ZETA OPEN 2023


ZETA OPEN 2023

Informacije


ZETA OPEN 2023

12. Mar 2023.

11. Mar 2023. @ 20:00h (krajnji rok za prijavu)

Srednja mješovita škola Golubovci

Podgorica - Opština Zeta , Crna Gora

Karate klub "Kondor" Golubovci

Kotizacija: pojedinačno 15 EUR, ekipno 20 EUR


PROPOZICIJE

PRIJAVE I PREGLED DOKUMENTACIJE:

09:00 - 09:30


POČETAK TAKMIČENJA:

09:30 - 10:00

KATE

JEDAN ISTI TAKMIČAR IMA PRAVO NASTUPA U SVOJOJ, APSOLUTNOJ I U STARIJOJ KATEGORIJI.

TAIKYOKU-NIVO – početnici, takmičari rade isključivo Taikyokuo kate

 I - NIVO - takmičari rade učeničke i predučeničke kate, mogu ponavlati istu katu II i

APS -NIVO - takmičari rade kate po izboru,, mogu ponavljati katu u svakom 3 krugu, (moraju znati 2 kate) Kadeti-juniori - seniori –rade WKF-pravila A

SINGLE COMPETITION HAS A RIGHT TO ACQUIRED IN YOUR CATEGORY, ABSOLUTE AND IN THE OLD STAGE.

TAIKYOKU-LEVEL – competitors are performing only Taikyoku kata

 I LEVEL - competitors make student and pre-school kata, can repeat kata in each round II and

APS - LEVEL – competitors are doing kata by choice, reps in every 3 rounds, (must know 2 kata) Cadets-Juniors-Seniors-the absolute level do WKF rules.


KUMITE

BORBE: 2010 i mlađi . 1,5 min sa zaustavljanjem vremena. ostali po WKF PRAVILIMA Takmičari moraju imati propisanu opremu, Takmičari nastupaju na sopstvenu odgovornost, Organizator ne snosi odgovornost za eventualne povrede, Treneri moraju imati sportsku opremu, u protivnom ne mogu biti na tatamiju. Jedan isti takmičar ima pravo nastupa u svom ili u starijem godistu u iskljucivo jednoj težisnkoj kategoriji.

KUMITE: 2010 and younger. 1.5 min with stop time. others by WKF RULES Competitors must have proper equipment. Competitors - enter the competition at their own risk, The organizer is not responsible for possible injuries, Coaches must have sports equipment otherwise they cannot be on the tatami. One competitor has the right to perform in his age or older in only one weight category.


Kate


Kate | KATE SENIORI * | M | Aps. kat.

Kate | KATE SENIORI EKIPNO * | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | OSI MUŠKARCI * | M | Aps. kat.

Kate | KATE JUNIORI * | M | Aps. kat.

Kate | KATE KADETI-JUNIORI EKIPNO * | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE KADETI * | M | Aps. kat.

Kate | KATE DJEČACI 2009 I NIVO * | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | KATE DJEČACI 2009 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat.

Kate | KATE DJEČACI 2010 I NIVO * | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | KATE DJEČACI 2010 II NIVO * | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | KATE DJEČACI 2010 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO DJEČACI 2010/11 * | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE DJEČACI 2011 I NIVO * | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | KATE DJEČACI 2011 II NIVO * | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | KATE DJEČACI 2011 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat.

Kate | KATE DJEČACI 2012 I NIVO * | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEČACI 2012 II NIVO * | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | KATE DJEČACI 2012 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO DJEČACI 2012/13 * | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE DJEČACI 2013 I NIVO * | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEČACI 2013 II NIVO * | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | KATE DJEČACI 2013 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat.

Kate | KATE DJEČACI 2014 I NIVO * | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEČACI 2014 II NIVO * | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | KATE DJEČACI 2014 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO DJEČACI 2014/15 * | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE DJEČACI 2015 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat.

Kate | KATE DJEČACI 2015 TAIKYOKU NIVO * | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | KATE DJEČACI 2015 I NIVO * | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEČACI 2016 TAIKYOKU NIVO * | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | KATE DJEČACI 2016 I NIVO * | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEČACI 2016 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO DJEČACI 2016 I mlađi * | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE DJEČACI 2017 I MLAĐI TAIKYOKU NIVO * | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | KATE DJEČACI 2017 I MLAĐI I NIVO * | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEČACI 2017 I MLAĐI APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat.

Kate | KATE SENIORKE * | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE SENIORKE EKIPNO * | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | OSI ŽENE * | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE JUNIORKE * | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE KADETINJE-JUNIORKE EKIPNO * | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE KADETKINJE * | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE DJEVOJČICE 2009 I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2009 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 II NIVO * | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO DJEVOJČICE 2010/11 * | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 II NIVO * | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 II NIVO * | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO DJEVOJČICE 2012/13 * | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 II NIVO * | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 II NIVO * | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO DJEVOJČICE 2014/15 * | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 TAIKYOKU NIVO * | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2016 TAIKYOKU NIVO * | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2016 I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2016 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO DJEVOJČICE 2016 I mlađi * | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE DJEVOJČICE 2017 I MLAĐI TAIKYOKU NIVO * | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2017 I MLAĐI I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2017 I MLAĐI APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat.

Kumite


Kumite | KUMITE SENIORI * | M | -67 kg

Kumite | KUMITE SENIORI * | M | -75 kg

Kumite | KUMITE SENIORI * | M | +75 kg

Kumite | KUMITE JUNIORI * | M | -55 kg

Kumite | KUMITE JUNIORI * | M | -61 kg

Kumite | KUMITE JUNIORI * | M | -68 kg

Kumite | KUMITE JUNIORI * | M | -76 kg

Kumite | KUMITE JUNIORI * | M | +76 kg

Kumite | KUMITE KADETI * | M | -52 kg

Kumite | KUMITE KADETI * | M | -57 kg

Kumite | KUMITE KADETI * | M | -63 kg

Kumite | KUMITE KADETI * | M | -70 kg

Kumite | KUMITE KADETI * | M | +70 kg

Kumite | KUMITE KADETI - početnici * | M | -60 kg

Kumite | KUMITE KADETI - početnici * | M | +60 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 * | M | -40 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 * | M | -45 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 * | M | -50 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 * | M | -55 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 * | M | +55 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 | M | +50 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 * | M | -37 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 * | M | -42 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 * | M | -47 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 * | M | -52 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 * | M | +52 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 * | M | -35 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 * | M | -40 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 * | M | -45 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 * | M | -50 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 * | M | +50 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 * | M | -30 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 * | M | -35 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 * | M | -40 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 * | M | -45 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 * | M | +45 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2014 * | M | -35 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2014 * | M | +35 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2015 I MLAĐI * | M | -30 kg

Kumite | KUMITE DJEČACI 2015 I MLAĐI * | M | +30 kg

Kumite | KUMITE SENIORKE * | Ž | -55 kg

Kumite | KUMITE SENIORKE * | Ž | -68 kg

Kumite | KUMITE SENIORKE * | Ž | +68 kg

Kumite | KUMITE JUNIORKE * | Ž | -48 kg

Kumite | KUMITE JUNIORKE * | Ž | -53 kg

Kumite | KUMITE JUNIORKE * | Ž | -59 kg

Kumite | KUMITE JUNIORKE * | Ž | +59 kg

Kumite | KUMITE KADETKINJE * | Ž | -47 kg

Kumite | KUMITE KADETKINJE * | Ž | -54 kg

Kumite | KUMITE KADETKINJE * | Ž | +54 kg

Kumite | KUMITE KADETKINJE - početnici * | Ž | +52 kg

Kumite | KUMITE KADETKINJE - početnici * | Ž | -52 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 * | Ž | -39 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 * | Ž | -44 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 * | Ž | -49 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 * | Ž | -54 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 * | Ž | +54 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 * | Ž | -35 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 * | Ž | -40 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 * | Ž | -45 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 * | Ž | -50 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 * | Ž | +50 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 * | Ž | -32 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 * | Ž | -36 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 * | Ž | -40 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 * | Ž | -44 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 * | Ž | +44 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2013 * | Ž | -30 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2013 * | Ž | -34 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2013 * | Ž | -37 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2013 * | Ž | -40 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2013 * | Ž | +40 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2014 * | Ž | -34 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2014 * | Ž | +34 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2015 I MLAĐI * | Ž | -28 kg

