petra Kovačević
10 god
Žuti pojas
Karate klub SEIKEN

Nikolina Femić
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Andrea Pavličić
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Luna Bošković
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Kate | KATE DJEČACI 2012 I NIVO * | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 9
Memin Gurzaković
11 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Jovan Subaric
11 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

MILJAN STOJANOVIĆ
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Niksa Nikitovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Luka Maksimović
11 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Anel Peročević
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Miloš Mićović
11 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Petar Đuranović
11 god
Žuti pojas
Karate Klub "Podgorica"

Lazar Baosic
11 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 10
Dunja Rajković
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Sofija Bubanja
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Ana Obradović
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Jana Pekovic
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kristina Radusinović
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kalina Krkeljic
11 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Mija Babovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Simona Keković
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

NAĐA VUČEVIĆ
11 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Hena Ljubunčić
11 god
Oranž pojas
Karate klub "Bugojno" Bugojno

Kate | KATE DJEČACI 2012 II NIVO * | M | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Ćazim Đeljošević
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Ognjen Maraš
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Luka Bulatovic
12 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Miloš Popadić
11 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 II NIVO * | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Lana Prelević
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

DANIJELA ĐJERGIĆ
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

SARA LUKAČEVIĆ
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Mia Knežević
12 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Marija Velkova
11 god
Žuti pojas
K.B.S."Kun-su-to" Ohrid

Kate | KATE DJEČACI 2012 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
MAKSIM VUCELJIC
11 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Lazar Ivanovic
12 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Luka Bulatovic
12 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Niksa Nikitovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Miloš Popadić
11 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Erman Karašin
11 god
Zeleni pojas
Karate klub "Bugojno" Bugojno

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
Lana Prelević
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Isidora Boljevic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Mishel Vukoviç
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEČACI 2011 I NIVO * | M | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Branko Martinović
12 god
Oranž pojas
Karate Klub BUDVA

Matija Bulatovic
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Anđelo Seneš
12 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Denis Mustafoviq
12 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Rinor Kurti
13 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Damjan Vlaovic
12 god
Žuti pojas
Karate Klub "Podgorica"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 12
Arlinda Đeljošević
13 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Aleksandra Ćetković
12 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Neira Kollari Kollari
12 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Milica Djuranovic
13 god
Žuti pojas
Karate Klub "Podgorica"

Hana Pirović
12 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Masa Barac
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Nikoleta Đurović
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Lara Djuretić
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

FEODOSIJA KALIKINA
12 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Jovana Bubanja
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Andjelka Jankovic
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Emina Turčinović
13 god
Oranž pojas
Karate klub "Bugojno" Bugojno

Kate | KATE DJEČACI 2011 II NIVO * | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 3
Dušan Borović
12 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Denis Demirović
12 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Ajdin Islamoviq
12 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 II NIVO * | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 5
Nataša Šubarić
12 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Sara Zivkovic
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Matea Leovac
12 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Lorena Jacović
13 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Sara Lopičić
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | KATE DJEČACI 2011 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Dušan Borović
12 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Matija Bulatovic
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Lazar Ivanovic
12 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Florian Ceka
12 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Nataša Šubarić
12 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Visnja Bulatovic
13 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Sara Zivkovic
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Matea Leovac
12 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Masa Barac
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEČACI 2010 I NIVO * | M | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Miljan Rakočević
13 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Miomir Babović
14 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Sreten Vlaovic
14 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Kenan Ratoder
13 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Ksenija Branković
13 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Iman Marić
13 god
Oranž pojas
Karate klub Bjelopoljac

Ajla Džugum
13 god
Oranž pojas
Karate klub "Bugojno" Bugojno

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 II NIVO * | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 3
Lediona Zeqiri
13 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Nejla Kurtović
13 god
Zeleni pojas
Karate klub Bjelopoljac

Staša Džankić
13 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | KATE DJEČACI 2009 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Nikola Stanisic
14 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Edon Emsha
14 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Mustafa Adzemović
14 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Ilija Mijovic
14 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2009 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Leonora Vujovic
14 god
Oranž pojas
Karate klub "PANTER"

