TROFEJ NIKŠIĆA 2023


TROFEJ NIKŠIĆA 2023

Informacije


TROFEJ NIKŠIĆA 2023

14. May 2023.

13. May 2023. @ 18:00h (krajnji rok za prijavu)

Sportski centar Nikšić

Nikšić , Crna Gora

Karate klub "Fokus", Omladinski Karate klub "Mawashi"

Kotizacija: pojedinačno 15 EUR, ekipno 20 EUR


PROPOZICIJE

KATE:

JEDAN ISTI TAKMIČAR IMA PRAVO NASTUPA U SVOM GODIŠTU U 1 KATEGORIJI, I U JEDNOJ KATEGORIJI U STARIJEM GODIŠTU

TAIKYOKU-NIVO – početnici, takmičari rade isključivo Taikyokuo katu

 I - NIVO - takmičari rade učeničke i predučeničke kate,  

                          -2016-mogu ponavljati istu katu,

                          -2014/2015 - mogu ponavljati katu u svakom 3 krugu, (moraju znati 2 kate),

                 -2013 - 2010 mogu ponavljati katu u svakom 4 krugu, (moraju znati 3 kate),

II   i APS -NIVO - takmičari rade kate po izboru,, 

    Kadeti-juniori –rade WKF-pravila

 

THE SAME COMPETITOR HAS THE RIGHT TO PERFORM IN HIS YEAR IN 1 CATEGORY, AND IN ONE CATEGORY IN THE OLDER YEAR

TAIKYOKU-LEVEL – competitors are performing Taikyoku kata

           I LEVEL - competitors make student and pre-school kata,

-   2016 they can repeat the same floor

-   2014 / 2015 repsin every 3 rounds, (must know 2 kata)

-   2013- 2010 reps in every 4 rounds, (must know 3 kata)

II and APS - LEVELcompetitors are doing kata by choice,

            - Cadets-Juniors -the absolute level do WKF rules  



BORBE/KUMITE:

2010 i mlađi . 1,5 min sa zaustavljanjem vremena.

ostali po WKF PRAVILIMA 

Takmičari moraju imati propisanu opremu, . Takmičari nastupaju na sopstvenu odgovornost, 

Kumite system: Napomena: Takmičar može da nastupi samo u jednoj kategoriji u okviru jednog godišta. Npr.

  • dječak rodjen 2011 godine - 47 kg može da nastupi takodje u godinu starijoj kategoriji 2010 u kategoriji do - 50 kg.
  •  dječak rodjen 2011 godine - 47 kg ne može da nastupi u drugoj kategoriji u svom godištu do 52 kg.

2010 and younger. 1.5 min with stop time.

others by WKF RULES 

Competitors must have proper equipment. Competitors  -   enter the competition at their own risk, 

Kumite system: Please Note: You can only participate in one category in one age group. For example:

boy: 2011 years old - 47 kg can also compete in the category 2010 years old - 50 kg.

 boy: 2011 years old - 47 kg cannot compete in the category 2011 years old - 52 kg

Uslovi za nastup

Svaki takmičar nastupa na vlastitu odgovornost, organizator ne preuzima odgovornost za eventualne povrede. Treneri moraju nositi adekvatnu sportsku opremu - trenerku i patike.

Conditions for performance

Each competitor performs at his own risk, the organizer does not take responsibility for any injuries. Coaches must wear adequate sports equipment - tracksuit and sneakers.


Kate


Kate | KATE MUŠKARCI SENIORI APSOLUTNI NIVO + | M | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO MUŠKARCI SENIORI + | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE MUŠKARCI JUNIORI APSOLUTNI NIVO + | M | Aps. kat.

Kate | KATE MUŠKARCI JUNIORI I NIVO + | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | KATE EKIPNO MUŠKARCI KADETI/JUNIORI + | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE MUŠKARCI KADETI I NIVO + | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | KATE MUŠKARCI KADETI APSOLUTNI NIVO + | M | Aps. kat.

Kate | KATE DJEČACI 2010 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEČACI 2010 II NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | KATE DJEČACI 2010 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO DJEČACI 2010/2011 | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE DJEČACI 2011 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEČACI 2011 II NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | KATE DJEČACI 2011 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Kate | KATE DJEČACI 2012 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEČACI 2012 II NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | KATE DJEČACI 2012 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO DJEČACI 2012/2013 | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE DJEČACI 2013 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEČACI 2013 II NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | KATE DJEČACI 2013 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Kate | KATE DJEČACI 2014 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEČACI 2014 II NIVO | M | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | KATE DJEČACI 2014 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Kate | KATE DJEČACI 2015 I NIVO | M | Žuti pojas-Žuti pojas

Kate | KATE DJEČACI 2015 II NIVO | M | Oranž pojas-Zeleni pojas

Kate | KATE DJEČACI 2015 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO DJEČACI 2014, 2015 I MLAĐI | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE DJEČACI 2016 I MLAĐI I NIVO | M | Žuti pojas-Žuti pojas

Kate | KATE DJEČACI 2016 I MLAĐI II NIVO | M | Oranž pojas-Zeleni pojas

Kate | KATE DJEČACI 2016 I MLAĐI APSOLUTNI NIVO | M | Žuti pojas-Crni pojas 1.DAN

Kate | KATE ŽENE SENIORKE APSOLUTNI NIVO + | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO ŽENE SENIORI + | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE ŽENE JUNIORKE APSOLUTNI NIVO + | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE ŽENE JUNIORKE I NIVO + | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | KATE EKIPNO ŽENE KADETI/JUNIORI + | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE ŽENE KADETKINJE I NIVO + | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Kate | KATE ŽENE KADETKINJE APSOLUTNI NIVO + | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 APSOLUTNI NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | KATE EKIPNO DJEVOJČICE 2010/2011 + | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO DJEVOJČICE 2012/2013 + | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 I NIVO + | Ž | Žuti pojas-Žuti pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 II NIVO + | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 APSOLUTNI NIVO + | Ž | Aps. kat.

Kate | KATE EKIPNO DJEVOJČICE 2014, 2015 I MLAĐI | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | KATE DJEČACI 2016 I MLAĐI I NIVO | Ž | Žuti pojas-Žuti pojas

Kate | KATE DJEČACI 2016 I MLAĐI II NIVO | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas

Kate | KATE DJEVOJCICE 2016 I MLAĐI APSOLUTNI NIVO | Ž | Žuti pojas-Crni pojas 1.DAN

Kumite


Kumite | BORBE MUŠKARCI SENIORI + | M | -60 kg

Kumite | BORBE MUŠKARCI SENIORI + | M | -67 kg

Kumite | BORBE MUŠKARCI SENIORI + | M | -75 kg

Kumite | BORBE MUŠKARCI SENIORI + | M | -84 kg

Kumite | BORBE MUŠKARCI SENIORI + | M | +84 kg

Kumite | BORBE MUŠKARCI JUNIORI + | M | -55 kg

Kumite | BORBE MUŠKARCI JUNIORI + | M | -61 kg

Kumite | BORBE MUŠKARCI JUNIORI + | M | -68 kg

Kumite | BORBE MUŠKARCI JUNIORI + | M | -76 kg

Kumite | BORBE MUŠKARCI JUNIORI + | M | +76 kg

Kumite | BORBE MUŠKARCI KADETI + | M | -52 kg

Kumite | BORBE MUŠKARCI KADETI + | M | -57 kg

Kumite | BORBE MUŠKARCI KADETI + | M | -63 kg

Kumite | BORBE MUŠKARCI KADETI + | M | -70 kg

Kumite | BORBE MUŠKARCI KADETI + | M | +70 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2010 + | M | -40 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2010 + | M | -45 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2010 + | M | -50 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2010 + | M | -55 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2010 + | M | +55 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2011 + | M | -37 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2011 + | M | -42 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2011 + | M | -47 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2011 + | M | -52 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2011 + | M | +52 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2012 + | M | -35 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2012 + | M | -40 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2012 + | M | -45 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2012 + | M | -50 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2012 + | M | +50 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2013 | M | -30 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2013 | M | -35 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2013 | M | -45 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2013 | M | -40 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2013 | M | +40 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2014 I MLAĐI | M | -25 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2014 I MLAĐI | M | -30 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2014 I MLAĐI | M | -35 kg

Kumite | BORBE DJEČACI 2014 I MLAĐI | M | +35 kg

Kumite | BORBE ŽENE SENIORKE | Ž | -50 kg

Kumite | BORBE ŽENE SENIORKE | Ž | -55 kg

Kumite | BORBE ŽENE SENIORKE | Ž | -61 kg

Kumite | BORBE ŽENE SENIORKE | Ž | -68 kg

Kumite | BORBE ŽENE SENIORKE | Ž | +68 kg

Kumite | BORBE ŽENE JUNIORKE | Ž | -48 kg

Kumite | BORBE ŽENE JUNIORKE | Ž | -53 kg

Kumite | BORBE ŽENE JUNIORKE | Ž | -59 kg

Kumite | BORBE ŽENE JUNIORKE | Ž | -66 kg

Kumite | BORBE ŽENE JUNIORKE | Ž | +66 kg

Kumite | BORBE ŽENE KADETKINJE | Ž | -47 kg

Kumite | BORBE ŽENE KADETKINJE | Ž | -54 kg

Kumite | BORBE ŽENE KADETKINJE | Ž | -61 kg

Kumite | BORBE ŽENE KADETKINJE | Ž | +61 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -39 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -44 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -49 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -54 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2010 | Ž | +54 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -35 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -40 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -45 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -50 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2011 | Ž | +50 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -32 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -36 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -40 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -44 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2012 | Ž | +44 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2013 | Ž | -30 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2013 | Ž | -37 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2013 | Ž | -40 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2013 | Ž | -34 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2013 | Ž | +40 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2014 I MLAĐI | Ž | -25 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2014 I MLAĐI | Ž | -30 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2014 I MLAĐI | Ž | -34 kg

