Ulcinj Open 2023


Ulcinj Open 2023

Informacije


Ulcinj Open 2023

01. Apr 2023.

31. Mar 2023. @ 16:00h (krajnji rok za prijavu)

Osnovna škola "Maršal Tito"

Ulcinj , Crna Gora

Karate klub Ulcinj, Karate savez Crne Gore

Kotizacija: pojedinačno 15 EUR, ekipno 20 EUR


PROPOZICIJE

KATE:

Opis za kate...

BORBE:

Opis za borbe...

ZAŠTITNA OPREMA:

Opis za zaštitnu opremu...


Kate


Kate | KATE MUŠKARCI SENIORI APSOLUTNI NIVO + | M | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO MUŠKARCI SENIORI + | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE MUŠKARCI JUNIORI APSOLUTNI NIVO + | M | Aps. kat.

Kate | KATE MUŠKARCI JUNIORI I NIVO + | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | KATE EKIPNO MUŠKARCI KADETI/JUNIORI + | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE MUŠKARCI KADETI I NIVO + | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | KATE MUŠKARCI KADETI APSOLUTNI NIVO + | M | Aps. kat.

Kate | KATE DJEČACI 2010 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEČACI 2010 II NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | KATE DJEČACI 2010 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO DJEČACI 2010/2011 | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE DJEČACI 2011 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEČACI 2011 II NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | KATE DJEČACI 2011 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Kate | KATE DJEČACI 2012 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEČACI 2012 II NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | KATE DJEČACI 2012 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO DJEČACI 2012/2013 | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE DJEČACI 2013 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEČACI 2013 II NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | KATE DJEČACI 2013 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Kate | KATE DJEČACI 2014 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEČACI 2014 II NIVO | M | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | KATE DJEČACI 2014 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Kate | KATE DJEČACI 2015 I NIVO | M | Žuti pojas-Žuti pojas

Kate | KATE DJEČACI 2015 II NIVO | M | Oranž pojas-Zeleni pojas

Kate | KATE DJEČACI 2015 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO DJEČACI 2014, 2015 I MLAĐI | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE DJEČACI 2016 I MLAĐI I NIVO | M | Žuti pojas-Žuti pojas

Kate | KATE DJEČACI 2016 I MLAĐI II NIVO | M | Oranž pojas-Zeleni pojas

Kate | KATE DJEČACI 2016 I MLAĐI APSOLUTNI NIVO | M | Žuti pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | KATE ŽENE SENIORKE APSOLUTNI NIVO + | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO ŽENE SENIORI + | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE ŽENE JUNIORKE APSOLUTNI NIVO + | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE ŽENE JUNIORKE I NIVO + | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | KATE EKIPNO ŽENE KADETI/JUNIORI + | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE ŽENE KADETKINJE I NIVO + | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | KATE ŽENE KADETKINJE APSOLUTNI NIVO + | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 APSOLUTNI NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | KATE EKIPNO DJEVOJČICE 2010/2011 + | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO DJEVOJČICE 2012/2013 + | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 I NIVO + | Ž | Žuti pojas-Žuti pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 II NIVO + | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 APSOLUTNI NIVO + | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO DJEVOJČICE 2014, 2015 I MLAĐI | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE DJEČACI 2016 I MLAĐI I NIVO | Ž | Žuti pojas-Žuti pojas

Kate | KATE DJEČACI 2016 I MLAĐI II NIVO | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas

Kate | KATE DJEVOJCICE 2016 I MLAĐI APSOLUTNI NIVO | Ž | Žuti pojas-Crni pojas 1.DAN

Kumite


Kumite | BORBE MUŠKARCI SENIORI + | M | -60 kg

Kumite | BORBE MUŠKARCI SENIORI + | M | -67 kg

Kumite | BORBE MUŠKARCI SENIORI + | M | -75 kg

Kumite | BORBE MUŠKARCI SENIORI + | M | -84 kg

Kumite | BORBE MUŠKARCI SENIORI + | M | +84 kg

Kumite | BORBE MUŠKARCI JUNIORI + | M | -55 kg

Kumite | BORBE MUŠKARCI JUNIORI + | M | -61 kg

Kumite | BORBE MUŠKARCI JUNIORI + | M | -68 kg

Kumite | BORBE MUŠKARCI JUNIORI + | M | -76 kg

Kumite | BORBE MUŠKARCI JUNIORI + | M | +76 kg

Kumite | BORBE MUŠKARCI KADETI + | M | -52 kg

Kumite | BORBE MUŠKARCI KADETI + | M | -57 kg

Kumite | BORBE MUŠKARCI KADETI + | M | -63 kg

Kumite | BORBE MUŠKARCI KADETI + | M | -70 kg

Kumite | BORBE MUŠKARCI KADETI + | M | +70 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2010 + | M | -40 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2010 + | M | -45 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2010 + | M | -50 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2010 + | M | -55 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2010 + | M | +55 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2011 + | M | -37 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2011 + | M | -42 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2011 + | M | -47 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2011 + | M | -52 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2011 + | M | +52 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2012 + | M | -35 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2012 + | M | -40 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2012 + | M | -45 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2012 + | M | -50 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2012 + | M | +50 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2013 | M | -30 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2013 | M | -35 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2013 | M | -45 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2013 | M | -40 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2013 | M | +40 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2014 I MLAĐI | M | -25 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2014 I MLAĐI | M | -30 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2014 I MLAĐI | M | -35 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2014 I MLAĐI | M | +35 kg

Kumite | BORBE ŽENE SENIORKE | Ž | -50 kg

Kumite | BORBE ŽENE SENIORKE | Ž | -55 kg

Kumite | BORBE ŽENE SENIORKE | Ž | -61 kg

Kumite | BORBE ŽENE SENIORKE | Ž | -68 kg

Kumite | BORBE ŽENE SENIORKE | Ž | +68 kg

Kumite | BORBE ŽENE JUNIORKE | Ž | -48 kg

Kumite | BORBE ŽENE JUNIORKE | Ž | -53 kg

Kumite | BORBE ŽENE JUNIORKE | Ž | -59 kg

Kumite | BORBE ŽENE JUNIORKE | Ž | -66 kg

Kumite | BORBE ŽENE JUNIORKE | Ž | +66 kg

Kumite | BORBE ŽENE KADETKINJE | Ž | -47 kg

Kumite | BORBE ŽENE KADETKINJE | Ž | -54 kg

Kumite | BORBE ŽENE KADETKINJE | Ž | -61 kg

Kumite | BORBE ŽENE KADETKINJE | Ž | +61 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -39 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -44 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -49 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -54 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2010 | Ž | +54 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -35 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -40 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -45 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -50 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2011 | Ž | +50 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -32 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -36 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -40 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -44 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2012 | Ž | +44 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2013 | Ž | -30 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2013 | Ž | -37 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2013 | Ž | -40 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2013 | Ž | -34 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2013 | Ž | +40 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2014 I MLAĐI | Ž | -25 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2014 I MLAĐI | Ž | -30 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2014 I MLAĐI | Ž | -34 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2014 I MLAĐI | Ž | +34 kg

Kontakt osobe

Ruzdi Rama

karatesavezcg@yahoo.com

+38269444570


Hoteli

Bilten


Kotizacija

Pojedinačno: 15 €

Ekipno: 20 €

Generalni poredak

Klub Zlatne Srebrne Bronzane
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" 18 20 32
Karate klub Bar 14 6 20
Karate klub Zeta 12 6 14
Klubi i Karatesë "Sharri 1997" 8 7 9
Gorstak 8 3 2
Karate klub "RIS" 7 3 5
Karate klub "Kobra Kai" 6 2 4
Karate klub Kondor 5 4 7
KK POTOCI 5 4 2
KK "AS" 4 5 5
Karate Klub Fokus Niksic 4 3 3
Klubi i Karatesë "Mitrovica" 3 3 6
Karate Klub Bijela 3 3 2
Karare klub ''RIS21 '' Budva 3 2 3
Karate Club Rei 3 2 0
Klubi i Karatesë "Fituesi" 3 0 2
Karate klub "Vukovi" 2 4 2
Karate klub "Iskra" 2 2 5
Kubi i Karatesë "As Prishtina" 2 1 6
Klubi i Karatesë "Drita" 2 1 2
Klubi i Karatesë "Eagle" 2 1 0
Klubi i Karatesë "Besa-Obiliq" 2 1 0
Karate Klub "Stari Grad" Budva 2 0 0
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova" 1 6 7
Karate klub Buducnost 1 4 3
Klubi i Karatesë "Luftetari" 1 4 1
Klubi i Karatesë "E&E WAZARI" 1 3 8
Klubi i Karatesë Agim Ramadani 1 3 6
Omladinski karate klub Mawashi 2015 1 3 4
Klubi i Karatesë "Fati" Tetovë 1 1 6
Klubi i Karatesë "Princi" 1 1 1
Klubi i karatesë "Dubova" 1 1 0
Klubi i Karatesë "Ipoon" 1 0 1
Klubi i Karatesë "Kushtrimi" 1 0 1
Karate Klub "Kotor" 1 0 1
Karate Klub "KAKATO" Dubrovnik 1 0 1
Karate Club Katana Gjilan 1 0 1
Karate Club "EMPERORS" 1 0 0
KARATE KLUB "DRINI" 1 0 0
Karate klub Bjelopoljac 0 4 2
Karate Club "Lion" 0 2 14
Karate Klub Bijelo Brdo 0 2 3
Klubi i Karatesë "Ardhmëria" 0 2 2
Karate Klub "Tempo" 0 2 0
Klubi i Karatesë "Kastrioti" 0 2 0
Šotokan tim 0 1 4
Wado Ryu Karate Vlorë Flamurtari 0 1 3
Klubi i Karatesë "Fuati" 0 1 1
Klubi i Karatesë "Prishtina" 0 1 1
KK "BIJT E SHQIPES" 0 1 0
Omladinski karate klub Mawashi 0 1 0
Klubi i Karatesë "Kolosi" 0 1 0
Klubi i Karatesë "Besa" Lluzhan 0 0 1
Karate klub Cvetan Dimov - Skopje 0 0 1
Klubi i Karatesë "K - Drini" 0 0 1
KK ELDI-KAN SHKUP 0 0 1

Kate - Pojedinačno

Kate | KATE DJEČACI 2013 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004091 Andrija Barjaktarović Karate klub Bar
2. WKF005610 Ergis Pepaj Klubi i Karatesë "E&E WAZARI"
3. WKF007292 Auron Shaqiri Klubi i Karatesë "Sharri 1997"