Neda Beljkaš
13 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Marijana Marković
14 god
Braon pojas
Iskra Podgorica

Tijana Vučetić
14 god
Žuti pojas
Iskra Podgorica

Larisa Demirović
14 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kumite | KUMITE DJEČACI 2015 I MLAĐI * | M | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Marko Maraš
7 god
Žuti pojas
BRATSTVO

Nikola Vlahovic
8 god
Žuti pojas
Gorstak

VUK PERAZIC
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Zoran Jovanović
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Aleksa Bjelanovic
8 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Duško Dačević
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | KUMITE DJEČACI 2015 I MLAĐI * | M | +30 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Mihailo Doknić
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Luka Gardašević
7 god
Zeleni pojas
Onogost

Nikola Jovović
8 god
Zeleni pojas
Karate klub Piva

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2015 I MLAĐI * | Ž | -28 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Melina Gurzakovic
8 god
Oranž pojas
Karate Club Rei

Mija Iković
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Masa Scepanovic
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Sofija Osmajić
7 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Mia Krivokapic
8 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Armina Kačar
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Tara Nikčević
9 god
Zeleni pojas
Onogost

Teodora Nenezić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2015 I MLAĐI * | Ž | +28 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Ljubica Abramovic
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Anja Vlahovic
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Itana Jovanović
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Staša Radinović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Jovana Vučić
8 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | KUMITE DJEČACI 2014 * | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 11
Marko Rakočević
9 god
Žuti pojas
Gorstak

Aleksa Bojic
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Danilo Mićunović
9 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Filip Sakovic
9 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Vladimir Ivin
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Ognjen Bojic
9 god
Žuti pojas
Gorstak

Martin Djolević
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Petar Radinović
9 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Filip Stanišić
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Pavle Zečević
10 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Pavle Đukanović
9 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | KUMITE DJEČACI 2014 * | M | +35 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Karlo Kovacic
10 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Matija Radović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Viktor Jovović
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Uros Kilibarda
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2014 * | Ž | -34 kg / Prijavljenih takmičara: 9
Jovana Blečić
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Ksenija Bojanić
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Maris Kozulic
10 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Anja Milovic
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Tijana Marković
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Anđela Bijelić
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Anđela Šćepanović
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Simona Pejović
9 god
Žuti pojas
Karate klub SEIKEN

Mila Kačar
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2014 * | Ž | +34 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Ana Brajković
10 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Viktorija Vujović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Tea Jankovic
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Nadja Bulajic
10 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Nađa Vojinović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Nina Ražnjatović
9 god
Zeleni pojas
Onogost

Jovana Jovović
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Piva

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 * | M | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Danilo Mićunović
9 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Borislav Scepanovic
10 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Pavle Pavićević
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Andrija Barjaktarović
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Petar Mikulic
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Aleksa Babić
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Aleksa Vučetić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Jakov Novinc
9 god
Žuti pojas
KK "Sveta Nedelja" Zagreb

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 * | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Đorđije Raičević
10 god
Bijeli pojas
Karate klub SEIKEN

Bogić Jovetić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Maksim Ralić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Vuk Tomašević
10 god
Bijeli pojas
Šotokan tim

Toma Petrov
10 god
Bijeli pojas
KK "Avtokomanda" Skoplje

Ivan Lazarevski
10 god
Bijeli pojas
KK "Avtokomanda" Skoplje

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 * | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Anto Bakić
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Veljko Matović
10 god
Oranž pojas
Onogost

Luka Bulatović
10 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Vujo Ivanišević
11 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 * | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Uroš Samardžić
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Vasilije Begovic
10 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Patrik Böhm
11 god
Zeleni pojas
Karate Klub Zrinjski

Jakov Pižurica
10 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 * | M | +45 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Dragoljub Dano Mijušković
10 god
Žuti pojas
Karate klub Sampion Niksic