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2014 I MLAĐI | Ž | +34 kg

Kontakt osobe

Dejan Ivanović

fokuskarateklub@gmail.com

0038268100388


Hoteli

Bilten


Kotizacija

Pojedinačno: 15 €

Ekipno: 20 €

Generalni poredak

Klub Zlatne Srebrne Bronzane
Karate klub Omladinac 17 7 6
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" 16 6 25
Gorstak 10 4 3
Karate klub Zeta 8 7 7
Karate klub Buducnost 8 5 6
Karate klub Bar 7 8 17
Karate klub "Master" Bugojno 5 5 8
Karate klub "RIS" 4 6 12
Karate klub Jedinstvo 4 2 7
KARATE KLUB "JION" 4 0 3
Šotokan tim 3 2 4
Karate Klub Bijela 3 0 7
Karate Klub Fokus Niksic 2 8 6
Karate klub Kondor 2 3 14
Karate Klub "Podgorica" 2 3 2
Karate klub Junior 2 3 2
Karare klub ''RIS21 '' Budva 2 1 2
Karate klub "Iskra" 2 0 5
Onogost 1 7 9
Karate klub "PANTER" 1 7 8
Karate klub Trebinje 1 5 6
Karate klub "Vukovi" 1 5 1
Karate klub Sampion Niksic 1 2 6
KK POTOCI 1 2 3
Karate Club Rei 1 0 1
KARATE KAMZA 1 0 0
Omladinski karate klub Mawashi 0 5 4
Karate klub "Kobra Kai" 0 3 7
Karate Klub "Kotor" 0 1 4
Omladinski karate klub Mawashi 2015 0 1 3
Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić 0 0 1
Karate Klub "Tempo" 0 0 1

Kate - Pojedinačno

Kate | KATE DJEČACI 2013 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001710 Filip Popovic Karate klub "Iskra"
2. MNE005225 Aleksa Barac Karate klub "PANTER"
3. MNE006130 Uzejr Selloviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE007086 Nikola Stijepović Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEČACI 2013 II NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005206 Marko Ilicic Karate klub Buducnost
2. MNE004563 Bogdan Konatar Karate klub Jedinstvo
3. MNE004157 Selman Selimović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE004838 Ahmed Međedović Karate klub Bar

Kate | KATE DJEČACI 2014 II NIVO | M | Zeleni pojas-Plavi pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005159 Stefan Kovačević Karate klub Zeta
2. MNE004098 Balša Leković Karate klub Bar
3. MNE004565 Filip Radojević Karate klub Jedinstvo
3. MNE007492 Filip Marković Karate klub "Iskra"

Kate | KATE DJEČACI 2014 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE006078 Arbër Boci KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE006926 Pavle Lazovic Karate klub Buducnost
3. MNE006478 Danilo Bošković Karate klub Jedinstvo
3. MNE006922 Arber Selimi KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEVOJCICE 2016 I MLAĐI APSOLUTNI NIVO | Ž | Žuti pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005491 Milica Kovačević Karate klub Zeta
2. MNE006465 Masa Šestovic Karate klub "PANTER"
3. WKF007502 Iman Muhić Karate klub "Master" Bugojno
3. MNE006967 Teona Tošić KK POTOCI

Kate | KATE DJEČACI 2016 I MLAĐI I NIVO | M | Žuti pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE006925 Ivan Radulovic Karate klub Buducnost
2. MNE007072 Maksim Pajović Karate klub Junior
3. MNE007085 Milovan Ivanović Karate klub Kondor
3. MNE007135 DAMIR KARAMETOVIĆ Karate klub Bar

Kate | KATE DJEČACI 2016 I MLAĐI II NIVO | M | Oranž pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004564 Vladimir Konatar Karate klub Jedinstvo
2. WKF007482 Aleksej Vico Karate klub Trebinje
3. MNE006966 Teodor Tošić KK POTOCI

Kate | KATE DJEČACI 2016 I MLAĐI APSOLUTNI NIVO | M | Žuti pojas-Crni pojas 1.DAN

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004564 Vladimir Konatar Karate klub Jedinstvo
2. MNE006966 Teodor Tošić KK POTOCI
3. WKF007498 Armend Muhić Karate klub "Master" Bugojno
3. MNE004878 Viktor Vukmarković Karate klub Bar

Kate | KATE DJEČACI 2016 I MLAĐI I NIVO | Ž | Žuti pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE006465 Masa Šestovic Karate klub "PANTER"
2. MNE006967 Teona Tošić KK POTOCI
3. MNE004791 Aiša Radončić Karate klub Junior
3. MNE005503 Anja Mijović Karate Klub "Podgorica"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003958 Lamija Omanović Karate klub "Master" Bugojno
2. WKF006881 Andrea Prodanović Karate klub Trebinje
3. MNE004068 Lamija Hodžić Karate klub Bar
3. MNE003794 Neira Kollari Kollari KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004176 Milica Djuranovic Karate Klub "Podgorica"
2. MNE005255 Masa Barac Karate klub "PANTER"
3. MNE001807 Arlinda Đeljošević KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE006141 Lorena Jacović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 APSOLUTNI NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003914 Vesna Anđušić Karate klub Kondor
2. MNE000478 Agnesa Kollari KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE004176 Milica Djuranovic Karate Klub "Podgorica"
3. MNE001943 Lana Stanković Karate klub Bar

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000455 Ajla Dodić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE000652 Martina Dabović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000651 Ivana Dabović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEČACI 2010 II NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001926 Drazen Sutovic Karate klub Buducnost
2. WKF006065 Ivan Milinic Karate klub Trebinje
3. WKF004718 Andrija Šarović Karate klub Trebinje

Kate | KATE DJEČACI 2010 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000116 Miljan Rakočević Karate Klub "Podgorica"
2. MNE006603 Luka Vujović Karate klub Bar
3. MNE000650 Ivan Dabović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000478 Agnesa Kollari KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. WKF004716 Tara Palikuća Karate klub Trebinje
3. MNE003330 Lana Lalević Karate klub Jedinstvo

Kate | KATE DJEČACI 2014 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005159 Stefan Kovačević Karate klub Zeta
2. MNE003916 Milovan Jankovic Gorstak
3. MNE003870 Aleksa Krstajic Karate klub Buducnost

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005154 Mija Ajković Karate klub Zeta
2. MNE005646 Helena Bajović Karate klub "RIS"
3. MNE005194 Jana Vujacic Karate klub Buducnost
3. MNE004874 Teodora Buntić Karate klub Bar

Kate | KATE DJEČACI 2016 I MLAĐI II NIVO | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005491 Milica Kovačević Karate klub Zeta
2. MNE007082 Maša Rašović Karate klub Kondor
3. MNE006466 Miljana Bulatovic Karate klub "PANTER"
3. MNE007159 Iva Brajovic Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005684 Neda Popovic Karate klub "Iskra"
2. MNE006480 Maša Balazo Karate klub Jedinstvo
3. MNE006977 Anastasija Besovic Karate klub "PANTER"
3. MNE005146 Danica Miranović Karate klub Zeta

Kate | KATE DJEČACI 2015 I NIVO | M | Žuti pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE007160 IVAN DRAČA Karate klub Bar
2. MNE005427 Vasilije Stanković Karate klub "PANTER"
3. MNE005534 Ognjen Rakovic Karate Klub "Kotor"
3. MNE006492 Jovan Kascelan Karate Klub "Kotor"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003795 Naira Pelinku KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE004175 Aleksandra Rakocevic Karate Klub "Podgorica"
3. MNE006979 Jovana KRSTOVIC Karate klub "PANTER"
3. MNE007110 Andrea Mašulović KARATE KLUB "JION"

Kate | KATE DJEČACI 2013 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004091 Andrija Barjaktarović Karate klub Bar
2. MNE001765 Lazar Popovic Karate klub Buducnost
3. MNE005225 Aleksa Barac Karate klub "PANTER"
3. MNE004563 Bogdan Konatar Karate klub Jedinstvo

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003735 Katarina Novakovic Karate klub Buducnost
2. MNE005646 Helena Bajović Karate klub "RIS"
3. MNE005492 Sara Tomanović Karate klub Zeta
3. MNE003897 Nerma Sijarić Karate klub Bar

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003878 Nina Krulj Karate klub Buducnost
2. MNE003724 Lorena Pajović Karate klub Junior
3. MNE004095 Isidora Bracić Karate klub Bar
3. MNE003795 Naira Pelinku KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEČACI 2015 II NIVO | M | Oranž pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE006413 Matija Maraš Karate klub Zeta
2. WKF007498 Armend Muhić Karate klub "Master" Bugojno
3. MNE005637 Azer Šabanović Karate klub "RIS"
3. WKF007486 Uroš Čerovič Karate klub Trebinje