Kate | KATE DJEČACI 2013 II NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004063 Vujo Ivanišević Karate klub Bar
2. MNE004838 Ahmed Međedović Karate klub Bar
3. MNE004828 Jakša Čadjenović Karate klub "Iskra"
3. MNE005157 Pavle Vuković Karate klub Zeta

Kate | KATE DJEČACI 2013 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001724 Rodoljub Timotijević Karare klub ''RIS21 '' Budva
2. WKF007292 Auron Shaqiri Klubi i Karatesë "Sharri 1997"
3. MNE006917 Imran Gusinjac Karate klub Bar
3. MNE006605 Armin Sijarić Karate klub Bar

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 I NIVO + | Ž | Žuti pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE006083 Arnisa Đenčić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE004809 Simona Pejović Karate klub "Iskra"
3. MNE005197 Anja Radulovic Karate klub Buducnost
3. MNE006140 Leana Kovaçeviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE ŽENE SENIORKE APSOLUTNI NIVO + | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006016 Arnela Ovčina Karate Klub "KAKATO" Dubrovnik

Kate | KATE MUŠKARCI SENIORI APSOLUTNI NIVO + | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000826 Filip Bakic Karate klub Buducnost
2. MNE001038 Rijad Mandic Karate klub Buducnost
3. MNE005330 Ilija Kovačević Karate klub "Iskra"
3. WKF005756 Lundrit Rashiti Karate Club Katana Gjilan

Kate | KATE MUŠKARCI JUNIORI APSOLUTNI NIVO + | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000635 Benjamin Aljošević Karate klub Bar
2. MNE000039 Luka Klačar KK POTOCI

Kate | KATE ŽENE JUNIORKE I NIVO + | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000515 Yllëza Rama KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. WKF004274 Una Panišić Karate Klub Bijelo Brdo

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 II NIVO + | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003790 Irisi Shabanoviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE005771 Vasilisa Prelević Karate klub Bar
3. MNE004103 Milica Vasiljević Karate klub Bar
3. MNE005365 Hana Mujić Karate klub Bar

Kate | KATE DJEČACI 2016 I MLAĐI II NIVO | M | Oranž pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE006629 Filip Markovic Karate klub Zeta
2. MNE004097 Mihailo Peličić Karate klub Bar

Kate | KATE DJEČACI 2016 I MLAĐI APSOLUTNI NIVO | M | Žuti pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005306 Feim Gurzaković Karate Club Rei
2. MNE006629 Filip Markovic Karate klub Zeta
3. MNE004878 Viktor Vukmarković Karate klub Bar

Kate | KATE DJEČACI 2016 I MLAĐI I NIVO | M | Žuti pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005306 Feim Gurzaković Karate Club Rei
2. WKF007332 Elgi Pepaj Klubi i Karatesë "E&E WAZARI"
3. WKF007294 Fron Mustafa Klubi i Karatesë "Drita"
3. WKF007293 Princ Shala Klubi i Karatesë "Princi"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF005666 Reina Matoshi Klubi i Karatesë "Sharri 1997"
2. MNE006119 Rumejsa Perović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. WKF007257 Erina Rashiti Karate Club "Lion"
3. MNE001813 Humeijra Duraku KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF007307 Ide Haziri Klubi i Karatesë "Drita"
2. MNE006093 Erina Niković KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE006403 ANA PEJOVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE005492 Sara Tomanović Karate klub Zeta

Kate | KATE DJEČACI 2016 I MLAĐI I NIVO | Ž | Žuti pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE007138 EMINA ŠEMOVIĆ Karate klub Bar
2. MNE006095 Elif Selloviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE007159 Iva Brajovic Karate klub Kondor
3. MNE006590 Karina Tsmilianovich Karare klub ''RIS21 '' Budva

Kate | KATE DJEČACI 2016 I MLAĐI II NIVO | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005491 Milica Kovačević Karate klub Zeta
2. MNE006784 Lijana Llolla KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF007307 Ide Haziri Klubi i Karatesë "Drita"
2. MNE003878 Nina Krulj Karate klub Buducnost
3. MNE006093 Erina Niković KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. WKF005666 Reina Matoshi Klubi i Karatesë "Sharri 1997"

Kate | KATE DJEČACI 2012 II NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001810 Edonis Kraja KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. WKF005739 Amar Daku Klubi i Karatesë Agim Ramadani

Kate | KATE DJEČACI 2012 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001815 Luka Konatar KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE000442 Amar Čobović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. WKF007274 Xhan Ilijazi KK "AS"
3. MNE005352 Anel Peročević Karate klub Bar

Kate | KATE ŽENE JUNIORKE APSOLUTNI NIVO + | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF005672 Lijana Iseni Klubi i Karatesë "Sharri 1997"
2. MNE000874 Vasilisa Miranović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. WKF005671 Albiona Baliu Klubi i Karatesë "Sharri 1997"

Kate | KATE MUŠKARCI KADETI I NIVO + | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001065 MATIJA BOLJEVIĆ Karate klub Kondor
2. MNE000897 Mustafa Adzemović Karate Club Rei
3. MNE001612 FILIP JOVIĆ KK POTOCI
3. WKF005617 Erblin Shoshi Klubi i Karatesë "E&E WAZARI"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003121 Kristina Anakijevska Karate klub Bar
2. MNE006142 Mishel Vukoviç KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. WKF004282 Sara Savić Karate Klub Bijelo Brdo
3. MNE000643 Mikhaela Volchkova KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE006406 SARA LUKAČEVIĆ Karate klub Kondor
2. MNE004458 Isidora Boljevic Karate klub Kondor
3. WKF005612 Anduena Alushaj Klubi i Karatesë "E&E WAZARI"
3. MNE005476 Kristina Đurović Karate klub Bar

Kate | KATE DJEVOJCICE 2016 I MLAĐI APSOLUTNI NIVO | Ž | Žuti pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005491 Milica Kovačević Karate klub Zeta
2. MNE006590 Karina Tsmilianovich Karare klub ''RIS21 '' Budva
3. MNE005354 Anđelija Vukanović Karate klub Bar

Kate | KATE DJEČACI 2015 II NIVO | M | Oranž pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005359 Edis Adrović Karate klub Bar
2. MNE005348 Aleksa Mićović Karate klub Bar
3. MNE005769 Stefan Vuković Karate klub Bar
3. MNE004877 Vasilije Borozan Karate klub Bar

Kate | KATE DJEČACI 2015 I NIVO | M | Žuti pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF005708 Daris Rahimi KK "AS"
2. WKF007295 Eror Haziri Klubi i Karatesë "Drita"
3. MNE006455 Teodor Radusinović Karate klub Kondor
3. MNE006413 Matija Maraš Karate klub Zeta

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 APSOLUTNI NIVO + | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003790 Irisi Shabanoviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE006083 Arnisa Đenčić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. WKF007333 Lea Neziraj Klubi i Karatesë "E&E WAZARI"
3. MNE005378 Staša Kosović Karate klub Bar

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005679 Anđela Dedeić Karate klub "Iskra"
2. MNE006087 Blerina Koković KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE005581 JOVANA MARAŠ Karate klub Kondor
3. MNE004086 Maša Masoničić Karate klub Bar

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003892 Ana Pavlović Karate klub Bar
2. MNE003893 Mia Bulatović Karate klub Bar
3. MNE005193 Nadila Hodzic Karate klub Buducnost
3. MNE003722 Stefani Đuković Karate klub Bar

Kate | KATE DJEČACI 2014 II NIVO | M | Zeleni pojas-Plavi pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004098 Balša Leković Karate klub Bar
2. MNE005142 Aleks Kaluđerović Karate klub Zeta
3. MNE004061 Simon Paladin Karate klub Bar
3. MNE005990 Đorđe Popović Karate klub "Iskra"

Kate | KATE DJEČACI 2014 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF005844 Omer Hyseni Klubi i Karatesë "Luftetari"
2. WKF005665 Pellumb Alija Klubi i Karatesë "Sharri 1997"
3. MNE005159 Stefan Kovačević Karate klub Zeta
3. WKF007296 Nadon Hajdari Klubi i Karatesë "Drita"

Kate | KATE DJEČACI 2015 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF007267 Neron Isufi Klubi i Karatesë "Sharri 1997"
2. MNE005203 Luka Ilincic Karate klub Buducnost
3. MNE006413 Matija Maraš Karate klub Zeta
3. MNE005806 Nikola Lav Jokić Karare klub ''RIS21 '' Budva

Kate | KATE DJEČACI 2012 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001818 Tarik Nikezić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE000442 Amar Čobović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE001815 Luka Konatar KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE001810 Edonis Kraja KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEČACI 2011 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF005710 Buron Nuhiu KK "AS"
2. WKF004756 Amer Kurtović Karate klub Bjelopoljac
3. MNE000474 Antonio Junković KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE005152 Matija Ajković Karate klub Zeta

Kate | KATE MUŠKARCI KADETI APSOLUTNI NIVO + | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000635 Benjamin Aljošević Karate klub Bar
2. MNE000039 Luka Klačar KK POTOCI
3. MNE000375 Aleksa Šćekić Karate klub Bar
3. MNE000751 Saša Petrić Karate klub "Iskra"

Kate | KATE DJEČACI 2010 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF007325 Aron Latifi Klubi i Karatesë Agim Ramadani
2. WKF006914 Laris Mujan Karate klub Bjelopoljac
3. WKF007265 Besmir Sahiti Karate Club "Lion"
3. MNE006604 Kenan Ratoder Karate klub Bar

Kate | KATE DJEČACI 2010 II NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000454 Marko Konatar KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. WKF006751 Veljko Ilinčić Karate Klub Bijelo Brdo
3. WKF007260 Gent Rashiti Karate Club "Lion"
3. WKF007263 Gentrit Dalipi Karate Club "Lion"

Kate | KATE DJEČACI 2010 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000757 Uroš Stevović Karate Klub "Stari Grad" Budva
2. MNE000454 Marko Konatar KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. WKF007325 Aron Latifi Klubi i Karatesë Agim Ramadani
3. WKF006914 Laris Mujan Karate klub Bjelopoljac