Vasilije Vuković
10 god
Bijeli pojas
Karate klub SEIKEN

Petar Nikcevic
10 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2013 * | Ž | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 5
VALENTINA CVIJOVIĆ
11 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Milica Iković
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Jovana Blečić
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Sara Tomanović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Iva Zrno
10 god
Plavi pojas
Karate Klub Zrinjski

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2013 * | Ž | -34 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Viktorija Vujović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Jovana Perunović
10 god
Plavi pojas
Onogost

Angelina Komar
10 god
Zeleni pojas
Onogost

Jelena Jaanković
10 god
Žuti pojas
Onogost

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2013 * | Ž | +34 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Ana Brajković
10 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Anđela Aranitović
10 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

Milena Piljević
10 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "JION"

Monika Dulovic
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Sofija Peruničić
10 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

Darija Novković
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Vukovi"

Anđela Ćorić
10 god
Plavi pojas
Karate Klub Zrinjski

Kalina Hristovska
10 god
Zeleni pojas
KK "Avtokomanda" Skoplje

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 * | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 10
Vladimir Ilievski
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Bogdan Boljević
12 god
Zeleni pojas
Karate klub SEIKEN

Memin Gurzaković
11 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Mitar Čvorović
11 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Mihailo Mašulović
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Todor Klikovac
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

David Rubežić
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Petar Petričević
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Viktor Raičević
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Ahmed Bunda
11 god
Bijeli pojas
Karate Klub Champion

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 * | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 10
Veljko Matović
10 god
Oranž pojas
Onogost

Luka Barjaktarović
11 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Nemanja Dožić
11 god
Žuti pojas
Gorstak

LUKA GACEVIC
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Lazar Janković
11 god
Bijeli pojas
Karate klub SEIKEN

Luka Bulatović
10 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Ardit Đonbaljaj
12 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Vasilije Mikulić
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Davud Muhović
12 god
Bijeli pojas
Karate Klub Champion

Kiril Cvetovski
11 god
Oranž pojas
Karate klub Metalurg Skopje

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 * | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Branko Zenović
12 god
Braon pojas
Karate klub SEIKEN

Veselin Skataric
11 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Uroš Samardžić
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Petar Delibašić
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Salih Alić
11 god
Plavi pojas
Karate klub "Bugojno" Bugojno

Matej Krstovski
11 god
Oranž pojas
Karate klub Metalurg Skopje

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 * | M | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Vuk Dragojevic
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Luka Bulatović
11 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Vasilj Popovic
11 god
Zeleni pojas
Onogost

Pavle Šoć
11 god
Bijeli pojas
Karate klub SEIKEN

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 * | Ž | -32 kg / Prijavljenih takmičara: 10
IVA VUKČEVIĆ
12 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

VALENTINA CVIJOVIĆ
11 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Martina Todorović
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Ena Popovic
12 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Sara Tomanović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

DANIJELA ĐJERGIĆ
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Ana Zrno
11 god
Plavi pojas
Karate Klub Zrinjski

Jelena Jaanković
10 god
Žuti pojas
Onogost

Tijana Šaković
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Dora Ćutuk
11 god
Žuti pojas
KK "Sveta Nedelja" Zagreb

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 * | Ž | -36 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Katarina Vujisic
11 god
Žuti pojas
Gorstak

Nevena Rasovic
11 god
Žuti pojas
BRATSTVO

Katarina Šuković
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

MILICA VUKČEVIĆ
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Rafaela Ćorić
11 god
Plavi pojas
Karate Klub Zrinjski

Jana Goranović
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Leona Golubić
11 god
Žuti pojas
KK "Sveta Nedelja" Zagreb

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 * | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Milena Piljević
10 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "JION"

Jana Radusinović
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Darija Novković
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Vukovi"

Anđela Ćorić
10 god
Plavi pojas
Karate Klub Zrinjski

Ela Bilalovic
11 god
Bijeli pojas
Karate Klub Champion

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 * | Ž | -44 kg / Prijavljenih takmičara: 4
ANĐELKA POPOVIĆ
11 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Anđela Aranitović
10 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