Kate | KATE DJEČACI 2015 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005203 Luka Ilincic Karate klub Buducnost
2. MNE005230 Filip Bulatovic Karate klub "PANTER"
3. MNE005427 Vasilije Stanković Karate klub "PANTER"
3. MNE006413 Matija Maraš Karate klub Zeta

Kate | KATE MUŠKARCI KADETI I NIVO + | M | Žuti pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000973 Armin Gurzaković Karate Club Rei
2. MNE006094 Emir Isljamović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE006681 Majski Boljevic Karate klub Kondor

Kate | KATE MUŠKARCI KADETI APSOLUTNI NIVO + | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF004721 Filip Milinić Karate klub Trebinje
2. MNE001711 Ilija Mijovic Karate Klub "Podgorica"
3. MNE001065 MATIJA BOLJEVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE000897 Mustafa Adzemović Karate Club Rei

Kate | KATE ŽENE KADETKINJE I NIVO + | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000569 Katarina Janković KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE006617 Tina Lalović Karate klub Bar
3. MNE005355 Andrea Vuković Karate klub Bar
3. MNE006108 Gresjana Ceković KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE ŽENE KADETKINJE APSOLUTNI NIVO + | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000852 Mia Ramovic Karate klub Buducnost
2. MNE000226 Leonora Vujovic Karate klub "PANTER"
3. MNE003914 Vesna Anđušić Karate klub Kondor
3. MNE000226 Leonora Vujovic Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 APSOLUTNI NIVO + | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003790 Irisi Shabanoviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE005220 Glorija Raspopovic Karate klub Buducnost
3. MNE005378 Staša Kosović Karate klub Bar
3. MNE006083 Arnisa Đenčić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 II NIVO + | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE006453 Božana Đergić Karate klub Kondor
2. MNE004907 VASILIJA DRAKIĆ Karate klub Kondor
3. MNE004103 Milica Vasiljević Karate klub Bar
3. MNE005554 LORENA MADŽAROVIĆ Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 I NIVO + | Ž | Žuti pojas-Žuti pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE006956 Ilma Kolić KK POTOCI
2. MNE005197 Anja Radulovic Karate klub Buducnost
3. WKF007502 Iman Muhić Karate klub "Master" Bugojno
3. MNE007493 Mirjana Vučković Karate klub "Iskra"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003892 Ana Pavlović Karate klub Bar
2. MNE005154 Mija Ajković Karate klub Zeta
3. MNE003722 Stefani Đuković Karate klub Bar
3. MNE003790 Irisi Shabanoviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004195 Lara Savovi' Karate klub Junior
2. MNE003798 Emira Gjonoviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000205 Visnja Bulatovic Karate klub "PANTER"
3. MNE003727 Andja Koprivica Karate klub Buducnost

Kate | KATE DJEČACI 2012 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000442 Amar Čobović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE007103 Petar Đuranović Karate Klub "Podgorica"
3. MNE006984 Lazar Baosic Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEČACI 2011 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005152 Matija Ajković Karate klub Zeta
2. WKF007490 Ljubomir Grk Karate klub Trebinje
3. MNE006077 Andi Sellaj KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEČACI 2011 II NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001687 Oleg Bozovic Karate klub Buducnost
2. MNE003715 Nemanja Šaranović Karate klub Junior
3. MNE006135 Denis Demirović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE006088 Beart Kasneci KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEČACI 2011 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001818 Tarik Nikezić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE001689 stevan Markovic Karate klub Buducnost
3. MNE001687 Oleg Bozovic Karate klub Buducnost
3. MNE003744 Vanja Vujosevic Karate klub Buducnost

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004864 Nikolina Drača Karate klub Bar
2. MNE005380 Zoja Beharović Karate klub Bar
3. MNE004860 Mija Vujotić Karate klub Bar
3. MNE005476 Kristina Đurović Karate klub Bar

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004195 Lara Savovi' Karate klub Junior
2. MNE003904 Hana Lukolić Karate klub Bar
3. MNE003905 Ksenija Knezevic Karate klub Bar
3. MNE001940 Staša Petranović Karate klub Bar

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003716 Srna Obradović Karate klub Bar
2. MNE003121 Kristina Anakijevska Karate klub Bar
3. MNE004458 Isidora Boljevic Karate klub Kondor
3. MNE005564 SARA LUKAČEVIĆ Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEČACI 2012 II NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001810 Edonis Kraja KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE001647 Benjamin Mehović Karate klub Bar
3. MNE001809 Ćazim Đeljošević KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE004079 Konstantin Tereščenko Karate klub Bar

Kate | KATE DJEČACI 2012 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001818 Tarik Nikezić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE004548 Lazar Ivanovic Karate klub "PANTER"
3. MNE000442 Amar Čobović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE001765 Lazar Popovic Karate klub Buducnost

Kate | KATE DJEČACI 2010 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF005841 Ledion Zuna KARATE KAMZA

Kate - Ekipno

Kate | KATE EKIPNO DJEČACI 2012/2013 | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000442 Amar Čobović
MNE001810 Edonis Kraja
MNE001818 Tarik Nikezić
2. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE001809 Ćazim Đeljošević
MNE006098 Emir Redžović
MNE006130 Uzejr Selloviq
3. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE001816 Rejan Hardolli
MNE004157 Selman Selimović
MNE006134 Džemir Lešević

Kate | KATE EKIPNO DJEVOJČICE 2014, 2015 I MLAĐI | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE003722 Stefani Đuković
MNE003892 Ana Pavlović
MNE003893 Mia Bulatović
2. Karate klub Zeta MNE005154 Mija Ajković
MNE005146 Danica Miranović
MNE005497 Tijana Popović
3. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE003790 Irisi Shabanoviq
MNE006083 Arnisa Đenčić
MNE006071 Ajra Veliq
3. KARATE KLUB "JION" MNE004542 Ksenija Bojanić
MNE005951 Anđela Bijelić
MNE006068 Anđela Šćepanović

Kate | KATE EKIPNO DJEČACI 2014, 2015 I MLAĐI | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE004098 Balša Leković
MNE004088 Viktor Dukić
MNE004847 David Vukmarković
2. Karate klub Zeta MNE005142 Aleks Kaluđerović
MNE005159 Stefan Kovačević
MNE006413 Matija Maraš
3. Karate klub Jedinstvo MNE004565 Filip Radojević
MNE004564 Vladimir Konatar
MNE006478 Danilo Bošković

Kate | KATE EKIPNO DJEVOJČICE 2010/2011 + | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Jedinstvo MNE001879 Petra Blagojevic
MNE004040 Teodora Drašković
MNE004036 Nija Rovčanin
2. Karate klub Bar MNE000410 Lejla Duraković
MNE000631 Nađa Knežević
MNE001943 Lana Stanković
3. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE001807 Arlinda Đeljošević
MNE003798 Emira Gjonoviq
MNE003794 Neira Kollari Kollari
MNE006141 Lorena Jacović

Kumite - Pojedinačno

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004300 Tasa Scepanovic Gorstak
2. WKF007095 Hana Tihak Karate klub "Master" Bugojno
3. MNE004640 Medina Talović Karate klub "RIS"
3. MNE003889 Andrea Šakotić Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004104 Marija Savić Karate klub "RIS"
2. MNE007070 Nađa Šćepanović Karate klub Omladinac
3. MNE005015 Teodora Perović Onogost
3. MNE004040 Teodora Drašković Karate klub Jedinstvo

Kumite | BORBE DJEČACI 2011 + | M | -37 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005995 Božo Tomašević Šotokan tim
2. MNE006851 Milan Kilibarda Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE003750 Bogdan Gnjatović Karate klub Sampion Niksic
3. MNE003324 Bogdan Sošić Karate klub Jedinstvo

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000217 Petra Markovic Karate klub Omladinac
2. WKF007094 Hana Velagić Karate klub "Master" Bugojno
3. MNE005539 BOŽANA AJKOVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE005340 Maša Jovetić Karate klub Sampion Niksic

Kumite | BORBE ŽENE JUNIORKE | Ž | -53 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000132 Una Rakovic Karate klub Omladinac
2. MNE001744 Marija Čizmović Omladinski karate klub Mawashi
3. MNE000548 Sofija Dedijer Onogost

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2012 | Ž | +44 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005576 Sofija Jovanović Karate klub Omladinac
2. WKF007500 Sajra Ohran Karate klub "Master" Bugojno
3. MNE005576 Sofija Jovanović Karate klub Omladinac
3. MNE000643 Mikhaela Volchkova KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003798 Emira Gjonoviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE004153 Helena Peković Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE007029 Elena Šušović Karate klub "Kobra Kai"
3. MNE000006 Miljana Džaković KK POTOCI

Kumite | BORBE ŽENE KADETKINJE | Ž | -61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003136 Lara Šakotić Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE003053 Mina Kuzman Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE000681 Saša Cerovina Šotokan tim

Kumite | BORBE ŽENE KADETKINJE | Ž | -54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000132 Una Rakovic Karate klub Omladinac
2. WKF001553 Mateja Pantic Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE001734 Anita Kovačević Karate klub "RIS"
3. MNE003053 Mina Kuzman Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | BORBE ŽENE JUNIORKE | Ž | +66 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000515 Yllëza Rama KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE000671 Nataša Nedić Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE000248 Jovana Kotlaja Karate klub "RIS"

Kumite | BORBE ŽENE JUNIORKE | Ž | -66 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000760 Ljubica Vlahovic Gorstak
2. MNE001052 Lea Marić Šotokan tim
3. MNE001748 Vasilisa Čizmović Omladinski karate klub Mawashi
3. MNE000120 Nikolina Djurović Karate klub "Iskra"