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005154 Mija Ajković Karate klub Zeta
2. MNE005497 Tijana Popović Karate klub Zeta
3. MNE005146 Danica Miranović Karate klub Zeta
3. MNE006145 Rrezarta Kollari KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000322 Matea Leovac KK POTOCI
2. MNE005298 Sara Lopičić Karate klub "Iskra"
3. WKF007259 Lediona Azizi Karate Club "Lion"
3. MNE003798 Emira Gjonoviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000322 Matea Leovac KK POTOCI
2. WKF007259 Lediona Azizi Karate Club "Lion"
3. WKF007262 Alea Azizi Karate Club "Lion"
3. WKF006698 MARTA BJELICA Karate Klub "KAKATO" Dubrovnik

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF005709 Erina Sherifi KK "AS"
2. MNE006141 Lorena Jacović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. WKF007275 Tara Hajrullahu KK "AS"
3. MNE005539 BOŽANA AJKOVIĆ Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEČACI 2011 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000281 Dušan Borović KK POTOCI
2. MNE001818 Tarik Nikezić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE003744 Vanja Vujosevic Karate klub Buducnost
3. WKF006752 Stefan Miodanić Karate Klub Bijelo Brdo

Kate | KATE DJEČACI 2011 II NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000281 Dušan Borović KK POTOCI
2. WKF005668 Anuar Krasniqi Klubi i Karatesë "Sharri 1997"
3. WKF005850 Mevlan Dalipi Klubi i Karatesë "Fituesi"
3. WKF007322 Arban Asllani Klubi i Karatesë Agim Ramadani

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001936 Lana Prelević Karate klub "Iskra"
2. MNE003904 Hana Lukolić Karate klub Bar
3. MNE003905 Ksenija Knezevic Karate klub Bar
3. MNE003303 Nađa Šćekić Karate klub Bar

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 APSOLUTNI NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000410 Lejla Duraković Karate klub Bar
2. MNE000279 Neda Beljkaš KK POTOCI
3. WKF005670 Engjullusha Isufi Klubi i Karatesë "Sharri 1997"
3. MNE004053 Nina Pešić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000279 Neda Beljkaš KK POTOCI
2. WKF004757 Nejla Kurtović Karate klub Bjelopoljac
3. MNE000478 Agnesa Kollari KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE004053 Nina Pešić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003914 Vesna Anđušić Karate klub Kondor
2. WKF007276 Elma Nuredini KK "AS"
3. MNE000651 Ivana Dabović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. WKF007261 Alina Limani Karate Club "Lion"

Kate | KATE ŽENE KADETKINJE I NIVO + | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000950 Stefani Selimović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE000569 Katarina Janković KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000453 Izabela Hakanjin KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. WKF005616 Suela Gashi Klubi i Karatesë "E&E WAZARI"

Kate | KATE DJEČACI 2014 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005159 Stefan Kovačević Karate klub Zeta
2. WKF005844 Omer Hyseni Klubi i Karatesë "Luftetari"
3. MNE004088 Viktor Dukić Karate klub Bar
3. WKF005665 Pellumb Alija Klubi i Karatesë "Sharri 1997"

Kate | KATE ŽENE KADETKINJE APSOLUTNI NIVO + | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000874 Vasilisa Miranović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. WKF005845 Suela Halimi Klubi i Karatesë "Luftetari"
3. MNE000950 Stefani Selimović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000453 Izabela Hakanjin KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate - Ekipno

Kate | KATE EKIPNO DJEVOJČICE 2012/2013 + | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE001940 Staša Petranović
MNE003905 Ksenija Knezevic
MNE003904 Hana Lukolić
2. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE001813 Humeijra Duraku
MNE003795 Naira Pelinku
MNE006084 Arjanita Sukalić
MNE006093 Erina Niković

Kate | KATE EKIPNO ŽENE KADETI/JUNIORI + | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000874 Vasilisa Miranović
MNE000453 Izabela Hakanjin
MNE000950 Stefani Selimović
MNE000515 Yllëza Rama
2. Klubi i Karatesë "Sharri 1997" WKF002343 Lijana Iseni
WKF005670 Engjullusha Isufi
WKF005671 Albiona Baliu
3. Karate Klub Bijelo Brdo WKF004274 Una Panišić
WKF004276 Petra Paola Lendić
WKF004277 Nikolina Zarić
3. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000874 Vasilisa Miranović
MNE000569 Katarina Janković
MNE003786 Era Avdiu

Kate | KATE EKIPNO MUŠKARCI KADETI/JUNIORI + | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate Club Rei MNE000896 Edon Emsha
MNE000897 Mustafa Adzemović
MNE000973 Armin Gurzaković

Kate | KATE EKIPNO DJEČACI 2010/2011 | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE000634 Andrija Kosović
MNE001652 Dario Šćekić
MNE004081 Sergej Laković
2. Karate klub Buducnost MNE001689 stevan Markovic
MNE001926 Drazen Sutovic
MNE003744 Vanja Vujosevic
3. Klubi i Karatesë Agim Ramadani WKF007321 Esad Ahmedi
WKF007322 Arban Asllani
WKF007325 Aron Latifi

Kate | KATE EKIPNO DJEVOJČICE 2014, 2015 I MLAĐI | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE003722 Stefani Đuković
MNE003892 Ana Pavlović
MNE003893 Mia Bulatović
2. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE003790 Irisi Shabanoviq
MNE003779 Lucia Stanovic
MNE006083 Arnisa Đenčić
MNE006140 Leana Kovaçeviq
3. Karate klub "Iskra" MNE004809 Simona Pejović
MNE005461 Nađa Rovčanin
MNE006446 Iskra Žarić
3. Karate klub Zeta MNE005154 Mija Ajković
MNE005146 Danica Miranović
MNE005497 Tijana Popović
MNE007312 Mila Kačar

Kate | KATE EKIPNO DJEČACI 2012/2013 | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000442 Amar Čobović
MNE001815 Luka Konatar
MNE001810 Edonis Kraja
MNE001818 Tarik Nikezić
2. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE001809 Ćazim Đeljošević
MNE006122 Sabri Koković
MNE006130 Uzejr Selloviq

Kate | KATE EKIPNO DJEVOJČICE 2010/2011 + | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000478 Agnesa Kollari
MNE003798 Emira Gjonoviq
MNE003794 Neira Kollari Kollari
MNE004053 Nina Pešić
2. KK "AS" WKF005709 Erina Sherifi
WKF007275 Tara Hajrullahu
WKF007276 Elma Nuredini
3. KK POTOCI MNE000049 Nataša Šubarić
MNE000279 Neda Beljkaš
MNE000322 Matea Leovac

Kate | KATE EKIPNO DJEČACI 2014, 2015 I MLAĐI | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE004098 Balša Leković
MNE004088 Viktor Dukić
MNE004847 David Vukmarković
2. Klubi i Karatesë "Sharri 1997" WKF005665 Pellumb Alija
WKF007267 Neron Isufi
WKF007269 Neron Isufi
3. Karate klub Bar MNE004097 Mihailo Peličić
MNE004878 Viktor Vukmarković
MNE006609 Andrej Dedaj
3. Karate klub Zeta MNE005142 Aleks Kaluđerović
MNE005159 Stefan Kovačević
MNE005155 Miloš Peković
MNE006413 Matija Maraš

Kumite - Pojedinačno

Kumite | BORBE DJEČACI 2012 + | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005162 Vasilije Mikulić Karate klub Zeta

Kumite | BORBE DJEČACI 2012 + | M | +50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE007150 Marko Terzić Karate klub Zeta
2. MNE001816 Rejan Hardolli KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | BORBE DJEČACI 2012 + | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001815 Luka Konatar KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE001810 Edonis Kraja KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE001809 Ćazim Đeljošević KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | BORBE DJEČACI 2012 + | M | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003785 Dijar Avdiu KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | BORBE DJEČACI 2014 I MLAĐI | M | -25 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005159 Stefan Kovačević Karate klub Zeta
2. WKF005844 Omer Hyseni Klubi i Karatesë "Luftetari"
3. MNE006032 Vasilije Ostojić Karate klub "Kobra Kai"
3. MNE007032 Lazar Šušović Karate klub "Kobra Kai"

Kumite | BORBE DJEČACI 2014 I MLAĐI | M | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004555 Petar Mikulic Karate Klub Bijela
2. WKF005665 Pellumb Alija Klubi i Karatesë "Sharri 1997"
3. MNE007026 Rakočević Andrej Karate klub "Kobra Kai"
3. WKF007267 Neron Isufi Klubi i Karatesë "Sharri 1997"

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2013 | Ž | -34 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004299 Monika Dulovic Gorstak
2. MNE004551 Maris Kozulic Karate Klub Bijela
3. MNE005154 Mija Ajković Karate klub Zeta

Kumite | BORBE DJEČACI 2013 | M | +40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005157 Pavle Vuković Karate klub Zeta
2. MNE005155 Miloš Peković Karate klub Zeta

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2013 | Ž | +40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003795 Naira Pelinku KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE001813 Humeijra Duraku KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE004058 Anđela Aranitović Karate klub "RIS"

Kumite | BORBE DJEČACI 2013 | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004894 Danilo Ugren Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE003132 BOGDAN MADŽAROVIĆ Karate klub Kondor
3. WKF007336 Kenli Memaj Wado Ryu Karate Vlorë Flamurtari

Kumite | BORBE DJEČACI 2013 | M | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF005610 Ergis Pepaj Klubi i Karatesë "E&E WAZARI"
2. MNE004555 Petar Mikulic Karate Klub Bijela
3. MNE005159 Stefan Kovačević Karate klub Zeta
3. MNE006247 Vasilije Radusinović Karate klub "Kobra Kai"

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -36 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003046 Katarina Vujisic Gorstak
2. MNE007025 Ksenija Rakočević Karate klub "Kobra Kai"
3. MNE005314 Darija Novković Karate klub "Vukovi"
3. WKF007257 Erina Rashiti Karate Club "Lion"

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE007024 Anika Rakočević Karate klub "Kobra Kai"
2. MNE003792 Leonisa Zeqiri Karate Club Rei

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -32 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005492 Sara Tomanović Karate klub Zeta
2. MNE005316 Staša Petričević Karate klub "Vukovi"
3. WKF007256 Amela Azizi Karate Club "Lion"
3. WKF007334 Erona Bicaj Klubi i Karatesë "E&E WAZARI"

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2013 | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005805 Sofija Milić Karare klub ''RIS21 '' Budva
2. MNE006702 Katarina Lisicic Karate Klub "Tempo"

Kumite | BORBE DJEČACI 2013 | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004582 Luka Barjaktarovic Karate Klub "Kotor"
2. WKF007300 Fron Shalqini Klubi i Karatesë "Eagle"
3. WKF007328 Enes Memishi Klubi i Karatesë "Fati" Tetovë
3. WKF007331 Muhamed Rustemi Klubi i Karatesë "Fati" Tetovë