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2015 I MLAĐI * | Ž | +28 kg

Kontakt osobe

Veljko Brnović

karateklubkondor@gmail.com

oo38267514787


Aleksandar Ajković

karateklubkondor@gmail.com

0038269109009


Hoteli

Bilten


Kotizacija

Pojedinačno: 15 €

Ekipno: 20 €

Generalni poredak

Klub Zlatne Srebrne Bronzane
Karate klub Omladinac 20 7 9
Karate klub "Iskra" 17 8 13
Gorstak 12 4 6
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" 11 14 23
Karate Club Rei 10 3 6
KK POTOCI 9 4 6
Karate klub "PANTER" 7 8 25
Karate klub Bar 6 11 10
Karate klub "Karate akademija TN" 6 7 10
Karate klub Buducnost 4 7 6
Karate klub Junior 4 3 3
Karate Klub Fokus Niksic 4 2 3
KARATE KLUB "JION" 4 1 3
Karate klub Zeta 3 4 6
Karare klub ''RIS21 '' Budva 3 3 6
Karate klub "Vukovi" 3 3 1
Karate Klub "Stari Grad" Budva 3 1 3
Karate klub Sampion Niksic 2 8 8
Karate klub Kondor 2 3 19
Karate klub Jedinstvo 2 3 8
BRATSTVO 2 1 5
Karate klub "Kobra Kai" 1 7 11
Onogost 1 4 7
Karate klub SEIKEN 1 4 4
Omladinski karate klub Mawashi 2015 1 3 2
Karate Klub "Podgorica" 1 2 3
Omladinski karate klub Mawashi 1 2 1
Клуб Борилачких Спортова требиње 1 0 6
Karate Klub Bijela 0 3 2
Karate Klub "Kotor" 0 2 4
Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić 0 1 0
Iskra Podgorica 0 0 0

Kate - Pojedinačno

Kate | KATE DJEVOJČICE 2016 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005100 Anja Đuričić Karate klub "Karate akademija TN"
2. MNE005354 Anđelija Vukanović Karate klub Bar
3. MNE006784 Lijana Llolla KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE005491 Milica Kovačević Karate klub Zeta

Kate | KATE DJEVOJČICE 2016 I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005100 Anja Đuričić Karate klub "Karate akademija TN"
2. MNE006466 Miljana Bulatovic Karate klub "PANTER"
3. MNE005491 Milica Kovačević Karate klub Zeta
3. MNE006614 Dunja Mišević Karate klub Bar

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000478 Agnesa Kollari KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE004538 Anja Bulatovic Karate klub "PANTER"
3. MNE003914 Vesna Anđušić Karate klub Kondor
3. MNE000651 Ivana Dabović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2016 TAIKYOKU NIVO * | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005503 Anja Mijović Karate Klub "Podgorica"
2. MNE007162 NORA VUKOVIĆ Karate klub Bar
3. MNE007082 Maša Rašović Karate klub Kondor
3. MNE005130 Mina Sjekloća Karate klub "Karate akademija TN"

Kate | KATE DJEČACI 2017 I MLAĐI TAIKYOKU NIVO * | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE006948 Sava Marković Karate klub "Karate akademija TN"
2. MNE007140 KAAN MUSTAFA Karate klub Bar
3. MNE006932 Balša Markić Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE007059 Bodin Bošković Karate klub "Karate akademija TN"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2017 I MLAĐI TAIKYOKU NIVO * | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE006935 Dimitra Andrijašević Karate klub "Karate akademija TN"
2. MNE006625 Lena Krivokapić Karate klub Bar
3. MNE006590 Karina Tsmilianovich Karare klub ''RIS21 '' Budva

Kate | KATE DJEVOJČICE 2017 I MLAĐI APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE006465 Masa Šestovic Karate klub "PANTER"
2. MNE006466 Miljana Bulatovic Karate klub "PANTER"
3. MNE006467 Dunja Mirkovic Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEČACI 2017 I MLAĐI APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE007009 Lazar Radinović Karate Club Rei

Kate | KATE DJEVOJČICE 2017 I MLAĐI I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE006465 Masa Šestovic Karate klub "PANTER"
2. MNE006467 Dunja Mirkovic Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEČACI 2017 I MLAĐI I NIVO * | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE007009 Lazar Radinović Karate Club Rei

Kate | KATE KADETI * | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000751 Saša Petrić Karate klub "Iskra"
2. MNE000039 Luka Klačar KK POTOCI
3. MNE006681 Majski Boljevic Karate klub Kondor
3. MNE000973 Armin Gurzaković Karate Club Rei

Kate | KATE SENIORKE * | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001750 ADŽEMOVIĆ MEDINA Karate Club Rei

Kate | OSI MUŠKARCI * | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005330 Ilija Kovačević Karate klub "Iskra"

Kate | KATE DJEČACI 2016 TAIKYOKU NIVO * | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005523 Miloš Miranović Iskra Podgorica
2. MNE007135 DAMIR KARAMETOVIĆ Karate klub Bar
3. MNE007107 Petar Pavićević Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE005542 DUŠAN TRIPUNOVIĆ Karate klub Kondor

Kate | KATE KADETKINJE * | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000279 Neda Beljkaš KK POTOCI
2. MNE000852 Mia Ramovic Karate klub Buducnost
3. MNE000134 Katarina Vlahović Karate klub "Iskra"
3. MNE000108 Viktorija Raičević Karate klub "Iskra"

Kate | KATE JUNIORI * | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000039 Luka Klačar KK POTOCI
2. MNE000751 Saša Petrić Karate klub "Iskra"
3. MNE000896 Edon Emsha Karate Club Rei
3. MNE000973 Armin Gurzaković Karate Club Rei

Kate | KATE DJEČACI 2010 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000757 Uroš Stevović Karate Klub "Stari Grad" Budva
2. MNE001926 Drazen Sutovic Karate klub Buducnost
3. MNE001945 Aleksa Đurović Karate klub Junior
3. MNE000454 Marko Konatar KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 II NIVO * | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005255 Masa Barac Karate klub "PANTER"
2. MNE003330 Lana Lalević Karate klub Jedinstvo
3. MNE000455 Ajla Dodić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE004302 Aleksandra Visnjic Gorstak

Kate | KATE DJEČACI 2010 II NIVO * | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000454 Marko Konatar KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE000650 Ivan Dabović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEČACI 2010 I NIVO * | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE006604 Kenan Ratoder Karate klub Bar
2. MNE000116 Miljan Rakočević Karate Klub "Podgorica"
3. MNE005511 Miomir Babović Karate klub "PANTER"
3. MNE005180 Sreten Vlaovic Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEČACI 2016 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005306 Feim Gurzaković Karate Club Rei
2. MNE006629 Filip Markovic Karate klub Zeta
3. MNE004097 Mihailo Peličić Karate klub Bar
3. MNE004878 Viktor Vukmarković Karate klub Bar

Kate | KATE DJEČACI 2016 I NIVO * | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005306 Feim Gurzaković Karate Club Rei
2. MNE006609 Andrej Dedaj Karate klub Bar
3. MNE007121 Uroš Kovačević KARATE KLUB "JION"
3. MNE007113 Jovan Nikčević KARATE KLUB "JION"

Kate | KATE JUNIORKE * | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000108 Viktorija Raičević Karate klub "Iskra"
2. MNE000891 Elda Kurtović Karate Club Rei
3. MNE006414 Lara Bajceta Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000279 Neda Beljkaš KK POTOCI
2. MNE004053 Nina Pešić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE003914 Vesna Anđušić Karate klub Kondor
3. MNE004538 Anja Bulatovic Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004458 Isidora Boljevic Karate klub Kondor
2. MNE006406 SARA LUKAČEVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE006593 Petra Čepić Karare klub ''RIS21 '' Budva
3. MNE005696 Jana Pekovic Karate klub "Iskra"

Kate | KATE DJEČACI 2013 I NIVO * | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001724 Rodoljub Timotijević Karare klub ''RIS21 '' Budva
2. MNE005124 Lukas Kestner Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE006552 Jagoš Vlahovic Karate klub Buducnost
3. MNE005120 Luka Đukanović Karate klub "Karate akademija TN"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 II NIVO * | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001936 Lana Prelević Karate klub "Iskra"
2. MNE006142 Mishel Vukoviç KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE006468 Dunja GRUJIČIĆ KK POTOCI
3. MNE005519 Anja Đurović Karate klub Junior

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004195 Lara Savovi' Karate klub Junior
2. MNE001936 Lana Prelević Karate klub "Iskra"
3. MNE001168 Zerina Ličina Karate klub Jedinstvo
3. MNE004458 Isidora Boljevic Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 TAIKYOKU NIVO * | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005197 Anja Radulovic Karate klub Buducnost
2. MNE003754 Melina Gurzakovic Karate Club Rei
3. MNE006252 Lana Milašević Karare klub ''RIS21 '' Budva
3. MNE005311 Maisa Duraković Karate Club Rei

Kate | KATE DJEČACI 2015 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005203 Luka Ilincic Karate klub Buducnost
2. MNE006413 Matija Maraš Karate klub Zeta
3. MNE005238 Luka Drobnjak KK POTOCI
3. MNE005429 Vuk Mugoša Karate klub SEIKEN

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005461 Nađa Rovčanin Karate klub "Iskra"
2. MNE005131 Nađa Aranitović Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE004809 Simona Pejović Karate klub "Iskra"
3. MNE006446 Iskra Žarić Karate klub "Iskra"