Iva Bulatovic
11 god
Žuti pojas
Gorstak

Isidora Boljevic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 * | Ž | +44 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Anja Gecaj
10 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Sofija Jankovic
11 god
Žuti pojas
Gorstak

Dunja Vratnica
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Sofija Jovanović
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 * | M | -37 kg / Prijavljenih takmičara: 9
DAMJAN VUKČEVIĆ
12 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Dario Šćekić
12 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Hristijan Zaov
13 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Bogdan Sošić
12 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Filip Matkovic
12 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Vlado Perutović
12 god
Zeleni pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Viktor Raičević
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Božo Tomašević
13 god
Bijeli pojas
Šotokan tim

Imran Bunda
12 god
Bijeli pojas
Karate Klub Champion

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 * | M | -42 kg / Prijavljenih takmičara: 9
Stefan Miljanović
12 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Lazar Đorojević
12 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Luka Barjaktarović
11 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Arijan Aljošević
12 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Filip Radojević
12 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

DORIJAN BULAJIC
12 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Admir Adžem
12 god
Plavi pojas
Karate klub "Bugojno" Bugojno

Vasilije Mikulić
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Ali Ugarak
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "Bugojno" Bugojno

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 * | M | -47 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Milos Gagovic
12 god
Oranž pojas
Karate klub Sampion Niksic

Veselin Skataric
11 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Vasilije Ilievski
12 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Luka Djuric
13 god
Žuti pojas
Gorstak

Tarik Alavać
12 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Kaan Jusufbašić
12 god
Plavi pojas
Karate klub "Bugojno" Bugojno

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 * | M | -52 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Davud Arifaj
12 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Lazar Rakocevic
12 god
Oranž pojas
Gorstak

Boško Matović
13 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Ivano Detki
12 god
Plavi pojas
Karate Klub Zrinjski

Ahmed Kadić
12 god
Bijeli pojas
Karate Klub Champion

Andrej Dragutinović
12 god
Bijeli pojas
Karate klub SEIKEN

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 * | M | +52 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Petar Mrvaljevic
12 god
Zeleni pojas
Karate klub Sampion Niksic

Gavrilo Joličić
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Darko Šćepanović
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "JION"

Arijan Džukljan
12 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Ljubo Lalatovic
13 god
Plavi pojas
Onogost

Marko Terzić
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Nemanja Mladenovik
12 god
Zeleni pojas
Karate klub Metalurg Skopje

Lovro Markovic
12 god
Oranž pojas
KK "Sveta Nedelja" Zagreb

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 * | Ž | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Katarina Vujisic
11 god
Žuti pojas
Gorstak

Teodora Drašković
12 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Martina Todorović
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Lara Pehar
12 god
Plavi pojas
Karate Klub Zrinjski

Nađa Šćepanović
13 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Dora Struhak
12 god
Oranž pojas
KK "Sveta Nedelja" Zagreb

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 * | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Dejana Blečić
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Medina Talović
12 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Tasa Scepanovic
12 god
Žuti pojas
Gorstak

Eva Jovanovska
12 god
Plavi pojas
Karate klub Kizame

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 * | Ž | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Petra Markovic
13 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Jana Krivokapić
12 god
Zeleni pojas
Karate klub SEIKEN

Maša Jovetić
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

BOŽANA AJKOVIĆ
13 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Mihaela Filipovska
12 god
Žuti pojas
KK "Avtokomanda" Skoplje

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 * | Ž | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 5
AMINA DELIĆ
12 god
Žuti pojas
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

Helena Peković
12 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Alea Kelmendi
12 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Rea Sejdiu
12 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Olta Bekolli
12 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 * | Ž | +50 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Gorana Đorojević
12 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Dea Aliu
12 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Ines Terzić
12 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Mila Nikolova
12 god
Zeleni pojas
Karate klub Kizame