Kumite | BORBE DJEČACI 2013 | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF007329 Gjergj Halili Klubi i Karatesë "Fati" Tetovë
2. WKF007291 Haris Namani Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
3. WKF007292 Auron Shaqiri Klubi i Karatesë "Sharri 1997"
3. WKF007330 Jon Ismaili Klubi i Karatesë "Fati" Tetovë

Kumite | BORBE DJEČACI 2014 I MLAĐI | M | +35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005155 Miloš Peković Karate klub Zeta
2. MNE006707 Pavle Lazic Karate Klub "Tempo"
3. WKF007306 Lumi Kiseri Klubi i Karatesë "K - Drini"

Kumite | BORBE DJEČACI 2014 I MLAĐI | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003041 Aleksa Bojic Gorstak
2. MNE003770 Aleksaj Ilinčić Karate klub "RIS"
3. MNE006852 Pavle Zečević Karate Klub Fokus Niksic
3. WKF005790 Benet Arifi Klubi i Karatesë "Ipoon"

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2012 | Ž | +44 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004058 Anđela Aranitović Karate klub "RIS"
2. WKF007337 Mikaela Serianaj Wado Ryu Karate Vlorë Flamurtari
3. MNE004298 Sofija Jankovic Gorstak

Kumite | BORBE MUŠKARCI KADETI + | M | -52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF007344 Amar Merovci Klubi i Karatesë "Mitrovica"
2. WKF005782 Aldin Abazi Klubi i Karatesë "Fati" Tetovë
3. WKF002446 Erik Krasniqi Klubi i Karatesë "Ardhmëria"
3. WKF004903 Haris Maloku Klubi i Karatesë "Sharri 1997"

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -44 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004458 Isidora Boljevic Karate klub Kondor
2. MNE005805 Sofija Milić Karare klub ''RIS21 '' Budva
3. WKF007258 Lorisa Azizi Karate Club "Lion"
3. MNE000643 Mikhaela Volchkova KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2014 I MLAĐI | Ž | +34 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005789 Ana Brajković Karate klub "RIS"
2. MNE005146 Danica Miranović Karate klub Zeta
3. MNE007312 Mila Kačar Karate klub Zeta

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2014 I MLAĐI | Ž | -34 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF007301 Adriana Prenaj Klubi i Karatesë "Eagle"
2. MNE004551 Maris Kozulic Karate Klub Bijela
3. MNE004552 Anja Milovic Karate Klub Bijela
3. MNE005154 Mija Ajković Karate klub Zeta

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2014 I MLAĐI | Ž | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005577 Itana Grbović Karate klub "Kobra Kai"
2. MNE007055 Helena Gojkovic Karate klub "Kobra Kai"
3. WKF007339 Vlera Rexha Klubi i Karatesë "Mitrovica"

Kumite | BORBE DJEČACI 2010 + | M | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000757 Uroš Stevović Karate Klub "Stari Grad" Budva
2. WKF005741 Deon Rexhepi Klubi i Karatesë Agim Ramadani
3. WKF004756 Amer Kurtović Karate klub Bjelopoljac

Kumite | BORBE DJEČACI 2010 + | M | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF005851 Edion Mustafa Klubi i Karatesë "Fituesi"
2. WKF006914 Laris Mujan Karate klub Bjelopoljac
3. MNE001066 VASILIJE STOJANOVIĆ Karate klub Kondor

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2013 | Ž | -37 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF005666 Reina Matoshi Klubi i Karatesë "Sharri 1997"
2. MNE005314 Darija Novković Karate klub "Vukovi"
3. WKF007257 Erina Rashiti Karate Club "Lion"

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2013 | Ž | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005577 Itana Grbović Karate klub "Kobra Kai"
2. MNE004730 VALENTINA CVIJOVIĆ Karate klub "RIS"
3. MNE005316 Staša Petričević Karate klub "Vukovi"
3. MNE005492 Sara Tomanović Karate klub Zeta

Kumite | BORBE MUŠKARCI KADETI + | M | -57 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF005755 Rilind Maliki Karate Club Katana Gjilan
2. MNE004109 Vuk ŠKATARIĆ Karate klub "Vukovi"
3. MNE000791 Ratko Grujic Gorstak
3. MNE001211 Sava Popović Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -39 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004163 Somea Kutllovci Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
2. MNE000279 Neda Beljkaš KK POTOCI
3. MNE000478 Agnesa Kollari KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | BORBE DJEČACI 2010 + | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF007299 Aulon Nuredini Klubi i Karatesë "Eagle"
2. WKF007362 Almir Pollomi Klubi i Karatesë "Kolosi"
3. WKF005615 Sahit Krasniqi Klubi i Karatesë "E&E WAZARI"
3. WKF007325 Aron Latifi Klubi i Karatesë Agim Ramadani

Kumite | BORBE DJEČACI 2010 + | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF005737 Yll Tmava Klubi i Karatesë "Mitrovica"
2. WKF005624 Beslim Hajdari Kubi i Karatesë "As Prishtina"
3. MNE004581 Lazar Lakicevic Karate Klub "Kotor"
3. WKF007338 Kristijan Binjakaj Wado Ryu Karate Vlorë Flamurtari

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -44 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF005625 Emira Maqedonci Kubi i Karatesë "As Prishtina"
2. WKF005670 Engjullusha Isufi Klubi i Karatesë "Sharri 1997"
3. WKF004167 Rea Sejdiu Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
3. MNE000255 Darija Savić Karate klub "RIS"

Kumite | BORBE MUŠKARCI KADETI + | M | -63 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000353 Nenad Đuričić Karate Klub Bijela
2. WKF007347 Orik Azemi Klubi i Karatesë "Mitrovica"
3. WKF005783 Astrit Osmani Klubi i Karatesë "Fati" Tetovë
3. WKF007346 Gent Peci Klubi i Karatesë "Mitrovica"

Kumite | BORBE DJEČACI 2010 + | M | +55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004105 Arijan Džukljan Karate klub "RIS"
2. MNE004449 Andrija Stojanovic Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE000454 Marko Konatar KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000650 Ivan Dabović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | BORBE ŽENE KADETKINJE | Ž | -47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000267 Dina Katana Karate klub "RIS"
2. MNE001747 Vasilija Bijelović Karate Klub Fokus Niksic
3. WKF005625 Emira Maqedonci Kubi i Karatesë "As Prishtina"
3. MNE000569 Katarina Janković KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | BORBE ŽENE KADETKINJE | Ž | -61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001029 Katarina Djukic Gorstak
2. MNE001748 Vasilisa Čizmović Omladinski karate klub Mawashi
3. MNE000453 Izabela Hakanjin KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000003 Maša Ćosović Karare klub ''RIS21 '' Budva

Kumite | BORBE ŽENE KADETKINJE | Ž | -54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004303 Tamara Visnjic Gorstak
2. WKF005740 Ezana Sylejmani Klubi i Karatesë Agim Ramadani
3. MNE003136 Lara Šakotić Karate Klub Fokus Niksic
3. WKF007349 Arlinda Peci Klubi i Karatesë "Mitrovica"

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF007340 Erza Rexha Klubi i Karatesë "Mitrovica"
2. MNE003889 Andrea Šakotić Karate Klub Fokus Niksic
3. WKF005612 Anduena Alushaj Klubi i Karatesë "E&E WAZARI"
3. WKF005744 Tuana Bilalli Klubi i Karatesë Agim Ramadani

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -49 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000267 Dina Katana Karate klub "RIS"
2. WKF004162 Alea Kelmendi Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
3. WKF007356 Olta Bicaj Kubi i Karatesë "As Prishtina"
3. WKF007358 Orgesa Berisha Kubi i Karatesë "As Prishtina"

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005575 Andrijana Gojkovic Karate klub "Kobra Kai"
2. WKF005736 Urata Osmani Klubi i Karatesë "Mitrovica"
3. WKF004167 Rea Sejdiu Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | BORBE MUŠKARCI KADETI + | M | -70 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF005830 Rion Bahtiri Klubi i Karatesë "Princi"
2. WKF004517 Ensar Zejnullahu Klubi i Karatesë "Ardhmëria"
3. MNE003272 IVAN RADIČEVIĆ Karate klub Kondor
3. WKF005848 Diellon Mala Klubi i Karatesë "Luftetari"

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2014 I MLAĐI | Ž | -25 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005497 Tijana Popović Karate klub Zeta
2. WKF007254 Rona Veliu Karate Club "Lion"
3. WKF007255 Era Memeti Karate Club "Lion"
3. WKF007333 Lea Neziraj Klubi i Karatesë "E&E WAZARI"

Kumite | BORBE ŽENE KADETKINJE | Ž | +61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000760 Ljubica Vlahovic Gorstak
2. MNE001193 Lora Pean Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. WKF007345 Dijana Kajtazi Klubi i Karatesë "Mitrovica"
3. MNE000950 Stefani Selimović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | BORBE ŽENE SENIORKE | Ž | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002375 Elorinë Musliu KK "AS"

Kumite | BORBE ŽENE JUNIORKE | Ž | -48 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004310 TARA PERKOVIC Karate klub "Kobra Kai"
2. WKF002375 Elorinë Musliu KK "AS"

Kumite | BORBE DJEČACI 2011 + | M | -37 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF005668 Anuar Krasniqi Klubi i Karatesë "Sharri 1997"
2. WKF005866 Yll Mahalla Klubi i Karatesë "Kastrioti"
3. WKF005747 Asim Ahmeti Klubi i Karatesë Agim Ramadani
3. WKF005850 Mevlan Dalipi Klubi i Karatesë "Fituesi"

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003798 Emira Gjonoviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. WKF007276 Elma Nuredini KK "AS"
3. MNE000455 Ajla Dodić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000777 Zoja Seba Šotokan tim

Kumite | BORBE ŽENE JUNIORKE | Ž | -53 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004139 Nevena Maraš Karate klub Kondor
2. WKF005616 Suela Gashi Klubi i Karatesë "E&E WAZARI"
3. WKF007270 Safete Fazliu Klubi i Karatesë "Sharri 1997"

Kumite | BORBE DJEČACI 2012 + | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE002331 Luka Barjaktarović Karare klub ''RIS21 '' Budva
2. MNE004141 Todor Klikovac Karate klub Kondor
3. MNE000442 Amar Čobović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE001818 Tarik Nikezić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | BORBE DJEČACI 2011 + | M | -42 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003891 Filip Radojević Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE000882 Stefan Miljanović Šotokan tim
3. MNE000474 Antonio Junković KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE005995 Božo Tomašević Šotokan tim