Kate | KATE DJEČACI 2015 TAIKYOKU NIVO * | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE006477 Hamed Idrizović Karate klub Jedinstvo
2. MNE005254 Matija Zeković Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE006627 Taras Bezdetko Karate klub Bar
3. MNE006980 Jakov Pekovic Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEČACI 2015 I NIVO * | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE006413 Matija Maraš Karate klub Zeta
2. MNE005094 Adam Gjorgjievski Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE005139 Uroš Mirković Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE005113 Jakša Čađenović Karate klub "Karate akademija TN"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003790 Irisi Shabanoviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE004974 Mina Milošević Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE005378 Staša Kosović Karate klub Bar
3. MNE006986 Milica Bozovic Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2009 I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003786 Era Avdiu KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE006617 Tina Lalović Karate klub Bar
3. MNE005557 MILENA UGRENOVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE006248 Jovana Vucinic Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEČACI 2009 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000861 Nikola Stanisic Karate klub "Iskra"
2. MNE000454 Marko Konatar KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000896 Edon Emsha Karate Club Rei
3. MNE001065 MATIJA BOLJEVIĆ Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEVOJČICE 2009 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000226 Leonora Vujovic Karate klub "PANTER"
2. MNE004053 Nina Pešić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000478 Agnesa Kollari KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE003786 Era Avdiu KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004854 Lana Drača Karate klub Bar
2. MNE003724 Lorena Pajović Karate klub Junior
3. MNE003790 Irisi Shabanoviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE005237 Lena SMOLOVIĆ KK POTOCI

Kate | KATE DJEČACI 2014 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003883 Đorđe Šuleić Karate Klub "Stari Grad" Budva
2. MNE003948 Vid Beljkaš KK POTOCI
3. MNE005176 Marko Popovic Karate klub "PANTER"
3. MNE004565 Filip Radojević Karate klub Jedinstvo

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 II NIVO * | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005518 Anđela Đurović Karate klub Junior
2. MNE006087 Blerina Koković KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE005246 Nikolija BRAŠNJO KK POTOCI
3. MNE005358 Asija Đonbaljaj Karate klub Bar

Kate | KATE DJEČACI 2014 II NIVO * | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003949 Boris Vujanović KK POTOCI
2. MNE003870 Aleksa Krstajic Karate klub Buducnost
3. MNE003731 David Kovacevic Karate klub Buducnost
3. MNE002207 Petar Dragnić Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005154 Mija Ajković Karate klub Zeta
2. MNE005194 Jana Vujacic Karate klub Buducnost
3. MNE007148 NASTASIJA BURZANOVIĆ Karate klub Bar
3. MNE007155 Kasija Bozovic Karate klub Buducnost

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005336 Luna Bošković Karate klub "Karate akademija TN"
2. MNE005096 Andrea Pavličić Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE005123 Zejneba Vodopić Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE004175 Aleksandra Rakocevic Karate Klub "Podgorica"

Kate | KATE DJEČACI 2013 II NIVO * | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE006130 Uzejr Selloviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE005225 Aleksa Barac Karate klub "PANTER"
3. MNE004838 Ahmed Međedović Karate klub Bar
3. MNE005233 Danilo Drobnjak KK POTOCI

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 II NIVO * | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004181 Petra Kovačević Karate klub SEIKEN
2. MNE006093 Erina Niković KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE006979 Jovana KRSTOVIC Karate klub "PANTER"
3. MNE005409 Ana Spahić Karate klub SEIKEN

Kate | KATE DJEČACI 2012 I NIVO * | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000442 Amar Čobović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE001724 Rodoljub Timotijević Karare klub ''RIS21 '' Budva
3. MNE005516 Vuk Bulatović Karate Klub "Podgorica"
3. MNE003910 Ognjen Maraš Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEČACI 2012 II NIVO * | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005243 Miloš Popadić KK POTOCI
2. MNE001810 Edonis Kraja KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE004732 Orhan Alomerović Karate klub Bar
3. MNE005177 Niksa Nikitovic Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEČACI 2013 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003706 Boris Perović KK POTOCI
2. MNE001614 Jakov Cupara KK POTOCI
3. MNE004973 Matija Milošević Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE005225 Aleksa Barac Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003735 Katarina Novakovic Karate klub Buducnost
2. MNE003795 Naira Pelinku KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE004191 Kristina Đokić Karate klub Junior
3. MNE003878 Nina Krulj Karate klub Buducnost

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000322 Matea Leovac KK POTOCI
2. MNE000205 Visnja Bulatovic Karate klub "PANTER"
3. MNE000049 Nataša Šubarić KK POTOCI
3. MNE001879 Petra Blagojevic Karate klub Jedinstvo

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 II NIVO * | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003794 Neira Kollari Kollari KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE003727 Andja Koprivica Karate klub Buducnost
3. MNE005298 Sara Lopičić Karate klub "Iskra"
3. MNE001807 Arlinda Đeljošević KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE006141 Lorena Jacović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE005250 Hana Pirović Karate klub "Karate akademija TN"
3. MNE005255 Masa Barac Karate klub "PANTER"
3. MNE001708 Aleksandra Ćetković Karate Klub "Podgorica"

Kate | KATE DJEČACI 2009 I NIVO * | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000897 Mustafa Adzemović Karate Club Rei
2. MNE001711 Ilija Mijovic Karate Klub "Podgorica"
3. MNE005180 Sreten Vlaovic Karate klub "PANTER"
3. MNE007124 Amir Bahović Karate klub Jedinstvo

Kate | KATE DJEČACI 2011 I NIVO * | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005099 Anđelo Seneš Karate klub "Karate akademija TN"
2. MNE004540 Matija Bulatovic Karate klub "PANTER"
3. MNE005177 Niksa Nikitovic Karate klub "PANTER"
3. MNE006249 Danilo Vucinic Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEČACI 2011 II NIVO * | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003744 Vanja Vujosevic Karate klub Buducnost
2. MNE001687 Oleg Bozovic Karate klub Buducnost
3. MNE006070 Ajdin Islamoviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000474 Antonio Junković KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEČACI 2011 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003813 MAKSIM VUCELJIC Karate klub "PANTER"
2. MNE001810 Edonis Kraja KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE004540 Matija Bulatovic Karate klub "PANTER"
3. MNE004548 Lazar Ivanovic Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEČACI 2012 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001818 Tarik Nikezić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE001667 Vladimir Ilievski Karate klub Bar
3. MNE001810 Edonis Kraja KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE001766 Mladjan Ramovic Karate klub Buducnost

Kate | KATE DJEČACI 2014 I NIVO * | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005159 Stefan Kovačević Karate klub Zeta
2. MNE006926 Pavle Lazovic Karate klub Buducnost
3. MNE005165 Agron Ujkaj Karate klub "PANTER"
3. MNE005190 Vasilije Terzic Karate klub Buducnost

Kate - Ekipno

Kate | KATE EKIPNO DJEČACI 2014/15 * | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KK POTOCI MNE003948 Vid Beljkaš
MNE003949 Boris Vujanović
MNE005238 Luka Drobnjak
2. Karate klub Bar MNE005344 David Otašević
MNE005359 Edis Adrović
MNE005357 Andrija Opančina
3. Karate klub Zeta MNE005142 Aleks Kaluđerović
MNE005159 Stefan Kovačević
MNE006413 Matija Maraš
3. Karate klub "Karate akademija TN" MNE005094 Adam Gjorgjievski
MNE005141 Vuk Nedović
MNE005117 Leis Pirović

Kate | KATE EKIPNO DJEVOJČICE 2014/15 * | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Junior MNE003725 Milica Đurović
MNE003724 Lorena Pajović
MNE005518 Anđela Đurović
2. Karate klub "Karate akademija TN" MNE005136 Rijana Canović
MNE005131 Nađa Aranitović
MNE005137 Sofija Bogdanović
3. Karate klub Zeta MNE005154 Mija Ajković
MNE005146 Danica Miranović
MNE005497 Tijana Popović
3. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE003790 Irisi Shabanoviq
MNE006083 Arnisa Đenčić
MNE006140 Leana Kovaçeviq

Kate | KATE EKIPNO DJEVOJČICE 2012/13 * | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Junior MNE004191 Kristina Đokić
MNE004195 Lara Savovi'
MNE005519 Anja Đurović
2. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE001813 Humeijra Duraku
MNE006084 Arjanita Sukalić
MNE006093 Erina Niković
3. Karate klub "Karate akademija TN" MNE005123 Zejneba Vodopić
MNE005096 Andrea Pavličić
MNE005336 Luna Bošković
3. Karate klub "PANTER" MNE005179 Sofija Sekularac
MNE006983 Mija Babovic
MNE006979 Jovana KRSTOVIC

Kate | KATE EKIPNO DJEČACI 2012/13 * | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000442 Amar Čobović
MNE001810 Edonis Kraja
MNE001818 Tarik Nikezić
2. KK POTOCI MNE001614 Jakov Cupara
MNE003706 Boris Perović
MNE005243 Miloš Popadić
3. Karate klub "PANTER" MNE005172 David Ujkaj
MNE005177 Niksa Nikitovic
MNE006249 Danilo Vucinic
3. Karate klub "PANTER" MNE003813 MAKSIM VUCELJIC
MNE004548 Lazar Ivanovic
MNE005175 Luka Bulatovic