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2011 | Ž | +50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005573 Ines Terzić Karate klub Omladinac
2. MNE001962 Gorana Đorojević Omladinski karate klub Mawashi
3. WKF003958 Lamija Omanović Karate klub "Master" Bugojno
3. MNE005575 Andrijana Gojkovic Karate klub "Kobra Kai"

Kumite | BORBE DJEČACI 2013 | M | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004484 Borislav Scepanovic Karate klub Omladinac
2. MNE006254 Aleksa Vučetić Karate klub Omladinac
3. MNE006852 Pavle Zečević Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE003023 ALEKSA RIHA Karate Klub Bijela

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2013 | Ž | +40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005789 Ana Brajković Karate klub "RIS"
2. MNE004058 Anđela Aranitović Karate klub "RIS"
3. MNE007374 Teodora Jelić Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE003795 Naira Pelinku KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2013 | Ž | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004542 Ksenija Bojanić KARATE KLUB "JION"
2. MNE006470 Martina Đorojević Omladinski karate klub Mawashi
3. MNE005316 Staša Petričević Karate klub "Vukovi"
3. MNE004730 VALENTINA CVIJOVIĆ Karate klub "RIS"

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2013 | Ž | -37 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004299 Monika Dulovic Gorstak
2. MNE005314 Darija Novković Karate klub "Vukovi"
3. MNE007035 Angelina Komar Onogost
3. MNE007504 Andrea Filipović Šotokan tim

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2013 | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004020 Milena Piljević KARATE KLUB "JION"
2. MNE007027 Anđela Lukić Karate klub "Kobra Kai"
3. MNE004191 Kristina Đokić Karate klub Junior

Kumite | BORBE DJEČACI 2011 + | M | +52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000512 Filip Ilincic Karate klub Omladinac
2. MNE004568 Ljubo Lalatovic Onogost
3. MNE001825 Gavrilo Joličić Karate klub "Iskra"
3. MNE004105 Arijan Džukljan Karate klub "RIS"

Kumite | BORBE ŽENE KADETKINJE | Ž | +61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000760 Ljubica Vlahovic Gorstak
2. MNE001748 Vasilisa Čizmović Omladinski karate klub Mawashi
3. MNE000248 Jovana Kotlaja Karate klub "RIS"
3. MNE002330 Iva Barjaktarović Karare klub ''RIS21 '' Budva

Kumite | BORBE MUŠKARCI JUNIORI + | M | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000789 Balsa Danilovic Gorstak
2. MNE004109 Vuk ŠKATARIĆ Karate klub "Vukovi"
3. MNE001201 Rajan Jovanović Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE000199 Jusuf Saljiu Karate klub Omladinac

Kumite | BORBE DJEČACI 2013 | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE006437 Vuk Tomašević Šotokan tim
2. MNE003770 Aleksaj Ilinčić Karate klub "RIS"
3. MNE003757 Danilo Mićunović Karare klub ''RIS21 '' Budva
3. MNE005953 Maksim Ralić Karate klub Sampion Niksic

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -36 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003046 Katarina Vujisic Gorstak
2. MNE004104 Marija Savić Karate klub "RIS"
3. WKF007491 Irina Miskin Karate klub Trebinje
3. MNE005559 MILICA VUKČEVIĆ Karate klub Kondor

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -32 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004320 Jovana Perunović Onogost
2. MNE007040 Jelena Jaanković Onogost
3. MNE006470 Martina Đorojević Omladinski karate klub Mawashi
3. MNE004730 VALENTINA CVIJOVIĆ Karate klub "RIS"

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2014 I MLAĐI | Ž | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004542 Ksenija Bojanić KARATE KLUB "JION"
2. WKF007502 Iman Muhić Karate klub "Master" Bugojno
3. MNE007312 Mila Kačar Karate klub Zeta
3. MNE004052 Jovana Blečić Karate klub Sampion Niksic

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2014 I MLAĐI | Ž | -25 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE007105 Teodora Nenezić Karate klub Omladinac
2. MNE005586 Ksenija Cicmil Karate klub Omladinac
3. MNE007494 Katarina Živković Onogost
3. MNE005533 Mia Krivokapic Karate Klub "Kotor"

Kumite | BORBE DJEČACI 2014 I MLAĐI | M | +35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004312 JAKSA MARINOVIC Karate klub Omladinac
2. MNE005155 Miloš Peković Karate klub Zeta
3. MNE005729 Uros Kilibarda Karate Klub Bijela
3. MNE004222 Anto Banovic Karate klub Omladinac

Kumite | BORBE DJEČACI 2014 I MLAĐI | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003757 Danilo Mićunović Karare klub ''RIS21 '' Budva
2. MNE003770 Aleksaj Ilinčić Karate klub "RIS"
3. MNE005339 Matija Radović Karate klub Sampion Niksic
3. WKF007498 Armend Muhić Karate klub "Master" Bugojno

Kumite | BORBE MUŠKARCI JUNIORI + | M | -61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF007092 Senad Mekić Karate klub "Master" Bugojno
2. MNE005317 Vasilije Vujacic Karate klub "Vukovi"
3. MNE001186 Vuk Papović Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | BORBE DJEČACI 2013 | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004312 JAKSA MARINOVIC Karate klub Omladinac
2. MNE001832 Veljko Matović Onogost
3. MNE004738 Karlo Kovacic Karate Klub "Kotor"

Kumite | BORBE MUŠKARCI JUNIORI + | M | -68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001161 Lazar Djurčević Karate klub "Vukovi"
2. MNE000695 Sergej Cimbaljević Šotokan tim
3. MNE000594 Milan Zajović Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić

Kumite | BORBE DJEČACI 2011 + | M | -47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001645 Veselin Skataric Karate klub Omladinac
2. MNE004155 Petar Zečević Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE004184 Luka Bulatović Omladinski karate klub Mawashi
3. MNE003890 Nikita Marojević Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | BORBE MUŠKARCI KADETI + | M | -57 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000199 Jusuf Saljiu Karate klub Omladinac
2. MNE004109 Vuk ŠKATARIĆ Karate klub "Vukovi"
3. WKF006635 Ilhan Omanovic Karate klub "Master" Bugojno
3. MNE001082 RADOMIR MADŽAROVIĆ Karate klub Kondor

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2014 I MLAĐI | Ž | +34 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005789 Ana Brajković Karate klub "RIS"
2. MNE004291 Ljubica Abramovic Gorstak
3. MNE007043 Jovana Vučić Onogost
3. MNE004553 Nadja Bulajic Karate Klub Bijela

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2014 I MLAĐI | Ž | -34 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005154 Mija Ajković Karate klub Zeta
2. MNE006305 Staša Radinović Karate klub Omladinac
3. MNE006702 Katarina Lisicic Karate Klub "Tempo"
3. MNE004552 Anja Milovic Karate Klub Bijela

Kumite | BORBE DJEČACI 2012 + | M | +50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000512 Filip Ilincic Karate klub Omladinac
2. MNE007150 Marko Terzić Karate klub Zeta
3. MNE004785 Petar Delibašić Karate klub "Iskra"

Kumite | BORBE DJEČACI 2013 | M | +40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004051 Dragoljub Dano Mijušković Karate klub Sampion Niksic
2. MNE005155 Miloš Peković Karate klub Zeta
3. MNE004157 Selman Selimović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE005157 Pavle Vuković Karate klub Zeta

Kumite | BORBE DJEČACI 2011 + | M | -42 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004664 DORIJAN BULAJIC Karate Klub Bijela
2. MNE003891 Filip Radojević Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE007034 Novak Raković Karate klub "Kobra Kai"
3. MNE007030 Kerim Strujić Karate klub "Kobra Kai"

Kumite | BORBE DJEČACI 2011 + | M | -52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001000 Lazar Rakocevic Gorstak
2. MNE004132 Vuk Dragojevic Karate klub Omladinac
3. MNE003134 Boško Matović Šotokan tim

Kumite | BORBE MUŠKARCI KADETI + | M | -52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000789 Balsa Danilovic Gorstak
2. MNE001201 Rajan Jovanović Omladinski karate klub Mawashi 2015
3. MNE007036 Bojan Boj0vić Onogost
3. MNE000786 Justin Marojević Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -44 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003127 ANĐELKA POPOVIĆ Karate Klub Bijela
2. MNE007025 Ksenija Rakočević Karate klub "Kobra Kai"
3. MNE004458 Isidora Boljevic Karate klub Kondor
3. MNE004058 Anđela Aranitović Karate klub "RIS"

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004020 Milena Piljević KARATE KLUB "JION"
2. MNE005314 Darija Novković Karate klub "Vukovi"
3. MNE007024 Anika Rakočević Karate klub "Kobra Kai"
3. WKF006874 Anastasija Prodanović Karate klub Trebinje

Kumite | BORBE MUŠKARCI JUNIORI + | M | +76 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF006061 Anel Bećar Karate klub "Master" Bugojno
2. MNE000785 Aleksandar Džoganović Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE001179 Vaso Abramović Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | BORBE MUŠKARCI KADETI + | M | -63 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000672 Balša Nedić Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE001065 MATIJA BOLJEVIĆ Karate klub Kondor
3. WKF003961 Ahmed Beganović Karate klub "Master" Bugojno
3. MNE007033 Nikola Raković Karate klub "Kobra Kai"