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE007029 Elena Šušović Karate klub "Kobra Kai"
2. MNE004300 Tasa Scepanovic Gorstak
3. WKF005709 Erina Sherifi KK "AS"
3. MNE004640 Medina Talović Karate klub "RIS"

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003798 Emira Gjonoviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. WKF005864 Amanda Dedej KK "BIJT E SHQIPES"
3. WKF007356 Olta Bicaj Kubi i Karatesë "As Prishtina"
3. WKF006862 Olta Bekolli Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | BORBE DJEČACI 2011 + | M | -47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004155 Petar Zečević Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE003049 Luka Djuric Gorstak
3. WKF005710 Buron Nuhiu KK "AS"
3. MNE003134 Boško Matović Šotokan tim

Kumite | BORBE DJEČACI 2011 + | M | -52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF007369 Senad Drini Klubi i Karatesë "Fituesi"
2. MNE001000 Lazar Rakocevic Gorstak
3. WKF005823 Ouen Cekodhima Wado Ryu Karate Vlorë Flamurtari

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2011 | Ž | +50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004153 Helena Peković Karate Klub Fokus Niksic
2. WKF004164 Dea Aliu Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
3. WKF007259 Lediona Azizi Karate Club "Lion"
3. WKF007275 Tara Hajrullahu KK "AS"

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2010 | Ž | +54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003917 Ivona Vlahović Gorstak
2. MNE003912 Tea Maraš Karate klub Kondor
3. MNE000652 Martina Dabović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. WKF005622 Njomza Ademi Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | BORBE MUŠKARCI KADETI + | M | +70 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001161 Lazar Djurčević Karate klub "Vukovi"
2. MNE001179 Vaso Abramović Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE001203 Uroš Čalić Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE001202 Vuk Lučić Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | BORBE ŽENE JUNIORKE | Ž | -59 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001029 Katarina Djukic Gorstak
2. WKF006464 Qendresa Ibrahimi Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
3. MNE000453 Izabela Hakanjin KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000989 Anja Nikolić Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | BORBE DJEČACI 2011 + | M | +52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004105 Arijan Džukljan Karate klub "RIS"
2. MNE007150 Marko Terzić Karate klub Zeta
3. MNE006077 Andi Sellaj KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. WKF007341 Arid Azemi Klubi i Karatesë "Mitrovica"

Kumite | BORBE MUŠKARCI JUNIORI + | M | -61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF005632 Islam Selmani Klubi i Karatesë "Besa-Obiliq"
2. MNE005317 Vasilije Vujacic Karate klub "Vukovi"

Kumite | BORBE MUŠKARCI JUNIORI + | M | -76 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001161 Lazar Djurčević Karate klub "Vukovi"
2. WKF007317 Herolind Berisha Klubi i Karatesë "Luftetari"
3. WKF002448 Enes Zejnullahu Klubi i Karatesë "Ardhmëria"
3. WKF007264 Bamir Sahiti Karate Club "Lion"

Kumite | BORBE MUŠKARCI JUNIORI + | M | -68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000353 Nenad Đuričić Karate Klub Bijela
2. WKF004517 Ensar Zejnullahu Klubi i Karatesë "Ardhmëria"
3. WKF007284 Rexhep Rushiti Klubi i Karatesë "Kushtrimi"
3. MNE000695 Sergej Cimbaljević Šotokan tim

Kumite | BORBE MUŠKARCI JUNIORI + | M | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002345 Kemajl Kashtanjeva Klubi i Karatesë "Sharri 1997"
2. WKF007367 Yll Morina Klubi i Karatesë "Fuati"
3. WKF005862 Trim Curri Klubi i Karatesë "Besa" Lluzhan
3. MNE005849 Uros Dragas Karate Klub Bijela

Kumite | BORBE ŽENE JUNIORKE | Ž | -66 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF007268 Behije Mustafa Klubi i Karatesë "Sharri 1997"
2. WKF007348 Kaltrina Peci Klubi i Karatesë "Mitrovica"
3. WKF002389 Era Gashi Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
3. WKF007327 Erdona Ziberi Klubi i Karatesë "Fati" Tetovë

Kumite | BORBE ŽENE JUNIORKE | Ž | +66 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF007361 Lorinda Sejdiu Klubi i karatesë "Dubova"
2. WKF005865 Diellza Mahalla Klubi i Karatesë "Kastrioti"
3. MNE000248 Jovana Kotlaja Karate klub "RIS"
3. WKF005627 Amire Mustafa Kubi i Karatesë "As Prishtina"

Kumite | BORBE MUŠKARCI JUNIORI + | M | +76 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001203 Uroš Čalić Omladinski karate klub Mawashi 2015
2. WKF005829 Goni Ismaili Klubi i Karatesë "Princi"
3. MNE001179 Vaso Abramović Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE000244 Stevo Mrdak Karate klub "RIS"

Kumite | BORBE MUŠKARCI SENIORI + | M | -60 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF005630 Albinot Selmani Klubi i Karatesë "Besa-Obiliq"
2. WKF005632 Islam Selmani Klubi i Karatesë "Besa-Obiliq"
3. WKF007235 Usame Bahtijari Karate klub Cvetan Dimov - Skopje
3. WKF007368 Mujë Krasniqi Klubi i Karatesë "Fuati"

Kumite | BORBE MUŠKARCI SENIORI + | M | -67 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF007284 Rexhep Rushiti Klubi i Karatesë "Kushtrimi"
2. WKF007360 Mal Poroshtica Klubi i karatesë "Dubova"
3. WKF005734 Burim Baruti Klubi i Karatesë "Mitrovica"

Kumite | BORBE ŽENE SENIORKE | Ž | +68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF005793 Emedina Istogu Klubi i Karatesë "Ipoon"
2. WKF002386 Dea Gashi Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | BORBE ŽENE SENIORKE | Ž | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF005629 Albulena Grvalla Kubi i Karatesë "As Prishtina"
2. WKF002377 Hatixhe Zejnullahu KK "AS"
3. WKF005880 Elsa Mehanja Klubi i Karatesë "Prishtina"

Kumite | BORBE ŽENE SENIORKE | Ž | -61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000100 Jovana Strujić Karate klub "RIS"
2. MNE000670 Sara Radenković Karate Klub Fokus Niksic
3. WKF005628 Njomza Ibrahimi Kubi i Karatesë "As Prishtina"
3. WKF006464 Qendresa Ibrahimi Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | BORBE MUŠKARCI SENIORI + | M | -84 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF005890 Hamza Zylali KARATE KLUB "DRINI"

Kumite | BORBE ŽENE SENIORKE | Ž | -68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF007268 Behije Mustafa Klubi i Karatesë "Sharri 1997"
2. WKF005879 Enkela Arifi Klubi i Karatesë "Prishtina"
3. WKF002389 Era Gashi Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
3. WKF007327 Erdona Ziberi Klubi i Karatesë "Fati" Tetovë

Kumite | BORBE MUŠKARCI SENIORI + | M | -75 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF005855 Sefer Bajrami Klubi i Karatesë "Fituesi"
2. WKF004511 Bajrom Osmani Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | BORBE MUŠKARCI SENIORI + | M | +84 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF007354 Benjamin Shabani Karate Club "EMPERORS"
2. MNE000244 Stevo Mrdak Karate klub "RIS"
3. WKF007359 Miraxh Feratovski KK ELDI-KAN SHKUP

Kumite - Ekipno

Kate - Pojedinačno

Kate - Ekipno

Kumite - Pojedinačno

Kumite - Ekipno

Ukupno prijava / klubovi / države: 908 / 64 / 10 Ispis

Prijavljeni klubovi

Prijavljeni takmičari

Kate | KATE DJEČACI 2015 I NIVO | M | Žuti pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 17
Vuko Martinovic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Filip Petrović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Orhan Kočan
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Din Kočan
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Viktor Vuković
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Miloš Miranović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Daris Rahimi
8 god
Žuti pojas
KK "AS"

Matija Maraš
8 god
Žuti pojas
Karate klub Zeta

Teodor Radusinović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Nikola Branković
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Darijo Đurović
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Taras Bezdetko
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Ivan Radulovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Miloš Bulatović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Neron Isufi
9 god
Žuti pojas
Klubi i Karatesë "Sharri 1997"

Eror Haziri
8 god
Oranž pojas
Klubi i Karatesë "Drita"

Ardit Berjašević
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 I NIVO + | Ž | Žuti pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 12
Mija Iković
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Simona Pejović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Anja Radulovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Arnisa Đenčić
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Leana Kovaçeviq
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Jana Dabović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Hena Peročević
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Maša Todorović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Iskra Žarić
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Dunja Krivokapić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Gregorina Dabović
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Lea Neziraj
8 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "E&E WAZARI"

Kumite | BORBE DJEČACI 2013 | M | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Petar Mikulic
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Stefan Kovačević
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Ergis Pepaj
10 god
Oranž pojas
Klubi i Karatesë "E&E WAZARI"

Vasilije Radusinović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Kobra Kai"

Kumite | BORBE DJEČACI 2013 | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Aleksaj Ilinčić
9 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Luka Barjaktarovic
10 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Petar Nikolić
10 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Fron Shalqini
10 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Eagle"

Enes Memishi
11 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fati" Tetovë

Muhamed Rustemi
10 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fati" Tetovë

Kumite | BORBE DJEČACI 2013 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Haris Namani
10 god
Bijeli pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Auron Shaqiri
10 god
Oranž pojas
Klubi i Karatesë "Sharri 1997"

Gjergj Halili
11 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fati" Tetovë

Jon Ismaili
10 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fati" Tetovë

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2013 | Ž | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 8
VALENTINA CVIJOVIĆ
11 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Itana Grbović
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Kobra Kai"

Staša Petričević
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Vukovi"

Sara Tomanović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Anđela Lukić
10 god
Oranž pojas
Karate klub "Kobra Kai"

Amela Azizi
10 god
Zeleni pojas
Karate Club "Lion"

Kenza Kelmendi
10 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Eagle"

Erona Bicaj
10 god
Oranž pojas
Klubi i Karatesë "E&E WAZARI"

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2013 | Ž | -37 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Jovana Perunović
10 god
Plavi pojas
Onogost

Darija Novković
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Vukovi"

Reina Matoshi
10 god
Oranž pojas
Klubi i Karatesë "Sharri 1997"

Erina Rashiti
10 god
Zeleni pojas
Karate Club "Lion"