Kate | KATE EKIPNO DJEVOJČICE 2010/11 * | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KK POTOCI MNE000049 Nataša Šubarić
MNE000279 Neda Beljkaš
MNE000322 Matea Leovac
2. Karate klub Jedinstvo MNE001879 Petra Blagojevic
MNE003330 Lana Lalević
MNE004040 Teodora Drašković
3. Karate klub "PANTER" MNE000234 Sara Zivkovic
MNE005255 Masa Barac
MNE006248 Jovana Vucinic
3. Karate klub "PANTER" MNE000205 Visnja Bulatovic
MNE004221 Andja Banovic
MNE004538 Anja Bulatovic

Kate | KATE EKIPNO DJEČACI 2010/11 * | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub "PANTER" MNE004540 Matija Bulatovic
MNE005229 Vuk Jovovic
MNE005226 Aleksandar Kamaljevic

Kate | KATE EKIPNO DJEVOJČICE 2016 I mlađi * | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate Club Rei MNE003755 Anamarija Janković
MNE005305 Emilia Janković
MNE007021 Sara Husović
2. Karate klub "PANTER" MNE006467 Dunja Mirkovic
MNE006465 Masa Šestovic
MNE006466 Miljana Bulatovic

Kate | KATE EKIPNO DJEČACI 2016 I mlađi * | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Jedinstvo MNE004564 Vladimir Konatar
MNE004901 Abdullah Balić
MNE007126 Nikša Radojević
2. Karate Club Rei MNE005306 Feim Gurzaković
MNE007005 Francisko Da Kunja Miranda
MNE007009 Lazar Radinović
3. Karate klub "PANTER" MNE005168 Arsenije Mihailovic
MNE005173 Djordje Bulatovic
MNE005228 Viktor Prelevic

Kate | KATE KADETI-JUNIORI EKIPNO * | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate Club Rei MNE000896 Edon Emsha
MNE000897 Mustafa Adzemović
MNE000973 Armin Gurzaković

Kate | KATE KADETINJE-JUNIORKE EKIPNO * | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub "PANTER" MNE000226 Leonora Vujovic
MNE003737 Ksenija Cupic
MNE004538 Anja Bulatovic

Kumite - Pojedinačno

Kumite | KUMITE JUNIORKE * | Ž | -53 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001750 ADŽEMOVIĆ MEDINA Karate Club Rei
2. MNE000548 Sofija Dedijer Onogost

Kumite | KUMITE JUNIORKE * | Ž | -59 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000760 Ljubica Vlahovic Gorstak
2. WKF001553 Mateja Pantic Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE001059 MILENA VUKČEVIĆ Karate klub Kondor

Kumite | KUMITE JUNIORKE * | Ž | +59 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000120 Nikolina Djurović Karate klub "Iskra"
2. MNE004309 Janja Banovic Karate klub Omladinac
3. MNE005382 Anastasija Kalezić BRATSTVO
3. WKF001264 ANASTASIJA KOPRIVICA Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | KUMITE SENIORKE * | Ž | -68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000916 Stojanovic Jovana BRATSTVO
2. MNE000670 Sara Radenković Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | KUMITE SENIORI * | M | +75 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000921 Luka Popovic BRATSTVO

Kumite | KUMITE SENIORI * | M | -67 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE006924 Oleksandr Tsvietkov Karate Klub "Stari Grad" Budva
2. MNE000596 Mirza Mehmedović Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić

Kumite | KUMITE JUNIORKE * | Ž | -48 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004779 Kristina Ćalasan Karate klub "Iskra"
2. MNE004310 TARA PERKOVIC Karate klub "Kobra Kai"
3. MNE000891 Elda Kurtović Karate Club Rei

Kumite | KUMITE JUNIORI * | M | -68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001161 Lazar Djurčević Karate klub "Vukovi"
2. MNE000859 Niksa Zejak Karate klub "Iskra"
3. MNE002970 Lado Vuković Gorstak

Kumite | KUMITE JUNIORI * | M | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000001 Balša Vojinović Karate klub "Iskra"
2. MNE001186 Vuk Papović Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE000789 Balsa Danilovic Gorstak

Kumite | KUMITE JUNIORI * | M | -76 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000517 Simon Simonović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE005393 Slaven Vulevic BRATSTVO
3. MNE005395 Nemanja Vulevic BRATSTVO

Kumite | KUMITE JUNIORI * | M | -61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000199 Jusuf Saljiu Karate klub Omladinac
2. MNE005317 Vasilije Vujacic Karate klub "Vukovi"
3. MNE000112 Balić Alan Karate klub "Iskra"
3. WKF001278 MARKO PERIŠIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | KUMITE DJEČACI 2014 * | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004287 Ognjen Bojic Gorstak
2. MNE003757 Danilo Mićunović Karare klub ''RIS21 '' Budva
3. MNE006063 Filip Stanišić Karate klub Omladinac
3. MNE004481 Filip Sakovic Karate klub Omladinac

Kumite | KUMITE JUNIORI * | M | +76 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001202 Vuk Lučić Omladinski karate klub Mawashi 2015
2. MNE001203 Uroš Čalić Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE000785 Aleksandar Džoganović Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE001179 Vaso Abramović Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2015 I MLAĐI * | Ž | +28 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004293 Anja Vlahovic Gorstak
2. MNE004291 Ljubica Abramovic Gorstak
3. MNE007043 Jovana Vučić Onogost
3. MNE006305 Staša Radinović Karate klub Omladinac

Kumite | KUMITE DJEČACI 2015 I MLAĐI * | M | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005585 Duško Dačević Karate klub Omladinac
2. MNE004286 Nikola Vlahovic Gorstak
3. MNE004564 Vladimir Konatar Karate klub Jedinstvo
3. MNE007032 Lazar Šušović Karate klub "Kobra Kai"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2015 I MLAĐI * | M | +30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004222 Anto Banovic Karate klub Omladinac
2. MNE006032 Vasilije Ostojić Karate klub "Kobra Kai"
3. MNE007026 Rakočević Andrej Karate klub "Kobra Kai"
3. WKF006653 PAVLE MILIĆEVIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2015 I MLAĐI * | Ž | -28 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004292 Masa Scepanovic Gorstak
2. MNE005579 Sofija Osmajić Karate klub Omladinac
3. MNE007105 Teodora Nenezić Karate klub Omladinac
3. MNE005586 Ksenija Cicmil Karate klub Omladinac

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 * | Ž | +54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003917 Ivona Vlahović Gorstak
2. MNE000732 Ira Mijović Karate klub SEIKEN
3. MNE004186 Teodora Vulevic BRATSTVO
3. MNE005383 Andrea Smolović BRATSTVO

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 * | Ž | -44 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000180 Mina Boricic Karate klub Omladinac
2. MNE004302 Aleksandra Visnjic Gorstak
3. MNE001019 Katarina Vukotic Karate klub Sampion Niksic
3. MNE004739 Bojana Stijepovic Karate Klub "Kotor"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 * | Ž | -49 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004560 SIMONA DAVIDOVIĆ Karate klub Kondor
2. MNE005994 Jovana Radović Karate klub "Iskra"
3. MNE005546 JANA RADOVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE003912 Tea Maraš Karate klub Kondor

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 * | Ž | -39 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000217 Petra Markovic Karate klub Omladinac
2. MNE003749 Dejana Blečić Karate klub Sampion Niksic
3. MNE000478 Agnesa Kollari KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE005580 Teodora Dedić Karate klub "Kobra Kai"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2010 * | Ž | -54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005575 Andrijana Gojkovic Karate klub "Kobra Kai"
2. MNE005573 Ines Terzić Karate klub Omladinac
3. MNE004053 Nina Pešić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000455 Ajla Dodić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2014 * | Ž | -34 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004542 Ksenija Bojanić KARATE KLUB "JION"
2. MNE005577 Itana Grbović Karate klub "Kobra Kai"
3. MNE004052 Jovana Blečić Karate klub Sampion Niksic
3. MNE005497 Tijana Popović Karate klub Zeta

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2014 * | Ž | +34 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005462 Nađa Vojinović Karate klub "Iskra"
2. MNE004545 Viktorija Vujović Karate klub Sampion Niksic
3. MNE005154 Mija Ajković Karate klub Zeta

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 * | M | +45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004051 Dragoljub Dano Mijušković Karate klub Sampion Niksic
2. MNE007076 Petar Nikcevic Omladinski karate klub Mawashi

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2013 * | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004020 Milena Piljević KARATE KLUB "JION"
2. MNE004191 Kristina Đokić Karate klub Junior
3. MNE005805 Sofija Milić Karare klub ''RIS21 '' Budva

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2013 * | Ž | -34 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE007040 Jelena Jaanković Onogost
2. MNE004052 Jovana Blečić Karate klub Sampion Niksic
3. MNE004299 Monika Dulovic Gorstak
3. MNE004320 Jovana Perunović Onogost