Kumite | BORBE DJEČACI 2012 + | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000442 Amar Čobović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE002331 Luka Barjaktarović Karare klub ''RIS21 '' Budva
3. MNE004484 Borislav Scepanovic Karate klub Omladinac
3. MNE006262 Matej Miljanić Karate klub Omladinac

Kumite | BORBE DJEČACI 2010 + | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000366 Šćepan Ivanović Karate Klub Bijela
2. MNE003049 Luka Djuric Gorstak
3. MNE000692 Stefan Birovljev Šotokan tim
3. MNE000881 Milos Gagovic Karate klub Sampion Niksic

Kumite | BORBE DJEČACI 2010 + | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003325 Duško Sošić Karate klub Jedinstvo
2. MNE001014 Filip Radusinovic Karate klub Sampion Niksic
3. MNE007037 Dušan Tomašević Onogost
3. WKF004719 Vlado Šarović Karate klub Trebinje

Kumite | BORBE DJEČACI 2010 + | M | +55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003961 Ahmed Beganović Karate klub "Master" Bugojno
2. MNE000650 Ivan Dabović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE004568 Ljubo Lalatovic Onogost

Kumite | BORBE DJEČACI 2010 + | M | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000509 Blagota Mićunović Karare klub ''RIS21 '' Budva
2. MNE001010 Vuk Radusinovic Karate klub Sampion Niksic
3. MNE000361 Petar Riha Karate Klub Bijela
3. WKF004718 Andrija Šarović Karate klub Trebinje

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -39 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000478 Agnesa Kollari KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE005011 Aleksandra Damjanović Onogost
3. MNE004640 Medina Talović Karate klub "RIS"

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -49 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003798 Emira Gjonoviq KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
2. MNE007377 Aleksandra Vučić Onogost
3. MNE000267 Dina Katana Karate klub "RIS"

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -44 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF007094 Hana Velagić Karate klub "Master" Bugojno
2. MNE004739 Bojana Stijepovic Karate Klub "Kotor"
3. MNE000255 Darija Savić Karate klub "RIS"
3. MNE004302 Aleksandra Visnjic Gorstak

Kumite | BORBE DJEČACI 2012 + | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001645 Veselin Skataric Karate klub Omladinac
2. MNE005017 Vasilj Popovic Onogost
3. MNE005014 Stefan Krulanović Onogost
3. MNE003043 Uroš Samardžić Gorstak

Kumite | BORBE DJEČACI 2012 + | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003047 Nemanja Dožić Gorstak
2. MNE005162 Vasilije Mikulić Karate klub Zeta
3. MNE003047 Nemanja Dožić Gorstak
3. MNE001810 Edonis Kraja KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | BORBE DJEČACI 2012 + | M | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004132 Vuk Dragojevic Karate klub Omladinac
2. MNE005013 Uroš Krulanović Onogost
3. MNE004184 Luka Bulatović Omladinski karate klub Mawashi

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2010 | Ž | +54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003917 Ivona Vlahović Gorstak
2. MNE005575 Andrijana Gojkovic Karate klub "Kobra Kai"
3. MNE003021 MARTINA MIŠIĆ Karate Klub Bijela
3. MNE000651 Ivana Dabović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000777 Zoja Seba Šotokan tim
2. MNE001962 Gorana Đorojević Omladinski karate klub Mawashi
3. WKF003958 Lamija Omanović Karate klub "Master" Bugojno
3. MNE003912 Tea Maraš Karate klub Kondor

Kumite | BORBE ŽENE KADETKINJE | Ž | -47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000255 Darija Savić Karate klub "RIS"
2. MNE005571 Katarina Velkovski Karate klub Omladinac
3. MNE004013 Jelena Marković KARATE KLUB "JION"
3. MNE000219 Jelena Miladinovic Karate klub Omladinac

Kumite | BORBE DJEČACI 2014 I MLAĐI | M | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE005585 Duško Dačević Karate klub Omladinac
2. MNE004481 Filip Sakovic Karate klub Omladinac
3. MNE007026 Rakočević Andrej Karate klub "Kobra Kai"
3. MNE006783 Damjan Šerovic Karate Klub Bijela

Kumite | BORBE DJEČACI 2014 I MLAĐI | M | -25 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE004313 VUK PERAZIC Karate klub Omladinac
2. MNE004286 Nikola Vlahovic Gorstak
3. MNE005159 Stefan Kovačević Karate klub Zeta
3. MNE005495 Viktor Vuković Karate klub Zeta

Kumite - Ekipno

Kate - Pojedinačno

Kate - Ekipno

Kumite - Pojedinačno

Kumite - Ekipno

Ukupno prijava / klubovi / države: 650 / 36 / 6 Ispis

Prijavljeni klubovi

Prijavljeni takmičari

Kate | KATE DJEČACI 2015 I NIVO | M | Žuti pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 11
Viktor Petroski
8 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Uroš Skrobanović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Vasilije Stanković
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Aleksa Mićović
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Erol Škrielj
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Ognjen Rakovic
8 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Aleksa Paunović
8 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Jovan Kascelan
8 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Konstantin Gjorgjieski
9 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

IVAN DRAČA
8 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Nikola Markovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Vrbas

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 I NIVO + | Ž | Žuti pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 8
Anja Radulovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Arnisa Đenčić
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Ilma Kolić
8 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Hristina Vico
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Trebinje

Kristina Lučić
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Trebinje

Mirjana Vučković
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Sofija Šarović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Trebinje

Iman Muhić
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Kumite | BORBE DJEČACI 2013 | M | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 10
ALEKSA RIHA
11 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Borislav Scepanovic
10 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Pavle Pavićević
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

STEFAN KOPRIVICA
10 god
Zeleni pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Milo Strugar
11 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Vasilije Radusinović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Kobra Kai"

Aleksa Vučetić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Marko Đorojević
10 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Pavle Zečević
10 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Pavle Đukanović
9 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | BORBE DJEČACI 2013 | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Aleksaj Ilinčić
9 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Danilo Mićunović
9 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Petar Nikolić
10 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Danilo Ugren
11 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Bogić Jovetić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Maksim Ralić
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Viktor Jovović
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Vuk Tomašević
10 god
Bijeli pojas
Šotokan tim

Kumite | BORBE DJEČACI 2013 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Uroš Samardžić
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Vasilije Begovic
10 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2013 | Ž | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 8
VALENTINA CVIJOVIĆ
11 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Milica Iković
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Jovana Blečić
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Jovana Perunović
10 god
Plavi pojas
Onogost

Ksenija Bojanić
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Staša Petričević
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Vukovi"

Sara Tomanović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Martina Đorojević
10 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2013 | Ž | -37 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Monika Dulovic
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Darija Novković
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Vukovi"

Angelina Komar
10 god
Zeleni pojas
Onogost

Andrea Filipović
10 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2013 | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Milena Piljević
10 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "JION"

Kristina Đokić
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Junior

Mila Sladoja
10 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Anđela Lukić
10 god
Oranž pojas
Karate klub "Kobra Kai"

Kumite | BORBE DJEČACI 2012 + | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 10
Amar Čobović
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Tarik Nikezić
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Luka Barjaktarović
11 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

ANDRIJA IVANOVIĆ
11 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Borislav Scepanovic
10 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Mihailo Mašulović
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

STEFAN KOPRIVICA
10 god
Zeleni pojas
Клуб Борилачких Спортова требиње

Petar Petričević
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Matej Miljanić
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Marko Đorojević
10 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Kumite | BORBE DJEČACI 2012 + | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Edonis Kraja
11 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Veljko Matović
10 god
Oranž pojas
Onogost

Nemanja Dožić
11 god
Žuti pojas
Gorstak

Nikola Petrovic
11 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Sergej Zlokovuc
12 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Roman Marojević
11 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Vasilije Mikulić
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Vuk Begenišić
11 god
Oranž pojas
Šotokan tim

Kumite | BORBE DJEČACI 2012 + | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Veselin Skataric
11 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Uroš Samardžić
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Vasilj Popovic
11 god
Zeleni pojas
Onogost

Stefan Krulanović
11 god
Zeleni pojas
Onogost

Mirko Borović
11 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Kumite | BORBE DJEČACI 2012 + | M | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Vuk Dragojevic
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Luka Bulatović
11 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Uroš Krulanović
11 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | BORBE DJEČACI 2012 + | M | +50 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Filip Ilincic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Petar Delibašić
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Marko Terzić
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -32 kg / Prijavljenih takmičara: 11
IVA VUKČEVIĆ
12 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

VALENTINA CVIJOVIĆ
11 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Jovana Perunović
10 god
Plavi pojas
Onogost

Ena Popovic
12 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Emani Radončić
11 god
Oranž pojas
Karate klub Junior

Staša Petričević
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Vukovi"

Sara Tomanović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

DANIJELA ĐJERGIĆ
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Martina Đorojević
10 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Jelena Jaanković
10 god
Žuti pojas
Onogost

Tijana Šaković
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -36 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Katarina Vujisic
11 god
Žuti pojas
Gorstak

Marija Savić
11 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

MILICA VUKČEVIĆ
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Jana Goranović
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Irina Miskin
11 god
Žuti pojas
Karate klub Trebinje

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Milena Piljević
10 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "JION"

Jana Radusinović
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Darija Novković
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Vukovi"

Anastasija Prodanović
11 god
Žuti pojas
Karate klub Trebinje

Anika Rakočević
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Kobra Kai"