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 * | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Vladimir Raičević
13 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Slobodan Boljević
13 god
Plavi pojas
Karate klub SEIKEN

Filip Radusinovic
13 god
Zeleni pojas
Karate klub Sampion Niksic

Lazar Đorojević
12 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Duško Sošić
13 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Karlo Raspudić
13 god
Plavi pojas
Karate Klub Zrinjski

Leon Savovski
13 god
Žuti pojas
Karate klub Metalurg Skopje

Maksim Gorgovaki
13 god
Žuti pojas
KK "Avtokomanda" Skoplje

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 * | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Šćepan Ivanović
14 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Stefan Birovljev
14 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Milos Gagovic
12 god
Oranž pojas
Karate klub Sampion Niksic

Laris Mujan
13 god
Zeleni pojas
Karate klub Bjelopoljac

Dušan Tomašević
13 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 * | M | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 7
David Dedeić
13 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Davud Arifaj
12 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Adem Ramović
13 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

VASILIJE STOJANOVIĆ
13 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Vasilije Vuković
14 god
Zeleni pojas
Karate klub SEIKEN

Ahmed Zoronjić
14 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Marko Petrovski
13 god
Zeleni pojas
KK "Avtokomanda" Skoplje

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 * | M | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Petar Riha
13 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Aleksa Đuranović
14 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Blagota Mićunović
13 god
Plavi pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Vuk Radusinovic
13 god
Plavi pojas
Karate klub Sampion Niksic

Emin Sinanovic
13 god
Bijeli pojas
Karate klub Bjelopoljac

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 * | M | +55 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Viktor Dakić
13 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Andrija Kosović
13 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Petar Mrvaljevic
12 god
Zeleni pojas
Karate klub Sampion Niksic

Ivan Dijanić
13 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Rayan Zahrane
13 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Pavle Davidović
13 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Emir Sinanovic
13 god
Oranž pojas
Karate klub Bjelopoljac

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 * | Ž | -44 kg / Prijavljenih takmičara: 6
AMINA AVDIĆ
14 god
Žuti pojas
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

Somea Kutllovci
14 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Aleksandra Visnjic
13 god
Žuti pojas
Gorstak

Aleksandra Damjanović
13 god
Zeleni pojas
Onogost

Iman Marić
13 god
Oranž pojas
Karate klub Bjelopoljac

Matea Grozdanovska
13 god
Oranž pojas
K.B.S."Kun-su-to" Ohrid

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 * | Ž | -49 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Mina Boricic
13 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Jovana Cetkovic
13 god
Oranž pojas
Gorstak

Alea Kelmendi
12 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Sara Popović
13 god
Zeleni pojas
Karate klub "Vukovi"

Nejla Kurtović
13 god
Zeleni pojas
Karate klub Bjelopoljac

JANA RADOVIĆ
13 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Jovana Radović
14 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Aleksandra Vučić
13 god
Žuti pojas
Onogost

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 * | Ž | -54 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Zoja Seba
13 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Tea Maraš
13 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Dea Aliu
12 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Rea Sejdiu
12 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Andrea Smolović
14 god
Žuti pojas
BRATSTVO

SIMONA DAVIDOVIĆ
13 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Asja Sarajlić
13 god
Plavi pojas
Karate klub "Bugojno" Bugojno

Jovana Janković
14 god
Žuti pojas
Onogost

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 * | Ž | +54 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Ira Mijović
14 god
Braon pojas
Karate klub SEIKEN

MARTINA MIŠIĆ
13 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Ivona Vlahović
14 god
Žuti pojas
Gorstak

Andrea Rakočević
13 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Njomza Ademi
13 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kate | KATE KADETI * | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
Nikola Stanisic
14 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Armin Gurzaković
15 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Saša Petrić
15 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | KATE KADETKINJE * | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
Leonora Vujovic
14 god
Oranž pojas
Karate klub "PANTER"