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2013 | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Sofija Milić
10 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Katarina Lisicic
9 god
Žuti pojas
Karate Klub "Tempo"

Kumite | BORBE DJEČACI 2012 + | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 14
Amar Čobović
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Tarik Nikezić
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Luka Barjaktarović
11 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Todor Klikovac
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Luka Bulatović
11 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Luka Barjaktarovic
10 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Ergis Pepaj
10 god
Oranž pojas
Klubi i Karatesë "E&E WAZARI"

Arti Tmava
11 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Mitrovica"

Amar Daku
11 god
Oranž pojas
Klubi i Karatesë Agim Ramadani

Aris Arifi
11 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Ipoon"

Yll Mahalla
11 god
Oranž pojas
Klubi i Karatesë "Kastrioti"

Atis Krasniqi
11 god
Oranž pojas
Klubi i Karatesë "Peja"

Vasilije Radusinović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Kobra Kai"

Viktor Vujačić
11 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | BORBE DJEČACI 2012 + | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Ćazim Đeljošević
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Luka Konatar
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Edonis Kraja
11 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Noel Buxheli
12 god
Zeleni pojas
KK "BIJT E SHQIPES"

Xhan Ilijazi
11 god
Oranž pojas
KK "AS"

Jon Baloku
11 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Peja"

Kumite | BORBE DJEČACI 2012 + | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Vasilije Mikulić
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Kumite | BORBE DJEČACI 2012 + | M | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Dušan Božović
11 god
Zeleni pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Dijar Avdiu
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | BORBE DJEČACI 2012 + | M | +50 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Rejan Hardolli
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Marko Terzić
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Art Bilalli
11 god
Žuti pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -32 kg / Prijavljenih takmičara: 10
IVA VUKČEVIĆ
12 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

VALENTINA CVIJOVIĆ
11 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Staša Petričević
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Vukovi"

Sara Tomanović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Jana Ivkovic
11 god
Plavi pojas
Karate klub UNSU

Kenza Kurtaj
11 god
Bijeli pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Amela Azizi
10 god
Zeleni pojas
Karate Club "Lion"

Rida Gashi
11 god
Bijeli pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Dea Zekaj
11 god
Bijeli pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Erona Bicaj
10 god
Oranž pojas
Klubi i Karatesë "E&E WAZARI"

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -36 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Katarina Vujisic
11 god
Žuti pojas
Gorstak

Darija Novković
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Vukovi"

Ksenija Rakočević
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Kobra Kai"

Lorena Gashi
11 god
Bijeli pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Erina Rashiti
10 god
Zeleni pojas
Karate Club "Lion"

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Leonisa Zeqiri
11 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Anika Rakočević
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Kobra Kai"

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -44 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Mikhaela Volchkova
12 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Iva Bulatovic
11 god
Žuti pojas
Gorstak

Isidora Boljevic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Sofija Milić
10 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Lorisa Azizi
10 god
Zeleni pojas
Karate Club "Lion"

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2012 | Ž | +44 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Anđela Aranitović
10 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

Sofija Jankovic
11 god
Žuti pojas
Gorstak

Mikaela Serianaj
11 god
Zeleni pojas
Wado Ryu Karate Vlorë Flamurtari

Kumite | BORBE DJEČACI 2011 + | M | -37 kg / Prijavljenih takmičara: 17
Dušan Borović
12 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

DAMJAN VUKČEVIĆ
12 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Luka Barjaktarović
11 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Vukan Popovic
12 god
Žuti pojas
Karate klub "Kobra Kai"

Luka Bulatović
11 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Filip Matkovic
12 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Vlado Perutović
12 god
Zeleni pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Andrija Zekovic
13 god
Bijeli pojas
Gorstak

Beslim Hajdari
12 god
Zeleni pojas
Kubi i Karatesë "As Prishtina"

Anuar Krasniqi
12 god
Oranž pojas
Klubi i Karatesë "Sharri 1997"

Asad Ahmeti
12 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë Agim Ramadani

Asim Ahmeti
12 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë Agim Ramadani

Mateo Tozaj
12 god
Zeleni pojas
Wado Ryu Karate Vlorë Flamurtari

Mevlan Dalipi
12 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fituesi"

Yll Mahalla
11 god
Oranž pojas
Klubi i Karatesë "Kastrioti"

Berim Strujić
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "Kobra Kai"

Novak Raković
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "Kobra Kai"

Kumite | BORBE DJEČACI 2011 + | M | -42 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Antonio Junković
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Stefan Miljanović
12 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Filip Radojević
12 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Lazar Lakicevic
12 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Vasilije Mikulić
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Matija Ajković
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Božo Tomašević
13 god
Bijeli pojas
Šotokan tim

Kerim Strujić
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "Kobra Kai"

Kumite | BORBE DJEČACI 2011 + | M | -47 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Luka Djuric
13 god
Žuti pojas
Gorstak

Boško Matović
13 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Petar Zečević
13 god
Zeleni pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Buron Nuhiu
13 god
Zeleni pojas
KK "AS"

Aregli Belloj
12 god
Zeleni pojas
Wado Ryu Karate Vlorë Flamurtari

Jon Krasniqi
12 god
Braon pojas
Klubi i Karatesë "Kolosi"

Kumite | BORBE DJEČACI 2011 + | M | -52 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Dušan Božović
11 god
Zeleni pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Lazar Rakocevic
12 god
Oranž pojas
Gorstak

Dijar Avdiu
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Amer Kurtović
12 god
Oranž pojas
Karate klub Bjelopoljac

Rinor Kurti
13 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Ouen Cekodhima
12 god
Zeleni pojas
Wado Ryu Karate Vlorë Flamurtari

Mathias Weber
12 god
Oranž pojas
Karate Union Shotokan "Tirol"

Senad Drini
12 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fituesi"

Kumite | BORBE DJEČACI 2011 + | M | +52 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Arijan Džukljan
12 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Andi Sellaj
12 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Beart Kasneci
12 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Imran Muslijević
12 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Marko Terzić
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Art Bilalli
11 god
Žuti pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Arid Azemi
12 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Mitrovica"

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Matea Leovac
12 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Andrea Šakotić
12 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

dunya Sukranli
12 god
Zeleni pojas
Bosna

Anduena Alushaj
11 god
Oranž pojas
Klubi i Karatesë "E&E WAZARI"

Tuana Bilalli
12 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë Agim Ramadani

Jana Ivkovic
11 god
Plavi pojas
Karate klub UNSU

Kenza Kurtaj
11 god
Bijeli pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Erza Rexha
12 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Mitrovica"

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Medina Talović
12 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Tasa Scepanovic
12 god
Žuti pojas
Gorstak

Erina Sherifi
12 god
Oranž pojas
KK "AS"

Elena Šušović
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "Kobra Kai"

Lorena Gashi
11 god
Bijeli pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Rea Sejdiu
12 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Andrijana Gojkovic
12 god
Žuti pojas
Karate klub "Kobra Kai"

Urata Osmani
12 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Mitrovica"

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 11
Jovana Kuljanin
13 god
Zeleni pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Arlinda Đeljošević
13 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Gorana Đorojević
12 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Emira Gjonoviq
13 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Alea Kelmendi
12 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Amanda Dedej
12 god
Zeleni pojas
KK "BIJT E SHQIPES"

MARTA BJELICA
13 god
Plavi pojas
Karate Klub "KAKATO" Dubrovnik

Olta Bekolli
12 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Rea Kurtaj
12 god
Žuti pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Alea Azizi
12 god
Plavi pojas
Karate Club "Lion"

Olta Bicaj
12 god
Plavi pojas
Kubi i Karatesë "As Prishtina"

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2011 | Ž | +50 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Helena Peković
12 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Dea Aliu
12 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Lediona Azizi
12 god
Plavi pojas
Karate Club "Lion"

Tara Hajrullahu
12 god
Oranž pojas
KK "AS"

Kumite | BORBE DJEČACI 2010 + | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 9
Vukan Popovic
12 god
Žuti pojas
Karate klub "Kobra Kai"

Enuar Ramadani
13 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Lazar Lakicevic
12 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Beslim Hajdari
12 god
Zeleni pojas
Kubi i Karatesë "As Prishtina"

Yll Tmava
13 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Mitrovica"

Novak Raković
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "Kobra Kai"

Aulon Zogaj
13 god
Bijeli pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Gentrit Dalipi
13 god
Braon pojas
Karate Club "Lion"

Kristijan Binjakaj
13 god
Zeleni pojas
Wado Ryu Karate Vlorë Flamurtari

Kumite | BORBE DJEČACI 2010 + | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Stefan Birovljev
14 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Sahit Krasniqi
13 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "E&E WAZARI"

Bleon Nako
13 god
Zeleni pojas
KK "BIJT E SHQIPES"

Don Avdyli
13 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Peja"

Aulon Nuredini
13 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Eagle"

Aron Latifi
13 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë Agim Ramadani

Almir Pollomi
13 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Kolosi"

Kumite | BORBE DJEČACI 2010 + | M | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 3
VASILIJE STOJANOVIĆ
13 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Edion Mustafa
13 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fituesi"

Laris Mujan
13 god
Zeleni pojas
Karate klub Bjelopoljac

Kumite | BORBE DJEČACI 2010 + | M | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Vuk Cimbaljević
13 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Uroš Stevović
13 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Amer Kurtović
12 god
Oranž pojas
Karate klub Bjelopoljac

Deon Rexhepi
13 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë Agim Ramadani

Kumite | BORBE DJEČACI 2010 + | M | +55 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Marko Konatar
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Ivan Dabović
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Arijan Džukljan
12 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Andrija Stojanovic
13 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Erion Buleshka
14 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Peja"

Gent Rashiti
13 god
Plavi pojas
Karate Club "Lion"

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -39 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Neda Beljkaš
13 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Agnesa Kollari
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Medina Talović
12 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Somea Kutllovci
14 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Teodora Dedić
13 god
Žuti pojas
Karate klub "Kobra Kai"

PETRA MIŠKIĆ
13 god
Žuti pojas
Karate Klub "KAKATO" Dubrovnik

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -44 kg / Prijavljenih takmičara: 9
Darija Savić
14 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Rea Sejdiu
12 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Aleksandra Visnjic
13 god
Žuti pojas
Gorstak

Bojana Stijepovic
14 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Andrijana Gojkovic
12 god
Žuti pojas
Karate klub "Kobra Kai"

Emira Maqedonci
13 god
Zeleni pojas
Kubi i Karatesë "As Prishtina"

Engjullusha Isufi
13 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Sharri 1997"