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2012 | Ž | -44 kg / Prijavljenih takmičara: 5
ANĐELKA POPOVIĆ
11 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Anđela Aranitović
10 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

Isidora Boljevic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Ksenija Rakočević
11 god
Bijeli pojas
Karate klub "Kobra Kai"

Helena Aleksić
11 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2012 | Ž | +44 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Mikhaela Volchkova
12 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Sofija Jankovic
11 god
Žuti pojas
Gorstak

Sofija Jovanović
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Ksenija Devedžić
11 god
Bijeli pojas
KK POTOCI

Sajra Ohran
11 god
Žuti pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Kumite | BORBE DJEČACI 2011 + | M | -37 kg / Prijavljenih takmičara: 11
DAMJAN VUKČEVIĆ
12 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Luka Barjaktarović
11 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Bogdan Sošić
12 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Bogdan Gnjatović
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Vlado Šarović
12 god
Žuti pojas
Karate klub Trebinje

Filip Matkovic
12 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Vlado Perutović
12 god
Zeleni pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Božo Tomašević
13 god
Bijeli pojas
Šotokan tim

Matej Miljanić
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Milan Kilibarda
13 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Ljubomir Grk
12 god
Zeleni pojas
Karate klub Trebinje

Kumite | BORBE DJEČACI 2011 + | M | -42 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Filip Radojević
12 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Lazar Lakicevic
12 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

DORIJAN BULAJIC
12 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Vasilj Popovic
11 god
Zeleni pojas
Onogost

Stefan Krulanović
11 god
Zeleni pojas
Onogost

Vasilije Mikulić
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Kerim Strujić
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "Kobra Kai"

Novak Raković
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "Kobra Kai"

Kumite | BORBE DJEČACI 2011 + | M | -47 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Milos Gagovic
12 god
Oranž pojas
Karate klub Sampion Niksic

Veselin Skataric
11 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Nikita Marojević
12 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Imran Skoko
13 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Petar Zečević
13 god
Zeleni pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Branko Miljanić
12 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Luka Bulatović
11 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Berim Strujić
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "Kobra Kai"

Kumite | BORBE DJEČACI 2011 + | M | -52 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Lazar Rakocevic
12 god
Oranž pojas
Gorstak

Boško Matović
13 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Vuk Dragojevic
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | BORBE DJEČACI 2011 + | M | +52 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Filip Ilincic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Petar Mrvaljevic
12 god
Zeleni pojas
Karate klub Sampion Niksic

Gavrilo Joličić
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Darko Šćepanović
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "JION"

Arijan Džukljan
12 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Ljubo Lalatovic
13 god
Plavi pojas
Onogost

Marko Terzić
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Marija Savić
11 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Teodora Drašković
12 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Teodora Perović
12 god
Zeleni pojas
Onogost

Andrea Prodanović
11 god
Žuti pojas
Karate klub Trebinje

Nađa Šćepanović
13 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Andrea Šakotić
12 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Medina Talović
12 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Tasa Scepanovic
12 god
Žuti pojas
Gorstak

Hana Tihak
12 god
Plavi pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Petra Markovic
13 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Maša Jovetić
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

BOŽANA AJKOVIĆ
13 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Hana Velagić
12 god
Plavi pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2011 | Ž | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Miljana Džaković
12 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Emira Gjonoviq
13 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Nija Rovčanin
13 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Helena Peković
12 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Elena Šušović
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "Kobra Kai"

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2011 | Ž | +50 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Gorana Đorojević
12 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Martina Bošković
13 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Lamija Omanović
12 god
Plavi pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Andrijana Gojkovic
12 god
Žuti pojas
Karate klub "Kobra Kai"

Ines Terzić
12 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Kumite | BORBE DJEČACI 2010 + | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Filip Radusinovic
13 god
Zeleni pojas
Karate klub Sampion Niksic

Duško Sošić
13 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Vlado Šarović
12 god
Žuti pojas
Karate klub Trebinje

Dušan Tomašević
13 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | BORBE DJEČACI 2010 + | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Šćepan Ivanović
14 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Stefan Birovljev
14 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Milos Gagovic
12 god
Oranž pojas
Karate klub Sampion Niksic

Luka Djuric
13 god
Žuti pojas
Gorstak

Lazar Lakicevic
12 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Kumite | BORBE DJEČACI 2010 + | M | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Miloš Vujinović
13 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Vuk Bajović
13 god
Oranž pojas
Onogost

Ahmed Zoronjić
14 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Rejan Demiri
13 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | BORBE DJEČACI 2010 + | M | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Petar Riha
13 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Blagota Mićunović
13 god
Plavi pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Vuk Radusinovic
13 god
Plavi pojas
Karate klub Sampion Niksic

Andrija Šarović
13 god
Plavi pojas
Karate klub Trebinje

Kumite | BORBE DJEČACI 2010 + | M | +55 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Ivan Dabović
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Petar Mrvaljevic
12 god
Zeleni pojas
Karate klub Sampion Niksic

Arijan Džukljan
12 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Ahmed Beganović
13 god
Zeleni pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Ljubo Lalatovic
13 god
Plavi pojas
Onogost

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -39 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Neda Beljkaš
13 god
Zeleni pojas
KK POTOCI

Agnesa Kollari
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Medina Talović
12 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Aleksandra Damjanović
13 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -44 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Darija Savić
14 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Aleksandra Visnjic
13 god
Žuti pojas
Gorstak

Bojana Stijepovic
14 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Irina Nikolić
13 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Hana Velagić
12 god
Plavi pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Hana Tihak
12 god
Plavi pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -49 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Dina Katana
14 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Emira Gjonoviq
13 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Sara Popović
13 god
Zeleni pojas
Karate klub "Vukovi"

Ksenija Ugren
14 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Aleksandra Vučić
13 god
Žuti pojas
Onogost

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2010 | Ž | -54 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Ajla Dodić
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Zoja Seba
13 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Gorana Đorojević
12 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Tea Maraš
13 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Lamija Omanović
12 god
Plavi pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Jovana Janković
14 god
Žuti pojas
Onogost

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2010 | Ž | +54 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Ivana Dabović
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Martina Dabović
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

MARTINA MIŠIĆ
13 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Darija Vukovć
13 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Ivona Vlahović
14 god
Žuti pojas
Gorstak

Tara Palikuća
13 god
Plavi pojas
Karate klub Trebinje

Andrea Rakočević
13 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Andrijana Gojkovic
12 god
Žuti pojas
Karate klub "Kobra Kai"

Kate | KATE DJEČACI 2015 II NIVO | M | Oranž pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 7
Mihailo Peličić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Azer Šabanović
8 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Edis Adrović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Andrija Opančina
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Matija Maraš
8 god
Žuti pojas
Karate klub Zeta

Uroš Čerovič
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Trebinje

Armend Muhić
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 II NIVO + | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Milica Vasiljević
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

VASILIJA DRAKIĆ
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Nikolija Peruničić
7 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

LORENA MADŽAROVIĆ
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Božana Đergić
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Milica Bozovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEČACI 2015 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 5
Amir Burdžović
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Luka Ilincic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Filip Bulatovic
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Vasilije Stanković
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Matija Maraš
8 god
Žuti pojas
Karate klub Zeta

Kate | KATE DJEVOJČICE 2015 APSOLUTNI NIVO + | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 8
Irisi Shabanoviq
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Glorija Raspopovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Arnisa Đenčić
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Staša Kosović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Klara Popović
9 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

LORENA MADŽAROVIĆ
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Vasilisa Prelević
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Ilma Kolić
8 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Kate | KATE DJEČACI 2014 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 8
Aleks Kaluđerović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Arbër Boci
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Arber Selimi
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Radomir Buntić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Danilo Bošković
9 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Luka Lukovac
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Pavle Lazovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Kosta Radosavovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 10
Marija Gajović
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Danica Miranović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Neva Dubak
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Asija Đonbaljaj
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Neda Popovic
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Zara Novalić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Maša Balazo
9 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Amra Čindrak
9 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Nina Krivokapic
9 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Anastasija Besovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEČACI 2014 II NIVO | M | Zeleni pojas-Plavi pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Balša Leković
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Filip Radojević
9 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Azer Šabanović
8 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Stefan Kovačević
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Strahinja Mujovic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Filip Marković
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas / Prijavljenih takmičara: 8
Maša Masoničić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Teodora Buntić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Helena Bajović
10 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Mija Ajković
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Jana Vujacic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Alejna Dodić
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Ajra Veliq
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

JOVANA MARAŠ
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEČACI 2014 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 7
David Kovacevic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Aleksa Krstajic
9 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Milovan Jankovic
9 god
Žuti pojas
Gorstak

Viktor Dukić
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Filip Radojević
9 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

David Vukmarković
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Stefan Kovačević
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Kate | KATE DJEVOJČICE 2014 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 7
Stefani Đuković
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Lorena Pajović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Junior