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2013 * | Ž | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005316 Staša Petričević Karate klub "Vukovi"
2. MNE007035 Angelina Komar Onogost
3. MNE003923 Milica Iković Karate klub "Iskra"
3. MNE005577 Itana Grbović Karate klub "Kobra Kai"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2013 * | Ž | -37 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005314 Darija Novković Karate klub "Vukovi"
2. MNE004741 Vasilisa Radulovic Karate Klub "Kotor"
3. MNE007027 Anđela Lukić Karate klub "Kobra Kai"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2013 * | Ž | +40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001752 Mia Prelević Karate Club Rei
2. MNE004545 Viktorija Vujović Karate klub Sampion Niksic
3. MNE003795 Naira Pelinku KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE001813 Humeijra Duraku KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | KUMITE KADETI * | M | -70 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000141 Anes Arifaj Karate klub "Iskra"
2. MNE003643 Jakša Kalezić Karate klub SEIKEN
3. MNE004137 Ivan Klikovac Karate klub Kondor
3. WKF006800 NEMANJA TARANA Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | KUMITE KADETI * | M | -63 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF001283 SAŠA PEJOVIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње
2. MNE001103 Boris Šcepanovic Karate klub Omladinac
3. MNE003272 IVAN RADIČEVIĆ Karate klub Kondor

Kumite | KUMITE KADETI * | M | -57 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000791 Ratko Grujic Gorstak
2. MNE001082 RADOMIR MADŽAROVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE001186 Vuk Papović Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE004109 Vuk ŠKATARIĆ Karate klub "Vukovi"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 * | M | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005572 Ahmed Zoronjić Karate klub Omladinac
2. MNE001066 VASILIJE STOJANOVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE001635 Vuk Bajović Onogost
3. MNE000389 Aleksa Đuranović Karate klub Bar

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 * | M | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000509 Blagota Mićunović Karare klub ''RIS21 '' Budva
2. MNE000454 Marko Konatar KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000757 Uroš Stevović Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE001010 Vuk Radusinovic Karate klub Sampion Niksic

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 * | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001050 Adem Ramović Karate klub Bar
2. MNE000366 Šćepan Ivanović Karate Klub Bijela
3. MNE003325 Duško Sošić Karate klub Jedinstvo
3. MNE007030 Kerim Strujić Karate klub "Kobra Kai"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 * | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000033 Vladimir Raičević Karate klub "Iskra"
2. MNE000728 Slobodan Boljević Karate klub SEIKEN
3. MNE007028 Berim Strujić Karate klub "Kobra Kai"
3. MNE004581 Lazar Lakicevic Karate Klub "Kotor"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 | M | +50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004007 Darko Šćepanović KARATE KLUB "JION"
2. MNE000474 Antonio Junković KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 * | M | -52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004132 Vuk Dragojevic Karate klub Omladinac
2. MNE003049 Luka Djuric Gorstak
3. MNE001000 Lazar Rakocevic Gorstak
3. MNE000146 Davud Arifaj Karate klub "Iskra"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 * | M | -42 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003891 Filip Radojević Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE005152 Matija Ajković Karate klub Zeta
3. MNE004581 Lazar Lakicevic Karate Klub "Kotor"
3. MNE003750 Bogdan Gnjatović Karate klub Sampion Niksic

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 * | M | -37 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001849 Hristijan Zaov Karate klub "Iskra"
2. MNE003324 Bogdan Sošić Karate klub Jedinstvo
3. MNE002331 Luka Barjaktarović Karare klub ''RIS21 '' Budva
3. MNE001068 DAMJAN VUKČEVIĆ Karate klub Kondor

Kumite | KUMITE DJEČACI 2014 * | M | +35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004312 JAKSA MARINOVIC Karate klub Omladinac
2. MNE004738 Karlo Kovacic Karate Klub "Kotor"
3. WKF005399 SERGEJ BRKIĆ Клуб Борилачких Спортова требиње
3. MNE005339 Matija Radović Karate klub Sampion Niksic

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 * | M | -47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004155 Petar Zečević Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE001645 Veselin Skataric Karate klub Omladinac
3. MNE004034 Imran Skoko Karate klub Jedinstvo

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 * | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003047 Nemanja Dožić Gorstak
2. MNE004728 Ardit Đonbaljaj Karate klub Bar
3. MNE004184 Luka Bulatović Omladinski karate klub Mawashi
3. MNE001810 Edonis Kraja KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 * | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001667 Vladimir Ilievski Karate klub Bar
2. MNE003924 Mitar Čvorović Karate klub "Iskra"
3. MNE003815 LUKA GACEVIC Karate klub Omladinac
3. MNE001818 Tarik Nikezić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 * | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001645 Veselin Skataric Karate klub Omladinac
2. MNE005013 Uroš Krulanović Onogost
3. MNE003785 Dijar Avdiu KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 * | M | +50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000512 Filip Ilincic Karate klub Omladinac
2. MNE007150 Marko Terzić Karate klub Zeta

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 * | M | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004132 Vuk Dragojevic Karate klub Omladinac
2. MNE006908 Pavle Šoć Karate klub SEIKEN

Kumite | KUMITE DJEČACI 2010 * | M | +55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000634 Andrija Kosović Karate klub Bar
2. MNE001827 Pavle Davidović Karate klub "Iskra"
3. MNE000650 Ivan Dabović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE001219 Ivan Dijanić Karate klub "Iskra"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 * | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005339 Matija Radović Karate klub Sampion Niksic
2. MNE005952 Bogić Jovetić Karate klub Sampion Niksic
3. MNE004895 Petar Nikolić Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE007038 Jakov Pižurica Onogost

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 * | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004312 JAKSA MARINOVIC Karate klub Omladinac
2. MNE004063 Vujo Ivanišević Karate klub Bar
3. MNE005953 Maksim Ralić Karate klub Sampion Niksic
3. MNE004582 Luka Barjaktarovic Karate Klub "Kotor"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 * | M | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004484 Borislav Scepanovic Karate klub Omladinac
2. MNE003757 Danilo Mićunović Karare klub ''RIS21 '' Budva
3. MNE003023 ALEKSA RIHA Karate Klub Bijela
3. MNE006247 Vasilije Radusinović Karate klub "Kobra Kai"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 * | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003043 Uroš Samardžić Gorstak
2. MNE004795 Balša Talović Karate klub Junior
3. MNE004666 Vasilije Begovic Karate Klub Bijela

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 * | Ž | +50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005573 Ines Terzić Karate klub Omladinac
2. MNE005575 Andrijana Gojkovic Karate klub "Kobra Kai"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 * | Ž | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000217 Petra Markovic Karate klub Omladinac
2. MNE005576 Sofija Jovanović Karate klub Omladinac
3. MNE001807 Arlinda Đeljošević KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 * | M | +52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001825 Gavrilo Joličić Karate klub "Iskra"
2. MNE004568 Ljubo Lalatovic Onogost
3. MNE001009 Petar Mrvaljevic Karate klub Sampion Niksic
3. MNE000512 Filip Ilincic Karate klub Omladinac

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 * | Ž | +44 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005576 Sofija Jovanović Karate klub Omladinac
2. MNE005576 Sofija Jovanović Karate klub Omladinac
3. MNE005576 Sofija Jovanović Karate klub Omladinac

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 * | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005805 Sofija Milić Karare klub ''RIS21 '' Budva
2. MNE007024 Anika Rakočević Karate klub "Kobra Kai"
3. MNE007025 Ksenija Rakočević Karate klub "Kobra Kai"
3. MNE007068 Jana Goranović Karate klub Sampion Niksic

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 * | Ž | -44 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004020 Milena Piljević KARATE KLUB "JION"
2. MNE003127 ANĐELKA POPOVIĆ Karate Klub Bijela
3. MNE006142 Mishel Vukoviç KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 * | Ž | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001962 Gorana Đorojević Omladinski karate klub Mawashi
2. MNE005340 Maša Jovetić Karate klub Sampion Niksic

Kumite | KUMITE KADETKINJE * | Ž | -54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001012 Jovana Vujisic Gorstak
2. MNE004310 TARA PERKOVIC Karate klub "Kobra Kai"

Kumite | KUMITE KADETKINJE * | Ž | +54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003053 Mina Kuzman Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE001748 Vasilisa Čizmović Omladinski karate klub Mawashi
3. MNE001059 MILENA VUKČEVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE001629 Milica Samardžić Onogost

Kumite | KUMITE KADETI * | M | -52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000199 Jusuf Saljiu Karate klub Omladinac
2. MNE001201 Rajan Jovanović Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE000789 Balsa Danilovic Gorstak
3. MNE000659 David Vulanović Onogost

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 * | Ž | -36 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003046 Katarina Vujisic Gorstak
2. MNE005314 Darija Novković Karate klub "Vukovi"
3. MNE003862 Nevena Rasovic BRATSTVO
3. MNE005452 Katarina Šuković Karate klub "Iskra"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 * | Ž | -32 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003920 Martina Todorović Karate klub "Iskra"
2. MNE004665 Ena Popovic Karate Klub Bijela
3. MNE002871 IVA VUKČEVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE007075 Tijana Šaković Karate klub Omladinac