Erina Sherifi
12 god
Oranž pojas
KK "AS"

Rosalie Harasser
13 god
Plavi pojas
Karate Union Shotokan "Tirol"

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -49 kg / Prijavljenih takmičara: 10
Dina Katana
14 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Jovana Kuljanin
13 god
Zeleni pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Alea Kelmendi
12 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Ksenija Radenkovic
13 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Nejla Kurtović
13 god
Zeleni pojas
Karate klub Bjelopoljac

Ksenija Ugren
14 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Rea Kurtaj
12 god
Žuti pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Argesa Biquku
13 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë Agim Ramadani

Olta Bicaj
12 god
Plavi pojas
Kubi i Karatesë "As Prishtina"

Orgesa Berisha
13 god
Plavi pojas
Kubi i Karatesë "As Prishtina"

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -54 kg / Prijavljenih takmičara: 9
Ajla Dodić
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Zoja Seba
13 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Gorana Đorojević
12 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Emira Gjonoviq
13 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Lediona Zeqiri
13 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Dea Aliu
12 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

NOA HAI ČUPIĆ
13 god
Žuti pojas
Karate Klub "KAKATO" Dubrovnik

Olta Bekolli
12 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Elma Nuredini
13 god
Oranž pojas
KK "AS"

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2010 | Ž | +54 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Ivana Dabović
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Martina Dabović
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Darija Vukovć
13 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Tea Maraš
13 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Ivona Vlahović
14 god
Žuti pojas
Gorstak

Nina Pešić
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Njomza Ademi
13 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Alina Limani
13 god
Oranž pojas
Karate Club "Lion"

Kate | KATE DJEČACI 2015 II NIVO | M | Oranž pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Vasilije Borozan
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Aleksa Mićović
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Edis Adrović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Erol Škrielj
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Nikola Lav Jokić
8 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Stefan Vuković
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 II NIVO + | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 8
Irisi Shabanoviq
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Milica Vasiljević
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Tamara Rašović
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Hana Mujić
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Nađa Rovčanin
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Nikolina Ina Ivkovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub UNSU

Vasilisa Prelević
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Era Memeti
9 god
Zeleni pojas
Karate Club "Lion"

Kate | KATE DJEČACI 2015 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
Luka Ilincic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Nikola Lav Jokić
8 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Daris Rahimi
8 god
Žuti pojas
KK "AS"

Matija Maraš
8 god
Žuti pojas
Karate klub Zeta

Neron Isufi
9 god
Žuti pojas
Klubi i Karatesë "Sharri 1997"

Eror Haziri
8 god
Oranž pojas
Klubi i Karatesë "Drita"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 APSOLUTNI NIVO + | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 7
Irisi Shabanoviq
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Glorija Raspopovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Arnisa Đenčić
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Staša Kosović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Nikolina Ina Ivkovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub UNSU

Era Memeti
9 god
Zeleni pojas
Karate Club "Lion"

Lea Neziraj
8 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "E&E WAZARI"

Kate | KATE DJEČACI 2014 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 16
Anton Stanović
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Stefan Kovačević
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Strahinja Mujovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Vasilije Terzic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Arbër Boci
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Arber Selimi
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Pellumb Alija
9 god
Žuti pojas
Klubi i Karatesë "Sharri 1997"

Omer Hyseni
9 god
Žuti pojas
Klubi i Karatesë "Luftetari"

Pavle Lazovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

ALIJA MUSTAFIĆ
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Gent Murati
8 god
Bijeli pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Artur Dalipi
9 god
Oranž pojas
KK "AS"

Dimal Lakna
10 god
Oranž pojas
KK "AS"

Nadon Hajdari
9 god
Oranž pojas
Klubi i Karatesë "Drita"

Mal Hajrullahu
9 god
Oranž pojas
Klubi i Karatesë Agim Ramadani

Ert Latifi
10 god
Oranž pojas
Klubi i Karatesë Agim Ramadani

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 11
Lucia Stanovic
9 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Mija Ajković
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Danica Miranović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Jana Vujacic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Tijana Popović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Alejna Dodić
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Reja Avdiu
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Rrezarta Kollari
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Ajra Veliq
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Zara Novalić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kasija Bozovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Kate | KATE DJEČACI 2014 II NIVO | M | Zeleni pojas-Plavi pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Simon Paladin
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Balša Leković
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Aleks Kaluđerović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Miloš Peković
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Đorđe Popović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Maša Masoničić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Blerina Koković
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

JOVANA MARAŠ
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Anđela Dedeić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | KATE DJEČACI 2014 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 12
David Kovacevic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Aleksa Krstajic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Dilan Agović
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Viktor Dukić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

David Vukmarković
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Stefan Kovačević
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Pellumb Alija
9 god
Žuti pojas
Klubi i Karatesë "Sharri 1997"

Omer Hyseni
9 god
Žuti pojas
Klubi i Karatesë "Luftetari"

Gent Murati
8 god
Bijeli pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Artur Dalipi
9 god
Oranž pojas
KK "AS"

Nadon Hajdari
9 god
Oranž pojas
Klubi i Karatesë "Drita"

Ert Latifi
10 god
Oranž pojas
Klubi i Karatesë Agim Ramadani

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Stefani Đuković
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Ana Pavlović
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Mia Bulatović
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Mija Ajković
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Nadila Hodzic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Kate | KATE DJEČACI 2013 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 13
Rodoljub Timotijević
10 god
Oranž pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Selman Selimović
10 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Emir Redžović
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Uzejr Selloviq
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Ergis Pepaj
10 god
Oranž pojas
Klubi i Karatesë "E&E WAZARI"

Danilo Nenezić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Armin Sijarić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Jagoš Vlahovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Imran Gusinjac
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Nikola Stijepović
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Fedor Avedisovic
11 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Haris Namani
10 god
Bijeli pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Auron Shaqiri
10 god
Oranž pojas
Klubi i Karatesë "Sharri 1997"

Kate | KATE DJEČACI 2013 II NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Jakov Cupara
11 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Vujo Ivanišević
11 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Ahmed Međedović
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Jakša Čadjenović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Pavle Vuković
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Kate | KATE DJEČACI 2013 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Jakov Cupara
11 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Andrija Barjaktarović
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Uzejr Selloviq
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Ergis Pepaj
10 god
Oranž pojas
Klubi i Karatesë "E&E WAZARI"

Auron Shaqiri
10 god
Oranž pojas
Klubi i Karatesë "Sharri 1997"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 9
Arjanita Sukalić
10 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Erina Niković
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Sara Tomanović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

ANA PEJOVIĆ
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Tamara Šašlić
11 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijelo Brdo

Eva Dabović
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Magdalena Stijepović
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Ide Haziri
10 god
Oranž pojas
Klubi i Karatesë "Drita"

Erona Bicaj
10 god
Oranž pojas
Klubi i Karatesë "E&E WAZARI"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 7
Humeijra Duraku
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Naira Pelinku
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Rumejsa Perović
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Reina Matoshi
10 god
Oranž pojas
Klubi i Karatesë "Sharri 1997"

Amela Azizi
10 god
Zeleni pojas
Karate Club "Lion"

Erina Rashiti
10 god
Zeleni pojas
Karate Club "Lion"

Lorisa Azizi
10 god
Zeleni pojas
Karate Club "Lion"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 13
Itana Badnjar
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Humeijra Duraku
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Naira Pelinku
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Katarina Novakovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Nina Krulj
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Isidora Bracić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Sofija Raspopovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Erina Niković
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Reina Matoshi
10 god
Oranž pojas
Klubi i Karatesë "Sharri 1997"

Tamara Šašlić
11 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijelo Brdo

Amela Azizi
10 god
Zeleni pojas
Karate Club "Lion"

Erina Rashiti
10 god
Zeleni pojas
Karate Club "Lion"

Ide Haziri
10 god
Oranž pojas
Klubi i Karatesë "Drita"

Kate | KATE DJEČACI 2012 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 11
Amar Čobović
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Rejan Hardolli
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Ćazim Đeljošević
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Luka Konatar
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Dijar Avdiu
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

MILJAN STOJANOVIĆ
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Sabri Koković
12 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Anel Peročević
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Xhan Ilijazi
11 god
Oranž pojas
KK "AS"

Daris Rujović
11 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Eugene Melekhin
11 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | KATE DJEČACI 2012 II NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Edonis Kraja
11 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Amar Daku
11 god
Oranž pojas
Klubi i Karatesë Agim Ramadani

Atis Krasniqi
11 god
Oranž pojas
Klubi i Karatesë "Peja"

Kate | KATE DJEČACI 2012 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
Amar Čobović
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Luka Konatar
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Edonis Kraja
11 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Tarik Nikezić
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Benjamin Mehović
11 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Amar Daku
11 god
Oranž pojas
Klubi i Karatesë Agim Ramadani

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Isidora Boljevic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kristina Đurović
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Anduena Alushaj
11 god
Oranž pojas
Klubi i Karatesë "E&E WAZARI"

SARA LUKAČEVIĆ
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Rida Gashi
11 god
Bijeli pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Dea Zekaj
11 god
Bijeli pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Mikhaela Volchkova
12 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kristina Anakijevska
11 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Sara Savić
12 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijelo Brdo

dunya Sukranli
12 god
Zeleni pojas
Bosna

Mishel Vukoviç
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 9
Staša Petranović
11 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Lana Prelević
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Nađa Šćekić
11 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Ksenija Knezevic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Hana Lukolić
11 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Sara Savić
12 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijelo Brdo

dunya Sukranli
12 god
Zeleni pojas
Bosna

Mishel Vukoviç
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Anduena Alushaj
11 god
Oranž pojas
Klubi i Karatesë "E&E WAZARI"

Kate | KATE DJEČACI 2011 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 7
Antonio Junković
12 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Amer Kurtović
12 god
Oranž pojas
Karate klub Bjelopoljac

Matija Ajković
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Rinor Kurti
13 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Buron Nuhiu
13 god
Zeleni pojas
KK "AS"

Danilo Stijepović
12 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

MILJAN MAKSIMOVIĆ
12 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | KATE DJEČACI 2011 II NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 7
Dušan Borović
12 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Ismar Čaušević
12 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Ajdin Islamoviq
12 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Anuar Krasniqi
12 god
Oranž pojas
Klubi i Karatesë "Sharri 1997"

Mevlan Dalipi
12 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fituesi"

Stefan Miodanić
13 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijelo Brdo

Arban Asllani
13 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë Agim Ramadani