Irisi Shabanoviq
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Ana Pavlović
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Mia Bulatović
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Lana Drača
9 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Mija Ajković
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Kate | KATE DJEČACI 2013 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Filip Popovic
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Damer Omeragić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Aleksa Barac
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Uzejr Selloviq
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Nikola Stijepović
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEČACI 2013 II NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Alexander Okulov
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Selman Selimović
10 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Bogdan Konatar
10 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Ahmed Međedović
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Marko Ilicic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Emir Redžović
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEČACI 2013 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
Lazar Popovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Gleb Voroninskis
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Andrija Barjaktarović
10 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Niksa Paunovic
9 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Bogdan Konatar
10 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Aleksa Barac
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Naira Pelinku
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Aleksandra Rakocevic
10 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Asja Radončić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Andrea Mašulović
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Nevenka Ljoljic
10 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Jovana KRSTOVIC
10 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Katarina Novakovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Nerma Sijarić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kalina Sjekloća
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Aiša Balić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Helena Bajović
10 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Sara Tomanović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Kate | KATE DJEVOJČICE 2013 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 7
Lorena Pajović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Junior

Naira Pelinku
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Katarina Novakovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Nina Krulj
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Isidora Bracić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Sofija Raspopovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Jovana KRSTOVIC
10 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEČACI 2012 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Amar Čobović
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Džemir Lešević
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Anel Peročević
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Luka Krivokapic
11 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Petar Đuranović
11 god
Žuti pojas
Karate Klub "Podgorica"

Lazar Baosic
11 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEČACI 2012 II NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Ćazim Đeljošević
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Edonis Kraja
11 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Benjamin Mehović
11 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Konstantin Tereščenko
11 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Đorđe Vico
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Trebinje

Kate | KATE DJEČACI 2012 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 7
Amar Čobović
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Vladimir Ilievski
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Edonis Kraja
11 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Tarik Nikezić
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Lazar Popovic
10 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

MAKSIM VUCELJIC
11 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Lazar Ivanovic
12 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 7
Mikhaela Volchkova
12 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Nikolina Drača
12 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Mija Vujotić
11 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Teodora Đerković
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Zoja Beharović
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Kristina Đurović
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Irina Miskin
11 god
Žuti pojas
Karate klub Trebinje

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Kristina Anakijevska
11 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Srna Obradović
11 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Isidora Boljevic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Mishel Vukoviç
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

SARA LUKAČEVIĆ
11 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEVOJČICE 2012 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
Staša Petranović
11 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Nađa Šćekić
11 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Ksenija Knezevic
11 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Hana Lukolić
11 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Lara Savovi'
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Junior

Anastasija Prodanović
11 god
Žuti pojas
Karate klub Trebinje

Kate | KATE DJEČACI 2011 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Nemanja Jurisevic
12 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Matija Ajković
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Andi Sellaj
12 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Adriano Prençi
12 god
Zeleni pojas
KARATE KAMZA

Ljubomir Grk
12 god
Zeleni pojas
Karate klub Trebinje

Kate | KATE DJEČACI 2011 II NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Oleg Bozovic
12 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Nemanja Šaranović
12 god
Bijeli pojas
Karate klub Junior

Denis Demirović
12 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Beart Kasneci
12 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEČACI 2011 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
Oleg Bozovic
12 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

stevan Markovic
12 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Tarik Nikezić
11 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Vanja Vujosevic
12 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Ismar Čaušević
12 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Adriano Prençi
12 god
Zeleni pojas
KARATE KAMZA

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Arlinda Đeljošević
13 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Milica Djuranovic
13 god
Žuti pojas
Karate Klub "Podgorica"

Masa Barac
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Lorena Jacović
13 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Neira Kollari Kollari
12 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Lamija Omanović
12 god
Plavi pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Lamija Hodžić
12 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Andrea Prodanović
11 god
Žuti pojas
Karate klub Trebinje

Kate | KATE DJEVOJČICE 2011 APSOLUTNI NIVO | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 8
Visnja Bulatovic
13 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Petra Blagojevic
12 god
Zeleni pojas
Karate klub Jedinstvo

Melina Međedović
12 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Emira Gjonoviq
13 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Andja Koprivica
13 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Lara Savovi'
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Junior

Masa Barac
12 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Lamija Omanović
15 god
Zeleni pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Kate | KATE DJEČACI 2010 I NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Miljan Rakočević
13 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Ivan Dabović
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Luka Vujović
13 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | KATE DJEČACI 2010 II NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Drazen Sutovic
14 god
Zeleni pojas
Karate klub Buducnost

Andrija Šarović
13 god
Plavi pojas
Karate klub Trebinje

Ledion Zuna
13 god
Zeleni pojas
KARATE KAMZA

Ivan Milinic
13 god
Plavi pojas
Karate klub Trebinje

Kate | KATE DJEČACI 2010 APSOLUTNI NIVO | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
Drazen Sutovic
14 god
Zeleni pojas
Karate klub Buducnost

Aleksa Đurović
13 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Ledion Zuna
13 god
Zeleni pojas
KARATE KAMZA

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 APSOLUTNI NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Agnesa Kollari
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Lana Stanković
13 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Vesna Anđušić
13 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Milica Djuranovic
13 god
Žuti pojas
Karate Klub "Podgorica"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 I NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Ajla Dodić
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Ivana Dabović
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Martina Dabović
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | KATE DJEVOJČICE 2010 II NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Agnesa Kollari
13 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Lana Lalević
13 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Tara Palikuća
13 god
Plavi pojas
Karate klub Trebinje

Kate | KATE MUŠKARCI KADETI I NIVO + | M | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Armin Gurzaković
15 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Emir Isljamović
14 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Majski Boljevic
15 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kate | KATE MUŠKARCI KADETI APSOLUTNI NIVO + | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 4
Mustafa Adzemović
14 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

MATIJA BOLJEVIĆ
14 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Ilija Mijovic
14 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Filip Milinić
16 god
Plavi pojas
Karate klub Trebinje

Kate | KATE ŽENE KADETKINJE I NIVO + | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 4
Katarina Janković
14 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Gresjana Ceković
14 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Andrea Vuković
14 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Tina Lalović
14 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | KATE ŽENE KADETKINJE APSOLUTNI NIVO + | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 6
Leonora Vujovic
14 god
Oranž pojas
Karate klub "PANTER"

Milena Stojanović
14 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Mia Ramovic
15 god
Braon pojas
Karate klub Buducnost

Elizabeta Capenko
14 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Vesna Anđušić
13 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Vanja Lojovic
14 god
Plavi pojas
Karate klub Trebinje

Kate | KATE ŽENE JUNIORKE APSOLUTNI NIVO + | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 3
Leonora Vujovic
14 god
Oranž pojas
Karate klub "PANTER"

Yllëza Rama
16 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Azra Zylali
15 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "DRINI"

Kumite | BORBE MUŠKARCI KADETI + | M | -52 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Filip Ivanović
14 god
Zeleni pojas
Karate Klub Bijela

Justin Marojević
15 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Balsa Danilovic
15 god
Braon pojas
Gorstak

Vuk Radusinovic
13 god
Plavi pojas
Karate klub Sampion Niksic

Rajan Jovanović
14 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Vuk Bajović
13 god
Oranž pojas
Onogost

Bojan Boj0vić
15 god
Žuti pojas
Onogost

Enes Ajrushi
15 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "DRINI"

Kumite | BORBE MUŠKARCI KADETI + | M | -57 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Jusuf Saljiu
15 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Ratko Grujic
14 god
Oranž pojas
Gorstak

RADOMIR MADŽAROVIĆ
14 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Lazar Grbović
16 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Vuk Papović
15 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Vuk ŠKATARIĆ
14 god
Plavi pojas
Karate klub "Vukovi"

Ilhan Omanovic
14 god
Plavi pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Kumite | BORBE MUŠKARCI KADETI + | M | -63 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Balša Nedić
15 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

MATIJA BOLJEVIĆ
14 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Ahmed Beganović
13 god
Zeleni pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Nikola Raković
14 god
Bijeli pojas
Karate klub "Kobra Kai"

Kumite | BORBE MUŠKARCI KADETI + | M | -70 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Lazar Djurčević
17 god
Braon pojas
Karate klub "Vukovi"

IVAN RADIČEVIĆ
15 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kumite | BORBE MUŠKARCI KADETI + | M | +70 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Vaso Abramović
16 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Vuk Lučić
16 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Uroš Čalić
16 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Vasilije Blagojević
14 god
Zeleni pojas
Karate klub Jedinstvo

Milan Ugren
15 god
Zeleni pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | BORBE ŽENE KADETKINJE | Ž | -47 kg / Prijavljenih takmičara: 10
Jelena Miladinovic
15 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Darija Savić
14 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Dina Katana
14 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Katarina Janković
14 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Vasilija Bijelović
14 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Jelena Marković
14 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Bojana Stijepovic
14 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Kristina Ćalasan
15 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Katarina Velkovski
14 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Jovana Janković
14 god
Žuti pojas
Onogost

Kumite | BORBE ŽENE KADETKINJE | Ž | -54 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Una Rakovic
15 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Mateja Pantic
16 god
Žuti pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Marija Čizmović
14 god
Plavi pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Anita Kovačević
15 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Mina Kuzman
15 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Andrea Bojic
15 god
Žuti pojas
Gorstak

Anja Šindolić
15 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Vanja Lojovic
14 god
Plavi pojas
Karate klub Trebinje

Kumite | BORBE ŽENE KADETKINJE | Ž | -61 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Saša Cerovina
14 god
Oranž pojas
Šotokan tim

Mina Kuzman
15 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Lara Šakotić
14 god
Zeleni pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Salija Salija
14 god
Žuti pojas
Onogost

Kumite | BORBE MUŠKARCI JUNIORI + | M | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Jusuf Saljiu
15 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Balsa Danilovic
15 god
Braon pojas
Gorstak