Viktorija Raičević
16 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Katarina Vlahović
15 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Elda Kurtović
15 god
Oranž pojas
Karate Club Rei

Vesna Anđušić
13 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Lara Bajceta
16 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Kate | KATE JUNIORI * | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
Saša Petrić
15 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Lazar Sekulić
18 god
Braon pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | KATE JUNIORKE * | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Viktorija Raičević
16 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Katarina Vlahović
15 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Mila Marković
18 god
Braon pojas
Karate Klub BUDVA

Elma Basic
16 god
Plavi pojas
Iskra Podgorica

Kumite | KUMITE KADETI * | M | -52 kg / Prijavljenih takmičara: 6
David Vulanović
15 god
Braon pojas
Onogost

Balsa Danilovic
15 god
Braon pojas
Gorstak

Marko Laković
14 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Rajan Jovanović
14 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Jovan Vrklevski
15 god
Braon pojas
Karate klub Kizame

Laris Mujan
13 god
Zeleni pojas
Karate klub Bjelopoljac

Kumite | KUMITE KADETI * | M | -57 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Jusuf Saljiu
15 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Filip Šoškić
16 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

MATIJA BOLJEVIĆ
14 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

RADOMIR MADŽAROVIĆ
14 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Vuk ŠKATARIĆ
14 god
Plavi pojas
Karate klub "Vukovi"

Hasan Duvnjak
14 god
Zeleni pojas
Karate klub "Bugojno" Bugojno

Andrej Stojchevski
15 god
Žuti pojas
Karate klub Kizame

Emin Sinanovic
13 god
Bijeli pojas
Karate klub Bjelopoljac

Kumite | KUMITE KADETI * | M | -63 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Stefan Miljanić
16 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Vuk Vučinić
15 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Andrej Ristić
14 god
Plavi pojas
Karate klub Jedinstvo

Džanin Šahinagić
15 god
Plavi pojas
Karate klub Bjelopoljac

Edin Kadunić
14 god
Plavi pojas
Karate klub "Bugojno" Bugojno

Georgi Merkoski
14 god
Zeleni pojas
K.B.S."Kun-su-to" Ohrid

Emir Sinanovic
13 god
Oranž pojas
Karate klub Bjelopoljac

Kumite | KUMITE KADETI * | M | -70 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Anes Arifaj
15 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Marko Filipovski
15 god
Žuti pojas
KK "Avtokomanda" Skoplje

Ensarr Zejnullahu
16 god
Žuti pojas
Klubi i Karatesë "Ardhmëria"

Kumite | KUMITE KADETI * | M | +70 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Stefan Vujisic
16 god
Oranž pojas
Gorstak

Luka Vujović
14 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Strahinja Blečić
15 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Enes Zejnelluahuu
16 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Ardhmëria"

Kumite | KUMITE KADETKINJE * | Ž | -47 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Jelena Miladinovic
15 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Lana Vukcevic
15 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Sara Popović
13 god
Zeleni pojas
Karate klub "Vukovi"

Kristina Ćalasan
15 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Katarina Velkovski
14 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Ema Risteska
15 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Kizame

Kumite | KUMITE KADETKINJE * | Ž | -54 kg / Prijavljenih takmičara: 11
Tara Ćupić
14 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Una Rakovic
15 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Jovana Vujisic
14 god
Oranž pojas
Gorstak

MILENA VUKČEVIĆ
15 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Marija Čizmović
14 god
Plavi pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Anita Kovačević
15 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Riga Sheholli
15 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Ardhmëria"

Mina Kuzman
15 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Ilijana Serafimova
15 god
Zeleni pojas
Karate klub Kizame

Ajna Alajbegović
14 god
Bijeli pojas
Karate Klub Champion

Teodora Stojnovska
15 god
Zeleni pojas
KK "Avtokomanda" Skoplje

Kumite | KUMITE KADETKINJE * | Ž | +61 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Itana Raonic
16 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Ajla Berjašević
14 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Viktorija Vukadinović
15 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Vasilisa Čizmović
14 god
Plavi pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Ivona Vlahović
14 god
Žuti pojas
Gorstak