Kate | KATE DJEČACI 2011 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 11
Dušan Borović
12 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Oleg Bozovic
12 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

stevan Markovic
12 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Tarik Nikezić
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Dario Šćekić
12 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Vanja Vujosevic
12 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Sergej Laković
12 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Amer Kurtović
12 god
Oranž pojas
Karate klub Bjelopoljac

Buron Nuhiu
13 god
Zeleni pojas
KK "AS"

Stefan Miodanić
13 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijelo Brdo

Arban Asllani
13 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë Agim Ramadani

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 8
Arlinda Đeljošević
13 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Lorena Jacović
13 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

BOŽANA AJKOVIĆ
13 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Erina Sherifi
12 god
Oranž pojas
KK "AS"

Lara Djuretić
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

FEODOSIJA KALIKINA
12 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Tara Hajrullahu
12 god
Oranž pojas
KK "AS"

Petra Domazetovic
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 7
Nataša Šubarić
12 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Matea Leovac
12 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Emira Gjonoviq
13 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Sara Lopičić
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

MARTA BJELICA
13 god
Plavi pojas
Karate Klub "KAKATO" Dubrovnik

Lediona Azizi
12 god
Plavi pojas
Karate Club "Lion"

Alea Azizi
12 god
Plavi pojas
Karate Club "Lion"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Nataša Šubarić
12 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Matea Leovac
12 god
Oranž pojas
KK POTOCI

MARTA BJELICA
13 god
Plavi pojas
Karate Klub "KAKATO" Dubrovnik

Lediona Azizi
12 god
Plavi pojas
Karate Club "Lion"

Alea Azizi
12 god
Plavi pojas
Karate Club "Lion"

Kate | KATE DJEČACI 2010 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Ivan Dabović
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kenan Ratoder
13 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Laris Mujan
13 god
Zeleni pojas
Karate klub Bjelopoljac

Besmir Sahiti
13 god
Oranž pojas
Karate Club "Lion"

Aron Latifi
13 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë Agim Ramadani

Kate | KATE DJEČACI 2010 II NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Marko Konatar
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Veljko Ilinčić
13 god
Zeleni pojas
Karate Klub Bijelo Brdo

Gent Rashiti
13 god
Plavi pojas
Karate Club "Lion"

Gentrit Dalipi
13 god
Braon pojas
Karate Club "Lion"

Kate | KATE DJEČACI 2010 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 10
Marko Konatar
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Andrija Kosović
13 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Uroš Stevović
13 god
Plavi pojas
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Drazen Sutovic
14 god
Zeleni pojas
Karate klub Buducnost

Veljko Ilinčić
13 god
Zeleni pojas
Karate Klub Bijelo Brdo

Laris Mujan
13 god
Zeleni pojas
Karate klub Bjelopoljac

Gent Rashiti
13 god
Plavi pojas
Karate Club "Lion"

Gentrit Dalipi
13 god
Braon pojas
Karate Club "Lion"

Besmir Sahiti
13 god
Oranž pojas
Karate Club "Lion"

Aron Latifi
13 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë Agim Ramadani

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 APSOLUTNI NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 11
Neda Beljkaš
13 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Lejla Duraković
14 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Agnesa Kollari
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Vesna Anđušić
13 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Nina Pešić
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Nejla Kurtović
13 god
Zeleni pojas
Karate klub Bjelopoljac

Engjullusha Isufi
13 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Sharri 1997"

NOA HAI ČUPIĆ
13 god
Žuti pojas
Karate Klub "KAKATO" Dubrovnik

PETRA MIŠKIĆ
13 god
Žuti pojas
Karate Klub "KAKATO" Dubrovnik

Iman Marić
13 god
Oranž pojas
Karate klub Bjelopoljac

Rona Berisha
13 god
Oranž pojas
Klubi i Karatesë Agim Ramadani

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 9
Ajla Dodić
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Ivana Dabović
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Martina Dabović
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Vesna Anđušić
13 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Ksenija Branković
13 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Alina Limani
13 god
Oranž pojas
Karate Club "Lion"

Elma Nuredini
13 god
Oranž pojas
KK "AS"

Iman Marić
13 god
Oranž pojas
Karate klub Bjelopoljac

Rona Berisha
13 god
Oranž pojas
Klubi i Karatesë Agim Ramadani

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Neda Beljkaš
13 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Agnesa Kollari
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Nina Pešić
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Nejla Kurtović
13 god
Zeleni pojas
Karate klub Bjelopoljac

Engjullusha Isufi
13 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Sharri 1997"

Kate | KATE MUŠKARCI KADETI I NIVO + | M | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 7
Mustafa Adzemović
14 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

MATIJA BOLJEVIĆ
14 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

FILIP JOVIĆ
14 god
Oranž pojas
KK POTOCI

Ensar Luka
15 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Emir Isljamović
14 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Erblin Shoshi
15 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "E&E WAZARI"

Anil Vokshi
16 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Peja"

Kate | KATE MUŠKARCI KADETI APSOLUTNI NIVO + | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 10
Luka Klačar
15 god
Braon pojas
KK POTOCI

Nikola Stanisic
14 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Aleksa Šćekić
15 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Benjamin Aljošević
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Saša Petrić
15 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

FILIP JOVIĆ
14 god
Oranž pojas
KK POTOCI

lenny bourlard
14 god
Plavi pojas
Bosna

Erblin Shoshi
15 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "E&E WAZARI"

Dali Macanović
14 god
Plavi pojas
Karate Klub "KAKATO" Dubrovnik

MARKO RADIVOJEVIĆ
15 god
Braon pojas
Karate Klub "KAKATO" Dubrovnik

Kate | KATE ŽENE KADETKINJE I NIVO + | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 12
Izabela Hakanjin
16 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Stefani Selimović
15 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Katarina Janković
14 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Era Avdiu
14 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Una Panišić
15 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijelo Brdo

Nikolina Zarić
14 god
Zeleni pojas
Karate Klub Bijelo Brdo

Anja Šindolić
15 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

STELA KOSTANJEVEC
14 god
Plavi pojas
Karate klub DLBK

Suela Gashi
15 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "E&E WAZARI"

Rinesa Zenuni
14 god
Oranž pojas
Klubi i Karatesë "Fituesi"

Larisa Demirović
14 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

POLONA ČERNEZEL
14 god
Žuti pojas
Karate klub DLBK

Kate | KATE ŽENE KADETKINJE APSOLUTNI NIVO + | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 10
Vasilisa Miranović
15 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Izabela Hakanjin
16 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Stefani Selimović
15 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Petra Paola Lendić
15 god
Plavi pojas
Karate Klub Bijelo Brdo

STELA KOSTANJEVEC
14 god
Plavi pojas
Karate klub DLBK

Suela Gashi
15 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "E&E WAZARI"

Albiona Baliu
14 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Sharri 1997"

Lijana Iseni
14 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Sharri 1997"

Suela Halimi
14 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Luftetari"

POLONA ČERNEZEL
14 god
Žuti pojas
Karate klub DLBK

Kate | KATE MUŠKARCI JUNIORI APSOLUTNI NIVO + | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 2
Luka Klačar
15 god
Braon pojas
KK POTOCI

Benjamin Aljošević
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Kate | KATE ŽENE JUNIORKE APSOLUTNI NIVO + | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
Viktorija Raičević
16 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Vasilisa Miranović
15 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Yllëza Rama
16 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Petra Paola Lendić
15 god
Plavi pojas
Karate Klub Bijelo Brdo

Albiona Baliu
14 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Sharri 1997"

Lijana Iseni
14 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Sharri 1997"

Kate | KATE MUŠKARCI SENIORI APSOLUTNI NIVO + | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Rijad Mandic
20 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Buducnost

Filip Bakic
21 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Buducnost

Bajrom Osmani
19 god
Braon pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Ilija Kovačević
19 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Lundrit Rashiti
20 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Club Katana Gjilan

Kate | KATE ŽENE SENIORKE APSOLUTNI NIVO + | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 1
Arnela Ovčina
27 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub "KAKATO" Dubrovnik

Kumite | BORBE MUŠKARCI KADETI + | M | -52 kg / Prijavljenih takmičara: 16
Balsa Danilovic
15 god
Braon pojas
Gorstak

Lazar Perisic
14 god
Oranž pojas
Gorstak

Rajan Jovanović
14 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Erik Krasniqi
14 god
Oranž pojas
Klubi i Karatesë "Ardhmëria"

Enuar Ramadani
13 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Ivan Knežević
15 god
Plavi pojas
Karate klub UNSU

Haris Maloku
14 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Sharri 1997"

Sahit Krasniqi
13 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "E&E WAZARI"

Erblin Shoshi
15 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "E&E WAZARI"

Aldin Abazi
15 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Fati" Tetovë

Uros Dragas
15 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Dali Macanović
14 god
Plavi pojas
Karate Klub "KAKATO" Dubrovnik

Laris Mujan
13 god
Zeleni pojas
Karate klub Bjelopoljac

Amar Merovci
15 god
Braon pojas
Klubi i Karatesë "Mitrovica"

Milaim Nexhipi
15 god
Braon pojas
Klubi i Karatesë "Kastrioti"

Enton Shaballari
14 god
Plavi pojas
KK "BIJT E SHQIPES"

Kumite | BORBE MUŠKARCI KADETI + | M | -57 kg / Prijavljenih takmičara: 17
Vuk Cimbaljević
13 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Justin Marojević
15 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Ratko Grujic
14 god
Oranž pojas
Gorstak

MATIJA BOLJEVIĆ
14 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

RADOMIR MADŽAROVIĆ
14 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Demir Pivić
14 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Sava Popović
14 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

LAZAR GARDAŠEVIĆ
15 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Kemajl Kashtanjeva
15 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Sharri 1997"

Vuk ŠKATARIĆ
14 god
Plavi pojas
Karate klub "Vukovi"

Ivan Knežević
15 god
Plavi pojas
Karate klub UNSU

Rilind Maliki
16 god
Plavi pojas
Karate Club Katana Gjilan

Nikola Raković
14 god
Bijeli pojas
Karate klub "Kobra Kai"

Arbin Buqi
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Cvetan Dimov - Skopje

Anil Vokshi
16 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Peja"

Arvi Vokshi
14 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Peja"

Enes Ajrushi
15 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "DRINI"

Kumite | BORBE MUŠKARCI KADETI + | M | -63 kg / Prijavljenih takmičara: 10
Jefrim Radulovic
13 god
Žuti pojas
Karate klub "Kobra Kai"