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 * | Ž | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003920 Martina Todorović Karate klub "Iskra"
2. MNE007029 Elena Šušović Karate klub "Kobra Kai"
3. MNE003889 Andrea Šakotić Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE005015 Teodora Perović Onogost

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2011 * | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004300 Tasa Scepanovic Gorstak
2. MNE003749 Dejana Blečić Karate klub Sampion Niksic
3. MNE004040 Teodora Drašković Karate klub Jedinstvo

Kumite | KUMITE KADETI * | M | +70 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000998 Stefan Vujisic Gorstak
2. MNE007069 Strahinja Blečić Karate klub Sampion Niksic
3. WKF001263 NIKOLA KOPRIVICA Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | KUMITE KADETKINJE * | Ž | -47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000219 Jelena Miladinovic Karate klub Omladinac
2. MNE004569 Sara Popović Karate klub "Vukovi"
3. MNE004779 Kristina Ćalasan Karate klub "Iskra"
3. MNE005546 JANA RADOVIĆ Karate klub Kondor

Kumite | KUMITE KADETI - početnici * | M | +60 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001103 Boris Šcepanovic Karate klub Omladinac
2. MNE003764 Luka Vujović Karate klub "Iskra"
3. MNE007033 Nikola Raković Karate klub "Kobra Kai"
3. MNE006681 Majski Boljevic Karate klub Kondor

Kumite | KUMITE KADETI - početnici * | M | -60 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005572 Ahmed Zoronjić Karate klub Omladinac
2. MNE004881 Aleksandar Stanišić KARATE KLUB "JION"
3. MNE000223 Jefrim Radulovic Karate klub "Kobra Kai"
3. MNE006907 Lazar Pejović Karate klub SEIKEN

Kumite | KUMITE KADETKINJE - početnici * | Ž | -52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003136 Lara Šakotić Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE006486 Jovana Bajić Karate klub "Iskra"
3. MNE007128 Ivona Pejović Karate klub SEIKEN
3. MNE004013 Jelena Marković KARATE KLUB "JION"

Kumite | KUMITE KADETKINJE - početnici * | Ž | +52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000412 Ajla Berjašević Karate klub Bar
2. MNE003786 Era Avdiu KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE002330 Iva Barjaktarović Karare klub ''RIS21 '' Budva
3. MNE007156 Magdalena Vukeljic Karate klub "Iskra"

Kumite - Ekipno

Kate - Pojedinačno

Kate - Ekipno

Kumite - Pojedinačno

Kumite - Ekipno

Ukupno prijava / klubovi / države: 833 / 39 / 7 Ispis

Prijavljeni klubovi

Prijavljeni takmičari

Kate | KATE DJEČACI 2017 I MLAĐI TAIKYOKU NIVO * | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 7
Balša Markić
6 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Sava Marković
6 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Bodin Bošković
6 god
Bijeli pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Maksim Pajović
6 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Savo Klikovac
6 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

MATEO DEBELJA
6 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

KAAN MUSTAFA
6 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | KATE DJEVOJČICE 2017 I MLAĐI TAIKYOKU NIVO * | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Karina Tsmilianovich
6 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Lena Krivokapić
6 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Dimitra Andrijašević
6 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Lola Keković
5 god
Bijeli pojas
Karate klub Junior

Kate | KATE DJEVOJČICE 2017 I MLAĐI I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 2
Dunja Mirkovic
5 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Masa Šestovic
5 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2017 I MLAĐI APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
Dunja Mirkovic
5 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Masa Šestovic
5 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Miljana Bulatovic
6 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEČACI 2016 TAIKYOKU NIVO * | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 8
Miloš Miranović
7 god
Bijeli pojas
Iskra Podgorica

DUŠAN TRIPUNOVIĆ
6 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

David Vujačić
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Petar Pavićević
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Milovan Ivanović
6 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Georgije Radunović
6 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Miloš Bulatović
6 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

DAMIR KARAMETOVIĆ
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | KATE DJEVOJČICE 2016 TAIKYOKU NIVO * | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 10
Anja Mijović
7 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Mina Sjekloća
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Ksenija Todorović
7 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Karina Tsmilianovich
6 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Sonja Đukić
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Maša Rašović
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

EMINA ŠEMOVIĆ
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Iva Brajovic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

NORA VUKOVIĆ
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

MERJEM MURATOVIĆ
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | KATE DJEČACI 2016 I NIVO * | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Feim Gurzaković
7 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Uroš Kovačević
7 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Jovan Nikčević
7 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Andrej Dedaj
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Marjan Djokic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Kate | KATE DJEVOJČICE 2016 I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Anja Đuričić
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Milica Kovačević
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Miljana Bulatovic
6 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Dunja Mišević
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | KATE DJEČACI 2016 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Mihailo Peličić
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Vladimir Konatar
7 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Viktor Vukmarković
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Feim Gurzaković
7 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Filip Markovic
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Kate | KATE DJEVOJČICE 2016 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Anamarija Janković
7 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Anja Đuričić
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Milica Kovačević
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Lijana Llolla
7 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Anđelija Vukanović
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Kate | KATE DJEČACI 2015 TAIKYOKU NIVO * | M | Bijeli pojas-Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 15
Viktor Petroski
8 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Matija Zeković
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Đorđe Popović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

STARHINJA LUKAČEVIĆ
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Teodor Radusinović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Hamed Idrizović
8 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Jovan Kascelan
7 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Darijo Đurović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Taras Bezdetko
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Đorđe Petrić
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Aleksa Jankovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Konstantin Gjorgjieski
8 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Jakov Pekovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Aleksej Drakić
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Aleksej Nišavić
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 TAIKYOKU NIVO * | Ž | Bijeli pojas-Bijeli pojas / Prijavljenih takmičara: 22
Melina Gurzakovic
7 god
Oranž pojas
Karate Club Rei

Itana Jovanović
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

VASILIJA DRAKIĆ
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Maisa Duraković
8 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Una Rakočević
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Anja Radulovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Leana Kovaçeviq
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Doroteja Zvizdojević
8 god
Bijeli pojas
Iskra Podgorica

JANA VUKČEVIĆ
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

LORENA MADŽAROVIĆ
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Lidija Simović
8 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Lana Milašević
7 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Božana Đergić
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Itana Tatar
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Djina Vesovic
8 god
Žuti pojas
Karate Klub "Podgorica"

Angelina Milošević
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Iva Fatić
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Katarina Marković
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Ana Vukčević
8 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Irina Radunović
8 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

ADILA BADŽOVIĆ
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Manja Keković
8 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Kate | KATE DJEČACI 2015 I NIVO * | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 14
Vasilije Borozan
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Adam Gjorgjievski
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Emin Vodopić
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Jakša Čađenović
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Isak Ganjola
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Uroš Mirković
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Leis Pirović
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Filip Bulatovic
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Vasilije Stanković
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Omer Agović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Edis Adrović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Andrija Opančina
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Aleksa Paunović
8 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Matija Maraš
8 god
Žuti pojas
Karate klub Zeta

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 8
Simona Pejović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Nađa Aranitović
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Ksenija Radović
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Arnisa Đenčić
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Nađa Rovčanin
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Vasilisa Prelević
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Iskra Žarić
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Dunja Krivokapić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | KATE DJEČACI 2015 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 7
Vuk Mugoša
7 god
Bijeli pojas
Karate klub SEIKEN

Luka Drobnjak
8 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Luka Ilincic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Filip Bulatovic
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

David Otašević
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Matija Maraš
8 god
Žuti pojas
Karate klub Zeta

IVAN DRAČA
8 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
Irisi Shabanoviq
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Milica Vasiljević
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Mina Milošević
8 god
Oranž pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Staša Kosović
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Nađa Rovčanin
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Milica Bozovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEČACI 2014 I NIVO * | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 25
Martin Dulović
8 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Dimitrije Ivanović
9 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Agron Ujkaj
9 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Marko Popovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Daris Fetić
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Luka Jokić
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Vuk Nedović
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Pavle Marković
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Stefan Kovačević
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Strahinja Mujovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Vasilije Terzic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Martin Djolević
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Marko Tasić
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Jovan Radulović
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

LAZAR KLIKOVAC
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Slobodan Fustic
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Lazar Marković
8 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Imran Kurpejović
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Danilo Bošković
8 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Pavle Kascelan
8 god
Oranž pojas
Karate Klub "Kotor"

Luka Lukovac
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Nemanja Dabović
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Vuk Zogovic
9 god
Žuti pojas
Karate Klub "Podgorica"

Pavle Lazovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Kosta Radosavovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 31
Maja Bulatovic
9 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Anika Krkotić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Marija Gajović
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Aleksia Baćović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

VASILIJA DRAKIĆ
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Nora Božović
9 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Teodora Bulatović
8 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Rijana Canović
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Daria Canović
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Jana Delibašić
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Sofija Bogdanović
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Mija Ajković
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Jana Vujacic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Neva Dubak
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