Dzejna Muratović
14 god
Plavi pojas
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

Kumite | KUMITE JUNIORI * | M | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Balša Vojinović
18 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Islam Selmani
18 god
Braon pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Faruk Kadrić
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Baščaršija

Kumite | KUMITE JUNIORI * | M | -61 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Balić Alan
16 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Milan Zajović
16 god
Plavi pojas
Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić

Sergej Cimbaljević
18 god
Zeleni pojas
Šotokan tim

Vasilije Vujacic
16 god
Žuti pojas
Karate klub "Vukovi"

ALEN MUJIC
17 god
Plavi pojas
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

Kumite | KUMITE JUNIORI * | M | -68 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Petar Radovanović
17 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Niksa Zejak
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "Iskra"

Lazar Djurčević
17 god
Braon pojas
Karate klub "Vukovi"

Loren Šarić
17 god
Braon pojas
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

Kemal Uščuplić
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Baščaršija

Kumite | KUMITE JUNIORI * | M | -76 kg / Prijavljenih takmičara: 2
MIlan Bojović
17 god
Crni pojas 1.DAN
Iskra Podgorica

Nemanja Dragaš
17 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | KUMITE JUNIORI * | M | +76 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Aleksandar Džoganović
17 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Vaso Abramović
16 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Vuk Lučić
16 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Harun Šoše
17 god
Braon pojas
Karate klub Bjelopoljac

Ahmed Mujezinović
17 god
Bijeli pojas
Karate Klub Champion

Kumite | KUMITE JUNIORKE * | Ž | -48 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Elda Kurtović
15 god
Oranž pojas
Karate Club Rei

Kristina Ćalasan
15 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | KUMITE JUNIORKE * | Ž | -53 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Helena Backovic
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Nevena Maraš
17 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Amina Husejnović
17 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

Kumite | KUMITE JUNIORKE * | Ž | -61 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Katarina Djukic
14 god
Oranž pojas
Gorstak

Šejla Ašćić
14 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

Lejla Ohran
16 god
Oranž pojas
Karate klub "Bugojno" Bugojno

Tamara Gjurciboska
16 god
Plavi pojas
K.B.S."Kun-su-to" Ohrid

Sara Cikush
16 god
Oranž pojas
K.B.S."Kun-su-to" Ohrid

Kumite | KUMITE JUNIORKE * | Ž | +61 kg / Prijavljenih takmičara: 10
Nadja Boricic
16 god
Braon pojas
Karate klub Omladinac

Itana Raonic
16 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Jovana Kotlaja
16 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Nikolina Djurović
17 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Ljubica Vlahovic
16 god
Braon pojas
Gorstak

Elma Basic
16 god
Plavi pojas
Iskra Podgorica

Nađa Muhović
18 god
Bijeli pojas
Karate Klub Champion

Adela Adžem
18 god
Plavi pojas
Karate klub "Bugojno" Bugojno

Dzejna Muratović
14 god
Plavi pojas
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

Kaja Topić
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Baščaršija

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Neda Beljkaš
13 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Vesna Anđušić
13 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Nejla Kurtović
13 god
Zeleni pojas
Karate klub Bjelopoljac

Matea Grozdanovska
13 god
Oranž pojas
K.B.S."Kun-su-to" Ohrid

Jovana Petreska
13 god
Oranž pojas
K.B.S."Kun-su-to" Ohrid

Kate | OSI MUŠKARCI * | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 1
Ilija Kovačević
19 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | KUMITE KADETI - početnici * | M | -60 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Aleksa Vujošević
16 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Filip Ivanović
14 god
Zeleni pojas
Karate Klub Bijela

Vuk Radusinovic
13 god
Plavi pojas
Karate klub Sampion Niksic

Lazar Pejović
14 god
Bijeli pojas
Karate klub SEIKEN

Bojan Boj0vić
15 god
Žuti pojas
Onogost