Rajan Jovanović
14 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Vuk ŠKATARIĆ
14 god
Plavi pojas
Karate klub "Vukovi"

Jon Maliqi
17 god
Crni pojas 1.DAN
KLUBI I KARATESË "DARDANIA"

Kumite | BORBE MUŠKARCI JUNIORI + | M | -61 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Vuk Papović
15 god
Oranž pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Vasilije Vujacic
16 god
Žuti pojas
Karate klub "Vukovi"

Senad Mekić
17 god
Braon pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Kumite | BORBE MUŠKARCI JUNIORI + | M | -68 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Milan Zajović
16 god
Plavi pojas
Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić

Sergej Cimbaljević
18 god
Zeleni pojas
Šotokan tim

Lazar Djurčević
17 god
Braon pojas
Karate klub "Vukovi"

Kumite | BORBE MUŠKARCI JUNIORI + | M | +76 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Marko Krvavac
19 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Aleksandar Džoganović
17 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Vaso Abramović
16 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Vuk Lučić
16 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Anel Bećar
16 god
Braon pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Kumite | BORBE ŽENE JUNIORKE | Ž | -48 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Katarina Janković
14 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Azra Zylali
15 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "DRINI"

Valza Maloku
18 god
Braon pojas
KLUBI I KARATESË "DARDANIA"

Kumite | BORBE ŽENE JUNIORKE | Ž | -53 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Una Rakovic
15 god
Plavi pojas
Karate klub Omladinac

Sofija Dedijer
17 god
Braon pojas
Onogost

Marija Čizmović
14 god
Plavi pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Kumite | BORBE ŽENE JUNIORKE | Ž | -59 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Anja Nikolić
17 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

TARA PERKOVIC
15 god
Bijeli pojas
Karate klub "Kobra Kai"

Kumite | BORBE ŽENE JUNIORKE | Ž | -66 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Nikolina Djurović
17 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Ljubica Vlahovic
16 god
Braon pojas
Gorstak

Lea Marić
17 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Vasilisa Čizmović
14 god
Plavi pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Kumite | BORBE MUŠKARCI SENIORI + | M | -60 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Hamza Zylali
19 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "DRINI"

Kumite | BORBE MUŠKARCI SENIORI + | M | -67 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Mirza Mehmedović
19 god
Braon pojas
Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić

Kumite | BORBE MUŠKARCI SENIORI + | M | -84 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Marko Krvavac
19 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Aleksa Šupić
17 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | BORBE MUŠKARCI SENIORI + | M | +84 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Pavle Babić
25 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić

Kumite | BORBE ŽENE SENIORKE | Ž | -68 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Jovana Strujić
22 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "RIS"

Milica Biberdžić
18 god
Bijeli pojas
Omladinski karate klub Mawashi 2015

Kumite | BORBE DJEČACI 2013 | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Veljko Matović
10 god
Oranž pojas
Onogost

BOGDAN MADŽAROVIĆ
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

JAKSA MARINOVIC
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Karlo Kovacic
10 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Jovan Vujosevic
10 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Kumite | BORBE DJEČACI 2013 | M | +40 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Dragoljub Dano Mijušković
10 god
Žuti pojas
Karate klub Sampion Niksic

Selman Selimović
10 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Miloš Peković
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Pavle Vuković
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Bogoslav Katic
10 god
Žuti pojas
Karate Klub "Tempo"

Petar Nikcevic
10 god
Žuti pojas
Omladinski karate klub Mawashi

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2013 | Ž | -34 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Itana Grbović
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Kobra Kai"

Jelena Jaanković
10 god
Žuti pojas
Onogost

Kristina Nenezić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Kate | KATE MUŠKARCI JUNIORI I NIVO + | M | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 2
Armin Gurzaković
15 god
Žuti pojas
Karate Club Rei

Pavle Palikuća
18 god
Plavi pojas
Karate klub Trebinje

Kate | KATE ŽENE JUNIORKE I NIVO + | Ž | Žuti pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 2
Yllëza Rama
16 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Azra Zylali
15 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "DRINI"

Kate | KATE DJEČACI 2016 I MLAĐI I NIVO | M | Žuti pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 6
Feim Gurzaković
8 god
Bijeli pojas
Karate Club Rei

Ivan Radulovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Maksim Pajović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Milovan Ivanović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Miloš Bulatović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

DAMIR KARAMETOVIĆ
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | KATE DJEČACI 2016 I MLAĐI II NIVO | M | Oranž pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 3
Vladimir Konatar
8 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Teodor Tošić
7 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Aleksej Vico
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Trebinje

Kate | KATE DJEČACI 2016 I MLAĐI APSOLUTNI NIVO | M | Žuti pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 4
Vladimir Konatar
8 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Viktor Vukmarković
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Teodor Tošić
7 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Armend Muhić
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Kate | KATE DJEČACI 2016 I MLAĐI I NIVO | Ž | Žuti pojas-Žuti pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Aiša Radončić
7 god
Žuti pojas
Karate klub Junior

Anja Mijović
8 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Nikolija Peruničić
7 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Masa Šestovic
6 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Teona Tošić
7 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Kate | KATE DJEČACI 2016 I MLAĐI II NIVO | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas / Prijavljenih takmičara: 5
Milica Kovačević
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Anđelija Vukanović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Bar

Miljana Bulatovic
6 god
Žuti pojas
Karate klub "PANTER"

Maša Rašović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Iva Brajovic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Kate | KATE DJEVOJCICE 2016 I MLAĐI APSOLUTNI NIVO | Ž | Žuti pojas-Crni pojas 1.DAN / Prijavljenih takmičara: 4
Milica Kovačević
7 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Masa Šestovic
6 god
Bijeli pojas
Karate klub "PANTER"

Teona Tošić
7 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Iman Muhić
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Kumite | BORBE DJEČACI 2014 I MLAĐI | M | -25 kg / Prijavljenih takmičara: 11
Maksim Šarančić
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Nikola Vlahovic
8 god
Žuti pojas
Gorstak

VUK PERAZIC
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Zoran Jovanović
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Stefan Kovačević
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Viktor Vuković
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Vasilije Ostojić
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Kobra Kai"

Uroš Kovačević
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Mihailo Lisicic
7 god
Žuti pojas
Karate Klub "Tempo"

Jovan Obradovic
9 god
Žuti pojas
Karate Klub "Tempo"

Lazar Šušović
8 god
Žuti pojas
Karate klub "Kobra Kai"

Kumite | BORBE DJEČACI 2014 I MLAĐI | M | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Marko Rakočević
9 god
Žuti pojas
Gorstak

Filip Sakovic
9 god
Oranž pojas
Karate klub Omladinac

Duško Dačević
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Damjan Šerovic
8 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Pavle Đukanović
9 god
Zeleni pojas
Onogost

Rakočević Andrej
9 god
Oranž pojas
Karate klub "Kobra Kai"

Kumite | BORBE DJEČACI 2014 I MLAĐI | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Aleksaj Ilinčić
9 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Danilo Mićunović
9 god
Žuti pojas
Karare klub ''RIS21 '' Budva

Matija Radović
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Viktor Jovović
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Martin Djolević
10 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Armend Muhić
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Kumite | BORBE DJEČACI 2014 I MLAĐI | M | +35 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Anto Banovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

JAKSA MARINOVIC
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Karlo Kovacic
10 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Miloš Peković
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Uros Kilibarda
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Pavle Lazic
8 god
Žuti pojas
Karate Klub "Tempo"

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2014 I MLAĐI | Ž | -25 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Itana Jovanović
8 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Sofija Osmajić
7 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Mia Krivokapic
8 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Ksenija Cicmil
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Anđela Šćepanović
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Helena Gojkovic
9 god
Bijeli pojas
Karate klub "Kobra Kai"

Teodora Nenezić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Omladinac

Katarina Živković
9 god
Žuti pojas
Onogost

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2014 I MLAĐI | Ž | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Jovana Blečić
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Ksenija Bojanić
9 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Itana Grbović
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Kobra Kai"

Mia Krivokapic
8 god
Žuti pojas
Karate Klub "Kotor"

Anđela Bijelić
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "JION"

Mila Kačar
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Teodora Vujošević
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Iman Muhić
7 god
Žuti pojas
Karate klub "Master" Bugojno

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2014 I MLAĐI | Ž | -34 kg / Prijavljenih takmičara: 9
Viktorija Vujović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Sampion Niksic

Anja Milovic
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Mija Ajković
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Danica Miranović
9 god
Bijeli pojas
Karate klub Zeta

Armina Kačar
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Staša Radinović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub Omladinac

Katarina Lisicic
9 god
Žuti pojas
Karate Klub "Tempo"

Tara Nikčević
9 god
Zeleni pojas
Onogost

Maša Dragić
10 god
Žuti pojas
Onogost

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2014 I MLAĐI | Ž | +34 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Ana Brajković
10 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Ljubica Abramovic
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Anja Vlahovic
8 god
Žuti pojas
Gorstak

Nadja Bulajic
10 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Nina Ražnjatović
9 god
Zeleni pojas
Onogost

Jovana Vučić
8 god
Zeleni pojas
Onogost

Kumite | BORBE DJEVOJČICE 2013 | Ž | +40 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Naira Pelinku
10 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Anja Gecaj
10 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Ana Brajković
10 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Anđela Aranitović
10 god
Oranž pojas
Karate klub "RIS"

Tea Jankovic
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Mia Kascelan
10 god