LORENA MADŽAROVIĆ
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

JOVANA MARAŠ
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Anđela Dedeić
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Lidija Simović
8 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Lana Milašević
7 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

NINA NOVAKOVIĆ
9 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Petra Boskovic
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Ljubica Tomašević
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Iva Vukićević
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Amra Čindrak
8 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Nina Krivokapic
9 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Nina Svrkota
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Anastasija Besovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Nadja Babovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Teodora Đurić
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

NASTASIJA BURZANOVIĆ
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kasija Bozovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Kate | KATE DJEČACI 2014 II NIVO * | M | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 8
Petar Dragnić
9 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

David Kovacevic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Aleksa Krstajic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Boris Vujanović
9 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Balša Leković
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Filip Radojević
8 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

David Vukmarković
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Arbër Boci
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 II NIVO * | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Anastasija Popović
9 god
Žuti pojas
Karate klub SEIKEN

Nadja Zivkovic
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Nikolija BRAŠNJO
8 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Blerina Koković
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Asija Đonbaljaj
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Anđela Đurović
9 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Kate | KATE DJEČACI 2014 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Đorđe Šuleić
9 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Vid Beljkaš
9 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Filip Radojević
8 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Marko Popovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
Milica Đurović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Junior

Lorena Pajović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Junior

Irisi Shabanoviq
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Lana Drača
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Lena SMOLOVIĆ
8 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Mija Ajković
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Kate | KATE DJEČACI 2013 I NIVO * | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 21
Rodoljub Timotijević
10 god
Oranž pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Ognjen Radmanović
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Neven Maraš
9 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Jakša Čadjenović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Lukas Kestner
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Luka Đukanović
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Marko Ilicic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Uroš Laković
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Danilo Minić
10 god
Bijeli pojas
Iskra Podgorica

ALEKSA ĐUKIĆ
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Armin Sijarić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Matija Knezevic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Jagoš Vlahovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Imran Gusinjac
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Viktor Rakočević
10 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Nikola Stijepović
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

ISMET BADŽOVIĆ
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

DIBRAN ĐUKATANI
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

KAN MEHINAGIĆ
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

TARIK PERAZIĆ
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Fedor Avedisovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 21
Humeijra Duraku
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Aleksandra Rakocevic
10 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Anika Krkotić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Manja Vujačić
10 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Nikolina Femić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Zejneba Vodopić
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Andrea Pavličić
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Jelena Radulović
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Arjanita Sukalić
10 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Luna Bošković
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Irina Šainović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Nevena Gvozdenović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Itana Zvizdojević
10 god
Bijeli pojas
Iskra Podgorica

ANA PEJOVIĆ
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Andrea Mašulović
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Petra Čepić
9 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Tikhonova Stella
10 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Andrea Cosovic
10 god
Žuti pojas
Karate Klub "Podgorica"

Jovana Matović
10 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "JION"

Magdalena Stijepović
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Sofija Avedisovic
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | KATE DJEČACI 2013 II NIVO * | M | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Ahmed Međedović
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Danilo Drobnjak
10 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Aleksa Barac
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Uzejr Selloviq
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 II NIVO * | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Naira Pelinku
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Petra Kovačević
9 god
Žuti pojas
Karate klub SEIKEN

Ana Spahić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub SEIKEN

Erina Niković
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Jovana KRSTOVIC
10 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEČACI 2013 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Jakov Cupara
10 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Boris Perović
10 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Matija Milošević
10 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Aleksa Barac
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
Naira Pelinku
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Katarina Novakovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Petra Kovačević
9 god
Žuti pojas
Karate klub SEIKEN

Andrea Ćorović
10 god
Žuti pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Nina Krulj
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Kristina Đokić
9 god
Zeleni pojas
Karate klub Junior

Kate | KATE DJEČACI 2012 I NIVO * | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 16
Amar Čobović
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Rodoljub Timotijević
10 god
Oranž pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Jovan Subaric
11 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Ognjen Maraš
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Todor Klikovac
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

MILJAN STOJANOVIĆ
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Vuk Bulatović
11 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

David Ujkaj
11 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Luka Bulatovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Haris Fetić
11 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Miloš Mićović
11 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Danilo Vucinic
10 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Luka Krivokapic
11 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Petar Đuranović
11 god
Žuti pojas
Karate Klub "Podgorica"

Lazar Baosic
11 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Jakov Vlahović
11 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 17
Nina Radevic
10 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

IVA VUKČEVIĆ
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Isidora Boljevic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Ana Obradović
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Merjem Čekić
11 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Kristina Đurović
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

MILICA VUKČEVIĆ
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

STAŠA MATANOVIĆ
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Jana Pekovic
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

DANIJELA ĐJERGIĆ
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

SARA LUKAČEVIĆ
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kristina Radusinović
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Petra Čepić
9 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Tikhonova Stella
10 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Kalina Krkeljic
10 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Mija Babovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Mia Knežević
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEČACI 2012 II NIVO * | M | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Ćazim Đeljošević
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Edonis Kraja
11 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Orhan Alomerović
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Niksa Nikitovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Miloš Popadić
11 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 II NIVO * | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Lana Prelević
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Nikolina Drača
11 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Mishel Vukoviç
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Anja Đurović
10 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Dunja GRUJIČIĆ
11 god
Bijeli pojas
KK POTOCI

Kate | KATE DJEČACI 2012 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 9
Amar Čobović
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Vladimir Ilievski
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Edonis Kraja
11 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Tarik Nikezić
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Mladjan Ramovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

MAKSIM VUCELJIC
11 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Lazar Ivanovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

MILJAN STOJANOVIĆ
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kemil Čantić
11 god
Zeleni pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Zerina Ličina
11 god
Braon pojas
Karate klub Jedinstvo

Lana Prelević
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

IVA VUKČEVIĆ
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Lara Savovi'
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Junior

Isidora Boljevic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEČACI 2011 I NIVO * | M | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 13
Ognjen Maraš
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Vuk Savić
12 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Matija Bulatovic
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Luka Bulatovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Niksa Nikitovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Anđelo Seneš
12 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Rinor Kurti
12 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

MILOŠ AJKOVIĆ
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Danilo Vucinic
10 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Damjan Vlaovic
12 god
Žuti pojas
Karate Klub "Podgorica"

Jovan Rmus
12 god
Oranž pojas
Karate klub "PANTER"

Danilo Stijepović
12 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Elmedin Beriša
11 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 10
Elena Bulajić
12 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Aleksandra Ćetković
11 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Hana Pirović
11 god
Žuti pojas
Karate klub "Karate akademija TN"

Masa Barac
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Lorena Jacović
12 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

BOŽANA AJKOVIĆ
12 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

SARA LUKAČEVIĆ
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Dunja Roganović
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Lara Djuretić
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

FEODOSIJA KALIKINA
11 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | KATE DJEČACI 2011 II NIVO * | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 4
Antonio Junković
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Oleg Bozovic
12 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Vanja Vujosevic
12 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Ajdin Islamoviq
12 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 II NIVO * | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 5
Sara Zivkovic
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Arlinda Đeljošević
12 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Andja Koprivica
12 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Neira Kollari Kollari
12 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Sara Lopičić
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | KATE DJEČACI 2011 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
Amar Čobović
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Edonis Kraja
11 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Tarik Nikezić
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

MAKSIM VUCELJIC
11 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Matija Bulatovic
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Lazar Ivanovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Nataša Šubarić
12 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Visnja Bulatovic
12 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Matea Leovac
11 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Petra Blagojevic
12 god
Zeleni pojas
Karate klub Jedinstvo

Kate | KATE DJEČACI 2010 I NIVO * | M | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Miljan Rakočević
13 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Miomir Babović
13 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Sreten Vlaovic
13 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Kenan Ratoder
12 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Sara Zivkovic
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Agnesa Kollari
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Ivana Dabović
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Vesna Anđušić
12 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Anja Bulatovic
13 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Jovana Vucinic
12 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEČACI 2010 II NIVO * | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 2
Marko Konatar
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Ivan Dabović
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 II NIVO * | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 5
Ajla Dodić
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Martina Dabović
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Lana Lalević
13 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Aleksandra Visnjic
12 god
Žuti pojas
Gorstak

Masa Barac
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEČACI 2010 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Marko Konatar
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Uroš Stevović
13 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Vuk Đurović
13 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Drazen Sutovic
13 god
Zeleni pojas
Karate klub Buducnost

Aleksa Đurović
12 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Kate | KATE DJEČACI 2009 I NIVO * | M | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Mustafa Adzemović
13 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

MATIJA BOLJEVIĆ
14 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Ilija Mijovic
14 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Sreten Vlaovic
13 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Amir Bahović
14 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Kate | KATE DJEVOJČICE 2009 I NIVO * | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 7
Era Avdiu
13 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Helena Opačić
14 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

STELA KOSTANJEVEC
13 god
Plavi pojas
Karate klub DLBK

MILENA UGRENOVIĆ
14 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Jovana Vucinic
12 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Larisa Demirović
13 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Tina Lalović
14 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | KATE DJEČACI 2009 APSOLUTNI NIVO * | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Nikola Stanisic
14 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Marko Konatar
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Edon Emsha
14 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

MATIJA BOLJEVIĆ
14 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEVOJČICE 2009 APSOLUTNI NIVO * | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Leonora Vujovic
14 god
Oranž pojas
Karate klub "PANTER"

Agnesa Kollari
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Era Avdiu
13 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Nina Pešić
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Nadja Stojceski
14 god
Plavi pojas
Karate klub Zandarmerija

Kumite | KUMITE DJEČACI 2015 I MLAĐI * | M | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 11
Marko Maraš
7 god
Žuti pojas
BRATSTVO

Nikola Vlahovic
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Zoran Jovanović
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Vladimir Konatar
7 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Aleksa Bjelanovic
8 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Duško Dačević
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Vasilije Ostojić
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Kobra Kai"

Marjan Djokic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Luka Gardašević
7 god
Zeleni pojas
Onogost

Timofey Maksymovich Mykhaylets
8 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Lazar Šušović
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Kobra Kai"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2015 I MLAĐI * | M | +30 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Anto Banovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Brano Bošković
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Junior

Vasilije Ostojić
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Kobra Kai"

PAVLE MILIĆEVIĆ
8 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Rakočević Andrej
8 god
Oranž pojas
Karate klub "Kobra Kai"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2015 I MLAĐI * | Ž | -28 kg / Prijavljenih takmičara: 9
Melina Gurzakovic
7 god
Oranž pojas
Karate Club Rei

Mija Iković
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Masa Scepanovic
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Sofija Osmajić
7 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Ksenija Cicmil
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Armina Kačar
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

LENA MIJOVIĆ
8 god
Bijeli pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Tara Nikčević
8 god
Zeleni pojas
Onogost

Teodora Nenezić
7 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2015 I MLAĐI * | Ž | +28 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Ljubica Abramovic
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Anja Vlahovic
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Staša Radinović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Jovana Vučić
8 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | KUMITE DJEČACI 2014 * | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 18
Marko Rakočević
9 god
Žuti pojas
Gorstak

Aleksa Bojic
9 god
Žuti pojas
Gorstak

Danilo Mićunović
9 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Maksim Šarančić
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Filip Sakovic
9 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Vladimir Ivin
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Ognjen Bojic
9 god
Žuti pojas
Gorstak

DRAGIŠA GRUBAČ
9 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

JOVAN MRKAIĆ
8 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Viktor Jovović
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Stefan Kovačević
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Martin Djolević
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Aleksa Bjelanovic
8 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Petar Radinović
9 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Filip Stanišić
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Pavle Kascelan
8 god
Oranž pojas
Karate Klub "Kotor"

NIKOLA BORO
8 god
Bijeli pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Pavle Đukanović
9 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | KUMITE DJEČACI 2014 * | M | +35 kg / Prijavljenih takmičara: 5
JAKSA MARINOVIC
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Karlo Kovacic
9 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Matija Radović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

SERGEJ BRKIĆ
9 god
Oranž pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

JOVAN ROSIĆ
8 god
Žuti pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2014 * | Ž | -34 kg / Prijavljenih takmičara: 11
Lorena Pajović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Junior

Jovana Blečić
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Ksenija Bojanić
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Tijana Popović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Itana Grbović
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Kobra Kai"

Anđela Đurović
9 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Anđela Bijelić
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Anđela Šćepanović
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

EVA BJELAKOVIĆ
9 god
Žuti pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

LEONA D SOUZA
9 god
Žuti pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Helena Gojkovic
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Kobra Kai"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2014 * | Ž | +34 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Viktorija Vujović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Tea Jankovic
9 god
Žuti pojas
Gorstak

Mija Ajković
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Nađa Vojinović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Nina Ražnjatović
9 god
Zeleni pojas
Onogost

Jovana Jovović
9 god
Zeleni pojas
Karate klub Piva

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 * | M | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 8
ALEKSA RIHA
10 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Danilo Mićunović
9 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Borislav Scepanovic
10 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Pavle Pavićević
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Milo Strugar
10 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Vasilije Radusinović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Kobra Kai"

Aleksa Vučetić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Pavle Kascelan
8 god
Oranž pojas
Karate Klub "Kotor"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 * | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Anto Bakić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Nikola Perunović
10 god
Žuti pojas
Gorstak

BOGDAN MADŽAROVIĆ
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Luka Bulatović
10 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Vujo Ivanišević
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

JAKSA MARINOVIC
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Luka Barjaktarovic
10 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Maksim Ralić
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 * | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Petar Nikolić
10 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Matija Radović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Bogić Jovetić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Jakov Pižurica
10 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 * | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Uroš Samardžić
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Vasilije Begovic
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Balša Talović
10 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Kumite | KUMITE DJEČACI 2013 * | M | +45 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Dragoljub Dano Mijušković
9 god
Žuti pojas
Karate klub Sampion Niksic

Petar Nikcevic
10 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2013 * | Ž | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Milica Iković
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Itana Grbović
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Kobra Kai"

Staša Petričević
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Vukovi"

Angelina Komar
9 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2013 * | Ž | -34 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Jovana Blečić
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Monika Dulovic
9 god
Žuti pojas
Gorstak

Jovana Perunović
10 god
Plavi pojas
Onogost

Jelena Jaanković
9 god
Žuti pojas
Onogost

Kristina Nenezić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2013 * | Ž | -37 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Vasilisa Radulovic
10 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Darija Novković
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Vukovi"

Anđela Lukić
10 god
Oranž pojas
Karate klub "Kobra Kai"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2013 * | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Milena Piljević
10 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "JION"

Kristina Đokić
9 god
Zeleni pojas
Karate klub Junior

Sofija Milić
9 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2013 * | Ž | +40 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Humeijra Duraku
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Mia Prelević
10 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Naira Pelinku
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Viktorija Vujović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 * | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 16
Amar Čobović
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Vladimir Ilievski
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Tarik Nikezić
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Bogdan Boljević
11 god
Zeleni pojas
Karate klub SEIKEN

Memin Gurzaković
11 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Luka Barjaktarović
11 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

LUKA GACEVIC
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Mitar Čvorović
11 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Mihailo Mašulović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Todor Klikovac
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Luka Barjaktarovic
10 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

David Rubežić
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Viktor Raičević
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Matej Miljanić
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Viktor Vujačić
10 god
Zeleni pojas
Onogost

Riad Rastoder
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Junior

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 * | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 10
Edonis Kraja
11 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Nemanja Dožić
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Lazar Janković
11 god
Bijeli pojas
Karate klub SEIKEN

Luka Bulatović
11 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Ardit Đonbaljaj
11 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Novak Čekerevac
10 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Vasilj Popovic
10 god
Zeleni pojas
Onogost

Stefan Krulanović
10 god
Zeleni pojas
Onogost

Vasilije Mikulić
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Petar Petričević
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 * | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Veselin Skataric
11 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Dijar Avdiu
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Uroš Krulanović
10 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | KUMITE DJEČACI 2012 * | M | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Vuk Dragojevic
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Pavle Šoć
10 god
Bijeli pojas
Karate klub SEIKEN

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 | M | +50 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Antonio Junković
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Darko Šćepanović
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "JION"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 * | Ž | -32 kg / Prijavljenih takmičara: 9
IVA VUKČEVIĆ
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Martina Todorović
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Ena Popovic
11 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Staša Petričević
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Vukovi"

STAŠA MATANOVIĆ
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

DANIJELA ĐJERGIĆ
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kristina Radusinović
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Tijana Šaković
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Mia Knežević
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 * | Ž | -36 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Katarina Vujisic
11 god
Žuti pojas
Gorstak

Nevena Rasovic
11 god
Žuti pojas
BRATSTVO

Darija Novković
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Vukovi"

Katarina Šuković
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Anja Đurović
10 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

MILICA VUKČEVIĆ
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 * | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Sofija Milić
9 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Jana Goranović
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Ksenija Rakočević
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Kobra Kai"

Anika Rakočević
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Kobra Kai"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 * | Ž | -44 kg / Prijavljenih takmičara: 3
ANĐELKA POPOVIĆ
11 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Milena Piljević
10 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "JION"

Mishel Vukoviç
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | KUMITE DJEVOJČICE 2012 * | Ž | +44 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Sofija Jankovic
11 god
Žuti pojas
Gorstak

Dunja Vratnica
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Sofija Jovanović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 * | M | -37 kg / Prijavljenih takmičara: 9
DAMJAN VUKČEVIĆ
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Dario Šćekić
12 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Hristijan Zaov
12 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Luka Barjaktarović
11 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Bogdan Sošić
11 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Filip Matkovic
12 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Andrija Zekovic
12 god
Bijeli pojas
Gorstak

Matej Miljanić
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Milan Kilibarda
12 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | KUMITE DJEČACI 2011 * | M | -42 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Arijan Aljošević
12 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Bogdan Gnjatović
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Filip Radojević
11 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Lazar Lakicevic
11 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"